XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 74 utakmica za dan
Nedelja, 9 Februar 2020

Fudbal

09.02.2020 15:00 Sheffield United 2 : 1 Bournemouth
09.02.2020 21:00 Real Betis 2 : 3 Barcelona
09.02.2020 18:30 Celta de Vigo 2 : 1 Sevilla
09.02.2020 12:00 Espanyol 1 : 0 Mallorca
09.02.2020 16:00 Osasuna 1 : 4 Real Madrid
09.02.2020 14:00 Real Sociedad 2 : 1 Athletic Club
09.02.2020 18:00 Bayern München 0 : 0 RB Leipzig
09.02.2020 15:00 Genoa 1 : 0 Cagliari
09.02.2020 18:00 Parma 0 : 1 Lazio
09.02.2020 15:00 Napoli 2 : 3 Lecce
09.02.2020 20:45 Internazionale 4 : 2 Milan
09.02.2020 12:30 SPAL 1 : 2 Sassuolo
09.02.2020 15:00 Brescia 1 : 1 Udinese
09.02.2020 21:05 PSG 4 : 2 Olympique Lyonnais
09.02.2020 15:00 Montpellier 1 : 0 Saint-Étienne
09.02.2020 17:00 Strasbourg 3 : 0 Reims

Košarka

09.02.2020 19:00 Student BB 82 : 96 Zekas 75
09.02.2020 17:00 Omladinac 84 : 74 Železničar
09.02.2020 16:00 Vizura 85 : 91 Barajevo
09.02.2020 17:00 Beko 75 : 83 Slodes
09.02.2020 18:00 Bor RTB 78 : 69 Morava
09.02.2020 18:00 Rtanj 60 : 85 Jablanica
09.02.2020 16:30 OKK Spartak 77 : 79 Sivac
09.02.2020 20:00 Sloven 68 : 51 Jadran
09.02.2020 18:30 Partizan 87 : 92 Ru koš
09.02.2020 12:30 Mondo Basket 70 : 84 Viva
09.02.2020 12:30 Veba Basket 72 : 78 Sava BTC
09.02.2020 18:15 Pobednik 011 80 : 69 Zvezdara
09.02.2020 18:00 Partizan NIS 87 : 82 Budućnost VOLI
09.02.2020 20:00 Igokea 92 : 82 Krka

Odbojka

09.02.2020 17:00 Užice 2 : 3 Topličanin
09.02.2020 17:00 Bavanište 3 : 1 Kosovska Mitrovica
09.02.2020 17:00 Dubočica 3 : 1 Karađorđe
09.02.2020 14:00 Antena 0 : 3 Bukovica Putevi
09.02.2020 17:00 Gračac 3 : 0 Partizan Lipljan
09.02.2020 14:30 MOK Topličanin 97 0 : 3 Vranje
09.02.2020 17:00 Morava 1 : 3 Hajduk Veljko
09.02.2020 17:00 Jagodina 3 : 0 Niš 2
09.02.2020 18:45 Inđija 3 : 0 Botafogo
09.02.2020 15:00 Vojvodina NS Seme 3 3 : 0 Maglić 1953
09.02.2020 19:00 Takovo-Zvezda Helios 0 : 3 Radnički (Bg)
09.02.2020 19:00 Omladinac (NB) 0 : 3 Srem
09.02.2020 18:00 Ruma 0 : 3 Partizan 2 Crno Bele 011
09.02.2020 20:00 Novi Sad 1 : 3 Sterija
09.02.2020 17:00 Valjevo 2 : 3 Zlatibor
09.02.2020 17:30 FOK 0 : 3 Inđija
09.02.2020 17:00 Topličanin 3 : 0 Panda
09.02.2020 17:00 Zaječar 3 : 0 Stampedo
09.02.2020 20:00 Srbijanka 014 - 2 3 : 0 Šumadija
09.02.2020 20:00 Lazarevac 3 : 0 Lucky Star
09.02.2020 19:00 As Batajnica 3 : 0 Smeč 5
09.02.2020 19:00 Slavija 3 : 0 Star
09.02.2020 17:30 Lavice 07 3 : 0 Futog West
09.02.2020 20:00 Bagljaš 023 1 : 3 Panonija
09.02.2020 16:00 Sloboda S 3 : 0 Lotus
09.02.2020 18:00 Jadran 0 : 3 Štrand Volej
09.02.2020 16:15 Novi Sad 2 3 : 0 Beočin
09.02.2020 18:00 Libero 0 : 3 Grbić
09.02.2020 18:00 NS Volej Team 3 : 0 Elan Volej
09.02.2020 19:00 Proleter 1 : 3 Odbojka 013
09.02.2020 17:00 Hercegovina 0 : 3 Banat
09.02.2020 18:00 KI 0230 3 : 2 Kikinda
09.02.2020 17:00 Vrbas 3 : 0 Subotica
09.02.2020 12:00 Spartak 2 3 : 0 Goks IN

Rukomet

09.02.2020 18:00 Železničar 1949 31 : 19 Crvena zvezda

Vaterpolo

09.02.2020 17:30 Stari Grad 8 : 10 Spartak Prozivka
09.02.2020 20:45 Taš 11 : 12 Valjevo
09.02.2020 10:30 Singidunum 25 : 7 Banja Luka
09.02.2020 19:45 NBG Vukovi 6 : 7 Proleter
09.02.2020 00:00 Olympia 7 : 4 Crvena zvezda

Futsal

09.02.2020 18:00 Novi Pazar 6 : 2 Kalča
09.02.2020 19:00 Crvena zvezda 6 : 0 Jastrebac
09.02.2020 18:00 SAS 4 : 2 Metalac Kolorado

Hokej

09.02.2020 16:15 Crvena zvezda 2 : 1 Medveščak
Bata989 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 je tipovao utakmicu