XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 694 utakmica za dan
Subota, 23 Oktobar 2021

Fudbal

23.10.2021 15:00 Mladost 3 : 1 Kolubara
23.10.2021 17:00 Spartak ŽK 2 : 0 Metalac
23.10.2021 14:00 Radnički (SM) 1 : 2 Loznica
23.10.2021 14:00 Rad 3 : 2 Kabel
23.10.2021 14:00 Javor Matis 3 : 3 Železničar
23.10.2021 14:00 Inđija 2 : 1 Budućnost
23.10.2021 14:00 RFK Grafičar 2 : 0 Timok 1919
23.10.2021 14:30 Omladinac 2 : 3 OFK Bečej 1918
23.10.2021 14:30 1. Maj Ruma 3 : 1 Hajduk 1912
23.10.2021 14:30 Radnički 1912 3 : 0 OFK Kikinda
23.10.2021 14:30 Tekstilac 1 : 2 Borac (S)
23.10.2021 14:30 Feniks 1995 3 : 0 Jedinstvo (SP)
23.10.2021 14:30 OFK Vršac 3 : 0 Borac (Š)
23.10.2021 14:30 Radnički (Zr) 2 : 1 OFK Stari Grad
23.10.2021 13:30 GFK Sloboda 3 : 2 Sloga (P)
23.10.2021 13:30 Budućnost (A) 2 : 1 Takovo
23.10.2021 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (BB)
23.10.2021 13:30 Mačva 1929 1 : 0 Borac 1926
23.10.2021 13:30 Smederevo 1924 3 : 0 Mladi radnik 1926
23.10.2021 13:30 Sloga (K) 0 : 0 Real
23.10.2021 14:30 Zemun 3 : 0 BASK
23.10.2021 14:30 BSK Borča 4 : 2 Borac
23.10.2021 13:00 Brodarac 1 : 0 OFK Beograd
23.10.2021 14:30 Radnički (O) 1 : 0 TEK Sloga
23.10.2021 14:30 Leštane 0 : 1 Jedinstvo
23.10.2021 13:30 GFK Jagodina 2 : 0 Meševo
23.10.2021 13:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Budućnost (P)
23.10.2021 13:30 Sloga (L) 1 : 3 Radnički (S)
23.10.2021 14:30 Begej 1 : 1 Borac
23.10.2021 14:30 Naftagas 0 : 6 Sloboda
23.10.2021 14:30 Proleter 5 : 1 BAK
23.10.2021 14:30 Kozara 0 : 0 Jedinstvo (BK)
23.10.2021 14:30 Sloga (T) 1 : 0 Budućnost
23.10.2021 14:30 Veternik 3 : 1 Dunav
23.10.2021 14:30 RFK Novi Sad 1921 2 : 0 Hajduk
23.10.2021 14:30 Sloga (E) 2 : 1 Sloboda
23.10.2021 14:30 Radnički (NP) 1 : 0 Jedinstvo
23.10.2021 14:30 Cement 3 : 0 Mladost
23.10.2021 14:30 Krila Krajine 3 : 0 Vojvodina (BG)
23.10.2021 14:30 Bajša 5 : 0 OFK Mladost APA
23.10.2021 14:30 Sloga 1 : 2 Tavankut
23.10.2021 14:30 ČSK Pivara 0 : 2 Bačka 1901
23.10.2021 10:00 Sinđelić 1 : 0 Komgrap
23.10.2021 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 2 Kosmaj
23.10.2021 14:30 Vinča 1 : 0 Poštar Zvezdara
23.10.2021 14:30 Sremčica 3 : 1 PKB
23.10.2021 14:30 Zvezda 1 : 1 Zuce 2019
23.10.2021 14:30 Napredak 0 : 1 BSK 1925
23.10.2021 14:30 Lokomotiva 0 : 0 Crvena zvezda (MML)
23.10.2021 13:30 Tutin 2 : 1 Mokra Gora
23.10.2021 13:30 Goč 1 : 2 Šumadija 1903
23.10.2021 13:30 Strmovo 1968 1 : 2 Zadrugar
23.10.2021 13:30 Budućnost Krušik 2014 5 : 0 Radnički (V)
23.10.2021 13:30 Cer 4 : 1 Jedinstvo Vladimirci 1924
23.10.2021 13:30 Rudar 2001 0 : 0 Sloga (B)
23.10.2021 13:30 Sloboda 2 : 1 OFK Aranđelovac 1979
23.10.2021 13:30 Grizli ML 4 : 0 Morava
23.10.2021 13:30 Šumadija 1 : 2 Karađorđe
23.10.2021 13:30 VGSK 6 : 1 Rudar (S)
23.10.2021 13:30 OFK Sinđelić 3 : 1 Car Konstantin
23.10.2021 13:30 OFK Topličanin 2 : 1 Trnovac
23.10.2021 13:30 Blagotin 1 : 3 Morava 1918
23.10.2021 13:30 Jedinstvo 1936 6 : 0 Sloga (D)
23.10.2021 13:30 OFK Knjaz 4 : 1 Jedinstvo (P)
23.10.2021 13:30 Lužnica 1 : 4 Rajko Mitić
23.10.2021 13:30 BSK 0 : 1 Bor 1919
23.10.2021 14:00 Polet 4 : 0 Budućnost (P)
23.10.2021 14:00 Borac (BG) 0 : 4 Bratstvo 2019
23.10.2021 14:00 Crvenka 1 : 3 ŽAK
23.10.2021 14:00 Vojvodina 1 : 2 Lipar
23.10.2021 15:00 Borac 0 : 2 Bačka 1923
23.10.2021 15:00 Šajkaš 1908 2 : 0 Fruškogorski partizan
23.10.2021 15:00 Omladinac 3 : 3 Fruškogorac
23.10.2021 15:00 Crvena Zvezda 1 : 3 Slavija
23.10.2021 14:30 Radnički (K) 2 : 1 Crvena zvezda
23.10.2021 14:00 Železničar 2 : 1 Fruškogorac
23.10.2021 14:30 OFK Vrbas 2 : 0 Iskra
23.10.2021 14:30 Napredak 1 : 1 Budućnost
23.10.2021 14:30 Radnički 1905 0 : 1 Srbobran
23.10.2021 14:30 Sloga 3 : 2 AFK
23.10.2021 14:30 Proleter 5 : 3 Sutjeska
23.10.2021 14:30 Mladost 1948 1 : 0 Jasenica 2017
23.10.2021 14:00 Zlot 4 : 0 Polom
23.10.2021 14:00 BSK 3 : 0 Brestovac
23.10.2021 14:00 Blizna 0 : 4 Branik
23.10.2021 14:00 Radnički (K) 1 : 0 Nemetali
23.10.2021 14:00 Šarbanovac 2 : 1 Poreč
23.10.2021 14:30 Budućnost 2 : 1 Bratstvo
23.10.2021 14:30 Jedinstvo (Š) 2 : 3 Polet
23.10.2021 13:30 Palilula 1 : 1 Pobeda
23.10.2021 13:30 Toplica 1 : 1 Taskovići
23.10.2021 15:00 Hajduk 0 : 4 Trebič
23.10.2021 15:00 Rtanj 6 : 1 Rudar Vrška Čuka
23.10.2021 14:00 Gornji Stepoš 1 : 0 Mačkovac
23.10.2021 14:00 FUD 3 : 1 Mladost (T)
23.10.2021 14:00 Krajina 2 : 1 Mladost (L)
23.10.2021 14:00 Budućnost 12 : 1 Radnički
23.10.2021 13:30 Partizan (G) 4 : 3 Mladost
23.10.2021 14:30 Žitkovica 2017 1 : 3 Zvižd
23.10.2021 14:30 Omladinac (Š) 1 : 2 Borac (Ž)
23.10.2021 14:00 Sloboda 1 : 3 Senjak
23.10.2021 14:30 Spartak 1 : 0 Dragoš
23.10.2021 14:30 Strelac 0 : 2 Barajevo
23.10.2021 14:30 Šumadija 2 : 2 Radnički (R)
23.10.2021 11:00 Siti Sport Klub 1 : 1 Beograd Karaburma
23.10.2021 14:30 Borac (O) 1 : 1 Rakovica
23.10.2021 15:00 Borac (D) 0 : 3 Srbija
23.10.2021 15:00 Šumadija 1934 2 : 2 Maršić
23.10.2021 15:00 Bratstvo 1975 0 : 3 Košutnjak
23.10.2021 14:30 OFK Jabučje 4 : 1 OFK Senjak
23.10.2021 14:30 Radnik 1 : 1 OFK Brđanac
23.10.2021 14:30 Spartak 1924 3 : 0 Žabari
23.10.2021 15:00 Rakova 2 : 1 Šumadija
23.10.2021 14:00 Rudar 1 : 0 Radnik
23.10.2021 13:00 Mineralac : Oskar
23.10.2021 13:00 Ropotovo : Morava
23.10.2021 13:00 Sloga : Rudar
23.10.2021 14:30 Rajac 5 : 3 Polet
23.10.2021 14:30 Junior Novo Naselje 0 : 1 Kolubara 2
23.10.2021 14:00 Kamenorezac 76 3 : 0 Jezero 2017
23.10.2021 14:00 Poljoprivrednik 4 : 0 Ribnik
23.10.2021 14:00 Velika Drenova 4 : 1 Varvarin
23.10.2021 14:00 Garevina 3 : 1 Mladost
23.10.2021 14:00 OFK Klek 3 : 1 Bilećanin
23.10.2021 14:30 Navalin 1 : 3 Marjan MB
23.10.2021 14:30 Radnički (P) 1 : 0 Lemind 1953
23.10.2021 14:30 Sinđelić 1 : 4 Jadar 1961
23.10.2021 14:00 OFK Zabrežje 6 : 2 Skela
23.10.2021 14:00 Polet 1 : 1 Borac
23.10.2021 13:30 Šumadija 7 : 0 Mladi radnik
23.10.2021 13:30 Planinac 0 : 3 OFK Batinac
23.10.2021 13:30 Beljanica 0 : 2 Donja Mutnica
23.10.2021 14:00 Miljakovac 3 : 0 Sinđelić 2012
23.10.2021 14:30 Sloga 3 : 3 BSK
23.10.2021 13:30 Šumadinac 5 : 1 Kupinovac
23.10.2021 14:30 Soko 6 : 0 Bački Hajduk
23.10.2021 14:00 Milicionar 1 : 1 Duško
23.10.2021 14:00 Jedinstvo (NB) 2 : 1 Terekveš
23.10.2021 15:00 Tigrovi Mija Gold 4 : 0 Morava
23.10.2021 14:30 OFK Braničevo 1 : 0 Batovac
23.10.2021 14:30 Mladost (K) 0 : 1 Trgovački
23.10.2021 14:30 Bata Bulić 1 : 3 Sloga 1945
23.10.2021 14:00 Budućnost 0 : 4 Temac
23.10.2021 14:00 Nišavac 2 : 4 Borac
23.10.2021 13:30 Rudar 2016 0 : 4 Škriljac
23.10.2021 13:30 Polet 0 : 6 Jedinstvo
23.10.2021 14:30 Potisje 4 : 0 Graničar
23.10.2021 14:00 OFK Bačinci 6 : 3 Zmaj
23.10.2021 13:30 Balajnac 2019 2 : 1 Dobrič 1974
23.10.2021 15:00 SFU Graničar 024 1 : 6 Elektrovojvodina
23.10.2021 15:00 Vinogradar 3 : 0 OFK Mala Bosna 2015
23.10.2021 14:30 Sloga (M) 4 : 3 Polet
23.10.2021 14:30 Cerovac 2013 2 : 0 Udarnik
23.10.2021 14:30 Jedinstvo 2 : 2 Sloboda
23.10.2021 14:00 Zmajevac 4 : 1 Gaglovo
23.10.2021 14:00 Pepeljevac 1947 1 : 4 Polet
23.10.2021 14:30 Milakovac 2018 1 : 1 Mladost 1981
23.10.2021 14:30 Mladi radnik 1925 5 : 0 Budućnost
23.10.2021 14:30 BSK 2014 0 : 3 Bogutovačka Banja
23.10.2021 14:00 Bresno Polje 1 : 5 Parcane
23.10.2021 14:00 Mladost (MD) : Velika Morava
23.10.2021 14:00 Beli Orlovi 9 : 1 Borjak 2013
23.10.2021 14:00 Ratajac 3 : 1 Šampion 2013
23.10.2021 13:30 Sloboda 4 : 1 OFK Dragoševac
23.10.2021 14:30 Železničar 5 : 2 Napredak (St)
23.10.2021 14:30 Popovac 1 : 1 Radnik
23.10.2021 14:30 Sloboda 0 : 3 Moravac
23.10.2021 14:30 Zemljoradnik 1 : 3 Budućnost
23.10.2021 14:00 Petka 8 : 1 Mladi borac
23.10.2021 14:00 BSK 0 : 3 Sloboda
23.10.2021 14:00 OFK Borac 1 : 4 20. Oktobar
23.10.2021 14:30 Rudar 1945 3 : 1 Kalenić
23.10.2021 14:30 Moravac 2 : 2 Atletiko
23.10.2021 14:30 Selište 4 : 3 Sloga (J)
23.10.2021 14:30 Laznica 0 : 2 Homoljac
23.10.2021 14:30 Osanica 4 : 0 Mlava (R)
23.10.2021 14:30 Naša Krajina 1 : 2 Mladost
23.10.2021 14:30 Vojvodina 1 : 1 Crvena zvezda
23.10.2021 14:30 Solunac 2 : 4 Vladimirovac
23.10.2021 14:30 Proleter 1936 1 : 3 Šumadinac
23.10.2021 14:30 Proleter 1922 1 : 4 Budućnost (B)
23.10.2021 15:00 Pocerina 1 : 6 Džemerovac 2020
23.10.2021 15:00 Jedinstvo 2020 4 : 1 Napredak
23.10.2021 14:30 Dunav 2 : 5 Morava 1932
23.10.2021 14:30 Sloga : Vukan
23.10.2021 14:30 Burovac 1 : 4 Omladinac
23.10.2021 14:30 Rudar 1947 3 : 1 Borac
23.10.2021 14:30 Melnica 1 : 0 Udarnik 2015
23.10.2021 14:30 Radnik : Napredak
23.10.2021 14:30 Jedinstvo 2 : 1 Radnički
23.10.2021 14:30 Petar Dobrnjac 2 : 4 Zabrđe 1936
23.10.2021 11:00 BSK 0 : 3 Sloga 1952
23.10.2021 15:00 Omladinac 4 : 0 Kotlenik
23.10.2021 15:00 Mladi radnik 1 : 1 Grivac
23.10.2021 15:00 Bare 2 : 1 Beli Orlovi
23.10.2021 13:30 Krajišnici 1 : 0 Mladost (G)
23.10.2021 13:30 Paskovac 7 : 0 14. Oktobar
23.10.2021 14:30 Brezovac 6 : 1 Ranilović 1970
23.10.2021 14:30 Mladost 2 : 0 Polet
23.10.2021 15:00 Selanac 0 : 1 Azbukovica
23.10.2021 13:00 Grabovica 3 : 6 Crnča
23.10.2021 13:30 Sinđelić 1 : 1 Jasenovo
23.10.2021 14:30 Vučak 1 : 1 Železničar
23.10.2021 13:30 Lipar 0 : 4 Morava
23.10.2021 13:00 Leotar 1 : 1 Sloboda
23.10.2021 13:00 Rudar Prijedor 2 : 2 Velež
23.10.2021 17:00 Zrinjski 1 : 0 Sarajevo
23.10.2021 14:30 Borac 0 : 2 Drina
23.10.2021 14:30 Modriča 2 : 0 Željezničar Sport Team
23.10.2021 14:30 Budućnost 1 : 0 Podrinje
23.10.2021 14:30 Slavija 3 : 1 Ljubić
23.10.2021 14:30 Kozara 1 : 1 Sutjeska
23.10.2021 14:30 Krupa 0 : 1 Sloga
23.10.2021 14:30 Tekstilac 1 : 0 Omarska
23.10.2021 17:00 Budućnost 4 : 1 Iskra
23.10.2021 14:00 Rudar 1 : 1 Dečić
23.10.2021 14:00 Jezero 0 : 2 Sutjeska
23.10.2021 16:00 Zeta 1 : 1 OFK Petrovac
23.10.2021 16:00 Podgorica 1 : 1 Mornar
23.10.2021 14:30 Igalo 0 : 0 Arsenal
23.10.2021 14:30 Bokelj 1 : 2 Kom
23.10.2021 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Berane
23.10.2021 14:30 Grbalj 1 : 0 Cetinje
23.10.2021 21:00 Lille 1 : 1 Brest
23.10.2021 17:00 Nantes 2 : 1 Clermont
23.10.2021 18:30 Brighton & Hove Albion 1 : 4 Manchester City
23.10.2021 13:30 Chelsea 7 : 0 Norwich City
23.10.2021 16:00 Crystal Palace 1 : 1 Newcastle United
23.10.2021 16:00 Everton 2 : 5 Watford
23.10.2021 16:00 Leeds United 1 : 1 Wolverhampton Wanderers
23.10.2021 16:00 Southampton 2 : 2 Burnley
23.10.2021 20:45 Bologna 2 : 4 Milan
23.10.2021 15:00 Salernitana 2 : 4 Empoli
23.10.2021 18:00 Sassuolo 3 : 1 Venezia
23.10.2021 15:30 Bayern 4 : 0 Hoffenheim
23.10.2021 15:30 RB Leipzig 4 : 1 Greuther Fürth
23.10.2021 15:30 Wolfsburg 0 : 2 Freiburg
23.10.2021 18:30 Hertha BSC 1 : 0 Borussia M'gladbach
23.10.2021 15:30 Arminia 1 : 3 Borussia Dortmund
23.10.2021 16:00 Coventry City 1 : 1 Derby County
23.10.2021 16:00 West Bromwich Albion 3 : 0 Bristol City
23.10.2021 16:00 Luton Town 1 : 0 Hull City
23.10.2021 16:00 AFC Bournemouth 3 : 0 Huddersfield Town
23.10.2021 16:00 Birmingham City 2 : 1 Swansea City
23.10.2021 13:30 Cardiff City 0 : 2 Middlesbrough
23.10.2021 16:00 Blackpool 2 : 0 Preston North End
23.10.2021 16:00 Millwall 2 : 1 Stoke City
23.10.2021 16:00 Blackburn Rovers 2 : 0 Reading
23.10.2021 16:00 Peterborough United 2 : 1 Queens Park Rangers
23.10.2021 21:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Villarreal
23.10.2021 16:15 Cadiz 0 : 2 Alaves
23.10.2021 14:00 Valencia 2 : 2 Mallorca
23.10.2021 18:30 Elche 2 : 2 Espanyol
23.10.2021 15:00 Jedinstvo 2014 1 : 5 Radnički 1923
23.10.2021 12:00 Levač 0 : 5 Zemun
23.10.2021 14:30 Jedinstvo Putevi : Jedinstvo (Ub)
23.10.2021 14:30 Slatke male : Loznica
23.10.2021 14:30 ŽGFK Borac : Kraljica Marija
23.10.2021 11:00 Moskva 11 : 1 Stajićevo 2017
23.10.2021 Kolibri 3 : 0 Dinamo
23.10.2021 Knjaževac 2015 15 : 0 SUŽF Stol
23.10.2021 Mašinac 2020 0 : 3 Majdanpek
23.10.2021 Radnički 2012 6 : 0 Vučice
23.10.2021 17:00 RFK Grafičar 6 : 2 Mačva
23.10.2021 10:00 IMT 2 : 2 Partizan
23.10.2021 12:00 TSC 4 : 1 OFK Beograd
23.10.2021 00:00 Crvena zvezda : Heroj Polet
23.10.2021 00:00 Dunav : Radnicki
23.10.2021 Radnički (P) 1 : 3 Radnički (N)
23.10.2021 Radnik 2 : 3 OFK Radnički
23.10.2021 10:00 Proleter 2 : 2 Spartak ŽK
23.10.2021 10:00 Vojvodina 2 : 0 Tisa Njerš
23.10.2021 10:00 Dinamo 1945 3 : 0 GFK Sloven
23.10.2021 12:00 Kolubara 3 : 0 Bežanija
23.10.2021 10:00 IM Rakovica 2 : 2 Studentski Grad
23.10.2021 20:15 Ada 6 : 2 011
23.10.2021 10:00 Šumadija (A) 2 : 3 Grizzly ML
23.10.2021 10:00 Karađorđe : Mladi radnik (R)
23.10.2021 10:00 RSK 1 : 6 Sušica
23.10.2021 10:00 Šumadija (T) 1 : 0 Radnički 1923
23.10.2021 10:00 Borac 1932 1 : 5 OFK Aranđelovac 1979
23.10.2021 10:00 Sloga (B) 4 : 4 Korićani
23.10.2021 10:00 Smederevo 1924 5 : 2 Napredak
23.10.2021 10:00 Sofeks 1 : 2 Hajduk
23.10.2021 00:00 Prva Iskra : Balkan
23.10.2021 00:00 Rojkovac 4 : 3 GSP Polet
23.10.2021 00:00 DIF 4 : 2 Beograd Karaburma
23.10.2021 00:00 Torlak : Budućnost
23.10.2021 00:00 BSK 1925 4 : 0 Siti Sport Klub
23.10.2021 00:00 Radnički : OFK Beograd
23.10.2021 Borac 1 : 4 Jedinstvo
23.10.2021 Mladost 2 : 2 Strela
23.10.2021 Vulturul 3 : 2 Dolovo
23.10.2021 Omladinac 1927 3 : 0 Mladost
23.10.2021 00:00 Voja Gačić 7 : 3 Jedinstvo Stević
23.10.2021 00:00 011 0 : 8 Brodarac
23.10.2021 00:00 IMT 3 : 3 Voždovac
23.10.2021 00:00 Radnički (NB) 0 : 4 Zemun
23.10.2021 Partizan 2 : 1 RFK Grafičar
23.10.2021 00:00 OLE 6 : 0 Lokomotiva
23.10.2021 Sinđelić 4 : 0 Sopot
23.10.2021 00:00 Rakovica : Sinđelić
23.10.2021 00:00 Borac : Kovačevac
23.10.2021 00:00 Zmaj 1953 : OFK Mladenovac
23.10.2021 00:00 BASK : OFK Beograd
23.10.2021 00:00 Vinča : Boleč
23.10.2021 14:30 Sunrise Šabac 1 : 0 Apolon 2018
23.10.2021 15:00 Mačva 1 : 1 Novi Pazar
23.10.2021 14:30 Loznica 2 : 1 Javor
23.10.2021 SFS Borac 1 : 4 Timočanin
23.10.2021 00:00 GFK Dubočica 1 : 3 Kopernikus Želežničar
23.10.2021 Mineralac 0 : 3 GFK Jagodina
23.10.2021 Vlasina 1 : 2 OFK Radnički
23.10.2021 Budućnost 0 : 4 Real Niš
23.10.2021 12:00 Proleter (NS) 3 : 1 Spartak ŽK
23.10.2021 10:00 TSC 8 : 0 Index
23.10.2021 12:00 Vojvodina 8 : 0 Tisa Njerš
23.10.2021 10:30 BSK Borča 2 : 0 Rakovica
23.10.2021 11:00 Internacional : OLE
23.10.2021 Studentski grad : Radničkin(NB)
23.10.2021 13:00 011 5 : 1 IMT
23.10.2021 10:00 Vrelo Sport 0 : 3 Rađevac
23.10.2021 10:00 OFK Senjak 1 : 3 Mačva (Š)
23.10.2021 BASK 11 : 0 Budućnost
23.10.2021 Žarkovo 3 : 4 Bežanija
23.10.2021 Prva Iskra : BSK 1925
23.10.2021 Palilulac 1 : 0 Radnički (O)
23.10.2021 Vinča 1 : 6 DIF
23.10.2021 Balkan 4 : 0 Lestane
23.10.2021 Zvezdara 0 : 2 Beograd
23.10.2021 00:00 SFK Morava 0 : 3 Lider MGM
23.10.2021 12:00 Sloga (BB) : Sloboda (Č)
23.10.2021 12:00 Zlatibor : Spartak 1976
23.10.2021 12:00 FAP : Čačak 94
23.10.2021 12:00 Polimlje : Jedinstvo Putevi
23.10.2021 Ševac 0 : 12 Invictus 2020
23.10.2021 Sloga : Hajdučica
23.10.2021 Crvena zvezda 4 : 3 Banat
23.10.2021 Budućnost : Partizan
23.10.2021 Banat : Proleter
23.10.2021 14:00 Preporod 0 : 6 Vinogradar
23.10.2021 Hajduk Stanko : Sloga
23.10.2021 Jedinstvo : Jedinstvo 1924
23.10.2021 10:00 OFK Borac : Ušće Novi Beograd
23.10.2021 12:00 OFK Budućnost : TEK Sloga
23.10.2021 11:00 Vojvodina 5 : 1 Đurđin
23.10.2021 11:00 Njegoš 2 : 4 Obilić
23.10.2021 11:00 Bačka : Bajša
23.10.2021 OFK Beograd : Lokomotiva
23.10.2021 Partizan : Sinđelić
23.10.2021 00:00 ADA 1 : 5 OLE
23.10.2021 Milutinac : IMT
23.10.2021 Čukarički : Rad
23.10.2021 RFK Grafičar : Brodarac
23.10.2021 Radnički (NB) : 011
23.10.2021 Crvena zvezda : Teleoptik
23.10.2021 Zemun : Voždovac
23.10.2021 13:00 Sinđelić 3 : 3 Radnički (NB)
23.10.2021 13:45 RFK Grafičar 2 : 2 OFK Beograd
23.10.2021 00:00 Šumadija 1962 : Dunavac
23.10.2021 00:00 Resnik : Borac
23.10.2021 00:00 Zemun : Rad
23.10.2021 00:00 OFK Beograd : Sremčica
23.10.2021 00:00 Crvena zvezda : Mladenovac
23.10.2021 10:00 Zabrezje : Jedinstvo
23.10.2021 10:00 Budućnost 9 : 0 Crvena Zastava
23.10.2021 10:00 Radnički : Zvezda
23.10.2021 11:00 Obilić : Iskra
23.10.2021 11:00 Njegoš : Sutjeska
23.10.2021 11:00 Mladost 4 : 2 Napredak
23.10.2021 11:00 Eđšeg : Proleter
23.10.2021 11:00 Jadran : Budućnost
23.10.2021 Napredak 3 : 2 Trio
23.10.2021 SFS Borac 2 : 5 GFK Jagodina
23.10.2021 Lider MGM 3 : 2 Duel Juniors
23.10.2021 Real 7 : 0 Radnički (P)
23.10.2021 Car Konstantin 4 : 1 Vlasina
23.10.2021 Trayal Knez Lazar 0 : 5 Radnički (N)
23.10.2021 OFK Radnički 1 : 2 Kopernikus Železničar
23.10.2021 Timok 1919 2 : 2 Šampion 2014
23.10.2021 10:00 TSC 8 : 0 One team
23.10.2021 10:00 ODR 0 : 2 GFK Sloven
23.10.2021 Voždovac 1 : 0 Brodarac
23.10.2021 Partizan 3 : 2 Rad
23.10.2021 Crvena zvezda 7 : 0 OLE
23.10.2021 Čukarički 2 : 0 RFK Grafičar
23.10.2021 Radnički (NB) 1 : 1 011
23.10.2021 Zemun 1 : 4 Teleoptik
23.10.2021 Ada 0 : 8 OFK Beograd
23.10.2021 10:00 Fenix 0 : 2 Senjak
23.10.2021 10:00 Rađevac 9 : 1 Železničar
23.10.2021 12:00 Respekt 0 : 6 Mačva (Š)
23.10.2021 Budućnost : Lugina
23.10.2021 SFK Morava 2 : 0 OFK Kosanica
23.10.2021 GFK Dubočica 5 : 0 BSK
23.10.2021 Radnik 5 : 1 Filip Filipović
23.10.2021 OFK Budućnost 2020 1 : 1 Mineralac
23.10.2021 Dinamo 12 : 1 OFK Topličanin
23.10.2021 Real Niš 3 : 1 Trnovac
23.10.2021 Kopernikus Železničar 2 7 : 2 Vučje
23.10.2021 00:00 Balkan : Karioke
23.10.2021 00:00 Radnički (O) : Studentski grad
23.10.2021 00:00 Lokomotiva : BSK
23.10.2021 00:00 BSK 1925 : IMT
23.10.2021 00:00 Sinđelić : Rakovica
23.10.2021 00:00 Trstenik PTT : Vukovi
23.10.2021 00:00 Morava 1918 : Župa
23.10.2021 00:00 Junior : Finale 2013
23.10.2021 00:00 Jedinstvo : Radnički (S)
23.10.2021 00:00 Car Lazar 2015 : Timočanin
23.10.2021 00:00 Meševo : Duel Juniors 2
23.10.2021 00:00 GFK Jagodina 2 : OFK Bratstvo
23.10.2021 10:00 Tisa Njerš 0 : 4 Spartak ŽK
23.10.2021 Borac 3 : 4 Pobeda
23.10.2021 Polet 3 : 2 Stari Tamiš
23.10.2021 Sloga 8 : 3 Unirea
23.10.2021 Dolina 1 : 14 Jugoslavija
23.10.2021 Mundial 0 : 2 OFK Vršac
23.10.2021 Radnički : Voja Gačić
23.10.2021 Proleter 0 : 2 Dinamo 1945
23.10.2021 00:00 Milutinac : Omladinac
23.10.2021 00:00 Obrenovac 1905 : Budućnost
23.10.2021 00:00 Bežanija : Resnik
23.10.2021 00:00 DIF : PFK Žarkovo 2000
23.10.2021 00:00 OFK Crvenka : Mladenovac
23.10.2021 00:00 Hajduk : Torlak
23.10.2021 00:00 Vinča : Palilulac
23.10.2021 00:00 OLE : Boleč
23.10.2021 Sport Klub 99 : Pazar Juniors
23.10.2021 AL AHLI 0 : 6 OFK Ras
23.10.2021 Jošanica 1 : 5 Novi Pazar
23.10.2021 OFK Vlada Dimitrijević : Koštam Polje
23.10.2021 Jedinstvo 2017 3 : 1 Tutin
23.10.2021 16:30 Kolubara : Akademija fudbala
23.10.2021 10:00 Kiker 0 : 2 Radnik
23.10.2021 10:00 Vrnjci : Sloga
23.10.2021 10:00 Goč : Real
23.10.2021 10:00 Proleter : Polet
23.10.2021 09:00 Pobeda : Radnički 1923
23.10.2021 09:00 Karađorđe 3 : 1 Sloga 1924
23.10.2021 09:00 Sušica 3 : 2 Morava
23.10.2021 09:00 Vašarište 7 : 0 Marjan
23.10.2021 09:00 Slavija 0 : 7 Šumadija 1903
23.10.2021 00:00 Rakovica : DIF
23.10.2021 00:00 Rad : Bezanija
23.10.2021 00:00 Čukarički : Ada
23.10.2021 00:00 OFK Beograd : OFK Crvenka
23.10.2021 00:00 Zemun : BSK Borča
23.10.2021 00:00 RFK Grafičar : Partizan
23.10.2021 00:00 Banja : Žarkovo
23.10.2021 00:00 Jedinstvo : Lokomotiva
23.10.2021 00:00 Borac (L) : Borac (O)
23.10.2021 00:00 Kolubara : Rad
23.10.2021 00:00 Železnik 1930 : Prva Iskra
23.10.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Vranić
23.10.2021 00:00 Trudbenik : Leštane
23.10.2021 00:00 Zvezdara : Dunavac
23.10.2021 00:00 Institut MK : Obilić 1924
23.10.2021 00:00 Sinđelić : Vrčin
23.10.2021 00:00 IMT : Palilulac
23.10.2021 00:00 Prima Fortuna : PKB
23.10.2021 00:00 Brodarac : Sinđelić
23.10.2021 00:00 Milutinac : Ole
23.10.2021 00:00 Čukarički : OFK Beograd
23.10.2021 00:00 Crvena zvezda : PFK Žarkovo 2000
23.10.2021 00:00 Voždovac : Mungosi MK
23.10.2021 00:00 Radnički : Partizan
23.10.2021 00:00 RFK Grafičar : Rad
23.10.2021 00:00 Zemun : 011
23.10.2021 00:00 Radnički : Teleoptik
23.10.2021 00:00 Dušanovac : Olimpik
23.10.2021 Napredak junior 2018 1 : 0 Lavice Dubočica
23.10.2021 SUZF Stol : Ozren
23.10.2021 Levač 1 : 4 Vučice
23.10.2021 Rosulja 2014 1 : 2 Jagodina
23.10.2021 Fudbol per femra : Morava
23.10.2021 Mašinac 1 : 0 Radnički 2012
23.10.2021 Majdanpek 0 : 4 Dinamo
23.10.2021 Jedinstvo 2014 1 : 0 Kolibri
23.10.2021 13:30 Kraljica Marija 2 : 2 Mačva
23.10.2021 13:30 Jedinstvo 3 : 1 Požarevac
23.10.2021 13:30 Plana 0 : 4 Radnički 1923
23.10.2021 13:30 Savac 3 : 2 Požega
23.10.2021 13:30 Karađorđe 0 : 3 ŽGFK Borac
23.10.2021 12:00 Voša AS 2 : 1 Ruma
23.10.2021 12:00 Spartak 1 : 1 Lehel 2019
23.10.2021 11:00 TSC 2 : 2 Prave Dame
23.10.2021 11:00 Nova Kolonija 0 : 5 Spartak d.o.o.
23.10.2021 12:00 Proleter 5 : 0 Stajićevo 2017
23.10.2021 12:30 Vojvodina 9 : 0 Voja Gačić
23.10.2021 Kolubara : Partizan
23.10.2021 Obrenovac 1905 : Brodarac
23.10.2021 Dušanovac : Zemun
23.10.2021 RFK Grafičar : Žarkovo 2000
23.10.2021 Radnički (NB) : Rad
23.10.2021 Teleoptik : Voždovac
23.10.2021 Kampione 7 : 0 011
23.10.2021 OFK Beograd 0 : 3 Crvena zvezda
23.10.2021 Olimpik 2 : 0 T6 Nika
23.10.2021 Čukarički 4 : 2 BSK 1925
23.10.2021 OLE 1 : 1 Sinđelić
23.10.2021 Radnički (O) 1 : 0 GSP Polet
23.10.2021 09:30 Subotica 0 : 5 TSC '10
23.10.2021 10:00 Spartak ŽK '10 1 : 2 Arena SU
23.10.2021 13:00 Milutinac 1 : 0 Borac
23.10.2021 10:00 Sinđelić 1 : 4 Jedinstvo
23.10.2021 13:00 Bežanija 3 : 1 Čanković
23.10.2021 10:00 Budućnost (D) : Lazarevac
23.10.2021 12:30 Ušće Novi Beograd : Kolubara 2
23.10.2021 10:00 Radnički (R) : Mladost (C)
23.10.2021 Savacium 2 : Mačva 1
23.10.2021 Mačva 1929 : Sunrise Šabac 1
23.10.2021 Sunrise Šabac 2 : POFK Savacium 1
23.10.2021 Fenix 2 : Mladost
23.10.2021 OFK Atletiko : OFK Majur
23.10.2021 Tika taka 2 : Fenix 1
23.10.2021 Tika taka 1 : Radnički (K)
23.10.2021 POFK Čivija : Mačva 2
23.10.2021 OFK National 2 : 9 Pazar Juniors
23.10.2021 Bane 1931 4 : 1 Kosmet
23.10.2021 Jedinstvo 2017 2 : 7 AF AS Novi Pazar
23.10.2021 Novi Pazar 1 : 5 Sport Club 99
23.10.2021 OFK Ras 5 : 3 Sport Club 99
23.10.2021 AL AHLI 1 : 2 Pazar Juniors B
23.10.2021 00:00 OFK National 3 : 3 Rudar
23.10.2021 OFK Vlada Dimitrijević : Novi Pazar
23.10.2021 09:00 Budućnost : ZFK Desetka
23.10.2021 10:00 Posavina 0 : 1 Rvati
23.10.2021 Zabrežje : Omladinac
23.10.2021 10:00 Radnički : Zvezda

Košarka

23.10.2021 19:00 Partizan NIS 92 : 45 Krka
23.10.2021 19:30 Kolubara LA 2003 86 : 83 Dunav
23.10.2021 18:00 Zlatibor 71 : 87 Sloboda
23.10.2021 12:00 Slodes SoccerBet 81 : 69 Tamiš
23.10.2021 19:30 Sloga 81 : 87 SPD Radnički
23.10.2021 19:00 Železničar 77 : 56 Klik
23.10.2021 19:00 Napredak Metalka Majur 62 : 65 Radnik
23.10.2021 16:00 Borac : Konstantin
23.10.2021 19:00 Mladost 72 : 83 Pirot
23.10.2021 17:00 Spartak Office Shoes 79 : 59 Proleter Naftagas
23.10.2021 19:20 Zvezdara 94 : 49 Zemun
23.10.2021 19:00 Rivers BM 107 : 58 Flash
23.10.2021 20:00 IBC 68 : 88 Radnički
23.10.2021 20:00 Svilajnac 78 : 74 Jagodina
23.10.2021 18:00 Zekas 75 72 : 86 Plana
23.10.2021 17:00 Paraćin 56 : 61 Požarevac
23.10.2021 17:00 Ivanjica 100 : 72 Zlatar
23.10.2021 18:00 Student BB 66 : 62 Loznica
23.10.2021 14:00 M015 135 : 92 Priboj
23.10.2021 13:00 Panteri 103 : 56 Rtanj
23.10.2021 12:30 Marinos 93 : 78 Niš
23.10.2021 13:15 Actavis Academy 82 : 71 Dimitrovgrad
23.10.2021 16:30 Topola 83 : 53 Nova Pazova
23.10.2021 18:30 Futog 61 : 65 Hajduk
23.10.2021 16:00 Vrbas 93 : 72 Železničar
23.10.2021 19:00 Stara Pazova 81 : 51 Srem
23.10.2021 18:00 Jedinstvo 84 : 115 Srbobran
23.10.2021 16:45 Gro-Basket 96 : 65 Barajevo
23.10.2021 18:00 Železničar 84 : 72 Radnički
23.10.2021 14:00 Play off 79 : 69 Mladost
23.10.2021 20:00 Užice 93 : 74 Student 014
23.10.2021 17:00 Sevojno 84 : 71 Morava
23.10.2021 19:00 Petrovgrad 73 : 91 I Came To Play
23.10.2021 15:15 Sivac 52 : 76 Bagljaš
23.10.2021 18:00 Beočin 103 : 83 Karađorđevo
23.10.2021 17:30 Opovo 99 81 : 95 Jedinstvo
23.10.2021 17:00 Radnički 103 : 49 Ru koš
23.10.2021 15:00 Trijumf 75 : 82 Radan
23.10.2021 15:30 Trepča 99 : 56 Kruševac
23.10.2021 19:00 Prva Petoletka 76 : 61 Stari Ras
23.10.2021 16:00 Smederevo 1953 74 : 79 Zicer 2014
23.10.2021 18:00 Proleter 65 : 79 Vrbas Medela
23.10.2021 20:30 Radivoj Korać 68 : 72 Vojvodina 021
23.10.2021 16:00 Art Basket 93 : 60 Vršac
23.10.2021 15:00 SPD Radnički 81 : 72 Duga
23.10.2021 19:30 Topolčanka 61 : 53 Mileševka
23.10.2021 16:30 Sloga 76 : 63 Stara Pazova
23.10.2021 20:15 Student 2 75 : 54 Svrljig
23.10.2021 13:00 Smederevo 45 : 80 Paraćin
23.10.2021 15:30 Proleter 57 : 65 Vojvodina 021- 2
23.10.2021 14:30 Delfin 50 : 53 Titel
23.10.2021 13:00 Sivac 45 : 60 Girl Basket

Odbojka

23.10.2021 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Ribnica
23.10.2021 19:00 Spartak (Lj) 2 : 3 Radnički
23.10.2021 19:00 VA 014 1 : 3 Jedinstvo
23.10.2021 17:00 Klek Srbijašume 1 : 3 Novi Sad
23.10.2021 19:00 VGSK 3 : 2 Borac (S)
23.10.2021 19:00 Mladenovac 1 : 3 Karađorđe
23.10.2021 18:30 Novi Pazar 2 : 3 Smederevo Carina
23.10.2021 20:00 Železničar 3 : 1 MOK Topličanin 97
23.10.2021 18:00 Vojvodina 2 3 : 1 Kulpin
23.10.2021 16:00 Crvena zvezda 2 3 : 0 Rudar
23.10.2021 15:30 Partizan 2 3 : 1 Lucky Star
23.10.2021 19:30 Volejbor-tim 1 : 3 Kladovo
23.10.2021 14:00 Ozren 1 : 3 Timok
23.10.2021 14:00 Botafogo 0 : 3 Sombor
23.10.2021 20:00 Klek Srbijašume 2 0 : 3 Novi Sad 2
23.10.2021 17:00 Maglić 1953 0 : 3 Mladost
23.10.2021 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Železničar
23.10.2021 19:30 TENT : Partizan Soccerbet
23.10.2021 19:00 Inđija 0 : 3 Crvena zvezda
23.10.2021 19:00 Srem 3 : 0 Klek
23.10.2021 19:00 Ub 3 : 1 Spartak
23.10.2021 20:00 Takovo Zvezda Helios : Roda
23.10.2021 19:00 Jedinstvo : Spartak
23.10.2021 17:00 Crno Bele 011 1 : 3 Beograd
23.10.2021 18:45 AS Batajnica 3 : 1 Radnički Blasters
23.10.2021 17:00 Srbijanka 014 2 : 3 Smederevo
23.10.2021 20:00 Zlatibor 3 : 1 Dunav
23.10.2021 16:00 Sterija 1 : 3 Valjevo
23.10.2021 18:00 Vranje 3 : 0 Smeč 5
23.10.2021 14:00 TENT 2 3 : 2 Panonija
23.10.2021 18:00 Radnički 2 : 3 Leskovac 98
23.10.2021 17:00 Volejbor-Tim 3 : 1 Đerdap
23.10.2021 16:00 Ozren 3 : 1 Timok
23.10.2021 13:00 Zaječar : Viner
23.10.2021 12:00 Vrba 2019 : Antena 08
23.10.2021 15:00 Novi Pazar :