19.10
15:00
OFK Vršac
RFK Grafičar
0
2
|
19.10.2022 15:00 | OFK Vršac | 0 : 2 | RFK Grafičar |
19.10
15:00
Soko
Lipar
0
2
|
19.10.2022 15:00 | Soko | 0 : 2 | Lipar |
19.10
14:30
FSU Južna pruga
Pavlovac
|
19.10.2022 14:30 | FSU Južna pruga | : | Pavlovac | |||||
19.10
14:30
BSK Bujanovac
Mineralac
1
3
|
19.10.2022 14:30 | BSK Bujanovac | 1 : 3 | Mineralac | |||||
19.10
14:30
Torpedo 1973
Dinamo (V)
1
1
|
19.10.2022 14:30 | Torpedo 1973 | 1 : 1 | Dinamo (V) | |||||
19.10
14:30
SU Dinamo Jug
Mladost (B)
1
0
|
19.10.2022 14:30 | SU Dinamo Jug | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
19.10
14:30
Vihor
Levosoje
3
0
|
19.10.2022 14:30 | Vihor | 3 : 0 | Levosoje | |||||
19.10
14:30
OFK AS
Čelik
1
4
|
19.10.2022 14:30 | OFK AS | 1 : 4 | Čelik | |||||
19.10
14:30
Radnički 2021
Mladost (S)
3
1
|
19.10.2022 14:30 | Radnički 2021 | 3 : 1 | Mladost (S) |
19.10
20:30
AFC Bournemouth
Southampton
0
1
|
19.10.2022 20:30 | AFC Bournemouth | 0 : 1 | Southampton | |||||
19.10
20:30
Liverpool
West Ham United
1
0
|
19.10.2022 20:30 | Liverpool | 1 : 0 | West Ham United | |||||
19.10
20:30
Newcastle United
Everton
1
0
|
19.10.2022 20:30 | Newcastle United | 1 : 0 | Everton | |||||
19.10
21:15
Manchester United
Tottenham Hotspur
2
0
|
19.10.2022 21:15 | Manchester United | 2 : 0 | Tottenham Hotspur | |||||
19.10
20:30
Brentford
Chelsea
0
0
|
19.10.2022 20:30 | Brentford | 0 : 0 | Chelsea |
19.10
19:00
Cádiz CF
Real Betis Balompié
0
0
|
19.10.2022 19:00 | Cádiz CF | 0 : 0 | Real Betis Balompié | |||||
19.10
21:00
Elche CF
Real Madrid
0
3
|
19.10.2022 21:00 | Elche CF | 0 : 3 | Real Madrid | |||||
19.10
20:00
Real Sociedad
RCD Mallorca
1
0
|
19.10.2022 20:00 | Real Sociedad | 1 : 0 | RCD Mallorca | |||||
19.10
19:00
Real Valladolid
Celta Vigo
4
1
|
19.10.2022 19:00 | Real Valladolid | 4 : 1 | Celta Vigo |
19.10
14:30
Železničar
RFK Novi Sad 1921
3
0
|
19.10.2022 14:30 | Železničar | 3 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
19.10
14:30
IMT
Radnički 1923
2
1
|
19.10.2022 14:30 | IMT | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
19.10
14:30
OFK Žarkovo
Kolubara
1
1
|
19.10.2022 14:30 | OFK Žarkovo | 1 : 1 | Kolubara | |||||
19.10
15:30
Mladost GAT
Voždovac
2
0
|
19.10.2022 15:30 | Mladost GAT | 2 : 0 | Voždovac | |||||
19.10
14:30
Radnički (NB)
Mladost (L)
2
1
|
19.10.2022 14:30 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
19.10
13:00
Javor Matis
Radnički (N)
0
0
|
19.10.2022 13:00 | Javor Matis | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
19.10
14:30
GFK Jagodina
Novi Pazar
1
2
|
19.10.2022 14:30 | GFK Jagodina | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
19.10
14:30
Loznica
TSC
1
2
|
19.10.2022 14:30 | Loznica | 1 : 2 | TSC | |||||
19.10
14:30
Polet
Radnik
0
1
|
19.10.2022 14:30 | Polet | 0 : 1 | Radnik | |||||
19.10
18:00
Rad
Spartak ŽK
0
2
|
19.10.2022 18:00 | Rad | 0 : 2 | Spartak ŽK | |||||
19.10
14:30
Zlatibor
Čukarički
0
2
|
19.10.2022 14:30 | Zlatibor | 0 : 2 | Čukarički | |||||
19.10
14:30
Kabel
Metalac
4
5
|
19.10.2022 14:30 | Kabel | 4 : 5 | Metalac |
19.10
12:00
Karađorđe
Jedinstvo 2017
0
0
|
19.10.2022 12:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Jedinstvo 2017 |
19.10
17:00
TSC
OFK Vrbas
2
0
|
19.10.2022 17:00 | TSC | 2 : 0 | OFK Vrbas |
19.10
10:00
Armija SK
ODR
5
1
|
19.10.2022 10:00 | Armija SK | 5 : 1 | ODR |
19.10
11:00
Crvena zvezda
Partizan
2
4
|
19.10.2022 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 4 | Partizan |
19.10
10:00
Hajduk 1912
Arena Su
1
2
|
19.10.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 2 | Arena Su |
19.10
17:00
Crvena zvezda
OLE
9
1
|
19.10.2022 17:00 | Crvena zvezda | 9 : 1 | OLE |
19.10
16:30
Spartak 09
Tisa Njerš
3
0
|
19.10.2022 16:30 | Spartak 09 | 3 : 0 | Tisa Njerš |
19.10
20:00
Alba
Panathinaikos
94
65
|
19.10.2022 20:00 | Alba | 94 : 65 | Panathinaikos | |||||
19.10
20:30
Cazoo Baskonia
Crvena zvezda Maridianbet
92
75
|
19.10.2022 20:30 | Cazoo Baskonia | 92 : 75 | Crvena zvezda Maridianbet | |||||
19.10
20:45
Real Madrid
Olympiacos
87
89
|
19.10.2022 20:45 | Real Madrid | 87 : 89 | Olympiacos |
19.10
18:00
Lietkabelis
Ratiopharm Ulm
80
76
|
19.10.2022 18:00 | Lietkabelis | 80 : 76 | Ratiopharm Ulm | |||||
19.10
19:00
Frutti Extra Bursaspor
Joventut
81
72
|
19.10.2022 19:00 | Frutti Extra Bursaspor | 81 : 72 | Joventut | |||||
19.10
18:30
U-BT Cluj-Napoca
Cedevita Olimpija
94
76
|
19.10.2022 18:30 | U-BT Cluj-Napoca | 94 : 76 | Cedevita Olimpija | |||||
19.10
20:30
Germani Brescia
Prometey
104
70
|
19.10.2022 20:30 | Germani Brescia | 104 : 70 | Prometey |
19.10
18:30
Promitheas Patras
Gran Canaria
93
82
|
19.10.2022 18:30 | Promitheas Patras | 93 : 82 | Gran Canaria | |||||
19.10
20:30
Paris Basketball
Hapoel Tel Aviv
86
100
|
19.10.2022 20:30 | Paris Basketball | 86 : 100 | Hapoel Tel Aviv |
19.10
15:00
Vrijednosnice Osijek
Gorica
77
73
|
19.10.2022 15:00 | Vrijednosnice Osijek | 77 : 73 | Gorica | |||||
19.10
21:00
Pelister Bitola
GGD Šenčur
71
67
|
19.10.2022 21:00 | Pelister Bitola | 71 : 67 | GGD Šenčur | |||||
19.10
18:00
Sutjeska
TFT Skopje
99
69
|
19.10.2022 18:00 | Sutjeska | 99 : 69 | TFT Skopje |
19.10
17:00
Montana 2003
Zagreb
91
68
|
19.10.2022 17:00 | Montana 2003 | 91 : 68 | Zagreb | |||||
19.10
20:30
Duga
RMU Banovići
96
74
|
19.10.2022 20:30 | Duga | 96 : 74 | RMU Banovići | |||||
19.10
18:00
Play Off
Budućnost
0
20
|
19.10.2022 18:00 | Play Off | 0 : 20 | Budućnost |
19.10
17:00
Lavovi
Nikšić 1995
50
58
|
19.10.2022 17:00 | Lavovi | 50 : 58 | Nikšić 1995 | |||||
19.10
19:00
Cinkarna Celje
Vojvodina 021
68
44
|
19.10.2022 19:00 | Cinkarna Celje | 68 : 44 | Vojvodina 021 |
19.10
20:00
Bečej
Elbraco Technoland CVS
0
3
|
19.10.2022 20:00 | Bečej | 0 : 3 | Elbraco Technoland CVS |
19.10
20:15
Beočin
Inđija 2
1
3
|
19.10.2022 20:15 | Beočin | 1 : 3 | Inđija 2 |
19.10
20:00
Paraćin
Mačva
25
30
|
19.10.2022 20:00 | Paraćin | 25 : 30 | Mačva |
19.10
18:00
Đerdap
Majdanpek
26
37
|
19.10.2022 18:00 | Đerdap | 26 : 37 | Majdanpek |
19.10
21:00
Kruševac
Bane
27
25
|
19.10.2022 21:00 | Kruševac | 27 : 25 | Bane |
19.10
18:30
Beograd
Temerin
25
23
|
19.10.2022 18:30 | Beograd | 25 : 23 | Temerin |
19.10
20:30
Sloven
Železničar 2
27
28
|
19.10.2022 20:30 | Sloven | 27 : 28 | Železničar 2 |
19.10
20:00
Proleter
NBG Vukovi
11
14
|
19.10.2022 20:00 | Proleter | 11 : 14 | NBG Vukovi | |||||
19.10
19:00
Šabac
Valis
12
8
|
19.10.2022 19:00 | Šabac | 12 : 8 | Valis | |||||
19.10
17:30
Vojvodina
BVK Crvena zvezda
6
20
|
19.10.2022 17:30 | Vojvodina | 6 : 20 | BVK Crvena zvezda | |||||
19.10
19:00
Partizan
Nais
15
7
|
19.10.2022 19:00 | Partizan | 15 : 7 | Nais | |||||
19.10
20:00
Novi Beograd
SPD Radnički
14
15
|
19.10.2022 20:00 | Novi Beograd | 14 : 15 | SPD Radnički |
19.10
21:30
Taš
Bečej
13
12
|
19.10.2022 21:30 | Taš | 13 : 12 | Bečej |