XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 732 utakmica za dan
Nedelja, 18 April 2021

Fudbal

18.04.2021 13:00 Novi Pazar : Čukarički
18.04.2021 19:00 TSC : Voždovac
18.04.2021 19:00 Proleter : Mladost (L)
18.04.2021 19:00 Spartak ŽK : Napredak
18.04.2021 19:00 Radnički (N) : Javor Matis
18.04.2021 13:00 Metalac : Inđija
18.04.2021 13:00 Zlatibor : Rad
18.04.2021 16:00 Dinamo : OFK Žarkovo
18.04.2021 16:00 RFK Grafičar : Trayal
18.04.2021 16:00 Radnički (SM) : Budućnost
18.04.2021 16:00 GFK Dubočica : Železničar (P)
18.04.2021 17:00 Radnik : Željezničar
18.04.2021 15:00 Olimpik : Zrinjski
18.04.2021 19:00 Široki Brijeg : Velež
18.04.2021 16:30 Tisa : Bačka 1901
18.04.2021 16:30 Borac : Dunav
18.04.2021 16:00 Jošanica : Mladi radnik 1926
18.04.2021 16:00 Budućnost (A) : Budućnost Krušik 2014
18.04.2021 16:00 Železničar (L) : Takovo
18.04.2021 16:00 Crvena zvezda : Radnički (O)
18.04.2021 16:00 BSK 1925 : BASK
18.04.2021 16:00 Sremčica : OFK Beograd
18.04.2021 16:00 Leštane : BSK Borča
18.04.2021 16:00 Jedinstvo : Brodarac
18.04.2021 16:30 Mladost : Vlasina
18.04.2021 16:30 Kablovi : Radan
18.04.2021 11:00 Radnički (S) : OFK Topličanin
18.04.2021 11:00 SFS Borac : Budućnost (P)
18.04.2021 16:00 Real : Šumadija 1903
18.04.2021 16:00 Radnik : Goč
18.04.2021 16:00 Vodojaža : Mokra Gora
18.04.2021 16:00 OFK Ras : Budućnost
18.04.2021 16:00 Šumadija (T) : Novi Pazar 1928
18.04.2021 16:00 OFK Napredak : Pomoravlje
18.04.2021 16:00 Sloboda : Jasenica 2017
18.04.2021 16:00 Borac 1932 : OFK Aranđelovac 1979
18.04.2021 16:00 OFK Mihajlovac : Rudar (S)
18.04.2021 16:00 Borac (Ž) : Sloga (M)
18.04.2021 16:00 Jasen : Jedinstvo Putevi
18.04.2021 11:00 Rampa : Sloboda (Č)
18.04.2021 16:00 Polet (T) : Sevojno
18.04.2021 16:00 Prijevor : Parmenac
18.04.2021 16:00 Zlatar : Polimlje
18.04.2021 16:00 Mladost (Dr) : Rubribreza
18.04.2021 16:00 Borac (L) : Sloga (B)
18.04.2021 16:00 Zadrugar : Mladost (P)
18.04.2021 16:00 Radnički (K) : Ribnica
18.04.2021 16:00 OFK Divci : Rađevac
18.04.2021 16:30 Hercegovac : Obilić
18.04.2021 16:30 Bačka (P) : Bajša
18.04.2021 16:30 Mladost (T) : OFK Vrbas
18.04.2021 16:30 Mladost (BP) : Vojvodina (BG)
18.04.2021 16:30 Tavankut : ČSK Pivara
18.04.2021 16:30 Radnički (K) : Proleter
18.04.2021 16:30 ŽAK : Jedinstvo (BK)
18.04.2021 16:30 Crvena zvezda : Budućnost
18.04.2021 16:30 Banat : Borac
18.04.2021 16:30 Jedinstvo : Podunavac
18.04.2021 16:30 Borac : Sloga (E)
18.04.2021 16:30 Hajduk : Podrinje
18.04.2021 16:30 Budućnost : Mladost
18.04.2021 16:30 Jadran : Cement
18.04.2021 16:30 Temnić 1924 : Kopaonik
18.04.2021 16:30 Bošnjane : Jedinstvo (M)
18.04.2021 16:30 Moravac 2015 : Kušiljevo
18.04.2021 16:30 OFK Lugomir : Juhor
18.04.2021 16:30 Hajduk Veljko : Lužnica
18.04.2021 16:30 Rajko Mitić : Balkanski
18.04.2021 16:30 Tanasko Rajić : OFK Knjaz
18.04.2021 16:30 Pukovac : Naša krila 1936
18.04.2021 16:30 Rudar : Naisus 1977
18.04.2021 16:30 Jedinstvo (GM) : Malošište
18.04.2021 16:30 Orljane : OFK Brzi Brod
18.04.2021 16:30 Zemljoradnik : Morava
18.04.2021 16:30 Alakince : Sloga
18.04.2021 16:30 Vranjska Banja : Čekmin
18.04.2021 16:30 Jedinstvo (GS) : Jablanica
18.04.2021 16:30 Dobrič : Svetlost
18.04.2021 16:00 Kosmaj : Komgrap
18.04.2021 16:00 Poštar Zvezdara : Torlak
18.04.2021 16:00 Srem : BSK 1926
18.04.2021 10:00 Borac (L) : Prva iskra
18.04.2021 16:00 Vrčin : Budućnost (Z)
18.04.2021 16:30 Rudar (P) : Midžor
18.04.2021 16:30 Šljivar : OFK Rtanj
18.04.2021 16:30 Kosovo : Graničar
18.04.2021 16:30 Sloga : Trebič
18.04.2021 16:30 Osnić : Ozren
18.04.2021 16:30 Vinogradar : Mačkovac
18.04.2021 16:30 Mladost (DK) : Čitluk
18.04.2021 16:30 13. April : Sloga (D)
18.04.2021 16:30 Mladost (T) : Sloga (L)
18.04.2021 16:30 Žabare : Sloga (Ć)
18.04.2021 16:30 Sebečevac : Donji Kopaonik
18.04.2021 16:30 Ribnik : Kupci
18.04.2021 16:30 FUD : Trudbenik
18.04.2021 16:30 PSK : Sremac
18.04.2021 16:30 Borac (M) : Mitros
18.04.2021 16:30 Hajduk (V) : GFK Sloven
18.04.2021 16:30 Ljukovo : Rudar
18.04.2021 16:30 Borac (K) : Donji Srem 2015
18.04.2021 16:30 LSK : BSK
18.04.2021 16:30 Jugoslavija : Strela
18.04.2021 16:30 Radnički (B) : Dolina
18.04.2021 16:30 Crvena zvezda : Budućnost (A)
18.04.2021 16:30 Hajdučica : BAK
18.04.2021 16:30 Banat (I) : Sloga (BNS)
18.04.2021 16:30 Spartak 1911 : Potporanj
18.04.2021 16:30 Partizan (G) : Polet (Id)
18.04.2021 16:30 Rusin : Borac 46
18.04.2021 16:30 Omladinac : Kordun
18.04.2021 16:30 Maglić : Zadrugar
18.04.2021 16:30 Kulpin : Stanišić 1920
18.04.2021 16:30 Slavija : Radnički 1918
18.04.2021 16:30 Budućnost (M) : Tvrđava
18.04.2021 17:00 Đurđin : Radnički 1905
18.04.2021 17:00 Sutjeska : Proleter (RS)
18.04.2021 17:00 Iskra : Tornjoš
18.04.2021 17:00 Proleter (Nj) : Preporod
18.04.2021 17:00 Eđšeg : Napredak
18.04.2021 16:30 MSK : Lehel
18.04.2021 16:30 Crvena zvezda : Rusanda
18.04.2021 16:30 Potisje : Delija
18.04.2021 16:30 Vojvodina (B) : Mladost (BD)
18.04.2021 16:30 Radnički 1911 : Vojvodina (NM)
18.04.2021 16:30 Polet : Tamiš
18.04.2021 16:00 Sloga (L) : Polet
18.04.2021 16:00 Crvena zvezda : Mladi radnik 1940
18.04.2021 16:00 Podunavac : Bačinac
18.04.2021 16:00 Sloga (M) : Osipaonica
18.04.2021 16:00 Cerovac 2013 : Bresje Superior
18.04.2021 16:00 Pobeda : Železničar Kusadak
18.04.2021 16:00 Budućnost : SASK
18.04.2021 16:00 Obilić : Radnik (SP)
18.04.2021 16:00 Plaskovac : Prvi srpski ustanak
18.04.2021 16:00 ŽSK : Marjan (K)
18.04.2021 16:00 Omladinac : Lokomotiva
18.04.2021 16:00 Trnava : Sloga (Z)
18.04.2021 16:00 Jasenica (B) : Šumadinac (S)
18.04.2021 16:00 Banja 1957 : Partizan (BB)
18.04.2021 16:00 BSK : Grizli ML
18.04.2021 16:00 Šumadinac 1913 : Partizan 1945
18.04.2021 16:00 Sinđelić 2012 : PKB (PS)
18.04.2021 11:00 Hajduk : Borac (O)
18.04.2021 16:00 Institut : Rakovica
18.04.2021 16:00 Postar 1930 : DIF
18.04.2021 16:00 Borac (P) : Balkan Mirijevo
18.04.2021 16:00 Šumadinac : Posavac Tišma
18.04.2021 16:00 PKB Kovilovo : Umka
18.04.2021 16:00 Rojkovac : Duboko
18.04.2021 16:00 Polet : Mladost
18.04.2021 10:00 Radnički : Barajevo
18.04.2021 16:00 Vranić : OFK Budućnost
18.04.2021 16:00 Strelac : OFK Zabrežje
18.04.2021 16:00 Omladinac : OFK Borac
18.04.2021 16:00 Jedinstvo : Zvezda
18.04.2021 16:00 Zuce 2019 : Dunavac
18.04.2021 16:00 Ivanča : Šumadija 1962
18.04.2021 16:00 Rabrovac : SUF Kovačevac 1956
18.04.2021 10:00 Kaluđerica 1969 : Boleč
18.04.2021 16:00 Velika Krsna : Kosmajac
18.04.2021 16:00 Pudarci : Zaklopača
18.04.2021 17:00 Titel : Slavija
18.04.2021 17:00 Šajkaš 1908 : Fruškogorac
18.04.2021 17:00 TSK : ŽSK
18.04.2021 17:00 Susek : Fruškogorski partizan
18.04.2021 17:00 Jedinstvo : Petrovaradin
18.04.2021 17:00 Hajduk : Bačka 1923
18.04.2021 17:00 Bačka (B) : OFK Futog
18.04.2021 17:00 Tatra : Omladinac
18.04.2021 16:30 Mladost : Poreč
18.04.2021 11:00 Ključ : Blizna
18.04.2021 16:30 Radnički : Polet
18.04.2021 16:30 Urovica : Sloga
18.04.2021 16:00 Maršić : OFK Bagremar
18.04.2021 16:00 21. oktobar : Šumadija 1934
18.04.2021 16:00 Mladost (P) : Kolonija
18.04.2021 16:00 Sloboda (G) : Kutlovo
18.04.2021 16:00 Slavija : Jedinstvo
18.04.2021 16:00 Srbija : Sloga (D)
18.04.2021 16:00 Šumadinac KG : Zastava
18.04.2021 16:30 Mladost (L) : Palilulac
18.04.2021 16:30 Aluminjum : Planinac 1933
18.04.2021 16:30 Čegar 2013 : Vulkan 1963
18.04.2021 16:30 Crvena zastava : Radnički 1936
18.04.2021 16:30 Čegar 1946 : Stevan Nešticki
18.04.2021 16:30 Morava : Mladost (DK)
18.04.2021 16:30 Omladinac : Sloboda
18.04.2021 16:00 Integral : Napredak 1936
18.04.2021 16:00 Mladost (B) : Vihor
18.04.2021 16:00 Rudar (Kr) : Manastirica
18.04.2021 16:00 Borac (K) : Budućnost (V)
18.04.2021 16:00 Mlava (ML) : Železničar
18.04.2021 16:00 Sirakovo : Omladinac (Š)
18.04.2021 16:00 Sloga (L) : Napredak Simićevo
18.04.2021 16:00 Obilić : Rudar 2001
18.04.2021 16:30 Mladost : Moravac
18.04.2021 16:30 Baličevac : Radnički 1947
18.04.2021 16:30 OFK Rutevac 1908 : Palilula
18.04.2021 16:30 Moravac : Sloga
18.04.2021 16:30 Elid : Rasovača
18.04.2021 16:30 Pobeda : Jastrebac
18.04.2021 16:30 Mataruge : Karađorđe
18.04.2021 16:30 Popovići Vrnjci : Mladi radnik 1925
18.04.2021 16:30 Tavnik : Granit
18.04.2021 16:30 Jedinstvo 2017 : Jovo Kursula
18.04.2021 16:30 Napredak : Rudar
18.04.2021 16:30 Kraljevo Hajduk : Budućnost
18.04.2021 16:30 Ribnica : Mladost (V)
18.04.2021 16:30 Ibar : Gruža
18.04.2021 16:00 Juhor (G) : Rudar
18.04.2021 16:00 Javor : Sloga
18.04.2021 16:00 Budućnost (Đ) : Mladost (J)
18.04.2021 16:00 Mladost (K) : Dragocvet
18.04.2021 16:00 Resavac : OFK Juhor 2016
18.04.2021 16:00 Budućnost (M) : Napredak
18.04.2021 16:00 Morava (R) : Morava (KS)
18.04.2021 16:00 Partizan : Orlovi
18.04.2021 16:00 Pepeljevac : Dimitrije Tucović
18.04.2021 16:00 OFK Senjak : Tvrdojevac
18.04.2021 16:00 Kolubara 2 : Pambukovica
18.04.2021 16:00 OFK Osečina : OFK Brđanac
18.04.2021 16:00 Joks Junajted : Strmovo 1968
18.04.2021 16:30 Vučje : Donja Lomnica
18.04.2021 16:30 Progres : Polet
18.04.2021 16:30 Gradac : OFK Brza
18.04.2021 16:30 Zloćudovo : Umac
18.04.2021 16:30 Kumarevo 65 : Bobište
18.04.2021 16:30 BSK : Mladi borac
18.04.2021 16:30 Železničar : Mladost 1959
18.04.2021 16:30 Sloboda : Sloga
18.04.2021 16:30 Milanovo : Moravac
18.04.2021 16:30 Šumadija : Plantaža
18.04.2021 16:30 OFK Morava : Real
18.04.2021 16:00 Jedinstvo : Prvi partizan
18.04.2021 16:00 Polet : Savinac
18.04.2021 16:00 Perućac : Višesava
18.04.2021 16:00 Kotroman : Bakionica
18.04.2021 16:00 Čajetina : Ježevica
18.04.2021 16:00 Avijatičar Vranjani : Omladinac
18.04.2021 16:00 Sečica : Lazarica
18.04.2021 16:00 Prilike : Slatina
18.04.2021 11:00 Rakova : Jedinstvo
18.04.2021 16:00 Voćar : Morava
18.04.2021 16:00 Ozremica : Spartak
18.04.2021 16:00 Mladost (P) : Ozrem PMH
18.04.2021 16:00 Zadrugar : Donja Vrbava
18.04.2021 16:00 Napredak : Jedinstvo (K)
18.04.2021 16:00 Rudar : Orlovac
18.04.2021 16:00 Gnjilan : Zadrugar
18.04.2021 16:00 Mladost : Pobeda
18.04.2021 16:00 Dragoš : Zvezda
18.04.2021 16:00 Sloga : Napredak
18.04.2021 16:30 Karađorđe : Sinđelić
18.04.2021 16:30 Sloga (LŠ) : Majur
18.04.2021 16:30 Mladi borac : Duško
18.04.2021 16:30 Cer (JL) : Drina
18.04.2021 11:00 Vidojevica : Milan Orlić
18.04.2021 16:30 Sloga (KR) : Mladost
18.04.2021 16:30 Podrinje : Rudar
18.04.2021 16:30 Jedinstvo : Hajduk Stanko
18.04.2021 16:00 Pavlovac : FSU Južna pruga
18.04.2021 16:00 Trnovac : Mineralac
18.04.2021 16:00 Levosoje : Čelik
18.04.2021 16:00 Lugina : BSK Bujanovac
18.04.2021 16:00 Gradac : Rubin
18.04.2021 16:00 Beli Orlovi : Borac
18.04.2021 16:00 Velika Drenova : Polet 57
18.04.2021 16:00 Omladinac (U) : Župski biseri
18.04.2021 16:30 Polet : Vulturul
18.04.2021 16:30 Partizan (K) : Karaš (J)
18.04.2021 16:30 Karaš (K) : Borac (VG)
18.04.2021 16:30 Ševac : Omladinac
18.04.2021 16:30 Graničar : Banat (D)
18.04.2021 16:30 Borac (VS) : Ratar
18.04.2021 16:30 Borac (P) : Proleter
18.04.2021 16:30 Mladost (V) : Omladinac (D)
18.04.2021 16:30 Dolovo : Kolonija
18.04.2021 16:30 BSK Bavanište : Budućnost (BB)
18.04.2021 16:00 ČSK : Graničar
18.04.2021 16:00 Srem : Šumar
18.04.2021 16:00 Jedinstvo : Hrtkovci
18.04.2021 16:00 Krušedol : Radnički
18.04.2021 16:00 Polet : Dunav
18.04.2021 16:00 Fruškogorac : Mladost
18.04.2021 16:00 Napredak : Sremac
18.04.2021 16:00 OFK Brestač : Kameni
18.04.2021 16:00 Graničar 1924 : Sloga
18.04.2021 16:00 Obilić 1993 : Sloboda
18.04.2021 16:00 OFK Bikić : Trgovački
18.04.2021 16:00 Erdevik 2017 : Fruška Gora
18.04.2021 16:00 Jednota : Graničar (K)
18.04.2021 16:00 Jedinstvo : Sremac (J)
18.04.2021 16:00 OFK Zeka Buljubaša : Sremac (B)
18.04.2021 16:00 Zmaj : Fruškogorac
18.04.2021 16:30 Zadrugar : Bilećanin
18.04.2021 16:30 Tisa 1933 : Mladost
18.04.2021 16:30 Naftagas : OFK Stajićevo
18.04.2021 16:30 ŽFK Banat Bagljaš : Zlatica
18.04.2021 16:00 Mladost (R) : Radoje Domanović
18.04.2021 16:00 Mladost (J) : Venčani
18.04.2021 16:00 Budućnost : Mladi rudar
18.04.2021 11:00 Gorski Car : Kopljari
18.04.2021 16:00 Vrbica : Trešnjevica
18.04.2021 11:00 B 2000 : Šamot
18.04.2021 16:00 Mladi radnik (D) : BSK
18.04.2021 11:00 Karađorđe (V) : Karađorđe 2013 (Viš)
18.04.2021 16:00 Badnjevac : Mladost (R)
18.04.2021 16:00 Jedinstvo (O) : Kruševica 1980
18.04.2021 16:00 Napredak (MK) : Omladinac-Šumadinac (V)
18.04.2021 16:30 Mladost : Aleksa Šantić
18.04.2021 16:30 Jedinstvo : OFK Odžaci
18.04.2021 16:30 Dinamo 1923 : Polet
18.04.2021 16:30 Dunav : Bratstvo 2019
18.04.2021 16:30 Hajduk : Lipar
18.04.2021 16:30 Omladinac : Terekveš
18.04.2021 17:00 Obilić : OFK Hajduk
18.04.2021 10:00 Moskva : Slanobarac
18.04.2021 17:00 Čenej : Sloga
18.04.2021 17:00 Hajduk (G) : Borac (NS)
18.04.2021 17:00 Vinogradar : Borac (R)
18.04.2021 17:00 Dinamo : Miletić
18.04.2021 16:00 Dobrača : Jadran
18.04.2021 11:00 Seljak : Bratstvo 1975
18.04.2021 16:00 Divostin : Košutnjak
18.04.2021 16:00 Ćava : Partizan
18.04.2021 16:00 Ljubičevo : Polet (V)
18.04.2021 16:00 Baštovan 2015 : Sloga (M)
18.04.2021 16:00 Pek : Mlava (B)
18.04.2021 16:00 Dizel : Napredak (B)
18.04.2021 16:00 Batovac : Mladi Borac
18.04.2021 16:00 Napredak (P) : Stig 1955
18.04.2021 16:00 Barič : BSK 1931
18.04.2021 16:00 Zmaj 1953 : Velika Moštanica
18.04.2021 10:00 Rekreativo 011 : Železnik 1930
18.04.2021 16:00 BUSK : Novi Beograd
18.04.2021 16:00 Sveti Stefan : Lepušnica
18.04.2021 11:00 Mladi proleter : Pinosava
18.04.2021 16:00 Boka Seniors : OFK Crvenka
18.04.2021 13:00 Pionir : Palilulac
18.04.2021 16:00 Rušanj : OFK Boždarevac
18.04.2021 16:00 Beljina : Veliki Borak
18.04.2021 16:30 Jedinstvo (G) : Mlada krila
18.04.2021 16:30 Lazac : Progorelica
18.04.2021 16:30 Zvezda : Jedinstvo (D)
18.04.2021 16:30 Mladost 1925 : Mineral 2015
18.04.2021 16:30 Borac (V) : Miločajac
18.04.2021 16:30 Braća Vuković : Borac (A)
18.04.2021 16:00 Zadrugar 1947 : Jedinstvo (K)
18.04.2021 16:00 Borac (V) : Sloga 1945
18.04.2021 16:00 Krilaš : Radnički (K)
18.04.2021 16:00 Mladost (R) : Polet S.D.
18.04.2021 16:00 Pobeda 1953 : Bata Bulić
18.04.2021 16:00 OFK Batinac : Rudar (P)
18.04.2021 16:00 Sloga : 15. Avgust 1950
18.04.2021 16:00 Radnički : Beljanica
18.04.2021 16:00 Napredak (St) : Jasenovo
18.04.2021 16:00 Mladost (G) : GFK Tabane
18.04.2021 16:00 Bratstvo : Kupinovac
18.04.2021 16:00 Vinorača : Mladi borac
18.04.2021 16:00 Šantarovac : Mladost (D)
18.04.2021 16:00 Ursule : Jedinstvo
18.04.2021 17:00 Ljubinić : Belo Polje
18.04.2021 17:00 Rvati : Proleter
18.04.2021 17:00 Sloga : Borac
18.04.2021 17:00 Munja : OFK Urovci
18.04.2021 16:00 Joševa : OFK Paljuvi
18.04.2021 16:00 Polet (DL) : Mladost (V)
18.04.2021 16:00 Polet (T) : Ratkovac
18.04.2021 16:00 Šarbane : Omladinac (K)
18.04.2021 16:00 OFK Stublenica : Proleter (B)
18.04.2021 11:00 Mladost (L) : Stari drugari
18.04.2021 11:00 Žabari : Mali korak
18.04.2021 11:00 Popadić : Toplica
18.04.2021 11:00 Milenko Pavlović : Dračić 2018
18.04.2021 11:00 Polet : Komanice
18.04.2021 11:00 Rakac Stave : Jadar 2013
18.04.2021 16:30 Mladost (B) : Turekovac
18.04.2021 16:30 Badince : Todorovce
18.04.2021 16:30 Veliko Trnjane : Navalin
18.04.2021 16:30 MB : Radnički
18.04.2021 16:30 Mladost (DL) : Sušica 2012
18.04.2021 16:30 Rujnik : Jasenovik 2018
18.04.2021 16:30 Sloga 1948 : Proleter
18.04.2021 16:30 Mezgraja : Supovac
18.04.2021 16:00 Tempo : Borac
18.04.2021 11:00 Polet (R) : Vukašinovac
18.04.2021 11:00 OFK Sloga : Jedinstvo
18.04.2021 16:30 Tisa : Graničar
18.04.2021 16:30 Šampion : Bačka
18.04.2021 16:30 Jedinstvo : Tromedja
18.04.2021 16:30 Jadran : Slavija
18.04.2021 16:30 Hajduk : Potisje
18.04.2021 16:00 Kolarac : Vučak
18.04.2021 16:00 Petrijevac : Lunjevac
18.04.2021 16:00 Vožd 2020 : Landol
18.04.2021 16:00 Jezava : Zeppelin 026
18.04.2021 16:00 Godomin : OFK Slavija
18.04.2021 17:00 Mladost (Z) : Verko
18.04.2021 11:00 Jedinstvo 2014 : Hajduk
18.04.2021 17:00 Bobovik : Sloga 1949
18.04.2021 17:00 Sparta : Torpedo
18.04.2021 11:00 Mladost 2013 : Polet
18.04.2021 11:00 Belpos : Skupljen 2013
18.04.2021 16:30 Jedinstvo : Mladost
18.04.2021 16:30 Slemen : Sloga
18.04.2021 16:30 Glogonj : Tempo
18.04.2021 16:30 Mundial : Pobeda
18.04.2021 16:30 Omladinac 1927 : Jedinstvo Stević
18.04.2021 16:00 Gladijator : Čačak 94
18.04.2021 16:00 OFK Remont 1959 : Mršinci
18.04.2021 16:00 Planinac : Malba
18.04.2021 16:00 Gavrilo Princip : Budućnost
18.04.2021 11:00 Prijatelji : Lugovi
18.04.2021 16:00 Kej : Vujan
18.04.2021 16:00 Veliki Suvodol : Mladost
18.04.2021 17:00 Čantavir : OFK Mala Bosna 2015
18.04.2021 17:00 Solid : Udarnik Višnjevac
18.04.2021 17:00 Lokomotiva : Palić
18.04.2021 17:00 Elektrovojvodina : Bikovo
18.04.2021 17:00 Slavija : Orlovi (BP)
18.04.2021 17:00 Proleter : Naša Zvezda
18.04.2021 17:00 Neštin : Mladost (MB)
18.04.2021 17:00 Bačka 1945 : Borac (V)
18.04.2021 17:00 Bačka (D) : Krivanj
18.04.2021 16:30 Dobrava : Radnički
18.04.2021 16:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Mrovska
18.04.2021 16:30 OFK Varna : Petrovac 74
18.04.2021 16:30 Vlašić : Šipurske livade
18.04.2021 16:30 OFK Letnjikovac 1983 : Jevremovac
18.04.2021 16:30 Trešnjevka : PSK
18.04.2021 16:30 OFK Jelen : Pričinović
18.04.2021 Velereč 94 : FC Stella Rossa
18.04.2021 Šumadija : Brezak
18.04.2021 Majdan : Semedraž
18.04.2021 Takovski Ustanak : Omladinac
18.04.2021 16:30 Antimon : Velika Reka
18.04.2021 16:30 Borac : TE Gučevo
18.04.2021 16:30 Sloga : Mladost
18.04.2021 16:30 Jedinstvo (MZ) : 7. Juli
18.04.2021 16:30 Jedinstvo (ZA) : Jadar 1961
18.04.2021 16:30 Egeta : Omladinac
18.04.2021 16:30 Koča Anđelković : Pontes
18.04.2021 16:30 Kladušnica : Rtkovo
18.04.2021 16:30 Mala Vrbica : Lokomotiva
18.04.2021 16:00 Budućnost (ZM) : Torpedo 1924
18.04.2021 16:00 Partizan : Omladinac (BO)
18.04.2021 16:00 Sloboda : Napredak
18.04.2021 16:00 Gorki : Petlovača
18.04.2021 13:00 Knjaz : Dobrinjac
18.04.2021 13:00 Trešnjica : Glumač
18.04.2021 16:00 Gorobilje : Duškovci
18.04.2021 16:00 Napredak : Plavi Tok
18.04.2021 16:30 Mladost (R) : Pobeda
18.04.2021 16:30 Mladost Radost : Sloboda
18.04.2021 16:30 Slavija : Tomislavci
18.04.2021 16:00 Budućnost 1948 : Beli Orlovi
18.04.2021 16:00 Šumadija : Udarnik
18.04.2021 16:00 Karadjordje : Omladinac
18.04.2021 16:00 Jedinstvo : Mladost
18.04.2021 11:00 Balajnac : Dobrič 1974
18.04.2021 11:00 Rad 1974 : Jastrebac 1979
18.04.2021 11:00 Arbanasce : Lepaja 2018
18.04.2021 11:00 Naupare : Gaglovo
18.04.2021 16:30 Makrešane : Konjuh
18.04.2021 11:00 Čarapan : Polet
18.04.2021 11:00 Parunovac : Bukovica
18.04.2021 11:00 Modrica : Zmajevac
18.04.2021 11:00 Mudrakovac : Borac
18.04.2021 11:00 Toplica : Marina Kutina
18.04.2021 11:00 10. februar : Zaplanjac
18.04.2021 16:30 Parcane : Obilić
18.04.2021 16:30 Borjak 2012 : Mladost
18.04.2021 16:30 Mladi radnik : Stara Čaršija
18.04.2021 16:30 Borac : Partizan
18.04.2021 16:30 Proleter : KSK Konak 1926
18.04.2021 11:00 Studen Vitez : Šumadija
18.04.2021 16:30 Partizan : Stara Čaršija
18.04.2021 11:00 Omladinac : BSK 2014
18.04.2021 16:30 Budućnost : Magnohrom
18.04.2021 16:00 Donji Petrovci : Vojvodina
18.04.2021 16:00 Borac (J) : 27. Oktobar
18.04.2021 16:00 Fruškogorac : Sloga (K)
18.04.2021 16:00 Graničar : Polet
18.04.2021 16:00 Borac (S) : Car Uroš
18.04.2021 16:00 Sloga (S) : Jedinstvo (K)
18.04.2021 11:00 Sovljak : Murgaš 2012
18.04.2021 11:00 Gunjevac : Budućnost 1995
18.04.2021 11:00 Jedinstvo (M) : Tamnava
18.04.2021 11:00 Vrelo : Sloga (V)
18.04.2021 11:00 OFK Takovo : Vukona
18.04.2021 16:00 Donja Mutnica : Omladinac
18.04.2021 16:00 ISK Izvor : Popovac
18.04.2021 16:00 Potočac : Istok 63
18.04.2021 16:00 Razvitak : Hajduk
18.04.2021 16:00 Moravac : Heroj
18.04.2021 16:30 Graničar (R) : Jedinstvo Lemeš
18.04.2021 17:00 Omladinac : Oniks
18.04.2021 17:00 Domaćin : Napredak
18.04.2021 17:00 Mladost : OFK Dragoševac
18.04.2021 17:00 Dražmirovac : Trnava
18.04.2021 11:00 Stig (MC) 4 : 3 Napredak 1927
18.04.2021 16:30 Banatul : Naša Krajina
18.04.2021 16:30 Rapid : Solunac
18.04.2021 16:30 Hajduk : Vinogradar
18.04.2021 16:30 Vitorul : Pobeda
18.04.2021 17:00 OFK Radnički : Sloboda
18.04.2021 17:00 Dimitrije Tucović : Proleter
18.04.2021 17:00 Mladost : Bistrica
18.04.2021 17:00 Šumadinac : OFK Polet
18.04.2021 11:00 Maskar : Jarmenovci
18.04.2021 11:00 Kalipolje : Budućnost MI
18.04.2021 16:00 Omladinac : Udarnik 2015
18.04.2021 11:00 Melnica : Dobrnje
18.04.2021 16:00 BSK : Burovac
18.04.2021 11:00 Mladost : Radnik 2013
18.04.2021 10:00 Napredak : Rudar 1973
18.04.2021 10:30 Jašunja : Gornje Sinkovce
18.04.2021 16:00 Jovanovac : Hajduk 1936
18.04.2021 16:00 Stanovo 1941 : Bukorovac
18.04.2021 16:00 Kremenac : Kragujevac
18.04.2021 16:00 Napredak 1934 : Beli Orao
18.04.2021 16:00 Sloga (D) : Pobeda
18.04.2021 16:00 Moravac 1933 : Sopot
18.04.2021 16:00 Sloga 1932 : Morava 1932
18.04.2021 16:00 Borac (VR) : OFK Bosut
18.04.2021 16:00 Sloga : Planinac
18.04.2021 16:00 Srem (SR) : Srem (SM)
18.04.2021 16:00 Borac (R) : Poletarac
18.04.2021 11:00 Rudar : Sava
18.04.2021 11:00 Korman : Dobrava Žabar 2020
18.04.2021 11:00 Borac BTG : Miloš Pocerac
18.04.2021 11:00 Mladost Svileuva : Galeb 1984
18.04.2021 11:00 Metlić : Jedinstvo
18.04.2021 11:00 Mladost : Zablaće
18.04.2021 11:00 Culjković : Roma - Odžino selo
18.04.2021 11:00 POFK Letnjikovac : POFK Metaloplastika 2006
18.04.2021 16:30 Granit : Luk Kompenzatori
18.04.2021 16:30 Paskovac : Jadar
18.04.2021 16:30 Sloga : Mladost (B)
18.04.2021 16:00 Mirko Tomić : Ram
18.04.2021 16:00 Dunavac 1929 : Radnički (P)
18.04.2021 16:00 Napredak : Planinac
18.04.2021 16:00 Resava : Mladi radnik
18.04.2021 16:00 OFK Bačinci : Graničar
18.04.2021 16:00 Sinđelić : OFK Bingula
18.04.2021 16:00 Omladinac : Borac
18.04.2021 16:00 Lovac : Kupinovo
18.04.2021 16:00 Sloven : Vitez
18.04.2021 16:00 Mladost 1935 : Hajduk 1932
18.04.2021 16:00 Jedinstvo : Igalo
18.04.2021 16:00 Arsenal : Ibar
18.04.2021 16:00 Kom : Drezga
18.04.2021 16:00 Grbalj : Mornar
18.04.2021 16:00 Berane : Bokelj
18.04.2021 14:30 Arsenal : Fulham
18.04.2021 17:00 Manchester United : Burnley
18.04.2021 16:00 Coventry City : Barnsley
18.04.2021 13:00 Rotherham United : Birmingham City
18.04.2021 15:30 Borussia Dortmund : Werder
18.04.2021 18:00 Mainz 05 : Hertha BSC
18.04.2021 17:05 Bordeaux : Monaco
18.04.2021 15:00 Brest : Lens
18.04.2021 15:00 Dijon : Nice
18.04.2021 21:00 Nantes : Olympique Lyonnais
18.04.2021 15:00 Nîmes : Strasbourg
18.04.2021 13:00 PSG : Saint-Etienne
18.04.2021 15:00 Reims : Metz
18.04.2021 15:00 Lazio : Benevento
18.04.2021 12:30 Milan : Genoa
18.04.2021 20:45 Napoli : Internazionale
18.04.2021 15:00 Atalanta : Juventus
18.04.2021 18:00 Torino : Roma
18.04.2021 15:00 Bologna : Spezia
18.04.2021 13:00 Moskva : Radnički 2012
18.04.2021 16:00 Heroj Polet : Napredak Junior 2018
18.04.2021 16:30 ŽGFK Lavice Dubočica : Jedinstvo 2014
18.04.2021 10:00 Borac : Karađorđe
18.04.2021 11:00 Kraljica Marija : Jedinstvo
18.04.2021 12:00 Požega : Slatke male
18.04.2021 16:30 Radnički (NB) : Vojvodina
18.04.2021 11:00 Radnički 1923 : Partizan
18.04.2021 10:00 Čukarički : Brodarac
18.04.2021 13:00 Crvena zvezda : Napredak
18.04.2021 13:00 IMT : Trayal
18.04.2021 10:00 Rad : Voždovac
18.04.2021 10:00 Radnički (SM) : Železničar
18.04.2021 10:00 Index : Vojvodina
18.04.2021 10:00 Radnički (NP) : Dinamo 1945
18.04.2021 10:00 Jedinstvo (V) : Inđija
18.04.2021 10:00 Podrinje : Omladinac
18.04.2021 10:00 Spartak ŽK : Petrika
18.04.2021 10:00 Radnički 1912 : Tisa Njerš
18.04.2021 10:00 OFK Bačka : RFK Novi Sad 1921
18.04.2021 10:00 Bačka 1901 : Kabel
18.04.2021 16:00 Morava (VP) : GFK Sloboda
18.04.2021 11:00 Metalac : Sloga (K)
18.04.2021 12:30 Jedinstvo (Ub) : Borac 1926
18.04.2021 16:00 Radnički (V) : Šumadija 1903
18.04.2021 13:00 Javor Matis 3 : 2 Šabac Sunrise
18.04.2021 16:00 Loznica : Sloga (P)
18.04.2021 Bor 1919 : OFK Topličanin
18.04.2021 GFK Jagodina : Radnički (S)
18.04.2021 Jedinstvo (P) : Trstenik PPT
18.04.2021 12:00 Sloga 33 : Jasenica 2017
18.04.2021 11:00 Zvezda 1 : 2 Šumadija
18.04.2021 10:00 Železničar : Spartak
18.04.2021 18:15 Zemun : Partizan
18.04.2021 12:30 Čukarički : Brodarac
18.04.2021 11:00 Crvena zvezda : Napredak
18.04.2021 13:00 Teleoptik : Real Niš
18.04.2021 12:30 Rad : OFK Vršac
18.04.2021 12:00 Radnički (SM) : Železničar
18.04.2021 12:00 Index : Vojvodina
18.04.2021 12:00 Radnički (NP) : Dinamo 1945
18.04.2021 12:00 OFK Vršac : Inđija
18.04.2021 12:00 Podrinje : Omladinac
18.04.2021 Spartak ŽK : Petrika
18.04.2021 Radnički 1912 : Tisa Njerš
18.04.2021 Hajduk 1912 : Kikinda 1909
18.04.2021 OFK Bačka : RFK Novi Sad 1921
18.04.2021 GFK Dubočica : Radnički (N)
18.04.2021 Timočanin : Radnik
18.04.2021 GFK Jagodina : Vlasina
18.04.2021 Radnički (P) : SFS Borac
18.04.2021 12:00 Jedinstvo : OFK Vrbas
18.04.2021 10:00 ODR : Prof. Bolesnikov
18.04.2021 10:00 Budućnost : Rojkovac
18.04.2021 Novi Pazar 10 : 0 Tutin
18.04.2021 Jošanica : Odustao
18.04.2021 Tutin : Kiker
18.04.2021 Mladi radnik 1925 0 : 4 Sloga
18.04.2021 11:00 Jedinstvo (Š) : Hajduk Stanko
18.04.2021 10:00 POFK Savacium : Radnički
18.04.2021 11:00 Mačva 1929 : Šabac Sunrise
18.04.2021 12:30 Mačva : Sloga
18.04.2021 10:00 Bečej 1918 : Krila Krajine
18.04.2021 10:00 CFK : TSC
18.04.2021 14:30 OFK Bačka : Spartak ŽK
18.04.2021 11:00 Kikinda 1909 : Derby 2015
18.04.2021 10:00 Jedinstvo (SP) : Index
18.04.2021 13:00 TEK Sloga : Kolubara
18.04.2021 10:00 Radnički 1905 : Vinogradar
18.04.2021 10:00 Omladinac : Zvezda
18.04.2021 10:00 Duboko : Posavina
18.04.2021 12:00 Šumadinac : Borac
18.04.2021 10:00 Mačva : Šabac Sunrise
18.04.2021 GFK Jagodina : Napredak
18.04.2021 Kopernikus Železničar : GFK Dubočica
18.04.2021 Trayal Knez Lazar : OFK Radnički
18.04.2021 14:00 Piksi 036 : Loznica
18.04.2021 10:00 Sinđelić : Srem
18.04.2021 10:00 Šumadinac : Bežanija
18.04.2021 09:00 IMT : Budućnost
18.04.2021 14:30 Stepojevac Vaga : Zadrugar
18.04.2021 10:00 TEK Sloga : Kolubara 2
18.04.2021 13:30 Radnički : Budućnost
18.04.2021 11:00 Mladost (B) : Mladost (C)
18.04.2021 13:00 Borac : Kolubara 1
18.04.2021 10:00 Obilić : Spartak ŽK '09
18.04.2021 10:00 Mladost : Šabac Sunrise 1
18.04.2021 15:00 Šabac Sunrise 2 : Mačva 2
18.04.2021 Akademija fudbala : Kolubara 1
18.04.2021 Mladost : Kolubara 2
18.04.2021 Lazarevac : ŽFK Borac
18.04.2021 Omladinac : Mladi borac
18.04.2021 Akademija fudbala : Kolubara 2
18.04.2021 Zadrugar : Mladost
18.04.2021 Kolubara 1 : Turbina
18.04.2021 Real 28 : Omladinac
18.04.2021 Real 28 -2 : Turbina
18.04.2021 Akademija fudbala 1 : Real 28 - 1

Košarka

18.04.2021 17:00 Mornar : Budućnost VOLI
18.04.2021 17:00 Cedevita Olimpija : Crvena zvezda MTS
18.04.2021 15:00 Joker : Stara Pazova
18.04.2021 17:00 Topola : Dunav 2014
18.04.2021 19:00 Omladinac : Dinamo
18.04.2021 19:30 I Came To Play : Jedinstvo
18.04.2021 13:30 Gorica : IBC
18.04.2021 12:20 Eko Sport : Flash
18.04.2021 16:30 Mondo Basket : Zvezdara
18.04.2021 20:30 Barajevo Bambi : Veba Basket
18.04.2021 16:00 MKK Spartak : Bagljaš
18.04.2021 15:30 Proleter : OKK Spartak
18.04.2021 17:00 Sloga (B) : Bane
18.04.2021 19:00 SO ŽKK : Proleter