10.04
16:00
Mladost (L)
Mladost GAT
0
0
|
10.04.2023 16:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Mladost GAT | |||||
10.04
18:00
Kolubara
Spartak ŽK
2
1
|
10.04.2023 18:00 | Kolubara | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
10.04
18:00
Crvena zvezda
RadniÄki 1923
2
0
|
10.04.2023 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | RadniÄki 1923 |
10.04
15:30
Takovo
Sloga (P)
2
0
|
10.04.2023 15:30 | Takovo | 2 : 0 | Sloga (P) |
10.04
18:00
Å iroki Brijeg
Igman
0
0
|
10.04.2023 18:00 | Å iroki Brijeg | 0 : 0 | Igman |
10.04
21:00
Barcelona
Girona FC
0
0
|
10.04.2023 21:00 | Barcelona | 0 : 0 | Girona FC |
10.04
10:30
Vojvodina
GFK Sloven
3
0
|
10.04.2023 10:30 | Vojvodina | 3 : 0 | GFK Sloven |
10.04
14:00
BSK BorÄa
DIF
1
0
|
10.04.2023 14:00 | BSK BorÄa | 1 : 0 | DIF |
10.04
15:00
BuduÄnost (A)
Sloga (BB)
6
2
|
10.04.2023 15:00 | BuduÄnost (A) | 6 : 2 | Sloga (BB) |
10.04
17:00
Omladinac (NB)
Podunavac
2
0
|
10.04.2023 17:00 | Omladinac (NB) | 2 : 0 | Podunavac |
10.04
BAK
Jedinstvo
3
2
|
10.04.2023 | BAK | 3 : 2 | Jedinstvo |
10.04
13:00
AF Duljaj
Å umadija (A)
3
1
|
10.04.2023 13:00 | AF Duljaj | 3 : 1 | Å umadija (A) |
10.04
12:30
Petar PuaÄa
Krila Krajine
4
0
|
10.04.2023 12:30 | Petar PuaÄa | 4 : 0 | Krila Krajine | |||||
10.04
10:00
Arena Su
Spartak ŽK
0
5
|
10.04.2023 10:00 | Arena Su | 0 : 5 | Spartak ŽK |
10.04
14:00
Omladinac 2014
Drina
6
0
|
10.04.2023 14:00 | Omladinac 2014 | 6 : 0 | Drina |
10.04
11:00
BuduÄnost
ViŔesava
5
0
|
10.04.2023 11:00 | BuduÄnost | 5 : 0 | ViÅ”esava |
10.04
12:00
Dinamo 1945
Kampione
4
1
|
10.04.2023 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Kampione |
10.04
17:00
Omladinac
Crvena zvezda
3
0
|
10.04.2023 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.04
17:00
Dunav Osiguranje
VuÄak-Lipe
3
0
|
10.04.2023 17:00 | Dunav Osiguranje | 3 : 0 | VuÄak-Lipe | |||||
10.04
17:00
ŽelezniÄar
Borac
2
6
|
10.04.2023 17:00 | ŽelezniÄar | 2 : 6 | Borac | |||||
10.04
17:00
Podunavac
Selevac
3
0
|
10.04.2023 17:00 | Podunavac | 3 : 0 | Selevac | |||||
10.04
17:00
Kolonija
BSK
4
1
|
10.04.2023 17:00 | Kolonija | 4 : 1 | BSK |
10.04
17:00
BASK
Mladenovac
3
2
|
10.04.2023 17:00 | BASK | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
10.04
17:00
Beograd
BUSK
6
1
|
10.04.2023 17:00 | Beograd | 6 : 1 | BUSK | |||||
10.04
17:00
Taurunum
Rekreativo
4
1
|
10.04.2023 17:00 | Taurunum | 4 : 1 | Rekreativo | |||||
10.04
17:00
RadniÄki (O)
Å eÄeranac
4
2
|
10.04.2023 17:00 | RadniÄki (O) | 4 : 2 | Å eÄeranac | |||||
10.04
16:30
Brodarac
Sveti Stefan
2
2
|
10.04.2023 16:30 | Brodarac | 2 : 2 | Sveti Stefan | |||||
10.04
17:00
Policajac
PKB
3
4
|
10.04.2023 17:00 | Policajac | 3 : 4 | PKB |
10.04
17:00
Hajduk
Dunav
7
1
|
10.04.2023 17:00 | Hajduk | 7 : 1 | Dunav | |||||
10.04
18:00
Duga
DorÄol
1
3
|
10.04.2023 18:00 | Duga | 1 : 3 | DorÄol | |||||
10.04
18:00
Adanex
Kovilovo
4
1
|
10.04.2023 18:00 | Adanex | 4 : 1 | Kovilovo | |||||
10.04
17:00
Železnik
BoleÄ
3
0
|
10.04.2023 17:00 | Železnik | 3 : 0 | BoleÄ | |||||
10.04
17:00
TENT 1994
GSP Polet
3
1
|
10.04.2023 17:00 | TENT 1994 | 3 : 1 | GSP Polet |
10.04
17:00
Pola pola
Borusija
3
3
|
10.04.2023 17:00 | Pola pola | 3 : 3 | Borusija | |||||
10.04
17:00
13. Maj
Kvantum sport
3
5
|
10.04.2023 17:00 | 13. Maj | 3 : 5 | Kvantum sport | |||||
10.04
17:30
Slavija
BSV
2
3
|
10.04.2023 17:30 | Slavija | 2 : 3 | BSV | |||||
10.04
17:00
SinÄeliÄ 2012
BuduÄnost
2
0
|
10.04.2023 17:00 | SinÄeliÄ 2012 | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
10.04
17:00
Veterani 78
Palilulac
3
1
|
10.04.2023 17:00 | Veterani 78 | 3 : 1 | Palilulac | |||||
10.04
17:00
Old Tajmeri
Batajnica
0
2
|
10.04.2023 17:00 | Old Tajmeri | 0 : 2 | Batajnica |
10.04
17:00
VrÄin
Borac
3
5
|
10.04.2023 17:00 | VrÄin | 3 : 5 | Borac | |||||
10.04
17:00
Dunavac
Posavina
3
0
|
10.04.2023 17:00 | Dunavac | 3 : 0 | Posavina | |||||
10.04
17:00
Lokomotiva
SremÄica
3
6
|
10.04.2023 17:00 | Lokomotiva | 3 : 6 | SremÄica | |||||
10.04
17:00
Umka
Lavirint Company
5
3
|
10.04.2023 17:00 | Umka | 5 : 3 | Lavirint Company | |||||
10.04
17:00
Beljina
LeŔtane
4
0
|
10.04.2023 17:00 | Beljina | 4 : 0 | LeŔtane |
10.04
17:00
RepubliÄki organi
Soker bet Veterani
0
11
|
10.04.2023 17:00 | RepubliÄki organi | 0 : 11 | Soker bet Veterani | |||||
10.04
17:30
Rakovica
Soccer
6
2
|
10.04.2023 17:30 | Rakovica | 6 : 2 | Soccer | |||||
10.04
17:00
KaluÄerica
Bratstvo Rosenborg
4
0
|
10.04.2023 17:00 | KaluÄerica | 4 : 0 | Bratstvo Rosenborg | |||||
10.04
17:00
Crvenka
Peks
3
4
|
10.04.2023 17:00 | Crvenka | 3 : 4 | Peks |
10.04
17:00
Obrenovac
Minel
2
4
|
10.04.2023 17:00 | Obrenovac | 2 : 4 | Minel | |||||
10.04
17:00
Belo Polje
Div
0
3
|
10.04.2023 17:00 | Belo Polje | 0 : 3 | Div | |||||
10.04
17:00
TEK Sloga
KrajiŔnik
0
3
|
10.04.2023 17:00 | TEK Sloga | 0 : 3 | KrajiŔnik | |||||
10.04
17:00
Polet
Strelac
7
2
|
10.04.2023 17:00 | Polet | 7 : 2 | Strelac |
10.04
18:00
SC Derby
FMP Soccerbet
84
74
|
10.04.2023 18:00 | SC Derby | 84 : 74 | FMP Soccerbet | |||||
10.04
20:00
Partizan Mozzart Bet
Igokea m:tel
89
74
|
10.04.2023 20:00 | Partizan Mozzart Bet | 89 : 74 | Igokea m:tel |
10.04
19:00
Spartak (S)
Vojvodina
0
3
|
10.04.2023 19:00 | Spartak (S) | 0 : 3 | Vojvodina | 1:1 | ||||
10.04
18:00
Partizan EFBET
SPD RadniÄki
3
0
|
10.04.2023 18:00 | Partizan EFBET | 3 : 0 | SPD RadniÄki | 2:0 |
10.04
20:30
Banat
Proleter
0
3
|
10.04.2023 20:30 | Banat | 0 : 3 | Proleter |
10.04
14:00
Kikinda 0230
Volley Stars
1
3
|
10.04.2023 14:00 | Kikinda 0230 | 1 : 3 | Volley Stars |
10.04
16:00
Blok aut
NS Volej Team 2
1
3
|
10.04.2023 16:00 | Blok aut | 1 : 3 | NS Volej Team 2 |
10.04
18:00
SPD RadniÄki
Metaloplastika
25
28
|
10.04.2023 18:00 | SPD RadniÄki | 25 : 28 | Metaloplastika |
10.04
21:00
RB
Zlatar 033
4
5
|
10.04.2023 21:00 | RB | 4 : 5 | Zlatar 033 | |||||
10.04
21:00
Euro-lider
Metalac Kolorado
4
5
|
10.04.2023 21:00 | Euro-lider | 4 : 5 | Metalac Kolorado | |||||
10.04
21:00
Zlatibor
Bajina BaŔta
3
5
|
10.04.2023 21:00 | Zlatibor | 3 : 5 | Bajina BaŔta | |||||
10.04
21:00
AranÄelovac
KosjeriÄ
2
10
|
10.04.2023 21:00 | AranÄelovac | 2 : 10 | KosjeriÄ |
10.04
18:00
Tisa
KraljeviÄevo
7
6
|
10.04.2023 18:00 | Tisa | 7 : 6 | KraljeviÄevo |
10.04
19:00
Rosulja
Jagodina
5
5
|
10.04.2023 19:00 | Rosulja | 5 : 5 | Jagodina |
10.04
21:30
Zenon
KaraÄorÄe 2015
7
3
|
10.04.2023 21:30 | Zenon | 7 : 3 | KaraÄorÄe 2015 | |||||
10.04
21:00
BraÄa NediÄ
Flash
6
4
|
10.04.2023 21:00 | BraÄa NediÄ | 6 : 4 | Flash |
10.04
19:30
TemniÄ
Rasadnik
5
2
|
10.04.2023 19:30 | TemniÄ | 5 : 2 | Rasadnik | |||||
10.04
20:30
Zvezda
BrÄanka
2
3
|
10.04.2023 20:30 | Zvezda | 2 : 3 | BrÄanka | |||||
10.04
18:00
Bor
Kopaonik
6
5
|
10.04.2023 18:00 | Bor | 6 : 5 | Kopaonik |
10.04
20:30
Lindoret
PÄinja
8
6
|
10.04.2023 20:30 | Lindoret | 8 : 6 | PÄinja |