XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 175 utakmica za dan
Subota, 17 April 2010

Fudbal

17.04.2010 16:30 BSK Borča 1 : 4 Jagodina
17.04.2010 16:30 Čukarički Stankom 2 : 1 Napredak
17.04.2010 16:30 Hajduk 1 : 1 Metalac (GM)
17.04.2010 14:30 Javor Habitfarm 1 : 0 Smederevo
17.04.2010 16:30 Borac 0 : 0 Crvena zvezda
17.04.2010 16:30 Mladi radnik 0 : 2 OFK Beograd
17.04.2010 15:30 Novi Sad 3 : 0 Novi Pazar
17.04.2010 15:30 Mladost (A) 1 : 1 Sloga (K)
17.04.2010 15:30 Teleoptik 1 : 1 Mladost (L)
17.04.2010 15:30 Radnički (N) 3 : 1 ČSK Pivara
17.04.2010 15:30 Banat 1 : 1 Indjija
17.04.2010 15:30 Sevojno Point 1 : 0 Radnički (S)
17.04.2010 15:30 Bežanija 3 : 0 Proleter (NS)
17.04.2010 Sloboda 1 : 1 Radnik
17.04.2010 Drina HE 1 : 1 Proleter
17.04.2010 Sloga (D) 2 : 0 BSK
17.04.2010 Drina (Z) 2 : 0 Mladost
17.04.2010 Kozara 2 : 0 Famos
17.04.2010 Ljubić 2 : 0 Romanija
17.04.2010 15:30 Šumadija (A) 2 : 0 Radnički Stobeks
17.04.2010 15:30 Rudar (K) 2 : 1 Budućnost (V)
17.04.2010 15:30 FAP 0 : 0 Jedinstvo
17.04.2010 15:30 Vujić voda 1 : 2 Sloboda (Č)
17.04.2010 15:30 Metalac (K) 2 : 1 Sloga (PM)
17.04.2010 16:00 Timok 3 : 0 Balkanski
17.04.2010 16:00 Sinđelić 3 : 2 Radnik
17.04.2010 16:00 Dubočica 2 : 0 Svrljig
17.04.2010 16:00 Kopaonik 3 : 2 Radnički (S)
17.04.2010 16:00 Župa 2 : 2 Car Konstantin
17.04.2010 16:00 OFK Kikinda 1 : 2 Big Bul
17.04.2010 16:00 Radnički (NP) 3 : 0 Metalac AV
17.04.2010 16:00 Bačka (BP) 0 : 2 Dolina
17.04.2010 16:00 Tekstilac Ites 1 : 0 Palić
17.04.2010 16:00 Radnički (Š) 0 : 3 Donji Srem
17.04.2010 16:00 Mladost (BJ) 1 : 2 Veternik Viskol
17.04.2010 17:00 Palilulac 0 : 1 BASK
17.04.2010 15:30 Omladinac (NS) 1 : 1 Mokra Gora
17.04.2010 15:30 Polet (LJ) 0 : 2 Pobeda
17.04.2010 15:30 Takovo 0 : 2 Jošanica
17.04.2010 15:30 Partizan (KM) 2 : 1 Orlovac
17.04.2010 15:30 Loznica 0 : 2 Sloga (BB)
17.04.2010 15:30 Radnički Zorka 2 : 0 Polimlje
17.04.2010 15:30 Jedinstvo (V) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
17.04.2010 15:30 Radnički (V) 1 : 0 Ribnica
17.04.2010 15:30 Gruža 1 : 0 Jasenica 1911
17.04.2010 16:00 Napredak 1 : 2 Sloga (L)
17.04.2010 16:00 Pusta Reka 3 : 0 Zloćudovo
17.04.2010 16:00 Žitorađa 0 : 0 BSK Bujanovac
17.04.2010 16:00 Kablovi 2 : 1 Trudbenik
17.04.2010 16:00 Đerdap 2 : 0 Temnić
17.04.2010 16:00 Sloga (D) 1 : 0 Trajal
17.04.2010 16:00 Ozren 2 : 1 Bor
17.04.2010 16:00 Radnik 5 : 0 BAK
17.04.2010 16:00 Bačka Topola 1 : 0 Jedinstvo
17.04.2010 16:00 Budućnost (A) 0 : 2 Dinamo
17.04.2010 16:00 Crvena zvezda 1 : 2 Bačka (P)
17.04.2010 16:00 Kozara 2 : 4 Radnički (Z)
17.04.2010 16:00 Vojvodina 4 : 3 Obilić
17.04.2010 16:00 Polet (K) 1 : 1 Šajkaš
17.04.2010 16:00 Solunac 2 : 0 1. Maj Agroruma
17.04.2010 16:00 Sloven 1 : 1 Index
17.04.2010 16:00 Omladinac 2 : 0 Mladost
17.04.2010 16:00 Jugović 1 : 1 ŽAK
17.04.2010 17:00 Balkan Mirijevo 3 : 1 IMT
17.04.2010 17:00 Lokomotiva 2 : 0 Turbina
17.04.2010 10:00 Slavija 1 : 2 Vinča
17.04.2010 16:00 Ibar 2 : 0 Radnički
17.04.2010 16:00 Magnohrom 1 : 0 Braća Vuković
17.04.2010 16:00 Slatina 4 : 0 Šumadija
17.04.2010 16:00 Spartak 3 : 3 Dragačevo
17.04.2010 16:00 Autoprevoz 0 : 0 Mladost (P)
17.04.2010 15:00 Crnokosa 4 : 1 Višesava
17.04.2010 15:00 Luna Avijatičar 1 : 1 Budućnost
17.04.2010 16:00 Mladost 1 : 0 Tulari
17.04.2010 16:00 OFK Jabučje 1 : 0 Tešnjar
17.04.2010 16:00 Zadrugar 5 : 0 Mladi radnik
17.04.2010 16:00 Dimitrije Tucović 3 : 0 Brežđe
17.04.2010 16:00 Kačer 3 : 3 Banjani
17.04.2010 16:00 Karađorđe (T) 2 : 3 Banja
17.04.2010 16:00 Aranđelovac 3 : 2 Šumadinac (N)
17.04.2010 16:00 Karađorđe (R) 1 : 2 Marjan
17.04.2010 16:00 Polet (SD) 6 : 0 Polet (A)
17.04.2010 16:00 Zadrugar 2 : 3 Crni Vrh
17.04.2010 16:30 Moravica 2 : 1 Mladost (O)
17.04.2010 16:30 Omladinac 3 : 5 Naša krila
17.04.2010 16:30 Knežica 3 : 0 Jedinstvo
17.04.2010 16:30 Borac 2 : 0 Radnički
17.04.2010 16:00 Čelik 8 : 1 Polet
17.04.2010 16:00 Alakince 1 : 0 Bukuroca
17.04.2010 16:00 Levosoje 3 : 0 Trešnjevka
17.04.2010 Napredak 5 : 3 Dragoš
17.04.2010 Borac 1 : 5 Jedinstvo (BP)
17.04.2010 Zadrugar 0 : 1 Jedinstvo (P)
17.04.2010 Gnjilan 1 : 2 Vladimir Durković
17.04.2010 Prčevac 1 : 1 Tanasko Rajić
17.04.2010 Brestovac 1 : 0 Slatina (N)
17.04.2010 16:30 Njegoš 0 : 1 AFK
17.04.2010 16:30 Potisje 2 : 1 Panonija IM Topola
17.04.2010 16:00 Krajina 7 : 1 Mladost (BD)
17.04.2010 16:00 Bilećanin 1 : 0 Potisje
17.04.2010 16:00 Vojvodina 4 : 1 Begej
17.04.2010 15:30 Radnički 5 : 2 PIK
17.04.2010 15:30 Crvenka 2 : 0 Stanišić
17.04.2010 15:30 Polet (S) 5 : 1 Borac
17.04.2010 15:30 Srbobran 0 : 1 Omladinac (S)
17.04.2010 15:30 Bečej 1 : 1 Mladost (BP)
17.04.2010 Jedinstvo 0 : 0 LSK Laćarak
17.04.2010 Hajduk (V) 1 : 1 Graničar (A)
17.04.2010 Podrinje 6 : 0 PSK Putinci
17.04.2010 Grdica 2 : 1 Partizan
17.04.2010 Bašin 0 : 4 Glavaš
17.04.2010 Budućnost 2 : 4 Mramorac
17.04.2010 Sloga 2 : 0 Pobeda
17.04.2010 Udarnik 1 : 0 Proleter
17.04.2010 SASK 0 : 1 Proleter
17.04.2010 Borac 2 : 0 Budućnost
17.04.2010 Skobalj 0 : 4 Osipaonica
17.04.2010 16:00 Laolac 0 : 3 Mladost
17.04.2010 Mladost (MS) 4 : 2 Sloboda
17.04.2010 16:00 Subotica 5 : 0 Bratstvo
17.04.2010 16:00 Čoka 3 : 1 Slavija
17.04.2010 Čibukovac 2 : 1 Budućnost (S)
17.04.2010 Stara Čaršija 0 : 3 Zvezda
17.04.2010 Sloga 4 : 0 Beli Orlovi
17.04.2010 17:00 Olimpija 1 : 7 Brodarac
17.04.2010 10:00 Kapedunum 1 : 3 Crvenka
17.04.2010 17:00 Mladi proleter 1 : 0 Heroj
17.04.2010 Mašinac PZP 3 : 1 Napredak
17.04.2010 Unafortuna 04 1 : 0 Kolibri
17.04.2010 LASK 3 : 2 Šabac
17.04.2010 Kalemegdan 3 : 1 Ravangrad
17.04.2010 12:00 Partizan 0 : 1 OFK Beograd
17.04.2010 13:00 Mačva 3 : 4 Napredak
17.04.2010 11:00 Rad 4 : 0 Šumadija Radnički 1923
17.04.2010 11:00 Borac (Č) 3 : 4 Partizan

Košarka

17.04.2010 19:30 Spartak 59 : 76 Radnički Basket
17.04.2010 19:00 Radnički 75 : 56 Tamiš
17.04.2010 20:30 Hemofarm 74 : 72 Partizan
17.04.2010 18:00 FMP 83 : 73 Metalac
17.04.2010 19:00 Crvena Zvezda 82 : 66 Borac
17.04.2010 18:00 Mladost (Č) 76 : 81 Vojvodina
17.04.2010 16:00 Zdravlje 76 : 79 Crnokosa
17.04.2010 Vizura Smederevo 94 : 75 Superfund BP
17.04.2010 16:00 Jagodina 89 : 69 Radnički (O)
17.04.2010 Partizan 2 88 : 70 Železničar (I)
17.04.2010 14:30 Šabac 77 : 57 Sivac
17.04.2010 Moravac 60 : 67 Play Off
17.04.2010 Kovin MT 89 : 88 Beočin
17.04.2010 Jugobanat 102 : 77 Pro Tent
17.04.2010 Trepča 61 : 51 Mladost Kolubara

Odbojka

17.04.2010 19:00 VGSK 1 : 3 Jagodina
17.04.2010 18:00 Novi Sad DDOR 3 : 2 Putevi
17.04.2010 18:00 Bavanište 0 : 3 GIK Banat
17.04.2010 19:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Spartak 2:0
17.04.2010 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Radnički
17.04.2010 Osečina 3 : 2 Zlatibor (Č)
17.04.2010 Tutin Dalas 0 : 3 Gimnazijalac
17.04.2010 Mali Zvornik 3 : 1 Tajm

Rukomet

17.04.2010 19:00 Vranje 37 : 20 Novi Pazar
17.04.2010 19:00 Dubočica 34 : 22 Jagodina
17.04.2010 18:00 Vrnjačka Banja 36 : 23 Medicinar
17.04.2010 18:30 JP Radnički 18 : 28 Zaječar
17.04.2010 20:00 Crvena Zvezda 27 : 25 Jagodina
17.04.2010 20:00 Max Sport 26 : 22 Železnicar Gas Teh
17.04.2010 18:00 Bačka Palanka - Nopal 43 : 36 Proleter Superprotein
17.04.2010 18:00 Metalac Gornji Milanovac 43 : 37 Napredak
17.04.2010 15:30 Radnički Lepenica 25 : 30 Cepelin
17.04.2010 16:00 Župa 27 : 36 Pirot

Vaterpolo

17.04.2010 Student 15 : 5 Singidunum 2:1
17.04.2010 TENT 8 : 9 ŽAK 1:2
17.04.2010 Domino Honvéd 9 : 6 Hornets Košice

Futsal

17.04.2010 Pirot 2 : 7 Kolubara
17.04.2010 Rušče 4 : 0 Niš 92
17.04.2010 SAS 7 : 9 Leteći Holandjanin
17.04.2010 Kocka Amaters 1 : 7 Ekonomac
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.