XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 78 utakmica za dan
Nedelja, 16 Februar 2020

Fudbal

16.02.2020 16:00 Partizan 3 : 0 Radnik
16.02.2020 16:00 Spartak ŽK 1 : 1 Radnički (N)
16.02.2020 17:30 Arsenal 4 : 0 Newcastle United
16.02.2020 15:00 Aston Villa 2 : 3 Tottenham
16.02.2020 18:00 Mainz 05 0 : 0 Schalke 04
16.02.2020 15:30 Köln 1 : 4 Bayern München
16.02.2020 15:00 Juventus 2 : 0 Brescia
16.02.2020 15:00 Sampdoria 1 : 5 Fiorentina
16.02.2020 12:30 Udinese 0 : 0 Verona
16.02.2020 20:45 Lazio 2 : 1 Internazionale
16.02.2020 18:00 Cagliari 0 : 1 Napoli
16.02.2020 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
16.02.2020 17:00 Brest 3 : 2 Saint-Étienne
16.02.2020 15:00 Olympique Lyonnais 1 : 1 Strasbourg
16.02.2020 21:00 Lille 1 : 2 Olympique Marseille
16.02.2020 17:00 Reims 1 : 0 Rennes
16.02.2020 02:00 Deportivo Las Sabanas 0 : 0 Deportivo Ocotal
16.02.2020 02:00 Real Estelí 0 : 0 Walter Ferretti
16.02.2020 02:00 Diriangén 1 : 0 Juventus Managua
16.02.2020 12:30 Les Lierres 1 : 1 Inter Star
16.02.2020 14:00 Olympic Star 2 : 5 Vital'O
16.02.2020 14:00 Flambeau du Centre 1 : 1 Rukinzo
16.02.2020 14:00 Aigle Noir 1 : 1 Musongati
16.02.2020 15:00 Athlético Olympic 0 : 0 Lydia Ludic

Košarka

16.02.2020 18:30 Železničar 88 : 74 Hajduk
16.02.2020 18:20 Kruševac 88 : 103 Sloga Elite
16.02.2020 17:00 Šumadija 2017 91 : 82 Okanik
16.02.2020 12:00 Šabac 65 : 60 Železničar
16.02.2020 14:30 Mix 57 : 93 M015
16.02.2020 20:00 Student 014 91 : 95 Osečina
16.02.2020 17:00 Sivac 68 : 70 Basketball Stars
16.02.2020 18:00 Bagljaš 88 : 79 Apatin
16.02.2020 18:30 I Came To Play 91 : 60 Proleter
16.02.2020 20:30 Ru koš 70 : 84 Sloven
16.02.2020 16:00 Radnički 2016 63 : 56 Ljubovija
16.02.2020 19:30 Sloga 74 : 54 Play Off
16.02.2020 13:00 Sistem 2000 87 : 34 Bor
16.02.2020 12:15 Dubočica 49 : 64 Hisar
16.02.2020 18:00 Kikinda 71 : 69 Karađorđevo
16.02.2020 16:30 Girl Basket 72 : 69 Srem

Odbojka

16.02.2020 18:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Novi Pazar
16.02.2020 16:00 Borac 3 : 0 Topličanin
16.02.2020 18:15 As 3 : 1 Roda
16.02.2020 15:30 Bukovica Putevi 3 : 0 FAP Livnica
16.02.2020 18:00 Niš 2 0 : 3 Toplički Vitezovi
16.02.2020 16:00 Desetka 3 : 0 Morava
16.02.2020 18:00 Srem Eaton 3 : 0 Proleter
16.02.2020 18:00 Timok 3 : 0 Dunav Stars
16.02.2020 17:00 Klek Srbijašume 2 3 : 1 Inđija
16.02.2020 12:00 Botafogo 0 : 3 Sloven
16.02.2020 16:00 Jedinstvo 2 0 : 3 Mladost 1973
16.02.2020 15:00 Kikinda 3 : 0 Vrbas
16.02.2020 16:00 Spartak (Lj) 0 : 3 Roda
16.02.2020 18:00 Ivanjica 3 : 1 FOK
16.02.2020 12:00 Stampedo 0 : 3 Leskovac 98
16.02.2020 14:00 Desetka 3 : 2 Kuršumlija
16.02.2020 17:00 Panda 0 : 3 Milenijum
16.02.2020 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Partizan (SK)
16.02.2020 17:00 Futog 3 : 0 Slavija
16.02.2020 19:00 Star 3 : 2 Volley Stars
16.02.2020 16:00 Napredak 037 0 : 3 Gimnazijalac
16.02.2020 13:30 Tehničar (Kv) 0 : 3 Novi Pazar
16.02.2020 17:00 Mokra Gora 3 : 0 Sloboda S
16.02.2020 20:00 Dunav 3 : 1 Jadran
16.02.2020 17:00 Srem 2 3 : 0 Dunav Volej
16.02.2020 15:00 Grbić 1 : 3 Novi Sad 2
16.02.2020 12:15 Odbojka 013 3 : 0 KI 0230
16.02.2020 19:00 Banat 3 : 0 Vršac

Rukomet

16.02.2020 17:00 ORK Rudar 22 : 25 ZRK Kumanovo

Vaterpolo

16.02.2020 19:00 Rasina 23 : 5 ŽAK
16.02.2020 11:00 Wind Sport 9 : 12 TENT

Futsal

16.02.2020 19:00 Jastrebac 1 : 3 Vinter sport
16.02.2020 18:30 Zufo 5 : 2 SAS
16.02.2020 18:00 Metalac Kolorado 11 : 4 Radnički 2010
16.02.2020 20:00 Sopot 0 : 14 Banjica
16.02.2020 18:00 Leskovac 6 : 5 Akademac
16.02.2020 20:00 Bele crkve 5 : 2 Prokuplje

Hokej

16.02.2020 13:00 Vojvodina E 3 : 4 Mladost
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.