XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 171 utakmica za dan
Subota, 26 Septembar 2009

Fudbal

26.09.2009 16:00 OFK Beograd 1 : 0 Smederevo
26.09.2009 16:00 Mladi radnik 1 : 0 Metalac (GM)
26.09.2009 16:00 Borac 0 : 1 Napredak
26.09.2009 16:00 Javor Habitfarm 2 : 2 Rad
26.09.2009 16:00 Čukarički Stankom 0 : 3 Spartak Z.V.
26.09.2009 19:00 Partizan 2 : 1 BSK Borča
26.09.2009 Bežanija 0 : 0 Novi Pazar
26.09.2009 Sevojno Point 1 : 2 Proleter (NS)
26.09.2009 Banat 1 : 0 Zemun
26.09.2009 Radnički (N) 0 : 1 Srem
26.09.2009 Teleoptik 2 : 1 ČSK Pivara
26.09.2009 Mladost (A) 1 : 0 Mladost (L)
26.09.2009 Novi Sad 1 : 0 Sloga (K)
26.09.2009 Sutjeska 4 : 2 Sloga (T)
26.09.2009 Radnik 2 : 0 Sloboda
26.09.2009 Proleter 1 : 0 Drina HE
26.09.2009 BSK 1 : 2 Sloga (D)
26.09.2009 Mladost 1 : 3 Drina (Z)
26.09.2009 Famos 3 : 1 Kozara
26.09.2009 Romanija 3 : 0 Ljubić
26.09.2009 16:00 Metalac (K) 4 : 1 Morava (VP)
26.09.2009 16:00 Vujić voda 2 : 1 Sloga (PM)
26.09.2009 16:00 FAP 0 : 2 Sloboda (Č)
26.09.2009 16:00 Rudar (K) 0 : 1 Jedinstvo
26.09.2009 Župa 1 : 2 Balkanski
26.09.2009 Kopaonik 0 : 0 Car Konstantin
26.09.2009 Dubočica 3 : 1 Jedinstvo (B)
26.09.2009 Sinđelić 1 : 1 Radnički (P)
26.09.2009 Timok 4 : 0 Radnik
26.09.2009 Sloga (T) 4 : 0 Spartak (D)
26.09.2009 Big Bul 4 : 1 OFK Kikinda
26.09.2009 Metalac AV 1 : 1 Radnički (NP)
26.09.2009 Vršac 1 : 0 Senta
26.09.2009 Donji Srem 4 : 0 Radnički (Š)
26.09.2009 Veternik Viskol 3 : 2 Mladost (BJ)
26.09.2009 Mladenovac 2 : 0 Srem
26.09.2009 Resnik 3 : 0 Kovačevac
26.09.2009 BASK 1 : 1 Palilulac
26.09.2009 Voždovac 0 : 0 Sopot
26.09.2009 Dorćol 1 : 1 Železničar (BV)
26.09.2009 Partizan (KM) 2 : 1 Polet (T)
26.09.2009 Omladinac (NS) 3 : 1 Pobeda
26.09.2009 Radnički (V) 1 : 0 Sloga (LŠ)
26.09.2009 Jedinstvo (V) 4 : 2 Ribnica
26.09.2009 Radnički Zorka 2 : 0 Radnički (K)
26.09.2009 Loznica 4 : 1 Polimlje
26.09.2009 Gruža 1 : 0 Vrbovac
26.09.2009 Žitorađa 3 : 0 Zloćudovo
26.09.2009 Pusta Reka 2 : 0 Morava (VH)
26.09.2009 Napredak 1 : 2 Mladost (B)
26.09.2009 Trudbenik 1 : 0 Kablovi
26.09.2009 Rudar (B) 2 : 0 Borac
26.09.2009 Trstenik PPT 1 : 0 Sloga (Ć)
26.09.2009 SFS Borac 0 : 0 Slatina (B)
26.09.2009 Morava (Ć) 0 : 1 Trgovački
26.09.2009 Bor 0 : 0 Ozren
26.09.2009 Radnik 3 : 2 Radnički (B)
26.09.2009 Vojvodina 0 : 2 Radnički (Z)
26.09.2009 Kozara 3 : 2 Bačka (P)
26.09.2009 Crvena zvezda 2 : 3 Dinamo
26.09.2009 Budućnost (A) 0 : 3 Budućnost (SC)
26.09.2009 Polet (K) 0 : 3 ŽAK
26.09.2009 Jugović 3 : 2 Mladost
26.09.2009 Omladinac 3 : 3 Radnički (SM)
26.09.2009 Sloven 2 : 2 Crvena Zvezda (NS)
26.09.2009 Solunac 1 : 1 Budućnost (M)
26.09.2009 Lokomotiva 0 : 1 Vinča
26.09.2009 Balkan Mirijevo 3 : 2 Milutinac
26.09.2009 Ibar 3 : 1 Braća Vuković
26.09.2009 Karađorđe 3 : 1 Borac (A)
26.09.2009 Miokovci 2 : 2 Mladost (P)
26.09.2009 Slatina 1 : 2 Rudar
26.09.2009 Zlatibor voda 1 : 1 Železničar
26.09.2009 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo
26.09.2009 Luna Avijatičar 1 : 2 Arilje
26.09.2009 Dimitrije Tucović 0 : 0 Ribnikar
26.09.2009 Zadrugar 7 : 0 Brežđe
26.09.2009 OFK Jabučje 3 : 0 Mladi radnik
26.09.2009 Mladost 2 : 1 Tešnjar
26.09.2009 Karađorđe (R) 2 : 2 Banja
26.09.2009 Aranđelovac 0 : 0 Marjan
26.09.2009 Karađorđe (T) 2 : 1 Šumadinac (B)
26.09.2009 Polet (SD) 3 : 3 Sloga (K)
26.09.2009 Aluminjum 4 : 1 Omladinac (GK)
26.09.2009 Knežica 3 : 1 Rasovača
26.09.2009 Rutevac 1 : 3 Naša krila
26.09.2009 Napredak 0 : 3 Vihor
26.09.2009 Levosoje 0 : 1 Pavlovac
26.09.2009 Alakince 8 : 2 Polet
26.09.2009 Napredak 5 : 0 Borac
26.09.2009 Lužnica 1 : 1 Zadrugar
26.09.2009 Jedinstvo (BP) 5 : 0 Gnjilan
26.09.2009 Vladimir Durković 2 : 0 Tanasko Rajić
26.09.2009 Brestovac 10 : 0 Krivelj
26.09.2009 Njegoš 0 : 1 Tisa
26.09.2009 Radnički (K) 5 : 1 Vulturul
26.09.2009 Mladost 3 : 0 Crvena zvezda
26.09.2009 Partizan (U) 2 : 4 Slavija
26.09.2009 Naftagas (E) 0 : 1 OFK Klek
26.09.2009 Mladost (L) 4 : 1 Bilećanin
26.09.2009 15:30 Polet (S) 0 : 0 Mladost (K)
26.09.2009 15:30 Zadrugar 0 : 1 Borac
26.09.2009 15:30 Crvenka 1 : 0 Omladinac (D)
26.09.2009 15:30 Kordun 1 : 6 Stanišić
26.09.2009 Tvrdjava 2 : 1 Slavija (NS)
26.09.2009 Vrbas 1 : 0 Srbobran
26.09.2009 Sloga (E) 0 : 0 Jedinstvo
26.09.2009 Podrinje 5 : 1 Hajduk (V)
26.09.2009 Jelav 5 : 3 Prva iskra
26.09.2009 Junior Novo Naselje 0 : 3 Gradac
26.09.2009 Sloga 3 : 2 Mladi borac
26.09.2009 Budućnost 3 : 1 Pobeda
26.09.2009 Bašin 1 : 1 Mramorac
26.09.2009 Beli Orlovi 0 : 3 Glavaš
26.09.2009 Badljevica 3 : 0 Vučak
26.09.2009 7. Jul 0 : 1 Podunavac
26.09.2009 Landol 3 : 1 Šumadinac
26.09.2009 Petrijevac 1 : 5 Ravni Gaj
26.09.2009 Bokanja 3 : 0 Venčani
26.09.2009 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Jasenica
26.09.2009 Lepenica 0 : 0 Rača Popović
26.09.2009 Laolac 6 : 0 Omladinac
26.09.2009 Mladost (MS) 3 : 7 Pobeda
26.09.2009 Subotica 2 : 0 Udarnik
26.09.2009 Sever 0 : 2 Elektrovojvodina
26.09.2009 Poljoprivrednik 1 : 3 Solid
26.09.2009 Sloboda 4 : 0 Pobeda
26.09.2009 Olimpija 1 : 1 Slavija
26.09.2009 Čibukovac 2 : 0 Gruža
26.09.2009 Bogutovačka Banja 4 : 0 Miločajac
26.09.2009 Maskar 6 : 1 Žabare
26.09.2009 Šumadinac 4 : 7 Hajduk
26.09.2009 OFK Plaskovac 1 : 4 Mladost
26.09.2009 Cerova 1 : 2 Krasava
26.09.2009 Sloga 2 : 3 Napredak
26.09.2009 Sloga 3 : 0 Stara Čaršija
26.09.2009 OFK Zvezdara 1 : 2 Dunav
26.09.2009 Brodarac 11 : 0 Olimpija
26.09.2009 Heroj 1 : 0 Mladi proleter
26.09.2009 Mašinac PZP 2 : 0 Spartak
26.09.2009 Sušica 2 : 1 Unafortuna 04
26.09.2009 Kolibri 1 : 0 Požarevac
26.09.2009 Kalemegdan 0 : 1 Sloga
26.09.2009 Novi Bečej 21 : 1 Rubin
26.09.2009 ŽFK Fruškogorac 7 : 0 Kikinda
26.09.2009 Radnički 1919 2 : 1 Pančevo
26.09.2009 Zemun 1 : 4 Sloga (K)
26.09.2009 Crvena zvezda 3 : 1 BSK Borča
26.09.2009 Rad 3 : 1 Radnički (N)
26.09.2009 Bežanija 0 : 0 Jagodina
26.09.2009 Radnički (NB) 2 : 1 Vojvodina
26.09.2009 Radnički (O) 1 : 1 Timok
26.09.2009 Zemun 5 : 1 Vojvodina
26.09.2009 Radnički (N) 5 : 0 Morava
26.09.2009 Crvena zvezda 10 : 0 Bežanija

Rukomet

26.09.2009 19:00 Planinka Prolom voda 33 : 21 Proleter Naftagas
26.09.2009 18:30 Priboj 23 : 20 Radnički
26.09.2009 19:30 Kolubara 29 : 24 Naisus
26.09.2009 18:00 Crvenka 25 : 32 Partizan Dunav osiguranje
26.09.2009 18:00 PKB 29 : 22 Jugović Unimet
26.09.2009 20:00 Dinamo 32 : 36 Smederevo
26.09.2009 19:00 Vranje 29 : 24 Crvena Zvezda
26.09.2009 19:00 Mladost TSK 23 : 27 Bask
26.09.2009 19:00 Vrbas - Vital 24 : 23 Rudar
26.09.2009 19:00 Novi Pazar 31 : 31 Jagodina
26.09.2009 20:00 Metalac Gornji Milanovac 20 : 23 Max Sport
26.09.2009 19:00 Železnicar Gas Teh 34 : 27 Pirot
26.09.2009 17:00 Proleter Superprotein 28 : 31 Cepelin
26.09.2009 18:00 Kučevo 31 : 24 Napredak

Futsal

26.09.2009 SAS 4 : 3 Ekonomac
26.09.2009 Slodes 3 : 3 Leteći Holandjanin
U Bosni i Hercegovini hapse fudbalsku mafiju... U Srbiji se nije tako lako odreci poslovnih prijatelja.
luccass je podelio utakmicu