XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.09.2019 18:00 Proleter - Železničar 1949 29:27
2 21.09.2019 17:30 Železničar 1949 - Novi Pazar 35:34
3 28.09.2019 18:00 Dubočica 54 - Železničar 1949 26:27
4 08.10.2019 18:30 Železničar 1949 - Šamot 65 32:26
5 12.10.2019 19:00 Crvena zvezda - Železničar 1949 24:22
6 19.10.2019 19:00 Spartak Vojput - Železničar 1949
7 30.10.2019 18:30 Železničar 1949 - Partizan
8 Rudar - Železničar 1949
9 Železničar 1949 - Obilić
10 Dinamo - Železničar 1949
11 Železničar 1949 - Kikinda
12 Železničar 1949 - Proleter
13 Novi Pazar - Železničar 1949
14 Železničar 1949 - Dubočica 54
15 Šamot 65 - Železničar 1949
16 Železničar 1949 - Crvena zvezda
17 Železničar 1949 - Spartak Vojput
18 Partizan - Železničar 1949
19 Železničar 1949 - Rudar
20 Obilić - Železničar 1949
21 Železničar 1949 - Dinamo
22 Kikinda - Železničar 1949
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dinamo 5 4 0 1 8
2 Novi Pazar 5 4 0 1 8
3 Dubočica 54 5 4 0 1 8
4 Železničar 1949 5 3 0 2 6
5 Kikinda 5 2 1 2 5
6 Proleter 5 2 1 2 5
7 Spartak Vojput 5 2 1 2 5
8 Obilić 5 2 0 3 4
9 Crvena zvezda 5 2 0 3 4
10 Partizan 5 1 1 3 3
11 Rudar 5 1 1 3 3
12 Šamot 65 5 0 1 4 1
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu