24.10
17:00
Vojvodina
RadniÄki 1923
3
1
|
24.10.2021 17:00 | Vojvodina | 3 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
24.10
18:45
Crvena zvezda
RadniÄki (N)
1
0
|
24.10.2021 18:45 | Crvena zvezda | 1 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
24.10
13:30
TSC
Partizan
1
3
|
24.10.2021 13:30 | TSC | 1 : 3 | Partizan |
24.10
17:00
MaÄva
IMT
1
1
|
24.10.2021 17:00 | MaÄva | 1 : 1 | IMT | |||||
24.10
14:00
OFK BaÄka
Zlatibor
2
0
|
24.10.2021 14:00 | OFK BaÄka | 2 : 0 | Zlatibor |
24.10
14:30
Tisa
Dinamo 1945
4
0
|
24.10.2021 14:30 | Tisa | 4 : 0 | Dinamo 1945 |
24.10
13:30
RaÄevac
SuŔica
0
0
|
24.10.2021 13:30 | RaÄevac | 0 : 0 | SuÅ”ica | |||||
24.10
13:30
RSK
TrepÄa
4
1
|
24.10.2021 13:30 | RSK | 4 : 1 | TrepÄa |
24.10
14:30
Zvezdara
Teleoptik
1
2
|
24.10.2021 14:30 | Zvezdara | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
24.10
12:00
Studentski grad
RadniÄki (NB)
1
2
|
24.10.2021 12:00 | Studentski grad | 1 : 2 | RadniÄki (NB) |
24.10
13:30
TimoÄanin
GFK DuboÄica
1
0
|
24.10.2021 13:30 | TimoÄanin | 1 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
24.10
13:30
OFK Brzi Brod
PÄinja
0
1
|
24.10.2021 13:30 | OFK Brzi Brod | 0 : 1 | PÄinja | |||||
24.10
13:30
Vlasina
Trayal
0
0
|
24.10.2021 13:30 | Vlasina | 0 : 0 | Trayal | |||||
24.10
13:30
RadniÄki (P)
Hajduk Veljko
3
0
|
24.10.2021 13:30 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
24.10
14:30
Mladost
Omladinac FAM
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Omladinac FAM | |||||
24.10
14:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (V)
4
1
|
24.10.2021 14:30 | Vojvodina 1928 | 4 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
24.10
14:30
Polet
Crvena zvezda (VS)
2
2
|
24.10.2021 14:30 | Polet | 2 : 2 | Crvena zvezda (VS) | |||||
24.10
14:30
Crvena zvezda (RS)
Sloga
6
0
|
24.10.2021 14:30 | Crvena zvezda (RS) | 6 : 0 | Sloga |
24.10
10:00
Index
Podunavac
2
0
|
24.10.2021 10:00 | Index | 2 : 0 | Podunavac | |||||
24.10
14:30
Donji Srem 2015
RadniÄki (Å )
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Donji Srem 2015 | 0 : 0 | RadniÄki (Å ) |
24.10
14:30
StaniÅ”iÄ
Senta
3
0
|
24.10.2021 14:30 | StaniÅ”iÄ | 3 : 0 | Senta | |||||
24.10
14:30
Preporod
BaÄka (P)
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Preporod | 3 : 1 | BaÄka (P) | |||||
24.10
14:30
NjegoÅ”
Mladost (T)
0
5
|
24.10.2021 14:30 | NjegoÅ” | 0 : 5 | Mladost (T) | |||||
24.10
14:30
Hercegovac
Mladost (BP)
4
6
|
24.10.2021 14:30 | Hercegovac | 4 : 6 | Mladost (BP) |
24.10
10:00
Torlak
OFK Mladenovac
3
1
|
24.10.2021 10:00 | Torlak | 3 : 1 | OFK Mladenovac |
24.10
13:30
BuduÄnost
KoriÄani
3
2
|
24.10.2021 13:30 | BuduÄnost | 3 : 2 | KoriÄani | |||||
24.10
13:30
Polet
Sloboda
3
0
|
24.10.2021 13:30 | Polet | 3 : 0 | Sloboda | |||||
24.10
13:30
Bane 1931
KaraÄorÄe
1
2
|
24.10.2021 13:30 | Bane 1931 | 1 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
24.10
13:30
Å umadija (T)
Gruža
2
1
|
24.10.2021 13:30 | Šumadija (T) | 2 : 1 | Gruža |
24.10
13:30
Polimlje
Polet (T)
2
4
|
24.10.2021 13:30 | Polimlje | 2 : 4 | Polet (T) | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo (K)
Zlatar
5
2
|
24.10.2021 13:30 | Jedinstvo (K) | 5 : 2 | Zlatar | |||||
24.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
1
1
|
24.10.2021 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Sevojno | |||||
24.10
13:30
Savinac
FAP
4
3
|
24.10.2021 13:30 | Savinac | 4 : 3 | FAP | |||||
24.10
13:30
Omladinac
Parmenac
6
1
|
24.10.2021 13:30 | Omladinac | 6 : 1 | Parmenac | |||||
24.10
13:30
Prijevor
Jasen
0
0
|
24.10.2021 13:30 | Prijevor | 0 : 0 | Jasen | |||||
24.10
13:30
Sloboda
Polet (LJ)
2
0
|
24.10.2021 13:30 | Sloboda | 2 : 0 | Polet (LJ) |
24.10
13:30
OFK Divci
Vrelo Sport
1
2
|
24.10.2021 13:30 | OFK Divci | 1 : 2 | Vrelo Sport | |||||
24.10
14:00
Borac
Ribnica
0
1
|
24.10.2021 14:00 | Borac | 0 : 1 | Ribnica | |||||
24.10
13:30
ŽelezniÄar
Drina
2
2
|
24.10.2021 13:30 | ŽelezniÄar | 2 : 2 | Drina |
24.10
13:30
OFK Napredak
Pomoravlje 1946
0
2
|
24.10.2021 13:30 | OFK Napredak | 0 : 2 | Pomoravlje 1946 | |||||
24.10
13:30
Mladi borac
Sloga 33
0
2
|
24.10.2021 13:30 | Mladi borac | 0 : 2 | Sloga 33 | |||||
24.10
13:30
Äerdap
OFK Mihajlovac
1
6
|
24.10.2021 13:30 | Äerdap | 1 : 6 | OFK Mihajlovac |
24.10
13:30
Delijski Vis
Jedinstvo (GM)
0
2
|
24.10.2021 13:30 | Delijski Vis | 0 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
24.10
13:30
OFK Napredak 1929
Mladost (M)
3
2
|
24.10.2021 13:30 | OFK Napredak 1929 | 3 : 2 | Mladost (M) | |||||
24.10
13:30
Bukovik
OFK NiÅ”
2
1
|
24.10.2021 13:30 | Bukovik | 2 : 1 | OFK NiÅ” | |||||
24.10
13:30
Aluminijum
Pukovac
0
2
|
24.10.2021 13:30 | Aluminijum | 0 : 2 | Pukovac | |||||
24.10
13:30
Mladost (B)
Morava
3
1
|
24.10.2021 13:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Morava | |||||
24.10
13:30
Rudar
NaŔa krila 1936
1
2
|
24.10.2021 13:30 | Rudar | 1 : 2 | NaŔa krila 1936 | |||||
24.10
13:30
MaloŔiŔte
Orljane
2
0
|
24.10.2021 13:30 | MaloŔiŔte | 2 : 0 | Orljane |
24.10
13:30
Jedinstvo
Pusta Reka
1
2
|
24.10.2021 13:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Pusta Reka | |||||
24.10
13:30
OFK Alakince
SFK Morava
0
1
|
24.10.2021 13:30 | OFK Alakince | 0 : 1 | SFK Morava | |||||
24.10
13:30
ŽitoraÄa
Nebeski Andjeli
1
1
|
24.10.2021 13:30 | ŽitoraÄa | 1 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
24.10
13:30
Moravac Orion
Radan
1
2
|
24.10.2021 13:30 | Moravac Orion | 1 : 2 | Radan | |||||
24.10
13:30
Äekmin
Plantaža
3
0
|
24.10.2021 13:30 | Äekmin | 3 : 0 | Plantaža |
24.10
11:00
SFS Borac
Župa
2
2
|
24.10.2021 11:00 | SFS Borac | 2 : 2 | Župa | |||||
24.10
13:30
Sloga (M)
KuŔiljevo
1
0
|
24.10.2021 13:30 | Sloga (M) | 1 : 0 | KuŔiljevo | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo (M)
Orlovi
3
1
|
24.10.2021 13:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Orlovi | |||||
24.10
13:30
LevaÄ
Gradina
4
0
|
24.10.2021 13:30 | LevaÄ | 4 : 0 | Gradina | |||||
24.10
13:30
OFK Lugomir
Trstenik PPT
1
3
|
24.10.2021 13:30 | OFK Lugomir | 1 : 3 | Trstenik PPT |
24.10
13:30
OFK 019
Zvezda
7
1
|
24.10.2021 13:30 | OFK 019 | 7 : 1 | Zvezda | |||||
24.10
11:00
Tanasko RajiÄ
Äerdap
1
0
|
24.10.2021 11:00 | Tanasko RajiÄ | 1 : 0 | Äerdap | |||||
24.10
13:30
OFK Slatina
Dunav
0
1
|
24.10.2021 13:30 | OFK Slatina | 0 : 1 | Dunav | |||||
24.10
11:00
Sloga
Ozren
1
3
|
24.10.2021 11:00 | Sloga | 1 : 3 | Ozren |
24.10
14:00
BuduÄnost (G)
RadniÄki (S)
6
1
|
24.10.2021 14:00 | BuduÄnost (G) | 6 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
24.10
14:00
Rusin
Kordun
3
3
|
24.10.2021 14:00 | Rusin | 3 : 3 | Kordun | |||||
24.10
14:00
Borac 46
NaŔa Zvezda
1
3
|
24.10.2021 14:00 | Borac 46 | 1 : 3 | NaŔa Zvezda | |||||
24.10
14:00
RadniÄki 1918
BuduÄnost (M)
4
1
|
24.10.2021 14:00 | RadniÄki 1918 | 4 : 1 | BuduÄnost (M) |
24.10
15:00
Petrovaradin
OFK Futog
0
1
|
24.10.2021 15:00 | Petrovaradin | 0 : 1 | OFK Futog | |||||
24.10
15:00
Tatra
Jedinstvo
2
0
|
24.10.2021 15:00 | Tatra | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.10
15:00
JugoviÄ
Dinamo
1
0
|
24.10.2021 15:00 | JugoviÄ | 1 : 0 | Dinamo | |||||
24.10
15:00
ŽSK
TSK
1
2
|
24.10.2021 15:00 | ŽSK | 1 : 2 | TSK |
24.10
14:30
Dolovo
Partizan (G)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Dolovo | 0 : 0 | Partizan (G) | |||||
24.10
14:30
BuduÄnost (A)
Dolina
2
1
|
24.10.2021 14:30 | BuduÄnost (A) | 2 : 1 | Dolina | |||||
24.10
14:30
Stari TamiÅ”
Vulturul
0
3
|
24.10.2021 14:30 | Stari TamiÅ” | 0 : 3 | Vulturul | |||||
24.10
14:30
HajduÄica
Partizan (U)
3
0
|
24.10.2021 14:30 | HajduÄica | 3 : 0 | Partizan (U) | |||||
24.10
14:30
Potporanj
Jedinstvo SteviÄ
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Potporanj | 3 : 1 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
24.10
14:30
Jugoslavija
Spartak 1911
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Jugoslavija | 3 : 2 | Spartak 1911 |
24.10
14:00
Sloga
Sremac (D)
2
1
|
24.10.2021 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Sremac (D) | |||||
24.10
14:00
Napredak
RadniÄki
3
2
|
24.10.2021 14:00 | Napredak | 3 : 2 | RadniÄki | |||||
24.10
14:00
Sremac (V)
Partizan
2
0
|
24.10.2021 14:00 | Sremac (V) | 2 : 0 | Partizan | |||||
24.10
14:00
Sremac (DeÄ)
Borac (M)
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Sremac (DeÄ) | 3 : 1 | Borac (M) | |||||
24.10
14:00
Hajduk
GFK Sloven
0
1
|
24.10.2021 14:00 | Hajduk | 0 : 1 | GFK Sloven | |||||
24.10
14:00
Jadran
Ljukovo
0
0
|
24.10.2021 14:00 | Jadran | 0 : 0 | Ljukovo | |||||
24.10
14:00
Borac (K)
Podrinje
3
6
|
24.10.2021 14:00 | Borac (K) | 3 : 6 | Podrinje |
24.10
14:30
ÄurÄin
TornjoÅ”
4
1
|
24.10.2021 14:30 | ÄurÄin | 4 : 1 | TornjoÅ” | |||||
24.10
14:30
BaÄka
ObiliÄ (NK)
6
2
|
24.10.2021 14:30 | BaÄka | 6 : 2 | ObiliÄ (NK) | |||||
24.10
14:30
ObiliÄ (Z)
Jadran
5
2
|
24.10.2021 14:30 | ObiliÄ (Z) | 5 : 2 | Jadran |
24.10
14:30
Radnik
BaÄinac
1
0
|
24.10.2021 14:30 | Radnik | 1 : 0 | BaÄinac | |||||
24.10
14:30
Osipaonica
Sloga
1
6
|
24.10.2021 14:30 | Osipaonica | 1 : 6 | Sloga | |||||
24.10
14:30
SASK
GlavaÅ”
8
3
|
24.10.2021 14:30 | SASK | 8 : 3 | GlavaÅ” | |||||
24.10
14:30
ŽelezniÄar Kusadak
Podunavac
5
0
|
24.10.2021 14:30 | ŽelezniÄar Kusadak | 5 : 0 | Podunavac | |||||
24.10
14:30
Jedinstvo
Borac 1932
1
4
|
24.10.2021 14:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Borac 1932 | |||||
24.10
14:30
Mladi radnik 1940
PetliÄ SD 026
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Mladi radnik 1940 | 3 : 1 | PetliÄ SD 026 |
24.10
14:30
Trnava
Mladi rudar 1954
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Trnava | 3 : 2 | Mladi rudar 1954 | |||||
24.10
14:30
Prvi srpski ustanak
ŽSK
0
3
|
24.10.2021 14:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 3 | ŽSK | |||||
24.10
14:30
Jasenica
Lokomotiva
1
5
|
24.10.2021 14:30 | Jasenica | 1 : 5 | Lokomotiva | |||||
24.10
14:30
Omladinac (D.R.)
Å umadinac 1913
1
3
|
24.10.2021 14:30 | Omladinac (D.R.) | 1 : 3 | Å umadinac 1913 | |||||
24.10
14:30
Banja 1957
BSK
4
2
|
24.10.2021 14:30 | Banja 1957 | 4 : 2 | BSK | |||||
24.10
14:30
Marjan
Badnjevac
5
0
|
24.10.2021 14:30 | Marjan | 5 : 0 | Badnjevac | |||||
24.10
14:30
Sloga (M)
Plaskovac
0
2
|
24.10.2021 14:30 | Sloga (M) | 0 : 2 | Plaskovac |
24.10
14:00
Polet
KljuÄ
5
4
|
24.10.2021 14:00 | Polet | 5 : 4 | KljuÄ | |||||
24.10
11:00
MiloŔevo
Rudna Glava
2
1
|
24.10.2021 11:00 | MiloŔevo | 2 : 1 | Rudna Glava | |||||
24.10
11:00
Mala Vrbica
Urovica
2
1
|
24.10.2021 11:00 | Mala Vrbica | 2 : 1 | Urovica |
24.10
14:30
Kumarevo 65
Jedinstvo (G)
0
7
|
24.10.2021 14:30 | Kumarevo 65 | 0 : 7 | Jedinstvo (G) | |||||
24.10
14:30
ZloÄudovo
Umac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | ZloÄudovo | 1 : 1 | Umac | |||||
24.10
14:30
Mladost
Donja Lomnica
3
3
|
24.10.2021 14:30 | Mladost | 3 : 3 | Donja Lomnica | |||||
24.10
14:30
VuÄje
Progres
4
0
|
24.10.2021 14:30 | VuÄje | 4 : 0 | Progres |
24.10
14:30
Sloga
Mladost 1959
0
1
|
24.10.2021 14:30 | Sloga | 0 : 1 | Mladost 1959 | |||||
24.10
14:30
Moravac
Sloboda
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Moravac | 3 : 2 | Sloboda | |||||
24.10
14:30
ŽelezniÄar
Milanovo
0
1
|
24.10.2021 14:30 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Milanovo | |||||
24.10
14:30
Jedinstvo (B)
Veliko Trnjane
2
0
|
24.10.2021 14:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
24.10
14:30
Real
BSK
2
3
|
24.10.2021 14:30 | Real | 2 : 3 | BSK | |||||
24.10
14:30
BobiŔte
OFK Morava
0
0
|
24.10.2021 14:30 | BobiŔte | 0 : 0 | OFK Morava |
24.10
13:30
Rad
Jastrebac
1
0
|
24.10.2021 13:30 | Rad | 1 : 0 | Jastrebac | |||||
24.10
13:30
Moravac
RadniÄki 1924
1
0
|
24.10.2021 13:30 | Moravac | 1 : 0 | RadniÄki 1924 | |||||
24.10
13:30
Zemljoradnik
Polet
5
1
|
24.10.2021 13:30 | Zemljoradnik | 5 : 1 | Polet | |||||
24.10
13:30
BaliÄevac
Svrljig
3
4
|
24.10.2021 13:30 | BaliÄevac | 3 : 4 | Svrljig | |||||
24.10
13:30
Naisus 1977
RadniÄki 1947
11
1
|
24.10.2021 13:30 | Naisus 1977 | 11 : 1 | RadniÄki 1947 |
24.10
15:00
OsniÄ
OFK Rtanj
1
2
|
24.10.2021 15:00 | OsniÄ | 1 : 2 | OFK Rtanj | |||||
24.10
15:00
Omladinac
Rudar (P)
4
1
|
24.10.2021 15:00 | Omladinac | 4 : 1 | Rudar (P) | |||||
24.10
15:00
FSU Kraljevica
GraniÄar
1
2
|
24.10.2021 15:00 | FSU Kraljevica | 1 : 2 | GraniÄar | |||||
24.10
15:00
RadniÄki 1946
Kosovo
3
0
|
24.10.2021 15:00 | RadniÄki 1946 | 3 : 0 | Kosovo | |||||
24.10
15:00
Velika Jasikova
Midžor
0
3
|
24.10.2021 15:00 | Velika Jasikova | 0 : 3 | Midžor | |||||
24.10
15:00
Sloga
Å ljivar
3
0
|
24.10.2021 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Å ljivar |
24.10
14:00
Vinogradar
Kupci
3
2
|
24.10.2021 14:00 | Vinogradar | 3 : 2 | Kupci | |||||
24.10
14:00
BoŔnjane
Trudbenik
1
2
|
24.10.2021 14:00 | BoŔnjane | 1 : 2 | Trudbenik | |||||
24.10
14:00
Sloga (L)
Parunovac
1
0
|
24.10.2021 14:00 | Sloga (L) | 1 : 0 | Parunovac | |||||
24.10
14:00
Jastrebac (VÅ )
Rubin
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Jastrebac (VÅ ) | 3 : 1 | Rubin | |||||
24.10
14:00
Sloga (D)
Äitluk
2
2
|
24.10.2021 14:00 | Sloga (D) | 2 : 2 | Äitluk | |||||
24.10
14:00
13. April
TemniÄ 1924
1
5
|
24.10.2021 14:00 | 13. April | 1 : 5 | TemniÄ 1924 | |||||
24.10
14:00
SebeÄevac
Sloga (Ä)
1
3
|
24.10.2021 14:00 | SebeÄevac | 1 : 3 | Sloga (Ä) |
24.10
14:00
Rusanda
Vojvodina (NM)
0
0
|
24.10.2021 14:00 | Rusanda | 0 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
24.10
14:00
Vojvodina (B)
Mladost (BD)
3
6
|
24.10.2021 14:00 | Vojvodina (B) | 3 : 6 | Mladost (BD) | |||||
24.10
14:00
ŽFK Banat
Napredak
0
0
|
24.10.2021 14:00 | ŽFK Banat | 0 : 0 | Napredak | |||||
24.10
14:00
ŽAK
Polet
1
2
|
24.10.2021 14:00 | ŽAK | 1 : 2 | Polet | |||||
24.10
14:00
Banat
ASK
1
1
|
24.10.2021 14:00 | Banat | 1 : 1 | ASK | |||||
24.10
14:00
Borac
Delija
2
0
|
24.10.2021 14:00 | Borac | 2 : 0 | Delija |
24.10
13:30
BuduÄnost (M)
Kolare
3
2
|
24.10.2021 13:30 | BuduÄnost (M) | 3 : 2 | Kolare | |||||
24.10
13:30
BuduÄnost (Ä)
Partizan (M)
6
2
|
24.10.2021 13:30 | BuduÄnost (Ä) | 6 : 2 | Partizan (M) | |||||
24.10
13:30
Javor
Moravac 2015
1
1
|
24.10.2021 13:30 | Javor | 1 : 1 | Moravac 2015 | |||||
24.10
13:30
Juhor (G)
Rudar (SR)
2
1
|
24.10.2021 13:30 | Juhor (G) | 2 : 1 | Rudar (SR) | |||||
24.10
13:30
Dragocvet
Rudar (St)
1
1
|
24.10.2021 13:30 | Dragocvet | 1 : 1 | Rudar (St) | |||||
24.10
13:30
Sloga
Mladi Borac
1
2
|
24.10.2021 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Mladi Borac | |||||
24.10
13:30
Morava
Napredak
1
1
|
24.10.2021 13:30 | Morava | 1 : 1 | Napredak | |||||
24.10
13:30
OFK Juhor 2016
GFK Tabane
1
0
|
24.10.2021 13:30 | OFK Juhor 2016 | 1 : 0 | GFK Tabane |
24.10
14:30
Sirakovo
ObiliÄ
2
4
|
24.10.2021 14:30 | Sirakovo | 2 : 4 | ObiliÄ | |||||
24.10
14:30
BuduÄnost (V)
Vihor
2
1
|
24.10.2021 14:30 | BuduÄnost (V) | 2 : 1 | Vihor | |||||
24.10
14:30
Sloga (L)
Mladost (R)
0
2
|
24.10.2021 14:30 | Sloga (L) | 0 : 2 | Mladost (R) | |||||
24.10
14:30
Å apine
ŽelezniÄar
4
2
|
24.10.2021 14:30 | Å apine | 4 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
24.10
14:30
Rudar (Kr)
KrilaÅ”
0
3
|
24.10.2021 14:30 | Rudar (Kr) | 0 : 3 | KrilaÅ” |
24.10
14:00
ŽeljuŔa
Vladimir DurkoviÄ
3
1
|
24.10.2021 14:00 | ŽeljuÅ”a | 3 : 1 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
24.10
14:00
Gnjilan
Zadrugar
2
0
|
24.10.2021 14:00 | Gnjilan | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
24.10
11:00
Napredak
Pobeda
1
1
|
24.10.2021 11:00 | Napredak | 1 : 1 | Pobeda |
24.10
14:30
Mladost
Dimitrije TucoviÄ
0
3
|
24.10.2021 14:30 | Mladost | 0 : 3 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
24.10
14:30
OFK BuduÄnost
Krtinska
2
3
|
24.10.2021 14:30 | OFK BuduÄnost | 2 : 3 | Krtinska | |||||
24.10
18:00
BSK 1926
Beljina
6
1
|
24.10.2021 18:00 | BSK 1926 | 6 : 1 | Beljina | |||||
24.10
14:30
Omladinac
BuduÄnost (Z)
9
2
|
24.10.2021 14:30 | Omladinac | 9 : 2 | BuduÄnost (Z) | |||||
24.10
14:30
LisoviÄ 1977
Turbina
5
1
|
24.10.2021 14:30 | LisoviÄ 1977 | 5 : 1 | Turbina |
24.10
14:30
BoleÄ
ZaklopaÄa
4
0
|
24.10.2021 14:30 | BoleÄ | 4 : 0 | ZaklopaÄa | |||||
24.10
14:30
VrÄin
SUF Dubona
4
1
|
24.10.2021 14:30 | VrÄin | 4 : 1 | SUF Dubona | |||||
24.10
14:30
Rabrovac
Dunavac
4
1
|
24.10.2021 14:30 | Rabrovac | 4 : 1 | Dunavac | |||||
24.10
14:30
Pudarci
SUF KovaÄevac 1956
1
0
|
24.10.2021 14:30 | Pudarci | 1 : 0 | SUF KovaÄevac 1956 | |||||
24.10
14:30
Podunavac
Velika Krsna
2
3
|
24.10.2021 14:30 | Podunavac | 2 : 3 | Velika Krsna | |||||
24.10
14:30
Å umadija 1962
KaluÄerica 1969
2
0
|
24.10.2021 14:30 | Å umadija 1962 | 2 : 0 | KaluÄerica 1969 |
24.10
14:30
Heroj Polet
Umka
1
2
|
24.10.2021 14:30 | Heroj Polet | 1 : 2 | Umka | |||||
24.10
11:00
Hajduk
Dunav
2
1
|
24.10.2021 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Dunav | |||||
24.10
14:30
Posavac TiŔma
Å eÄeranac Ada
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Posavac TiÅ”ma | 3 : 2 | Å eÄeranac Ada | |||||
24.10
14:30
Srem
PKB Kovilovo
2
1
|
24.10.2021 14:30 | Srem | 2 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
24.10
14:30
Balkan Mirijevo
Milutinac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 1 | Milutinac |
24.10
15:00
Å umadinac
Jedinstvo
3
0
|
24.10.2021 15:00 | Å umadinac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.10
15:00
Pobeda 1926
Kolonija
3
1
|
24.10.2021 15:00 | Pobeda 1926 | 3 : 1 | Kolonija | |||||
24.10
15:00
Kutlovo
Sloga (D)
2
1
|
24.10.2021 15:00 | Kutlovo | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
24.10
15:00
Zastava
Slavija
0
1
|
24.10.2021 15:00 | Zastava | 0 : 1 | Slavija |
24.10
14:30
ZSK
Toplica
1
2
|
24.10.2021 14:30 | ZSK | 1 : 2 | Toplica | |||||
24.10
14:30
Dimitrije TucoviÄ
TrliÄ
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Dimitrije TucoviÄ | 3 : 1 | TrliÄ | |||||
24.10
14:30
Mladost (D)
Iskra
4
2
|
24.10.2021 14:30 | Mladost (D) | 4 : 2 | Iskra | |||||
24.10
11:00
KaÄer
OFK OseÄina
2
0
|
24.10.2021 11:00 | KaÄer | 2 : 0 | OFK OseÄina | |||||
24.10
14:30
Banjani
Proleter
0
2
|
24.10.2021 14:30 | Banjani | 0 : 2 | Proleter |
24.10
13:30
RadniÄki 1936
Mladost
0
0
|
24.10.2021 13:30 | RadniÄki 1936 | 0 : 0 | Mladost | |||||
24.10
13:30
Vulkan 1963
Planinac 1933
1
0
|
24.10.2021 13:30 | Vulkan 1963 | 1 : 0 | Planinac 1933 | |||||
24.10
13:30
Morava
RadniÄki 2020
1
1
|
24.10.2021 13:30 | Morava | 1 : 1 | RadniÄki 2020 | |||||
24.10
13:30
Palilulac
Proleter
4
2
|
24.10.2021 13:30 | Palilulac | 4 : 2 | Proleter | |||||
24.10
13:30
Äegar 1946
Omladinac
1
2
|
24.10.2021 13:30 | Äegar 1946 | 1 : 2 | Omladinac | |||||
24.10
13:30
Stevan NeŔticki
Crvena zastava
3
2
|
24.10.2021 13:30 | Stevan NeŔticki | 3 : 2 | Crvena zastava |
24.10
15:00
DragaÄevo
Spartak 1976
2
0
|
24.10.2021 15:00 | DragaÄevo | 2 : 0 | Spartak 1976 | |||||
24.10
15:00
Morava
Slatina
3
2
|
24.10.2021 15:00 | Morava | 3 : 2 | Slatina | |||||
24.10
15:00
Prilike
Jedinstvo
5
1
|
24.10.2021 15:00 | Prilike | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.10
15:00
GoruŔica
OvÄar
1
2
|
24.10.2021 15:00 | GoruÅ”ica | 1 : 2 | OvÄar | |||||
24.10
15:00
VoÄar
Kej
0
2
|
24.10.2021 15:00 | VoÄar | 0 : 2 | Kej |
24.10
15:00
Orlovac 1932
Jedinstvo (GG)
1
0
|
24.10.2021 15:00 | Orlovac 1932 | 1 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
24.10
15:00
Zadrugar
Mladost
4
3
|
24.10.2021 15:00 | Zadrugar | 4 : 3 | Mladost | |||||
24.10
15:00
Donja Vrbava
Napredak
2
2
|
24.10.2021 15:00 | Donja Vrbava | 2 : 2 | Napredak | |||||
24.10
15:00
Rudar
Ozrem
2
3
|
24.10.2021 15:00 | Rudar | 2 : 3 | Ozrem |
24.10
14:00
Zvezda
Tavnik
0
3
|
24.10.2021 14:00 | Zvezda | 0 : 3 | Tavnik | |||||
24.10
14:00
Omladinac (NS)
OFK Progorelica
1
0
|
24.10.2021 14:00 | Omladinac (NS) | 1 : 0 | OFK Progorelica | |||||
24.10
11:00
Proleter
Ribnica
1
1
|
24.10.2021 11:00 | Proleter | 1 : 1 | Ribnica | |||||
24.10
14:00
KoŔtampolje
OFK Ras
1
3
|
24.10.2021 14:00 | KoŔtampolje | 1 : 3 | OFK Ras | |||||
24.10
14:00
Ibar
Mladost (V)
1
0
|
24.10.2021 14:00 | Ibar | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
24.10
14:00
BuduÄnost
Mataruge
2
1
|
24.10.2021 14:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Mataruge | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo 2017
Napredak
2
2
|
24.10.2021 14:00 | Jedinstvo 2017 | 2 : 2 | Napredak |
24.10
14:00
Jedinstvo (MZ)
Cer
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 1 | Cer | |||||
24.10
14:00
Hajduk Stanko
Drina
1
1
|
24.10.2021 14:00 | Hajduk Stanko | 1 : 1 | Drina | |||||
24.10
14:00
Rudar
GuÄevo 1929
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Rudar | 3 : 1 | GuÄevo 1929 | |||||
24.10
14:00
Sloga
KaraÄorÄe
1
0
|
24.10.2021 14:00 | Sloga | 1 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo (Å )
Majur
2
0
|
24.10.2021 14:00 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 0 | Majur | |||||
24.10
14:00
RadniÄki (Kl)
Lipolist
3
2
|
24.10.2021 14:00 | RadniÄki (Kl) | 3 : 2 | Lipolist | |||||
24.10
11:00
Vidojevica
Podrinje
1
1
|
24.10.2021 11:00 | Vidojevica | 1 : 1 | Podrinje | |||||
24.10
14:00
Milan OrliÄ
RadniÄki (Ko)
3
0
|
24.10.2021 14:00 | Milan OrliÄ | 3 : 0 | RadniÄki (Ko) |
24.10
13:30
Plavi Tok
SeÄica
2
0
|
24.10.2021 13:30 | Plavi Tok | 2 : 0 | SeÄica | |||||
24.10
13:30
OFK Kotroman
Jedinstvo
2
1
|
24.10.2021 13:30 | OFK Kotroman | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.10
13:30
Bakionica
Polet
2
4
|
24.10.2021 13:30 | Bakionica | 2 : 4 | Polet | |||||
24.10
13:30
AvijatiÄar Vranjani
Ježevica
1
1
|
24.10.2021 13:30 | AvijatiÄar Vranjani | 1 : 1 | Ježevica |
24.10
13:30
PeruÄac
Rampa
4
1
|
24.10.2021 13:30 | PeruÄac | 4 : 1 | Rampa | |||||
24.10
13:30
Lazarica
Sloga
3
1
|
24.10.2021 13:30 | Lazarica | 3 : 1 | Sloga | |||||
24.10
13:30
Crnokosa
ViŔesava
2
2
|
24.10.2021 13:30 | Crnokosa | 2 : 2 | ViŔesava | |||||
24.10
13:00
Prvi partizan
Tara
1
5
|
24.10.2021 13:00 | Prvi partizan | 1 : 5 | Tara |
24.10
14:00
Äelik
Lugina
0
3
|
24.10.2021 14:00 | Äelik | 0 : 3 | Lugina | |||||
24.10
14:00
FSU Južna pruga
Mladost (B)
1
6
|
24.10.2021 14:00 | FSU Južna pruga | 1 : 6 | Mladost (B) | |||||
24.10
14:00
RadniÄki 2021
Levosoje
0
3
|
24.10.2021 14:00 | RadniÄki 2021 | 0 : 3 | Levosoje | |||||
24.10
14:00
Pavlovac
Mladost (S)
3
0
|
24.10.2021 14:00 | Pavlovac | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
24.10
14:00
BSK Bujanovac
Vihor
3
1
|
24.10.2021 14:00 | BSK Bujanovac | 3 : 1 | Vihor |
24.10
Spartak
DobriÄ
1
4
|
24.10.2021 | Spartak | 1 : 4 | DobriÄ | |||||
24.10
Akademija 10
Partizanski put
5
2
|
24.10.2021 | Akademija 10 | 5 : 2 | Partizanski put | |||||
24.10
Polet
Borac
2
2
|
24.10.2021 | Polet | 2 : 2 | Borac | |||||
24.10
Jug Bogdan
OFK Kosanica
0
2
|
24.10.2021 | Jug Bogdan | 0 : 2 | OFK Kosanica |
24.10
14:00
Oskar
Rudar
4
3
|
24.10.2021 14:00 | Oskar | 4 : 3 | Rudar | |||||
24.10
12:00
Moravac
Ropotovo
2
3
|
24.10.2021 12:00 | Moravac | 2 : 3 | Ropotovo | |||||
24.10
14:00
Morava
Mineralac
1
1
|
24.10.2021 14:00 | Morava | 1 : 1 | Mineralac |
24.10
11:00
DraÄiÄ 2018
Jadar 2013
1
3
|
24.10.2021 11:00 | DraÄiÄ 2018 | 1 : 3 | Jadar 2013 | |||||
24.10
11:00
Milenko PavloviÄ
Lukavac
3
0
|
24.10.2021 11:00 | Milenko PavloviÄ | 3 : 0 | Lukavac | |||||
24.10
11:00
Mali korak
Stari drugari
2
3
|
24.10.2021 11:00 | Mali korak | 2 : 3 | Stari drugari | |||||
24.10
11:00
Rakac Stave
OFK Povlen
2
1
|
24.10.2021 11:00 | Rakac Stave | 2 : 1 | OFK Povlen | |||||
24.10
11:00
KoteŔica
TeŔnjar
3
1
|
24.10.2021 11:00 | KoteŔica | 3 : 1 | TeŔnjar |
24.10
14:30
GraniÄar
Hajduk
1
2
|
24.10.2021 14:30 | GraniÄar | 1 : 2 | Hajduk | |||||
24.10
14:30
Mladost
BSK
5
2
|
24.10.2021 14:30 | Mladost | 5 : 2 | BSK | |||||
24.10
14:30
Polet
Zadrugar
7
0
|
24.10.2021 14:30 | Polet | 7 : 0 | Zadrugar | |||||
24.10
14:30
Aleksa Å antiÄ
Omladinac (B)
1
1
|
24.10.2021 14:30 | Aleksa Å antiÄ | 1 : 1 | Omladinac (B) | |||||
24.10
14:30
Omladinac (D)
Dinamo 1923
5
1
|
24.10.2021 14:30 | Omladinac (D) | 5 : 1 | Dinamo 1923 | |||||
24.10
14:30
TerekveÅ”
Kula
0
2
|
24.10.2021 14:30 | TerekveÅ” | 0 : 2 | Kula |
24.10
14:00
Omladinac
Župski biseri
6
1
|
24.10.2021 14:00 | Omladinac | 6 : 1 | Župski biseri | |||||
24.10
14:00
Polet 57
Donji Kopaonik
4
1
|
24.10.2021 14:00 | Polet 57 | 4 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
24.10
14:30
Borac
14. Oktobar
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Borac | 3 : 1 | 14. Oktobar | |||||
24.10
14:00
Stari Trstenik
Vinogradar
1
1
|
24.10.2021 14:00 | Stari Trstenik | 1 : 1 | Vinogradar |
24.10
14:30
Glogonj
Proleter (M)
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Glogonj | 3 : 2 | Proleter (M) | |||||
24.10
14:30
Omladinac (D)
Omladinac 1927
10
2
|
24.10.2021 14:30 | Omladinac (D) | 10 : 2 | Omladinac 1927 | |||||
24.10
14:30
BSK BavaniŔte
Unirea
2
3
|
24.10.2021 14:30 | BSK BavaniŔte | 2 : 3 | Unirea | |||||
24.10
14:30
RadniÄki (B)
Mladost (V)
5
0
|
24.10.2021 14:30 | RadniÄki (B) | 5 : 0 | Mladost (V) | |||||
24.10
14:30
Pobeda
Mundial
9
0
|
24.10.2021 14:30 | Pobeda | 9 : 0 | Mundial |
24.10
14:30
Å arbane
JoŔeva
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Šarbane | 3 : 2 | JoŔeva | |||||
24.10
14:30
ÄuÄuge
Crvena Jabuka
4
3
|
24.10.2021 14:30 | ÄuÄuge | 4 : 3 | Crvena Jabuka | |||||
24.10
14:30
OFK Paljuvi
Mladost (V)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | OFK Paljuvi | 0 : 0 | Mladost (V) | |||||
24.10
14:30
Tvrdojevac
Pepeljevac
2
0
|
24.10.2021 14:30 | Tvrdojevac | 2 : 0 | Pepeljevac | |||||
24.10
14:30
Ratkovac
Polet (DL)
1
2
|
24.10.2021 14:30 | Ratkovac | 1 : 2 | Polet (DL) | |||||
24.10
14:30
Sovljak
Omladinac (K)
5
0
|
24.10.2021 14:30 | Sovljak | 5 : 0 | Omladinac (K) | |||||
24.10
14:30
Jedinstvo (M)
Pambukovica
2
3
|
24.10.2021 14:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 3 | Pambukovica | |||||
24.10
14:30
NepriÄava
Polet (T)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | NepriÄava | 0 : 0 | Polet (T) |
24.10
14:30
PSK Putinci
FruŔkogorac
0
6
|
24.10.2021 14:30 | PSK Putinci | 0 : 6 | FruŔkogorac | |||||
24.10
14:30
Napredak
GraniÄar (O)
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Napredak | 3 : 2 | GraniÄar (O) | |||||
24.10
14:30
Hajduk 1932
KruŔedol
1
4
|
24.10.2021 14:30 | Hajduk 1932 | 1 : 4 | KruŔedol | |||||
24.10
14:30
Å umar
Rudar
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Å umar | 3 : 1 | Rudar | |||||
24.10
14:30
ÄSK Äortanovci
Polet
1
1
|
24.10.2021 14:30 | ÄSK Äortanovci | 1 : 1 | Polet | |||||
24.10
14:00
Mladost
Srem
2
4
|
24.10.2021 14:00 | Mladost | 2 : 4 | Srem |
24.10
14:00
Potisje
Mladost
2
2
|
24.10.2021 14:00 | Potisje | 2 : 2 | Mladost | |||||
24.10
14:00
MSK
Lehel
6
0
|
24.10.2021 14:00 | MSK | 6 : 0 | Lehel | |||||
24.10
14:00
Naftagas
Partizan
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Naftagas | 3 : 1 | Partizan | |||||
24.10
14:00
RadniÄki 1911
Zadrugar
3
3
|
24.10.2021 14:00 | RadniÄki 1911 | 3 : 3 | Zadrugar | |||||
24.10
14:00
OFK Gradnulica
TamiÅ”
2
2
|
24.10.2021 14:00 | OFK Gradnulica | 2 : 2 | TamiÅ” | |||||
24.10
14:00
OFK StajiÄevo
Tisa 1933
6
1
|
24.10.2021 14:00 | OFK StajiÄevo | 6 : 1 | Tisa 1933 |
24.10
11:00
Badince
Å umadija
4
5
|
24.10.2021 11:00 | Badince | 4 : 5 | Å umadija | |||||
24.10
11:00
JaŔunja
Rudar 1973
1
1
|
24.10.2021 11:00 | JaŔunja | 1 : 1 | Rudar 1973 |
24.10
14:30
Velika Reka
Luk
2
1
|
24.10.2021 14:30 | Velika Reka | 2 : 1 | Luk | |||||
24.10
14:30
Jedinstvo
Antimon
2
3
|
24.10.2021 14:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Antimon | |||||
24.10
14:30
Jelav
TE GuÄevo
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Jelav | 0 : 0 | TE GuÄevo | |||||
24.10
14:30
Prva Iskra
7. Juli
0
3
|
24.10.2021 14:30 | Prva Iskra | 0 : 3 | 7. Juli | |||||
24.10
14:30
Studenac
Mladost (DB)
0
2
|
24.10.2021 14:30 | Studenac | 0 : 2 | Mladost (DB) |
24.10
14:00
Jedinstvo
Rojkovac
1
4
|
24.10.2021 14:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Rojkovac | |||||
24.10
14:00
Munja
Posavina
4
2
|
24.10.2021 14:00 | Munja | 4 : 2 | Posavina | |||||
24.10
14:00
Duboko
Partizan
1
0
|
24.10.2021 14:00 | Duboko | 1 : 0 | Partizan | |||||
24.10
14:00
Rvati
Pobednik
2
0
|
24.10.2021 14:00 | Rvati | 2 : 0 | Pobednik |
24.10
13:30
Sloga
Rudar
2
4
|
24.10.2021 13:30 | Sloga | 2 : 4 | Rudar | |||||
24.10
13:30
Pomoravlje
RadniÄki
3
1
|
24.10.2021 13:30 | Pomoravlje | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
24.10
13:30
SinÄeliÄ
15. Avgust 1950
0
1
|
24.10.2021 13:30 | SinÄeliÄ | 0 : 1 | 15. Avgust 1950 |
24.10
14:30
Busije
BUSK
4
0
|
24.10.2021 14:30 | Busije | 4 : 0 | BUSK | |||||
24.10
11:00
13. maj
Dedinje
1
5
|
24.10.2021 11:00 | 13. maj | 1 : 5 | Dedinje | |||||
24.10
14:30
Å umadinac
Velika MoŔtanica
1
1
|
24.10.2021 14:30 | Šumadinac | 1 : 1 | Velika MoŔtanica | |||||
24.10
10:00
Bežanija
Novi Beograd
0
1
|
24.10.2021 10:00 | Bežanija | 0 : 1 | Novi Beograd | |||||
24.10
14:30
Zmaj Novi grad
Borac
1
3
|
24.10.2021 14:30 | Zmaj Novi grad | 1 : 3 | Borac | |||||
24.10
20:00
Rekreativo 011
Železnik 1930
1
1
|
24.10.2021 20:00 | Rekreativo 011 | 1 : 1 | Železnik 1930 |
24.10
14:30
Bratstvo
KFK Ravna gora
0
1
|
24.10.2021 14:30 | Bratstvo | 0 : 1 | KFK Ravna gora | |||||
24.10
14:30
Avala 1939
LepuŔnica
3
0
|
24.10.2021 14:30 | Avala 1939 | 3 : 0 | LepuŔnica | |||||
24.10
14:30
Minel
OFK Crvenka
4
1
|
24.10.2021 14:30 | Minel | 4 : 1 | OFK Crvenka | |||||
24.10
14:30
Sveti Stefan
Resnik
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Sveti Stefan | 0 : 0 | Resnik | |||||
24.10
11:00
Mladi proleter
OFK Lug 2020
3
1
|
24.10.2021 11:00 | Mladi proleter | 3 : 1 | OFK Lug 2020 | |||||
24.10
14:30
Pinosava
Palilulac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | Pinosava | 1 : 1 | Palilulac |
24.10
11:00
Kragujevac
Divostin
2
3
|
24.10.2021 11:00 | Kragujevac | 2 : 3 | Divostin | |||||
24.10
15:00
OFK Bagremar
21. oktobar
3
4
|
24.10.2021 15:00 | OFK Bagremar | 3 : 4 | 21. oktobar | |||||
24.10
15:00
OFK Žeželj
Seljak
4
3
|
24.10.2021 15:00 | OFK Žeželj | 4 : 3 | Seljak | |||||
24.10
15:00
Äava
Stanovo 1941
0
3
|
24.10.2021 15:00 | Äava | 0 : 3 | Stanovo 1941 | |||||
24.10
15:00
DobraÄa
Jadran
1
8
|
24.10.2021 15:00 | DobraÄa | 1 : 8 | Jadran |
24.10
14:30
Å umadija
Partizan
4
1
|
24.10.2021 14:30 | Å umadija | 4 : 1 | Partizan | |||||
24.10
11:00
KaraÄorÄe
Mladost (R)
3
1
|
24.10.2021 11:00 | KaraÄorÄe | 3 : 1 | Mladost (R) |
24.10
13:30
Mladost (G)
Mladost (D)
4
2
|
24.10.2021 13:30 | Mladost (G) | 4 : 2 | Mladost (D) | |||||
24.10
13:30
VinoraÄa
Mladost (K)
2
0
|
24.10.2021 13:30 | VinoraÄa | 2 : 0 | Mladost (K) | |||||
24.10
13:30
Trnava
Morava
1
5
|
24.10.2021 13:30 | Trnava | 1 : 5 | Morava | |||||
24.10
13:30
Osaonica
Å antarovac
2
0
|
24.10.2021 13:30 | Osaonica | 2 : 0 | Å antarovac | |||||
24.10
13:30
Mladost (T)
Ursule
4
1
|
24.10.2021 13:30 | Mladost (T) | 4 : 1 | Ursule | |||||
24.10
13:30
Vinogradar
Bratstvo
3
0
|
24.10.2021 13:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Bratstvo |
24.10
11:00
TreŔnjevica
Borac
2
2
|
24.10.2021 11:00 | TreŔnjevica | 2 : 2 | Borac | |||||
24.10
14:30
VenÄani
Å amot
1
3
|
24.10.2021 14:30 | VenÄani | 1 : 3 | Å amot | |||||
24.10
11:00
Gorski Car
Å umadinac
0
3
|
24.10.2021 11:00 | Gorski Car | 0 : 3 | Å umadinac | |||||
24.10
14:30
Tulež
Mladost (J)
2
1
|
24.10.2021 14:30 | Tulež | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
24.10
11:00
B 2000
Kopljari
2
1
|
24.10.2021 11:00 | B 2000 | 2 : 1 | Kopljari | |||||
24.10
14:30
Mladost (R)
Kalipolje
1
2
|
24.10.2021 14:30 | Mladost (R) | 1 : 2 | Kalipolje |
24.10
14:30
Slavija (P)
BaÄka (D)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Slavija (P) | 0 : 0 | BaÄka (D) | |||||
24.10
14:30
Mladost
Kulpin
3
0
|
24.10.2021 14:30 | Mladost | 3 : 0 | Kulpin | |||||
24.10
14:30
MagliÄ
Orlovi
1
1
|
24.10.2021 14:30 | MagliÄ | 1 : 1 | Orlovi | |||||
24.10
14:30
Krivanj
TvrÄava
0
2
|
24.10.2021 14:30 | Krivanj | 0 : 2 | TvrÄava | |||||
24.10
14:30
NeŔtin
Slavija (B)
7
1
|
24.10.2021 14:30 | NeŔtin | 7 : 1 | Slavija (B) |
24.10
14:00
Gorki
Mladost
1
1
|
24.10.2021 14:00 | Gorki | 1 : 1 | Mladost | |||||
24.10
14:00
BuduÄnost (Z)
PetlovaÄa
2
2
|
24.10.2021 14:00 | BuduÄnost (Z) | 2 : 2 | PetlovaÄa | |||||
24.10
14:00
Mladi borac
BuduÄnost (PD)
3
2
|
24.10.2021 14:00 | Mladi borac | 3 : 2 | BuduÄnost (PD) | |||||
24.10
14:00
Napredak
Sloboda
3
2
|
24.10.2021 14:00 | Napredak | 3 : 2 | Sloboda | |||||
24.10
14:00
Omladinac
Stojan Lazarac
0
3
|
24.10.2021 14:00 | Omladinac | 0 : 3 | Stojan Lazarac | |||||
24.10
14:00
Torpedo
Sloga
1
1
|
24.10.2021 14:00 | Torpedo | 1 : 1 | Sloga |
24.10
14:00
Borac
Gruža
2
1
|
24.10.2021 14:00 | Borac | 2 : 1 | Gruža | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo (G)
Granit
1
1
|
24.10.2021 14:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Granit | |||||
24.10
14:00
Omladinac
Jedinstvo (D)
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Omladinac | 3 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
24.10
14:00
Apolon 2018
PopoviÄi Vrnjci
7
0
|
24.10.2021 14:00 | Apolon 2018 | 7 : 0 | PopoviÄi Vrnjci | |||||
24.10
11:00
Studen Vitez
Jovo Kursula
1
5
|
24.10.2021 11:00 | Studen Vitez | 1 : 5 | Jovo Kursula | |||||
24.10
14:00
Lazac
Mlada krila
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Lazac | 3 : 1 | Mlada krila | |||||
24.10
11:00
MiloÄajac
Kraljevo Hajduk
5
2
|
24.10.2021 11:00 | MiloÄajac | 5 : 2 | Kraljevo Hajduk |
24.10
14:00
OFK Letnjikovac 1983
VlaÅ”iÄ
0
3
|
24.10.2021 14:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 0 : 3 | VlaÅ”iÄ | |||||
24.10
14:00
DumaÄa
Jevremovac
0
0
|
24.10.2021 14:00 | DumaÄa | 0 : 0 | Jevremovac | |||||
24.10
14:00
Sloga (M)
Dobrava
3
2
|
24.10.2021 14:00 | Sloga (M) | 3 : 2 | Dobrava | |||||
24.10
14:00
PriÄinoviÄ
Sloga (K)
1
1
|
24.10.2021 14:00 | PriÄinoviÄ | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
24.10
14:00
Dobrava Žabar 2020
Mladost (PP)
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Dobrava Žabar 2020 | 3 : 1 | Mladost (PP) | |||||
24.10
14:00
TreŔnjevka
Mrovska
3
0
|
24.10.2021 14:00 | TreŔnjevka | 3 : 0 | Mrovska | |||||
24.10
14:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Å ipurske livade
5
0
|
24.10.2021 14:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 5 : 0 | Å ipurske livade |
24.10
13:30
Novoselac
Mladost
1
0
|
24.10.2021 13:30 | Novoselac | 1 : 0 | Mladost | |||||
24.10
13:30
VrtiŔte
Sloga 1948
2
1
|
24.10.2021 13:30 | VrtiŔte | 2 : 1 | Sloga 1948 | |||||
24.10
13:30
Mezgraja
Sloga (DT)
2
4
|
24.10.2021 13:30 | Mezgraja | 2 : 4 | Sloga (DT) | |||||
24.10
13:30
Real NiÅ”
Jasenovik 2018
8
5
|
24.10.2021 13:30 | Real NiÅ” | 8 : 5 | Jasenovik 2018 | |||||
24.10
13:30
Mramor
Supovac
1
1
|
24.10.2021 13:30 | Mramor | 1 : 1 | Supovac | |||||
24.10
11:00
Standard 2021
Spartak
2
1
|
24.10.2021 11:00 | Standard 2021 | 2 : 1 | Spartak |
24.10
14:00
Proleter
Napredak
3
0
|
24.10.2021 14:00 | Proleter | 3 : 0 | Napredak | |||||
24.10
14:00
Roham
1. Oktobar
2
0
|
24.10.2021 14:00 | Roham | 2 : 0 | 1. Oktobar | |||||
24.10
14:00
SU PodgrmeÄ
Omladinac
2
3
|
24.10.2021 14:00 | SU PodgrmeÄ | 2 : 3 | Omladinac |
24.10
15:00
Remont
Planinac
5
1
|
24.10.2021 15:00 | Remont | 5 : 1 | Planinac | |||||
24.10
15:00
MrŔinci
Gavrilo Princip
2
0
|
24.10.2021 15:00 | MrŔinci | 2 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
24.10
15:00
Lugovi
GauÄosi
3
1
|
24.10.2021 15:00 | Lugovi | 3 : 1 | GauÄosi | |||||
24.10
15:00
Malba
ÄaÄak 94
0
0
|
24.10.2021 15:00 | Malba | 0 : 0 | ÄaÄak 94 | |||||
24.10
15:00
BuduÄnost
Gladijator
4
2
|
24.10.2021 15:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Gladijator | |||||
24.10
11:00
Prijatelji
Vujan
|
24.10.2021 11:00 | Prijatelji | : | Vujan |
24.10
14:30
Dizel
Napredak (B)
1
0
|
24.10.2021 14:30 | Dizel | 1 : 0 | Napredak (B) | |||||
24.10
14:30
Mladi Borac
Polet (V)
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Mladi Borac | 3 : 2 | Polet (V) | |||||
24.10
14:30
Napredak 1934
BariÄ
5
0
|
24.10.2021 14:30 | Napredak 1934 | 5 : 0 | BariÄ | |||||
24.10
14:30
BSK 1931
Mlava (B)
1
2
|
24.10.2021 14:30 | BSK 1931 | 1 : 2 | Mlava (B) | |||||
24.10
14:30
Beli Orao
LjubiÄevo
2
1
|
24.10.2021 14:30 | Beli Orao | 2 : 1 | LjubiÄevo |
24.10
14:30
Mlava (ML)
Soko
3
0
|
24.10.2021 14:30 | Mlava (ML) | 3 : 0 | Soko | |||||
24.10
14:30
Integral
Zadrugar 1947
1
1
|
24.10.2021 14:30 | Integral | 1 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
24.10
14:30
Jedinstvo (S)
Jasenovac
1
0
|
24.10.2021 14:30 | Jedinstvo (S) | 1 : 0 | Jasenovac | |||||
24.10
14:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Manastirica
7
0
|
24.10.2021 14:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 7 : 0 | Manastirica | |||||
24.10
14:30
Napredak (S)
Pobeda 1953
4
0
|
24.10.2021 14:30 | Napredak (S) | 4 : 0 | Pobeda 1953 |
24.10
11:00
Veliki Suvodol
Mladost (PR)
0
1
|
24.10.2021 11:00 | Veliki Suvodol | 0 : 1 | Mladost (PR) | |||||
24.10
14:00
Lokomotiva
Rongo Siti
3
2
|
24.10.2021 14:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Rongo Siti | |||||
24.10
14:00
Sloga
Mladost (MS)
1
2
|
24.10.2021 14:00 | Sloga | 1 : 2 | Mladost (MS) |
24.10
11:00
Rutevac
Tempo
6
2
|
24.10.2021 11:00 | Rutevac | 6 : 2 | Tempo | |||||
24.10
11:00
Ratar
Sloga
0
4
|
24.10.2021 11:00 | Ratar | 0 : 4 | Sloga | |||||
24.10
13:30
Crvena zvezda
Napredak 2012
1
2
|
24.10.2021 13:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Napredak 2012 | |||||
24.10
11:00
Borac
OFK Sloga
3
2
|
24.10.2021 11:00 | Borac | 3 : 2 | OFK Sloga |
24.10
14:30
Badljevica
Lunjevac
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Badljevica | 3 : 1 | Lunjevac | |||||
24.10
14:30
Godomin
Proleter 1947
1
2
|
24.10.2021 14:30 | Godomin | 1 : 2 | Proleter 1947 | |||||
24.10
14:30
BuduÄnost
Landol
2
1
|
24.10.2021 14:30 | BuduÄnost | 2 : 1 | Landol | |||||
24.10
14:30
Jezava
Crvena zvezda
2
1
|
24.10.2021 14:30 | Jezava | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
24.10
14:30
Stari Hrast 2018
Skobalj
0
5
|
24.10.2021 14:30 | Stari Hrast 2018 | 0 : 5 | Skobalj |
24.10
14:00
Bratstvo
Brezova
0
3
|
24.10.2021 14:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Brezova | |||||
24.10
14:00
Sloga
Bjelica
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Sloga | 3 : 1 | Bjelica | |||||
24.10
14:00
DeviÄi
Jelica
5
0
|
24.10.2021 14:00 | DeviÄi | 5 : 0 | Jelica | |||||
24.10
14:00
Gradina
Vrelo
4
2
|
24.10.2021 14:00 | Gradina | 4 : 2 | Vrelo |
24.10
14:30
TromeÄa
HorgoÅ” 1911
1
6
|
24.10.2021 14:30 | TromeÄa | 1 : 6 | HorgoÅ” 1911 | |||||
24.10
14:30
Äoka
Hajduk
6
1
|
24.10.2021 14:30 | Äoka | 6 : 1 | Hajduk | |||||
24.10
14:30
Å ampion
Jedinstvo (M)
5
0
|
24.10.2021 14:30 | Å ampion | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
24.10
14:30
Tisa
Slavija
7
1
|
24.10.2021 14:30 | Tisa | 7 : 1 | Slavija | |||||
24.10
14:30
Jadran
Jedinstvo (SK)
2
5
|
24.10.2021 14:30 | Jadran | 2 : 5 | Jedinstvo (SK) |
24.10
10:00
FruŔka Gora
ObiliÄ 1993
0
4
|
24.10.2021 10:00 | FruÅ”ka Gora | 0 : 4 | ObiliÄ 1993 | |||||
24.10
14:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Erdevik 2017
3
1
|
24.10.2021 14:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 3 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo
LSK LaÄarak
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | LSK LaÄarak | |||||
24.10
14:00
GraniÄar (K)
Srem
2
0
|
24.10.2021 14:00 | GraniÄar (K) | 2 : 0 | Srem | |||||
24.10
14:00
GraniÄar (A)
Hajduk
1
6
|
24.10.2021 14:00 | GraniÄar (A) | 1 : 6 | Hajduk | |||||
24.10
14:00
BSK
OFK BikiÄ
0
4
|
24.10.2021 14:00 | BSK | 0 : 4 | OFK BikiÄ |
24.10
13:30
Jablanica
Backovac Junajted
2
3
|
24.10.2021 13:30 | Jablanica | 2 : 3 | Backovac Junajted | |||||
24.10
13:30
Lunjevica
Ozremica
1
7
|
24.10.2021 13:30 | Lunjevica | 1 : 7 | Ozremica | |||||
24.10
13:30
Takovski Ustanak
Omladinac
2
0
|
24.10.2021 13:30 | Takovski Ustanak | 2 : 0 | Omladinac | |||||
24.10
13:30
Å ilopaj
FC Stella Rossa
2
5
|
24.10.2021 13:30 | Å ilopaj | 2 : 5 | FC Stella Rossa | |||||
24.10
13:30
Brezak
VelereÄ 94
0
5
|
24.10.2021 13:30 | Brezak | 0 : 5 | VelereÄ 94 | |||||
24.10
13:30
Semedraž
Majdan
4
3
|
24.10.2021 13:30 | Semedraž | 4 : 3 | Majdan |
24.10
10:00
Koprijan
Sloga 1980
0
3
|
24.10.2021 10:00 | Koprijan | 0 : 3 | Sloga 1980 | |||||
24.10
10:00
Jastrebac 1979
Arbanasce
0
1
|
24.10.2021 10:00 | Jastrebac 1979 | 0 : 1 | Arbanasce | |||||
24.10
10:00
Lepaja 2018
Omladinac 1977
2
1
|
24.10.2021 10:00 | Lepaja 2018 | 2 : 1 | Omladinac 1977 |
24.10
15:00
Žednik
Hajduk 1950
1
3
|
24.10.2021 15:00 | Žednik | 1 : 3 | Hajduk 1950 | |||||
24.10
15:00
Solid
Äantavir
2
0
|
24.10.2021 15:00 | Solid | 2 : 0 | Äantavir | |||||
24.10
15:00
Udarnik ViŔnjevac
PaliÄ
6
1
|
24.10.2021 15:00 | Udarnik ViÅ”njevac | 6 : 1 | PaliÄ | |||||
24.10
15:00
Lokomotiva
Bikovo
0
1
|
24.10.2021 15:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Bikovo |
24.10
14:30
Banat (D)
Borac (VS)
6
1
|
24.10.2021 14:30 | Banat (D) | 6 : 1 | Borac (VS) | |||||
24.10
14:30
Vitorul
Ratar
0
1
|
24.10.2021 14:30 | Vitorul | 0 : 1 | Ratar | |||||
24.10
14:30
KaraÅ” (K)
Å evac
2
1
|
24.10.2021 14:30 | KaraÅ” (K) | 2 : 1 | Å evac | |||||
24.10
14:30
GraniÄar
KaraÅ” (J)
0
2
|
24.10.2021 14:30 | GraniÄar | 0 : 2 | KaraÅ” (J) | |||||
24.10
14:30
Banat (I)
Partizan
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Banat (I) | 3 : 1 | Partizan | |||||
24.10
14:30
Omladinac
Dunav
2
1
|
24.10.2021 14:30 | Omladinac | 2 : 1 | Dunav |
24.10
14:30
BuduÄnost 1948
Bukovac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | BuduÄnost 1948 | 1 : 1 | Bukovac | |||||
24.10
14:30
Pobeda
Beli Orlovi
2
0
|
24.10.2021 14:30 | Pobeda | 2 : 0 | Beli Orlovi |
24.10
11:00
Marina Kutina
Grkinja
3
0
|
24.10.2021 11:00 | Marina Kutina | 3 : 0 | Grkinja |
24.10
14:30
Proleter
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
4
4
|
24.10.2021 14:30 | Proleter | 4 : 4 | Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo | |||||
24.10
14:30
Pobeda
Slavija
1
7
|
24.10.2021 14:30 | Pobeda | 1 : 7 | Slavija | |||||
24.10
14:30
EÄÅ”eg
Mladost
3
5
|
24.10.2021 14:30 | EÄÅ”eg | 3 : 5 | Mladost |
24.10
14:30
OFK Sikole
Vrelo
3
5
|
24.10.2021 14:30 | OFK Sikole | 3 : 5 | Vrelo | |||||
24.10
14:30
Mladost
OFK TamniÄ
2
5
|
24.10.2021 14:30 | Mladost | 2 : 5 | OFK TamniÄ |
24.10
13:30
KladuŔnica
Omladinac
3
1
|
24.10.2021 13:30 | KladuŔnica | 3 : 1 | Omladinac | |||||
24.10
13:30
Lokomotiva
KoÄa AnÄelkoviÄ
6
2
|
24.10.2021 13:30 | Lokomotiva | 6 : 2 | KoÄa AnÄelkoviÄ |
24.10
11:00
Gorobilje
TreŔnjica
3
5
|
24.10.2021 11:00 | Gorobilje | 3 : 5 | TreŔnjica | |||||
24.10
14:00
Dobrinjac
GlumaÄ
2
1
|
24.10.2021 14:00 | Dobrinjac | 2 : 1 | GlumaÄ |
24.10
14:00
Padež
Modrica
2
1
|
24.10.2021 14:00 | Padež | 2 : 1 | Modrica | |||||
24.10
14:00
Naupare
Žabare
3
2
|
24.10.2021 14:00 | Naupare | 3 : 2 | Žabare | |||||
24.10
14:00
Bukovica
Rasina
1
3
|
24.10.2021 14:00 | Bukovica | 1 : 3 | Rasina | |||||
24.10
14:00
Borac
Kapidžija
4
0
|
24.10.2021 14:00 | Borac | 4 : 0 | Kapidžija | |||||
24.10
14:00
Mudrakovac
MakreŔane
3
0
|
24.10.2021 14:00 | Mudrakovac | 3 : 0 | MakreŔane | |||||
24.10
11:00
Dedina
Konjuh
3
3
|
24.10.2021 11:00 | Dedina | 3 : 3 | Konjuh |
24.10
15:00
Vinogradar
ObiliÄ
15
0
|
24.10.2021 15:00 | Vinogradar | 15 : 0 | ObiliÄ | |||||
24.10
15:00
Sloga
Äenej
4
0
|
24.10.2021 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Äenej | |||||
24.10
15:00
Borac
MiletiÄ
1
4
|
24.10.2021 15:00 | Borac | 1 : 4 | MiletiÄ | |||||
24.10
10:00
Moskva
BaÄka
1
4
|
24.10.2021 10:00 | Moskva | 1 : 4 | BaÄka | |||||
24.10
15:00
OFK Hajduk
Proleter
4
1
|
24.10.2021 15:00 | OFK Hajduk | 4 : 1 | Proleter | |||||
24.10
15:00
Susek
Hajduk (G)
3
2
|
24.10.2021 15:00 | Susek | 3 : 2 | Hajduk (G) | |||||
24.10
15:00
OFK Sirig
Titel
5
0
|
24.10.2021 15:00 | OFK Sirig | 5 : 0 | Titel | |||||
24.10
15:00
Hajduk (Ä)
ŽelezniÄar
2
1
|
24.10.2021 15:00 | Hajduk (Ä) | 2 : 1 | ŽelezniÄar |
24.10
14:00
Sloven
Lovac
1
0
|
24.10.2021 14:00 | Sloven | 1 : 0 | Lovac |
24.10
14:00
Proleter
Jedinstvo 2014
1
2
|
24.10.2021 14:00 | Proleter | 1 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
24.10
14:00
KSK Konak 1926
Zlatica
1
7
|
24.10.2021 14:00 | KSK Konak 1926 | 1 : 7 | Zlatica | |||||
24.10
14:00
Borac
Sloga
3
0
|
24.10.2021 14:00 | Borac | 3 : 0 | Sloga |
24.10
14:00
Proleter
Belo Polje
2
7
|
24.10.2021 14:00 | Proleter | 2 : 7 | Belo Polje | |||||
24.10
14:00
Crvena zastava
LjubiniÄ
0
6
|
24.10.2021 14:00 | Crvena zastava | 0 : 6 | LjubiniÄ | |||||
24.10
14:00
Sloga
Rekreativo
4
5
|
24.10.2021 14:00 | Sloga | 4 : 5 | Rekreativo |
24.10
11:00
Mladost (Z)
Provo 2015
5
2
|
24.10.2021 11:00 | Mladost (Z) | 5 : 2 | Provo 2015 | |||||
24.10
11:00
Skupljen 2013
Petrovac 74
1
4
|
24.10.2021 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 4 | Petrovac 74 | |||||
24.10
11:00
Verko
Hajduk
2
1
|
24.10.2021 11:00 | Verko | 2 : 1 | Hajduk | |||||
24.10
14:00
Bobovik
Polet
0
2
|
24.10.2021 14:00 | Bobovik | 0 : 2 | Polet | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo 2014
Torpedo
2
1
|
24.10.2021 14:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 1 | Torpedo |
24.10
14:30
OFK Borac
VraniÄ
1
0
|
24.10.2021 14:30 | OFK Borac | 1 : 0 | VraniÄ | |||||
24.10
14:30
Veliki Borak
OFK Boždarevac
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Veliki Borak | 0 : 0 | OFK Boždarevac |
24.10
15:00
Hajduk 1936
Azbest
0
0
|
24.10.2021 15:00 | Hajduk 1936 | 0 : 0 | Azbest | |||||
24.10
15:00
Bukorovac
Kremenac
4
1
|
24.10.2021 15:00 | Bukorovac | 4 : 1 | Kremenac | |||||
24.10
15:00
Å umadija
Borba
1
1
|
24.10.2021 15:00 | Å umadija | 1 : 1 | Borba | |||||
24.10
15:00
Jovanovac
Apolon 4
3
1
|
24.10.2021 15:00 | Jovanovac | 3 : 1 | Apolon 4 |
24.10
14:30
Morava (S)
Morava (M)
0
3
|
24.10.2021 14:30 | Morava (S) | 0 : 3 | Morava (M) | |||||
24.10
14:30
Mladost 1925
Stubal
0
2
|
24.10.2021 14:30 | Mladost 1925 | 0 : 2 | Stubal | |||||
24.10
14:30
ZgodaÄica
Å umadija
2
1
|
24.10.2021 14:30 | ZgodaÄica | 2 : 1 | Å umadija |
24.10
14:30
Magnohrom
Stara ÄarÅ”ija
3
2
|
24.10.2021 14:30 | Magnohrom | 3 : 2 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
24.10
14:30
Borac (A)
Partizan (V)
3
3
|
24.10.2021 14:30 | Borac (A) | 3 : 3 | Partizan (V) |
24.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Mladost 1977
0
0
|
24.10.2021 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 0 : 0 | Mladost 1977 | |||||
24.10
11:00
Gradac
OFK OraŔje 1960
3
0
|
24.10.2021 11:00 | Gradac | 3 : 0 | OFK OraŔje 1960 |
24.10
15:00
Donji Petrovci
Jedinstvo
4
2
|
24.10.2021 15:00 | Donji Petrovci | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.10
15:00
Borac
FruŔkogorac
2
4
|
24.10.2021 15:00 | Borac | 2 : 4 | FruŔkogorac | |||||
24.10
15:00
Polet
Hrtkovci
1
2
|
24.10.2021 15:00 | Polet | 1 : 2 | Hrtkovci |
24.10
15:00
Vojvodina
Borac
3
0
|
24.10.2021 15:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Borac | |||||
24.10
15:00
Car UroÅ”
Planinac
2
1
|
24.10.2021 15:00 | Car UroÅ” | 2 : 1 | Planinac | |||||
24.10
15:00
Sloga (K)
Sloga (M)
1
0
|
24.10.2021 15:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Sloga (M) |
24.10
14:00
Jedinstvo (R)
Sport
3
0
|
24.10.2021 14:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 0 | Sport | |||||
24.10
14:00
Polet
PIK
1
0
|
24.10.2021 14:00 | Polet | 1 : 0 | PIK | |||||
24.10
14:00
TeleÄka
Dinamo
4
1
|
24.10.2021 14:00 | TeleÄka | 4 : 1 | Dinamo |
24.10
13:30
Mladi radnik
Dražmirovac
4
2
|
24.10.2021 13:30 | Mladi radnik | 4 : 2 | Dražmirovac | |||||
24.10
13:30
Omladinac
Dobra Voda
6
1
|
24.10.2021 13:30 | Omladinac | 6 : 1 | Dobra Voda | |||||
24.10
13:30
Kolonija
Mladost
3
1
|
24.10.2021 13:30 | Kolonija | 3 : 1 | Mladost | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo
Napredak
5
0
|
24.10.2021 13:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Napredak | |||||
24.10
13:30
Belica
DomaÄin
1
4
|
24.10.2021 13:30 | Belica | 1 : 4 | DomaÄin |
24.10
19:00
Strelac 001
BuduÄnost 1995
2
0
|
24.10.2021 19:00 | Strelac 001 | 2 : 0 | BuduÄnost 1995 | |||||
24.10
11:00
Vukona
OFK Takovo
1
2
|
24.10.2021 11:00 | Vukona | 1 : 2 | OFK Takovo | |||||
24.10
11:00
Zvizdar 2012
Tulari
0
3
|
24.10.2021 11:00 | Zvizdar 2012 | 0 : 3 | Tulari | |||||
24.10
11:00
Vrelo
Dokmir
1
0
|
24.10.2021 11:00 | Vrelo | 1 : 0 | Dokmir | |||||
24.10
11:00
Gunjevac
Brezovica
1
5
|
24.10.2021 11:00 | Gunjevac | 1 : 5 | Brezovica |
24.10
14:30
Jednota
Bratstvo
6
2
|
24.10.2021 14:30 | Jednota | 6 : 2 | Bratstvo | |||||
24.10
14:30
Napredak
Jedinstvo (M)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Napredak | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
24.10
14:30
Omladinac
Borac
2
2
|
24.10.2021 14:30 | Omladinac | 2 : 2 | Borac | |||||
24.10
14:30
SinÄeliÄ
Jedinstvo (lj)
2
4
|
24.10.2021 14:30 | SinÄeliÄ | 2 : 4 | Jedinstvo (lj) | |||||
24.10
14:30
GraniÄar
OFK Bingula
4
2
|
24.10.2021 14:30 | GraniÄar | 4 : 2 | OFK Bingula |
24.10
14:30
BSK
ISK Izvor
0
3
|
24.10.2021 14:30 | BSK | 0 : 3 | ISK Izvor | |||||
24.10
14:30
Istok 63
Borac 1950
4
2
|
24.10.2021 14:30 | Istok 63 | 4 : 2 | Borac 1950 | |||||
24.10
14:30
Mladost
Polet
3
1
|
24.10.2021 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Polet |
24.10
14:30
Jedinstvo
PotoÄac
7
2
|
24.10.2021 14:30 | Jedinstvo | 7 : 2 | PotoÄac | |||||
24.10
14:30
Heroj
Hajduk
5
1
|
24.10.2021 14:30 | Heroj | 5 : 1 | Hajduk |
24.10
14:00
Sloga
OFK RadniÄki
0
1
|
24.10.2021 14:00 | Sloga | 0 : 1 | OFK RadniÄki |
24.10
14:00
Mladost
OFK Polet
7
0
|
24.10.2021 14:00 | Mladost | 7 : 0 | OFK Polet | |||||
24.10
14:00
Proleter
Mladi radnik
1
1
|
24.10.2021 14:00 | Proleter | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
24.10
14:00
Å umadinac
Strmovo
3
1
|
24.10.2021 14:00 | Å umadinac | 3 : 1 | Strmovo |
24.10
14:30
Borac 2016
BaŔtovan 2015
1
0
|
24.10.2021 14:30 | Borac 2016 | 1 : 0 | BaŔtovan 2015 | |||||
24.10
14:30
Žika MarkoviÄ - UÄa
Mladost 1970
5
2
|
24.10.2021 14:30 | Žika MarkoviÄ - UÄa | 5 : 2 | Mladost 1970 | |||||
24.10
14:30
Ram
RadniÄki
1
2
|
24.10.2021 14:30 | Ram | 1 : 2 | RadniÄki | |||||
24.10
14:30
Sloga TOP
Kumane
1
3
|
24.10.2021 14:30 | Sloga TOP | 1 : 3 | Kumane | |||||
24.10
14:30
Pek
Polet
0
1
|
24.10.2021 14:30 | Pek | 0 : 1 | Polet |
24.10
11:00
MurgaÅ” 2012
Tamnava
3
1
|
24.10.2021 11:00 | MurgaÅ” 2012 | 3 : 1 | Tamnava | |||||
24.10
11:00
Trnjaci 2021
OFK Stublenica
4
0
|
24.10.2021 11:00 | Trnjaci 2021 | 4 : 0 | OFK Stublenica | |||||
24.10
11:00
Kolubara (LP)
Brgule
3
0
|
24.10.2021 11:00 | Kolubara (LP) | 3 : 0 | Brgule |
24.10
14:30
Mladost 1936
Mladost (CK)
7
0
|
24.10.2021 14:30 | Mladost 1936 | 7 : 0 | Mladost (CK) |
24.10
14:30
Morava
Å FU Derbi 2016
1
0
|
24.10.2021 14:30 | Morava | 1 : 0 | Å FU Derbi 2016 | |||||
24.10
10:00
Napredak
Mladost (DL)
0
3
|
24.10.2021 10:00 | Napredak | 0 : 3 | Mladost (DL) |
24.10
14:00
BabajiÄ
Napredak
0
0
|
24.10.2021 14:00 | BabajiÄ | 0 : 0 | Napredak | |||||
24.10
14:00
Borac
Rubribreza
4
1
|
24.10.2021 14:00 | Borac | 4 : 1 | Rubribreza | |||||
24.10
14:00
IzviÄaÄ
Stepanje
1
0
|
24.10.2021 14:00 | IzviÄaÄ | 1 : 0 | Stepanje | |||||
24.10
14:00
Mladost
Kolubara
0
4
|
24.10.2021 14:00 | Mladost | 0 : 4 | Kolubara |
24.10
10:00
BuduÄnost (M)
Bliznak-MedveÄica
3
1
|
24.10.2021 10:00 | BuduÄnost (M) | 3 : 1 | Bliznak-MedveÄica | |||||
24.10
10:00
Borac (V)
Polet (SD)
5
1
|
24.10.2021 10:00 | Borac (V) | 5 : 1 | Polet (SD) | |||||
24.10
10:00
Vukovac 98
Vrelo
2
1
|
24.10.2021 10:00 | Vukovac 98 | 2 : 1 | Vrelo |
24.10
11:00
BSK 1924
Napredak
3
0
|
24.10.2021 11:00 | BSK 1924 | 3 : 0 | Napredak | |||||
24.10
11:00
Radnik
Stig (MC)
1
5
|
24.10.2021 11:00 | Radnik | 1 : 5 | Stig (MC) |
24.10
14:30
Rapid
Banatul
0
3
|
24.10.2021 14:30 | Rapid | 0 : 3 | Banatul | |||||
24.10
14:30
Dobrica
JanoŔik
2
3
|
24.10.2021 14:30 | Dobrica | 2 : 3 | JanoŔik |
24.10
10:00
Gornja Trnava 1938
Jarmenovci
5
0
|
24.10.2021 10:00 | Gornja Trnava 1938 | 5 : 0 | Jarmenovci | |||||
24.10
10:00
KrÄevac 04
BuduÄnost MI
0
3
|
24.10.2021 10:00 | KrÄevac 04 | 0 : 3 | BuduÄnost MI | |||||
24.10
10:00
Junkovac
Radoje DomanoviÄ
2
3
|
24.10.2021 10:00 | Junkovac | 2 : 3 | Radoje DomanoviÄ |
24.10
14:30
Napredak 2021
TrgovaÄki
0
6
|
24.10.2021 14:30 | Napredak 2021 | 0 : 6 | TrgovaÄki |
24.10
11:00
Zadrugar
Metaloplastika 2006
2
1
|
24.10.2021 11:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Metaloplastika 2006 | |||||
24.10
11:00
Partizan
CuljkoviÄ
6
3
|
24.10.2021 11:00 | Partizan | 6 : 3 | CuljkoviÄ | |||||
24.10
11:00
Varna
Jelen
2
3
|
24.10.2021 11:00 | Varna | 2 : 3 | Jelen |
24.10
11:00
Mladost Slatina
Rankovac
1
1
|
24.10.2021 11:00 | Mladost Slatina | 1 : 1 | Rankovac | |||||
24.10
11:00
MetliÄ
BojiÄ
6
0
|
24.10.2021 11:00 | MetliÄ | 6 : 0 | BojiÄ | |||||
24.10
11:00
MiŔar
Korman
2
1
|
24.10.2021 11:00 | MiŔar | 2 : 1 | Korman | |||||
24.10
11:00
ZablaÄe
Mladost Svileuva
4
2
|
24.10.2021 11:00 | ZablaÄe | 4 : 2 | Mladost Svileuva | |||||
24.10
11:00
Borac BTG
Jedinstvo
4
1
|
24.10.2021 11:00 | Borac BTG | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.10
11:00
Sava
Rudar
5
1
|
24.10.2021 11:00 | Sava | 5 : 1 | Rudar |
24.10
14:30
Sloga Vitez
Sloga (D)
0
0
|
24.10.2021 14:30 | Sloga Vitez | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
24.10
14:30
Pobeda
Proleter 1932
11
1
|
24.10.2021 14:30 | Pobeda | 11 : 1 | Proleter 1932 | |||||
24.10
14:30
Zemljoradnik 1932
Vojvoda Milenko
1
6
|
24.10.2021 14:30 | Zemljoradnik 1932 | 1 : 6 | Vojvoda Milenko |
24.10
14:30
Napredak
Moravac 1933
11
1
|
24.10.2021 14:30 | Napredak | 11 : 1 | Moravac 1933 | |||||
24.10
14:30
Margum
Sopot
4
1
|
24.10.2021 14:30 | Margum | 4 : 1 | Sopot | |||||
24.10
14:30
Dunavac
Mip Majdan
2
1
|
24.10.2021 14:30 | Dunavac | 2 : 1 | Mip Majdan |
24.10
10:30
Stolice
Mladost (B)
5
4
|
24.10.2021 10:30 | Stolice | 5 : 4 | Mladost (B) | |||||
24.10
10:30
Jadar
Hajduk
1
3
|
24.10.2021 10:30 | Jadar | 1 : 3 | Hajduk | |||||
24.10
10:30
Sloga
Jadar 07
4
3
|
24.10.2021 10:30 | Sloga | 4 : 3 | Jadar 07 | |||||
24.10
10:30
Granit
Borac
2
1
|
24.10.2021 10:30 | Granit | 2 : 1 | Borac | |||||
24.10
10:30
Vuk
GradiliŔte
2
0
|
24.10.2021 10:30 | Vuk | 2 : 0 | GradiliŔte |
24.10
14:30
BeloŔevac
BujaÄiÄ
3
0
|
24.10.2021 14:30 | BeloÅ”evac | 3 : 0 | BujaÄiÄ | |||||
24.10
16:15
Mladost
Zadrugar
7
1
|
24.10.2021 16:15 | Mladost | 7 : 1 | Zadrugar | |||||
24.10
14:30
Ribnikar
Sloga GoriÄ
5
1
|
24.10.2021 14:30 | Ribnikar | 5 : 1 | Sloga GoriÄ |
24.10
11:00
MisaÄa
Vrbica
3
3
|
24.10.2021 11:00 | MisaÄa | 3 : 3 | Vrbica |
24.10
14:30
UmÄari
OFK Mladost
1
3
|
24.10.2021 14:30 | UmÄari | 1 : 3 | OFK Mladost | |||||
24.10
14:30
GroÄanski fudbalski klub
Hajduk
1
2
|
24.10.2021 14:30 | GroÄanski fudbalski klub | 1 : 2 | Hajduk |
24.10
14:30
Sloga
Udarnik
1
3
|
24.10.2021 14:30 | Sloga | 1 : 3 | Udarnik | |||||
24.10
14:30
BSK
BuduÄnost
1
0
|
24.10.2021 14:30 | BSK | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
24.10
14:30
Jedinstvo
Proleter
7
2
|
24.10.2021 14:30 | Jedinstvo | 7 : 2 | Proleter |
24.10
13:30
Resavac
Resavski Despoti
0
1
|
24.10.2021 13:30 | Resavac | 0 : 1 | Resavski Despoti | |||||
24.10
13:30
Resava
Napredak
7
4
|
24.10.2021 13:30 | Resava | 7 : 4 | Napredak |
24.10
14:30
OFK Slavija
Vrbovac
0
3
|
24.10.2021 14:30 | OFK Slavija | 0 : 3 | Vrbovac | |||||
24.10
14:30
Zeppelin 026
Drugovac
1
1
|
24.10.2021 14:30 | Zeppelin 026 | 1 : 1 | Drugovac | |||||
24.10
14:30
Kolarac
Petrijevac
2
3
|
24.10.2021 14:30 | Kolarac | 2 : 3 | Petrijevac |
24.10
10:00
SFK Glogovac
PSS-192
0
0
|
24.10.2021 10:00 | SFK Glogovac | 0 : 0 | PSS-192 |
24.10
13:00
Radnik
Å iroki Brijeg
1
2
|
24.10.2021 13:00 | Radnik | 1 : 2 | Å iroki Brijeg | |||||
24.10
13:00
PosuŔje
ŽeljezniÄar
2
0
|
24.10.2021 13:00 | PosuÅ”je | 2 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
24.10
19:30
Tuzla City
Borac
1
1
|
24.10.2021 19:30 | Tuzla City | 1 : 1 | Borac |
24.10
14:30
Sloboda
Zvijezda 09
1
0
|
24.10.2021 14:30 | Sloboda | 1 : 0 | Zvijezda 09 |
24.10
14:30
TOÅ K
Rudar
1
0
|
24.10.2021 14:30 | TOÅ K | 1 : 0 | Rudar |
24.10
14:30
Mladost
OFK Titograd
2
0
|
24.10.2021 14:30 | Mladost | 2 : 0 | OFK Titograd |
24.10
14:00
Komovi
Brskovo
1
0
|
24.10.2021 14:00 | Komovi | 1 : 0 | Brskovo | |||||
24.10
14:00
Polimlje
Petnjica
3
2
|
24.10.2021 14:00 | Polimlje | 3 : 2 | Petnjica |
24.10
15:00
Orjen
Budva
0
2
|
24.10.2021 15:00 | Orjen | 0 : 2 | Budva | |||||
24.10
15:00
Otrant Olympic
ObiliÄ
0
1
|
24.10.2021 15:00 | Otrant Olympic | 0 : 1 | ObiliÄ | |||||
24.10
15:00
Hajduk
LovÄen
3
1
|
24.10.2021 15:00 | Hajduk | 3 : 1 | LovÄen | |||||
24.10
10:00
Sloga (R)
Sloga (SB)
3
1
|
24.10.2021 10:00 | Sloga (R) | 3 : 1 | Sloga (SB) |
24.10
15:00
OFK NikÅ”iÄ
Zora
4
0
|
24.10.2021 15:00 | OFK NikÅ”iÄ | 4 : 0 | Zora | |||||
24.10
15:00
Internacional
Ilarion
3
0
|
24.10.2021 15:00 | Internacional | 3 : 0 | Ilarion | |||||
24.10
15:00
Iskra 2
Drezga
3
2
|
24.10.2021 15:00 | Iskra 2 | 3 : 2 | Drezga | |||||
24.10
15:00
Olympico
Adria
2
1
|
24.10.2021 15:00 | Olympico | 2 : 1 | Adria | |||||
24.10
15:00
Crvena stijena
Polet Stars
2
1
|
24.10.2021 15:00 | Crvena stijena | 2 : 1 | Polet Stars | |||||
24.10
15:00
Karioke
Zabjelo
1
2
|
24.10.2021 15:00 | Karioke | 1 : 2 | Zabjelo | |||||
24.10
15:00
Ribnica
Ilarion 2
4
0
|
24.10.2021 15:00 | Ribnica | 4 : 0 | Ilarion 2 |
24.10
15:00
Brentford
Leicester City
1
2
|
24.10.2021 15:00 | Brentford | 1 : 2 | Leicester City | |||||
24.10
17:30
Manchester United
Liverpool
0
5
|
24.10.2021 17:30 | Manchester United | 0 : 5 | Liverpool | |||||
24.10
15:00
West Ham United
Tottenham Hotspur
1
0
|
24.10.2021 15:00 | West Ham United | 1 : 0 | Tottenham Hotspur |
24.10
13:30
Barnsley
Sheffield United
2
3
|
24.10.2021 13:30 | Barnsley | 2 : 3 | Sheffield United | |||||
24.10
16:00
Nottingham Forest
Fulham
0
4
|
24.10.2021 16:00 | Nottingham Forest | 0 : 4 | Fulham |
24.10
21:00
Atletico Madrid
Real Sociedad
2
2
|
24.10.2021 21:00 | Atletico Madrid | 2 : 2 | Real Sociedad | |||||
24.10
16:15
Barcelona
Real Madrid
1
2
|
24.10.2021 16:15 | Barcelona | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
24.10
18:30
Real Betis
Rayo Vallecano
3
2
|
24.10.2021 18:30 | Real Betis | 3 : 2 | Rayo Vallecano | |||||
24.10
14:00
Sevilla
Levante
5
3
|
24.10.2021 14:00 | Sevilla | 5 : 3 | Levante |
24.10
17:30
Stuttgart
Union Berlin
1
1
|
24.10.2021 17:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Union Berlin | |||||
24.10
15:30
Kƶln
Bayer 04 Leverkusen
2
2
|
24.10.2021 15:30 | Kƶln | 2 : 2 | Bayer 04 Leverkusen | |||||
24.10
19:30
Bochum
Eintracht
2
0
|
24.10.2021 19:30 | Bochum | 2 : 0 | Eintracht |
24.10
12:30
Atalanta
Udinese
1
1
|
24.10.2021 12:30 | Atalanta | 1 : 1 | Udinese | |||||
24.10
15:00
Fiorentina
Cagliari
3
0
|
24.10.2021 15:00 | Fiorentina | 3 : 0 | Cagliari | |||||
24.10
15:00
Hellas Verona
Lazio
4
1
|
24.10.2021 15:00 | Hellas Verona | 4 : 1 | Lazio | |||||
24.10
20:45
Inter
Juventus
1
1
|
24.10.2021 20:45 | Inter | 1 : 1 | Juventus | |||||
24.10
18:00
Roma
Napoli
0
0
|
24.10.2021 18:00 | Roma | 0 : 0 | Napoli |
24.10
15:00
Lens
Metz
4
1
|
24.10.2021 15:00 | Lens | 4 : 1 | Metz | |||||
24.10
15:00
Lorient
Bordeaux
1
1
|
24.10.2021 15:00 | Lorient | 1 : 1 | Bordeaux | |||||
24.10
20:45
Olympique Marseille
PSG
0
0
|
24.10.2021 20:45 | Olympique Marseille | 0 : 0 | PSG | |||||
24.10
17:00
Monaco
Montpellier
3
1
|
24.10.2021 17:00 | Monaco | 3 : 1 | Montpellier | |||||
24.10
13:00
Nice
Olympique Lyonnais
3
2
|
24.10.2021 13:00 | Nice | 3 : 2 | Olympique Lyonnais | |||||
24.10
15:00
Reims
Troyes
1
2
|
24.10.2021 15:00 | Reims | 1 : 2 | Troyes | |||||
24.10
15:00
Rennes
Strasbourg
1
0
|
24.10.2021 15:00 | Rennes | 1 : 0 | Strasbourg |
24.10
14:30
KaraÄorÄe
Napredak Junior 2018
2
6
|
24.10.2021 14:30 | KaraÄorÄe | 2 : 6 | Napredak Junior 2018 | |||||
24.10
15:00
Kolubara
Spartak DOO
1
2
|
24.10.2021 15:00 | Kolubara | 1 : 2 | Spartak DOO | |||||
24.10
15:00
MaÄva
ŽGFK Lavice DuboÄica
2
3
|
24.10.2021 15:00 | MaÄva | 2 : 3 | ŽGFK Lavice DuboÄica |
24.10
14:30
Slatke male
Loznica
0
5
|
24.10.2021 14:30 | Slatke male | 0 : 5 | Loznica |
24.10
14:00
Proleter
Nova Kolonija
9
1
|
24.10.2021 14:00 | Proleter | 9 : 1 | Nova Kolonija |
24.10
13:30
Mladost (L)
Å umadija 1903
0
0
|
24.10.2021 13:30 | Mladost (L) | 0 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
24.10
13:30
Sunrise Å abac
Mladi radnik 1926
3
0
|
24.10.2021 13:30 | Sunrise Å abac | 3 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
24.10
13:30
Zlatibor
Novi Pazar
1
3
|
24.10.2021 13:30 | Zlatibor | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
24.10
13:30
RadniÄki (V)
Borac 1926
2
2
|
24.10.2021 13:30 | RadniÄki (V) | 2 : 2 | Borac 1926 | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo
Sloga (K)
2
1
|
24.10.2021 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
24.10
13:30
Loznica
Javor
2
0
|
24.10.2021 13:30 | Loznica | 2 : 0 | Javor | |||||
24.10
13:30
Metalac (GM)
Sloga (P)
3
1
|
24.10.2021 13:30 | Metalac (GM) | 3 : 1 | Sloga (P) |
24.10
Morava 1918
GFK Jagodina
1
2
|
24.10.2021 | Morava 1918 | 1 : 2 | GFK Jagodina | |||||
24.10
Timok 1919
Trayal
1
0
|
24.10.2021 | Timok 1919 | 1 : 0 | Trayal | |||||
24.10
Bor 1919
Jedinstvo
1
2
|
24.10.2021 | Bor 1919 | 1 : 2 | Jedinstvo |
24.10
OFK TopliÄanin
Real
3
2
|
24.10.2021 | OFK TopliÄanin | 3 : 2 | Real | |||||
24.10
BuduÄnost
Kopernikus ŽeležniÄar
1
0
|
24.10.2021 | BuduÄnost | 1 : 0 | Kopernikus ŽeležniÄar |
24.10
10:30
Mladost (NS)
Index
0
6
|
24.10.2021 10:30 | Mladost (NS) | 0 : 6 | Index | |||||
24.10
10:00
Kabel
Prof. Bolesnikov
1
1
|
24.10.2021 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Prof. Bolesnikov | |||||
24.10
09:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk 1912
3
2
|
24.10.2021 09:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 2 | Hajduk 1912 |
24.10
10:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (Å )
8
1
|
24.10.2021 10:00 | Petar PuaÄa | 8 : 1 | RadniÄki (Å ) | |||||
24.10
10:00
ŽelezniÄar
InÄija
3
2
|
24.10.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | InÄija | |||||
24.10
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (Zr)
3
6
|
24.10.2021 10:00 | RadniÄki (NP) | 3 : 6 | RadniÄki (Zr) | |||||
24.10
10:00
RadniÄki (SM)
Omladinac
0
0
|
24.10.2021 10:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 0 | Omladinac | |||||
24.10
12:00
Petrika
OFK VrŔac
1
2
|
24.10.2021 12:00 | Petrika | 1 : 2 | OFK VrŔac |
24.10
13:00
BSK BorÄa
Zvezdara
12
0
|
24.10.2021 13:00 | BSK BorÄa | 12 : 0 | Zvezdara | |||||
24.10
10:00
Lokomotiva
SinÄeliÄ
2
0
|
24.10.2021 10:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
24.10
10:00
IMT 2
Internacional
0
1
|
24.10.2021 10:00 | IMT 2 | 0 : 1 | Internacional | |||||
24.10
13:30
BASK
Brodarac 2
5
0
|
24.10.2021 13:30 | BASK | 5 : 0 | Brodarac 2 |
24.10
00:00
Mladost (BJ)
Jedinstvo (SP)
4
2
|
24.10.2021 00:00 | Mladost (BJ) | 4 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
24.10
00:00
1. Maj
OFK Kikinda
0
8
|
24.10.2021 00:00 | 1. Maj | 0 : 8 | OFK Kikinda | |||||
24.10
10:00
Feniks 1995
OFK BeÄej 1918
5
3
|
24.10.2021 10:00 | Feniks 1995 | 5 : 3 | OFK BeÄej 1918 |
24.10
10:00
BuduÄnost (A)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
7
|
24.10.2021 10:00 | BuduÄnost (A) | 2 : 7 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
24.10
10:00
KaraÄorÄe
Jedinstvo Putevi
3
1
|
24.10.2021 10:00 | KaraÄorÄe | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
24.10
10:00
OFK Senjak
Takovo
1
0
|
24.10.2021 10:00 | OFK Senjak | 1 : 0 | Takovo | |||||
24.10
10:00
Novi Pazar
Crnokosa
6
1
|
24.10.2021 10:00 | Novi Pazar | 6 : 1 | Crnokosa |
24.10
Badljevica
Lunjevac
1
8
|
24.10.2021 | Badljevica | 1 : 8 | Lunjevac | |||||
24.10
Stari Hrast 2018
Skobalj
0
9
|
24.10.2021 | Stari Hrast 2018 | 0 : 9 | Skobalj |
24.10
13:00
Mladost (L)
Voždovac
1
0
|
24.10.2021 13:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Voždovac | |||||
24.10
15:00
Crvena zvezda
Spartak ŽK
6
0
|
24.10.2021 15:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Spartak ŽK | |||||
24.10
11:00
ÄukariÄki
Vojvodina
3
2
|
24.10.2021 11:00 | ÄukariÄki | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
24.10
15:30
Zemun
RadniÄki 1923
0
0
|
24.10.2021 15:30 | Zemun | 0 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
24.10
10:00
Rad
Brodarac
2
0
|
24.10.2021 10:00 | Rad | 2 : 0 | Brodarac |
24.10
11:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1903
3
1
|
24.10.2021 11:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
24.10
11:00
Apolon 4
GFK Sloboda
3
1
|
24.10.2021 11:00 | Apolon 4 | 3 : 1 | GFK Sloboda | |||||
24.10
11:00
RadniÄki (V)
Borac 1926
1
0
|
24.10.2021 11:00 | RadniÄki (V) | 1 : 0 | Borac 1926 | |||||
24.10
11:00
Jedinstvo
Sloga (K)
1
0
|
24.10.2021 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
24.10
11:00
Metalac (GM)
Savacijum
2
1
|
24.10.2021 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 1 | Savacijum |
24.10
Timok 1919
Trayal
2
1
|
24.10.2021 | Timok 1919 | 2 : 1 | Trayal | |||||
24.10
Dinamo
RadniÄki 2
1
7
|
24.10.2021 | Dinamo | 1 : 7 | RadniÄki 2 | |||||
24.10
Radnik
RadniÄki (P)
3
0
|
24.10.2021 | Radnik | 3 : 0 | RadniÄki (P) |
24.10
11:00
RFK NS 1921
Hajduk 1912
2
4
|
24.10.2021 11:00 | RFK NS 1921 | 2 : 4 | Hajduk 1912 |
24.10
12:00
Petar PuaÄa
Podrinje
3
4
|
24.10.2021 12:00 | Petar PuaÄa | 3 : 4 | Podrinje | |||||
24.10
12:00
ŽelezniÄar
InÄija
2
1
|
24.10.2021 12:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | InÄija | |||||
24.10
11:00
RadniÄki (SM)
Omladinac
1
0
|
24.10.2021 11:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | Omladinac | |||||
24.10
10:00
Petrika
OFK VrŔac
0
0
|
24.10.2021 10:00 | Petrika | 0 : 0 | OFK VrŔac | |||||
24.10
11:00
Dinamo 1945
ODR
3
3
|
24.10.2021 11:00 | Dinamo 1945 | 3 : 3 | ODR |
24.10
16:00
SinÄeliÄ
OFK Beograd
0
1
|
24.10.2021 16:00 | SinÄeliÄ | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
24.10
12:00
Lokomotiva
RFK GrafiÄar
0
0
|
24.10.2021 12:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | RFK GrafiÄar |
24.10
10:00
TrepÄa
Jedinstvo 2017
2
5
|
24.10.2021 10:00 | TrepÄa | 2 : 5 | Jedinstvo 2017 |
24.10
12:00
OFK Vrbas
OFK Kikinda
2
1
|
24.10.2021 12:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | OFK Kikinda |
24.10
10:00
Strmovo 1986
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
7
|
24.10.2021 10:00 | Strmovo 1986 | 0 : 7 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
24.10
10:00
Rudar (S)
VGSK
3
0
|
24.10.2021 10:00 | Rudar (S) | 3 : 0 | VGSK | |||||
24.10
10:00
SuŔica
Äerdap
7
0
|
24.10.2021 10:00 | SuÅ”ica | 7 : 0 | Äerdap | |||||
24.10
10:00
Mladi radnik 1926
OPK Rudar 1933
2
0
|
24.10.2021 10:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
24.10
10:00
Arsenal
ŽelezniÄar
|
24.10.2021 10:00 | Arsenal | : | ŽelezniÄar | |||||
24.10
10:00
Å umadija (A)
Jasenica 2017
5
1
|
24.10.2021 10:00 | Å umadija (A) | 5 : 1 | Jasenica 2017 |
24.10
10:00
Sloga (BB)
Sloboda (Ä)
4
1
|
24.10.2021 10:00 | Sloga (BB) | 4 : 1 | Sloboda (Ä) |
24.10
09:00
Tavankut
RadniÄki 1905
3
4
|
24.10.2021 09:00 | Tavankut | 3 : 4 | RadniÄki 1905 |
24.10
13:30
Kolubara
Borac (L)
|
24.10.2021 13:30 | Kolubara | : | Borac (L) |
24.10
Kabel
FruŔkogorac
|
24.10.2021 | Kabel | : | FruŔkogorac | |||||
24.10
Sutjeska
RFK Novi Sad 1921
6
1
|
24.10.2021 | Sutjeska | 6 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
24.10
13:30
Sloga (P)
Mladost (L)
1
1
|
24.10.2021 13:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | Mladost (L) |
24.10
09:00
Brodarac 2
BSK BorÄa
1
1
|
24.10.2021 09:00 | Brodarac 2 | 1 : 1 | BSK BorÄa | |||||
24.10
09:00
Å umadinac
Rad 2
0
8
|
24.10.2021 09:00 | Å umadinac | 0 : 8 | Rad 2 | |||||
24.10
16:30
Zemun 2
Kolubara
2
5
|
24.10.2021 16:30 | Zemun 2 | 2 : 5 | Kolubara | |||||
24.10
11:00
BSK 1925
Rakovica
2
1
|
24.10.2021 11:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Rakovica |
24.10
10:00
Kiker
Å umadija 1903
4
0
|
24.10.2021 10:00 | Kiker | 4 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
24.10
10:00
AF AS Novi Pazar
Apolon 2018
1
1
|
24.10.2021 10:00 | AF AS Novi Pazar | 1 : 1 | Apolon 2018 | |||||
24.10
10:00
Apolon 4
Kosmet
3
0
|
24.10.2021 10:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Kosmet | |||||
24.10
10:00
Sloga (K)
Novi Pazar
1
0
|
24.10.2021 10:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
24.10
11:00
Rudar (KM)
SuŔica
6
1
|
24.10.2021 11:00 | Rudar (KM) | 6 : 1 | SuŔica | |||||
24.10
10:00
Sport Klub 99
Bubamara
4
1
|
24.10.2021 10:00 | Sport Klub 99 | 4 : 1 | Bubamara | |||||
24.10
10:00
Bane 1931
Pazar Juniors
1
3
|
24.10.2021 10:00 | Bane 1931 | 1 : 3 | Pazar Juniors |
24.10
10:00
Zlatibor
Polimlje
2
1
|
24.10.2021 10:00 | Zlatibor | 2 : 1 | Polimlje | |||||
24.10
10:00
GauÄosi
Metalac
1
0
|
24.10.2021 10:00 | GauÄosi | 1 : 0 | Metalac | |||||
24.10
10:00
Sloga (BB)
Sloga (P)
4
2
|
24.10.2021 10:00 | Sloga (BB) | 4 : 2 | Sloga (P) | |||||
24.10
10:00
Ares 2015
Sloboda (Ä)
1
4
|
24.10.2021 10:00 | Ares 2015 | 1 : 4 | Sloboda (Ä) | |||||
24.10
10:00
Borac 1926
Takovo
4
0
|
24.10.2021 10:00 | Borac 1926 | 4 : 0 | Takovo | |||||
24.10
10:00
Jedinstvo Putevi
Javor Matis
4
0
|
24.10.2021 10:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Javor Matis | |||||
24.10
10:00
Mladost (L)
Spartak 1976
6
0
|
24.10.2021 10:00 | Mladost (L) | 6 : 0 | Spartak 1976 |
24.10
09:30
Derby 2015
Omladinac
16
0
|
24.10.2021 09:30 | Derby 2015 | 16 : 0 | Omladinac | |||||
24.10
10:00
Sporto 023
Jedinstvo (SP)
3
0
|
24.10.2021 10:00 | Sporto 023 | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
24.10
10:00
RadniÄki (Zr)
OFK VrŔac
0
0
|
24.10.2021 10:00 | RadniÄki (Zr) | 0 : 0 | OFK VrÅ”ac |
24.10
11:00
MaÄva 1929
Jedinstvo (Ub)
1
3
|
24.10.2021 11:00 | MaÄva 1929 | 1 : 3 | Jedinstvo (Ub) | |||||
24.10
10:00
Sun Rise
Loznica
4
0
|
24.10.2021 10:00 | Sun Rise | 4 : 0 | Loznica | |||||
24.10
10:00
Ribnica
Omladinac 2014
1
4
|
24.10.2021 10:00 | Ribnica | 1 : 4 | Omladinac 2014 | |||||
24.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Savacium
1
4
|
24.10.2021 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 4 | Savacium |
24.10
10:00
AF ÄokiÄ
Jasenica 2017
0
2
|
24.10.2021 10:00 | AF ÄokiÄ | 0 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
24.10
10:00
VGSK
Å umadija
3
4
|
24.10.2021 10:00 | VGSK | 3 : 4 | Å umadija | |||||
24.10
10:00
Plana
Mladi radnik 1926
3
1
|
24.10.2021 10:00 | Plana | 3 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
24.10
10:00
OPK Rudar 1933
Soko 2015
2
0
|
24.10.2021 10:00 | OPK Rudar 1933 | 2 : 0 | Soko 2015 | |||||
24.10
10:00
Sloga 33
AF Duljaj
0
3
|
24.10.2021 10:00 | Sloga 33 | 0 : 3 | AF Duljaj | |||||
24.10
10:00
Smederevo 1924
RSK
0
5
|
24.10.2021 10:00 | Smederevo 1924 | 0 : 5 | RSK | |||||
24.10
10:00
PetliÄ SD 2006
ŽelezniÄar
1
1
|
24.10.2021 10:00 | PetliÄ SD 2006 | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
24.10
10:00
Cepelin 026
Zvižd
8
0
|
24.10.2021 10:00 | Cepelin 026 | 8 : 0 | Zvižd |
24.10
10:00
AFK
Arena Su
2
2
|
24.10.2021 10:00 | AFK | 2 : 2 | Arena Su | |||||
24.10
09:00
BajŔa
RadniÄki 1905
4
2
|
24.10.2021 09:00 | BajÅ”a | 4 : 2 | RadniÄki 1905 |
24.10
12:00
Sunrise Å abac
MaÄva
3
0
|
24.10.2021 12:00 | Sunrise Å abac | 3 : 0 | MaÄva | |||||
24.10
10:00
Cer
OFK Majur
1
1
|
24.10.2021 10:00 | Cer | 1 : 1 | OFK Majur |
24.10
13:00
RadniÄki
Mladost
|
24.10.2021 13:00 | RadniÄki | : | Mladost |
24.10
13:00
Moskva
Polet
3
0
|
24.10.2021 13:00 | Moskva | 3 : 0 | Polet |
24.10
09:30
TSC '09
SuTeam Akademija
8
0
|
24.10.2021 09:30 | TSC '09 | 8 : 0 | SuTeam Akademija | |||||
24.10
10:00
ObiliÄ
Tisa NjerÅ”
0
0
|
24.10.2021 10:00 | ObiliÄ | 0 : 0 | Tisa NjerÅ” |
24.10
11:30
Å umadinac
Srem
3
0
|
24.10.2021 11:30 | Å umadinac | 3 : 0 | Srem | |||||
24.10
09:00
Zemun
IMT
9
2
|
24.10.2021 09:00 | Zemun | 9 : 2 | IMT |
24.10
16:30
Kolubara 1
Å F IvanÄa
4
4
|
24.10.2021 16:30 | Kolubara 1 | 4 : 4 | Å F IvanÄa | |||||
24.10
10:00
TEK Sloga
Borac (L)
3
0
|
24.10.2021 10:00 | TEK Sloga | 3 : 0 | Borac (L) |
24.10
10:00
Omladinac
RadniÄki (V)
4
1
|
24.10.2021 10:00 | Omladinac | 4 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
24.10
10:00
Ribnica
POFK ŽelezniÄar
4
1
|
24.10.2021 10:00 | Ribnica | 4 : 1 | POFK ŽelezniÄar | |||||
24.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 014
Pambukovica
1
1
|
24.10.2021 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 014 | 1 : 1 | Pambukovica | |||||
24.10
10:00
Zadrugar
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
24.10.2021 10:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
24.10
10:00
OFK Senjak
Vojvode
3
0
|
24.10.2021 10:00 | OFK Senjak | 3 : 0 | Vojvode | |||||
24.10
10:00
OFK OseÄina
TeŔnjar Stari Grad
1
3
|
24.10.2021 10:00 | OFK OseÄina | 1 : 3 | TeÅ”njar Stari Grad |
24.10
10:00
Pomoravlje 1946
SFU Gornjak
5
3
|
24.10.2021 10:00 | Pomoravlje 1946 | 5 : 3 | SFU Gornjak | |||||
24.10
11:00
ŽelezniÄar
OPK Rudar 1933
1
4
|
24.10.2021 11:00 | ŽelezniÄar | 1 : 4 | OPK Rudar 1933 | |||||
24.10
13:00
Mladi Radnik 1926
RSK
3
0
|
24.10.2021 13:00 | Mladi Radnik 1926 | 3 : 0 | RSK |
24.10
12:00
Trstenik PPT
Vukovi
5
0
|
24.10.2021 12:00 | Trstenik PPT | 5 : 0 | Vukovi | |||||
24.10
12:00
OFK ParaÄin
RadniÄki (S)
6
3
|
24.10.2021 12:00 | OFK ParaÄin | 6 : 3 | RadniÄki (S) |
24.10
10:00
Zlatibor
BuduÄnost
3
0
|
24.10.2021 10:00 | Zlatibor | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
24.10
13:00
GFK Sloboda
Sloga (BB)
5
2
|
24.10.2021 13:00 | GFK Sloboda | 5 : 2 | Sloga (BB) |
24.10
Lazarevac
Å F IvanÄa
0
5
|
24.10.2021 | Lazarevac | 0 : 5 | Å F IvanÄa | |||||
24.10
Napredak
ŽFK Kolubara
|
24.10.2021 | Napredak | : | ŽFK Kolubara | |||||
24.10
Kolubara 3
Kolubara 2
1
7
|
24.10.2021 | Kolubara 3 | 1 : 7 | Kolubara 2 | |||||
24.10
Kolubara 1
Akademija fudbala
0
0
|
24.10.2021 | Kolubara 1 | 0 : 0 | Akademija fudbala | |||||
24.10
Omladinac
Kolubara 3
3
0
|
24.10.2021 | Omladinac | 3 : 0 | Kolubara 3 | |||||
24.10
Å F IvanÄa
Å F Lajkovac
3
2
|
24.10.2021 | Å F IvanÄa | 3 : 2 | Å F Lajkovac |
24.10
Kolubara 1
UÅ”Äe Novi Beograd
7
0
|
24.10.2021 | Kolubara 1 | 7 : 0 | UÅ”Äe Novi Beograd | |||||
24.10
UÅ”Äe Novi Beograd
Omladinac
0
3
|
24.10.2021 | UÅ”Äe Novi Beograd | 0 : 3 | Omladinac | |||||
24.10
Å F Lajkovac
TEK Sloga
1
2
|
24.10.2021 | Å F Lajkovac | 1 : 2 | TEK Sloga | |||||
24.10
Kolubara 1
Omladinac
3
0
|
24.10.2021 | Kolubara 1 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
24.10
Mladost
Akademija fudbala
1
2
|
24.10.2021 | Mladost | 1 : 2 | Akademija fudbala | |||||
24.10
Borac
ŽelezniÄar
0
5
|
24.10.2021 | Borac | 0 : 5 | ŽelezniÄar |
24.10
Å F Lajkovac
Akademija fudbala 1
0
3
|
24.10.2021 | Å F Lajkovac | 0 : 3 | Akademija fudbala 1 | |||||
24.10
Akademija fudbala 2
Kalimero
4
3
|
24.10.2021 | Akademija fudbala 2 | 4 : 3 | Kalimero | |||||
24.10
Real 28 -2
Lazarevac 2
|
24.10.2021 | Real 28 -2 | : | Lazarevac 2 | |||||
24.10
Real 28 - 1
Lazarevac 1
|
24.10.2021 | Real 28 - 1 | : | Lazarevac 1 |
24.10
19:00
Cedevita Olimpija
BuduÄnost VOLI
79
84
|
24.10.2021 19:00 | Cedevita Olimpija | 79 : 84 | BuduÄnost VOLI | |||||
24.10
17:00
Mornar Barsko zlato
Crvena zvezda MTS
69
77
|
24.10.2021 17:00 | Mornar Barsko zlato | 69 : 77 | Crvena zvezda MTS | |||||
24.10
12:00
Mega Mozzart
FMP Meridian
82
89
|
24.10.2021 12:00 | Mega Mozzart | 82 : 89 | FMP Meridian |
24.10
18:00
OKK Novi Pazar
Dynamic VIP PAY
78
84
|
24.10.2021 18:00 | OKK Novi Pazar | 78 : 84 | Dynamic VIP PAY |
24.10
18:30
Star
Hercegovac
78
85
|
24.10.2021 18:30 | Star | 78 : 85 | Hercegovac |
24.10
17:30
Beovuk 72
Napredak Junior
74
68
|
24.10.2021 17:30 | Beovuk 72 | 74 : 68 | Napredak Junior | |||||
24.10
13:30
Žitko Basket
ÄaÄak 94
109
112
|
24.10.2021 13:30 | Žitko Basket | 109 : 112 | ÄaÄak 94 |
24.10
19:30
Borac
Beko
65
79
|
24.10.2021 19:30 | Borac | 65 : 79 | Beko |
24.10
17:00
MileŔevac
Crnokosa
124
64
|
24.10.2021 17:00 | MileŔevac | 124 : 64 | Crnokosa |
24.10
16:00
OKK Vlasotince
Knjaževac 1950
63
87
|
24.10.2021 16:00 | OKK Vlasotince | 63 : 87 | Knjaževac 1950 | |||||
24.10
18:30
OKK Junior
Morava
67
96
|
24.10.2021 18:30 | OKK Junior | 67 : 96 | Morava |
24.10
16:30
Ratnici Target Sport
Jablanica
91
81
|
24.10.2021 16:30 | Ratnici Target Sport | 91 : 81 | Jablanica |
24.10
19:00
Sloven
Joker
67
98
|
24.10.2021 19:00 | Sloven | 67 : 98 | Joker |
24.10
13:30
Gorica
Eko Sport
68
59
|
24.10.2021 13:30 | Gorica | 68 : 59 | Eko Sport | |||||
24.10
16:25
BorÄa
Real
60
66
|
24.10.2021 16:25 | BorÄa | 60 : 66 | Real | |||||
24.10
12:15
ABBA
Cerak
70
59
|
24.10.2021 12:15 | ABBA | 70 : 59 | Cerak |
24.10
12:20
Mondo Basket
Veba Basket
72
64
|
24.10.2021 12:20 | Mondo Basket | 72 : 64 | Veba Basket |
24.10
20:00
Mladost 2014
OseÄina
67
58
|
24.10.2021 20:00 | Mladost 2014 | 67 : 58 | OseÄina | |||||
24.10
15:30
ApaÄ
MVP 3x3
66
70
|
24.10.2021 15:30 | ApaÄ | 66 : 70 | MVP 3x3 | |||||
24.10
17:00
Å abac
Mix
84
72
|
24.10.2021 17:00 | Å abac | 84 : 72 | Mix |
24.10
13:00
BabajiÄ
Sloga
59
74
|
24.10.2021 13:00 | BabajiÄ | 59 : 74 | Sloga |
24.10
16:00
Apatin
Futog 1276
65
88
|
24.10.2021 16:00 | Apatin | 65 : 88 | Futog 1276 | |||||
24.10
16:30
Spartak
BuduÄnost
80
69
|
24.10.2021 16:30 | Spartak | 80 : 69 | BuduÄnost |
24.10
16:00
Proleter
Basketball Stars
77
71
|
24.10.2021 16:00 | Proleter | 77 : 71 | Basketball Stars | |||||
24.10
19:00
Akademik
Crvenka
114
76
|
24.10.2021 19:00 | Akademik | 114 : 76 | Crvenka |
24.10
13:00
Å imanovci
Dinamo
61
70
|
24.10.2021 13:00 | Å imanovci | 61 : 70 | Dinamo | |||||
24.10
17:00
Agrobanat
Partizan
80
74
|
24.10.2021 17:00 | Agrobanat | 80 : 74 | Partizan | |||||
24.10
19:30
Jadran
Vojka
100
72
|
24.10.2021 19:30 | Jadran | 100 : 72 | Vojka |
24.10
16:30
Bin
Svrljig
84
77
|
24.10.2021 16:30 | Bin | 84 : 77 | Svrljig | |||||
24.10
16:00
Hisar
KurŔumlija
54
89
|
24.10.2021 16:00 | Hisar | 54 : 89 | KurŔumlija | |||||
24.10
18:00
OKK Sokobanja
Jastreb
61
70
|
24.10.2021 18:00 | OKK Sokobanja | 61 : 70 | Jastreb |
24.10
18:00
Sloga (B)
Sloga (D)
84
71
|
24.10.2021 18:00 | Sloga (B) | 84 : 71 | Sloga (D) | |||||
24.10
19:00
Sloga (PM)
Äuprija
61
84
|
24.10.2021 19:00 | Sloga (PM) | 61 : 84 | Äuprija |
24.10
13:00
MKA 2017
ŽelezniÄar
74
65
|
24.10.2021 13:00 | MKA 2017 | 74 : 65 | ŽelezniÄar |
24.10
15:30
Palanka 2021
Bagdala
55
60
|
24.10.2021 15:30 | Palanka 2021 | 55 : 60 | Bagdala | |||||
24.10
14:30
RadniÄki SPD 2
Trstenik
89
42
|
24.10.2021 14:30 | RadniÄki SPD 2 | 89 : 42 | Trstenik |
24.10
16:30
Ras
Mondo Basket
74
43
|
24.10.2021 16:30 | Ras | 74 : 43 | Mondo Basket | |||||
24.10
18:00
KaraÄorÄevo
SO ŽKK
53
84
|
24.10.2021 18:00 | KaraÄorÄevo | 53 : 84 | SO ŽKK | |||||
24.10
14:25
BorÄa
Äelarevo
70
58
|
24.10.2021 14:25 | BorÄa | 70 : 58 | Äelarevo |
24.10
18:00
Partizan 1953
Student
83
70
|
24.10.2021 18:00 | Partizan 1953 | 83 : 70 | Student | |||||
24.10
18:30
Crvena zvezda
Kraljevo
81
73
|
24.10.2021 18:30 | Crvena zvezda | 81 : 73 | Kraljevo |
24.10
17:00
K
Novosadska ŽKA
70
84
|
24.10.2021 17:00 | K | 70 : 84 | Novosadska ŽKA | |||||
24.10
18:00
Rudar 1903
RadniÄki
54
65
|
24.10.2021 18:00 | Rudar 1903 | 54 : 65 | RadniÄki | |||||
24.10
15:00
Srbobran
Ljubovija
63
75
|
24.10.2021 15:00 | Srbobran | 63 : 75 | Ljubovija | |||||
24.10
16:00
Spartak
Gimnazijalac
88
53
|
24.10.2021 16:00 | Spartak | 88 : 53 | Gimnazijalac |
24.10
15:00
Novi Pazar
RadniÄki 1950
64
88
|
24.10.2021 15:00 | Novi Pazar | 64 : 88 | RadniÄki 1950 | |||||
24.10
17:00
Mega Mozzart
Actavis Academy
92
60
|
24.10.2021 17:00 | Mega Mozzart | 92 : 60 | Actavis Academy | |||||
24.10
15:30
Dynamic VIP PAY
Star
86
74
|
24.10.2021 15:30 | Dynamic VIP PAY | 86 : 74 | Star | |||||
24.10
15:00
Borac
Sloboda
74
61
|
24.10.2021 15:00 | Borac | 74 : 61 | Sloboda | |||||
24.10
13:30
Konstantin
Vojvodina
74
95
|
24.10.2021 13:30 | Konstantin | 74 : 95 | Vojvodina |
24.10
14:00
Art Basket
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
96
28
|
24.10.2021 14:00 | Art Basket | 96 : 28 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. | |||||
24.10
12:30
Vojvodina 021
Crvena zvezda MTS
58
81
|
24.10.2021 12:30 | Vojvodina 021 | 58 : 81 | Crvena zvezda MTS |
24.10
16:00
RadniÄki 2
Crnjanski
3
1
|
24.10.2021 16:00 | RadniÄki 2 | 3 : 1 | Crnjanski | |||||
24.10
13:00
Mladi radnik 2
Sloga 2015
3
0
|
24.10.2021 13:00 | Mladi radnik 2 | 3 : 0 | Sloga 2015 |
24.10
17:00
Kikinda
Vest
3
0
|
24.10.2021 17:00 | Kikinda | 3 : 0 | Vest | |||||
24.10
19:00
Vest
Proleter
2
3
|
24.10.2021 19:00 | Vest | 2 : 3 | Proleter |
24.10
12:00
Hajduk Veljko 2
Pin
1
3
|
24.10.2021 12:00 | Hajduk Veljko 2 | 1 : 3 | Pin |
24.10
18:00
Crvena zvezda
Partizan Soccerbet
1
3
|
24.10.2021 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Partizan Soccerbet | |||||
24.10
17:00
NiÅ”
Metalac Takovo
3
2
|
24.10.2021 17:00 | NiÅ” | 3 : 2 | Metalac Takovo |
24.10
16:00
Borac (P)
DuboÄica
3
0
|
24.10.2021 16:00 | Borac (P) | 3 : 0 | DuboÄica |
24.10
15:00
Ribnica 2
Loznica
3
2
|
24.10.2021 15:00 | Ribnica 2 | 3 : 2 | Loznica | |||||
24.10
18:00
Futog
Kosovska Mitrovica
3
2
|
24.10.2021 18:00 | Futog | 3 : 2 | Kosovska Mitrovica | |||||
24.10
17:00
Užice
BeÄej
3
1
|
24.10.2021 17:00 | Užice | 3 : 1 | BeÄej | |||||
24.10
17:00
Banat
Å umadija
0
3
|
24.10.2021 17:00 | Banat | 0 : 3 | Å umadija |
24.10
17:00
FOK
Futog West
2
3
|
24.10.2021 17:00 | FOK | 2 : 3 | Futog West | |||||
24.10
17:00
Srem 2
Novi Sad 2
3
1
|
24.10.2021 17:00 | Srem 2 | 3 : 1 | Novi Sad 2 |
24.10
16:00
Tutin
ŽOK Župa
0
3
|
24.10.2021 16:00 | Tutin | 0 : 3 | ŽOK Župa | |||||
24.10
11:30
Stopanja
Sportisimo
1
3
|
24.10.2021 11:30 | Stopanja | 1 : 3 | Sportisimo |
24.10
14:30
Stampedo 2
Student 2
3
0
|
24.10.2021 14:30 | Stampedo 2 | 3 : 0 | Student 2 |
24.10
20:00
Novi Sad
Omladinac
3
1
|
24.10.2021 20:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Omladinac |
24.10
18:00
Gimnazijalac
Ivanjica
3
1
|
24.10.2021 18:00 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Ivanjica |
24.10
12:00
Crvena zvezda
VA 014
3
0
|
24.10.2021 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | VA 014 | |||||
24.10
12:00
ŽelezniÄar
Lucky Star
3
1
|
24.10.2021 12:00 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | Lucky Star |
24.10
17:00
TopliÄanin
Zlatar
29
21
|
24.10.2021 17:00 | TopliÄanin | 29 : 21 | Zlatar | |||||
24.10
19:00
Hajduk Veljko
Metalac
29
19
|
24.10.2021 19:00 | Hajduk Veljko | 29 : 19 | Metalac | |||||
24.10
19:00
Vlasotince
Jastrebac
29
26
|
24.10.2021 19:00 | Vlasotince | 29 : 26 | Jastrebac |
24.10
13:00
Smederevo
SinÄeliÄ
23
18
|
24.10.2021 13:00 | Smederevo | 23 : 18 | SinÄeliÄ | |||||
24.10
17:00
Ub
Sivac 69
35
26
|
24.10.2021 17:00 | Ub | 35 : 26 | Sivac 69 |
24.10
17:00
Hercegovina
Lavovi BP
29
32
|
24.10.2021 17:00 | Hercegovina | 29 : 32 | Lavovi BP | |||||
24.10
18:00
Potisje Pleteks
Slavija
28
20
|
24.10.2021 18:00 | Potisje Pleteks | 28 : 20 | Slavija | |||||
24.10
18:00
Vojvoda Stepa
Banatski Karlovac
35
40
|
24.10.2021 18:00 | Vojvoda Stepa | 35 : 40 | Banatski Karlovac | |||||
24.10
18:00
Jabuka
Mladost TSK
34
31
|
24.10.2021 18:00 | Jabuka | 34 : 31 | Mladost TSK |
24.10
17:30
Metalac
Ub 2
31
23
|
24.10.2021 17:30 | Metalac | 31 : 23 | Ub 2 |
24.10
16:00
TrepÄa
KaraÄorÄe
25
23
|
24.10.2021 16:00 | TrepÄa | 25 : 23 | KaraÄorÄe |
24.10
19:00
Osipaonica
Majdanpek
34
31
|
24.10.2021 19:00 | Osipaonica | 34 : 31 | Majdanpek | |||||
24.10
18:00
Mladi radnik
ZajeÄar 1949
33
27
|
24.10.2021 18:00 | Mladi radnik | 33 : 27 | ZajeÄar 1949 |
24.10
17:00
NiŔka Banja
DuboÄica 54 - 2
40
36
|
24.10.2021 17:00 | NiÅ”ka Banja | 40 : 36 | DuboÄica 54 - 2 | |||||
24.10
19:30
Progres
Rtanj
24
37
|
24.10.2021 19:30 | Progres | 24 : 37 | Rtanj | |||||
24.10
17:00
Mladost
Pirot
46
28
|
24.10.2021 17:00 | Mladost | 46 : 28 | Pirot | |||||
24.10
16:30
BSK Heba
Aleksinac
25
30
|
24.10.2021 16:30 | BSK Heba | 25 : 30 | Aleksinac |
24.10
16:00
Rakovica
BASK Soko
24
17
|
24.10.2021 16:00 | Rakovica | 24 : 17 | BASK Soko | |||||
24.10
19:00
RadniÄki
Partizan 2
26
24
|
24.10.2021 19:00 | RadniÄki | 26 : 24 | Partizan 2 |
24.10
19:00
Crvena zvezda
Ruma
33
31
|
24.10.2021 19:00 | Crvena zvezda | 33 : 31 | Ruma | |||||
24.10
19:00
Senta
Crepaja
25
26
|
24.10.2021 19:00 | Senta | 25 : 26 | Crepaja | |||||
24.10
20:00
Nova Pazova 1957
BuduÄnost
35
25
|
24.10.2021 20:00 | Nova Pazova 1957 | 35 : 25 | BuduÄnost | |||||
24.10
12:00
GraniÄar
Metalac
24
28
|
24.10.2021 12:00 | GraniÄar | 24 : 28 | Metalac | |||||
24.10
18:00
Zrenjanin
ŽSK 1955
30
30
|
24.10.2021 18:00 | Zrenjanin | 30 : 30 | ŽSK 1955 |
24.10
17:00
Vladimirovac
RA Dinamo
11
39
|
24.10.2021 17:00 | Vladimirovac | 11 : 39 | RA Dinamo |
24.10
15:30
Srem (SM)
Titel
10
0
|
24.10.2021 15:30 | Srem (SM) | 10 : 0 | Titel |
24.10
12:30
Ruma
Jabuka
39
18
|
24.10.2021 12:30 | Ruma | 39 : 18 | Jabuka | |||||
24.10
18:00
Jadran
Temerin
22
30
|
24.10.2021 18:00 | Jadran | 22 : 30 | Temerin |
24.10
13:00
Radan
Osice
20
28
|
24.10.2021 13:00 | Radan | 20 : 28 | Osice |
24.10
14:30
NemanjiÄ
Bor - RTB 2
23
36
|
24.10.2021 14:30 | NemanjiÄ | 23 : 36 | Bor - RTB 2 | |||||
24.10
18:00
Rudar
Sloga
20
31
|
24.10.2021 18:00 | Rudar | 20 : 31 | Sloga |
24.10
16:00
Gradnulica
BeoÄin 1959
37
35
|
24.10.2021 16:00 | Gradnulica | 37 : 35 | BeoÄin 1959 |
24.10
20:45
Petrovaradin
Halas Jožef
28
22
|
24.10.2021 20:45 | Petrovaradin | 28 : 22 | Halas Jožef |
24.10
19:00
Rasina
BeÄej
11
8
|
24.10.2021 19:00 | Rasina | 11 : 8 | BeÄej | |||||
24.10
10:30
Beograd
Valjevo
8
18
|
24.10.2021 10:30 | Beograd | 8 : 18 | Valjevo | |||||
24.10
19:00
Banjica
TaÅ”
6
5
|
24.10.2021 19:00 | Banjica | 6 : 5 | TaÅ” |
24.10
19:00
ŽAK
TENT
14
8
|
24.10.2021 19:00 | ŽAK | 14 : 8 | TENT |
24.10
19:00
Spartak
Full Feel
5
1
|
24.10.2021 19:00 | Spartak | 5 : 1 | Full Feel |
24.10
21:30
Prokuplje
Radnik
6
0
|
24.10.2021 21:30 | Prokuplje | 6 : 0 | Radnik | |||||
24.10
18:30
BSK
Pirot
9
2
|
24.10.2021 18:30 | BSK | 9 : 2 | Pirot |
24.10
20:00
Konjarnik
KalÄa
6
1
|
24.10.2021 20:00 | Konjarnik | 6 : 1 | KalÄa |
24.10
15:00
RadniÄki
Tirana RC
6
4
|
24.10.2021 15:00 | RadniÄki | 6 : 4 | Tirana RC |
24.10
00:00
Kikinda Mammoths
SBB Beograd Vukovi
0
35
|
24.10.2021 00:00 | Kikinda Mammoths | 0 : 35 | SBB Beograd Vukovi |
24.10
15:40
Crvena zvezda
Red Team
12
2
|
24.10.2021 15:40 | Crvena zvezda | 12 : 2 | Red Team |
24.10
09:45
Medvjedi
Spartak
6
2
|
24.10.2021 09:45 | Medvjedi | 6 : 2 | Spartak |