03.04
16:00
1. Maj Ruma
Dunav
3
0
|
03.04.2021 16:00 | 1. Maj Ruma | 3 : 0 | Dunav | |||||
03.04
16:00
Hajduk 1912
Sloga (Č)
6
0
|
03.04.2021 16:00 | Hajduk 1912 | 6 : 0 | Sloga (Č) | |||||
03.04
16:00
Bačka 1901
Sloboda
3
0
|
03.04.2021 16:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | Sloboda | |||||
03.04
16:00
OFK Vršac
Borac
4
3
|
03.04.2021 16:00 | OFK Vršac | 4 : 3 | Borac | |||||
03.04
16:00
Omladinac
Dinamo 1945
2
0
|
03.04.2021 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
03.04
16:00
OFK Stari Grad
Tisa
0
1
|
03.04.2021 16:00 | OFK Stari Grad | 0 : 1 | Tisa | |||||
03.04
16:00
Kozara
Feniks 1995
0
2
|
03.04.2021 16:00 | Kozara | 0 : 2 | Feniks 1995 | |||||
03.04
16:00
Radnički 1912
Radnički (Zr)
4
2
|
03.04.2021 16:00 | Radnički 1912 | 4 : 2 | Radnički (Zr) | |||||
03.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Bečej 1918
1
0
|
03.04.2021 16:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Bečej 1918 |
03.04
15:30
Jedinstvo
Takovo
2
1
|
03.04.2021 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Takovo | |||||
03.04
15:30
Tutin
Bane 1931
2
2
|
03.04.2021 15:30 | Tutin | 2 : 2 | Bane 1931 | |||||
03.04
15:30
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
0
3
|
03.04.2021 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
03.04
15:30
Sloga 33
Železničar (L)
1
0
|
03.04.2021 15:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | Železničar (L) | |||||
03.04
15:30
GFK Sloboda
Šumadija (A)
2
0
|
03.04.2021 15:30 | GFK Sloboda | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
03.04
15:30
Mladi radnik 1926
Budućnost (A)
0
0
|
03.04.2021 15:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Budućnost (A) | |||||
03.04
15:30
Trepča
Gruža
3
0
|
03.04.2021 15:30 | Trepča | 3 : 0 | Gruža | |||||
03.04
15:30
Sloga (P)
Jošanica
1
1
|
03.04.2021 15:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | Jošanica |
03.04
16:00
Radnički (O)
Brodarac
1
0
|
03.04.2021 16:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | Brodarac | |||||
03.04
11:00
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
1
0
|
03.04.2021 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
03.04
16:00
TEK Sloga
Sinđelić
0
0
|
03.04.2021 16:00 | TEK Sloga | 0 : 0 | Sinđelić | |||||
03.04
16:00
BSK Borča
Mladenovac
2
0
|
03.04.2021 16:00 | BSK Borča | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
03.04
11:00
Teleoptik
Studentski grad
1
1
|
03.04.2021 11:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Studentski grad | |||||
03.04
16:00
OFK Beograd
Radnički (NB)
2
0
|
03.04.2021 16:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Radnički (NB) |
03.04
16:00
SFK Morava
Budućnost (P)
0
0
|
03.04.2021 16:00 | SFK Morava | 0 : 0 | Budućnost (P) | |||||
03.04
16:00
Moravac Orion
Radnički (S)
0
7
|
03.04.2021 16:00 | Moravac Orion | 0 : 7 | Radnički (S) |
03.04
15:30
Borac
Real
0
4
|
03.04.2021 15:30 | Borac | 0 : 4 | Real | |||||
03.04
15:30
Omladinac
Mokra Gora
3
1
|
03.04.2021 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | Mokra Gora |
03.04
15:30
Đerdap
OFK Aranđelovac 1979
5
3
|
03.04.2021 15:30 | Đerdap | 5 : 3 | OFK Aranđelovac 1979 |
03.04
15:30
Crnokosa
Sevojno
1
5
|
03.04.2021 15:30 | Crnokosa | 1 : 5 | Sevojno | |||||
03.04
15:30
Sloga (BB)
Parmenac
4
1
|
03.04.2021 15:30 | Sloga (BB) | 4 : 1 | Parmenac | |||||
03.04
15:30
FAP
Omladinac
5
2
|
03.04.2021 15:30 | FAP | 5 : 2 | Omladinac |
03.04
15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost (Dr)
0
1
|
03.04.2021 15:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 0 : 1 | Mladost (Dr) | |||||
03.04
15:30
Drina
Spartak 1924
3
0
|
03.04.2021 15:30 | Drina | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
03.04
15:30
Radnički (V)
Ribnica
0
0
|
03.04.2021 15:30 | Radnički (V) | 0 : 0 | Ribnica |
03.04
16:00
Obilić
Radnički (S)
3
0
|
03.04.2021 16:00 | Obilić | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
03.04
16:00
Srbobran
ČSK Pivara
4
1
|
03.04.2021 16:00 | Srbobran | 4 : 1 | ČSK Pivara | |||||
03.04
16:00
Crvenka
Mladost APA
3
5
|
03.04.2021 16:00 | Crvenka | 3 : 5 | Mladost APA | |||||
03.04
16:00
OFK Vrbas
Tekstilac
1
2
|
03.04.2021 16:00 | OFK Vrbas | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
03.04
16:00
Vojvodina (T)
Mladost (BP)
1
1
|
03.04.2021 16:00 | Vojvodina (T) | 1 : 1 | Mladost (BP) | |||||
03.04
16:00
Bajša
Krila Krajine
5
1
|
03.04.2021 16:00 | Bajša | 5 : 1 | Krila Krajine |
03.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Borac
1
0
|
03.04.2021 16:00 | Jedinstvo (BK) | 1 : 0 | Borac | |||||
03.04
16:00
Krajina
Crvena zvezda
0
4
|
03.04.2021 16:00 | Krajina | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
03.04
16:00
Proleter
ŽAK
1
0
|
03.04.2021 16:00 | Proleter | 1 : 0 | ŽAK | |||||
03.04
16:00
OFK Kikinda 1909
Radnički (S)
6
0
|
03.04.2021 16:00 | OFK Kikinda 1909 | 6 : 0 | Radnički (S) | |||||
03.04
16:00
Jedinstvo (V)
Radnički (K)
3
0
|
03.04.2021 16:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
03.04
16:00
Sloga
Begej
1
3
|
03.04.2021 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Begej |
03.04
16:00
Cement
Sloboda
3
1
|
03.04.2021 16:00 | Cement | 3 : 1 | Sloboda | |||||
03.04
16:00
Mladost
RFK Novi Sad 1921
1
2
|
03.04.2021 16:00 | Mladost | 1 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
03.04
16:00
Podrinje
Radnički
1
0
|
03.04.2021 16:00 | Podrinje | 1 : 0 | Radnički | |||||
03.04
16:00
Sloga (E)
Budućnost
2
3
|
03.04.2021 16:00 | Sloga (E) | 2 : 3 | Budućnost | |||||
03.04
16:00
Crvena Zvezda
Borac
1
3
|
03.04.2021 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 3 | Borac |
03.04
16:00
Sloga (D)
Sloga (M)
2
3
|
03.04.2021 16:00 | Sloga (D) | 2 : 3 | Sloga (M) | |||||
03.04
16:00
Kopaonik
Moravac 2015
2
0
|
03.04.2021 16:00 | Kopaonik | 2 : 0 | Moravac 2015 | |||||
03.04
16:00
Blagotin
Morava 1918
1
0
|
03.04.2021 16:00 | Blagotin | 1 : 0 | Morava 1918 |
03.04
16:00
Balkanski
Bor 1919
0
0
|
03.04.2021 16:00 | Balkanski | 0 : 0 | Bor 1919 | |||||
03.04
16:00
Brodoremont
Tanasko Rajić
3
1
|
03.04.2021 16:00 | Brodoremont | 3 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
03.04
16:00
Senjak
BSK
3
1
|
03.04.2021 16:00 | Senjak | 3 : 1 | BSK |
03.04
16:00
Gracko
Jablanica
0
4
|
03.04.2021 16:00 | Gracko | 0 : 4 | Jablanica | |||||
03.04
16:00
Nebeski Andjeli
Dobrič
3
1
|
03.04.2021 16:00 | Nebeski Andjeli | 3 : 1 | Dobrič | |||||
03.04
16:00
Sloga
Vranjska Banja
3
1
|
03.04.2021 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Vranjska Banja | |||||
03.04
16:00
Pusta Reka
Alakince
0
4
|
03.04.2021 16:00 | Pusta Reka | 0 : 4 | Alakince |
03.04
16:00
Napredak
Torlak
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Napredak | 4 : 0 | Torlak | |||||
03.04
16:00
Vinča
Mladost (C)
4
2
|
03.04.2021 16:00 | Vinča | 4 : 2 | Mladost (C) | |||||
03.04
16:00
Turbina
Prva iskra
0
0
|
03.04.2021 16:00 | Turbina | 0 : 0 | Prva iskra | |||||
03.04
16:00
Šumadija
Budućnost (Z)
1
2
|
03.04.2021 16:00 | Šumadija | 1 : 2 | Budućnost (Z) |
03.04
16:00
Radnički 1946
Rudar (P)
7
0
|
03.04.2021 16:00 | Radnički 1946 | 7 : 0 | Rudar (P) | |||||
03.04
16:00
Hajduk
OFK Rtanj
3
3
|
03.04.2021 16:00 | Hajduk | 3 : 3 | OFK Rtanj | |||||
03.04
16:00
Rtanj
Trebič
3
1
|
03.04.2021 16:00 | Rtanj | 3 : 1 | Trebič |
03.04
16:00
Gornji Stepoš
Ribnik
3
0
|
03.04.2021 16:00 | Gornji Stepoš | 3 : 0 | Ribnik |
03.04
16:00
Partizan
Donji Srem 2015
1
2
|
03.04.2021 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Donji Srem 2015 | |||||
03.04
16:00
Radnički
BSK
5
0
|
03.04.2021 16:00 | Radnički | 5 : 0 | BSK |
03.04
16:00
Partizan (U)
Budućnost (A)
1
0
|
03.04.2021 16:00 | Partizan (U) | 1 : 0 | Budućnost (A) |
03.04
16:00
ŽAK
Rusin
2
1
|
03.04.2021 16:00 | ŽAK | 2 : 1 | Rusin | |||||
03.04
16:00
Borac (BG)
Borac 46
1
0
|
03.04.2021 16:00 | Borac (BG) | 1 : 0 | Borac 46 | |||||
03.04
16:00
Polet
SU Stanišić 1920
2
1
|
03.04.2021 16:00 | Polet | 2 : 1 | SU Stanišić 1920 | |||||
03.04
16:00
Tvrđava
BSK
2
0
|
03.04.2021 16:00 | Tvrđava | 2 : 0 | BSK |
03.04
16:30
AFK
Jadran
2
1
|
03.04.2021 16:30 | AFK | 2 : 1 | Jadran | |||||
03.04
16:30
Sloga
Proleter (RS)
3
1
|
03.04.2021 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Proleter (RS) | |||||
03.04
16:30
Napredak
Preporod
0
1
|
03.04.2021 16:30 | Napredak | 0 : 1 | Preporod |
03.04
16:00
Mladost (L)
Lehel
7
0
|
03.04.2021 16:00 | Mladost (L) | 7 : 0 | Lehel | |||||
03.04
16:00
ASK
Delija
1
3
|
03.04.2021 16:00 | ASK | 1 : 3 | Delija |
03.04
15:30
Mladost 1948
Sloga (L)
2
2
|
03.04.2021 15:30 | Mladost 1948 | 2 : 2 | Sloga (L) |
03.04
15:30
Borac (P)
Šumadinac (S)
3
2
|
03.04.2021 15:30 | Borac (P) | 3 : 2 | Šumadinac (S) |
03.04
15:30
011
Balkan Mirijevo
0
3
|
03.04.2021 15:30 | 011 | 0 : 3 | Balkan Mirijevo |
03.04
16:00
Mladi borac
Rojkovac
0
3
|
03.04.2021 16:00 | Mladi borac | 0 : 3 | Rojkovac |
03.04
17:00
Omladinac
OFK Futog
0
1
|
03.04.2021 17:00 | Omladinac | 0 : 1 | OFK Futog |
03.04
16:00
Krivelj
Mladost
5
1
|
03.04.2021 16:00 | Krivelj | 5 : 1 | Mladost | |||||
03.04
16:00
BSK
Blizna
3
0
|
03.04.2021 16:00 | BSK | 3 : 0 | Blizna | |||||
03.04
16:00
Rudna Glava
Zlot
1
1
|
03.04.2021 16:00 | Rudna Glava | 1 : 1 | Zlot |
03.04
16:00
Sloga
Jastrebac
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Jastrebac | |||||
03.04
16:00
Borac
Svrljig
4
1
|
03.04.2021 16:00 | Borac | 4 : 1 | Svrljig |
03.04
16:00
Karađorđe
Mladost (V)
3
1
|
03.04.2021 16:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Mladost (V) | |||||
03.04
16:00
Rudar
Ibar
1
1
|
03.04.2021 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Ibar | |||||
03.04
16:00
Mladi radnik 1925
Napredak
2
3
|
03.04.2021 16:00 | Mladi radnik 1925 | 2 : 3 | Napredak |
03.04
16:00
Morava (KS)
Orlovi
1
1
|
03.04.2021 16:00 | Morava (KS) | 1 : 1 | Orlovi | |||||
03.04
16:00
Rudar
Mladost (K)
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Rudar | 4 : 0 | Mladost (K) |
03.04
15:30
Strmovo 1968
Radnik (Ub)
2
0
|
03.04.2021 15:30 | Strmovo 1968 | 2 : 0 | Radnik (Ub) |
03.04
16:00
Jedinstvo
Umac
3
2
|
03.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Umac |
03.04
16:00
Ovčar
Slatina
1
5
|
03.04.2021 16:00 | Ovčar | 1 : 5 | Slatina |
03.04
15:30
Vladimir Durković
Željuša
0
0
|
03.04.2021 15:30 | Vladimir Durković | 0 : 0 | Željuša |
03.04
16:00
Cer (PE)
Rudar
4
1
|
03.04.2021 16:00 | Cer (PE) | 4 : 1 | Rudar | |||||
03.04
16:00
Gučevo 1929
Hajduk Stanko
2
3
|
03.04.2021 16:00 | Gučevo 1929 | 2 : 3 | Hajduk Stanko |
03.04
15:30
Mladost (S)
Čelik
2
4
|
03.04.2021 15:30 | Mladost (S) | 2 : 4 | Čelik |
03.04
16:00
Garevina
Gradac
5
1
|
03.04.2021 16:00 | Garevina | 5 : 1 | Gradac | |||||
03.04
16:00
Poljoprivrednik
Vinogradar
1
3
|
03.04.2021 16:00 | Poljoprivrednik | 1 : 3 | Vinogradar |
03.04
15:30
Brezovac
Trešnjevica
0
3
|
03.04.2021 15:30 | Brezovac | 0 : 3 | Trešnjevica |
03.04
15:30
Šumadija (S)
Karađorđe 2013 (Viš)
1
2
|
03.04.2021 15:30 | Šumadija (S) | 1 : 2 | Karađorđe 2013 (Viš) | |||||
03.04
15:30
Omladinac-Šumadinac (V)
Kruševica 1980
4
2
|
03.04.2021 15:30 | Omladinac-Šumadinac (V) | 4 : 2 | Kruševica 1980 |
03.04
16:00
Dunav
OFK Odžaci
2
5
|
03.04.2021 16:00 | Dunav | 2 : 5 | OFK Odžaci |
03.04
17:00
Železničar
Sloga
2
0
|
03.04.2021 17:00 | Železničar | 2 : 0 | Sloga | |||||
03.04
17:00
Miletić
Borac (R)
2
1
|
03.04.2021 17:00 | Miletić | 2 : 1 | Borac (R) |
03.04
15:30
Žitkovica
Ljubičevo
6
1
|
03.04.2021 15:30 | Žitkovica | 6 : 1 | Ljubičevo |
03.04
19:30
Šećeranac Ada
Velika Moštanica
1
0
|
03.04.2021 19:30 | Šećeranac Ada | 1 : 0 | Velika Moštanica | |||||
03.04
16:00
Busije
Dedinje
8
2
|
03.04.2021 16:00 | Busije | 8 : 2 | Dedinje |
03.04
12:00
Siti Sport Klub
Sveti Stefan
7
3
|
03.04.2021 12:00 | Siti Sport Klub | 7 : 3 | Sveti Stefan | |||||
03.04
16:00
Avala 1939
Resnik
0
2
|
03.04.2021 16:00 | Avala 1939 | 0 : 2 | Resnik |
03.04
16:00
Bogutovačka Banja
Mlada krila
1
2
|
03.04.2021 16:00 | Bogutovačka Banja | 1 : 2 | Mlada krila | |||||
03.04
16:00
Stubal
Jedinstvo (G)
2
0
|
03.04.2021 16:00 | Stubal | 2 : 0 | Jedinstvo (G) |
03.04
15:30
Jasenovac
Radnički (K)
1
0
|
03.04.2021 15:30 | Jasenovac | 1 : 0 | Radnički (K) |
03.04
16:00
Rudar (S)
Rudar (P)
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Rudar (S) | 4 : 0 | Rudar (P) | |||||
03.04
16:00
Sinđelić
Mladost (S)
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Sinđelić | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
03.04
16:00
Jasenovo
Šumadija
2
7
|
03.04.2021 16:00 | Jasenovo | 2 : 7 | Šumadija |
03.04
16:00
Crni Vrh
Mladost (G)
0
4
|
03.04.2021 16:00 | Crni Vrh | 0 : 4 | Mladost (G) | |||||
03.04
16:00
Jedinstvo
Sloboda
3
2
|
03.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloboda | |||||
03.04
16:00
Kupinovac
Zenit
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Kupinovac | 4 : 0 | Zenit |
03.04
16:00
Pobednik
Belo Polje
8
0
|
03.04.2021 16:00 | Pobednik | 8 : 0 | Belo Polje | |||||
03.04
16:00
Krtinska
Proleter
10
0
|
03.04.2021 16:00 | Krtinska | 10 : 0 | Proleter |
03.04
15:30
Kalenić
Kolubara (J)
1
1
|
03.04.2021 15:30 | Kalenić | 1 : 1 | Kolubara (J) | |||||
03.04
15:30
Crvena Jabuka
Rudar 1945
1
0
|
03.04.2021 15:30 | Crvena Jabuka | 1 : 0 | Rudar 1945 |
03.04
15:30
Junior Novo Naselje
Stari drugari
0
3
|
03.04.2021 15:30 | Junior Novo Naselje | 0 : 3 | Stari drugari | |||||
03.04
15:30
Rajac
Tešnjar
0
0
|
03.04.2021 15:30 | Rajac | 0 : 0 | Tešnjar |
03.04
16:00
Polet (V)
Borac
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Polet (V) | 4 : 0 | Borac | |||||
03.04
16:00
OFK Sloga
Rutevac
6
2
|
03.04.2021 16:00 | OFK Sloga | 6 : 2 | Rutevac | |||||
03.04
16:00
Jedinstvo
Vukašinovac
0
0
|
03.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Vukašinovac |
03.04
16:00
Horgoš 1911
Bačka
0
2
|
03.04.2021 16:00 | Horgoš 1911 | 0 : 2 | Bačka | |||||
03.04
16:00
Potisje
Slavija
0
0
|
03.04.2021 16:00 | Potisje | 0 : 0 | Slavija |
03.04
15:30
Petlić SD 026
Lunjevac
3
0
|
03.04.2021 15:30 | Petlić SD 026 | 3 : 0 | Lunjevac |
03.04
15:30
Godomin
Stari Hrast 2018
4
0
|
03.04.2021 15:30 | Godomin | 4 : 0 | Stari Hrast 2018 | |||||
03.04
15:30
Vrbovac
Zeppelin 026
1
2
|
03.04.2021 15:30 | Vrbovac | 1 : 2 | Zeppelin 026 |
03.04
12:00
Sloboda 2013
Mladost
1
5
|
03.04.2021 12:00 | Sloboda 2013 | 1 : 5 | Mladost |
03.04
15:30
Rongo Siti
Nišavac
2
2
|
03.04.2021 15:30 | Rongo Siti | 2 : 2 | Nišavac | |||||
03.04
15:30
Borac
Temac
2
1
|
03.04.2021 15:30 | Borac | 2 : 1 | Temac | |||||
03.04
15:30
Mladost
Lokomotiva
2
2
|
03.04.2021 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Lokomotiva |
03.04
16:30
Vinogradar
OFK Mala Bosna 2015
4
2
|
03.04.2021 16:30 | Vinogradar | 4 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 |
03.04
16:30
Soko
Mladost (MB)
5
0
|
03.04.2021 16:30 | Soko | 5 : 0 | Mladost (MB) |
03.04
Lunjevica
Brezak
0
1
|
03.04.2021 | Lunjevica | 0 : 1 | Brezak |
03.04
16:00
Studenac
Jadar 1961
1
1
|
03.04.2021 16:00 | Studenac | 1 : 1 | Jadar 1961 |
03.04
16:00
Milicionar
Torpedo 1924
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Milicionar | 4 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
03.04
16:00
Sunrise Šabac
Omladinac (BO)
0
1
|
03.04.2021 16:00 | Sunrise Šabac | 0 : 1 | Omladinac (BO) |
03.04
16:00
Pepeljevac 1947
Gaglovo
3
3
|
03.04.2021 16:00 | Pepeljevac 1947 | 3 : 3 | Gaglovo | |||||
03.04
16:00
Rasina
Kapidžija
2
3
|
03.04.2021 16:00 | Rasina | 2 : 3 | Kapidžija | |||||
03.04
16:00
Borac
Zmajevac
4
1
|
03.04.2021 16:00 | Borac | 4 : 1 | Zmajevac |
03.04
16:00
Varvarin
Obilić
5
0
|
03.04.2021 16:00 | Varvarin | 5 : 0 | Obilić |
03.04
16:00
Milakovac 2018
Stara Čaršija
2
2
|
03.04.2021 16:00 | Milakovac 2018 | 2 : 2 | Stara Čaršija |
03.04
16:00
Borac 1950
Omladinac
0
2
|
03.04.2021 16:00 | Borac 1950 | 0 : 2 | Omladinac | |||||
03.04
16:00
Radnik
Železničar
0
7
|
03.04.2021 16:00 | Radnik | 0 : 7 | Železničar |
03.04
16:00
Jedinstvo
Potočac
4
1
|
03.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Potočac | |||||
03.04
16:00
Moravac
Hajduk
4
0
|
03.04.2021 16:00 | Moravac | 4 : 0 | Hajduk |
03.04
16:00
Graničar (R)
Dinamo (S)
4
3
|
03.04.2021 16:00 | Graničar (R) | 4 : 3 | Dinamo (S) |
03.04
16:30
GFK Strelište
Napredak
4
0
|
03.04.2021 16:30 | GFK Strelište | 4 : 0 | Napredak | |||||
03.04
16:30
Dražmirovac
Mladi radnik
1
3
|
03.04.2021 16:30 | Dražmirovac | 1 : 3 | Mladi radnik |
03.04
15:30
Crni Vitez
Radnik (S)
3
0
|
03.04.2021 15:30 | Crni Vitez | 3 : 0 | Radnik (S) | |||||
03.04
15:30
Napredak 1927
Jedinstvo (S)
0
3
|
03.04.2021 15:30 | Napredak 1927 | 0 : 3 | Jedinstvo (S) | |||||
03.04
15:30
Šapine
Stig (C)
3
0
|
03.04.2021 15:30 | Šapine | 3 : 0 | Stig (C) |
03.04
16:00
Sloga
Gaj
6
1
|
03.04.2021 16:00 | Sloga | 6 : 1 | Gaj | |||||
03.04
16:00
Vojvodina
Naša Krajina
4
2
|
03.04.2021 16:00 | Vojvodina | 4 : 2 | Naša Krajina |
03.04
16:00
BSK
Sloboda
4
1
|
03.04.2021 16:00 | BSK | 4 : 1 | Sloboda | |||||
03.04
16:00
Petka
Proleter
2
0
|
03.04.2021 16:00 | Petka | 2 : 0 | Proleter |
03.04
16:00
OFK Borac
Mladost
3
1
|
03.04.2021 16:00 | OFK Borac | 3 : 1 | Mladost | |||||
03.04
16:00
Strmovo
Bistrica
2
1
|
03.04.2021 16:00 | Strmovo | 2 : 1 | Bistrica |
03.04
15:30
Radnik
Udarnik 2015
3
4
|
03.04.2021 15:30 | Radnik | 3 : 4 | Udarnik 2015 | |||||
03.04
15:30
Rudar 1947
Napredak
2
1
|
03.04.2021 15:30 | Rudar 1947 | 2 : 1 | Napredak | |||||
03.04
15:30
Soko
Burovac
3
1
|
03.04.2021 15:30 | Soko | 3 : 1 | Burovac |
03.04
16:00
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
0
2
|
03.04.2021 16:00 | Gornje Sinkovce | 0 : 2 | Rudar 1973 |
03.04
15:30
Margum
Mip Majdan
2
2
|
03.04.2021 15:30 | Margum | 2 : 2 | Mip Majdan |
03.04
14:30
Sloga (J)
Zvezda
3
1
|
03.04.2021 14:30 | Sloga (J) | 3 : 1 | Zvezda | |||||
03.04
14:30
Vrelo 1971
Vukovac 98
3
2
|
03.04.2021 14:30 | Vrelo 1971 | 3 : 2 | Vukovac 98 | |||||
03.04
14:30
Laznica
Best Sige
2
1
|
03.04.2021 14:30 | Laznica | 2 : 1 | Best Sige | |||||
03.04
14:30
Mladost (K)
Osanica
3
1
|
03.04.2021 14:30 | Mladost (K) | 3 : 1 | Osanica | |||||
03.04
14:30
Selište
Budućnost (M)
2
5
|
03.04.2021 14:30 | Selište | 2 : 5 | Budućnost (M) |
03.04
15:00
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (Lj)
|
03.04.2021 15:00 | Jedinstvo (M) | : | Jedinstvo (Lj) |
03.04
15:00
Krupa
Tuzla City
1
1
|
03.04.2021 15:00 | Krupa | 1 : 1 | Tuzla City | |||||
03.04
15:00
Sloboda
Željezničar
1
0
|
03.04.2021 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | Željezničar | |||||
03.04
19:00
Sarajevo
Široki Brijeg
1
0
|
03.04.2021 19:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Široki Brijeg |
03.04
15:30
Ljubić
Slavija
5
0
|
03.04.2021 15:30 | Ljubić | 5 : 0 | Slavija | |||||
03.04
15:30
Jedinstvo
Podrinje
0
1
|
03.04.2021 15:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Podrinje | |||||
03.04
15:30
Borac
Kozara
3
0
|
03.04.2021 15:30 | Borac | 3 : 0 | Kozara | |||||
03.04
15:30
Leotar
Sloga
2
2
|
03.04.2021 15:30 | Leotar | 2 : 2 | Sloga | |||||
03.04
15:30
Tekstilac
Rudar Prijedor
0
2
|
03.04.2021 15:30 | Tekstilac | 0 : 2 | Rudar Prijedor | |||||
03.04
15:30
Drina
Sloboda
1
0
|
03.04.2021 15:30 | Drina | 1 : 0 | Sloboda | |||||
03.04
15:30
Modriča
Željezničar
4
1
|
03.04.2021 15:30 | Modriča | 4 : 1 | Željezničar | |||||
03.04
15:30
Zvijezda 09
Sutjeska
2
1
|
03.04.2021 15:30 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Sutjeska |
03.04
13:00
Podgorica
Rudar
2
1
|
03.04.2021 13:00 | Podgorica | 2 : 1 | Rudar | |||||
03.04
16:00
OFK Titograd
Sutjeska
0
4
|
03.04.2021 16:00 | OFK Titograd | 0 : 4 | Sutjeska | |||||
03.04
15:00
OFK Petrovac
Dečić
0
0
|
03.04.2021 15:00 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Dečić | |||||
03.04
18:00
Budućnost
Zeta
0
1
|
03.04.2021 18:00 | Budućnost | 0 : 1 | Zeta | |||||
03.04
17:00
Iskra
Jezero
1
1
|
03.04.2021 17:00 | Iskra | 1 : 1 | Jezero |
03.04
21:00
Arsenal
Liverpool
0
3
|
03.04.2021 21:00 | Arsenal | 0 : 3 | Liverpool | |||||
03.04
13:30
Chelsea
West Bromwich Albion
2
5
|
03.04.2021 13:30 | Chelsea | 2 : 5 | West Bromwich Albion | |||||
03.04
16:00
Leeds United
Sheffield United
2
1
|
03.04.2021 16:00 | Leeds United | 2 : 1 | Sheffield United | |||||
03.04
18:30
Leicester City
Manchester City
0
2
|
03.04.2021 18:30 | Leicester City | 0 : 2 | Manchester City |
03.04
13:30
Huddersfield Town
Brentford
1
1
|
03.04.2021 13:30 | Huddersfield Town | 1 : 1 | Brentford |
03.04
14:00
Granada
Villarreal
0
3
|
03.04.2021 14:00 | Granada | 0 : 3 | Villarreal | |||||
03.04
18:30
Osasuna
Getafe
0
0
|
03.04.2021 18:30 | Osasuna | 0 : 0 | Getafe | |||||
03.04
16:15
Real Madrid
Eibar
2
0
|
03.04.2021 16:15 | Real Madrid | 2 : 0 | Eibar |
03.04
15:30
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
1
2
|
03.04.2021 15:30 | Borussia Dortmund | 1 : 2 | Eintracht Frankfurt | |||||
03.04
18:30
RB Leipzig
Bayern
0
1
|
03.04.2021 18:30 | RB Leipzig | 0 : 1 | Bayern | |||||
03.04
20:30
Borussia M'gladbach
Freiburg
2
1
|
03.04.2021 20:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 1 | Freiburg | |||||
03.04
15:30
Bayer 04
Schalke 04
2
1
|
03.04.2021 15:30 | Bayer 04 | 2 : 1 | Schalke 04 | |||||
03.04
15:30
Wolfsburg
Köln
1
0
|
03.04.2021 15:30 | Wolfsburg | 1 : 0 | Köln | |||||
03.04
15:30
Mainz 05
Arminia
1
1
|
03.04.2021 15:30 | Mainz 05 | 1 : 1 | Arminia | |||||
03.04
15:30
Augsburg
Hoffenheim
2
1
|
03.04.2021 15:30 | Augsburg | 2 : 1 | Hoffenheim |
03.04
21:00
Lens
Olympique Lyonnais
1
1
|
03.04.2021 21:00 | Lens | 1 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
03.04
13:00
Monaco
Metz
4
0
|
03.04.2021 13:00 | Monaco | 4 : 0 | Metz | |||||
03.04
17:00
PSG
Lille
0
1
|
03.04.2021 17:00 | PSG | 0 : 1 | Lille |
03.04
15:00
Napoli
Crotone
4
3
|
03.04.2021 15:00 | Napoli | 4 : 3 | Crotone | |||||
03.04
15:00
Genoa
Fiorentina
1
1
|
03.04.2021 15:00 | Genoa | 1 : 1 | Fiorentina | |||||
03.04
20:45
Bologna
Internazionale
0
1
|
03.04.2021 20:45 | Bologna | 0 : 1 | Internazionale | |||||
03.04
18:00
Torino
Juventus
2
2
|
03.04.2021 18:00 | Torino | 2 : 2 | Juventus | |||||
03.04
15:00
Benevento
Parma
2
2
|
03.04.2021 15:00 | Benevento | 2 : 2 | Parma | |||||
03.04
15:00
Sassuolo
Roma
2
2
|
03.04.2021 15:00 | Sassuolo | 2 : 2 | Roma | |||||
03.04
12:30
Milan
Sampdoria
1
1
|
03.04.2021 12:30 | Milan | 1 : 1 | Sampdoria | |||||
03.04
15:00
Lazio
Spezia
2
1
|
03.04.2021 15:00 | Lazio | 2 : 1 | Spezia | |||||
03.04
15:00
Atalanta
Udinese
3
2
|
03.04.2021 15:00 | Atalanta | 3 : 2 | Udinese | |||||
03.04
15:00
Cagliari
Hellas Verona
0
2
|
03.04.2021 15:00 | Cagliari | 0 : 2 | Hellas Verona |
03.04
14:55
Inđija
Rad
1
0
|
03.04.2021 14:55 | Inđija | 1 : 0 | Rad | |||||
03.04
14:55
Radnik
Zlatibor
2
1
|
03.04.2021 14:55 | Radnik | 2 : 1 | Zlatibor | |||||
03.04
14:55
Javor Matis
OFK Bačka
1
1
|
03.04.2021 14:55 | Javor Matis | 1 : 1 | OFK Bačka | |||||
03.04
19:05
Partizan
Metalac
3
0
|
03.04.2021 19:05 | Partizan | 3 : 0 | Metalac | |||||
03.04
17:00
Napredak
Crvena zvezda
1
4
|
03.04.2021 17:00 | Napredak | 1 : 4 | Crvena zvezda |
03.04
16:00
GFK Jagodina
Dinamo
1
1
|
03.04.2021 16:00 | GFK Jagodina | 1 : 1 | Dinamo | |||||
03.04
16:00
Budućnost
Železničar (P)
1
1
|
03.04.2021 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Železničar (P) | |||||
03.04
18:00
Kolubara
Sloga (K)
2
1
|
03.04.2021 18:00 | Kolubara | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
03.04
16:00
Loznica
Radnički (SM)
2
1
|
03.04.2021 16:00 | Loznica | 2 : 1 | Radnički (SM) | |||||
03.04
16:00
Zemun
RFK Grafičar
1
2
|
03.04.2021 16:00 | Zemun | 1 : 2 | RFK Grafičar | |||||
03.04
16:00
Borac 1926
IMT
1
1
|
03.04.2021 16:00 | Borac 1926 | 1 : 1 | IMT | |||||
03.04
16:00
OFK Žarkovo
Radnički (P)
1
0
|
03.04.2021 16:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
03.04
16:00
Radnički 1923
Kabel
0
0
|
03.04.2021 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Kabel |
03.04
16:00
Spartak
Crvena zvezda
3
1
|
03.04.2021 16:00 | Spartak | 3 : 1 | Crvena zvezda |
03.04
14:00
Jedinstvo 2014
Majdanpek
3
2
|
03.04.2021 14:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 2 | Majdanpek |
03.04
16:00
Slatke male
Jedinstvo
3
4
|
03.04.2021 16:00 | Slatke male | 3 : 4 | Jedinstvo |
03.04
13:00
Trayal
Radnički (NB)
1
2
|
03.04.2021 13:00 | Trayal | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
03.04
11:00
Internacional
Voždovac
1
1
|
03.04.2021 11:00 | Internacional | 1 : 1 | Voždovac | |||||
03.04
11:00
RFK Novi Sad 1921
Rad
1
2
|
03.04.2021 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 2 | Rad | |||||
03.04
12:00
TSC
IMT
1
0
|
03.04.2021 12:00 | TSC | 1 : 0 | IMT | |||||
03.04
13:00
OFK Beograd
RFK Grafičar
0
4
|
03.04.2021 13:00 | OFK Beograd | 0 : 4 | RFK Grafičar | |||||
03.04
11:00
Radnički 1923
Radnički (N)
3
1
|
03.04.2021 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Radnički (N) |
03.04
10:00
GFK Sloven
Inđija
2
2
|
03.04.2021 10:00 | GFK Sloven | 2 : 2 | Inđija |
03.04
10:00
Spartak ŽK
Radnički 1912
0
5
|
03.04.2021 10:00 | Spartak ŽK | 0 : 5 | Radnički 1912 |
03.04
14:00
Mačva
GFK Sloboda
3
2
|
03.04.2021 14:00 | Mačva | 3 : 2 | GFK Sloboda | |||||
03.04
10:00
Sloboda
Šumadija (A)
|
03.04.2021 10:00 | Sloboda | : | Šumadija (A) |
03.04
OFK Lugomir
Radnik
2
2
|
03.04.2021 | OFK Lugomir | 2 : 2 | Radnik | |||||
03.04
Trstenik PPT
Dinamo
1
3
|
03.04.2021 | Trstenik PPT | 1 : 3 | Dinamo | |||||
03.04
OFK Sinđelić
Jedinstvo (P)
2
4
|
03.04.2021 | OFK Sinđelić | 2 : 4 | Jedinstvo (P) | |||||
03.04
OFK Topličanin
GFK Jagodina
2
3
|
03.04.2021 | OFK Topličanin | 2 : 3 | GFK Jagodina |
03.04
15:30
OFK Slavija
Smederevo 1924
|
03.04.2021 15:30 | OFK Slavija | : | Smederevo 1924 |
03.04
Vulturul
Partizan
5
3
|
03.04.2021 | Vulturul | 5 : 3 | Partizan | |||||
03.04
00:00
Dunav
Radnički
0
3
|
03.04.2021 00:00 | Dunav | 0 : 3 | Radnički | |||||
03.04
Proleter
Dolovo
3
0
|
03.04.2021 | Proleter | 3 : 0 | Dolovo | |||||
03.04
Budućnost
Borac
3
0
|
03.04.2021 | Budućnost | 3 : 0 | Borac |
03.04
10:00
OFK Žarkovo
Studentski Grad
4
1
|
03.04.2021 10:00 | OFK Žarkovo | 4 : 1 | Studentski Grad | |||||
03.04
10:00
DIF
BSK Borča
1
2
|
03.04.2021 10:00 | DIF | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
03.04
12:00
Kolubara
BSK 1925
1
0
|
03.04.2021 12:00 | Kolubara | 1 : 0 | BSK 1925 | |||||
03.04
12:00
Zvezdara
Sinđelić
1
0
|
03.04.2021 12:00 | Zvezdara | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
03.04
13:00
Lokomotiva
Železnik 1930
2
0
|
03.04.2021 13:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Železnik 1930 |
03.04
12:00
IM Rakovica
Budućnost
1
1
|
03.04.2021 12:00 | IM Rakovica | 1 : 1 | Budućnost | |||||
03.04
13:30
Jedinstvo
Balkan
6
2
|
03.04.2021 13:30 | Jedinstvo | 6 : 2 | Balkan | |||||
03.04
15:30
Leštane
GSP Polet Dorćol
2
1
|
03.04.2021 15:30 | Leštane | 2 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
03.04
15:30
Ada
Mladenovac
13
0
|
03.04.2021 15:30 | Ada | 13 : 0 | Mladenovac |
03.04
13:00
Poštar 1930
Boleč
2
3
|
03.04.2021 13:00 | Poštar 1930 | 2 : 3 | Boleč |
03.04
09:00
Radnički (O)
IMT
3
1
|
03.04.2021 09:00 | Radnički (O) | 3 : 1 | IMT |
03.04
11:00
Sopot
OFK Beograd
3
2
|
03.04.2021 11:00 | Sopot | 3 : 2 | OFK Beograd |
03.04
14:00
TSC
Teleoptik
3
1
|
03.04.2021 14:00 | TSC | 3 : 1 | Teleoptik | |||||
03.04
13:00
Kiker
RFK Grafičar
1
0
|
03.04.2021 13:00 | Kiker | 1 : 0 | RFK Grafičar |
03.04
09:30
Kolubara
OLE
4
1
|
03.04.2021 09:30 | Kolubara | 4 : 1 | OLE | |||||
03.04
10:00
BSK Borča
Voždovac
1
1
|
03.04.2021 10:00 | BSK Borča | 1 : 1 | Voždovac |
03.04
12:00
Proleter 2006
Inđija
2
3
|
03.04.2021 12:00 | Proleter 2006 | 2 : 3 | Inđija |
03.04
12:00
Spartak ŽK
Radnički 1912
2
0
|
03.04.2021 12:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Radnički 1912 | |||||
03.04
10:00
Petar Puača
Kikinda 1909
3
2
|
03.04.2021 10:00 | Petar Puača | 3 : 2 | Kikinda 1909 |
03.04
Timok 1919
Trayal
0
4
|
03.04.2021 | Timok 1919 | 0 : 4 | Trayal | |||||
03.04
Vlasina
Real
0
1
|
03.04.2021 | Vlasina | 0 : 1 | Real | |||||
03.04
OFK Sinđelić
Radnički (P)
2
5
|
03.04.2021 | OFK Sinđelić | 2 : 5 | Radnički (P) | |||||
03.04
GFK Dubočica
OFK Radnički
1
4
|
03.04.2021 | GFK Dubočica | 1 : 4 | OFK Radnički | |||||
03.04
Kopernikus Želežničar
Timočanin
2
0
|
03.04.2021 | Kopernikus Želežničar | 2 : 0 | Timočanin |
03.04
14:00
BASK
Radnički (R)
5
0
|
03.04.2021 14:00 | BASK | 5 : 0 | Radnički (R) | |||||
03.04
09:00
RFK Grafičar
Palilulac
3
0
|
03.04.2021 09:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | Palilulac | |||||
03.04
11:00
Jedinstvo
Rakovica
0
5
|
03.04.2021 11:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Rakovica |
03.04
10:00
Prof. Bolesnikov
OFK Vrbas
6
4
|
03.04.2021 10:00 | Prof. Bolesnikov | 6 : 4 | OFK Vrbas |
03.04
15:30
Crvena zvezda
Sloga (L)
4
2
|
03.04.2021 15:30 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Sloga (L) |
03.04
12:00
Železničar
Šabac Sunrise
0
2
|
03.04.2021 12:00 | Železničar | 0 : 2 | Šabac Sunrise | |||||
03.04
12:00
OFK Senjak
Sloga
2
0
|
03.04.2021 12:00 | OFK Senjak | 2 : 0 | Sloga |
03.04
11:00
Čukarički
IMT
8
0
|
03.04.2021 11:00 | Čukarički | 8 : 0 | IMT | |||||
03.04
10:00
OFK Beograd
Radnički (NB)
1
1
|
03.04.2021 10:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
03.04
10:00
Sinđelić
Brodarac
2
2
|
03.04.2021 10:00 | Sinđelić | 2 : 2 | Brodarac | |||||
03.04
11:00
Lokomotiva
ADA
1
1
|
03.04.2021 11:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | ADA |
03.04
11:00
Apolon 4
Rudar
9
0
|
03.04.2021 11:00 | Apolon 4 | 9 : 0 | Rudar | |||||
03.04
11:00
Šumadija 1903
Bubamara
0
3
|
03.04.2021 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 3 | Bubamara |
03.04
10:00
CFK
Arena Su
4
0
|
03.04.2021 10:00 | CFK | 4 : 0 | Arena Su | |||||
03.04
10:00
ODR
TSC
1
0
|
03.04.2021 10:00 | ODR | 1 : 0 | TSC |
03.04
10:00
Proleter 2006
OFK Vršac
3
2
|
03.04.2021 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 2 | OFK Vršac | |||||
03.04
10:00
Dinamo 1945
Bečkerek 023
3
0
|
03.04.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
03.04
10:00
Akademija Bambi
Železničar
2
5
|
03.04.2021 10:00 | Akademija Bambi | 2 : 5 | Železničar |
03.04
10:00
Prof. Bolesnikov
Inđija
0
8
|
03.04.2021 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 8 | Inđija | |||||
03.04
12:00
GFK Sloven
Petrika
0
2
|
03.04.2021 12:00 | GFK Sloven | 0 : 2 | Petrika | |||||
03.04
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
0
2
|
03.04.2021 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
03.04
14:00
RFK Novi Sad 1921
Petar Puača
1
2
|
03.04.2021 14:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 2 | Petar Puača |
03.04
11:00
Tempo
Dolina
2
3
|
03.04.2021 11:00 | Tempo | 2 : 3 | Dolina |
03.04
12:00
Rađevac
Zadrugar
6
0
|
03.04.2021 12:00 | Rađevac | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
03.04
10:00
Jedinstvo
Mačva
1
5
|
03.04.2021 10:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Mačva | |||||
03.04
10:00
Senjak
Mačva 1929
8
0
|
03.04.2021 10:00 | Senjak | 8 : 0 | Mačva 1929 | |||||
03.04
10:00
Radnički
Loznica
0
2
|
03.04.2021 10:00 | Radnički | 0 : 2 | Loznica | |||||
03.04
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Drina
1
1
|
03.04.2021 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 1 | Drina | |||||
03.04
10:00
Omladinac 2014
Fenix
6
2
|
03.04.2021 10:00 | Omladinac 2014 | 6 : 2 | Fenix |
03.04
10:00
Kristal 2018
Borac
9
0
|
03.04.2021 10:00 | Kristal 2018 | 9 : 0 | Borac |
03.04
10:00
Borac
OFK Budućnost
2
3
|
03.04.2021 10:00 | Borac | 2 : 3 | OFK Budućnost |
03.04
12:00
Radnički (O)
Grafičar
0
6
|
03.04.2021 12:00 | Radnički (O) | 0 : 6 | Grafičar | |||||
03.04
10:00
Zemun
Ada
3
0
|
03.04.2021 10:00 | Zemun | 3 : 0 | Ada | |||||
03.04
13:30
Teleoptik
Partizan
0
1
|
03.04.2021 13:30 | Teleoptik | 0 : 1 | Partizan | |||||
03.04
09:00
Voždovac
Brodarac
2
2
|
03.04.2021 09:00 | Voždovac | 2 : 2 | Brodarac | |||||
03.04
11:00
Crvena zvezda
Radnički (NB)
3
0
|
03.04.2021 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Radnički (NB) |
03.04
09:00
Lokomotiva
Sinđelić
2
1
|
03.04.2021 09:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
03.04
13:15
DIF
011
0
5
|
03.04.2021 13:15 | DIF | 0 : 5 | 011 | |||||
03.04
14:00
Rakovica
Kolubara
1
4
|
03.04.2021 14:00 | Rakovica | 1 : 4 | Kolubara | |||||
03.04
14:30
Studentski grad
BSK
0
4
|
03.04.2021 14:30 | Studentski grad | 0 : 4 | BSK |
03.04
14:00
Sopot
Bežanija
1
10
|
03.04.2021 14:00 | Sopot | 1 : 10 | Bežanija | |||||
03.04
10:00
Resnik
Budućnost
0
3
|
03.04.2021 10:00 | Resnik | 0 : 3 | Budućnost |
03.04
10:00
Kosmaj
Balkan
2
5
|
03.04.2021 10:00 | Kosmaj | 2 : 5 | Balkan | |||||
03.04
10:30
Poštar 1930
Hajduk
7
0
|
03.04.2021 10:30 | Poštar 1930 | 7 : 0 | Hajduk | |||||
03.04
11:00
Dunavac
OFK Beograd
2
4
|
03.04.2021 11:00 | Dunavac | 2 : 4 | OFK Beograd |
03.04
Radnički (P)
GFK Jagodina
1
2
|
03.04.2021 | Radnički (P) | 1 : 2 | GFK Jagodina | |||||
03.04
Timočanin
Trayal Knez Lazar
1
0
|
03.04.2021 | Timočanin | 1 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
03.04
Real
SFS Borac
0
0
|
03.04.2021 | Real | 0 : 0 | SFS Borac | |||||
03.04
GFK Dubočica
Timok 1919
2
1
|
03.04.2021 | GFK Dubočica | 2 : 1 | Timok 1919 | |||||
03.04
Duel Juniors
Radnički (S)
3
2
|
03.04.2021 | Duel Juniors | 3 : 2 | Radnički (S) | |||||
03.04
Lider MGM
Car Konstantin
2
1
|
03.04.2021 | Lider MGM | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
03.04
Radnički (N)
Radnik
8
0
|
03.04.2021 | Radnički (N) | 8 : 0 | Radnik |
03.04
10:00
Partizan
Brodarac
2
0
|
03.04.2021 10:00 | Partizan | 2 : 0 | Brodarac | |||||
03.04
10:00
IMT
OFK Beograd
14
1
|
03.04.2021 10:00 | IMT | 14 : 1 | OFK Beograd | |||||
03.04
12:30
Ole
BSK Borča
2
6
|
03.04.2021 12:30 | Ole | 2 : 6 | BSK Borča |
03.04
15:00
Karađorđe
Šampion
1
6
|
03.04.2021 15:00 | Karađorđe | 1 : 6 | Šampion | |||||
03.04
15:00
Loznica
Mačva
2
2
|
03.04.2021 15:00 | Loznica | 2 : 2 | Mačva |
03.04
13:30
Banat
TSC
0
2
|
03.04.2021 13:30 | Banat | 0 : 2 | TSC | |||||
03.04
16:00
Nova Kolonija
Voja Gačić
2
13
|
03.04.2021 16:00 | Nova Kolonija | 2 : 13 | Voja Gačić | |||||
03.04
11:00
Polet
Vojvodina
0
6
|
03.04.2021 11:00 | Polet | 0 : 6 | Vojvodina | |||||
03.04
10:00
Spartak d.o.o.
Moskva
3
0
|
03.04.2021 10:00 | Spartak d.o.o. | 3 : 0 | Moskva | |||||
03.04
13:00
Spartak
Voša AS
6
1
|
03.04.2021 13:00 | Spartak | 6 : 1 | Voša AS |
03.04
00:00
Heroj Polet
Kolubara
0
18
|
03.04.2021 00:00 | Heroj Polet | 0 : 18 | Kolubara | |||||
03.04
00:00
Zvezda B
Crvena zvezda
3
0
|
03.04.2021 00:00 | Zvezda B | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
03.04
00:00
Rad
Zemun
2
9
|
03.04.2021 00:00 | Rad | 2 : 9 | Zemun | |||||
03.04
00:00
Vinča
Desetka
10
0
|
03.04.2021 00:00 | Vinča | 10 : 0 | Desetka |
03.04
Radnički (P)
GFK Jagodina
0
4
|
03.04.2021 | Radnički (P) | 0 : 4 | GFK Jagodina | |||||
03.04
OFK Šampion
OFK Radnički
|
03.04.2021 | OFK Šampion | : | OFK Radnički | |||||
03.04
Knjaževac
Trayal Knez Lazar
0
6
|
03.04.2021 | Knjaževac | 0 : 6 | Trayal Knez Lazar | |||||
03.04
Real Niš
OFK Paraćin
8
0
|
03.04.2021 | Real Niš | 8 : 0 | OFK Paraćin | |||||
03.04
GFK Dubočica
Timok 1919
3
3
|
03.04.2021 | GFK Dubočica | 3 : 3 | Timok 1919 | |||||
03.04
Duel Juniors
Radnički (S)
6
1
|
03.04.2021 | Duel Juniors | 6 : 1 | Radnički (S) | |||||
03.04
Lider MGM
Radnički Niš 2
3
1
|
03.04.2021 | Lider MGM | 3 : 1 | Radnički Niš 2 | |||||
03.04
Duel Juniors 2
Kopernikus Železničar
0
4
|
03.04.2021 | Duel Juniors 2 | 0 : 4 | Kopernikus Železničar | |||||
03.04
Radnički (N)
Radnik
14
0
|
03.04.2021 | Radnički (N) | 14 : 0 | Radnik |
03.04
09:00
Jedinstvo
GSP Polet
1
2
|
03.04.2021 09:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | GSP Polet | |||||
03.04
13:00
Šumadinac
Srem
2
1
|
03.04.2021 13:00 | Šumadinac | 2 : 1 | Srem |
03.04
10:00
Šumadija
Stepojevac Vaga
1
4
|
03.04.2021 10:00 | Šumadija | 1 : 4 | Stepojevac Vaga | |||||
03.04
12:30
Borac
Budućnost
7
1
|
03.04.2021 12:30 | Borac | 7 : 1 | Budućnost | |||||
03.04
14:30
Kolubara 1
Mladost (C)
4
2
|
03.04.2021 14:30 | Kolubara 1 | 4 : 2 | Mladost (C) |
03.04
10:00
Fenix 1
Šabac Sunrise 1
0
1
|
03.04.2021 10:00 | Fenix 1 | 0 : 1 | Šabac Sunrise 1 | |||||
03.04
14:00
OFK Majur
OFK Atletiko
1
2
|
03.04.2021 14:00 | OFK Majur | 1 : 2 | OFK Atletiko | |||||
03.04
15:00
Mačva 2
Fenix 2
0
1
|
03.04.2021 15:00 | Mačva 2 | 0 : 1 | Fenix 2 |
03.04
12:00
Borac
Zadar
61
65
|
03.04.2021 12:00 | Borac | 61 : 65 | Zadar | |||||
03.04
21:00
Partizan NIS
Krka
91
67
|
03.04.2021 21:00 | Partizan NIS | 91 : 67 | Krka |
03.04
18:00
Klik
Slodes
76
72
|
03.04.2021 18:00 | Klik | 76 : 72 | Slodes | |||||
03.04
19:00
Železničar
Borac Zemun
89
71
|
03.04.2021 19:00 | Železničar | 89 : 71 | Borac Zemun |
03.04
19:00
BKK Radnički
Konstantin
89
72
|
03.04.2021 19:00 | BKK Radnički | 89 : 72 | Konstantin | |||||
03.04
19:00
Star
Napredak Junior
87
86
|
03.04.2021 19:00 | Star | 87 : 86 | Napredak Junior | |||||
03.04
18:00
Sveti Đorđe
Bor RTB
96
83
|
03.04.2021 18:00 | Sveti Đorđe | 96 : 83 | Bor RTB |
03.04
12:00
Panteri
Jablanica
76
70
|
03.04.2021 12:00 | Panteri | 76 : 70 | Jablanica |
03.04
19:00
Srem
Nova Pazova
81
69
|
03.04.2021 19:00 | Srem | 81 : 69 | Nova Pazova | |||||
03.04
19:00
Hajduk
Stara Pazova
85
86
|
03.04.2021 19:00 | Hajduk | 85 : 86 | Stara Pazova | |||||
03.04
17:30
Futog
Železničar
55
77
|
03.04.2021 17:30 | Futog | 55 : 77 | Železničar |
03.04
12:00
Dinamo
Podrinje
68
72
|
03.04.2021 12:00 | Dinamo | 68 : 72 | Podrinje | |||||
03.04
17:00
Topola
Jedinstvo
90
73
|
03.04.2021 17:00 | Topola | 90 : 73 | Jedinstvo |
03.04
15:00
Plana
Student BB
87
83
|
03.04.2021 15:00 | Plana | 87 : 83 | Student BB | |||||
03.04
18:00
Svilajnac
Zlatar
101
83
|
03.04.2021 18:00 | Svilajnac | 101 : 83 | Zlatar | |||||
03.04
18:00
Požarevac
Čačak 94
77
89
|
03.04.2021 18:00 | Požarevac | 77 : 89 | Čačak 94 | |||||
03.04
14:00
Zekas 75
Ivanjica
77
84
|
03.04.2021 14:00 | Zekas 75 | 77 : 84 | Ivanjica |
03.04
18:00
Smederevo 1953
M015
95
80
|
03.04.2021 18:00 | Smederevo 1953 | 95 : 80 | M015 | |||||
03.04
18:00
Sloga Elite
Crnokosa
96
66
|
03.04.2021 18:00 | Sloga Elite | 96 : 66 | Crnokosa | |||||
03.04
18:00
Radnički 1950
Priboj
76
82
|
03.04.2021 18:00 | Radnički 1950 | 76 : 82 | Priboj | |||||
03.04
16:30
Jagodina
Loznica
89
69
|
03.04.2021 16:30 | Jagodina | 89 : 69 | Loznica |
03.04
19:00
Borac 2015
Žitko Basket
68
75
|
03.04.2021 19:00 | Borac 2015 | 68 : 75 | Žitko Basket | |||||
03.04
20:00
Žarkovo
Borča
87
43
|
03.04.2021 20:00 | Žarkovo | 87 : 43 | Borča |
03.04
14:20
Čubura
Eko Sport
58
76
|
03.04.2021 14:20 | Čubura | 58 : 76 | Eko Sport |
03.04
11:30
ABBA
Gro-Basket
66
59
|
03.04.2021 11:30 | ABBA | 66 : 59 | Gro-Basket |
03.04
16:00
Sport's World
Bagljaš
87
44
|
03.04.2021 16:00 | Sport's World | 87 : 44 | Bagljaš | |||||
03.04
19:00
Petrovgrad
Beočin
84
81
|
03.04.2021 19:00 | Petrovgrad | 84 : 81 | Beočin |
03.04
19:00
Apatin
Senta
92
64
|
03.04.2021 19:00 | Apatin | 92 : 64 | Senta | |||||
03.04
12:30
Basketball Stars
Marina
57
48
|
03.04.2021 12:30 | Basketball Stars | 57 : 48 | Marina |
03.04
18:00
Jadran
BNS
93
56
|
03.04.2021 18:00 | Jadran | 93 : 56 | BNS |
03.04
14:30
Mileševac
Radnički (V)
104
73
|
03.04.2021 14:30 | Mileševac | 104 : 73 | Radnički (V) | |||||
03.04
19:30
Sloga (P)
Železničar (L)
83
85
|
03.04.2021 19:30 | Sloga (P) | 83 : 85 | Železničar (L) |
03.04
15:30
Stari Ras
Sloga (D)
64
78
|
03.04.2021 15:30 | Stari Ras | 64 : 78 | Sloga (D) |
03.04
16:30
Goč
Šumadija 2017
72
78
|
03.04.2021 16:30 | Goč | 72 : 78 | Šumadija 2017 |
03.04
15:00
OKK Beograd
Dynamic
92
78
|
03.04.2021 15:00 | OKK Beograd | 92 : 78 | Dynamic | |||||
03.04
18:00
Sloboda
Metalac
86
88
|
03.04.2021 18:00 | Sloboda | 86 : 88 | Metalac | |||||
03.04
18:00
Vršac
Kolubara LA 2003
103
90
|
03.04.2021 18:00 | Vršac | 103 : 90 | Kolubara LA 2003 | |||||
03.04
19:00
Sloga
Zlatibor
104
96
|
03.04.2021 19:00 | Sloga | 104 : 96 | Zlatibor | |||||
03.04
18:00
Tamiš
Radnički SPD
94
87
|
03.04.2021 18:00 | Tamiš | 94 : 87 | Radnički SPD |
03.04
18:30
Crvena zvezda Kombank
Art Basket
76
59
|
03.04.2021 18:30 | Crvena zvezda Kombank | 76 : 59 | Art Basket |
03.04
20:00
Vojvodina 021- 2
Karađorđevo
73
29
|
03.04.2021 20:00 | Vojvodina 021- 2 | 73 : 29 | Karađorđevo | |||||
03.04
12:20
Duga 2
Jedinstvo
116
55
|
03.04.2021 12:20 | Duga 2 | 116 : 55 | Jedinstvo |
03.04
12:00
Mega Soccerbet
Marinos
86
60
|
03.04.2021 12:00 | Mega Soccerbet | 86 : 60 | Marinos | |||||
03.04
14:30
Partizan NIS
Sloboda
81
55
|
03.04.2021 14:30 | Partizan NIS | 81 : 55 | Sloboda | |||||
03.04
16:00
Borac
I Come To Play Budućnost
117
37
|
03.04.2021 16:00 | Borac | 117 : 37 | I Come To Play Budućnost | |||||
03.04
14:00
Crvena zvezda MTS
SPD Radnički
90
79
|
03.04.2021 14:00 | Crvena zvezda MTS | 90 : 79 | SPD Radnički | |||||
03.04
14:00
Sloga
Star
54
81
|
03.04.2021 14:00 | Sloga | 54 : 81 | Star |
03.04
16:00
Srem
SPD Radnički d.o.o
73
66
|
03.04.2021 16:00 | Srem | 73 : 66 | SPD Radnički d.o.o |
03.04
15:00
Ribnica 2
Kosovska Mitrovica 2
3
0
|
03.04.2021 15:00 | Ribnica 2 | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica 2 |
03.04
17:00
Hajduk Veljko
MOK Topličanin 97
3
2
|
03.04.2021 17:00 | Hajduk Veljko | 3 : 2 | MOK Topličanin 97 |
03.04
20:00
Vranje
Niš 2
0
3
|
03.04.2021 20:00 | Vranje | 0 : 3 | Niš 2 |
03.04
15:45
Roda
Sloga 2015
1
3
|
03.04.2021 15:45 | Roda | 1 : 3 | Sloga 2015 | |||||
03.04
16:00
Karađorđe 2
Radnički (K) 2
0
3
|
03.04.2021 16:00 | Karađorđe 2 | 0 : 3 | Radnički (K) 2 |
03.04
18:00
Stražilovo
Sombor
3
1
|
03.04.2021 18:00 | Stražilovo | 3 : 1 | Sombor | |||||
03.04
19:00
Partizan
Srem Iton
3
0
|
03.04.2021 19:00 | Partizan | 3 : 0 | Srem Iton | |||||
03.04
17:00
Kikinda
Mladost (BP)
3
1
|
03.04.2021 17:00 | Kikinda | 3 : 1 | Mladost (BP) | |||||
03.04
15:00
Vest
Dunav Volley
1
3
|
03.04.2021 15:00 | Vest | 1 : 3 | Dunav Volley | |||||
03.04
20:00
Vojvodina NS Seme 3
Proleter
3
2
|
03.04.2021 20:00 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 2 | Proleter | |||||
03.04
17:00
Mladost (NP)
Kulpin
2
3
|
03.04.2021 17:00 | Mladost (NP) | 2 : 3 | Kulpin |
03.04
14:00
Botafogo
Vrbas
0
3
|
03.04.2021 14:00 | Botafogo | 0 : 3 | Vrbas | |||||
03.04
20:00
Klek Srbijašume 2
Mladost (T)
3
0
|
03.04.2021 20:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
03.04
12:00
Novi Sad 2
Hajduk
3
2
|
03.04.2021 12:00 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | Hajduk |
03.04
17:30
Vojvodina NS Seme
Partizan Soccer
3
0
|
03.04.2021 17:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Partizan Soccer | 1:0 |
03.04
15:00
Stampedo
Kuršumlija
3
2
|
03.04.2021 15:00 | Stampedo | 3 : 2 | Kuršumlija | |||||
03.04
13:00
Desetka
Vlasina
3
0
|
03.04.2021 13:00 | Desetka | 3 : 0 | Vlasina | |||||
03.04
16:00
Majdanpek FBC
Panda
0
3
|
03.04.2021 16:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | Panda | |||||
03.04
12:00
Milenijum
Student
3
0
|
03.04.2021 12:00 | Milenijum | 3 : 0 | Student |
03.04
16:00
Borac
Tehničar
3
0
|
03.04.2021 16:00 | Borac | 3 : 0 | Tehničar | |||||
03.04
15:00
Drina
Novi Pazar
1
3
|
03.04.2021 15:00 | Drina | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
03.04
16:00
Raška
Sloga 031
3
0
|
03.04.2021 16:00 | Raška | 3 : 0 | Sloga 031 |
03.04
12:45
Avala
Lazarevac
0
3
|
03.04.2021 12:45 | Avala | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
03.04
17:00
Srbijanka 014 - 2
Fortuna plus
3
0
|
03.04.2021 17:00 | Srbijanka 014 - 2 | 3 : 0 | Fortuna plus | |||||
03.04
13:00
Proleter
Lucky Star
0
3
|
03.04.2021 13:00 | Proleter | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
03.04
14:00
Smeč SV
Sloga 2016
3
0
|
03.04.2021 14:00 | Smeč SV | 3 : 0 | Sloga 2016 | |||||
03.04
14:00
Mladi radnik
Šumadija
1
3
|
03.04.2021 14:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | Šumadija | |||||
03.04
18:00
Ribnica
Tent 2
2
3
|
03.04.2021 18:00 | Ribnica | 2 : 3 | Tent 2 |
03.04
12:45
Štrand Volej
Volley Stars
1
3
|
03.04.2021 12:45 | Štrand Volej | 1 : 3 | Volley Stars | |||||
03.04
18:00
Srem 2
Slavija
3
0
|
03.04.2021 18:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Slavija | |||||
03.04
17:00
NS Volej Team
Futog West
3
1
|
03.04.2021 17:00 | NS Volej Team | 3 : 1 | Futog West |
03.04
18:00
Mladenovac
Blok Aut
1
3
|
03.04.2021 18:00 | Mladenovac | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
03.04
18:00
Obilić
Kolubara
3
1
|
03.04.2021 18:00 | Obilić | 3 : 1 | Kolubara | |||||
03.04
18:00
Crnjanski
AS
3
2
|
03.04.2021 18:00 | Crnjanski | 3 : 2 | AS | |||||
03.04
18:00
Železničar
Imlek
3
1
|
03.04.2021 18:00 | Železničar | 3 : 1 | Imlek |
03.04
19:00
Smeč 5 2
Paraćin
3
0
|
03.04.2021 19:00 | Smeč 5 2 | 3 : 0 | Paraćin | |||||
03.04
19:00
Radnički 1977
Karadjordje
0
3
|
03.04.2021 19:00 | Radnički 1977 | 0 : 3 | Karadjordje | |||||
03.04
19:00
Jagodina
Ravno
3
0
|
03.04.2021 19:00 | Jagodina | 3 : 0 | Ravno |
03.04
17:45
Tatran Prešov
Eurofarm Pelister
32
28
|
03.04.2021 17:45 | Tatran Prešov | 32 : 28 | Eurofarm Pelister |
03.04
17:00
Motor Zaporozhye
Nexe
36
30
|
03.04.2021 17:00 | Motor Zaporozhye | 36 : 30 | Nexe |
03.04
18:30
Partizan
Dubočica 54
32
22
|
03.04.2021 18:30 | Partizan | 32 : 22 | Dubočica 54 | |||||
03.04
19:00
Rudar
Radnički
32
29
|
03.04.2021 19:00 | Rudar | 32 : 29 | Radnički |
03.04
19:00
Jugović
Jedinstvo
26
18
|
03.04.2021 19:00 | Jugović | 26 : 18 | Jedinstvo | |||||
03.04
18:00
Vrbas Petrol
Inđija
25
24
|
03.04.2021 18:00 | Vrbas Petrol | 25 : 24 | Inđija | |||||
03.04
18:00
Morava
Lavovi BP
27
21
|
03.04.2021 18:00 | Morava | 27 : 21 | Lavovi BP | |||||
03.04
13:00
Smederevo
Sivac 69
33
29
|
03.04.2021 13:00 | Smederevo | 33 : 29 | Sivac 69 | |||||
03.04
20:00
Voždovac 2012
Ub
33
33
|
03.04.2021 20:00 | Voždovac 2012 | 33 : 33 | Ub |
03.04
19:00
Vranje 1957
Žitorađa
24
23
|
03.04.2021 19:00 | Vranje 1957 | 24 : 23 | Žitorađa | |||||
03.04
19:00
Kuršumlija
Bela Palanka
52
35
|
03.04.2021 19:00 | Kuršumlija | 52 : 35 | Bela Palanka | |||||
03.04
18:00
Hajduk Veljko
Topličanin
26
22
|
03.04.2021 18:00 | Hajduk Veljko | 26 : 22 | Topličanin | |||||
03.04
18:00
Priboj
Mokra Gora
24
30
|
03.04.2021 18:00 | Priboj | 24 : 30 | Mokra Gora |
03.04
17:00
Jabuka
Hercegovina
26
28
|
03.04.2021 17:00 | Jabuka | 26 : 28 | Hercegovina | |||||
03.04
20:00
Nova Pazova
Banatski Karlovac
27
28
|
03.04.2021 20:00 | Nova Pazova | 27 : 28 | Banatski Karlovac | |||||
03.04
18:00
Radnički
Apatin
32
28
|
03.04.2021 18:00 | Radnički | 32 : 28 | Apatin |
03.04
18:00
Metalac
Beograd
25
27
|
03.04.2021 18:00 | Metalac | 25 : 27 | Beograd | |||||
03.04
18:30
Sinđelić
Novi Beograd
25
22
|
03.04.2021 18:30 | Sinđelić | 25 : 22 | Novi Beograd |
03.04
18:00
Paraćin
Jagodina 2
38
28
|
03.04.2021 18:00 | Paraćin | 38 : 28 | Jagodina 2 | |||||
03.04
19:00
Knjaz 1957
Zaječar 1949
20
25
|
03.04.2021 19:00 | Knjaz 1957 | 20 : 25 | Zaječar 1949 | |||||
03.04
19:00
ORK Bor
Đerdap
34
24
|
03.04.2021 19:00 | ORK Bor | 34 : 24 | Đerdap | |||||
03.04
17:00
Borsko jezero
Rtanj
24
30
|
03.04.2021 17:00 | Borsko jezero | 24 : 30 | Rtanj | |||||
03.04
19:00
Radnički
Majdanpek
35
26
|
03.04.2021 19:00 | Radnički | 35 : 26 | Majdanpek |
03.04
11:00
Dubočica 54 2
Vlasotince
24
27
|
03.04.2021 11:00 | Dubočica 54 2 | 24 : 27 | Vlasotince | |||||
03.04
19:00
Aleksinac
Mladost (V)
32
15
|
03.04.2021 19:00 | Aleksinac | 32 : 15 | Mladost (V) |
03.04
19:00
Karađorđe
Smederevo 2
48
29
|
03.04.2021 19:00 | Karađorđe | 48 : 29 | Smederevo 2 |
03.04
15:00
Prigrevica
Vojvoda Stepa
39
27
|
03.04.2021 15:00 | Prigrevica | 39 : 27 | Vojvoda Stepa | |||||
03.04
20:30
Metalac
Dalmatinac
41
21
|
03.04.2021 20:30 | Metalac | 41 : 21 | Dalmatinac | |||||
03.04
19:00
Senta
Slavija
34
33
|
03.04.2021 19:00 | Senta | 34 : 33 | Slavija |
03.04
16:30
Studentski grad
Umčari
34
20
|
03.04.2021 16:30 | Studentski grad | 34 : 20 | Umčari | |||||
03.04
17:00
Mačva 2
Loznica 2
26
36
|
03.04.2021 17:00 | Mačva 2 | 26 : 36 | Loznica 2 | |||||
03.04
16:00
Kolubara 2
Bask
26
22
|
03.04.2021 16:00 | Kolubara 2 | 26 : 22 | Bask |
03.04
16:45
Obilić
Graničar
18
32
|
03.04.2021 16:45 | Obilić | 18 : 32 | Graničar |
03.04
13:30
Srem (SM)
Titel
32
19
|
03.04.2021 13:30 | Srem (SM) | 32 : 19 | Titel |
03.04
19:00
Spartak
Ravangrad
45
11
|
03.04.2021 19:00 | Spartak | 45 : 11 | Ravangrad |
03.04
16:00
Morava
Mladost
22
40
|
03.04.2021 16:00 | Morava | 22 : 40 | Mladost |
03.04
18:00
Pirot
Đerdap
32
24
|
03.04.2021 18:00 | Pirot | 32 : 24 | Đerdap |
03.04
12:00
Pazar 2003
Metalac
20
22
|
03.04.2021 12:00 | Pazar 2003 | 20 : 22 | Metalac | |||||
03.04
17:00
Metalac AD
Bekament BB - 2
18
36
|
03.04.2021 17:00 | Metalac AD | 18 : 36 | Bekament BB - 2 | |||||
03.04
17:00
Prijepolje
Napredak 12
27
26
|
03.04.2021 17:00 | Prijepolje | 27 : 26 | Napredak 12 |
03.04
17:00
Apatin
Beočin 1959
27
24
|
03.04.2021 17:00 | Apatin | 27 : 24 | Beočin 1959 | |||||
03.04
15:00
Obilić
Naftagas
22
30
|
03.04.2021 15:00 | Obilić | 22 : 30 | Naftagas | |||||
03.04
19:00
Deronje
Železničar 2
19
42
|
03.04.2021 19:00 | Deronje | 19 : 42 | Železničar 2 |
03.04
15:00
Vojvodina
Naisa
21
46
|
03.04.2021 15:00 | Vojvodina | 21 : 46 | Naisa | |||||
03.04
18:00
Bekament BB
Mladi radnik
31
24
|
03.04.2021 18:00 | Bekament BB | 31 : 24 | Mladi radnik | |||||
03.04
20:00
Vrbas
Železničar
21
30
|
03.04.2021 20:00 | Vrbas | 21 : 30 | Železničar | |||||
03.04
17:00
Medicinar
SPD Radnički
26
32
|
03.04.2021 17:00 | Medicinar | 26 : 32 | SPD Radnički | |||||
03.04
19:00
Jagodina
Mladost
31
21
|
03.04.2021 19:00 | Jagodina | 31 : 21 | Mladost | |||||
03.04
18:00
Zaječar 1949
Bor RTB
22
22
|
03.04.2021 18:00 | Zaječar 1949 | 22 : 22 | Bor RTB |
03.04
17:00
Kučevo
Crvena zvezda
23
30
|
03.04.2021 17:00 | Kučevo | 23 : 30 | Crvena zvezda | |||||
03.04
19:00
Topličanin
Kikinda
25
35
|
03.04.2021 19:00 | Topličanin | 25 : 35 | Kikinda | |||||
03.04
20:30
Petrovaradin
Pančevo
20
32
|
03.04.2021 20:30 | Petrovaradin | 20 : 32 | Pančevo |
03.04
18:00
Vojvodina
Partizan
9
14
|
03.04.2021 18:00 | Vojvodina | 9 : 14 | Partizan | |||||
03.04
19:45
KVK Radnički
Banjica
13
6
|
03.04.2021 19:45 | KVK Radnički | 13 : 6 | Banjica | |||||
03.04
17:45
Zemun
Nais
10
9
|
03.04.2021 17:45 | Zemun | 10 : 9 | Nais |
03.04
19:00
Rasina
Beograd
8
14
|
03.04.2021 19:00 | Rasina | 8 : 14 | Beograd | |||||
03.04
19:00
Valjevo
Valis
11
14
|
03.04.2021 19:00 | Valjevo | 11 : 14 | Valis | |||||
03.04
20:45
Taš
Palilula
15
7
|
03.04.2021 20:45 | Taš | 15 : 7 | Palilula |
03.04
18:00
Sava
Goč
13
5
|
03.04.2021 18:00 | Sava | 13 : 5 | Goč | |||||
03.04
19:00
ŽAK
Vračar
19
7
|
03.04.2021 19:00 | ŽAK | 19 : 7 | Vračar |
03.04
11:00
Spartak
Palilula
2
17
|
03.04.2021 11:00 | Spartak | 2 : 17 | Palilula | |||||
03.04
16:00
Senta Jordo
Vojvodina
6
30
|
03.04.2021 16:00 | Senta Jordo | 6 : 30 | Vojvodina | |||||
03.04
21:00
Taš 2000
Valis
21
9
|
03.04.2021 21:00 | Taš 2000 | 21 : 9 | Valis |
03.04
16:15
Kragujevac Wild Boars
Kosjerić
7
6
|
03.04.2021 16:15 | Kragujevac Wild Boars | 7 : 6 | Kosjerić | |||||
03.04
20:30
Smederevo
Partenon
10
6
|
03.04.2021 20:30 | Smederevo | 10 : 6 | Partenon |
03.04
14:30
Gročanski
Intelektualac
2
3
|
03.04.2021 14:30 | Gročanski | 2 : 3 | Intelektualac |
03.04
19:30
Akademac
Pirot
2
2
|
03.04.2021 19:30 | Akademac | 2 : 2 | Pirot |
03.04
18:00
Vranje
FON
6
1
|
03.04.2021 18:00 | Vranje | 6 : 1 | FON | |||||
03.04
20:00
Zemun Samo pravo
Nova Pazova
5
0
|
03.04.2021 20:00 | Zemun Samo pravo | 5 : 0 | Nova Pazova | |||||
03.04
18:30
Kalča
Crvena zvezda
8
4
|
03.04.2021 18:30 | Kalča | 8 : 4 | Crvena zvezda |
03.04
15:00
Dorćol
Južna regija
44
6
|
03.04.2021 15:00 | Dorćol | 44 : 6 | Južna regija |
03.04
15:00
Dinamo 1954
BRK Crvena Zvezda
7
29
|
03.04.2021 15:00 | Dinamo 1954 | 7 : 29 | BRK Crvena Zvezda |