XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 129 utakmica za dan
Sreda, 20 Oktobar 2021

Fudbal

20.10.2021 17:00 Mačva : Zlatibor
20.10.2021 15:00 Vinča : Zuce 2019
20.10.2021 14:30 Dunav : Lužnica
20.10.2021 15:00 Sveti Stefan : Palilulac
20.10.2021 16:30 Borac : Tuzla City
20.10.2021 20:45 Fulham : Cardiff City
20.10.2021 20:45 Middlesbrough : Barnsley
20.10.2021 20:45 Preston North End : Coventry City
20.10.2021 20:45 Hull City : Peterborough United
20.10.2021 20:45 Swansea City : West Bromwich Albion
20.10.2021 20:45 Huddersfield Town : Birmingham City
20.10.2021 21:00 Reading : Blackpool
20.10.2021 18:45 Barcelona : Dinamo Kiev
20.10.2021 21:00 Benfica : Bayern Munich
20.10.2021 21:00 Young Boys : Villarreal
20.10.2021 21:00 Manchester United : Atalanta
20.10.2021 18:45 Salzburg : Wolfsburg
20.10.2021 21:00 Lille : Sevilla
20.10.2021 21:00 Chelsea : Malmö
20.10.2021 21:00 Zenit : Juventus
20.10.2021 16:30 Spartak : Leicester City
20.10.2021 13:30 Voždovac : TSC
20.10.2021 11:00 OFK Beograd : Rad
20.10.2021 11:00 Brodarac : Zemun
20.10.2021 13:00 Radnički 1923 : IMT
20.10.2021 11:00 Partizan : Čukarički
20.10.2021 Vojvodina : Crvena zvezda
20.10.2021 13:00 Spartak ŽK : RFK Grafičar
20.10.2021 13:30 Mačva : Mladost (L)
20.10.2021 13:30 Šumadija 1903 : Metalac (GM)
20.10.2021 13:30 Sloga (P) : Loznica
20.10.2021 13:30 Javor : Jedinstvo
20.10.2021 13:30 Sloga (K) : Radnički (V)
20.10.2021 13:30 Borac 1926 : Zlatibor
20.10.2021 13:30 Novi Pazar : Železničar
20.10.2021 13:30 GFK Sloboda : Sunrise Šabac
20.10.2021 13:30 Mladi radnik 1926 : Mladost (L)
20.10.2021 11:00 Studentski Grad : IMT 2
20.10.2021 14:30 Karađorđe : Radnički 1923
20.10.2021 10:00 Crnokosa 1 : 3 Radnički (K)
20.10.2021 10:00 Novi Pazar : Takovo
20.10.2021 10:00 OFK Senjak : Jedinstvo Putevi
20.10.2021 10:00 Karađorđe : Budućnost Krušik 2014
20.10.2021 10:00 Šumadija 1903 : Metalac (GM)
20.10.2021 11:00 Savacijum : Loznica
20.10.2021 14:30 Javor : Jedinstvo
20.10.2021 11:00 Sloga (K) : Radnički (V)
20.10.2021 13:30 Borac 1926 : Mačva
20.10.2021 12:30 Novi Pazar : Apolon 4
20.10.2021 11:00 GFK Sloboda : Sunrise Šabac
20.10.2021 14:30 Apolon 2018 : Radnički 1923
20.10.2021 12:30 Sinđelić : RFK Grafičar
20.10.2021 10:00 Budućnost Krušik 2014 : Trlić
20.10.2021 10:00 Rađevac : OFK Senjak
20.10.2021 11:00 Mačva 1929 : Vrelo Sport
20.10.2021 12:00 Polimlje : Čačak 94
20.10.2021 12:00 FAP : Spartak 1976
20.10.2021 12:00 Zlatibor : Sloboda (Č)
20.10.2021 12:00 Sloga (BB) : Takovo
20.10.2021 10:00 Šumadija 1903 : Bane 1931
20.10.2021 10:00 Bubamara : Radnički 1923
20.10.2021 10:00 Jedinstvo 2017 : Rudar (KM)
20.10.2021 10:00 Sušica : Sloga (K)
20.10.2021 10:00 Novi Pazar : Apolon 4
20.10.2021 10:00 Kosmet : AF AS Novi Pazar
20.10.2021 10:00 Apolon 2018 : Kiker
20.10.2021 10:00 Polimlje : Mladost (L)
20.10.2021 10:00 Spartak 1976 : Jedinstvo Putevi
20.10.2021 10:00 Javor Matis : FAP
20.10.2021 10:00 GFK Sloboda : Borac 1926
20.10.2021 10:00 Takovo : ARES 2015
20.10.2021 10:00 Sloboda (Č) : Sloga (BB)
20.10.2021 10:00 Sloga (P) : Gaučosi
20.10.2021 10:00 Metalac : Zlatibor
20.10.2021 10:00 Senjak : Budućnost Krušik 2014
20.10.2021 15:00 Savacium : Ribnica
20.10.2021 15:00 Omladinac 2014 : Respekt
20.10.2021 10:00 Mačva (Š) : Sun Rise
20.10.2021 11:00 Loznica : Mačva 1929
20.10.2021 10:00 Jedinstvo (Ub) : Radnički (V)
20.10.2021 13:30 Drina : Rađevac
20.10.2021 14:00 Železničar : Fenix
20.10.2021 10:00 Jasenica 2017 : Cepelin 026
20.10.2021 10:00 Zvižd : Petlić SD 2006
20.10.2021 10:00 Železničar : Smederevo 1924
20.10.2021 10:00 RSK : Sloga 33
20.10.2021 10:00 AF Duljaj : OPK Rudar 1933
20.10.2021 10:00 Soko 2015 : Plana
20.10.2021 10:00 Mladi radnik 1926 : VGSK
20.10.2021 10:00 Šumadija : AF Đokić

Košarka

20.10.2021 18:30 Lokomotiv Kuban : MoraBanc Andorra
20.10.2021 20:00 Slask : Lietkabelis
20.10.2021 19:00 Frutti Extra Bursaspor : Virtus Segafredo
20.10.2021 19:30 Ratiopharm Ulm : Budućnost VOLI
20.10.2021 20:00 Mincidelice JL Bourg Basket : Reyer Venezia
20.10.2021 18:00 Zlatibor : Tamiš
20.10.2021 22:00 Sport's World : Beočin
20.10.2021 Basket Kam : Vojvodina 021
20.10.2021 Triglav : Orlovi
20.10.2021 Budućnost : OKK Feniks
20.10.2021 Badel 1862 : Plamen Požega
20.10.2021 Partizan 1953 : RMU Banovići
20.10.2021 Montana 2003 : Cinkarna Celje

Odbojka

20.10.2021 20:00 Spartak (S) : Jedinstvo (SP)
20.10.2021 18:00 Radnički : Kosovska Mitrovica
1/8 Finala
20.10.2021 19:00 TENT : Student
20.10.2021 18:00 Jedinstvo (SP) : Beograd
20.10.2021 19:00 Ub : Smederevo
20.10.2021 19:00 Železničar : Zlatibor
20.10.2021 20:00 Srem (SM) : Novi Sad

Rukomet

20.10.2021 20:00 Vlasotince : Kuršumlija
20.10.2021 20:00 Jastrebac : Priboj
20.10.2021 19:00 Župa 54 : Vranje 1957
20.10.2021 20:00 Zlatar : Hajduk Veljko
20.10.2021 20:00 Metalac : Topličanin
20.10.2021 19:30 Bela Palanka : Jagodina
20.10.2021 18:00 Vrbas : Smederevo
20.10.2021 19:00 Morava : Sportski Centar Voždovac 2012
20.10.2021 18:00 Inđija : Ub
20.10.2021 19:00 Sivac 69 : Apatin
20.10.2021 21:00 Titel : Putinci
20.10.2021 19:00 Pančevo : Srem
20.10.2021 20:00 Topličanin : Petrovaradin
20.10.2021 18:30 Zaječar 1949 : Prijepolje
20.10.2021 18:00 Žitorađa : Radan

Vaterpolo

20.10.2021 21:00 Partizan : Šabac

Hokej

20.10.2021 KHL Sisak : KHL Zagreb
20.10.2021 KHL Mladost : SKHL Crvena zvezda
20.10.2021 00:00 HK Vojvodina 5 : 6 KHL Medveščak mladi