XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
01/02.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čukarički
Beograd
03.10.2022
16:00
Radnički (N)
Niš
03.10.2022 16:00
Čukarički
:
Radnički (N)
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Voždovac
Beograd
01.10.2022 17:00
Javor Matis
0 : 2
Voždovac
Partizan
Beograd
02.10.2022
19:00
Vojvodina
Novi Sad
02.10.2022 19:00
Partizan
:
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Radnik
Surdulica
01.10.2022 15:00
TSC
2 : 1
Radnik
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
30.09.2022 17:00
Novi Pazar
3 : 1
Mladost (L)
Napredak
Kruševac
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
01.10.2022 19:00
Napredak
4 : 0
Kolubara
Mladost GAT
Novi Sad
02.10.2022
17:00
Crvena zvezda
Beograd
02.10.2022 17:00
Mladost GAT
:
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
02.10.2022
15:00
Radnički 1923
Kragujevac
02.10.2022 15:00
Spartak ŽK
:
Radnički 1923
01.10.2022 21:30 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 10 8 2 0 26
2 Plasman u evropska takmičenja TSC 13 7 5 1 26
3 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 11 8 1 2 25
4 Plasman u evropska takmičenja Novi Pazar 13 8 0 5 24
5 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 13 7 2 4 23
6 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 11 6 4 1 22
7 Prelazi u ligu višeg ranga Partizan 10 6 3 1 21
8 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 13 5 3 5 18
9 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 12 4 2 6 14
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1923 12 3 3 6 12
11 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (N) 12 3 3 6 12
12 Prelazi u ligu višeg ranga Javor Matis 13 3 3 7 12
13 Play Out Spartak ŽK 11 2 4 5 10
14 Play Out Mladost (L) 13 2 3 8 9
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Mladost GAT 12 2 2 8 8
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnik 13 0 4 9 4

14.kolo
Sledeće kolo
08/09.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (N)
Niš
08.10.2022
Radnički 1923
Kragujevac
08.10.2022
Radnički (N)
:
Radnički 1923
Crvena zvezda
Beograd
08.10.2022
Spartak ŽK
Subotica
08.10.2022
Crvena zvezda
:
Spartak ŽK
Kolubara
Lazarevac
08.10.2022
Mladost GAT
Novi Sad
08.10.2022
Kolubara
:
Mladost GAT
Mladost (L)
Lučani
08.10.2022
Napredak
Kruševac
08.10.2022
Mladost (L)
:
Napredak
Radnik
Surdulica
08.10.2022
Novi Pazar
Novi Pazar
08.10.2022
Radnik
:
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
08.10.2022
TSC
Bačka Topola
08.10.2022
Vojvodina
:
TSC
Voždovac
Beograd
08.10.2022
Partizan
Beograd
08.10.2022
Voždovac
:
Partizan
Čukarički
Beograd
08.10.2022
Javor Matis
Ivanjica
08.10.2022
Čukarički
:
Javor Matis
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 8 korisnika
Takmičenje prati 290 korisnika
GogiMix1 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
VojislavMitrovic i još 14 korisnika su tipovali utakmicu
sretenstankovic9 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
AleksaDjune i još 29 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
AdicaninNS i još 6 korisnika su tipovali utakmicu