02.10
19:00
Partizan
Vojvodina
4
1
|
02.10.2022 19:00 | Partizan | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
02.10
17:00
Mladost GAT
Crvena zvezda
0
4
|
02.10.2022 17:00 | Mladost GAT | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
02.10
15:00
Spartak ŽK
Radnički 1923
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Radnički 1923 |
02.10
15:00
Inđija Toyo Tires
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Inđija Toyo Tires | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
02.10
18:00
Metalac
Trayal
1
0
|
02.10.2022 18:00 | Metalac | 1 : 0 | Trayal | |||||
02.10
15:00
Loznica
Železničar
0
0
|
02.10.2022 15:00 | Loznica | 0 : 0 | Železničar | |||||
02.10
17:00
Rad
IMT
2
3
|
02.10.2022 17:00 | Rad | 2 : 3 | IMT |
02.10
15:30
Podunavac
Radnički (Zr)
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Podunavac | 1 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
02.10
15:30
Borac (Š)
Tekstilac
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Borac (Š) | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
02.10
10:00
Kabel
Naftagas
3
0
|
02.10.2022 10:00 | Kabel | 3 : 0 | Naftagas | |||||
02.10
15:30
Tisa
Dinamo 1945
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Tisa | 2 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
02.10
15:30
Stanišić
OFK Bačka
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Stanišić | 2 : 1 | OFK Bačka |
02.10
10:00
Borac
Zvezdara
1
4
|
02.10.2022 10:00 | Borac | 1 : 4 | Zvezdara |
02.10
11:00
Polet (Lj)
OFK Mihajlovac
1
1
|
02.10.2022 11:00 | Polet (Lj) | 1 : 1 | OFK Mihajlovac | |||||
02.10
15:00
Rađevac
Takovo
3
0
|
02.10.2022 15:00 | Rađevac | 3 : 0 | Takovo | |||||
02.10
15:00
Budućnost (A)
Sloga (P)
1
3
|
02.10.2022 15:00 | Budućnost (A) | 1 : 3 | Sloga (P) |
02.10
15:00
Radnički (P)
GFK Dubočica
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | GFK Dubočica | |||||
02.10
15:00
Budućnost (P)
OFK Brzi Brod
0
3
|
02.10.2022 15:00 | Budućnost (P) | 0 : 3 | OFK Brzi Brod | |||||
02.10
15:00
Vlasina
Car Konstantin
1
0
|
02.10.2022 15:00 | Vlasina | 1 : 0 | Car Konstantin |
02.10
15:30
Vojvodina
Mladost (BP)
3
5
|
02.10.2022 15:30 | Vojvodina | 3 : 5 | Mladost (BP) | |||||
02.10
15:30
Obilić
Radnički 1905
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Obilić | 2 : 3 | Radnički 1905 | |||||
02.10
15:30
Mladost (T)
Hercegovac
4
1
|
02.10.2022 15:30 | Mladost (T) | 4 : 1 | Hercegovac |
02.10
10:00
Slavija
Sloga (E)
1
2
|
02.10.2022 10:00 | Slavija | 1 : 2 | Sloga (E) | |||||
02.10
15:30
Donji Srem 2015
Radnički (Š)
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Donji Srem 2015 | 1 : 0 | Radnički (Š) | |||||
02.10
15:30
Hajduk
Index
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | Index |
02.10
15:30
ŽAK
Borac
1
3
|
02.10.2022 15:30 | ŽAK | 1 : 3 | Borac | |||||
02.10
15:30
Omladinac FAM
Radnički
0
0
|
02.10.2022 15:30 | Omladinac FAM | 0 : 0 | Radnički | |||||
02.10
15:30
Polet
OFK Kikinda
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Polet | 1 : 1 | OFK Kikinda | |||||
02.10
15:30
Mladost
Vojvodina 1928
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Vojvodina 1928 |
02.10
15:30
Crvena zvezda
Napredak
3
4
|
02.10.2022 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 4 | Napredak | |||||
02.10
15:30
Komgrap
Lokomotiva
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Komgrap | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
02.10
15:30
Boleč
Leštane
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Boleč | 1 : 0 | Leštane | |||||
02.10
15:30
Zuce 2019
Barajevo
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Zuce 2019 | 1 : 0 | Barajevo | |||||
02.10
11:00
Hajduk
GSP Polet Dorćol
3
4
|
02.10.2022 11:00 | Hajduk | 3 : 4 | GSP Polet Dorćol | |||||
02.10
15:30
PKB
OFK Žarkovo
1
0
|
02.10.2022 15:30 | PKB | 1 : 0 | OFK Žarkovo |
02.10
15:00
Svetlost
Jablanica
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Svetlost | 3 : 1 | Jablanica | |||||
02.10
15:00
Mladost 1959
Jedinstvo
2
2
|
02.10.2022 15:00 | Mladost 1959 | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:00
Sloga
OFK Alakince
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Sloga | 2 : 1 | OFK Alakince | |||||
02.10
15:00
Radan
SFK Morava
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Radan | 1 : 1 | SFK Morava |
02.10
15:00
Jedinstvo
Delijski Vis
0
2
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Delijski Vis | |||||
02.10
15:00
Rudar
Morava
0
8
|
02.10.2022 15:00 | Rudar | 0 : 8 | Morava | |||||
02.10
15:00
Palilulac
Malošište
4
1
|
02.10.2022 15:00 | Palilulac | 4 : 1 | Malošište | |||||
02.10
15:00
Bukovik
Pukovac
5
0
|
02.10.2022 15:00 | Bukovik | 5 : 0 | Pukovac | |||||
02.10
15:00
OFK Napredak 1929
OFK Niš
2
1
|
02.10.2022 15:00 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | OFK Niš | |||||
02.10
15:00
Naša krila 1936
Mladost (M)
2
2
|
02.10.2022 15:00 | Naša krila 1936 | 2 : 2 | Mladost (M) | |||||
02.10
15:00
Orljane
Mladost (B)
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Orljane | 2 : 1 | Mladost (B) |
02.10
15:00
OFK Lugomir
Vinogradar
1
2
|
02.10.2022 15:00 | OFK Lugomir | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
02.10
15:00
Župa
Rembas
0
2
|
02.10.2022 15:00 | Župa | 0 : 2 | Rembas | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (M)
Majdevo-Kupci
1
6
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 6 | Majdevo-Kupci | |||||
02.10
15:00
Kušiljevo
Morava 1918
0
2
|
02.10.2022 15:00 | Kušiljevo | 0 : 2 | Morava 1918 | |||||
02.10
15:00
Orlovi
Levač
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Orlovi | 3 : 2 | Levač |
02.10
15:00
Radnički 1946
Tanasko Rajić
0
2
|
02.10.2022 15:00 | Radnički 1946 | 0 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
02.10
15:00
Bor 1919
Jedinstvo
5
1
|
02.10.2022 15:00 | Bor 1919 | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:00
Rajko Mitić
OFK Zlot
5
4
|
02.10.2022 15:00 | Rajko Mitić | 5 : 4 | OFK Zlot | |||||
02.10
15:00
Hajduk Veljko
Balkanski
1
0
|
02.10.2022 15:00 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Balkanski | |||||
02.10
15:00
OFK Slatina
Đerdap
0
2
|
02.10.2022 15:00 | OFK Slatina | 0 : 2 | Đerdap |
02.10
15:00
Korićani
Gruža
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Korićani | 2 : 1 | Gruža | |||||
02.10
15:00
Budućnost (R)
Mokra Gora
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Budućnost (R) | 1 : 1 | Mokra Gora | |||||
02.10
15:00
Srbija
Polet (R)
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Srbija | 3 : 1 | Polet (R) | |||||
02.10
15:00
OFK Ras
Karađorđe
1
1
|
02.10.2022 15:00 | OFK Ras | 1 : 1 | Karađorđe |
02.10
15:00
Omladinac (Z)
Jasen
3
0
|
02.10.2022 15:00 | Omladinac (Z) | 3 : 0 | Jasen | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo Putevi
0
5
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 5 | Jedinstvo Putevi | |||||
02.10
15:00
Sloboda (Č)
Zlatar
1
0
|
02.10.2022 15:00 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | Zlatar | |||||
02.10
15:00
Lazarica
Polet (T)
1
3
|
02.10.2022 15:00 | Lazarica | 1 : 3 | Polet (T) |
02.10
15:00
Pomoravlje 1946
VGSK
2
0
|
02.10.2022 15:00 | Pomoravlje 1946 | 2 : 0 | VGSK | |||||
02.10
15:00
OFK Aranđelovac 1979
Morava (VP)
1
3
|
02.10.2022 15:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 3 | Morava (VP) | |||||
02.10
15:00
Borac 1932
Đerdap
2
0
|
02.10.2022 15:00 | Borac 1932 | 2 : 0 | Đerdap | |||||
02.10
15:00
Rudar
RSK
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Rudar | 3 : 2 | RSK |
02.10
15:00
Železničar
Borac
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Železničar | 3 : 2 | Borac | |||||
02.10
15:00
Mladost
Kačer
1
3
|
02.10.2022 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Kačer | |||||
02.10
15:00
OFK Osečina
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
0
|
02.10.2022 15:00 | OFK Osečina | 3 : 0 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
02.10
15:00
Vrelo Sport
Zadrugar
3
0
|
02.10.2022 15:00 | Vrelo Sport | 3 : 0 | Zadrugar |
02.10
15:30
Sloga (BNS)
Spartak 1911
0
0
|
02.10.2022 15:30 | Sloga (BNS) | 0 : 0 | Spartak 1911 | |||||
02.10
15:30
Budućnost (A)
Partizan (G)
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost (A) | 1 : 0 | Partizan (G) | |||||
02.10
15:30
Dolovo
Crvena zvezda
3
1
|
02.10.2022 15:30 | Dolovo | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
02.10
15:30
Unirea
Sloga (P)
1
3
|
02.10.2022 15:30 | Unirea | 1 : 3 | Sloga (P) | |||||
02.10
15:30
Potporanj
Partizan (U)
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Potporanj | 1 : 0 | Partizan (U) | |||||
02.10
15:30
Hajdučica
Vulturul
4
2
|
02.10.2022 15:30 | Hajdučica | 4 : 2 | Vulturul |
02.10
15:30
Budućnost
AFK
0
3
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost | 0 : 3 | AFK | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Sutjeska
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
02.10
15:30
Iskra
Srbobran
4
2
|
02.10.2022 15:30 | Iskra | 4 : 2 | Srbobran | |||||
02.10
15:30
Tavankut
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
2
2
|
02.10.2022 15:30 | Tavankut | 2 : 2 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo |
02.10
15:30
Budućnost (G)
Borac (BG)
4
0
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost (G) | 4 : 0 | Borac (BG) | |||||
02.10
15:30
Budućnost (P)
Lipar
4
3
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost (P) | 4 : 3 | Lipar | |||||
02.10
15:30
Rusin
Tvrđava
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Rusin | 3 : 2 | Tvrđava | |||||
02.10
15:30
Budućnost (M)
ČSK Pivara
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost (M) | 0 : 1 | ČSK Pivara |
02.10
15:00
Radnički 1911
ŽFK Banat
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Radnički 1911 | 1 : 1 | ŽFK Banat | |||||
02.10
15:00
Banat
Crvena zvezda
4
0
|
02.10.2022 15:00 | Banat | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
02.10
15:00
Mladost
OFK Stajićevo
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Mladost | 1 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
02.10
15:00
Vojvodina
MSK
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Vojvodina | 3 : 1 | MSK | |||||
02.10
15:00
Napredak
Krajina
4
2
|
02.10.2022 15:00 | Napredak | 4 : 2 | Krajina | |||||
02.10
15:00
Polet
2. Oktobar
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Polet | 1 : 1 | 2. Oktobar |
02.10
15:30
Sremac (D)
Podrinje
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Sremac (D) | 0 : 1 | Podrinje | |||||
02.10
15:30
Šumar
Budućnost
0
0
|
02.10.2022 15:30 | Šumar | 0 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
15:30
Jadran
Sremac (V)
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Jadran | 3 : 0 | Sremac (V) | |||||
02.10
15:30
Borac 1925
Srem
0
8
|
02.10.2022 15:30 | Borac 1925 | 0 : 8 | Srem | |||||
02.10
15:30
Radnički
Graničar (K)
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Radnički | 2 : 0 | Graničar (K) | |||||
02.10
15:30
Sloga
Partizan
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Partizan | |||||
02.10
15:30
Fruškogorac
Napredak Meridian
3
1
|
02.10.2022 15:30 | Fruškogorac | 3 : 1 | Napredak Meridian |
02.10
16:00
ŽSK
Jedinstvo
3
2
|
02.10.2022 16:00 | ŽSK | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
16:00
Dinamo
TSK
0
4
|
02.10.2022 16:00 | Dinamo | 0 : 4 | TSK | |||||
02.10
16:00
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
2
1
|
02.10.2022 16:00 | Petrovaradin | 2 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
02.10
16:00
Jugović
Tatra
1
0
|
02.10.2022 16:00 | Jugović | 1 : 0 | Tatra | |||||
02.10
16:00
Bačka 1923
Crvena zvezda
2
0
|
02.10.2022 16:00 | Bačka 1923 | 2 : 0 | Crvena zvezda |
02.10
10:00
Heroj Polet
Balkan Mirijevo
2
6
|
02.10.2022 10:00 | Heroj Polet | 2 : 6 | Balkan Mirijevo | |||||
02.10
15:30
Poštar Zvezdara
Dunav
0
5
|
02.10.2022 15:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 5 | Dunav | |||||
02.10
15:30
Busije
Umka
0
0
|
02.10.2022 15:30 | Busije | 0 : 0 | Umka | |||||
02.10
15:30
Posavac Tišma
KFK Ravna gora
4
1
|
02.10.2022 15:30 | Posavac Tišma | 4 : 1 | KFK Ravna gora | |||||
02.10
15:30
BSK 1925
Bratstvo
0
1
|
02.10.2022 15:30 | BSK 1925 | 0 : 1 | Bratstvo |
02.10
15:30
Turbina
Šumadija
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Turbina | 2 : 3 | Šumadija | |||||
02.10
15:30
Lisović 1977
Krtinska
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Lisović 1977 | 1 : 2 | Krtinska | |||||
02.10
15:30
OFK Budućnost
Rušanj
1
0
|
02.10.2022 15:30 | OFK Budućnost | 1 : 0 | Rušanj | |||||
02.10
15:30
Vranić
OFK Zabrežje
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Vranić | 2 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
02.10
15:30
Rojkovac
Budućnost
3
3
|
02.10.2022 15:30 | Rojkovac | 3 : 3 | Budućnost | |||||
02.10
15:30
Strelac
Omladinac
11
1
|
02.10.2022 15:30 | Strelac | 11 : 1 | Omladinac |
02.10
11:00
Gročanski fudbalski klub
Vis
1
3
|
02.10.2022 11:00 | Gročanski fudbalski klub | 1 : 3 | Vis | |||||
02.10
15:30
Velika Krsna
Vrčin
0
3
|
02.10.2022 15:30 | Velika Krsna | 0 : 3 | Vrčin | |||||
02.10
15:30
Dunavac
Zaklopača
0
0
|
02.10.2022 15:30 | Dunavac | 0 : 0 | Zaklopača | |||||
02.10
15:30
Šumadija 1962
Kaluđerica 1969
1
3
|
02.10.2022 15:30 | Šumadija 1962 | 1 : 3 | Kaluđerica 1969 | |||||
02.10
15:30
Hajduk
Vinča
0
2
|
02.10.2022 15:30 | Hajduk | 0 : 2 | Vinča | |||||
02.10
15:30
Rabrovac
Pudarci
1
5
|
02.10.2022 15:30 | Rabrovac | 1 : 5 | Pudarci |
02.10
15:30
Sloga (L)
Rubin
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Sloga (L) | 0 : 1 | Rubin | |||||
02.10
15:30
FUD
Bošnjane
2
1
|
02.10.2022 15:30 | FUD | 2 : 1 | Bošnjane | |||||
02.10
15:00
Trudbenik
Polet 57
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Trudbenik | 3 : 2 | Polet 57 | |||||
02.10
15:00
Parunovac
Jastrebac
1
3
|
02.10.2022 15:00 | Parunovac | 1 : 3 | Jastrebac | |||||
02.10
15:00
Sloga (Ć)
Sloga (D)
5
1
|
02.10.2022 15:00 | Sloga (Ć) | 5 : 1 | Sloga (D) | |||||
02.10
15:00
Čitluk
Dedina
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Čitluk | 1 : 1 | Dedina | |||||
02.10
15:00
Gornji Stepoš
Gradina
6
1
|
02.10.2022 15:00 | Gornji Stepoš | 6 : 1 | Gradina |
02.10
15:00
Rajac
Dimitrije Tucović
0
1
|
02.10.2022 15:00 | Rajac | 0 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
02.10
15:00
Banjani
Trlić
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Banjani | 1 : 2 | Trlić | |||||
02.10
15:00
Čučuge
OFK Senjak
5
1
|
02.10.2022 15:00 | Čučuge | 5 : 1 | OFK Senjak | |||||
02.10
15:00
Toplica
Žabari
0
0
|
02.10.2022 15:00 | Toplica | 0 : 0 | Žabari | |||||
02.10
11:00
Proleter
Iskra
1
2
|
02.10.2022 11:00 | Proleter | 1 : 2 | Iskra |
02.10
16:00
Banja
Vinča
3
1
|
02.10.2022 16:00 | Banja | 3 : 1 | Vinča | |||||
02.10
16:00
ŽSK
Lokomotiva
2
1
|
02.10.2022 16:00 | ŽSK | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
02.10
16:00
BSK (Be)
Prvi srpski ustanak
2
3
|
02.10.2022 16:00 | BSK (Be) | 2 : 3 | Prvi srpski ustanak | |||||
02.10
16:00
Marjan
Sloga
3
2
|
02.10.2022 16:00 | Marjan | 3 : 2 | Sloga | |||||
02.10
16:00
BSK (Bo)
Šumadinac (S)
2
2
|
02.10.2022 16:00 | BSK (Bo) | 2 : 2 | Šumadinac (S) | |||||
02.10
16:00
Mladi rudar
Grizli ML
3
1
|
02.10.2022 16:00 | Mladi rudar | 3 : 1 | Grizli ML | |||||
02.10
16:00
Plaskovac
Šumadinac (N)
2
3
|
02.10.2022 16:00 | Plaskovac | 2 : 3 | Šumadinac (N) |
02.10
15:00
Toplica
Sloga (K)
5
2
|
02.10.2022 15:00 | Toplica | 5 : 2 | Sloga (K) | |||||
02.10
15:00
Rad
Jastrebac
2
4
|
02.10.2022 15:00 | Rad | 2 : 4 | Jastrebac | |||||
02.10
15:00
Taskovići
Radnički 1924
0
3
|
02.10.2022 15:00 | Taskovići | 0 : 3 | Radnički 1924 | |||||
02.10
15:00
Moravac (ZT)
Sloga 1980
2
0
|
02.10.2022 15:00 | Moravac (ZT) | 2 : 0 | Sloga 1980 | |||||
02.10
15:00
Borac
Polet
4
2
|
02.10.2022 15:00 | Borac | 4 : 2 | Polet | |||||
02.10
15:00
Pobeda
Naisus 1977
2
2
|
02.10.2022 15:00 | Pobeda | 2 : 2 | Naisus 1977 |
02.10
15:00
BSK
Lemind 1953
3
1
|
02.10.2022 15:00 | BSK | 3 : 1 | Lemind 1953 | |||||
02.10
15:00
Vučje
Donja Lomnica
0
4
|
02.10.2022 15:00 | Vučje | 0 : 4 | Donja Lomnica | |||||
02.10
15:00
Čekmin
Zloćudovo
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Čekmin | 3 : 1 | Zloćudovo | |||||
02.10
15:00
Milanovo
Mladost
5
1
|
02.10.2022 15:00 | Milanovo | 5 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (B)
Budućnost
2
0
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo (B) | 2 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
15:00
Železničar
Sloga
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Železničar | 3 : 2 | Sloga | |||||
02.10
15:00
Polet
OFK Morava
4
1
|
02.10.2022 15:00 | Polet | 4 : 1 | OFK Morava | |||||
02.10
15:00
Moravac Orion
Jedinstvo (G)
0
3
|
02.10.2022 15:00 | Moravac Orion | 0 : 3 | Jedinstvo (G) |
02.10
15:00
Mladost (NS)
Polet
2
4
|
02.10.2022 15:00 | Mladost (NS) | 2 : 4 | Polet | |||||
02.10
15:00
Radnik
Crvena zvezda
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Radnik | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
02.10
15:00
Železničar Kusadak
Petlić SD 2006
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Železničar Kusadak | 2 : 1 | Petlić SD 2006 | |||||
02.10
15:00
Proleter 1947
Podunavac
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Proleter 1947 | 1 : 1 | Podunavac | |||||
02.10
15:00
Sloga
SASK
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Sloga | 3 : 1 | SASK | |||||
02.10
15:00
Pobeda
Mladi borac
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Pobeda | 3 : 1 | Mladi borac |
02.10
11:00
Mala Vrbica
Sloga (K)
3
2
|
02.10.2022 11:00 | Mala Vrbica | 3 : 2 | Sloga (K) | |||||
02.10
15:00
Nemetali
Rudna Glava
1
0
|
02.10.2022 15:00 | Nemetali | 1 : 0 | Rudna Glava | |||||
02.10
15:00
Radnički (K)
Branik
0
4
|
02.10.2022 15:00 | Radnički (K) | 0 : 4 | Branik | |||||
02.10
15:00
Urovica
Polet
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Urovica | 1 : 1 | Polet | |||||
02.10
15:00
Brestovac
Šarbanovac
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Brestovac | 1 : 1 | Šarbanovac | |||||
02.10
15:00
Krivelj
Blizna
3
4
|
02.10.2022 15:00 | Krivelj | 3 : 4 | Blizna | |||||
02.10
15:00
Polom
Ključ
5
1
|
02.10.2022 15:00 | Polom | 5 : 1 | Ključ |
02.10
15:30
Krilaš
Šapine
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Krilaš | 1 : 1 | Šapine | |||||
02.10
15:30
Borac (K)
Batovac
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Batovac | |||||
02.10
15:30
Sirakovo
Rudar (Kr)
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Sirakovo | 3 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
02.10
15:30
Budućnost (V)
BSK 1931
4
2
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost (V) | 4 : 2 | BSK 1931 | |||||
02.10
15:30
Obilić
Napredak (S)
4
0
|
02.10.2022 15:30 | Obilić | 4 : 0 | Napredak (S) | |||||
02.10
15:30
Železničar
Sloga 1945
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Železničar | 2 : 0 | Sloga 1945 |
02.10
15:30
Budućnost
Koštampolje
5
1
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost | 5 : 1 | Koštampolje | |||||
02.10
11:00
Miločajac
Mladost
1
1
|
02.10.2022 11:00 | Miločajac | 1 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Ribnica
Jedinstvo 2017
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Ribnica | 0 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
02.10
15:30
Radnik
Borac (V)
1
3
|
02.10.2022 15:30 | Radnik | 1 : 3 | Borac (V) | |||||
02.10
15:30
Tavnik
Rudar
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Tavnik | 2 : 0 | Rudar | |||||
02.10
11:00
Proleter
Omladinac
2
0
|
02.10.2022 11:00 | Proleter | 2 : 0 | Omladinac | |||||
02.10
15:30
OFK Progorelica
Ibar
1
1
|
02.10.2022 15:30 | OFK Progorelica | 1 : 1 | Ibar |
02.10
14:30
Osaonica
Moravac 2015
2
2
|
02.10.2022 14:30 | Osaonica | 2 : 2 | Moravac 2015 | |||||
02.10
14:30
Kolare
Napredak
0
0
|
02.10.2022 14:30 | Kolare | 0 : 0 | Napredak | |||||
02.10
14:30
GFK Tabane
Donja Mutnica
0
0
|
02.10.2022 14:30 | GFK Tabane | 0 : 0 | Donja Mutnica | |||||
02.10
14:30
Partizan
Mladost (D)
1
2
|
02.10.2022 14:30 | Partizan | 1 : 2 | Mladost (D) | |||||
02.10
14:30
Budućnost (Đ)
Dragocvet
4
4
|
02.10.2022 14:30 | Budućnost (Đ) | 4 : 4 | Dragocvet | |||||
02.10
14:30
Mladost (J)
Juhor
2
0
|
02.10.2022 14:30 | Mladost (J) | 2 : 0 | Juhor | |||||
02.10
14:30
Rudar (St)
Mladost (T)
3
0
|
02.10.2022 14:30 | Rudar (St) | 3 : 0 | Mladost (T) |
02.10
15:00
Morava
Sloga
1
4
|
02.10.2022 15:00 | Morava | 1 : 4 | Sloga | |||||
02.10
15:00
Omladinac
Vulkan 1963
1
0
|
02.10.2022 15:00 | Omladinac | 1 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
02.10
11:00
Proleter
Stevan Nešticki
3
1
|
02.10.2022 11:00 | Proleter | 3 : 1 | Stevan Nešticki | |||||
02.10
15:00
Čegar 1946
Radnički 1936
4
0
|
02.10.2022 15:00 | Čegar 1946 | 4 : 0 | Radnički 1936 | |||||
02.10
15:00
Sloboda
Novoselac
3
4
|
02.10.2022 15:00 | Sloboda | 3 : 4 | Novoselac |
02.10
11:00
Vidojevica
Podrinje
1
0
|
02.10.2022 11:00 | Vidojevica | 1 : 0 | Podrinje | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
02.10
15:00
Sloga
Hajduk Stanko
0
0
|
02.10.2022 15:00 | Sloga | 0 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
02.10
15:00
Antimon
Drina (B)
10
1
|
02.10.2022 15:00 | Antimon | 10 : 1 | Drina (B) | |||||
02.10
15:00
Majur
Karađorđe
0
1
|
02.10.2022 15:00 | Majur | 0 : 1 | Karađorđe |
02.10
15:30
Spartak
Željuša
1
6
|
02.10.2022 15:30 | Spartak | 1 : 6 | Željuša | |||||
02.10
15:30
Mladost
Sloboda
2
2
|
02.10.2022 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Sloboda |
02.10
15:30
Slavija
Kolonija
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Slavija | 0 : 1 | Kolonija | |||||
02.10
15:30
Sloboda (G)
Bratstvo 1975
3
1
|
02.10.2022 15:30 | Sloboda (G) | 3 : 1 | Bratstvo 1975 | |||||
02.10
15:30
Zastava 1973
Divostin
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Zastava 1973 | 1 : 1 | Divostin | |||||
02.10
15:30
Kutlovo
Jedinstvo
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Kutlovo | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Maršić
Šumadija 1934
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Maršić | 1 : 1 | Šumadija 1934 |
02.10
15:00
Rudar
Sloga
0
2
|
02.10.2022 15:00 | Rudar | 0 : 2 | Sloga | |||||
02.10
15:00
Šljivar
Kosovo
|
02.10.2022 15:00 | Šljivar | : | Kosovo | |||||
02.10
15:00
Hajduk
FSU Kraljevica
1
4
|
02.10.2022 15:00 | Hajduk | 1 : 4 | FSU Kraljevica | |||||
02.10
15:00
Omladinac
Graničar
6
2
|
02.10.2022 15:00 | Omladinac | 6 : 2 | Graničar | |||||
02.10
15:00
Malinik
OFK 019
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Malinik | 1 : 2 | OFK 019 |
02.10
15:00
Čajetina
Perućac
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Čajetina | 3 : 2 | Perućac | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Polet
1
4
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Polet | |||||
02.10
15:00
Bakionica
Omladinac
2
3
|
02.10.2022 15:00 | Bakionica | 2 : 3 | Omladinac | |||||
02.10
15:00
Sečica
Sloga
2
4
|
02.10.2022 15:00 | Sečica | 2 : 4 | Sloga | |||||
02.10
11:00
Prvi partizan
Avijatičar Vranjani
3
3
|
02.10.2022 11:00 | Prvi partizan | 3 : 3 | Avijatičar Vranjani | |||||
02.10
15:00
Tara
Rampa
1
4
|
02.10.2022 15:00 | Tara | 1 : 4 | Rampa | |||||
02.10
15:00
Višesava
Gorobilje
4
0
|
02.10.2022 15:00 | Višesava | 4 : 0 | Gorobilje | |||||
02.10
15:00
Kotroman
Ježevica
1
4
|
02.10.2022 15:00 | Kotroman | 1 : 4 | Ježevica |
02.10
15:30
Zadrugar
Orlovac 1932
4
1
|
02.10.2022 15:30 | Zadrugar | 4 : 1 | Orlovac 1932 | |||||
02.10
15:30
Ozrem PMH
Jedinstvo
2
2
|
02.10.2022 15:30 | Ozrem PMH | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Donja Vrbava
Rudar
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Donja Vrbava | 2 : 0 | Rudar | |||||
02.10
15:30
Velereč 94
Prijevor
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Velereč 94 | 1 : 1 | Prijevor |
02.10
15:30
Prilike
Dragačevo
4
1
|
02.10.2022 15:30 | Prilike | 4 : 1 | Dragačevo | |||||
02.10
15:30
Gorušica
Čačak 94
4
0
|
02.10.2022 15:30 | Gorušica | 4 : 0 | Čačak 94 |
02.10
15:30
FSU Južna pruga
Dinamo (V)
1
6
|
02.10.2022 15:30 | FSU Južna pruga | 1 : 6 | Dinamo (V) | |||||
02.10
15:30
Mineralac
Mladost (B)
6
0
|
02.10.2022 15:30 | Mineralac | 6 : 0 | Mladost (B) | |||||
02.10
15:30
Pavlovac
Levosoje
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Pavlovac | 3 : 0 | Levosoje | |||||
02.10
15:30
BSK Bujanovac
Čelik
3
1
|
02.10.2022 15:30 | BSK Bujanovac | 3 : 1 | Čelik | |||||
02.10
15:30
Torpedo 1973
Mladost (S)
4
0
|
02.10.2022 15:30 | Torpedo 1973 | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
02.10
15:30
SU Dinamo Jug
Radnički 2021
0
1
|
02.10.2022 15:30 | SU Dinamo Jug | 0 : 1 | Radnički 2021 | |||||
02.10
15:30
Vihor
OFK AS
6
0
|
02.10.2022 15:30 | Vihor | 6 : 0 | OFK AS |
02.10
15:00
Dobrič
Jug Bogdan
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Dobrič | 3 : 2 | Jug Bogdan | |||||
02.10
15:00
Borac
Partizanski put
6
1
|
02.10.2022 15:00 | Borac | 6 : 1 | Partizanski put | |||||
02.10
15:00
Jastrebac
Polet
3
0
|
02.10.2022 15:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Polet | |||||
02.10
15:00
Kosovac
Omladinac
2
0
|
02.10.2022 15:00 | Kosovac | 2 : 0 | Omladinac |
02.10
15:30
BSK
OFK Odžaci
2
2
|
02.10.2022 15:30 | BSK | 2 : 2 | OFK Odžaci | |||||
02.10
15:30
Omladinac (D)
Mladost
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Omladinac (D) | 3 : 0 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Omladinac (B)
Polet (S)
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Omladinac (B) | 1 : 2 | Polet (S) | |||||
02.10
15:30
Aleksa Šantić
Terekveš
6
0
|
02.10.2022 15:30 | Aleksa Šantić | 6 : 0 | Terekveš | |||||
02.10
15:30
Telečka
Zadrugar
3
3
|
02.10.2022 15:30 | Telečka | 3 : 3 | Zadrugar | |||||
02.10
15:30
Polet (R)
Dinamo 1923
2
6
|
02.10.2022 15:30 | Polet (R) | 2 : 6 | Dinamo 1923 | |||||
02.10
15:30
Kula
Radnički (S)
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Kula | 3 : 0 | Radnički (S) |
02.10
15:30
Beli Orlovi
Kamenorezac 76
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
02.10
15:00
Donji Kopaonik
Poljoprivrednik
6
0
|
02.10.2022 15:00 | Donji Kopaonik | 6 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
02.10
13:00
Ribnik
Mladost (DK)
0
1
|
02.10.2022 13:00 | Ribnik | 0 : 1 | Mladost (DK) | |||||
02.10
15:00
Borac
Garevina
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Borac | 2 : 1 | Garevina | |||||
02.10
13:00
OFK Kopaonik 1931
Mladost (T)
3
1
|
02.10.2022 13:00 | OFK Kopaonik 1931 | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
02.10
15:00
Velika Drenova
Omladinac
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Velika Drenova | 3 : 1 | Omladinac |
02.10
15:30
Omladinac (O)
Radnički
0
2
|
02.10.2022 15:30 | Omladinac (O) | 0 : 2 | Radnički | |||||
02.10
15:30
Budućnost
Jugoslavija
4
0
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost | 4 : 0 | Jugoslavija | |||||
02.10
15:30
Stari Tamiš
Mladost
0
3
|
02.10.2022 15:30 | Stari Tamiš | 0 : 3 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Omladinac (D)
BSK Bavanište
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Omladinac (D) | 2 : 1 | BSK Bavanište | |||||
02.10
15:30
Mundial
Proleter
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Mundial | 1 : 1 | Proleter |
02.10
15:00
Šarbane
Tvrdojevac
4
0
|
02.10.2022 15:00 | Šarbane | 4 : 0 | Tvrdojevac | |||||
02.10
15:00
Pepeljevac
Pambukovica
7
1
|
02.10.2022 15:00 | Pepeljevac | 7 : 1 | Pambukovica | |||||
02.10
15:00
Polet (T)
OFK Stublenica
1
3
|
02.10.2022 15:00 | Polet (T) | 1 : 3 | OFK Stublenica | |||||
02.10
15:00
Ratkovac
Crvena Jabuka
0
2
|
02.10.2022 15:00 | Ratkovac | 0 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (M)
Omladinac (K)
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 1 | Omladinac (K) | |||||
02.10
15:00
Joševa
Polet (DL)
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Joševa | 2 : 1 | Polet (DL) | |||||
02.10
15:00
OFK Paljuvi
Sovljak
1
2
|
02.10.2022 15:00 | OFK Paljuvi | 1 : 2 | Sovljak |
02.10
15:30
Naftagas
Partizan
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Naftagas | 2 : 0 | Partizan | |||||
02.10
15:30
Mladost (L)
OFK Klek
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Mladost (L) | 1 : 2 | OFK Klek | |||||
02.10
15:30
OFK Gradnulica
Potisje
1
6
|
02.10.2022 15:30 | OFK Gradnulica | 1 : 6 | Potisje | |||||
02.10
15:30
Tamiš
Bilećanin
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Tamiš | 1 : 2 | Bilećanin | |||||
02.10
15:30
Zadrugar
Borac
1
4
|
02.10.2022 15:30 | Zadrugar | 1 : 4 | Borac | |||||
02.10
15:30
Lehel
Mladost (BB)
5
2
|
02.10.2022 15:30 | Lehel | 5 : 2 | Mladost (BB) |
02.10
11:00
Popadić
ZSK
4
1
|
02.10.2022 11:00 | Popadić | 4 : 1 | ZSK | |||||
02.10
11:00
Kotešica
Mali korak
1
5
|
02.10.2022 11:00 | Kotešica | 1 : 5 | Mali korak | |||||
02.10
11:00
Rakac Stave
Tešnjar
0
3
|
02.10.2022 11:00 | Rakac Stave | 0 : 3 | Tešnjar | |||||
02.10
11:00
Kolubara 2
Junior Novo Naselje
1
3
|
02.10.2022 11:00 | Kolubara 2 | 1 : 3 | Junior Novo Naselje | |||||
02.10
11:00
Ribnikar
Polet
1
0
|
02.10.2022 11:00 | Ribnikar | 1 : 0 | Polet | |||||
02.10
11:00
Stari drugari
Napredak
1
1
|
02.10.2022 11:00 | Stari drugari | 1 : 1 | Napredak | |||||
02.10
11:00
Milenko Pavlović
Jadar 2013
2
3
|
02.10.2022 11:00 | Milenko Pavlović | 2 : 3 | Jadar 2013 |
02.10
15:30
Omladinac
Banat (I)
5
1
|
02.10.2022 15:30 | Omladinac | 5 : 1 | Banat (I) | |||||
02.10
15:30
Karaš (K)
Sloga
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Karaš (K) | 2 : 3 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Dunav
Borac (VS)
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Dunav | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
02.10
15:30
Ratar
Banatul
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Ratar | 2 : 3 | Banatul | |||||
02.10
15:30
Banat (D)
Partizan
5
0
|
02.10.2022 15:30 | Banat (D) | 5 : 0 | Partizan | |||||
02.10
15:30
Polet
Vinogradar
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Polet | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
02.10
15:30
Ševac
Vladimirovac
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Ševac | 2 : 0 | Vladimirovac |
02.10
15:30
ČSK Čortanovci
Ljukovo
3
0
|
02.10.2022 15:30 | ČSK Čortanovci | 3 : 0 | Ljukovo | |||||
02.10
15:30
Napredak
Mladost
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Napredak | 3 : 2 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Polet (N)
Fruškogorac
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Polet (N) | 3 : 2 | Fruškogorac | |||||
02.10
15:30
Graničar
Hajduk 1932
3
1
|
02.10.2022 15:30 | Graničar | 3 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
02.10
15:30
Krušedol
Rudar
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Krušedol | 1 : 0 | Rudar | |||||
02.10
15:30
Car Uroš
Kameni
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Car Uroš | 2 : 1 | Kameni | |||||
02.10
15:30
Sremac
Polet (NK)
1
6
|
02.10.2022 15:30 | Sremac | 1 : 6 | Polet (NK) |
02.10
16:00
Vinogradar
Titel
6
2
|
02.10.2022 16:00 | Vinogradar | 6 : 2 | Titel | |||||
02.10
16:00
Čenej
Železničar NS
1
0
|
02.10.2022 16:00 | Čenej | 1 : 0 | Železničar NS | |||||
02.10
16:00
Sloga
Susek
0
3
|
02.10.2022 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Susek | |||||
02.10
16:00
Hajduk (Č)
Proleter 1951
0
4
|
02.10.2022 16:00 | Hajduk (Č) | 0 : 4 | Proleter 1951 | |||||
02.10
16:00
Obilić
Hajduk (G)
2
1
|
02.10.2022 16:00 | Obilić | 2 : 1 | Hajduk (G) | |||||
02.10
16:00
Miletić
Slanobarac
9
1
|
02.10.2022 16:00 | Miletić | 9 : 1 | Slanobarac |
02.10
11:00
Borac
Rudar 2016
0
2
|
02.10.2022 11:00 | Borac | 0 : 2 | Rudar 2016 | |||||
02.10
11:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
1
3
|
02.10.2022 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
02.10
11:00
OFK Sloga
Škriljac
1
2
|
02.10.2022 11:00 | OFK Sloga | 1 : 2 | Škriljac | |||||
02.10
15:00
Jastrebac 2022
Rutevac
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Jastrebac 2022 | 3 : 2 | Rutevac | |||||
02.10
11:00
Kraljevo
Mladost 1955
3
1
|
02.10.2022 11:00 | Kraljevo | 3 : 1 | Mladost 1955 |
02.10
14:30
Šumadija
Omladinac
4
1
|
02.10.2022 14:30 | Šumadija | 4 : 1 | Omladinac | |||||
02.10
14:30
Napredak
Rudar
1
2
|
02.10.2022 14:30 | Napredak | 1 : 2 | Rudar | |||||
02.10
14:30
OFK Batinac
Resavski Despoti
6
0
|
02.10.2022 14:30 | OFK Batinac | 6 : 0 | Resavski Despoti | |||||
02.10
14:30
Pomoravlje
Sinđelić
1
0
|
02.10.2022 14:30 | Pomoravlje | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
02.10
14:30
Radnički
15. Avgust 1950
2
4
|
02.10.2022 14:30 | Radnički | 2 : 4 | 15. Avgust 1950 |
02.10
14:30
Mladost (K)
Šantarovac
0
4
|
02.10.2022 14:30 | Mladost (K) | 0 : 4 | Šantarovac | |||||
02.10
14:30
Vinogradar
Sinđelić
4
2
|
02.10.2022 14:30 | Vinogradar | 4 : 2 | Sinđelić | |||||
02.10
14:30
Mladost (G)
Vinorača
1
1
|
02.10.2022 14:30 | Mladost (G) | 1 : 1 | Vinorača |
02.10
15:30
Omladinac
Apolon 2018
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Apolon 2018 | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo (D)
Jovo Kursula
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Jedinstvo (D) | 2 : 3 | Jovo Kursula | |||||
02.10
15:30
Magnohrom
Jedinstvo (G)
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Magnohrom | 1 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
02.10
15:30
Lazac
Kraljevo Hajduk
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Lazac | 1 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
02.10
15:30
Gruža
Zvezda
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Gruža | 0 : 1 | Zvezda |
02.10
15:30
Jedinstvo (S)
Pobeda 1953
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Jedinstvo (S) | 1 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
02.10
15:30
Rade Milošević
Mlava (ML)
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Rade Milošević | 2 : 3 | Mlava (ML) | |||||
02.10
15:30
BSK 1924
Polet (SD)
3
2
|
02.10.2022 15:30 | BSK 1924 | 3 : 2 | Polet (SD) | |||||
02.10
15:30
Mladost (K)
Bata Bulić
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Mladost (K) | 2 : 0 | Bata Bulić | |||||
02.10
15:30
Zadrugar 1947
Jasenovac
4
1
|
02.10.2022 15:30 | Zadrugar 1947 | 4 : 1 | Jasenovac | |||||
02.10
11:00
Trgovački
Zabrđe 1936
1
1
|
02.10.2022 11:00 | Trgovački | 1 : 1 | Zabrđe 1936 | |||||
02.10
15:30
Integral
Borac (V)
0
0
|
02.10.2022 15:30 | Integral | 0 : 0 | Borac (V) |
02.10
15:30
Beli Orao
OFK Braničevo
1
4
|
02.10.2022 15:30 | Beli Orao | 1 : 4 | OFK Braničevo | |||||
02.10
15:30
Mladi Borac
Mlava (B)
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Mlava (B) | |||||
02.10
15:30
Kumane
Žitkovica 2017
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Kumane | 2 : 1 | Žitkovica 2017 | |||||
02.10
15:30
Vojvoda Milenko
Dizel
8
1
|
02.10.2022 15:30 | Vojvoda Milenko | 8 : 1 | Dizel | |||||
02.10
15:30
Napredak 1934
Sloga (L)
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Napredak 1934 | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
02.10
15:30
Napredak (P)
Barič
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Napredak (P) | 3 : 0 | Barič | |||||
02.10
15:30
Napredak (B)
Polet (V)
3
1
|
02.10.2022 15:30 | Napredak (B) | 3 : 1 | Polet (V) |
02.10
15:30
OFK Stari Grad
Bačka
1
1
|
02.10.2022 15:30 | OFK Stari Grad | 1 : 1 | Bačka | |||||
02.10
15:30
Labudnjača
Kulpin
0
3
|
02.10.2022 15:30 | Labudnjača | 0 : 3 | Kulpin | |||||
02.10
15:30
Slavija (P)
Vojvodina
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Slavija (P) | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
02.10
15:30
Bački Hajduk
Borac
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Bački Hajduk | 2 : 1 | Borac | |||||
02.10
15:30
Krivanj
Slavija (B)
9
0
|
02.10.2022 15:30 | Krivanj | 9 : 0 | Slavija (B) |
02.10
15:00
Omladinac
Budućnost (PD)
1
7
|
02.10.2022 15:00 | Omladinac | 1 : 7 | Budućnost (PD) | |||||
02.10
15:00
Zadrugar
Sloboda
4
0
|
02.10.2022 15:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Sloboda | |||||
02.10
15:00
Petlovača
Budućnost (Z)
2
0
|
02.10.2022 15:00 | Petlovača | 2 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
02.10
15:00
Napredak
Milicionar
5
2
|
02.10.2022 15:00 | Napredak | 5 : 2 | Milicionar | |||||
02.10
15:00
Sloga
Duško
2
6
|
02.10.2022 15:00 | Sloga | 2 : 6 | Duško | |||||
02.10
15:00
Mladost (MM)
Bair
5
2
|
02.10.2022 15:00 | Mladost (MM) | 5 : 2 | Bair | |||||
02.10
15:00
Stojan Lazarac
Torpedo
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Stojan Lazarac | 2 : 1 | Torpedo |
02.10
15:00
Veliko Trnjane
Moravac (G)
6
0
|
02.10.2022 15:00 | Veliko Trnjane | 6 : 0 | Moravac (G) | |||||
02.10
00:00
Progres
Bobište
5
0
|
02.10.2022 00:00 | Progres | 5 : 0 | Bobište | |||||
02.10
Bratstvo
Umac
2
3
|
02.10.2022 | Bratstvo | 2 : 3 | Umac |
02.10
15:00
Radnički (K)
Trešnjevka
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Radnički (K) | 3 : 1 | Trešnjevka | |||||
02.10
15:00
Mrovska
Sloga (K)
0
3
|
02.10.2022 15:00 | Mrovska | 0 : 3 | Sloga (K) | |||||
02.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Mladost (PP)
3
4
|
02.10.2022 15:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 3 : 4 | Mladost (PP) | |||||
02.10
15:00
Mišar
Šipurske Livade
1
0
|
02.10.2022 15:00 | Mišar | 1 : 0 | Šipurske Livade | |||||
02.10
15:00
Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Pričinović | 1 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
02.10
15:00
Vlašić
Bobovik
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Vlašić | 3 : 2 | Bobovik |
02.10
15:00
Sloga
Jelav
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Jelav | |||||
02.10
15:00
Prva Iskra
Mladost
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:00
Jadar 1961
Milan Orlić
2
2
|
02.10.2022 15:00 | Jadar 1961 | 2 : 2 | Milan Orlić | |||||
02.10
15:00
Velika Reka
Hajduk
4
0
|
02.10.2022 15:00 | Velika Reka | 4 : 0 | Hajduk |
02.10
11:00
Bukovica
Gaglovo
0
3
|
02.10.2022 11:00 | Bukovica | 0 : 3 | Gaglovo | |||||
02.10
11:00
Polet
Borac
1
1
|
02.10.2022 11:00 | Polet | 1 : 1 | Borac | |||||
02.10
15:00
Kaonik
Mudrakovac
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Kaonik | 3 : 1 | Mudrakovac | |||||
02.10
15:00
Žabare
Padež
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Žabare | 3 : 2 | Padež | |||||
02.10
15:00
Rasina
Konjuh
2
3
|
02.10.2022 15:00 | Rasina | 2 : 3 | Konjuh | |||||
02.10
15:00
Kapidžija
Modrica
4
3
|
02.10.2022 15:00 | Kapidžija | 4 : 3 | Modrica |
02.10
15:30
Velika Moštanica
Borac
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Velika Moštanica | 1 : 0 | Borac | |||||
02.10
12:00
Rekreativo 011
BUSK
2
2
|
02.10.2022 12:00 | Rekreativo 011 | 2 : 2 | BUSK | |||||
02.10
15:30
Novi Beograd
Železnik 1930
0
0
|
02.10.2022 15:30 | Novi Beograd | 0 : 0 | Železnik 1930 | |||||
02.10
11:00
13. maj
Sinđelić 2012
1
6
|
02.10.2022 11:00 | 13. maj | 1 : 6 | Sinđelić 2012 |
02.10
15:30
Sveti Stefan
Resnik
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Sveti Stefan | 2 : 0 | Resnik | |||||
02.10
15:30
PKB Kovilovo
Mladi proleter
5
0
|
02.10.2022 15:30 | PKB Kovilovo | 5 : 0 | Mladi proleter |
02.10
15:00
Budućnost 1948
Bukovac
4
2
|
02.10.2022 15:00 | Budućnost 1948 | 4 : 2 | Bukovac | |||||
02.10
15:00
Selevac 1919
Bačinac
0
3
|
02.10.2022 15:00 | Selevac 1919 | 0 : 3 | Bačinac | |||||
02.10
15:00
Beli Orlovi
Proleter
0
2
|
02.10.2022 15:00 | Beli Orlovi | 0 : 2 | Proleter | |||||
02.10
15:00
Glavaš
Udarnik
3
2
|
02.10.2022 15:00 | Glavaš | 3 : 2 | Udarnik | |||||
02.10
15:00
Novi Mladi borac
Cerovac 2013
0
5
|
02.10.2022 15:00 | Novi Mladi borac | 0 : 5 | Cerovac 2013 |
02.10
15:30
OFK Žeželj
21. oktobar
3
3
|
02.10.2022 15:30 | OFK Žeželj | 3 : 3 | 21. oktobar | |||||
02.10
15:30
Borac (D)
Vodojaža
4
2
|
02.10.2022 15:30 | Borac (D) | 4 : 2 | Vodojaža | |||||
02.10
15:30
Ćava
Hajduk Jovanovac
3
6
|
02.10.2022 15:30 | Ćava | 3 : 6 | Hajduk Jovanovac | |||||
02.10
15:30
Mladost (P)
Kragujevac
3
1
|
02.10.2022 15:30 | Mladost (P) | 3 : 1 | Kragujevac |
02.10
15:30
Beljina
OFK Boždarevac
4
0
|
02.10.2022 15:30 | Beljina | 4 : 0 | OFK Boždarevac | |||||
02.10
15:30
Veliki Borak
Minel
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Veliki Borak | 2 : 1 | Minel |
02.10
15:00
Jasenovik 2018
Moravac 1948
0
0
|
02.10.2022 15:00 | Jasenovik 2018 | 0 : 0 | Moravac 1948 | |||||
02.10
15:00
Spartak
Vrtište
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Spartak | 1 : 2 | Vrtište | |||||
02.10
15:00
Mezgraja
Supovac
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Mezgraja | 1 : 2 | Supovac | |||||
02.10
12:00
OFK Budućnost 2020
Sloga 1948
1
2
|
02.10.2022 12:00 | OFK Budućnost 2020 | 1 : 2 | Sloga 1948 | |||||
02.10
15:00
Standard 2021
OFK Morava 2022
0
1
|
02.10.2022 15:00 | Standard 2021 | 0 : 1 | OFK Morava 2022 |
02.10
15:30
1. Oktobar
Proleter
4
1
|
02.10.2022 15:30 | 1. Oktobar | 4 : 1 | Proleter | |||||
02.10
15:30
SU Podgrmeč
Vojvodina
0
4
|
02.10.2022 15:30 | SU Podgrmeč | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
02.10
15:30
Borac
Terekveš
1
4
|
02.10.2022 15:30 | Borac | 1 : 4 | Terekveš |
02.10
15:00
Tisa
Čoka
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Tisa | 1 : 1 | Čoka | |||||
02.10
15:00
Tromeđa
Slavija
0
9
|
02.10.2022 15:00 | Tromeđa | 0 : 9 | Slavija | |||||
02.10
15:00
Bačka
Graničar
4
1
|
02.10.2022 15:00 | Bačka | 4 : 1 | Graničar | |||||
02.10
15:00
Jadran
Šampion
2
2
|
02.10.2022 15:00 | Jadran | 2 : 2 | Šampion |
02.10
16:00
Omladinac
Jedinstvo
6
0
|
02.10.2022 16:00 | Omladinac | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.10
11:00
Karađorđe
Mladost (R)
2
3
|
02.10.2022 11:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Mladost (R) |
02.10
16:00
Tulež
Kalipolje
5
0
|
02.10.2022 16:00 | Tulež | 5 : 0 | Kalipolje | |||||
02.10
16:00
Borac
Jasenica
0
0
|
02.10.2022 16:00 | Borac | 0 : 0 | Jasenica | |||||
02.10
11:00
Gorski Car
Kopljari
3
4
|
02.10.2022 11:00 | Gorski Car | 3 : 4 | Kopljari | |||||
02.10
16:00
Trešnjevica
Partizan 1945
4
2
|
02.10.2022 16:00 | Trešnjevica | 4 : 2 | Partizan 1945 | |||||
02.10
11:00
B 2000
Gornja Trnava 1938
4
3
|
02.10.2022 11:00 | B 2000 | 4 : 3 | Gornja Trnava 1938 | |||||
02.10
16:00
Mladost
Venčani
4
0
|
02.10.2022 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Venčani |
02.10
15:30
Ponor SU
Budućnost
4
1
|
02.10.2022 15:30 | Ponor SU | 4 : 1 | Budućnost | |||||
02.10
15:30
Temac
Sloga
1
3
|
02.10.2022 15:30 | Temac | 1 : 3 | Sloga |
02.10
10:00
Dobrič 1974
Lepaja 2018
0
3
|
02.10.2022 10:00 | Dobrič 1974 | 0 : 3 | Lepaja 2018 | |||||
02.10
15:00
Omladinac
Jastrebac
2
3
|
02.10.2022 15:00 | Omladinac | 2 : 3 | Jastrebac | |||||
02.10
10:00
Jugovići 1976
SU Balajnac
7
2
|
02.10.2022 10:00 | Jugovići 1976 | 7 : 2 | SU Balajnac |
02.10
15:30
Popović
Mladost (G)
3
3
|
02.10.2022 15:30 | Popović | 3 : 3 | Mladost (G) | |||||
02.10
15:30
Nemenikuće
Mali Požarevac
2
5
|
02.10.2022 15:30 | Nemenikuće | 2 : 5 | Mali Požarevac | |||||
02.10
15:30
Vojvoda
OFK Rogača
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Vojvoda | 2 : 3 | OFK Rogača | |||||
02.10
15:30
Stojnik
Mladost (MI)
0
4
|
02.10.2022 15:30 | Stojnik | 0 : 4 | Mladost (MI) |
02.10
11:00
Rekreativo
Munja
5
3
|
02.10.2022 11:00 | Rekreativo | 5 : 3 | Munja |
02.10
12:00
Sloga
Posavina
0
6
|
02.10.2022 12:00 | Sloga | 0 : 6 | Posavina | |||||
02.10
15:30
Borac
OFK Urovci
1
4
|
02.10.2022 15:30 | Borac | 1 : 4 | OFK Urovci |
02.10
15:30
Šilopaj
Lunjevica
1
12
|
02.10.2022 15:30 | Šilopaj | 1 : 12 | Lunjevica | |||||
02.10
15:30
Majdan
Brezak
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Majdan | 1 : 2 | Brezak | |||||
02.10
15:30
Backovac Junajted
Semedraž
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Backovac Junajted | 1 : 1 | Semedraž | |||||
02.10
15:30
Takovski Ustanak
Šumadija
1
4
|
02.10.2022 15:30 | Takovski Ustanak | 1 : 4 | Šumadija | |||||
02.10
15:30
Ozremica
Jablanica
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Ozremica | 1 : 0 | Jablanica |
02.10
15:00
Ravni Gaj
Godomin
0
3
|
02.10.2022 15:00 | Ravni Gaj | 0 : 3 | Godomin | |||||
02.10
15:00
Budućnost
Vožd 2020
10
2
|
02.10.2022 15:00 | Budućnost | 10 : 2 | Vožd 2020 | |||||
02.10
15:00
Lunjevac
Osipaonica
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Lunjevac | 1 : 2 | Osipaonica | |||||
02.10
15:00
Stari Hrast 2018
Landol
1
3
|
02.10.2022 15:00 | Stari Hrast 2018 | 1 : 3 | Landol | |||||
02.10
15:00
Badljevica
Jezava
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Badljevica | 1 : 1 | Jezava |
02.10
16:00
Elektrovojvodina
Bikovo
3
1
|
02.10.2022 16:00 | Elektrovojvodina | 3 : 1 | Bikovo | |||||
02.10
16:00
Hajduk 1950
Žednik
3
4
|
02.10.2022 16:00 | Hajduk 1950 | 3 : 4 | Žednik | |||||
02.10
16:00
Lokomotiva
Palić
5
0
|
02.10.2022 16:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | Palić | |||||
02.10
16:00
SFU Graničar 024
OFK Mala Bosna 2015
0
2
|
02.10.2022 16:00 | SFU Graničar 024 | 0 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 |
02.10
15:00
Obilić
Sloga
|
02.10.2022 15:00 | Obilić | : | Sloga | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Karadjordje
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Karadjordje |
02.10
16:00
Devići
Brezova
4
0
|
02.10.2022 16:00 | Devići | 4 : 0 | Brezova | |||||
02.10
16:00
Jelica
Vrelo
0
1
|
02.10.2022 16:00 | Jelica | 0 : 1 | Vrelo | |||||
02.10
16:00
Radnički
Gradina
3
0
|
02.10.2022 16:00 | Radnički | 3 : 0 | Gradina |
02.10
15:30
Remont
Tigrovi Mija Gold
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Remont | 1 : 1 | Tigrovi Mija Gold | |||||
02.10
15:30
Lugovi
Vujan
5
1
|
02.10.2022 15:30 | Lugovi | 5 : 1 | Vujan | |||||
02.10
15:30
Malba
Gaučosi
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Malba | 2 : 0 | Gaučosi | |||||
02.10
15:30
Planinac
Mršinci
2
2
|
02.10.2022 15:30 | Planinac | 2 : 2 | Mršinci | |||||
02.10
15:30
Morava
Budućnost
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Morava | 1 : 2 | Budućnost |
02.10
13:00
Pobeda
Glumač
3
7
|
02.10.2022 13:00 | Pobeda | 3 : 7 | Glumač | |||||
02.10
16:00
Plavi Tok
Dobrinjac
4
1
|
02.10.2022 16:00 | Plavi Tok | 4 : 1 | Dobrinjac | |||||
02.10
16:00
Trešnjica
Napredak
3
0
|
02.10.2022 16:00 | Trešnjica | 3 : 0 | Napredak | |||||
02.10
13:00
Duškovci
Knjaz
5
2
|
02.10.2022 13:00 | Duškovci | 5 : 2 | Knjaz |
02.10
11:00
10. februar
Donji Barbeš
4
1
|
02.10.2022 11:00 | 10. februar | 4 : 1 | Donji Barbeš | |||||
02.10
15:00
Grkinja
Mekiš
1
4
|
02.10.2022 15:00 | Grkinja | 1 : 4 | Mekiš |
02.10
15:30
SFU Rudar 1934
OFK Sikole
9
0
|
02.10.2022 15:30 | SFU Rudar 1934 | 9 : 0 | OFK Sikole | |||||
02.10
15:30
BSK 1934
OFK Tamnič
1
5
|
02.10.2022 15:30 | BSK 1934 | 1 : 5 | OFK Tamnič | |||||
02.10
15:30
Mladost
Vrelo
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Mladost | 3 : 2 | Vrelo |
02.10
15:00
Rtkovo
Lokomotiva
4
0
|
02.10.2022 15:00 | Rtkovo | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
02.10
15:00
Koča Anđelković
Omladinac
6
3
|
02.10.2022 15:00 | Koča Anđelković | 6 : 3 | Omladinac |
02.10
15:30
PIK
Jedinstvo Lemeš
1
2
|
02.10.2022 15:30 | PIK | 1 : 2 | Jedinstvo Lemeš | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Sport
8
2
|
02.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 8 : 2 | Sport | |||||
02.10
15:30
Graničar
Dinamo
5
0
|
02.10.2022 15:30 | Graničar | 5 : 0 | Dinamo |
02.10
11:00
Šampion 2013
Stara Čaršija
3
0
|
02.10.2022 11:00 | Šampion 2013 | 3 : 0 | Stara Čaršija | |||||
02.10
11:00
Mladost
OFK Orašje 1960
2
0
|
02.10.2022 11:00 | Mladost | 2 : 0 | OFK Orašje 1960 | |||||
02.10
12:00
Omladinac
Bresno Polje
9
1
|
02.10.2022 12:00 | Omladinac | 9 : 1 | Bresno Polje |
02.10
15:30
Jedinstvo 2014
Proleter
4
1
|
02.10.2022 15:30 | Jedinstvo 2014 | 4 : 1 | Proleter | |||||
02.10
15:30
KSK Konak 1926
Radnički
3
1
|
02.10.2022 15:30 | KSK Konak 1926 | 3 : 1 | Radnički | |||||
02.10
15:30
Sloga
Proleter 2006
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Proleter 2006 |
02.10
Jadar (S)
Mladost (L)
3
2
|
02.10.2022 | Jadar (S) | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
02.10
Jadar 07
14. oktobar
2
1
|
02.10.2022 | Jadar 07 | 2 : 1 | 14. oktobar | |||||
02.10
Borac
Respekt
2
2
|
02.10.2022 | Borac | 2 : 2 | Respekt | |||||
02.10
Krajišnici
Mladost (B)
2
4
|
02.10.2022 | Krajišnici | 2 : 4 | Mladost (B) | |||||
02.10
Sloga
Stolice
2
3
|
02.10.2022 | Sloga | 2 : 3 | Stolice | |||||
02.10
Mladost (DD)
Vuk
2
0
|
02.10.2022 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Vuk | |||||
02.10
11:00
Sinđelić
Paskovac
2
3
|
02.10.2022 11:00 | Sinđelić | 2 : 3 | Paskovac | |||||
02.10
Granit
Gradilište (L)
3
0
|
02.10.2022 | Granit | 3 : 0 | Gradilište (L) |
02.10
11:00
Verko
Dobrava
0
3
|
02.10.2022 11:00 | Verko | 0 : 3 | Dobrava | |||||
02.10
15:30
Torpedo
Hajduk
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Torpedo | 3 : 2 | Hajduk |
02.10
11:00
Vrelo
Vukona
2
0
|
02.10.2022 11:00 | Vrelo | 2 : 0 | Vukona | |||||
02.10
11:00
Dokmir
Gunjevac
2
0
|
02.10.2022 11:00 | Dokmir | 2 : 0 | Gunjevac | |||||
02.10
11:00
Brezovica
Strelac 001
5
0
|
02.10.2022 11:00 | Brezovica | 5 : 0 | Strelac 001 |
02.10
11:00
Murgaš
Mlaka
4
0
|
02.10.2022 11:00 | Murgaš | 4 : 0 | Mlaka | |||||
02.10
11:00
Sloga
Kalenić
3
1
|
02.10.2022 11:00 | Sloga | 3 : 1 | Kalenić | |||||
02.10
11:00
Brgule
Tamnava
2
2
|
02.10.2022 11:00 | Brgule | 2 : 2 | Tamnava | |||||
02.10
11:00
Trnjaci 2021
Rudar
1
2
|
02.10.2022 11:00 | Trnjaci 2021 | 1 : 2 | Rudar |
02.10
14:30
Napredak
Bratstvo
1
6
|
02.10.2022 14:30 | Napredak | 1 : 6 | Bratstvo | |||||
02.10
14:30
Domaćin
Dražmirovac
1
2
|
02.10.2022 14:30 | Domaćin | 1 : 2 | Dražmirovac | |||||
02.10
14:30
Lipar
SFK Glogovac
2
4
|
02.10.2022 14:30 | Lipar | 2 : 4 | SFK Glogovac |
02.10
15:30
Borac (P)
Voja Gačić
1
3
|
02.10.2022 15:30 | Borac (P) | 1 : 3 | Voja Gačić | |||||
02.10
15:30
Vojvodina
Borac (S)
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Vojvodina | 2 : 3 | Borac (S) | |||||
02.10
15:30
Tempo
Pobeda
5
0
|
02.10.2022 15:30 | Tempo | 5 : 0 | Pobeda | |||||
02.10
15:30
Kolonija
Slavia
4
2
|
02.10.2022 15:30 | Kolonija | 4 : 2 | Slavia |
02.10
12:00
Savacium
Varna
0
5
|
02.10.2022 12:00 | Savacium | 0 : 5 | Varna | |||||
02.10
11:00
Culjković
Partizan
2
2
|
02.10.2022 11:00 | Culjković | 2 : 2 | Partizan |
02.10
11:00
Mladost (Sl)
Jedinstvo
1
3
|
02.10.2022 11:00 | Mladost (Sl) | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
02.10
11:00
Bojić
Galeb
1
2
|
02.10.2022 11:00 | Bojić | 1 : 2 | Galeb | |||||
02.10
11:00
Rankovac
Zablaće
4
2
|
02.10.2022 11:00 | Rankovac | 4 : 2 | Zablaće |
02.10
10:00
ZT Gorovič
Proleter 1936
4
0
|
02.10.2022 10:00 | ZT Gorovič | 4 : 0 | Proleter 1936 | |||||
02.10
10:00
Budućnost MI
Radoje Domanović
3
0
|
02.10.2022 10:00 | Budućnost MI | 3 : 0 | Radoje Domanović | |||||
02.10
10:00
Budućnost (B)
Jarmenovci
5
0
|
02.10.2022 10:00 | Budućnost (B) | 5 : 0 | Jarmenovci | |||||
02.10
10:00
Krćevac 04
Šumadinac
1
2
|
02.10.2022 10:00 | Krćevac 04 | 1 : 2 | Šumadinac |
02.10
15:30
Borac
Sloga
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Borac | 2 : 1 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Napredak
Selo Mladenovac
2
5
|
02.10.2022 15:30 | Napredak | 2 : 5 | Selo Mladenovac | |||||
02.10
15:30
Vlaška
Markovac
7
0
|
02.10.2022 15:30 | Vlaška | 7 : 0 | Markovac | |||||
02.10
15:30
Ivanča
Omladinac
1
3
|
02.10.2022 15:30 | Ivanča | 1 : 3 | Omladinac |
02.10
11:00
Jašunja
Rudar 1973
2
1
|
02.10.2022 11:00 | Jašunja | 2 : 1 | Rudar 1973 | |||||
02.10
11:00
Napredak
Todorovce
0
1
|
02.10.2022 11:00 | Napredak | 0 : 1 | Todorovce | |||||
02.10
11:00
Badince
Marjan MB
1
4
|
02.10.2022 11:00 | Badince | 1 : 4 | Marjan MB | |||||
02.10
11:00
Morava
Gornje Sinkovce
3
1
|
02.10.2022 11:00 | Morava | 3 : 1 | Gornje Sinkovce |
02.10
15:30
Vojvodina
Borac
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Borac | |||||
02.10
15:30
27. Oktobar
Sloga (K)
3
1
|
02.10.2022 15:30 | 27. Oktobar | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
02.10
15:30
Sloga (M)
Planinac
1
3
|
02.10.2022 15:30 | Sloga (M) | 1 : 3 | Planinac |
02.10
15:00
Donji Petrovci
Borac
1
3
|
02.10.2022 15:00 | Donji Petrovci | 1 : 3 | Borac | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (K)
Fruškogorac
1
6
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 6 | Fruškogorac | |||||
02.10
15:00
Graničar
Hrtkovci
0
4
|
02.10.2022 15:00 | Graničar | 0 : 4 | Hrtkovci |
02.10
11:00
Grkljane
Dvorane
3
1
|
02.10.2022 11:00 | Grkljane | 3 : 1 | Dvorane | |||||
02.10
15:00
Kruševica
Drugari
7
0
|
02.10.2022 15:00 | Kruševica | 7 : 0 | Drugari | |||||
02.10
15:00
Polet
Doljane Meševo
2
4
|
02.10.2022 15:00 | Polet | 2 : 4 | Doljane Meševo |
02.10
15:30
Granit
Stara Čaršija
0
0
|
02.10.2022 15:30 | Granit | 0 : 0 | Stara Čaršija | |||||
02.10
15:30
Partizan
Budućnost
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Partizan | 2 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
11:00
Studen Vitez
Biljanovac
0
2
|
02.10.2022 11:00 | Studen Vitez | 0 : 2 | Biljanovac |
02.10
15:30
Mladost 1981
Milakovac 2018
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Mladost 1981 | 1 : 1 | Milakovac 2018 | |||||
02.10
15:30
Šumadija
Sloga Obrva
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Šumadija | 3 : 2 | Sloga Obrva | |||||
02.10
15:30
Zgodačica
Vrnjačka Banja
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Zgodačica | 1 : 2 | Vrnjačka Banja | |||||
02.10
15:30
Mladost 1925
Stubal
2
2
|
02.10.2022 15:30 | Mladost 1925 | 2 : 2 | Stubal |
02.10
15:00
Petrijevac
OFK Slavija
5
3
|
02.10.2022 15:00 | Petrijevac | 5 : 3 | OFK Slavija | |||||
02.10
15:00
Šumadinac
Kolarac
2
2
|
02.10.2022 15:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Kolarac | |||||
02.10
15:00
Vrbovac
Drugovac
2
0
|
02.10.2022 15:00 | Vrbovac | 2 : 0 | Drugovac |
02.10
15:30
Vitez
Mladost 1935
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Vitez | 3 : 0 | Mladost 1935 | |||||
02.10
15:30
OFK Brestač
Lovac
4
0
|
02.10.2022 15:30 | OFK Brestač | 4 : 0 | Lovac |
02.10
10:00
Potočac
Heroj
1
2
|
02.10.2022 10:00 | Potočac | 1 : 2 | Heroj | |||||
02.10
10:00
Moravac
Mladost (GM)
2
1
|
02.10.2022 10:00 | Moravac | 2 : 1 | Mladost (GM) | |||||
02.10
15:00
Popovac
BSK
2
0
|
02.10.2022 15:00 | Popovac | 2 : 0 | BSK | |||||
02.10
15:00
Železničar
Budućnost
3
0
|
02.10.2022 15:00 | Železničar | 3 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
15:00
Razvitak
Jedinstvo
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Razvitak | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:00
Zemljoradnik
Radnik
2
3
|
02.10.2022 15:00 | Zemljoradnik | 2 : 3 | Radnik |
02.10
15:30
Graničar
Sinđelić
0
2
|
02.10.2022 15:30 | Graničar | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
02.10
15:30
Borac
OFK Bingula
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Borac | 3 : 0 | OFK Bingula | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Bratstvo
6
4
|
02.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 6 : 4 | Bratstvo | |||||
02.10
15:30
Jednota
Omladinac
5
3
|
02.10.2022 15:30 | Jednota | 5 : 3 | Omladinac |
02.10
15:30
Arsenal 1930
Šumadija
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Arsenal 1930 | 1 : 2 | Šumadija | |||||
02.10
15:30
Napredak Mainić
Borba
1
2
|
02.10.2022 15:30 | Napredak Mainić | 1 : 2 | Borba | |||||
02.10
15:30
Dobrača
Apolon 4
2
8
|
02.10.2022 15:30 | Dobrača | 2 : 8 | Apolon 4 | |||||
02.10
15:30
Kremenac
Seljak
3
6
|
02.10.2022 15:30 | Kremenac | 3 : 6 | Seljak | |||||
02.10
15:30
OFK Bagremar
Bukorovac
0
4
|
02.10.2022 15:30 | OFK Bagremar | 0 : 4 | Bukorovac |
02.10
15:30
Planinac
Srem
1
3
|
02.10.2022 15:30 | Planinac | 1 : 3 | Srem | |||||
02.10
15:30
Napredak 2021
Sremac
1
0
|
02.10.2022 15:30 | Napredak 2021 | 1 : 0 | Sremac | |||||
02.10
15:30
OFK Sparta
OFK Bosut
3
2
|
02.10.2022 15:30 | OFK Sparta | 3 : 2 | OFK Bosut | |||||
02.10
15:30
Sloboda
Sloga (Z)
4
1
|
02.10.2022 15:30 | Sloboda | 4 : 1 | Sloga (Z) | |||||
02.10
15:30
Trgovački
Sloga (Č)
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Trgovački | 3 : 2 | Sloga (Č) |
02.10
10:00
Bečevica
Omladinac
3
1
|
02.10.2022 10:00 | Bečevica | 3 : 1 | Omladinac |
02.10
Dračić 2018
Beloševac
2
1
|
02.10.2022 | Dračić 2018 | 2 : 1 | Beloševac | |||||
02.10
OFK Povlen
Braća Nedić 1804
4
0
|
02.10.2022 | OFK Povlen | 4 : 0 | Braća Nedić 1804 | |||||
02.10
Lukavac
Mladost
4
3
|
02.10.2022 | Lukavac | 4 : 3 | Mladost | |||||
02.10
Zadrugar
Sloga
1
10
|
02.10.2022 | Zadrugar | 1 : 10 | Sloga |
02.10
15:00
Radnički
Žika Marković Uča
2
1
|
02.10.2022 15:00 | Radnički | 2 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
02.10
15:00
Pek
Baštovan 2015
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Pek | 1 : 2 | Baštovan 2015 | |||||
02.10
15:00
Usije
Sloga TOP
5
1
|
02.10.2022 15:00 | Usije | 5 : 1 | Sloga TOP | |||||
02.10
15:00
Ram
Borac 2016
2
4
|
02.10.2022 15:00 | Ram | 2 : 4 | Borac 2016 |
02.10
11:00
Mladost
OFK Napredak 1933
0
2
|
02.10.2022 11:00 | Mladost | 0 : 2 | OFK Napredak 1933 | |||||
02.10
11:00
Napredak
Gorki
2
2
|
02.10.2022 11:00 | Napredak | 2 : 2 | Gorki | |||||
02.10
11:00
Omladinac
Radnik
10
1
|
02.10.2022 11:00 | Omladinac | 10 : 1 | Radnik |
02.10
15:30
Banat
Borac
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Banat | 2 : 0 | Borac | |||||
02.10
15:30
Vitorul
Pobeda
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Vitorul | 3 : 0 | Pobeda | |||||
02.10
15:30
Hajduk
Vojvodina
3
1
|
02.10.2022 15:30 | Hajduk | 3 : 1 | Vojvodina |
02.10
15:30
Dunavac
Sloga 1932
2
2
|
02.10.2022 15:30 | Dunavac | 2 : 2 | Sloga 1932 | |||||
02.10
15:30
Morava 1932
Moravac 1933
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Morava 1932 | 3 : 0 | Moravac 1933 | |||||
02.10
15:30
Sopot
Margum
2
6
|
02.10.2022 15:30 | Sopot | 2 : 6 | Margum |
02.10
15:30
Stig
Sloga (D)
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Stig | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
02.10
15:30
Pobeda
Metalac
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Pobeda | 2 : 1 | Metalac | |||||
02.10
15:30
Zemljoradnik 1932
Sloga Vitez
3
0
|
02.10.2022 15:30 | Zemljoradnik 1932 | 3 : 0 | Sloga Vitez |
02.10
16:00
Feniks
Karađorđe 2013
|
02.10.2022 16:00 | Feniks | : | Karađorđe 2013 | |||||
02.10
11:00
Grizli doo
Napredak
1
1
|
02.10.2022 11:00 | Grizli doo | 1 : 1 | Napredak | |||||
02.10
16:00
Crvena zvezda
Mladost 1936
3
2
|
02.10.2022 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Mladost 1936 |
02.10
15:00
Proleter
Mladost (V)
0
7
|
02.10.2022 15:00 | Proleter | 0 : 7 | Mladost (V) | |||||
02.10
15:00
Babajić
Izviđač
2
4
|
02.10.2022 15:00 | Babajić | 2 : 4 | Izviđač | |||||
02.10
11:00
Stepanje
Kolubara Gaj
1
2
|
02.10.2022 11:00 | Stepanje | 1 : 2 | Kolubara Gaj |
02.10
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
2
4
|
02.10.2022 11:00 | Stig (MC) | 2 : 4 | Stig (C) |
02.10
15:30
Jedinstvo
Proleter
2
0
|
02.10.2022 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Proleter | |||||
02.10
15:30
Mladost
BSK
3
2
|
02.10.2022 15:30 | Mladost | 3 : 2 | BSK | |||||
02.10
15:30
Budućnost
Sloga
5
2
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost | 5 : 2 | Sloga |
02.10
15:30
OFK Mladost
Umčari
3
1
|
02.10.2022 15:30 | OFK Mladost | 3 : 1 | Umčari |
02.10
15:00
Omladinski
Polet
1
3
|
02.10.2022 15:00 | Omladinski | 1 : 3 | Polet | |||||
02.10
15:00
Hajduk
Sloga
1
0
|
02.10.2022 15:00 | Hajduk | 1 : 0 | Sloga |
02.10
15:30
Sloboda (MG)
Željezničar
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Željezničar | |||||
02.10
15:30
Omarska
Sutjeska
2
1
|
02.10.2022 15:30 | Omarska | 2 : 1 | Sutjeska |
02.10
00:00
Goražde
Simm-Bau
1
1
|
02.10.2022 00:00 | Goražde | 1 : 1 | Simm-Bau | |||||
02.10
00:00
Budućnost
Radnik
1
0
|
02.10.2022 00:00 | Budućnost | 1 : 0 | Radnik | |||||
02.10
00:00
GOŠK
Mladost
2
0
|
02.10.2022 00:00 | GOŠK | 2 : 0 | Mladost | |||||
02.10
00:00
Tomislav
Radnički
3
3
|
02.10.2022 00:00 | Tomislav | 3 : 3 | Radnički | |||||
02.10
00:00
Tošk
Jedinstvo
0
0
|
02.10.2022 00:00 | Tošk | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.10
00:00
Rudar
Stupčanica
1
0
|
02.10.2022 00:00 | Rudar | 1 : 0 | Stupčanica | |||||
02.10
00:00
Bratstvo
Travnik
3
1
|
02.10.2022 00:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Travnik | |||||
02.10
00:00
Gradina
Zvijezda
1
0
|
02.10.2022 00:00 | Gradina | 1 : 0 | Zvijezda |
02.10
15:00
Budućnost
Iskra
0
1
|
02.10.2022 15:00 | Budućnost | 0 : 1 | Iskra |
02.10
15:30
Igalo
Bokelj
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Igalo | 0 : 1 | Bokelj | |||||
02.10
15:30
Grbalj
OFK Mladost DG
2
3
|
02.10.2022 15:30 | Grbalj | 2 : 3 | OFK Mladost DG | |||||
02.10
17:00
Zeta
Otrant Olympic
2
0
|
02.10.2022 17:00 | Zeta | 2 : 0 | Otrant Olympic | |||||
02.10
15:30
Podgorica
Kom
0
1
|
02.10.2022 15:30 | Podgorica | 0 : 1 | Kom |
02.10
17:30
Leeds United
Aston Villa
0
0
|
02.10.2022 17:30 | Leeds United | 0 : 0 | Aston Villa | |||||
02.10
15:00
Manchester City
Manchester United
6
3
|
02.10.2022 15:00 | Manchester City | 6 : 3 | Manchester United |
02.10
17:30
FC Schalke 04
FC Augsburg
2
3
|
02.10.2022 17:30 | FC Schalke 04 | 2 : 3 | FC Augsburg | |||||
02.10
15:30
Hertha BSC
1899 Hoffenheim
1
1
|
02.10.2022 15:30 | Hertha BSC | 1 : 1 | 1899 Hoffenheim |
02.10
15:00
AC Ajaccio
Clermont Foot 63
1
3
|
02.10.2022 15:00 | AC Ajaccio | 1 : 3 | Clermont Foot 63 | |||||
02.10
15:00
AJ Auxerre
Stade Brestois 29
1
1
|
02.10.2022 15:00 | AJ Auxerre | 1 : 1 | Stade Brestois 29 | |||||
02.10
17:05
AS Monaco
FC Nantes
4
1
|
02.10.2022 17:05 | AS Monaco | 4 : 1 | FC Nantes | |||||
02.10
13:00
Lorient
Lille OSC
2
1
|
02.10.2022 13:00 | Lorient | 2 : 1 | Lille OSC | |||||
02.10
20:45
RC Lens
Olympique Lyonnais
1
0
|
02.10.2022 20:45 | RC Lens | 1 : 0 | Olympique Lyonnais | |||||
02.10
15:00
Toulouse
Montpellier
4
2
|
02.10.2022 15:00 | Toulouse | 4 : 2 | Montpellier | |||||
02.10
15:00
Troyes
Stade de Reims
2
2
|
02.10.2022 15:00 | Troyes | 2 : 2 | Stade de Reims |
02.10
18:00
Atalanta
Fiorentina
1
0
|
02.10.2022 18:00 | Atalanta | 1 : 0 | Fiorentina | |||||
02.10
20:45
Juventus
Bologna
3
0
|
02.10.2022 20:45 | Juventus | 3 : 0 | Bologna | |||||
02.10
12:30
Lazio
Spezia
4
0
|
02.10.2022 12:30 | Lazio | 4 : 0 | Spezia | |||||
02.10
15:00
Lecce
Cremonese
1
1
|
02.10.2022 15:00 | Lecce | 1 : 1 | Cremonese | |||||
02.10
15:00
Sampdoria
Monza
0
3
|
02.10.2022 15:00 | Sampdoria | 0 : 3 | Monza | |||||
02.10
15:00
Sassuolo
Salernitana
5
0
|
02.10.2022 15:00 | Sassuolo | 5 : 0 | Salernitana |
02.10
16:15
Celta Vigo
Real Betis Balompié
1
0
|
02.10.2022 16:15 | Celta Vigo | 1 : 0 | Real Betis Balompié | |||||
02.10
14:00
Espanyol
Valencia
2
2
|
02.10.2022 14:00 | Espanyol | 2 : 2 | Valencia | |||||
02.10
18:30
Girona FC
Real Sociedad
3
5
|
02.10.2022 18:30 | Girona FC | 3 : 5 | Real Sociedad | |||||
02.10
21:00
Real Madrid
Osasuna
1
1
|
02.10.2022 21:00 | Real Madrid | 1 : 1 | Osasuna |
02.10
15:00
Knjaževac 2015
Levač
0
0
|
02.10.2022 15:00 | Knjaževac 2015 | 0 : 0 | Levač |
02.10
11:00
Jedinstvo
Mačva
1
6
|
02.10.2022 11:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Mačva | |||||
02.10
11:00
Karađorđe
Nika 2020
6
0
|
02.10.2022 11:00 | Karađorđe | 6 : 0 | Nika 2020 | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo Putevi
Kraljica Marija
0
5
|
02.10.2022 15:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 5 | Kraljica Marija |
02.10
19:00
Banat
Prave Dame
0
4
|
02.10.2022 19:00 | Banat | 0 : 4 | Prave Dame | |||||
02.10
13:30
Heroj
Ruma
5
0
|
02.10.2022 13:30 | Heroj | 5 : 0 | Ruma | |||||
02.10
11:00
Miljakovac
Proleter
0
1
|
02.10.2022 11:00 | Miljakovac | 0 : 1 | Proleter |
02.10
13:00
Kabel
Dinamo 1945
9
2
|
02.10.2022 13:00 | Kabel | 9 : 2 | Dinamo 1945 |
02.10
15:00
Radnički (V)
Mačva
1
2
|
02.10.2022 15:00 | Radnički (V) | 1 : 2 | Mačva | |||||
02.10
11:00
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
9
0
|
02.10.2022 11:00 | Jedinstvo | 9 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
02.10
15:00
Novi Pazar
Loznica
3
1
|
02.10.2022 15:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Loznica | |||||
02.10
12:30
Radnički 1923
Šumadija 1903
2
2
|
02.10.2022 12:30 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Šumadija 1903 |
02.10
10:00
IMT 2
Zemun
3
2
|
02.10.2022 10:00 | IMT 2 | 3 : 2 | Zemun | |||||
02.10
13:00
DIF
BASK TEK
0
2
|
02.10.2022 13:00 | DIF | 0 : 2 | BASK TEK | |||||
02.10
09:00
Sinđelić
Lokomotiva
5
0
|
02.10.2022 09:00 | Sinđelić | 5 : 0 | Lokomotiva |
02.10
Radnički (N)
Radnički (P)
3
0
|
02.10.2022 | Radnički (N) | 3 : 0 | Radnički (P) |
02.10
12:00
Mačva 1929
Jedinstvo Putevi
1
0
|
02.10.2022 12:00 | Mačva 1929 | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
02.10
12:30
Sloga (BB)
Polet (Lj)
3
1
|
02.10.2022 12:30 | Sloga (BB) | 3 : 1 | Polet (Lj) |
02.10
10:00
Smederevo 1924
Šumadija (T)
6
0
|
02.10.2022 10:00 | Smederevo 1924 | 6 : 0 | Šumadija (T) | |||||
02.10
10:00
Sloga 1924
OFK Aranđelovac 1979
7
0
|
02.10.2022 10:00 | Sloga 1924 | 7 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 |
02.10
10:00
Cement
Radnički (NP)
2
3
|
02.10.2022 10:00 | Cement | 2 : 3 | Radnički (NP) | |||||
02.10
10:00
Podrinje
Jedinstvo (SP)
0
1
|
02.10.2022 10:00 | Podrinje | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
02.10
12:00
Železničar
Radnički (ZR)
2
0
|
02.10.2022 12:00 | Železničar | 2 : 0 | Radnički (ZR) | |||||
02.10
11:00
Podunavac
ODR
1
6
|
02.10.2022 11:00 | Podunavac | 1 : 6 | ODR |
02.10
10:00
Vinogradar
Derby 2015
0
0
|
02.10.2022 10:00 | Vinogradar | 0 : 0 | Derby 2015 |
02.10
13:30
Mladenovac
Rakovica
4
1
|
02.10.2022 13:30 | Mladenovac | 4 : 1 | Rakovica |
02.10
11:00
ŽAK
Hajduk
3
2
|
02.10.2022 11:00 | ŽAK | 3 : 2 | Hajduk |
02.10
Borac
Crvena zvezda (NS)
|
02.10.2022 | Borac | : | Crvena zvezda (NS) | |||||
02.10
Armija SK
|
02.10.2022 | Armija SK | : |
02.10
11:00
Brodarac
OFK Vršac
7
0
|
02.10.2022 11:00 | Brodarac | 7 : 0 | OFK Vršac | |||||
02.10
14:00
TSC
Radnički 1923
1
2
|
02.10.2022 14:00 | TSC | 1 : 2 | Radnički 1923 |
02.10
10:00
Spartak ŽK
Radnički (Z)
5
0
|
02.10.2022 10:00 | Spartak ŽK | 5 : 0 | Radnički (Z) |
02.10
11:00
Apolon 4
Mačva
3
3
|
02.10.2022 11:00 | Apolon 4 | 3 : 3 | Mačva | |||||
02.10
13:30
Jedinstvo
Budućnost
2
0
|
02.10.2022 13:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
13:00
Novi Pazar
Apolon 2018
2
0
|
02.10.2022 13:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Apolon 2018 | |||||
02.10
10:00
Radnički 1923
Šumadija 1903
4
0
|
02.10.2022 10:00 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
02.10
11:00
Borac 1926
Mladi radnik 1926
1
0
|
02.10.2022 11:00 | Borac 1926 | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 |
02.10
10:00
Sušica
Sloga 1924
8
0
|
02.10.2022 10:00 | Sušica | 8 : 0 | Sloga 1924 | |||||
02.10
13:00
Šumadija (A)
Radnički 1923
0
0
|
02.10.2022 13:00 | Šumadija (A) | 0 : 0 | Radnički 1923 | |||||
02.10
10:00
OPK Rudar 1933
Smederevo 1924
1
0
|
02.10.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 1 : 0 | Smederevo 1924 |
02.10
10:00
Mačva 1929
Loznica
0
5
|
02.10.2022 10:00 | Mačva 1929 | 0 : 5 | Loznica | |||||
02.10
11:00
Vrelo Sport
Kačer
20
0
|
02.10.2022 11:00 | Vrelo Sport | 20 : 0 | Kačer | |||||
02.10
10:00
Radnički (V)
Sunrise Šabac
1
2
|
02.10.2022 10:00 | Radnički (V) | 1 : 2 | Sunrise Šabac | |||||
02.10
09:30
Železničar
Respekt
0
6
|
02.10.2022 09:30 | Železničar | 0 : 6 | Respekt |
02.10
Real Niš
Timočanin
3
1
|
02.10.2022 | Real Niš | 3 : 1 | Timočanin | |||||
02.10
Radnik
Timok 1919
0
1
|
02.10.2022 | Radnik | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
02.10
Kopernikus Želežničar
Meševo
0
3
|
02.10.2022 | Kopernikus Želežničar | 0 : 3 | Meševo | |||||
02.10
OFK Radnički
Radnički (N)
2
3
|
02.10.2022 | OFK Radnički | 2 : 3 | Radnički (N) |
02.10
12:00
Jedinstvo (SP)
Železničar
6
1
|
02.10.2022 12:00 | Jedinstvo (SP) | 6 : 1 | Železničar | |||||
02.10
12:00
Omladinac (NB)
Dinamo 1945
2
1
|
02.10.2022 12:00 | Omladinac (NB) | 2 : 1 | Dinamo 1945 |
02.10
10:00
Radnički (SM)
Krila Krajine
5
1
|
02.10.2022 10:00 | Radnički (SM) | 5 : 1 | Krila Krajine |
02.10
11:00
Zlatibor
Spartak 1976
1
6
|
02.10.2022 11:00 | Zlatibor | 1 : 6 | Spartak 1976 | |||||
02.10
12:00
Polimlje
Budućnost
5
0
|
02.10.2022 12:00 | Polimlje | 5 : 0 | Budućnost |
02.10
00:00
GFK Jagodina 2
Sloga
3
1
|
02.10.2022 00:00 | GFK Jagodina 2 | 3 : 1 | Sloga | |||||
02.10
00:00
Trstenik PPT
Vukovi
1
0
|
02.10.2022 00:00 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Vukovi | |||||
02.10
00:00
SFS Borac
Morava 1918
9
0
|
02.10.2022 00:00 | SFS Borac | 9 : 0 | Morava 1918 |
02.10
13:30
Brodarac
Teleoptik
3
0
|
02.10.2022 13:30 | Brodarac | 3 : 0 | Teleoptik |
02.10
09:00
Savacium
Jedinstvo (V)
2
1
|
02.10.2022 09:00 | Savacium | 2 : 1 | Jedinstvo (V) |
02.10
11:00
Sloga
Jedinstvo Putevi
1
2
|
02.10.2022 11:00 | Sloga | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi |
02.10
11:30
Mašinac
Radnički 1923
11
0
|
02.10.2022 11:30 | Mašinac | 11 : 0 | Radnički 1923 |
02.10
16:00
Vojvodina
Loznica
4
0
|
02.10.2022 16:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Loznica | |||||
02.10
16:00
Heroj
ŽFU Zvezda B 2018
1
4
|
02.10.2022 16:00 | Heroj | 1 : 4 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
02.10
14:00
Spartak DOO
TSC
9
0
|
02.10.2022 14:00 | Spartak DOO | 9 : 0 | TSC |
02.10
12:00
011
Teleoptik
2
0
|
02.10.2022 12:00 | 011 | 2 : 0 | Teleoptik |
02.10
10:00
Železničar
Jedinstvo (SP)
3
0
|
02.10.2022 10:00 | Železničar | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
02.10
10:00
GFK Sloven
1. maj
7
0
|
02.10.2022 10:00 | GFK Sloven | 7 : 0 | 1. maj | |||||
02.10
10:00
Inđija
Voja Gačić
3
1
|
02.10.2022 10:00 | Inđija | 3 : 1 | Voja Gačić |
02.10
10:00
Arena Su
OFK Kikinda
2
1
|
02.10.2022 10:00 | Arena Su | 2 : 1 | OFK Kikinda | |||||
02.10
10:00
Petar Puača
CFK
2
4
|
02.10.2022 10:00 | Petar Puača | 2 : 4 | CFK | |||||
02.10
16:00
Kabel
Krila Krajine
1
0
|
02.10.2022 16:00 | Kabel | 1 : 0 | Krila Krajine | |||||
02.10
10:00
Derby 2015
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
02.10.2022 10:00 | Derby 2015 | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
02.10
11:00
Novi Pazar
AS Novi Pazar
4
1
|
02.10.2022 11:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | AS Novi Pazar | |||||
02.10
11:00
Kiker
Radnički 1923
1
3
|
02.10.2022 11:00 | Kiker | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
02.10
11:00
IFA Titan
Šumadija 1903
5
0
|
02.10.2022 11:00 | IFA Titan | 5 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
02.10
11:00
Kosmet
Pazar Juniors
3
3
|
02.10.2022 11:00 | Kosmet | 3 : 3 | Pazar Juniors | |||||
02.10
11:00
Bane 1931
Apolon 2018
0
4
|
02.10.2022 11:00 | Bane 1931 | 0 : 4 | Apolon 2018 |
02.10
10:00
Jedinstvo Putevi
Borac 1926
0
8
|
02.10.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 8 | Borac 1926 | |||||
02.10
13:00
Gaučosi
FAP
3
0
|
02.10.2022 13:00 | Gaučosi | 3 : 0 | FAP | |||||
02.10
10:00
Sloga (P)
Zlatibor
4
0
|
02.10.2022 10:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Zlatibor | |||||
02.10
10:00
Sloga (BB)
Javor Matis
4
2
|
02.10.2022 10:00 | Sloga (BB) | 4 : 2 | Javor Matis |
02.10
11:00
Soko 2015
Petlić SD 2006
0
1
|
02.10.2022 11:00 | Soko 2015 | 0 : 1 | Petlić SD 2006 | |||||
02.10
10:00
Šumadija (A)
AF Duljaj
0
0
|
02.10.2022 10:00 | Šumadija (A) | 0 : 0 | AF Duljaj | |||||
02.10
10:00
Plana
Mladi radnik 1926
6
2
|
02.10.2022 10:00 | Plana | 6 : 2 | Mladi radnik 1926 |
02.10
14:00
Kolubara
Čukarički
0
7
|
02.10.2022 14:00 | Kolubara | 0 : 7 | Čukarički | |||||
02.10
10:00
Partizan
011
8
0
|
02.10.2022 10:00 | Partizan | 8 : 0 | 011 |
02.10
13:00
GFK Jagodina
Lider MGM
1
0
|
02.10.2022 13:00 | GFK Jagodina | 1 : 0 | Lider MGM | |||||
02.10
11:00
Napredak
Kopernikus Železničar
2
0
|
02.10.2022 11:00 | Napredak | 2 : 0 | Kopernikus Železničar | |||||
02.10
10:00
Budućnost
OFK Radnički
7
1
|
02.10.2022 10:00 | Budućnost | 7 : 1 | OFK Radnički | |||||
02.10
10:00
Car Konstantin
SFS Borac
10
0
|
02.10.2022 10:00 | Car Konstantin | 10 : 0 | SFS Borac | |||||
02.10
14:00
Timok 1919
OFK Šampion 2014
1
0
|
02.10.2022 14:00 | Timok 1919 | 1 : 0 | OFK Šampion 2014 |
02.10
10:00
Cer
Sunrise Šabac
2
7
|
02.10.2022 10:00 | Cer | 2 : 7 | Sunrise Šabac | |||||
02.10
10:00
Mačva
Savacium
1
1
|
02.10.2022 10:00 | Mačva | 1 : 1 | Savacium | |||||
02.10
11:30
Tika-taka
Fenix
0
6
|
02.10.2022 11:30 | Tika-taka | 0 : 6 | Fenix |
02.10
10:00
Pomoravlje 1946
Đerdap
2
3
|
02.10.2022 10:00 | Pomoravlje 1946 | 2 : 3 | Đerdap |
02.10
11:00
Trstenik PTT
Finale 2013
4
0
|
02.10.2022 11:00 | Trstenik PTT | 4 : 0 | Finale 2013 | |||||
02.10
10:00
OFK Morava 2012
Morava 1918
4
1
|
02.10.2022 10:00 | OFK Morava 2012 | 4 : 1 | Morava 1918 |
02.10
10:00
Crvenka
Spartak 09
2
1
|
02.10.2022 10:00 | Crvenka | 2 : 1 | Spartak 09 |
02.10
13:30
Vinogradar
Jedinstvo
0
3
|
02.10.2022 13:30 | Vinogradar | 0 : 3 | Jedinstvo |
02.10
11:00
Sloga
Zlatar
7
2
|
02.10.2022 11:00 | Sloga | 7 : 2 | Zlatar |
02.10
12:30
Zmaj Novi Grad
Kolubara
1
3
|
02.10.2022 12:30 | Zmaj Novi Grad | 1 : 3 | Kolubara | |||||
02.10
11:00
Zuce 2019
Komgrap
0
5
|
02.10.2022 11:00 | Zuce 2019 | 0 : 5 | Komgrap | |||||
02.10
20:00
Lazarevac
Šušnjar
1
6
|
02.10.2022 20:00 | Lazarevac | 1 : 6 | Šušnjar |
02.10
13:00
Požarevac
ŽGFK Borac
0
10
|
02.10.2022 13:00 | Požarevac | 0 : 10 | ŽGFK Borac |
02.10
Lavice Dubočica
Dinamo
10
0
|
02.10.2022 | Lavice Dubočica | 10 : 0 | Dinamo | |||||
02.10
Majdanpek
Radnički 2014
1
1
|
02.10.2022 | Majdanpek | 1 : 1 | Radnički 2014 | |||||
02.10
Radnički 2012
Rosulja 2014
13
0
|
02.10.2022 | Radnički 2012 | 13 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
02.10
Kolibri
Mašinac
0
6
|
02.10.2022 | Kolibri | 0 : 6 | Mašinac | |||||
02.10
Jagodina
Vučice
4
0
|
02.10.2022 | Jagodina | 4 : 0 | Vučice | |||||
02.10
Ozren
Napredak junior 2018
0
12
|
02.10.2022 | Ozren | 0 : 12 | Napredak junior 2018 | |||||
02.10
Levač
PB 2022
2
4
|
02.10.2022 | Levač | 2 : 4 | PB 2022 |
02.10
12:00
Spartak
Banat
0
2
|
02.10.2022 12:00 | Spartak | 0 : 2 | Banat | |||||
02.10
10:00
Spartak d.o.o.
Lehel 2019
1
1
|
02.10.2022 10:00 | Spartak d.o.o. | 1 : 1 | Lehel 2019 |
02.10
GFK Jagodina
Lider MGM
4
0
|
02.10.2022 | GFK Jagodina | 4 : 0 | Lider MGM | |||||
02.10
Napredak
Kopernikus Železničar
6
0
|
02.10.2022 | Napredak | 6 : 0 | Kopernikus Železničar | |||||
02.10
Budućnost
OFK Radnički
2
2
|
02.10.2022 | Budućnost | 2 : 2 | OFK Radnički | |||||
02.10
Car Konstantin
OFK Paraćin
5
2
|
02.10.2022 | Car Konstantin | 5 : 2 | OFK Paraćin | |||||
02.10
Timok 1919
OFK Šampion 2014
4
0
|
02.10.2022 | Timok 1919 | 4 : 0 | OFK Šampion 2014 |
02.10
00:00
Zadrugar
Vojvode
0
3
|
02.10.2022 00:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Vojvode | |||||
02.10
00:00
OFK Divci
Jedinstvo (Ub)
0
3
|
02.10.2022 00:00 | OFK Divci | 0 : 3 | Jedinstvo (Ub) | |||||
02.10
Budućnost Krušik 014
OFK Osečina
10
0
|
02.10.2022 | Budućnost Krušik 014 | 10 : 0 | OFK Osečina | |||||
02.10
Omladinac 2014
OFK Senjak
1
5
|
02.10.2022 | Omladinac 2014 | 1 : 5 | OFK Senjak |
02.10
13:00
IMT
Bežanija
2
4
|
02.10.2022 13:00 | IMT | 2 : 4 | Bežanija | |||||
02.10
13:00
Šumadinac
Srem
5
5
|
02.10.2022 13:00 | Šumadinac | 5 : 5 | Srem | |||||
02.10
12:00
Budućnost
Milutinac
2
1
|
02.10.2022 12:00 | Budućnost | 2 : 1 | Milutinac |
02.10
10:00
Skela
Zabrežje
0
2
|
02.10.2022 10:00 | Skela | 0 : 2 | Zabrežje | |||||
02.10
10:00
Zvezda
Omladinac
8
1
|
02.10.2022 10:00 | Zvezda | 8 : 1 | Omladinac | |||||
02.10
09:00
Pobednik
Rvati
0
4
|
02.10.2022 09:00 | Pobednik | 0 : 4 | Rvati | |||||
02.10
10:00
Budućnost
Obrenovac 1905
2
0
|
02.10.2022 10:00 | Budućnost | 2 : 0 | Obrenovac 1905 |
02.10
12:00
Mačva
Sunrise Šabac
1
0
|
02.10.2022 12:00 | Mačva | 1 : 0 | Sunrise Šabac | |||||
02.10
11:30
Tika-taka
Mačva 1929
5
0
|
02.10.2022 11:30 | Tika-taka | 5 : 0 | Mačva 1929 |
02.10
13:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
1
4
|
02.10.2022 13:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 4 | Sloga (P) | |||||
02.10
10:00
Polimlje
GFK Sloboda
0
1
|
02.10.2022 10:00 | Polimlje | 0 : 1 | GFK Sloboda |
02.10
10:30
Subotica 10
Bajša
0
2
|
02.10.2022 10:30 | Subotica 10 | 0 : 2 | Bajša | |||||
02.10
09:00
Subotica 11
Arena SU
0
3
|
02.10.2022 09:00 | Subotica 11 | 0 : 3 | Arena SU |
02.10
17:00
BASK
Zvezdara
0
1
|
02.10.2022 17:00 | BASK | 0 : 1 | Zvezdara |
02.10
19:00
Budućnost VOLI
Split
94
59
|
02.10.2022 19:00 | Budućnost VOLI | 94 : 59 | Split | |||||
02.10
21:00
Cedevita Olimpija
Borac Mozzart
98
81
|
02.10.2022 21:00 | Cedevita Olimpija | 98 : 81 | Borac Mozzart | |||||
02.10
17:00
Cibona
Partizan Mozzart Bet
81
105
|
02.10.2022 17:00 | Cibona | 81 : 105 | Partizan Mozzart Bet |
02.10
13:00
Mladost MaxBet
Sloboda
78
110
|
02.10.2022 13:00 | Mladost MaxBet | 78 : 110 | Sloboda | |||||
02.10
19:00
Metalac
Zdravlje Leskovac
79
70
|
02.10.2022 19:00 | Metalac | 79 : 70 | Zdravlje Leskovac |
02.10
19:00
Stara Pazova
Sloven
96
102
|
02.10.2022 19:00 | Stara Pazova | 96 : 102 | Sloven |
02.10
16:30
Sport's World
Sivac
107
49
|
02.10.2022 16:30 | Sport's World | 107 : 49 | Sivac | |||||
02.10
20:00
Petrovgrad
Radivoje Korać
75
67
|
02.10.2022 20:00 | Petrovgrad | 75 : 67 | Radivoje Korać |
02.10
12:30
Omladinac
Ru koš
74
89
|
02.10.2022 12:30 | Omladinac | 74 : 89 | Ru koš | |||||
02.10
18:00
Šimanovci
Vojka
81
84
|
02.10.2022 18:00 | Šimanovci | 81 : 84 | Vojka |
02.10
17:00
Srem
Sivac
62
65
|
02.10.2022 17:00 | Srem | 62 : 65 | Sivac | |||||
02.10
17:00
Karađorđevo
Delfin
50
47
|
02.10.2022 17:00 | Karađorđevo | 50 : 47 | Delfin | |||||
02.10
20:00
Proleter
SO ŽKK
68
54
|
02.10.2022 20:00 | Proleter | 68 : 54 | SO ŽKK |
02.10
18:00
Dubočica 54
SPD Radnički
27
29
|
02.10.2022 18:00 | Dubočica 54 | 27 : 29 | SPD Radnički |
02.10
18:00
Ub
Spartak
34
38
|
02.10.2022 18:00 | Ub | 34 : 38 | Spartak |
02.10
19:00
Vranje 1957
Goč Merkur
21
25
|
02.10.2022 19:00 | Vranje 1957 | 21 : 25 | Goč Merkur | |||||
02.10
16:30
Kuršumlija
Mladi radnik
27
24
|
02.10.2022 16:30 | Kuršumlija | 27 : 24 | Mladi radnik |
02.10
19:00
Radnički 1958
Jedinstvo
33
31
|
02.10.2022 19:00 | Radnički 1958 | 33 : 31 | Jedinstvo |
02.10
13:30
Rakovica
Partizan 2
30
27
|
02.10.2022 13:30 | Rakovica | 30 : 27 | Partizan 2 | |||||
02.10
18:00
Radnički
Novi Beograd
33
30
|
02.10.2022 18:00 | Radnički | 33 : 30 | Novi Beograd | |||||
02.10
16:30
BASK Soko
Rekreativo
28
22
|
02.10.2022 16:30 | BASK Soko | 28 : 22 | Rekreativo | |||||
02.10
20:30
RSU Akademija Lečić
Lazarevac
24
29
|
02.10.2022 20:30 | RSU Akademija Lečić | 24 : 29 | Lazarevac | |||||
02.10
17:00
Studentski grad
Sportski Centar Voždovac 2012
35
27
|
02.10.2022 17:00 | Studentski grad | 35 : 27 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
02.10
15:00
Sloga (K)
Mladost
31
29
|
02.10.2022 15:00 | Sloga (K) | 31 : 29 | Mladost | |||||
02.10
18:00
SPD Radnički 2
Metalac (V)
17
31
|
02.10.2022 18:00 | SPD Radnički 2 | 17 : 31 | Metalac (V) | |||||
02.10
19:00
Paraćin
Jagodina
21
23
|
02.10.2022 19:00 | Paraćin | 21 : 23 | Jagodina | |||||
02.10
13:30
Šamot 65 2
Zlatar
39
35
|
02.10.2022 13:30 | Šamot 65 2 | 39 : 35 | Zlatar |
02.10
19:00
Jastrebac
Sloga (PM)
27
30
|
02.10.2022 19:00 | Jastrebac | 27 : 30 | Sloga (PM) | |||||
02.10
19:00
Morava
Aleksinac
35
34
|
02.10.2022 19:00 | Morava | 35 : 34 | Aleksinac | |||||
02.10
19:00
Žitorađa
Niška Banja
20
24
|
02.10.2022 19:00 | Žitorađa | 20 : 24 | Niška Banja | |||||
02.10
19:00
Zaječar 1949
Mladost
33
23
|
02.10.2022 19:00 | Zaječar 1949 | 33 : 23 | Mladost | |||||
02.10
18:00
Jedinstvo 1974
Rtanj
29
31
|
02.10.2022 18:00 | Jedinstvo 1974 | 29 : 31 | Rtanj |
02.10
18:00
Senta
Putinci
29
29
|
02.10.2022 18:00 | Senta | 29 : 29 | Putinci | |||||
02.10
20:00
PIK Prigrevica
Crepaja
38
34
|
02.10.2022 20:00 | PIK Prigrevica | 38 : 34 | Crepaja | |||||
02.10
13:00
RA Dinamo
Budućnost
29
27
|
02.10.2022 13:00 | RA Dinamo | 29 : 27 | Budućnost | |||||
02.10
18:00
Ruma
Dolovo
33
32
|
02.10.2022 18:00 | Ruma | 33 : 32 | Dolovo |
02.10
15:00
Beli anđeo
Gučevo
20
35
|
02.10.2022 15:00 | Beli anđeo | 20 : 35 | Gučevo |
02.10
19:00
Kruševac
Teki
35
29
|
02.10.2022 19:00 | Kruševac | 35 : 29 | Teki |
02.10
17:30
Umčari
Unirea
25
25
|
02.10.2022 17:30 | Umčari | 25 : 25 | Unirea | |||||
02.10
18:00
Radnički
Mladost
37
44
|
02.10.2022 18:00 | Radnički | 37 : 44 | Mladost |
02.10
19:00
Sivac 69/2
Kljajićevo
10
0
|
02.10.2022 19:00 | Sivac 69/2 | 10 : 0 | Kljajićevo | |||||
02.10
18:00
Obilić
Rusin
33
41
|
02.10.2022 18:00 | Obilić | 33 : 41 | Rusin |
02.10
16:30
Titel
Kikinda 2 Grindex
0
10
|
02.10.2022 16:30 | Titel | 0 : 10 | Kikinda 2 Grindex |
02.10
16:30
Bekament BB - 2
Radnički (S)
33
23
|
02.10.2022 16:30 | Bekament BB - 2 | 33 : 23 | Radnički (S) | |||||
02.10
18:00
Loznica grad
Metalac AD
52
19
|
02.10.2022 18:00 | Loznica grad | 52 : 19 | Metalac AD | |||||
02.10
17:30
Metalac (K)
Metalac 2015
30
26
|
02.10.2022 17:30 | Metalac (K) | 30 : 26 | Metalac 2015 |
02.10
12:00
Rtanj
Zaječar 1949
19
40
|
02.10.2022 12:00 | Rtanj | 19 : 40 | Zaječar 1949 |
02.10
16:15
Ekonomist
Leskovac
7
4
|
02.10.2022 16:15 | Ekonomist | 7 : 4 | Leskovac | |||||
02.10
19:00
Winter sport
Spartak GP
7
1
|
02.10.2022 19:00 | Winter sport | 7 : 1 | Spartak GP |
02.10
16:00
Radnički (N)
Crvena zvezda
6
88
|
02.10.2022 16:00 | Radnički (N) | 6 : 88 | Crvena zvezda |
02.10
14:00
Partizan
Torpedo Mlava
102
5
|
02.10.2022 14:00 | Partizan | 102 : 5 | Torpedo Mlava |
02.10
13:00
Jagodina Black Hornets
SBB Beograd Vukovi
0
27
|
02.10.2022 13:00 | Jagodina Black Hornets | 0 : 27 | SBB Beograd Vukovi |
02.10
11:15
Slavija Junior
HDD Bled
16
9
|
02.10.2022 11:15 | Slavija Junior | 16 : 9 | HDD Bled | |||||
02.10
12:00
LedX Celje
Select Team BG
8
2
|
02.10.2022 12:00 | LedX Celje | 8 : 2 | Select Team BG | |||||
02.10
14:45
HKMK Bled
Maribor
11
2
|
02.10.2022 14:45 | HKMK Bled | 11 : 2 | Maribor | |||||
02.10
14:00
Sij Acroni Jesenice
Triglav Kranj
0
1
|
02.10.2022 14:00 | Sij Acroni Jesenice | 0 : 1 | Triglav Kranj | |||||
02.10
13:30
SŽ Olimpija
KAC
3
6
|
02.10.2022 13:30 | SŽ Olimpija | 3 : 6 | KAC |
02.10
16:30
Sij Acroni Jesenice
SŽ Olimpija
1
2
|
02.10.2022 16:30 | Sij Acroni Jesenice | 1 : 2 | SŽ Olimpija | |||||
02.10
17:15
Slavija Junior
Triglav
3
2
|
02.10.2022 17:15 | Slavija Junior | E 3 : 2 | Triglav | |||||
02.10
15:00
LedX Celje
Select Team BG
6
2
|
02.10.2022 15:00 | LedX Celje | 6 : 2 | Select Team BG | |||||
02.10
14:30
Maribor
Team Croatia Select
1
4
|
02.10.2022 14:30 | Maribor | 1 : 4 | Team Croatia Select |