XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 68 utakmica za dan
Subota, 5 Jun 2010

Fudbal

05.06.2010 17:00 Spartak (D) 1 : 3 Dolina
05.06.2010 17:00 Vršac 2 : 1 Palić
05.06.2010 17:00 Metalac AV 0 : 2 Donji Srem
05.06.2010 17:00 Big Bul 1 : 1 Veternik Viskol
05.06.2010 17:00 Sloga (T) 1 : 1 Mladost (BJ)
05.06.2010 17:00 OFK Kikinda 4 : 3 Radnički (Š)
05.06.2010 17:00 Radnički (NP) 3 : 0 Tekstilac Ites
05.06.2010 17:00 Senta 3 : 0 Bačka (BP)
05.06.2010 17:30 Posavac Tišma 1 : 1 Vinča
05.06.2010 17:30 Turbina 4 : 2 Radnički (NB)
05.06.2010 17:30 Milutinac 4 : 0 Poštar
05.06.2010 17:30 IMT 2 : 1 Trudbenik
05.06.2010 17:30 PKB 4 : 0 Lasta
05.06.2010 17:30 Borac (O) 2 : 3 Budućnost (D)
05.06.2010 17:30 GSP Polet 0 : 1 Crvena zvezda (MML)
05.06.2010 17:30 Balkan Mirijevo 1 : 0 Slavija
05.06.2010 17:30 Žarkovo 2 : 0 Lokomotiva
05.06.2010 16:30 Jasen 3 : 0 Zlatibor voda
05.06.2010 16:30 GP Zlatibor 5 : 1 Savinac
05.06.2010 16:30 Crnokosa 5 : 2 Budućnost
05.06.2010 16:30 Zlatibor (Č) 5 : 0 Perućac
05.06.2010 17:00 Banja 4 : 4 Borac (P)
05.06.2010 17:00 Partizan (D) 0 : 2 Junkovac
05.06.2010 17:00 Bare 0 : 1 Šumadija
05.06.2010 17:00 Aranđelovac 2 : 2 Karađorđe (T)
05.06.2010 17:00 Karađorđe (R) 0 : 3 Šumadinac (B)
05.06.2010 17:00 Marjan 6 : 1 Borac (Lj)
05.06.2010 17:00 Šumadinac (N) 3 : 3 Beli Orlovi
05.06.2010 17:00 Badnjevac 1 : 1 Lokomotiva
05.06.2010 17:30 Palilulac 1 : 3 Aluminjum
05.06.2010 Rudna Glava 1 : 3 Majdanpek
05.06.2010 Brestovac 8 : 1 Rajac
05.06.2010 Krivelj 1 : 3 Ključ
05.06.2010 Poreč 2 : 1 Zlot
05.06.2010 Bečej 3 : 4 Sremac
05.06.2010 Obilić 0 : 0 Borac (Š)
05.06.2010 Ribnica 2 : 4 Vrnjci
05.06.2010 Morava (M) 0 : 3 Grdica
05.06.2010 Šumadija 4 : 1 Jedinstvo (D)
05.06.2010 Tavnik 5 : 3 Mladost (V)
05.06.2010 Granit 2 : 0 Partizan
05.06.2010 Žiča 2 : 4 Polet (R)
05.06.2010 Lazac 2 : 0 Mlada krila
05.06.2010 17:30 Gučevo 7 : 1 Stari Jadar
05.06.2010 17:30 TE Gučevo 4 : 0 Cer
05.06.2010 17:30 Crnča 4 : 5 Prva iskra
05.06.2010 Sloga 3 : 0 Bašin
05.06.2010 Udarnik 0 : 2 Glavaš
05.06.2010 Proleter 2 : 5 Mramorac
05.06.2010 Mladi borac 3 : 2 Pobeda
05.06.2010 Rudar 1 : 3 Jedinstvo
05.06.2010 Morava 0 : 3 Rujnik
05.06.2010 Mladost (MS) 3 : 0 Željuša
05.06.2010 17:00 Tomislavci 3 : 0 Slavija
05.06.2010 Jugovići 3 : 0 Stari Trstenik
05.06.2010 Stara Čaršija 1 : 2 Morava
05.06.2010 Sloga 2 : 1 MZ Trstenik
05.06.2010 17:00 Omladinac 2 : 1 Vinogradar
05.06.2010 17:30 Olimpija 1 : 6 Dunav
05.06.2010 17:30 Mladi proleter : OFK Zvezdara
05.06.2010 17:00 Spartak 3 : 0 Kolibri
05.06.2010 17:00 Napredak 1 : 0 Požarevac
05.06.2010 13:00 Jerina 2 : 6 Šabac
05.06.2010 Rubin 0 : 7 Ravangrad
05.06.2010 Kikinda 0 : 5 Kalemegdan
05.06.2010 Pančevo 1 : 6 Novi Bečej
05.06.2010 Radnički 1919 4 : 4 ŽFK Fruškogorac
05.06.2010 Crvena zvezda 6 : 1 Morava