01.10
17:00
Javor Matis
Voždovac
0
2
|
01.10.2022 17:00 | Javor Matis | 0 : 2 | Voždovac | |||||
01.10
15:00
TSC
Radnik
2
1
|
01.10.2022 15:00 | TSC | 2 : 1 | Radnik | |||||
01.10
19:00
Napredak
Kolubara
4
0
|
01.10.2022 19:00 | Napredak | 4 : 0 | Kolubara |
01.10
15:30
Bečej 1918
1. Maj Ruma
0
1
|
01.10.2022 15:30 | Bečej 1918 | 0 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
01.10
15:30
Omladinac
Jedinstvo
0
1
|
01.10.2022 15:30 | Omladinac | 0 : 1 | Jedinstvo |
01.10
15:30
Budućnost
Zemun
1
2
|
01.10.2022 15:30 | Budućnost | 1 : 2 | Zemun | |||||
01.10
10:00
Sinđelić
Teleoptik
0
1
|
01.10.2022 10:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Teleoptik |
01.10
15:00
Mladi radnik 1926
Sloga (BB)
2
0
|
01.10.2022 15:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 0 | Sloga (BB) | |||||
01.10
15:00
Mačva 1929
Smederevo 1924
1
3
|
01.10.2022 15:00 | Mačva 1929 | 1 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
01.10
15:00
Borac 1926
Real
2
0
|
01.10.2022 15:00 | Borac 1926 | 2 : 0 | Real | |||||
01.10
15:00
FAP
Tutin
2
1
|
01.10.2022 15:00 | FAP | 2 : 1 | Tutin | |||||
01.10
15:00
Budućnost Krušik 2014
Sloga (K)
1
0
|
01.10.2022 15:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Sloga (K) |
01.10
15:00
Timok 1919
SFS Borac
1
1
|
01.10.2022 15:00 | Timok 1919 | 1 : 1 | SFS Borac | |||||
01.10
15:00
OFK Topličanin
Meševo
0
3
|
01.10.2022 15:00 | OFK Topličanin | 0 : 3 | Meševo | |||||
01.10
15:00
GFK Jagodina
Timočanin
3
0
|
01.10.2022 15:00 | GFK Jagodina | 3 : 0 | Timočanin | |||||
01.10
15:00
Radnički (S)
Pčinja
2
1
|
01.10.2022 15:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Pčinja | |||||
01.10
15:00
Jedinstvo (P)
Dunav
1
0
|
01.10.2022 15:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Dunav |
01.10
15:30
Sloga
Bačka 1901
2
1
|
01.10.2022 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Bačka 1901 | |||||
01.10
15:30
Bajša
OFK Mladost APA
7
0
|
01.10.2022 15:30 | Bajša | 7 : 0 | OFK Mladost APA | |||||
01.10
15:30
Bratstvo 2019
Krila Krajine
6
0
|
01.10.2022 15:30 | Bratstvo 2019 | 6 : 0 | Krila Krajine | |||||
01.10
15:30
OFK Vrbas
Radnički 1918
2
4
|
01.10.2022 15:30 | OFK Vrbas | 2 : 4 | Radnički 1918 | |||||
01.10
15:30
Senta
Preporod
2
1
|
01.10.2022 15:30 | Senta | 2 : 1 | Preporod |
01.10
15:30
Veternik
Šajkaš 1908
4
0
|
01.10.2022 15:30 | Veternik | 4 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
01.10
15:30
Sloga (T)
Železničar
0
2
|
01.10.2022 15:30 | Sloga (T) | 0 : 2 | Železničar | |||||
01.10
15:30
Radnički (NP)
Mladost (BJ)
1
2
|
01.10.2022 15:30 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
01.10
15:30
GFK Sloven
Dunav
1
1
|
01.10.2022 15:30 | GFK Sloven | 1 : 1 | Dunav | |||||
01.10
15:30
Sloboda
Jedinstvo
1
1
|
01.10.2022 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Jedinstvo |
01.10
15:30
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (V)
0
1
|
01.10.2022 15:30 | Jedinstvo (BK) | 0 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
01.10
15:30
Sloboda
Crvena Zvezda
1
0
|
01.10.2022 15:30 | Sloboda | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
01.10
15:30
Jedinstvo Stević
Proleter
1
2
|
01.10.2022 15:30 | Jedinstvo Stević | 1 : 2 | Proleter | |||||
01.10
15:30
Kozara
Begej
2
1
|
01.10.2022 15:30 | Kozara | 2 : 1 | Begej |
01.10
15:30
Šušnjar
Sremčica
4
0
|
01.10.2022 15:30 | Šušnjar | 4 : 0 | Sremčica | |||||
01.10
15:30
OFK Mladenovac
Kosmaj
2
0
|
01.10.2022 15:30 | OFK Mladenovac | 2 : 0 | Kosmaj |
01.10
15:00
Nebeski Andjeli
Žitorađa
1
0
|
01.10.2022 15:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | Žitorađa | |||||
01.10
15:00
Pusta Reka
OFK Kosanica
1
2
|
01.10.2022 15:00 | Pusta Reka | 1 : 2 | OFK Kosanica | |||||
01.10
15:00
Gracko
Lugina
4
0
|
01.10.2022 15:00 | Gracko | 4 : 0 | Lugina |
01.10
15:00
OFK Sinđelić
Svrljig
7
1
|
01.10.2022 15:00 | OFK Sinđelić | 7 : 1 | Svrljig |
01.10
15:00
Blagotin
Mladi borac
1
0
|
01.10.2022 15:00 | Blagotin | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
01.10
15:00
Sloga (D)
Trstenik PPT
1
1
|
01.10.2022 15:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Trstenik PPT |
01.10
15:00
OFK Knjaz
Brodoremont
4
1
|
01.10.2022 15:00 | OFK Knjaz | 4 : 1 | Brodoremont | |||||
01.10
15:00
Ozren
Lužnica
4
2
|
01.10.2022 15:00 | Ozren | 4 : 2 | Lužnica |
01.10
15:00
Napredak (G)
Jošanica
0
4
|
01.10.2022 15:00 | Napredak (G) | 0 : 4 | Jošanica | |||||
01.10
15:00
Šumadija 1903
Bane 1931
0
1
|
01.10.2022 15:00 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Bane 1931 | |||||
01.10
18:30
Goč
Trepča
1
0
|
01.10.2022 18:30 | Goč | 1 : 0 | Trepča |
01.10
15:00
Crnokosa
Kej
4
0
|
01.10.2022 15:00 | Crnokosa | 4 : 0 | Kej | |||||
01.10
15:00
Spartak 1976
Polimlje
0
0
|
01.10.2022 15:00 | Spartak 1976 | 0 : 0 | Polimlje | |||||
01.10
15:00
Sevojno
Savinac 1933
6
0
|
01.10.2022 15:00 | Sevojno | 6 : 0 | Savinac 1933 |
01.10
15:00
Šumadija (A)
Sloga 33
1
2
|
01.10.2022 15:00 | Šumadija (A) | 1 : 2 | Sloga 33 | |||||
01.10
15:00
Karađorđe
Sloboda
2
0
|
01.10.2022 15:00 | Karađorđe | 2 : 0 | Sloboda | |||||
01.10
15:00
Omladinac
Sloga 1924
3
1
|
01.10.2022 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Sloga 1924 |
01.10
15:00
Ribnica
OFK Divci
2
3
|
01.10.2022 15:00 | Ribnica | 2 : 3 | OFK Divci | |||||
01.10
15:00
Radnički (V)
Cer
2
1
|
01.10.2022 15:00 | Radnički (V) | 2 : 1 | Cer |
01.10
15:30
Glogonj
Karaš (J)
4
0
|
01.10.2022 15:30 | Glogonj | 4 : 0 | Karaš (J) | |||||
01.10
15:30
BAK
Dolina
4
0
|
01.10.2022 15:30 | BAK | 4 : 0 | Dolina |
01.10
15:30
Jadran
Udarnik Višnjevac
0
4
|
01.10.2022 15:30 | Jadran | 0 : 4 | Udarnik Višnjevac | |||||
01.10
15:30
Sloga
Đurđin
3
5
|
01.10.2022 15:30 | Sloga | 3 : 5 | Đurđin | |||||
01.10
15:30
Proleter
Njegoš
2
0
|
01.10.2022 15:30 | Proleter | 2 : 0 | Njegoš |
01.10
15:30
Crvenka
Borac 46
3
0
|
01.10.2022 15:30 | Crvenka | 3 : 0 | Borac 46 | |||||
01.10
15:30
Polet
Naša Zvezda
3
2
|
01.10.2022 15:30 | Polet | 3 : 2 | Naša Zvezda | |||||
01.10
15:30
Soko
Hajduk
0
3
|
01.10.2022 15:30 | Soko | 0 : 3 | Hajduk | |||||
01.10
15:30
Kordun
ŽAK
1
2
|
01.10.2022 15:30 | Kordun | 1 : 2 | ŽAK |
01.10
15:00
Delija
ASK
4
2
|
01.10.2022 15:00 | Delija | 4 : 2 | ASK | |||||
01.10
15:00
Budućnost
Rusanda
1
1
|
01.10.2022 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Rusanda |
01.10
15:30
Hajduk (B)
Hajduk (V)
1
1
|
01.10.2022 15:30 | Hajduk (B) | 1 : 1 | Hajduk (V) |
01.10
16:00
Cement
Bačka (B)
2
0
|
01.10.2022 16:00 | Cement | 2 : 0 | Bačka (B) | |||||
01.10
16:00
Omladinac
OFK Sirig
1
4
|
01.10.2022 16:00 | Omladinac | 1 : 4 | OFK Sirig | |||||
01.10
16:00
OFK Futog
Fruškogorac
3
6
|
01.10.2022 16:00 | OFK Futog | 3 : 6 | Fruškogorac |
01.10
18:15
Šećeranac Ada
Beograd Karaburma
2
1
|
01.10.2022 18:15 | Šećeranac Ada | 2 : 1 | Beograd Karaburma | |||||
01.10
15:30
Borac
Siti Sport Klub
5
1
|
01.10.2022 15:30 | Borac | 5 : 1 | Siti Sport Klub |
01.10
15:30
BSK 1926
Radnički
5
0
|
01.10.2022 15:30 | BSK 1926 | 5 : 0 | Radnički |
01.10
15:00
Temnić 1924
13. April
6
2
|
01.10.2022 15:00 | Temnić 1924 | 6 : 2 | 13. April |
01.10
15:00
OFK Brđanac
Radnik
1
2
|
01.10.2022 15:00 | OFK Brđanac | 1 : 2 | Radnik |
01.10
20:00
Trnava
Šumadija
2
0
|
01.10.2022 20:00 | Trnava | 2 : 0 | Šumadija |
01.10
15:00
Moravac (Č)
Zemljoradnik
1
7
|
01.10.2022 15:00 | Moravac (Č) | 1 : 7 | Zemljoradnik |
01.10
15:00
Mladost 1948
Mladi radnik 1940
1
0
|
01.10.2022 15:00 | Mladost 1948 | 1 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
01.10
15:00
OFK Napredak
Jasenica 2017
5
1
|
01.10.2022 15:00 | OFK Napredak | 5 : 1 | Jasenica 2017 |
01.10
15:00
Poreč
Miloševo
2
3
|
01.10.2022 15:00 | Poreč | 2 : 3 | Miloševo |
01.10
15:30
Rudar 2001
Vihor
4
0
|
01.10.2022 15:30 | Rudar 2001 | 4 : 0 | Vihor |
01.10
14:30
Borac 1950
Sloga
0
1
|
01.10.2022 14:30 | Borac 1950 | 0 : 1 | Sloga | |||||
01.10
14:30
Rudar (SR)
Budućnost (M)
1
0
|
01.10.2022 14:30 | Rudar (SR) | 1 : 0 | Budućnost (M) |
01.10
15:00
Radnički 2020
Mladost
3
2
|
01.10.2022 15:00 | Radnički 2020 | 3 : 2 | Mladost | |||||
01.10
15:00
Aluminijum
Planinac 1933
4
3
|
01.10.2022 15:00 | Aluminijum | 4 : 3 | Planinac 1933 |
01.10
15:00
Rudar
Drina (Lj)
2
1
|
01.10.2022 15:00 | Rudar | 2 : 1 | Drina (Lj) | |||||
01.10
15:00
Jevremovac
Mladi borac
2
2
|
01.10.2022 15:00 | Jevremovac | 2 : 2 | Mladi borac | |||||
01.10
15:00
Lipolist
Gučevo 1929
2
3
|
01.10.2022 15:00 | Lipolist | 2 : 3 | Gučevo 1929 |
01.10
15:30
Senjak
Zadrugar
5
0
|
01.10.2022 15:30 | Senjak | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
01.10
15:30
Zvezda
Vladimir Durković
1
0
|
01.10.2022 15:30 | Zvezda | 1 : 0 | Vladimir Durković |
01.10
15:30
Sloga 1934
Pobeda 1926
1
4
|
01.10.2022 15:30 | Sloga 1934 | 1 : 4 | Pobeda 1926 | |||||
01.10
15:30
Stanovo 1941
Košutnjak
1
2
|
01.10.2022 15:30 | Stanovo 1941 | 1 : 2 | Košutnjak |
01.10
15:00
Rudar Vrška Čuka
Osnić
2
1
|
01.10.2022 15:00 | Rudar Vrška Čuka | 2 : 1 | Osnić | |||||
01.10
15:00
Midžor
Trebič
1
1
|
01.10.2022 15:00 | Midžor | 1 : 1 | Trebič |
01.10
15:30
Slatina
Jedinstvo
4
2
|
01.10.2022 15:30 | Slatina | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.10
15:30
Sloga
Ovčar
0
0
|
01.10.2022 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Ovčar | |||||
01.10
15:30
Parmenac
Morava
2
3
|
01.10.2022 15:30 | Parmenac | 2 : 3 | Morava |
01.10
15:00
Jezero 2017
Vinogradar
4
2
|
01.10.2022 15:00 | Jezero 2017 | 4 : 2 | Vinogradar |
01.10
16:00
Sofeks
Borac (R)
5
0
|
01.10.2022 16:00 | Sofeks | 5 : 0 | Borac (R) |
01.10
15:00
Ratar
Vukašinovac
0
2
|
01.10.2022 15:00 | Ratar | 0 : 2 | Vukašinovac |
01.10
14:30
Kolonija
Beljanica
3
0
|
01.10.2022 14:30 | Kolonija | 3 : 0 | Beljanica | |||||
01.10
14:30
Istok 63
Mladost
2
0
|
01.10.2022 14:30 | Istok 63 | 2 : 0 | Mladost |
01.10
14:30
Jedinstvo
GFK Strelište
2
5
|
01.10.2022 14:30 | Jedinstvo | 2 : 5 | GFK Strelište | |||||
01.10
14:30
Partizan
Ursule
2
2
|
01.10.2022 14:30 | Partizan | 2 : 2 | Ursule |
01.10
15:30
Bogutovačka Banja
Mataruge
2
0
|
01.10.2022 15:30 | Bogutovačka Banja | 2 : 0 | Mataruge | |||||
01.10
15:30
Morava (M)
Popovići Vrnjci
1
1
|
01.10.2022 15:30 | Morava (M) | 1 : 1 | Popovići Vrnjci | |||||
01.10
15:30
Mlada krila
Mineral 2015
1
2
|
01.10.2022 15:30 | Mlada krila | 1 : 2 | Mineral 2015 |
01.10
15:30
OFK Zeka Buljubaša
Napredak
4
1
|
01.10.2022 15:30 | OFK Zeka Buljubaša | 4 : 1 | Napredak | |||||
01.10
15:30
Erdevik 2017
BSK
1
2
|
01.10.2022 15:30 | Erdevik 2017 | 1 : 2 | BSK | |||||
01.10
15:30
Jedinstvo
Zmaj
5
0
|
01.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Zmaj | |||||
01.10
15:30
Graničar
OFK Bikić
2
0
|
01.10.2022 15:30 | Graničar | 2 : 0 | OFK Bikić | |||||
01.10
15:30
LSK
Fruška Gora
4
0
|
01.10.2022 15:30 | LSK | 4 : 0 | Fruška Gora | |||||
01.10
15:30
Borac (R)
Borac (VR)
0
0
|
01.10.2022 15:30 | Borac (R) | 0 : 0 | Borac (VR) | |||||
01.10
15:30
Obilić 1993
Srem
2
0
|
01.10.2022 15:30 | Obilić 1993 | 2 : 0 | Srem |
01.10
15:30
Maglić
Mladost
6
2
|
01.10.2022 15:30 | Maglić | 6 : 2 | Mladost |
01.10
15:00
Radnički
Jedinstvo
3
2
|
01.10.2022 15:00 | Radnički | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.10
Sloboda
Mladi borac
1
1
|
01.10.2022 | Sloboda | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
01.10
15:00
Real
Moravac (P)
0
0
|
01.10.2022 15:00 | Real | 0 : 0 | Moravac (P) | |||||
01.10
00:00
Gradac
Šumadija
3
1
|
01.10.2022 00:00 | Gradac | 3 : 1 | Šumadija |
01.10
15:00
Jedinstvo
Studenac
2
0
|
01.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Studenac | |||||
01.10
15:00
TE Gučevo
Cer
8
1
|
01.10.2022 15:00 | TE Gučevo | 8 : 1 | Cer | |||||
01.10
15:00
Luk
7. Juli
2
6
|
01.10.2022 15:00 | Luk | 2 : 6 | 7. Juli |
01.10
15:00
Pepeljevac 1947
BSK
0
1
|
01.10.2022 15:00 | Pepeljevac 1947 | 0 : 1 | BSK | |||||
01.10
15:00
Makrešane
Naupare
2
2
|
01.10.2022 15:00 | Makrešane | 2 : 2 | Naupare |
01.10
15:30
Bežanija
Srem
7
0
|
01.10.2022 15:30 | Bežanija | 7 : 0 | Srem | |||||
01.10
13:00
Miljakovac
Šumadinac
2
0
|
01.10.2022 13:00 | Miljakovac | 2 : 0 | Šumadinac |
01.10
15:30
Zmaj Novi grad
Palilulac
3
0
|
01.10.2022 15:30 | Zmaj Novi grad | 3 : 0 | Palilulac | |||||
01.10
11:00
Rakovica
OFK Lug 2020
3
1
|
01.10.2022 11:00 | Rakovica | 3 : 1 | OFK Lug 2020 |
01.10
15:30
Šumadinac KG
Azbest 1927
3
1
|
01.10.2022 15:30 | Šumadinac KG | 3 : 1 | Azbest 1927 |
01.10
15:00
Jedinstvo
Real Niš
0
5
|
01.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Real Niš |
01.10
15:30
Jedinstvo
Roham
4
1
|
01.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Roham | |||||
01.10
15:30
Omladinac
Napredak
1
0
|
01.10.2022 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Napredak |
01.10
15:00
Horgoš 1911
Hajduk
2
3
|
01.10.2022 15:00 | Horgoš 1911 | 2 : 3 | Hajduk | |||||
01.10
15:00
Potisje
Obilić
1
2
|
01.10.2022 15:00 | Potisje | 1 : 2 | Obilić |
01.10
16:00
Borac
Sloga
1
0
|
01.10.2022 16:00 | Borac | 1 : 0 | Sloga | |||||
01.10
16:00
Mladost (P)
Partizan
1
2
|
01.10.2022 16:00 | Mladost (P) | 1 : 2 | Partizan | |||||
01.10
16:00
Mladi radnik
Kruševica 1980
4
0
|
01.10.2022 16:00 | Mladi radnik | 4 : 0 | Kruševica 1980 |
01.10
15:30
Rongo Siti
Padež
11
3
|
01.10.2022 15:30 | Rongo Siti | 11 : 3 | Padež | |||||
01.10
15:30
Borac
Lokomotiva
4
0
|
01.10.2022 15:30 | Borac | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
01.10
15:30
Gnjilan
Napredak
5
0
|
01.10.2022 15:30 | Gnjilan | 5 : 0 | Napredak |
01.10
15:00
SU Gradište
Arbanasce
0
6
|
01.10.2022 15:00 | SU Gradište | 0 : 6 | Arbanasce |
01.10
11:00
Torpedo
Rvati
3
0
|
01.10.2022 11:00 | Torpedo | 3 : 0 | Rvati | |||||
01.10
15:30
Belo Polje
Zvezda
0
3
|
01.10.2022 15:30 | Belo Polje | 0 : 3 | Zvezda |
01.10
15:30
Pobednik
Polet
3
0
|
01.10.2022 15:30 | Pobednik | 3 : 0 | Polet |
01.10
16:00
Vinogradar
Solid
2
0
|
01.10.2022 16:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Solid | |||||
01.10
16:00
Kelebijska šuma
Čantavir
1
0
|
01.10.2022 16:00 | Kelebijska šuma | 1 : 0 | Čantavir |
01.10
16:00
Bjelica
Bratstvo
4
1
|
01.10.2022 16:00 | Bjelica | 4 : 1 | Bratstvo |
01.10
Sloboda
Pobeda
9
0
|
01.10.2022 | Sloboda | 9 : 0 | Pobeda | |||||
01.10
Mladost
Jedinstvo
3
0
|
01.10.2022 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.10
Bačka
Eđšeg
1
2
|
01.10.2022 | Bačka | 1 : 2 | Eđšeg | |||||
01.10
Tomislavci
Proleter
1
3
|
01.10.2022 | Tomislavci | 1 : 3 | Proleter |
01.10
15:30
Sloga 1949
Polet
2
2
|
01.10.2022 15:30 | Sloga 1949 | 2 : 2 | Polet |
01.10
15:00
Zvizdar
OFK Takovo
0
1
|
01.10.2022 15:00 | Zvizdar | 0 : 1 | OFK Takovo |
01.10
14:30
Belica
Omladinac
6
2
|
01.10.2022 14:30 | Belica | 6 : 2 | Omladinac | |||||
01.10
14:30
Morava
OFK Dragoševac
6
1
|
01.10.2022 14:30 | Morava | 6 : 1 | OFK Dragoševac |
01.10
15:30
Metaloplastika 2006
Proleter
3
2
|
01.10.2022 15:30 | Metaloplastika 2006 | 3 : 2 | Proleter | |||||
01.10
15:30
Roma - Odžino selo
Sloga
2
4
|
01.10.2022 15:30 | Roma - Odžino selo | 2 : 4 | Sloga |
01.10
15:00
Mladost (Sv)
Borac BTG
4
2
|
01.10.2022 15:00 | Mladost (Sv) | 4 : 2 | Borac BTG |
01.10
15:00
ŠFU Derbi 2016
Mladost (DB)
7
2
|
01.10.2022 15:00 | ŠFU Derbi 2016 | 7 : 2 | Mladost (DB) | |||||
01.10
15:00
Mladost (DL)
Pomoravlje
1
0
|
01.10.2022 15:00 | Mladost (DL) | 1 : 0 | Pomoravlje | |||||
01.10
15:00
Atletiko
Turekovac
2
1
|
01.10.2022 15:00 | Atletiko | 2 : 1 | Turekovac |
01.10
15:00
Šanac
Mladost VPD
3
0
|
01.10.2022 15:00 | Šanac | 3 : 0 | Mladost VPD |
01.10
15:00
Zeppelin 026
Vučak
3
3
|
01.10.2022 15:00 | Zeppelin 026 | 3 : 3 | Vučak |
01.10
15:00
Sloboda
ISK Izvor
2
4
|
01.10.2022 15:00 | Sloboda | 2 : 4 | ISK Izvor |
01.10
16:00
Kotlenik
Grivac
7
1
|
01.10.2022 16:00 | Kotlenik | 7 : 1 | Grivac |
01.10
15:30
Crvena zvezda
Vojvodina
0
4
|
01.10.2022 15:30 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
01.10
15:30
Naša Krajina
Mladost
4
0
|
01.10.2022 15:30 | Naša Krajina | 4 : 0 | Mladost | |||||
01.10
15:30
Solunac
Dobrica
3
2
|
01.10.2022 15:30 | Solunac | 3 : 2 | Dobrica | |||||
01.10
15:30
Janošik
Rapid
3
4
|
01.10.2022 15:30 | Janošik | 3 : 4 | Rapid |
01.10
15:30
Dunav
Mip Majdan
1
0
|
01.10.2022 15:30 | Dunav | 1 : 0 | Mip Majdan |
01.10
14:30
Resavac
Kupinovac
1
2
|
01.10.2022 14:30 | Resavac | 1 : 2 | Kupinovac | |||||
01.10
14:30
Lipovica
Resava
4
3
|
01.10.2022 14:30 | Lipovica | 4 : 3 | Resava |
01.10
15:00
Mali Borak
Mladost (L)
4
1
|
01.10.2022 15:00 | Mali Borak | 4 : 1 | Mladost (L) |
01.10
16:00
Brezovac
Šamot
0
1
|
01.10.2022 16:00 | Brezovac | 0 : 1 | Šamot |
01.10
15:30
Dragoš
Petar Dobrnjac
1
1
|
01.10.2022 15:30 | Dragoš | 1 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
01.10
11:00
Manastirica
Radnički
3
4
|
01.10.2022 11:00 | Manastirica | 3 : 4 | Radnički | |||||
01.10
11:00
Sloga 1952
Jedinstvo
1
2
|
01.10.2022 11:00 | Sloga 1952 | 1 : 2 | Jedinstvo |
01.10
11:00
Omladinac
Rudar 1947
1
3
|
01.10.2022 11:00 | Omladinac | 1 : 3 | Rudar 1947 | |||||
01.10
15:30
Soko
Udarnik 2015
4
2
|
01.10.2022 15:30 | Soko | 4 : 2 | Udarnik 2015 | |||||
01.10
15:30
Burovac
Borac
0
4
|
01.10.2022 15:30 | Burovac | 0 : 4 | Borac | |||||
01.10
15:30
Melnica
Vukan
2
0
|
01.10.2022 15:30 | Melnica | 2 : 0 | Vukan |
01.10
15:30
Mladost (Č)
OFK Radnički
0
1
|
01.10.2022 15:30 | Mladost (Č) | 0 : 1 | OFK Radnički | |||||
01.10
15:30
OFK Polet
Bistrica
5
1
|
01.10.2022 15:30 | OFK Polet | 5 : 1 | Bistrica | |||||
01.10
15:30
TEK Sloga
Mladost (C)
0
5
|
01.10.2022 15:30 | TEK Sloga | 0 : 5 | Mladost (C) |
01.10
15:30
Sloboda
Petka
3
2
|
01.10.2022 15:30 | Sloboda | 3 : 2 | Petka | |||||
01.10
15:30
OFK Burovo
Sloga
0
3
|
01.10.2022 15:30 | OFK Burovo | 0 : 3 | Sloga | |||||
01.10
15:30
BSK
Strmovo
2
5
|
01.10.2022 15:30 | BSK | 2 : 5 | Strmovo |
01.10
15:00
Vrelo 1971
Budućnost
1
3
|
01.10.2022 15:00 | Vrelo 1971 | 1 : 3 | Budućnost | |||||
01.10
15:00
SFU Osanica
Homoljac
0
2
|
01.10.2022 15:00 | SFU Osanica | 0 : 2 | Homoljac |
01.10
15:30
Crni Vitez
Napredak (T)
5
0
|
01.10.2022 15:30 | Crni Vitez | 5 : 0 | Napredak (T) | |||||
01.10
15:30
Napredak (VC)
Radnik
2
0
|
01.10.2022 15:30 | Napredak (VC) | 2 : 0 | Radnik |
01.10
15:30
Udarnik
Polet 1930
1
3
|
01.10.2022 15:30 | Udarnik | 1 : 3 | Polet 1930 |
01.10
14:00
Borac
Sloga Meridian
2
1
|
01.10.2022 14:00 | Borac | 2 : 1 | Sloga Meridian | |||||
01.10
19:00
Široki Brijeg
Igman
3
2
|
01.10.2022 19:00 | Široki Brijeg | 3 : 2 | Igman | |||||
01.10
15:00
Leotar
Željezničar
0
1
|
01.10.2022 15:00 | Leotar | 0 : 1 | Željezničar |
01.10
15:30
Slavija
Rudar Prijedor
3
2
|
01.10.2022 15:30 | Slavija | 3 : 2 | Rudar Prijedor | |||||
01.10
15:30
Zvijezda 09
Drina
5
1
|
01.10.2022 15:30 | Zvijezda 09 | 5 : 1 | Drina | |||||
01.10
15:30
Podrinje
Ljubić
1
2
|
01.10.2022 15:30 | Podrinje | 1 : 2 | Ljubić | |||||
01.10
15:30
Sloboda (NG)
Radnik
2
0
|
01.10.2022 15:30 | Sloboda (NG) | 2 : 0 | Radnik | |||||
01.10
15:30
Modriča
Famos
0
0
|
01.10.2022 15:30 | Modriča | 0 : 0 | Famos | |||||
01.10
15:30
Kozara
Tekstilac
1
0
|
01.10.2022 15:30 | Kozara | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
01.10
15:30
Krupa
Laktaši
3
1
|
01.10.2022 15:30 | Krupa | 3 : 1 | Laktaši |
01.10
16:00
OFK Petrovac
Arsenal
1
2
|
01.10.2022 16:00 | OFK Petrovac | 1 : 2 | Arsenal | |||||
01.10
15:00
Sutjeska
Jedinstvo
5
0
|
01.10.2022 15:00 | Sutjeska | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.10
15:00
Rudar
Jezero
2
1
|
01.10.2022 15:00 | Rudar | 2 : 1 | Jezero | |||||
01.10
16:00
Dečić
Mornar
3
1
|
01.10.2022 16:00 | Dečić | 3 : 1 | Mornar |
01.10
00:00
Ribnica
Karioke
2
0
|
01.10.2022 00:00 | Ribnica | 2 : 0 | Karioke | |||||
01.10
00:00
Drezga
Čelik
2
4
|
01.10.2022 00:00 | Drezga | 2 : 4 | Čelik | |||||
01.10
00:00
Ilarion
Zora
2
3
|
01.10.2022 00:00 | Ilarion | 2 : 3 | Zora | |||||
01.10
00:00
Olympico
Adria
0
3
|
01.10.2022 00:00 | Olympico | 0 : 3 | Adria | |||||
01.10
00:00
Zabjelo
Crvena stijena
1
0
|
01.10.2022 00:00 | Zabjelo | 1 : 0 | Crvena stijena | |||||
01.10
00:00
OFK Titograd
Internacional
0
3
|
01.10.2022 00:00 | OFK Titograd | 0 : 3 | Internacional |
01.10
00:00
Sloga (R)
Cetinje
0
3
|
01.10.2022 00:00 | Sloga (R) | 0 : 3 | Cetinje | |||||
01.10
00:00
Sloga (SB)
Orjen
0
1
|
01.10.2022 00:00 | Sloga (SB) | 0 : 1 | Orjen | |||||
01.10
00:00
Budva
Akademija
2
1
|
01.10.2022 00:00 | Budva | 2 : 1 | Akademija | |||||
01.10
00:00
Lovćen
Hajduk
3
0
|
01.10.2022 00:00 | Lovćen | 3 : 0 | Hajduk |
01.10
00:00
Polimlje
OFK Gusinje
4
1
|
01.10.2022 00:00 | Polimlje | 4 : 1 | OFK Gusinje | |||||
01.10
00:00
Pljevlja 97
Komovi
4
1
|
01.10.2022 00:00 | Pljevlja 97 | 4 : 1 | Komovi | |||||
01.10
00:00
Petnjica
Gusinje
1
0
|
01.10.2022 00:00 | Petnjica | 1 : 0 | Gusinje | |||||
01.10
00:00
Brskovo
Ibar
1
3
|
01.10.2022 00:00 | Brskovo | 1 : 3 | Ibar |
01.10
13:30
Arsenal
Tottenham Hotspur
3
1
|
01.10.2022 13:30 | Arsenal | 3 : 1 | Tottenham Hotspur | |||||
01.10
16:00
AFC Bournemouth
Brentford
0
0
|
01.10.2022 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 0 | Brentford | |||||
01.10
16:00
Crystal Palace
Chelsea
1
2
|
01.10.2022 16:00 | Crystal Palace | 1 : 2 | Chelsea | |||||
01.10
16:00
Fulham
Newcastle United
1
4
|
01.10.2022 16:00 | Fulham | 1 : 4 | Newcastle United | |||||
01.10
16:00
Liverpool
Brighton & Hove Albion
3
3
|
01.10.2022 16:00 | Liverpool | 3 : 3 | Brighton & Hove Albion | |||||
01.10
16:00
Southampton
Everton
1
2
|
01.10.2022 16:00 | Southampton | 1 : 2 | Everton | |||||
01.10
18:30
West Ham United
Wolverhampton
2
0
|
01.10.2022 18:30 | West Ham United | 2 : 0 | Wolverhampton |
01.10
15:30
1. FC Köln
Borussia Dortmund
3
2
|
01.10.2022 15:30 | 1. FC Köln | 3 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
01.10
15:30
Eintracht Frankfurt
1. FC Union Berlin
2
0
|
01.10.2022 15:30 | Eintracht Frankfurt | 2 : 0 | 1. FC Union Berlin | |||||
01.10
15:30
RB Leipzig
VfL Bochum
4
0
|
01.10.2022 15:30 | RB Leipzig | 4 : 0 | VfL Bochum | |||||
01.10
15:30
SC Freiburg
1. FSV Mainz 05
2
1
|
01.10.2022 15:30 | SC Freiburg | 2 : 1 | 1. FSV Mainz 05 | |||||
01.10
15:30
VfL Wolfsburg
VfB Stuttgart
3
2
|
01.10.2022 15:30 | VfL Wolfsburg | 3 : 2 | VfB Stuttgart | |||||
01.10
18:30
Werder Bremen
Borussia M'gladbach
5
1
|
01.10.2022 18:30 | Werder Bremen | 5 : 1 | Borussia M'gladbach |
01.10
21:00
Paris Saint-Germain
OGC Nice
2
1
|
01.10.2022 21:00 | Paris Saint-Germain | 2 : 1 | OGC Nice | |||||
01.10
17:00
RC Strasbourg
Stade Rennais
1
3
|
01.10.2022 17:00 | RC Strasbourg | 1 : 3 | Stade Rennais |
01.10
20:45
Empoli
Milan
1
3
|
01.10.2022 20:45 | Empoli | 1 : 3 | Milan | |||||
01.10
18:00
Inter
Roma
1
2
|
01.10.2022 18:00 | Inter | 1 : 2 | Roma | |||||
01.10
15:00
Napoli
Torino
3
1
|
01.10.2022 15:00 | Napoli | 3 : 1 | Torino |
01.10
14:00
Cádiz CF
Villarreal
0
0
|
01.10.2022 14:00 | Cádiz CF | 0 : 0 | Villarreal | |||||
01.10
16:15
Getafe
Real Valladolid
2
3
|
01.10.2022 16:15 | Getafe | 2 : 3 | Real Valladolid | |||||
01.10
21:00
RCD Mallorca
Barcelona
0
1
|
01.10.2022 21:00 | RCD Mallorca | 0 : 1 | Barcelona | |||||
01.10
18:30
Sevilla
Atlético Madrid
0
2
|
01.10.2022 18:30 | Sevilla | 0 : 2 | Atlético Madrid |
01.10
12:00
Radnički 2014
Jagodina
3
0
|
01.10.2022 12:00 | Radnički 2014 | 3 : 0 | Jagodina |
01.10
00:00
Iskra
Lokomotiva
4
0
|
01.10.2022 00:00 | Iskra | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
01.10
00:00
Libero
Fortuna
2
1
|
01.10.2022 00:00 | Libero | 2 : 1 | Fortuna | |||||
01.10
00:00
Emina
SFK 2000
3
0
|
01.10.2022 00:00 | Emina | 3 : 0 | SFK 2000 | |||||
01.10
00:00
Radnik Bumerang
Borac
3
1
|
01.10.2022 00:00 | Radnik Bumerang | 3 : 1 | Borac |
01.10
11:00
Radnički (SM)
Vojvodina
0
0
|
01.10.2022 11:00 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
01.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Inđija
4
1
|
01.10.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 1 | Inđija | |||||
01.10
11:00
Spartak ŽK
Petar Puača
9
1
|
01.10.2022 11:00 | Spartak ŽK | 9 : 1 | Petar Puača |
01.10
14:00
Sloga (K)
Metalac
1
1
|
01.10.2022 14:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Metalac | |||||
01.10
13:30
Sloga (P)
Javor Matis
0
0
|
01.10.2022 13:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
01.10
15:00
Zlatibor
GFK Sloboda
0
4
|
01.10.2022 15:00 | Zlatibor | 0 : 4 | GFK Sloboda |
01.10
12:00
Bežanija
Ada
2
6
|
01.10.2022 12:00 | Bežanija | 2 : 6 | Ada | |||||
01.10
13:00
Radnički
011
2
0
|
01.10.2022 13:00 | Radnički | 2 : 0 | 011 |
01.10
Dinamo Jug SU
Vlasina
2
4
|
01.10.2022 | Dinamo Jug SU | 2 : 4 | Vlasina | |||||
01.10
GFK Dubočica
Real
0
1
|
01.10.2022 | GFK Dubočica | 0 : 1 | Real |
01.10
Trayal
Hajduk Veljko
9
0
|
01.10.2022 | Trayal | 9 : 0 | Hajduk Veljko |
01.10
15:00
Borac 1932
Mladi radnik 1926
2
4
|
01.10.2022 15:00 | Borac 1932 | 2 : 4 | Mladi radnik 1926 |
01.10
10:00
Petrika
ČSK Pivara
4
1
|
01.10.2022 10:00 | Petrika | 4 : 1 | ČSK Pivara | |||||
01.10
12:00
Mladost GAT
Naftagas
5
0
|
01.10.2022 12:00 | Mladost GAT | 5 : 0 | Naftagas | |||||
01.10
00:00
Hajduk 1912
Tisa Njerš
2
5
|
01.10.2022 00:00 | Hajduk 1912 | 2 : 5 | Tisa Njerš | |||||
01.10
10:00
Sporto 023
Proleter 1951
2
2
|
01.10.2022 10:00 | Sporto 023 | 2 : 2 | Proleter 1951 |
01.10
14:30
Železnik 1930
Budućnost
2
0
|
01.10.2022 14:30 | Železnik 1930 | 2 : 0 | Budućnost | |||||
01.10
09:30
Zvezdara
OLE
2
7
|
01.10.2022 09:30 | Zvezdara | 2 : 7 | OLE | |||||
01.10
10:00
Siti Sport Klub
Prva Iskra
2
4
|
01.10.2022 10:00 | Siti Sport Klub | 2 : 4 | Prva Iskra | |||||
01.10
15:30
Teleoptik
OFK Žarkovo
6
0
|
01.10.2022 15:30 | Teleoptik | 6 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
01.10
11:00
Dunav
BSK 1925
1
1
|
01.10.2022 11:00 | Dunav | 1 : 1 | BSK 1925 |
01.10
00:00
Jedinstvo Stević
Dolovo
4
1
|
01.10.2022 00:00 | Jedinstvo Stević | 4 : 1 | Dolovo | |||||
01.10
Borac
Omladinac 1927
5
0
|
01.10.2022 | Borac | 5 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
01.10
Proleter
Radnički
2
2
|
01.10.2022 | Proleter | 2 : 2 | Radnički |
01.10
00:00
Ševac
Radnički
0
6
|
01.10.2022 00:00 | Ševac | 0 : 6 | Radnički | |||||
01.10
00:00
Partizan
Budućnost
4
2
|
01.10.2022 00:00 | Partizan | 4 : 2 | Budućnost | |||||
01.10
00:00
Jedinstvo
Vulturul
15
0
|
01.10.2022 00:00 | Jedinstvo | 15 : 0 | Vulturul | |||||
01.10
00:00
BAK
Sloga
0
0
|
01.10.2022 00:00 | BAK | 0 : 0 | Sloga |
01.10
Bačka
OFK Bečej 1918
|
01.10.2022 | Bačka | : | OFK Bečej 1918 | |||||
01.10
00:00
RFK Novi Sad 1921
Fruškogorac
2
3
|
01.10.2022 00:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 3 | Fruškogorac |
01.10
13:00
Sinđelić
BASK TEK
3
0
|
01.10.2022 13:00 | Sinđelić | 3 : 0 | BASK TEK | |||||
01.10
09:00
Omladinac
Napredak
5
1
|
01.10.2022 09:00 | Omladinac | 5 : 1 | Napredak |
01.10
15:00
RFK Grafičar
Novi Pazar
1
1
|
01.10.2022 15:00 | RFK Grafičar | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
01.10
13:00
IMT
Napredak
1
1
|
01.10.2022 13:00 | IMT | 1 : 1 | Napredak | |||||
01.10
13:00
Čukarički
Mladost (L)
1
1
|
01.10.2022 13:00 | Čukarički | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
01.10
16:00
Voždovac
Crvena zvezda
0
5
|
01.10.2022 16:00 | Voždovac | 0 : 5 | Crvena zvezda | |||||
01.10
11:00
Partizan
Vojvodina
1
0
|
01.10.2022 11:00 | Partizan | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
01.10
11:00
Rad
Radnički (NB)
1
2
|
01.10.2022 11:00 | Rad | 1 : 2 | Radnički (NB) |
01.10
00:00
Rad
IMT
1
2
|
01.10.2022 00:00 | Rad | 1 : 2 | IMT | |||||
01.10
00:00
Voždovac
OFK Beograd
6
1
|
01.10.2022 00:00 | Voždovac | 6 : 1 | OFK Beograd | |||||
01.10
00:00
ADA
Zemun
5
3
|
01.10.2022 00:00 | ADA | 5 : 3 | Zemun | |||||
01.10
00:00
Rakovica
Sinđelić
1
5
|
01.10.2022 00:00 | Rakovica | 1 : 5 | Sinđelić | |||||
01.10
00:00
RFK Grafičar
011
2
2
|
01.10.2022 00:00 | RFK Grafičar | 2 : 2 | 011 | |||||
01.10
00:00
Radnički (NB)
OLE
1
0
|
01.10.2022 00:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | OLE | |||||
01.10
00:00
Lokomotiva
Brodarac
0
3
|
01.10.2022 00:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | Brodarac |
01.10
00:00
GSP Polet
Boleč
4
3
|
01.10.2022 00:00 | GSP Polet | 4 : 3 | Boleč | |||||
01.10
00:00
Zmaj Novi Grad
Sinđelić 2
2
2
|
01.10.2022 00:00 | Zmaj Novi Grad | 2 : 2 | Sinđelić 2 | |||||
01.10
00:00
BSK Borča
Crvena zvezda
6
1
|
01.10.2022 00:00 | BSK Borča | 6 : 1 | Crvena zvezda |
01.10
12:00
RFK Novi Sad 1921
Inđija
1
0
|
01.10.2022 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Inđija |
01.10
11:00
Savacijum
Metalac
8
2
|
01.10.2022 11:00 | Savacijum | 8 : 2 | Metalac | |||||
01.10
11:00
Sloga (P)
Javor Matis
4
0
|
01.10.2022 11:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Javor Matis | |||||
01.10
11:00
Jedinstvo Putevi
GFK Sloboda
1
1
|
01.10.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | GFK Sloboda |
01.10
11:00
Sloga 33
Šumadija 1934
4
1
|
01.10.2022 11:00 | Sloga 33 | 4 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
01.10
10:00
VGSK
AF Duljaj
2
1
|
01.10.2022 10:00 | VGSK | 2 : 1 | AF Duljaj | |||||
01.10
10:00
Morava
Jasenica 2017
4
0
|
01.10.2022 10:00 | Morava | 4 : 0 | Jasenica 2017 |
01.10
16:00
Jošanica
Bubamara 91
2
1
|
01.10.2022 16:00 | Jošanica | 2 : 1 | Bubamara 91 | |||||
01.10
12:00
Tutin
Karađorđe
0
1
|
01.10.2022 12:00 | Tutin | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
01.10
14:00
Novi Pazar
Bane 1931
3
5
|
01.10.2022 14:00 | Novi Pazar | 3 : 5 | Bane 1931 |
01.10
13:00
Mačva
OFK Senjak
1
0
|
01.10.2022 13:00 | Mačva | 1 : 0 | OFK Senjak |
01.10
Trayal
Mineralac
7
3
|
01.10.2022 | Trayal | 7 : 3 | Mineralac | |||||
01.10
Filip Filipović
Lider MGM
5
0
|
01.10.2022 | Filip Filipović | 5 : 0 | Lider MGM | |||||
01.10
Budućnost
GFK Dubočica
0
1
|
01.10.2022 | Budućnost | 0 : 1 | GFK Dubočica |
01.10
10:00
Tisa Njerš
AFK
4
4
|
01.10.2022 10:00 | Tisa Njerš | 4 : 4 | AFK | |||||
01.10
10:00
Mladost GAT
Petrika
0
1
|
01.10.2022 10:00 | Mladost GAT | 0 : 1 | Petrika | |||||
01.10
10:00
Derby 2015
TSC
4
0
|
01.10.2022 10:00 | Derby 2015 | 4 : 0 | TSC | |||||
01.10
12:00
OFK Kikinda
Arena Su
0
1
|
01.10.2022 12:00 | OFK Kikinda | 0 : 1 | Arena Su |
01.10
11:00
Sloven
Partizan
6
2
|
01.10.2022 11:00 | Sloven | 6 : 2 | Partizan | |||||
01.10
13:00
Voja Gačić
Radnički (NP)
2
5
|
01.10.2022 13:00 | Voja Gačić | 2 : 5 | Radnički (NP) | |||||
01.10
12:00
Proleter 2006
Podunavac
4
1
|
01.10.2022 12:00 | Proleter 2006 | 4 : 1 | Podunavac | |||||
01.10
10:00
1. Maj
OFK Stajićevo
0
5
|
01.10.2022 10:00 | 1. Maj | 0 : 5 | OFK Stajićevo |
01.10
15:00
ODR
Petar Puača
0
3
|
01.10.2022 15:00 | ODR | 0 : 3 | Petar Puača |
01.10
10:30
Sloga (BB)
Takovo
6
1
|
01.10.2022 10:30 | Sloga (BB) | 6 : 1 | Takovo |
01.10
00:00
Kolubara
Ada
5
2
|
01.10.2022 00:00 | Kolubara | 5 : 2 | Ada | |||||
01.10
00:00
Voždovac
Radnički (NB)
3
0
|
01.10.2022 00:00 | Voždovac | 3 : 0 | Radnički (NB) | |||||
01.10
00:00
Rakovica
Zemun
0
2
|
01.10.2022 00:00 | Rakovica | 0 : 2 | Zemun | |||||
01.10
00:00
011
OFK Beograd
6
0
|
01.10.2022 00:00 | 011 | 6 : 0 | OFK Beograd | |||||
01.10
00:00
BSK Borča
Prva Iskra
4
0
|
01.10.2022 00:00 | BSK Borča | 4 : 0 | Prva Iskra |
01.10
00:00
Beograd
Dunavac
4
1
|
01.10.2022 00:00 | Beograd | 4 : 1 | Dunavac | |||||
01.10
00:00
OFK Mladenovac
Zvezdara
6
0
|
01.10.2022 00:00 | OFK Mladenovac | 6 : 0 | Zvezdara | |||||
01.10
00:00
Bežanija
Omladinac
7
0
|
01.10.2022 00:00 | Bežanija | 7 : 0 | Omladinac | |||||
01.10
00:00
OFK Crvenka
OFK Balkan
2
2
|
01.10.2022 00:00 | OFK Crvenka | 2 : 2 | OFK Balkan | |||||
01.10
00:00
Žarkovo 2000
Radnički (O)
1
3
|
01.10.2022 00:00 | Žarkovo 2000 | 1 : 3 | Radnički (O) | |||||
01.10
00:00
Lokomotiva
DIF
8
0
|
01.10.2022 00:00 | Lokomotiva | 8 : 0 | DIF |
01.10
00:00
Borac
Torlak
9
1
|
01.10.2022 00:00 | Borac | 9 : 1 | Torlak | |||||
01.10
00:00
Hajduk
Budućnost
2
4
|
01.10.2022 00:00 | Hajduk | 2 : 4 | Budućnost | |||||
01.10
00:00
OFK Budućnost
Sremčica
1
3
|
01.10.2022 00:00 | OFK Budućnost | 1 : 3 | Sremčica |
01.10
Kolarac
Polet
5
0
|
01.10.2022 | Kolarac | 5 : 0 | Polet | |||||
01.10
OFK Mihajlovac
Sloga
1
7
|
01.10.2022 | OFK Mihajlovac | 1 : 7 | Sloga | |||||
01.10
Udarnik
Sloboda
8
0
|
01.10.2022 | Udarnik | 8 : 0 | Sloboda |
01.10
13:00
RFK Grafičar
Spartak ŽK
2
1
|
01.10.2022 13:00 | RFK Grafičar | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
01.10
11:00
Sloga (K)
Napredak
1
0
|
01.10.2022 11:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Napredak | |||||
01.10
15:30
Čukarički
Mladost (L)
4
1
|
01.10.2022 15:30 | Čukarički | 4 : 1 | Mladost (L) | |||||
01.10
13:30
OLE
Crvena zvezda
0
7
|
01.10.2022 13:30 | OLE | 0 : 7 | Crvena zvezda | |||||
01.10
13:30
Partizan
Vojvodina
0
2
|
01.10.2022 13:30 | Partizan | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
01.10
13:00
TSC
GFK Jagodina
5
4
|
01.10.2022 13:00 | TSC | 5 : 4 | GFK Jagodina | |||||
01.10
13:00
Rad
Kiker
1
0
|
01.10.2022 13:00 | Rad | 1 : 0 | Kiker |
01.10
10:00
Tempo
Crvena zvezda
2
1
|
01.10.2022 10:00 | Tempo | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.10
15:00
Polet
Hajdučica
3
6
|
01.10.2022 15:00 | Polet | 3 : 6 | Hajdučica | |||||
01.10
10:00
Budućnost
Jugoslavija
0
1
|
01.10.2022 10:00 | Budućnost | 0 : 1 | Jugoslavija |
01.10
12:00
Tekstilac
Obilić
2
1
|
01.10.2022 12:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Obilić | |||||
01.10
10:00
ŽAK
Preporod
8
1
|
01.10.2022 10:00 | ŽAK | 8 : 1 | Preporod |
01.10
Veternik
Index
|
01.10.2022 | Veternik | : | Index | |||||
01.10
Sloga
RFK Novi Sad 1921
|
01.10.2022 | Sloga | : | RFK Novi Sad 1921 | |||||
01.10
TSK
OFK Bečej 1918
3
1
|
01.10.2022 | TSK | 3 : 1 | OFK Bečej 1918 | |||||
01.10
Bačka 1923
Sutjeska
3
1
|
01.10.2022 | Bačka 1923 | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
01.10
Borac
ŽSK
0
9
|
01.10.2022 | Borac | 0 : 9 | ŽSK |
01.10
13:00
Obrenovac 1905
Duboko
3
0
|
01.10.2022 13:00 | Obrenovac 1905 | 3 : 0 | Duboko | |||||
01.10
15:30
Rvati
Crvena Zastava
1
7
|
01.10.2022 15:30 | Rvati | 1 : 7 | Crvena Zastava |
01.10
12:00
Jasen
Zlatar
2
0
|
01.10.2022 12:00 | Jasen | 2 : 0 | Zlatar |
01.10
11:00
LSK
Hajduk
|
01.10.2022 11:00 | LSK | : | Hajduk | |||||
01.10
11:00
Dunav
Sremac
7
0
|
01.10.2022 11:00 | Dunav | 7 : 0 | Sremac | |||||
01.10
11:00
Jadran
Napredak
|
01.10.2022 11:00 | Jadran | : | Napredak | |||||
01.10
11:00
Ljukovo
Graničar
2
1
|
01.10.2022 11:00 | Ljukovo | 2 : 1 | Graničar | |||||
01.10
11:00
Jedinstvo
Sloboda
2
1
|
01.10.2022 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloboda | |||||
01.10
11:00
Budućnost
Srem
6
1
|
01.10.2022 11:00 | Budućnost | 6 : 1 | Srem | |||||
01.10
11:00
Fruskogorac
ČSK
2
2
|
01.10.2022 11:00 | Fruskogorac | 2 : 2 | ČSK |
01.10
15:00
Radnički 2012
Lavice Dubočica
1
1
|
01.10.2022 15:00 | Radnički 2012 | 1 : 1 | Lavice Dubočica |
01.10
10:00
Radnički (NB)
Brodarac
0
0
|
01.10.2022 10:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Brodarac | |||||
01.10
11:00
Čukarički
Voždovac
2
0
|
01.10.2022 11:00 | Čukarički | 2 : 0 | Voždovac | |||||
01.10
09:00
RFK Grafičar
ADA
2
0
|
01.10.2022 09:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | ADA | |||||
01.10
16:00
OFK Beograd
Zemun
8
1
|
01.10.2022 16:00 | OFK Beograd | 8 : 1 | Zemun | |||||
01.10
Crvena zvezda
Partizan
0
2
|
01.10.2022 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Partizan | |||||
01.10
11:30
Sinđelić
IMT
2
3
|
01.10.2022 11:30 | Sinđelić | 2 : 3 | IMT | |||||
01.10
13:30
OLE
Rad
2
3
|
01.10.2022 13:30 | OLE | 2 : 3 | Rad |
01.10
10:00
Kolubara
Rad
1
2
|
01.10.2022 10:00 | Kolubara | 1 : 2 | Rad | |||||
01.10
10:00
BSK Borča
Sinđelić
11
2
|
01.10.2022 10:00 | BSK Borča | 11 : 2 | Sinđelić | |||||
01.10
11:00
OFK Beograd
Lokomotiva
3
0
|
01.10.2022 11:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Lokomotiva |
01.10
11:15
PFK Žarkovo 2000
Kolubara
6
1
|
01.10.2022 11:15 | PFK Žarkovo 2000 | 6 : 1 | Kolubara | |||||
01.10
12:00
Obrenovac 1905
Sinđelić 2012
8
0
|
01.10.2022 12:00 | Obrenovac 1905 | 8 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
01.10
12:00
Rad
Borac
0
3
|
01.10.2022 12:00 | Rad | 0 : 3 | Borac |
01.10
12:00
Radnički (Š)
OFK Vršac
1
4
|
01.10.2022 12:00 | Radnički (Š) | 1 : 4 | OFK Vršac | |||||
01.10
12:00
ODR
Petrika
0
5
|
01.10.2022 12:00 | ODR | 0 : 5 | Petrika | |||||
01.10
12:00
Radnički (SM)
Proleter 2006
7
2
|
01.10.2022 12:00 | Radnički (SM) | 7 : 2 | Proleter 2006 | |||||
01.10
13:00
Radnički (Z)
Sporto 023
0
0
|
01.10.2022 13:00 | Radnički (Z) | 0 : 0 | Sporto 023 |
01.10
13:00
Vojvodina
Radnički 1912
7
0
|
01.10.2022 13:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Radnički 1912 | |||||
01.10
18:00
TSC
Hajduk 1912
6
0
|
01.10.2022 18:00 | TSC | 6 : 0 | Hajduk 1912 |
01.10
11:30
Sport Klub 99
Sloga (K)
7
0
|
01.10.2022 11:30 | Sport Klub 99 | 7 : 0 | Sloga (K) | |||||
01.10
11:00
Bubamara 91
Sušica
8
1
|
01.10.2022 11:00 | Bubamara 91 | 8 : 1 | Sušica |
01.10
11:00
Sloboda (Č)
Mladost (L)
5
1
|
01.10.2022 11:00 | Sloboda (Č) | 5 : 1 | Mladost (L) | |||||
01.10
11:00
Metalac
Spartak 1976
3
2
|
01.10.2022 11:00 | Metalac | 3 : 2 | Spartak 1976 |
01.10
10:00
Smederevo 1924
RSK
1
5
|
01.10.2022 10:00 | Smederevo 1924 | 1 : 5 | RSK | |||||
01.10
14:00
Sloga 33
Železničar
9
1
|
01.10.2022 14:00 | Sloga 33 | 9 : 1 | Železničar |
01.10
10:00
Radnički (V)
Radnički (K)
3
0
|
01.10.2022 10:00 | Radnički (V) | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
01.10
10:00
SFU Fenix
Ribnica
3
0
|
01.10.2022 10:00 | SFU Fenix | 3 : 0 | Ribnica | |||||
01.10
10:00
Omladinac 2014
Sunrise Šabac
0
6
|
01.10.2022 10:00 | Omladinac 2014 | 0 : 6 | Sunrise Šabac | |||||
01.10
10:00
OFK Senjak
Budućnost Krušik 2014
6
0
|
01.10.2022 10:00 | OFK Senjak | 6 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
01.10
10:00
Mačva
Rađevac
6
0
|
01.10.2022 10:00 | Mačva | 6 : 0 | Rađevac | |||||
01.10
11:00
Loznica
Jedinstvo
6
1
|
01.10.2022 11:00 | Loznica | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.10
10:00
OFK Osečina
Drina
0
5
|
01.10.2022 10:00 | OFK Osečina | 0 : 5 | Drina |
01.10
11:00
Crvena zvezda
IMT
16
1
|
01.10.2022 11:00 | Crvena zvezda | 16 : 1 | IMT | |||||
01.10
14:00
OFK Beograd
Teleoptik
2
3
|
01.10.2022 14:00 | OFK Beograd | 2 : 3 | Teleoptik | |||||
01.10
17:00
RFK Grafičar
Voždovac
1
0
|
01.10.2022 17:00 | RFK Grafičar | 1 : 0 | Voždovac | |||||
01.10
12:00
Radnički (NB)
Brodarac
0
1
|
01.10.2022 12:00 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Brodarac | |||||
01.10
15:00
Rad
OLE
2
3
|
01.10.2022 15:00 | Rad | 2 : 3 | OLE |
01.10
10:00
Radnički (N)
Timočanin
11
0
|
01.10.2022 10:00 | Radnički (N) | 11 : 0 | Timočanin | |||||
01.10
15:00
Duel Juniors
Radnički (P)
4
0
|
01.10.2022 15:00 | Duel Juniors | 4 : 0 | Radnički (P) | |||||
01.10
14:00
Real
Trayal Knez Lazar
12
0
|
01.10.2022 14:00 | Real | 12 : 0 | Trayal Knez Lazar |
01.10
10:00
OFK Radnički
OFK Topličanin
0
4
|
01.10.2022 10:00 | OFK Radnički | 0 : 4 | OFK Topličanin | |||||
01.10
SU Prestiž - Joca Ristić
Sloga
14
0
|
01.10.2022 | SU Prestiž - Joca Ristić | 14 : 0 | Sloga | |||||
01.10
BSK
SFK Morava
2
2
|
01.10.2022 | BSK | 2 : 2 | SFK Morava | |||||
01.10
Filip Filipović
OFK Budućnost 2020
0
3
|
01.10.2022 | Filip Filipović | 0 : 3 | OFK Budućnost 2020 | |||||
01.10
Mladost
Pusta Reka
5
0
|
01.10.2022 | Mladost | 5 : 0 | Pusta Reka | |||||
01.10
Vlasina
OFK Kosanica
2
0
|
01.10.2022 | Vlasina | 2 : 0 | OFK Kosanica | |||||
01.10
Real Niš 2
Mineralac
2
1
|
01.10.2022 | Real Niš 2 | 2 : 1 | Mineralac | |||||
01.10
OFK Sinđelić
Trnovac
0
11
|
01.10.2022 | OFK Sinđelić | 0 : 11 | Trnovac | |||||
01.10
Radnik
GFK Dubočica
1
1
|
01.10.2022 | Radnik | 1 : 1 | GFK Dubočica |
01.10
11:00
Mladost 1948
Mihajlovac 1934
7
6
|
01.10.2022 11:00 | Mladost 1948 | 7 : 6 | Mihajlovac 1934 | |||||
01.10
15:00
Tesla
Petlić SD 2006
0
4
|
01.10.2022 15:00 | Tesla | 0 : 4 | Petlić SD 2006 | |||||
01.10
15:00
Mladi radnik 1940
Sloga
0
8
|
01.10.2022 15:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 8 | Sloga | |||||
01.10
15:00
Udarnik
Budućnost
3
2
|
01.10.2022 15:00 | Udarnik | 3 : 2 | Budućnost | |||||
01.10
11:00
Proleter
Osipaonica
2
3
|
01.10.2022 11:00 | Proleter | 2 : 3 | Osipaonica |
01.10
00:00
Unirea
Spartak 1911
1
7
|
01.10.2022 00:00 | Unirea | 1 : 7 | Spartak 1911 | |||||
01.10
00:00
Borac
Glogonj
11
2
|
01.10.2022 00:00 | Borac | 11 : 2 | Glogonj | |||||
01.10
00:00
Dolina
Bubamara 2010
2
5
|
01.10.2022 00:00 | Dolina | 2 : 5 | Bubamara 2010 |
01.10
Mladost
Stari Tamiš
3
0
|
01.10.2022 | Mladost | 3 : 0 | Stari Tamiš |
01.10
16:00
Karaš
Ratar
0
1
|
01.10.2022 16:00 | Karaš | 0 : 1 | Ratar | |||||
01.10
00:00
OFK Vršac
Banatul
16
0
|
01.10.2022 00:00 | OFK Vršac | 16 : 0 | Banatul | |||||
01.10
00:00
Inviktus 2020
Polet
6
6
|
01.10.2022 00:00 | Inviktus 2020 | 6 : 6 | Polet | |||||
01.10
00:00
Partizan
Potporanj
2
0
|
01.10.2022 00:00 | Partizan | 2 : 0 | Potporanj |
01.10
OFK Plandište
Proleter
4
0
|
01.10.2022 | OFK Plandište | 4 : 0 | Proleter | |||||
01.10
Borac
Radnički
1
2
|
01.10.2022 | Borac | 1 : 2 | Radnički | |||||
01.10
OFK Vršac
Dinamo 1945
3
8
|
01.10.2022 | OFK Vršac | 3 : 8 | Dinamo 1945 |
01.10
09:00
Pobednik
Omladinac
0
5
|
01.10.2022 09:00 | Pobednik | 0 : 5 | Omladinac | |||||
01.10
10:00
Zabrežje
Skela
0
6
|
01.10.2022 10:00 | Zabrežje | 0 : 6 | Skela |
01.10
00:00
Rakovica
Radnički (O)
4
0
|
01.10.2022 00:00 | Rakovica | 4 : 0 | Radnički (O) | |||||
01.10
00:00
Lokomotiva
Zemun
2
1
|
01.10.2022 00:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Zemun | |||||
01.10
00:00
Bežanija
PFK Žarkovo 2000
1
6
|
01.10.2022 00:00 | Bežanija | 1 : 6 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
01.10
00:00
Torlak
Karioke
0
7
|
01.10.2022 00:00 | Torlak | 0 : 7 | Karioke | |||||
01.10
00:00
Ada
Balkan
2
11
|
01.10.2022 00:00 | Ada | 2 : 11 | Balkan | |||||
01.10
00:00
Obilić 1924
BSK
6
1
|
01.10.2022 00:00 | Obilić 1924 | 6 : 1 | BSK | |||||
01.10
00:00
BSK 1925
Sinđelić
2
4
|
01.10.2022 00:00 | BSK 1925 | 2 : 4 | Sinđelić |
01.10
00:00
Barajevo
Borac (L)
|
01.10.2022 00:00 | Barajevo | : | Borac (L) | |||||
01.10
00:00
Leštane
Milutinac
0
3
|
01.10.2022 00:00 | Leštane | 0 : 3 | Milutinac | |||||
01.10
00:00
Borac (O)
Novi Beograd
5
0
|
01.10.2022 00:00 | Borac (O) | 5 : 0 | Novi Beograd | |||||
01.10
00:00
DIF
Prva Iskra
2
3
|
01.10.2022 00:00 | DIF | 2 : 3 | Prva Iskra |
01.10
00:00
Zvezdara
OFK Crvenka
1
6
|
01.10.2022 00:00 | Zvezdara | 1 : 6 | OFK Crvenka | |||||
01.10
00:00
OFK Mladenovac
PKB
3
0
|
01.10.2022 00:00 | OFK Mladenovac | 3 : 0 | PKB | |||||
01.10
00:00
Boleč
Kosmaj
3
1
|
01.10.2022 00:00 | Boleč | 3 : 1 | Kosmaj | |||||
01.10
00:00
Beograd 1929
Banja
7
4
|
01.10.2022 00:00 | Beograd 1929 | 7 : 4 | Banja | |||||
01.10
00:00
Dunavac
Trudbenik
7
2
|
01.10.2022 00:00 | Dunavac | 7 : 2 | Trudbenik |
01.10
OFK 019
Junior
6
2
|
01.10.2022 | OFK 019 | 6 : 2 | Junior | |||||
01.10
10:00
OFK Knez Lazar
Jedinstvo
8
0
|
01.10.2022 10:00 | OFK Knez Lazar | 8 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.10
11:00
OFK Bratstvo
Hajduk Veljko
1
2
|
01.10.2022 11:00 | OFK Bratstvo | 1 : 2 | Hajduk Veljko |
01.10
13:00
Spartak 10
Bajša
2
3
|
01.10.2022 13:00 | Spartak 10 | 2 : 3 | Bajša | |||||
01.10
10:00
Radnički 1905
Arena Su
1
4
|
01.10.2022 10:00 | Radnički 1905 | 1 : 4 | Arena Su |
01.10
00:00
OFK DIF
OFK Ras
3
4
|
01.10.2022 00:00 | OFK DIF | 3 : 4 | OFK Ras | |||||
01.10
00:00
OFK National AG
Sport Klub 99
0
7
|
01.10.2022 00:00 | OFK National AG | 0 : 7 | Sport Klub 99 | |||||
01.10
00:00
Tutin
Novi Pazar
4
2
|
01.10.2022 00:00 | Tutin | 4 : 2 | Novi Pazar | |||||
01.10
00:00
SU FA Al Ahli
Bane 1931
3
0
|
01.10.2022 00:00 | SU FA Al Ahli | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
01.10
00:00
Pazar Juniors
Jošanica
8
1
|
01.10.2022 00:00 | Pazar Juniors | 8 : 1 | Jošanica |
01.10
09:30
Sloga
Čantavir
0
15
|
01.10.2022 09:30 | Sloga | 0 : 15 | Čantavir |
01.10
12:00
Budućnost
ŽFK Jedinstvo Putevi
8
0
|
01.10.2022 12:00 | Budućnost | 8 : 0 | ŽFK Jedinstvo Putevi | |||||
01.10
10:00
Crnokosa
GFK Sloboda
0
7
|
01.10.2022 10:00 | Crnokosa | 0 : 7 | GFK Sloboda | |||||
01.10
10:00
Savinac 1933
Sevojno
8
0
|
01.10.2022 10:00 | Savinac 1933 | 8 : 0 | Sevojno |
01.10
13:00
Čukarički
Trudbenik
4
0
|
01.10.2022 13:00 | Čukarički | 4 : 0 | Trudbenik | |||||
01.10
12:00
Železnik 1930
Kampione
1
3
|
01.10.2022 12:00 | Železnik 1930 | 1 : 3 | Kampione | |||||
01.10
13:30
PFK Žarkovo 2000
Sinđelić
4
0
|
01.10.2022 13:30 | PFK Žarkovo 2000 | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
01.10
18:00
OFK Beograd
OLE
3
0
|
01.10.2022 18:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | OLE | |||||
01.10
13:00
Teleoptik
Crvena zvezda
3
2
|
01.10.2022 13:00 | Teleoptik | 3 : 2 | Crvena zvezda |
01.10
10:00
Radnički (O)
Partizan
0
7
|
01.10.2022 10:00 | Radnički (O) | 0 : 7 | Partizan | |||||
01.10
10:30
Voždovac
T6 NIKA
4
1
|
01.10.2022 10:30 | Voždovac | 4 : 1 | T6 NIKA | |||||
01.10
13:45
Kolubara
Olimpik
1
1
|
01.10.2022 13:45 | Kolubara | 1 : 1 | Olimpik | |||||
01.10
11:00
Radnički (NB)
Zemun
2
4
|
01.10.2022 11:00 | Radnički (NB) | 2 : 4 | Zemun | |||||
01.10
10:30
Dinamo 1945
011
4
0
|
01.10.2022 10:30 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | 011 | |||||
01.10
19:00
RFK Grafičar
Rad
2
1
|
01.10.2022 19:00 | RFK Grafičar | 2 : 1 | Rad |
01.10
AF Pobeda
Sremčica
|
01.10.2022 | AF Pobeda | : | Sremčica | |||||
01.10
Borac
Lokomotiva
|
01.10.2022 | Borac | : | Lokomotiva | |||||
01.10
15:00
Velika Moštanica
Petlić
3
1
|
01.10.2022 15:00 | Velika Moštanica | 3 : 1 | Petlić |
01.10
00:00
Milutinac
PFK Žarkovo 2000
2
1
|
01.10.2022 00:00 | Milutinac | 2 : 1 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
01.10
13:00
Jedinstvo
OFK Beograd
0
2
|
01.10.2022 13:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
01.10
10:00
Lanosa
Milano Stars
0
3
|
01.10.2022 10:00 | Lanosa | 0 : 3 | Milano Stars | |||||
01.10
11:00
OFK Prima Fortuna
Zemun
7
2
|
01.10.2022 11:00 | OFK Prima Fortuna | 7 : 2 | Zemun | |||||
01.10
10:00
Budućnost
Hajduk
5
0
|
01.10.2022 10:00 | Budućnost | 5 : 0 | Hajduk |
01.10
13:00
Palilulac
Sopot
3
1
|
01.10.2022 13:00 | Palilulac | 3 : 1 | Sopot | |||||
01.10
09:00
Rad - B
DIF
2
1
|
01.10.2022 09:00 | Rad - B | 2 : 1 | DIF | |||||
01.10
15:00
Rakovica
Obrenovac 1905
2
1
|
01.10.2022 15:00 | Rakovica | 2 : 1 | Obrenovac 1905 | |||||
01.10
16:00
OFK Crvenka
Čukarički - B
1
1
|
01.10.2022 16:00 | OFK Crvenka | 1 : 1 | Čukarički - B | |||||
01.10
12:30
BSK Borča
Partizan - B
0
6
|
01.10.2022 12:30 | BSK Borča | 0 : 6 | Partizan - B | |||||
01.10
10:30
Obilić 1924
IMT
2
3
|
01.10.2022 10:30 | Obilić 1924 | 2 : 3 | IMT |
01.10
15:00
Kraljica Marija
Požega
0
4
|
01.10.2022 15:00 | Kraljica Marija | 0 : 4 | Požega | |||||
01.10
14:00
Mačva
Radnički 1923
1
6
|
01.10.2022 14:00 | Mačva | 1 : 6 | Radnički 1923 | |||||
01.10
14:30
Nika 2020
Pazar
3
0
|
01.10.2022 14:30 | Nika 2020 | 3 : 0 | Pazar | |||||
01.10
11:00
Karađorđe
Jedinstvo
2
1
|
01.10.2022 11:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.10
15:00
Loznica
Plana
8
0
|
01.10.2022 15:00 | Loznica | 8 : 0 | Plana |
01.10
09:30
Kolubara
Zemun
0
7
|
01.10.2022 09:30 | Kolubara | 0 : 7 | Zemun | |||||
01.10
00:00
Zvezda B 2018
Sloga
3
0
|
01.10.2022 00:00 | Zvezda B 2018 | 3 : 0 | Sloga | |||||
01.10
00:00
Crvena zvezda
Heroj
3
0
|
01.10.2022 00:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Heroj |
01.10
16:30
Vojvodina
TSC
1
1
|
01.10.2022 16:30 | Vojvodina | 1 : 1 | TSC | |||||
01.10
16:00
Prave Dame
Polet
3
0
|
01.10.2022 16:00 | Prave Dame | 3 : 0 | Polet | |||||
01.10
14:00
Moskva
Proleter
6
0
|
01.10.2022 14:00 | Moskva | 6 : 0 | Proleter | |||||
01.10
11:00
Modoš
Ruma
0
8
|
01.10.2022 11:00 | Modoš | 0 : 8 | Ruma |
01.10
12:00
Radnički (N)
Timočanin
4
1
|
01.10.2022 12:00 | Radnički (N) | 4 : 1 | Timočanin | |||||
01.10
Duel Juniors
Radnički (P)
1
0
|
01.10.2022 | Duel Juniors | 1 : 0 | Radnički (P) |
01.10
10:00
Sinđelić 2012
Tempo
6
1
|
01.10.2022 10:00 | Sinđelić 2012 | 6 : 1 | Tempo |
01.10
09:00
Savacium
Fenix
1
3
|
01.10.2022 09:00 | Savacium | 1 : 3 | Fenix |
01.10
12:00
Lazarica
Crnokosa
0
5
|
01.10.2022 12:00 | Lazarica | 0 : 5 | Crnokosa |
01.10
00:00
011
Kolubara
0
11
|
01.10.2022 00:00 | 011 | 0 : 11 | Kolubara | |||||
01.10
00:00
OLE
Sinđelić
2
2
|
01.10.2022 00:00 | OLE | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
01.10
00:00
Trudbenik
Gardoš
1
1
|
01.10.2022 00:00 | Trudbenik | 1 : 1 | Gardoš | |||||
01.10
00:00
Čukarički
Crvena zvezda
1
1
|
01.10.2022 00:00 | Čukarički | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.10
00:00
Olimpik
Brodarac
3
0
|
01.10.2022 00:00 | Olimpik | 3 : 0 | Brodarac |
01.10
00:00
Jedinstvo
Radnički (NB)
3
0
|
01.10.2022 00:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Radnički (NB) | |||||
01.10
00:00
BSK 1925
OFK Balkan Mirijevo
2
1
|
01.10.2022 00:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | OFK Balkan Mirijevo | |||||
01.10
00:00
Čanković
Partizan
0
5
|
01.10.2022 00:00 | Čanković | 0 : 5 | Partizan | |||||
01.10
00:00
Kampione
RFK Grafičar
0
2
|
01.10.2022 00:00 | Kampione | 0 : 2 | RFK Grafičar | |||||
01.10
00:00
Dušanovac
Zemun
3
2
|
01.10.2022 00:00 | Dušanovac | 3 : 2 | Zemun |
01.10
10:00
Palilulac
OFK Crvenka
3
1
|
01.10.2022 10:00 | Palilulac | 3 : 1 | OFK Crvenka | |||||
01.10
11:00
DIV
BSK Borča
4
1
|
01.10.2022 11:00 | DIV | 4 : 1 | BSK Borča | |||||
01.10
12:30
Dunavac
Beograd 1929
1
4
|
01.10.2022 12:30 | Dunavac | 1 : 4 | Beograd 1929 | |||||
01.10
18:30
RFK Grafičar
Banja
4
0
|
01.10.2022 18:30 | RFK Grafičar | 4 : 0 | Banja |
01.10
17:00
Olimpik
Akademija fudbala Lazarevac
|
01.10.2022 17:00 | Olimpik | : | Akademija fudbala Lazarevac | |||||
01.10
10:00
DIF
Lokomotiva
3
1
|
01.10.2022 10:00 | DIF | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
01.10
16:15
Kolubara
Velika Moštanica
2
2
|
01.10.2022 16:15 | Kolubara | 2 : 2 | Velika Moštanica | |||||
01.10
17:00
Petlić
Vranić
1
1
|
01.10.2022 17:00 | Petlić | 1 : 1 | Vranić |
01.10
15:00
Kampione
Žarkovo 2000 - B
4
2
|
01.10.2022 15:00 | Kampione | 4 : 2 | Žarkovo 2000 - B | |||||
01.10
10:00
Torlak
Obilić 1924
0
12
|
01.10.2022 10:00 | Torlak | 0 : 12 | Obilić 1924 | |||||
01.10
13:00
Leštane
Dinamo 1945
1
1
|
01.10.2022 13:00 | Leštane | 1 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
01.10
10:00
Beograd 1929
Milano Stars
0
2
|
01.10.2022 10:00 | Beograd 1929 | 0 : 2 | Milano Stars |
01.10
00:00
Železnik 1930
OFK Beograd
2
2
|
01.10.2022 00:00 | Železnik 1930 | 2 : 2 | OFK Beograd | |||||
01.10
00:00
Žarkovo 2000
Voždovac
2
0
|
01.10.2022 00:00 | Žarkovo 2000 | 2 : 0 | Voždovac | |||||
01.10
00:00
Radnički (O)
Teleoptik
0
4
|
01.10.2022 00:00 | Radnički (O) | 0 : 4 | Teleoptik | |||||
01.10
00:00
Obrenovac 1905
Rad
4
2
|
01.10.2022 00:00 | Obrenovac 1905 | 4 : 2 | Rad | |||||
01.10
00:00
T6 NIKA
GSP Polet
0
1
|
01.10.2022 00:00 | T6 NIKA | 0 : 1 | GSP Polet |
01.10
00:00
OFK 019
Junior
4
0
|
01.10.2022 00:00 | OFK 019 | 4 : 0 | Junior | |||||
01.10
00:00
Trstenik PPT
Finale 2013
5
0
|
01.10.2022 00:00 | Trstenik PPT | 5 : 0 | Finale 2013 | |||||
01.10
00:00
OFK Knez Lazar
OFK Paraćin II
3
0
|
01.10.2022 00:00 | OFK Knez Lazar | 3 : 0 | OFK Paraćin II | |||||
01.10
00:00
OFK Bratstvo
Hajduk Veljko
1
3
|
01.10.2022 00:00 | OFK Bratstvo | 1 : 3 | Hajduk Veljko |
01.10
12:00
OFK Radnički
OFK Topličanin
0
0
|
01.10.2022 12:00 | OFK Radnički | 0 : 0 | OFK Topličanin | |||||
01.10
00:00
SU Prestiz - Joca Ristic
Sloga
0
0
|
01.10.2022 00:00 | SU Prestiz - Joca Ristic | 0 : 0 | Sloga | |||||
01.10
00:00
BSK
Vučje
3
0
|
01.10.2022 00:00 | BSK | 3 : 0 | Vučje | |||||
01.10
00:00
Vlasina
OFK Kosanica
0
2
|
01.10.2022 00:00 | Vlasina | 0 : 2 | OFK Kosanica | |||||
01.10
00:00
Real Niš 2
Mineralac
1
4
|
01.10.2022 00:00 | Real Niš 2 | 1 : 4 | Mineralac | |||||
01.10
00:00
Nacional
Trnovac
4
2
|
01.10.2022 00:00 | Nacional | 4 : 2 | Trnovac | |||||
01.10
00:00
Radnik
GFK Dubočica
1
6
|
01.10.2022 00:00 | Radnik | 1 : 6 | GFK Dubočica |
01.10
11:00
TSC '10
Vinogradar
5
0
|
01.10.2022 11:00 | TSC '10 | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
01.10
11:00
TSC 11
SU Team Akademija
6
0
|
01.10.2022 11:00 | TSC 11 | 6 : 0 | SU Team Akademija | |||||
01.10
10:00
Tisa
Spartak
0
2
|
01.10.2022 10:00 | Tisa | 0 : 2 | Spartak |
01.10
00:00
SU Fa Al Ahli
Sport Club 99
1
4
|
01.10.2022 00:00 | SU Fa Al Ahli | 1 : 4 | Sport Club 99 | |||||
01.10
00:00
Pazar Juniors
OFK National
4
2
|
01.10.2022 00:00 | Pazar Juniors | 4 : 2 | OFK National | |||||
01.10
00:00
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
0
0
|
01.10.2022 00:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
01.10
00:00
Kosmet
AF AS Novi Pazar
6
1
|
01.10.2022 00:00 | Kosmet | 6 : 1 | AF AS Novi Pazar | |||||
01.10
00:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
0
9
|
01.10.2022 00:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 9 | Bane 1931 |
01.10
00:00
Novi Pazar
FA Sparks
4
2
|
01.10.2022 00:00 | Novi Pazar | 4 : 2 | FA Sparks | |||||
01.10
OFK Dif
OFK Ras
12
0
|
01.10.2022 | OFK Dif | 12 : 0 | OFK Ras | |||||
01.10
Jošanica
Pazar Juniors
0
7
|
01.10.2022 | Jošanica | 0 : 7 | Pazar Juniors |
01.10
11:00
Železničar
Omladinac (Š)
2
2
|
01.10.2022 11:00 | Železničar | 2 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
01.10
11:00
Sopot
SFU Gornjak
3
1
|
01.10.2022 11:00 | Sopot | 3 : 1 | SFU Gornjak | |||||
01.10
11:00
OPK Rudar 1933
RSK
0
6
|
01.10.2022 11:00 | OPK Rudar 1933 | 0 : 6 | RSK | |||||
01.10
11:00
Rudar (S)
Sloga 33
2
1
|
01.10.2022 11:00 | Rudar (S) | 2 : 1 | Sloga 33 |
01.10
11:50
Pobednik
Omladinac
0
2
|
01.10.2022 11:50 | Pobednik | 0 : 2 | Omladinac | |||||
01.10
11:00
Crvena Zastava
Budućnost
2
0
|
01.10.2022 11:00 | Crvena Zastava | 2 : 0 | Budućnost |
01.10
20:00
Crvena zvezda Meridianbet
MZT Skopje Aerodrom
87
67
|
01.10.2022 20:00 | Crvena zvezda Meridianbet | 87 : 67 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
01.10
16:00
Igokea m:tel
Mornar Barsko zlato
83
91
|
01.10.2022 16:00 | Igokea m:tel | 83 : 91 | Mornar Barsko zlato |
01.10
18:00
Vršac
Vojvodina
73
80
|
01.10.2022 18:00 | Vršac | 73 : 80 | Vojvodina | |||||
01.10
18:00
OKK Novi Pazar
Tamiš
85
78
|
01.10.2022 18:00 | OKK Novi Pazar | 85 : 78 | Tamiš | |||||
01.10
18:00
Zlatibor Gold gondola
Kolubara LA 2003
77
64
|
01.10.2022 18:00 | Zlatibor Gold gondola | 77 : 64 | Kolubara LA 2003 | |||||
01.10
19:30
Sloga
Čačak 94 Quantox
104
97
|
01.10.2022 19:30 | Sloga | 104 : 97 | Čačak 94 Quantox |
01.10
15:30
Proleter
Radnički
81
64
|
01.10.2022 15:30 | Proleter | 81 : 64 | Radnički | |||||
01.10
17:00
Topola
Dunav 2014
90
67
|
01.10.2022 17:00 | Topola | 90 : 67 | Dunav 2014 | |||||
01.10
19:30
Srem
Vrbas
56
75
|
01.10.2022 19:30 | Srem | 56 : 75 | Vrbas |
01.10
19:00
Akademik
Jedinstvo
94
69
|
01.10.2022 19:00 | Akademik | 94 : 69 | Jedinstvo | |||||
01.10
19:30
Sveti Đorđe
I Came To Play
67
87
|
01.10.2022 19:30 | Sveti Đorđe | 67 : 87 | I Came To Play | |||||
01.10
21:00
Železničar
Podrinje
88
82
|
01.10.2022 21:00 | Železničar | 88 : 82 | Podrinje |
01.10
15:00
Sloboda
Budućnost
68
59
|
01.10.2022 15:00 | Sloboda | 68 : 59 | Budućnost | |||||
01.10
15:30
Beočin
Proleter
77
67
|
01.10.2022 15:30 | Beočin | 77 : 67 | Proleter | |||||
01.10
17:30
Mladost
Futog 1276
56
67
|
01.10.2022 17:30 | Mladost | 56 : 67 | Futog 1276 | |||||
01.10
19:30
Futog
Marina
97
51
|
01.10.2022 19:30 | Futog | 97 : 51 | Marina |
01.10
19:00
Torpedo
Karađorđevo
109
108
|
01.10.2022 19:00 | Torpedo | 109 : 108 | Karađorđevo |
01.10
18:00
Jedinstvo
Breg 013
94
90
|
01.10.2022 18:00 | Jedinstvo | 94 : 90 | Breg 013 | |||||
01.10
18:00
Opovo 99
Partizan
87
68
|
01.10.2022 18:00 | Opovo 99 | 87 : 68 | Partizan |
01.10
17:00
Čelarevo
Titel
32
94
|
01.10.2022 17:00 | Čelarevo | 32 : 94 | Titel |
01.10
16:00
Sloga
Maks 2
1
3
|
01.10.2022 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Maks 2 | |||||
01.10
18:00
Ruma 2
Srem Iton 2
3
0
|
01.10.2022 18:00 | Ruma 2 | 3 : 0 | Srem Iton 2 | |||||
01.10
16:00
Srem Iton
Beočin 2
3
0
|
01.10.2022 16:00 | Srem Iton | 3 : 0 | Beočin 2 | |||||
01.10
16:30
Maks
Stars
3
0
|
01.10.2022 16:30 | Maks | 3 : 0 | Stars |
01.10
19:00
Šamot 65
Metaloplastika
24
33
|
01.10.2022 19:00 | Šamot 65 | 24 : 33 | Metaloplastika | |||||
01.10
19:00
Topličanin
Dinamo
29
31
|
01.10.2022 19:00 | Topličanin | 29 : 31 | Dinamo | |||||
01.10
18:00
Vojvodina
Obilić
44
23
|
01.10.2022 18:00 | Vojvodina | 44 : 23 | Obilić | |||||
01.10
18:00
Proleter
Kikinda
0
10
|
01.10.2022 18:00 | Proleter | 0 : 10 | Kikinda |
01.10
19:00
Apatin
Sivac 69
28
26
|
01.10.2022 19:00 | Apatin | 28 : 26 | Sivac 69 | |||||
01.10
19:00
Inđija
Kolubara
26
28
|
01.10.2022 19:00 | Inđija | 26 : 28 | Kolubara | |||||
01.10
16:00
Smederevo
Hercegovac
34
21
|
01.10.2022 16:00 | Smederevo | 34 : 21 | Hercegovac | |||||
01.10
19:30
Lavovi
Crvenka
24
28
|
01.10.2022 19:30 | Lavovi | 24 : 28 | Crvenka |
01.10
17:00
Mokra Gora
Priboj
28
29
|
01.10.2022 17:00 | Mokra Gora | 28 : 29 | Priboj | |||||
01.10
20:00
Loznica
Metalac
22
33
|
01.10.2022 20:00 | Loznica | 22 : 33 | Metalac | |||||
01.10
18:30
Železničar 1949
Bela Palanka
30
26
|
01.10.2022 18:30 | Železničar 1949 | 30 : 26 | Bela Palanka | |||||
01.10
19:00
Hajduk Veljko
Vlasotince
27
26
|
01.10.2022 19:00 | Hajduk Veljko | 27 : 26 | Vlasotince |
01.10
18:00
Banatski Karlovac
Slavija
40
32
|
01.10.2022 18:00 | Banatski Karlovac | 40 : 32 | Slavija | |||||
01.10
18:30
Jabuka
Mladost TSK
35
33
|
01.10.2022 18:30 | Jabuka | 35 : 33 | Mladost TSK | |||||
01.10
19:00
Potisje Pleteks
Metalac
27
12
|
01.10.2022 19:00 | Potisje Pleteks | 27 : 12 | Metalac | |||||
01.10
18:00
Nova Pazova 1957
Hercegovina
32
31
|
01.10.2022 18:00 | Nova Pazova 1957 | 32 : 31 | Hercegovina |
01.10
14:00
Mladenovac
Crvena zvezda 2
34
37
|
01.10.2022 14:00 | Mladenovac | 34 : 37 | Crvena zvezda 2 |
01.10
19:20
Župa 54
Mačva
32
37
|
01.10.2022 19:20 | Župa 54 | 32 : 37 | Mačva | |||||
01.10
19:00
Lokomotiva
Karađorđe
39
32
|
01.10.2022 19:00 | Lokomotiva | 39 : 32 | Karađorđe |
01.10
13:00
Dubočica 54 - 2
ORK Bor
34
35
|
01.10.2022 13:00 | Dubočica 54 - 2 | 34 : 35 | ORK Bor |
01.10
18:00
ŽSK 1955
Sombor
56
22
|
01.10.2022 18:00 | ŽSK 1955 | 56 : 22 | Sombor | |||||
01.10
21:00
Crvena zvezda
Radnički
34
24
|
01.10.2022 21:00 | Crvena zvezda | 34 : 24 | Radnički | |||||
01.10
21:00
Dalmatinac
Zrenjanin
36
32
|
01.10.2022 21:00 | Dalmatinac | 36 : 32 | Zrenjanin |
01.10
19:00
Prijepolje
Košutnjak
32
19
|
01.10.2022 19:00 | Prijepolje | 32 : 19 | Košutnjak | |||||
01.10
14:00
Pazar 2003
ORK Loznica
19
29
|
01.10.2022 14:00 | Pazar 2003 | 19 : 29 | ORK Loznica |
01.10
13:00
Rudar
Aleksinac
37
29
|
01.10.2022 13:00 | Rudar | 37 : 29 | Aleksinac | |||||
01.10
17:00
Đerdap
Požarevac
19
23
|
01.10.2022 17:00 | Đerdap | 19 : 23 | Požarevac | |||||
01.10
12:00
Bor - RTB 2
Nemanjić
29
22
|
01.10.2022 12:00 | Bor - RTB 2 | 29 : 22 | Nemanjić |
01.10
19:00
Remesiana
Žitorađa
38
19
|
01.10.2022 19:00 | Remesiana | 38 : 19 | Žitorađa |
01.10
21:00
SU Banjica 011
Partenon
2
3
|
01.10.2022 21:00 | SU Banjica 011 | 2 : 3 | Partenon | |||||
01.10
15:00
Gvozdeni puk
Smederevo
10
4
|
01.10.2022 15:00 | Gvozdeni puk | 10 : 4 | Smederevo |
01.10
16:15
Kragujevac Wild Boars
Bajina Bašta
4
3
|
01.10.2022 16:15 | Kragujevac Wild Boars | 4 : 3 | Bajina Bašta |
01.10
19:00
Sjenica
Ares
2
2
|
01.10.2022 19:00 | Sjenica | 2 : 2 | Ares |
01.10
15:30
Partizan 1953
Dorćol Tigrovi
42
8
|
01.10.2022 15:30 | Partizan 1953 | 42 : 8 | Dorćol Tigrovi |
01.10
16:00
Kraljevo Royal Crowns
Novi Beograd Orlovi
6
0
|
01.10.2022 16:00 | Kraljevo Royal Crowns | 6 : 0 | Novi Beograd Orlovi |
01.10
17:00
HDD Sij Acroni Jesenice
Sisak
7
5
|
01.10.2022 17:00 | HDD Sij Acroni Jesenice | 7 : 5 | Sisak | |||||
01.10
18:30
Maribor
Triglav
0
5
|
01.10.2022 18:30 | Maribor | 0 : 5 | Triglav | |||||
01.10
19:00
Slavija Junior
Team select Croatia
3
4
|
01.10.2022 19:00 | Slavija Junior | 3 : 4 | Team select Croatia | |||||
01.10
21:00
Vojvodina
LedX Celje
0
5
|
01.10.2022 21:00 | Vojvodina | 0 : 5 | LedX Celje |