08.10
17:00
Kolubara
Mladost GAT
0
0
|
08.10.2022 17:00 | 0 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Mladost (L)
Napredak
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
19:00
Vojvodina
TSC
1
2
|
08.10.2022 19:00 | 1 : 2 |
08.10
15:00
IMT
OFK VrŔac
4
2
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 2 | |||||||
08.10
15:00
ŽelezniÄar
Rad
4
1
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Zlatibor
Loznica
2
3
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 3 | |||||||
08.10
17:00
Trayal
RadniÄki (SM)
0
0
|
08.10.2022 17:00 | 0 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Jedinstvo (Ub)
Metalac
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
RFK GrafiÄar
InÄija Toyo Tires
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 |
08.10
15:00
Jedinstvo
Podunavac
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK BaÄka
Omladinac
0
0
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Naftagas
Tisa
3
2
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Tekstilac
Kabel
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
1. Maj Ruma
Hajduk 1912
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
08.10
11:00
Teleoptik
Borac
3
1
|
08.10.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Prva iskra
BASK TEK
1
1
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
RadniÄki (O)
Studentski grad
2
3
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Zemun
Jedinstvo
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
08.10
15:00
Sloga (K)
Polet (Lj)
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Tutin
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Real
FAP
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Smederevo 1924
Borac 1926
0
0
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Sloga (BB)
MaÄva 1929
0
2
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Takovo
BuduÄnost (A)
4
0
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 0 |
08.10
15:00
Dunav
RadniÄki (P)
1
6
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 6 | |||||||
08.10
15:00
PÄinja
Vlasina
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
TimoÄanin
RadniÄki (S)
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
MeŔevo
GFK Jagodina
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:00
GFK DuboÄica
Timok 1919
5
0
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 0 |
08.10
15:00
Krila Krajine
OFK Vrbas
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Mladost APA
Bratstvo 2019
1
2
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:00
BaÄka 1901
Vojvodina
7
0
|
08.10.2022 15:00 | 7 : 0 |
08.10
15:00
Mladost (BJ)
GFK Sloven
2
3
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Å ajkaÅ” 1908
Sloga (T)
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
RadniÄki (Å )
Veternik
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga (E)
Donji Srem 2015
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 1 |
08.10
15:00
Begej
Mladost
4
0
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Proleter
Kozara
0
3
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:00
OFK Kikinda
Sloboda
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Jedinstvo (V)
Polet
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
RadniÄki
Jedinstvo (BK)
4
0
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 0 |
08.10
11:00
GSP Polet DorÄol
PKB
1
2
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Barajevo
Hajduk
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
LeŔtane
Zuce 2019
0
3
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Lokomotiva
BoleÄ
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Napredak
OFK Mladenovac
0
0
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
08.10
15:00
SFK Morava
Svetlost
0
0
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 0 |
08.10
15:00
Svrljig
Bukovik
1
4
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 4 |
|
08.10
15:00
Trstenik PPT
OFK Lugomir
9
0
|
08.10.2022 15:00 | 9 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladi borac
Sloga (D)
5
1
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Morava 1918
Jedinstvo 1936
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 |
08.10
15:00
Äerdap
OFK Knjaz
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Zlot
Hajduk Veljko
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Rtanj
RadniÄki 1946
3
2
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Brodoremont
Ozren
10
0
|
08.10.2022 15:00 | 10 : 0 |
|
08.10
15:00
KaraÄorÄe
GoÄ
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Mokra Gora
Å umadija 1903
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Gruža
BuduÄnost (R)
0
3
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Napredak (G)
KoriÄani
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Crnokosa
Omladinac (Z)
0
2
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 2 |
|
08.10
15:00
VGSK
Sloga 1924
5
2
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Äerdap
Rudar
5
2
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloboda
Borac 1932
0
0
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Morava (VP)
KaraÄorÄe
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga 33
OFK AranÄelovac 1979
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vrelo Sport
0
2
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Cer
OFK OseÄina
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 |
08.10
15:00
Partizan (U)
BAK
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Sloga (P)
Potporanj
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
KaraÅ” (J)
Unirea
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 |
08.10
15:00
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
Jadran
6
1
|
08.10.2022 15:00 | 6 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Srbobran
Tavankut
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
NjegoÅ”
Jedinstvo
3
2
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Napredak
Proleter
1
4
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 4 | |||||||
08.10
15:00
Udarnik ViŔnjevac
Sloga
6
1
|
08.10.2022 15:00 | 6 : 1 |
08.10
15:00
ŽAK
BuduÄnost (G)
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
ÄSK Pivara
Kordun
5
0
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
15:00
TvrÄava
Soko
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Borac (BG)
Crvenka
1
4
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 4 |
08.10
15:00
Krajina
Polet
3
6
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 6 |
08.10
15:00
Partizan
FruŔkogorac
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Hajduk (V)
RadniÄki
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Podrinje
Å umar
1
2
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
08.10
15:30
Crvena zvezda
ŽSK
1
2
|
08.10.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
FruŔkogorski partizan
JugoviÄ
3
0
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Siti Sport Klub
Å eÄeranac Ada
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 |
|
08.10
15:00
Å umadija
Omladinac
6
0
|
08.10.2022 15:00 | 6 : 0 |
|
08.10
18:00
Jastrebac
Sloga (Ä)
3
2
|
08.10.2022 18:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Polet 57
Parunovac
5
1
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 1 |
|
08.10
14:30
OFK JabuÄje
Proleter
5
2
|
08.10.2022 14:30 | 5 : 2 | |||||||
08.10
14:30
Radnik
Toplica
2
0
|
08.10.2022 14:30 | 2 : 0 |
|
08.10
15:00
Naisus 1977
Moravac (Ä)
5
2
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Jastrebac
TaskoviÄi
7
0
|
08.10.2022 15:00 | 7 : 0 |
08.10
15:00
BuduÄnost
ŽelezniÄar
5
0
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 0 |
|
08.10
15:00
Jasenica 2017
Sloga
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
08.10
15:00
Sloga (K)
KljuÄ
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Å arbanovac
Krivelj
3
2
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Rudna Glava
PoreÄ
6
1
|
08.10.2022 15:00 | 6 : 1 |
|
08.10
15:00
Zvižd
Rudar 2001
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
08.10
15:30
Rudar
Proleter
4
0
|
08.10.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Mladost
Ribnica
5
1
|
08.10.2022 15:30 | 5 : 1 |
|
08.10
14:00
Mladost (D)
Rudar (SR)
3
1
|
08.10.2022 14:00 | 3 : 1 |
08.10
15:00
RadniÄki 2020
Morava
7
0
|
08.10.2022 15:00 | 7 : 0 |
08.10
15:00
GuÄevo 1929
Vidojevica
4
1
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 1 |
08.10
15:00
Zadrugar
Pobeda
1
2
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Sloboda
Senjak
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
08.10
15:30
Kolonija
Å umadija 1934
3
1
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
KoŔutnjak
Kutlovo
2
1
|
08.10.2022 15:30 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:30
Bratstvo 1975
Sloga 1934
3
0
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
08.10
OsniÄ
OFK 019
1
4
|
08.10.2022 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
GraniÄar
Malinik
1
0
|
08.10.2022 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
FSU Kraljevica
Omladinac
2
1
|
08.10.2022 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
TrebiÄ
Hajduk
3
0
|
08.10.2022 | 3 : 0 | |||||||
08.10
Kosovo
Midžor
0
2
|
08.10.2022 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
Sloga
Å ljivar
|
08.10.2022 | : | |||||||
08.10
Rudar VrÅ”ka Äuka
Rudar
3
0
|
08.10.2022 | 3 : 0 |
08.10
15:30
OvÄar
Parmenac
5
0
|
08.10.2022 15:30 | 5 : 0 |
08.10
14:30
OFK AS
RadniÄki 2021
0
5
|
08.10.2022 14:30 | 0 : 5 |
08.10
15:00
RadniÄki (S)
BSK
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 |
08.10
15:00
Garevina
OFK Kopaonik 1931
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost (DK)
Borac
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Stari Trstenik
Jezero 2017
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
08.10
14:30
Crvena Jabuka
Jedinstvo (M)
5
2
|
08.10.2022 14:30 | 5 : 2 |
08.10
14:30
Junior Novo Naselje
Ribnikar
3
0
|
08.10.2022 14:30 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Banat (I)
Vladimirovac
4
2
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Vinogradar
Å evac
0
7
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 7 |
|
||||||
08.10
15:00
Partizan
Polet
2
4
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Banatul
Banat (D)
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Borac (VS)
Ratar
1
2
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga
Dunav
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Omladinac
KaraÅ” (K)
1
2
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
08.10
15:30
Proleter 1951
Sofeks
3
1
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
08.10
15:00
Mladost 1955
Ratar
6
4
|
08.10.2022 15:00 | 6 : 4 |
08.10
14:00
Beljanica
Mladost
1
3
|
08.10.2022 14:00 | 1 : 3 |
08.10
14:00
SinÄeliÄ
Mladost (G)
3
3
|
08.10.2022 14:00 | 3 : 3 | |||||||
08.10
14:00
GFK StreliŔte
Partizan
3
1
|
08.10.2022 14:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
14:00
Å umadinac
Sloboda
1
4
|
08.10.2022 14:00 | 1 : 4 |
08.10
15:00
Napredak
Srem
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Borac (VR)
ObiliÄ 1993
0
2
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
FruŔka Gora
Borac (R)
3
1
|
08.10.2022 10:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
OFK BikiÄ
LSK
0
0
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Zmaj
GraniÄar
0
3
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:00
BSK
Jedinstvo
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Erdevik 2017
4
2
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 2 |
|
08.10
15:00
Jasenovac
TrgovaÄki
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 |
08.10
15:00
Žitkovica 2017
Vojvoda Milenko
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 |
08.10
15:00
Vojvodina
MagliÄ
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 |
08.10
15:00
Milicionar
Sloga
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 1 |
08.10
Jedinstvo
Veliko Trnjane
5
0
|
08.10.2022 | 5 : 0 |
|
08.10
15:00
Mladost (PP)
MiŔar
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 |
08.10
15:00
BSK
MakreŔane
5
0
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 0 |
|
08.10
15:00
Železnik 1930
13. maj
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
15:30
Hajduk Jovanovac
Å umadinac KG
3
0
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Vodojaža
Äava
4
1
|
08.10.2022 15:30 | 4 : 1 |
|
08.10
15:00
OFK Boždarevac
Veliki Borak
0
3
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 3 |
08.10
15:00
Real NiÅ”
OFK BuduÄnost 2020
3
4
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 4 |
08.10
15:00
Jedinstvo
Omladinac
6
0
|
08.10.2022 15:00 | 6 : 0 |
08.10
15:00
ObiliÄ
Jadran
5
1
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 1 |
|
08.10
15:30
Mladost (R)
Mladi radnik
2
1
|
08.10.2022 15:30 | 2 : 1 |
08.10
15:00
BuduÄnost
Borac
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 |
08.10
10:00
SU Balajnac
DobriÄ 1974
1
3
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Arbanasce
Omladinac
4
1
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
13:00
Lepaja 2018
SU GradiŔte
12
1
|
08.10.2022 13:00 | 12 : 1 |
08.10
15:00
Zvezda
Rekreativo
5
0
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 0 |
08.10
15:30
Lunjevica
Majdan
3
1
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
08.10
15:00
Landol
Badljevica
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:30
Tigrovi Mija Gold
Lugovi
1
2
|
08.10.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
08.10
EÄÅ”eg
Tomislavci
2
5
|
08.10.2022 | 2 : 5 |
|
||||||
08.10
Jedinstvo
BaÄka
4
1
|
08.10.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
Pobeda
Mladost
0
5
|
08.10.2022 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
Slavija
Sloboda
0
4
|
08.10.2022 | 0 : 4 |
|
08.10
15:00
Donji BarbeÅ”
Grkinja
0
9
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 9 | |||||||
08.10
15:00
FU Gadžin Han
10. februar
5
0
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 0 |
|
08.10
15:00
Sport
Jedinstvo LemeÅ”
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
08.10
14:30
Mlaka
Sloga
2
4
|
08.10.2022 14:30 | 2 : 4 |
|
08.10
14:00
Dražmirovac
Lipar
3
0
|
08.10.2022 14:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
14:00
OFK DragoŔevac
DomaÄin
4
2
|
08.10.2022 14:00 | 4 : 2 |
08.10
15:00
Varna
Metaloplastika 2006
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 |
08.10
19:00
Proleter 1936
Å umadinac
1
6
|
08.10.2022 19:00 | 1 : 6 |
|
08.10
15:00
Å FU Derbi 2016
JaŔunja
3
2
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 2 |
|
08.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Biljanovac
0
3
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
Mladi radnik 1925
Studen Vitez
3
2
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 2 |
|
08.10
15:30
VrnjaÄka Banja
Mladost 1925
0
0
|
08.10.2022 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Milakovac 2018
Å umadija
3
2
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 2 |
|
08.10
15:00
Jedinstvo
Zemljoradnik
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
BuduÄnost
Razvitak
4
3
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 3 |
|
08.10
15:30
Borac 1935
Arsenal 1930
4
2
|
08.10.2022 15:30 | 4 : 2 |
08.10
16:00
Grivac
BeÄevica
0
3
|
08.10.2022 16:00 | 0 : 3 |
08.10
15:00
Rapid
Crvena zvezda
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Dobrica
JanoŔik
2
4
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost
Solunac
1
9
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 9 |
|
||||||
08.10
15:00
Vojvodina
NaŔa Krajina
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Vojvodina
Banat
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Pobeda
Hajduk
1
4
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Borac
Vitorul
1
3
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 3 |
|
08.10
14:00
Kupinovac
Lipovica
2
1
|
08.10.2022 14:00 | 2 : 1 |
08.10
14:30
Mladost (L)
BabajiÄ
0
2
|
08.10.2022 14:30 | 0 : 2 |
08.10
15:00
Jedinstvo
BSK
4
3
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
RadniÄki
Sloga 1952
5
1
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
DragoÅ”
Manastirica
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Rudar 1947
Vukan
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Borac
Melnica
6
0
|
08.10.2022 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Udarnik 2015
Burovac
6
0
|
08.10.2022 11:00 | 6 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Omladinac
Soko
2
3
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 3 |
08.10
15:30
Å umadinac
Mladost (Ä)
3
1
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Bistrica
OFK Borac
0
6
|
08.10.2022 15:30 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
15:30
OFK RadniÄki
OFK Polet
4
0
|
08.10.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
08.10
15:30
Sloga
BSK
7
0
|
08.10.2022 15:30 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Petka
OFK Burovo
1
2
|
08.10.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Mladost
Sloboda
0
1
|
08.10.2022 15:30 | 0 : 1 |
08.10
15:00
BuduÄnost
Homoljac
0
6
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 6 | |||||||
08.10
15:00
SFU Osanica
Vrelo 1971
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 1 |
08.10
15:00
Stig (C)
Radnik
6
0
|
08.10.2022 15:00 | 6 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Napredak (T)
Napredak (VC)
1
1
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 1 |
08.10
15:00
Proleter
Udarnik
0
3
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 3 |
|
08.10
15:00
Leotar
Sloga Meridian
4
1
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
17:00
ŽeljezniÄar
Zrinjski
0
1
|
08.10.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloboda
Å iroki Brijeg
0
3
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
17:00
Sarajevo
Borac
1
0
|
08.10.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
08.10
15:00
Slavija
Sloboda (MG)
5
0
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Zvijezda 09
Rudar Prijedor
2
2
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Podrinje
ŽeljezniÄar
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Sloboda (NG)
Drina
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
ModriÄa
LjubiÄ
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Kozara
Famos
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Krupa
Sutjeska
5
1
|
08.10.2022 15:00 | 5 : 1 | |||||||
08.10
15:00
LaktaŔi
Tekstilac
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 1 |
08.10
15:00
Zvijezda
Goražde
2
1
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Travnik
Gradina
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Jedinstvo
Rudar
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
RadniÄki
ToŔk
3
1
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Mladost
Tomislav
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Radnik
GOÅ K
0
2
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Simm-Bau
BuduÄnost
2
0
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 0 |
08.10
00:00
Crvena stijena
OFK Titograd
2
0
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
Adria
Zabjelo
0
3
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
00:00
Zora
Olympico
11
0
|
08.10.2022 00:00 | 11 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
Äelik
Ilarion
3
1
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
00:00
Karioke
Drezga
3
2
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
00:00
Polet Stars
Ribnica
1
2
|
08.10.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
08.10
16:00
AFC Bournemouth
Leicester City
2
1
|
08.10.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
16:00
Chelsea
Wolverhampton
3
0
|
08.10.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
16:00
Manchester City
Southampton
4
0
|
08.10.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
16:00
Newcastle United
Brentford
5
1
|
08.10.2022 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
18:30
Brighton & Hove Albion
Tottenham Hotspur
0
1
|
08.10.2022 18:30 | 0 : 1 |
|
08.10
15:30
1. FSV Mainz 05
RB Leipzig
1
1
|
08.10.2022 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Bayer 04 Leverkusen
FC Schalke 04
4
0
|
08.10.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
18:30
Borussia Dortmund
Bayern MĆ¼nchen
2
2
|
08.10.2022 18:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
FC Augsburg
VfL Wolfsburg
1
1
|
08.10.2022 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
VfL Bochum
Eintracht Frankfurt
3
0
|
08.10.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
08.10
17:00
Olympique de Marseille
AC Ajaccio
1
2
|
08.10.2022 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
21:00
Stade de Reims
Paris Saint-Germain
0
0
|
08.10.2022 21:00 | 0 : 0 |
|
08.10
20:45
Bologna
Sampdoria
1
1
|
08.10.2022 20:45 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
18:00
Milan
Juventus
2
0
|
08.10.2022 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Sassuolo
Inter
1
2
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 2 |
|
08.10
16:15
AtlƩtico Madrid
Girona FC
2
1
|
08.10.2022 16:15 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
21:00
Getafe
Real Madrid
0
1
|
08.10.2022 21:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
18:30
Sevilla
Athletic Club
1
1
|
08.10.2022 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
14:00
UD AlmerĆa
Rayo Vallecano
3
1
|
08.10.2022 14:00 | 3 : 1 |
|
08.10
15:00
Kraljica Marija
Loznica
2
3
|
08.10.2022 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
14:00
Nika 2020
Jedinstvo Putevi
4
0
|
08.10.2022 14:00 | 4 : 0 |
08.10
00:00
Lokomotiva
Borac
3
1
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
00:00
Radnik Bumerang
SFK 2000
0
5
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
00:00
Emina
Fortuna
3
0
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
Libero
Iskra
1
3
|
08.10.2022 00:00 | 1 : 3 |
|
08.10
13:30
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
2
2
|
08.10.2022 13:30 | 2 : 2 |
|
08.10
13:30
BSK BorÄa
Studentski Grad
4
3
|
08.10.2022 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.10
16:00
BASK TEK
SinÄeliÄ
0
2
|
08.10.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
09:30
Kolubara
DIF
2
1
|
08.10.2022 09:30 | 2 : 1 | |||||||
08.10
16:00
011
Brodarac 2
2
1
|
08.10.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
08.10
00:00
RadniÄki (P)
Radnik
11
2
|
08.10.2022 00:00 | 11 : 2 |
|
||||||
08.10
00:00
Vlasina
RadniÄki (N)
1
4
|
08.10.2022 00:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
00:00
Knez 2022
Dinamo Jug SU
4
0
|
08.10.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
08.10
10:00
Å umadija (T)
Sloga 1924
1
0
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Borac 1932
Å umadija (A)
0
4
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
08.10
13:00
Voja GaÄiÄ
Podunavac
16
0
|
08.10.2022 13:00 | 16 : 0 |
|
||||||
08.10
13:00
RadniÄki (ZR)
Omladinac (NB)
4
2
|
08.10.2022 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
09:00
RadniÄki (NP)
Podrinje
0
1
|
08.10.2022 09:00 | 0 : 1 |
|
08.10
10:00
Tisa NjerÅ”
Vinogradar
5
0
|
08.10.2022 10:00 | 5 : 0 |
|
08.10
00:00
BSK 1925
Železnik 1930
0
1
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
OFK Žarkovo
Dunav
8
0
|
08.10.2022 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
Rakovica
Teleoptik
0
5
|
08.10.2022 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
Prva Iskra
Mladenovac
2
4
|
08.10.2022 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
Beograd Karaburma
Siti Sport Klub
3
2
|
08.10.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
BuduÄnost
Zvezdara
1
2
|
08.10.2022 | 1 : 2 |
|
08.10
12:00
Rusin
ŽAK
4
1
|
08.10.2022 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
16:00
StaniÅ”iÄ
Mladost (BP)
5
2
|
08.10.2022 16:00 | 5 : 2 |
|
08.10
Omladinac 1927
Proleter
6
1
|
08.10.2022 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
Dolovo
Borac
1
6
|
08.10.2022 | 1 : 6 |
|
||||||
08.10
Mladost
Jedinstvo SteviÄ
3
3
|
08.10.2022 | 3 : 3 |
|
08.10
00:00
Sloga
Å evac
5
0
|
08.10.2022 00:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
BuduÄnost
Jedinstvo
0
3
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 3 |
|
08.10
10:00
RadniÄki (NB)
RFK GrafiÄar
0
2
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 2 | |||||||
08.10
13:00
RadniÄki 1923
Rad
1
1
|
08.10.2022 13:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Vojvodina
TSC
2
3
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 3 | |||||||
08.10
13:00
Napredak
Brodarac
0
2
|
08.10.2022 13:00 | 0 : 2 |
08.10
00:00
Brodarac
Rad
2
1
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
00:00
OLE
Lokomotiva
2
0
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
011
RadniÄki (NB)
0
4
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
00:00
SinÄeliÄ
RFK GrafiÄar
2
0
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
Zemun
Rakovica
6
0
|
08.10.2022 00:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
OFK Beograd
ADA
3
2
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
00:00
IMT
Voždovac
3
1
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 1 |
|
08.10
00:00
SinÄeliÄ 2
BSK BorÄa
3
3
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
00:00
BoleÄ
Zmaj Novi Grad
0
2
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
00:00
Rad 2
GSP Polet
4
0
|
08.10.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
08.10
15:00
ODR
ŽelezniÄar
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Petrika
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
OFK VrŔac
Mladost (L)
2
5
|
08.10.2022 12:00 | 2 : 5 |
|
08.10
11:00
GFK Sloboda
Apolon 4
0
1
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
13:00
Mladi radnik 1926
Jedinstvo Putevi
0
1
|
08.10.2022 13:00 | 0 : 1 |
08.10
10:00
Sloga 1924
Smederevo 1924
0
10
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 10 | |||||||
08.10
14:30
AF Duljaj
Morava
1
1
|
08.10.2022 14:30 | 1 : 1 | |||||||
08.10
10:00
SuŔica
Å umadija (A)
2
0
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
08.10
10:00
Respekt
MaÄva
1
5
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 5 |
|
08.10
RadniÄki (N)
Real NiÅ”
1
1
|
08.10.2022 | 1 : 1 | |||||||
08.10
MeŔevo
OFK RadniÄki
1
0
|
08.10.2022 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
GFK DuboÄica
Kopernikus ŽeležniÄar
3
1
|
08.10.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
Lider MGM
BuduÄnost
0
0
|
08.10.2022 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
Mineralac
Filip FilipoviÄ
2
0
|
08.10.2022 | 2 : 0 | |||||||
08.10
RadniÄki (P)
Trayal
3
2
|
08.10.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
TimoÄanin
Radnik
1
0
|
08.10.2022 | 1 : 0 |
08.10
10:00
StaniÅ”iÄ
Derby 2015
3
0
|
08.10.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
AFK
Mladost GAT
0
6
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 6 |
08.10
11:00
OFK StajiÄevo
Sloven
1
7
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 7 |
|
||||||
08.10
12:00
Podunavac
1. Maj
0
6
|
08.10.2022 12:00 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
10:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
3
0
|
08.10.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
08.10
10:00
Spartak 1976
BuduÄnost
13
0
|
08.10.2022 10:00 | 13 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Sloboda (Ä)
Sloga (BB)
5
0
|
08.10.2022 10:00 | 5 : 0 |
|
08.10
00:00
Prva Iskra
Kolubara
3
5
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 5 |
|
||||||
08.10
00:00
OFK Beograd
BSK BorÄa
7
1
|
08.10.2022 00:00 | 7 : 1 |
|
||||||
08.10
00:00
Zemun
SinÄeliÄ
1
0
|
08.10.2022 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
IMT
Rakovica
2
0
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
Ada
Voždovac
0
1
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
08.10
00:00
DIF
Beograd
3
4
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.10
00:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
2
2
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
00:00
OFK Balkan
Žarkovo 2000
1
1
|
08.10.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
00:00
Železnik 1930
OFK Crvenka
3
4
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.10
00:00
Zvezdara
Bežanija
1
10
|
08.10.2022 00:00 | 1 : 10 | |||||||
08.10
00:00
Dunavac
OFK Mladenovac
0
1
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
08.10
00:00
BuduÄnost
OFK BuduÄnost
0
3
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
00:00
Torlak
Hajduk
3
0
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
Milutinac
Borac
2
2
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 2 |
|
08.10
Mladost
Kolarac
2
4
|
08.10.2022 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
Sloga
Udarnik
0
4
|
08.10.2022 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
Polet
OFK Mihajlovac
1
5
|
08.10.2022 | 1 : 5 |
|
||||||
08.10
Sloboda
Mladi Borac
9
1
|
08.10.2022 | 9 : 1 |
|
08.10
13:00
Kiker
RFK GrafiÄar
0
4
|
08.10.2022 13:00 | 0 : 4 | |||||||
08.10
13:00
Vojvodina
TSC
1
0
|
08.10.2022 13:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
13:30
Teleoptik
ÄukariÄki
1
3
|
08.10.2022 13:30 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:30
Napredak
Brodarac
2
4
|
08.10.2022 15:30 | 2 : 4 |
08.10
14:00
HajduÄica
BuduÄnost
2
1
|
08.10.2022 14:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
Potporanj
Polet
4
2
|
08.10.2022 | 4 : 2 |
|
08.10
10:00
ObiliÄ
RadniÄki 1905
0
3
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
08.10
Sutjeska
Borac
|
08.10.2022 | : | |||||||
08.10
OFK BeÄej 1918
BaÄka 1923
9
1
|
08.10.2022 | 9 : 1 |
|
||||||
08.10
RFK Novi Sad 1921
TSK
|
08.10.2022 | : | |||||||
08.10
Index
Sloga
1
1
|
08.10.2022 | 1 : 1 |
08.10
11:00
Duboko
Rvati
2
1
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
08.10
15:45
Rampa
Jasen
1
4
|
08.10.2022 15:45 | 1 : 4 |
|
08.10
11:00
ÄSK
LSK
2
1
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Srem
Fruskogorac
5
2
|
08.10.2022 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
Sloboda
BuduÄnost
3
1
|
08.10.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
GraniÄar
Jedinstvo
2
5
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.10
11:00
Napredak
Ljukovo
5
1
|
08.10.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Sremac
Jadran
|
08.10.2022 11:00 |
|
|||||||
08.10
11:00
Hajduk
Dunav
|
08.10.2022 11:00 | : |
08.10
16:00
RadniÄki 1923
ŽGFK Borac
3
1
|
08.10.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
08.10
00:00
Loznica
TSC
8
0
|
08.10.2022 00:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak DOO
0
3
|
08.10.2022 | 0 : 3 | |||||||
08.10
Vojvodina
Heroj
11
0
|
08.10.2022 | 11 : 0 |
08.10
10:00
Rad
RadniÄki (NB)
2
0
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
13:30
IMT
OLE
3
3
|
08.10.2022 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
12:30
Partizan
SinÄeliÄ
8
0
|
08.10.2022 12:30 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Teleoptik
Crvena zvezda
0
1
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
09:30
Zemun
011
0
3
|
08.10.2022 09:30 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
18:15
ADA
OFK Beograd
1
2
|
08.10.2022 18:15 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
09:00
Voždovac
RFK GrafiÄar
5
0
|
08.10.2022 09:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Brodarac
ÄukariÄki
0
2
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
08.10
11:00
VrÄin
Lokomotiva
1
3
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
13:30
SinÄeliÄ
OFK Beograd
2
13
|
08.10.2022 13:30 | 2 : 13 |
|
||||||
08.10
11:00
Rad
BSK BorÄa
2
0
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
08.10
15:00
Kolubara
OFK Beograd
0
2
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
SinÄeliÄ 2012
Rad
1
3
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
10:30
PFK Žarkovo 2000
Obrenovac 1905
2
2
|
08.10.2022 10:30 | 2 : 2 |
|
08.10
10:00
OFK VrŔac
Sporto 023
1
1
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Proleter 2006
RadniÄki (Z)
1
2
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
12:00
Petrika
RadniÄki (SM)
4
2
|
08.10.2022 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
Voja GaÄiÄ
ODR
4
2
|
08.10.2022 10:00 | 4 : 2 |
|
08.10
10:00
CFK
Kabel
2
1
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Spartak ŽK
Petar PuaÄa
7
0
|
08.10.2022 11:00 | 7 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Vojvodina
TSC
1
0
|
08.10.2022 15:00 | 1 : 0 |
08.10
11:00
Apolon 2018
Apolon 4
2
2
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
13:00
SuŔica
Bane 1931
3
2
|
08.10.2022 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
12:00
Pazar Juniors
Bubamara 91
0
3
|
08.10.2022 12:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
12:00
Å umadija 1903
Kosmet
0
6
|
08.10.2022 12:00 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
10:00
RadniÄki 1923
IFA Titan
6
1
|
08.10.2022 10:00 | 6 : 1 |
|
08.10
13:00
Spartak 1976
Polimlje
1
0
|
08.10.2022 13:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
10:00
Zlatibor
Sloboda (Ä)
0
3
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
08.10
11:00
RSK
OPK Rudar 1933
4
0
|
08.10.2022 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
ŽelezniÄar
Plana
1
11
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 11 |
|
||||||
08.10
10:00
Jasenica 2017
Å umadija (A)
1
1
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 1 |
08.10
09:00
Jedinstvo
OFK OseÄina
10
0
|
08.10.2022 09:00 | 10 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
MaÄva
0
6
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
10:00
Sunrise Å abac
OFK Senjak
2
0
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
POFK Savacium
RadniÄki (V)
1
0
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 0 |
|
08.10
16:00
011
RadniÄki (NB)
2
1
|
08.10.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
12:30
Voždovac
Partizan
1
6
|
08.10.2022 12:30 | 1 : 6 |
|
||||||
08.10
15:30
Teleoptik
RFK GrafiÄar
2
1
|
08.10.2022 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
09:00
IMT
OFK Beograd
2
3
|
08.10.2022 09:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
ÄukariÄki
Crvena zvezda
1
3
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
08.10
11:00
Trayal Knez Lazar
GFK Jagodina
1
1
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
OFK Å ampion 2014
Real
1
4
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
11:00
RadniÄki (P)
Timok 1919
4
1
|
08.10.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
SFS Borac
Duel Juniors
2
7
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 7 |
|
||||||
08.10
10:00
OFK RadniÄki
RadniÄki (N)
0
3
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
00:00
Lider MGM
Napredak
2
0
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
08.10
GFK DuboÄica
OFK RadniÄki
6
1
|
08.10.2022 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
Trnovac
Radnik
5
0
|
08.10.2022 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
Mineralac
OFK SinÄeliÄ
5
0
|
08.10.2022 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
OFK Kosanica
Real NiÅ” 2
0
4
|
08.10.2022 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
Pusta Reka
Vlasina
4
2
|
08.10.2022 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
OFK BuduÄnost 2020
Mladost
3
3
|
08.10.2022 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
SFK Morava
Filip FilipoviÄ
7
0
|
08.10.2022 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
Sloga
BSK
7
1
|
08.10.2022 | 7 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
OFK TopliÄanin
SU Prestiž - Joca RistiÄ
1
4
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 4 |
08.10
10:00
Mihajlovac 1934
Osipaonica
3
2
|
08.10.2022 10:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:00
BuduÄnost
Proleter
8
0
|
08.10.2022 15:00 | 8 : 0 | |||||||
08.10
10:00
Napredak
Udarnik
2
2
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
Sloga
Godomin
2
1
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
12:00
PetliÄ SD 2006
Mladi radnik 1940
14
0
|
08.10.2022 12:00 | 14 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Mladost 1948
Tesla
4
1
|
08.10.2022 11:00 | 4 : 1 |
08.10
00:00
Bubamara 2010
Unirea
4
2
|
08.10.2022 00:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
00:00
Glogonj
Sloga
0
7
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 7 |
|
||||||
08.10
00:00
Spartak 1911
Borac
4
3
|
08.10.2022 00:00 | 4 : 3 |
|
08.10
Mundial
Mladost
2
4
|
08.10.2022 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
Stari TamiÅ”
BSK
1
3
|
08.10.2022 | 1 : 3 |
|
08.10
00:00
Potporanj
KaraÅ”
3
1
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
00:00
Polet
Partizan
1
2
|
08.10.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
00:00
Banatul
Inviktus 2020
2
10
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 10 |
|
||||||
08.10
12:00
Ratar
OFK VrŔac
0
3
|
08.10.2022 12:00 | 0 : 3 |
08.10
Dinamo 1945
OFK PlandiŔte
7
0
|
08.10.2022 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
RadniÄki
OFK VrŔac
3
1
|
08.10.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
Proleter
Borac
2
3
|
08.10.2022 | 2 : 3 |
|
08.10
11:15
Omladinac
Zabrežje
6
0
|
08.10.2022 11:15 | 6 : 0 |
|
08.10
11:00
Zvižd
Pomoravlje 1946
5
1
|
08.10.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
08.10
09:00
SinÄeliÄ
Rakovica
0
2
|
08.10.2022 09:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
12:00
BSK
BSK 1925
4
1
|
08.10.2022 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Balkan
ObiliÄ 1924
2
1
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Karioke
Ada
4
1
|
08.10.2022 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
08:30
PFK Žarkovo 2000
Torlak
11
0
|
08.10.2022 08:30 | 11 : 0 |
|
||||||
08.10
09:30
Zemun
Bežanija
7
4
|
08.10.2022 09:30 | 7 : 4 |
|
||||||
08.10
08:30
RadniÄki (O)
Lokomotiva
0
0
|
08.10.2022 08:30 | 0 : 0 |
|
08.10
13:45
Borac (L)
Prva Iskra
2
1
|
08.10.2022 13:45 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Novi Beograd
DIF
0
4
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
00:00
Barajevo
LeŔtane
|
08.10.2022 00:00 | : |
08.10
12:30
OFK Crvenka
Trudbenik
5
2
|
08.10.2022 12:30 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
Kosmaj
Beograd 1929
0
6
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
15:00
PKB
BoleÄ
0
0
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Zvezdara
OFK Mladenovac
0
5
|
08.10.2022 15:00 | 0 : 5 |
|
08.10
10:00
Hajduk Veljko
OFK 019
2
1
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
10:00
Morava 1918
RadniÄki
7
1
|
08.10.2022 10:00 | 7 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Junior
Trstenik PTT
2
0
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 0 |
08.10
10:00
RadniÄki 1905
TSC
1
2
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
Arena Su
BajŔa
0
4
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 4 |
|
08.10
JoŔanica
OFK DIF
4
4
|
08.10.2022 | 4 : 4 |
|
||||||
08.10
Bane 1931
Pazar Juniors
0
3
|
08.10.2022 | 0 : 3 | |||||||
08.10
Novi Pazar
SU FA Al Ahli
1
1
|
08.10.2022 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
00:00
Sport Klub 99
Jedinstvo 2017
5
2
|
08.10.2022 00:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
OFK Ras
OFK National AG
3
2
|
08.10.2022 | 3 : 2 |
|
08.10
13:00
Vinogradar
Sloga
8
0
|
08.10.2022 13:00 | 8 : 0 |
|
08.10
Sevojno
Sloga
0
6
|
08.10.2022 | 0 : 6 | |||||||
08.10
GFK Sloboda
Savinac 1933
2
0
|
08.10.2022 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
14:00
ŽFK Jedinstvo Putevi
Jedinstvo Putevi
2
6
|
08.10.2022 14:00 | 2 : 6 |
|
||||||
08.10
ViŔesava
BuduÄnost
2
4
|
08.10.2022 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
00:00
Sevojno
BuduÄnost
0
5
|
08.10.2022 00:00 | 0 : 5 |
|
08.10
16:30
Trudbenik
Crvena zvezda
1
5
|
08.10.2022 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
08.10
13:30
OLE
Teleoptik
0
2
|
08.10.2022 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
13:30
SinÄeliÄ
Brodarac
3
1
|
08.10.2022 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
20:15
Kampione
PFK Žarkovo 2000
0
4
|
08.10.2022 20:15 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
13:00
ÄukariÄki
Železnik 1930
2
0
|
08.10.2022 13:00 | 2 : 0 |
|
08.10
10:00
Partizan
Rad
4
0
|
08.10.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
09:00
011
RFK GrafiÄar
0
7
|
08.10.2022 09:00 | 0 : 7 |
|
||||||
08.10
18:00
Zemun
Dinamo 1945
1
4
|
08.10.2022 18:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
15:30
Olimpik
RadniÄki (NB)
7
0
|
08.10.2022 15:30 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
T6 NIKA
Kolubara
1
2
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
RadniÄki (O)
Voždovac
0
1
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
08.10
12:00
Kolubara
ŠuŔnjar
0
1
|
08.10.2022 12:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
14:00
PetliÄ
Lazarevac
11
1
|
08.10.2022 14:00 | 11 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Lokomotiva
Velika MoŔtanica
3
1
|
08.10.2022 11:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
10:00
Komgrap
Borac
7
0
|
08.10.2022 10:00 | 7 : 0 | |||||||
08.10
SremÄica
Zuce 2019
|
08.10.2022 | : |
08.10
12:30
PFK Žarkovo 2000
Hajduk
6
1
|
08.10.2022 12:30 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Zemun
BuduÄnost
0
4
|
08.10.2022 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
09:00
Milano Stars
OFK Prima Fortuna
4
1
|
08.10.2022 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
16:00
OFK Beograd
Lanosa
4
0
|
08.10.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
13:45
Milutinac
BSK 1925
2
3
|
08.10.2022 13:45 | 2 : 3 |
|
08.10
10:00
Sopot
IMT
0
5
|
08.10.2022 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
14:00
Partizan - B
ObiliÄ 1924
5
2
|
08.10.2022 14:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
09:00
ÄukariÄki - B
BSK BorÄa
11
1
|
08.10.2022 09:00 | 11 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Obrenovac 1905
OFK Crvenka
6
1
|
08.10.2022 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
13:00
DIF
Rakovica
0
0
|
08.10.2022 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Palilulac
Rad - B
3
2
|
08.10.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
08.10
12:00
Jedinstvo
Loznica
1
3
|
08.10.2022 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
14:00
Pazar
KaraÄorÄe
1
2
|
08.10.2022 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
12:30
Požega
MaÄva
4
3
|
08.10.2022 12:30 | 4 : 3 |
|
08.10
11:00
TSC
Ruma
4
0
|
08.10.2022 11:00 | 4 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Proleter
Spartak d.o.o.
0
3
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
11:00
Polet
Moskva
0
6
|
08.10.2022 11:00 | 0 : 6 | |||||||
08.10
16:00
Banat
Prave Dame
0
5
|
08.10.2022 16:00 | 0 : 5 |
08.10
OFK Å ampion 2014
Real NiÅ”
0
6
|
08.10.2022 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
RadniÄki (P)
Timok 1919
2
0
|
08.10.2022 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
OFK ParaÄin
Duel Juniors
0
2
|
08.10.2022 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
Lider MGM
Napredak
0
4
|
08.10.2022 | 0 : 4 |
|
08.10
08:30
Milutinac
SinÄeliÄ 2012
0
2
|
08.10.2022 08:30 | 0 : 2 |
|
08.10
09:00
Omladinac
Pobednik
5
6
|
08.10.2022 09:00 | 5 : 6 |
|
08.10
11:00
Sunrise Å abac
Savacium
8
0
|
08.10.2022 11:00 | 8 : 0 |
08.10
10:00
Sloga (P)
Lazarica
9
0
|
08.10.2022 10:00 | 9 : 0 |
|
08.10
13:00
Kolubara
Brodarac
5
0
|
08.10.2022 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Crvena zvezda
Olimpik
12
0
|
08.10.2022 11:00 | 12 : 0 |
|
||||||
08.10
14:15
GardoÅ”
ÄukariÄki
1
3
|
08.10.2022 14:15 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
10:30
SinÄeliÄ
Trudbenik
0
4
|
08.10.2022 10:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
14:00
011
OLE
0
5
|
08.10.2022 14:00 | 0 : 5 |
|
08.10
13:00
RadniÄki (NB)
Zemun
2
6
|
08.10.2022 13:00 | 2 : 6 |
|
||||||
08.10
20:45
RFK GrafiÄar
DuŔanovac
3
1
|
08.10.2022 20:45 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
12:00
Partizan
Kampione
4
0
|
08.10.2022 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
OFK Balkan Mirijevo
ÄankoviÄ
0
0
|
08.10.2022 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
Jedinstvo
BSK 1925
2
1
|
08.10.2022 12:00 | 2 : 1 |
|
08.10
10:00
OFK Crvenka
Banja
2
1
|
08.10.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Beograd 1929
KovaÄevac 1956
3
0
|
08.10.2022 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
BSK BorÄa
Dunavac
5
0
|
08.10.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
13:00
Palilulac
DIV
4
2
|
08.10.2022 13:00 | 4 : 2 |
|
08.10
10:00
Velika MoŔtanica
PetliÄ
1
2
|
08.10.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
13:00
Lokomotiva
Kolubara
0
5
|
08.10.2022 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
16:00
Olimpik
DIF
|
08.10.2022 16:00 |
|
08.10
11:00
Milano Stars
Rabona 2020
1
2
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
12:30
Dinamo 1945
Beograd 1929
5
0
|
08.10.2022 12:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
ObiliÄ 1924
LeŔtane
3
0
|
08.10.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Kampione
Torlak
7
0
|
08.10.2022 15:00 | 7 : 0 |
|
08.10
13:00
OFK Beograd
GSP Polet
2
0
|
08.10.2022 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
09:00
Rad
T6 NIKA
6
0
|
08.10.2022 09:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
09:00
Teleoptik
Obrenovac 1905
3
0
|
08.10.2022 09:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Voždovac
RadniÄki (O)
4
1
|
08.10.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
12:45
Železnik 1930
Žarkovo 2000
0
2
|
08.10.2022 12:45 | 0 : 2 |
|
08.10
Hajduk Veljko
OFK 019
4
4
|
08.10.2022 | 4 : 4 |
|
||||||
08.10
OFK ParaÄin II
OFK Bratstvo
5
2
|
08.10.2022 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
Finale 2013
OFK Morava 2012
0
2
|
08.10.2022 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
Junior
Trstenik PPT
0
4
|
08.10.2022 | 0 : 4 |
|
08.10
GFK DuboÄica
OFK RadniÄki
5
1
|
08.10.2022 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
Trnovac
Radnik
8
2
|
08.10.2022 | 8 : 2 |
|
||||||
08.10
Mineralac
Nacional
2
6
|
08.10.2022 | 2 : 6 |
|
||||||
08.10
OFK Kosanica
Real NiÅ” 2
3
1
|
08.10.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
VuÄje
Filip FilipoviÄ
1
5
|
08.10.2022 | 1 : 5 |
|
||||||
08.10
Sloga
BSK
0
0
|
08.10.2022 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
OFK TopliÄanin
SU Prestiz - Joca Ristic
0
1
|
08.10.2022 | 0 : 1 |
|
08.10
09:00
Spartak
Subotica 10
3
0
|
08.10.2022 09:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
09:30
SU Team Akademija
Tisa
4
0
|
08.10.2022 09:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
16:00
Vinogradar
TSC 11
0
3
|
08.10.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
08.10
Sport Club 99
Bane 1931
1
3
|
08.10.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
AF AS Novi Pazar
Jedinstvo 2017
4
1
|
08.10.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Kosmet
3
6
|
08.10.2022 | 3 : 6 |
|
||||||
08.10
OFK National
Novi Pazar
2
0
|
08.10.2022 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
00:00
SU Fa Al Ahli
Pazar Juniors
1
5
|
08.10.2022 00:00 | 1 : 5 |
|
08.10
00:00
FA Sparks
Pazar Juniors
2
2
|
08.10.2022 00:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
SU Fa Al Ahli
JoŔanica
1
3
|
08.10.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
Rudar (B)
OFK Dif
0
7
|
08.10.2022 | 0 : 7 |
|
||||||
08.10
Novi Pazar
Rudar (KM)
2
1
|
08.10.2022 | 2 : 1 |
|
08.10
11:00
Sloga 33
Mladi radnik 1926
1
2
|
08.10.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
RSK
Rudar (S)
2
2
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
SFU Gornjak
OPK Rudar 1933
4
1
|
08.10.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Omladinac (Å )
Sopot
2
1
|
08.10.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
08.10
10:50
BuduÄnost
Pobednik
3
0
|
08.10.2022 10:50 | 3 : 0 |
|
08.10
19:00
Borac Mozzart
FMP Soccerbet
84
85
|
08.10.2022 19:00 | 84 : 85 |
08.10
19:00
Kolubara LA 2003
Sloga
72
86
|
08.10.2022 19:00 | 72 : 86 | |||||||
08.10
18:00
Sloboda
VrŔac
72
71
|
08.10.2022 18:00 | 72 : 71 |
08.10
16:00
RadniÄki SPD
Klik
110
75
|
08.10.2022 16:00 | 110 : 75 | |||||||
08.10
17:00
Hercegovac
Joker
82
87
|
08.10.2022 17:00 | 82 : 87 | |||||||
08.10
19:00
Mladost
Morava
89
76
|
08.10.2022 19:00 | 89 : 76 | |||||||
08.10
19:30
Star
ŽelezniÄar
101
90
|
08.10.2022 19:30 | 101 : 90 |
08.10
14:00
Slodes
Napredak
101
81
|
08.10.2022 14:00 | 101 : 81 | |||||||
08.10
16:30
Borac
Beko
92
61
|
08.10.2022 16:30 | 92 : 61 |
08.10
17:00
Topola
Srem
65
57
|
08.10.2022 17:00 | 65 : 57 | |||||||
08.10
19:00
RadniÄki
Stara Pazova
90
64
|
08.10.2022 19:00 | 90 : 64 |
08.10
16:30
Jedinstvo
Nova Pazova
68
74
|
08.10.2022 16:30 | 68 : 74 | |||||||
08.10
19:00
I Came To Play
ŽelezniÄar
64
68
|
08.10.2022 19:00 | 64 : 68 | |||||||
08.10
20:00
Podrinje
Hajduk
81
79
|
08.10.2022 20:00 | 81 : 79 |
08.10
17:00
ParaÄin
Napredak Junior
73
69
|
08.10.2022 17:00 | 73 : 69 | |||||||
08.10
17:00
Äuprija
Zekas 75
81
86
|
08.10.2022 17:00 | 81 : 86 | |||||||
08.10
18:00
Plana
Požarevac
81
75
|
08.10.2022 18:00 | 81 : 75 |
08.10
17:30
Loznica
Sloga Elite
100
70
|
08.10.2022 17:30 | 100 : 70 | |||||||
08.10
20:00
Priboj
MileŔevac
74
73
|
08.10.2022 20:00 | 74 : 73 |
08.10
16:00
Panteri
Konstantin
71
84
|
08.10.2022 16:00 | 71 : 84 |
08.10
12:30
Marinos
NiÅ”
68
69
|
08.10.2022 12:30 | 68 : 69 | |||||||
08.10
18:00
OKK Vlasotince
Radan
77
86
|
08.10.2022 18:00 | 77 : 86 |
08.10
16:30
Futog 1276
Sloboda
73
62
|
08.10.2022 16:30 | 73 : 62 |
08.10
18:30
Vojka
Omladinac
70
56
|
08.10.2022 18:30 | 70 : 56 |
08.10
15:00
SO ŽKK
Äelarevo
89
44
|
08.10.2022 15:00 | 89 : 44 |
08.10
16:00
Art Basket
VrŔac
127
49
|
08.10.2022 16:00 | 127 : 49 | |||||||
08.10
17:00
Vojvodina 021
Duga
68
52
|
08.10.2022 17:00 | 68 : 52 |
08.10
18:00
MileŔevka
Student
74
70
|
08.10.2022 18:00 | 74 : 70 | |||||||
08.10
13:00
RadniÄki (B)
TopolÄanka
60
77
|
08.10.2022 13:00 | 60 : 77 | |||||||
08.10
16:00
Karaburma
Ras
80
66
|
08.10.2022 16:00 | 80 : 66 | |||||||
08.10
19:00
Srbobran
Stara Pazova
79
53
|
08.10.2022 19:00 | 79 : 53 |
08.10
19:00
Ribnica
MOK TopliÄanin 97
3
0
|
08.10.2022 19:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
19:00
Mladi radnik
Mladenovac
3
1
|
08.10.2022 19:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
19:00
Spartak (Lj)
Jedinstvo (SP)
3
1
|
08.10.2022 19:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
17:00
Vojvodina
GraÄac
3
0
|
08.10.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
19:00
RadniÄki
NiÅ”
3
0
|
08.10.2022 19:00 | 3 : 0 |
08.10
18:00
Ub
Leskovac 98
3
0
|
08.10.2022 18:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
19:00
Srem (SM)
RadniÄki Blaster
3
0
|
08.10.2022 19:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
17:00
Partizan EFBET
Novi Sad
3
0
|
08.10.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
19:30
InÄija
NS Volej Team
3
0
|
08.10.2022 19:30 | 3 : 0 | |||||||
08.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Klek
3
0
|
08.10.2022 19:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
00:00
TENT
Zlatibor
3
0
|
08.10.2022 00:00 | 3 : 0 |
08.10
VrnjaÄka Banja
TehniÄar 2
3
0
|
08.10.2022 | 3 : 0 | |||||||
08.10
12:00
ŽOK Napredak 037 III
Sloboda S 2
0
3
|
08.10.2022 12:00 | 0 : 3 |
08.10
18:00
Kopaonik
ŽOK Napredak 037 - 2
3
2
|
08.10.2022 18:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
12:30
Kneginja Milica
Borac 2
0
3
|
08.10.2022 12:30 | 0 : 3 | |||||||
08.10
12:00
Napredak 037
Sloboda S - 3
0
3
|
08.10.2022 12:00 | 0 : 3 |
08.10
18:00
Maks 2
Stars
3
0
|
08.10.2022 18:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
18:00
BeoÄin 2
Maks
0
3
|
08.10.2022 18:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
18:00
Srem Iton 2
Srem Iton
0
3
|
08.10.2022 18:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
16:00
Sloga
Ruma 2
0
3
|
08.10.2022 16:00 | 0 : 3 |
08.10
19:00
ObiliÄ
Proleter
30
33
|
08.10.2022 19:00 | 30 : 33 | |||||||
08.10
18:00
Dinamo
Vojvodina
28
24
|
08.10.2022 18:00 | 28 : 24 | |||||||
08.10
19:00
JugoviÄ
DuboÄica 54
24
25
|
08.10.2022 19:00 | 24 : 25 |
08.10
18:00
Vrbas Petrol
Crvenka
26
33
|
08.10.2022 18:00 | 26 : 33 | |||||||
08.10
20:30
Hercegovac
Lavovi
24
20
|
08.10.2022 20:30 | 24 : 20 | |||||||
08.10
19:00
Sivac 69
InÄija
32
26
|
08.10.2022 19:00 | 32 : 26 |
08.10
18:00
Priboj
Mladi radnik
34
19
|
08.10.2022 18:00 | 34 : 19 |
08.10
18:00
Slavija
Hercegovina
30
31
|
08.10.2022 18:00 | 30 : 31 | |||||||
08.10
18:30
Metalac
Nova Pazova 1957
29
25
|
08.10.2022 18:30 | 29 : 25 | |||||||
08.10
17:00
Mladost TSK
RadniÄki 1958
37
30
|
08.10.2022 17:00 | 37 : 30 | |||||||
08.10
19:30
Lavovi BP
Jabuka
44
20
|
08.10.2022 19:30 | 44 : 20 |
08.10
21:00
Partizan 2
Sportski Centar Voždovac 2012
25
30
|
08.10.2022 21:00 | 25 : 30 | |||||||
08.10
15:30
Lazarevac
Studentski grad
29
30
|
08.10.2022 15:30 | 29 : 30 |
08.10
19:00
MaÄva
SPD RadniÄki 2
36
20
|
08.10.2022 19:00 | 36 : 20 | |||||||
08.10
19:00
Mladost
Župa 54
33
28
|
08.10.2022 19:00 | 33 : 28 |
08.10
20:30
ORK Bor
Jastrebac
32
34
|
08.10.2022 20:30 | 32 : 34 | |||||||
08.10
17:00
Mladost
Jedinstvo 1974
27
33
|
08.10.2022 17:00 | 27 : 33 | |||||||
08.10
18:30
NiŔka Banja
ZajeÄar 1949
30
33
|
08.10.2022 18:30 | 30 : 33 | |||||||
08.10
19:00
Aleksinac
ŽitoraÄa
25
24
|
08.10.2022 19:00 | 25 : 24 |
08.10
19:30
Sombor
Crvena zvezda
29
40
|
08.10.2022 19:30 | 29 : 40 |
08.10
17:00
Rudar 2
Osipaonica
37
25
|
08.10.2022 17:00 | 37 : 25 |
08.10
13:00
Prijepolje
Beli anÄeo
51
21
|
08.10.2022 13:00 | 51 : 21 | |||||||
08.10
19:00
Užice
Arilje
39
33
|
08.10.2022 19:00 | 39 : 33 |
08.10
17:00
TrepÄa
Teki
38
28
|
08.10.2022 17:00 | 38 : 28 |
08.10
17:30
Kikinda 2 Grindex
Srbobran
33
35
|
08.10.2022 17:30 | 33 : 35 |
08.10
15:00
Vojvodina
PanÄevo
29
22
|
08.10.2022 15:00 | 29 : 22 |
08.10
19:30
Napredak 12
Mladi radnik
42
25
|
08.10.2022 19:30 | 42 : 25 | |||||||
08.10
19:30
Temerin
Srem
27
37
|
08.10.2022 19:30 | 27 : 37 | |||||||
08.10
17:00
Crvena zvezda
Beograd
30
27
|
08.10.2022 17:00 | 30 : 27 | |||||||
08.10
19:00
Sloga
RadniÄki BG
29
27
|
08.10.2022 19:00 | 29 : 27 | |||||||
08.10
18:00
TopliÄanin
Halas Jožef
39
20
|
08.10.2022 18:00 | 39 : 20 |
08.10
19:30
ORK Loznica
SPD RadniÄki - 2
38
7
|
08.10.2022 19:30 | 38 : 7 | |||||||
08.10
18:00
Metalac AD
Pazar 2003
37
26
|
08.10.2022 18:00 | 37 : 26 | |||||||
08.10
18:00
RadniÄki (S)
Prijepolje
23
33
|
08.10.2022 18:00 | 23 : 33 |
08.10
12:00
NemanjiÄ
Rudar
21
22
|
08.10.2022 12:00 | 21 : 22 | |||||||
08.10
16:00
Požarevac
Rtanj
48
23
|
08.10.2022 16:00 | 48 : 23 |
08.10
18:00
Pirot
Mladost
36
36
|
08.10.2022 18:00 | 36 : 36 |
08.10
15:00
ORK Beograd
RadniÄki (O)
30
24
|
08.10.2022 15:00 | 30 : 24 |
08.10
15:00
Krule
Ruma
20
37
|
08.10.2022 15:00 | 20 : 37 | |||||||
08.10
19:00
Gradnulica
Mladost
22
22
|
08.10.2022 19:00 | 22 : 22 |
08.10
17:00
Halas Jožef 2
Odžaci
51
14
|
08.10.2022 17:00 | 51 : 14 |
08.10
19:00
Partizan
BVK Crvena zvezda
12
13
|
08.10.2022 19:00 | 12 : 13 | |||||||
08.10
19:45
Novi Beograd
HAVK Mladost
24
7
|
08.10.2022 19:45 | 24 : 7 | |||||||
08.10
12:00
Mornar BS
Jadran ST
3
14
|
08.10.2022 12:00 | 3 : 14 | |||||||
08.10
19:00
Primorac
Jadran HN
7
9
|
08.10.2022 19:00 | 7 : 9 |
08.10
18:00
Budva BR
VA Cattaro
9
9
|
08.10.2022 18:00 | 9 : 9 | |||||||
08.10
18:00
Primorje EB
Zadar 1952
18
7
|
08.10.2022 18:00 | 18 : 7 | |||||||
08.10
19:00
MedveÅ”Äak
Vojvodina
11
14
|
08.10.2022 19:00 | 11 : 14 | |||||||
08.10
19:00
Valis
NBG Vukovi
10
6
|
08.10.2022 19:00 | 10 : 6 |
08.10
18:30
Leskovac
Smederevo
5
1
|
08.10.2022 18:30 | 5 : 1 |
08.10
16:00
LeteÄi Holandjanin
Tisa
5
3
|
08.10.2022 16:00 | 5 : 3 | |||||||
08.10
19:00
KraljeviÄevo
Omladinac
7
6
|
08.10.2022 19:00 | 7 : 6 |
08.10
15:30
PP 192
Karanovac
17
4
|
08.10.2022 15:30 | 17 : 4 |
08.10
16:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
27
24
|
08.10.2022 16:00 | 27 : 24 |
|
08.10
Kraljevo Royal Crowns
Subotica Gorillas
48
26
|
08.10.2022 | 48 : 26 |
|
08.10
18:00
HDD Sij Acroni Jesenice
Crvena zvezda
2
1
|
08.10.2022 18:00 | E 2 : 1 | |||||||
08.10
18:00
LedX Celje
Team select Croatia
4
1
|
08.10.2022 18:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
19:00
Slavija Junior
Sisak
5
1
|
08.10.2022 19:00 | 5 : 1 | |||||||
08.10
18:00
Vojvodina
Triglav
2
8
|
08.10.2022 18:00 | 2 : 8 |