XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 439 utakmica za dan
Subota, 17 April 2021

Fudbal

17.04.2021 19:00 Crvena zvezda 2 : 1 Radnik
17.04.2021 16:00 Radnički 1923 3 : 0 Borac 1926
17.04.2021 16:00 Kabel 1 : 0 Zemun
17.04.2021 16:00 Radnički (P) 2 : 1 Loznica
17.04.2021 16:00 Sloga (K) 0 : 0 GFK Jagodina
17.04.2021 15:00 Krupa 1 : 0 Sloboda
17.04.2021 15:00 Mladost 2 : 0 Tuzla City
17.04.2021 19:00 Sarajevo 0 : 2 Borac
17.04.2021 16:00 Podrinje 0 : 0 Slavija
17.04.2021 16:00 Ljubić 1 : 2 Kozara
17.04.2021 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloga
17.04.2021 16:00 Borac 1 : 0 Rudar Prijedor
17.04.2021 16:00 Leotar 0 : 0 Sloboda
17.04.2021 16:00 Tekstilac 0 : 0 Željezničar
17.04.2021 16:00 Drina 2 : 0 Sutjeska
17.04.2021 16:00 Modriča 1 : 1 Zvijezda 09
17.04.2021 16:30 Radnički 1912 2 : 0 1. Maj Ruma
17.04.2021 16:30 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Kozara
17.04.2021 16:30 Bečej 1918 5 : 0 Vojvodina 1928
17.04.2021 16:30 Radnički (Zr) 0 : 0 OFK Stari Grad
17.04.2021 16:30 Feniks 1995 1 : 0 Omladinac
17.04.2021 16:30 Mladost (NS) 2 : 0 OFK Vršac
17.04.2021 16:30 Dinamo 1945 0 : 2 Hajduk 1912
17.04.2021 16:30 Sloboda 2 : 1 Sloga (Č)
17.04.2021 16:00 Trepča 0 : 4 Jedinstvo
17.04.2021 16:00 Sloga (P) 4 : 2 Sušica
17.04.2021 16:00 Gruža 0 : 0 GFK Sloboda
17.04.2021 16:00 Mačva 1929 2 : 1 Sloga 33
17.04.2021 16:00 Šumadija (A) 0 : 4 Tutin
17.04.2021 16:00 Smederevo 1924 7 : 0 Bane 1931
17.04.2021 16:00 Radnički (NB) 5 : 1 Zvezdara
17.04.2021 16:30 Studentski grad 2 : 1 TEK Sloga
17.04.2021 16:00 Mladenovac 0 : 1 GSP Polet Dorćol
17.04.2021 11:00 Sinđelić 2 : 0 Lokomotiva
17.04.2021 16:30 Jedinstvo (P) 3 : 1 Timočanin
17.04.2021 16:30 Trstenik PPT 3 : 2 Rembas
17.04.2021 16:30 Pčinja 4 : 1 Župa
17.04.2021 16:30 Timok 1919 3 : 0 Moravac Orion
17.04.2021 16:30 Dunav 2 : 1 Car Konstantin
17.04.2021 16:30 OFK Sinđelić 2 : 1 SFK Morava
17.04.2021 16:00 Borac 1 : 3 Polet
17.04.2021 16:00 Omladinac 0 : 0 Korićani
17.04.2021 16:00 Sloga (B) 0 : 1 RSK
17.04.2021 16:00 Đerdap 6 : 0 Petar Dobrnjac
17.04.2021 16:00 Karađorđe 1 : 1 Morava (VP)
17.04.2021 16:00 Zvižd 3 : 1 VGSK
17.04.2021 16:00 Crnokosa 3 : 0 Omladinac
17.04.2021 16:00 Sloga (BB) 1 : 1 Polet (Lj)
17.04.2021 16:00 Jedinstvo Vladimirci 1924 5 : 1 Spartak 1924
17.04.2021 16:00 Drina 0 : 3 Vrelo Sport
17.04.2021 16:00 Radnički (V) 4 : 1 Mladost (DD)
17.04.2021 16:30 Njegoš 2 : 0 Vojvodina (T)
17.04.2021 16:30 Krila Krajine 0 : 1 Crvenka
17.04.2021 16:30 Tekstilac 3 : 0 Srbobran
17.04.2021 16:30 Mladost APA 4 : 0 Radnički (S)
17.04.2021 16:30 Sloga 4 : 3 Omladinac FAM
17.04.2021 16:30 Begej 0 : 3 OFK Kikinda 1909
17.04.2021 16:30 Naftagas 9 : 0 Krajina
17.04.2021 16:30 Radnički (S) 5 : 5 Mladost
17.04.2021 16:30 Crvena Zvezda 1 : 2 Index
17.04.2021 16:30 Sloga (T) 3 : 0 Sremac Vojka
17.04.2021 16:30 Radnički 4 : 1 Jugović
17.04.2021 16:30 RFK Novi Sad 1921 1 : 1 Sloboda
17.04.2021 16:30 Blagotin 3 : 0 Levač
17.04.2021 16:30 Morava 1918 2 : 0 Jastrebac
17.04.2021 16:30 Meševo 3 : 1 Sloga (D)
17.04.2021 16:30 Jedinstvo 1936 2 : 0 Sloga (M)
17.04.2021 14:00 Senjak 3 : 0 OFK Slatina
17.04.2021 16:30 BSK 3 : 2 Jedinstvo (P)
17.04.2021 16:30 Polom 4 : 5 Brodoremont
17.04.2021 16:30 Đerdap 2 : 0 OFK 019
17.04.2021 16:30 Bor 1919 6 : 0 Branik
17.04.2021 16:30 OFK Napredak 1929 2 : 1 OFK Niš
17.04.2021 16:30 Budućnost 3 : 1 Gracko
17.04.2021 16:30 Pusta Reka 3 : 1 Žitorađa
17.04.2021 16:30 OFK Kosanica 0 : 2 Nebeski Andjeli
17.04.2021 16:00 Napredak 4 : 0 Mladost (C)
17.04.2021 16:00 Vinča 2 : 0 Milutinac
17.04.2021 16:00 Turbina 2 : 0 Dunav
17.04.2021 16:30 Radnički 1946 1 : 1 Rudar Vrška Čuka
17.04.2021 16:30 Hajduk 0 : 1 Omladinac
17.04.2021 16:30 Rtanj 5 : 1 Velika Jasikova
17.04.2021 16:30 Hajduk (B) 4 : 0 Železničar
17.04.2021 16:30 Partizan 2 : 0 Napredak
17.04.2021 16:30 Radnički 3 : 0 Sloga
17.04.2021 16:30 Partizan (U) 4 : 1 Stari Tamiš
17.04.2021 16:30 ŽAK 5 : 0 Budućnost (G)
17.04.2021 16:30 Borac (BG) 1 : 0 Budućnost (P)
17.04.2021 16:30 Polet 2 : 0 BSK
17.04.2021 17:00 AFK 7 : 1 Budućnost
17.04.2021 17:00 Sloga 2 : 3 Obilić
17.04.2021 16:30 Mladost (L) : OFK Klek
17.04.2021 16:30 ASK 1 : 1 2. Oktobar
17.04.2021 16:00 Mladost 1948 2 : 3 Mladi borac
17.04.2021 16:00 Borac (P) 0 : 1 Vinča
17.04.2021 16:00 011 0 : 0 Heroj Polet
17.04.2021 16:00 Mladi borac 0 : 3 Lisović 1977
17.04.2021 17:00 Veternik 6 : 0 OFK Sirig
17.04.2021 16:30 Krivelj 0 : 1 Brestovac
17.04.2021 16:30 Šarbanovac : Zlot
17.04.2021 16:30 Rudna Glava 3 : 0 Nemetali
17.04.2021 16:30 Taskovići 2 : 3 Doljevac
17.04.2021 16:30 Svrljig 6 : 4 Radnički 1924
17.04.2021 16:00 OFK Jabučje 2 : 1 Trlić
17.04.2021 16:00 Radnik (Ub) 0 : 3 Iskra
17.04.2021 16:30 Jedinstvo : Bratstvo
17.04.2021 16:00 Ovčar 1 : 3 Dragačevo
17.04.2021 17:00 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Backovac Junajted
17.04.2021 16:00 Vladimir Durković 1 : 2 Spartak
17.04.2021 16:30 Cer (PE) : Gučevo 1929
17.04.2021 16:00 Mladost (S) 2 : 1 Mladost (B)
17.04.2021 16:00 Garevina 5 : 2 Stari Trstenik
17.04.2021 16:30 Kamenorezac 76 4 : 0 Jezero
17.04.2021 16:30 Poljoprivrednik 2 : 0 14. Oktobar
17.04.2021 16:00 Brezovac 0 : 2 Borac
17.04.2021 16:00 Feniks 2 : 1 Čestin
17.04.2021 16:00 Šumadija (S) 1 : 4 Sloga (Z)
17.04.2021 17:00 Železničar 1 : 2 Proleter
17.04.2021 16:00 Žitkovica 7 : 0 Borac 2016
17.04.2021 18:00 Šećeranac Ada 5 : 1 Dedinje
17.04.2021 16:00 Busije 1 : 0 13. maj
17.04.2021 11:00 Siti Sport Klub 1 : 1 Resnik
17.04.2021 16:00 Avala 1939 0 : 2 Minel
17.04.2021 16:30 Bogutovačka Banja 5 : 2 Mladost 1981
17.04.2021 16:30 Stubal 3 : 2 Sloga Obrva
17.04.2021 16:00 Jasenovac 3 : 2 Sloga 1952
17.04.2021 16:00 Rade Milošević 2 : 0 Zabrđe 1936
17.04.2021 16:00 Rudar (S) 12 : 0 Mladost (S)
17.04.2021 16:00 Sinđelić 4 : 1 Pomoravlje
17.04.2021 16:00 Napredak (Sv) 2 : 1 Šumadija
17.04.2021 16:00 Zenit 0 : 1 Mladost (T)
17.04.2021 16:00 Sinđelić 1934 2 : 1 Crni Vrh
17.04.2021 16:00 Sloboda 3 : 5 Partizan
17.04.2021 17:00 Pobednik 0 : 1 Skela
17.04.2021 17:00 Krtinska 6 : 1 Partizan
17.04.2021 16:00 Rudar 1945 2 : 2 Kolubara (J)
17.04.2021 16:00 Kalenić 0 : 8 Čučuge
17.04.2021 16:00 Crvena Jabuka 1 : 2 Zvizdar 2012
17.04.2021 16:00 Junior Novo Naselje 1 : 0 Tešnjar
17.04.2021 16:00 Rajac 5 : 0 Lukavac
17.04.2021 16:30 Radnički 2020 2 : 0 Spartak
17.04.2021 16:00 Napredak 2012 0 : 2 Crvena zvezda
17.04.2021 16:00 Škriljac 2 : 1 Rutevac
17.04.2021 16:30 Horgoš 1911 3 : 0 Čoka
17.04.2021 12:30 Petlić SD 026 3 : 0 Badljevica
17.04.2021 16:00 Vrbovac 1 : 3 Proleter 1947
17.04.2021 12:00 Sloboda 2013 1 : 2 Palilulac
17.04.2021 16:00 Rongo Siti 5 : 2 Temac
17.04.2021 16:00 Nišavac 2 : 3 Sloboda
17.04.2021 16:00 Borac 2 : 0 Lokomotiva
17.04.2021 17:00 Vinogradar 1 : 0 Hajduk 1950
17.04.2021 17:00 Soko 2 : 0 Bački Hajduk
17.04.2021 Lunjevica : Jablanica
17.04.2021 16:30 Studenac : Hajduk
17.04.2021 16:00 Budućnost (DO) 1 : 1 Mladost
17.04.2021 16:00 Milicionar : Omladinac 2013 (SL)
17.04.2021 16:00 Šabac Sunrise 0 : 2 Lipolist
17.04.2021 16:00 Glavaš : Palanka
17.04.2021 16:30 Pepeljevac 1947 1 : 0 Kapidžija
17.04.2021 16:30 Rasina : Globoder
17.04.2021 16:30 Varvarin 3 : 3 Ratajac
17.04.2021 16:00 Koštam Polje 2 : 2 Morava
17.04.2021 16:30 Milakovac 2018 0 : 1 Biljanovac
17.04.2021 16:00 Brgule 0 : 1 Dokmir
17.04.2021 16:00 Borac 1950 3 : 0 BSK Buljane
17.04.2021 16:00 Železničar 2 : 3 Mladost
17.04.2021 16:00 Polet 2 : 2 Radnik
17.04.2021 16:30 Sport 0 : 0 Dinamo (S)
17.04.2021 17:00 GFK Strelište 3 : 2 Mladi radnik
17.04.2021 17:00 Belica 2 : 2 Dobra Voda
17.04.2021 16:00 Šapine 4 : 1 Jedinstvo (S)
17.04.2021 16:00 Stig (C) 2 : 1 BSK 1924
17.04.2021 16:00 Crni Vitez 3 : 1 Radnik (S)
17.04.2021 16:30 Mladost (VG) 3 : 2 Gaj
17.04.2021 16:30 Sloga 6 : 4 Dobrica
17.04.2021 16:30 Vojvodina 5 : 1 Janošik
17.04.2021 17:00 BSK 0 : 1 Sloga
17.04.2021 17:00 Petka 1 : 1 Vreoci
17.04.2021 17:00 OFK Borac 2 : 0 Mladi radnik
17.04.2021 17:00 Strmovo 4 : 4 20. Oktobar
17.04.2021 16:00 Gornja Trnava 1938 3 : 1 Junkovac
17.04.2021 16:00 Šumadinac 1949 3 : 3 Krćevac 04
17.04.2021 16:00 Radnik : Napredak
17.04.2021 16:00 Rudar 1947 : Soko
17.04.2021 16:00 Dunavac 1 : 6 Mip Majdan
17.04.2021 16:00 Margum 0 : 4 Dunav
17.04.2021 16:30 Dumača 1 : 0 Maovi MH
17.04.2021 16:30 Bojić 3 : 1 Pocerina
17.04.2021 16:30 Džemerovac 2020 1 : 1 Sloga
17.04.2021 15:30 Sloga (J) 3 : 1 Best Sige
17.04.2021 15:30 Vrelo 1971 0 : 3 Osanica
17.04.2021 15:30 Laznica 1 : 2 Budućnost (M)
17.04.2021 15:30 Mladost (K) 3 : 1 Homoljac
17.04.2021 15:30 Selište 2 : 1 Mlava (R)
17.04.2021 16:00 Jedinstvo (M) : Napredak
17.04.2021 14:00 Rudar 0 : 1 Zeta
17.04.2021 14:00 Jezero 1 : 0 Dečić
17.04.2021 17:00 Iskra 0 : 0 Sutjeska
17.04.2021 18:00 Budućnost 1 : 2 Podgorica
17.04.2021 16:00 OFK Petrovac 0 : 0 OFK Titograd
17.04.2021 13:30 Newcastle United 3 : 2 West Ham United
17.04.2021 00:00 Southampton : Crystal Palace
17.04.2021 21:15 Wolverhampton 1 : 0 Sheffield United
17.04.2021 13:30 Brentford 1 : 0 Millwall
17.04.2021 13:30 Luton Town 1 : 0 Watford
17.04.2021 13:30 Middlesbrough 1 : 2 Queens Park Rangers
17.04.2021 21:00 Norwich City 1 : 3 AFC Bournemouth
17.04.2021 13:30 Nottingham Forest 0 : 2 Huddersfield Town
17.04.2021 13:30 Sheffield Wednesday 1 : 1 Bristol City
17.04.2021 13:30 Stoke City 0 : 0 Preston North End
17.04.2021 13:30 Swansea City 2 : 2 Wycombe Wanderers
17.04.2021 15:30 Borussia M'gladbach 4 : 0 Eintracht Frankfurt
17.04.2021 18:30 Bayer 04 3 : 0 Köln
17.04.2021 15:30 Wolfsburg 2 : 3 Bayern
17.04.2021 15:30 Freiburg 4 : 0 Schalke 04
17.04.2021 15:30 Union Berlin 2 : 1 Stuttgart
17.04.2021 15:30 Augsburg 0 : 0 Arminia
17.04.2021 12:45 Angers SCO 0 : 3 Rennes
17.04.2021 17:00 Olympique Marseille 3 : 2 Lorient
17.04.2021 18:00 Sassuolo 3 : 1 Fiorentina
17.04.2021 20:45 Cagliari 4 : 3 Parma
17.04.2021 15:00 Crotone 1 : 2 Udinese
17.04.2021 15:00 Sampdoria 3 : 1 Hellas Verona
17.04.2021 16:00 Spartak 5 : 0 Sloga
17.04.2021 15:00 Mašinac Trejs 1 : 0 Crvena zvezda
17.04.2021 16:30 Mačva 0 : 2 Spartak DOO
17.04.2021 16:30 Loznica 0 : 6 ŽFU Zvezda B 2018
17.04.2021 16:30 Rad 0 : 2 Majdanpek
17.04.2021 16:00 Una Fortuna : Šabac
17.04.2021 Morava 1 : 3 Kolibri
17.04.2021 16:00 TSC 3 : 0 Zemun
17.04.2021 16:30 Požarevac 1 : 0 Vojvodina
17.04.2021 13:00 Radnički (N) 1 : 2 OFK Beograd
17.04.2021 15:00 RFK Grafičar 3 : 0 TSC
17.04.2021 13:00 Spartak ŽK 3 : 0 RFK Novi Sad 1921
17.04.2021 15:00 Mladost (L) 0 : 0 Internacional
17.04.2021 10:00 GFK Sloven 0 : 1 Radnički (Zr)
17.04.2021 10:00 Petar Puača 2 : 1 Proleter (NS)
17.04.2021 16:00 Novi Pazar : Budućnost Krušik 2014
17.04.2021 14:00 Mačva : Šumadija (A)
17.04.2021 10:00 Sloboda : BIP
17.04.2021 Real 3 : 2 OFK Sinđelić
17.04.2021 Kopernikus Želežničar 2 : 3 Radnik
17.04.2021 GFK Dubočica 0 : 2 Dinamo
17.04.2021 16:00 Borac 1932 0 : 12 Smederevo 1924
17.04.2021 16:00 OFK Slavija : Napredak
17.04.2021 Rvati : Polet
17.04.2021 11:00 OFK Divci : Mačva 1929
17.04.2021 15:30 Mačva 1 : 7 Vojvodina
17.04.2021 16:00 Radnički (N) 2 : 0 Kiker
17.04.2021 17:00 RFK Grafičar 2 : 2 TSC
17.04.2021 15:00 Spartak ŽK 4 : 0 Apolon 4
17.04.2021 13:00 Mladost (L) 5 : 0 Internacional
17.04.2021 11:00 DIF 1 : 3 Kolubara
17.04.2021 09:00 Lokomotiva 0 : 2 Ada
17.04.2021 11:30 BSK 1925 0 : 0 IMT
17.04.2021 14:00 Radnički (O) 0 : 1 Studenski grad
17.04.2021 09:00 Voždovac 3 : 2 011
17.04.2021 Petar Puača 2 : 1 Proleter (NS)
17.04.2021 Kopernikus Želežničar 0 : 0 Dinamo
17.04.2021 OFK Radnički 5 : 0 OFK Sinđelić
17.04.2021 Bor 1919 0 : 2 Timok 1919
17.04.2021 Real 1 : 4 Trayal
17.04.2021 16:00 Hajduk : RFK Novi Sad 1921
17.04.2021 10:00 Bačka 1901 : Preporod
17.04.2021 10:00 Stepojevac Vaga : Omladinac
17.04.2021 11:00 Zvezda : Borac
17.04.2021 13:00 Partizan 10 : 1 Posavina
17.04.2021 16:00 Crvena zvezda 2 : 1 Sloga (M)
17.04.2021 Jedinstvo 2017 1 : 2 Novi Pazar
17.04.2021 Bane 1931 1 : 0 Trepča
17.04.2021 12:00 Železničar : OFK Senjak
17.04.2021 11:00 Apolon 7 : 0 Rudar
17.04.2021 10:00 Radnički 1912 : ŽAK Sombor
17.04.2021 10:00 ODR 2 : 4 Kabel
17.04.2021 10:00 Sporto 023 0 : 0 Bečkerek 023
17.04.2021 13:00 Proleter 2006 1 : 3 Železničar
17.04.2021 10:00 Dinamo 1945 4 : 2 Radnički (K)
17.04.2021 10:00 Akademija Bambi 0 : 3 One team
17.04.2021 10:00 Inđija 3 : 0 Radnički (NP)
17.04.2021 12:00 Prof. Bolesnikov : Petrika
17.04.2021 12:00 GFK Sloven : Petar Puača
17.04.2021 10:00 Radnički (SM) : RFK Novi Sad 1921
17.04.2021 11:00 OFK Borac 2 : 8 Radnički
17.04.2021 10:00 Borac 2 : 6 Stepojevac Vaga
17.04.2021 16:00 Tisa Njerš 3 : 2 Čantavir
17.04.2021 10:00 Subotica 4 : 5 Bajša
17.04.2021 10:00 Arena Su 18 : 0 Tavankut
17.04.2021 10:00 Spartak ŽK 1 : 1 CFK
17.04.2021 Radnički (N) 5 : 0 Lider MGM
17.04.2021 Radnik : Duel Juniors
17.04.2021 Car Konstantin 3 : 3 Real
17.04.2021 Radnički (S) 1 : 2 Timočanin
17.04.2021 Timok 1919 3 : 0 Šampion 2014
17.04.2021 SFS Borac 6 : 0 Radnički (P)
17.04.2021 12:00 Šampion 0 : 2 Radnički 1923
17.04.2021 15:00 Karađorđe 2 : 4 Požega
17.04.2021 16:00 Plana 1 : 4 Kraljica Marija
17.04.2021 16:00 Požarevac 0 : 5 Mačva
17.04.2021 10:00 Bačka 0 : 10 Moskva
17.04.2021 11:00 Polet 1 : 6 Voša AS
17.04.2021 GFK Jagodina : Duel Juniors 2
17.04.2021 Radnički (N) : Lider MGM
17.04.2021 Radnik : Duel Juniors
17.04.2021 Kopernikus Železničar : GFK Dubočica
17.04.2021 Radnički Niš 2 : Real Niš
17.04.2021 Radnički (S) : Knjaževac
17.04.2021 Timok 1919 : OFK Šampion
17.04.2021 OFK Paraćin : Radnički (P)
17.04.2021 Trayal Knez Lazar : OFK Radnički
17.04.2021 10:00 Čukarički B : GSP Polet
17.04.2021 11:00 Jedinstvo : Milutinac
17.04.2021 10:00 Šumadija 0 : 9 Lazarevac
17.04.2021 09:30 TSC 14 : 0 Subotica
17.04.2021 10:00 Bajša 1 : 5 Tisa Njerš
17.04.2021 10:00 Vinogradar 4 : 1 Bačka
17.04.2021 09:30 Spartak ŽK '08 5 : 0 AFK
17.04.2021 10:00 Posavina : Obrenovac 1905
17.04.2021 13:00 Rvati : Zvezda
17.04.2021 10:00 Deluks 1 : 3 Omladinac
17.04.2021 Zabrežje : Jedinstvo
17.04.2021 10:00 Mačva 1 6 : 0 POFK Čivija
17.04.2021 10:00 Fenix 1 6 : 0 OFK Atletiko
17.04.2021 10:00 OFK Majur 0 : 3 Tika taka

Košarka

17.04.2021 19:00 Hajduk 94 : 81 Hercegovac
17.04.2021 19:30 Futog 93 : 72 Nova Pazova
17.04.2021 16:00 Umka Džez 65 : 69 Čubura
17.04.2021 20:30 ABBA 82 : 95 Veba Basket
17.04.2021 12:30 Surčin 60 : 68 Gro-Basket
17.04.2021 19:00 Karađorđevo 85 : 68 Sivac
17.04.2021 19:00 Apatin 81 : 66 Marina
17.04.2021 12:30 Basketball Stars 64 : 49 Senta
17.04.2021 18:00 Jadran 88 : 84 Jedinstvo
17.04.2021 18:00 Ru koš 65 : 102 Radnički
17.04.2021 14:30 Mileševac : Železničar (L)
17.04.2021 15:00 Trepča 85 : 78 Ćuprija
17.04.2021 19:00 Čelarevo 78 : 67 SO ŽKK
17.04.2021 12:30 Vojvodina 021- 2 68 : 53 Sivac
17.04.2021 16:30 Sloboda 77 : 74 Mega Soccerbet
17.04.2021 14:00 Crvena zvezda MTS 76 : 67 Borac
17.04.2021 14:00 Sloboda 68 : 82 Dynamic VIP PAY

Odbojka

17.04.2021 17:00 Kosovska Mitrovica 2 3 : 0 Antena
17.04.2021 17:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Desetka
17.04.2021 19:00 Jagodina : MOK Topličanin 97
17.04.2021 19:00 Stražilovo 2 : 3 Srem Iton
17.04.2021 19:30 Sombor 1 : 3 Mladost (BP)
17.04.2021 19:00 Partizan 3 : 1 Dunav Volley
17.04.2021 15:00 Vest 0 : 3 Kulpin
17.04.2021 12:00 Stampedo 3 : 0 Vlasina
17.04.2021 17:00 Majdanpek FBC 0 : 3 Leskovac 98
17.04.2021 15:00 Milenijum 3 : 0 Knjaževac
17.04.2021 15:30 Mokra Gora 3 : 1 Lotus
17.04.2021 16:00 Borac 3 : 0 Sloga 031
17.04.2021 15:00 Drina 2 : 3 Raška
17.04.2021 12:45 Avala 3 : 1 Fortuna plus
17.04.2021 15:00 Lazarevac 3 : 1 Lucky Star
17.04.2021 17:00 Srbijanka 014 - 2 2 : 3 Sloga 2016
17.04.2021 14:00 Proleter 0 : 3 Šumadija
17.04.2021 15:00 Mladi radnik 0 : 3 Ribnica
17.04.2021 17:00 Volley Stars 3 : 1 Partizan
17.04.2021 17:00 Futog 2 : 3 Slavija
17.04.2021 18:00 Star 2 : 3 Odbojka 013
17.04.2021 14:30 Bagljaš 023 0 : 3 NS Volej Team
17.04.2021 18:00 Mladenovac : Kolubara
17.04.2021 18:00 Blok Aut : AS
17.04.2021 18:00 Obilić : Imlek
17.04.2021 18:00 Crnjanski : Železničar
17.04.2021 19:00 Paraćin : Jagodina
17.04.2021 19:00 Ravno : Radnički 1977
17.04.2021 19:00 Karadjordje : Smeč 5 2

Rukomet

17.04.2021 18:00 Dubočica 54 26 : 26 Železničar 1949
17.04.2021 19:00 Dinamo 25 : 29 Vojvodina
17.04.2021 19:00 Metaloplastika 27 : 24 Radnički
17.04.2021 19:00 Rudar 31 : 32 Partizan
17.04.2021 19:00 Šamot 65 29 : 27 Proleter
17.04.2021 18:00 Crvenka 26 : 30 Novi Pazar
17.04.2021 18:30 Obilić 32 : 23 Spartak
17.04.2021 18:00 Kikinda Grindex 31 : 30 Crvena zvezda
17.04.2021 19:30 Jedinstvo 33 : 25 Mačva
17.04.2021 19:00 Kolubara 31 : 20 Voždovac 2012
17.04.2021 17:00 Ub 29 : 30 Smederevo
17.04.2021 19:00 Sivac 69 31 : 29 Morava
17.04.2021 19:00 Inđija 21 : 23 Jugović
17.04.2021 19:00 Zlatar 31 : 26 Metalac
17.04.2021 19:00 Jastrebac 24 : 23 Priboj
17.04.2021 19:00 Mokra Gora 23 : 15 Hajduk Veljko
17.04.2021 19:00 Topličanin 23 : 27 Kuršumlija
17.04.2021 17:00 Bela Palanka 32 : 33 Vranje 1957
17.04.2021 19:00 Jabuka 29 : 24 Potisje Pleteks
17.04.2021 19:00 Hercegovina 36 : 29 Hercegovac
17.04.2021 18:00 Mladost (BJ) 40 : 42 Banatski Karlovac
17.04.2021 19:00 Radnički 27 : 27 Crvena zvezda
17.04.2021 18:30 Rakovica 30 : 24 Radnički (O)
17.04.2021 20:00 Loznica 33 : 24 PKB
17.04.2021 20:30 Rekreativo 30 : 27 Crvena zvezda 2
17.04.2021 20:30 Novi Beograd 29 : 23 Beograd
17.04.2021 Železničar 1949 - 2 : Vlasotince
17.04.2021 BSK Heba : Aleksinac
17.04.2021 Dubočica 54 2 : Niška Banja
17.04.2021 Mladost (V) : Nišava
17.04.2021 19:00 Užice : Omladinac
17.04.2021 12:00 Sloga : Bane
17.04.2021 16:00 Senta 23 : 36 Metalac
17.04.2021 20:00 Vojvoda Stepa 36 : 33 Radnički
17.04.2021 14:45 Sombor 18 : 31 ORK Pančevo
17.04.2021 11:00 Studentski grad 34 : 34 RK SC Voždovac 2012 - 2
17.04.2021 20:00 Vladimirovac : Radnički
17.04.2021 16:00 Vojvodina 26 : 38 SPD Radnički
17.04.2021 15:30 Ruma - 14 ALL 32 : 18 Mladost (SC)
17.04.2021 19:00 Jadran Lider 45 : 15 Ravangrad
17.04.2021 19:00 Spartak 18 : 22 Halas Jožef
17.04.2021 20:30 SU Hazena 28 : 32 Loznica grad
17.04.2021 16:30 Studentski Grad 21 : 24 Radnički BG
17.04.2021 12:00 Nemanjić : Mladi radnik - 2
17.04.2021 14:00 Jabuka : Apatin
17.04.2021 12:00 Naftagas 32 : 29 Beočin 1959
17.04.2021 18:00 Prigrevica 24 : 25 Trijumf

Vaterpolo

17.04.2021 19:30 Partizan 7 : 8 Novi Beograd 11. april
17.04.2021 20:00 Stari Grad 10 : 8 Banjica
17.04.2021 18:00 Vojvodina 8 : 12 BVK Crvena zvezda
17.04.2021 19:00 KVK Radnički 11 : 4 Nais
17.04.2021 20:45 Taš 20 : 10 Rasina
17.04.2021 19:45 Palilula 10 : 22 NBG Vukovi
17.04.2021 19:00 Valis 17 : 12 Beograd
17.04.2021 19:30 Banja Luka : Goč
17.04.2021 19:00 ŽAK 10 : 12 Bečej
17.04.2021 18:00 Vračar 4 : 13 Senta Jordo

Futsal

17.04.2021 20:00 Vinter sport 2 : 7 Novi Pazar
17.04.2021 18:00 Loznica Grad 2018 5 : 6 Jastrebac
17.04.2021 14:00 Gročanski 1 : 3 Solunac
17.04.2021 16:15 Intelektualac : Hram
17.04.2021 12:25 Oftal - C 2 : 3 Ekonomist
17.04.2021 21:00 Progres 0 : 5 Radnički 2010
17.04.2021 18:30 Akademac 3 : 0 Prokuplje

Ragbi 13

17.04.2021 Radnički : Partizan
17.04.2021 Radnički : Dorćol
17.04.2021 Južna regija : Crvena zvezda

Ragbi 15

17.04.2021 BRK Crvena Zvezda : Rad Mozzart
17.04.2021 Vojvodina : Dinamo 1954
1234456515151515 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
1234456515151515 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Licmi je podelio utakmicu
Licmi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nedzad i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Johnny88 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu