13.10
15:00
RFK GrafiÄar
OFK BaÄka
4
0
|
13.10.2021 15:00 | RFK GrafiÄar | 4 : 0 | OFK BaÄka |
13.10
15:00
Borac
BASK
3
0
|
13.10.2021 15:00 | Borac | 3 : 0 | BASK |
13.10
14:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vrelo Sport
1
4
|
13.10.2021 14:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 1 : 4 | Vrelo Sport |
13.10
15:00
Krtinska
BuduÄnost (Z)
5
0
|
13.10.2021 15:00 | Krtinska | 5 : 0 | BuduÄnost (Z) |
13.10
17:30
Mladost
Igalo
1
1
|
13.10.2021 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Igalo | |||||
13.10
15:00
Bokelj
OFK Titograd
1
0
|
13.10.2021 15:00 | Bokelj | 1 : 0 | OFK Titograd | |||||
13.10
15:00
Jedinstvo
Arsenal
0
0
|
13.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Arsenal | |||||
13.10
15:00
Grbalj
Kom
1
2
|
13.10.2021 15:00 | Grbalj | 1 : 2 | Kom | |||||
13.10
15:00
Cetinje
Berane
2
0
|
13.10.2021 15:00 | Cetinje | 2 : 0 | Berane |
13.10
16:30
Partizan
Trayal
3
0
|
13.10.2021 16:30 | Partizan | 3 : 0 | Trayal | |||||
13.10
14:00
Radnik
RadniÄki 1923
2
0
|
13.10.2021 14:00 | Radnik | 2 : 0 | RadniÄki 1923 |
13.10
13:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
Spartak DOO
1
2
|
13.10.2021 13:00 | ŽGFK Lavice DuboÄica | 1 : 2 | Spartak DOO | |||||
13.10
14:00
Jedinstvo 2014
Zemun
0
1
|
13.10.2021 14:00 | Jedinstvo 2014 | 0 : 1 | Zemun |
13.10
11:00
Apolon 2018
Novi Pazar
2
1
|
13.10.2021 11:00 | Apolon 2018 | 2 : 1 | Novi Pazar |
13.10
11:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
0
1
|
13.10.2021 11:00 | Dinamo 1945 | 0 : 1 | ŽelezniÄar |
13.10
14:00
Petrika
Borac (Å )
1
1
|
13.10.2021 14:00 | Petrika | 1 : 1 | Borac (Å ) |
13.10
13:00
Napredak
RadniÄki (N)
6
2
|
13.10.2021 13:00 | Napredak | 6 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
13.10
10:00
Teleoptik
Rad
3
2
|
13.10.2021 10:00 | Teleoptik | 3 : 2 | Rad | |||||
13.10
11:00
Brodarac
Zemun
1
1
|
13.10.2021 11:00 | Brodarac | 1 : 1 | Zemun | |||||
13.10
15:00
Sloga (P)
Ada
4
0
|
13.10.2021 15:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Ada | |||||
13.10
12:30
Partizan
ÄukariÄki
1
0
|
13.10.2021 12:30 | Partizan | 1 : 0 | ÄukariÄki | |||||
13.10
13:00
Spartak ŽK
RFK GrafiÄar
1
1
|
13.10.2021 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | RFK GrafiÄar | |||||
13.10
13:00
Kiker
Mladost (L)
1
0
|
13.10.2021 13:00 | Kiker | 1 : 0 | Mladost (L) |
13.10
15:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo (Ub)
1
7
|
13.10.2021 15:00 | ŽelezniÄar | 1 : 7 | Jedinstvo (Ub) |
13.10
15:00
Morava 1918
RadniÄki (S)
5
0
|
13.10.2021 15:00 | Morava 1918 | 5 : 0 | RadniÄki (S) |
13.10
19:00
Crvena zvezda
Žalgiris Kaunas
73
61
|
13.10.2021 19:00 | Crvena zvezda | 73 : 61 | Žalgiris Kaunas | |||||
13.10
20:45
Real Madrid
AS Monaco Basket
94
86
|
13.10.2021 20:45 | Real Madrid | 94 : 86 | AS Monaco Basket |
13.10
15:00
LovÄen 1947
Pelister Bitolj
108
85
|
13.10.2021 15:00 | LovÄen 1947 | 108 : 85 | Pelister Bitolj | |||||
13.10
18:00
Podgorica
Borac
55
70
|
13.10.2021 18:00 | Podgorica | 55 : 70 | Borac | |||||
13.10
21:00
Zlatibor
Å iroki
70
95
|
13.10.2021 21:00 | Zlatibor | 70 : 95 | Å iroki |
13.10
00:00
BuduÄnost Bemax
OKK Feniks
20
0
|
13.10.2021 00:00 | BuduÄnost Bemax | 20 : 0 | OKK Feniks | |||||
13.10
20:15
Triglav
Basket Kam
82
54
|
13.10.2021 20:15 | Triglav | 82 : 54 | Basket Kam | |||||
13.10
17:00
Orlovi
Vojvodina 021
67
58
|
13.10.2021 17:00 | Orlovi | 67 : 58 | Vojvodina 021 |
13.10
18:00
Cinkarna Celje
Plamen Požega
114
65
|
13.10.2021 18:00 | Cinkarna Celje | 114 : 65 | Plamen Požega | |||||
13.10
18:00
Partizan 1953
Montana 2003
66
81
|
13.10.2021 18:00 | Partizan 1953 | 66 : 81 | Montana 2003 | |||||
13.10
18:00
RMU BanoviÄi
Badel 1862
57
70
|
13.10.2021 18:00 | RMU BanoviÄi | 57 : 70 | Badel 1862 |
13.10
20:30
Radivoj KoraÄ
Duga
69
78
|
13.10.2021 20:30 | Radivoj KoraÄ | 69 : 78 | Duga |
13.10
20:40
Spartak
Sloga
86
71
|
13.10.2021 20:40 | Spartak | 86 : 71 | Sloga |
13.10
19:00
Å amot 65
Partizan
25
28
|
13.10.2021 19:00 | Å amot 65 | 25 : 28 | Partizan |
13.10
20:30
Vranje
Osice
26
26
|
13.10.2021 20:30 | Vranje | 26 : 26 | Osice |
13.10
19:30
Vrbas
Naisa
28
27
|
13.10.2021 19:30 | Vrbas | 28 : 27 | Naisa | |||||
13.10
17:00
Beograd
Bor RTB
28
26
|
13.10.2021 17:00 | Beograd | 28 : 26 | Bor RTB | |||||
13.10
20:30
Crvena zvezda
Mladost (NP)
30
32
|
13.10.2021 20:30 | Crvena zvezda | 30 : 32 | Mladost (NP) | |||||
13.10
20:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
24
33
|
13.10.2021 20:00 | Vojvodina | 24 : 33 | ŽelezniÄar | |||||
13.10
19:30
SPD RadniÄki
Jagodina
24
24
|
13.10.2021 19:30 | SPD RadniÄki | 24 : 24 | Jagodina |
13.10
19:00
Å abac
Valis
11
8
|
13.10.2021 19:00 | Å abac | 11 : 8 | Valis | |||||
13.10
20:00
Nais
BVK Crvena zvezda
6
18
|
13.10.2021 20:00 | Nais | 6 : 18 | BVK Crvena zvezda |
13.10
19:15
Hidria Jesenice
Maribor
8
1
|
13.10.2021 19:15 | Hidria Jesenice | 8 : 1 | Maribor |