XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
01/02.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (P)
Pirot
02.10.2022
15:00
GFK Dubočica
Leskovac
02.10.2022 15:00
Radnički (P)
:
GFK Dubočica
Timok 1919
Zaječar
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
01.10.2022 15:00
Timok 1919
1 : 1
SFS Borac
Budućnost (P)
Popovac
02.10.2022
15:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
02.10.2022 15:00
Budućnost (P)
:
OFK Brzi Brod
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Meševo
Meševo
01.10.2022 15:00
OFK Topličanin
0 : 3
Meševo
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
01.10.2022 15:00
GFK Jagodina
3 : 0
Timočanin
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Pčinja
Trgovište
01.10.2022 15:00
Radnički (S)
2 : 1
Pčinja
Vlasina
Vlasotince
02.10.2022
15:00
Car Konstantin
Niš
02.10.2022 15:00
Vlasina
:
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Dunav
Prahovo
01.10.2022 15:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Dunav
25.09.2022 17:36 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Radnički (P) 7 7 0 0 21
2 GFK Jagodina 8 6 0 2 18
3 GFK Dubočica 7 5 2 0 17
4 Budućnost (P) 7 5 2 0 17
5 Radnički (S) 8 5 0 3 15
6 SFS Borac 8 4 2 2 14
7 Timočanin 8 4 1 3 13
8 OFK Topličanin 8 4 1 3 13
9 Jedinstvo (P) 8 3 2 3 11
10 Meševo 8 3 0 5 9
11 Vlasina 7 2 2 3 8
12 Timok 1919 8 1 3 4 6
13 Pčinja 8 0 4 4 4
14 OFK Brzi Brod 7 1 1 5 4
15 Dunav 8 0 2 6 2
16 Car Konstantin 7 0 0 7 0

9.kolo
Sledeće kolo
08/09.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dunav
Prahovo
08.10.2022
15:00
Radnički (P)
Pirot
08.10.2022 15:00
Dunav
:
Radnički (P)
Car Konstantin
Niš
09.10.2022
11:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
09.10.2022 11:00
Car Konstantin
:
Jedinstvo (P)
Pčinja
Trgovište
08.10.2022
15:00
Vlasina
Vlasotince
08.10.2022 15:00
Pčinja
:
Vlasina
Timočanin
Knjaževac
08.10.2022
15:00
Radnički (S)
Svilajnac
08.10.2022 15:00
Timočanin
:
Radnički (S)
Meševo
Meševo
08.10.2022
15:00
GFK Jagodina
Jagodina
08.10.2022 15:00
Meševo
:
GFK Jagodina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
09.10.2022
15:00
OFK Topličanin
Prokuplje
09.10.2022 15:00
OFK Brzi Brod
:
OFK Topličanin
SFS Borac
Paraćin
09.10.2022
11:00
Budućnost (P)
Popovac
09.10.2022 11:00
SFS Borac
:
Budućnost (P)
GFK Dubočica
Leskovac
08.10.2022
15:00
Timok 1919
Zaječar
08.10.2022 15:00
GFK Dubočica
:
Timok 1919
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 26 korisnika
Takmičenje prati 177 korisnika
MiljanTosic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 13 korisnika su tipovali utakmicu
Jastrebac73 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Kalyngason i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
sretenstankovic9 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Katarina1970 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu