30.10
16:00
Radnički (N)
Mladost
2
0
|
30.10.2021 16:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Mladost |
30.10
13:30
OFK Bečej 1918
Dinamo 1945
2
1
|
30.10.2021 13:30 | OFK Bečej 1918 | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
30.10
13:30
OFK Stari Grad
Tisa
5
1
|
30.10.2021 13:30 | OFK Stari Grad | 5 : 1 | Tisa | |||||
30.10
13:30
Jedinstvo (SP)
OFK Vršac
1
1
|
30.10.2021 13:30 | Jedinstvo (SP) | 1 : 1 | OFK Vršac | |||||
30.10
13:30
OFK Kikinda
Tekstilac
1
1
|
30.10.2021 13:30 | OFK Kikinda | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
30.10
13:30
Hajduk 1912
Radnički 1912
1
2
|
30.10.2021 13:30 | Hajduk 1912 | 1 : 2 | Radnički 1912 | |||||
30.10
13:30
Omladinac
1. Maj Ruma
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Omladinac | 3 : 0 | 1. Maj Ruma |
30.10
13:30
Sloga (P)
Real
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Real | |||||
30.10
13:30
Mladi radnik 1926
Sloga (K)
1
1
|
30.10.2021 13:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
30.10
13:30
Borac 1926
Smederevo 1924
1
2
|
30.10.2021 13:30 | Borac 1926 | 1 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
30.10
13:30
Trepča
Mačva 1929
1
1
|
30.10.2021 13:30 | Trepča | 1 : 1 | Mačva 1929 | |||||
30.10
13:30
Sloga (BB)
RSK
1
1
|
30.10.2021 13:30 | Sloga (BB) | 1 : 1 | RSK | |||||
30.10
13:30
Takovo
Rađevac
0
0
|
30.10.2021 13:30 | Takovo | 0 : 0 | Rađevac | |||||
30.10
17:00
GFK Sloboda
Budućnost (A)
1
0
|
30.10.2021 17:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Budućnost (A) |
30.10
14:00
BASK
Jedinstvo
0
1
|
30.10.2021 14:00 | BASK | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.10
11:00
Prva iskra
Studentski grad
2
0
|
30.10.2021 11:00 | Prva iskra | 2 : 0 | Studentski grad | |||||
30.10
11:00
Teleoptik
Ušće Novi Beograd
1
0
|
30.10.2021 11:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Ušće Novi Beograd | |||||
30.10
14:00
OFK Beograd
Radnički (O)
4
1
|
30.10.2021 14:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | Radnički (O) | |||||
30.10
14:00
Zemun
BSK Borča
1
0
|
30.10.2021 14:00 | Zemun | 1 : 0 | BSK Borča |
30.10
13:30
Meševo
Hajduk Veljko
2
1
|
30.10.2021 13:30 | Meševo | 2 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
30.10
13:30
Trayal
Sloga (L)
4
1
|
30.10.2021 13:30 | Trayal | 4 : 1 | Sloga (L) | |||||
30.10
13:30
Pčinja
Vlasina
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Pčinja | 1 : 0 | Vlasina |
30.10
13:30
Sloga
Kozara
1
1
|
30.10.2021 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Kozara | |||||
30.10
13:30
Crvena zvezda (VS)
Crvena zvezda (RS)
0
0
|
30.10.2021 13:30 | Crvena zvezda (VS) | 0 : 0 | Crvena zvezda (RS) | |||||
30.10
13:30
BAK
Polet
1
0
|
30.10.2021 13:30 | BAK | 1 : 0 | Polet | |||||
30.10
13:30
Jedinstvo (V)
Proleter
2
1
|
30.10.2021 13:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Proleter | |||||
30.10
13:30
Sloboda
Mladost
0
0
|
30.10.2021 13:30 | Sloboda | 0 : 0 | Mladost | |||||
30.10
13:30
Begej
Naftagas
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Begej | 1 : 0 | Naftagas |
30.10
13:30
Jedinstvo
Cement
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Cement | |||||
30.10
13:30
Radnički (Š)
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Radnički (Š) | 1 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
30.10
13:30
Sloga (T)
Veternik
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Sloga (T) | 1 : 0 | Veternik |
30.10
13:30
Senta
Bačka 1901
1
2
|
30.10.2021 13:30 | Senta | 1 : 2 | Bačka 1901 | |||||
30.10
13:30
OFK Mladost APA
Sloga
5
0
|
30.10.2021 13:30 | OFK Mladost APA | 5 : 0 | Sloga |
30.10
14:00
OFK Mladenovac
Napredak
0
0
|
30.10.2021 14:00 | OFK Mladenovac | 0 : 0 | Napredak | |||||
30.10
10:00
Sinđelić
GSP Polet Dorćol
0
1
|
30.10.2021 10:00 | Sinđelić | 0 : 1 | GSP Polet Dorćol |
30.10
13:00
Gruža
Budućnost
4
1
|
30.10.2021 13:00 | Gruža | 4 : 1 | Budućnost | |||||
30.10
13:00
Šumadija 1903
Šumadija (T)
4
0
|
30.10.2021 13:00 | Šumadija 1903 | 4 : 0 | Šumadija (T) | |||||
30.10
13:00
Karađorđe
Goč
2
0
|
30.10.2021 13:00 | Karađorđe | 2 : 0 | Goč | |||||
30.10
13:00
Sloboda
Tutin
0
7
|
30.10.2021 13:00 | Sloboda | 0 : 7 | Tutin |
30.10
13:30
FAP
Omladinac
2
2
|
30.10.2021 13:30 | FAP | 2 : 2 | Omladinac | |||||
30.10
13:30
Sevojno
Savinac
4
1
|
30.10.2021 13:30 | Sevojno | 4 : 1 | Savinac |
30.10
13:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost
0
3
|
30.10.2021 13:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 0 : 3 | Mladost | |||||
30.10
13:30
Radnički (V)
Železničar
2
0
|
30.10.2021 13:30 | Radnički (V) | 2 : 0 | Železničar | |||||
30.10
13:30
Ribnica
Strmovo 1968
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Ribnica | 1 : 0 | Strmovo 1968 |
30.10
13:30
Sloga 33
Đerdap
1
2
|
30.10.2021 13:30 | Sloga 33 | 1 : 2 | Đerdap | |||||
30.10
13:30
Karađorđe
OFK Napredak
2
0
|
30.10.2021 13:30 | Karađorđe | 2 : 0 | OFK Napredak | |||||
30.10
13:30
Morava
Šumadija
2
0
|
30.10.2021 13:30 | Morava | 2 : 0 | Šumadija | |||||
30.10
13:30
Rudar 2001
Sloboda
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Rudar 2001 | 1 : 0 | Sloboda |
30.10
13:30
Pukovac
Mladost (B)
4
1
|
30.10.2021 13:30 | Pukovac | 4 : 1 | Mladost (B) |
30.10
13:30
Pusta Reka
Plantaža
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Pusta Reka | 3 : 0 | Plantaža | |||||
30.10
13:30
Nebeski Andjeli
Svetlost
2
0
|
30.10.2021 13:30 | Nebeski Andjeli | 2 : 0 | Svetlost | |||||
30.10
13:30
SFK Morava
OFK Topličanin
0
1
|
30.10.2021 13:30 | SFK Morava | 0 : 1 | OFK Topličanin |
30.10
13:30
Sloga (D)
Levač
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Levač | |||||
30.10
13:30
Orlovi
Jedinstvo 1936
1
2
|
30.10.2021 13:30 | Orlovi | 1 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
30.10
13:30
Morava 1918
Sloga (M)
3
1
|
30.10.2021 13:30 | Morava 1918 | 3 : 1 | Sloga (M) |
30.10
13:30
Balkanski
BSK
5
0
|
30.10.2021 13:30 | Balkanski | 5 : 0 | BSK | |||||
30.10
13:30
Ozren
Brodoremont
2
0
|
30.10.2021 13:30 | Ozren | 2 : 0 | Brodoremont | |||||
30.10
13:30
Dunav
Sloga
5
2
|
30.10.2021 13:30 | Dunav | 5 : 2 | Sloga | |||||
30.10
13:30
Đerdap
Lužnica
4
0
|
30.10.2021 13:30 | Đerdap | 4 : 0 | Lužnica | |||||
30.10
13:30
Zvezda
Tanasko Rajić
1
6
|
30.10.2021 13:30 | Zvezda | 1 : 6 | Tanasko Rajić | |||||
30.10
13:30
OFK Knjaz
OFK 019
0
1
|
30.10.2021 13:30 | OFK Knjaz | 0 : 1 | OFK 019 |
30.10
14:00
Radnički (S)
Lipar
0
5
|
30.10.2021 14:00 | Radnički (S) | 0 : 5 | Lipar | |||||
30.10
14:00
ŽAK
Vojvodina
4
0
|
30.10.2021 14:00 | ŽAK | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
30.10
14:00
Bratstvo 2019
Radnički 1918
3
0
|
30.10.2021 14:00 | Bratstvo 2019 | 3 : 0 | Radnički 1918 |
30.10
14:00
OFK Futog
Tatra
1
5
|
30.10.2021 14:00 | OFK Futog | 1 : 5 | Tatra | |||||
30.10
14:00
Fruškogorski partizan
Petrovaradin
0
1
|
30.10.2021 14:00 | Fruškogorski partizan | 0 : 1 | Petrovaradin | |||||
30.10
14:00
Borac
Šajkaš 1908
0
1
|
30.10.2021 14:00 | Borac | 0 : 1 | Šajkaš 1908 |
30.10
14:30
Jedinstvo Stević
Jugoslavija
5
0
|
30.10.2021 14:30 | Jedinstvo Stević | 5 : 0 | Jugoslavija | |||||
30.10
14:30
Partizan (U)
Potporanj
1
0
|
30.10.2021 14:30 | Partizan (U) | 1 : 0 | Potporanj |
30.10
13:30
GFK Sloven
Jadran
1
1
|
30.10.2021 13:30 | GFK Sloven | 1 : 1 | Jadran | |||||
30.10
13:30
Partizan
Sremac (Deč)
2
4
|
30.10.2021 13:30 | Partizan | 2 : 4 | Sremac (Deč) |
30.10
14:30
Jadran
OFK Vrbas
3
5
|
30.10.2021 14:30 | Jadran | 3 : 5 | OFK Vrbas | |||||
30.10
14:30
AFK
Proleter
1
0
|
30.10.2021 14:30 | AFK | 1 : 0 | Proleter | |||||
30.10
14:30
Obilić (NK)
Napredak
1
5
|
30.10.2021 14:30 | Obilić (NK) | 1 : 5 | Napredak | |||||
30.10
14:30
Tornjoš
Bačka
0
0
|
30.10.2021 14:30 | Tornjoš | 0 : 0 | Bačka |
30.10
13:30
Jasenica 2017
Jedinstvo
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Jasenica 2017 | 1 : 0 | Jedinstvo |
30.10
13:30
Poreč
Zlot
1
2
|
30.10.2021 13:30 | Poreč | 1 : 2 | Zlot | |||||
30.10
13:30
Rudna Glava
Radnički (K)
2
0
|
30.10.2021 13:30 | Rudna Glava | 2 : 0 | Radnički (K) |
30.10
13:30
Jedinstvo (G)
Zloćudovo
1
1
|
30.10.2021 13:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Zloćudovo |
30.10
13:30
Svrljig
Naisus 1977
0
3
|
30.10.2021 13:30 | Svrljig | 0 : 3 | Naisus 1977 | |||||
30.10
13:30
Radnički 1924
Zemljoradnik
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Radnički 1924 | 1 : 0 | Zemljoradnik |
30.10
14:00
Rudar Vrška Čuka
Osnić
1
0
|
30.10.2021 14:00 | Rudar Vrška Čuka | 1 : 0 | Osnić | |||||
30.10
14:00
Šljivar
Rtanj
0
4
|
30.10.2021 14:00 | Šljivar | 0 : 4 | Rtanj | |||||
30.10
14:30
Midžor
Sloga
3
1
|
30.10.2021 14:30 | Midžor | 3 : 1 | Sloga |
30.10
19:30
Rubin
Sloga (D)
1
3
|
30.10.2021 19:30 | Rubin | 1 : 3 | Sloga (D) |
30.10
13:30
Mladi Borac
Morava
6
1
|
30.10.2021 13:30 | Mladi Borac | 6 : 1 | Morava | |||||
30.10
13:30
Rudar (St)
Sloga
2
0
|
30.10.2021 13:30 | Rudar (St) | 2 : 0 | Sloga | |||||
30.10
13:30
Rudar (SR)
Dragocvet
3
1
|
30.10.2021 13:30 | Rudar (SR) | 3 : 1 | Dragocvet |
30.10
14:00
Zvižd
Sloga (L)
4
0
|
30.10.2021 14:00 | Zvižd | 4 : 0 | Sloga (L) |
30.10
13:30
Zadrugar
Napredak
2
1
|
30.10.2021 13:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Napredak | |||||
30.10
13:30
Senjak
Spartak
3
2
|
30.10.2021 13:30 | Senjak | 3 : 2 | Spartak | |||||
30.10
13:30
Vladimir Durković
Sloboda
1
2
|
30.10.2021 13:30 | Vladimir Durković | 1 : 2 | Sloboda |
30.10
14:00
Barajevo
Šumadija
3
0
|
30.10.2021 14:00 | Barajevo | 3 : 0 | Šumadija | |||||
30.10
10:00
Turbina
Strelac
0
3
|
30.10.2021 10:00 | Turbina | 0 : 3 | Strelac | |||||
30.10
14:00
Dimitrije Tucović
OFK Budućnost
2
0
|
30.10.2021 14:00 | Dimitrije Tucović | 2 : 0 | OFK Budućnost |
30.10
14:00
Milutinac
Siti Sport Klub
1
3
|
30.10.2021 14:00 | Milutinac | 1 : 3 | Siti Sport Klub | |||||
30.10
10:30
Rakovica
Posavac Tišma
4
1
|
30.10.2021 10:30 | Rakovica | 4 : 1 | Posavac Tišma |
30.10
14:00
Sloga (D)
Bratstvo 1975
5
2
|
30.10.2021 14:00 | Sloga (D) | 5 : 2 | Bratstvo 1975 | |||||
30.10
14:00
Jedinstvo
Šumadija 1934
0
3
|
30.10.2021 14:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Šumadija 1934 |
30.10
14:00
OFK Brđanac
Mladost (D)
2
1
|
30.10.2021 14:00 | OFK Brđanac | 2 : 1 | Mladost (D) |
30.10
13:30
Radnički 2020
Palilulac
0
1
|
30.10.2021 13:30 | Radnički 2020 | 0 : 1 | Palilulac |
30.10
14:00
Ovčar
Prilike
2
1
|
30.10.2021 14:00 | Ovčar | 2 : 1 | Prilike | |||||
30.10
14:00
Slatina
Spartak 1976
0
5
|
30.10.2021 14:00 | Slatina | 0 : 5 | Spartak 1976 |
30.10
14:00
Mladost (V)
Budućnost
3
2
|
30.10.2021 14:00 | Mladost (V) | 3 : 2 | Budućnost |
30.10
13:00
Mladost (S)
BSK Bujanovac
2
7
|
30.10.2021 13:00 | Mladost (S) | 2 : 7 | BSK Bujanovac |
30.10
13:30
Jezero 2017
Poljoprivrednik
2
1
|
30.10.2021 13:30 | Jezero 2017 | 2 : 1 | Poljoprivrednik |
30.10
14:00
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
0
1
|
30.10.2021 14:00 | Crvena Jabuka | 0 : 1 | OFK Paljuvi |
30.10
13:30
Rudar
ČSK Čortanovci
2
2
|
30.10.2021 13:30 | Rudar | 2 : 2 | ČSK Čortanovci |
30.10
13:30
Zadrugar
OFK Klek
4
2
|
30.10.2021 13:30 | Zadrugar | 4 : 2 | OFK Klek |
30.10
13:30
Rudar 1973
Navalin
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Rudar 1973 | 3 : 0 | Navalin | |||||
30.10
13:30
Šumadija
Radnički (P)
1
0
|
30.10.2021 13:30 | Šumadija | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
30.10
13:30
Marjan MB
Gradac
2
2
|
30.10.2021 13:30 | Marjan MB | 2 : 2 | Gradac |
30.10
14:00
Luk
Mladost (DB)
2
0
|
30.10.2021 14:00 | Luk | 2 : 0 | Mladost (DB) |
30.10
13:30
Pobednik
OFK Zabrežje
3
1
|
30.10.2021 13:30 | Pobednik | 3 : 1 | OFK Zabrežje |
30.10
12:30
Dedinje
Šumadinac
5
1
|
30.10.2021 12:30 | Dedinje | 5 : 1 | Šumadinac |
30.10
Jedinstvo
Mladost (P)
3
0
|
30.10.2021 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost (P) | |||||
30.10
Mladost (R)
Borac
4
1
|
30.10.2021 | Mladost (R) | 4 : 1 | Borac | |||||
30.10
14:00
Partizan
Karađorđe
6
1
|
30.10.2021 14:00 | Partizan | 6 : 1 | Karađorđe | |||||
30.10
BSK
Šumadija
6
0
|
30.10.2021 | BSK | 6 : 0 | Šumadija |
30.10
13:30
GFK Strelište
Bratstvo
2
1
|
30.10.2021 13:30 | GFK Strelište | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
30.10
13:30
Kupinovac
Vinogradar
2
1
|
30.10.2021 13:30 | Kupinovac | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
30.10
13:30
Mladost (D)
Vinorača
5
2
|
30.10.2021 13:30 | Mladost (D) | 5 : 2 | Vinorača |
30.10
14:00
Mlada krila
Miločajac
3
2
|
30.10.2021 14:00 | Mlada krila | 3 : 2 | Miločajac |
30.10
15:00
Čačak 94
Budućnost
1
2
|
30.10.2021 15:00 | Čačak 94 | 1 : 2 | Budućnost | |||||
30.10
14:00
Remont
Mršinci
4
0
|
30.10.2021 14:00 | Remont | 4 : 0 | Mršinci |
30.10
14:00
Polet (V)
Napredak 1934
4
2
|
30.10.2021 14:00 | Polet (V) | 4 : 2 | Napredak 1934 |
30.10
14:00
Trgovački
Napredak (S)
3
0
|
30.10.2021 14:00 | Trgovački | 3 : 0 | Napredak (S) | |||||
30.10
14:00
Jasenovac
Rade Milošević
4
3
|
30.10.2021 14:00 | Jasenovac | 4 : 3 | Rade Milošević |
30.10
13:30
Borac
Sloga
0
3
|
30.10.2021 13:30 | Borac | 0 : 3 | Sloga | |||||
30.10
13:30
Rongo Siti
Nišavac
1
3
|
30.10.2021 13:30 | Rongo Siti | 1 : 3 | Nišavac |
30.10
13:30
Tempo
OFK Sloga
2
2
|
30.10.2021 13:30 | Tempo | 2 : 2 | OFK Sloga | |||||
30.10
13:30
Napredak 2012
Borac
6
0
|
30.10.2021 13:30 | Napredak 2012 | 6 : 0 | Borac |
30.10
13:30
Bjelica
Devići
2
3
|
30.10.2021 13:30 | Bjelica | 2 : 3 | Devići |
30.10
14:30
Horgoš 1911
Čoka
3
1
|
30.10.2021 14:30 | Horgoš 1911 | 3 : 1 | Čoka |
30.10
Dobrič 1974
Koprijan
3
0
|
30.10.2021 | Dobrič 1974 | 3 : 0 | Koprijan | |||||
30.10
Jugovići 1976
Balajnac 2019
6
0
|
30.10.2021 | Jugovići 1976 | 6 : 0 | Balajnac 2019 |
30.10
14:00
10. februar
Oko sokolovo
1
0
|
30.10.2021 14:00 | 10. februar | 1 : 0 | Oko sokolovo |
30.10
13:30
Makrešane
Dedina
3
3
|
30.10.2021 13:30 | Makrešane | 3 : 3 | Dedina | |||||
30.10
13:30
Zmajevac
Padež
1
2
|
30.10.2021 13:30 | Zmajevac | 1 : 2 | Padež |
30.10
14:00
Miletić
Moskva
2
1
|
30.10.2021 14:00 | Miletić | 2 : 1 | Moskva |
30.10
14:00
Borba
Bukorovac
0
0
|
30.10.2021 14:00 | Borba | 0 : 0 | Bukorovac |
30.10
14:00
Morava (M)
Mladost 1925
1
0
|
30.10.2021 14:00 | Morava (M) | 1 : 0 | Mladost 1925 |
30.10
14:00
Budućnost
Borac (A)
1
4
|
30.10.2021 14:00 | Budućnost | 1 : 4 | Borac (A) |
30.10
Mladost 1977
Gradac
5
0
|
30.10.2021 | Mladost 1977 | 5 : 0 | Gradac | |||||
30.10
00:00
Parcane
Mladost (MD)
1
2
|
30.10.2021 00:00 | Parcane | 1 : 2 | Mladost (MD) |
30.10
14:00
Sport
Jedinstvo Lemeš
6
1
|
30.10.2021 14:00 | Sport | 6 : 1 | Jedinstvo Lemeš |
30.10
13:30
Dražmirovac
Domaćin
4
1
|
30.10.2021 13:30 | Dražmirovac | 4 : 1 | Domaćin | |||||
30.10
13:30
Mladi radnik
Omladinac
3
1
|
30.10.2021 13:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | Omladinac |
30.10
14:00
Radnik
Železničar
2
0
|
30.10.2021 14:00 | Radnik | 2 : 0 | Železničar | |||||
30.10
14:00
Borac 1950
Mladost
5
0
|
30.10.2021 14:00 | Borac 1950 | 5 : 0 | Mladost |
30.10
14:00
Budućnost
Heroj
3
2
|
30.10.2021 14:00 | Budućnost | 3 : 2 | Heroj |
30.10
13:30
Sloboda
Sloga
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Sloboda | 3 : 0 | Sloga | |||||
30.10
13:30
Mladi borac
Mladost
1
1
|
30.10.2021 13:30 | Mladi borac | 1 : 1 | Mladost |
30.10
13:30
Strmovo
Proleter
0
0
|
30.10.2021 13:30 | Strmovo | 0 : 0 | Proleter | |||||
30.10
13:30
Mladi radnik
Mladost
2
2
|
30.10.2021 13:30 | Mladi radnik | 2 : 2 | Mladost |
30.10
14:00
Tamnava
Trnjaci 2021
4
3
|
30.10.2021 14:00 | Tamnava | 4 : 3 | Trnjaci 2021 |
30.10
ŠFU Derbi 2016
Moravac
3
2
|
30.10.2021 | ŠFU Derbi 2016 | 3 : 2 | Moravac |
30.10
11:00
Rubribreza
Izviđač
3
1
|
30.10.2021 11:00 | Rubribreza | 3 : 1 | Izviđač | |||||
30.10
14:00
Napredak
Borac
3
1
|
30.10.2021 14:00 | Napredak | 3 : 1 | Borac |
30.10
14:00
Vrelo
Osanica
0
3
|
30.10.2021 14:00 | Vrelo | 0 : 3 | Osanica | |||||
30.10
14:00
Homoljac
Vukovac 98
4
1
|
30.10.2021 14:00 | Homoljac | 4 : 1 | Vukovac 98 | |||||
30.10
14:00
Polet (SD)
Selište
5
1
|
30.10.2021 14:00 | Polet (SD) | 5 : 1 | Selište |
30.10
14:00
Napredak
Crni Vitez
1
5
|
30.10.2021 14:00 | Napredak | 1 : 5 | Crni Vitez |
30.10
13:30
Mladost
Janošik
1
3
|
30.10.2021 13:30 | Mladost | 1 : 3 | Janošik | |||||
30.10
13:30
Naša Krajina
Vojvodina
1
3
|
30.10.2021 13:30 | Naša Krajina | 1 : 3 | Vojvodina |
30.10
14:00
Budućnost MI
Junkovac
1
2
|
30.10.2021 14:00 | Budućnost MI | 1 : 2 | Junkovac |
30.10
14:30
Metaloplastika 2006
Partizan
1
1
|
30.10.2021 14:30 | Metaloplastika 2006 | 1 : 1 | Partizan | |||||
30.10
14:30
Roma - Odžino selo
Zadrugar
0
0
|
30.10.2021 14:30 | Roma - Odžino selo | 0 : 0 | Zadrugar |
30.10
14:30
Rankovac
Metlić
1
0
|
30.10.2021 14:30 | Rankovac | 1 : 0 | Metlić |
30.10
14:00
Grivac
Bare
2
2
|
30.10.2021 14:00 | Grivac | 2 : 2 | Bare | |||||
30.10
14:00
Kotlenik
Mladi radnik
3
1
|
30.10.2021 14:00 | Kotlenik | 3 : 1 | Mladi radnik |
30.10
13:30
Jadar 07
Granit
5
1
|
30.10.2021 13:30 | Jadar 07 | 5 : 1 | Granit |
30.10
14:30
Polet
Sloga
1
3
|
30.10.2021 14:30 | Polet | 1 : 3 | Sloga |
30.10
13:30
Resavski Despoti
Resava
8
0
|
30.10.2021 13:30 | Resavski Despoti | 8 : 0 | Resava |
30.10
17:00
Sarajevo
Rudar Prijedor
1
1
|
30.10.2021 17:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
30.10
14:00
Drina
Zvijezda 09
2
0
|
30.10.2021 14:00 | Drina | 2 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
30.10
14:00
Sloga
Tekstilac
2
0
|
30.10.2021 14:00 | Sloga | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
30.10
16:00
Sutjeska
Krupa
1
0
|
30.10.2021 16:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Krupa | |||||
30.10
14:00
Podrinje
Slavija
1
0
|
30.10.2021 14:00 | Podrinje | 1 : 0 | Slavija | |||||
30.10
14:00
Borac
Modriča
0
0
|
30.10.2021 14:00 | Borac | 0 : 0 | Modriča |
30.10
14:30
Zvijezda
GOŠK
1
1
|
30.10.2021 14:30 | Zvijezda | 1 : 1 | GOŠK | |||||
30.10
14:30
Bratstvo
Travnik
2
1
|
30.10.2021 14:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Travnik | |||||
30.10
14:30
Budućnost
Goražde
2
0
|
30.10.2021 14:30 | Budućnost | 2 : 0 | Goražde | |||||
30.10
14:30
Simm Bau
Mladost
0
1
|
30.10.2021 14:30 | Simm Bau | 0 : 1 | Mladost | |||||
30.10
14:30
Rudar
Gradina
1
0
|
30.10.2021 14:30 | Rudar | 1 : 0 | Gradina | |||||
30.10
14:30
Orašje
Radnik
0
0
|
30.10.2021 14:30 | Orašje | 0 : 0 | Radnik | |||||
30.10
14:30
Jedinstvo
Tomislav
3
1
|
30.10.2021 14:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Tomislav |
30.10
14:00
Gusinje
Polimlje
1
4
|
30.10.2021 14:00 | Gusinje | 1 : 4 | Polimlje |
30.10
16:00
Burnley
Brentford
3
1
|
30.10.2021 16:00 | Burnley | 3 : 1 | Brentford | |||||
30.10
13:30
Leicester City
Arsenal
0
2
|
30.10.2021 13:30 | Leicester City | 0 : 2 | Arsenal | |||||
30.10
16:00
Liverpool
Brighton & Hove Albion
2
2
|
30.10.2021 16:00 | Liverpool | 2 : 2 | Brighton & Hove Albion | |||||
30.10
16:00
Manchester City
Crystal Palace
0
2
|
30.10.2021 16:00 | Manchester City | 0 : 2 | Crystal Palace | |||||
30.10
16:00
Newcastle United
Chelsea
0
3
|
30.10.2021 16:00 | Newcastle United | 0 : 3 | Chelsea | |||||
30.10
18:30
Tottenham Hotspur
Manchester United
0
3
|
30.10.2021 18:30 | Tottenham Hotspur | 0 : 3 | Manchester United | |||||
30.10
16:00
Watford
Southampton
0
1
|
30.10.2021 16:00 | Watford | 0 : 1 | Southampton |
30.10
16:00
Hull City
Coventry City
0
1
|
30.10.2021 16:00 | Hull City | 0 : 1 | Coventry City | |||||
30.10
13:30
Fulham
West Bromwich Albion
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Fulham | 3 : 0 | West Bromwich Albion | |||||
30.10
16:00
Bristol City
Barnsley
2
1
|
30.10.2021 16:00 | Bristol City | 2 : 1 | Barnsley | |||||
30.10
16:00
Huddersfield Town
Millwall
1
0
|
30.10.2021 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 0 | Millwall | |||||
30.10
16:00
Middlesbrough
Birmingham City
0
2
|
30.10.2021 16:00 | Middlesbrough | 0 : 2 | Birmingham City | |||||
30.10
16:00
Preston North End
Luton Town
2
0
|
30.10.2021 16:00 | Preston North End | 2 : 0 | Luton Town | |||||
30.10
21:00
Reading
AFC Bournemouth
0
2
|
30.10.2021 21:00 | Reading | 0 : 2 | AFC Bournemouth | |||||
30.10
16:00
Sheffield United
Blackpool
0
1
|
30.10.2021 16:00 | Sheffield United | 0 : 1 | Blackpool | |||||
30.10
16:00
Stoke City
Cardiff City
3
3
|
30.10.2021 16:00 | Stoke City | 3 : 3 | Cardiff City | |||||
30.10
16:00
Swansea City
Peterborough United
3
0
|
30.10.2021 16:00 | Swansea City | 3 : 0 | Peterborough United | |||||
30.10
16:00
Derby County
Blackburn Rovers
1
2
|
30.10.2021 16:00 | Derby County | 1 : 2 | Blackburn Rovers |
30.10
21:00
Barcelona
Alaves
1
1
|
30.10.2021 21:00 | Barcelona | 1 : 1 | Alaves | |||||
30.10
16:15
Sevilla
Osasuna
2
0
|
30.10.2021 16:15 | Sevilla | 2 : 0 | Osasuna | |||||
30.10
18:30
Valencia
Villarreal
2
0
|
30.10.2021 18:30 | Valencia | 2 : 0 | Villarreal | |||||
30.10
14:00
Elche
Real Madrid
1
2
|
30.10.2021 14:00 | Elche | 1 : 2 | Real Madrid |
30.10
15:30
Borussia Dortmund
Köln
2
0
|
30.10.2021 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 0 | Köln | |||||
30.10
18:30
Eintracht
RB Leipzig
1
1
|
30.10.2021 18:30 | Eintracht | 1 : 1 | RB Leipzig | |||||
30.10
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Wolfsburg
0
2
|
30.10.2021 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 0 : 2 | Wolfsburg | |||||
30.10
15:30
Union Berlin
Bayern
2
5
|
30.10.2021 15:30 | Union Berlin | 2 : 5 | Bayern | |||||
30.10
15:30
Freiburg
Greuther Fürth
3
1
|
30.10.2021 15:30 | Freiburg | 3 : 1 | Greuther Fürth | |||||
30.10
15:30
Arminia
Mainz 05
1
2
|
30.10.2021 15:30 | Arminia | 1 : 2 | Mainz 05 |
30.10
15:00
Atalanta
Lazio
2
2
|
30.10.2021 15:00 | Atalanta | 2 : 2 | Lazio | |||||
30.10
18:00
Hellas Verona
Juventus
2
1
|
30.10.2021 18:00 | Hellas Verona | 2 : 1 | Juventus | |||||
30.10
20:45
Torino
Sampdoria
3
0
|
30.10.2021 20:45 | Torino | 3 : 0 | Sampdoria |
30.10
21:00
Olympique Lyonnais
Lens
2
1
|
30.10.2021 21:00 | Olympique Lyonnais | 2 : 1 | Lens | |||||
30.10
17:00
Metz
Saint-Étienne
1
1
|
30.10.2021 17:00 | Metz | 1 : 1 | Saint-Étienne |
30.10
16:00
Sloga
Požarevac
11
0
|
30.10.2021 16:00 | Sloga | 11 : 0 | Požarevac |
30.10
10:00
Radnički 1923
Zemun
5
3
|
30.10.2021 10:00 | Radnički 1923 | 5 : 3 | Zemun | |||||
30.10
14:00
Napredak Junior 2018
Kolubara
0
5
|
30.10.2021 14:00 | Napredak Junior 2018 | 0 : 5 | Kolubara |
30.10
14:00
Majdanpek
Radnički 2012
3
0
|
30.10.2021 14:00 | Majdanpek | 3 : 0 | Radnički 2012 |
30.10
Bor 1919
OFK Slatina
2
2
|
30.10.2021 | Bor 1919 | 2 : 2 | OFK Slatina |
30.10
GFK Dubočica
Radnički (P)
4
2
|
30.10.2021 | GFK Dubočica | 4 : 2 | Radnički (P) | |||||
30.10
Kopernikus Želežničar
OFK Topličanin
0
0
|
30.10.2021 | Kopernikus Želežničar | 0 : 0 | OFK Topličanin | |||||
30.10
Real
Radnik
6
2
|
30.10.2021 | Real | 6 : 2 | Radnik | |||||
30.10
OFK Radnički
Radnički (N)
1
3
|
30.10.2021 | OFK Radnički | 1 : 3 | Radnički (N) |
30.10
10:00
Spartak ŽK
Radnički 1912
0
2
|
30.10.2021 10:00 | Spartak ŽK | 0 : 2 | Radnički 1912 | |||||
30.10
08:30
OFK Bačka
Hajduk 1912
3
0
|
30.10.2021 08:30 | OFK Bačka | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
30.10
10:00
Kabel
Tisa Njerš
6
0
|
30.10.2021 10:00 | Kabel | 6 : 0 | Tisa Njerš | |||||
30.10
10:00
Vojvodina
Index
0
2
|
30.10.2021 10:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Index |
30.10
10:00
Radnički (NP)
Inđija
1
0
|
30.10.2021 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Inđija |
30.10
11:00
Internacional
IM Rakovica
5
0
|
30.10.2021 11:00 | Internacional | 5 : 0 | IM Rakovica | |||||
30.10
15:00
Bežanija
IMT 2
2
1
|
30.10.2021 15:00 | Bežanija | 2 : 1 | IMT 2 | |||||
30.10
14:00
Sinđelić
Kolubara
3
1
|
30.10.2021 14:00 | Sinđelić | 3 : 1 | Kolubara |
30.10
10:00
Grizzly ML
Napredak
0
0
|
30.10.2021 10:00 | Grizzly ML | 0 : 0 | Napredak | |||||
30.10
10:00
Korićani
Smederevo 1924
1
5
|
30.10.2021 10:00 | Korićani | 1 : 5 | Smederevo 1924 | |||||
30.10
10:00
OFK Aranđelovac 1979
Sloga (B)
1
3
|
30.10.2021 10:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 3 | Sloga (B) | |||||
30.10
10:00
Šumadija (A)
Karađorđe
6
1
|
30.10.2021 10:00 | Šumadija (A) | 6 : 1 | Karađorđe |
30.10
15:00
Hajduk
Feniks 1995
4
0
|
30.10.2021 15:00 | Hajduk | 4 : 0 | Feniks 1995 |
30.10
00:00
Siti Sport Klub
Radnički
1
3
|
30.10.2021 00:00 | Siti Sport Klub | 1 : 3 | Radnički | |||||
30.10
00:00
Budućnost
BSK 1925
0
2
|
30.10.2021 00:00 | Budućnost | 0 : 2 | BSK 1925 | |||||
30.10
00:00
Beograd Karaburma
Dunav (VS)
|
30.10.2021 00:00 | Beograd Karaburma | : | Dunav (VS) | |||||
30.10
00:00
GSP Polet
DIF
1
2
|
30.10.2021 00:00 | GSP Polet | 1 : 2 | DIF | |||||
30.10
00:00
OFK Balkan
Rojkovac
5
2
|
30.10.2021 00:00 | OFK Balkan | 5 : 2 | Rojkovac |
30.10
Dolovo
Mladost
2
0
|
30.10.2021 | Dolovo | 2 : 0 | Mladost | |||||
30.10
Strela
Borac
3
4
|
30.10.2021 | Strela | 3 : 4 | Borac | |||||
30.10
Jedinstvo
Partizan
9
0
|
30.10.2021 | Jedinstvo | 9 : 0 | Partizan |
30.10
Jedinstvo Stević
Radnički
3
1
|
30.10.2021 | Jedinstvo Stević | 3 : 1 | Radnički |
30.10
00:00
Radnicki
Crvena zvezda
|
30.10.2021 00:00 | Radnicki | : | Crvena zvezda | |||||
30.10
00:00
Heroj Polet
Dunav
|
30.10.2021 00:00 | Heroj Polet | : | Dunav |
30.10
Borac
Kabel
|
30.10.2021 | Borac | : | Kabel | |||||
30.10
Bačka
Jedinstvo
1
1
|
30.10.2021 | Bačka | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.10
Proleter
TSK
|
30.10.2021 | Proleter | : | TSK |
30.10
13:30
Voždovac
OFK Beograd
2
3
|
30.10.2021 13:30 | Voždovac | 2 : 3 | OFK Beograd | |||||
30.10
13:00
Brodarac
TSC
2
0
|
30.10.2021 13:00 | Brodarac | 2 : 0 | TSC | |||||
30.10
13:00
Radnički 1923
Rad
0
0
|
30.10.2021 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Rad | |||||
30.10
14:00
Partizan
Zemun
4
1
|
30.10.2021 14:00 | Partizan | 4 : 1 | Zemun |
30.10
09:00
Lokomotiva
Sinđelić
1
0
|
30.10.2021 09:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
30.10
20:15
RFK Grafičar
OLE
2
0
|
30.10.2021 20:15 | RFK Grafičar | 2 : 0 | OLE | |||||
30.10
Crvena zvezda
Partizan
|
30.10.2021 | Crvena zvezda | : | Partizan |
30.10
12:00
Boleč
Rakovica
0
2
|
30.10.2021 12:00 | Boleč | 0 : 2 | Rakovica | |||||
30.10
14:00
Kovačevac
Zmaj 1953
1
0
|
30.10.2021 14:00 | Kovačevac | 1 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
30.10
12:30
Radnički (NB) 2
Borac
8
0
|
30.10.2021 12:30 | Radnički (NB) 2 | 8 : 0 | Borac |
30.10
13:30
Javor
Metalac (GM)
2
1
|
30.10.2021 13:30 | Javor | 2 : 1 | Metalac (GM) | |||||
30.10
12:30
Novi Pazar
Radnički (V)
6
0
|
30.10.2021 12:30 | Novi Pazar | 6 : 0 | Radnički (V) | |||||
30.10
11:00
Apolon 2018
Apolon 4
1
2
|
30.10.2021 11:00 | Apolon 2018 | 1 : 2 | Apolon 4 |
30.10
Radnički 2
Radnik
3
1
|
30.10.2021 | Radnički 2 | 3 : 1 | Radnik | |||||
30.10
00:00
Trayal
Mineralac
3
0
|
30.10.2021 00:00 | Trayal | 3 : 0 | Mineralac | |||||
30.10
SFS Borac
GFK Dubočica
5
3
|
30.10.2021 | SFS Borac | 5 : 3 | GFK Dubočica |
30.10
12:00
Spartak ŽK
Radnički 1912
2
0
|
30.10.2021 12:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Radnički 1912 | |||||
30.10
10:30
OFK Bačka
Hajduk 1912
2
3
|
30.10.2021 10:30 | OFK Bačka | 2 : 3 | Hajduk 1912 | |||||
30.10
12:00
Kabel
Tisa Njerš
0
1
|
30.10.2021 12:00 | Kabel | 0 : 1 | Tisa Njerš | |||||
30.10
12:00
Vojvodina
Index
5
0
|
30.10.2021 12:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Index | |||||
30.10
10:00
TSC
Proleter (NS)
2
0
|
30.10.2021 10:00 | TSC | 2 : 0 | Proleter (NS) |
30.10
09:30
IMT
Lokomotiva
0
2
|
30.10.2021 09:30 | IMT | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
30.10
09:30
Radnički (NB)
Sinđelić
1
2
|
30.10.2021 09:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
30.10
00:00
Rakovica
Internacional
3
0
|
30.10.2021 00:00 | Rakovica | 3 : 0 | Internacional |
30.10
11:00
Jedinstvo 2017
Karađorđe
1
0
|
30.10.2021 11:00 | Jedinstvo 2017 | 1 : 0 | Karađorđe |
30.10
10:00
Borac (Š)
OFK Vrbas
0
1
|
30.10.2021 10:00 | Borac (Š) | 0 : 1 | OFK Vrbas | |||||
30.10
10:00
OFK Kikinda
Arena Su
1
0
|
30.10.2021 10:00 | OFK Kikinda | 1 : 0 | Arena Su |
30.10
11:00
Budućnost Krušik 2014
OFK Senjak
2
0
|
30.10.2021 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | OFK Senjak | |||||
30.10
13:00
Mačva (Š)
Vrelo Sport
5
0
|
30.10.2021 13:00 | Mačva (Š) | 5 : 0 | Vrelo Sport | |||||
30.10
10:00
Rađevac
Mačva 1929
1
4
|
30.10.2021 10:00 | Rađevac | 1 : 4 | Mačva 1929 |
30.10
00:00
Budućnost
Beograd
|
30.10.2021 00:00 | Budućnost | : | Beograd | |||||
30.10
00:00
Lestane
Zvezdara
1
3
|
30.10.2021 00:00 | Lestane | 1 : 3 | Zvezdara | |||||
30.10
10:00
DIF
OFK Balkan
0
1
|
30.10.2021 10:00 | DIF | 0 : 1 | OFK Balkan | |||||
30.10
00:00
Radnički (O)
Vinča
3
0
|
30.10.2021 00:00 | Radnički (O) | 3 : 0 | Vinča | |||||
30.10
00:00
BSK 1925
Palilulac
4
0
|
30.10.2021 00:00 | BSK 1925 | 4 : 0 | Palilulac | |||||
30.10
00:00
Bežanija
Prva Iskra
0
2
|
30.10.2021 00:00 | Bežanija | 0 : 2 | Prva Iskra | |||||
30.10
09:30
BASK
OFK Žarkovo
5
2
|
30.10.2021 09:30 | BASK | 5 : 2 | OFK Žarkovo |
30.10
Proleter
Ševac
7
0
|
30.10.2021 | Proleter | 7 : 0 | Ševac | |||||
30.10
Partizan
Banat
8
0
|
30.10.2021 | Partizan | 8 : 0 | Banat | |||||
30.10
Banat
Budućnost
0
3
|
30.10.2021 | Banat | 0 : 3 | Budućnost | |||||
30.10
Hajdučica
Crvena zvezda
5
4
|
30.10.2021 | Hajdučica | 5 : 4 | Crvena zvezda | |||||
30.10
00:00
Invictus 2020
Sloga
7
0
|
30.10.2021 00:00 | Invictus 2020 | 7 : 0 | Sloga |
30.10
Jedinstvo 1924
Hajduk Stanko
8
2
|
30.10.2021 | Jedinstvo 1924 | 8 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
30.10
Sloga
POFK Savacium
1
3
|
30.10.2021 | Sloga | 1 : 3 | POFK Savacium |
30.10
11:00
TSC
Bajša
0
11
|
30.10.2021 11:00 | TSC | 0 : 11 | Bajša | |||||
30.10
11:00
Đurđin
Bačka
2
2
|
30.10.2021 11:00 | Đurđin | 2 : 2 | Bačka | |||||
30.10
11:00
Obilić
Vojvodina
10
3
|
30.10.2021 11:00 | Obilić | 10 : 3 | Vojvodina |
30.10
Kabel
RFK Novi Sad 1921
6
1
|
30.10.2021 | Kabel | 6 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
30.10
Jedinstvo
Armija SK
|
30.10.2021 | Jedinstvo | : | Armija SK |
30.10
11:00
Čukarički
Vojvodina
1
1
|
30.10.2021 11:00 | Čukarički | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
30.10
18:15
Ada
Partizan
0
5
|
30.10.2021 18:15 | Ada | 0 : 5 | Partizan |
30.10
09:00
Voždovac
OFK Beograd
0
3
|
30.10.2021 09:00 | Voždovac | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
30.10
08:00
Teleoptik
Zemun
3
2
|
30.10.2021 08:00 | Teleoptik | 3 : 2 | Zemun | |||||
30.10
16:30
011
Crvena zvezda
1
4
|
30.10.2021 16:30 | 011 | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
30.10
14:30
IMT
Čukarički
0
8
|
30.10.2021 14:30 | IMT | 0 : 8 | Čukarički | |||||
30.10
12:30
OLE
Milutinac
4
0
|
30.10.2021 12:30 | OLE | 4 : 0 | Milutinac |
30.10
08:30
Rakovica
Brodarac 2
4
0
|
30.10.2021 08:30 | Rakovica | 4 : 0 | Brodarac 2 | |||||
30.10
09:30
Kolubara
BSK 1925
3
0
|
30.10.2021 09:30 | Kolubara | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
30.10
10:30
Rad 2
RFK Grafičar
0
3
|
30.10.2021 10:30 | Rad 2 | 0 : 3 | RFK Grafičar | |||||
30.10
15:00
Radnički (NB) 2
Šumadinac
7
0
|
30.10.2021 15:00 | Radnički (NB) 2 | 7 : 0 | Šumadinac | |||||
30.10
10:00
BSK Borča
Sinđelić 2
5
0
|
30.10.2021 10:00 | BSK Borča | 5 : 0 | Sinđelić 2 |
30.10
00:00
Mladenovac
Šumadija 1962
2
3
|
30.10.2021 00:00 | Mladenovac | 2 : 3 | Šumadija 1962 | |||||
30.10
00:00
Sremčica
Crvena zvezda
0
3
|
30.10.2021 00:00 | Sremčica | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
30.10
00:00
Borac
Zemun 3
3
2
|
30.10.2021 00:00 | Borac | 3 : 2 | Zemun 3 | |||||
30.10
00:00
Dunavac
Resnik
1
0
|
30.10.2021 00:00 | Dunavac | 1 : 0 | Resnik |
30.10
10:00
Sušica
Radnički 1923
0
3
|
30.10.2021 10:00 | Sušica | 0 : 3 | Radnički 1923 | |||||
30.10
10:00
Kosmet
Sloga (K)
2
0
|
30.10.2021 10:00 | Kosmet | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
30.10
10:00
Apolon 2018
Apolon 4
4
1
|
30.10.2021 10:00 | Apolon 2018 | 4 : 1 | Apolon 4 | |||||
30.10
10:00
Kiker
AF AS Novi Pazar
0
0
|
30.10.2021 10:00 | Kiker | 0 : 0 | AF AS Novi Pazar |
30.10
Trio
Šampion 2014
0
2
|
30.10.2021 | Trio | 0 : 2 | Šampion 2014 | |||||
30.10
Radnički (N)
OFK Radnički
1
0
|
30.10.2021 | Radnički (N) | 1 : 0 | OFK Radnički | |||||
30.10
Vlasina
Trayal Knez Lazar
2
1
|
30.10.2021 | Vlasina | 2 : 1 | Trayal Knez Lazar | |||||
30.10
Radnički (P)
Car Konstantin
2
3
|
30.10.2021 | Radnički (P) | 2 : 3 | Car Konstantin | |||||
30.10
Duel Juniors
Real
2
1
|
30.10.2021 | Duel Juniors | 2 : 1 | Real | |||||
30.10
GFK Jagodina
Lider MGM
2
0
|
30.10.2021 | GFK Jagodina | 2 : 0 | Lider MGM | |||||
30.10
Napredak
SFS Borac
0
0
|
30.10.2021 | Napredak | 0 : 0 | SFS Borac |
30.10
10:00
RFK NS 1921
Vojvodina
0
7
|
30.10.2021 10:00 | RFK NS 1921 | 0 : 7 | Vojvodina | |||||
30.10
10:00
OFK Kikinda 1909
Radnički 1912
0
3
|
30.10.2021 10:00 | OFK Kikinda 1909 | 0 : 3 | Radnički 1912 | |||||
30.10
10:00
Petar Puača
OFK Bačka
2
4
|
30.10.2021 10:00 | Petar Puača | 2 : 4 | OFK Bačka |
30.10
11:00
OFK Vršac
Derby 2015
2
0
|
30.10.2021 11:00 | OFK Vršac | 2 : 0 | Derby 2015 | |||||
30.10
11:00
Inđija
Radnički (Zr)
2
3
|
30.10.2021 11:00 | Inđija | 2 : 3 | Radnički (Zr) | |||||
30.10
11:00
Jedinstvo (SP)
Proleter 2006
6
0
|
30.10.2021 11:00 | Jedinstvo (SP) | 6 : 0 | Proleter 2006 | |||||
30.10
10:00
GFK Sloven
Sporto 023
1
2
|
30.10.2021 10:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | Sporto 023 | |||||
30.10
11:00
Železničar
ODR
4
1
|
30.10.2021 11:00 | Železničar | 4 : 1 | ODR | |||||
30.10
10:00
Omladinac
Radnički (Š)
2
4
|
30.10.2021 10:00 | Omladinac | 2 : 4 | Radnički (Š) |
30.10
15:30
Brodarac
OFK Beograd
1
2
|
30.10.2021 15:30 | Brodarac | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
30.10
Teleoptik
Ada
7
0
|
30.10.2021 | Teleoptik | 7 : 0 | Ada | |||||
30.10
16:30
011
Zemun
4
2
|
30.10.2021 16:30 | 011 | 4 : 2 | Zemun | |||||
30.10
12:00
RFK Grafičar
Radnički (NB)
2
3
|
30.10.2021 12:00 | RFK Grafičar | 2 : 3 | Radnički (NB) | |||||
30.10
OLE
Čukarički
0
5
|
30.10.2021 | OLE | 0 : 5 | Čukarički | |||||
30.10
12:30
Rad
Crvena zvezda
1
2
|
30.10.2021 12:30 | Rad | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
30.10
Voždovac
Partizan
0
2
|
30.10.2021 | Voždovac | 0 : 2 | Partizan |
30.10
10:00
Senjak
Savacium
2
1
|
30.10.2021 10:00 | Senjak | 2 : 1 | Savacium | |||||
30.10
10:00
Mačva (Š)
Ribnica
20
0
|
30.10.2021 10:00 | Mačva (Š) | 20 : 0 | Ribnica | |||||
30.10
11:00
Loznica
Respekt
0
2
|
30.10.2021 11:00 | Loznica | 0 : 2 | Respekt | |||||
30.10
10:00
Jedinstvo (Ub)
Sun Rise
2
3
|
30.10.2021 10:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 3 | Sun Rise | |||||
30.10
14:00
Drina
Mačva 1929
3
0
|
30.10.2021 14:00 | Drina | 3 : 0 | Mačva 1929 | |||||
30.10
10:00
Fenix
Rađevac
1
6
|
30.10.2021 10:00 | Fenix | 1 : 6 | Rađevac |
30.10
12:00
Vučje
Budućnost
0
4
|
30.10.2021 12:00 | Vučje | 0 : 4 | Budućnost | |||||
30.10
12:00
Trnovac
Kopernikus Železničar 2
6
0
|
30.10.2021 12:00 | Trnovac | 6 : 0 | Kopernikus Železničar 2 | |||||
30.10
12:00
Mineralac
Dinamo
3
2
|
30.10.2021 12:00 | Mineralac | 3 : 2 | Dinamo | |||||
30.10
13:00
BSK
Radnik
0
6
|
30.10.2021 13:00 | BSK | 0 : 6 | Radnik |
30.10
00:00
IMT
Sinđelić
3
0
|
30.10.2021 00:00 | IMT | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
30.10
00:00
BSK
BSK 1925
3
0
|
30.10.2021 00:00 | BSK | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
30.10
00:00
Karioke
Radnički (O)
1
6
|
30.10.2021 00:00 | Karioke | 1 : 6 | Radnički (O) | |||||
30.10
00:00
Kolubara
Balkan
7
2
|
30.10.2021 00:00 | Kolubara | 7 : 2 | Balkan |
30.10
00:00
Vukovi
OFK Bratstvo
3
3
|
30.10.2021 00:00 | Vukovi | 3 : 3 | OFK Bratstvo | |||||
30.10
00:00
Duel Juniors 2
GFK Jagodina 2
4
2
|
30.10.2021 00:00 | Duel Juniors 2 | 4 : 2 | GFK Jagodina 2 | |||||
30.10
00:00
Timočanin
Meševo
7
0
|
30.10.2021 00:00 | Timočanin | 7 : 0 | Meševo | |||||
30.10
00:00
Radnički (S)
Car Lazar 2015
3
1
|
30.10.2021 00:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | Car Lazar 2015 | |||||
30.10
00:00
Finale 2013
Jedinstvo
7
0
|
30.10.2021 00:00 | Finale 2013 | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.10
00:00
Župa
Junior
7
1
|
30.10.2021 00:00 | Župa | 7 : 1 | Junior | |||||
30.10
00:00
Trstenik PTT
Morava 1918
1
0
|
30.10.2021 00:00 | Trstenik PTT | 1 : 0 | Morava 1918 |
30.10
11:00
Bajša
AFK
2
2
|
30.10.2021 11:00 | Bajša | 2 : 2 | AFK |
30.10
Unirea
Dolina
1
2
|
30.10.2021 | Unirea | 1 : 2 | Dolina | |||||
30.10
Stari Tamiš
Sloga
2
1
|
30.10.2021 | Stari Tamiš | 2 : 1 | Sloga | |||||
30.10
Pobeda
Polet
3
2
|
30.10.2021 | Pobeda | 3 : 2 | Polet | |||||
30.10
BSK
Borac
2
3
|
30.10.2021 | BSK | 2 : 3 | Borac |
30.10
Dinamo 1945
Radnički
9
0
|
30.10.2021 | Dinamo 1945 | 9 : 0 | Radnički | |||||
30.10
00:00
Voja Gačić
Mundial
2
0
|
30.10.2021 00:00 | Voja Gačić | 2 : 0 | Mundial | |||||
30.10
OFK Vršac
Borac
5
1
|
30.10.2021 | OFK Vršac | 5 : 1 | Borac |
30.10
00:00
Budućnost
Bežanija
1
2
|
30.10.2021 00:00 | Budućnost | 1 : 2 | Bežanija | |||||
30.10
00:00
Omladinac
Obrenovac 1905
9
1
|
30.10.2021 00:00 | Omladinac | 9 : 1 | Obrenovac 1905 |
30.10
00:00
Boleč
Kosmaj
4
2
|
30.10.2021 00:00 | Boleč | 4 : 2 | Kosmaj | |||||
30.10
00:00
OFK Mladenovac
Hajduk
7
0
|
30.10.2021 00:00 | OFK Mladenovac | 7 : 0 | Hajduk |
30.10
Koštam Polje
Jedinstvo 2017
1
2
|
30.10.2021 | Koštam Polje | 1 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
30.10
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
7
0
|
30.10.2021 | Novi Pazar | 7 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
30.10
OFK Ras
Jošanica
3
0
|
30.10.2021 | OFK Ras | 3 : 0 | Jošanica | |||||
30.10
Pazar Juniors
AL AHLI
4
1
|
30.10.2021 | Pazar Juniors | 4 : 1 | AL AHLI | |||||
30.10
OFK National AG
Sport Klub 99
2
7
|
30.10.2021 | OFK National AG | 2 : 7 | Sport Klub 99 |
30.10
10:00
Real
Proleter
2
2
|
30.10.2021 10:00 | Real | 2 : 2 | Proleter | |||||
30.10
10:00
Sloga
Goč
1
2
|
30.10.2021 10:00 | Sloga | 1 : 2 | Goč | |||||
30.10
10:00
Radnik
Vrnjci
2
0
|
30.10.2021 10:00 | Radnik | 2 : 0 | Vrnjci | |||||
30.10
10:00
Karađorđe
Kiker
2
4
|
30.10.2021 10:00 | Karađorđe | 2 : 4 | Kiker |
30.10
11:00
Budućnost
Iskra
0
5
|
30.10.2021 11:00 | Budućnost | 0 : 5 | Iskra | |||||
30.10
11:00
Sutjeska
Mladost
10
1
|
30.10.2021 11:00 | Sutjeska | 10 : 1 | Mladost | |||||
30.10
11:00
Proleter
Jadran
5
0
|
30.10.2021 11:00 | Proleter | 5 : 0 | Jadran | |||||
30.10
11:00
Napredak
Eđšeg
1
1
|
30.10.2021 11:00 | Napredak | 1 : 1 | Eđšeg | |||||
30.10
11:00
Obilić
Njegoš
5
0
|
30.10.2021 11:00 | Obilić | 5 : 0 | Njegoš |
30.10
09:00
Šumadija 1903
Pobeda
3
0
|
30.10.2021 09:00 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Pobeda | |||||
30.10
09:00
Marjan
Slavija
4
2
|
30.10.2021 09:00 | Marjan | 4 : 2 | Slavija | |||||
30.10
09:00
Morava
Vašarište
6
1
|
30.10.2021 09:00 | Morava | 6 : 1 | Vašarište | |||||
30.10
09:00
Sloga 1924
Sušica
2
4
|
30.10.2021 09:00 | Sloga 1924 | 2 : 4 | Sušica | |||||
30.10
09:00
Radnički 1923
Karađorđe
2
1
|
30.10.2021 09:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Karađorđe |
30.10
00:00
Partizan
Rakovica
4
1
|
30.10.2021 00:00 | Partizan | 4 : 1 | Rakovica | |||||
30.10
00:00
BSK Borča
Crvena zvezda
|
30.10.2021 00:00 | BSK Borča | : | Crvena zvezda | |||||
30.10
00:00
OFK Crvenka
Zemun
7
0
|
30.10.2021 00:00 | OFK Crvenka | 7 : 0 | Zemun | |||||
30.10
00:00
Bežanija
Čukarički
1
6
|
30.10.2021 00:00 | Bežanija | 1 : 6 | Čukarički | |||||
30.10
00:00
DIF
Rad
4
2
|
30.10.2021 00:00 | DIF | 4 : 2 | Rad |
30.10
00:00
Vranić
Banja
3
0
|
30.10.2021 00:00 | Vranić | 3 : 0 | Banja | |||||
30.10
00:00
Prva Iskra
PFK Žarkovo 2000
1
1
|
30.10.2021 00:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
30.10
00:00
Borac (O)
Kolubara
0
2
|
30.10.2021 00:00 | Borac (O) | 0 : 2 | Kolubara | |||||
30.10
00:00
Lokomotiva
Borac (L)
|
30.10.2021 00:00 | Lokomotiva | : | Borac (L) | |||||
30.10
00:00
OFK Žarkovo
Jedinstvo
3
1
|
30.10.2021 00:00 | OFK Žarkovo | 3 : 1 | Jedinstvo |
30.10
00:00
PKB
Trudbenik
0
1
|
30.10.2021 00:00 | PKB | 0 : 1 | Trudbenik | |||||
30.10
00:00
Palilulac
OFK Prima Fortuna
4
3
|
30.10.2021 00:00 | Palilulac | 4 : 3 | OFK Prima Fortuna | |||||
30.10
00:00
Vrčin
IMT
0
5
|
30.10.2021 00:00 | Vrčin | 0 : 5 | IMT | |||||
30.10
00:00
Obilić 1924
Sinđelić
2
3
|
30.10.2021 00:00 | Obilić 1924 | 2 : 3 | Sinđelić | |||||
30.10
00:00
Dunavac
Institut
3
0
|
30.10.2021 00:00 | Dunavac | 3 : 0 | Institut | |||||
30.10
00:00
Leštane
Zvezdara
6
0
|
30.10.2021 00:00 | Leštane | 6 : 0 | Zvezdara |
30.10
Lavice Dubočica
Kolibri
4
0
|
30.10.2021 | Lavice Dubočica | 4 : 0 | Kolibri | |||||
30.10
Dinamo
Jedinstvo 2014
3
1
|
30.10.2021 | Dinamo | 3 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
30.10
Radnički 2012
Majdanpek
10
0
|
30.10.2021 | Radnički 2012 | 10 : 0 | Majdanpek | |||||
30.10
00:00
Jagodina
Fudbol per femra
5
2
|
30.10.2021 00:00 | Jagodina | 5 : 2 | Fudbol per femra | |||||
30.10
Vučice
Rosulja 2014
17
0
|
30.10.2021 | Vučice | 17 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
30.10
Ozren
Levač
1
3
|
30.10.2021 | Ozren | 1 : 3 | Levač |
30.10
13:00
Požega
Karađorđe
4
0
|
30.10.2021 13:00 | Požega | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
30.10
13:00
Požarevac
Plana
0
1
|
30.10.2021 13:00 | Požarevac | 0 : 1 | Plana | |||||
30.10
13:00
Mačva
Jedinstvo
4
1
|
30.10.2021 13:00 | Mačva | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.10
13:00
Loznica
Kraljica Marija
6
0
|
30.10.2021 13:00 | Loznica | 6 : 0 | Kraljica Marija |
30.10
14:00
Moskva
Voša AS
2
1
|
30.10.2021 14:00 | Moskva | 2 : 1 | Voša AS |
30.10
00:00
Banat
Vojvodina
0
4
|
30.10.2021 00:00 | Banat | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
30.10
00:00
Spartak d.o.o.
Proleter
3
1
|
30.10.2021 00:00 | Spartak d.o.o. | 3 : 1 | Proleter | |||||
30.10
00:00
Modoš
Nova Kolonija
1
2
|
30.10.2021 00:00 | Modoš | 1 : 2 | Nova Kolonija |
30.10
12:30
TSC '10
Spartak ŽK '10
3
0
|
30.10.2021 12:30 | TSC '10 | 3 : 0 | Spartak ŽK '10 | |||||
30.10
10:00
Tisa Njerš
Subotica
2
0
|
30.10.2021 10:00 | Tisa Njerš | 2 : 0 | Subotica | |||||
30.10
10:00
SuTeam Akademija
Obilić
2
0
|
30.10.2021 10:00 | SuTeam Akademija | 2 : 0 | Obilić |
30.10
10:00
Čanković
Šumadinac
9
0
|
30.10.2021 10:00 | Čanković | 9 : 0 | Šumadinac | |||||
30.10
09:00
Jedinstvo
Bežanija
1
0
|
30.10.2021 09:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Bežanija | |||||
30.10
12:00
IMT
Sinđelić
11
2
|
30.10.2021 12:00 | IMT | 11 : 2 | Sinđelić | |||||
30.10
15:00
Borac
Zemun
0
6
|
30.10.2021 15:00 | Borac | 0 : 6 | Zemun | |||||
30.10
09:00
Budućnost
Milutinac
3
0
|
30.10.2021 09:00 | Budućnost | 3 : 0 | Milutinac |
30.10
18:00
Borac (L)
Budućnost (D)
1
3
|
30.10.2021 18:00 | Borac (L) | 1 : 3 | Budućnost (D) |
30.10
00:00
OFK Beograd
Beograd 1929
1
0
|
30.10.2021 00:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Beograd 1929 | |||||
30.10
00:00
Leštane
Petlić
2
5
|
30.10.2021 00:00 | Leštane | 2 : 5 | Petlić | |||||
30.10
00:00
Sopot
Obilic 1924
1
5
|
30.10.2021 00:00 | Sopot | 1 : 5 | Obilic 1924 |
30.10
00:00
Lokomotiva
Komgrap
4
0
|
30.10.2021 00:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Komgrap | |||||
30.10
00:00
Kolubara
Sremcica
2
0
|
30.10.2021 00:00 | Kolubara | 2 : 0 | Sremcica | |||||
30.10
00:00
OFK Žarkovo
Velika Moštanica
5
0
|
30.10.2021 00:00 | OFK Žarkovo | 5 : 0 | Velika Moštanica | |||||
30.10
00:00
DIF
Žarkovo 2000
0
2
|
30.10.2021 00:00 | DIF | 0 : 2 | Žarkovo 2000 | |||||
30.10
00:00
Akademija fudbala
Seceranac Ada
4
0
|
30.10.2021 00:00 | Akademija fudbala | 4 : 0 | Seceranac Ada |
30.10
00:00
Beograd 1929
Palilulac
1
0
|
30.10.2021 00:00 | Beograd 1929 | 1 : 0 | Palilulac | |||||
30.10
00:00
Milano Stars
Trudbenik
2
0
|
30.10.2021 00:00 | Milano Stars | 2 : 0 | Trudbenik | |||||
30.10
00:00
Balkan Mirijevo
RFK Grafičar
2
1
|
30.10.2021 00:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 1 | RFK Grafičar | |||||
30.10
00:00
BSK Borča
Zvezdara
4
1
|
30.10.2021 00:00 | BSK Borča | 4 : 1 | Zvezdara | |||||
30.10
00:00
DIV
OFK Crvenka
1
1
|
30.10.2021 00:00 | DIV | 1 : 1 | OFK Crvenka | |||||
30.10
00:00
PKB
Banja
4
0
|
30.10.2021 00:00 | PKB | 4 : 0 | Banja |
30.10
11:00
SFU Gornjak
Mladi Radnik 1926
0
3
|
30.10.2021 11:00 | SFU Gornjak | 0 : 3 | Mladi Radnik 1926 | |||||
30.10
10:00
OPK Rudar 1933
Pomoravlje 1946
4
0
|
30.10.2021 10:00 | OPK Rudar 1933 | 4 : 0 | Pomoravlje 1946 |
30.10
00:00
Duel Juniors
Real Niš
3
1
|
30.10.2021 00:00 | Duel Juniors | 3 : 1 | Real Niš | |||||
30.10
00:00
Napredak
OFK Paraćin
4
4
|
30.10.2021 00:00 | Napredak | 4 : 4 | OFK Paraćin | |||||
30.10
00:00
Radnički
Nacional
3
0
|
30.10.2021 00:00 | Radnički | 3 : 0 | Nacional | |||||
30.10
00:00
Vlasina
Trajal - Prosoker
3
0
|
30.10.2021 00:00 | Vlasina | 3 : 0 | Trajal - Prosoker | |||||
30.10
00:00
GFK Jagodina
Lider MGM
3
1
|
30.10.2021 00:00 | GFK Jagodina | 3 : 1 | Lider MGM | |||||
30.10
00:00
Radnički
Radnički 2
6
0
|
30.10.2021 00:00 | Radnički | 6 : 0 | Radnički 2 | |||||
30.10
00:00
Trio
OFK Šampion
2
2
|
30.10.2021 00:00 | Trio | 2 : 2 | OFK Šampion | |||||
30.10
00:00
Kopernikus Železničar
Timok 1919
2
1
|
30.10.2021 00:00 | Kopernikus Železničar | 2 : 1 | Timok 1919 |
30.10
12:00
Župa
Junior
2
4
|
30.10.2021 12:00 | Župa | 2 : 4 | Junior | |||||
30.10
13:00
Radnički (S)
OFK Morava 2012
1
6
|
30.10.2021 13:00 | Radnički (S) | 1 : 6 | OFK Morava 2012 | |||||
30.10
15:00
Finale 2013
OFK Paraćin
5
4
|
30.10.2021 15:00 | Finale 2013 | 5 : 4 | OFK Paraćin |
30.10
00:00
Vučje
Budućnost
0
11
|
30.10.2021 00:00 | Vučje | 0 : 11 | Budućnost | |||||
30.10
00:00
Trnovac
Kopernikus Železničar 2
4
0
|
30.10.2021 00:00 | Trnovac | 4 : 0 | Kopernikus Železničar 2 | |||||
30.10
00:00
Mineralac
Dinamo
3
1
|
30.10.2021 00:00 | Mineralac | 3 : 1 | Dinamo | |||||
30.10
00:00
BSK
Radnik
2
2
|
30.10.2021 00:00 | BSK | 2 : 2 | Radnik | |||||
30.10
00:00
OFK Topličanin
Real Niš 2
1
3
|
30.10.2021 00:00 | OFK Topličanin | 1 : 3 | Real Niš 2 | |||||
30.10
00:00
Sloga
GFK Dubočica
0
7
|
30.10.2021 00:00 | Sloga | 0 : 7 | GFK Dubočica | |||||
30.10
00:00
Filip Filipović
OFK Budućnost 2020
0
3
|
30.10.2021 00:00 | Filip Filipović | 0 : 3 | OFK Budućnost 2020 |
30.10
11:30
Drina
Savinac 1933
7
0
|
30.10.2021 11:30 | Drina | 7 : 0 | Savinac 1933 |
30.10
21:00
Krka
SC Derby
87
70
|
30.10.2021 21:00 | Krka | 87 : 70 | SC Derby | |||||
30.10
19:00
Borac
Partizan NIS
68
86
|
30.10.2021 19:00 | Borac | 68 : 86 | Partizan NIS | |||||
30.10
17:00
Igokea m:tel
Cedevita Olimpija
83
101
|
30.10.2021 17:00 | Igokea m:tel | 83 : 101 | Cedevita Olimpija |
30.10
19:30
Kolubara LA 2003
Zlatibor
100
96
|
30.10.2021 19:30 | Kolubara LA 2003 | 100 : 96 | Zlatibor | |||||
30.10
19:00
Metalac
Dunav
74
64
|
30.10.2021 19:00 | Metalac | 74 : 64 | Dunav | |||||
30.10
16:00
Slodes SoccerBet
Sloboda
81
100
|
30.10.2021 16:00 | Slodes SoccerBet | 81 : 100 | Sloboda | |||||
30.10
19:30
SPD Radnički
OKK Beograd
85
101
|
30.10.2021 19:30 | SPD Radnički | 85 : 101 | OKK Beograd |
30.10
14:00
Konstantin
Železničar
87
91
|
30.10.2021 14:00 | Konstantin | 87 : 91 | Železničar | |||||
30.10
19:00
Hercegovac
Borac
80
66
|
30.10.2021 19:00 | Hercegovac | 80 : 66 | Borac | |||||
30.10
18:00
Klik
Napredak Metalka Majur
96
90
|
30.10.2021 18:00 | Klik | 96 : 90 | Napredak Metalka Majur |
30.10
16:00
Proleter Naftagas
Beovuk 72
62
57
|
30.10.2021 16:00 | Proleter Naftagas | 62 : 57 | Beovuk 72 | |||||
30.10
18:00
Pirot
Žitko Basket
81
69
|
30.10.2021 18:00 | Pirot | 81 : 69 | Žitko Basket | |||||
30.10
18:00
Napredak Junior
Mladost
72
71
|
30.10.2021 18:00 | Napredak Junior | 72 : 71 | Mladost |
30.10
15:00
Zemun
Barajevo
78
64
|
30.10.2021 15:00 | Zemun | 78 : 64 | Barajevo | |||||
30.10
20:00
Žarkovo
Astra
84
85
|
30.10.2021 20:00 | Žarkovo | 84 : 85 | Astra | |||||
30.10
20:45
BKK Radnički
Mladenovac
97
41
|
30.10.2021 20:45 | BKK Radnički | 97 : 41 | Mladenovac |
30.10
16:30
Jagodina
Požarevac
78
76
|
30.10.2021 16:30 | Jagodina | 78 : 76 | Požarevac | |||||
30.10
18:00
Plana
Paraćin
97
88
|
30.10.2021 18:00 | Plana | 97 : 88 | Paraćin |
30.10
16:00
Zlatar
Crnokosa
89
70
|
30.10.2021 16:00 | Zlatar | 89 : 70 | Crnokosa | |||||
30.10
17:00
Loznica
M015
64
71
|
30.10.2021 17:00 | Loznica | 64 : 71 | M015 | |||||
30.10
18:00
Ivanjica
Student BB
84
73
|
30.10.2021 18:00 | Ivanjica | 84 : 73 | Student BB |
30.10
19:00
Topličanin
OKK Vlasotince
82
71
|
30.10.2021 19:00 | Topličanin | 82 : 71 | OKK Vlasotince |
30.10
18:00
Niš
Actavis Academy
63
108
|
30.10.2021 18:00 | Niš | 63 : 108 | Actavis Academy | |||||
30.10
17:00
Panteri
Ratnici Target Sport
84
58
|
30.10.2021 17:00 | Panteri | 84 : 58 | Ratnici Target Sport |
30.10
19:00
Hajduk
Podrinje
88
59
|
30.10.2021 19:00 | Hajduk | 88 : 59 | Podrinje | |||||
30.10
17:00
Joker
Futog
105
59
|
30.10.2021 17:00 | Joker | 105 : 59 | Futog | |||||
30.10
17:00
Nova Pazova
Sloven
86
82
|
30.10.2021 17:00 | Nova Pazova | 86 : 82 | Sloven | |||||
30.10
19:30
Sveti Đorđe
Topola
81
69
|
30.10.2021 19:30 | Sveti Đorđe | 81 : 69 | Topola |
30.10
20:00
Srem
Jedinstvo
73
57
|
30.10.2021 20:00 | Srem | 73 : 57 | Jedinstvo | |||||
30.10
17:30
Železničar
Stara Pazova
69
67
|
30.10.2021 17:30 | Železničar | 69 : 67 | Stara Pazova | |||||
30.10
20:00
Velika Kikinda
Vrbas
65
83
|
30.10.2021 20:00 | Velika Kikinda | 65 : 83 | Vrbas |
30.10
17:00
Umka Džez
Mondo Basket
85
80
|
30.10.2021 17:00 | Umka Džez | 85 : 80 | Mondo Basket |
30.10
20:00
Radnički
Apač
92
84
|
30.10.2021 20:00 | Radnički | 92 : 84 | Apač | |||||
30.10
16:00
Osečina
Železničar
74
63
|
30.10.2021 16:00 | Osečina | 74 : 63 | Železničar |
30.10
13:00
Sloga
Play off
72
75
|
30.10.2021 13:00 | Sloga | 72 : 75 | Play off | |||||
30.10
18:00
Morava
Babajić
78
54
|
30.10.2021 18:00 | Morava | 78 : 54 | Babajić |
30.10
17:30
Futog 1276
Sivac
90
69
|
30.10.2021 17:30 | Futog 1276 | 90 : 69 | Sivac | |||||
30.10
19:00
Marina
Apatin
80
91
|
30.10.2021 19:00 | Marina | 80 : 91 | Apatin |
30.10
14:30
Sport's World
Veternik 1998
89
31
|
30.10.2021 14:30 | Sport's World | 89 : 31 | Veternik 1998 | |||||
30.10
12:30
Basketball Stars
Akademik
47
91
|
30.10.2021 12:30 | Basketball Stars | 47 : 91 | Akademik |
30.10
18:30
Vojka
Opovo 99
59
73
|
30.10.2021 18:30 | Vojka | 59 : 73 | Opovo 99 | |||||
30.10
18:00
Ru koš
Jadran
61
92
|
30.10.2021 18:00 | Ru koš | 61 : 92 | Jadran | |||||
30.10
16:30
Partizan
Radnički
71
78
|
30.10.2021 16:30 | Partizan | 71 : 78 | Radnički | |||||
30.10
15:00
Dinamo
Agrobanat
72
67
|
30.10.2021 15:00 | Dinamo | 72 : 67 | Agrobanat | |||||
30.10
19:00
Jedinstvo
Šimanovci
106
82
|
30.10.2021 19:00 | Jedinstvo | 106 : 82 | Šimanovci |
30.10
17:00
Kuršumlija
OKK Sokobanja
89
62
|
30.10.2021 17:00 | Kuršumlija | 89 : 62 | OKK Sokobanja | |||||
30.10
17:30
Svrljig
Trijumf
72
78
|
30.10.2021 17:30 | Svrljig | 72 : 78 | Trijumf |
30.10
12:20
Kruševac
Goč
73
77
|
30.10.2021 12:20 | Kruševac | 73 : 77 | Goč | |||||
30.10
16:00
Koš 020
Trepča
78
100
|
30.10.2021 16:00 | Koš 020 | 78 : 100 | Trepča |
30.10
19:30
Zicer 2014
Sloga (PM)
81
79
|
30.10.2021 19:30 | Zicer 2014 | 81 : 79 | Sloga (PM) |
30.10
15:30
Zvečan
MKA 2017
55
77
|
30.10.2021 15:30 | Zvečan | 55 : 77 | MKA 2017 | |||||
30.10
12:30
Užice
Javor
45
86
|
30.10.2021 12:30 | Užice | 45 : 86 | Javor |
30.10
00:00
Hajduk Veljko
Trstenik
0
20
|
30.10.2021 00:00 | Hajduk Veljko | 0 : 20 | Trstenik | |||||
30.10
14:30
Svrljig
Palanka 2021
73
54
|
30.10.2021 14:30 | Svrljig | 73 : 54 | Palanka 2021 | |||||
30.10
12:00
Hisar
Student 2
64
58
|
30.10.2021 12:00 | Hisar | 64 : 58 | Student 2 |
30.10
16:00
Čelarevo
Proleter
43
101
|
30.10.2021 16:00 | Čelarevo | 43 : 101 | Proleter | |||||
30.10
14:00
SO ŽKK
Borča
59
51
|
30.10.2021 14:00 | SO ŽKK | 59 : 51 | Borča | |||||
30.10
12:20
Mondo Basket
Karađorđevo
82
48
|
30.10.2021 12:20 | Mondo Basket | 82 : 48 | Karađorđevo |
30.10
16:15
Radnički
Sivac
88
58
|
30.10.2021 16:15 | Radnički | 88 : 58 | Sivac | |||||
30.10
17:00
Titel
Jedinstvo
91
41
|
30.10.2021 17:00 | Titel | 91 : 41 | Jedinstvo |
30.10
16:30
Kraljevo
Proleter 023
75
60
|
30.10.2021 16:30 | Kraljevo | 75 : 60 | Proleter 023 | |||||
30.10
17:00
Vršac
SPD Radnički
71
84
|
30.10.2021 17:00 | Vršac | 71 : 84 | SPD Radnički | |||||
30.10
16:00
Student
Radivoj Korać
80
94
|
30.10.2021 16:00 | Student | 80 : 94 | Radivoj Korać | |||||
30.10
16:30
Vrbas Medela
Partizan 1953
74
76
|
30.10.2021 16:30 | Vrbas Medela | 74 : 76 | Partizan 1953 |
30.10
17:00
Ljubovija
Spartak
65
63
|
30.10.2021 17:00 | Ljubovija | 65 : 63 | Spartak | |||||
30.10
18:00
Stara Pazova
Srbobran
72
73
|
30.10.2021 18:00 | Stara Pazova | 72 : 73 | Srbobran |
30.10
15:00
Mega Mozzart
SPD Radnički
100
66
|
30.10.2021 15:00 | Mega Mozzart | 100 : 66 | SPD Radnički | |||||
30.10
17:00
Dynamic VIP PAY
Sloga
97
79
|
30.10.2021 17:00 | Dynamic VIP PAY | 97 : 79 | Sloga | |||||
30.10
13:00
Borac
Star
77
52
|
30.10.2021 13:00 | Borac | 77 : 52 | Star | |||||
30.10
13:30
Partizan NIS
Sloboda
74
59
|
30.10.2021 13:30 | Partizan NIS | 74 : 59 | Sloboda | |||||
30.10
15:00
Spartak Office shoes
Crvena zvezda MTS
58
85
|
30.10.2021 15:00 | Spartak Office shoes | 58 : 85 | Crvena zvezda MTS |
30.10
17:00
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Sistem 2000
55
64
|
30.10.2021 17:00 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. | 55 : 64 | Sistem 2000 | |||||
30.10
15:30
SPD Radnički
Radivoj Korać
65
99
|
30.10.2021 15:30 | SPD Radnički | 65 : 99 | Radivoj Korać | |||||
30.10
16:00
Crvena zvezda MTS
ČA Basket
94
36
|
30.10.2021 16:00 | Crvena zvezda MTS | 94 : 36 | ČA Basket | |||||
30.10
12:30
Art Basket
Vojvodina 021
76
58
|
30.10.2021 12:30 | Art Basket | 76 : 58 | Vojvodina 021 |
30.10
17:00
Lucky Star
Radnički 2
3
1
|
30.10.2021 17:00 | Lucky Star | 3 : 1 | Radnički 2 | |||||
30.10
15:00
Rudar
Partizan 2
3
2
|
30.10.2021 15:00 | Rudar | 3 : 2 | Partizan 2 | |||||
30.10
20:30
Crnjanski
Mladi radnik 2
0
3
|
30.10.2021 20:30 | Crnjanski | 0 : 3 | Mladi radnik 2 |
30.10
18:00
Partizan
Bavanište
3
0
|
30.10.2021 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Bavanište | |||||
30.10
14:00
Vojvodina 3
Stražilovo
3
1
|
30.10.2021 14:00 | Vojvodina 3 | 3 : 1 | Stražilovo | |||||
30.10
17:00
Srem Iton
Mladost
1
3
|
30.10.2021 17:00 | Srem Iton | 1 : 3 | Mladost |
30.10
17:30
Pin
Timok
1
3
|
30.10.2021 17:30 | Pin | 1 : 3 | Timok | |||||
30.10
14:00
Kladovo
Ozren
3
1
|
30.10.2021 14:00 | Kladovo | 3 : 1 | Ozren | |||||
30.10
14:00
Hajduk Veljko 2
Volejbor-tim
2
3
|
30.10.2021 14:00 | Hajduk Veljko 2 | 2 : 3 | Volejbor-tim |
30.10
Stražilovo 2
Botafogo
3
1
|
30.10.2021 | Stražilovo 2 | 3 : 1 | Botafogo | |||||
30.10
Bačka Palanka
Sloven
3
2
|
30.10.2021 | Bačka Palanka | 3 : 2 | Sloven | |||||
30.10
Novi Sad 2
Dunav Voley 2
3
0
|
30.10.2021 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Dunav Voley 2 | |||||
30.10
Mladost
Klek Srbijašume 2
3
1
|
30.10.2021 | Mladost | 3 : 1 | Klek Srbijašume 2 | |||||
30.10
Vrbas
Maglić 1953
3
1
|
30.10.2021 | Vrbas | 3 : 1 | Maglić 1953 |
30.10
19:00
Radnički
Crvena zvezda
1
3
|
30.10.2021 19:00 | Radnički | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
30.10
19:00
Metalac Takovo
Mladi radnik
3
2
|
30.10.2021 19:00 | Metalac Takovo | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
30.10
17:30
Vojvodina NS Seme
Niš
3
1
|
30.10.2021 17:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 1 | Niš |
30.10
19:00
Smederevo Carina
Borac (P)
1
3
|
30.10.2021 19:00 | Smederevo Carina | 1 : 3 | Borac (P) | |||||
30.10
19:00
Karađorđe
Novi Pazar
3
0
|
30.10.2021 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
30.10
20:00
Novi Sad
VGSK
3
2
|
30.10.2021 20:00 | Novi Sad | 3 : 2 | VGSK | |||||
30.10
19:00
Jedinstvo
Klek Srbijašume
3
0
|
30.10.2021 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
30.10
20:30
Dubočica
VA 014
3
0
|
30.10.2021 20:30 | Dubočica | 3 : 0 | VA 014 |
30.10
18:00
Kulpin
Banat
3
2
|
30.10.2021 18:00 | Kulpin | 3 : 2 | Banat | |||||
30.10
20:00
Futog
Užice
1
3
|
30.10.2021 20:00 | Futog | 1 : 3 | Užice |
30.10
19:30
Desetka
Panda
3
1
|
30.10.2021 19:30 | Desetka | 3 : 1 | Panda | |||||
30.10
17:00
Morava
Majdanpek FBC
3
2
|
30.10.2021 17:00 | Morava | 3 : 2 | Majdanpek FBC |
30.10
19:15
Kosovska Mitrovica
Volej Stars Junior
3
0
|
30.10.2021 19:15 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Volej Stars Junior | |||||
30.10
15:00
ŽOK Napredak 037
Tara
3
1
|
30.10.2021 15:00 | ŽOK Napredak 037 | 3 : 1 | Tara |
30.10
13:30
Odbojka 013
Futog
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Odbojka 013 | 3 : 0 | Futog | |||||
30.10
18:45
Štrand Volej
NS Volej Team
0
3
|
30.10.2021 18:45 | Štrand Volej | 0 : 3 | NS Volej Team | |||||
30.10
15:00
Futog West
Volley Stars
0
3
|
30.10.2021 15:00 | Futog West | 0 : 3 | Volley Stars |
30.10
13:00
Đerdap
Ozren
0
3
|
30.10.2021 13:00 | Đerdap | 0 : 3 | Ozren | |||||
30.10
16:00
Hajduk Veljko
Volejbor-Tim
1
3
|
30.10.2021 16:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Volejbor-Tim |
30.10
13:30
Antena 08
Sportisimo
3
0
|
30.10.2021 13:30 | Antena 08 | 3 : 0 | Sportisimo | |||||
30.10
17:00
Trstenik
Stopanja
3
0
|
30.10.2021 17:00 | Trstenik | 3 : 0 | Stopanja |
30.10
19:00
Bagljaš 023
Vršac
0
3
|
30.10.2021 19:00 | Bagljaš 023 | 0 : 3 | Vršac | |||||
30.10
12:00
Krajišnik
Proleter
1
3
|
30.10.2021 12:00 | Krajišnik | 1 : 3 | Proleter |
30.10
FOK 2
Štrand Volej 2
0
3
|
30.10.2021 | FOK 2 | 0 : 3 | Štrand Volej 2 | |||||
30.10
Mladost
Partizan
0
3
|
30.10.2021 | Mladost | 0 : 3 | Partizan | |||||
30.10
Inđija 2
Beočin
1
3
|
30.10.2021 | Inđija 2 | 1 : 3 | Beočin | |||||
30.10
Omladinac 2
Dunav Volej
3
1
|
30.10.2021 | Omladinac 2 | 3 : 1 | Dunav Volej |
30.10
Desetka
Student 2
3
0
|
30.10.2021 | Desetka | 3 : 0 | Student 2 | |||||
30.10
PIN
Stampedo 2
1
3
|
30.10.2021 | PIN | 1 : 3 | Stampedo 2 | |||||
30.10
Milenijum
Pirot
0
3
|
30.10.2021 | Milenijum | 0 : 3 | Pirot |
30.10
17:00
Sloboda S -2
Prilike
3
0
|
30.10.2021 17:00 | Sloboda S -2 | 3 : 0 | Prilike | |||||
30.10
17:00
Stars
Zlatar
1
3
|
30.10.2021 17:00 | Stars | 1 : 3 | Zlatar | |||||
30.10
17:00
Budućnost Nec
Sloga 031
1
3
|
30.10.2021 17:00 | Budućnost Nec | 1 : 3 | Sloga 031 | |||||
30.10
17:00
Priboj
Putevi Trendteks
0
3
|
30.10.2021 17:00 | Priboj | 0 : 3 | Putevi Trendteks | |||||
30.10
17:00
Forma
Sjenica
3
0
|
30.10.2021 17:00 | Forma | 3 : 0 | Sjenica |
30.10
Elbraco Technoland CVS
Apatin
1
3
|
30.10.2021 | Elbraco Technoland CVS | 1 : 3 | Apatin | |||||
30.10
Vrbas
Spartak 2
3
0
|
30.10.2021 | Vrbas | 3 : 0 | Spartak 2 | |||||
30.10
Goks IN
Hajduk
0
3
|
30.10.2021 | Goks IN | 0 : 3 | Hajduk | |||||
30.10
Bečej
Win Volley
2
3
|
30.10.2021 | Bečej | 2 : 3 | Win Volley |
30.10
Elan Volej
Voriors
3
2
|
30.10.2021 | Elan Volej | 3 : 2 | Voriors | |||||
30.10
Grbić
Lavovi 07
0
3
|
30.10.2021 | Grbić | 0 : 3 | Lavovi 07 | |||||
30.10
SK Volej
Star
3
1
|
30.10.2021 | SK Volej | 3 : 1 | Star | |||||
30.10
Merkur
Respekt
3
0
|
30.10.2021 | Merkur | 3 : 0 | Respekt |
30.10
Obilić
Roda 2
3
0
|
30.10.2021 | Obilić | 3 : 0 | Roda 2 | |||||
30.10
Kolubara
Volleyland
3
0
|
30.10.2021 | Kolubara | 3 : 0 | Volleyland | |||||
30.10
AS
Železničar
3
2
|
30.10.2021 | AS | 3 : 2 | Železničar |
30.10
17:00
Partizan Soccerbet
Inđija
1
3
|
30.10.2021 17:00 | Partizan Soccerbet | 1 : 3 | Inđija |
30.10
16:00
Smederevo
Takovo Zvezda Helios
2
3
|
30.10.2021 16:00 | Smederevo | 2 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
30.10
16:30
Beograd
Novi Sad
0
3
|
30.10.2021 16:30 | Beograd | 0 : 3 | Novi Sad |
30.10
20:00
Leskovac 98
Zlatibor
3
0
|
30.10.2021 20:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
30.10
18:00
Smeč 5
TENT 2
2
3
|
30.10.2021 18:00 | Smeč 5 | 2 : 3 | TENT 2 | |||||
30.10
15:00
Ivanjica
Vranje
0
3
|
30.10.2021 15:00 | Ivanjica | 0 : 3 | Vranje |
30.10
19:00
Obilić
Metaloplastika
20
32
|
30.10.2021 19:00 | Obilić | 20 : 32 | Metaloplastika |
30.10
19:00
Rudar
Mokra Gora
36
21
|
30.10.2021 19:00 | Rudar | 36 : 21 | Mokra Gora | |||||
30.10
19:00
Šamot 65
Dubočica 54
21
26
|
30.10.2021 19:00 | Šamot 65 | 21 : 26 | Dubočica 54 | |||||
30.10
18:30
Proleter
Partizan
29
29
|
30.10.2021 18:30 | Proleter | 29 : 29 | Partizan |
30.10
19:00
Jastrebac
Kuršumlija
24
31
|
30.10.2021 19:00 | Jastrebac | 24 : 31 | Kuršumlija | |||||
30.10
19:00
Župa 54
Vlasotince
25
26
|
30.10.2021 19:00 | Župa 54 | 25 : 26 | Vlasotince | |||||
30.10
19:30
Zlatar
Priboj
30
32
|
30.10.2021 19:30 | Zlatar | 30 : 32 | Priboj | |||||
30.10
19:00
Bela Palanka
Hajduk Veljko
23
30
|
30.10.2021 19:00 | Bela Palanka | 23 : 30 | Hajduk Veljko |
30.10
18:00
Crvenka
Vrbas
32
34
|
30.10.2021 18:00 | Crvenka | 32 : 34 | Vrbas | |||||
30.10
20:00
Inđija
Sportski Centar Voždovac 2012
39
27
|
30.10.2021 20:00 | Inđija | 39 : 27 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
30.10
19:00
Sivac 69
Kikinda
21
31
|
30.10.2021 19:00 | Sivac 69 | 21 : 31 | Kikinda | |||||
30.10
15:00
Kolubara
Ub
25
28
|
30.10.2021 15:00 | Kolubara | 25 : 28 | Ub |
30.10
19:00
Radnički 1958
Hercegovina
38
24
|
30.10.2021 19:00 | Radnički 1958 | 38 : 24 | Hercegovina | |||||
30.10
20:00
Mladost TSK
Hercegovac
27
34
|
30.10.2021 20:00 | Mladost TSK | 27 : 34 | Hercegovac | |||||
30.10
19:00
Banatski Karlovac
Jabuka
40
33
|
30.10.2021 19:00 | Banatski Karlovac | 40 : 33 | Jabuka | |||||
30.10
19:30
Jedinstvo
Vojvoda Stepa
24
20
|
30.10.2021 19:30 | Jedinstvo | 24 : 20 | Vojvoda Stepa |
30.10
20:00
Užice
Metalac
30
39
|
30.10.2021 20:00 | Užice | 30 : 39 | Metalac | |||||
30.10
19:30
Loznica
Arilje
44
15
|
30.10.2021 19:30 | Loznica | 44 : 15 | Arilje |
30.10
19:00
Mladost
Lokomotiva
24
20
|
30.10.2021 19:00 | Mladost | 24 : 20 | Lokomotiva | |||||
30.10
18:30
Jagodina 2
Radnički
26
38
|
30.10.2021 18:30 | Jagodina 2 | 26 : 38 | Radnički |
30.10
12:00
Majdanpek
Rudar 2
25
26
|
30.10.2021 12:00 | Majdanpek | 25 : 26 | Rudar 2 | |||||
30.10
19:00
Đerdap
Osipaonica
34
35
|
30.10.2021 19:00 | Đerdap | 34 : 35 | Osipaonica |
30.10
20:30
Pirot
BSK Heba
33
35
|
30.10.2021 20:30 | Pirot | 33 : 35 | BSK Heba | |||||
30.10
18:00
Žitorađa
Mladost
24
23
|
30.10.2021 18:00 | Žitorađa | 24 : 23 | Mladost | |||||
30.10
18:00
Rtanj
Knjaz 1957
34
30
|
30.10.2021 18:00 | Rtanj | 34 : 30 | Knjaz 1957 |
30.10
17:00
ŽSK 1955
Radnički
38
27
|
30.10.2021 17:00 | ŽSK 1955 | 38 : 27 | Radnički | |||||
30.10
20:30
Dalmatinac
Crvena zvezda
50
24
|
30.10.2021 20:30 | Dalmatinac | 50 : 24 | Crvena zvezda |
30.10
19:30
Titel
Jugović 2
20
35
|
30.10.2021 19:30 | Titel | 20 : 35 | Jugović 2 |
30.10
18:00
Temerin
Proleter
29
16
|
30.10.2021 18:00 | Temerin | 29 : 16 | Proleter | |||||
30.10
12:00
Jabuka
Jadran
22
18
|
30.10.2021 12:00 | Jabuka | 22 : 18 | Jadran | |||||
30.10
15:30
Mladost
Ruma
24
28
|
30.10.2021 15:30 | Mladost | 24 : 28 | Ruma | |||||
30.10
19:00
Spartak
Sloven
36
30
|
30.10.2021 19:00 | Spartak | 36 : 30 | Sloven |
30.10
15:00
Pazar 2003
Bekament BB - 2
20
31
|
30.10.2021 15:00 | Pazar 2003 | 20 : 31 | Bekament BB - 2 |
30.10
13:00
Vranje
Vlasotince
11
20
|
30.10.2021 13:00 | Vranje | 11 : 20 | Vlasotince | |||||
30.10
15:00
Mladost
Radan
31
19
|
30.10.2021 15:00 | Mladost | 31 : 19 | Radan |
30.10
19:30
Hajduk Veljko
Nemanjić
32
25
|
30.10.2021 19:30 | Hajduk Veljko | 32 : 25 | Nemanjić | |||||
30.10
19:30
Požarevac
Rtanj
38
21
|
30.10.2021 19:30 | Požarevac | 38 : 21 | Rtanj |
30.10
17:30
Beočin 1959
Radnički
26
34
|
30.10.2021 17:30 | Beočin 1959 | 26 : 34 | Radnički | |||||
30.10
20:00
Trijumf
Halas Jožef 2
24
27
|
30.10.2021 20:00 | Trijumf | 24 : 27 | Halas Jožef 2 |
30.10
18:30
Naisa
Železničar
24
26
|
30.10.2021 18:30 | Naisa | 24 : 26 | Železničar | |||||
30.10
14:00
Medicinar
Jagodina
17
27
|
30.10.2021 14:00 | Medicinar | 17 : 27 | Jagodina | |||||
30.10
19:00
Vrbas
Bekament BB
24
37
|
30.10.2021 19:00 | Vrbas | 24 : 37 | Bekament BB |
30.10
18:00
Halas Jožef
Srem
24
21
|
30.10.2021 18:00 | Halas Jožef | 24 : 21 | Srem | |||||
30.10
17:30
Kikinda
Prijepolje
34
22
|
30.10.2021 17:30 | Kikinda | 34 : 22 | Prijepolje |
30.10
20:00
BVK Crvena zvezda
SPD Radnički
8
10
|
30.10.2021 20:00 | BVK Crvena zvezda | 8 : 10 | SPD Radnički | |||||
30.10
19:00
Partizan
Novi Beograd
6
20
|
30.10.2021 19:00 | Partizan | 6 : 20 | Novi Beograd | |||||
30.10
21:00
Valis
Zemun
13
9
|
30.10.2021 21:00 | Valis | 13 : 9 | Zemun | |||||
30.10
19:00
Šabac
Vojvodina
15
10
|
30.10.2021 19:00 | Šabac | 15 : 10 | Vojvodina |
30.10
19:30
Full Feel
ŽAK Junior
5
8
|
30.10.2021 19:30 | Full Feel | 5 : 8 | ŽAK Junior |
30.10
18:30
Bajina Bašta
Požarevac
4
2
|
30.10.2021 18:30 | Bajina Bašta | 4 : 2 | Požarevac |
30.10
19:00
Lindoret
Ozren
1
2
|
30.10.2021 19:00 | Lindoret | 1 : 2 | Ozren | |||||
30.10
18:00
Pirot
Zufo
3
4
|
30.10.2021 18:00 | Pirot | 3 : 4 | Zufo |
30.10
14:30
Ares
92
7
2
|
30.10.2021 14:30 | Ares | 7 : 2 | 92 |
30.10
20:30
Jagodina
Temnić
10
1
|
30.10.2021 20:30 | Jagodina | 10 : 1 | Temnić |
30.10
17:30
As
Zadrugar 2017
6
8
|
30.10.2021 17:30 | As | 6 : 8 | Zadrugar 2017 |
30.10
20:00
Bečej 2003
Kalča
9
0
|
30.10.2021 20:00 | Bečej 2003 | 9 : 0 | Kalča | |||||
30.10
20:00
Winter sport
Vranje
2
3
|
30.10.2021 20:00 | Winter sport | 2 : 3 | Vranje |
30.10
15:00
SBB Beograd Vukovi
Kikinda Mammoths
56
0
|
30.10.2021 15:00 | SBB Beograd Vukovi | 56 : 0 | Kikinda Mammoths | |||||
30.10
15:00
Jagodina Black Hornets
Kragujevac Wild Boars
8
28
|
30.10.2021 15:00 | Jagodina Black Hornets | 8 : 28 | Kragujevac Wild Boars |
30.10
19:00
Bled
Slavija Junior
4
8
|
30.10.2021 19:00 | Bled | 4 : 8 | Slavija Junior | |||||
30.10
19:15
Triglav
SŽ Olimpija
3
2
|
30.10.2021 19:15 | Triglav | E 3 : 2 | SŽ Olimpija | |||||
30.10
18:00
Maribor
Hidria Jesenice
2
5
|
30.10.2021 18:00 | Maribor | 2 : 5 | Hidria Jesenice |
30.10
16:15
Crvena zvezda
Medveščak Mladi
9
3
|
30.10.2021 16:15 | Crvena zvezda | 9 : 3 | Medveščak Mladi |
30.10
11:45
NS Stars
Vukovi
6
3
|
30.10.2021 11:45 | NS Stars | 6 : 3 | Vukovi |