XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 517 utakmica za dan
Subota, 3 April 2021

Fudbal

03.04.2021 14:55 Inđija 1 : 0 Rad
03.04.2021 14:55 Radnik 2 : 1 Zlatibor
03.04.2021 14:55 Javor Matis 1 : 1 OFK Bačka
03.04.2021 19:05 Partizan 3 : 0 Metalac
03.04.2021 17:00 Napredak 1 : 4 Crvena zvezda
03.04.2021 16:00 GFK Jagodina 1 : 1 Dinamo
03.04.2021 16:00 Budućnost 1 : 1 Železničar (P)
03.04.2021 18:00 Kolubara 2 : 1 Sloga (K)
03.04.2021 16:00 Loznica 2 : 1 Radnički (SM)
03.04.2021 16:00 Zemun 1 : 2 RFK Grafičar
03.04.2021 16:00 Borac 1926 1 : 1 IMT
03.04.2021 16:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Radnički (P)
03.04.2021 16:00 Radnički 1923 0 : 0 Kabel
03.04.2021 15:00 Krupa 1 : 1 Tuzla City
03.04.2021 15:00 Sloboda 1 : 0 Željezničar
03.04.2021 19:00 Sarajevo 1 : 0 Široki Brijeg
03.04.2021 15:30 Ljubić 5 : 0 Slavija
03.04.2021 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Podrinje
03.04.2021 15:30 Borac 3 : 0 Kozara
03.04.2021 15:30 Leotar 2 : 2 Sloga
03.04.2021 15:30 Tekstilac 0 : 2 Rudar Prijedor
03.04.2021 15:30 Drina 1 : 0 Sloboda
03.04.2021 15:30 Modriča 4 : 1 Željezničar
03.04.2021 15:30 Zvijezda 09 2 : 1 Sutjeska
03.04.2021 16:00 1. Maj Ruma 3 : 0 Dunav
03.04.2021 16:00 Hajduk 1912 6 : 0 Sloga (Č)
03.04.2021 16:00 Bačka 1901 3 : 0 Sloboda
03.04.2021 16:00 OFK Vršac 4 : 3 Borac
03.04.2021 16:00 Omladinac 2 : 0 Dinamo 1945
03.04.2021 16:00 OFK Stari Grad 0 : 1 Tisa
03.04.2021 16:00 Kozara 0 : 2 Feniks 1995
03.04.2021 16:00 Radnički 1912 4 : 2 Radnički (Zr)
03.04.2021 16:00 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Bečej 1918
03.04.2021 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Takovo
03.04.2021 15:30 Tutin 2 : 2 Bane 1931
03.04.2021 15:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 3 Smederevo 1924
03.04.2021 15:30 Sloga 33 1 : 0 Železničar (L)
03.04.2021 15:30 GFK Sloboda 2 : 0 Šumadija (A)
03.04.2021 15:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 Budućnost (A)
03.04.2021 15:30 Trepča 3 : 0 Gruža
03.04.2021 15:30 Sloga (P) 1 : 1 Jošanica
03.04.2021 16:00 Radnički (O) 1 : 0 Brodarac
03.04.2021 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 0 Lokomotiva
03.04.2021 16:00 TEK Sloga 0 : 0 Sinđelić
03.04.2021 16:00 BSK Borča 2 : 0 Mladenovac
03.04.2021 11:00 Teleoptik 1 : 1 Studentski grad
03.04.2021 16:00 OFK Beograd 2 : 0 Radnički (NB)
03.04.2021 16:00 SFK Morava 0 : 0 Budućnost (P)
03.04.2021 16:00 Moravac Orion 0 : 7 Radnički (S)
03.04.2021 15:30 Borac 0 : 4 Real
03.04.2021 15:30 Omladinac 3 : 1 Mokra Gora
03.04.2021 15:30 Đerdap 5 : 3 OFK Aranđelovac 1979
03.04.2021 15:30 Crnokosa 1 : 5 Sevojno
03.04.2021 15:30 Sloga (BB) 4 : 1 Parmenac
03.04.2021 15:30 FAP 5 : 2 Omladinac
03.04.2021 15:30 Jedinstvo Vladimirci 1924 0 : 1 Mladost (Dr)
03.04.2021 15:30 Drina 3 : 0 Spartak 1924
03.04.2021 15:30 Radnički (V) 0 : 0 Ribnica
03.04.2021 16:00 Obilić 3 : 0 Radnički (S)
03.04.2021 16:00 Srbobran 4 : 1 ČSK Pivara
03.04.2021 16:00 Crvenka 3 : 5 Mladost APA
03.04.2021 16:00 OFK Vrbas 1 : 2 Tekstilac
03.04.2021 16:00 Vojvodina (T) 1 : 1 Mladost (BP)
03.04.2021 16:00 Bajša 5 : 1 Krila Krajine
03.04.2021 16:00 Jedinstvo (BK) 1 : 0 Borac
03.04.2021 16:00 Krajina 0 : 4 Crvena zvezda
03.04.2021 16:00 Proleter 1 : 0 ŽAK
03.04.2021 16:00 OFK Kikinda 1909 6 : 0 Radnički (S)
03.04.2021 16:00 Jedinstvo (V) 3 : 0 Radnički (K)
03.04.2021 16:00 Sloga 1 : 3 Begej
03.04.2021 16:00 Cement 3 : 1 Sloboda
03.04.2021 16:00 Mladost 1 : 2 RFK Novi Sad 1921
03.04.2021 16:00 Podrinje 1 : 0 Radnički
03.04.2021 16:00 Sloga (E) 2 : 3 Budućnost
03.04.2021 16:00 Crvena Zvezda 1 : 3 Borac
03.04.2021 16:00 Sloga (D) 2 : 3 Sloga (M)
03.04.2021 16:00 Kopaonik 2 : 0 Moravac 2015
03.04.2021 16:00 Blagotin 1 : 0 Morava 1918
03.04.2021 16:00 Balkanski 0 : 0 Bor 1919
03.04.2021 16:00 Brodoremont 3 : 1 Tanasko Rajić
03.04.2021 16:00 Senjak 3 : 1 BSK
03.04.2021 16:00 Gracko 0 : 4 Jablanica
03.04.2021 16:00 Nebeski Andjeli 3 : 1 Dobrič
03.04.2021 16:00 Sloga 3 : 1 Vranjska Banja
03.04.2021 16:00 Pusta Reka 0 : 4 Alakince
03.04.2021 16:00 Napredak 4 : 0 Torlak
03.04.2021 16:00 Vinča 4 : 2 Mladost (C)
03.04.2021 16:00 Turbina 0 : 0 Prva iskra
03.04.2021 16:00 Šumadija 1 : 2 Budućnost (Z)
03.04.2021 16:00 Radnički 1946 7 : 0 Rudar (P)
03.04.2021 16:00 Hajduk 3 : 3 OFK Rtanj
03.04.2021 16:00 Rtanj 3 : 1 Trebič
03.04.2021 16:00 Gornji Stepoš 3 : 0 Ribnik
03.04.2021 16:00 Partizan 1 : 2 Donji Srem 2015
03.04.2021 16:00 Radnički 5 : 0 BSK
03.04.2021 16:00 Partizan (U) 1 : 0 Budućnost (A)
03.04.2021 16:00 ŽAK 2 : 1 Rusin
03.04.2021 16:00 Borac (BG) 1 : 0 Borac 46
03.04.2021 16:00 Polet 2 : 1 Stanišić 1920
03.04.2021 16:00 Tvrđava 2 : 0 BSK
03.04.2021 16:30 AFK 2 : 1 Jadran
03.04.2021 16:30 Sloga 3 : 1 Proleter (RS)
03.04.2021 16:30 Napredak 0 : 1 Preporod
03.04.2021 16:00 Mladost (L) 7 : 0 Lehel
03.04.2021 16:00 ASK 1 : 3 Delija
03.04.2021 15:30 Mladost 1948 2 : 2 Sloga (L)
03.04.2021 15:30 Borac (P) 3 : 2 Šumadinac (S)
03.04.2021 15:30 011 4 : 0 Balkan Mirijevo
03.04.2021 16:00 Mladi borac 0 : 3 Rojkovac
03.04.2021 17:00 Omladinac 0 : 1 OFK Futog
03.04.2021 16:00 Krivelj 5 : 1 Mladost
03.04.2021 16:00 BSK 3 : 0 Blizna
03.04.2021 16:00 Rudna Glava 1 : 1 Zlot
03.04.2021 16:00 Sloga 4 : 0 Jastrebac
03.04.2021 16:00 Borac 4 : 1 Svrljig
03.04.2021 16:00 Karađorđe 3 : 1 Mladost (V)
03.04.2021 16:00 Rudar 1 : 1 Ibar
03.04.2021 16:00 Mladi radnik 1925 2 : 3 Napredak
03.04.2021 16:00 Morava (KS) 1 : 1 Orlovi
03.04.2021 16:00 Rudar 4 : 0 Mladost (K)
03.04.2021 15:30 Strmovo 1968 2 : 0 Radnik (Ub)
03.04.2021 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Umac
03.04.2021 16:00 Ovčar 1 : 5 Slatina
03.04.2021 15:30 Vladimir Durković 0 : 0 Željuša
03.04.2021 16:00 Cer (PE) 4 : 1 Rudar
03.04.2021 16:00 Gučevo 1929 2 : 3 Hajduk Stanko
03.04.2021 15:30 Mladost (S) 2 : 4 Čelik
03.04.2021 16:00 Garevina 5 : 1 Gradac
03.04.2021 16:00 Poljoprivrednik 1 : 3 Vinogradar
03.04.2021 15:30 Brezovac 0 : 3 Trešnjevica
03.04.2021 15:30 Šumadija (S) 1 : 2 Karađorđe 2013 (Viš)
03.04.2021 15:30 Omladinac-Šumadinac (V) 4 : 2 Kruševica 1980
03.04.2021 16:00 Dunav 2 : 5 OFK Odžaci
03.04.2021 17:00 Železničar 2 : 0 Sloga
03.04.2021 17:00 Miletić 2 : 1 Borac (R)
03.04.2021 15:30 Žitkovica 6 : 1 Ljubičevo
03.04.2021 19:30 Šećeranac Ada 1 : 0 Velika Moštanica
03.04.2021 16:00 Busije 8 : 2 Dedinje
03.04.2021 12:00 Siti Sport Klub 7 : 3 Sveti Stefan
03.04.2021 16:00 Avala 1939 0 : 2 Resnik
03.04.2021 16:00 Bogutovačka Banja 1 : 2 Mlada krila
03.04.2021 16:00 Stubal 2 : 0 Jedinstvo (G)
03.04.2021 15:30 Jasenovac 1 : 0 Radnički (K)
03.04.2021 16:00 Rudar (S) 4 : 0 Rudar (P)
03.04.2021 16:00 Sinđelić 4 : 0 Mladost (S)
03.04.2021 16:00 Jasenovo 2 : 7 Šumadija
03.04.2021 16:00 Crni Vrh 0 : 4 Mladost (G)
03.04.2021 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Sloboda
03.04.2021 16:00 Kupinovac 4 : 0 Zenit
03.04.2021 16:00 Pobednik 8 : 0 Belo Polje
03.04.2021 16:00 Krtinska 10 : 0 Proleter
03.04.2021 15:30 Kalenić 1 : 1 Kolubara (J)
03.04.2021 15:30 Crvena Jabuka 1 : 0 Rudar 1945
03.04.2021 15:30 Junior Novo Naselje 0 : 3 Stari drugari
03.04.2021 15:30 Rajac 0 : 0 Tešnjar
03.04.2021 16:00 Polet (V) 4 : 0 Borac
03.04.2021 16:00 OFK Sloga 6 : 2 Rutevac
03.04.2021 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Vukašinovac
03.04.2021 16:00 Horgoš 1911 0 : 2 Bačka
03.04.2021 16:00 Potisje 0 : 0 Slavija
03.04.2021 15:30 Petlić SD 026 3 : 0 Lunjevac
03.04.2021 15:30 Godomin 4 : 0 Stari Hrast 2018
03.04.2021 15:30 Vrbovac 1 : 2 Zeppelin 026
03.04.2021 12:00 Sloboda 2013 1 : 5 Mladost
03.04.2021 15:30 Rongo Siti 2 : 2 Nišavac
03.04.2021 15:30 Borac 2 : 1 Temac
03.04.2021 15:30 Mladost 2 : 2 Lokomotiva
03.04.2021 16:30 Vinogradar 4 : 2 OFK Mala Bosna 2015
03.04.2021 16:30 Soko 5 : 0 Mladost (MB)
03.04.2021 Lunjevica 0 : 1 Brezak
03.04.2021 16:00 Studenac 1 : 1 Jadar 1961
03.04.2021 16:00 Milicionar 4 : 0 Torpedo 1924
03.04.2021 16:00 Šabac Sunrise 0 : 1 Omladinac (BO)
03.04.2021 16:00 Pepeljevac 1947 3 : 3 Gaglovo
03.04.2021 16:00 Rasina 2 : 3 Kapidžija
03.04.2021 16:00 Borac 4 : 1 Zmajevac
03.04.2021 16:00 Varvarin 5 : 0 Obilić
03.04.2021 16:00 Milakovac 2018 2 : 2 Stara Čaršija
03.04.2021 16:00 Borac 1950 0 : 2 Omladinac
03.04.2021 16:00 Radnik 0 : 7 Železničar
03.04.2021 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Potočac
03.04.2021 16:00 Moravac 4 : 0 Hajduk
03.04.2021 16:00 Graničar (R) 4 : 3 Dinamo (S)
03.04.2021 16:30 GFK Strelište 4 : 0 Napredak
03.04.2021 16:30 Dražmirovac 1 : 3 Mladi radnik
03.04.2021 15:30 Crni Vitez 3 : 0 Radnik (S)
03.04.2021 15:30 Napredak 1927 0 : 3 Jedinstvo (S)
03.04.2021 15:30 Šapine 3 : 0 Stig (C)
03.04.2021 16:00 Sloga 6 : 1 Gaj
03.04.2021 16:00 Vojvodina 4 : 2 Naša Krajina
03.04.2021 16:00 Solunac 0 : 9 Janošik
03.04.2021 16:00 BSK 4 : 1 Sloboda
03.04.2021 16:00 Petka 2 : 0 Proleter
03.04.2021 16:00 OFK Borac 3 : 1 Mladost
03.04.2021 16:00 Strmovo 2 : 1 Bistrica
03.04.2021 15:30 Radnik 3 : 4 Udarnik 2015
03.04.2021 15:30 Rudar 1947 2 : 1 Napredak
03.04.2021 15:30 Soko 3 : 1 Burovac
03.04.2021 16:00 Gornje Sinkovce 0 : 2 Rudar 1973
03.04.2021 15:30 Margum 2 : 2 Mip Majdan
03.04.2021 14:30 Sloga (J) 3 : 1 Zvezda
03.04.2021 14:30 Vrelo 1971 3 : 2 Vukovac 98
03.04.2021 14:30 Laznica 2 : 1 Best Sige
03.04.2021 14:30 Mladost (K) 3 : 1 Osanica
03.04.2021 14:30 Selište 2 : 5 Budućnost (M)
03.04.2021 15:00 Jedinstvo (M) : Jedinstvo (Lj)
03.04.2021 13:00 Podgorica 2 : 1 Rudar
03.04.2021 16:00 OFK Titograd 0 : 4 Sutjeska
03.04.2021 15:00 OFK Petrovac 0 : 0 Dečić
03.04.2021 18:00 Budućnost 0 : 1 Zeta
03.04.2021 17:00 Iskra 1 : 1 Jezero
03.04.2021 21:00 Arsenal 0 : 3 Liverpool
03.04.2021 13:30 Chelsea 2 : 5 West Bromwich Albion
03.04.2021 16:00 Leeds United 2 : 1 Sheffield United
03.04.2021 18:30 Leicester City 0 : 2 Manchester City
03.04.2021 13:30 Huddersfield Town 1 : 1 Brentford
03.04.2021 14:00 Granada 0 : 3 Villarreal
03.04.2021 18:30 Osasuna 0 : 0 Getafe
03.04.2021 16:15 Real Madrid 2 : 0 Eibar
03.04.2021 15:30 Borussia Dortmund 1 : 2 Eintracht Frankfurt
03.04.2021 18:30 RB Leipzig 0 : 1 Bayern
03.04.2021 20:30 Borussia M'gladbach 2 : 1 Freiburg
03.04.2021 15:30 Bayer 04 2 : 1 Schalke 04
03.04.2021 15:30 Wolfsburg 1 : 0 Köln
03.04.2021 15:30 Mainz 05 1 : 1 Arminia
03.04.2021 15:30 Augsburg 2 : 1 Hoffenheim
03.04.2021 21:00 Lens 1 : 1 Olympique Lyonnais
03.04.2021 13:00 Monaco 4 : 0 Metz
03.04.2021 17:00 PSG 0 : 1 Lille
03.04.2021 15:00 Napoli 4 : 3 Crotone
03.04.2021 15:00 Genoa 1 : 1 Fiorentina
03.04.2021 20:45 Bologna 0 : 1 Internazionale
03.04.2021 18:00 Torino 2 : 2 Juventus
03.04.2021 15:00 Benevento 2 : 2 Parma
03.04.2021 15:00 Sassuolo 2 : 2 Roma
03.04.2021 12:30 Milan 1 : 1 Sampdoria
03.04.2021 15:00 Lazio 2 : 1 Spezia
03.04.2021 15:00 Atalanta 3 : 2 Udinese
03.04.2021 15:00 Cagliari 0 : 2 Hellas Verona
03.04.2021 16:00 Spartak 3 : 1 Crvena zvezda
03.04.2021 14:00 Jedinstvo 2014 3 : 2 Majdanpek
03.04.2021 16:00 Slatke male 3 : 4 Jedinstvo
03.04.2021 13:00 Trayal 1 : 2 Radnički (NB)
03.04.2021 11:00 Internacional 1 : 1 Voždovac
03.04.2021 11:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 2 Rad
03.04.2021 12:00 TSC 1 : 0 IMT
03.04.2021 13:00 OFK Beograd 0 : 4 RFK Grafičar
03.04.2021 11:00 Radnički 1923 3 : 1 Radnički (N)
03.04.2021 10:00 GFK Sloven 2 : 2 Inđija
03.04.2021 10:00 Spartak ŽK 0 : 5 Radnički 1912
03.04.2021 14:00 Mačva 3 : 2 GFK Sloboda
03.04.2021 10:00 Sloboda : Šumadija (A)
03.04.2021 OFK Lugomir 2 : 2 Radnik
03.04.2021 Trstenik PPT 1 : 3 Dinamo
03.04.2021 OFK Sinđelić 2 : 4 Jedinstvo (P)
03.04.2021 OFK Topličanin 2 : 3 GFK Jagodina
03.04.2021 15:30 OFK Slavija : Smederevo 1924
03.04.2021 Vulturul 5 : 3 Partizan
03.04.2021 Dunav : Radnički
03.04.2021 Proleter 3 : 0 Dolovo
03.04.2021 Budućnost 3 : 0 Borac
03.04.2021 10:00 OFK Žarkovo 4 : 1 Studentski Grad
03.04.2021 10:00 DIF 1 : 2 BSK Borča
03.04.2021 12:00 Kolubara 1 : 0 BSK 1925
03.04.2021 12:00 Zvezdara 1 : 0 Sinđelić
03.04.2021 13:00 Lokomotiva 2 : 0 Železnik 1930
03.04.2021 12:00 IM Rakovica 1 : 1 Budućnost
03.04.2021 13:30 Jedinstvo 6 : 2 Balkan
03.04.2021 15:30 Ada 13 : 0 Mladenovac
03.04.2021 13:00 Poštar 1930 2 : 3 Boleč
03.04.2021 09:00 Radnički (O) 3 : 1 IMT
03.04.2021 11:00 Sopot 3 : 2 OFK Beograd
03.04.2021 14:00 TSC 3 : 1 Teleoptik
03.04.2021 13:00 Kiker 1 : 0 RFK Grafičar
03.04.2021 09:30 Kolubara 4 : 1 OLE
03.04.2021 10:00 BSK Borča 1 : 1 Voždovac
03.04.2021 12:00 Proleter 2006 2 : 3 Inđija
03.04.2021 12:00 Spartak ŽK 2 : 0 Radnički 1912
03.04.2021 10:00 Petar Puača 3 : 2 Kikinda 1909
03.04.2021 Timok 1919 0 : 4 Trayal
03.04.2021 Vlasina 0 : 1 Real
03.04.2021 OFK Sinđelić 2 : 5 Radnički (P)
03.04.2021 GFK Dubočica 1 : 4 OFK Radnički
03.04.2021 Kopernikus Želežničar 2 : 0 Timočanin
03.04.2021 14:00 BASK 5 : 0 Radnički (R)
03.04.2021 09:00 RFK Grafičar 3 : 0 Palilulac
03.04.2021 11:00 Jedinstvo 0 : 5 Rakovica
03.04.2021 10:00 Prof. Bolesnikov 6 : 4 OFK Vrbas
03.04.2021 15:30 Crvena zvezda 4 : 2 Sloga (L)
03.04.2021 12:00 Železničar 0 : 2 Šabac Sunrise
03.04.2021 12:00 OFK Senjak 2 : 0 Sloga
03.04.2021 11:00 Čukarički 8 : 0 IMT
03.04.2021 10:00 OFK Beograd 1 : 1 Radnički (NB)
03.04.2021 10:00 Sinđelić 2 : 2 Brodarac
03.04.2021 11:00 Lokomotiva 1 : 1 ADA
03.04.2021 11:00 Apolon 4 9 : 0 Rudar
03.04.2021 11:00 Šumadija 1903 0 : 3 Bubamara
03.04.2021 10:00 CFK 4 : 0 Arena Su
03.04.2021 10:00 ODR 1 : 0 TSC
03.04.2021 10:00 Proleter 2006 3 : 2 OFK Vršac
03.04.2021 10:00 Dinamo 1945 3 : 0 Bečkerek 023
03.04.2021 10:00 Akademija Bambi 2 : 5 Železničar
03.04.2021 10:00 Prof. Bolesnikov 0 : 8 Inđija
03.04.2021 12:00 GFK Sloven 0 : 2 Petrika
03.04.2021 10:00 Radnički (SM) 0 : 2 Vojvodina
03.04.2021 14:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 2 Petar Puača
03.04.2021 11:00 Tempo 2 : 3 Dolina
03.04.2021 12:00 Rađevac 6 : 0 Zadrugar
03.04.2021 10:00 Jedinstvo 1 : 5 Mačva
03.04.2021 10:00 Senjak 8 : 0 Mačva 1929
03.04.2021 10:00 Radnički 0 : 2 Loznica
03.04.2021 10:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 1 Drina
03.04.2021 10:00 Omladinac 2014 6 : 2 Fenix
03.04.2021 10:00 Kristal 2018 9 : 0 Borac
03.04.2021 10:00 Borac 2 : 3 OFK Budućnost
03.04.2021 12:00 Radnički (O) 0 : 6 Grafičar
03.04.2021 10:00 Zemun 3 : 0 Ada
03.04.2021 13:30 Teleoptik 0 : 1 Partizan
03.04.2021 09:00 Voždovac 2 : 2 Brodarac
03.04.2021 11:00 Crvena zvezda 3 : 0 Radnički (NB)
03.04.2021 09:00 Lokomotiva 2 : 1 Sinđelić
03.04.2021 13:15 DIF 0 : 5 011
03.04.2021 14:00 Rakovica 1 : 4 Kolubara
03.04.2021 14:30 Studentski grad 0 : 4 BSK
03.04.2021 10:00 Resnik 0 : 3 Budućnost
03.04.2021 10:00 Kosmaj : Balkan
03.04.2021 10:30 Poštar 1930 7 : 0 Hajduk
03.04.2021 11:00 Dunavac 2 : 4 OFK Beograd
03.04.2021 Radnički (P) 1 : 2 GFK Jagodina
03.04.2021 Timočanin 1 : 0 Trayal Knez Lazar
03.04.2021 Real 0 : 0 SFS Borac
03.04.2021 GFK Dubočica 2 : 1 Timok 1919
03.04.2021 Duel Juniors 3 : 2 Radnički (S)
03.04.2021 Lider MGM 2 : 1 Car Konstantin
03.04.2021 Radnički (N) 8 : 0 Radnik
03.04.2021 15:00 Karađorđe 1 : 6 Šampion
03.04.2021 15:00 Loznica 2 : 2 Mačva
03.04.2021 13:30 Banat 0 : 2 TSC
03.04.2021 16:00 Nova Kolonija 2 : 13 Voja Gačić
03.04.2021 11:00 Polet : Vojvodina
03.04.2021 10:00 Spartak d.o.o. 3 : 4 Moskva
03.04.2021 13:00 Spartak 6 : 1 Voša AS
03.04.2021 Radnički (P) 0 : 4 GFK Jagodina
03.04.2021 OFK Šampion : OFK Radnički
03.04.2021 Knjaževac 0 : 6 Trayal Knez Lazar
03.04.2021 Real Niš 8 : 0 OFK Paraćin
03.04.2021 GFK Dubočica 3 : 3 Timok 1919
03.04.2021 Duel Juniors 6 : 1 Radnički (S)
03.04.2021 Lider MGM 3 : 1 Radnički Niš 2
03.04.2021 Duel Juniors 2 0 : 4 Kopernikus Železničar
03.04.2021 Radnički (N) 14 : 0 Radnik
03.04.2021 09:00 Jedinstvo 1 : 2 GSP Polet
03.04.2021 13:00 Šumadinac 2 : 1 Srem
03.04.2021 10:00 Šumadija 1 : 4 Stepojevac Vaga
03.04.2021 12:30 Borac 7 : 1 Budućnost
03.04.2021 14:30 Kolubara 1 4 : 2 Mladost (C)
03.04.2021 10:00 Fenix 1 0 : 1 Šabac Sunrise 1
03.04.2021 14:00 OFK Majur 1 : 2 OFK Atletiko
03.04.2021 15:00 Mačva 2 0 : 1 Fenix 2

Košarka

03.04.2021 15:00 OKK Beograd 92 : 78 Dynamic
03.04.2021 18:00 Sloboda 86 : 88 Metalac
03.04.2021 18:00 Vršac 103 : 90 Kolubara LA 2003
03.04.2021 19:00 Sloga 104 : 96 Zlatibor
03.04.2021 18:00 Tamiš 94 : 87 Radnički SPD
03.04.2021 12:00 Borac 61 : 65 Zadar
03.04.2021 21:00 Partizan NIS 91 : 67 Krka
03.04.2021 18:00 Klik 76 : 72 Slodes
03.04.2021 19:00 Železničar 89 : 71 Borac Zemun
03.04.2021 19:00 BKK Radnički 89 : 72 Konstantin
03.04.2021 19:00 Star 87 : 86 Napredak Junior
03.04.2021 18:00 Sveti Đorđe 96 : 83 Bor RTB
03.04.2021 12:00 Panteri 76 : 70 Jablanica
03.04.2021 19:00 Srem 81 : 69 Nova Pazova
03.04.2021 19:00 Hajduk 85 : 86 Stara Pazova
03.04.2021 17:30 Futog 55 : 77 Železničar
03.04.2021 12:00 Dinamo 68 : 72 Podrinje
03.04.2021 17:00 Topola 90 : 73 Jedinstvo
03.04.2021 15:00 Plana 87 : 83 Student BB
03.04.2021 18:00 Svilajnac 101 : 83 Zlatar
03.04.2021 18:00 Požarevac 77 : 89 Čačak 94
03.04.2021 14:00 Zekas 75 77 : 84 Ivanjica
03.04.2021 18:00 Smederevo 1953 95 : 80 M015
03.04.2021 18:00 Sloga Elite 96 : 66 Crnokosa
03.04.2021 18:00 Radnički 1950 76 : 82 Priboj
03.04.2021 16:30 Jagodina 89 : 69 Loznica
03.04.2021 19:00 Borac 2015 68 : 75 Žitko Basket
03.04.2021 20:00 Žarkovo 87 : 43 Borča
03.04.2021 14:20 Čubura 58 : 76 Eko Sport
03.04.2021 11:30 ABBA 66 : 59 Gro-Basket
03.04.2021 16:00 Sport's World 87 : 44 Bagljaš
03.04.2021 19:00 Petrovgrad 84 : 81 Beočin
03.04.2021 19:00 Apatin 92 : 64 Senta
03.04.2021 12:30 Basketball Stars 57 : 48 Marina
03.04.2021 18:00 Jadran 93 : 56 BNS
03.04.2021 14:30 Mileševac 104 : 73 Radnički (V)
03.04.2021 19:30 Sloga (P) 83 : 85 Železničar (L)
03.04.2021 15:30 Stari Ras 64 : 78 Sloga (D)
03.04.2021 16:30 Goč 72 : 78 Šumadija 2017
03.04.2021 18:30 Crvena zvezda Kombank 76 : 59 Art Basket
03.04.2021 20:00 Vojvodina 021- 2 73 : 29 Karađorđevo
03.04.2021 12:20 Duga 2 116 : 55 Jedinstvo
03.04.2021 12:00 Mega Soccerbet 86 : 60 Marinos
03.04.2021 14:30 Partizan NIS 81 : 55 Sloboda
03.04.2021 16:00 Borac 117 : 37 I Come To Play Budućnost
03.04.2021 14:00 Crvena zvezda MTS 90 : 79 SPD Radnički
03.04.2021 14:00 Sloga 54 : 81 Star
03.04.2021 16:00 Srem 73 : 66 SPD Radnički d.o.o

Odbojka

03.04.2021 17:30 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Partizan Soccer 1:0
03.04.2021 15:00 Ribnica 2 3 : 0 Kosovska Mitrovica 2
03.04.2021 17:00 Hajduk Veljko 3 : 2 MOK Topličanin 97
03.04.2021 20:00 Vranje 0 : 3 Niš 2
03.04.2021 15:45 Roda 1 : 3 Sloga 2015
03.04.2021 16:00 Karađorđe 2 0 : 3 Radnički (K) 2
03.04.2021 18:00 Stražilovo 3 : 1 Sombor
03.04.2021 19:00 Partizan 3 : 0 Srem Iton
03.04.2021 17:00 Kikinda 3 : 1 Mladost (BP)
03.04.2021 15:00 Vest 1 : 3 Dunav Volley
03.04.2021 20:00 Vojvodina NS Seme 3 3 : 2 Proleter
03.04.2021 17:00 Mladost (NP) 2 : 3 Kulpin
03.04.2021 14:00 Botafogo 0 : 3 Vrbas
03.04.2021 20:00 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Mladost (T)
03.04.2021 12:00 Novi Sad 2 3 : 2 Hajduk
03.04.2021 15:00 Stampedo 3 : 2 Kuršumlija
03.04.2021 13:00 Desetka 3 : 0 Vlasina
03.04.2021 16:00 Majdanpek FBC 0 : 3 Panda
03.04.2021 12:00 Milenijum 3 : 0 Student
03.04.2021 16:00 Borac 3 : 0 Tehničar
03.04.2021 15:00 Drina 1 : 3 Novi Pazar
03.04.2021 16:00 Raška 3 : 0 Sloga 031
03.04.2021 12:45 Avala 0 : 3 Lazarevac
03.04.2021 17:00 Srbijanka 014 - 2 3 : 0 Fortuna plus
03.04.2021 13:00 Proleter 0 : 3 Lucky Star
03.04.2021 14:00 Smeč SV 3 : 0 Sloga 2016
03.04.2021 14:00 Mladi radnik 1 : 3 Šumadija
03.04.2021 18:00 Ribnica 2 : 3 Tent 2
03.04.2021 12:45 Štrand Volej 1 : 3 Volley Stars
03.04.2021 18:00 Srem 2 3 : 0 Slavija
03.04.2021 17:00 NS Volej Team 3 : 1 Futog West
03.04.2021 18:00 Mladenovac 1 : 3 Blok Aut
03.04.2021 18:00 Obilić 3 : 1 Kolubara
03.04.2021 18:00 Crnjanski 3 : 2 AS
03.04.2021 18:00 Železničar 3 : 1 Imlek
03.04.2021 19:00 Smeč 5 2 3 : 0 Paraćin
03.04.2021 19:00 Radnički 1977 0 : 3 Karadjordje
03.04.2021 19:00 Jagodina : Ravno

Rukomet

03.04.2021 18:30 Partizan 32 : 22 Dubočica 54
03.04.2021 19:00 Rudar 32 : 29 Radnički
03.04.2021 19:00 Jugović 26 : 18 Jedinstvo
03.04.2021 18:00 Vrbas Petrol 25 : 24 Inđija
03.04.2021 18:00 Morava 27 : 21 Lavovi BP
03.04.2021 13:00 Smederevo 33 : 29 Sivac 69
03.04.2021 20:00 Voždovac 2012 33 : 33 Ub
03.04.2021 19:00 Vranje 1957 24 : 23 Žitorađa
03.04.2021 19:00 Kuršumlija 52 : 35 Bela Palanka
03.04.2021 18:00 Hajduk Veljko 26 : 22 Topličanin
03.04.2021 18:00 Priboj 24 : 30 Mokra Gora
03.04.2021 17:00 Jabuka 26 : 28 Hercegovina
03.04.2021 20:00 Nova Pazova 27 : 28 Banatski Karlovac
03.04.2021 18:00 Radnički 32 : 28 Apatin
03.04.2021 18:00 Metalac 25 : 27 Beograd
03.04.2021 18:30 Sinđelić 25 : 22 Novi Beograd
03.04.2021 18:00 Paraćin 38 : 28 Jagodina 2
03.04.2021 19:00 Knjaz 1957 20 : 25 Zaječar 1949
03.04.2021 19:00 ORK Bor 34 : 24 Đerdap
03.04.2021 17:00 Borsko jezero 24 : 30 Rtanj
03.04.2021 19:00 Radnički 35 : 26 Majdanpek
03.04.2021 11:00 Dubočica 54 2 24 : 27 Vlasotince
03.04.2021 19:00 Aleksinac 32 : 15 Mladost (V)
03.04.2021 19:00 Karađorđe 48 : 29 Smederevo 2
03.04.2021 15:00 Prigrevica 39 : 27 Vojvoda Stepa
03.04.2021 20:30 Metalac 41 : 21 Dalmatinac
03.04.2021 19:00 Senta 34 : 33 Slavija
03.04.2021 16:30 Studentski grad 34 : 20 Umčari
03.04.2021 17:00 Mačva 2 26 : 36 Loznica 2
03.04.2021 16:00 Kolubara 2 26 : 22 Bask
03.04.2021 16:45 Obilić 18 : 32 Graničar
03.04.2021 13:30 Srem (SM) 32 : 19 Titel
03.04.2021 17:45 Tatran Prešov 32 : 28 Eurofarm Pelister
03.04.2021 17:00 Motor Zaporozhye 36 : 30 Nexe
03.04.2021 15:00 Vojvodina 21 : 46 Naisa
03.04.2021 18:00 Bekament BB 31 : 24 Mladi radnik
03.04.2021 20:00 Vrbas 21 : 30 Železničar
03.04.2021 17:00 Medicinar 26 : 32 SPD Radnički
03.04.2021 19:00 Jagodina 31 : 21 Mladost
03.04.2021 18:00 Zaječar 1949 22 : 22 Bor RTB
03.04.2021 17:00 Kučevo 23 : 30 Crvena zvezda
03.04.2021 19:00 Topličanin 25 : 35 Kikinda
03.04.2021 20:30 Petrovaradin 20 : 32 Pančevo
03.04.2021 19:00 Spartak 45 : 11 Ravangrad
03.04.2021 16:00 Morava 22 : 40 Mladost
03.04.2021 18:00 Pirot 32 : 24 Đerdap
03.04.2021 12:00 Pazar 2003 20 : 22 Metalac
03.04.2021 17:00 Metalac AD 18 : 36 Bekament BB - 2
03.04.2021 17:00 Prijepolje 27 : 26 Napredak 12
03.04.2021 17:00 Apatin 27 : 24 Beočin 1959
03.04.2021 15:00 Obilić 22 : 30 Naftagas
03.04.2021 19:00 Deronje 19 : 42 Železničar 2

Vaterpolo

03.04.2021 18:00 Vojvodina 9 : 14 Partizan
03.04.2021 19:45 KVK Radnički 13 : 6 Banjica
03.04.2021 17:45 Zemun 10 : 9 Nais
03.04.2021 19:00 Rasina 8 : 14 Beograd
03.04.2021 19:00 Valjevo 11 : 14 Valis
03.04.2021 20:45 Taš 15 : 7 Palilula
03.04.2021 18:00 Sava 13 : 5 Goč
03.04.2021 19:00 ŽAK 19 : 7 Vračar
03.04.2021 11:00 Spartak 2 : 17 Palilula
03.04.2021 16:00 Senta Jordo 6 : 30 Vojvodina
03.04.2021 21:00 Taš 2000 21 : 9 Valis

Futsal

03.04.2021 18:00 Vranje 6 : 1 FON
03.04.2021 20:00 Zemun Samo pravo 5 : 0 Nova Pazova
03.04.2021 18:30 Kalča 8 : 4 Crvena zvezda
03.04.2021 16:15 Kragujevac Wild Boars 7 : 6 Kosjerić
03.04.2021 20:30 Smederevo 10 : 6 Partenon
03.04.2021 14:30 Gročanski 2 : 3 Intelektualac
03.04.2021 19:30 Akademac 2 : 2 Pirot

Ragbi 13

03.04.2021 15:00 Dorćol 44 : 6 Južna regija

Ragbi 15

03.04.2021 15:00 Dinamo 1954 7 : 29 BRK Crvena Zvezda
1234456515151515 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
1234456515151515 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Licmi je podelio utakmicu
Licmi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nedzad i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Johnny88 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu