30.10
19:00
Partizan
RadniÄki (N)
4
0
|
30.10.2022 19:00 | Partizan | 4 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
30.10
13:00
Radnik
Spartak ŽK
2
0
|
30.10.2022 13:00 | Radnik | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
30.10
18:30
Mladost (L)
RadniÄki 1923
0
0
|
30.10.2022 18:30 | Mladost (L) | 0 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
30.10
17:00
Kolubara
Crvena zvezda
0
2
|
30.10.2022 17:00 | Kolubara | 0 : 2 | Crvena zvezda |
30.10
13:00
OFK VrŔac
InÄija Toyo Tires
0
0
|
30.10.2022 13:00 | OFK VrÅ”ac | 0 : 0 | InÄija Toyo Tires | |||||
30.10
13:00
RadniÄki (NB)
Metalac
2
0
|
30.10.2022 13:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 0 | Metalac | |||||
30.10
13:00
GFK Sloboda
RadniÄki (SM)
0
0
|
30.10.2022 13:00 | GFK Sloboda | 0 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
30.10
13:00
Trayal
Rad
2
1
|
30.10.2022 13:00 | Trayal | 2 : 1 | Rad | |||||
30.10
13:00
RFK Novi Sad 1921
IMT
2
1
|
30.10.2022 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 1 | IMT | |||||
30.10
13:00
Zlatibor
ŽelezniÄar
0
1
|
30.10.2022 13:00 | Zlatibor | 0 : 1 | ŽelezniÄar |
30.10
13:30
Podunavac
Hajduk 1912
0
1
|
30.10.2022 13:30 | Podunavac | 0 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
30.10
13:30
Borac (Å )
BeÄej 1918
0
0
|
30.10.2022 13:30 | Borac (Å ) | 0 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
30.10
10:00
Kabel
RadniÄki (Zr)
2
2
|
30.10.2022 10:00 | Kabel | 2 : 2 | RadniÄki (Zr) | |||||
30.10
13:30
Tisa
1. Maj Ruma
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Tisa | 1 : 0 | 1. Maj Ruma |
30.10
10:00
SinÄeliÄ
Torlak
4
1
|
30.10.2022 10:00 | SinÄeliÄ | 4 : 1 | Torlak | |||||
30.10
10:00
Borac
Brodarac
1
6
|
30.10.2022 10:00 | Borac | 1 : 6 | Brodarac | |||||
30.10
14:00
Zvezdara
Prva iskra
2
0
|
30.10.2022 14:00 | Zvezdara | 2 : 0 | Prva iskra |
30.10
11:00
Polet (Lj)
BuduÄnost (A)
1
0
|
30.10.2022 11:00 | Polet (Lj) | 1 : 0 | BuduÄnost (A) |
30.10
13:30
RadniÄki (P)
BuduÄnost (P)
0
3
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki (P) | 0 : 3 | BuduÄnost (P) | |||||
30.10
13:30
Vlasina
OFK Brzi Brod
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Vlasina | 2 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
30.10
11:00
Car Konstantin
PÄinja
0
1
|
30.10.2022 11:00 | Car Konstantin | 0 : 1 | PÄinja |
30.10
13:30
ObiliÄ
OFK Mladost APA
5
2
|
30.10.2022 13:30 | ObiliÄ | 5 : 2 | OFK Mladost APA | |||||
30.10
13:30
Mladost (T)
Krila Krajine
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (T) | 2 : 0 | Krila Krajine | |||||
30.10
13:30
Hercegovac
RadniÄki 1918
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Hercegovac | 2 : 1 | RadniÄki 1918 | |||||
30.10
13:30
RadniÄki 1905
Preporod
1
0
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki 1905 | 1 : 0 | Preporod |
30.10
13:30
Slavija
Veternik
3
3
|
30.10.2022 13:30 | Slavija | 3 : 3 | Veternik | |||||
30.10
13:30
Hajduk
Sloga (E)
0
0
|
30.10.2022 13:30 | Hajduk | 0 : 0 | Sloga (E) | |||||
30.10
13:30
Jedinstvo
Index
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Index | |||||
30.10
13:30
Dunav
Mladost (BJ)
0
0
|
30.10.2022 13:30 | Dunav | 0 : 0 | Mladost (BJ) |
30.10
13:30
ŽAK
Jedinstvo (BK)
0
3
|
30.10.2022 13:30 | ŽAK | 0 : 3 | Jedinstvo (BK) | |||||
30.10
13:30
Polet
Omladinac FAM
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Polet | 3 : 0 | Omladinac FAM | |||||
30.10
13:30
Mladost
OFK Kikinda
0
2
|
30.10.2022 13:30 | Mladost | 0 : 2 | OFK Kikinda | |||||
30.10
13:30
Vojvodina 1928
Crvena Zvezda
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Vojvodina 1928 | 2 : 1 | Crvena Zvezda |
30.10
14:00
Komgrap
Crvena zvezda
2
2
|
30.10.2022 14:00 | Komgrap | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
30.10
14:00
BoleÄ
SremÄica
1
1
|
30.10.2022 14:00 | BoleÄ | 1 : 1 | SremÄica | |||||
30.10
14:00
Zuce 2019
Napredak
4
2
|
30.10.2022 14:00 | Zuce 2019 | 4 : 2 | Napredak | |||||
30.10
11:00
Hajduk
Kosmaj
7
1
|
30.10.2022 11:00 | Hajduk | 7 : 1 | Kosmaj | |||||
30.10
14:00
PKB
Lokomotiva
3
0
|
30.10.2022 14:00 | PKB | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
30.10
10:00
OFK Žarkovo
LeŔtane
2
0
|
30.10.2022 10:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | LeŔtane |
30.10
13:30
Svetlost
Pusta Reka
0
4
|
30.10.2022 13:30 | Svetlost | 0 : 4 | Pusta Reka | |||||
30.10
13:30
Mladost 1959
Jablanica
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Mladost 1959 | 1 : 1 | Jablanica | |||||
30.10
13:30
Sloga
OFK Kosanica
4
2
|
30.10.2022 13:30 | Sloga | 4 : 2 | OFK Kosanica | |||||
30.10
13:30
Radan
Plantaža
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Radan | 2 : 1 | Plantaža |
30.10
13:30
Jedinstvo
Palilulac
0
0
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Palilulac | |||||
30.10
13:30
Bukovik
Delijski Vis
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Bukovik | 3 : 1 | Delijski Vis | |||||
30.10
13:30
OFK Napredak 1929
Morava
0
3
|
30.10.2022 13:30 | OFK Napredak 1929 | 0 : 3 | Morava | |||||
30.10
13:30
NaŔa krila 1936
MaloŔiŔte
1
4
|
30.10.2022 13:30 | NaŔa krila 1936 | 1 : 4 | MaloŔiŔte | |||||
30.10
13:30
Orljane
Svrljig
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Orljane | 1 : 2 | Svrljig | |||||
30.10
13:30
Mladost (B)
Pukovac
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Pukovac | |||||
30.10
13:30
Mladost (M)
OFK NiÅ”
4
1
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (M) | 4 : 1 | OFK NiÅ” |
30.10
13:30
OFK Lugomir
Jedinstvo (M)
3
0
|
30.10.2022 13:30 | OFK Lugomir | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
30.10
13:30
KuŔiljevo
Župa
2
1
|
30.10.2022 13:30 | KuŔiljevo | 2 : 1 | Župa | |||||
30.10
13:30
Orlovi
Rembas
4
7
|
30.10.2022 13:30 | Orlovi | 4 : 7 | Rembas |
30.10
13:30
RadniÄki 1946
Ozren
5
0
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki 1946 | 5 : 0 | Ozren | |||||
30.10
13:30
Bor 1919
Brodoremont
4
0
|
30.10.2022 13:30 | Bor 1919 | 4 : 0 | Brodoremont | |||||
30.10
13:30
Rajko MitiÄ
Lužnica
2
3
|
30.10.2022 13:30 | Rajko MitiÄ | 2 : 3 | Lužnica | |||||
30.10
13:30
Hajduk Veljko
Rtanj
5
0
|
30.10.2022 13:30 | Hajduk Veljko | 5 : 0 | Rtanj | |||||
30.10
13:30
OFK Slatina
Tanasko RajiÄ
3
3
|
30.10.2022 13:30 | OFK Slatina | 3 : 3 | Tanasko RajiÄ | |||||
30.10
13:30
Äerdap
Jedinstvo
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Äerdap | 2 : 0 | Jedinstvo |
30.10
13:30
BuduÄnost (R)
JoŔanica
0
5
|
30.10.2022 13:30 | BuduÄnost (R) | 0 : 5 | JoÅ”anica | |||||
30.10
13:30
Srbija
Napredak (G)
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Srbija | 1 : 2 | Napredak (G) | |||||
30.10
13:30
OFK Ras
Gruža
4
1
|
30.10.2022 13:30 | OFK Ras | 4 : 1 | Gruža |
30.10
13:30
Jedinstvo (K)
Omladinac (Z)
0
2
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 2 | Omladinac (Z) | |||||
30.10
13:30
Sloboda (Ä)
Crnokosa
2
2
|
30.10.2022 13:30 | Sloboda (Ä) | 2 : 2 | Crnokosa | |||||
30.10
13:30
Lazarica
Polimlje
2
3
|
30.10.2022 13:30 | Lazarica | 2 : 3 | Polimlje | |||||
30.10
13:30
Polet (T)
Jedinstvo Putevi
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Polet (T) | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
30.10
13:30
Savinac 1933
Zlatar
2
2
|
30.10.2022 13:30 | Savinac 1933 | 2 : 2 | Zlatar |
30.10
13:30
OFK AranÄelovac 1979
VGSK
2
0
|
30.10.2022 13:30 | OFK AranÄelovac 1979 | 2 : 0 | VGSK | |||||
30.10
13:30
Borac 1932
Pomoravlje 1946
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Borac 1932 | 2 : 1 | Pomoravlje 1946 | |||||
30.10
13:30
Rudar
Sloga 33
1
4
|
30.10.2022 13:30 | Rudar | 1 : 4 | Sloga 33 | |||||
30.10
13:30
Sloga 1924
Sloboda
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Sloga 1924 | 1 : 0 | Sloboda | |||||
30.10
13:30
RSK
Äerdap
1
0
|
30.10.2022 13:30 | RSK | 1 : 0 | Äerdap |
30.10
13:30
OFK OseÄina
KaÄer
1
3
|
30.10.2022 13:30 | OFK OseÄina | 1 : 3 | KaÄer | |||||
30.10
13:30
Vrelo Sport
RadniÄki (K)
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Vrelo Sport | 3 : 1 | RadniÄki (K) |
30.10
13:30
Sloga (BNS)
Dolovo
0
1
|
30.10.2022 13:30 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Dolovo | |||||
30.10
13:30
Unirea
Spartak 1911
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Unirea | 1 : 1 | Spartak 1911 | |||||
30.10
13:30
Potporanj
Partizan (G)
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Potporanj | 3 : 1 | Partizan (G) | |||||
30.10
13:30
HajduÄica
KaraÅ” (J)
6
2
|
30.10.2022 13:30 | HajduÄica | 6 : 2 | KaraÅ” (J) | |||||
30.10
13:30
Vulturul
Sloga (P)
3
3
|
30.10.2022 13:30 | Vulturul | 3 : 3 | Sloga (P) | |||||
30.10
13:30
Dolina
Partizan (U)
3
2
|
30.10.2022 13:30 | Dolina | 3 : 2 | Partizan (U) |
30.10
13:30
Jedinstvo
ÄurÄin
1
9
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo | 1 : 9 | ÄurÄin | |||||
30.10
13:30
Iskra
AFK
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Iskra | 1 : 1 | AFK | |||||
30.10
13:30
Tavankut
Napredak
6
0
|
30.10.2022 13:30 | Tavankut | 6 : 0 | Napredak |
30.10
13:30
BuduÄnost (G)
Polet
0
1
|
30.10.2022 13:30 | BuduÄnost (G) | 0 : 1 | Polet | |||||
30.10
13:30
BuduÄnost (P)
Crvenka
3
1
|
30.10.2022 13:30 | BuduÄnost (P) | 3 : 1 | Crvenka | |||||
30.10
13:30
Rusin
Borac (BG)
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Rusin | 3 : 0 | Borac (BG) | |||||
30.10
13:30
BuduÄnost (M)
NaŔa Zvezda
3
0
|
30.10.2022 13:30 | BuduÄnost (M) | 3 : 0 | NaÅ”a Zvezda |
30.10
13:30
RadniÄki 1911
Mladost
1
4
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki 1911 | 1 : 4 | Mladost | |||||
30.10
13:30
Vojvodina
Banat
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Banat | |||||
30.10
13:30
Napredak
ŽFK Banat
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Napredak | 1 : 2 | ŽFK Banat | |||||
30.10
13:30
Polet
Crvena zvezda
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Polet | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
30.10
13:30
Rusanda
Krajina
5
1
|
30.10.2022 13:30 | Rusanda | 5 : 1 | Krajina | |||||
30.10
13:30
ASK
2. Oktobar
1
2
|
30.10.2022 13:30 | ASK | 1 : 2 | 2. Oktobar |
30.10
13:30
Sremac (D)
Jadran
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Sremac (D) | 1 : 2 | Jadran | |||||
30.10
13:30
Borac 1925
Å umar
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Borac 1925 | 2 : 0 | Å umar | |||||
30.10
13:30
RadniÄki
BuduÄnost
4
7
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki | 4 : 7 | BuduÄnost | |||||
30.10
13:30
Sloga
Sremac (V)
3
2
|
30.10.2022 13:30 | Sloga | 3 : 2 | Sremac (V) | |||||
30.10
13:30
FruŔkogorac
Srem
0
0
|
30.10.2022 13:30 | FruŔkogorac | 0 : 0 | Srem | |||||
30.10
13:30
Napredak Meridian
Hajduk (V)
4
1
|
30.10.2022 13:30 | Napredak Meridian | 4 : 1 | Hajduk (V) |
30.10
14:00
ŽSK
Omladinac
5
2
|
30.10.2022 14:00 | ŽSK | 5 : 2 | Omladinac | |||||
30.10
14:00
Dinamo
Jedinstvo
3
2
|
30.10.2022 14:00 | Dinamo | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.10
14:00
Petrovaradin
BaÄka (B)
1
4
|
30.10.2022 14:00 | Petrovaradin | 1 : 4 | BaÄka (B) | |||||
30.10
14:00
JugoviÄ
OFK Sirig
1
2
|
30.10.2022 14:00 | JugoviÄ | 1 : 2 | OFK Sirig | |||||
30.10
14:00
BaÄka 1923
FruŔkogorac
0
0
|
30.10.2022 14:00 | BaÄka 1923 | 0 : 0 | FruÅ”kogorac | |||||
30.10
14:00
Tatra
FruŔkogorski partizan
0
3
|
30.10.2022 14:00 | Tatra | 0 : 3 | FruŔkogorski partizan |
30.10
14:00
PoŔtar Zvezdara
KFK Ravna gora
2
4
|
30.10.2022 14:00 | PoŔtar Zvezdara | 2 : 4 | KFK Ravna gora | |||||
30.10
14:00
Å eÄeranac Ada
Busije
4
2
|
30.10.2022 14:00 | Å eÄeranac Ada | 4 : 2 | Busije | |||||
30.10
14:00
BSK 1925
Umka
1
2
|
30.10.2022 14:00 | BSK 1925 | 1 : 2 | Umka | |||||
30.10
14:00
Dunav
Beograd Karaburma
2
3
|
30.10.2022 14:00 | Dunav | 2 : 3 | Beograd Karaburma | |||||
30.10
10:00
Heroj Polet
Bratstvo
3
0
|
30.10.2022 10:00 | Heroj Polet | 3 : 0 | Bratstvo |
30.10
14:00
OFK BuduÄnost
Å umadija
3
1
|
30.10.2022 14:00 | OFK BuduÄnost | 3 : 1 | Å umadija | |||||
30.10
14:00
VraniÄ
Turbina
2
0
|
30.10.2022 14:00 | VraniÄ | 2 : 0 | Turbina | |||||
30.10
14:00
Rojkovac
Krtinska
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Rojkovac | 1 : 0 | Krtinska | |||||
30.10
14:00
Strelac
RuŔanj
0
2
|
30.10.2022 14:00 | Strelac | 0 : 2 | RuŔanj | |||||
30.10
14:00
Omladinac
RadniÄki
0
2
|
30.10.2022 14:00 | Omladinac | 0 : 2 | RadniÄki | |||||
30.10
14:00
BuduÄnost
OFK Zabrežje
1
2
|
30.10.2022 14:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | OFK Zabrežje |
30.10
14:00
Å umadija 1962
Vis
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Å umadija 1962 | 2 : 1 | Vis | |||||
30.10
14:00
Hajduk
Dunavac
1
3
|
30.10.2022 14:00 | Hajduk | 1 : 3 | Dunavac | |||||
30.10
14:00
KovaÄevac 1956
GroÄanski fudbalski klub
2
3
|
30.10.2022 14:00 | KovaÄevac 1956 | 2 : 3 | GroÄanski fudbalski klub | |||||
30.10
14:00
Rabrovac
ZaklopaÄa
0
4
|
30.10.2022 14:00 | Rabrovac | 0 : 4 | ZaklopaÄa | |||||
30.10
14:00
Velika Krsna
KaluÄerica 1969
0
6
|
30.10.2022 14:00 | Velika Krsna | 0 : 6 | KaluÄerica 1969 | |||||
30.10
14:00
VrÄin
VinÄa
2
0
|
30.10.2022 14:00 | VrÄin | 2 : 0 | VinÄa |
30.10
14:00
Sloga (L)
Trudbenik
3
1
|
30.10.2022 14:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Trudbenik | |||||
30.10
14:00
Parunovac
FUD
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Parunovac | 1 : 0 | FUD | |||||
30.10
14:00
Sloga (Ä)
Rubin
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Sloga (Ä) | 1 : 0 | Rubin | |||||
30.10
14:00
MaÄkovac
Polet 57
2
5
|
30.10.2022 14:00 | MaÄkovac | 2 : 5 | Polet 57 | |||||
30.10
14:00
Gradina
13. April
6
3
|
30.10.2022 14:00 | Gradina | 6 : 3 | 13. April |
30.10
14:00
Rajac
ÄuÄuge
2
2
|
30.10.2022 14:00 | Rajac | 2 : 2 | ÄuÄuge | |||||
30.10
14:00
Toplica
TrliÄ
2
2
|
30.10.2022 14:00 | Toplica | 2 : 2 | TrliÄ | |||||
30.10
11:00
Proleter
Mladost
0
6
|
30.10.2022 11:00 | Proleter | 0 : 6 | Mladost | |||||
30.10
14:00
Iskra
Radnik
1
1
|
30.10.2022 14:00 | Iskra | 1 : 1 | Radnik |
30.10
14:00
Banja
BSK (Be)
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Banja | 2 : 1 | BSK (Be) | |||||
30.10
14:00
Marjan
ŽSK
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Marjan | 2 : 1 | ŽSK | |||||
30.10
14:00
BSK (Bo)
Lokomotiva
2
0
|
30.10.2022 14:00 | BSK (Bo) | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
30.10
14:00
Mladi rudar
Prvi srpski ustanak
1
1
|
30.10.2022 14:00 | Mladi rudar | 1 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
30.10
14:00
Plaskovac
Sloga
1
4
|
30.10.2022 14:00 | Plaskovac | 1 : 4 | Sloga | |||||
30.10
14:00
Å umadinac (N)
Å umadija
2
0
|
30.10.2022 14:00 | Å umadinac (N) | 2 : 0 | Å umadija | |||||
30.10
14:00
Grizli ML
Å umadinac (S)
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Grizli ML | 1 : 0 | Å umadinac (S) |
30.10
13:30
Toplica
TaskoviÄi
4
6
|
30.10.2022 13:30 | Toplica | 4 : 6 | TaskoviÄi | |||||
30.10
13:30
Moravac (ZT)
Rad
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Moravac (ZT) | 1 : 2 | Rad | |||||
30.10
13:30
Borac
Sloga (K)
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Borac | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
30.10
13:30
Pobeda
Jastrebac
1
8
|
30.10.2022 13:30 | Pobeda | 1 : 8 | Jastrebac | |||||
30.10
13:30
Moravac (Ä)
RadniÄki 1924
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Moravac (Ä) | 1 : 2 | RadniÄki 1924 | |||||
30.10
13:30
BaliÄevac
Polet
2
4
|
30.10.2022 13:30 | BaliÄevac | 2 : 4 | Polet | |||||
30.10
13:30
Zemljoradnik
Naisus 1977
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Zemljoradnik | 1 : 0 | Naisus 1977 |
30.10
13:30
BSK
Äekmin
0
7
|
30.10.2022 13:30 | BSK | 0 : 7 | Äekmin | |||||
30.10
13:30
Milanovo
VuÄje
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Milanovo | 2 : 0 | VuÄje | |||||
30.10
13:30
Jedinstvo (B)
Lemind 1953
4
1
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo (B) | 4 : 1 | Lemind 1953 | |||||
30.10
13:30
ŽelezniÄar
Donja Lomnica
5
1
|
30.10.2022 13:30 | ŽelezniÄar | 5 : 1 | Donja Lomnica | |||||
30.10
13:30
Polet
ZloÄudovo
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Polet | 2 : 0 | ZloÄudovo | |||||
30.10
13:30
Moravac Orion
Mladost
4
2
|
30.10.2022 13:30 | Moravac Orion | 4 : 2 | Mladost | |||||
30.10
13:30
Jedinstvo (G)
BuduÄnost
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
30.10
13:30
OFK Morava
Sloga
5
1
|
30.10.2022 13:30 | OFK Morava | 5 : 1 | Sloga |
30.10
13:30
Mladost (NS)
Radnik
0
2
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (NS) | 0 : 2 | Radnik | |||||
30.10
13:30
ŽelezniÄar Kusadak
Mladost 1948
3
0
|
30.10.2022 13:30 | ŽelezniÄar Kusadak | 3 : 0 | Mladost 1948 | |||||
30.10
13:30
Proleter 1947
Polet
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Proleter 1947 | 1 : 0 | Polet | |||||
30.10
13:30
Sloga
Crvena zvezda
7
0
|
30.10.2022 13:30 | Sloga | 7 : 0 | Crvena zvezda | |||||
30.10
13:30
Pobeda
PetliÄ SD 2006
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Pobeda | 3 : 1 | PetliÄ SD 2006 | |||||
30.10
13:30
Mladi borac
Podunavac
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Mladi borac | 1 : 1 | Podunavac | |||||
30.10
13:30
SASK
Jasenica 2017
3
1
|
30.10.2022 13:30 | SASK | 3 : 1 | Jasenica 2017 |
30.10
13:30
RadniÄki (K)
Nemetali
4
3
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki (K) | 4 : 3 | Nemetali | |||||
30.10
13:30
Urovica
Mala Vrbica
1
3
|
30.10.2022 13:30 | Urovica | 1 : 3 | Mala Vrbica | |||||
30.10
13:30
Brestovac
Rudna Glava
4
3
|
30.10.2022 13:30 | Brestovac | 4 : 3 | Rudna Glava | |||||
30.10
13:30
Krivelj
MiloŔevo
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Krivelj | 2 : 1 | MiloŔevo | |||||
30.10
13:30
Polom
Branik
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Polom | 1 : 2 | Branik | |||||
30.10
11:00
KljuÄ
Polet
0
2
|
30.10.2022 11:00 | KljuÄ | 0 : 2 | Polet | |||||
30.10
13:30
Blizna
Å arbanovac
0
1
|
30.10.2022 13:30 | Blizna | 0 : 1 | Å arbanovac |
30.10
14:00
KrilaÅ”
Sirakovo
3
1
|
30.10.2022 14:00 | KrilaÅ” | 3 : 1 | Sirakovo | |||||
30.10
14:00
BuduÄnost (V)
Batovac
5
4
|
30.10.2022 14:00 | BuduÄnost (V) | 5 : 4 | Batovac | |||||
30.10
14:00
ObiliÄ
Rudar (Kr)
4
0
|
30.10.2022 14:00 | ObiliÄ | 4 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
30.10
14:00
ŽelezniÄar
Zvižd
0
1
|
30.10.2022 14:00 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Zvižd | |||||
30.10
14:00
Sloga 1945
Vihor
5
3
|
30.10.2022 14:00 | Sloga 1945 | 5 : 3 | Vihor | |||||
30.10
14:00
Napredak (S)
BSK 1931
3
2
|
30.10.2022 14:00 | Napredak (S) | 3 : 2 | BSK 1931 |
30.10
14:00
BuduÄnost
Ribnica
1
0
|
30.10.2022 14:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Ribnica | |||||
30.10
14:00
Radnik
MiloÄajac
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Radnik | 2 : 1 | MiloÄajac | |||||
30.10
14:00
Tavnik
KoŔtampolje
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Tavnik | 2 : 1 | KoŔtampolje | |||||
30.10
11:00
Proleter
Mladost
3
1
|
30.10.2022 11:00 | Proleter | 3 : 1 | Mladost | |||||
30.10
14:00
OFK Progorelica
Jedinstvo 2017
1
0
|
30.10.2022 14:00 | OFK Progorelica | 1 : 0 | Jedinstvo 2017 | |||||
30.10
14:00
Ibar
Borac (V)
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Ibar | 1 : 0 | Borac (V) | |||||
30.10
14:00
Omladinac
Rudar
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Omladinac | 1 : 0 | Rudar |
30.10
13:30
Osaonica
Borac 1950
0
2
|
30.10.2022 13:30 | Osaonica | 0 : 2 | Borac 1950 | |||||
30.10
13:30
GFK Tabane
Kolare
5
4
|
30.10.2022 13:30 | GFK Tabane | 5 : 4 | Kolare | |||||
30.10
13:30
Partizan
Moravac 2015
1
6
|
30.10.2022 13:30 | Partizan | 1 : 6 | Moravac 2015 | |||||
30.10
13:30
BuduÄnost (Ä)
Sloga
4
1
|
30.10.2022 13:30 | BuduÄnost (Ä) | 4 : 1 | Sloga | |||||
30.10
13:30
Rudar (St)
Mladost (D)
1
3
|
30.10.2022 13:30 | Rudar (St) | 1 : 3 | Mladost (D) | |||||
30.10
13:30
Mladost (T)
BuduÄnost (M)
0
1
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | BuduÄnost (M) | |||||
30.10
13:30
Juhor
Dragocvet
7
0
|
30.10.2022 13:30 | Juhor | 7 : 0 | Dragocvet |
30.10
13:30
Omladinac
Mladost
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Omladinac | 1 : 1 | Mladost | |||||
30.10
11:00
Proleter
RadniÄki 2020
1
4
|
30.10.2022 11:00 | Proleter | 1 : 4 | RadniÄki 2020 | |||||
30.10
13:30
Äegar 1946
Sloga
2
2
|
30.10.2022 13:30 | Äegar 1946 | 2 : 2 | Sloga | |||||
30.10
13:30
Sloboda
Vulkan 1963
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Sloboda | 1 : 2 | Vulkan 1963 | |||||
30.10
13:30
Novoselac
Planinac 1933
5
0
|
30.10.2022 13:30 | Novoselac | 5 : 0 | Planinac 1933 | |||||
30.10
13:30
RadniÄki 1936
Stevan NeŔticki
0
4
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki 1936 | 0 : 4 | Stevan NeÅ”ticki |
30.10
11:00
Vidojevica
Rudar
2
1
|
30.10.2022 11:00 | Vidojevica | 2 : 1 | Rudar | |||||
30.10
13:30
Sloga
Jedinstvo (Å )
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
30.10
13:30
Antimon
Podrinje
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Antimon | 1 : 0 | Podrinje | |||||
30.10
13:30
Majur
Jedinstvo (MZ)
1
3
|
30.10.2022 13:30 | Majur | 1 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
30.10
13:30
Mladi borac
KaraÄorÄe
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Mladi borac | 3 : 0 | KaraÄorÄe |
30.10
13:30
Pobeda
Mladost
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Pobeda | 2 : 1 | Mladost |
30.10
14:00
Zastava 1973
Sloboda (G)
7
1
|
30.10.2022 14:00 | Zastava 1973 | 7 : 1 | Sloboda (G) | |||||
30.10
14:00
Kutlovo
Bratstvo 1975
2
0
|
30.10.2022 14:00 | Kutlovo | 2 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
30.10
14:00
MarÅ”iÄ
Pobeda 1926
3
0
|
30.10.2022 14:00 | MarÅ”iÄ | 3 : 0 | Pobeda 1926 | |||||
30.10
14:00
Å umadija 1934
Divostin
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Å umadija 1934 | 1 : 0 | Divostin | |||||
30.10
14:00
Jedinstvo
KoŔutnjak
1
5
|
30.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | KoŔutnjak |
30.10
13:30
Bakionica
PeruÄac
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Bakionica | 2 : 0 | PeruÄac | |||||
30.10
13:30
SeÄica
Jedinstvo
4
7
|
30.10.2022 13:30 | SeÄica | 4 : 7 | Jedinstvo | |||||
30.10
11:00
Prvi partizan
Äajetina
0
7
|
30.10.2022 11:00 | Prvi partizan | 0 : 7 | Äajetina | |||||
30.10
11:00
Tara
Polet
0
1
|
30.10.2022 11:00 | Tara | 0 : 1 | Polet | |||||
30.10
14:00
ViŔesava
Omladinac
4
1
|
30.10.2022 14:00 | ViŔesava | 4 : 1 | Omladinac | |||||
30.10
14:00
Kotroman
Sloga
1
1
|
30.10.2022 14:00 | Kotroman | 1 : 1 | Sloga | |||||
30.10
13:30
Ježevica
AvijatiÄar Vranjani
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Ježevica | 2 : 1 | AvijatiÄar Vranjani | |||||
30.10
13:30
Gorobilje
Rampa
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Gorobilje | 1 : 0 | Rampa |
30.10
14:00
Donja Vrbava
Orlovac 1932
1
3
|
30.10.2022 14:00 | Donja Vrbava | 1 : 3 | Orlovac 1932 | |||||
30.10
14:00
Ozrem PMH
VelereÄ 94
1
1
|
30.10.2022 14:00 | Ozrem PMH | 1 : 1 | VelereÄ 94 | |||||
30.10
14:00
Zadrugar
Mladost
1
2
|
30.10.2022 14:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Mladost | |||||
30.10
14:00
Rudar
Prijevor
3
5
|
30.10.2022 14:00 | Rudar | 3 : 5 | Prijevor |
30.10
14:00
Prilike
GoruŔica
1
5
|
30.10.2022 14:00 | Prilike | 1 : 5 | GoruŔica |
30.10
13:00
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
0
2
|
30.10.2022 13:00 | FSU Južna pruga | 0 : 2 | BSK Bujanovac | |||||
30.10
13:00
Torpedo 1973
Pavlovac
5
0
|
30.10.2022 13:00 | Torpedo 1973 | 5 : 0 | Pavlovac | |||||
30.10
13:00
SU Dinamo Jug
Mineralac
1
2
|
30.10.2022 13:00 | SU Dinamo Jug | 1 : 2 | Mineralac | |||||
30.10
13:00
Vihor
Dinamo (V)
2
2
|
30.10.2022 13:00 | Vihor | 2 : 2 | Dinamo (V) | |||||
30.10
13:00
OFK AS
Mladost (B)
3
0
|
30.10.2022 13:00 | OFK AS | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
30.10
13:00
Mladost (S)
Äelik
2
1
|
30.10.2022 13:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Äelik |
30.10
13:30
Jastrebac
Borac
7
0
|
30.10.2022 13:30 | Jastrebac | 7 : 0 | Borac | |||||
30.10
13:30
Omladinac
Partizanski put
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Omladinac | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
30.10
13:30
Polet
Nikodije StojanoviÄ Tatko
2
4
|
30.10.2022 13:30 | Polet | 2 : 4 | Nikodije StojanoviÄ Tatko |
30.10
14:00
GraÄanica
Polet 1980
2
1
|
30.10.2022 14:00 | GraÄanica | 2 : 1 | Polet 1980 |
30.10
13:30
BSK
Omladinac (B)
1
1
|
30.10.2022 13:30 | BSK | 1 : 1 | Omladinac (B) | |||||
30.10
13:30
Aleksa Å antiÄ
Omladinac (D)
2
3
|
30.10.2022 13:30 | Aleksa Å antiÄ | 2 : 3 | Omladinac (D) | |||||
30.10
13:30
TeleÄka
OFK Odžaci
3
2
|
30.10.2022 13:30 | TeleÄka | 3 : 2 | OFK Odžaci | |||||
30.10
13:30
Polet (R)
Mladost
4
2
|
30.10.2022 13:30 | Polet (R) | 4 : 2 | Mladost | |||||
30.10
13:30
Kula
Polet (S)
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Kula | 1 : 1 | Polet (S) | |||||
30.10
13:30
Dinamo 1923
Zadrugar
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Dinamo 1923 | 3 : 0 | Zadrugar |
30.10
12:00
Beli Orlovi
Donji Kopaonik
4
3
|
30.10.2022 12:00 | Beli Orlovi | 4 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
30.10
12:00
Borac
Poljoprivrednik
5
0
|
30.10.2022 12:00 | Borac | 5 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
30.10
14:00
OFK Kopaonik 1931
Stari Trstenik
3
1
|
30.10.2022 14:00 | OFK Kopaonik 1931 | 3 : 1 | Stari Trstenik | |||||
30.10
12:00
Velika Drenova
Vinogradar
6
0
|
30.10.2022 12:00 | Velika Drenova | 6 : 0 | Vinogradar | |||||
30.10
14:15
Omladinac
Mladost (DK)
3
0
|
30.10.2022 14:15 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost (DK) | |||||
30.10
14:00
Mladost (T)
Garevina
0
4
|
30.10.2022 14:00 | Mladost (T) | 0 : 4 | Garevina |
30.10
13:30
Stari TamiÅ”
RadniÄki
0
4
|
30.10.2022 13:30 | Stari TamiÅ” | 0 : 4 | RadniÄki | |||||
30.10
13:30
BuduÄnost
Omladinac (D)
3
0
|
30.10.2022 13:30 | BuduÄnost | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
30.10
13:30
Omladinac (O)
Mundial
2
4
|
30.10.2022 13:30 | Omladinac (O) | 2 : 4 | Mundial | |||||
30.10
13:30
Jugoslavija
Proleter
0
2
|
30.10.2022 13:30 | Jugoslavija | 0 : 2 | Proleter | |||||
30.10
13:30
Mladost
BSK BavaniŔte
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Mladost | 1 : 2 | BSK BavaniŔte |
30.10
14:00
Å arbane
Tulari
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Å arbane | 2 : 1 | Tulari | |||||
30.10
14:00
Polet (T)
Pepeljevac
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Polet (T) | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
30.10
14:00
Ratkovac
Tvrdojevac
5
2
|
30.10.2022 14:00 | Ratkovac | 5 : 2 | Tvrdojevac | |||||
30.10
14:00
Jedinstvo (M)
Pambukovica
3
2
|
30.10.2022 14:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 2 | Pambukovica | |||||
30.10
14:00
OFK Paljuvi
OFK Stublenica
1
1
|
30.10.2022 14:00 | OFK Paljuvi | 1 : 1 | OFK Stublenica | |||||
30.10
14:00
Sovljak
Crvena Jabuka
5
0
|
30.10.2022 14:00 | Sovljak | 5 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
30.10
14:00
Polet (DL)
Omladinac (K)
3
3
|
30.10.2022 14:00 | Polet (DL) | 3 : 3 | Omladinac (K) |
30.10
11:00
Rakac Stave
ZSK
8
2
|
30.10.2022 11:00 | Rakac Stave | 8 : 2 | ZSK | |||||
30.10
11:00
Kolubara 2
KoteŔica
6
0
|
30.10.2022 11:00 | Kolubara 2 | 6 : 0 | KoteŔica | |||||
30.10
11:00
Ribnikar
PopadiÄ
3
3
|
30.10.2022 11:00 | Ribnikar | 3 : 3 | PopadiÄ | |||||
30.10
11:00
Stari drugari
Mali korak
3
1
|
30.10.2022 11:00 | Stari drugari | 3 : 1 | Mali korak | |||||
30.10
11:00
Milenko PavloviÄ
TeŔnjar
0
3
|
30.10.2022 11:00 | Milenko PavloviÄ | 0 : 3 | TeÅ”njar | |||||
30.10
11:00
Jadar 2013
Junior Novo Naselje
1
3
|
30.10.2022 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 3 | Junior Novo Naselje | |||||
30.10
11:00
Napredak
Polet
4
1
|
30.10.2022 11:00 | Napredak | 4 : 1 | Polet |
30.10
13:30
Dunav
Banat (I)
7
3
|
30.10.2022 13:30 | Dunav | 7 : 3 | Banat (I) | |||||
30.10
13:30
Ratar
KaraÅ” (K)
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Ratar | 1 : 2 | KaraÅ” (K) | |||||
30.10
13:30
Banat (D)
Omladinac
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Banat (D) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
30.10
13:30
Polet
Sloga
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Polet | 1 : 0 | Sloga | |||||
30.10
13:30
Å evac
Borac (VS)
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Å evac | 1 : 0 | Borac (VS) | |||||
30.10
13:30
Vladimirovac
Banatul
0
1
|
30.10.2022 13:30 | Vladimirovac | 0 : 1 | Banatul | |||||
30.10
13:30
Vinogradar
Partizan
6
1
|
30.10.2022 13:30 | Vinogradar | 6 : 1 | Partizan |
30.10
13:30
Polet (N)
Ljukovo
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Polet (N) | 2 : 1 | Ljukovo | |||||
30.10
13:30
GraniÄar
Napredak
2
0
|
30.10.2022 13:30 | GraniÄar | 2 : 0 | Napredak | |||||
30.10
13:30
KruŔedol
ÄSK Äortanovci
1
0
|
30.10.2022 13:30 | KruÅ”edol | 1 : 0 | ÄSK Äortanovci | |||||
30.10
13:30
Car UroÅ”
Mladost
0
2
|
30.10.2022 13:30 | Car UroÅ” | 0 : 2 | Mladost | |||||
30.10
13:30
Sremac
FruŔkogorac
0
8
|
30.10.2022 13:30 | Sremac | 0 : 8 | FruŔkogorac | |||||
30.10
13:30
Polet (NK)
Hajduk 1932
4
1
|
30.10.2022 13:30 | Polet (NK) | 4 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
30.10
13:30
Kameni
Rudar
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Kameni | 2 : 1 | Rudar |
30.10
14:00
Sloga
Vinogradar
0
3
|
30.10.2022 14:00 | Sloga | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
30.10
14:00
Hajduk (Ä)
Borac (NS)
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Hajduk (Ä) | 2 : 1 | Borac (NS) | |||||
30.10
14:00
ObiliÄ
ŽelezniÄar NS
1
0
|
30.10.2022 14:00 | ObiliÄ | 1 : 0 | ŽelezniÄar NS | |||||
30.10
14:00
MiletiÄ
Susek
0
2
|
30.10.2022 14:00 | MiletiÄ | 0 : 2 | Susek | |||||
30.10
14:00
Hajduk (G)
Borac (R)
1
1
|
30.10.2022 14:00 | Hajduk (G) | 1 : 1 | Borac (R) |
30.10
10:30
Ratar
Borac
3
6
|
30.10.2022 10:30 | Ratar | 3 : 6 | Borac | |||||
30.10
10:30
Crvena zvezda
Polet
1
2
|
30.10.2022 10:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Polet | |||||
30.10
10:30
OFK Sloga
VukaŔinovac
2
1
|
30.10.2022 10:30 | OFK Sloga | 2 : 1 | VukaŔinovac | |||||
30.10
13:30
Kraljevo
Rudar 2016
3
7
|
30.10.2022 13:30 | Kraljevo | 3 : 7 | Rudar 2016 | |||||
30.10
10:30
Rutevac
Å kriljac
0
11
|
30.10.2022 10:30 | Rutevac | 0 : 11 | Å kriljac |
30.10
13:30
OFK Batinac
Å umadija
2
0
|
30.10.2022 13:30 | OFK Batinac | 2 : 0 | Å umadija | |||||
30.10
13:30
Pomoravlje
Kolonija
0
2
|
30.10.2022 13:30 | Pomoravlje | 0 : 2 | Kolonija | |||||
30.10
13:30
RadniÄki
Omladinac
4
3
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki | 4 : 3 | Omladinac | |||||
30.10
13:30
Istok 63
Rudar
0
1
|
30.10.2022 13:30 | Istok 63 | 0 : 1 | Rudar | |||||
30.10
13:30
15. Avgust 1950
SinÄeliÄ
1
0
|
30.10.2022 13:30 | 15. Avgust 1950 | 1 : 0 | SinÄeliÄ |
30.10
13:30
Partizan
Sloboda
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Partizan | 2 : 1 | Sloboda | |||||
30.10
13:30
Mladost (G)
Ursule
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (G) | 2 : 0 | Ursule | |||||
30.10
13:30
VinoraÄa
Morava (R)
5
3
|
30.10.2022 13:30 | VinoraÄa | 5 : 3 | Morava (R) | |||||
30.10
13:30
SinÄeliÄ
Å antarovac
7
0
|
30.10.2022 13:30 | SinÄeliÄ | 7 : 0 | Å antarovac |
30.10
14:00
Omladinac
Jedinstvo (D)
3
2
|
30.10.2022 14:00 | Omladinac | 3 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
30.10
14:00
Magnohrom
Apolon 2018
1
3
|
30.10.2022 14:00 | Magnohrom | 1 : 3 | Apolon 2018 | |||||
30.10
14:00
Lazac
Mataruge
3
1
|
30.10.2022 14:00 | Lazac | 3 : 1 | Mataruge | |||||
30.10
14:00
Gruža
Jovo Kursula
0
0
|
30.10.2022 14:00 | Gruža | 0 : 0 | Jovo Kursula | |||||
30.10
11:00
Mineral 2015
Jedinstvo (G)
1
1
|
30.10.2022 11:00 | Mineral 2015 | 1 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
30.10
14:00
Zvezda
Kraljevo Hajduk
5
0
|
30.10.2022 14:00 | Zvezda | 5 : 0 | Kraljevo Hajduk |
30.10
13:30
Jedinstvo
Napredak
3
2
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Napredak | |||||
30.10
13:30
GraniÄar
Erdevik 2017
2
1
|
30.10.2022 13:30 | GraniÄar | 2 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
30.10
13:30
LSK
OFK Zeka BuljubaŔa
5
2
|
30.10.2022 13:30 | LSK | 5 : 2 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
30.10
13:30
Borac (R)
BSK
2
8
|
30.10.2022 13:30 | Borac (R) | 2 : 8 | BSK | |||||
30.10
13:30
ObiliÄ 1993
Zmaj
5
0
|
30.10.2022 13:30 | ObiliÄ 1993 | 5 : 0 | Zmaj | |||||
30.10
13:30
Srem
OFK BikiÄ
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Srem | 3 : 1 | OFK BikiÄ | |||||
30.10
13:30
Borac (VR)
FruŔka Gora
4
0
|
30.10.2022 13:30 | Borac (VR) | 4 : 0 | FruŔka Gora |
30.10
14:00
Jedinstvo (S)
BSK 1924
2
0
|
30.10.2022 14:00 | Jedinstvo (S) | 2 : 0 | BSK 1924 | |||||
30.10
14:00
Mladost (K)
Rade MiloÅ”eviÄ
0
3
|
30.10.2022 14:00 | Mladost (K) | 0 : 3 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
30.10
14:00
Zadrugar 1947
Pobeda 1953
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Zadrugar 1947 | 1 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
30.10
11:00
TrgovaÄki
Mlava (ML)
2
1
|
30.10.2022 11:00 | TrgovaÄki | 2 : 1 | Mlava (ML) | |||||
30.10
14:00
Integral
Polet (SD)
5
1
|
30.10.2022 14:00 | Integral | 5 : 1 | Polet (SD) | |||||
30.10
14:00
Borac (V)
Bata BuliÄ
6
1
|
30.10.2022 14:00 | Borac (V) | 6 : 1 | Bata BuliÄ | |||||
30.10
14:00
ZabrÄe 1936
Jasenovac
0
3
|
30.10.2022 14:00 | ZabrÄe 1936 | 0 : 3 | Jasenovac |
30.10
14:00
Beli Orao
Kumane
5
0
|
30.10.2022 14:00 | Beli Orao | 5 : 0 | Kumane | |||||
30.10
14:00
Vojvoda Milenko
Mladi Borac
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Vojvoda Milenko | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
30.10
14:00
Napredak 1934
OFK BraniÄevo
4
3
|
30.10.2022 14:00 | Napredak 1934 | 4 : 3 | OFK BraniÄevo | |||||
30.10
14:00
Napredak (P)
Mlava (B)
0
2
|
30.10.2022 14:00 | Napredak (P) | 0 : 2 | Mlava (B) | |||||
30.10
14:00
Napredak (B)
Žitkovica 2017
2
2
|
30.10.2022 14:00 | Napredak (B) | 2 : 2 | Žitkovica 2017 | |||||
30.10
14:00
Polet (V)
Dizel
4
2
|
30.10.2022 14:00 | Polet (V) | 4 : 2 | Dizel | |||||
30.10
14:00
BariÄ
Sloga (L)
5
0
|
30.10.2022 14:00 | BariÄ | 5 : 0 | Sloga (L) |
30.10
13:30
Slavija (P)
OFK Stari Grad
5
1
|
30.10.2022 13:30 | Slavija (P) | 5 : 1 | OFK Stari Grad | |||||
30.10
13:30
BaÄki Hajduk
BaÄka
1
3
|
30.10.2022 13:30 | BaÄki Hajduk | 1 : 3 | BaÄka | |||||
30.10
13:30
Krivanj
Kulpin
2
3
|
30.10.2022 13:30 | Krivanj | 2 : 3 | Kulpin | |||||
30.10
13:30
Slavija (B)
Vojvodina
0
8
|
30.10.2022 13:30 | Slavija (B) | 0 : 8 | Vojvodina | |||||
30.10
13:30
Borac
Mladost
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Borac | 3 : 1 | Mladost |
30.10
13:30
Omladinac
PetlovaÄa
0
3
|
30.10.2022 13:30 | Omladinac | 0 : 3 | PetlovaÄa | |||||
30.10
13:30
Napredak
Zadrugar
0
1
|
30.10.2022 13:30 | Napredak | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
30.10
13:30
Sloga
BuduÄnost (PD)
3
3
|
30.10.2022 13:30 | Sloga | 3 : 3 | BuduÄnost (PD) | |||||
30.10
13:30
Mladost (MM)
Sloboda
4
1
|
30.10.2022 13:30 | Mladost (MM) | 4 : 1 | Sloboda | |||||
30.10
13:30
Stojan Lazarac
BuduÄnost (Z)
5
0
|
30.10.2022 13:30 | Stojan Lazarac | 5 : 0 | BuduÄnost (Z) | |||||
30.10
13:30
Torpedo
Milicionar
1
6
|
30.10.2022 13:30 | Torpedo | 1 : 6 | Milicionar | |||||
30.10
13:30
Bair
DuŔko
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Bair | 3 : 1 | DuŔko |
30.10
13:30
RadniÄki
Sloboda
6
0
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki | 6 : 0 | Sloboda | |||||
30.10
13:30
Progres
Jedinstvo
5
2
|
30.10.2022 13:30 | Progres | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.10
13:30
Umac
BobiŔte
5
0
|
30.10.2022 13:30 | Umac | 5 : 0 | BobiŔte | |||||
30.10
13:30
Å umadija
Moravac (P)
2
3
|
30.10.2022 13:30 | Å umadija | 2 : 3 | Moravac (P) |
30.10
13:30
RadniÄki (K)
OFK Letnjikovac 1983
4
0
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki (K) | 4 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
30.10
13:30
MiŔar
Mrovska
1
1
|
30.10.2022 13:30 | MiŔar | 1 : 1 | Mrovska | |||||
30.10
13:30
PriÄinoviÄ
TreŔnjevka
3
2
|
30.10.2022 13:30 | PriÄinoviÄ | 3 : 2 | TreÅ”njevka | |||||
30.10
13:30
Dobrava Žabar 2020
Sloga (K)
4
3
|
30.10.2022 13:30 | Dobrava Žabar 2020 | 4 : 3 | Sloga (K) | |||||
30.10
13:30
VlaÅ”iÄ
Mladost (PP)
3
6
|
30.10.2022 13:30 | VlaÅ”iÄ | 3 : 6 | Mladost (PP) | |||||
30.10
13:30
Bobovik
Å ipurske Livade
0
0
|
30.10.2022 13:30 | Bobovik | 0 : 0 | Å ipurske Livade |
30.10
13:30
Jadar 1961
Studenac
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Jadar 1961 | 2 : 1 | Studenac | |||||
30.10
13:30
Velika Reka
Cer
6
0
|
30.10.2022 13:30 | Velika Reka | 6 : 0 | Cer | |||||
30.10
13:30
7. Juli
Mladost
1
3
|
30.10.2022 13:30 | 7. Juli | 1 : 3 | Mladost | |||||
30.10
13:30
Hajduk
Milan OrliÄ
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Hajduk | 1 : 1 | Milan OrliÄ |
30.10
14:30
MakreŔane
Rasina
5
4
|
30.10.2022 14:30 | MakreŔane | 5 : 4 | Rasina | |||||
30.10
11:00
Modrica
Borac
0
4
|
30.10.2022 11:00 | Modrica | 0 : 4 | Borac | |||||
30.10
11:00
Polet
Gaglovo
1
3
|
30.10.2022 11:00 | Polet | 1 : 3 | Gaglovo | |||||
30.10
13:30
Kapidžija
Konjuh
5
1
|
30.10.2022 13:30 | Kapidžija | 5 : 1 | Konjuh | |||||
30.10
13:30
Kaonik
Bukovica
4
2
|
30.10.2022 13:30 | Kaonik | 4 : 2 | Bukovica | |||||
30.10
13:30
Žabare
Naupare
0
1
|
30.10.2022 13:30 | Žabare | 0 : 1 | Naupare |
30.10
14:00
Velika MoŔtanica
Bežanija
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Velika MoŔtanica | 2 : 1 | Bežanija | |||||
30.10
16:15
Rekreativo 011
Dedinje
4
0
|
30.10.2022 16:15 | Rekreativo 011 | 4 : 0 | Dedinje | |||||
30.10
14:00
Novi Beograd
Srem
6
2
|
30.10.2022 14:00 | Novi Beograd | 6 : 2 | Srem | |||||
30.10
11:00
13. maj
Å umadinac
1
2
|
30.10.2022 11:00 | 13. maj | 1 : 2 | Å umadinac | |||||
30.10
14:00
SinÄeliÄ 2012
Borac
1
0
|
30.10.2022 14:00 | SinÄeliÄ 2012 | 1 : 0 | Borac |
30.10
14:00
Avala 1939
Sveti Stefan
7
1
|
30.10.2022 14:00 | Avala 1939 | 7 : 1 | Sveti Stefan | |||||
30.10
14:00
PKB Kovilovo
OFK Crvenka
3
0
|
30.10.2022 14:00 | PKB Kovilovo | 3 : 0 | OFK Crvenka | |||||
30.10
14:00
Palilulac
Mladi proleter
4
0
|
30.10.2022 14:00 | Palilulac | 4 : 0 | Mladi proleter |
30.10
13:30
BuduÄnost 1948
Beli Orlovi
3
0
|
30.10.2022 13:30 | BuduÄnost 1948 | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
30.10
13:30
GlavaÅ”
Selevac 1919
2
1
|
30.10.2022 13:30 | GlavaÅ” | 2 : 1 | Selevac 1919 | |||||
30.10
13:30
Novi Mladi borac
Bukovac
1
4
|
30.10.2022 13:30 | Novi Mladi borac | 1 : 4 | Bukovac | |||||
30.10
13:30
Cerovac 2013
BaÄinac
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Cerovac 2013 | 1 : 1 | BaÄinac | |||||
30.10
13:30
Udarnik
Proleter
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Udarnik | 1 : 0 | Proleter |
30.10
14:00
Äava
OFK Žeželj
4
2
|
30.10.2022 14:00 | Äava | 4 : 2 | OFK Žeželj | |||||
30.10
14:00
Å umadinac KG
Jadran
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Å umadinac KG | 1 : 0 | Jadran | |||||
30.10
14:00
Mladost (P)
21. oktobar
1
3
|
30.10.2022 14:00 | Mladost (P) | 1 : 3 | 21. oktobar | |||||
30.10
11:00
Kragujevac
Vodojaža
0
0
|
30.10.2022 11:00 | Kragujevac | 0 : 0 | Vodojaža | |||||
30.10
14:00
Azbest 1927
Hajduk Jovanovac
1
5
|
30.10.2022 14:00 | Azbest 1927 | 1 : 5 | Hajduk Jovanovac |
30.10
13:30
Jasenovik 2018
Mezgraja
4
5
|
30.10.2022 13:30 | Jasenovik 2018 | 4 : 5 | Mezgraja | |||||
30.10
11:00
OFK BuduÄnost 2020
Moravac 1948
6
1
|
30.10.2022 11:00 | OFK BuduÄnost 2020 | 6 : 1 | Moravac 1948 | |||||
30.10
13:30
Standard 2021
VrtiŔte
0
6
|
30.10.2022 13:30 | Standard 2021 | 0 : 6 | VrtiŔte | |||||
30.10
13:30
Mladost
Real NiÅ”
0
5
|
30.10.2022 13:30 | Mladost | 0 : 5 | Real NiÅ” | |||||
30.10
13:30
OFK Morava 2022
Sloga 1948
1
0
|
30.10.2022 13:30 | OFK Morava 2022 | 1 : 0 | Sloga 1948 |
30.10
13:30
1. Oktobar
Roham
0
3
|
30.10.2022 13:30 | 1. Oktobar | 0 : 3 | Roham | |||||
30.10
13:30
SU PodgrmeÄ
Omladinac
1
4
|
30.10.2022 13:30 | SU PodgrmeÄ | 1 : 4 | Omladinac | |||||
30.10
13:30
Borac
Jedinstvo
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Borac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.10
13:30
TerekveÅ”
Napredak
2
3
|
30.10.2022 13:30 | TerekveÅ” | 2 : 3 | Napredak | |||||
30.10
13:30
Vojvodina
Proleter
4
1
|
30.10.2022 13:30 | Vojvodina | 4 : 1 | Proleter |
30.10
13:00
Tisa
BaÄka
2
2
|
30.10.2022 13:00 | Tisa | 2 : 2 | BaÄka | |||||
30.10
13:00
Jadran
Slavija
3
0
|
30.10.2022 13:00 | Jadran | 3 : 0 | Slavija | |||||
30.10
13:00
Å ampion
GraniÄar
2
0
|
30.10.2022 13:00 | Å ampion | 2 : 0 | GraniÄar |
30.10
10:00
Gorski Car
Kalipolje
1
0
|
30.10.2022 10:00 | Gorski Car | 1 : 0 | Kalipolje | |||||
30.10
14:00
TreŔnjevica
Borac
3
0
|
30.10.2022 14:00 | TreŔnjevica | 3 : 0 | Borac | |||||
30.10
10:00
B 2000
Tulež
2
0
|
30.10.2022 10:00 | B 2000 | 2 : 0 | Tulež | |||||
30.10
14:00
Mladost
Jasenica
5
4
|
30.10.2022 14:00 | Mladost | 5 : 4 | Jasenica | |||||
30.10
10:00
VenÄani
Kopljari
2
2
|
30.10.2022 10:00 | VenÄani | 2 : 2 | Kopljari | |||||
30.10
14:00
Gornja Trnava 1938
Partizan 1945
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Gornja Trnava 1938 | 1 : 0 | Partizan 1945 |
30.10
13:30
Ponor SU
Veliki Suvodol
5
0
|
30.10.2022 13:30 | Ponor SU | 5 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
30.10
11:00
Borac
Mladost
5
0
|
30.10.2022 11:00 | Borac | 5 : 0 | Mladost | |||||
30.10
11:00
Gnjilan
Padež
12
0
|
30.10.2022 11:00 | Gnjilan | 12 : 0 | Padež | |||||
30.10
13:30
Sloga
Lokomotiva
6
2
|
30.10.2022 13:30 | Sloga | 6 : 2 | Lokomotiva |
30.10
14:00
NemenikuÄe
Mladost (G)
5
2
|
30.10.2022 14:00 | NemenikuÄe | 5 : 2 | Mladost (G) | |||||
30.10
14:00
Vojvoda
OFK Slatina
3
0
|
30.10.2022 14:00 | Vojvoda | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
30.10
14:00
Stojnik
PopoviÄ
0
5
|
30.10.2022 14:00 | Stojnik | 0 : 5 | PopoviÄ | |||||
30.10
14:00
OFK RogaÄa
Mali Požarevac
1
5
|
30.10.2022 14:00 | OFK RogaÄa | 1 : 5 | Mali Požarevac |
30.10
14:00
Jedinstvo
Skela
0
1
|
30.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Skela |
30.10
14:00
Backovac Junajted
Å ilopaj
2
4
|
30.10.2022 14:00 | Backovac Junajted | 2 : 4 | Å ilopaj | |||||
30.10
14:00
Takovski Ustanak
Omladinac
3
1
|
30.10.2022 14:00 | Takovski Ustanak | 3 : 1 | Omladinac | |||||
30.10
14:00
Ozremica
Lunjevica
8
0
|
30.10.2022 14:00 | Ozremica | 8 : 0 | Lunjevica | |||||
30.10
14:00
Jablanica
Brezak
2
7
|
30.10.2022 14:00 | Jablanica | 2 : 7 | Brezak |
30.10
13:30
Lunjevac
Godomin
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Lunjevac | 2 : 1 | Godomin | |||||
30.10
13:30
Stari Hrast 2018
Ravni Gaj
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Stari Hrast 2018 | 1 : 2 | Ravni Gaj | |||||
30.10
13:30
Badljevica
Vožd 2020
3
3
|
30.10.2022 13:30 | Badljevica | 3 : 3 | Vožd 2020 | |||||
30.10
13:30
Jezava
Osipaonica
3
2
|
30.10.2022 13:30 | Jezava | 3 : 2 | Osipaonica |
30.10
14:00
Elektrovojvodina
Lokomotiva
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Elektrovojvodina | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
30.10
14:00
SFU GraniÄar 024
Hajduk 1950
2
2
|
30.10.2022 14:00 | SFU GraniÄar 024 | 2 : 2 | Hajduk 1950 | |||||
30.10
14:00
Äantavir
PaliÄ
6
2
|
30.10.2022 14:00 | Äantavir | 6 : 2 | PaliÄ | |||||
30.10
14:00
Solid
OFK Mala Bosna 2015
4
2
|
30.10.2022 14:00 | Solid | 4 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 |
30.10
13:30
Jedinstvo
Udarnik
4
0
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Udarnik | |||||
30.10
13:30
Karadjordje
Bresje Superior
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Karadjordje | 1 : 1 | Bresje Superior | |||||
30.10
13:30
Sloga
Omladinac
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Omladinac |
30.10
14:00
Jelica
Bjelica
0
4
|
30.10.2022 14:00 | Jelica | 0 : 4 | Bjelica | |||||
30.10
11:00
RadniÄki
VoÄar
4
1
|
30.10.2022 11:00 | RadniÄki | 4 : 1 | VoÄar | |||||
30.10
14:00
Gradina
Bratstvo
0
1
|
30.10.2022 14:00 | Gradina | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
30.10
14:00
Vrelo
Brezova
1
2
|
30.10.2022 14:00 | Vrelo | 1 : 2 | Brezova |
30.10
14:00
BuduÄnost
Vujan
2
2
|
30.10.2022 14:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | Vujan | |||||
30.10
14:00
Remont
Malba
1
2
|
30.10.2022 14:00 | Remont | 1 : 2 | Malba | |||||
30.10
14:00
Planinac
Lugovi
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Planinac | 1 : 0 | Lugovi | |||||
30.10
11:00
MrŔinci
GauÄosi
1
2
|
30.10.2022 11:00 | MrÅ”inci | 1 : 2 | GauÄosi |
30.10
11:00
Pobeda
TreŔnjica
2
3
|
30.10.2022 11:00 | Pobeda | 2 : 3 | TreŔnjica | |||||
30.10
14:00
Plavi Tok
DuŔkovci
1
1
|
30.10.2022 14:00 | Plavi Tok | 1 : 1 | DuŔkovci | |||||
30.10
14:00
GlumaÄ
Knjaz
3
0
|
30.10.2022 14:00 | GlumaÄ | 3 : 0 | Knjaz | |||||
30.10
11:00
Dobrinjac
Napredak
4
1
|
30.10.2022 11:00 | Dobrinjac | 4 : 1 | Napredak |
30.10
14:00
Mladost
OFK Sikole
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Mladost | 2 : 1 | OFK Sikole | |||||
30.10
11:00
Vrelo
BSK 1934
4
0
|
30.10.2022 11:00 | Vrelo | 4 : 0 | BSK 1934 | |||||
30.10
14:00
OFK TamniÄ
SFU Rudar 1934
3
0
|
30.10.2022 14:00 | OFK TamniÄ | 3 : 0 | SFU Rudar 1934 |
30.10
13:30
Lokomotiva
KoÄa AnÄelkoviÄ
2
2
|
30.10.2022 13:30 | Lokomotiva | 2 : 2 | KoÄa AnÄelkoviÄ | |||||
30.10
13:30
Omladinac
Egeta
2
5
|
30.10.2022 13:30 | Omladinac | 2 : 5 | Egeta |
30.10
13:30
PIK
Dinamo
2
0
|
30.10.2022 13:30 | PIK | 2 : 0 | Dinamo | |||||
30.10
13:30
Jedinstvo LemeÅ”
Jedinstvo
6
2
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo LemeÅ” | 6 : 2 | Jedinstvo |
30.10
11:00
Omladinac
Omladinac
1
1
|
30.10.2022 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Omladinac |
30.10
Jadar (S)
Borac
1
6
|
30.10.2022 | Jadar (S) | 1 : 6 | Borac | |||||
30.10
KrajiŔnici
Jadar 07
1
3
|
30.10.2022 | KrajiŔnici | 1 : 3 | Jadar 07 | |||||
30.10
Sloga
Mladost (L)
7
2
|
30.10.2022 | Sloga | 7 : 2 | Mladost (L) | |||||
30.10
10:00
Mladost (DD)
14. oktobar
2
0
|
30.10.2022 10:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | 14. oktobar | |||||
30.10
10:00
SinÄeliÄ
Respekt
3
3
|
30.10.2022 10:00 | SinÄeliÄ | 3 : 3 | Respekt | |||||
30.10
Granit
Mladost (B)
0
2
|
30.10.2022 | Granit | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
30.10
GradiliŔte (L)
Stolice
2
11
|
30.10.2022 | GradiliŔte (L) | 2 : 11 | Stolice | |||||
30.10
Paskovac
Vuk
4
0
|
30.10.2022 | Paskovac | 4 : 0 | Vuk |
30.10
10:00
Torpedo
Belpos
4
1
|
30.10.2022 10:00 | Torpedo | 4 : 1 | Belpos | |||||
30.10
10:00
Jedinstvo 2014
Dobrava
3
0
|
30.10.2022 10:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | Dobrava | |||||
30.10
13:30
Hajduk
Polet
2
4
|
30.10.2022 13:30 | Hajduk | 2 : 4 | Polet |
30.10
10:30
Dokmir
Zvizdar
4
1
|
30.10.2022 10:30 | Dokmir | 4 : 1 | Zvizdar | |||||
30.10
10:30
Brezovica
BuduÄnost 1995
2
2
|
30.10.2022 10:30 | Brezovica | 2 : 2 | BuduÄnost 1995 | |||||
30.10
10:30
Strelac 001
OFK Takovo
6
0
|
30.10.2022 10:30 | Strelac 001 | 6 : 0 | OFK Takovo | |||||
30.10
10:30
Gunjevac
Vukona
5
2
|
30.10.2022 10:30 | Gunjevac | 5 : 2 | Vukona |
30.10
10:30
Brgule
MurgaÅ”
4
2
|
30.10.2022 10:30 | Brgule | 4 : 2 | MurgaÅ” | |||||
30.10
10:30
Trnjaci 2021
Kolubara
1
0
|
30.10.2022 10:30 | Trnjaci 2021 | 1 : 0 | Kolubara | |||||
30.10
10:30
Rudar
Mlaka
2
1
|
30.10.2022 10:30 | Rudar | 2 : 1 | Mlaka | |||||
30.10
10:30
Tamnava
KaleniÄ
1
3
|
30.10.2022 10:30 | Tamnava | 1 : 3 | KaleniÄ |
30.10
13:30
Napredak
Belica
2
3
|
30.10.2022 13:30 | Napredak | 2 : 3 | Belica | |||||
30.10
13:30
DomaÄin
Omladinac
0
6
|
30.10.2022 13:30 | DomaÄin | 0 : 6 | Omladinac | |||||
30.10
13:30
Lipar
OFK Borac
6
1
|
30.10.2022 13:30 | Lipar | 6 : 1 | OFK Borac | |||||
30.10
13:30
Dražmirovac
OFK DragoŔevac
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Dražmirovac | 3 : 1 | OFK DragoŔevac |
30.10
13:30
Tempo
Borac (P)
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Tempo | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
30.10
13:30
Kolonija
Jedinstvo
1
0
|
30.10.2022 13:30 | Kolonija | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.10
13:30
Slavia
Voja GaÄiÄ
1
3
|
30.10.2022 13:30 | Slavia | 1 : 3 | Voja GaÄiÄ | |||||
30.10
13:30
Pobeda
Borac (S)
0
6
|
30.10.2022 13:30 | Pobeda | 0 : 6 | Borac (S) |
30.10
10:00
Sloga
Varna
4
3
|
30.10.2022 10:00 | Sloga | 4 : 3 | Varna | |||||
30.10
10:00
Partizan
Proleter
3
1
|
30.10.2022 10:00 | Partizan | 3 : 1 | Proleter |
30.10
10:00
Rankovac
Mladost (Sl)
3
0
|
30.10.2022 10:00 | Rankovac | 3 : 0 | Mladost (Sl) | |||||
30.10
10:00
Korman
Rudar
6
1
|
30.10.2022 10:00 | Korman | 6 : 1 | Rudar | |||||
30.10
10:00
Borac BTG
Galeb
1
0
|
30.10.2022 10:00 | Borac BTG | 1 : 0 | Galeb |
30.10
10:00
BuduÄnost (B)
ZT GoroviÄ
4
3
|
30.10.2022 10:00 | BuduÄnost (B) | 4 : 3 | ZT GoroviÄ | |||||
30.10
10:00
KrÄevac 04
Junkovac
1
4
|
30.10.2022 10:00 | KrÄevac 04 | 1 : 4 | Junkovac | |||||
30.10
10:00
Jarmenovci
Radoje DomanoviÄ
3
2
|
30.10.2022 10:00 | Jarmenovci | 3 : 2 | Radoje DomanoviÄ |
30.10
14:00
IvanÄa
Napredak
3
0
|
30.10.2022 14:00 | IvanÄa | 3 : 0 | Napredak | |||||
30.10
14:00
Omladinac
Sloga
5
2
|
30.10.2022 14:00 | Omladinac | 5 : 2 | Sloga | |||||
30.10
14:00
Borac
Kosmajac
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Borac | 1 : 0 | Kosmajac | |||||
30.10
14:00
Markovac
Selo Mladenovac
7
0
|
30.10.2022 14:00 | Markovac | 7 : 0 | Selo Mladenovac |
30.10
11:00
Napredak
JaŔunja
2
3
|
30.10.2022 11:00 | Napredak | 2 : 3 | JaŔunja | |||||
30.10
11:00
Badince
Å FU Derbi 2016
3
4
|
30.10.2022 11:00 | Badince | 3 : 4 | Å FU Derbi 2016 | |||||
30.10
11:00
Morava
Rudar 1973
1
0
|
30.10.2022 11:00 | Morava | 1 : 0 | Rudar 1973 | |||||
30.10
11:00
Turekovac
Todorovce
5
1
|
30.10.2022 11:00 | Turekovac | 5 : 1 | Todorovce | |||||
30.10
11:00
Gornje Sinkovce
Marjan MB
1
4
|
30.10.2022 11:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 4 | Marjan MB |
30.10
13:30
Vojvodina
Sloga (M)
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
30.10
13:30
Dunav
Planinac
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Dunav | 3 : 1 | Planinac | |||||
30.10
13:30
Borac
Sloga (K)
7
0
|
30.10.2022 13:30 | Borac | 7 : 0 | Sloga (K) |
30.10
14:00
ZgodaÄica
Mladost 1981
4
3
|
30.10.2022 14:00 | ZgodaÄica | 4 : 3 | Mladost 1981 | |||||
30.10
14:00
Mladost 1925
Morava
1
4
|
30.10.2022 14:00 | Mladost 1925 | 1 : 4 | Morava | |||||
30.10
14:00
Stubal
Milakovac 2018
3
3
|
30.10.2022 14:00 | Stubal | 3 : 3 | Milakovac 2018 | |||||
30.10
18:00
VrnjaÄka Banja
Sloga Obrva
0
0
|
30.10.2022 18:00 | VrnjaÄka Banja | 0 : 0 | Sloga Obrva |
30.10
13:30
Å umadinac
Petrijevac
2
4
|
30.10.2022 13:30 | Å umadinac | 2 : 4 | Petrijevac | |||||
30.10
13:30
Vrbovac
VuÄak
3
1
|
30.10.2022 13:30 | Vrbovac | 3 : 1 | VuÄak | |||||
30.10
13:30
Drugovac
OFK Slavija
4
0
|
30.10.2022 13:30 | Drugovac | 4 : 0 | OFK Slavija |
30.10
13:30
Vitez
Lovac
1
4
|
30.10.2022 13:30 | Vitez | 1 : 4 | Lovac | |||||
30.10
13:30
Sloven
Mladost 1935
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Sloven | 3 : 0 | Mladost 1935 |
30.10
13:30
PotoÄac
Popovac
3
0
|
30.10.2022 13:30 | PotoÄac | 3 : 0 | Popovac | |||||
30.10
13:30
Sloboda
Moravac
0
2
|
30.10.2022 13:30 | Sloboda | 0 : 2 | Moravac | |||||
30.10
13:30
ŽelezniÄar
Heroj
2
4
|
30.10.2022 13:30 | ŽelezniÄar | 2 : 4 | Heroj | |||||
30.10
13:30
Razvitak
Mladost (GM)
2
3
|
30.10.2022 13:30 | Razvitak | 2 : 3 | Mladost (GM) | |||||
30.10
13:30
Zemljoradnik
BSK
1
1
|
30.10.2022 13:30 | Zemljoradnik | 1 : 1 | BSK | |||||
30.10
13:30
Jedinstvo
BuduÄnost
10
0
|
30.10.2022 13:30 | Jedinstvo | 10 : 0 | BuduÄnost |
30.10
14:00
Jedinstvo
GraniÄar
4
0
|
30.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | GraniÄar | |||||
30.10
14:00
Jednota
Sremac
5
2
|
30.10.2022 14:00 | Jednota | 5 : 2 | Sremac | |||||
30.10
14:00
Omladinac
SinÄeliÄ
0
1
|
30.10.2022 14:00 | Omladinac | 0 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
30.10
14:00
Bratstvo
OFK Bingula
1
5
|
30.10.2022 14:00 | Bratstvo | 1 : 5 | OFK Bingula |
30.10
14:00
Arsenal 1930
Apolon 4
1
2
|
30.10.2022 14:00 | Arsenal 1930 | 1 : 2 | Apolon 4 | |||||
30.10
14:00
Kremenac
Borac 1935
1
4
|
30.10.2022 14:00 | Kremenac | 1 : 4 | Borac 1935 | |||||
30.10
14:00
OFK Bagremar
Å umadija
1
3
|
30.10.2022 14:00 | OFK Bagremar | 1 : 3 | Å umadija | |||||
30.10
14:00
Bukorovac
Borba
1
4
|
30.10.2022 14:00 | Bukorovac | 1 : 4 | Borba | |||||
30.10
14:00
Seljak
DobraÄa
4
0
|
30.10.2022 14:00 | Seljak | 4 : 0 | DobraÄa |
30.10
13:30
Planinac
Napredak 2021
0
3
|
30.10.2022 13:30 | Planinac | 0 : 3 | Napredak 2021 | |||||
30.10
13:30
OFK Sparta
Mitros
1
2
|
30.10.2022 13:30 | OFK Sparta | 1 : 2 | Mitros | |||||
30.10
13:30
Sloboda
Srem
2
10
|
30.10.2022 13:30 | Sloboda | 2 : 10 | Srem | |||||
30.10
13:30
Sloga (Ä)
Sremac
2
1
|
30.10.2022 13:30 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | Sremac | |||||
30.10
13:30
Sloga (Z)
OFK Bosut
2
4
|
30.10.2022 13:30 | Sloga (Z) | 2 : 4 | OFK Bosut |
30.10
Lukavac
DraÄiÄ 2018
4
3
|
30.10.2022 | Lukavac | 4 : 3 | DraÄiÄ 2018 | |||||
30.10
Zadrugar
BujaÄiÄ
|
30.10.2022 | Zadrugar | : | BujaÄiÄ | |||||
30.10
Sloga
BeloŔevac
3
4
|
30.10.2022 | Sloga | 3 : 4 | BeloŔevac | |||||
30.10
Mladost
BraÄa NediÄ 1804
1
2
|
30.10.2022 | Mladost | 1 : 2 | BraÄa NediÄ 1804 |
30.10
13:00
Usije
Žika MarkoviÄ UÄa
1
2
|
30.10.2022 13:00 | Usije | 1 : 2 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
30.10
13:00
Polet
Pek
1
2
|
30.10.2022 13:00 | Polet | 1 : 2 | Pek | |||||
30.10
13:00
Ram
RadniÄki
3
0
|
30.10.2022 13:00 | Ram | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
30.10
13:00
Borac 2016
BaŔtovan 2015
3
3
|
30.10.2022 13:00 | Borac 2016 | 3 : 3 | BaŔtovan 2015 |
30.10
14:00
Morava 1932
Sloga 1932
6
0
|
30.10.2022 14:00 | Morava 1932 | 6 : 0 | Sloga 1932 | |||||
30.10
14:00
Sopot
Dunav
2
5
|
30.10.2022 14:00 | Sopot | 2 : 5 | Dunav | |||||
30.10
14:00
Margum
Dunavac
3
2
|
30.10.2022 14:00 | Margum | 3 : 2 | Dunavac | |||||
30.10
14:00
Moravac 1933
Mip Majdan
1
2
|
30.10.2022 14:00 | Moravac 1933 | 1 : 2 | Mip Majdan |
30.10
14:00
Zemljoradnik 1932
Sloga (D)
5
1
|
30.10.2022 14:00 | Zemljoradnik 1932 | 5 : 1 | Sloga (D) | |||||
30.10
14:00
Proleter
Stig
1
5
|
30.10.2022 14:00 | Proleter | 1 : 5 | Stig | |||||
30.10
14:00
Sloga Vitez
Metalac
0
1
|
30.10.2022 14:00 | Sloga Vitez | 0 : 1 | Metalac |
30.10
13:30
Resavac
Resava
0
3
|
30.10.2022 13:30 | Resavac | 0 : 3 | Resava | |||||
30.10
13:30
Napredak
Kupinovac
3
3
|
30.10.2022 13:30 | Napredak | 3 : 3 | Kupinovac |
30.10
14:00
Crvena zvezda
Feniks
5
4
|
30.10.2022 14:00 | Crvena zvezda | 5 : 4 | Feniks | |||||
30.10
14:00
Mladost 1936
Pobeda 1938
5
1
|
30.10.2022 14:00 | Mladost 1936 | 5 : 1 | Pobeda 1938 | |||||
30.10
14:00
Napredak
KaraÄorÄe 2013
|
30.10.2022 14:00 | Napredak | : | KaraÄorÄe 2013 |
30.10
11:00
Stepanje
Mali Borak
0
3
|
30.10.2022 11:00 | Stepanje | 0 : 3 | Mali Borak | |||||
30.10
11:00
Kolubara Gaj
Mladost (V)
2
0
|
30.10.2022 11:00 | Kolubara Gaj | 2 : 0 | Mladost (V) | |||||
30.10
11:00
IzviÄaÄ
Mladost (L)
7
2
|
30.10.2022 11:00 | IzviÄaÄ | 7 : 2 | Mladost (L) |
30.10
11:00
MisaÄa
RaniloviÄ 1970
1
9
|
30.10.2022 11:00 | MisaÄa | 1 : 9 | RaniloviÄ 1970 | |||||
30.10
11:00
Å amot
Vrbica
2
0
|
30.10.2022 11:00 | Å amot | 2 : 0 | Vrbica |
30.10
11:00
Stig (MC)
Napredak (T)
3
0
|
30.10.2022 11:00 | Stig (MC) | 3 : 0 | Napredak (T) |
30.10
14:00
BuduÄnost
Udarnik
4
2
|
30.10.2022 14:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Udarnik | |||||
30.10
14:00
Sloga
Proleter
1
2
|
30.10.2022 14:00 | Sloga | 1 : 2 | Proleter | |||||
30.10
14:00
BSK
Polet 1930
1
0
|
30.10.2022 14:00 | BSK | 1 : 0 | Polet 1930 |
30.10
14:00
OFK Mladost
Podunavac
3
0
|
30.10.2022 14:00 | OFK Mladost | 3 : 0 | Podunavac |
30.10
17:00
Sarajevo
Igman
3
1
|
30.10.2022 17:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Igman | |||||
30.10
17:00
Å iroki Brijeg
Zrinjski
1
1
|
30.10.2022 17:00 | Å iroki Brijeg | 1 : 1 | Zrinjski |
30.10
14:00
Sloboda (MG)
Sloboda (NG)
0
2
|
30.10.2022 14:00 | Sloboda (MG) | 0 : 2 | Sloboda (NG) |
30.10
14:00
Jedinstvo
Mornar
1
0
|
30.10.2022 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mornar | |||||
30.10
14:00
Arsenal
Iskra
3
0
|
30.10.2022 14:00 | Arsenal | 3 : 0 | Iskra | |||||
30.10
17:00
Sutjeska
BuduÄnost
0
1
|
30.10.2022 17:00 | Sutjeska | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
30.10
14:00
Rudar
DeÄiÄ
1
1
|
30.10.2022 14:00 | Rudar | 1 : 1 | DeÄiÄ |
30.10
14:00
Bokelj
OFK Mladost DG
0
0
|
30.10.2022 14:00 | Bokelj | 0 : 0 | OFK Mladost DG | |||||
30.10
14:00
Otrant Olympic
Berane
3
0
|
30.10.2022 14:00 | Otrant Olympic | 3 : 0 | Berane | |||||
30.10
14:00
Kom
Igalo
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Kom | 2 : 1 | Igalo | |||||
30.10
14:00
Zeta
Grbalj
2
1
|
30.10.2022 14:00 | Zeta | 2 : 1 | Grbalj |
30.10
15:00
Arsenal
Nottingham Forest
5
0
|
30.10.2022 15:00 | Arsenal | 5 : 0 | Nottingham Forest | |||||
30.10
17:15
Manchester United
West Ham United
1
0
|
30.10.2022 17:15 | Manchester United | 1 : 0 | West Ham United |
30.10
19:30
1. FC Kƶln
1899 Hoffenheim
1
1
|
30.10.2022 19:30 | 1. FC Kƶln | 1 : 1 | 1899 Hoffenheim | |||||
30.10
15:30
1. FC Union Berlin
Borussia M'gladbach
2
1
|
30.10.2022 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2 : 1 | Borussia M'gladbach | |||||
30.10
17:30
FC Schalke 04
SC Freiburg
0
2
|
30.10.2022 17:30 | FC Schalke 04 | 0 : 2 | SC Freiburg |
30.10
13:00
AJ Auxerre
AC Ajaccio
1
0
|
30.10.2022 13:00 | AJ Auxerre | 1 : 0 | AC Ajaccio | |||||
30.10
15:00
AS Monaco
Angers
2
0
|
30.10.2022 15:00 | AS Monaco | 2 : 0 | Angers | |||||
30.10
15:00
FC Nantes
Clermont Foot 63
1
1
|
30.10.2022 15:00 | FC Nantes | 1 : 1 | Clermont Foot 63 | |||||
30.10
17:05
Lorient
OGC Nice
1
2
|
30.10.2022 17:05 | Lorient | 1 : 2 | OGC Nice | |||||
30.10
20:45
Olympique Lyonnais
Lille OSC
1
0
|
30.10.2022 20:45 | Olympique Lyonnais | 1 : 0 | Lille OSC | |||||
30.10
15:00
Stade Brestois 29
Stade de Reims
0
0
|
30.10.2022 15:00 | Stade Brestois 29 | 0 : 0 | Stade de Reims | |||||
30.10
15:00
Stade Rennais
Montpellier
3
0
|
30.10.2022 15:00 | Stade Rennais | 3 : 0 | Montpellier |
30.10
15:00
Cremonese
Udinese
0
0
|
30.10.2022 15:00 | Cremonese | 0 : 0 | Udinese | |||||
30.10
12:30
Empoli
Atalanta
0
2
|
30.10.2022 12:30 | Empoli | 0 : 2 | Atalanta | |||||
30.10
18:00
Lazio
Salernitana
1
3
|
30.10.2022 18:00 | Lazio | 1 : 3 | Salernitana | |||||
30.10
18:00
Lecce
Juventus
0
1
|
30.10.2022 18:00 | Lecce | 0 : 1 | Juventus | |||||
30.10
15:00
Spezia
Fiorentina
1
2
|
30.10.2022 15:00 | Spezia | 1 : 2 | Fiorentina | |||||
30.10
20:45
Torino
Milan
2
1
|
30.10.2022 20:45 | Torino | 2 : 1 | Milan |
30.10
18:30
Athletic Club
Villarreal
1
0
|
30.10.2022 18:30 | Athletic Club | 1 : 0 | Villarreal | |||||
30.10
14:00
Osasuna
Real Valladolid
2
0
|
30.10.2022 14:00 | Osasuna | 2 : 0 | Real Valladolid | |||||
30.10
16:15
Real Madrid
Girona FC
1
1
|
30.10.2022 16:15 | Real Madrid | 1 : 1 | Girona FC | |||||
30.10
21:00
Real Sociedad
Real Betis BalompiƩ
0
2
|
30.10.2022 21:00 | Real Sociedad | 0 : 2 | Real Betis BalompiƩ |
30.10
13:30
TSC
MaŔinac
5
2
|
30.10.2022 13:30 | TSC | 5 : 2 | MaŔinac | |||||
30.10
14:30
Spartak DOO
Vojvodina
2
2
|
30.10.2022 14:30 | Spartak DOO | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
30.10
17:00
Crvena zvezda
ŽFU Zvezda B 2018
7
0
|
30.10.2022 17:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 |
30.10
15:00
Rad
Napredak Junior 2018
0
6
|
30.10.2022 15:00 | Rad | 0 : 6 | Napredak Junior 2018 | |||||
30.10
14:30
Požarevac
RadniÄki 1923
0
10
|
30.10.2022 14:30 | Požarevac | 0 : 10 | RadniÄki 1923 | |||||
30.10
15:00
Kolubara
RadniÄki 2012
10
0
|
30.10.2022 15:00 | Kolubara | 10 : 0 | RadniÄki 2012 |
30.10
13:00
Knjaževac 2015
Kolibri
0
2
|
30.10.2022 13:00 | Knjaževac 2015 | 0 : 2 | Kolibri |
30.10
11:00
Kraljica Marija
Jedinstvo
2
1
|
30.10.2022 11:00 | Kraljica Marija | 2 : 1 | Jedinstvo |
30.10
00:00
Emina
Lokomotiva
10
0
|
30.10.2022 00:00 | Emina | 10 : 0 | Lokomotiva | |||||
30.10
00:00
Libero
Radnik Bumerang
1
2
|
30.10.2022 00:00 | Libero | 1 : 2 | Radnik Bumerang | |||||
30.10
00:00
Iskra
Borac
5
1
|
30.10.2022 00:00 | Iskra | 5 : 1 | Borac |
30.10
11:00
GFK Sloven
Spartak ŽK
1
5
|
30.10.2022 11:00 | GFK Sloven | 1 : 5 | Spartak ŽK | |||||
30.10
11:00
Vojvodina
RadniÄki 1912
2
0
|
30.10.2022 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
30.10
12:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
7
2
|
30.10.2022 12:00 | Dinamo 1945 | 7 : 2 | ŽelezniÄar |
30.10
14:00
RadniÄki (V)
Sloga (K)
0
1
|
30.10.2022 14:00 | RadniÄki (V) | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
30.10
13:30
RadniÄki 1923
MaÄva
0
1
|
30.10.2022 13:30 | RadniÄki 1923 | 0 : 1 | MaÄva | |||||
30.10
13:30
Sloga (P)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
30.10
12:30
Borac 1926
Metalac
1
0
|
30.10.2022 12:30 | Borac 1926 | 1 : 0 | Metalac |
30.10
13:00
SinÄeliÄ
Ada
4
1
|
30.10.2022 13:00 | SinÄeliÄ | 4 : 1 | Ada | |||||
30.10
13:00
OFK Beograd
011
2
0
|
30.10.2022 13:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | 011 | |||||
30.10
13:30
BSK BorÄa
Kolubara
2
1
|
30.10.2022 13:30 | BSK BorÄa | 2 : 1 | Kolubara |
30.10
14:00
MaÄva 1929
FAP
0
2
|
30.10.2022 14:00 | MaÄva 1929 | 0 : 2 | FAP | |||||
30.10
12:00
Sloga (BB)
KaraÄorÄe
2
2
|
30.10.2022 12:00 | Sloga (BB) | 2 : 2 | KaraÄorÄe |
30.10
10:00
Å umadija 1934
Mladi radnik 1926
1
1
|
30.10.2022 10:00 | Å umadija 1934 | 1 : 1 | Mladi radnik 1926 |
30.10
10:00
Cement
ŽelezniÄar
3
0
|
30.10.2022 10:00 | Cement | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
30.10
11:00
Omladinac (NB)
Podrinje
1
0
|
30.10.2022 11:00 | Omladinac (NB) | 1 : 0 | Podrinje | |||||
30.10
10:00
Podunavac
Jedinstvo (SP)
1
4
|
30.10.2022 10:00 | Podunavac | 1 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
30.10
10:00
ODR
RadniÄki (ZR)
5
2
|
30.10.2022 10:00 | ODR | 5 : 2 | RadniÄki (ZR) |
30.10
13:00
Vinogradar
Mladost GAT
0
5
|
30.10.2022 13:00 | Vinogradar | 0 : 5 | Mladost GAT | |||||
30.10
10:00
BaÄka 1901
ÄSK Pivara
3
1
|
30.10.2022 10:00 | BaÄka 1901 | 3 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
30.10
13:00
Sporto 023
Naftagas
3
0
|
30.10.2022 13:00 | Sporto 023 | 3 : 0 | Naftagas |
30.10
10:00
Barajevo
BASK TEK
2
3
|
30.10.2022 10:00 | Barajevo | 2 : 3 | BASK TEK |
30.10
13:30
RFK GrafiÄar
Brodarac
2
3
|
30.10.2022 13:30 | RFK GrafiÄar | 2 : 3 | Brodarac | |||||
30.10
11:00
ÄukariÄki
IMT
4
6
|
30.10.2022 11:00 | ÄukariÄki | 4 : 6 | IMT | |||||
30.10
13:00
Voždovac
Novi Pazar
2
2
|
30.10.2022 13:00 | Voždovac | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
30.10
13:00
TSC
OFK VrŔac
3
1
|
30.10.2022 13:00 | TSC | 3 : 1 | OFK VrŔac | |||||
30.10
13:00
Rad
Mladost (L)
1
1
|
30.10.2022 13:00 | Rad | 1 : 1 | Mladost (L) |
30.10
13:30
Vojvodina
RadniÄki 1912
2
0
|
30.10.2022 13:30 | Vojvodina | 2 : 0 | RadniÄki 1912 |
30.10
11:00
RadniÄki 1923
MaÄva
2
0
|
30.10.2022 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | MaÄva | |||||
30.10
11:00
Sloga (P)
BuduÄnost
7
0
|
30.10.2022 11:00 | Sloga (P) | 7 : 0 | BuduÄnost | |||||
30.10
10:00
Borac 1926
Metalac
2
1
|
30.10.2022 10:00 | Borac 1926 | 2 : 1 | Metalac | |||||
30.10
12:00
Mladi radnik 1926
Javor Matis
4
1
|
30.10.2022 12:00 | Mladi radnik 1926 | 4 : 1 | Javor Matis |
30.10
13:00
Morava
SuŔica
1
2
|
30.10.2022 13:00 | Morava | 1 : 2 | SuŔica | |||||
30.10
10:00
OPK Rudar 1933
RadniÄki 1923
0
5
|
30.10.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 0 : 5 | RadniÄki 1923 | |||||
30.10
10:00
Jasenica 2017
AF Duljaj
2
5
|
30.10.2022 10:00 | Jasenica 2017 | 2 : 5 | AF Duljaj |
30.10
10:00
RadniÄki (V)
MaÄva 1929
5
0
|
30.10.2022 10:00 | RadniÄki (V) | 5 : 0 | MaÄva 1929 | |||||
30.10
14:30
OFK Senjak
KaÄer
50
0
|
30.10.2022 14:30 | OFK Senjak | 50 : 0 | KaÄer |
30.10
09:30
Tisa NjerÅ”
Hajduk 1912
2
2
|
30.10.2022 09:30 | Tisa NjerÅ” | 2 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
30.10
10:00
Derby 2015
Mladost GAT
4
2
|
30.10.2022 10:00 | Derby 2015 | 4 : 2 | Mladost GAT | |||||
30.10
10:00
OFK Vrbas
AFK
8
1
|
30.10.2022 10:00 | OFK Vrbas | 8 : 1 | AFK | |||||
30.10
09:30
OFK Kikinda
Petrika
0
0
|
30.10.2022 09:30 | OFK Kikinda | 0 : 0 | Petrika |
30.10
09:00
Omladinac (NB)
Jedinstvo (SP)
1
2
|
30.10.2022 09:00 | Omladinac (NB) | 1 : 2 | Jedinstvo (SP) |
30.10
10:00
RadniÄki (Å )
Armija SK
3
6
|
30.10.2022 10:00 | RadniÄki (Å ) | 3 : 6 | Armija SK | |||||
30.10
12:00
TrgovaÄki
Petar PuaÄa
2
3
|
30.10.2022 12:00 | TrgovaÄki | 2 : 3 | Petar PuaÄa |
30.10
10:00
Sloga
ObiliÄ
1
8
|
30.10.2022 10:00 | Sloga | 1 : 8 | ObiliÄ |
30.10
13:30
Jasen
Jedinstvo Putevi
1
2
|
30.10.2022 13:30 | Jasen | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
30.10
11:00
Rampa
Zlatar
0
2
|
30.10.2022 11:00 | Rampa | 0 : 2 | Zlatar |
30.10
13:00
GFK Sloven
OFK VrŔac
1
3
|
30.10.2022 13:00 | GFK Sloven | 1 : 3 | OFK VrŔac | |||||
30.10
10:00
InÄija
ŽelezniÄar
0
4
|
30.10.2022 10:00 | InÄija | 0 : 4 | ŽelezniÄar | |||||
30.10
10:00
Sporto 023
Voja GaÄiÄ
9
1
|
30.10.2022 10:00 | Sporto 023 | 9 : 1 | Voja GaÄiÄ |
30.10
10:00
OFK BaÄka
TSC
1
3
|
30.10.2022 10:00 | OFK BaÄka | 1 : 3 | TSC | |||||
30.10
13:00
Kabel
Hajduk 1912
4
0
|
30.10.2022 13:00 | Kabel | 4 : 0 | Hajduk 1912 |
30.10
11:00
Apolon 4
Sport Klub 99
5
1
|
30.10.2022 11:00 | Apolon 4 | 5 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
30.10
10:00
Kosmet
AS Novi Pazar
3
0
|
30.10.2022 10:00 | Kosmet | 3 : 0 | AS Novi Pazar | |||||
30.10
11:00
Bubamara 91
Sloga (K)
7
2
|
30.10.2022 11:00 | Bubamara 91 | 7 : 2 | Sloga (K) | |||||
30.10
13:00
Bane 1931
RadniÄki 1923
1
4
|
30.10.2022 13:00 | Bane 1931 | 1 : 4 | RadniÄki 1923 | |||||
30.10
14:00
SuŔica
Pazar Juniors
0
2
|
30.10.2022 14:00 | SuŔica | 0 : 2 | Pazar Juniors |
30.10
10:00
Sloga (BB)
Zlatibor
4
1
|
30.10.2022 10:00 | Sloga (BB) | 4 : 1 | Zlatibor | |||||
30.10
10:00
Javor Matis
Mladost (L)
4
0
|
30.10.2022 10:00 | Javor Matis | 4 : 0 | Mladost (L) |
30.10
10:00
Sloga 33
Smederevo 1924
3
1
|
30.10.2022 10:00 | Sloga 33 | 3 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
30.10
09:30
Plana
PetliÄ SD 2006
7
2
|
30.10.2022 09:30 | Plana | 7 : 2 | PetliÄ SD 2006 | |||||
30.10
10:00
Mladi radnik 1926
ŽelezniÄar
2
1
|
30.10.2022 10:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 1 | ŽelezniÄar |
30.10
10:00
MaÄva
RadniÄki (K)
2
0
|
30.10.2022 10:00 | MaÄva | 2 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
30.10
14:00
Respekt
Ribnica
4
0
|
30.10.2022 14:00 | Respekt | 4 : 0 | Ribnica |
30.10
13:00
OLE
Voždovac
2
0
|
30.10.2022 13:00 | OLE | 2 : 0 | Voždovac | |||||
30.10
11:30
Brodarac
011
3
1
|
30.10.2022 11:30 | Brodarac | 3 : 1 | 011 |
30.10
11:00
GFK Jagodina
BuduÄnost
3
1
|
30.10.2022 11:00 | GFK Jagodina | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
30.10
14:00
Duel Juniors
Kopernikus ŽelezniÄar
6
4
|
30.10.2022 14:00 | Duel Juniors | 6 : 4 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
30.10
11:00
Timok 1919
OFK RadniÄki
5
1
|
30.10.2022 11:00 | Timok 1919 | 5 : 1 | OFK RadniÄki | |||||
30.10
10:00
OFK Å ampion 2014
RadniÄki (P)
0
0
|
30.10.2022 10:00 | OFK Å ampion 2014 | 0 : 0 | RadniÄki (P) |
30.10
13:00
Cer
Savacium
4
3
|
30.10.2022 13:00 | Cer | 4 : 3 | Savacium |
30.10
10:00
RadniÄki
Trstenik PTT
1
3
|
30.10.2022 10:00 | RadniÄki | 1 : 3 | Trstenik PTT | |||||
30.10
17:00
OFK Knez Lazar
Junior
6
2
|
30.10.2022 17:00 | OFK Knez Lazar | 6 : 2 | Junior |
30.10
11:00
Spartak 10
TSC
0
6
|
30.10.2022 11:00 | Spartak 10 | 0 : 6 | TSC | |||||
30.10
10:00
Crvenka
Arena Su
2
1
|
30.10.2022 10:00 | Crvenka | 2 : 1 | Arena Su |
30.10
10:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
4
1
|
30.10.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 1 | Sevojno |
30.10
10:30
Zuce 2019
Kolubara
2
4
|
30.10.2022 10:30 | Zuce 2019 | 2 : 4 | Kolubara | |||||
30.10
20:15
PetliÄ
Lokomotiva
2
1
|
30.10.2022 20:15 | PetliÄ | 2 : 1 | Lokomotiva |
30.10
15:00
KaraÄorÄe
Požega
4
1
|
30.10.2022 15:00 | KaraÄorÄe | 4 : 1 | Požega | |||||
30.10
13:00
Loznica
RadniÄki 1923
0
0
|
30.10.2022 13:00 | Loznica | 0 : 0 | RadniÄki 1923 |
30.10
RadniÄki 2012
Dinamo
7
0
|
30.10.2022 | RadniÄki 2012 | 7 : 0 | Dinamo | |||||
30.10
Kolibri
Majdanpek
3
0
|
30.10.2022 | Kolibri | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
30.10
Jagodina
Lavice DuboÄica
0
3
|
30.10.2022 | Jagodina | 0 : 3 | Lavice DuboÄica | |||||
30.10
Ozren
RadniÄki 2014
0
2
|
30.10.2022 | Ozren | 0 : 2 | RadniÄki 2014 | |||||
30.10
LevaÄ
Rosulja 2014
2
1
|
30.10.2022 | LevaÄ | 2 : 1 | Rosulja 2014 | |||||
30.10
PB 2022
MaŔinac
2
2
|
30.10.2022 | PB 2022 | 2 : 2 | MaŔinac | |||||
30.10
00:00
Napredak junior 2018
VuÄice
4
1
|
30.10.2022 00:00 | Napredak junior 2018 | 4 : 1 | VuÄice |
30.10
10:00
Spartak
TSC
0
7
|
30.10.2022 10:00 | Spartak | 0 : 7 | TSC | |||||
30.10
09:45
Moskva
Vojvodina
0
1
|
30.10.2022 09:45 | Moskva | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
30.10
11:00
Lehel 2019
Proleter
5
0
|
30.10.2022 11:00 | Lehel 2019 | 5 : 0 | Proleter |
30.10
BuduÄnost KruÅ”ik 014
Zadrugar
4
0
|
30.10.2022 | BuduÄnost KruÅ”ik 014 | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
30.10
OFK Senjak
Vojvode
2
0
|
30.10.2022 | OFK Senjak | 2 : 0 | Vojvode | |||||
30.10
OFK OseÄina
Jedinstvo (Ub)
1
9
|
30.10.2022 | OFK OseÄina | 1 : 9 | Jedinstvo (Ub) |
30.10
11:00
BuduÄnost
Å umadinac
8
0
|
30.10.2022 11:00 | BuduÄnost | 8 : 0 | Å umadinac | |||||
30.10
09:00
Tempo
Srem
9
0
|
30.10.2022 09:00 | Tempo | 9 : 0 | Srem | |||||
30.10
08:30
Milutinac
OFK Beograd
1
0
|
30.10.2022 08:30 | Milutinac | 1 : 0 | OFK Beograd |
30.10
11:00
Rvati
Omladinac
5
0
|
30.10.2022 11:00 | Rvati | 5 : 0 | Omladinac | |||||
30.10
09:00
Pobednik
Skela
3
0
|
30.10.2022 09:00 | Pobednik | 3 : 0 | Skela | |||||
30.10
10:00
BuduÄnost
RadniÄki (O)
3
0
|
30.10.2022 10:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | RadniÄki (O) |
30.10
13:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
3
1
|
30.10.2022 13:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 1 | Sloga (BB) | |||||
30.10
11:00
Lazarica
Polimlje
1
2
|
30.10.2022 11:00 | Lazarica | 1 : 2 | Polimlje | |||||
30.10
10:00
Crnokosa
Zlatibor
11
0
|
30.10.2022 10:00 | Crnokosa | 11 : 0 | Zlatibor |
30.10
21:00
Partizan Mozzart Bet
Mega MIS
86
76
|
30.10.2022 21:00 | Partizan Mozzart Bet | 86 : 76 | Mega MIS | |||||
30.10
19:00
Mornar Barsko zlato
SC Derby
75
86
|
30.10.2022 19:00 | Mornar Barsko zlato | 75 : 86 | SC Derby |
30.10
18:00
Sloboda
Metalac
96
100
|
30.10.2022 18:00 | Sloboda | 96 : 100 | Metalac | |||||
30.10
13:00
Mladost MaxBet
VrŔac
71
90
|
30.10.2022 13:00 | Mladost MaxBet | 71 : 90 | VrŔac |
30.10
19:00
Star
Hercegovac
85
76
|
30.10.2022 19:00 | Star | 85 : 76 | Hercegovac |
30.10
18:00
RadniÄki
Vrbas
73
72
|
30.10.2022 18:00 | RadniÄki | 73 : 72 | Vrbas |
30.10
19:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
80
58
|
30.10.2022 19:00 | ŽelezniÄar | 80 : 58 | Jedinstvo |
30.10
20:45
Real
Beovuk 72
87
73
|
30.10.2022 20:45 | Real | 87 : 73 | Beovuk 72 | |||||
30.10
12:30
RadniÄki
Vizura
103
111
|
30.10.2022 12:30 | RadniÄki | 103 : 111 | Vizura |
30.10
14:00
Flash
Eko Sport
87
69
|
30.10.2022 14:00 | Flash | 87 : 69 | Eko Sport |
30.10
19:00
Svilajnac
Zekas 75
73
57
|
30.10.2022 19:00 | Svilajnac | 73 : 57 | Zekas 75 |
30.10
18:30
Ratnici
Bin
72
83
|
30.10.2022 18:30 | Ratnici | 72 : 83 | Bin |
30.10
17:00
Bor
NiÅ”
95
56
|
30.10.2022 17:00 | Bor | 95 : 56 | NiÅ” |
30.10
15:30
Petrovgrad
Apatin
87
78
|
30.10.2022 15:30 | Petrovgrad | 87 : 78 | Apatin |
30.10
18:20
Astra
Zvezdara
67
62
|
30.10.2022 18:20 | Astra | 67 : 62 | Zvezdara | |||||
30.10
13:20
Mondo Basket
Cerak
75
51
|
30.10.2022 13:20 | Mondo Basket | 75 : 51 | Cerak |
30.10
17:30
Polet
Prva Petoletka
77
61
|
30.10.2022 17:30 | Polet | 77 : 61 | Prva Petoletka | |||||
30.10
14:30
OKK KV
Novi Pazar 1969
82
96
|
30.10.2022 14:30 | OKK KV | 82 : 96 | Novi Pazar 1969 |
30.10
18:00
BabajiÄ
Student 014
84
68
|
30.10.2022 18:00 | BabajiÄ | 84 : 68 | Student 014 |
30.10
16:00
Morava
Mladost
76
73
|
30.10.2022 16:00 | Morava | 76 : 73 | Mladost |
30.10
18:00
Borac
OKK Sokobanja
116
38
|
30.10.2022 18:00 | Borac | 116 : 38 | OKK Sokobanja | |||||
30.10
14:30
Trijumf
Svrljig
78
73
|
30.10.2022 14:30 | Trijumf | 78 : 73 | Svrljig | |||||
30.10
19:00
Pusta Reka
Play off
83
62
|
30.10.2022 19:00 | Pusta Reka | 83 : 62 | Play off |
30.10
18:15
Imperium basket
Gimnazijalac
64
56
|
30.10.2022 18:15 | Imperium basket | 64 : 56 | Gimnazijalac | |||||
30.10
12:00
Trstenik
Bagdala
57
52
|
30.10.2022 12:00 | Trstenik | 57 : 52 | Bagdala | |||||
30.10
13:00
Probasket 2020
Hajduk Veljko
64
69
|
30.10.2022 13:00 | Probasket 2020 | 64 : 69 | Hajduk Veljko |
30.10
14:30
Javor
ZveÄan
71
45
|
30.10.2022 14:30 | Javor | 71 : 45 | ZveÄan | |||||
30.10
14:00
MKA 2017
TrepÄa
54
34
|
30.10.2022 14:00 | MKA 2017 | 54 : 34 | TrepÄa |
30.10
17:45
Sloga MAYA CONSULTING
Duga
86
69
|
30.10.2022 17:45 | Sloga MAYA CONSULTING | 86 : 69 | Duga |
30.10
17:30
Student
Ras
82
75
|
30.10.2022 17:30 | Student | 82 : 75 | Ras | |||||
30.10
19:30
Rudar 1903
Stara Pazova
82
73
|
30.10.2022 19:30 | Rudar 1903 | 82 : 73 | Stara Pazova | |||||
30.10
18:00
MileŔevka
Proleter
89
86
|
30.10.2022 18:00 | MileŔevka | 89 : 86 | Proleter |
30.10
16:30
Vojvodina
Žitko Basket
62
77
|
30.10.2022 16:30 | Vojvodina | 62 : 77 | Žitko Basket | |||||
30.10
15:30
Joker
Spartak Office Shoes
81
78
|
30.10.2022 15:30 | Joker | 81 : 78 | Spartak Office Shoes | |||||
30.10
16:30
Konstantin
RadniÄki 1950
63
83
|
30.10.2022 16:30 | Konstantin | 63 : 83 | RadniÄki 1950 | |||||
30.10
12:30
Partizan
Crvena zvezda MTS
76
86
|
30.10.2022 12:30 | Partizan | 76 : 86 | Crvena zvezda MTS | |||||
30.10
17:00
Dynamic VIP PAY
Mega MIS
70
76
|
30.10.2022 17:00 | Dynamic VIP PAY | 70 : 76 | Mega MIS |
30.10
18:00
Crvena zvezda
SPD RadniÄki
3
0
|
30.10.2022 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | SPD RadniÄki |
30.10
20:00
Vojvodina 2
Klek SrbijaŔume
3
0
|
30.10.2022 20:00 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Klek SrbijaŔume | |||||
30.10
17:00
Borac (P)
Mladenovac
2
3
|
30.10.2022 17:00 | Borac (P) | 2 : 3 | Mladenovac |
30.10
13:00
TopliÄki Vitezovi
TopliÄanin
0
3
|
30.10.2022 13:00 | TopliÄki Vitezovi | 0 : 3 | TopliÄanin | |||||
30.10
18:00
Knjaževac
Desetka
0
3
|
30.10.2022 18:00 | Knjaževac | 0 : 3 | Desetka | |||||
30.10
17:00
Vranje
Pirot
3
0
|
30.10.2022 17:00 | Vranje | 3 : 0 | Pirot |
30.10
12:30
Dunav Volley
Partizan
3
0
|
30.10.2022 12:30 | Dunav Volley | 3 : 0 | Partizan | |||||
30.10
16:00
Sombor
Sloven
0
3
|
30.10.2022 16:00 | Sombor | 0 : 3 | Sloven | |||||
30.10
19:00
Kulpin
Kikinda
3
2
|
30.10.2022 19:00 | Kulpin | 3 : 2 | Kikinda |
30.10
19:00
Partizan (L)
Rudar (B)
3
2
|
30.10.2022 19:00 | Partizan (L) | 3 : 2 | Rudar (B) |
30.10
19:00
Rudar
ŽelezniÄar
2
3
|
30.10.2022 19:00 | Rudar | 2 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
30.10
14:50
Smederevo Carina 2
Mladi radnik 2
1
3
|
30.10.2022 14:50 | Smederevo Carina 2 | 1 : 3 | Mladi radnik 2 | |||||
30.10
15:00
Loznica
VA 014
1
3
|
30.10.2022 15:00 | Loznica | 1 : 3 | VA 014 |
30.10
14:00
SK Volej
Srem Iton
0
3
|
30.10.2022 14:00 | SK Volej | 0 : 3 | Srem Iton | |||||
30.10
17:00
Mladost
Klek SrbijaŔume 2
1
3
|
30.10.2022 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Klek SrbijaŔume 2 |
30.10
18:00
Omladinac
Crvena zvezda
0
3
|
30.10.2022 18:00 | Omladinac | 0 : 3 | Crvena zvezda |
30.10
18:00
Takovo Zvezda Helios
Srbijanka 014
3
1
|
30.10.2022 18:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 1 | Srbijanka 014 |
30.10
15:00
KurŔumlija
Vranje
3
0
|
30.10.2022 15:00 | KurŔumlija | 3 : 0 | Vranje | |||||
30.10
13:30
Student
Leskovac 98 - 2
3
0
|
30.10.2022 13:30 | Student | 3 : 0 | Leskovac 98 - 2 | |||||
30.10
13:00
Jagodina
Stampedo
1
3
|
30.10.2022 13:00 | Jagodina | 1 : 3 | Stampedo |
30.10
15:00
Kosovska Mitrovica
ŽOK Napredak 037
3
1
|
30.10.2022 15:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | ŽOK Napredak 037 | |||||
30.10
15:00
TehniÄar
Mokra Gora
3
1
|
30.10.2022 15:00 | TehniÄar | 3 : 1 | Mokra Gora |
30.10
13:00
Mali Zvornik
Ribnica
3
2
|
30.10.2022 13:00 | Mali Zvornik | 3 : 2 | Ribnica |
30.10
16:00
Kikinda 0230
Å trand Volej
0
3
|
30.10.2022 16:00 | Kikinda 0230 | 0 : 3 | Å trand Volej | |||||
30.10
17:00
Srem 2
Futog
3
0
|
30.10.2022 17:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Futog | |||||
30.10
17:30
Novi Sad 2
VrŔac
2
3
|
30.10.2022 17:30 | Novi Sad 2 | 2 : 3 | VrŔac |
30.10
12:00
Proleter
BavaniŔte
3
2
|
30.10.2022 12:00 | Proleter | 3 : 2 | BavaniŔte | |||||
30.10
15:00
KrajiŔnik
Hercegovina
1
3
|
30.10.2022 15:00 | KrajiŔnik | 1 : 3 | Hercegovina |
30.10
11:00
Subotica
Hajduk
3
2
|
30.10.2022 11:00 | Subotica | 3 : 2 | Hajduk | |||||
30.10
18:00
BeÄej
Spartak 2
1
3
|
30.10.2022 18:00 | BeÄej | 1 : 3 | Spartak 2 | |||||
30.10
15:30
Goks IN
Win Volley
0
3
|
30.10.2022 15:30 | Goks IN | 0 : 3 | Win Volley |
30.10
18:00
Mladost
SK Volej
3
0
|
30.10.2022 18:00 | Mladost | 3 : 0 | SK Volej | |||||
30.10
16:00
Blok aut
Merkur
3
2
|
30.10.2022 16:00 | Blok aut | 3 : 2 | Merkur | |||||
30.10
16:00
NS Volej Team 2
Lavovi 07
3
0
|
30.10.2022 16:00 | NS Volej Team 2 | 3 : 0 | Lavovi 07 |
30.10
17:00
Ruma
InÄija 2
3
0
|
30.10.2022 17:00 | Ruma | 3 : 0 | InÄija 2 | |||||
30.10
13:00
TSK Volley 2018
Dunav Volej
0
3
|
30.10.2022 13:00 | TSK Volley 2018 | 0 : 3 | Dunav Volej |
30.10
17:00
Volejbor-Tim
ZajeÄar
3
1
|
30.10.2022 17:00 | Volejbor-Tim | 3 : 1 | ZajeÄar | |||||
30.10
15:00
Ozren
Hajduk Veljko
0
3
|
30.10.2022 15:00 | Ozren | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
30.10
19:00
Kolubara
Crvenka
29
28
|
30.10.2022 19:00 | Kolubara | 29 : 28 | Crvenka |
30.10
19:00
Metalac
Hajduk Veljko
25
30
|
30.10.2022 19:00 | Metalac | 25 : 30 | Hajduk Veljko | |||||
30.10
19:30
Loznica
ŽelezniÄar 1949
37
24
|
30.10.2022 19:30 | Loznica | 37 : 24 | ŽelezniÄar 1949 |
30.10
18:00
Jedinstvo
Hercegovina
35
30
|
30.10.2022 18:00 | Jedinstvo | 35 : 30 | Hercegovina | |||||
30.10
17:00
Banatski Karlovac
RadniÄki 1958
32
28
|
30.10.2022 17:00 | Banatski Karlovac | 32 : 28 | RadniÄki 1958 |
30.10
16:30
Rakovica
Mladenovac
39
23
|
30.10.2022 16:30 | Rakovica | 39 : 23 | Mladenovac | |||||
30.10
17:00
RadniÄki
BASK Soko
38
26
|
30.10.2022 17:00 | RadniÄki | 38 : 26 | BASK Soko |
30.10
14:00
Sloga (K)
SPD RadniÄki 2
41
27
|
30.10.2022 14:00 | Sloga (K) | 41 : 27 | SPD RadniÄki 2 | |||||
30.10
20:00
ParaÄin
Župa 54
29
29
|
30.10.2022 20:00 | ParaÄin | 29 : 29 | Župa 54 | |||||
30.10
19:00
Å amot 65 2
MaÄva
41
38
|
30.10.2022 19:00 | Å amot 65 2 | 41 : 38 | MaÄva |
30.10
11:00
Jastrebac
ŽitoraÄa
34
30
|
30.10.2022 11:00 | Jastrebac | 34 : 30 | ŽitoraÄa | |||||
30.10
18:00
Jedinstvo 1974
Sloga (PM)
32
38
|
30.10.2022 18:00 | Jedinstvo 1974 | 32 : 38 | Sloga (PM) | |||||
30.10
20:00
DuboÄica 54 - 2
Aleksinac
32
29
|
30.10.2022 20:00 | DuboÄica 54 - 2 | 32 : 29 | Aleksinac |
30.10
16:00
Zrenjanin
Senta
34
29
|
30.10.2022 16:00 | Zrenjanin | 34 : 29 | Senta | |||||
30.10
18:00
Sombor
Ruma
32
34
|
30.10.2022 18:00 | Sombor | 32 : 34 | Ruma | |||||
30.10
20:00
BuduÄnost
Dalmatinac
27
24
|
30.10.2022 20:00 | BuduÄnost | 27 : 24 | Dalmatinac | |||||
30.10
16:00
Crepaja
Crvena zvezda
30
38
|
30.10.2022 16:00 | Crepaja | 30 : 38 | Crvena zvezda | |||||
30.10
16:30
Putinci
ŽSK 1955
24
27
|
30.10.2022 16:30 | Putinci | 24 : 27 | ŽSK 1955 |
30.10
20:00
Mladi radnik 2
Rudar 2
23
18
|
30.10.2022 20:00 | Mladi radnik 2 | 23 : 18 | Rudar 2 |
30.10
16:00
KruŔevac
TrepÄa
28
33
|
30.10.2022 16:00 | KruÅ”evac | 28 : 33 | TrepÄa | |||||
30.10
12:00
Teki
Metalac 2
36
32
|
30.10.2022 12:00 | Teki | 36 : 32 | Metalac 2 |
30.10
15:00
KljajiÄevo
ObiliÄ
18
23
|
30.10.2022 15:00 | KljajiÄevo | 18 : 23 | ObiliÄ | |||||
30.10
17:00
Rusin
Borac
31
28
|
30.10.2022 17:00 | Rusin | 31 : 28 | Borac |
30.10
18:00
RadniÄki
Kikinda 2 Grindex
39
30
|
30.10.2022 18:00 | RadniÄki | 39 : 30 | Kikinda 2 Grindex |
30.10
12:00
SPD RadniÄki - 2
RadniÄki (S)
33
30
|
30.10.2022 12:00 | SPD RadniÄki - 2 | 33 : 30 | RadniÄki (S) |
30.10
14:00
Rudar
Rtanj
39
17
|
30.10.2022 14:00 | Rudar | 39 : 17 | Rtanj | |||||
30.10
13:00
Bor - RTB 2
Äerdap
25
19
|
30.10.2022 13:00 | Bor - RTB 2 | 25 : 19 | Äerdap | |||||
30.10
18:00
NemanjiÄ
Aleksinac
31
34
|
30.10.2022 18:00 | NemanjiÄ | 31 : 34 | Aleksinac |
30.10
17:00
Mladost
Vranje
32
21
|
30.10.2022 17:00 | Mladost | 32 : 21 | Vranje |
30.10
18:00
Laki
Spartak
20
28
|
30.10.2022 18:00 | Laki | 20 : 28 | Spartak |
30.10
18:00
Mokrin
BeoÄin 1959
20
32
|
30.10.2022 18:00 | Mokrin | 20 : 32 | BeoÄin 1959 |
30.10
19:00
Banjica
Sava
17
11
|
30.10.2022 19:00 | Banjica | 17 : 11 | Sava | |||||
30.10
19:00
BeÄej
ŽAK
10
11
|
30.10.2022 19:00 | BeÄej | 10 : 11 | ŽAK |
30.10
17:00
BVU VraÄar
Singidunum
6
9
|
30.10.2022 17:00 | BVU VraÄar | 6 : 9 | Singidunum | |||||
30.10
21:00
VraÄar
Taurunum
9
15
|
30.10.2022 21:00 | VraÄar | 9 : 15 | Taurunum | |||||
30.10
10:30
Palilula
TENT
18
16
|
30.10.2022 10:30 | Palilula | 18 : 16 | TENT |
30.10
19:00
Ivanjica
Futsal Nova Pazova
5
0
|
30.10.2022 19:00 | Ivanjica | 5 : 0 | Futsal Nova Pazova |
30.10
19:30
Winter sport
Ekonomist
2
0
|
30.10.2022 19:30 | Winter sport | 2 : 0 | Ekonomist | |||||
30.10
19:00
Spartak GP
Partenon
9
1
|
30.10.2022 19:00 | Spartak GP | 9 : 1 | Partenon |
30.10
16:15
Kragujevac Wild Boars
AranÄelovac
5
0
|
30.10.2022 16:15 | Kragujevac Wild Boars | 5 : 0 | AranÄelovac |
30.10
18:00
Zadrugar 2017
Bele crkve
5
7
|
30.10.2022 18:00 | Zadrugar 2017 | 5 : 7 | Bele crkve |
30.10
21:15
Ares
PP 192
2
2
|
30.10.2022 21:15 | Ares | 2 : 2 | PP 192 |
30.10
19:00
BabuŔnica 2011
PÄinja
6
3
|
30.10.2022 19:00 | BabuÅ”nica 2011 | 6 : 3 | PÄinja |
30.10
15:00
Partizan
Rad Mozzart
21
31
|
30.10.2022 15:00 | Partizan | 21 : 31 | Rad Mozzart | |||||
30.10
14:00
Torpedo Mlava
Dinamo 1954
26
28
|
30.10.2022 14:00 | Torpedo Mlava | 26 : 28 | Dinamo 1954 |
30.10
12:00
LedX Celje
KAC
4
3
|
30.10.2022 12:00 | LedX Celje | 4 : 3 | KAC | |||||
30.10
14:30
Slavija Junior
Maribor
8
3
|
30.10.2022 14:30 | Slavija Junior | 8 : 3 | Maribor | |||||
30.10
15:15
SŽ Olimpija
Triglav Kranj
1
8
|
30.10.2022 15:15 | SŽ Olimpija | 1 : 8 | Triglav Kranj |
30.10
17:15
Slavija Junior
LedX Celje
2
3
|
30.10.2022 17:15 | Slavija Junior | E 2 : 3 | LedX Celje | |||||
30.10
15:30
Triglav
Team Croatia Select
4
3
|
30.10.2022 15:30 | Triglav | E 4 : 3 | Team Croatia Select | |||||
30.10
17:05
Sij Acroni Jesenice
Select Team BG
17
0
|
30.10.2022 17:05 | Sij Acroni Jesenice | 17 : 0 | Select Team BG |