XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.07.2019 20:00 Vojvodina - Mačva 3:1
2 27.07.2019 20:00 Mačva - Inđija 2:2
3 04.08.2019 20:00 Partizan - Mačva 4:0
4 10.08.2019 20:00 Javor Matis - Mačva 3:1
5 18.08.2019 20:00 Mačva - Napredak 0:1
6 24.08.2019 20:00 Rad - Mačva 2:0
7 31.08.2019 20:00 Mačva - Radnik 1:1
8 15.09.2019 19:00 TSC - Mačva 0:0
9 21.09.2019 20:00 Mačva - Proleter
10 29.09.2019 Crvena zvezda - Mačva
11 05.10.2019 Mačva - Radnički (N)
12 19.10.2019 Voždovac - Mačva
13 26.10.2019 Mačva - Mladost
14 30.10.2019 Spartak ŽK - Mačva
15 03.11.2019 Mačva - Čukarički
16 09.11.2019 Mačva - Vojvodina
17 23.11.2019 Inđija - Mačva
18 30.11.2019 Mačva - Partizan
19 04.12.2019 Mačva - Javor Matis
20 08.12.2019 Napredak - Mačva
21 14.12.2019 Mačva - Rad
22 15.02.2020 Radnik - Mačva
23 22.02.2020 Mačva - TSC
24 29.02.2020 Proleter - Mačva
25 04.03.2020 Mačva - Crvena zvezda
26 08.03.2020 Radnički (N) - Mačva
27 14.03.2020 Mačva - Voždovac
28 22.03.2020 Mladost - Mačva
29 04.04.2020 Mačva - Spartak ŽK
30 11.04.2020 Čukarički - Mačva
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vojvodina 8 6 1 1 19
2 TSC 8 5 3 0 18
3 Crvena zvezda 6 6 0 0 18
4 Čukarički 7 5 1 1 16
5 Partizan 6 4 2 0 14
6 Radnički (N) 8 4 1 3 13
7 Napredak 8 3 2 3 11
8 Mladost 8 2 3 3 9
9 Spartak ŽK 8 3 0 5 9
10 Javor Matis 7 2 2 3 8
11 Voždovac 7 2 2 3 8
12 Inđija 8 2 1 5 7
13 Rad 8 2 0 6 6
14 Proleter 8 1 2 5 5
15 Radnik 7 1 1 5 4
16 Mačva 8 0 3 5 3
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova za prvo kolo Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. U ovoj fazi obavezni su da učestvuju klubovi koji se takmiče u Zonskoj ligi Beograda i oni klubovi iz nižih takmičarskih rangova koji se prijave za Kup. Utakmice prvog kola igraće se u sredu 25. septembra 2019. godine od 15:30 časova, a prvoimenovani klubovi su domaćini. Sastaće se: FK "Budućnost" (Zvečka) - FK "Šumadija" (Šopić) FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Torlak" FK "Heroj Polet" (Jajinci) - FK "Vrčin" FK "Leštane" - FK "Napredak" (Medoševac) FK "B S K 1925" (Batajnica) - FK "B SK 1926" (Baćevac) FK "Komgrap" - FK "Milutinac" FK "Dunav" (Veliko Selo) - FK "Mladost" (Cvetovac) FK "DIF" - FK "Palilulac" FK "B A S K" - FK "Turbina" (Vreoci) i FK "Bežanija" - UFK "Studentski grad". U slučaju nerešeno0g rezultata posle 90 minuta igre izvodiće se udarci za dobijanje pobednika - "jedanaesterci". Pobednici će se plasirati u drugo kolo kada se u takmičenje uključuju klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi - grupa "Beograd" i pobednici Kupa na teritorijama Opštinskih fudbalskih saveza Obrenovca, Lazarevca, Mladenovca i Grocke.
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bogdan2002 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu