23.02
17:30
Široki Brijeg
Borac
2
2
|
23.02.2020 17:30 | Široki Brijeg | 2 : 2 | Borac | |||||
23.02
14:30
Sloboda
Mladost
0
0
|
23.02.2020 14:30 | Sloboda | 0 : 0 | Mladost | |||||
23.02
14:30
Čelik
Zrinjski
0
2
|
23.02.2020 14:30 | Čelik | 0 : 2 | Zrinjski |
23.02
17:00
Budućnost
Kom
2
0
|
23.02.2020 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Kom | |||||
23.02
15:00
OFK Titograd
Rudar
1
3
|
23.02.2020 15:00 | OFK Titograd | 1 : 3 | Rudar |
23.02
17:30
Arsenal
Everton
3
2
|
23.02.2020 17:30 | Arsenal | 3 : 2 | Everton | |||||
23.02
15:00
Manchester United
Watford
3
0
|
23.02.2020 15:00 | Manchester United | 3 : 0 | Watford |
23.02
14:00
Deportivo Alavés
Athletic Club
2
1
|
23.02.2020 14:00 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Athletic Club | |||||
23.02
21:00
Atlético Madrid
Villarreal
3
1
|
23.02.2020 21:00 | Atlético Madrid | 3 : 1 | Villarreal | |||||
23.02
18:30
Getafe
Sevilla
0
3
|
23.02.2020 18:30 | Getafe | 0 : 3 | Sevilla | |||||
23.02
12:00
Osasuna
Granada
0
3
|
23.02.2020 12:00 | Osasuna | 0 : 3 | Granada | |||||
23.02
16:00
Real Valladolid
Espanyol
2
1
|
23.02.2020 16:00 | Real Valladolid | 2 : 1 | Espanyol |
23.02
15:30
Bayer Leverkusen
Augsburg
2
0
|
23.02.2020 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Augsburg | |||||
23.02
18:00
Wolfsburg
Mainz 05
4
0
|
23.02.2020 18:00 | Wolfsburg | 4 : 0 | Mainz 05 |
23.02
12:30
Genoa
Lazio
2
3
|
23.02.2020 12:30 | Genoa | 2 : 3 | Lazio | |||||
23.02
18:00
Roma
Lecce
4
0
|
23.02.2020 18:00 | Roma | 4 : 0 | Lecce |
23.02
17:00
Rennes
Nîmes
2
1
|
23.02.2020 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Nîmes | |||||
23.02
15:00
Saint-Étienne
Reims
1
1
|
23.02.2020 15:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Reims | |||||
23.02
21:00
PSG
Bordeaux
4
3
|
23.02.2020 21:00 | PSG | 4 : 3 | Bordeaux |
23.02
12:30
Les Lierres
Le Messager Ngozi
0
2
|
23.02.2020 12:30 | Les Lierres | 0 : 2 | Le Messager Ngozi | |||||
23.02
14:00
Bumamuru
Lydia Ludic
2
0
|
23.02.2020 14:00 | Bumamuru | 2 : 0 | Lydia Ludic | |||||
23.02
14:00
Ngozi City
Bujumbura City
1
2
|
23.02.2020 14:00 | Ngozi City | 1 : 2 | Bujumbura City | |||||
23.02
14:00
Aigle Noir
Inter Star
1
1
|
23.02.2020 14:00 | Aigle Noir | 1 : 1 | Inter Star | |||||
23.02
15:00
Rukinzo
Olympic Star
1
2
|
23.02.2020 15:00 | Rukinzo | 1 : 2 | Olympic Star |
23.02
14:00
Crvena zvezda
Požarevac
8
0
|
23.02.2020 14:00 | Crvena zvezda | 8 : 0 | Požarevac |
23.02
17:00
Nova Pazova
Železničar
78
81
|
23.02.2020 17:00 | Nova Pazova | 78 : 81 | Železničar | |||||
23.02
17:00
Omladinac
Mladost Veternik
20
0
|
23.02.2020 17:00 | Omladinac | 20 : 0 | Mladost Veternik | |||||
23.02
20:00
Stara Pazova
Sloboda (NS)
90
78
|
23.02.2020 20:00 | Stara Pazova | 90 : 78 | Sloboda (NS) |
23.02
12:15
Eko Sport
Borča
52
77
|
23.02.2020 12:15 | Eko Sport | 52 : 77 | Borča |
23.02
16:30
Sloga Elite
Zicer 2014
71
64
|
23.02.2020 16:30 | Sloga Elite | 71 : 64 | Zicer 2014 |
23.02
15:00
Okanik
Sloga (PM)
99
67
|
23.02.2020 15:00 | Okanik | 99 : 67 | Sloga (PM) |
23.02
14:40
Rivers BM
Ras
113
85
|
23.02.2020 14:40 | Rivers BM | 113 : 85 | Ras |
23.02
16:20
Umka Džez
BASK
77
40
|
23.02.2020 16:20 | Umka Džez | 77 : 40 | BASK | |||||
23.02
18:20
Mondo Basket
Veba Basket
92
71
|
23.02.2020 18:20 | Mondo Basket | 92 : 71 | Veba Basket | |||||
23.02
18:20
Cerak
AS Basket
90
106
|
23.02.2020 18:20 | Cerak | 90 : 106 | AS Basket |
23.02
14:06
Panteri
Zicer
111
48
|
23.02.2020 14:06 | Panteri | 111 : 48 | Zicer |
23.02
20:00
Student 014
Šabac
67
96
|
23.02.2020 20:00 | Student 014 | 67 : 96 | Šabac |
23.02
16:30
Užice
Mladost
72
50
|
23.02.2020 16:30 | Užice | 72 : 50 | Mladost | |||||
23.02
18:00
Ivanjica
Play off
117
45
|
23.02.2020 18:00 | Ivanjica | 117 : 45 | Play off |
23.02
15:00
Akademik
Hercegovac
54
97
|
23.02.2020 15:00 | Akademik | 54 : 97 | Hercegovac |
23.02
17:30
Beovuk 72
Pirot
72
84
|
23.02.2020 17:30 | Beovuk 72 | 72 : 84 | Pirot | |||||
23.02
17:00
KKK Radnički
BKK Radnički
99
79
|
23.02.2020 17:00 | KKK Radnički | 99 : 79 | BKK Radnički |
23.02
12:00
Play Off
Železničar
63
66
|
23.02.2020 12:00 | Play Off | 63 : 66 | Železničar |
23.02
14:30
Trstenik
Student 2
68
80
|
23.02.2020 14:30 | Trstenik | 68 : 80 | Student 2 |
23.02
18:45
Karaburma
Radnički 2016
57
69
|
23.02.2020 18:45 | Karaburma | 57 : 69 | Radnički 2016 | |||||
23.02
17:00
Ljubovija
Mileševka
65
81
|
23.02.2020 17:00 | Ljubovija | 65 : 81 | Mileševka | |||||
23.02
17:00
Spartak
Vršac
79
53
|
23.02.2020 17:00 | Spartak | 79 : 53 | Vršac | |||||
23.02
15:30
Radnički (B)
Srbobran
73
77
|
23.02.2020 15:30 | Radnički (B) | 73 : 77 | Srbobran |
23.02
14:45
Crnjanski
Mladi radnik 2
2
3
|
23.02.2020 14:45 | Crnjanski | 2 : 3 | Mladi radnik 2 |
23.02
14:00
Antena
Tutin 020
3
0
|
23.02.2020 14:00 | Antena | 3 : 0 | Tutin 020 |
23.02
17:00
Pirot
Hajduk Veljko
1
3
|
23.02.2020 17:00 | Pirot | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
23.02
15:00
MOK Topličanin 97
Desetka
1
3
|
23.02.2020 15:00 | MOK Topličanin 97 | 1 : 3 | Desetka | |||||
23.02
17:00
Toplički Vitezovi
Jagodina
3
0
|
23.02.2020 17:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 0 | Jagodina |
23.02
19:00
Bečej
Srem Eaton
3
0
|
23.02.2020 19:00 | Bečej | 3 : 0 | Srem Eaton |
23.02
18:00
Topličanin
Kosovska Mitrovica
3
0
|
23.02.2020 18:00 | Topličanin | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
23.02
13:00
Milenijum
Bor
3
0
|
23.02.2020 13:00 | Milenijum | 3 : 0 | Bor |
23.02
19:00
Slavija
Futog West
2
3
|
23.02.2020 19:00 | Slavija | 2 : 3 | Futog West |
23.02
19:00
Gimnazijalac
Lotus
3
1
|
23.02.2020 19:00 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Lotus | |||||
23.02
17:00
Borac (Ča)
Mokra Gora
3
0
|
23.02.2020 17:00 | Borac (Ča) | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
23.02
16:00
Sloboda S
Tutin
3
0
|
23.02.2020 16:00 | Sloboda S | 3 : 0 | Tutin |
23.02
17:00
Grbić
Beočin
3
0
|
23.02.2020 17:00 | Grbić | 3 : 0 | Beočin | |||||
23.02
16:00
Novi Sad 2
Blok Aut
3
2
|
23.02.2020 16:00 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | Blok Aut | |||||
23.02
18:00
Libero
Elan Volej
1
3
|
23.02.2020 18:00 | Libero | 1 : 3 | Elan Volej | |||||
23.02
13:00
SK Volej
NS Volej Team
0
3
|
23.02.2020 13:00 | SK Volej | 0 : 3 | NS Volej Team |
23.02
17:00
Krajišnik
Odbojka 013
0
3
|
23.02.2020 17:00 | Krajišnik | 0 : 3 | Odbojka 013 |
23.02
17:00
Vrbas
Apatin
0
3
|
23.02.2020 17:00 | Vrbas | 0 : 3 | Apatin | |||||
23.02
12:00
Spartak 2
CVS
3
0
|
23.02.2020 12:00 | Spartak 2 | 3 : 0 | CVS |
23.02
16:45
Rudar
Carina
0
3
|
23.02.2020 16:45 | Rudar | 0 : 3 | Carina | |||||
23.02
16:00
Dunav 17
Tvrđava L
3
2
|
23.02.2020 16:00 | Dunav 17 | 3 : 2 | Tvrđava L |
23.02
18:00
Omladinac (NB)
Spartak (Lj)
2
3
|
23.02.2020 18:00 | Omladinac (NB) | 2 : 3 | Spartak (Lj) | |||||
23.02
15:00
Roda
Dinamo
2
3
|
23.02.2020 15:00 | Roda | 2 : 3 | Dinamo |
23.02
15:00
Partizan 2 Crno Bele 011
Zlatibor
3
2
|
23.02.2020 15:00 | Partizan 2 Crno Bele 011 | 3 : 2 | Zlatibor | |||||
23.02
19:00
Novi Sad
Inđija
0
3
|
23.02.2020 19:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Inđija |
23.02
17:00
Zaječar 1949
Bekament BB
22
33
|
23.02.2020 17:00 | Zaječar 1949 | 22 : 33 | Bekament BB |
23.02
20:30
Palilula
NBG Vukovi
9
19
|
23.02.2020 20:30 | Palilula | 9 : 19 | NBG Vukovi |
23.02
11:00
Palilula
Crvena zvezda
11
9
|
23.02.2020 11:00 | Palilula | 11 : 9 | Crvena zvezda | |||||
23.02
12:30
ŽAVK Mladost
Jadran
11
11
|
23.02.2020 12:30 | ŽAVK Mladost | 11 : 11 | Jadran |
23.02
19:00
Župski rubin
SFU Leposavić
3
3
|
23.02.2020 19:00 | Župski rubin | 3 : 3 | SFU Leposavić | |||||
23.02
20:15
Kragujevac Wild Boars
Oplenac
12
4
|
23.02.2020 20:15 | Kragujevac Wild Boars | 12 : 4 | Oplenac |
23.02
20:30
Prokuplje
Leskovac
2
6
|
23.02.2020 20:30 | Prokuplje | 2 : 6 | Leskovac | |||||
23.02
17:30
Akademac
Pirot
7
2
|
23.02.2020 17:30 | Akademac | 7 : 2 | Pirot | |||||
23.02
18:30
BSK
Timok 2013
6
0
|
23.02.2020 18:30 | BSK | 6 : 0 | Timok 2013 |
23.02
18:00
Leteći Bajmočani
Tango
9
1
|
23.02.2020 18:00 | Leteći Bajmočani | 9 : 1 | Tango | |||||
23.02
20:00
Leteći Holandjanin
Fortuna
6
0
|
23.02.2020 20:00 | Leteći Holandjanin | 6 : 0 | Fortuna |
23.02
16:30
Oftal -C
Student
1
6
|
23.02.2020 16:30 | Oftal -C | 1 : 6 | Student | |||||
23.02
21:30
Palež
Ekonomist
5
3
|
23.02.2020 21:30 | Palež | 5 : 3 | Ekonomist |
23.02
18:30
Vinter sport
Crvena zvezda
1
4
|
23.02.2020 18:30 | Vinter sport | 1 : 4 | Crvena zvezda |
23.02
19:30
Radnički 2010
Zufo
2
7
|
23.02.2020 19:30 | Radnički 2010 | 2 : 7 | Zufo | |||||
23.02
18:00
RB
Konjarnik
2
3
|
23.02.2020 18:00 | RB | 2 : 3 | Konjarnik |
23.02
16:15
Crvena zvezda
Mladost
10
3
|
23.02.2020 16:15 | Crvena zvezda | 10 : 3 | Mladost |