24.04
16:30
1. Maj Ruma
Sloboda
0
1
|
24.04.2021 16:30 | 1. Maj Ruma | 0 : 1 | Sloboda | |||||
24.04
16:30
Sloga (Č)
Borac
0
2
|
24.04.2021 16:30 | Sloga (Č) | 0 : 2 | Borac | |||||
24.04
16:30
Hajduk 1912
Tisa
0
2
|
24.04.2021 16:30 | Hajduk 1912 | 0 : 2 | Tisa | |||||
24.04
16:30
Bačka 1901
Mladost (NS)
0
2
|
24.04.2021 16:30 | Bačka 1901 | 0 : 2 | Mladost (NS) | |||||
24.04
16:30
Omladinac
Radnički (Zr)
2
3
|
24.04.2021 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Radnički (Zr) | |||||
24.04
16:30
OFK Stari Grad
Bečej 1918
4
3
|
24.04.2021 16:30 | OFK Stari Grad | 4 : 3 | Bečej 1918 | |||||
24.04
16:30
Kozara
Radnički 1912
0
5
|
24.04.2021 16:30 | Kozara | 0 : 5 | Radnički 1912 |
24.04
16:00
Jedinstvo
Smederevo 1924
3
0
|
24.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
24.04
16:00
Takovo
Šumadija (A)
2
2
|
24.04.2021 16:00 | Takovo | 2 : 2 | Šumadija (A) | |||||
24.04
16:00
Tutin
Budućnost (A)
2
1
|
24.04.2021 16:00 | Tutin | 2 : 1 | Budućnost (A) | |||||
24.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Mačva 1929
2
0
|
24.04.2021 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Mačva 1929 | |||||
24.04
16:00
Sloga 33
Gruža
1
2
|
24.04.2021 16:00 | Sloga 33 | 1 : 2 | Gruža | |||||
24.04
16:00
GFK Sloboda
Jošanica
2
1
|
24.04.2021 16:00 | GFK Sloboda | 2 : 1 | Jošanica | |||||
24.04
16:00
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
0
0
|
24.04.2021 16:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Sloga (P) |
24.04
16:30
Radnički (O)
Sinđelić
2
1
|
24.04.2021 16:30 | Radnički (O) | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
24.04
16:30
Lokomotiva
Jedinstvo
0
1
|
24.04.2021 16:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.04
11:00
GSP Polet Dorćol
Studentski grad
1
2
|
24.04.2021 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | Studentski grad | |||||
24.04
16:30
BSK Borča
Stepojevac Vaga
0
1
|
24.04.2021 16:30 | BSK Borča | 0 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
24.04
11:00
Teleoptik
Sremčica
4
4
|
24.04.2021 11:00 | Teleoptik | 4 : 4 | Sremčica | |||||
24.04
16:30
OFK Beograd
BSK 1925
6
0
|
24.04.2021 16:30 | OFK Beograd | 6 : 0 | BSK 1925 | |||||
24.04
16:30
BASK
Crvena zvezda
1
1
|
24.04.2021 16:30 | BASK | 1 : 1 | Crvena zvezda |
24.04
16:30
OFK Topličanin
OFK Sinđelić
0
2
|
24.04.2021 16:30 | OFK Topličanin | 0 : 2 | OFK Sinđelić | |||||
24.04
16:30
SFK Morava
Dunav
1
2
|
24.04.2021 16:30 | SFK Morava | 1 : 2 | Dunav | |||||
24.04
16:30
Moravac Orion
Pčinja
0
6
|
24.04.2021 16:30 | Moravac Orion | 0 : 6 | Pčinja |
24.04
16:00
Borac
Mokra Gora
2
2
|
24.04.2021 16:00 | Borac | 2 : 2 | Mokra Gora | |||||
24.04
16:00
Omladinac
Šumadija (T)
2
1
|
24.04.2021 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Šumadija (T) |
24.04
16:00
Sloga (BB)
Polimlje
4
0
|
24.04.2021 16:00 | Sloga (BB) | 4 : 0 | Polimlje | |||||
24.04
16:00
FAP
Zlatar
2
0
|
24.04.2021 16:00 | FAP | 2 : 0 | Zlatar |
24.04
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vrelo Sport
1
1
|
24.04.2021 16:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 1 : 1 | Vrelo Sport | |||||
24.04
16:00
Drina
Rađevac
0
1
|
24.04.2021 16:00 | Drina | 0 : 1 | Rađevac |
24.04
16:30
Bajša
Obilić
13
0
|
24.04.2021 16:30 | Bajša | 13 : 0 | Obilić | |||||
24.04
16:30
Njegoš
Crvenka
4
0
|
24.04.2021 16:30 | Njegoš | 4 : 0 | Crvenka | |||||
24.04
16:30
Krila Krajine
Srbobran
4
0
|
24.04.2021 16:30 | Krila Krajine | 4 : 0 | Srbobran | |||||
24.04
16:30
Tekstilac
ČSK Pivara
1
0
|
24.04.2021 16:30 | Tekstilac | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
24.04
16:30
Mladost APA
Tavankut
2
0
|
24.04.2021 16:30 | Mladost APA | 2 : 0 | Tavankut |
24.04
16:30
Jedinstvo (V)
OFK Kikinda 1909
0
1
|
24.04.2021 16:30 | Jedinstvo (V) | 0 : 1 | OFK Kikinda 1909 | |||||
24.04
16:30
Sloga
Proleter
2
3
|
24.04.2021 16:30 | Sloga | 2 : 3 | Proleter | |||||
24.04
16:30
Begej
Krajina
7
1
|
24.04.2021 16:30 | Begej | 7 : 1 | Krajina | |||||
24.04
16:30
Naftagas
Jedinstvo (BK)
0
0
|
24.04.2021 16:30 | Naftagas | 0 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
24.04
16:30
Radnički (S)
Budućnost
3
1
|
24.04.2021 16:30 | Radnički (S) | 3 : 1 | Budućnost |
24.04
16:30
Crvena Zvezda
Sremac Vojka
2
4
|
24.04.2021 16:30 | Crvena Zvezda | 2 : 4 | Sremac Vojka | |||||
24.04
16:30
Sloga (T)
Mladost
0
0
|
24.04.2021 16:30 | Sloga (T) | 0 : 0 | Mladost | |||||
24.04
16:30
Radnički
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
24.04.2021 16:30 | Radnički | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
24.04
16:30
Sloga (D)
Moravac 2015
0
0
|
24.04.2021 16:30 | Sloga (D) | 0 : 0 | Moravac 2015 | |||||
24.04
16:30
Kopaonik
Blagotin
2
1
|
24.04.2021 16:30 | Kopaonik | 2 : 1 | Blagotin |
24.04
16:30
OFK Knjaz
Đerdap
3
1
|
24.04.2021 16:30 | OFK Knjaz | 3 : 1 | Đerdap | |||||
24.04
16:30
Balkanski
Polom
12
0
|
24.04.2021 16:30 | Balkanski | 12 : 0 | Polom | |||||
24.04
16:30
Brodoremont
BSK
0
2
|
24.04.2021 16:30 | Brodoremont | 0 : 2 | BSK |
24.04
16:30
Gracko
Dobrič
4
2
|
24.04.2021 16:30 | Gracko | 4 : 2 | Dobrič | |||||
24.04
16:30
Sloga
Pusta Reka
2
2
|
24.04.2021 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Pusta Reka |
24.04
16:30
Napredak
Milutinac
2
0
|
24.04.2021 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Milutinac | |||||
24.04
16:30
Vinča
Budućnost (Z)
6
0
|
24.04.2021 16:30 | Vinča | 6 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
24.04
16:30
Turbina
Šumadija
3
3
|
24.04.2021 16:30 | Turbina | 3 : 3 | Šumadija |
24.04
16:30
Midžor
Rtanj
2
1
|
24.04.2021 16:30 | Midžor | 2 : 1 | Rtanj | |||||
24.04
16:30
Ozren
Sloga
2
1
|
24.04.2021 16:30 | Ozren | 2 : 1 | Sloga | |||||
24.04
16:30
Rudar Vrška Čuka
Šljivar
3
1
|
24.04.2021 16:30 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 1 | Šljivar |
24.04
16:30
Gornji Stepoš
Mladost (T)
1
0
|
24.04.2021 16:30 | Gornji Stepoš | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
24.04
16:30
Čitluk
Vinogradar
0
3
|
24.04.2021 16:30 | Čitluk | 0 : 3 | Vinogradar |
24.04
16:30
Železničar
Ljukovo
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Železničar | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
24.04
16:30
Rudar
Hajduk (V)
0
3
|
24.04.2021 16:30 | Rudar | 0 : 3 | Hajduk (V) | |||||
24.04
16:30
GFK Sloven
Borac (M)
5
0
|
24.04.2021 16:30 | GFK Sloven | 5 : 0 | Borac (M) |
24.04
16:30
BAK
Crvena zvezda
2
0
|
24.04.2021 16:30 | BAK | 2 : 0 | Crvena zvezda |
24.04
16:30
Tvrđava
Polet
1
0
|
24.04.2021 16:30 | Tvrđava | 1 : 0 | Polet |
24.04
17:00
Radnički 1905
Eđšeg
4
0
|
24.04.2021 17:00 | Radnički 1905 | 4 : 0 | Eđšeg | |||||
24.04
17:00
Napredak
Proleter (Nj)
3
1
|
24.04.2021 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
24.04
17:00
Tornjoš
Sloga
1
2
|
24.04.2021 17:00 | Tornjoš | 1 : 2 | Sloga | |||||
24.04
17:00
Proleter (RS)
Senta
1
3
|
24.04.2021 17:00 | Proleter (RS) | 1 : 3 | Senta |
24.04
16:30
Delija
Mladost (L)
4
1
|
24.04.2021 16:30 | Delija | 4 : 1 | Mladost (L) |
24.04
10:30
Rakovica
Hajduk
2
2
|
24.04.2021 10:30 | Rakovica | 2 : 2 | Hajduk | |||||
24.04
16:30
Borac (O)
PKB (PS)
2
2
|
24.04.2021 16:30 | Borac (O) | 2 : 2 | PKB (PS) |
24.04
16:30
Barajevo
Polet
5
1
|
24.04.2021 16:30 | Barajevo | 5 : 1 | Polet | |||||
24.04
16:30
Mladost
Rojkovac
0
2
|
24.04.2021 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Rojkovac |
24.04
17:00
Omladinac
Bačka (B)
2
1
|
24.04.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Bačka (B) | |||||
24.04
17:00
OFK Futog
Hajduk
0
2
|
24.04.2021 17:00 | OFK Futog | 0 : 2 | Hajduk | |||||
24.04
17:00
Fruškogorski partizan
TSK
1
4
|
24.04.2021 17:00 | Fruškogorski partizan | 1 : 4 | TSK |
24.04
16:30
Poreč
Rudna Glava
1
2
|
24.04.2021 16:30 | Poreč | 1 : 2 | Rudna Glava | |||||
24.04
16:30
Zlot
Radnički
3
2
|
24.04.2021 16:30 | Zlot | 3 : 2 | Radnički | |||||
24.04
16:30
Brestovac
Ključ
5
0
|
24.04.2021 16:30 | Brestovac | 5 : 0 | Ključ |
24.04
16:30
Sloga (D)
Slavija
3
1
|
24.04.2021 16:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Slavija | |||||
24.04
16:30
Kolonija
21. oktobar
2
1
|
24.04.2021 16:30 | Kolonija | 2 : 1 | 21. oktobar |
24.04
16:00
Trgovački
Budućnost (V)
3
1
|
24.04.2021 16:00 | Trgovački | 3 : 1 | Budućnost (V) |
24.04
16:30
Pobeda
Mladost
0
6
|
24.04.2021 16:30 | Pobeda | 0 : 6 | Mladost | |||||
24.04
16:30
Jastrebac
Elid
3
0
|
24.04.2021 16:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Elid |
24.04
16:30
Karađorđe
Ibar
2
1
|
24.04.2021 16:30 | Karađorđe | 2 : 1 | Ibar | |||||
24.04
16:30
Mladost (V)
Kraljevo Hajduk
3
1
|
24.04.2021 16:30 | Mladost (V) | 3 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
24.04
16:30
Rudar
Jedinstvo 2017
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Rudar | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
24.04
16:30
Mladi radnik 1925
Mataruge
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Mladi radnik 1925 | 1 : 1 | Mataruge |
24.04
16:30
Morava (KS)
Budućnost (M)
1
0
|
24.04.2021 16:30 | Morava (KS) | 1 : 0 | Budućnost (M) |
24.04
16:00
Radnik (Ub)
Pepeljevac
3
1
|
24.04.2021 16:00 | Radnik (Ub) | 3 : 1 | Pepeljevac | |||||
24.04
16:00
Strmovo 1968
OFK Osečina
6
2
|
24.04.2021 16:00 | Strmovo 1968 | 6 : 2 | OFK Osečina | |||||
24.04
16:00
OFK Brđanac
OFK Jabučje
2
0
|
24.04.2021 16:00 | OFK Brđanac | 2 : 0 | OFK Jabučje |
24.04
16:30
Jedinstvo
Vučje
1
2
|
24.04.2021 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Vučje |
24.04
16:00
Zvezda
Mladost
3
0
|
24.04.2021 16:00 | Zvezda | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.04
16:00
Zadrugar
Željuša
1
4
|
24.04.2021 16:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Željuša |
24.04
16:30
Cer (PE)
Karađorđe
3
1
|
24.04.2021 16:30 | Cer (PE) | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
24.04
16:30
Gučevo 1929
Jedinstvo
4
3
|
24.04.2021 16:30 | Gučevo 1929 | 4 : 3 | Jedinstvo |
24.04
16:30
Župski biseri
Poljoprivrednik
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Župski biseri | 1 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
24.04
16:30
Vinogradar
Kamenorezac 76
2
0
|
24.04.2021 16:30 | Vinogradar | 2 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
24.04
16:30
Jezero
Beli Orlovi
2
2
|
24.04.2021 16:30 | Jezero | 2 : 2 | Beli Orlovi |
24.04
16:00
Brezovac
Mladost (R)
0
3
|
24.04.2021 16:00 | Brezovac | 0 : 3 | Mladost (R) |
24.04
16:00
Omladinac-Šumadinac (V)
Jedinstvo (O)
1
2
|
24.04.2021 16:00 | Omladinac-Šumadinac (V) | 1 : 2 | Jedinstvo (O) | |||||
24.04
16:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Feniks
0
2
|
24.04.2021 16:00 | Karađorđe 2013 (Viš) | 0 : 2 | Feniks |
24.04
17:00
Miletić
Vinogradar
1
0
|
24.04.2021 17:00 | Miletić | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
24.04
17:00
Borac (NS)
Čenej
3
1
|
24.04.2021 17:00 | Borac (NS) | 3 : 1 | Čenej | |||||
24.04
17:00
Slanobarac
Obilić
2
1
|
24.04.2021 17:00 | Slanobarac | 2 : 1 | Obilić |
24.04
16:30
OFK Žeželj
Jadran
3
1
|
24.04.2021 16:30 | OFK Žeželj | 3 : 1 | Jadran |
24.04
16:30
Železnik 1930
Busije
1
4
|
24.04.2021 16:30 | Železnik 1930 | 1 : 4 | Busije | |||||
24.04
16:30
Bežanija
Šećeranac Ada
0
2
|
24.04.2021 16:30 | Bežanija | 0 : 2 | Šećeranac Ada |
24.04
16:30
Mlada krila
Braća Vuković
2
4
|
24.04.2021 16:30 | Mlada krila | 2 : 4 | Braća Vuković | |||||
24.04
16:30
Progorelica
Stubal
3
2
|
24.04.2021 16:30 | Progorelica | 3 : 2 | Stubal |
24.04
16:00
Rade Milošević
Zadrugar 1947
2
1
|
24.04.2021 16:00 | Rade Milošević | 2 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
24.04
16:00
Bata Bulić
Udarnik (S)
4
1
|
24.04.2021 16:00 | Bata Bulić | 4 : 1 | Udarnik (S) | |||||
24.04
16:00
Polet S.D.
Krilaš
3
2
|
24.04.2021 16:00 | Polet S.D. | 3 : 2 | Krilaš |
24.04
16:30
Šumadija
Radnički
3
2
|
24.04.2021 16:30 | Šumadija | 3 : 2 | Radnički | |||||
24.04
16:30
Beljanica
Sinđelić
3
0
|
24.04.2021 16:30 | Beljanica | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
24.04
16:30
Mladost (S)
OFK Batinac
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Mladost (S) | 1 : 1 | OFK Batinac |
24.04
16:30
Mladost (D)
Vinorača
1
2
|
24.04.2021 16:30 | Mladost (D) | 1 : 2 | Vinorača | |||||
24.04
16:30
Mladi Borac
Bratstvo
3
2
|
24.04.2021 16:30 | Mladi Borac | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
24.04
16:30
Kupinovac
GFK Tabane
1
2
|
24.04.2021 16:30 | Kupinovac | 1 : 2 | GFK Tabane |
24.04
16:30
Radnički
Veliko Trnjane
1
2
|
24.04.2021 16:30 | Radnički | 1 : 2 | Veliko Trnjane | |||||
24.04
16:30
Turekovac
Lemind 1953
3
2
|
24.04.2021 16:30 | Turekovac | 3 : 2 | Lemind 1953 |
24.04
16:30
Jedinstvo
Polet (R)
0
3
|
24.04.2021 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Polet (R) | |||||
24.04
16:30
Vukašinovac
Škriljac
0
0
|
24.04.2021 16:30 | Vukašinovac | 0 : 0 | Škriljac |
24.04
16:30
Potisje
Jadran
4
0
|
24.04.2021 16:30 | Potisje | 4 : 0 | Jadran |
24.04
16:00
Zeppelin 026
Stari Hrast 2018
2
4
|
24.04.2021 16:00 | Zeppelin 026 | 2 : 4 | Stari Hrast 2018 |
24.04
16:00
Mladost
Borac
0
5
|
24.04.2021 16:00 | Mladost | 0 : 5 | Borac | |||||
24.04
16:00
Sloboda
Temac
4
0
|
24.04.2021 16:00 | Sloboda | 4 : 0 | Temac |
24.04
17:00
Orlovi (BP)
Bačka (D)
3
1
|
24.04.2021 17:00 | Orlovi (BP) | 3 : 1 | Bačka (D) |
24.04
16:30
Radnički
OFK Jelen
3
0
|
24.04.2021 16:30 | Radnički | 3 : 0 | OFK Jelen | |||||
24.04
16:30
Jevremovac
Rankovac
2
1
|
24.04.2021 16:30 | Jevremovac | 2 : 1 | Rankovac |
24.04
16:30
Sloboda
Mladost (R)
1
2
|
24.04.2021 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Mladost (R) |
24.04
16:00
Glavaš
Bukovac
1
0
|
24.04.2021 16:00 | Glavaš | 1 : 0 | Bukovac |
24.04
16:30
Dobrič 1974
Jugovići 1976
1
2
|
24.04.2021 16:30 | Dobrič 1974 | 1 : 2 | Jugovići 1976 |
24.04
16:30
Borac
Modrica
7
0
|
24.04.2021 16:30 | Borac | 7 : 0 | Modrica | |||||
24.04
16:30
Zmajevac
Parunovac
0
1
|
24.04.2021 16:30 | Zmajevac | 0 : 1 | Parunovac | |||||
24.04
16:30
Kapidžija
Makrešane
2
0
|
24.04.2021 16:30 | Kapidžija | 2 : 0 | Makrešane |
24.04
13:00
Sloboda 2013
Jedinstvo
0
1
|
24.04.2021 13:00 | Sloboda 2013 | 0 : 1 | Jedinstvo |
24.04
16:30
Mladost
Obilić
4
1
|
24.04.2021 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Obilić |
24.04
16:30
Radnik
Mladost
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Radnik | 1 : 1 | Mladost | |||||
24.04
16:30
Popovac
Omladinac
1
4
|
24.04.2021 16:30 | Popovac | 1 : 4 | Omladinac |
24.04
17:00
Mladi radnik
Mladost
3
0
|
24.04.2021 17:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.04
17:00
Napredak
Omladinac
2
3
|
24.04.2021 17:00 | Napredak | 2 : 3 | Omladinac |
24.04
16:00
Napredak 1927
Crni Vitez
1
0
|
24.04.2021 16:00 | Napredak 1927 | 1 : 0 | Crni Vitez |
24.04
16:30
Naša Krajina
Mladost (VG)
0
4
|
24.04.2021 16:30 | Naša Krajina | 0 : 4 | Mladost (VG) | |||||
24.04
16:30
Gaj
Vladimirovac
1
7
|
24.04.2021 16:30 | Gaj | 1 : 7 | Vladimirovac |
24.04
17:00
Petka
OFK Radnički
2
1
|
24.04.2021 17:00 | Petka | 2 : 1 | OFK Radnički |
24.04
17:00
Strmovo
OFK Borac
1
4
|
24.04.2021 17:00 | Strmovo | 1 : 4 | OFK Borac |
24.04
16:00
Budućnost MI
Šumadinac 1949
4
0
|
24.04.2021 16:00 | Budućnost MI | 4 : 0 | Šumadinac 1949 |
24.04
16:00
Soko
BSK
6
0
|
24.04.2021 16:00 | Soko | 6 : 0 | BSK | |||||
24.04
16:00
Burovac
Radnik
1
2
|
24.04.2021 16:00 | Burovac | 1 : 2 | Radnik | |||||
24.04
16:00
Napredak
Melnica
4
1
|
24.04.2021 16:00 | Napredak | 4 : 1 | Melnica | |||||
24.04
16:00
Dobrnje
Omladinac
3
3
|
24.04.2021 16:00 | Dobrnje | 3 : 3 | Omladinac |
24.04
16:30
Gornje Sinkovce
Napredak
3
0
|
24.04.2021 16:30 | Gornje Sinkovce | 3 : 0 | Napredak |
24.04
16:00
Dunav
Dunavac
3
0
|
24.04.2021 16:00 | Dunav | 3 : 0 | Dunavac |
24.04
16:30
Mladost
Polet
5
1
|
24.04.2021 16:30 | Mladost | 5 : 1 | Polet | |||||
24.04
16:30
Grivac
Beli Orlovi
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Grivac | 1 : 1 | Beli Orlovi |
24.04
16:30
POFK Metaloplastika 2006
Džemerovac 2020
0
2
|
24.04.2021 16:30 | POFK Metaloplastika 2006 | 0 : 2 | Džemerovac 2020 |
24.04
15:30
Osanica
Sloga (J)
3
2
|
24.04.2021 15:30 | Osanica | 3 : 2 | Sloga (J) | |||||
24.04
15:30
Vukovac 98
Zvezda
2
2
|
24.04.2021 15:30 | Vukovac 98 | 2 : 2 | Zvezda |
24.04
16:30
Izviđač
Stepanje
3
0
|
24.04.2021 16:30 | Izviđač | 3 : 0 | Stepanje |
24.04
16:30
Luk Kompenzatori
Mladost (L)
1
0
|
24.04.2021 16:30 | Luk Kompenzatori | 1 : 0 | Mladost (L) |
24.04
16:30
Planinac
Vinogradar
2
0
|
24.04.2021 16:30 | Planinac | 2 : 0 | Vinogradar |
24.04
16:30
Lomnica
Vratare
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Lomnica | 1 : 1 | Vratare |
24.04
17:00
Lipar
Kolonija
0
4
|
24.04.2021 17:00 | Lipar | 0 : 4 | Kolonija |
24.04
15:00
Velež
Krupa
2
1
|
24.04.2021 15:00 | Velež | 2 : 1 | Krupa | |||||
24.04
19:00
Zrinjski
Sarajevo
1
1
|
24.04.2021 19:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Sarajevo | |||||
24.04
15:00
Sloboda
Mladost
1
0
|
24.04.2021 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | Mladost |
24.04
16:30
Slavija
Modriča
1
0
|
24.04.2021 16:30 | Slavija | 1 : 0 | Modriča | |||||
24.04
16:30
Zvijezda 09
Drina
3
0
|
24.04.2021 16:30 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Drina | |||||
24.04
16:30
Sutjeska
Tekstilac
1
2
|
24.04.2021 16:30 | Sutjeska | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
24.04
16:30
Sloboda
Borac
1
0
|
24.04.2021 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Borac | |||||
24.04
16:30
Rudar Prijedor
Jedinstvo
6
1
|
24.04.2021 16:30 | Rudar Prijedor | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.04
16:30
Sloga
Ljubić
2
0
|
24.04.2021 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Ljubić | |||||
24.04
16:30
Kozara
Podrinje
1
1
|
24.04.2021 16:30 | Kozara | 1 : 1 | Podrinje |
24.04
16:00
Berane
Jedinstvo
0
1
|
24.04.2021 16:00 | Berane | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.04
16:00
Bokelj
Grbalj
3
0
|
24.04.2021 16:00 | Bokelj | 3 : 0 | Grbalj | |||||
24.04
16:00
Mornar
Kom
4
0
|
24.04.2021 16:00 | Mornar | 4 : 0 | Kom | |||||
24.04
16:00
Drezga
Arsenal
0
1
|
24.04.2021 16:00 | Drezga | 0 : 1 | Arsenal | |||||
24.04
16:00
Ibar
Igalo
2
1
|
24.04.2021 16:00 | Ibar | 2 : 1 | Igalo |
24.04
13:30
Liverpool
Newcastle United
1
1
|
24.04.2021 13:30 | Liverpool | 1 : 1 | Newcastle United | |||||
24.04
21:00
Sheffield United
Brighton
1
0
|
24.04.2021 21:00 | Sheffield United | 1 : 0 | Brighton | |||||
24.04
18:30
West Ham United
Chelsea
0
1
|
24.04.2021 18:30 | West Ham United | 0 : 1 | Chelsea |
24.04
13:30
AFC Bournemouth
Brentford
0
1
|
24.04.2021 13:30 | AFC Bournemouth | 0 : 1 | Brentford | |||||
24.04
16:00
Barnsley
Rotherham United
1
0
|
24.04.2021 16:00 | Barnsley | 1 : 0 | Rotherham United | |||||
24.04
16:00
Blackburn Rovers
Huddersfield Town
5
2
|
24.04.2021 16:00 | Blackburn Rovers | 5 : 2 | Huddersfield Town | |||||
24.04
16:00
Cardiff City
Wycombe Wanderers
2
1
|
24.04.2021 16:00 | Cardiff City | 2 : 1 | Wycombe Wanderers | |||||
24.04
16:00
Coventry City
Preston North End
0
1
|
24.04.2021 16:00 | Coventry City | 0 : 1 | Preston North End | |||||
24.04
16:00
Derby County
Birmingham City
1
2
|
24.04.2021 16:00 | Derby County | 1 : 2 | Birmingham City | |||||
24.04
16:00
Middlesbrough
Sheffield Wednesday
3
1
|
24.04.2021 16:00 | Middlesbrough | 3 : 1 | Sheffield Wednesday | |||||
24.04
16:00
Nottingham Forest
Stoke City
1
1
|
24.04.2021 16:00 | Nottingham Forest | 1 : 1 | Stoke City | |||||
24.04
16:00
Queens Park Rangers
Norwich City
1
3
|
24.04.2021 16:00 | Queens Park Rangers | 1 : 3 | Norwich City | |||||
24.04
16:00
Watford
Millwall
1
0
|
24.04.2021 16:00 | Watford | 1 : 0 | Millwall |
24.04
21:00
Real Madrid
Real Betis
0
0
|
24.04.2021 21:00 | Real Madrid | 0 : 0 | Real Betis | |||||
24.04
18:30
Valencia
Deportivo Alavés
1
1
|
24.04.2021 18:30 | Valencia | 1 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
24.04
16:15
Real Valladolid
Cádiz
1
1
|
24.04.2021 16:15 | Real Valladolid | 1 : 1 | Cádiz | |||||
24.04
14:00
Elche
Levante
1
0
|
24.04.2021 14:00 | Elche | 1 : 0 | Levante |
24.04
18:30
Bayer 04
Eintracht Frankfurt
3
1
|
24.04.2021 18:30 | Bayer 04 | 3 : 1 | Eintracht Frankfurt | |||||
24.04
15:30
Wolfsburg
Borussia Dortmund
0
2
|
24.04.2021 15:30 | Wolfsburg | 0 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
24.04
15:30
Freiburg
Hoffenheim
1
1
|
24.04.2021 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Hoffenheim | |||||
24.04
15:30
Union Berlin
Werder
3
1
|
24.04.2021 15:30 | Union Berlin | 3 : 1 | Werder | |||||
24.04
15:30
Mainz 05
Bayern
2
1
|
24.04.2021 15:30 | Mainz 05 | 2 : 1 | Bayern |
24.04
17:00
Metz
PSG
1
3
|
24.04.2021 17:00 | Metz | 1 : 3 | PSG | |||||
24.04
13:00
Saint-Etienne
Brest
1
2
|
24.04.2021 13:00 | Saint-Etienne | 1 : 2 | Brest |
24.04
18:00
Parma
Crotone
3
4
|
24.04.2021 18:00 | Parma | 3 : 4 | Crotone | |||||
24.04
20:45
Sassuolo
Sampdoria
1
0
|
24.04.2021 20:45 | Sassuolo | 1 : 0 | Sampdoria | |||||
24.04
15:00
Genoa
Spezia
2
0
|
24.04.2021 15:00 | Genoa | 2 : 0 | Spezia |
24.04
15:00
Rad
OFK Bačka
3
0
|
24.04.2021 15:00 | Rad | 3 : 0 | OFK Bačka | |||||
24.04
15:00
Javor Matis
Mačva
2
0
|
24.04.2021 15:00 | Javor Matis | 2 : 0 | Mačva | |||||
24.04
15:00
Napredak
Proleter
5
0
|
24.04.2021 15:00 | Napredak | 5 : 0 | Proleter | |||||
24.04
15:00
Mladost (L)
TSC
2
1
|
24.04.2021 15:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | TSC | |||||
24.04
15:00
Voždovac
Čukarički
2
1
|
24.04.2021 15:00 | Voždovac | 2 : 1 | Čukarički |
24.04
16:00
GFK Dubočica
Dinamo
1
2
|
24.04.2021 16:00 | GFK Dubočica | 1 : 2 | Dinamo | |||||
24.04
16:00
Železničar (P)
Sloga (K)
1
0
|
24.04.2021 16:00 | Železničar (P) | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
24.04
16:00
GFK Jagodina
Radnički (SM)
1
3
|
24.04.2021 16:00 | GFK Jagodina | 1 : 3 | Radnički (SM) | |||||
24.04
16:00
Budućnost
RFK Grafičar
1
1
|
24.04.2021 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
24.04
16:00
Loznica
Kabel
0
0
|
24.04.2021 16:00 | Loznica | 0 : 0 | Kabel | |||||
24.04
16:00
Zemun
Radnički 1923
1
1
|
24.04.2021 16:00 | Zemun | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
24.04
16:00
Borac 1926
OFK Žarkovo
2
0
|
24.04.2021 16:00 | Borac 1926 | 2 : 0 | OFK Žarkovo |
24.04
16:00
Jedinstvo 2014
Rad
2
2
|
24.04.2021 16:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 2 | Rad | |||||
24.04
16:30
Napredak Junior 2018
Moskva
5
0
|
24.04.2021 16:30 | Napredak Junior 2018 | 5 : 0 | Moskva |
24.04
16:00
Stajićevo 2017
Proleter
1
1
|
24.04.2021 16:00 | Stajićevo 2017 | 1 : 1 | Proleter |
24.04
17:00
Morava
Levač
0
4
|
24.04.2021 17:00 | Morava | 0 : 4 | Levač |
24.04
20:00
Radnički 2013
Desetka
1
0
|
24.04.2021 20:00 | Radnički 2013 | 1 : 0 | Desetka |
24.04
10:00
Rad
Radnički (NB)
2
1
|
24.04.2021 10:00 | Rad | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
24.04
13:00
Trayal
Mladost (L)
0
3
|
24.04.2021 13:00 | Trayal | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
24.04
11:00
RFK Novi Sad 1921
RFK Grafičar
0
2
|
24.04.2021 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 2 | RFK Grafičar | |||||
24.04
14:00
TSC
Crvena zvezda
1
1
|
24.04.2021 14:00 | TSC | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
24.04
13:00
Brodarac
Radnički (N)
3
0
|
24.04.2021 13:00 | Brodarac | 3 : 0 | Radnički (N) |
24.04
10:00
Železničar
Proleter (NS)
0
3
|
24.04.2021 10:00 | Železničar | 0 : 3 | Proleter (NS) |
24.04
10:00
Dinamo 1945
GFK Sloven
1
2
|
24.04.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | GFK Sloven | |||||
24.04
10:00
Index
Radnički (ZR)
0
0
|
24.04.2021 10:00 | Index | 0 : 0 | Radnički (ZR) |
24.04
16:00
Novi Pazar
Sloga (K)
4
1
|
24.04.2021 16:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Sloga (K) | |||||
24.04
14:00
Mačva
BIP
4
0
|
24.04.2021 14:00 | Mačva | 4 : 0 | BIP | |||||
24.04
10:00
Sloboda
Šumadija 1903
|
24.04.2021 10:00 | Sloboda | : | Šumadija 1903 |
24.04
Radnički (P)
OFK Sinđelić
3
0
|
24.04.2021 | Radnički (P) | 3 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
24.04
Real
Radnički (S)
5
0
|
24.04.2021 | Real | 5 : 0 | Radnički (S) | |||||
24.04
Jedinstvo (P)
Dinamo
1
0
|
24.04.2021 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Dinamo | |||||
24.04
Kopernikus Želežničar
GFK Dubočica
2
1
|
24.04.2021 | Kopernikus Želežničar | 2 : 1 | GFK Dubočica |
24.04
11:00
Napredak
Sloga 33
6
0
|
24.04.2021 11:00 | Napredak | 6 : 0 | Sloga 33 |
24.04
Polet
Zvezda
0
2
|
24.04.2021 | Polet | 0 : 2 | Zvezda |
24.04
11:00
011
Studentski Grad
3
3
|
24.04.2021 11:00 | 011 | 3 : 3 | Studentski Grad | |||||
24.04
11:00
Lokomotiva
DIF
1
2
|
24.04.2021 11:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | DIF | |||||
24.04
14:30
Radnički (NB) 2
BSK 1925
1
2
|
24.04.2021 14:30 | Radnički (NB) 2 | 1 : 2 | BSK 1925 | |||||
24.04
16:30
Kolubara
BSK Borča
3
1
|
24.04.2021 16:30 | Kolubara | 3 : 1 | BSK Borča |
24.04
11:00
Leštane
Jedinstvo
1
3
|
24.04.2021 11:00 | Leštane | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
24.04
14:00
GSP Polet Dorćol
Ada
2
0
|
24.04.2021 14:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 0 | Ada |
24.04
11:00
Dunav
TEK Sloga
3
3
|
24.04.2021 11:00 | Dunav | 3 : 3 | TEK Sloga | |||||
24.04
15:00
Boleč
Zvezdara
2
0
|
24.04.2021 15:00 | Boleč | 2 : 0 | Zvezdara |
24.04
13:00
Korićani
Radnički 1923
0
5
|
24.04.2021 13:00 | Korićani | 0 : 5 | Radnički 1923 |
24.04
14:00
Spartak
Mladost
6
0
|
24.04.2021 14:00 | Spartak | 6 : 0 | Mladost |
24.04
17:00
Vinogradar
Senta
2
0
|
24.04.2021 17:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Senta |
24.04
09:00
IMT
OFK Žarkovo
7
0
|
24.04.2021 09:00 | IMT | 7 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
24.04
10:00
Sinđelić
Lokomotiva
2
2
|
24.04.2021 10:00 | Sinđelić | 2 : 2 | Lokomotiva |
24.04
10:00
Crvena zvezda
Sopot
0
5
|
24.04.2021 10:00 | Crvena zvezda | 0 : 5 | Sopot |
24.04
11:00
OFK Vršac
Teleoptik
1
2
|
24.04.2021 11:00 | OFK Vršac | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
24.04
11:00
Apolon 4
RFK Grafičar
1
1
|
24.04.2021 11:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
24.04
12:00
TSC
Crvena zvezda
2
6
|
24.04.2021 12:00 | TSC | 2 : 6 | Crvena zvezda | |||||
24.04
15:30
Brodarac
Radnički (N)
3
0
|
24.04.2021 15:30 | Brodarac | 3 : 0 | Radnički (N) | |||||
24.04
13:00
Kiker
Zemun
3
2
|
24.04.2021 13:00 | Kiker | 3 : 2 | Zemun |
24.04
12:00
Index
Proleter 2006
2
2
|
24.04.2021 12:00 | Index | 2 : 2 | Proleter 2006 |
24.04
11:30
Kolubara
Voždovac
1
1
|
24.04.2021 11:30 | Kolubara | 1 : 1 | Voždovac | |||||
24.04
16:00
OLE
Radnički (O)
1
3
|
24.04.2021 16:00 | OLE | 1 : 3 | Radnički (O) |
24.04
14:30
Novi Pazar
Mladi radnik 1926
6
0
|
24.04.2021 14:30 | Novi Pazar | 6 : 0 | Mladi radnik 1926 |
24.04
Kopernikus Želežničar
OFK Sinđelić
1
1
|
24.04.2021 | Kopernikus Želežničar | 1 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
24.04
Timočanin
Vlasina
5
0
|
24.04.2021 | Timočanin | 5 : 0 | Vlasina | |||||
24.04
OFK Radnički
Timok 1919
7
0
|
24.04.2021 | OFK Radnički | 7 : 0 | Timok 1919 | |||||
24.04
Bor 1919
Trayal
0
9
|
24.04.2021 | Bor 1919 | 0 : 9 | Trayal |
24.04
11:30
Zvezdara
RFK Grafičar
0
6
|
24.04.2021 11:30 | Zvezdara | 0 : 6 | RFK Grafičar | |||||
24.04
12:00
Jedinstvo
BASK
1
2
|
24.04.2021 12:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | BASK | |||||
24.04
16:00
OFK Mladenovac
Vinča
6
0
|
24.04.2021 16:00 | OFK Mladenovac | 6 : 0 | Vinča | |||||
24.04
12:00
Balkan
Prva Iskra
1
0
|
24.04.2021 12:00 | Balkan | 1 : 0 | Prva Iskra |
24.04
12:00
Bečej 1918
ODR
2
5
|
24.04.2021 12:00 | Bečej 1918 | 2 : 5 | ODR | |||||
24.04
11:00
Prof. Bolesnikov
Jedinstvo
2
0
|
24.04.2021 11:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.04
11:00
RFK Novi Sad 1921
Voja Gačić
1
4
|
24.04.2021 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 4 | Voja Gačić |
24.04
10:00
Bačka 1901
Bajša
3
2
|
24.04.2021 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 2 | Bajša |
24.04
13:00
Posavina
Zvezda
1
4
|
24.04.2021 13:00 | Posavina | 1 : 4 | Zvezda | |||||
24.04
10:00
Borac
Stepojevac Vaga
4
0
|
24.04.2021 10:00 | Borac | 4 : 0 | Stepojevac Vaga |
24.04
11:00
Đurđin
Tsc 1913
3
3
|
24.04.2021 11:00 | Đurđin | 3 : 3 | Tsc 1913 | |||||
24.04
11:00
Bačka
Njegoš
|
24.04.2021 11:00 | Bačka | : | Njegoš | |||||
24.04
11:00
Vojvodina
Obilić
1
1
|
24.04.2021 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Obilić | |||||
24.04
11:00
Proleter (RS)
Iskra
1
2
|
24.04.2021 11:00 | Proleter (RS) | 1 : 2 | Iskra |
24.04
15:30
Radnički
Jedinstvo (Š)
1
1
|
24.04.2021 15:30 | Radnički | 1 : 1 | Jedinstvo (Š) |
24.04
12:00
Zabrežje
Vrčin
7
2
|
24.04.2021 12:00 | Zabrežje | 7 : 2 | Vrčin |
24.04
13:00
Mačva
OFK Senjak
3
0
|
24.04.2021 13:00 | Mačva | 3 : 0 | OFK Senjak | |||||
24.04
10:00
Ribnica
Šabac Sunrise
0
3
|
24.04.2021 10:00 | Ribnica | 0 : 3 | Šabac Sunrise |
24.04
12:00
IMT
011
1
0
|
24.04.2021 12:00 | IMT | 1 : 0 | 011 | |||||
24.04
09:00
Voždovac
Rad
2
1
|
24.04.2021 09:00 | Voždovac | 2 : 1 | Rad | |||||
24.04
11:00
Zemun
BSK Borča
3
1
|
24.04.2021 11:00 | Zemun | 3 : 1 | BSK Borča | |||||
24.04
13:00
Čukarički
Crvena zvezda
1
2
|
24.04.2021 13:00 | Čukarički | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
24.04
13:00
OLE
ADA
1
2
|
24.04.2021 13:00 | OLE | 1 : 2 | ADA | |||||
24.04
09:30
OFK Beograd
Lokomotiva
4
0
|
24.04.2021 09:30 | OFK Beograd | 4 : 0 | Lokomotiva |
24.04
10:00
Novi Pazar
Bubamara
2
0
|
24.04.2021 10:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Bubamara |
24.04
10:00
Kabel
OFK Bačka
3
0
|
24.04.2021 10:00 | Kabel | 3 : 0 | OFK Bačka | |||||
24.04
TSC
Radnički 1912
1
0
|
24.04.2021 | TSC | 1 : 0 | Radnički 1912 |
24.04
11:00
Radnički (K)
Proleter 2006
0
1
|
24.04.2021 11:00 | Radnički (K) | 0 : 1 | Proleter 2006 |
24.04
10:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
1
1
|
24.04.2021 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
24.04
10:00
Petar Puača
Radnički (Š)
3
2
|
24.04.2021 10:00 | Petar Puača | 3 : 2 | Radnički (Š) | |||||
24.04
10:00
Index
Inđija
0
1
|
24.04.2021 10:00 | Index | 0 : 1 | Inđija |
24.04
10:00
Mačva
Loznica
4
0
|
24.04.2021 10:00 | Mačva | 4 : 0 | Loznica | |||||
24.04
12:00
Rađevac
Železničar
8
1
|
24.04.2021 12:00 | Rađevac | 8 : 1 | Železničar | |||||
24.04
10:00
Jedinstvo
Drina
4
1
|
24.04.2021 10:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Drina | |||||
24.04
10:00
Senjak
Fenix
6
0
|
24.04.2021 10:00 | Senjak | 6 : 0 | Fenix | |||||
24.04
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Omladinac 2014
1
4
|
24.04.2021 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 4 | Omladinac 2014 |
24.04
09:00
OFK Vršac
Kristal 2018
5
1
|
24.04.2021 09:00 | OFK Vršac | 5 : 1 | Kristal 2018 |
24.04
10:00
Stepojevac Vaga
OFK Borac
7
1
|
24.04.2021 10:00 | Stepojevac Vaga | 7 : 1 | OFK Borac |
24.04
11:00
Spartak ŽK
Tisa Njerš
4
1
|
24.04.2021 11:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Tisa Njerš | |||||
24.04
12:00
CFK
Arena Su
1
4
|
24.04.2021 12:00 | CFK | 1 : 4 | Arena Su | |||||
24.04
10:00
Vinogradar
Čantavir
6
0
|
24.04.2021 10:00 | Vinogradar | 6 : 0 | Čantavir |
24.04
13:00
Grafičar
Rad
2
0
|
24.04.2021 13:00 | Grafičar | 2 : 0 | Rad | |||||
24.04
12:15
OFK Beograd
Radnički (O)
2
1
|
24.04.2021 12:15 | OFK Beograd | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
24.04
16:00
Partizan
Ada
12
1
|
24.04.2021 16:00 | Partizan | 12 : 1 | Ada |
24.04
09:00
BSK 1925
Palilulac
2
0
|
24.04.2021 09:00 | BSK 1925 | 2 : 0 | Palilulac | |||||
24.04
11:00
BSK
Lokomotiva
0
1
|
24.04.2021 11:00 | BSK | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
24.04
14:00
Kolubara
DIF
1
1
|
24.04.2021 14:00 | Kolubara | 1 : 1 | DIF | |||||
24.04
16:00
011
IMT
7
1
|
24.04.2021 16:00 | 011 | 7 : 1 | IMT | |||||
24.04
16:00
Sinđelić
Rakovica
4
2
|
24.04.2021 16:00 | Sinđelić | 4 : 2 | Rakovica |
24.04
10:00
Resnik
Sopot
7
0
|
24.04.2021 10:00 | Resnik | 7 : 0 | Sopot | |||||
24.04
09:00
Borac
Karioke
0
5
|
24.04.2021 09:00 | Borac | 0 : 5 | Karioke |
24.04
11:00
Dunavac
Boleč
5
0
|
24.04.2021 11:00 | Dunavac | 5 : 0 | Boleč |
24.04
11:00
Napredak
Njegoš
3
5
|
24.04.2021 11:00 | Napredak | 3 : 5 | Njegoš | |||||
24.04
11:00
Mladost (T)
Eđšeg
1
0
|
24.04.2021 11:00 | Mladost (T) | 1 : 0 | Eđšeg | |||||
24.04
11:00
Bačka
Jadran
1
2
|
24.04.2021 11:00 | Bačka | 1 : 2 | Jadran |
24.04
10:00
Jedinstvo 1945
POFK Čivija
0
0
|
24.04.2021 10:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 0 | POFK Čivija | |||||
24.04
10:00
Šabac Sunrise
POFK Savacium
2
2
|
24.04.2021 10:00 | Šabac Sunrise | 2 : 2 | POFK Savacium |
24.04
Radnički (N)
GFK Dubočica
13
0
|
24.04.2021 | Radnički (N) | 13 : 0 | GFK Dubočica | |||||
24.04
Car Konstantin
Šampion 2014
1
1
|
24.04.2021 | Car Konstantin | 1 : 1 | Šampion 2014 | |||||
24.04
Radnički (S)
Radnički (P)
1
5
|
24.04.2021 | Radnički (S) | 1 : 5 | Radnički (P) | |||||
24.04
Timok 1919
OFK Radnički
1
0
|
24.04.2021 | Timok 1919 | 1 : 0 | OFK Radnički |
24.04
13:00
Lokomotiva
Ole
1
0
|
24.04.2021 13:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Ole | |||||
24.04
12:00
Obrenovac 1905
IMT
0
4
|
24.04.2021 12:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 4 | IMT | |||||
24.04
11:00
BSK Borča
Brodarac
4
0
|
24.04.2021 11:00 | BSK Borča | 4 : 0 | Brodarac |
24.04
13:00
Ada
Torlak
2
6
|
24.04.2021 13:00 | Ada | 2 : 6 | Torlak | |||||
24.04
16:30
DIF
Sremčica
1
3
|
24.04.2021 16:30 | DIF | 1 : 3 | Sremčica |
24.04
16:00
Radnički 1923
Piksi 036
10
0
|
24.04.2021 16:00 | Radnički 1923 | 10 : 0 | Piksi 036 | |||||
24.04
13:00
Kraljica Marija
Karađorđe
2
1
|
24.04.2021 13:00 | Kraljica Marija | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
24.04
13:00
Požega
Jedinstvo
2
2
|
24.04.2021 13:00 | Požega | 2 : 2 | Jedinstvo |
24.04
00:00
Vinča
Rad
0
3
|
24.04.2021 00:00 | Vinča | 0 : 3 | Rad | |||||
24.04
00:00
Desetka
Zvezda B
0
14
|
24.04.2021 00:00 | Desetka | 0 : 14 | Zvezda B | |||||
24.04
00:00
Sloga
Kolubara
0
10
|
24.04.2021 00:00 | Sloga | 0 : 10 | Kolubara | |||||
24.04
00:00
Zemun
Crvena zvezda
6
0
|
24.04.2021 00:00 | Zemun | 6 : 0 | Crvena zvezda |
24.04
GFK Jagodina
Lider MGM
9
0
|
24.04.2021 | GFK Jagodina | 9 : 0 | Lider MGM | |||||
24.04
Duel Juniors 2
Duel Juniors
1
2
|
24.04.2021 | Duel Juniors 2 | 1 : 2 | Duel Juniors | |||||
24.04
Radnički (N)
GFK Dubočica
6
0
|
24.04.2021 | Radnički (N) | 6 : 0 | GFK Dubočica | |||||
24.04
Radnik
Real Niš
1
9
|
24.04.2021 | Radnik | 1 : 9 | Real Niš | |||||
24.04
Kopernikus Železničar
Knjaževac
3
0
|
24.04.2021 | Kopernikus Železničar | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
24.04
Radnički Niš 2
OFK Šampion
3
2
|
24.04.2021 | Radnički Niš 2 | 3 : 2 | OFK Šampion | |||||
24.04
Radnički (S)
Radnički (P)
2
2
|
24.04.2021 | Radnički (S) | 2 : 2 | Radnički (P) | |||||
24.04
Timok 1919
OFK Radnički
|
24.04.2021 | Timok 1919 | : | OFK Radnički | |||||
24.04
OFK Paraćin
Trayal Knez Lazar
4
0
|
24.04.2021 | OFK Paraćin | 4 : 0 | Trayal Knez Lazar |
24.04
09:00
Bežanija
Jedinstvo
2
0
|
24.04.2021 09:00 | Bežanija | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.04
12:00
Milutinac
Sinđelić
4
0
|
24.04.2021 12:00 | Milutinac | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
24.04
17:00
Srem
GSP Polet
2
5
|
24.04.2021 17:00 | Srem | 2 : 5 | GSP Polet |
24.04
10:00
Mladost (C)
Radnički
4
0
|
24.04.2021 10:00 | Mladost (C) | 4 : 0 | Radnički | |||||
24.04
10:00
Budućnost
TEK Sloga
7
3
|
24.04.2021 10:00 | Budućnost | 7 : 3 | TEK Sloga | |||||
24.04
18:30
Kolubara 2
Šumadija
11
0
|
24.04.2021 18:30 | Kolubara 2 | 11 : 0 | Šumadija | |||||
24.04
14:00
Akademija fudbala
Stepojevac Vaga
5
2
|
24.04.2021 14:00 | Akademija fudbala | 5 : 2 | Stepojevac Vaga |
24.04
09:30
Spartak ŽK '08
Obilić
4
0
|
24.04.2021 09:30 | Spartak ŽK '08 | 4 : 0 | Obilić | |||||
24.04
10:00
Bačka
Bajša
0
1
|
24.04.2021 10:00 | Bačka | 0 : 1 | Bajša | |||||
24.04
17:00
Tisa Njerš
TSC
1
6
|
24.04.2021 17:00 | Tisa Njerš | 1 : 6 | TSC | |||||
24.04
10:00
Arena SU
Spartak ŽK '09
1
1
|
24.04.2021 10:00 | Arena SU | 1 : 1 | Spartak ŽK '09 |
24.04
10:00
Obrenovac 1905
Zabrežje
2
2
|
24.04.2021 10:00 | Obrenovac 1905 | 2 : 2 | Zabrežje | |||||
24.04
10:00
Jedinstvo
Deluks
2
0
|
24.04.2021 10:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Deluks | |||||
24.04
10:00
Omladinac
Rvati
3
0
|
24.04.2021 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | Rvati | |||||
24.04
08:30
Zvezda
Posavina
5
0
|
24.04.2021 08:30 | Zvezda | 5 : 0 | Posavina |
24.04
10:00
Fenix 2
OFK Majur
4
0
|
24.04.2021 10:00 | Fenix 2 | 4 : 0 | OFK Majur | |||||
24.04
09:00
POFK Savacium
Fenix 1
0
5
|
24.04.2021 09:00 | POFK Savacium | 0 : 5 | Fenix 1 | |||||
24.04
11:00
OFK Atletiko
Mačva 1
0
1
|
24.04.2021 11:00 | OFK Atletiko | 0 : 1 | Mačva 1 |
24.04
19:00
Mladost
Studentski centar
85
86
|
24.04.2021 19:00 | Mladost | 85 : 86 | Studentski centar |
24.04
14:30
Star
Dynamic VIP PAY
101
85
|
24.04.2021 14:30 | Star | 101 : 85 | Dynamic VIP PAY |
24.04
15:00
Desetka
Jagodina
1
3
|
24.04.2021 15:00 | Desetka | 1 : 3 | Jagodina |
24.04
12:00
Niš 2
Vranje
3
0
|
24.04.2021 12:00 | Niš 2 | 3 : 0 | Vranje |
24.04
17:00
Kulpin
Kikinda
3
0
|
24.04.2021 17:00 | Kulpin | 3 : 0 | Kikinda | |||||
24.04
14:00
Srem Iton
Dunav Volley
2
3
|
24.04.2021 14:00 | Srem Iton | 2 : 3 | Dunav Volley |
24.04
14:00
Knjaževac
Majdanpek FBC
3
1
|
24.04.2021 14:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Majdanpek FBC | |||||
24.04
18:00
Desetka
Leskovac 98
0
3
|
24.04.2021 18:00 | Desetka | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
24.04
17:00
Panda
Vlasina
3
0
|
24.04.2021 17:00 | Panda | 3 : 0 | Vlasina |
24.04
15:00
Drina
Tara
3
2
|
24.04.2021 15:00 | Drina | 3 : 2 | Tara | |||||
24.04
16:00
Raška
Borac
0
3
|
24.04.2021 16:00 | Raška | 0 : 3 | Borac |
24.04
18:00
Mladi radnik
Avala
3
1
|
24.04.2021 18:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Avala | |||||
24.04
18:00
Sloga 2016
Lazarevac
0
3
|
24.04.2021 18:00 | Sloga 2016 | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
24.04
15:45
Lucky Star
Fortuna plus
3
1
|
24.04.2021 15:45 | Lucky Star | 3 : 1 | Fortuna plus |
24.04
18:00
NS Volej Team
Srem 2
0
3
|
24.04.2021 18:00 | NS Volej Team | 0 : 3 | Srem 2 | |||||
24.04
18:00
Partizan
Lavice 07
3
2
|
24.04.2021 18:00 | Partizan | 3 : 2 | Lavice 07 | |||||
24.04
Volley Stars
Odbojka 013
0
3
|
24.04.2021 | Volley Stars | 0 : 3 | Odbojka 013 |
24.04
19:00
Rudar
Dubočica 54
27
26
|
24.04.2021 19:00 | Rudar | 27 : 26 | Dubočica 54 | |||||
24.04
18:00
Partizan
Metaloplastika
32
24
|
24.04.2021 18:00 | Partizan | 32 : 24 | Metaloplastika | |||||
24.04
17:30
Vojvodina
Železničar 1949
36
27
|
24.04.2021 17:30 | Vojvodina | 36 : 27 | Železničar 1949 |
24.04
18:00
Proleter
Obilić
32
27
|
24.04.2021 18:00 | Proleter | 32 : 27 | Obilić | |||||
24.04
20:30
Novi Pazar
Kikinda Grindex
28
30
|
24.04.2021 20:30 | Novi Pazar | 28 : 30 | Kikinda Grindex | |||||
24.04
18:00
Spartak
Šamot 65
23
21
|
24.04.2021 18:00 | Spartak | 23 : 21 | Šamot 65 | |||||
24.04
18:30
Crvena zvezda
Crvenka
26
24
|
24.04.2021 18:30 | Crvena zvezda | 26 : 24 | Crvenka |
24.04
19:00
Inđija
Jedinstvo
31
25
|
24.04.2021 19:00 | Inđija | 31 : 25 | Jedinstvo | |||||
24.04
19:00
Jugović
Lavovi BP
36
28
|
24.04.2021 19:00 | Jugović | 36 : 28 | Lavovi BP | |||||
24.04
18:00
Morava
Ub
28
29
|
24.04.2021 18:00 | Morava | 28 : 29 | Ub | |||||
24.04
13:00
Smederevo
Kolubara
26
23
|
24.04.2021 13:00 | Smederevo | 26 : 23 | Kolubara | |||||
24.04
20:00
Voždovac 2012
Mačva
34
30
|
24.04.2021 20:00 | Voždovac 2012 | 34 : 30 | Mačva |
24.04
19:00
Kuršumlija
Mokra Gora
20
31
|
24.04.2021 19:00 | Kuršumlija | 20 : 31 | Mokra Gora | |||||
24.04
19:00
Hajduk Veljko
Jastrebac
32
24
|
24.04.2021 19:00 | Hajduk Veljko | 32 : 24 | Jastrebac | |||||
24.04
18:00
Priboj
Metalac
20
23
|
24.04.2021 18:00 | Priboj | 20 : 23 | Metalac |
24.04
19:00
Banatski Karlovac
Hercegovina
36
37
|
24.04.2021 19:00 | Banatski Karlovac | 36 : 37 | Hercegovina |
24.04
20:30
Crvena zvezda 2
RSU Akademija Lečić
34
34
|
24.04.2021 20:30 | Crvena zvezda 2 | 34 : 34 | RSU Akademija Lečić | |||||
24.04
18:30
Sinđelić
Loznica
29
21
|
24.04.2021 18:30 | Sinđelić | 29 : 21 | Loznica | |||||
24.04
18:00
PKB
Rakovica
30
33
|
24.04.2021 18:00 | PKB | 30 : 33 | Rakovica | |||||
24.04
18:00
Radnički (O)
Metaloplastika 2
34
28
|
24.04.2021 18:00 | Radnički (O) | 34 : 28 | Metaloplastika 2 |
24.04
19:00
Radnički
ORK Bor
38
27
|
24.04.2021 19:00 | Radnički | 38 : 27 | ORK Bor | |||||
24.04
18:00
Majdanpek
Knjaz 1957
27
25
|
24.04.2021 18:00 | Majdanpek | 27 : 25 | Knjaz 1957 |
24.04
19:00
Aleksinac
Železničar 1949 - 2
36
24
|
24.04.2021 19:00 | Aleksinac | 36 : 24 | Železničar 1949 - 2 |
24.04
20:30
Mladi radnik
Karađorđe
22
29
|
24.04.2021 20:30 | Mladi radnik | 22 : 29 | Karađorđe | |||||
24.04
19:00
Sloga
Rudar 2
44
24
|
24.04.2021 19:00 | Sloga | 44 : 24 | Rudar 2 |
24.04
19:00
Omladinac
Kruševac
31
30
|
24.04.2021 19:00 | Omladinac | 31 : 30 | Kruševac |
24.04
18:00
Radnički
Dalmatinac
39
31
|
24.04.2021 18:00 | Radnički | 39 : 31 | Dalmatinac | |||||
24.04
20:00
Prigrevica
Senta
34
28
|
24.04.2021 20:00 | Prigrevica | 34 : 28 | Senta | |||||
24.04
12:00
Naftagas
Metalac
19
39
|
24.04.2021 12:00 | Naftagas | 19 : 39 | Metalac |
24.04
13:30
Loznica 2
RK SC Voždovac 2012 - 2
28
32
|
24.04.2021 13:30 | Loznica 2 | 28 : 32 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
24.04
15:00
Graničar
Kljajićevo
25
16
|
24.04.2021 15:00 | Graničar | 25 : 16 | Kljajićevo | |||||
24.04
17:30
Grafičar
Rusin
23
20
|
24.04.2021 17:30 | Grafičar | 23 : 20 | Rusin |
24.04
16:00
Unirea
Vladimirovac
22
24
|
24.04.2021 16:00 | Unirea | 22 : 24 | Vladimirovac | |||||
24.04
17:00
Radnički
Jedinstvo
36
29
|
24.04.2021 17:00 | Radnički | 36 : 29 | Jedinstvo |
24.04
16:00
Studentski Grad
Medicinar 2
29
25
|
24.04.2021 16:00 | Studentski Grad | 29 : 25 | Medicinar 2 | |||||
24.04
19:00
Radnički BG
SU Hazena
28
19
|
24.04.2021 19:00 | Radnički BG | 28 : 19 | SU Hazena | |||||
24.04
16:00
Loznica grad
Radnički
35
29
|
24.04.2021 16:00 | Loznica grad | 35 : 29 | Radnički |
24.04
18:30
Vlasotince
Aleksinac
45
16
|
24.04.2021 18:30 | Vlasotince | 45 : 16 | Aleksinac |
24.04
18:00
Radnički
Požarevac
34
25
|
24.04.2021 18:00 | Radnički | 34 : 25 | Požarevac | |||||
24.04
14:00
Rudar
Sloga 2
26
25
|
24.04.2021 14:00 | Rudar | 26 : 25 | Sloga 2 | |||||
24.04
15:00
Udarnik
Jagodina 2
14
35
|
24.04.2021 15:00 | Udarnik | 14 : 35 | Jagodina 2 |
24.04
15:30
Sedmerac
SPD Radnički - 2
18
29
|
24.04.2021 15:30 | Sedmerac | 18 : 29 | SPD Radnički - 2 | |||||
24.04
12:00
Pazar 2003
Bekament BB - 2
24
42
|
24.04.2021 12:00 | Pazar 2003 | 24 : 42 | Bekament BB - 2 | |||||
24.04
13:00
Košutnjak
Napredak 12
19
22
|
24.04.2021 13:00 | Košutnjak | 19 : 22 | Napredak 12 | |||||
24.04
13:00
Metalac AD
Prijepolje
18
40
|
24.04.2021 13:00 | Metalac AD | 18 : 40 | Prijepolje |
24.04
15:30
Beočin 1959
Jabuka
25
31
|
24.04.2021 15:30 | Beočin 1959 | 25 : 31 | Jabuka | |||||
24.04
16:30
Krule
Prigrevica
33
24
|
24.04.2021 16:30 | Krule | 33 : 24 | Prigrevica | |||||
24.04
17:00
Železničar 2
Apatin
33
22
|
24.04.2021 17:00 | Železničar 2 | 33 : 22 | Apatin |
24.04
18:00
Bekament BB
SPD Radnički
26
29
|
24.04.2021 18:00 | Bekament BB | 26 : 29 | SPD Radnički | |||||
24.04
20:00
Vrbas
Mladost
23
22
|
24.04.2021 20:00 | Vrbas | 23 : 22 | Mladost | |||||
24.04
17:00
Medicinar
Bor RTB
24
22
|
24.04.2021 17:00 | Medicinar | 24 : 22 | Bor RTB | |||||
24.04
19:00
Jagodina
Zaječar 1949
31
23
|
24.04.2021 19:00 | Jagodina | 31 : 23 | Zaječar 1949 |
24.04
19:00
Kikinda
Crvena zvezda
24
22
|
24.04.2021 19:00 | Kikinda | 24 : 22 | Crvena zvezda | |||||
24.04
17:00
Srem
Pančevo
29
29
|
24.04.2021 17:00 | Srem | 29 : 29 | Pančevo | |||||
24.04
19:30
Petrovaradin
Junior
25
21
|
24.04.2021 19:30 | Petrovaradin | 25 : 21 | Junior |
24.04
19:45
Novi Beograd 11. april
Šabac
4
7
|
24.04.2021 19:45 | Novi Beograd 11. april | 4 : 7 | Šabac | |||||
24.04
17:45
Zemun
KVK Radnički
9
10
|
24.04.2021 17:45 | Zemun | 9 : 10 | KVK Radnički | |||||
24.04
20:00
Nais
Vojvodina
3
8
|
24.04.2021 20:00 | Nais | 3 : 8 | Vojvodina |
24.04
20:15
Rasina
Valis
5
11
|
24.04.2021 20:15 | Rasina | 5 : 11 | Valis | |||||
24.04
19:00
Valjevo
Palilula
23
13
|
24.04.2021 19:00 | Valjevo | 23 : 13 | Palilula | |||||
24.04
20:00
NBG Vukovi
Taš
14
18
|
24.04.2021 20:00 | NBG Vukovi | 14 : 18 | Taš |
24.04
20:00
Bečej
Dorćol
10
8
|
24.04.2021 20:00 | Bečej | 10 : 8 | Dorćol | |||||
24.04
18:30
Vračar
Sava
9
9
|
24.04.2021 18:30 | Vračar | 9 : 9 | Sava | |||||
24.04
19:30
TENT
Banja Luka
13
6
|
24.04.2021 19:30 | TENT | 13 : 6 | Banja Luka |
24.04
21:30
Palilula
Vojvodina
8
8
|
24.04.2021 21:30 | Palilula | 8 : 8 | Vojvodina |
24.04
13:00
Senta Jordo
Spartak
10
15
|
24.04.2021 13:00 | Senta Jordo | 10 : 15 | Spartak |
24.04
17:30
Radnički 2010
Aleksinac 2015
5
9
|
24.04.2021 17:30 | Radnički 2010 | 5 : 9 | Aleksinac 2015 |
24.04
15:30
Babušnica 2011
Miners
8
4
|
24.04.2021 15:30 | Babušnica 2011 | 8 : 4 | Miners |
24.04
13:00
Vukovi Beograd
Pastuvi Požarevac
49
0
|
24.04.2021 13:00 | Vukovi Beograd | 49 : 0 | Pastuvi Požarevac | |||||
24.04
15:00
Blue Dragons Beograd
Black Hornets
22
14
|
24.04.2021 15:00 | Blue Dragons Beograd | 22 : 14 | Black Hornets |