25.10
13:00
Ušće Novi Beograd
Prva iskra
0
1
|
25.10.2021 13:00 | Ušće Novi Beograd | 0 : 1 | Prva iskra |
25.10
14:00
OFK Borac
Gusinje
8
1
|
25.10.2021 14:00 | OFK Borac | 8 : 1 | Gusinje |
25.10
21:00
Getafe
Celta Vigo
0
3
|
25.10.2021 21:00 | Getafe | 0 : 3 | Celta Vigo |
25.10
Radnički (S)
Napredak
0
5
|
25.10.2021 | Radnički (S) | 0 : 5 | Napredak |
25.10
GFK Dubočica
Dinamo
4
1
|
25.10.2021 | GFK Dubočica | 4 : 1 | Dinamo |
25.10
11:00
OFK Žarkovo
Radnički
1
2
|
25.10.2021 11:00 | OFK Žarkovo | 1 : 2 | Radnički |
25.10
12:00
Rad
OFK Beograd
0
0
|
25.10.2021 12:00 | Rad | 0 : 0 | OFK Beograd |
25.10
12:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
3
3
|
25.10.2021 12:00 | Polimlje | 3 : 3 | Jedinstvo Putevi |
25.10
10:00
Radnički (Š)
Železničar
0
3
|
25.10.2021 10:00 | Radnički (Š) | 0 : 3 | Železničar |
25.10
11:00
Radnički (V)
Drina
4
0
|
25.10.2021 11:00 | Radnički (V) | 4 : 0 | Drina |
25.10
15:30
Taurunum
PKB
0
2
|
25.10.2021 15:30 | Taurunum | 0 : 2 | PKB | |||||
25.10
15:30
Rekreativo
Mladenovac
1
1
|
25.10.2021 15:30 | Rekreativo | 1 : 1 | Mladenovac | |||||
25.10
15:30
BUSK
Beograd
0
3
|
25.10.2021 15:30 | BUSK | 0 : 3 | Beograd | |||||
25.10
15:30
Hajduk
BASK
2
4
|
25.10.2021 15:30 | Hajduk | 2 : 4 | BASK | |||||
25.10
16:00
Radnički (O)
Brodarac
0
3
|
25.10.2021 16:00 | Radnički (O) | 0 : 3 | Brodarac | |||||
25.10
15:30
Policajac
Kosovo i Metohija
6
2
|
25.10.2021 15:30 | Policajac | 6 : 2 | Kosovo i Metohija |
25.10
15:30
Jedinstvo
Bubamara 2010
3
1
|
25.10.2021 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Bubamara 2010 | |||||
25.10
15:30
Borac
Resnik
4
2
|
25.10.2021 15:30 | Borac | 4 : 2 | Resnik |
25.10
15:30
TEK Sloga
13. Maj
1
2
|
25.10.2021 15:30 | TEK Sloga | 1 : 2 | 13. Maj | |||||
25.10
17:30
Plavi 2000
Budućnost
2
0
|
25.10.2021 17:30 | Plavi 2000 | 2 : 0 | Budućnost | |||||
25.10
15:30
Minel
GSP Polet
2
3
|
25.10.2021 15:30 | Minel | 2 : 3 | GSP Polet | |||||
25.10
15:30
Torlak
Slavija
3
1
|
25.10.2021 15:30 | Torlak | 3 : 1 | Slavija | |||||
25.10
15:30
Leštane
Dunavac
1
1
|
25.10.2021 15:30 | Leštane | 1 : 1 | Dunavac | |||||
25.10
18:00
BSV
Sremčica
3
2
|
25.10.2021 18:00 | BSV | 3 : 2 | Sremčica |
25.10
15:30
Palilulac
ŠF Rosenborg
8
1
|
25.10.2021 15:30 | Palilulac | 8 : 1 | ŠF Rosenborg | |||||
25.10
15:30
Batajnica
Old Tajmeri
0
1
|
25.10.2021 15:30 | Batajnica | 0 : 1 | Old Tajmeri | |||||
25.10
15:30
Soccer
Borusija
1
4
|
25.10.2021 15:30 | Soccer | 1 : 4 | Borusija | |||||
25.10
15:30
Kaluđerica
Vrčin
0
2
|
25.10.2021 15:30 | Kaluđerica | 0 : 2 | Vrčin | |||||
25.10
17:00
Kvantum sport
Pola pola
1
5
|
25.10.2021 17:00 | Kvantum sport | 1 : 5 | Pola pola |
25.10
15:30
Lokomotiva
Obrenovac
1
0
|
25.10.2021 15:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Obrenovac | |||||
25.10
15:30
Rušanj
Umka
1
0
|
25.10.2021 15:30 | Rušanj | 1 : 0 | Umka | |||||
25.10
15:30
Veterani 78
Strelac
4
2
|
25.10.2021 15:30 | Veterani 78 | 4 : 2 | Strelac | |||||
25.10
15:30
Div
Posavina
3
3
|
25.10.2021 15:30 | Div | 3 : 3 | Posavina | |||||
25.10
17:30
Peks
Republički organi
3
0
|
25.10.2021 17:30 | Peks | 3 : 0 | Republički organi | |||||
25.10
15:30
Beljina
Krajišnik
8
2
|
25.10.2021 15:30 | Beljina | 8 : 2 | Krajišnik |
25.10
16:30
Sloboda
Dunav Osiguranje
4
2
|
25.10.2021 16:30 | Sloboda | 4 : 2 | Dunav Osiguranje | |||||
25.10
16:30
Crvena zvezda
Omladinac
1
1
|
25.10.2021 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Omladinac | |||||
25.10
16:30
Borac
Železničar
4
1
|
25.10.2021 16:30 | Borac | 4 : 1 | Železničar |
25.10
16:30
Vučak
Drugovac
3
0
|
25.10.2021 16:30 | Vučak | 3 : 0 | Drugovac | |||||
25.10
16:30
Podunavac
Drugari
3
1
|
25.10.2021 16:30 | Podunavac | 3 : 1 | Drugari |
25.10
18:00
SC Derby
Cibona
93
87
|
25.10.2021 18:00 | SC Derby | 93 : 87 | Cibona |
25.10
20:30
Barajevo
BKK Radnički
62
89
|
25.10.2021 20:30 | Barajevo | 62 : 89 | BKK Radnički | |||||
25.10
18:00
Astra
Crvena zvezda 2
64
102
|
25.10.2021 18:00 | Astra | 64 : 102 | Crvena zvezda 2 |
25.10
19:00
Crvena zvezda 2
Studentski grad
33
33
|
25.10.2021 19:00 | Crvena zvezda 2 | 33 : 33 | Studentski grad |
25.10
19:00
Laki
Krule
29
26
|
25.10.2021 19:00 | Laki | 29 : 26 | Krule |
25.10
19:30
Remesiana
Vranje
18
16
|
25.10.2021 19:30 | Remesiana | 18 : 16 | Vranje |
25.10
20:30
Solunac
Banjica
5
4
|
25.10.2021 20:30 | Solunac | 5 : 4 | Banjica |
25.10
20:45
Leteći Bajmočani
Leteći Holandjanin
7
7
|
25.10.2021 20:45 | Leteći Bajmočani | 7 : 7 | Leteći Holandjanin | |||||
25.10
21:00
Hajduk
ŽAK Junior
5
4
|
25.10.2021 21:00 | Hajduk | 5 : 4 | ŽAK Junior |
25.10
19:30
Požarevac
Oplenac
5
2
|
25.10.2021 19:30 | Požarevac | 5 : 2 | Oplenac | |||||
25.10
20:00
Zlatar 033
Leposavić 2018
5
0
|
25.10.2021 20:00 | Zlatar 033 | 5 : 0 | Leposavić 2018 | |||||
25.10
19:30
RB
Kragujevac Wild Boars
5
2
|
25.10.2021 19:30 | RB | 5 : 2 | Kragujevac Wild Boars | |||||
25.10
20:15
Partenon
Župski rubin
5
3
|
25.10.2021 20:15 | Partenon | 5 : 3 | Župski rubin |
25.10
19:30
Rosulja
Lindoret
4
1
|
25.10.2021 19:30 | Rosulja | 4 : 1 | Lindoret | |||||
25.10
19:00
Bele crkve
Pirgos
10
6
|
25.10.2021 19:00 | Bele crkve | 10 : 6 | Pirgos |
25.10
19:00
Zlatibor
Raška
9
2
|
25.10.2021 19:00 | Zlatibor | 9 : 2 | Raška |
25.10
21:30
Zenon
Aranđelovac
6
5
|
25.10.2021 21:30 | Zenon | 6 : 5 | Aranđelovac | |||||
25.10
19:00
Karađorđe 2015
Flash
5
1
|
25.10.2021 19:00 | Karađorđe 2015 | 5 : 1 | Flash |
25.10
16:30
Jagodina
Brđanka
7
2
|
25.10.2021 16:30 | Jagodina | 7 : 2 | Brđanka | |||||
25.10
20:30
Bor
Miners
0
5
|
25.10.2021 20:30 | Bor | 0 : 5 | Miners |
25.10
17:30
Niš 92
Dolap
11
1
|
25.10.2021 17:30 | Niš 92 | 11 : 1 | Dolap |
25.10
19:30
Sisak
Medveščak Mladi
11
4
|
25.10.2021 19:30 | Sisak | 11 : 4 | Medveščak Mladi |