XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Nedelja, 21 Mart 2010

Fudbal

21.03.2010 15:00 Rad 3 : 2 Mladi radnik
21.03.2010 14:00 Srem 0 : 3 Proleter (NS)
21.03.2010 14:00 Mladost (L) 0 : 1 Sevojno Point
21.03.2010 14:00 Sloga (K) 0 : 0 Dinamo
21.03.2010 14:30 Radnički Stobeks 2 : 0 Metalac (K)
21.03.2010 14:30 Šumadija Radnički 1923 2 : 0 Vujić voda
21.03.2010 14:30 Železničar 0 : 0 Rudar (K)
21.03.2010 15:00 Radnički (P) 3 : 0 Župa
21.03.2010 15:00 Radnik 0 : 0 Kopaonik
21.03.2010 15:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Dubočica
21.03.2010 14:30 Spartak (D) 0 : 2 Senta
21.03.2010 14:30 Palić 2 : 1 Dolina
21.03.2010 15:00 Srem 0 : 0 Palilulac
21.03.2010 15:00 Šumadija 0 : 0 Beograd
21.03.2010 15:00 Radnički (O) 4 : 1 Kovačevac
21.03.2010 15:00 Sopot 3 : 1 Mladenovac
21.03.2010 10:00 Železničar (BV) 0 : 0 Resnik
21.03.2010 10:00 Sindjelić 1 : 0 Hajduk
21.03.2010 14:30 Polet (T) 0 : 2 Bane
21.03.2010 14:30 Jošanica 1 : 3 Slavija (K)
21.03.2010 14:30 Sušica 1 : 2 Orlovac
21.03.2010 14:30 Pobeda 1 : 0 Partizan (KM)
21.03.2010 14:30 Mladost (O) 1 : 1 Vodojaža
21.03.2010 14:30 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Jadar (S)
21.03.2010 14:30 Radnički (K) 3 : 0 Sloga (S)
21.03.2010 14:30 Polimlje 3 : 1 Krušik
21.03.2010 14:30 Jadar (GD) 2 : 1 Jedinstvo (V)
21.03.2010 14:30 Obilić (Ž) 1 : 0 Sloga (B)
21.03.2010 14:30 Omladinac (Š) 1 : 1 Homoljac
21.03.2010 14:30 Železničar Inon 0 : 4 Seljak
21.03.2010 14:30 Crvena zvezda (S) 0 : 2 Partizan (BB)
21.03.2010 15:00 Mladost (M) 0 : 0 Jastrebac (B)
21.03.2010 15:00 Pukovac 4 : 1 OFK Brzi Brod
21.03.2010 15:00 Vučje 2 : 0 Mladost (L)
21.03.2010 15:00 Zaplanjac 3 : 0 Mladost (B)
21.03.2010 15:00 BSK Bujanovac 1 : 1 Sloga (L)
21.03.2010 15:00 Zloćudovo 4 : 0 Morava (VH)
21.03.2010 15:00 Pepeljevac 1 : 0 Trudbenik
21.03.2010 15:00 Sloga (Ć) 0 : 0 Đerdap
21.03.2010 15:00 Slatina (B) 1 : 1 Kablovi
21.03.2010 15:00 Trgovački 5 : 0 Rudar (B)
21.03.2010 14:30 Bačka (P) 1 : 6 Obilić
21.03.2010 14:30 Jedinstvo 3 : 1 Kozara
21.03.2010 14:30 Bačka 1901 6 : 0 Borac
21.03.2010 14:30 Index 0 : 0 Mladost
21.03.2010 14:30 Budućnost (M) 1 : 1 Omladinac
21.03.2010 14:30 Hajduk 0 : 3 Borac
21.03.2010 14:30 Radnički (I) 2 : 3 Solunac
21.03.2010 Posavac Tišma 0 : 1 Žarkovo
21.03.2010 Slavija 1 : 1 GSP Polet
21.03.2010 Crvena zvezda (MML) 3 : 1 Borac (O)
21.03.2010 Budućnost (D) 2 : 1 PKB
21.03.2010 Lasta 0 : 1 IMT
21.03.2010 Poštar 1 : 1 Turbina
21.03.2010 Radnički (NB) 2 : 0 Vinča
21.03.2010 15:00 Proleter Lasta 1 : 0 Napredak
21.03.2010 15:00 Ibar 2 : 0 Rudar
21.03.2010 15:00 Radnik 1 : 1 Karađorđe
21.03.2010 15:00 Mataruge 1 : 1 Borac (V)
21.03.2010 15:00 Napredak (K) 0 : 1 Slatina
21.03.2010 15:00 Gorušica 1 : 4 Omladinac (Z)
21.03.2010 15:00 Jedinstvo (GG) 1 : 0 Napredak (S)
21.03.2010 15:00 Mladost (P) 4 : 0 Velereč 94
21.03.2010 15:00 Dragačevo 0 : 4 Rudar
21.03.2010 15:00 Rajac 1 : 2 Zadrugar
21.03.2010 15:00 ZSK 4 : 0 Mladost
21.03.2010 15:00 Vrujci 1 : 0 Sovljak
21.03.2010 15:00 Brezovica 4 : 1 Mladi radnik
21.03.2010 15:00 Ribnikar 0 : 0 Brežđe
21.03.2010 Šumadija 2 : 1 Jedinstvo
21.03.2010 Drugovac 5 : 0 Budućnost
21.03.2010 Železničar (K) 0 : 1 Sloboda
21.03.2010 Sloga 2 : 2 Radnik
21.03.2010 Omladinac 0 : 0 Železničar (S)
21.03.2010 Lunjevac 1 : 0 Udarnik
21.03.2010 Cerovac 2 : 0 Mladi borac
21.03.2010 Napredak 0 : 0 Mladi radnik
21.03.2010 14:30 Banja 4 : 1 Badnjevac
21.03.2010 14:30 Borac (Lj) 1 : 0 Karađorđe (R)
21.03.2010 14:30 Šumadinac (B) 5 : 0 Aranđelovac
21.03.2010 10:00 Šumadija 1 : 0 Partizan (D)
21.03.2010 14:30 Junkovac 3 : 0 Borac (P)
21.03.2010 14:30 Polet (A) 3 : 0 Dunavac
21.03.2010 14:30 Crni Vrh 3 : 0 Napredak (N)
21.03.2010 14:30 Mlava 1 : 2 Petar Dobrnjac
21.03.2010 14:30 Borac 2 : 1 Napredak (VC)
21.03.2010 14:30 Sloga (K) 5 : 1 Bata Bulić
21.03.2010 14:30 Vihor 3 : 0 Zadrugar
21.03.2010 14:30 Sloga (D) 4 : 0 Sloga (B)
21.03.2010 14:30 Omladinac (GK) 3 : 1 Čegar
21.03.2010 14:30 Mramor 2 : 1 Budućnost (PK)
21.03.2010 14:30 Morava (Č) 0 : 3 Aluminjum
21.03.2010 14:30 Proleter (M) 5 : 1 Sloboda
21.03.2010 14:30 Vrtište 3 : 1 Vulkan
21.03.2010 14:30 Radnički (T) 2 : 0 Delijski Vis
21.03.2010 Jedinstvo 1 : 0 Rad
21.03.2010 Rasovača 4 : 1 Radnički
21.03.2010 Bukovik 1 : 1 Morava
21.03.2010 Naša krila 2 : 0 Zemljoradnik
21.03.2010 Moravica 2 : 0 Mladost (B)
21.03.2010 14:30 As 1 : 2 Čelik
21.03.2010 14:30 Levosoje 3 : 0 Pčinja
21.03.2010 14:30 Mladost 2 : 4 Polet
21.03.2010 14:30 Napredak 0 : 3 Zufo
21.03.2010 14:30 Vihor 4 : 1 Bukuroca
21.03.2010 Miloševo 3 : 2 Slatina (N)
21.03.2010 Radnički 4 : 1 Krivelj
21.03.2010 Ključ 0 : 4 Brodoremont
21.03.2010 Sloga 0 : 4 Majdanpek
21.03.2010 Rajac 1 : 3 Nemetali
21.03.2010 15:30 Tisa 0 : 1 Bačka (M)
21.03.2010 15:30 AFK 3 : 0 Vinogradar
21.03.2010 15:30 Čantavir 1 : 0 Potisje
21.03.2010 15:30 Bajša 2 : 2 Proleter
21.03.2010 15:30 Eđšeg 2 : 1 Njegoš
21.03.2010 15:30 Krivaja 4 : 0 Tavankut
21.03.2010 14:30 OFK Klek 1 : 1 Krajina
21.03.2010 14:30 Delija 1 : 0 Naftagas (E)
21.03.2010 14:30 Naftagas (B) 1 : 1 Potisje
21.03.2010 14:30 Borac (A) 2 : 1 ŽAK
21.03.2010 14:00 Kordun 5 : 0 Graničar
21.03.2010 14:00 Rusin 1 : 1 Lipar
21.03.2010 14:00 Zadrugar 1 : 0 PIK
21.03.2010 14:00 Omladinac (B) 1 : 1 Stanišić
21.03.2010 14:30 Hercegovac 0 : 0 Kabel
21.03.2010 14:30 Jedinstvo (R) 0 : 0 Mladost (BP)
21.03.2010 14:30 Borac (Š) 0 : 1 Mladost (NS)
21.03.2010 14:30 Fruškogorac 1 : 2 Bečej
21.03.2010 14:30 Sremac 0 : 0 Srbobran
21.03.2010 14:30 Slavija (NS) 0 : 2 Petrovaradin
21.03.2010 Borac (M) 4 : 0 Sloga Milšped
21.03.2010 Borac (S) 4 : 0 Jedinstvo
21.03.2010 Hajduk (B) 1 : 0 Jadran
21.03.2010 Dunav 2 : 0 LSK Laćarak
21.03.2010 PSK Putinci 1 : 1 Mladost
21.03.2010 Graničar (A) 3 : 0 Graničar (K)
21.03.2010 15:00 Borac (K) 2 : 0 Rudar (B)
21.03.2010 15:00 Velika Reka 6 : 3 Jedinstvo
21.03.2010 15:00 Sloga (S) 1 : 1 Radjevac
21.03.2010 15:00 Milan Orlić 4 : 1 Crnča
21.03.2010 15:00 Jelav 0 : 1 TE Gučevo
21.03.2010 15:00 Stolice 1 : 4 Gučevo
21.03.2010 15:00 Prva iskra 1 : 1 Granit
21.03.2010 15:00 Cer 1 : 0 Stari Jadar
21.03.2010 14:30 Sloga 1 : 0 Borac
21.03.2010 14:30 Sloga (Ć) 0 : 0 Mladost
21.03.2010 14:30 Carevac 2 : 2 Đerdap
21.03.2010 14:30 Pobeda 2 : 0 Jedinstvo
21.03.2010 14:30 Polet 1 : 1 Desine
21.03.2010 14:30 Napredak 0 : 3 Dragoš
21.03.2010 14:30 Krilaš 2 : 1 Mladost
21.03.2010 14:30 Zadrugar 1 : 2 Integral
21.03.2010 14:30 Omladinac 2 : 2 Vrelo
21.03.2010 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Radnički
21.03.2010 14:30 Lokomotiva 1 : 1 Mala Bosna
21.03.2010 14:30 Udarnik 0 : 3 Đurđin TB
21.03.2010 Jedinstvo Stević 5 : 2 Jedinstvo
21.03.2010 Kolonija 2 : 0 Omladinac (D)
21.03.2010 Omladinac (O) 0 : 0 BSK Bavanište
21.03.2010 Pobeda 6 : 0 Proleter
21.03.2010 Borac (S) 1 : 2 Mladost
21.03.2010 Vojvodina 1 : 0 Borac (P)
21.03.2010 Železničar 2 : 0 Glogonj
21.03.2010 Plavi Dunav 1 : 1 Unirea
21.03.2010 Karaš (J) 2 : 0 Karaš (K)
21.03.2010 Ratar 3 : 0 Mladost
21.03.2010 Dobrica 2 : 1 Vinogradar
21.03.2010 Vršac United 1 : 0 Jedinstvo
21.03.2010 Potporanj 0 : 0 Sloga
21.03.2010 Borac 2 : 0 Bratstvo Unirea
21.03.2010 Hajduk 5 : 4 Dunav
21.03.2010 Banat 2 : 1 Hajdučica
21.03.2010 Podunavac 3 : 1 Sremac
21.03.2010 Fruškogorac 2 : 1 Polet
21.03.2010 Borac 0 : 1 Sloga
21.03.2010 Dunav 0 : 1 Železničar (I)
21.03.2010 Stari Trstenik 1 : 0 Morava
21.03.2010 Beli Orlovi 5 : 0 Tomako Internacional
21.03.2010 Topoljak 0 : 0 Gradina
21.03.2010 Ribnik 2 : 0 Vinogradar
21.03.2010 15:00 Dunav 3 : 2 Sveti Stefan
21.03.2010 10:00 Kapedunum 3 : 0 OFK Zvezdara
21.03.2010 15:00 Omladinac 1 : 0 Crvenka
21.03.2010 Spartak 2 : 1 Sušica
21.03.2010 Vandini 1 : 1 Napredak
21.03.2010 10:00 Zemun 0 : 1 OFK Beograd
21.03.2010 11:00 Borac (Č) 2 : 1 Radnički (NB)
21.03.2010 12:00 BSK Borča 1 : 3 Radnički (N)
21.03.2010 11:00 Voždovac 1 : 3 Šumadija Radnički 1923
21.03.2010 10:00 Partizan 1 : 0 OFK Beograd
21.03.2010 10:00 Rad 1 : 3 Teleoptik
21.03.2010 11:00 Radnički (O) 0 : 2 Zemun
21.03.2010 13:00 Napredak 2 : 3 Vojvodina
21.03.2010 11:00 Sloga (K) 2 : 1 Borac (Č)
21.03.2010 14:00 BSK Borča 0 : 0 Radnički (N)
21.03.2010 13:00 Radnički (N) 2 : 3 Partizan
21.03.2010 11:00 Šumadija Radnički 1923 1 : 2 Sloga (K)
21.03.2010 13:00 Napredak 0 : 2 ČSK Pivara
21.03.2010 11:00 Morava 1 : 2 Borac (Č)
21.03.2010 10:00 Bežanija 1 : 2 Zemun
21.03.2010 13:00 OFK Beograd 5 : 1 Rad

Košarka

21.03.2010 19:00 Mega Vizura 91 : 72 Borac
21.03.2010 19:30 Metalac 80 : 66 OKK Beograd
21.03.2010 20:00 Crvena Zvezda 72 : 66 Čelarevo
21.03.2010 Šabac 77 : 74 Kovin MT
21.03.2010 Tamiš 63 : 69 Play Off

Odbojka

21.03.2010 17:00 Novi Sad DDOR 3 : 0 GIK Banat
21.03.2010 18:00 Klek 3 : 0 Jedinstvo
21.03.2010 19:00 Šumadija Aqua Viva 0 : 3 Putevi Trendteks
21.03.2010 Trstenik 3 : 2 Osečina

Rukomet

21.03.2010 18:30 Naisus 26 : 25 PKB
21.03.2010 19:00 Požarevac 29 : 24 Mladost TSK
21.03.2010 20:00 Jagodina 22 : 33 Zaječar
21.03.2010 18:00 Metalac Gornji Milanovac 33 : 38 Bačka Palanka - Nopal
21.03.2010 17:30 Cepelin 36 : 28 Napredak

Futsal

21.03.2010 Kocka Amaters 1 : 2 Kolubara
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.