XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 233 utakmica za dan
Nedelja, 4 April 2010

Fudbal

04.04.2010 15:00 Srem 2 : 1 Sevojno Point
04.04.2010 15:00 Mladost (L) 1 : 0 Banat
04.04.2010 16:00 Rudar Alpos 1 : 2 Car Konstantin
04.04.2010 16:00 Radnički (P) 1 : 0 Jedinstvo (P)
04.04.2010 16:00 Radnik 3 : 1 Vlasina
04.04.2010 15:00 Palić 0 : 0 Veternik Viskol
04.04.2010 15:00 Dolina 2 : 0 Mladost (BJ)
04.04.2010 10:00 Sindjelić 2 : 0 Dorćol
04.04.2010 11:00 Hajduk 2 : 1 Železničar (BV)
04.04.2010 10:00 Grafičar 3 : 0 Radnički (O)
04.04.2010 16:00 Resnik 0 : 0 Šumadija
04.04.2010 16:00 Kovačevac 2 : 1 Beograd
04.04.2010 16:00 BSK Bujanovac 1 : 0 Mladost (M)
04.04.2010 16:00 Zloćudovo 1 : 0 Zaplanjac
04.04.2010 16:00 Mladost (B) 4 : 2 Pusta Reka
04.04.2010 16:00 Mladost (L) 1 : 0 Pukovac
04.04.2010 16:00 Bobište 0 : 3 Jastrebac (B)
04.04.2010 16:00 OFK Brzi Brod 1 : 1 Radan
04.04.2010 16:00 Trajal 2 : 0 Ozren
04.04.2010 16:00 Timočanin 3 : 1 Slatina (B)
04.04.2010 16:00 Temnić 1 : 2 Sloga (D)
04.04.2010 16:00 Borac 3 : 1 Đerdap
04.04.2010 15:00 Bačka (P) 3 : 0 Polet (N)
04.04.2010 15:00 Jedinstvo 4 : 0 Budućnost (A)
04.04.2010 15:00 Index 2 : 0 Jugović
04.04.2010 15:00 Budućnost (M) 2 : 1 Sloven
04.04.2010 15:00 Hajduk 0 : 1 Radnički (I)
04.04.2010 16:00 Posavac Tišma 0 : 0 GSP Polet
04.04.2010 11:00 Žarkovo 1 : 0 PKB
04.04.2010 16:00 Slavija 3 : 1 Milutinac
04.04.2010 16:00 Budućnost (D) 2 : 0 Vinča
04.04.2010 16:00 Lasta 2 : 1 Radnički (NB)
04.04.2010 15:00 Morava 1 : 1 Mataruge
04.04.2010 15:00 Radnički 1 : 0 Magnohrom
04.04.2010 15:00 Borac (A) 1 : 0 Radnik
04.04.2010 15:00 Borac (V) 0 : 0 Kraljevo Hajduk
04.04.2010 15:00 Jedinstvo 2 : 5 Ibar
04.04.2010 15:00 Tutin 4 : 1 Rudar
04.04.2010 15:30 Napredak (K) 1 : 1 Omladinac (Z)
04.04.2010 15:30 Gorušica 2 : 3 Napredak (S)
04.04.2010 15:30 Miokovci 1 : 1 Šumadija
04.04.2010 15:30 Jedinstvo (GG) 1 : 1 Jedinstvo (K)
04.04.2010 15:30 Mladost (P) 2 : 4 Dragačevo
04.04.2010 15:00 Višesava 2 : 4 Sečica
04.04.2010 15:00 Savinac 5 : 3 Budućnost
04.04.2010 15:00 Lazarica 1 : 2 Arilje
04.04.2010 15:00 Jasen 4 : 0 Jedinstvo
04.04.2010 15:00 Polet 3 : 2 Zlatibor (Č)
04.04.2010 15:00 Napredak 0 : 3 Omladinac
04.04.2010 15:30 Brezovica 2 : 1 Rajac
04.04.2010 15:30 Ribnikar 0 : 0 Banjani
04.04.2010 15:30 Brežđe 3 : 2 Kačer
04.04.2010 15:30 Mladi radnik 0 : 10 Vrujci
04.04.2010 15:30 Tešnjar 0 : 2 ZSK
04.04.2010 15:30 Tulari 1 : 0 Dimitrije Tucović
04.04.2010 15:30 Sovljak 1 : 0 Zadrugar
04.04.2010 Šumadija 2 : 1 Budućnost
04.04.2010 Jedinstvo 0 : 1 Sloboda
04.04.2010 Drugovac 3 : 1 Radnik
04.04.2010 Železničar (K) 2 : 2 Železničar (S)
04.04.2010 Sloga 2 : 0 Udarnik
04.04.2010 Omladinac 2 : 0 Mladi borac
04.04.2010 Lunjevac 4 : 2 Mladi radnik
04.04.2010 Cerovac 1 : 3 Napredak
04.04.2010 15:30 Banja 1 : 0 Šumadinac (N)
04.04.2010 15:30 Badnjevac 0 : 2 Marjan
04.04.2010 15:30 Beli Orlovi 1 : 0 Aranđelovac
04.04.2010 15:30 Borac (Lj) 0 : 1 Bare
04.04.2010 15:30 Šumadinac (B) 4 : 0 Partizan (D)
04.04.2010 10:00 Šumadija 4 : 0 Junkovac
04.04.2010 15:30 Polet (A) 2 : 3 Napredak (N)
04.04.2010 15:30 Dunavac 1 : 0 Petar Dobrnjac
04.04.2010 15:30 Crni Vrh 4 : 2 Napredak (VC)
04.04.2010 15:30 Mlava 1 : 0 Bata Bulić
04.04.2010 15:30 Sloga (K) 2 : 1 Zadrugar
04.04.2010 15:30 Vihor 0 : 1 Sloga (D)
04.04.2010 15:00 Omladinac (GK) 5 : 4 Budućnost (PK)
04.04.2010 15:00 Čegar 3 : 1 OFK Niš
04.04.2010 15:00 Mramor 2 : 0 Aluminjum
04.04.2010 15:00 Morava (Č) 2 : 1 Vulkan
04.04.2010 15:00 Proleter (M) 1 : 0 Delijski Vis
04.04.2010 15:00 Vrtište 5 : 1 Stevan Nešticki
04.04.2010 15:00 Radnički (T) 0 : 0 Palilulac
04.04.2010 15:30 Radnički 5 : 2 Rad
04.04.2010 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Morava
04.04.2010 15:30 Rasovača 1 : 0 Zemljoradnik
04.04.2010 15:30 Bukovik 2 : 1 Borac
04.04.2010 15:00 Vihor 3 : 0 Napredak
04.04.2010 15:00 Bukuroca 3 : 0 Mladost
04.04.2010 15:00 Zufo 1 : 6 As
04.04.2010 15:00 Polet 3 : 0 Alakince
04.04.2010 Padež 3 : 4 Dragoš
04.04.2010 Miloševo 2 : 0 BSK
04.04.2010 Radnički 2 : 3 Brestovac
04.04.2010 Ključ 0 : 1 Nemetali
04.04.2010 Sloga 4 : 0 Rajac
04.04.2010 16:00 Vinogradar 1 : 0 Bačka (M)
04.04.2010 16:00 Tisa 2 : 0 Panonija IM Topola
04.04.2010 16:00 AFK 2 : 1 Potisje
04.04.2010 16:00 Bajša 1 : 0 Njegoš
04.04.2010 16:00 Preporod 2 : 0 Tavankut
04.04.2010 16:00 Eđšeg 0 : 1 Krivaja
04.04.2010 15:00 Vulturul 3 : 0 Budućnost (BB)
04.04.2010 15:00 Crvena zvezda 3 : 1 Radnički (K)
04.04.2010 15:00 Slavija 0 : 1 Radnički (B)
04.04.2010 15:00 Borac 1 : 0 Mladost
04.04.2010 15:00 Sloga 4 : 2 Partizan (U)
04.04.2010 15:00 Dolovo 1 : 0 Jugoslavija
04.04.2010 15:00 Partizan (G) 0 : 1 Tempo
04.04.2010 15:00 Proleter 3 : 0 Polet
04.04.2010 15:30 OFK Klek 1 : 1 Zadrugar
04.04.2010 15:30 Naftagas (B) 1 : 0 Mladost (L)
04.04.2010 15:30 Borac (A) 3 : 0 Begej
04.04.2010 15:00 Kordun 3 : 0 Lipar
04.04.2010 15:00 Rusin 1 : 1 BSK
04.04.2010 15:00 Zadrugar 0 : 0 Stanišić
04.04.2010 15:00 Omladinac (B) 1 : 2 Kula
04.04.2010 Hercegovac 1 : 0 Mladost (BP)
04.04.2010 Omladinac (S) 1 : 2 Obilić
04.04.2010 Kabel 3 : 0 Mladost (NS)
04.04.2010 Jedinstvo (R) 1 : 2 Srbobran
04.04.2010 Borac (Š) 1 : 1 Slavija (NS)
04.04.2010 Borac (M) 2 : 0 Jedinstvo
04.04.2010 Sloga Milšped 1 : 1 Jadran
04.04.2010 Borac (S) 3 : 0 LSK Laćarak
04.04.2010 Hajduk (B) 2 : 0 Fruškogorac
04.04.2010 Dunav 2 : 1 Sloga (E)
04.04.2010 PSK Putinci 1 : 1 Graničar (A)
04.04.2010 Žiča 1 : 1 Vrnjci
04.04.2010 Lazac 2 : 0 Granit
04.04.2010 Polet (R) 2 : 0 Olimpik
04.04.2010 Partizan 0 : 2 Šumadija
04.04.2010 Mladost (V) 2 : 3 Morava (M)
04.04.2010 Jedinstvo (D) 3 : 4 Grdica
04.04.2010 16:00 Borac (K) 1 : 1 Jedinstvo
04.04.2010 16:00 Rudar (B) 0 : 0 Radjevac
04.04.2010 16:00 Velika Reka 2 : 0 Crnča
04.04.2010 16:00 Sloga (S) 0 : 0 TE Gučevo
04.04.2010 16:00 Milan Orlić 1 : 1 Gučevo
04.04.2010 16:00 Jelav 1 : 1 Granit
04.04.2010 16:00 Stolice 2 : 2 Stari Jadar
04.04.2010 16:00 Prva iskra 2 : 1 Cer
04.04.2010 Gradac 4 : 1 Mali korak
04.04.2010 Zadrugar 1 : 0 Lukavac
04.04.2010 Dupljaj 1 : 1 Junior Novo Naselje
04.04.2010 Iskra 2 : 2 Milenko Pavlović
04.04.2010 15:30 Jasenica 1 : 3 Bokanja
04.04.2010 15:30 Radoje Domanović 3 : 1 Sloga
04.04.2010 15:30 Šumadinac 5 : 0 Venčani
04.04.2010 15:30 Trešnjevica 2 : 1 OFK Šatornja
04.04.2010 15:30 BSK Belosavci 3 : 2 Prvi srpski ustanak
04.04.2010 15:30 Mladi rudar 3 : 2 Vinča
04.04.2010 15:30 Mladost MG 2 : 0 Mladost (CK)
04.04.2010 15:30 Omladinac 1 : 0 Rača Popović
04.04.2010 15:30 Karađorđe 3 : 1 ŽSK
04.04.2010 15:30 Mladost (R) 2 : 0 Lepenica
04.04.2010 15:30 Polet 2 : 2 Sloga (M)
04.04.2010 15:30 BSK 1 : 2 Crvena zvezda
04.04.2010 15:30 Kotlenik 1 : 1 Sloga (Z)
04.04.2010 15:30 Sloga 1 : 0 Mladost
04.04.2010 15:30 Borac 4 : 0 Pionir
04.04.2010 15:30 Sloga (Ć) 2 : 1 Đerdap
04.04.2010 15:30 Carevac 2 : 2 Makce
04.04.2010 15:30 Pobeda 3 : 0 Desine
04.04.2010 15:30 Rudar 1 : 0 Mladost
04.04.2010 15:30 Napredak 0 : 1 Integral
04.04.2010 15:30 Krilaš 0 : 3 Vrelo
04.04.2010 15:30 Zadrugar 3 : 2 Radnički
04.04.2010 15:30 Omladinac 1 : 1 Košava
04.04.2010 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Sloboda
04.04.2010 Crvena zastava 3 : 0 Zadrugar
04.04.2010 Moravac 0 : 0 Budućnost
04.04.2010 Rudar 3 : 0 Rujnik
04.04.2010 15:00 Poljoprivrednik 3 : 0 Bratstvo
04.04.2010 15:00 Lokomotiva 2 : 0 Solid
04.04.2010 15:00 Sever 0 : 2 Đurđin TB
04.04.2010 15:00 Žednik 0 : 4 Elektrovojvodina
04.04.2010 15:00 Udarnik 2 : 3 Hajduk
04.04.2010 16:00 Mladost 1 : 1 Pobeda
04.04.2010 16:00 Napredak 0 : 2 Tomislavci
04.04.2010 16:00 Slavija 2 : 5 Sloboda
04.04.2010 Jedinstvo Stević 4 : 1 Omladinac (D)
04.04.2010 Jedinstvo 1 : 2 BSK Bavanište
04.04.2010 Kolonija 3 : 0 Proleter
04.04.2010 Omladinac (O) 1 : 0 Mladost
04.04.2010 Pobeda 3 : 0 Borac (P)
04.04.2010 Borac (S) 5 : 1 Glogonj
04.04.2010 Vojvodina 2 : 0 Unirea
04.04.2010 Železničar 2 : 0 Plavi Dunav
04.04.2010 Karaš (J) 0 : 0 Mladost
04.04.2010 Karaš (K) 3 : 0 Vinogradar
04.04.2010 Ratar 1 : 0 Jedinstvo
04.04.2010 Dobrica 0 : 0 Sloga
04.04.2010 Vršac United 5 : 0 Bratstvo Unirea
04.04.2010 Potporanj 3 : 2 Dunav
04.04.2010 Borac 2 : 3 Hajdučica
04.04.2010 Hajduk 1 : 0 Banat
04.04.2010 ČSK Čortanovci 2 : 2 Polet
04.04.2010 Podunavac 2 : 1 Sloga
04.04.2010 Fruškogorac 1 : 3 Železničar (I)
04.04.2010 Borac 0 : 5 Dunav
04.04.2010 Musina reka 1 : 3 Zvezda
04.04.2010 Gruža 6 : 0 Stara Čaršija
04.04.2010 Miločajac 3 : 0 Omladinac (D)
04.04.2010 Jovo Kursula 4 : 2 Zgodačica
04.04.2010 Budućnost (S) 3 : 0 Kablar
04.04.2010 Dunav 3 : 2 Napredak (P)
04.04.2010 BSK 9 : 0 Borac
04.04.2010 Dunavac 1 : 0 Sloga
04.04.2010 Mip Majdan 1 : 0 Napredak
04.04.2010 Stig 0 : 3 Zemljoradnik
04.04.2010 Sopot 2 : 1 Mlava
04.04.2010 Proleter 0 : 0 Metalac
04.04.2010 Stari Trstenik 2 : 0 Mladost
04.04.2010 Morava 3 : 1 Sloboda
04.04.2010 Jugovići 5 : 1 Tomako Internacional
04.04.2010 Stara Čaršija 0 : 2 Gradina
04.04.2010 Beli Orlovi 3 : 0 MZ Trstenik
04.04.2010 Topoljak 2 : 1 Vinogradar
04.04.2010 Ribnik 3 : 0 Sloga
04.04.2010 16:00 Sveti Stefan 2 : 0 OFK Zvezdara
04.04.2010 10:00 Mabat 0 : 2 Brodarac

Košarka

04.04.2010 Bor 58 : 82 Play Off
04.04.2010 Šabac 83 : 67 Beočin
04.04.2010 Tamiš 63 : 69 Kraljevo

Odbojka

04.04.2010 Libero 2 : 3 Zlatibor (Č)
04.04.2010 Trstenik 0 : 3 Gimnazijalac

Rukomet

04.04.2010 20:00 Radnički Lepenica 19 : 23 Železnicar Gas Teh

Vaterpolo

04.04.2010 Rabotnički 12 : 6 Proleter
04.04.2010 Bečej 2005 6 : 5 Zemun
04.04.2010 Goč 2 : 17 ŽAK
04.04.2010 Spartak 18 : 8 Dinamo
04.04.2010 Šabac 7 : 12 Singidunum
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.