05.04
18:45
Spartak ŽK
Crvena zvezda
1
4
|
05.04.2023 18:45 | Spartak ŽK | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
05.04
18:45
Mladost GAT
Kolubara
0
0
|
05.04.2023 18:45 | Mladost GAT | 0 : 0 | Kolubara | |||||
05.04
16:30
Partizan
Voždovac
1
0
|
05.04.2023 16:30 | Partizan | 1 : 0 | Voždovac |
05.04
17:00
OFK Petrovac
Arsenal
0
3
|
05.04.2023 17:00 | OFK Petrovac | 0 : 3 | Arsenal | |||||
05.04
19:00
Sutjeska
Jedinstvo
3
4
|
05.04.2023 19:00 | Sutjeska | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
05.04
15:00
Rudar
Jezero
0
0
|
05.04.2023 15:00 | Rudar | 0 : 0 | Jezero | |||||
05.04
17:00
DeÄiÄ
Mornar
1
1
|
05.04.2023 17:00 | DeÄiÄ | 1 : 1 | Mornar | |||||
05.04
18:00
BuduÄnost
Iskra
3
0
|
05.04.2023 18:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Iskra |
05.04
21:00
West Ham United
Newcastle United
1
5
|
05.04.2023 21:00 | West Ham United | 1 : 5 | Newcastle United | |||||
05.04
21:00
Manchester United
Brentford
1
0
|
05.04.2023 21:00 | Manchester United | 1 : 0 | Brentford |
05.04
14:00
Dinamo 1945
Spartak ŽK
0
5
|
05.04.2023 14:00 | Dinamo 1945 | 0 : 5 | Spartak ŽK |
05.04
12:00
Tisa NjerÅ”
Petrika
3
2
|
05.04.2023 12:00 | Tisa NjerÅ” | 3 : 2 | Petrika | |||||
05.04
16:00
OFK Kikinda
ÄSK Pivara
5
1
|
05.04.2023 16:00 | OFK Kikinda | 5 : 1 | ÄSK Pivara |
05.04
15:00
MaŔinac
Jagodina
5
0
|
05.04.2023 15:00 | MaŔinac | 5 : 0 | Jagodina |
05.04
12:00
Spartak DOO
Loznica
4
1
|
05.04.2023 12:00 | Spartak DOO | 4 : 1 | Loznica |
05.04
13:00
OFK Kikinda
Vojvodina
0
2
|
05.04.2023 13:00 | OFK Kikinda | 0 : 2 | Vojvodina |
05.04
12:00
Kopernikus ŽelezniÄar
GFK Jagodina
3
4
|
05.04.2023 12:00 | Kopernikus ŽelezniÄar | 3 : 4 | GFK Jagodina | |||||
05.04
11:00
TimoÄanin
Napredak
1
5
|
05.04.2023 11:00 | TimoÄanin | 1 : 5 | Napredak | |||||
05.04
14:30
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
0
0
|
05.04.2023 14:30 | RadniÄki (P) | 0 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
05.04
11:00
OFK Å ampion 2014
Car Konstantin
1
0
|
05.04.2023 11:00 | OFK Å ampion 2014 | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
05.04
15:00
Trayal Knez Lazar
Duel Juniors
1
1
|
05.04.2023 15:00 | Trayal Knez Lazar | 1 : 1 | Duel Juniors |
05.04
SFK Morava
OFK TopliÄanin
5
2
|
05.04.2023 | SFK Morava | 5 : 2 | OFK TopliÄanin |
05.04
14:00
Kopernikus ŽelezniÄar
GFK Jagodina
0
7
|
05.04.2023 14:00 | Kopernikus ŽelezniÄar | 0 : 7 | GFK Jagodina | |||||
05.04
13:00
TimoÄanin
Napredak
1
2
|
05.04.2023 13:00 | TimoÄanin | 1 : 2 | Napredak | |||||
05.04
16:00
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
1
6
|
05.04.2023 16:00 | RadniÄki (P) | 1 : 6 | RadniÄki (N) | |||||
05.04
13:00
OFK Å ampion 2014
Car Konstantin
0
2
|
05.04.2023 13:00 | OFK Å ampion 2014 | 0 : 2 | Car Konstantin |
05.04
12:00
SFU LeŔak 2022
Kosmet
0
5
|
05.04.2023 12:00 | SFU LeŔak 2022 | 0 : 5 | Kosmet | |||||
05.04
15:00
Rudar
OFK Dif
1
1
|
05.04.2023 15:00 | Rudar | 1 : 1 | OFK Dif |
05.04
20:00
OKK Beograd
TamiÅ”
71
78
|
05.04.2023 20:00 | OKK Beograd | 71 : 78 | TamiÅ” |
05.04
19:30
Å uter
Gro-Basket
68
57
|
05.04.2023 19:30 | Å uter | 68 : 57 | Gro-Basket |
05.04
15:00
Spartak Office Shoes
Žitko Basket
90
86
|
05.04.2023 15:00 | Spartak Office Shoes | 90 : 86 | Žitko Basket | |||||
05.04
17:00
Mega MIS
Borac Mozzart
82
86
|
05.04.2023 17:00 | Mega MIS | 82 : 86 | Borac Mozzart |
05.04
20:30
Kulpin
Vojvodina 3
3
1
|
05.04.2023 20:30 | Kulpin | 3 : 1 | Vojvodina 3 |
05.04
15:30
Klek
Valjevo
3
0
|
05.04.2023 15:30 | Klek | 3 : 0 | Valjevo |
05.04
19:30
Srem 2
Odbojka 013
3
0
|
05.04.2023 19:30 | Srem 2 | 3 : 0 | Odbojka 013 |
05.04
19:00
Vojvodina
TopliÄanin
38
25
|
05.04.2023 19:00 | Vojvodina | 38 : 25 | TopliÄanin |
05.04
18:00
Olympiacos CFP
Waspo 98 Hannover
15
8
|
05.04.2023 18:00 | Olympiacos CFP | 15 : 8 | Waspo 98 Hannover | |||||
05.04
17:00
Dinamo Tbilisi
Jadran ST
7
12
|
05.04.2023 17:00 | Dinamo Tbilisi | 7 : 12 | Jadran ST | |||||
05.04
20:30
SPD RadniÄki
CNA Barceloneta
10
14
|
05.04.2023 20:30 | SPD RadniÄki | 10 : 14 | CNA Barceloneta | |||||
05.04
18:00
NC Vouliagmeni
Pro Recco
7
13
|
05.04.2023 18:00 | NC Vouliagmeni | 7 : 13 | Pro Recco |
05.04
21:15
Crvena zvezda
Desetka
8
10
|
05.04.2023 21:15 | Crvena zvezda | 8 : 10 | Desetka |