Sloga 1924
Morava
Šumadinac 1913
Podunavski okrug: Budućnost redja pobede

Danas je u Ratarima odigrana utakmica 4. kola Podunavskog okruga izmedju domaće ekipe Budućnosti  i  Slobode iz Lipe. Budućnost je dobila utakmicu rezultatom 1:0, golom Nenada Nikoličića u 47. minutu. Ekipa domaćih je imala inicijativu tokom prvog poluvremena, što je uspela u drugom i da pretvori u vodjstvo. U prvom poluvremenu sjajnu priliku da dovede domaće u vodjstvo imao je Predrag Jokić, ali njegov udarac zaustavila je stativa.
Drugo poluvreme je takodje proteklo u inicijativi domaćih, koji su imali dosta prilika da uvećaju prednost, ali je ostalo 1:0. Domaći  fudbaleri su imali sjajnu podršku publikr uz konstantno navijanje tokom celog meča od strane najvatrenijih pristalica kluba, takozvanih RULJA (Ratarsko Udruženje Ljutih Alkoholičara). Sledeću utakmicu Budućnost igra narednog vikenda protiv svojih komšija, ekipe Radnika iz Smederevske Palanke.

Stadion: FK Budućnost. Broj posetilaca: 200. Sudija: Okić Jasenko.