30.04
16:30
Sloga (Č)
Tisa
0
1
|
30.04.2021 16:30 | Sloga (Č) | 0 : 1 | Tisa |
30.04
16:30
Budućnost
Sloga
1
3
|
30.04.2021 16:30 | Budućnost | 1 : 3 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Alakince
Nebeski Andjeli
2
2
|
30.04.2021 16:30 | Alakince | 2 : 2 | Nebeski Andjeli |
30.04
17:00
Omladinac
Rudar (P)
3
1
|
30.04.2021 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Rudar (P) |
30.04
16:30
Borac (BG)
SU Stanišić 1920
1
2
|
30.04.2021 16:30 | Borac (BG) | 1 : 2 | SU Stanišić 1920 |
30.04
17:00
Đurđin
Proleter (RS)
4
3
|
30.04.2021 17:00 | Đurđin | 4 : 3 | Proleter (RS) | |||||
30.04
17:00
AFK
Tornjoš
6
0
|
30.04.2021 17:00 | AFK | 6 : 0 | Tornjoš | |||||
30.04
17:00
Sloga
Preporod
2
1
|
30.04.2021 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Preporod |
30.04
16:30
011
PKB Kovilovo
1
2
|
30.04.2021 16:30 | 011 | 1 : 2 | PKB Kovilovo |
30.04
16:30
Aluminjum
Radnički 1936
6
2
|
30.04.2021 16:30 | Aluminjum | 6 : 2 | Radnički 1936 |
30.04
16:30
Rudar 2001
Mlava (ML)
11
0
|
30.04.2021 16:30 | Rudar 2001 | 11 : 0 | Mlava (ML) |
30.04
16:00
Čajetina
Prvi partizan
4
1
|
30.04.2021 16:00 | Čajetina | 4 : 1 | Prvi partizan |
30.04
17:00
Garevina
Rubin
2
4
|
30.04.2021 17:00 | Garevina | 2 : 4 | Rubin | |||||
30.04
17:00
Stari Trstenik
Borac
1
2
|
30.04.2021 17:00 | Stari Trstenik | 1 : 2 | Borac | |||||
30.04
17:00
Gradac
Jezero
0
4
|
30.04.2021 17:00 | Gradac | 0 : 4 | Jezero | |||||
30.04
17:00
Beli Orlovi
Vinogradar
0
4
|
30.04.2021 17:00 | Beli Orlovi | 0 : 4 | Vinogradar | |||||
30.04
17:00
Kamenorezac 76
Polet 57
5
1
|
30.04.2021 17:00 | Kamenorezac 76 | 5 : 1 | Polet 57 | |||||
30.04
17:00
Poljoprivrednik
Omladinac (U)
3
2
|
30.04.2021 17:00 | Poljoprivrednik | 3 : 2 | Omladinac (U) |
30.04
16:30
Pobeda 1953
Rade Milošević
3
1
|
30.04.2021 16:30 | Pobeda 1953 | 3 : 1 | Rade Milošević |
30.04
16:30
Sloga 1948
Spartak
8
0
|
30.04.2021 16:30 | Sloga 1948 | 8 : 0 | Spartak | |||||
30.04
16:30
Mezgraja
Radnički 2020
0
0
|
30.04.2021 16:30 | Mezgraja | 0 : 0 | Radnički 2020 |
30.04
17:00
Parcane
Mladost
0
1
|
30.04.2021 17:00 | Parcane | 0 : 1 | Mladost | |||||
30.04
17:00
Borjak 2012
Stara Čaršija
1
2
|
30.04.2021 17:00 | Borjak 2012 | 1 : 2 | Stara Čaršija | |||||
30.04
17:00
Varvarin
OFK Orašje 1960
2
0
|
30.04.2021 17:00 | Varvarin | 2 : 0 | OFK Orašje 1960 | |||||
30.04
17:00
Mladi radnik
Velika Morava
4
3
|
30.04.2021 17:00 | Mladi radnik | 4 : 3 | Velika Morava |
30.04
17:00
Studen Vitez
BSK 2014
3
1
|
30.04.2021 17:00 | Studen Vitez | 3 : 1 | BSK 2014 |
30.04
16:30
Šapine
Stig (C)
5
1
|
30.04.2021 16:30 | Šapine | 5 : 1 | Stig (C) |
30.04
16:30
Margum
Morava 1932
1
4
|
30.04.2021 16:30 | Margum | 1 : 4 | Morava 1932 |
30.04
17:00
Bojić
Mladost
1
0
|
30.04.2021 17:00 | Bojić | 1 : 0 | Mladost |
30.04
17:00
Radnik
Sloboda
1
2
|
30.04.2021 17:00 | Radnik | 1 : 2 | Sloboda | |||||
30.04
20:00
Velež
Borac
1
1
|
30.04.2021 20:00 | Velež | 1 : 1 | Borac |
30.04
21:00
Southampton
Leicester City
1
1
|
30.04.2021 21:00 | Southampton | 1 : 1 | Leicester City |
30.04
21:00
Celta Vigo
Levante
2
0
|
30.04.2021 21:00 | Celta Vigo | 2 : 0 | Levante |
30.04
21:00
Olympique Marseille
Strasbourg
1
1
|
30.04.2021 21:00 | Olympique Marseille | 1 : 1 | Strasbourg |
30.04
15:00
Mašinac Trejs
Spartak
0
1
|
30.04.2021 15:00 | Mašinac Trejs | 0 : 1 | Spartak |
30.04
11:00
Radnički 2012
Spartak DOO
1
4
|
30.04.2021 11:00 | Radnički 2012 | 1 : 4 | Spartak DOO | |||||
30.04
15:00
Rad
ŽGFK Lavice Dubočica
0
6
|
30.04.2021 15:00 | Rad | 0 : 6 | ŽGFK Lavice Dubočica |
30.04
16:30
Požarevac
TSC
4
1
|
30.04.2021 16:30 | Požarevac | 4 : 1 | TSC |
30.04
11:00
DIF
Zvezdara
3
2
|
30.04.2021 11:00 | DIF | 3 : 2 | Zvezdara | |||||
30.04
11:00
OFK Žarkovo
011
2
2
|
30.04.2021 11:00 | OFK Žarkovo | 2 : 2 | 011 |
30.04
16:30
Leštane
Budućnost
6
1
|
30.04.2021 16:30 | Leštane | 6 : 1 | Budućnost | |||||
30.04
11:00
IM Rakovica
Mladenovac
7
0
|
30.04.2021 11:00 | IM Rakovica | 7 : 0 | Mladenovac |
30.04
11:00
Dunav
Boleč
5
4
|
30.04.2021 11:00 | Dunav | 5 : 4 | Boleč |
30.04
11:00
Zlatibor
Sušica
1
0
|
30.04.2021 11:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Sušica |
30.04
17:00
Rubibreza
Železničar
0
2
|
30.04.2021 17:00 | Rubibreza | 0 : 2 | Železničar |
30.04
11:00
Voždovac
Radnički (O)
5
0
|
30.04.2021 11:00 | Voždovac | 5 : 0 | Radnički (O) |
30.04
14:15
OFK Beograd
Sinđelić
6
0
|
30.04.2021 14:15 | OFK Beograd | 6 : 0 | Sinđelić |
30.04
11:00
Lokomotiva
BSK Borča
4
0
|
30.04.2021 11:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | BSK Borča | |||||
30.04
10:00
Radnički (O)
011
1
0
|
30.04.2021 10:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | 011 |
30.04
13:00
Sinđelić
OFK Beograd
1
4
|
30.04.2021 13:00 | Sinđelić | 1 : 4 | OFK Beograd | |||||
30.04
13:00
Lokomotiva
OLE
3
2
|
30.04.2021 13:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | OLE | |||||
30.04
18:30
ADA
Internacional
2
0
|
30.04.2021 18:30 | ADA | 2 : 0 | Internacional |
30.04
10:00
Bečej 1918
ŽAK Sombor
3
0
|
30.04.2021 10:00 | Bečej 1918 | 3 : 0 | ŽAK Sombor |
30.04
10:00
Akademija Bambi
Kikinda 1909
4
0
|
30.04.2021 10:00 | Akademija Bambi | 4 : 0 | Kikinda 1909 |
30.04
10:00
GFK Sloven
Radnički (SM)
2
0
|
30.04.2021 10:00 | GFK Sloven | 2 : 0 | Radnički (SM) |
30.04
10:00
Sunrise Šabac
Radnički
3
2
|
30.04.2021 10:00 | Sunrise Šabac | 3 : 2 | Radnički | |||||
30.04
10:00
Savacium
Senjak
5
0
|
30.04.2021 10:00 | Savacium | 5 : 0 | Senjak |
30.04
14:00
Ada
OFK Beograd
1
4
|
30.04.2021 14:00 | Ada | 1 : 4 | OFK Beograd | |||||
30.04
17:30
Radnički (O)
Brodarac
1
2
|
30.04.2021 17:30 | Radnički (O) | 1 : 2 | Brodarac | |||||
30.04
13:00
Čukarički
Crvena zvezda
3
0
|
30.04.2021 13:00 | Čukarički | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
30.04
09:00
Voždovac
Rad
2
3
|
30.04.2021 09:00 | Voždovac | 2 : 3 | Rad |
30.04
09:00
Rakovica
BSK
3
0
|
30.04.2021 09:00 | Rakovica | 3 : 0 | BSK | |||||
30.04
09:00
Lokomotiva
OLE
0
5
|
30.04.2021 09:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | OLE | |||||
30.04
10:00
Palilulac
011
0
3
|
30.04.2021 10:00 | Palilulac | 0 : 3 | 011 |
30.04
13:00
Karioke
Budućnost
3
1
|
30.04.2021 13:00 | Karioke | 3 : 1 | Budućnost |
30.04
11:00
Olimpik
BSK Borča
6
1
|
30.04.2021 11:00 | Olimpik | 6 : 1 | BSK Borča | |||||
30.04
11:00
RFK Grafičar
Obrenovac 1905
3
1
|
30.04.2021 11:00 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Obrenovac 1905 |
30.04
10:00
PFK Žarkovo 2000
BSK 1926
15
1
|
30.04.2021 10:00 | PFK Žarkovo 2000 | 15 : 1 | BSK 1926 | |||||
30.04
09:00
Sremčica
Ada
6
2
|
30.04.2021 09:00 | Sremčica | 6 : 2 | Ada |
30.04
10:00
GSP Polet
Milutinac
1
2
|
30.04.2021 10:00 | GSP Polet | 1 : 2 | Milutinac |
30.04
14:00
Šabac Sunrise 2
Mladost
10
1
|
30.04.2021 14:00 | Šabac Sunrise 2 | 10 : 1 | Mladost |
30.04
19:00
Zenit Petersburg
Barcelona
74
61
|
30.04.2021 19:00 | Zenit Petersburg | 74 : 61 | Barcelona | 2:2 | ||||
30.04
20:45
Bayern
Milano
85
82
|
30.04.2021 20:45 | Bayern | 85 : 82 | Milano | 2:2 |
30.04
18:45
Sloboda S
Sloga 031
3
1
|
30.04.2021 18:45 | Sloboda S | 3 : 1 | Sloga 031 | |||||
30.04
13:30
Mokra Gora
Raška
0
3
|
30.04.2021 13:30 | Mokra Gora | 0 : 3 | Raška |