XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 680 utakmica za dan
Nedelja, 31 Oktobar 2021

Fudbal

31.10.2021 18:00 Proleter : Vojvodina
31.10.2021 18:30 Partizan : Čukarički
31.10.2021 17:00 Voždovac : TSC
31.10.2021 14:00 Novi Pazar : Radnik
31.10.2021 16:00 Metalac : Napredak
31.10.2021 14:00 Kolubara : Spartak ŽK
31.10.2021 16:00 Radnički (N) : Mladost
31.10.2021 13:30 Radnički 1923 : Crvena zvezda
31.10.2021 Zlatibor : Radnički (SM)
31.10.2021 Timok 1919 : OFK Bačka
31.10.2021 IMT : RFK Grafičar
31.10.2021 Mladost GAT : Mačva
31.10.2021 Budućnost : OFK Žarkovo
31.10.2021 Železničar : Inđija
31.10.2021 Kabel : Javor Matis
31.10.2021 Loznica : Rad
31.10.2021 13:30 Borac (Š) : Radnički (Zr)
31.10.2021 13:30 Borac (S) : Feniks 1995
31.10.2021 13:30 Sušica : Jedinstvo
31.10.2021 10:00 BASK : Jedinstvo
31.10.2021 10:00 Borac : Brodarac
31.10.2021 11:00 Radnički (S) : Radnički (P)
31.10.2021 13:30 Budućnost (P) : OFK Brzi Brod
31.10.2021 13:30 Borac : Jedinstvo (BK)
31.10.2021 13:30 Omladinac FAM : Vojvodina 1928
31.10.2021 13:30 Budućnost : Mladost
31.10.2021 13:30 Sloboda : Radnički (NP)
31.10.2021 13:30 Hajduk : Sloga (E)
31.10.2021 13:30 Podunavac : Donji Srem
31.10.2021 13:30 Dunav : Index
31.10.2021 13:30 Mladost (BP) : ČSK Pivara
31.10.2021 13:30 Mladost (T) : Hercegovac
31.10.2021 13:30 Bačka (P) : Njegoš
31.10.2021 13:30 Tavankut : Preporod
31.10.2021 13:30 Vojvodina (BG) : Bajša
31.10.2021 13:30 Stanišić : Krila Krajine
31.10.2021 14:00 Komgrap : Crvena zvezda (MML)
31.10.2021 14:00 BSK 1925 : Lokomotiva
31.10.2021 14:00 Zuce 2019 : Torlak
31.10.2021 11:00 PKB : Zvezda
31.10.2021 14:00 Poštar Zvezdara : Sremčica
31.10.2021 14:00 Kosmaj : Vinča
31.10.2021 13:00 Jošanica : Bane 1931
31.10.2021 13:00 Korićani : Polet
31.10.2021 11:00 Polet (LJ) : Polimlje
31.10.2021 13:30 Jasen : Sloboda
31.10.2021 13:30 FAP : Omladinac
31.10.2021 13:30 Zlatar : Jedinstvo Putevi
31.10.2021 13:30 Polet (T) : Jedinstvo (K)
31.10.2021 13:30 Sloga : OFK Divci
31.10.2021 13:30 Drina : Cer
31.10.2021 13:30 Zadrugar : Budućnost Krušik 2014
31.10.2021 13:30 Vrelo Sport : Borac
31.10.2021 13:30 Sloga (B) : OFK Mihajlovac
31.10.2021 13:30 Rudar (S) : Mladi borac
31.10.2021 13:30 Pomoravlje 1946 : VGSK
31.10.2021 13:30 OFK Aranđelovac 1979 : Grizli ML
31.10.2021 13:30 Jedinstvo (GM) : Orljane
31.10.2021 13:30 Naša krila 1936 : Malošište
31.10.2021 13:30 Morava : Rudar
31.10.2021 13:30 Pukovac : Mladost (B)
31.10.2021 13:30 OFK Niš : Aluminjum
31.10.2021 11:00 Car Konstantin : Bukovik
31.10.2021 13:30 Mladost (M) : OFK Sinđelić
31.10.2021 13:30 Delijski Vis : OFK Napredak 1929
31.10.2021 13:30 Jablanica : Čekmin
31.10.2021 13:30 Vranjska Banja : Moravac Orion
31.10.2021 13:30 Trnovac : Žitorađa
31.10.2021 13:30 Jedinstvo : OFK Alakince
31.10.2021 13:30 Župa : Trstenik PPT
31.10.2021 13:30 Gradina : OFK Lugomir
31.10.2021 13:30 Juhor : Jedinstvo (M)
31.10.2021 11:00 SFS Borac : Blagotin
31.10.2021 11:00 Jedinstvo (P) : Bor 1919
31.10.2021 13:30 Rajko Mitić : OFK Slatina
31.10.2021 14:00 Budućnost (M) : Crvenka
31.10.2021 14:00 Naša Zvezda : Borac (BG)
31.10.2021 14:00 Kordun : Borac 46
31.10.2021 14:00 Budućnost (P) : Rusin
31.10.2021 14:00 Budućnost (G) : Polet
31.10.2021 14:00 Bačka 1923 : Slavija
31.10.2021 14:00 TSK : Crvena Zvezda
31.10.2021 14:00 Dinamo : ŽSK
31.10.2021 14:00 Fruškogorac : Jugović
31.10.2021 14:00 Jedinstvo : Omladinac
31.10.2021 13:30 Partizan (G) : Spartak 1911
31.10.2021 13:30 Strela : Hajdučica
31.10.2021 13:30 Vulturul : Sloga (BNS)
31.10.2021 13:30 Crvena zvezda : Stari Tamiš
31.10.2021 13:30 Dolina : Radnički (K)
31.10.2021 13:30 Dolovo : Budućnost (A)
31.10.2021 13:30 Sremac (D) : Podrinje
31.10.2021 13:30 Ljukovo : Borac (K)
31.10.2021 13:30 Borac (M) : Hajduk
31.10.2021 13:30 Fruškogorac : Sremac (V)
31.10.2021 13:30 Radnički : Železničar
31.10.2021 13:30 Sloga : Napredak
31.10.2021 13:30 Sutjeska : Obilić (Z)
31.10.2021 13:30 Budućnost : Radnički 1905
31.10.2021 13:30 Iskra : Đurđin
31.10.2021 13:30 Bačinac : Polet
31.10.2021 13:30 Borac 1932 : Mladi radnik 1940
31.10.2021 13:30 Podunavac : Mladost 1948
31.10.2021 13:30 Glavaš : Železničar Kusadak
31.10.2021 13:30 Sloga : SASK
31.10.2021 13:30 Radnik : Osipaonica
31.10.2021 14:00 Mladi rudar 1954 : Vinča
31.10.2021 14:00 Plaskovac : Sloga (Z)
31.10.2021 14:00 Badnjevac : Sloga (M)
31.10.2021 14:00 BSK : Marjan
31.10.2021 14:00 Šumadinac 1913 : Banja 1957
31.10.2021 14:00 Lokomotiva : Omladinac (D.R.)
31.10.2021 14:00 ŽSK : Jasenica
31.10.2021 14:00 Trnava : Prvi srpski ustanak
31.10.2021 13:30 Donja Lomnica : Vučje
31.10.2021 13:30 Polet : Mladost
31.10.2021 13:30 Bratstvo : Jedinstvo (Š)
31.10.2021 13:30 Umac : Budućnost
31.10.2021 13:30 OFK Brza : Kumarevo 65
31.10.2021 13:30 BSK : Bobište
31.10.2021 13:30 Veliko Trnjane : Real
31.10.2021 13:30 Milanovo : Jedinstvo (B)
31.10.2021 13:30 Sloboda : Železničar
31.10.2021 13:30 Mladost 1959 : Moravac
31.10.2021 13:30 Mladi borac : Sloga
31.10.2021 13:30 Radnički 1947 : Borac
31.10.2021 13:30 Taskovići : Baličevac
31.10.2021 13:30 Polet : Toplica
31.10.2021 13:30 Pobeda : Moravac
31.10.2021 13:30 Jastrebac : Palilula
31.10.2021 14:30 Šljivar : Rtanj
31.10.2021 14:30 Kosovo : Velika Jasikova
31.10.2021 14:30 Trebič : Radnički 1946
31.10.2021 14:30 Graničar : Hajduk
31.10.2021 14:30 Rudar (P) : FSU Kraljevica
31.10.2021 14:30 OFK Rtanj : Omladinac
31.10.2021 13:30 Sloga (Ć) : Vinogradar
31.10.2021 13:30 Temnić 1924 : Sebečevac
31.10.2021 13:30 Čitluk : 13. April
31.10.2021 13:30 Mladost (T) : Jastrebac (VŠ)
31.10.2021 13:30 Parunovac : FUD
31.10.2021 13:30 Trudbenik : Sloga (L)
31.10.2021 13:30 Mačkovac : Bošnjane
31.10.2021 13:30 Kupci : Gornji Stepoš
31.10.2021 13:30 Kolare : GFK Tabane
31.10.2021 13:30 Napredak : OFK Juhor 2016
31.10.2021 13:30 Moravac 2015 : Juhor (G)
31.10.2021 13:30 Mladost : Javor
31.10.2021 13:30 Partizan (M) : Partizan (G)
31.10.2021 13:30 Budućnost (M) : Budućnost (Đ)
31.10.2021 14:00 Napredak 1936 : Krilaš
31.10.2021 14:00 Borac (Ž) : Rudar (Kr)
31.10.2021 14:00 Železničar : Omladinac (Š)
31.10.2021 14:00 Mladost (R) : Šapine
31.10.2021 14:00 Vihor : Žitkovica 2017
31.10.2021 14:00 Obilić : Budućnost (V)
31.10.2021 14:00 Borac (K) : Sirakovo
31.10.2021 13:30 Pobeda : Željuša
31.10.2021 13:30 Dragoš : Gnjilan
31.10.2021 10:00 Radnički (R) : Mladost
31.10.2021 14:00 Budućnost (Z) : Lisović 1977
31.10.2021 14:00 Beljina : Omladinac
31.10.2021 14:00 Krtinska : BSK 1926
31.10.2021 14:00 PKB Kovilovo : Balkan Mirijevo
31.10.2021 14:00 Dunav : Borac (O)
31.10.2021 14:00 Umka : Hajduk
31.10.2021 14:00 Beograd Karaburma : Heroj Polet
31.10.2021 14:00 Košutnjak : Zastava
31.10.2021 14:00 Maršić : Pobeda 1926
31.10.2021 14:00 Jedinstvo : Šumadija 1934
31.10.2021 14:00 Srbija : Šumadinac
31.10.2021 14:00 Mladost (P) : Borac (D)
31.10.2021 11:00 Proleter : ZSK
31.10.2021 14:00 OFK Osečina : Banjani
31.10.2021 14:00 Žabari : Kačer
31.10.2021 14:00 Iskra : Spartak 1924
31.10.2021 14:00 Trlić : Radnik
31.10.2021 14:00 OFK Senjak : Dimitrije Tucović
31.10.2021 11:00 Toplica : OFK Jabučje
31.10.2021 13:30 Mladost : Crvena zastava
31.10.2021 13:30 Čegar 2013 : Stevan Nešticki
31.10.2021 13:30 Omladinac : Sloboda
31.10.2021 13:30 Proleter : Čegar 1946
31.10.2021 13:30 Planinac 1933 : Morava
31.10.2021 13:30 Radnički 1936 : Vulkan 1963
31.10.2021 14:00 Voćar : Dragačevo
31.10.2021 14:00 Kej : Gorušica
31.10.2021 14:00 Jedinstvo : Morava
31.10.2021 14:00 Rudar : Orlovac 1932
31.10.2021 14:00 Ozrem : Donja Vrbava
31.10.2021 14:00 Napredak : Zadrugar
31.10.2021 14:00 Mladost : Rakova
31.10.2021 14:00 Šumadija : Jedinstvo (GG)
31.10.2021 15:00 Tavnik : Napredak
31.10.2021 15:00 Mataruge : Jedinstvo 2017
31.10.2021 15:00 OFK Ras : Ibar
31.10.2021 15:00 Radnik : Novi Pazar 1928
31.10.2021 15:00 Ribnica : Rudar
31.10.2021 15:00 OFK Progorelica : Proleter
31.10.2021 15:00 Zvezda : Omladinac (NS)
31.10.2021 14:00 Radnički (Ko) : Jedinstvo (MZ)
31.10.2021 14:00 Podrinje : Milan Orlić
31.10.2021 14:00 Lipolist : Vidojevica
31.10.2021 14:00 Majur : Radnički (Kl)
31.10.2021 14:00 Karađorđe : Jedinstvo (Š)
31.10.2021 14:00 Gučevo 1929 : Sloga
31.10.2021 14:00 Drina : Rudar
31.10.2021 14:00 Cer : Hajduk Stanko
31.10.2021 13:00 Lugina : Vihor
31.10.2021 13:00 Mineralac : Pavlovac
31.10.2021 13:00 Mladost (B) : Radnički 2021
31.10.2021 13:00 Čelik : FSU Južna pruga
31.10.2021 Dobrič : NS Tatko
31.10.2021 OFK Kosanica : Kosovac
31.10.2021 Borac : Jug Bogdan
31.10.2021 Partizanski put : Polet
31.10.2021 Jastrebac : Akademija 10
31.10.2021 Spartak : Omladinac
31.10.2021 11:00 Kolubara 2 : Dračić 2018
31.10.2021 10:00 Tešnjar : Junior Novo Naselje
31.10.2021 11:00 Polet : Kotešica
31.10.2021 11:00 OFK Povlen : Rajac
31.10.2021 11:00 Stari drugari : Popadić
31.10.2021 11:00 Lukavac : Mali korak
31.10.2021 11:00 Jadar 2013 : Milenko Pavlović
31.10.2021 14:00 Kula : Graničar
31.10.2021 14:00 Dinamo 1923 : Terekveš
31.10.2021 14:00 OFK Odžaci : Omladinac (D)
31.10.2021 14:00 Omladinac (B) : Dunav
31.10.2021 14:00 Zadrugar : Aleksa Šantić
31.10.2021 14:00 BSK : Polet
31.10.2021 14:00 Hajduk : Mladost
31.10.2021 13:30 Župski biseri : Mladost
31.10.2021 13:30 Vinogradar : Garevina
31.10.2021 13:30 Donji Kopaonik : Borac
31.10.2021 13:30 Ribnik : Polet 57
31.10.2021 13:30 Omladinac : Kamenorezac 76
31.10.2021 13:30 Pobeda : Glogonj
31.10.2021 13:30 Mundial : Radnički (B)
31.10.2021 13:30 Mladost (V) : BSK Bavanište
31.10.2021 13:30 Unirea : Omladinac (D)
31.10.2021 13:30 Omladinac 1927 : Proleter (M)
31.10.2021 14:00 Polet (T) : Šarbane
31.10.2021 14:00 Pambukovica : Nepričava
31.10.2021 11:00 Omladinac (K) : Jedinstvo (M)
31.10.2021 14:00 Polet (DL) : Sovljak
31.10.2021 14:00 Pepeljevac : Ratkovac
31.10.2021 14:00 Mladost (V) : Tvrdojevac
31.10.2021 14:00 Joševa : Čučuge
31.10.2021 14:00 Srem : PSK Putinci
31.10.2021 14:00 Polet : Mladost
31.10.2021 14:00 Krušedol : Šumar
31.10.2021 14:00 Graničar (O) : Hajduk 1932
31.10.2021 14:00 Jedinstvo : Napredak
31.10.2021 14:00 Fruškogorac : Graničar (G)
31.10.2021 14:00 7. Juli : Studenac
31.10.2021 14:00 Jadar 1961 : Prva Iskra
31.10.2021 14:00 Sloga : Sinđelić
31.10.2021 14:00 Antimon : Jelav
31.10.2021 14:00 Velika Reka : Jedinstvo
31.10.2021 13:30 Rojkovac : Borac
31.10.2021 13:30 Skela : Polet
31.10.2021 13:30 Partizan : Rvati
31.10.2021 13:30 Posavina : Duboko
31.10.2021 13:30 Jedinstvo : Munja
31.10.2021 13:30 15. Avgust 1950 : Omladinac
31.10.2021 13:30 Donja Mutnica : Sinđelić
31.10.2021 13:30 OFK Batinac : Beljanica
31.10.2021 13:30 Radnički : Planinac
31.10.2021 13:30 Mladi radnik : Pomoravlje
31.10.2021 13:30 Rudar : Šumadija
31.10.2021 10:00 Železnik 1930 : Busije
31.10.2021 14:00 Sinđelić 2012 : Rekreativo 011
31.10.2021 14:00 Borac : Miljakovac
31.10.2021 14:00 Novi Beograd : Zmaj Novi grad
31.10.2021 14:00 Velika Moštanica : Bežanija
31.10.2021 14:00 BUSK : 13. maj
31.10.2021 14:00 Palilulac : Bratstvo
31.10.2021 10:00 OFK Lug 2020 : Pinosava
31.10.2021 14:00 Resnik : Mladi proleter
31.10.2021 14:00 OFK Crvenka : Sveti Stefan
31.10.2021 14:00 Lepušnica : Minel
31.10.2021 14:00 Pionir : Avala 1939
31.10.2021 14:00 Divostin : Jadran
31.10.2021 14:00 Dobrača : Stanovo 1941
31.10.2021 14:00 Ćava : Seljak
31.10.2021 14:00 OFK Žeželj : 21. oktobar
31.10.2021 14:00 OFK Bagremar : Kragujevac
31.10.2021 13:30 Ursule : Šumadinac
31.10.2021 13:30 Šantarovac : Mladost (T)
31.10.2021 13:30 Morava : Osaonica
31.10.2021 13:30 Mladost (K) : Trnava
31.10.2021 13:30 Sinđelić 1934 : Mladost (G)
31.10.2021 14:00 Borac : Kalipolje
31.10.2021 14:00 Kopljari : Mladost (R)
31.10.2021 14:00 Mladost (J) : B 2000
31.10.2021 14:00 Šumadinac : Tulež
31.10.2021 14:00 Šamot : Gorski Car
31.10.2021 11:00 Trešnjevica : Venčani
31.10.2021 13:30 Slavija (B) : Slavija (P)
31.10.2021 13:30 Borac : Neštin
31.10.2021 13:30 Orlovi : Krivanj
31.10.2021 13:30 Bački Hajduk : Maglić
31.10.2021 13:30 Kulpin : Soko
31.10.2021 13:30 Bačka (D) : Mladost
31.10.2021 14:00 Mladost : Sloga
31.10.2021 14:00 Stojan Lazarac : Torpedo
31.10.2021 14:00 Sloboda : Omladinac
31.10.2021 14:00 Budućnost (PD) : Napredak
31.10.2021 14:00 Duško : Mladi borac
31.10.2021 14:00 Petlovača : Milicionar
31.10.2021 14:00 Gorki : Budućnost (Z)
31.10.2021 14:00 Gruža : Kraljevo Hajduk
31.10.2021 14:00 Jovo Kursula : Lazac
31.10.2021 14:00 Popovići Vrnjci : Studen Vitez
31.10.2021 14:00 Jedinstvo (D) : Apolon 2018
31.10.2021 14:00 Braća Vuković : Omladinac
31.10.2021 14:00 Granit : Mineral 2015
31.10.2021 14:00 Borac : Jedinstvo (G)
31.10.2021 14:00 Vlašić : Šipurske livade
31.10.2021 14:00 Mrovska : Vojvoda Stepa Stepanović
31.10.2021 14:00 Mladost (PP) : Trešnjevka
31.10.2021 14:00 Sloga (K) : Dobrava Žabar 2020
31.10.2021 14:00 Dobrava : Pričinović
31.10.2021 14:00 Jevremovac : Sloga (M)
31.10.2021 14:00 OFK Letnjikovac 1983 : Dumača
31.10.2021 13:30 Spartak : Novoselac
31.10.2021 13:30 Supovac : Standard 2021
31.10.2021 13:30 Jasenovik 2018 : Mramor
31.10.2021 13:30 Sloga (DT) : Real Niš
31.10.2021 13:30 Sloga 1948 : Mezgraja
31.10.2021 13:30 Mladost : Vrtište
31.10.2021 13:30 Omladinac : Jedinstvo (NB)
31.10.2021 13:30 1. Oktobar : SU Podgrmeč
31.10.2021 13:30 Napredak : Roham
31.10.2021 13:30 2. Oktobar : Proleter
31.10.2021 14:00 Sloga 1932 : Batovac
31.10.2021 14:00 Ljubičevo : OFK Braničevo
31.10.2021 14:00 Mlava (B) : Beli Orao
31.10.2021 14:00 Barič : BSK 1931
31.10.2021 14:00 Napredak (B) : Mladi Borac
31.10.2021 14:00 Stig 1955 : Dizel
31.10.2021 14:00 Soko : Sloga 1945
31.10.2021 14:00 Pobeda 1953 : Bata Bulić
31.10.2021 14:00 Manastirica : Mladost (K)
31.10.2021 14:00 Zadrugar 1947 : Jedinstvo (S)
31.10.2021 14:00 Mlava (ML) : Integral
31.10.2021 13:30 Mladost (PR) : Lokomotiva
31.10.2021 13:30 Temac : Veliki Suvodol
31.10.2021 11:00 Padež : Budućnost
31.10.2021 10:00 Sloga : Crvena zvezda
31.10.2021 13:30 Jedinstvo : Ratar
31.10.2021 10:00 Škriljac : Polet
31.10.2021 10:00 Rutevac : Rudar 2016
31.10.2021 13:30 Skobalj : Badljevica
31.10.2021 13:30 Crvena zvezda : Stari Hrast 2018
31.10.2021 13:30 Vožd 2020 : Jezava
31.10.2021 13:30 Proleter 1947 : Budućnost
31.10.2021 13:30 Lunjevac : Godomin
31.10.2021 13:30 Jelica : Gradina
31.10.2021 13:30 Brezova : Sloga
31.10.2021 13:30 Radnički : Bratstvo
31.10.2021 14:30 Jedinstvo (SK) : Tromeđa
31.10.2021 14:30 Slavija : Jadran
31.10.2021 14:30 Graničar : Tisa
31.10.2021 14:30 Jedinstvo (M) : Potisje
31.10.2021 14:30 Hajduk : Šampion
31.10.2021 13:30 OFK Bikić : OFK Bačinci
31.10.2021 13:30 Hajduk : BSK
31.10.2021 13:30 Srem : Graničar (A)
31.10.2021 13:30 LSK Laćarak : Graničar (K)
31.10.2021 13:30 Erdevik 2017 : Jedinstvo
31.10.2021 13:30 Obilić 1993 : OFK Zeka Buljubaša
31.10.2021 13:30 Zmaj : Fruška Gora
31.10.2021 13:30 Backovac Junajted : Majdan
31.10.2021 13:30 Velereč 94 : Semedraž
31.10.2021 13:30 FC Stella Rossa : Brezak
31.10.2021 13:30 Omladinac : Šilopaj
31.10.2021 13:30 Ozremica : Takovski Ustanak
31.10.2021 13:30 Jablanica : Lunjevica
31.10.2021 Arbanasce : Lepaja 2018
31.10.2021 14:00 Hajduk 1950 : Bikovo
31.10.2021 14:00 Palić : Lokomotiva
31.10.2021 14:00 OFK Mala Bosna 2015 : Udarnik Višnjevac
31.10.2021 14:00 Čantavir : Vinogradar
31.10.2021 14:00 Elektrovojvodina : Solid
31.10.2021 14:00 Žednik : SFU Graničar 024
31.10.2021 13:30 Dunav : Banat (D)
31.10.2021 13:30 Partizan : Omladinac
31.10.2021 13:30 Karaš (J) : Banat (I)
31.10.2021 13:30 Polet : Graničar
31.10.2021 13:30 Ševac : Sloga (M)
31.10.2021 13:30 Ratar : Karaš (K)
31.10.2021 13:30 Borac (VS) : Vitorul
31.10.2021 13:30 Beli Orlovi : Budućnost 1948
31.10.2021 12:00 Selevac 1919 : Pobeda
31.10.2021 13:30 Udarnik : Šumadija
31.10.2021 13:30 Bukovac : Cerovac 2013
31.10.2021 14:00 Moravac : Marina Kutina
31.10.2021 11:00 Grkinja : Mekiš
31.10.2021 13:30 Slavija : Eđšeg
31.10.2021 14:30 Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo : Pobeda
31.10.2021 14:30 Sloboda : Proleter
31.10.2021 13:30 Tomislavci : Jedinstvo
31.10.2021 13:30 Omladinac : Egeta
31.10.2021 13:30 Rtkovo : Kladušnica
31.10.2021 11:00 Glumač : Duškovci
31.10.2021 14:00 Trešnjica : Dobrinjac
31.10.2021 11:00 Napredak : Gorobilje
31.10.2021 11:00 Gaglovo : Konjuh
31.10.2021 13:30 Kapidžija : Mudrakovac
31.10.2021 13:30 Rasina : Borac
31.10.2021 13:30 Žabare : Bukovica
31.10.2021 11:00 Polet : Naupare
31.10.2021 11:00 Modrica : Pepeljevac 1947
31.10.2021 14:00 Obilić : Železničar
31.10.2021 14:00 Titel : Hajduk (Č)
31.10.2021 14:00 Hajduk (G) : OFK Sirig
31.10.2021 14:00 Proleter : Susek
31.10.2021 14:00 Bačka : OFK Hajduk
31.10.2021 14:00 Čenej : Borac
31.10.2021 14:00 Vinogradar : Sloga
31.10.2021 13:30 Jedinstvo 2014 : Borac
31.10.2021 13:30 Sloga : KSK Konak 1926
31.10.2021 13:30 Zlatica : Proleter
31.10.2021 10:00 Provo 2015 : Torpedo
31.10.2021 13:30 Polet : Jedinstvo 2014
31.10.2021 10:00 Sparta : Bobovik
31.10.2021 10:00 Hajduk : Belpos
31.10.2021 13:30 Petrovac 74 : Verko
31.10.2021 13:30 Mladost (Z) : Skupljen 2013
31.10.2021 14:00 OFK Boždarevac : OFK Borac
31.10.2021 14:00 Vranić : Rušanj
31.10.2021 14:00 Jovanovac : Hajduk 1936
31.10.2021 14:00 Apolon 4 : Šumadija
31.10.2021 11:00 Borba : Bukorovac
31.10.2021 14:00 Kremenac : Azbest
31.10.2021 14:30 Šumadija : Milakovac 2018
31.10.2021 14:30 Stubal : Zgodačica
31.10.2021 14:30 Sloga Obrva : Morava (S)
31.10.2021 14:30 Partizan (V) : BSK 2014
31.10.2021 11:00 Stara Čaršija : Mladi radnik 1925
31.10.2021 11:00 Biljanovac : Magnohrom
31.10.2021 Omladinac (V) : Šampion 2013
31.10.2021 OFK Orašje 1960 : Ratajac
31.10.2021 Borjak 2013 : Stara Čaršija
31.10.2021 Velika Morava : Beli Orlovi
31.10.2021 14:00 Jedinstvo : Polet
31.10.2021 14:00 Hrtkovci : Borac
31.10.2021 14:00 Fruškogorac : Donji Petrovci
31.10.2021 14:00 Dinamo : Polet
31.10.2021 14:00 PIK : Jedinstvo (R)
31.10.2021 13:30 Napredak : Belica
31.10.2021 13:30 OFK Dragoševac : Jedinstvo
31.10.2021 13:30 Mladost : Sloboda
31.10.2021 13:30 Dobra Voda : Kolonija
31.10.2021 11:00 Brezovica : Strelac 001
31.10.2021 11:00 Dokmir : Gunjevac
31.10.2021 11:00 Tulari : Vrelo
31.10.2021 11:00 OFK Takovo : Zvizdar 2012
31.10.2021 11:00 Budućnost 1995 : Vukona
31.10.2021 14:00 OFK Bingula : Napredak
31.10.2021 14:00 Polet : Popovac
31.10.2021 14:00 ISK Izvor : Istok 63
31.10.2021 14:00 Napredak (St) : BSK
31.10.2021 14:00 Razvitak : Sloboda
31.10.2021 14:00 Hajduk : Napredak (Sv)
31.10.2021 10:00 Potočac : Zemljoradnik
31.10.2021 14:00 Moravac : Jedinstvo
31.10.2021 13:30 OFK Radnički : Petka
31.10.2021 13:30 Šumadinac : OFK Borac
31.10.2021 13:30 OFK Polet : 20. Oktobar
31.10.2021 13:30 Kumane : Pek
31.10.2021 13:30 Stiški Kurjak : Sloga TOP
31.10.2021 13:30 Radnički : Mirko Tomić
31.10.2021 13:30 Mladost 1970 : Ram
31.10.2021 13:30 Baštovan 2015 : Žika Marković - Uča
31.10.2021 13:30 Dunavac 1929 : Borac 2016
31.10.2021 11:00 Brgule : Rudar 1945
31.10.2021 11:00 OFK Stublenica : Kolubara (LP)
31.10.2021 11:00 Sloga (V) : Murgaš 2012
31.10.2021 11:00 Mladost (DB) : Napredak
31.10.2021 11:00 Gornje Sinkovce : Morava
31.10.2021 11:00 Stepanje : Mladost
31.10.2021 14:00 Proleter : Babajić
31.10.2021 10:00 Sloga (J) : Laznica
31.10.2021 10:00 Zvezda : Budućnost (M)
31.10.2021 11:00 Stig (MC) : BSK 1924
31.10.2021 13:30 Vladimirovac : Dobrica
31.10.2021 13:30 Banatul : Solunac
31.10.2021 13:30 Crvena zvezda : Rapid
31.10.2021 10:00 Radoje Domanović : Proleter 1936
31.10.2021 10:00 Jarmenovci : Krćevac 04
31.10.2021 10:00 Maskar : Gornja Trnava 1938
31.10.2021 10:00 OFK Jelen : Pocerina
31.10.2021 10:00 Proleter : OFK Varna
31.10.2021 10:00 Jedinstvo : Sava
31.10.2021 10:00 Mladost Svileuva : Borac BTG
31.10.2021 10:00 Korman : Zablaće
31.10.2021 10:00 Bojić : Mišar
31.10.2021 10:00 Galeb : Mladost Slatina
31.10.2021 14:00 Proleter : Zemljoradnik 1932
31.10.2021 14:00 Sloga (D) : Pobeda
31.10.2021 14:00 Metalac : Sloga Vitez
31.10.2021 14:00 Mip Majdan : Napredak
31.10.2021 14:00 Morava 1932 : Dunavac
31.10.2021 14:00 Sopot : Dunav
31.10.2021 14:00 Moravac 1933 : Margum
31.10.2021 14:30 Budućnost : Jedinstvo
31.10.2021 14:30 Udarnik : BSK
31.10.2021 14:30 Proleter : Mladost
31.10.2021 13:30 Jasenovo : Resavac
31.10.2021 13:30 Napredak : Sinđelić
31.10.2021 13:30 Drugovac : Kolarac
31.10.2021 13:30 Železničar : Zeppelin 026
31.10.2021 13:30 Vrbovac : Vučak
31.10.2021 13:30 Ravni Gaj : OFK Slavija
31.10.2021 13:00 Tuzla City : Leotar
31.10.2021 17:00 Borac : Posušje
31.10.2021 15:00 Velež : Radnik
31.10.2021 19:00 Široki Brijeg : Sloboda
31.10.2021 14:00 Omarska : Sloboda
31.10.2021 14:00 Ljubić : Kozara
31.10.2021 17:30 Grbalj : Mladost
31.10.2021 17:30 Cetinje : Jedinstvo
31.10.2021 17:30 Berane : Bokelj
31.10.2021 17:30 Kom : Igalo
31.10.2021 17:30 Arsenal : OFK Titograd
31.10.2021 13:00 Angers : Nice
31.10.2021 15:00 Bordeaux : Reims
31.10.2021 17:00 Brest : Monaco
31.10.2021 20:45 Clermont : Olympique Marseille
31.10.2021 15:00 Montpellier : Nantes
31.10.2021 15:00 Strasbourg : Lorient
31.10.2021 15:00 Troyes : Rennes
31.10.2021 17:30 Borussia M'gladbach : Bochum
31.10.2021 15:30 Augsburg : Stuttgart
31.10.2021 00:00 Atletico Madrid : Real Betis
31.10.2021 00:00 Barcelona : Alaves
31.10.2021 00:00 Getafe : Espanyol
31.10.2021 00:00 Cadiz : Mallorca
31.10.2021 00:00 Levante : Granada
31.10.2021 00:00 Real Sociedad : Athletic Bilbao
31.10.2021 00:00 Sevilla : Osasuna
31.10.2021 00:00 Valencia : Villarreal
31.10.2021 00:00 Rayo Vallecano : Celta Vigo
31.10.2021 00:00 Elche : Real Madrid
31.10.2021 14:00 Mašinac : TSC
31.10.2021 12:30 Vojvodina : ŽFU Zvezda B 2018
31.10.2021 14:00 ŽGFK Lavice Dubočica : Levač
31.10.2021 11:30 Spartak DOO : Mačva
31.10.2021 14:00 Jedinstvo 2014 : Karađorđe
31.10.2021 13:30 Šumadija 1903 : Sloga (P)
31.10.2021 13:30 Javor : Metalac (GM)
31.10.2021 13:30 Sloga (K) : Loznica
31.10.2021 13:30 Borac 1926 : Jedinstvo
31.10.2021 13:30 Novi Pazar : Radnički (V)
31.10.2021 13:30 GFK Sloboda : Zlatibor
31.10.2021 13:30 Mladi radnik 1926 : Železničar
31.10.2021 13:30 Mladost (L) : Sunrise Šabac
31.10.2021 10:00 Novi Pazar : Radnički (K)
31.10.2021 10:00 Crnokosa : OFK Senjak
31.10.2021 10:00 Takovo : Karađorđe
31.10.2021 10:00 Jedinstvo Putevi : Budućnost (A)
31.10.2021 Skobalj : Badljevica
31.10.2021 Crvena Zvezda Suvodol : Stari Hrast 2018
31.10.2021 Landol : Omladinac
31.10.2021 11:00 Šumadija 1903 : Savacijum
31.10.2021 11:00 Javor : Metalac (GM)
31.10.2021 11:00 Sloga (K) : Loznica
31.10.2021 11:00 Borac 1926 : Jedinstvo
31.10.2021 11:00 Novi Pazar : Radnički (V)
31.10.2021 11:00 GFK Sloboda : Mačva
31.10.2021 11:00 Apolon 2018 : Apolon 4
31.10.2021 11:00 Radnički 1923 : Sunrise Šabac
31.10.2021 10:00 Bubamara : Kiker
31.10.2021 10:00 Karađorđe : Novi Pazar
31.10.2021 10:00 Trepča : Jedinstvo 2017
31.10.2021 10:00 Bane 1931 : Tutin
31.10.2021 10:00 VGSK : Jasenica 2017
31.10.2021 10:00 Železničar : Šumadija (A)
31.10.2021 10:00 OPK Rudar 1933 : Arsenal
31.10.2021 10:00 Đerdap : Mladi radnik 1926
31.10.2021 10:00 Smederevo 1924 : Sušica
31.10.2021 10:00 Rudar (S) : Radnički 1923
31.10.2021 13:00 Vinogradar : Srbobran
31.10.2021 10:00 Bačka 1901 : Radnički 1905
31.10.2021 10:00 Šumadija 1903 : Pazar Juniors
31.10.2021 10:00 Bubamara : Bane 1931
31.10.2021 10:00 Jedinstvo 2017 : Sport Klub 99
31.10.2021 10:00 Sušica : Radnički 1923
31.10.2021 10:00 Novi Pazar : Rudar (KM)
31.10.2021 10:00 Kosmet : Sloga (K)
31.10.2021 10:00 Apolon 2018 : Apolon 4
31.10.2021 10:00 Kiker : AF AS Novi Pazar
31.10.2021 10:00 Polimlje : Spartak 1976
31.10.2021 10:00 Javor Matis : Mladost (L)
31.10.2021 10:00 GFK Sloboda : Jedinstvo Putevi
31.10.2021 10:00 Takovo : FAP
31.10.2021 10:00 Sloboda (Č) : Borac 1926
31.10.2021 10:00 Sloga (P) : ARES 2015
31.10.2021 10:00 Metalac : Sloga (BB)
31.10.2021 10:00 Zlatibor : Gaučosi
31.10.2021 10:00 Arena Su : TSC
31.10.2021 10:00 Jasenica 2017 : Zvižd
31.10.2021 10:00 Železničar : Cepelin 026
31.10.2021 10:00 RSK : Petlić SD 2006
31.10.2021 10:00 AF Duljaj : Smederevo 1924
31.10.2021 10:00 Soko 2015 : Sloga 33
31.10.2021 10:00 Mladi radnik 1926 : OPK Rudar 1933
31.10.2021 10:00 Šumadija : Plana
31.10.2021 10:00 AF Đokić : VGSK
31.10.2021 10:00 Bajša : AFK
31.10.2021 10:00 POFK Savacium : Mačva
31.10.2021 10:00 Spartak ŽK '09 : TSC '09
31.10.2021 10:00 Vojvode : OFK Osečina
31.10.2021 10:00 Jedinstvo (Ub) : OFK Senjak
31.10.2021 10:00 Pambukovica : Zadrugar
31.10.2021 10:00 POFK Železničar : Budućnost Krušik 014
31.10.2021 10:00 Radnički (V) : Ribnica
31.10.2021 10:00 OFK Divci : Omladinac
31.10.2021 11:00 RSK : Železničar

Košarka

31.10.2021 19:00 Split : Cibona
31.10.2021 12:00 FMP : Zadar
31.10.2021 17:00 Budućnost VOLI : Mornar Barsko zlato
31.10.2021 19:00 Čačak 94 : Spartak Office Shoes
31.10.2021 15:00 Sloga Elite : Zekas 75
31.10.2021 17:00 MVP 3x3 : Šabac
31.10.2021 20:00 Student 014 : Sevojno
31.10.2021 16:30 Mladost : Užice
31.10.2021 17:00 Bagljaš : Spartak
31.10.2021 14:00 Zicer : Prva Petoletka
31.10.2021 16:00 Sloga (D) : Smederevo 1953
31.10.2021 19:00 Šumadija 2017 : Sloga (B)
31.10.2021 18:30 Duga : Crvena zvezda
31.10.2021 17:00 Vojvodina 021 : Art Basket
31.10.2021 14:30 Mileševka : Sloga
31.10.2021 19:30 Radnički : Topolčanka
31.10.2021 18:00 Novosadska ŽKA : Rudar 1903
31.10.2021 18:00 Play Off : Šabac
31.10.2021 15:00 Girl Basket : Vizura
31.10.2021 18:00 Srem : Delfin

Odbojka

31.10.2021 13:00 Stražilovo 2 : Botafogo
31.10.2021 12:00 Novi Sad 2 : Dunav Volej 2
31.10.2021 19:00 Mladost : Klek Srbijašume 2
31.10.2021 18:00 Kuršumlija : Knjaževac
31.10.2021 13:00 Jagodina : Topličanin
31.10.2021 17:30 Student : Stampedo
31.10.2021 15:00 Timok : Zaječar
31.10.2021 21:00 Borac : Ravno
31.10.2021 11:00 Smeč 5 2 : Paraćin
31.10.2021 18:00 Kolubara : Volleyland
31.10.2021 16:45 Inđija 2 : Beočin
31.10.2021 17:00 Elbraco Technoland CVS : Apatin
31.10.2021 15:00 Goks IN : Hajduk
31.10.2021 18:00 Bečej : Win Volley

Rukomet

31.10.2021 16:30 Radnički : Jugović
31.10.2021 18:00 Spartak : Železničar 1949
31.10.2021 19:00 Metalac : Vranje 1957
31.10.2021 17:00 Jagodina : Topličanin
31.10.2021 17:00 Slavija : Dolovo
31.10.2021 19:30 Studentski grad : Radnički
31.10.2021 20:00 Budućnost : Graničar
31.10.2021 17:30 Ruma : Senta
31.10.2021 15:30 Unirea : Vladimirovac
31.10.2021 16:00 Jedinstvo : Naftagas
31.10.2021 18:00 Mladost : Radnički
31.10.2021 17:00 Rusin : Borac
31.10.2021 16:30 Hajduk : Radnički
31.10.2021 15:30 Putinci : Srem (SM)
31.10.2021 18:00 Mladost (NP) : SPD Radnički
31.10.2021 19:00 Bor RTB : Vojvodina
31.10.2021 16:00 Mladi radnik : Pančevo
31.10.2021 18:30 Zaječar 1949 : Petrovaradin
31.10.2021 18:00 Mokrin : Krule
31.10.2021 19:00 Ravangrad :