XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 65 utakmica za dan
Nedelja, 16 Februar 2020

Fudbal

16.02.2020 16:00 Partizan 3 : 0 Radnik
16.02.2020 16:00 Spartak ŽK 1 : 1 Radnički (N)
16.02.2020 17:30 Arsenal 4 : 0 Newcastle United
16.02.2020 15:00 Aston Villa 2 : 3 Tottenham
16.02.2020 18:00 Mainz 05 0 : 0 Schalke 04
16.02.2020 15:30 Köln 1 : 4 Bayern München
16.02.2020 15:00 Juventus 2 : 0 Brescia
16.02.2020 15:00 Sampdoria 1 : 5 Fiorentina
16.02.2020 12:30 Udinese 0 : 0 Verona
16.02.2020 20:45 Lazio 2 : 1 Internazionale
16.02.2020 18:00 Cagliari 0 : 1 Napoli
16.02.2020 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
16.02.2020 17:00 Brest 3 : 2 Saint-Étienne
16.02.2020 15:00 Olympique Lyonnais 1 : 1 Strasbourg
16.02.2020 21:00 Lille 1 : 2 Olympique Marseille
16.02.2020 17:00 Reims 1 : 0 Rennes

Košarka

16.02.2020 18:30 Železničar 88 : 74 Hajduk
16.02.2020 12:00 Šabac 65 : 60 Železničar
16.02.2020 14:30 Mix 57 : 93 M015
16.02.2020 20:00 Student 014 91 : 95 Osečina
16.02.2020 17:00 Sivac 68 : 70 Basketball Stars
16.02.2020 18:00 Bagljaš 88 : 79 Apatin
16.02.2020 18:30 I Came To Play 91 : 60 Proleter
16.02.2020 20:30 Ru koš 70 : 84 Sloven
16.02.2020 16:00 Radnički 2016 63 : 56 Ljubovija
16.02.2020 19:30 Sloga 74 : 54 Play Off
16.02.2020 13:00 Sistem 2000 87 : 34 Bor
16.02.2020 12:15 Dubočica 49 : 64 Hisar
16.02.2020 18:00 Kikinda 71 : 69 Karađorđevo
16.02.2020 16:30 Girl Basket 72 : 69 Srem

Odbojka

16.02.2020 18:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Novi Pazar
16.02.2020 16:00 Borac 3 : 0 Topličanin
16.02.2020 18:15 As 3 : 1 Roda
16.02.2020 15:30 Bukovica Putevi 3 : 0 FAP Livnica
16.02.2020 18:00 Niš 2 0 : 3 Toplički Vitezovi
16.02.2020 16:00 Desetka 3 : 0 Morava
16.02.2020 18:00 Srem Eaton 3 : 0 Proleter
16.02.2020 18:00 Timok 3 : 0 Dunav Stars
16.02.2020 17:00 Klek Srbijašume 2 3 : 1 Inđija
16.02.2020 12:00 Botafogo 0 : 3 Sloven
16.02.2020 16:00 Jedinstvo 2 0 : 3 Mladost 1973
16.02.2020 15:00 Kikinda 3 : 0 Vrbas
16.02.2020 16:00 Spartak (Lj) 0 : 3 Roda
16.02.2020 18:00 Ivanjica 3 : 1 FOK
16.02.2020 12:00 Stampedo 0 : 3 Leskovac 98
16.02.2020 14:00 Desetka 3 : 2 Kuršumlija
16.02.2020 17:00 Panda 0 : 3 Milenijum
16.02.2020 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Partizan (SK)
16.02.2020 17:00 Futog 3 : 0 Slavija
16.02.2020 19:00 Star 3 : 2 Volley Stars
16.02.2020 16:00 Napredak 037 0 : 3 Gimnazijalac
16.02.2020 13:30 Tehničar (Kv) 0 : 3 Novi Pazar
16.02.2020 17:00 Mokra Gora 3 : 0 Sloboda S
16.02.2020 20:00 Dunav 3 : 1 Jadran
16.02.2020 17:00 Srem 2 3 : 0 Dunav Volej
16.02.2020 15:00 Grbić 1 : 3 Novi Sad 2
16.02.2020 12:15 Odbojka 013 3 : 0 KI 0230
16.02.2020 19:00 Banat 3 : 0 Vršac

Rukomet

16.02.2020 17:00 ORK Rudar 22 : 25 ZRK Kumanovo

Futsal

16.02.2020 19:00 Jastrebac 1 : 3 Vinter sport
16.02.2020 18:30 Zufo 5 : 2 SAS
16.02.2020 18:00 Metalac Kolorado 11 : 4 Radnički 2010
16.02.2020 20:00 Sopot 0 : 14 Banjica
16.02.2020 18:00 Leskovac 6 : 5 Akademac
16.02.2020 20:00 Bele crkve 5 : 2 Prokuplje