15.02
18:30
Norwich City
Liverpool
0
1
|
15.02.2020 18:30 | Norwich City | 0 : 1 | Liverpool | |||||
15.02
13:30
Southampton
Burnley
1
2
|
15.02.2020 13:30 | Southampton | 1 : 2 | Burnley |
15.02
Borussia Dortmund
Eintracht
4
0
|
15.02.2020 | Borussia Dortmund | 4 : 0 | Eintracht | |||||
15.02
15:30
RB Leipzig
Werder Bremen
3
0
|
15.02.2020 15:30 | RB Leipzig | 3 : 0 | Werder Bremen | |||||
15.02
15:30
Hoffenheim
Wolfsburg
2
3
|
15.02.2020 15:30 | Hoffenheim | 2 : 3 | Wolfsburg | |||||
15.02
18:30
Fortuna
Borussia M'gladbach
1
4
|
15.02.2020 18:30 | Fortuna | 1 : 4 | Borussia M'gladbach | |||||
15.02
15:30
Augsburg
Freiburg
1
1
|
15.02.2020 15:30 | Augsburg | 1 : 1 | Freiburg | |||||
15.02
15:30
Paderborn
Hertha BSC
1
2
|
15.02.2020 15:30 | Paderborn | 1 : 2 | Hertha BSC | |||||
15.02
15:30
Union Berlin
Bayer Leverkusen
2
3
|
15.02.2020 15:30 | Union Berlin | 2 : 3 | Bayer Leverkusen |
15.02
18:00
Bologna
Genoa
0
3
|
15.02.2020 18:00 | Bologna | 0 : 3 | Genoa | |||||
15.02
20:45
Atalanta
Roma
2
1
|
15.02.2020 20:45 | Atalanta | 2 : 1 | Roma | |||||
15.02
15:00
Lecce
SPAL
2
1
|
15.02.2020 15:00 | Lecce | 2 : 1 | SPAL |
15.02
17:30
Amiens SC
PSG
4
4
|
15.02.2020 17:30 | Amiens SC | 4 : 4 | PSG | |||||
15.02
20:00
Bordeaux
Dijon
2
2
|
15.02.2020 20:00 | Bordeaux | 2 : 2 | Dijon | |||||
15.02
20:00
Nantes
Metz
0
0
|
15.02.2020 20:00 | Nantes | 0 : 0 | Metz | |||||
15.02
20:00
Toulouse
Nice
0
2
|
15.02.2020 20:00 | Toulouse | 0 : 2 | Nice | |||||
15.02
20:00
NƮmes
Angers
1
0
|
15.02.2020 20:00 | NƮmes | 1 : 0 | Angers |
15.02
22:00
Chinandega
Municipal Jalapa
1
0
|
15.02.2020 22:00 | Chinandega | 1 : 0 | Municipal Jalapa | |||||
15.02
22:00
Managua
Real Madriz
3
1
|
15.02.2020 22:00 | Managua | 3 : 1 | Real Madriz |
15.02
14:00
Bumamuru
Dynamik
1
2
|
15.02.2020 14:00 | Bumamuru | 1 : 2 | Dynamik | |||||
15.02
14:00
Kayanza United
Ngozi City
1
0
|
15.02.2020 14:00 | Kayanza United | 1 : 0 | Ngozi City | |||||
15.02
15:00
Bujumbura City
Le Messager Ngozi
1
2
|
15.02.2020 15:00 | Bujumbura City | 1 : 2 | Le Messager Ngozi |
15.02
16:00
Napredak
Javor Matis
1
1
|
15.02.2020 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Javor Matis | |||||
15.02
18:00
MaÄva
Rad
1
0
|
15.02.2020 18:00 | MaÄva | 1 : 0 | Rad | |||||
15.02
13:00
InÄija
TSC
1
1
|
15.02.2020 13:00 | InÄija | 1 : 1 | TSC | |||||
15.02
18:00
Vojvodina
Proleter
1
0
|
15.02.2020 18:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Proleter | |||||
15.02
14:30
ÄukariÄki
Crvena zvezda
0
2
|
15.02.2020 14:30 | ÄukariÄki | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
15.02
16:00
Mladost
Voždovac
2
1
|
15.02.2020 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Voždovac |
15.02
20:00
Star BeoÄin
Jedinstvo (NB)
73
64
|
15.02.2020 20:00 | Star BeoÄin | 73 : 64 | Jedinstvo (NB) | |||||
15.02
14:30
Sloboda (NS)
Srem
95
80
|
15.02.2020 14:30 | Sloboda (NS) | 95 : 80 | Srem | |||||
15.02
Mladost Veternik
Stara Pazova
0
20
|
15.02.2020 | Mladost Veternik | 0 : 20 | Stara Pazova |
15.02
16:00
Zicer 2014
GoÄ
80
71
|
15.02.2020 16:00 | Zicer 2014 | 80 : 71 | GoÄ | |||||
15.02
17:00
Smederevo
TrepÄa
102
90
|
15.02.2020 17:00 | Smederevo | 102 : 90 | TrepÄa |
15.02
ParaÄin
Kopaonik
20
0
|
15.02.2020 | ParaÄin | 20 : 0 | Kopaonik | |||||
15.02
17:00
Sloga (D)
Bane
59
52
|
15.02.2020 17:00 | Sloga (D) | 59 : 52 | Bane |
15.02
18:00
Hajduk Veljko
Hisar
92
54
|
15.02.2020 18:00 | Hajduk Veljko | 92 : 54 | Hisar |
15.02
18:00
Mladost 2014
RadniÄki (V)
95
97
|
15.02.2020 18:00 | Mladost 2014 | 95 : 97 | RadniÄki (V) |
15.02
15:00
MileŔevac
Play off
115
77
|
15.02.2020 15:00 | MileŔevac | 115 : 77 | Play off |
15.02
17:00
Futog
Akademik
98
43
|
15.02.2020 17:00 | Futog | 98 : 43 | Akademik | |||||
15.02
17:00
Senta
KaraÄorÄevo
73
55
|
15.02.2020 17:00 | Senta | 73 : 55 | KaraÄorÄevo |
15.02
17:00
BNS
Kris Kros
57
71
|
15.02.2020 17:00 | BNS | 57 : 71 | Kris Kros | |||||
15.02
16:00
Virtus Basket
Jedinstvo
96
89
|
15.02.2020 16:00 | Virtus Basket | 96 : 89 | Jedinstvo |
15.02
18:30
Å imanovci
Partizan
20
0
|
15.02.2020 18:30 | Å imanovci | 20 : 0 | Partizan | |||||
15.02
20:00
Jadran
Pink
99
77
|
15.02.2020 20:00 | Jadran | 99 : 77 | Pink |
15.02
15:00
Užice
ŽelezniÄar
28
63
|
15.02.2020 15:00 | Užice | 28 : 63 | ŽelezniÄar |
15.02
16:15
Bagdala
Gimnazijalac
61
72
|
15.02.2020 16:15 | Bagdala | 61 : 72 | Gimnazijalac |
15.02
15:00
Sivac
Äelarevo
90
65
|
15.02.2020 15:00 | Sivac | 90 : 65 | Äelarevo | |||||
15.02
17:00
NjegoÅ”
Proleter
0
20
|
15.02.2020 17:00 | NjegoÅ” | 0 : 20 | Proleter | |||||
15.02
17:00
TopolÄanka
Delfin
20
0
|
15.02.2020 17:00 | TopolÄanka | 20 : 0 | Delfin |
15.02
17:30
Novosadska ŽKA
Student RadniÄki
70
76
|
15.02.2020 17:30 | Novosadska ŽKA | 70 : 76 | Student RadniÄki | |||||
15.02
18:00
Radivoj KoraÄ
Kraljevo
57
79
|
15.02.2020 18:00 | Radivoj KoraÄ | 57 : 79 | Kraljevo | |||||
15.02
20:30
Partizan 1953
Proleter 023
85
77
|
15.02.2020 20:30 | Partizan 1953 | 85 : 77 | Proleter 023 | |||||
15.02
19:00
021
RadniÄki (K)
89
79
|
15.02.2020 19:00 | 021 | 89 : 79 | RadniÄki (K) |
15.02
17:00
VrŔac
RadniÄki (B)
73
67
|
15.02.2020 17:00 | VrÅ”ac | 73 : 67 | RadniÄki (B) | |||||
15.02
17:30
MileŔevka
Spartak
90
84
|
15.02.2020 17:30 | MileŔevka | 90 : 84 | Spartak | |||||
15.02
14:30
Art Basket
Karaburma
97
63
|
15.02.2020 14:30 | Art Basket | 97 : 63 | Karaburma |
15.02
Partizan NIS
Crvena zvezda M:TS
74
70
|
15.02.2020 | Partizan NIS | 74 : 70 | Crvena zvezda M:TS | |||||
15.02
Star
Sloboda
78
74
|
15.02.2020 | Star | 78 : 74 | Sloboda | |||||
15.02
Dynamic VIP PAY
RadniÄki 1950
78
50
|
15.02.2020 | Dynamic VIP PAY | 78 : 50 | RadniÄki 1950 | |||||
15.02
Mega Bemax
Mladost Veternik NS Basket 07
91
62
|
15.02.2020 | Mega Bemax | 91 : 62 | Mladost Veternik NS Basket 07 | |||||
15.02
Borac
Sloga
83
58
|
15.02.2020 | Borac | 83 : 58 | Sloga | |||||
15.02
Vizura Shark
Konstantin
99
57
|
15.02.2020 | Vizura Shark | 99 : 57 | Konstantin |
15.02
Ivanjica
Duga
|
15.02.2020 | Ivanjica | : | Duga | |||||
15.02
Novosadska ŽKA
Partizan 1953
|
15.02.2020 | Novosadska ŽKA | : | Partizan 1953 | |||||
15.02
Crvena zvezda Kombank
Art Basket
|
15.02.2020 | Crvena zvezda Kombank | : | Art Basket | |||||
15.02
ParaÄin
Radivoj KoraÄ
|
15.02.2020 | ParaÄin | : | Radivoj KoraÄ | |||||
15.02
Gimnazijalac Tigar
RadniÄki
|
15.02.2020 | Gimnazijalac Tigar | : | RadniÄki |
15.02
16:00
Kolubara
Crnjanski
2
3
|
15.02.2020 16:00 | Kolubara | 2 : 3 | Crnjanski | |||||
15.02
19:00
Sloga 2015
Lucky Star
0
3
|
15.02.2020 19:00 | Sloga 2015 | 0 : 3 | Lucky Star |
15.02
16:30
Lotus
TehniÄar (Kv)
1
3
|
15.02.2020 16:30 | Lotus | 1 : 3 | TehniÄar (Kv) | |||||
15.02
19:00
Tutin 020
GraÄac
0
3
|
15.02.2020 19:00 | Tutin 020 | 0 : 3 | GraÄac |
15.02
14:00
Hajduk Veljko
MOK TopliÄanin 97
3
0
|
15.02.2020 14:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | MOK TopliÄanin 97 | |||||
15.02
20:00
Vranje
Pirot
3
0
|
15.02.2020 20:00 | Vranje | 3 : 0 | Pirot |
15.02
18:00
Mladost (BP)
Sombor
3
0
|
15.02.2020 18:00 | Mladost (BP) | 3 : 0 | Sombor | |||||
15.02
17:00
Mladost (NP)
Partizan
3
2
|
15.02.2020 17:00 | Mladost (NP) | 3 : 2 | Partizan |
15.02
19:00
Stražilovo
Vest
3
0
|
15.02.2020 19:00 | Stražilovo | 3 : 0 | Vest |
15.02
17:30
Vojvodina NS Seme
Mladi radnik
3
0
|
15.02.2020 17:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
15.02
17:00
Partizan
Spartak (Su)
2
3
|
15.02.2020 17:00 | Partizan | 2 : 3 | Spartak (Su) | |||||
15.02
18:00
RadniÄki
NiÅ”
1
3
|
15.02.2020 18:00 | RadniÄki | 1 : 3 | NiÅ” |
15.02
20:00
Novi Sad
Klek SrbijaŔume
3
0
|
15.02.2020 20:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Klek SrbijaŔume | |||||
15.02
18:00
ŽelezniÄar
VGSK
3
1
|
15.02.2020 18:00 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | VGSK | |||||
15.02
19:00
Metalac Takovo
Mladenovac
3
2
|
15.02.2020 19:00 | Metalac Takovo | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
15.02
19:00
VA-014 Bauwesen
Smederevo Carina
1
3
|
15.02.2020 19:00 | VA-014 Bauwesen | 1 : 3 | Smederevo Carina | |||||
15.02
19:00
Borac
Spartak (Lj)
3
0
|
15.02.2020 19:00 | Borac | 3 : 0 | Spartak (Lj) |
15.02
17:00
DuboÄica
Užice
3
0
|
15.02.2020 17:00 | DuboÄica | 3 : 0 | Užice | |||||
15.02
19:00
KaraÄorÄe
Futog
3
2
|
15.02.2020 19:00 | KaraÄorÄe | 3 : 2 | Futog | |||||
15.02
19:00
Loznica
BavaniŔte
2
3
|
15.02.2020 19:00 | Loznica | 2 : 3 | BavaniŔte | |||||
15.02
17:30
Kosovska Mitrovica
Banat
0
3
|
15.02.2020 17:30 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Banat |
15.02
18:00
ZajeÄar
Majdanpek
3
0
|
15.02.2020 18:00 | ZajeÄar | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
15.02
18:00
Bor
TopliÄanin
1
3
|
15.02.2020 18:00 | Bor | 1 : 3 | TopliÄanin |
15.02
19:00
Fortuna plus
Srbijanka 014 - 2
3
1
|
15.02.2020 19:00 | Fortuna plus | 3 : 1 | Srbijanka 014 - 2 | |||||
15.02
19:30
Ribnica
As Batajnica
0
3
|
15.02.2020 19:30 | Ribnica | 0 : 3 | As Batajnica | |||||
15.02
18:00
SmeÄ 5
Lazarevac
3
1
|
15.02.2020 18:00 | SmeÄ 5 | 3 : 1 | Lazarevac | |||||
15.02
17:40
Lucky Star
Å umadija
1
3
|
15.02.2020 17:40 | Lucky Star | 1 : 3 | Å umadija |
15.02
16:00
Panonija
Lavice 07
3
1
|
15.02.2020 16:00 | Panonija | 3 : 1 | Lavice 07 |
15.02
16:00
Tutin
Sloga 031
0
3
|
15.02.2020 16:00 | Tutin | 0 : 3 | Sloga 031 | |||||
15.02
14:00
Lotus
Borac (Äa)
3
1
|
15.02.2020 14:00 | Lotus | 3 : 1 | Borac (Äa) |
15.02
19:00
Å trand Volej
Maks
3
0
|
15.02.2020 19:00 | Å trand Volej | 3 : 0 | Maks |
15.02
17:00
Kikinda
Hercegovina
1
3
|
15.02.2020 17:00 | Kikinda | 1 : 3 | Hercegovina | |||||
15.02
18:00
KrajiŔnik
Proleter
3
0
|
15.02.2020 18:00 | KrajiŔnik | 3 : 0 | Proleter |
15.02
18:00
CVS
Bum Volej
3
0
|
15.02.2020 18:00 | CVS | 3 : 0 | Bum Volej | |||||
15.02
13:45
Apatin
Spartak 2
3
2
|
15.02.2020 13:45 | Apatin | 3 : 2 | Spartak 2 |
15.02
Mladi Radnik
Sloga 2015 Jedinstvo
3
0
|
15.02.2020 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Sloga 2015 Jedinstvo | |||||
15.02
Carina
Dunav 17
1
3
|
15.02.2020 | Carina | 1 : 3 | Dunav 17 | |||||
15.02
TehniÄar
Rudar
3
0
|
15.02.2020 | TehniÄar | 3 : 0 | Rudar | |||||
15.02
VGSK
Smederevo Carina
0
3
|
15.02.2020 | VGSK | 0 : 3 | Smederevo Carina |
15.02
18:00
TENT
Jedinstvo (SP)
0
3
|
15.02.2020 18:00 | TENT | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
15.02
20:00
Vizura
Crvena zvezda
3
1
|
15.02.2020 20:00 | Vizura | 3 : 1 | Crvena zvezda |
15.02
16:00
Dinamo
Takovo-Zvezda Helios
0
3
|
15.02.2020 16:00 | Dinamo | 0 : 3 | Takovo-Zvezda Helios | |||||
15.02
18:00
Vranje
Omladinac (NB)
1
3
|
15.02.2020 18:00 | Vranje | 1 : 3 | Omladinac (NB) | |||||
15.02
17:00
Srbijanka 014
RadniÄki (Bg)
1
3
|
15.02.2020 17:00 | Srbijanka 014 | 1 : 3 | RadniÄki (Bg) |
15.02
19:00
Jedinstvo (Ue)
Ruma
1
3
|
15.02.2020 19:00 | Jedinstvo (Ue) | 1 : 3 | Ruma | |||||
15.02
18:30
InÄija
Valjevo
3
0
|
15.02.2020 18:30 | InÄija | 3 : 0 | Valjevo | |||||
15.02
20:30
Zlatibor
Novi Sad
1
3
|
15.02.2020 20:30 | Zlatibor | 1 : 3 | Novi Sad |
15.02
17:30
ŽelezniÄar 1949
Spartak Vojput
30
21
|
15.02.2020 17:30 | ŽelezniÄar 1949 | 30 : 21 | Spartak Vojput | |||||
15.02
18:00
DuboÄica 54
ObiliÄ
28
27
|
15.02.2020 18:00 | DuboÄica 54 | 28 : 27 | ObiliÄ | |||||
15.02
18:00
Novi Pazar
Dinamo
22
29
|
15.02.2020 18:00 | Novi Pazar | 22 : 29 | Dinamo | |||||
15.02
18:00
Proleter
Kikinda Grindex
30
25
|
15.02.2020 18:00 | Proleter | 30 : 25 | Kikinda Grindex | |||||
15.02
20:00
Å amot 65
Rudar
29
26
|
15.02.2020 20:00 | Å amot 65 | 29 : 26 | Rudar |
15.02
18:30
ZRK Kumanovo
HZRK Grude
29
27
|
15.02.2020 18:30 | ZRK Kumanovo | 29 : 27 | HZRK Grude |
15.02
19:00
Medicinar
Mladost NP
38
31
|
15.02.2020 19:00 | Medicinar | 38 : 31 | Mladost NP | |||||
15.02
19:30
Naisa
Jagodina
26
25
|
15.02.2020 19:30 | Naisa | 26 : 25 | Jagodina | |||||
15.02
18:30
ZajeÄar 1949
Vrbas
23
29
|
15.02.2020 18:30 | ZajeÄar 1949 | 23 : 29 | Vrbas |
15.02
17:00
Partizan
Budva
11
6
|
15.02.2020 17:00 | Partizan | 11 : 6 | Budva | |||||
15.02
18:30
Primorac
Å abac
6
11
|
15.02.2020 18:30 | Primorac | 6 : 11 | Å abac |
15.02
18:00
OVK POÅ K
Vojvodina
15
11
|
15.02.2020 18:00 | OVK POÅ K | 15 : 11 | Vojvodina | |||||
15.02
20:30
KVK RadniÄki
Solaris
16
9
|
15.02.2020 20:30 | KVK RadniÄki | 16 : 9 | Solaris |
15.02
19:00
Triglav
MedveÅ”Äak
9
9
|
15.02.2020 19:00 | Triglav | 9 : 9 | MedveÅ”Äak | |||||
15.02
20:30
VA Cattaro
Zadar 1952
6
14
|
15.02.2020 20:30 | VA Cattaro | 6 : 14 | Zadar 1952 | |||||
15.02
19:30
Galeb
Zemun Bosal
14
9
|
15.02.2020 19:30 | Galeb | 14 : 9 | Zemun Bosal |
15.02
20:00
BeÄej
Stari Grad
10
13
|
15.02.2020 20:00 | BeÄej | 10 : 13 | Stari Grad | |||||
15.02
20:00
Spartak Prozivka
TaÅ”
10
14
|
15.02.2020 20:00 | Spartak Prozivka | 10 : 14 | TaÅ” | |||||
15.02
19:45
Novi Beograd 11. april
Beograd
9
3
|
15.02.2020 19:45 | Novi Beograd 11. april | 9 : 3 | Beograd | |||||
15.02
19:00
Valjevo
Banjica
7
9
|
15.02.2020 19:00 | Valjevo | 7 : 9 | Banjica |
15.02
20:45
Palilula
Mladost
12
13
|
15.02.2020 20:45 | Palilula | 12 : 13 | Mladost | |||||
15.02
19:00
Proleter
Valis
7
9
|
15.02.2020 19:00 | Proleter | 7 : 9 | Valis | |||||
15.02
20:00
Banja Luka
NBG Vukovi
4
19
|
15.02.2020 20:00 | Banja Luka | 4 : 19 | NBG Vukovi | |||||
15.02
11:30
DorÄol
Singidunum
13
13
|
15.02.2020 11:30 | DorÄol | 13 : 13 | Singidunum |
15.02
19:30
Miners
Timok 2013
8
5
|
15.02.2020 19:30 | Miners | 8 : 5 | Timok 2013 |
15.02
20:00
Nova Pazova
Ekonomac
3
2
|
15.02.2020 20:00 | Nova Pazova | 3 : 2 | Ekonomac | |||||
15.02
19:00
Vranje
Novi Pazar
0
0
|
15.02.2020 19:00 | Vranje | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
15.02
20:30
KalÄa
FON
1
2
|
15.02.2020 20:30 | KalÄa | 1 : 2 | FON |
15.02
18:30
Konjarnik
BeÄej
3
2
|
15.02.2020 18:30 | Konjarnik | 3 : 2 | BeÄej |
15.02
15:00
Vojvodina
Mladost
2
3
|
15.02.2020 15:00 | Vojvodina | E 2 : 3 | Mladost | |||||
15.02
19:00
Slavija Junior
Triglav
5
4
|
15.02.2020 19:00 | Slavija Junior | 5 : 4 | Triglav |