23.04
18:30
Čukarički
Partizan
1
0
|
23.04.2023 18:30 | Čukarički | 1 : 0 | Partizan |
23.04
16:30
Javor Matis
Radnik
0
0
|
23.04.2023 16:30 | Javor Matis | 0 : 0 | Radnik |
23.04
11:00
Radnički (O)
Jedinstvo
5
0
|
23.04.2023 11:00 | Radnički (O) | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:30
Zvezdara
Borac
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Zvezdara | 5 : 0 | Borac |
23.04
16:00
OFK Mihajlovac
Polet (Lj)
2
0
|
23.04.2023 16:00 | OFK Mihajlovac | 2 : 0 | Polet (Lj) | |||||
23.04
16:00
Takovo
Rađevac
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Takovo | 3 : 0 | Rađevac | |||||
23.04
16:00
Sloga (P)
Budućnost (A)
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Budućnost (A) | |||||
23.04
16:00
Sloga (BB)
Mladi radnik 1926
5
0
|
23.04.2023 16:00 | Sloga (BB) | 5 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
23.04
16:00
Smederevo 1924
Mačva 1929
3
3
|
23.04.2023 16:00 | Smederevo 1924 | 3 : 3 | Mačva 1929 | |||||
23.04
16:00
Real
Borac 1926
2
4
|
23.04.2023 16:00 | Real | 2 : 4 | Borac 1926 | |||||
23.04
16:00
Tutin
FAP
1
0
|
23.04.2023 16:00 | Tutin | 1 : 0 | FAP | |||||
23.04
16:00
Sloga (K)
Budućnost Krušik 2014
1
0
|
23.04.2023 16:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Budućnost Krušik 2014 |
23.04
11:00
SFS Borac
Timok 1919
1
1
|
23.04.2023 11:00 | SFS Borac | 1 : 1 | Timok 1919 | |||||
23.04
16:30
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
0
3
|
23.04.2023 16:30 | OFK Brzi Brod | 0 : 3 | Budućnost (P) | |||||
23.04
16:30
Timočanin
GFK Jagodina
3
2
|
23.04.2023 16:30 | Timočanin | 3 : 2 | GFK Jagodina | |||||
23.04
11:00
Car Konstantin
Vlasina
2
0
|
23.04.2023 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Vlasina |
23.04
16:30
Mladost (BP)
Vojvodina
3
2
|
23.04.2023 16:30 | Mladost (BP) | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
23.04
16:30
Preporod
Senta
2
3
|
23.04.2023 16:30 | Preporod | 2 : 3 | Senta | |||||
23.04
16:30
Radnički 1905
Obilić
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Radnički 1905 | 4 : 0 | Obilić | |||||
23.04
16:30
Hercegovac
Mladost (T)
1
0
|
23.04.2023 16:30 | Hercegovac | 1 : 0 | Mladost (T) |
23.04
10:00
Index
Hajduk
2
1
|
23.04.2023 10:00 | Index | 2 : 1 | Hajduk | |||||
23.04
16:30
Dunav
GFK Sloven
1
0
|
23.04.2023 16:30 | Dunav | 1 : 0 | GFK Sloven | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo
Sloboda
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Sloboda |
23.04
16:30
Borac
ŽAK
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Borac | 2 : 1 | ŽAK | |||||
23.04
16:30
Crvena Zvezda
Sloboda
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Sloboda | |||||
23.04
16:30
Vojvodina 1928
Mladost
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Mladost |
23.04
11:00
Hajduk
OFK Žarkovo
2
2
|
23.04.2023 11:00 | Hajduk | 2 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
23.04
16:30
Zuce 2019
GSP Polet Dorćol
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Zuce 2019 | 2 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
23.04
16:30
Boleč
Barajevo
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Boleč | 1 : 1 | Barajevo | |||||
23.04
16:30
Komgrap
Leštane
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Komgrap | 3 : 0 | Leštane | |||||
23.04
16:30
Crvena zvezda
Kosmaj
5
1
|
23.04.2023 16:30 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Kosmaj | |||||
23.04
16:30
Sremčica
Napredak
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Sremčica | 5 : 0 | Napredak |
23.04
16:30
Svetlost
Radan
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Svetlost | 1 : 1 | Radan | |||||
23.04
16:30
Sloga
SFK Morava
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 1 : 1 | SFK Morava | |||||
23.04
16:30
Mladost 1959
Lugina
7
4
|
23.04.2023 16:30 | Mladost 1959 | 7 : 4 | Lugina | |||||
23.04
16:30
Jablanica
Žitorađa
1
4
|
23.04.2023 16:30 | Jablanica | 1 : 4 | Žitorađa |
23.04
16:30
Jedinstvo
Orljane
6
3
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 6 : 3 | Orljane | |||||
23.04
16:30
Naša krila 1936
Mladost (B)
0
1
|
23.04.2023 16:30 | Naša krila 1936 | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
23.04
16:30
OFK Napredak 1929
Mladost (M)
5
1
|
23.04.2023 16:30 | OFK Napredak 1929 | 5 : 1 | Mladost (M) | |||||
23.04
16:30
Bukovik
OFK Niš
2
4
|
23.04.2023 16:30 | Bukovik | 2 : 4 | OFK Niš | |||||
23.04
16:30
Palilulac
Svrljig
0
0
|
23.04.2023 16:30 | Palilulac | 0 : 0 | Svrljig | |||||
23.04
16:30
Rudar
Malošište
1
4
|
23.04.2023 16:30 | Rudar | 1 : 4 | Malošište | |||||
23.04
16:30
Delijski Vis
Morava
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Delijski Vis | 1 : 1 | Morava |
23.04
16:30
OFK Lugomir
Sloga (D)
1
0
|
23.04.2023 16:30 | OFK Lugomir | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
23.04
16:30
Orlovi
Mladi borac
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Orlovi | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo (M)
Morava 1918
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 3 | Morava 1918 | |||||
23.04
16:30
Župa
Majdevo-Kupci
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Župa | 3 : 0 | Majdevo-Kupci | |||||
23.04
16:30
Vinogradar
Rembas
3
4
|
23.04.2023 16:30 | Vinogradar | 3 : 4 | Rembas |
23.04
16:30
Hajduk Veljko
Đerdap
0
1
|
23.04.2023 16:30 | Hajduk Veljko | 0 : 1 | Đerdap | |||||
23.04
16:30
Rajko Mitić
Balkanski
0
3
|
23.04.2023 16:30 | Rajko Mitić | 0 : 3 | Balkanski | |||||
23.04
16:30
Bor 1919
OFK Zlot
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Bor 1919 | 2 : 1 | OFK Zlot | |||||
23.04
16:30
Radnički 1946
Jedinstvo
4
3
|
23.04.2023 16:30 | Radnički 1946 | 4 : 3 | Jedinstvo |
23.04
16:00
OFK Ras
Trepča
0
2
|
23.04.2023 16:00 | OFK Ras | 0 : 2 | Trepča | |||||
23.04
16:00
Srbija
Karađorđe
0
0
|
23.04.2023 16:00 | Srbija | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
23.04
16:00
Budućnost (R)
Bane 1931
0
3
|
23.04.2023 16:00 | Budućnost (R) | 0 : 3 | Bane 1931 | |||||
23.04
16:00
Korićani
Mokra Gora
1
3
|
23.04.2023 16:00 | Korićani | 1 : 3 | Mokra Gora | |||||
23.04
16:00
Napredak (G)
Gruža
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Napredak (G) | 1 : 2 | Gruža |
23.04
16:00
Lazarica
Kej
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Lazarica | 2 : 0 | Kej | |||||
23.04
16:00
Sloboda (Č)
Savinac 1933
1
1
|
23.04.2023 16:00 | Sloboda (Č) | 1 : 1 | Savinac 1933 | |||||
23.04
16:00
Jedinstvo (K)
Zlatar
5
2
|
23.04.2023 16:00 | Jedinstvo (K) | 5 : 2 | Zlatar | |||||
23.04
16:00
Spartak 1976
Jedinstvo Putevi
0
0
|
23.04.2023 16:00 | Spartak 1976 | 0 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
23.04
16:00
Omladinac (Z)
Polimlje
1
0
|
23.04.2023 16:00 | Omladinac (Z) | 1 : 0 | Polimlje |
23.04
16:00
Rudar
Sloga 1924
1
1
|
23.04.2023 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Sloga 1924 | |||||
23.04
16:00
Borac 1932
RSK
0
5
|
23.04.2023 16:00 | Borac 1932 | 0 : 5 | RSK | |||||
23.04
16:00
OFK Aranđelovac 1979
Sloboda
1
2
|
23.04.2023 16:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 2 | Sloboda | |||||
23.04
16:00
Pomoravlje 1946
Sloga 33
1
5
|
23.04.2023 16:00 | Pomoravlje 1946 | 1 : 5 | Sloga 33 |
23.04
16:00
Vrelo Sport
Borac
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Vrelo Sport | 2 : 0 | Borac | |||||
23.04
16:00
OFK Osečina
Zadrugar
3
0
|
23.04.2023 16:00 | OFK Osečina | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
23.04
16:00
Mladost
Radnički (K)
3
1
|
23.04.2023 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
23.04
16:00
Železničar
Kačer
3
1
|
23.04.2023 16:00 | Železničar | 3 : 1 | Kačer |
23.04
16:30
Spartak 1911
Sloga (BNS)
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Spartak 1911 | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
23.04
16:30
Partizan (G)
Budućnost (A)
6
1
|
23.04.2023 16:30 | Partizan (G) | 6 : 1 | Budućnost (A) | |||||
23.04
16:30
Crvena zvezda
Dolovo
3
1
|
23.04.2023 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Dolovo | |||||
23.04
16:30
Dolina
BAK
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Dolina | 2 : 0 | BAK | |||||
23.04
16:30
Vulturul
Hajdučica
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Vulturul | 2 : 1 | Hajdučica |
23.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Jadran
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Udarnik Višnjevac | 2 : 0 | Jadran | |||||
23.04
16:30
Đurđin
Sloga
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Đurđin | 4 : 0 | Sloga | |||||
23.04
16:30
Sutjeska
Jedinstvo
5
2
|
23.04.2023 16:30 | Sutjeska | 5 : 2 | Jedinstvo |
23.04
16:30
Borac 46
Crvenka
1
0
|
23.04.2023 16:30 | Borac 46 | 1 : 0 | Crvenka | |||||
23.04
16:30
Naša Zvezda
Polet
2
3
|
23.04.2023 16:30 | Naša Zvezda | 2 : 3 | Polet | |||||
23.04
16:30
Lipar
Budućnost (P)
9
6
|
23.04.2023 16:30 | Lipar | 9 : 6 | Budućnost (P) | |||||
23.04
16:30
Hajduk
Soko
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Hajduk | 4 : 0 | Soko |
23.04
16:30
ŽFK Banat
Radnički 1911
2
2
|
23.04.2023 16:30 | ŽFK Banat | 2 : 2 | Radnički 1911 | |||||
23.04
16:30
Crvena zvezda
Banat
9
3
|
23.04.2023 16:30 | Crvena zvezda | 9 : 3 | Banat | |||||
23.04
16:30
OFK Stajićevo
Mladost
2
1
|
23.04.2023 16:30 | OFK Stajićevo | 2 : 1 | Mladost | |||||
23.04
16:30
MSK
Vojvodina
3
0
|
23.04.2023 16:30 | MSK | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
23.04
16:30
2. Oktobar
Polet
2
1
|
23.04.2023 16:30 | 2. Oktobar | 2 : 1 | Polet | |||||
23.04
16:30
ASK
Delija
1
2
|
23.04.2023 16:30 | ASK | 1 : 2 | Delija | |||||
23.04
16:30
Rusanda
Budućnost
0
1
|
23.04.2023 16:30 | Rusanda | 0 : 1 | Budućnost |
23.04
16:30
Budućnost
Šumar
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Budućnost | 1 : 3 | Šumar | |||||
23.04
16:30
Sremac (V)
Jadran
0
2
|
23.04.2023 16:30 | Sremac (V) | 0 : 2 | Jadran | |||||
23.04
16:30
Srem
Borac 1925
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Srem | 5 : 0 | Borac 1925 | |||||
23.04
16:30
Hajduk (V)
Hajduk (B)
0
2
|
23.04.2023 16:30 | Hajduk (V) | 0 : 2 | Hajduk (B) | |||||
23.04
16:30
Graničar (K)
Radnički
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Graničar (K) | 5 : 0 | Radnički | |||||
23.04
16:30
Napredak Meridian
Fruškogorac
4
2
|
23.04.2023 16:30 | Napredak Meridian | 4 : 2 | Fruškogorac |
23.04
17:00
ŽSK
Bačka 1923
3
2
|
23.04.2023 17:00 | ŽSK | 3 : 2 | Bačka 1923 | |||||
23.04
17:00
Jugović
Crvena zvezda
0
0
|
23.04.2023 17:00 | Jugović | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
23.04
17:00
Petrovaradin
Tatra
1
3
|
23.04.2023 17:00 | Petrovaradin | 1 : 3 | Tatra | |||||
23.04
17:00
Dinamo
Fruškogorski partizan
0
3
|
23.04.2023 17:00 | Dinamo | 0 : 3 | Fruškogorski partizan | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo
Bačka (B)
1
1
|
23.04.2023 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Bačka (B) |
23.04
16:30
Busije
KFK Ravna gora
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Busije | 2 : 0 | KFK Ravna gora | |||||
23.04
16:30
BSK 1925
Siti Sport Klub
2
0
|
23.04.2023 16:30 | BSK 1925 | 2 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
23.04
16:30
Posavac Tišma
Bratstvo
6
0
|
23.04.2023 16:30 | Posavac Tišma | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
23.04
16:30
Poštar Zvezdara
Balkan Mirijevo
0
0
|
23.04.2023 16:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
23.04
16:30
Heroj Polet
Umka
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Heroj Polet | 1 : 2 | Umka |
23.04
16:30
Strelac
Šumadija
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Strelac | 3 : 0 | Šumadija | |||||
23.04
16:30
Rojkovac
Omladinac
6
0
|
23.04.2023 16:30 | Rojkovac | 6 : 0 | Omladinac | |||||
23.04
16:30
Vranić
Budućnost
7
0
|
23.04.2023 16:30 | Vranić | 7 : 0 | Budućnost | |||||
23.04
16:30
OFK Budućnost
Radnički
3
1
|
23.04.2023 16:30 | OFK Budućnost | 3 : 1 | Radnički | |||||
23.04
16:30
Lisović 1977
Rušanj
1
5
|
23.04.2023 16:30 | Lisović 1977 | 1 : 5 | Rušanj | |||||
23.04
16:30
Turbina
Krtinska
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Turbina | 4 : 0 | Krtinska |
23.04
16:30
Dunavac
Kaluđerica 1969
1
9
|
23.04.2023 16:30 | Dunavac | 1 : 9 | Kaluđerica 1969 | |||||
23.04
16:30
Šumadija 1962
Vinča
2
3
|
23.04.2023 16:30 | Šumadija 1962 | 2 : 3 | Vinča | |||||
23.04
11:00
Gročanski fudbalski klub
Zaklopača
0
4
|
23.04.2023 11:00 | Gročanski fudbalski klub | 0 : 4 | Zaklopača | |||||
23.04
16:30
Velika Krsna
Vis
4
3
|
23.04.2023 16:30 | Velika Krsna | 4 : 3 | Vis | |||||
23.04
16:30
Kovačevac 1956
Pudarci
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Kovačevac 1956 | 1 : 2 | Pudarci | |||||
23.04
16:30
Rabrovac
Vrčin
1
6
|
23.04.2023 16:30 | Rabrovac | 1 : 6 | Vrčin |
23.04
17:00
Bošnjane
FUD
0
3
|
23.04.2023 17:00 | Bošnjane | 0 : 3 | FUD | |||||
23.04
17:00
Polet 57
Trudbenik
3
1
|
23.04.2023 17:00 | Polet 57 | 3 : 1 | Trudbenik | |||||
23.04
17:00
Sloga (D)
Sloga (Ć)
0
0
|
23.04.2023 17:00 | Sloga (D) | 0 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
23.04
17:00
13. April
Temnić 1924
3
6
|
23.04.2023 17:00 | 13. April | 3 : 6 | Temnić 1924 | |||||
23.04
17:00
Dedina
Čitluk
2
4
|
23.04.2023 17:00 | Dedina | 2 : 4 | Čitluk |
23.04
14:00
Trlić
Rajac
6
1
|
23.04.2023 14:00 | Trlić | 6 : 1 | Rajac | |||||
23.04
16:00
OFK Senjak
Dimitrije Tucović
1
1
|
23.04.2023 16:00 | OFK Senjak | 1 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
23.04
16:00
Mladost
Banjani
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Banjani | |||||
23.04
16:00
Iskra
Toplica
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Iskra | 2 : 0 | Toplica |
23.04
16:00
Banja
Plaskovac
0
0
|
23.04.2023 16:00 | Banja | 0 : 0 | Plaskovac | |||||
23.04
16:00
Mladi rudar
Šumadinac (N)
1
8
|
23.04.2023 16:00 | Mladi rudar | 1 : 8 | Šumadinac (N) | |||||
23.04
16:00
BSK (Bo)
Grizli ML
3
1
|
23.04.2023 16:00 | BSK (Bo) | 3 : 1 | Grizli ML | |||||
23.04
16:00
Marjan
Šumadija
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Marjan | 3 : 0 | Šumadija | |||||
23.04
16:00
BSK (Be)
Sloga
3
3
|
23.04.2023 16:00 | BSK (Be) | 3 : 3 | Sloga | |||||
23.04
16:00
ŽSK
Prvi srpski ustanak
2
2
|
23.04.2023 16:00 | ŽSK | 2 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
23.04
16:00
Vinča
Lokomotiva
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Vinča | 1 : 2 | Lokomotiva |
23.04
16:30
Pobeda
Zemljoradnik
0
3
|
23.04.2023 16:30 | Pobeda | 0 : 3 | Zemljoradnik | |||||
23.04
16:30
Borac
Naisus 1977
1
7
|
23.04.2023 16:30 | Borac | 1 : 7 | Naisus 1977 | |||||
23.04
16:30
Moravac (ZT)
Polet
1
7
|
23.04.2023 16:30 | Moravac (ZT) | 1 : 7 | Polet | |||||
23.04
16:30
Taskovići
Sloga 1980
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Taskovići | 2 : 1 | Sloga 1980 | |||||
23.04
16:30
Rad
Radnički 1924
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Rad | 2 : 1 | Radnički 1924 | |||||
23.04
16:30
Sloga (K)
Jastrebac
6
1
|
23.04.2023 16:30 | Sloga (K) | 6 : 1 | Jastrebac |
23.04
11:00
Donja Lomnica
BSK
5
4
|
23.04.2023 11:00 | Donja Lomnica | 5 : 4 | BSK | |||||
23.04
16:30
Zloćudovo
Lemind 1953
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Zloćudovo | 2 : 0 | Lemind 1953 | |||||
23.04
16:30
Mladost
Vučje
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Vučje | |||||
23.04
16:30
Sloga
Milanovo
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Milanovo | |||||
23.04
16:30
OFK Morava
Jedinstvo (B)
2
5
|
23.04.2023 16:30 | OFK Morava | 2 : 5 | Jedinstvo (B) | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo (G)
Železničar
7
1
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo (G) | 7 : 1 | Železničar | |||||
23.04
16:30
Moravac Orion
Polet
0
2
|
23.04.2023 16:30 | Moravac Orion | 0 : 2 | Polet |
23.04
16:00
Mladost (NS)
Pobeda
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Mladost (NS) | 2 : 0 | Pobeda | |||||
23.04
16:00
Sloga
Mladi borac
8
1
|
23.04.2023 16:00 | Sloga | 8 : 1 | Mladi borac | |||||
23.04
16:00
Proleter 1947
Jasenica 2017
0
0
|
23.04.2023 16:00 | Proleter 1947 | 0 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
23.04
16:00
Železničar Kusadak
Podunavac
5
1
|
23.04.2023 16:00 | Železničar Kusadak | 5 : 1 | Podunavac | |||||
23.04
16:00
Radnik
Petlić SD 2006
4
0
|
23.04.2023 16:00 | Radnik | 4 : 0 | Petlić SD 2006 | |||||
23.04
16:00
Polet
Mladi radnik 1940
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Polet | 1 : 2 | Mladi radnik 1940 |
23.04
16:30
Brestovac
Blizna
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Brestovac | 4 : 0 | Blizna | |||||
23.04
16:30
Urovica
Šarbanovac
0
1
|
23.04.2023 16:30 | Urovica | 0 : 1 | Šarbanovac | |||||
23.04
16:30
Radnički (K)
Polet
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Radnički (K) | 4 : 0 | Polet | |||||
23.04
16:30
Nemetali
Miloševo
4
3
|
23.04.2023 16:30 | Nemetali | 4 : 3 | Miloševo | |||||
23.04
11:00
Mala Vrbica
Rudna Glava
7
1
|
23.04.2023 11:00 | Mala Vrbica | 7 : 1 | Rudna Glava |
23.04
16:00
Šapine
Krilaš
4
1
|
23.04.2023 16:00 | Šapine | 4 : 1 | Krilaš | |||||
23.04
16:00
Batovac
Borac (K)
3
2
|
23.04.2023 16:00 | Batovac | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
23.04
16:00
Rudar (Kr)
Sirakovo
1
5
|
23.04.2023 16:00 | Rudar (Kr) | 1 : 5 | Sirakovo | |||||
23.04
16:00
Vihor
Rudar 2001
1
4
|
23.04.2023 16:00 | Vihor | 1 : 4 | Rudar 2001 | |||||
23.04
16:00
BSK 1931
Budućnost (V)
5
2
|
23.04.2023 16:00 | BSK 1931 | 5 : 2 | Budućnost (V) | |||||
23.04
16:00
Napredak (S)
Obilić
0
2
|
23.04.2023 16:00 | Napredak (S) | 0 : 2 | Obilić | |||||
23.04
16:00
Sloga 1945
Železničar
5
1
|
23.04.2023 16:00 | Sloga 1945 | 5 : 1 | Železničar |
23.04
16:30
Budućnost
OFK Progorelica
1
0
|
23.04.2023 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | OFK Progorelica | |||||
23.04
11:00
Proleter
Ibar
1
0
|
23.04.2023 11:00 | Proleter | 1 : 0 | Ibar | |||||
23.04
16:30
Tavnik
Omladinac
0
3
|
23.04.2023 16:30 | Tavnik | 0 : 3 | Omladinac | |||||
23.04
16:30
Radnik
Rudar
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Radnik | 3 : 0 | Rudar | |||||
23.04
16:30
Ribnica
Borac (V)
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Ribnica | 4 : 0 | Borac (V) | |||||
23.04
11:00
Miločajac
Jedinstvo 2017
3
1
|
23.04.2023 11:00 | Miločajac | 3 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
23.04
16:30
Koštampolje
Mladost
3
2
|
23.04.2023 16:30 | Koštampolje | 3 : 2 | Mladost |
23.04
17:00
Napredak
Osaonica
3
1
|
23.04.2023 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Osaonica | |||||
23.04
17:00
Sloga
Moravac 2015
1
2
|
23.04.2023 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Moravac 2015 | |||||
23.04
17:00
Donja Mutnica
Kolare
2
0
|
23.04.2023 17:00 | Donja Mutnica | 2 : 0 | Kolare | |||||
23.04
17:00
Budućnost (M)
GFK Tabane
5
2
|
23.04.2023 17:00 | Budućnost (M) | 5 : 2 | GFK Tabane | |||||
23.04
17:00
Dragocvet
Partizan
2
3
|
23.04.2023 17:00 | Dragocvet | 2 : 3 | Partizan | |||||
23.04
17:00
Juhor
Rudar (SR)
3
0
|
23.04.2023 17:00 | Juhor | 3 : 0 | Rudar (SR) | |||||
23.04
17:00
Mladost (T)
Budućnost (Đ)
2
0
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
23.04
17:00
Rudar (St)
Mladost (J)
1
1
|
23.04.2023 17:00 | Rudar (St) | 1 : 1 | Mladost (J) |
23.04
16:30
Sloboda
Mladost
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Mladost | |||||
23.04
16:30
Čegar 1946
Novoselac
0
3
|
23.04.2023 16:30 | Čegar 1946 | 0 : 3 | Novoselac | |||||
23.04
11:00
Proleter
Radnički 1936
9
0
|
23.04.2023 11:00 | Proleter | 9 : 0 | Radnički 1936 | |||||
23.04
16:30
Aluminijum
Stevan Nešticki
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Aluminijum | 4 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
23.04
16:30
Omladinac
Planinac 1933
0
0
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Planinac 1933 | |||||
23.04
16:30
Morava
Vulkan 1963
1
0
|
23.04.2023 16:30 | Morava | 1 : 0 | Vulkan 1963 |
23.04
11:00
Majur
Mladi borac
0
7
|
23.04.2023 11:00 | Majur | 0 : 7 | Mladi borac | |||||
23.04
16:30
Antimon
Karađorđe
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Antimon | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
23.04
16:30
Sloga
Drina (B)
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Drina (B) | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Drina (Lj)
0
0
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo (Š) | 0 : 0 | Drina (Lj) | |||||
23.04
16:30
Podrinje
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
23.04.2023 16:30 | Podrinje | 3 : 1 | Jedinstvo (MZ) |
23.04
16:00
Pobeda
Željuša
2
1
|
23.04.2023 16:00 | Pobeda | 2 : 1 | Željuša |
23.04
16:30
Kolonija
Slavija
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Kolonija | 3 : 0 | Slavija | |||||
23.04
16:30
Pobeda 1926
Sloga 1934
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Pobeda 1926 | 3 : 0 | Sloga 1934 | |||||
23.04
16:30
Divostin
Zastava 1973
0
4
|
23.04.2023 16:30 | Divostin | 0 : 4 | Zastava 1973 | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo
Kutlovo
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kutlovo |
23.04
Malinik
Osnić
4
1
|
23.04.2023 | Malinik | 4 : 1 | Osnić | |||||
23.04
Omladinac
OFK 019
0
0
|
23.04.2023 | Omladinac | 0 : 0 | OFK 019 | |||||
23.04
Hajduk
Graničar
4
5
|
23.04.2023 | Hajduk | 4 : 5 | Graničar | |||||
23.04
Šljivar
Trebič
|
23.04.2023 | Šljivar | : | Trebič | |||||
23.04
Rudar
Kosovo
1
0
|
23.04.2023 | Rudar | 1 : 0 | Kosovo |
23.04
16:00
Perućac
Čajetina
0
7
|
23.04.2023 16:00 | Perućac | 0 : 7 | Čajetina | |||||
23.04
16:00
Polet
Jedinstvo
4
0
|
23.04.2023 16:00 | Polet | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
Omladinac
Bakionica
4
2
|
23.04.2023 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Bakionica | |||||
23.04
16:00
Sloga
Sečica
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Sečica | |||||
23.04
16:00
Avijatičar Vranjani
Prvi partizan
4
0
|
23.04.2023 16:00 | Avijatičar Vranjani | 4 : 0 | Prvi partizan | |||||
23.04
11:00
Rampa
Tara
7
1
|
23.04.2023 11:00 | Rampa | 7 : 1 | Tara | |||||
23.04
16:00
Gorobilje
Višesava
2
5
|
23.04.2023 16:00 | Gorobilje | 2 : 5 | Višesava | |||||
23.04
16:00
Ježevica
Kotroman
3
1
|
23.04.2023 16:00 | Ježevica | 3 : 1 | Kotroman |
23.04
16:00
Mladost
Jedinstvo
1
0
|
23.04.2023 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
Orlovac 1932
Rudar
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Orlovac 1932 | 3 : 0 | Rudar | |||||
23.04
16:00
Prijevor
Ozrem PMH
0
0
|
23.04.2023 16:00 | Prijevor | 0 : 0 | Ozrem PMH | |||||
23.04
16:00
Donja Vrbava
Velereč 94
1
3
|
23.04.2023 16:00 | Donja Vrbava | 1 : 3 | Velereč 94 |
23.04
16:00
Prilike
Dragačevo
7
0
|
23.04.2023 16:00 | Prilike | 7 : 0 | Dragačevo | |||||
23.04
16:00
Jedinstvo
Gorušica
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Gorušica | |||||
23.04
16:00
Morava
Sloga
3
3
|
23.04.2023 16:00 | Morava | 3 : 3 | Sloga |
23.04
Pavlovac
FSU Južna pruga
1
1
|
23.04.2023 | Pavlovac | 1 : 1 | FSU Južna pruga | |||||
23.04
Mineralac
BSK Bujanovac
5
0
|
23.04.2023 | Mineralac | 5 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
23.04
Dinamo (V)
Torpedo 1973
|
23.04.2023 | Dinamo (V) | : | Torpedo 1973 | |||||
23.04
Mladost (B)
SU Dinamo Jug
2
3
|
23.04.2023 | Mladost (B) | 2 : 3 | SU Dinamo Jug | |||||
23.04
Levosoje
Vihor
3
2
|
23.04.2023 | Levosoje | 3 : 2 | Vihor | |||||
23.04
Čelik
OFK AS
4
1
|
23.04.2023 | Čelik | 4 : 1 | OFK AS |
23.04
16:30
Jug Bogdan
Dobrič
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Jug Bogdan | 1 : 2 | Dobrič | |||||
23.04
16:30
Partizanski put
Borac
1
5
|
23.04.2023 16:30 | Partizanski put | 1 : 5 | Borac | |||||
23.04
16:30
Polet
Jastrebac
0
9
|
23.04.2023 16:30 | Polet | 0 : 9 | Jastrebac | |||||
23.04
16:30
Omladinac
Kosovac
2
3
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Kosovac |
23.04
Kusce
Glama
3
5
|
23.04.2023 | Kusce | 3 : 5 | Glama |
23.04
16:30
BSK
Kula
5
0
|
23.04.2023 16:30 | BSK | 5 : 0 | Kula | |||||
23.04
16:30
Polet (R)
Radnički (S)
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Polet (R) | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
23.04
16:30
Telečka
Dinamo 1923
1
9
|
23.04.2023 16:30 | Telečka | 1 : 9 | Dinamo 1923 | |||||
23.04
16:30
Aleksa Šantić
Zadrugar
9
1
|
23.04.2023 16:30 | Aleksa Šantić | 9 : 1 | Zadrugar | |||||
23.04
16:30
Omladinac (B)
Terekveš
3
1
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac (B) | 3 : 1 | Terekveš | |||||
23.04
16:30
Omladinac (D)
Polet (S)
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac (D) | 1 : 3 | Polet (S) |
23.04
17:00
Kamenorezac 76
Beli Orlovi
2
1
|
23.04.2023 17:00 | Kamenorezac 76 | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
23.04
17:00
Vinogradar
Jezero 2017
4
0
|
23.04.2023 17:00 | Vinogradar | 4 : 0 | Jezero 2017 | |||||
23.04
17:00
Mladost (DK)
Ribnik
6
0
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (DK) | 6 : 0 | Ribnik | |||||
23.04
17:00
Garevina
Borac
0
0
|
23.04.2023 17:00 | Garevina | 0 : 0 | Borac | |||||
23.04
17:00
Mladost (T)
OFK Kopaonik 1931
2
3
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (T) | 2 : 3 | OFK Kopaonik 1931 | |||||
23.04
17:00
Omladinac
Velika Drenova
0
0
|
23.04.2023 17:00 | Omladinac | 0 : 0 | Velika Drenova |
23.04
16:30
Stari Tamiš
BSK Bavanište
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Stari Tamiš | 1 : 3 | BSK Bavanište | |||||
23.04
16:30
Mladost
Mundial
0
1
|
23.04.2023 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Mundial | |||||
23.04
16:30
Omladinac (D)
Proleter
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Proleter | |||||
23.04
16:30
Omladinac (O)
Jugoslavija
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac (O) | 1 : 1 | Jugoslavija | |||||
23.04
16:30
Radnički
Budućnost
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Radnički | 3 : 0 | Budućnost |
23.04
16:00
Pambukovica
Šarbane
2
1
|
23.04.2023 16:00 | Pambukovica | 2 : 1 | Šarbane | |||||
23.04
16:00
OFK Stublenica
Pepeljevac
0
4
|
23.04.2023 16:00 | OFK Stublenica | 0 : 4 | Pepeljevac | |||||
23.04
11:00
Omladinac (K)
Polet (T)
4
2
|
23.04.2023 11:00 | Omladinac (K) | 4 : 2 | Polet (T) | |||||
23.04
16:00
Polet (DL)
Ratkovac
2
2
|
23.04.2023 16:00 | Polet (DL) | 2 : 2 | Ratkovac | |||||
23.04
16:00
Sovljak
Jedinstvo (M)
0
0
|
23.04.2023 16:00 | Sovljak | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
23.04
16:00
OFK Paljuvi
Joševa
2
0
|
23.04.2023 16:00 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Joševa |
23.04
16:30
Naftagas
Lehel
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Naftagas | 2 : 0 | Lehel | |||||
23.04
16:30
Zadrugar
Mladost (BB)
5
1
|
23.04.2023 16:30 | Zadrugar | 5 : 1 | Mladost (BB) | |||||
23.04
16:30
Tamiš
Borac
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Tamiš | 3 : 0 | Borac | |||||
23.04
16:30
OFK Gradnulica
Bilećanin
3
2
|
23.04.2023 16:30 | OFK Gradnulica | 3 : 2 | Bilećanin | |||||
23.04
16:30
Partizan
OFK Klek
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Partizan | 1 : 3 | OFK Klek |
23.04
11:00
Milenko Pavlović
ZSK
1
0
|
23.04.2023 11:00 | Milenko Pavlović | 1 : 0 | ZSK | |||||
23.04
11:00
Stari drugari
Jadar 2013
2
2
|
23.04.2023 11:00 | Stari drugari | 2 : 2 | Jadar 2013 | |||||
23.04
16:00
Ribnikar
Napredak
0
7
|
23.04.2023 16:00 | Ribnikar | 0 : 7 | Napredak | |||||
23.04
11:00
Kolubara 2
Polet
0
2
|
23.04.2023 11:00 | Kolubara 2 | 0 : 2 | Polet | |||||
23.04
11:00
Rakac Stave
Junior Novo Naselje
1
6
|
23.04.2023 11:00 | Rakac Stave | 1 : 6 | Junior Novo Naselje | |||||
23.04
11:00
Kotešica
Tešnjar
2
4
|
23.04.2023 11:00 | Kotešica | 2 : 4 | Tešnjar | |||||
23.04
11:00
Popadić
Mali korak
3
1
|
23.04.2023 11:00 | Popadić | 3 : 1 | Mali korak |
23.04
16:30
Ševac
Banat (I)
3
1
|
23.04.2023 16:30 | Ševac | 3 : 1 | Banat (I) | |||||
23.04
16:30
Polet
Vladimirovac
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Polet | 5 : 0 | Vladimirovac | |||||
23.04
16:30
Banat (D)
Vinogradar
3
1
|
23.04.2023 16:30 | Banat (D) | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
23.04
16:30
Ratar
Partizan
7
0
|
23.04.2023 16:30 | Ratar | 7 : 0 | Partizan | |||||
23.04
16:30
Dunav
Banatul
1
5
|
23.04.2023 16:30 | Dunav | 1 : 5 | Banatul | |||||
23.04
15:30
Karaš (K)
Borac (VS)
0
3
|
23.04.2023 15:30 | Karaš (K) | 0 : 3 | Borac (VS) | |||||
23.04
16:30
Omladinac
Sloga
6
4
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac | 6 : 4 | Sloga |
23.04
16:30
Ljukovo
ČSK Čortanovci
3
2
|
23.04.2023 16:30 | Ljukovo | 3 : 2 | ČSK Čortanovci | |||||
23.04
16:30
Mladost
Napredak
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Napredak | |||||
23.04
16:30
Fruškogorac
Polet (N)
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | Polet (N) | |||||
23.04
16:30
Hajduk 1932
Graničar
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Hajduk 1932 | 1 : 2 | Graničar | |||||
23.04
16:30
Rudar
Krušedol
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Rudar | 1 : 2 | Krušedol | |||||
23.04
16:30
Kameni
Car Uroš
3
3
|
23.04.2023 16:30 | Kameni | 3 : 3 | Car Uroš | |||||
23.04
16:30
Polet (NK)
Sremac
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Polet (NK) | 3 : 0 | Sremac |
23.04
17:00
Obilić
Slanobarac
2
0
|
23.04.2023 17:00 | Obilić | 2 : 0 | Slanobarac | |||||
23.04
17:00
Sofeks
Hajduk (G)
1
0
|
23.04.2023 17:00 | Sofeks | 1 : 0 | Hajduk (G) | |||||
23.04
17:00
Hajduk (Č)
Borac (R)
5
1
|
23.04.2023 17:00 | Hajduk (Č) | 5 : 1 | Borac (R) | |||||
23.04
17:00
Sloga
Proleter 1951
1
7
|
23.04.2023 17:00 | Sloga | 1 : 7 | Proleter 1951 | |||||
23.04
17:00
Čenej
Susek
0
6
|
23.04.2023 17:00 | Čenej | 0 : 6 | Susek | |||||
23.04
17:00
Vinogradar
Železničar NS
1
0
|
23.04.2023 17:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Železničar NS |
23.04
16:30
Ratar
Mladost 1955
1
5
|
23.04.2023 16:30 | Ratar | 1 : 5 | Mladost 1955 | |||||
23.04
11:00
Kraljevo
Rutevac
9
2
|
23.04.2023 11:00 | Kraljevo | 9 : 2 | Rutevac | |||||
23.04
11:00
Jastrebac 2022
Škriljac
2
2
|
23.04.2023 11:00 | Jastrebac 2022 | 2 : 2 | Škriljac | |||||
23.04
11:00
OFK Sloga
Jedinstvo
5
1
|
23.04.2023 11:00 | OFK Sloga | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.04
11:00
Crvena zvezda
Rudar 2016
1
3
|
23.04.2023 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Rudar 2016 |
23.04
15:30
Istok 63
Beljanica
3
0
|
23.04.2023 15:30 | Istok 63 | 3 : 0 | Beljanica | |||||
23.04
17:00
Radnički
Mladost
7
0
|
23.04.2023 17:00 | Radnički | 7 : 0 | Mladost | |||||
23.04
17:00
Pomoravlje
15. Avgust 1950
1
5
|
23.04.2023 17:00 | Pomoravlje | 1 : 5 | 15. Avgust 1950 | |||||
23.04
17:00
Napredak
Resavski Despoti
4
0
|
23.04.2023 17:00 | Napredak | 4 : 0 | Resavski Despoti | |||||
23.04
17:00
Kolonija
Omladinac
7
1
|
23.04.2023 17:00 | Kolonija | 7 : 1 | Omladinac |
23.04
17:00
Mladost (K)
Sinđelić
0
6
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (K) | 0 : 6 | Sinđelić | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo
Ursule
2
2
|
23.04.2023 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Ursule | |||||
23.04
17:00
Sloboda
GFK Strelište
2
1
|
23.04.2023 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | GFK Strelište |
23.04
16:30
Omladinac
Mlada krila
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Mlada krila | |||||
23.04
16:30
Gruža
Mineral 2015
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Gruža | 3 : 0 | Mineral 2015 | |||||
23.04
16:30
Lazac
Zvezda
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Lazac | 2 : 0 | Zvezda | |||||
23.04
16:30
Magnohrom
Kraljevo Hajduk
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Magnohrom | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo (D)
Popovići Vrnjci
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 3 | Popovići Vrnjci | |||||
23.04
16:30
Apolon 2018
Mataruge
7
1
|
23.04.2023 16:30 | Apolon 2018 | 7 : 1 | Mataruge |
23.04
16:30
Napredak
OFK Zeka Buljubaša
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Napredak | 3 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
23.04
16:30
BSK
Erdevik 2017
2
4
|
23.04.2023 16:30 | BSK | 2 : 4 | Erdevik 2017 | |||||
23.04
16:30
OFK Bikić
Graničar
1
1
|
23.04.2023 16:30 | OFK Bikić | 1 : 1 | Graničar | |||||
23.04
10:00
Fruška Gora
LSK
1
5
|
23.04.2023 10:00 | Fruška Gora | 1 : 5 | LSK | |||||
23.04
16:30
Borac (VR)
Borac (R)
0
1
|
23.04.2023 16:30 | Borac (VR) | 0 : 1 | Borac (R) | |||||
23.04
16:30
Srem
Obilić 1993
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Srem | 1 : 2 | Obilić 1993 |
23.04
16:00
Pobeda 1953
Jedinstvo (S)
2
1
|
23.04.2023 16:00 | Pobeda 1953 | 2 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
23.04
16:00
Mlava (ML)
Rade Milošević
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Mlava (ML) | 1 : 2 | Rade Milošević | |||||
23.04
16:00
Polet (SD)
BSK 1924
4
2
|
23.04.2023 16:00 | Polet (SD) | 4 : 2 | BSK 1924 | |||||
23.04
16:00
Bata Bulić
Mladost (K)
0
2
|
23.04.2023 16:00 | Bata Bulić | 0 : 2 | Mladost (K) | |||||
23.04
16:00
Zabrđe 1936
Trgovački
2
2
|
23.04.2023 16:00 | Zabrđe 1936 | 2 : 2 | Trgovački | |||||
23.04
16:00
Borac (V)
Integral
4
1
|
23.04.2023 16:00 | Borac (V) | 4 : 1 | Integral |
23.04
16:00
OFK Braničevo
Beli Orao
1
2
|
23.04.2023 16:00 | OFK Braničevo | 1 : 2 | Beli Orao | |||||
23.04
16:00
Mlava (B)
Mladi Borac
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Mlava (B) | 1 : 2 | Mladi Borac | |||||
23.04
16:00
Dizel
Vojvoda Milenko
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Dizel | 1 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
23.04
16:00
Sloga (L)
Napredak 1934
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Napredak 1934 | |||||
23.04
16:00
Barič
Napredak (P)
4
3
|
23.04.2023 16:00 | Barič | 4 : 3 | Napredak (P) | |||||
23.04
16:00
Polet (V)
Napredak (B)
3
3
|
23.04.2023 16:00 | Polet (V) | 3 : 3 | Napredak (B) |
23.04
17:00
Bačka
OFK Stari Grad
1
1
|
23.04.2023 17:00 | Bačka | 1 : 1 | OFK Stari Grad | |||||
23.04
17:00
Kulpin
Labudnjača
11
0
|
23.04.2023 17:00 | Kulpin | 11 : 0 | Labudnjača | |||||
23.04
17:00
Mladost
Maglić
1
3
|
23.04.2023 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Maglić | |||||
23.04
17:00
Borac
Bački Hajduk
1
4
|
23.04.2023 17:00 | Borac | 1 : 4 | Bački Hajduk | |||||
23.04
17:00
Slavija (B)
Krivanj
0
5
|
23.04.2023 17:00 | Slavija (B) | 0 : 5 | Krivanj |
23.04
16:30
Omladinac
Torpedo
5
2
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac | 5 : 2 | Torpedo | |||||
23.04
16:30
Stojan Lazarac
Bair
3
1
|
23.04.2023 16:30 | Stojan Lazarac | 3 : 1 | Bair | |||||
23.04
16:30
Mladost (MM)
Duško
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Mladost (MM) | 1 : 1 | Duško | |||||
23.04
16:30
Sloga
Milicionar
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Milicionar | |||||
23.04
16:30
Napredak
Budućnost (Z)
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Napredak | 4 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
23.04
16:30
Petlovača
Sloboda
6
2
|
23.04.2023 16:30 | Petlovača | 6 : 2 | Sloboda | |||||
23.04
16:30
Zadrugar
Budućnost (PD)
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Budućnost (PD) |
23.04
16:30
Moravac (G)
Radnički
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Moravac (G) | 3 : 0 | Radnički | |||||
23.04
16:30
Mladi borac
Jedinstvo
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Mladi borac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:30
Bobište
Sloboda
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Bobište | 5 : 0 | Sloboda | |||||
23.04
16:30
Moravac (P)
OFK Brza
5
1
|
23.04.2023 16:30 | Moravac (P) | 5 : 1 | OFK Brza | |||||
23.04
16:30
Šumadija
Progres
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Šumadija | 3 : 0 | Progres | |||||
23.04
16:30
Umac
Real
3
1
|
23.04.2023 16:30 | Umac | 3 : 1 | Real | |||||
23.04
16:30
Bratstvo
Gradac
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Gradac |
23.04
16:30
Radnički (K)
Bobovik
0
4
|
23.04.2023 16:30 | Radnički (K) | 0 : 4 | Bobovik | |||||
23.04
16:30
Dobrava Žabar 2020
Vojvoda Stepa Stepanović
1
5
|
23.04.2023 16:30 | Dobrava Žabar 2020 | 1 : 5 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
23.04
16:30
Pričinović
Šipurske Livade
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Pričinović | 4 : 0 | Šipurske Livade | |||||
23.04
16:30
Mišar
Mladost (PP)
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Mišar | 1 : 1 | Mladost (PP) | |||||
23.04
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Sloga (K)
9
3
|
23.04.2023 16:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 9 : 3 | Sloga (K) | |||||
23.04
16:30
Mrovska
Trešnjevka
3
3
|
23.04.2023 16:30 | Mrovska | 3 : 3 | Trešnjevka |
23.04
16:30
Jedinstvo
7. Juli
6
1
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | 7. Juli | |||||
23.04
16:30
Luk
Hajduk
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Luk | 3 : 0 | Hajduk | |||||
23.04
16:30
Velika Reka
Milan Orlić
1
1
|
23.04.2023 16:30 | Velika Reka | 1 : 1 | Milan Orlić | |||||
23.04
16:30
Jadar 1961
Mladost
3
2
|
23.04.2023 16:30 | Jadar 1961 | 3 : 2 | Mladost | |||||
23.04
16:30
Prva Iskra
Jelav
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Prva Iskra | 2 : 0 | Jelav | |||||
23.04
16:30
Sloga
Cer
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Cer |
23.04
11:00
Kapidžija
BSK
1
0
|
23.04.2023 11:00 | Kapidžija | 1 : 0 | BSK | |||||
23.04
11:00
Bukovica
Konjuh
3
2
|
23.04.2023 11:00 | Bukovica | 3 : 2 | Konjuh | |||||
23.04
11:00
Žabare
Borac
3
7
|
23.04.2023 11:00 | Žabare | 3 : 7 | Borac | |||||
23.04
11:00
Naupare
Gaglovo
5
0
|
23.04.2023 11:00 | Naupare | 5 : 0 | Gaglovo | |||||
23.04
11:00
Kaonik
Padež
2
1
|
23.04.2023 11:00 | Kaonik | 2 : 1 | Padež | |||||
23.04
16:30
Polet
Modrica
4
3
|
23.04.2023 16:30 | Polet | 4 : 3 | Modrica | |||||
23.04
16:30
Makrešane
Pepeljevac 1947
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Makrešane | 3 : 0 | Pepeljevac 1947 |
23.04
16:30
Novi Beograd
Sinđelić 2012
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Novi Beograd | 2 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
23.04
11:30
Rekreativo 011
Železnik 1930
1
6
|
23.04.2023 11:30 | Rekreativo 011 | 1 : 6 | Železnik 1930 | |||||
23.04
16:30
Velika Moštanica
BUSK
2
4
|
23.04.2023 16:30 | Velika Moštanica | 2 : 4 | BUSK | |||||
23.04
16:30
Bežanija
Šumadinac
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Bežanija | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
23.04
10:00
Dedinje
Srem
4
2
|
23.04.2023 10:00 | Dedinje | 4 : 2 | Srem |
23.04
16:30
PKB Kovilovo
Palilulac
4
0
|
23.04.2023 16:30 | PKB Kovilovo | 4 : 0 | Palilulac | |||||
23.04
16:30
Avala 1939
Mladi proleter
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Avala 1939 | 5 : 0 | Mladi proleter | |||||
23.04
16:30
OFK Crvenka
Resnik
1
4
|
23.04.2023 16:30 | OFK Crvenka | 1 : 4 | Resnik |
23.04
16:00
Bukovac
Budućnost 1948
0
0
|
23.04.2023 16:00 | Bukovac | 0 : 0 | Budućnost 1948 | |||||
23.04
16:00
Bačinac
Selevac 1919
3
2
|
23.04.2023 16:00 | Bačinac | 3 : 2 | Selevac 1919 | |||||
23.04
16:00
Udarnik
Glavaš
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Udarnik | 3 : 0 | Glavaš | |||||
23.04
16:00
Cerovac 2013
Novi Mladi borac
6
1
|
23.04.2023 16:00 | Cerovac 2013 | 6 : 1 | Novi Mladi borac |
23.04
16:30
Šumadinac KG
Kragujevac
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Šumadinac KG | 1 : 2 | Kragujevac | |||||
23.04
16:30
Ćava
Azbest 1927
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Ćava | 2 : 1 | Azbest 1927 | |||||
23.04
16:30
Borac (D)
Hajduk Jovanovac
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Borac (D) | 1 : 3 | Hajduk Jovanovac | |||||
23.04
16:30
OFK Žeželj
Vodojaža
4
3
|
23.04.2023 16:30 | OFK Žeželj | 4 : 3 | Vodojaža | |||||
23.04
16:30
Jadran
21. oktobar
0
3
|
23.04.2023 16:30 | Jadran | 0 : 3 | 21. oktobar |
23.04
16:30
OFK Boždarevac
Minel
0
2
|
23.04.2023 16:30 | OFK Boždarevac | 0 : 2 | Minel | |||||
23.04
10:00
Pinosava
OFK Borac
2
3
|
23.04.2023 10:00 | Pinosava | 2 : 3 | OFK Borac |
23.04
16:30
Moravac 1948
Jasenovik 2018
0
1
|
23.04.2023 16:30 | Moravac 1948 | 0 : 1 | Jasenovik 2018 | |||||
23.04
16:30
Vrtište
Spartak
6
3
|
23.04.2023 16:30 | Vrtište | 6 : 3 | Spartak | |||||
23.04
16:30
Supovac
Mezgraja
0
3
|
23.04.2023 16:30 | Supovac | 0 : 3 | Mezgraja | |||||
23.04
16:30
Sloga 1948
OFK Budućnost 2020
4
2
|
23.04.2023 16:30 | Sloga 1948 | 4 : 2 | OFK Budućnost 2020 | |||||
23.04
16:30
OFK Morava 2022
Standard 2021
3
0
|
23.04.2023 16:30 | OFK Morava 2022 | 3 : 0 | Standard 2021 |
23.04
16:30
Terekveš
Roham
2
5
|
23.04.2023 16:30 | Terekveš | 2 : 5 | Roham | |||||
23.04
16:30
Borac
Vojvodina
1
0
|
23.04.2023 16:30 | Borac | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
23.04
16:30
SU Podgrmeč
Proleter
1
0
|
23.04.2023 16:30 | SU Podgrmeč | 1 : 0 | Proleter | |||||
23.04
16:30
1. Oktobar
Napredak
0
4
|
23.04.2023 16:30 | 1. Oktobar | 0 : 4 | Napredak |
23.04
16:30
Tisa
Jadran
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Tisa | 1 : 2 | Jadran | |||||
23.04
16:30
Bačka
Hajduk
7
0
|
23.04.2023 16:30 | Bačka | 7 : 0 | Hajduk | |||||
23.04
16:30
Tromeđa
Graničar
0
5
|
23.04.2023 16:30 | Tromeđa | 0 : 5 | Graničar | |||||
23.04
16:30
Čoka
Slavija
10
0
|
23.04.2023 16:30 | Čoka | 10 : 0 | Slavija |
23.04
16:00
Jedinstvo
Bare
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Bare | |||||
23.04
16:00
Partizan
Borac
0
1
|
23.04.2023 16:00 | Partizan | 0 : 1 | Borac | |||||
23.04
16:00
Mladost (R)
Omladinac
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Mladost (R) | 1 : 2 | Omladinac | |||||
23.04
16:00
Kruševica 1980
Mladost (P)
1
0
|
23.04.2023 16:00 | Kruševica 1980 | 1 : 0 | Mladost (P) |
23.04
11:00
Kalipolje
Jasenica
1
4
|
23.04.2023 11:00 | Kalipolje | 1 : 4 | Jasenica | |||||
23.04
16:00
Kopljari
Tulež
4
1
|
23.04.2023 16:00 | Kopljari | 4 : 1 | Tulež | |||||
23.04
16:00
Partizan 1945
Borac
4
1
|
23.04.2023 16:00 | Partizan 1945 | 4 : 1 | Borac | |||||
23.04
16:00
Gornja Trnava 1938
Gorski Car
2
4
|
23.04.2023 16:00 | Gornja Trnava 1938 | 2 : 4 | Gorski Car | |||||
23.04
16:00
Venčani
Trešnjevica
8
1
|
23.04.2023 16:00 | Venčani | 8 : 1 | Trešnjevica | |||||
23.04
16:00
Mladost
B 2000
6
3
|
23.04.2023 16:00 | Mladost | 6 : 3 | B 2000 |
23.04
16:00
Temac
Napredak
5
0
|
23.04.2023 16:00 | Temac | 5 : 0 | Napredak | |||||
23.04
16:00
Ponor SU
Lokomotiva
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Ponor SU | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
23.04
16:00
Veliki Suvodol
Padež
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Veliki Suvodol | 2 : 0 | Padež |
23.04
13:00
Dobrič 1974
Jugovići 1976
1
5
|
23.04.2023 13:00 | Dobrič 1974 | 1 : 5 | Jugovići 1976 | |||||
23.04
10:00
SU Gradište
Jastrebac
3
9
|
23.04.2023 10:00 | SU Gradište | 3 : 9 | Jastrebac | |||||
23.04
10:00
Lepaja 2018
Arbanasce
0
5
|
23.04.2023 10:00 | Lepaja 2018 | 0 : 5 | Arbanasce |
23.04
16:00
Mladost (G)
Popović
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Mladost (G) | 3 : 0 | Popović | |||||
23.04
16:30
OFK Rogača
Vojvoda
2
1
|
23.04.2023 16:30 | OFK Rogača | 2 : 1 | Vojvoda | |||||
23.04
16:30
Mali Požarevac
Nemenikuće
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Mali Požarevac | 2 : 1 | Nemenikuće |
23.04
11:00
Torpedo
Rekreativo
3
1
|
23.04.2023 11:00 | Torpedo | 3 : 1 | Rekreativo | |||||
23.04
17:00
Duboko
Munja
3
2
|
23.04.2023 17:00 | Duboko | 3 : 2 | Munja | |||||
23.04
17:00
Rvati
Zvezda
1
5
|
23.04.2023 17:00 | Rvati | 1 : 5 | Zvezda |
23.04
17:00
Borac
Polet
1
4
|
23.04.2023 17:00 | Borac | 1 : 4 | Polet | |||||
23.04
11:00
Sloga
OFK Urovci
0
4
|
23.04.2023 11:00 | Sloga | 0 : 4 | OFK Urovci |
23.04
16:30
Jezava
Godomin
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Jezava | 2 : 0 | Godomin | |||||
23.04
16:30
Badljevica
Landol
4
3
|
23.04.2023 16:30 | Badljevica | 4 : 3 | Landol | |||||
23.04
16:30
Stari Hrast 2018
Železničar 1930
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Stari Hrast 2018 | 2 : 1 | Železničar 1930 | |||||
23.04
16:30
Lunjevac
Vožd 2020
4
0
|
23.04.2023 16:30 | Lunjevac | 4 : 0 | Vožd 2020 | |||||
23.04
16:30
Budućnost
Ravni Gaj
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Ravni Gaj |
23.04
16:30
Bikovo
Elektrovojvodina
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Bikovo | 1 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
23.04
16:30
Žednik
Hajduk 1950
0
0
|
23.04.2023 16:30 | Žednik | 0 : 0 | Hajduk 1950 | |||||
23.04
16:30
Palić
Lokomotiva
3
4
|
23.04.2023 16:30 | Palić | 3 : 4 | Lokomotiva | |||||
23.04
16:30
OFK Mala Bosna 2015
SFU Graničar 024
4
2
|
23.04.2023 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 4 : 2 | SFU Graničar 024 | |||||
23.04
16:30
Solid
Vinogradar
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Solid | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
23.04
16:30
Čantavir
Kelebijska šuma
6
3
|
23.04.2023 16:30 | Čantavir | 6 : 3 | Kelebijska šuma |
23.04
16:00
Udarnik
Sloga
1
3
|
23.04.2023 16:00 | Udarnik | 1 : 3 | Sloga | |||||
23.04
16:00
Bresje Superior
Omladinac
0
3
|
23.04.2023 16:00 | Bresje Superior | 0 : 3 | Omladinac |
23.04
11:00
Jelica
Gradina
8
1
|
23.04.2023 11:00 | Jelica | 8 : 1 | Gradina | |||||
23.04
16:30
Devići
Vrelo
3
2
|
23.04.2023 16:30 | Devići | 3 : 2 | Vrelo | |||||
23.04
16:30
Voćar
Bratstvo
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Voćar | 5 : 0 | Bratstvo |
23.04
16:30
Morava
Planinac
1
4
|
23.04.2023 16:30 | Morava | 1 : 4 | Planinac | |||||
23.04
16:30
Vujan
Remont
0
2
|
23.04.2023 16:30 | Vujan | 0 : 2 | Remont | |||||
23.04
16:30
Mršinci
Lugovi
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Mršinci | 2 : 0 | Lugovi | |||||
23.04
16:30
Budućnost
Malba
2
4
|
23.04.2023 16:30 | Budućnost | 2 : 4 | Malba | |||||
23.04
16:30
Gaučosi
Tigrovi Mija Gold
2
2
|
23.04.2023 16:30 | Gaučosi | 2 : 2 | Tigrovi Mija Gold |
23.04
16:30
Bačka
Proleter
0
3
|
23.04.2023 16:30 | Bačka | 0 : 3 | Proleter | |||||
23.04
16:30
Mladost
Eđšeg
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Eđšeg | |||||
23.04
16:30
Slavija
Pobeda
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Slavija | 3 : 0 | Pobeda |
23.04
16:30
Pobeda
Napredak
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Pobeda | 3 : 0 | Napredak | |||||
23.04
13:30
Knjaz
Dobrinjac
1
0
|
23.04.2023 13:30 | Knjaz | 1 : 0 | Dobrinjac | |||||
23.04
16:30
Duškovci
Glumač
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Duškovci | 2 : 1 | Glumač | |||||
23.04
11:00
Trešnjica
Plavi Tok
2
2
|
23.04.2023 11:00 | Trešnjica | 2 : 2 | Plavi Tok |
23.04
16:00
Marina Kutina
10. februar
5
2
|
23.04.2023 16:00 | Marina Kutina | 5 : 2 | 10. februar |
23.04
16:30
OFK Sikole
SFU Rudar 1934
1
7
|
23.04.2023 16:30 | OFK Sikole | 1 : 7 | SFU Rudar 1934 | |||||
23.04
16:30
OFK Tamnič
BSK 1934
3
0
|
23.04.2023 16:30 | OFK Tamnič | 3 : 0 | BSK 1934 | |||||
23.04
11:00
Vrelo
Mladost
2
6
|
23.04.2023 11:00 | Vrelo | 2 : 6 | Mladost |
23.04
17:00
Mladost
Palilulac
3
0
|
23.04.2023 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Palilulac | |||||
23.04
14:30
Sloboda 2013
Rtanj
1
3
|
23.04.2023 14:30 | Sloboda 2013 | 1 : 3 | Rtanj | |||||
23.04
17:00
Slemen
Sokograd
4
0
|
23.04.2023 17:00 | Slemen | 4 : 0 | Sokograd |
23.04
16:30
Dinamo
PIK
0
1
|
23.04.2023 16:30 | Dinamo | 0 : 1 | PIK | |||||
23.04
16:30
Graničar
Sport
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Graničar | 5 : 0 | Sport | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo
Jedinstvo Lemeš
4
1
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Jedinstvo Lemeš |
23.04
14:00
Šampion 2013
OFK Orašje 1960
0
2
|
23.04.2023 14:00 | Šampion 2013 | 0 : 2 | OFK Orašje 1960 | |||||
23.04
17:00
Gradac
Stara Čaršija
0
3
|
23.04.2023 17:00 | Gradac | 0 : 3 | Stara Čaršija |
23.04
16:30
Radnički
Zlatica
3
4
|
23.04.2023 16:30 | Radnički | 3 : 4 | Zlatica | |||||
23.04
16:30
Proleter 2006
Jedinstvo 2014
0
4
|
23.04.2023 16:30 | Proleter 2006 | 0 : 4 | Jedinstvo 2014 | |||||
23.04
16:30
Sloga
KSK Konak 1926
1
3
|
23.04.2023 16:30 | Sloga | 1 : 3 | KSK Konak 1926 |
23.04
11:00
Jadar (S)
Gradilište (L)
7
3
|
23.04.2023 11:00 | Jadar (S) | 7 : 3 | Gradilište (L) | |||||
23.04
11:00
Granit
Paskovac
1
4
|
23.04.2023 11:00 | Granit | 1 : 4 | Paskovac | |||||
23.04
11:00
Sinđelić
Vuk
3
2
|
23.04.2023 11:00 | Sinđelić | 3 : 2 | Vuk | |||||
23.04
11:00
Mladost (DD)
Stolice
3
0
|
23.04.2023 11:00 | Mladost (DD) | 3 : 0 | Stolice | |||||
23.04
11:00
Sloga
Mladost (B)
0
4
|
23.04.2023 11:00 | Sloga | 0 : 4 | Mladost (B) | |||||
23.04
11:00
Krajišnici
Respekt
2
4
|
23.04.2023 11:00 | Krajišnici | 2 : 4 | Respekt | |||||
23.04
11:00
Jadar 07
Mladost (L)
8
0
|
23.04.2023 11:00 | Jadar 07 | 8 : 0 | Mladost (L) |
23.04
11:00
Belpos
Dobrava
8
1
|
23.04.2023 11:00 | Belpos | 8 : 1 | Dobrava | |||||
23.04
16:30
Torpedo
Polet
2
4
|
23.04.2023 16:30 | Torpedo | 2 : 4 | Polet | |||||
23.04
16:30
Verko
Hajduk
2
0
|
23.04.2023 16:30 | Verko | 2 : 0 | Hajduk |
23.04
11:00
OFK Takovo
Zvizdar
1
3
|
23.04.2023 11:00 | OFK Takovo | 1 : 3 | Zvizdar | |||||
23.04
11:00
Vukona
Vrelo
1
4
|
23.04.2023 11:00 | Vukona | 1 : 4 | Vrelo | |||||
23.04
11:00
Gunjevac
Dokmir
1
5
|
23.04.2023 11:00 | Gunjevac | 1 : 5 | Dokmir | |||||
23.04
11:00
Strelac 001
Brezovica
2
3
|
23.04.2023 11:00 | Strelac 001 | 2 : 3 | Brezovica |
23.04
11:00
Kalenić
Sloga
1
1
|
23.04.2023 11:00 | Kalenić | 1 : 1 | Sloga | |||||
23.04
11:00
Tamnava
Brgule
4
2
|
23.04.2023 11:00 | Tamnava | 4 : 2 | Brgule |
23.04
Mladost
Crnča
8
3
|
23.04.2023 | Mladost | 8 : 3 | Crnča | |||||
23.04
Selanac
Grabovica
3
1
|
23.04.2023 | Selanac | 3 : 1 | Grabovica |
23.04
17:00
Omladinac
Belica
6
2
|
23.04.2023 17:00 | Omladinac | 6 : 2 | Belica | |||||
23.04
17:00
Dražmirovac
Domaćin
2
1
|
23.04.2023 17:00 | Dražmirovac | 2 : 1 | Domaćin | |||||
23.04
17:00
SFK Glogovac
Lipar
3
1
|
23.04.2023 17:00 | SFK Glogovac | 3 : 1 | Lipar |
23.04
16:30
Tempo
Slavia
7
1
|
23.04.2023 16:30 | Tempo | 7 : 1 | Slavia | |||||
23.04
16:30
Vojvodina
Pobeda
5
1
|
23.04.2023 16:30 | Vojvodina | 5 : 1 | Pobeda | |||||
23.04
16:30
Borac (P)
Borac (S)
0
3
|
23.04.2023 16:30 | Borac (P) | 0 : 3 | Borac (S) | |||||
23.04
16:30
Jedinstvo
Voja Gačić
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Voja Gačić |
23.04
11:00
Proleter
Metaloplastika 2006
1
4
|
23.04.2023 11:00 | Proleter | 1 : 4 | Metaloplastika 2006 | |||||
23.04
11:00
Partizan
Culjković
1
5
|
23.04.2023 11:00 | Partizan | 1 : 5 | Culjković | |||||
23.04
11:00
Sloga
Roma - Odžino selo
4
1
|
23.04.2023 11:00 | Sloga | 4 : 1 | Roma - Odžino selo |
23.04
11:00
Borac BTG
Rankovac
0
5
|
23.04.2023 11:00 | Borac BTG | 0 : 5 | Rankovac | |||||
23.04
11:00
Zablaće
Mladost (Sv)
2
1
|
23.04.2023 11:00 | Zablaće | 2 : 1 | Mladost (Sv) | |||||
23.04
11:00
Galeb
Korman
2
1
|
23.04.2023 11:00 | Galeb | 2 : 1 | Korman | |||||
23.04
11:00
Bojić
Jedinstvo
0
2
|
23.04.2023 11:00 | Bojić | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.04
11:00
Mladost (Sl)
Rudar
1
8
|
23.04.2023 11:00 | Mladost (Sl) | 1 : 8 | Rudar |
23.04
20:00
Proleter 1936
Junkovac
1
2
|
23.04.2023 20:00 | Proleter 1936 | 1 : 2 | Junkovac | |||||
23.04
11:00
Maskar
ZT Gorovič
3
0
|
23.04.2023 11:00 | Maskar | 3 : 0 | ZT Gorovič | |||||
23.04
11:00
Šumadinac
Budućnost MI
4
1
|
23.04.2023 11:00 | Šumadinac | 4 : 1 | Budućnost MI | |||||
23.04
11:00
Krćevac 04
Budućnost (B)
1
4
|
23.04.2023 11:00 | Krćevac 04 | 1 : 4 | Budućnost (B) |
23.04
13:00
Ivanča
Kosmajac
1
1
|
23.04.2023 13:00 | Ivanča | 1 : 1 | Kosmajac | |||||
23.04
15:00
Selo Mladenovac
Sloga
0
5
|
23.04.2023 15:00 | Selo Mladenovac | 0 : 5 | Sloga | |||||
23.04
17:00
Borac
Vlaška
0
5
|
23.04.2023 17:00 | Borac | 0 : 5 | Vlaška | |||||
23.04
16:30
Napredak
Markovac
6
0
|
23.04.2023 16:30 | Napredak | 6 : 0 | Markovac |
23.04
11:00
Mladost (DB)
ŠFU Derbi 2016
0
2
|
23.04.2023 11:00 | Mladost (DB) | 0 : 2 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
23.04
11:00
Rudar 1973
Jašunja
3
0
|
23.04.2023 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 0 | Jašunja | |||||
23.04
11:00
Todorovce
Napredak
3
0
|
23.04.2023 11:00 | Todorovce | 3 : 0 | Napredak | |||||
23.04
11:00
Marjan MB
Badince
5
5
|
23.04.2023 11:00 | Marjan MB | 5 : 5 | Badince | |||||
23.04
11:00
Gornje Sinkovce
Morava
0
2
|
23.04.2023 11:00 | Gornje Sinkovce | 0 : 2 | Morava | |||||
23.04
11:00
Turekovac
Atletiko
3
1
|
23.04.2023 11:00 | Turekovac | 3 : 1 | Atletiko |
23.04
16:30
Dunav
27. Oktobar
1
0
|
23.04.2023 16:30 | Dunav | 1 : 0 | 27. Oktobar | |||||
23.04
16:30
Borac
Sloga (M)
2
3
|
23.04.2023 16:30 | Borac | 2 : 3 | Sloga (M) | |||||
23.04
16:30
Sloga (K)
Planinac
0
4
|
23.04.2023 16:30 | Sloga (K) | 0 : 4 | Planinac |
23.04
16:30
Fruškogorac
Jedinstvo (P)
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Fruškogorac | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
23.04
16:30
Hrtkovci
Donji Petrovci
5
0
|
23.04.2023 16:30 | Hrtkovci | 5 : 0 | Donji Petrovci |
23.04
11:00
Dvorane
Mladost VPD
6
0
|
23.04.2023 11:00 | Dvorane | 6 : 0 | Mladost VPD | |||||
23.04
11:00
Grkljane
Kruševica
3
2
|
23.04.2023 11:00 | Grkljane | 3 : 2 | Kruševica | |||||
23.04
11:00
Polet
Drugari
6
1
|
23.04.2023 11:00 | Polet | 6 : 1 | Drugari |
23.04
11:00
Stara Čaršija
Budućnost
2
2
|
23.04.2023 11:00 | Stara Čaršija | 2 : 2 | Budućnost | |||||
23.04
11:00
Biljanovac
Partizan
0
1
|
23.04.2023 11:00 | Biljanovac | 0 : 1 | Partizan |
23.04
17:00
Sloga Obrva
Morava
1
3
|
23.04.2023 17:00 | Sloga Obrva | 1 : 3 | Morava | |||||
23.04
17:00
Vrnjačka Banja
Mladost 1981
3
1
|
23.04.2023 17:00 | Vrnjačka Banja | 3 : 1 | Mladost 1981 | |||||
23.04
17:00
Stubal
Šumadija
4
0
|
23.04.2023 17:00 | Stubal | 4 : 0 | Šumadija | |||||
23.04
17:00
Mladost 1925
Zgodačica
7
0
|
23.04.2023 17:00 | Mladost 1925 | 7 : 0 | Zgodačica |
23.04
16:00
Vučak
Zeppelin 026
0
6
|
23.04.2023 16:00 | Vučak | 0 : 6 | Zeppelin 026 | |||||
23.04
16:00
OFK Slavija
Petrijevac
0
2
|
23.04.2023 16:00 | OFK Slavija | 0 : 2 | Petrijevac | |||||
23.04
16:00
Kolarac
Šumadinac
5
0
|
23.04.2023 16:00 | Kolarac | 5 : 0 | Šumadinac | |||||
23.04
16:00
Drugovac
Vrbovac
0
2
|
23.04.2023 16:00 | Drugovac | 0 : 2 | Vrbovac |
23.04
16:30
Vitez
Mladost 1935
|
23.04.2023 16:30 | Vitez | : | Mladost 1935 | |||||
23.04
16:30
OFK Brestač
Lovac
|
23.04.2023 16:30 | OFK Brestač | : | Lovac |
23.04
17:00
Heroj
Potočac
4
1
|
23.04.2023 17:00 | Heroj | 4 : 1 | Potočac | |||||
23.04
17:00
Mladost (GM)
Moravac
1
3
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (GM) | 1 : 3 | Moravac | |||||
23.04
17:00
BSK
Popovac
0
1
|
23.04.2023 17:00 | BSK | 0 : 1 | Popovac | |||||
23.04
17:00
ISK Izvor
Sloboda
1
2
|
23.04.2023 17:00 | ISK Izvor | 1 : 2 | Sloboda | |||||
23.04
17:00
Budućnost
Železničar
4
2
|
23.04.2023 17:00 | Budućnost | 4 : 2 | Železničar | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo
Razvitak
3
3
|
23.04.2023 17:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Razvitak |
23.04
16:30
OFK Bingula
Sremac
5
1
|
23.04.2023 16:30 | OFK Bingula | 5 : 1 | Sremac | |||||
23.04
16:30
Bratstvo
Graničar
|
23.04.2023 16:30 | Bratstvo | : | Graničar | |||||
23.04
16:30
Omladinac
Borac
4
5
|
23.04.2023 16:30 | Omladinac | 4 : 5 | Borac | |||||
23.04
16:30
Jednota
Jedinstvo
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Jednota | 1 : 2 | Jedinstvo |
23.04
16:30
Šumadija
Arsenal 1930
0
2
|
23.04.2023 16:30 | Šumadija | 0 : 2 | Arsenal 1930 | |||||
23.04
12:00
Borba
Napredak Mainić
2
1
|
23.04.2023 12:00 | Borba | 2 : 1 | Napredak Mainić | |||||
23.04
16:30
Dobrača
Apolon 4
1
6
|
23.04.2023 16:30 | Dobrača | 1 : 6 | Apolon 4 | |||||
23.04
16:30
Seljak
Kremenac
7
1
|
23.04.2023 16:30 | Seljak | 7 : 1 | Kremenac | |||||
23.04
16:30
Bukorovac
OFK Bagremar
6
0
|
23.04.2023 16:30 | Bukorovac | 6 : 0 | OFK Bagremar |
23.04
16:30
Planinac
Trgovački
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Planinac | 1 : 2 | Trgovački | |||||
23.04
16:30
Sloboda
Sloga (Č)
9
0
|
23.04.2023 16:30 | Sloboda | 9 : 0 | Sloga (Č) | |||||
23.04
16:30
OFK Sparta
Sloga (Z)
5
1
|
23.04.2023 16:30 | OFK Sparta | 5 : 1 | Sloga (Z) | |||||
23.04
16:30
Napredak 2021
OFK Bosut
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Napredak 2021 | 1 : 2 | OFK Bosut |
23.04
10:00
Beli Orlovi
Bečevica
2
3
|
23.04.2023 10:00 | Beli Orlovi | 2 : 3 | Bečevica |
23.04
16:00
Lukavac
Sloga
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Lukavac | 1 : 2 | Sloga | |||||
23.04
16:00
OFK Povlen
Mladost
3
2
|
23.04.2023 16:00 | OFK Povlen | 3 : 2 | Mladost | |||||
23.04
11:00
Dračić 2018
Braća Nedić 1804
2
0
|
23.04.2023 11:00 | Dračić 2018 | 2 : 0 | Braća Nedić 1804 | |||||
23.04
16:00
Bujačić
Beloševac
|
23.04.2023 16:00 | Bujačić | : | Beloševac |
23.04
16:00
Borac 2016
Žika Marković Uča
1
4
|
23.04.2023 16:00 | Borac 2016 | 1 : 4 | Žika Marković Uča | |||||
23.04
16:00
Polet
Sloga TOP
3
1
|
23.04.2023 16:00 | Polet | 3 : 1 | Sloga TOP | |||||
23.04
16:00
Usije
Baštovan 2015
1
1
|
23.04.2023 16:00 | Usije | 1 : 1 | Baštovan 2015 | |||||
23.04
16:00
Pek
Radnički
1
4
|
23.04.2023 16:00 | Pek | 1 : 4 | Radnički |
23.04
11:00
Omladinac
Radnik
6
1
|
23.04.2023 11:00 | Omladinac | 6 : 1 | Radnik | |||||
23.04
11:00
OFK Napredak 1933
Napredak
16
0
|
23.04.2023 11:00 | OFK Napredak 1933 | 16 : 0 | Napredak | |||||
23.04
11:00
Gorki
Mladost
3
1
|
23.04.2023 11:00 | Gorki | 3 : 1 | Mladost |
23.04
16:30
Vojvodina
Crvena zvezda
3
1
|
23.04.2023 16:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.04
16:30
Dobrica
Solunac
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Dobrica | 3 : 0 | Solunac | |||||
23.04
16:30
Rapid
Janošik
1
2
|
23.04.2023 16:30 | Rapid | 1 : 2 | Janošik |
23.04
18:00
Banat
Vojvodina
3
0
|
23.04.2023 18:00 | Banat | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
23.04
16:30
Hajduk
Pobeda
4
2
|
23.04.2023 16:30 | Hajduk | 4 : 2 | Pobeda | |||||
23.04
16:30
Vitorul
Borac
7
1
|
23.04.2023 16:30 | Vitorul | 7 : 1 | Borac |
23.04
16:00
Margum
Sloga 1932
4
0
|
23.04.2023 16:00 | Margum | 4 : 0 | Sloga 1932 | |||||
23.04
16:00
Sopot
Moravac 1933
1
11
|
23.04.2023 16:00 | Sopot | 1 : 11 | Moravac 1933 | |||||
23.04
16:00
Morava 1932
Mip Majdan
3
1
|
23.04.2023 16:00 | Morava 1932 | 3 : 1 | Mip Majdan |
23.04
16:00
Proleter
Sloga (D)
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Proleter | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
23.04
16:00
Zemljoradnik 1932
Metalac
2
0
|
23.04.2023 16:00 | Zemljoradnik 1932 | 2 : 0 | Metalac | |||||
23.04
16:00
Pobeda
Stig
3
0
|
23.04.2023 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Stig |
23.04
17:00
Napredak
Lipovica
3
0
|
23.04.2023 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Lipovica |
23.04
16:00
Napredak
Pobeda 1938
3
1
|
23.04.2023 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Pobeda 1938 | |||||
23.04
16:00
Mladost 1936
Feniks
6
1
|
23.04.2023 16:00 | Mladost 1936 | 6 : 1 | Feniks | |||||
23.04
16:00
Crvena zvezda
Grizli doo
2
2
|
23.04.2023 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Grizli doo |
23.04
11:00
Proleter
Stepanje
1
7
|
23.04.2023 11:00 | Proleter | 1 : 7 | Stepanje | |||||
23.04
11:00
Babajić
Kolubara Gaj
4
0
|
23.04.2023 11:00 | Babajić | 4 : 0 | Kolubara Gaj | |||||
23.04
11:00
Mali Borak
Izviđač
3
1
|
23.04.2023 11:00 | Mali Borak | 3 : 1 | Izviđač | |||||
23.04
11:00
Mladost (V)
Mladost (L)
2
0
|
23.04.2023 11:00 | Mladost (V) | 2 : 0 | Mladost (L) |
23.04
11:00
Misača
Šamot
0
6
|
23.04.2023 11:00 | Misača | 0 : 6 | Šamot | |||||
23.04
11:00
Brezovac
Vrbica
2
1
|
23.04.2023 11:00 | Brezovac | 2 : 1 | Vrbica |
23.04
11:00
Udarnik 2015
Soko
4
1
|
23.04.2023 11:00 | Udarnik 2015 | 4 : 1 | Soko |
23.04
17:00
OFK Radnički
Mladost (Č)
1
2
|
23.04.2023 17:00 | OFK Radnički | 1 : 2 | Mladost (Č) | |||||
23.04
17:00
Bistrica
OFK Polet
4
3
|
23.04.2023 17:00 | Bistrica | 4 : 3 | OFK Polet | |||||
23.04
17:00
Mladost (C)
TEK Sloga
4
3
|
23.04.2023 17:00 | Mladost (C) | 4 : 3 | TEK Sloga |
23.04
17:00
Sloga
OFK Burovo
1
1
|
23.04.2023 17:00 | Sloga | 1 : 1 | OFK Burovo | |||||
23.04
17:00
Strmovo
BSK
5
6
|
23.04.2023 17:00 | Strmovo | 5 : 6 | BSK |
23.04
11:00
Radnik
Napredak (T)
2
4
|
23.04.2023 11:00 | Radnik | 2 : 4 | Napredak (T) |
23.04
16:00
Proleter
Jedinstvo
3
5
|
23.04.2023 16:00 | Proleter | 3 : 5 | Jedinstvo | |||||
23.04
16:00
BSK
Mladost
4
4
|
23.04.2023 16:00 | BSK | 4 : 4 | Mladost | |||||
23.04
16:00
Sloga
Budućnost
1
2
|
23.04.2023 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Budućnost |
23.04
20:30
Velež
Zrinjski
0
1
|
23.04.2023 20:30 | Velež | 0 : 1 | Zrinjski | |||||
23.04
18:00
Sarajevo
Tuzla City
1
0
|
23.04.2023 18:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Tuzla City | |||||
23.04
16:00
Posušje
Leotar
1
0
|
23.04.2023 16:00 | Posušje | 1 : 0 | Leotar |
23.04
16:30
Omarska
Tekstilac
0
0
|
23.04.2023 16:30 | Omarska | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
23.04
16:30
Sloboda (MG)
Drina
2
1
|
23.04.2023 16:30 | Sloboda (MG) | 2 : 1 | Drina |
23.04
17:00
Simm-Bau
Goražde
0
0
|
23.04.2023 17:00 | Simm-Bau | 0 : 0 | Goražde | |||||
23.04
17:00
Radnik
Budućnost
2
1
|
23.04.2023 17:00 | Radnik | 2 : 1 | Budućnost | |||||
23.04
17:00
Mladost
GOŠK
1
1
|
23.04.2023 17:00 | Mladost | 1 : 1 | GOŠK | |||||
23.04
17:00
Radnički
Tomislav
0
1
|
23.04.2023 17:00 | Radnički | 0 : 1 | Tomislav | |||||
23.04
17:00
Jedinstvo
Tošk
1
2
|
23.04.2023 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Tošk | |||||
23.04
17:00
Stupčanica
Rudar
2
0
|
23.04.2023 17:00 | Stupčanica | 2 : 0 | Rudar | |||||
23.04
17:00
Travnik
Bratstvo
2
1
|
23.04.2023 17:00 | Travnik | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
23.04
17:00
Zvijezda
Gradina
1
0
|
23.04.2023 17:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Gradina |
23.04
19:00
Dečić
OFK Petrovac
3
0
|
23.04.2023 19:00 | Dečić | 3 : 0 | OFK Petrovac | |||||
23.04
20:00
Budućnost
Rudar
2
1
|
23.04.2023 20:00 | Budućnost | 2 : 1 | Rudar | |||||
23.04
18:00
Iskra
Sutjeska
0
2
|
23.04.2023 18:00 | Iskra | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
23.04
13:00
Mornar
Arsenal
0
1
|
23.04.2023 13:00 | Mornar | 0 : 1 | Arsenal | |||||
23.04
16:00
Jezero
Jedinstvo
2
1
|
23.04.2023 16:00 | Jezero | 2 : 1 | Jedinstvo |
23.04
15:00
AFC Bournemouth
West Ham United
0
4
|
23.04.2023 15:00 | AFC Bournemouth | 0 : 4 | West Ham United | |||||
23.04
15:00
Newcastle United
Tottenham Hotspur
6
1
|
23.04.2023 15:00 | Newcastle United | 6 : 1 | Tottenham Hotspur |
23.04
17:30
Bayer 04 Leverkusen
RB Leipzig
2
0
|
23.04.2023 17:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 0 | RB Leipzig | |||||
23.04
19:30
Borussia M'gladbach
1. FC Union Berlin
0
1
|
23.04.2023 19:30 | Borussia M'gladbach | 0 : 1 | 1. FC Union Berlin | |||||
23.04
15:30
SC Freiburg
FC Schalke 04
4
0
|
23.04.2023 15:30 | SC Freiburg | 4 : 0 | FC Schalke 04 |
23.04
15:00
AC Ajaccio
Stade Brestois 29
0
0
|
23.04.2023 15:00 | AC Ajaccio | 0 : 0 | Stade Brestois 29 | |||||
23.04
15:00
FC Nantes
Troyes
2
2
|
23.04.2023 15:00 | FC Nantes | 2 : 2 | Troyes | |||||
23.04
15:00
Lorient
Toulouse
0
1
|
23.04.2023 15:00 | Lorient | 0 : 1 | Toulouse | |||||
23.04
17:05
Montpellier
Stade Rennais
1
0
|
23.04.2023 17:05 | Montpellier | 1 : 0 | Stade Rennais | |||||
23.04
15:00
OGC Nice
Clermont Foot 63
1
2
|
23.04.2023 15:00 | OGC Nice | 1 : 2 | Clermont Foot 63 | |||||
23.04
20:45
Olympique Lyonnais
Olympique de Marseille
1
2
|
23.04.2023 20:45 | Olympique Lyonnais | 1 : 2 | Olympique de Marseille | |||||
23.04
13:00
Stade de Reims
RC Strasbourg
0
2
|
23.04.2023 13:00 | Stade de Reims | 0 : 2 | RC Strasbourg |
23.04
12:30
Empoli
Inter
0
3
|
23.04.2023 12:30 | Empoli | 0 : 3 | Inter | |||||
23.04
20:45
Juventus
Napoli
0
1
|
23.04.2023 20:45 | Juventus | 0 : 1 | Napoli | |||||
23.04
18:00
Milan
Lecce
2
0
|
23.04.2023 18:00 | Milan | 2 : 0 | Lecce | |||||
23.04
15:00
Monza
Fiorentina
3
2
|
23.04.2023 15:00 | Monza | 3 : 2 | Fiorentina | |||||
23.04
15:00
Udinese
Cremonese
3
0
|
23.04.2023 15:00 | Udinese | 3 : 0 | Cremonese |
23.04
16:15
Barcelona
Atlético Madrid
1
0
|
23.04.2023 16:15 | Barcelona | 1 : 0 | Atlético Madrid | |||||
23.04
14:00
Elche CF
Valencia
0
2
|
23.04.2023 14:00 | Elche CF | 0 : 2 | Valencia | |||||
23.04
18:30
RCD Mallorca
Getafe
3
1
|
23.04.2023 18:30 | RCD Mallorca | 3 : 1 | Getafe | |||||
23.04
21:00
Sevilla
Villarreal
2
1
|
23.04.2023 21:00 | Sevilla | 2 : 1 | Villarreal | |||||
23.04
21:00
UD Almería
Athletic Club
1
2
|
23.04.2023 21:00 | UD Almería | 1 : 2 | Athletic Club |
23.04
15:30
TSC
Sloga
2
2
|
23.04.2023 15:30 | TSC | 2 : 2 | Sloga | |||||
23.04
18:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
2
0
|
23.04.2023 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Radnički 1923 |
23.04
14:30
Prave Dame
Ruma
6
0
|
23.04.2023 14:30 | Prave Dame | 6 : 0 | Ruma | |||||
23.04
11:00
Proleter
Banat
1
2
|
23.04.2023 11:00 | Proleter | 1 : 2 | Banat | |||||
23.04
11:00
Miljakovac
Heroj
1
5
|
23.04.2023 11:00 | Miljakovac | 1 : 5 | Heroj |
23.04
15:00
Breznica
Ekonomist
3
1
|
23.04.2023 15:00 | Breznica | 3 : 1 | Ekonomist |
23.04
12:00
Dinamo 1945
Radnički 1912
5
1
|
23.04.2023 12:00 | Dinamo 1945 | 5 : 1 | Radnički 1912 | |||||
23.04
13:30
Vojvodina
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
23.04.2023 13:30 | Vojvodina | 1 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
23.04
14:00
Mačva
Radnički (V)
1
0
|
23.04.2023 14:00 | Mačva | 1 : 0 | Radnički (V) | |||||
23.04
13:30
Metalac
Sloga (K)
0
2
|
23.04.2023 13:30 | Metalac | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
23.04
13:00
Šumadija 1903
Radnički 1923
4
2
|
23.04.2023 13:00 | Šumadija 1903 | 4 : 2 | Radnički 1923 |
23.04
12:00
Zemun
IMT 2
4
1
|
23.04.2023 12:00 | Zemun | 4 : 1 | IMT 2 | |||||
23.04
18:15
011
Radnički
4
1
|
23.04.2023 18:15 | 011 | 4 : 1 | Radnički |
23.04
11:00
GFK Dubočica
GFK Jagodina
1
3
|
23.04.2023 11:00 | GFK Dubočica | 1 : 3 | GFK Jagodina | |||||
23.04
16:00
Real
Radnički (S)
4
0
|
23.04.2023 16:00 | Real | 4 : 0 | Radnički (S) |
23.04
11:00
Jedinstvo (P)
Knez 2022
0
2
|
23.04.2023 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Knez 2022 | |||||
23.04
13:00
Morava 1918
Radnik
2
0
|
23.04.2023 13:00 | Morava 1918 | 2 : 0 | Radnik |
23.04
10:00
Cement
Podunavac
7
0
|
23.04.2023 10:00 | Cement | 7 : 0 | Podunavac | |||||
23.04
10:00
Omladinac (NB)
Voja Gačić
5
2
|
23.04.2023 10:00 | Omladinac (NB) | 5 : 2 | Voja Gačić | |||||
23.04
15:30
Železničar
Brestač
2
1
|
23.04.2023 15:30 | Železničar | 2 : 1 | Brestač | |||||
23.04
20:00
Podrinje
Radnički (ZR)
3
3
|
23.04.2023 20:00 | Podrinje | 3 : 3 | Radnički (ZR) | |||||
23.04
12:00
Radnički (NP)
Jedinstvo (SP)
6
1
|
23.04.2023 12:00 | Radnički (NP) | 6 : 1 | Jedinstvo (SP) |
23.04
10:00
Vinogradar
OFK Kikinda
1
0
|
23.04.2023 10:00 | Vinogradar | 1 : 0 | OFK Kikinda |
23.04
15:30
Budućnost
Železnik 1930
4
1
|
23.04.2023 15:30 | Budućnost | 4 : 1 | Železnik 1930 | |||||
23.04
15:00
OLE
Zvezdara
10
1
|
23.04.2023 15:00 | OLE | 10 : 1 | Zvezdara | |||||
23.04
16:00
Prva Iskra
Siti Sport Klub
1
1
|
23.04.2023 16:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Siti Sport Klub |
23.04
11:00
RFK Grafičar
Radnički (NB)
3
0
|
23.04.2023 11:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | Radnički (NB) | |||||
23.04
11:00
Partizan
Crvena zvezda
0
1
|
23.04.2023 11:00 | Partizan | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.04
13:00
IMT
Novi Pazar
1
0
|
23.04.2023 13:00 | IMT | 1 : 0 | Novi Pazar |
23.04
11:00
Rad 2
BSK Borča
1
3
|
23.04.2023 11:00 | Rad 2 | 1 : 3 | BSK Borča |
23.04
12:00
Inđija
Spartak ŽK
2
0
|
23.04.2023 12:00 | Inđija | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
23.04
10:00
Mladost (L)
ODR
2
2
|
23.04.2023 10:00 | Mladost (L) | 2 : 2 | ODR |
23.04
11:00
Mačva
Apolon 4
1
0
|
23.04.2023 11:00 | Mačva | 1 : 0 | Apolon 4 | |||||
23.04
13:00
Metalac
Savacijum
3
0
|
23.04.2023 13:00 | Metalac | 3 : 0 | Savacijum | |||||
23.04
11:00
Šumadija 1903
Radnički 1923
1
4
|
23.04.2023 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 4 | Radnički 1923 |
23.04
10:30
Sloga 1924
Sušica
0
9
|
23.04.2023 10:30 | Sloga 1924 | 0 : 9 | Sušica | |||||
23.04
10:00
Radnički 1923
Šumadija (A)
3
1
|
23.04.2023 10:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Šumadija (A) | |||||
23.04
10:00
AF Duljaj
VGSK
1
4
|
23.04.2023 10:00 | AF Duljaj | 1 : 4 | VGSK |
23.04
10:00
Jošanica
Karađorđe
3
2
|
23.04.2023 10:00 | Jošanica | 3 : 2 | Karađorđe |
23.04
16:30
Loznica
Mačva 1929
3
0
|
23.04.2023 16:30 | Loznica | 3 : 0 | Mačva 1929 | |||||
23.04
11:00
Kačer
Vrelo Sport
0
22
|
23.04.2023 11:00 | Kačer | 0 : 22 | Vrelo Sport | |||||
23.04
11:00
Respekt
Železničar
6
0
|
23.04.2023 11:00 | Respekt | 6 : 0 | Železničar |
23.04
10:00
Hajduk 1912
TSC
1
4
|
23.04.2023 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 4 | TSC | |||||
23.04
11:00
AFK
Petrika
1
4
|
23.04.2023 11:00 | AFK | 1 : 4 | Petrika |
23.04
10:00
Sloven
1. Maj
3
0
|
23.04.2023 10:00 | Sloven | 3 : 0 | 1. Maj | |||||
23.04
11:00
Voja Gačić
Dinamo 1945
0
4
|
23.04.2023 11:00 | Voja Gačić | 0 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
23.04
10:00
Partizan
Železničar
0
1
|
23.04.2023 10:00 | Partizan | 0 : 1 | Železničar |
23.04
14:00
Radnički (SM)
Armija SK
2
2
|
23.04.2023 14:00 | Radnički (SM) | 2 : 2 | Armija SK |
23.04
12:00
Budućnost
Zlatibor
2
6
|
23.04.2023 12:00 | Budućnost | 2 : 6 | Zlatibor |
23.04
13:45
Ada
Kolubara
3
5
|
23.04.2023 13:45 | Ada | 3 : 5 | Kolubara | |||||
23.04
10:00
Radnički (NB)
Voždovac
0
1
|
23.04.2023 10:00 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Voždovac | |||||
23.04
13:00
OFK Beograd
011
0
3
|
23.04.2023 13:00 | OFK Beograd | 0 : 3 | 011 |
23.04
13:00
Zvezdara
OFK Mladenovac
1
5
|
23.04.2023 13:00 | Zvezdara | 1 : 5 | OFK Mladenovac |
23.04
10:00
Milutinac
OFK Budućnost
9
0
|
23.04.2023 10:00 | Milutinac | 9 : 0 | OFK Budućnost |
23.04
13:30
Partizan
Crvena zvezda
4
1
|
23.04.2023 13:30 | Partizan | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.04
10:00
Sloga (K)
Spartak ŽK
3
0
|
23.04.2023 10:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Spartak ŽK |
23.04
10:00
ŽAK
Preporod
4
0
|
23.04.2023 10:00 | ŽAK | 4 : 0 | Preporod |
23.04
11:00
Duboko
Crvena Zastava
2
2
|
23.04.2023 11:00 | Duboko | 2 : 2 | Crvena Zastava |
23.04
13:00
Jagodina
Lavice Dubočica
2
6
|
23.04.2023 13:00 | Jagodina | 2 : 6 | Lavice Dubočica | |||||
23.04
11:00
Mašinac
Radnički 2012
2
0
|
23.04.2023 11:00 | Mašinac | 2 : 0 | Radnički 2012 |
23.04
11:30
Brodarac
Radnički (NB)
3
0
|
23.04.2023 11:30 | Brodarac | 3 : 0 | Radnički (NB) | |||||
23.04
16:00
Teleoptik
011
0
0
|
23.04.2023 16:00 | Teleoptik | 0 : 0 | 011 | |||||
23.04
09:00
Rad
OLE
2
1
|
23.04.2023 09:00 | Rad | 2 : 1 | OLE |
23.04
10:00
Radnički (Z)
Proleter 2006
3
0
|
23.04.2023 10:00 | Radnički (Z) | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
23.04
10:00
GFK Sloven
Jedinstvo (SP)
1
1
|
23.04.2023 10:00 | GFK Sloven | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) |
23.04
11:00
Derby 2015
Krila Krajine
2
3
|
23.04.2023 11:00 | Derby 2015 | 2 : 3 | Krila Krajine | |||||
23.04
10:00
Kabel
CFK
4
0
|
23.04.2023 10:00 | Kabel | 4 : 0 | CFK | |||||
23.04
11:00
OFK Bačka
OFK Kikinda
1
2
|
23.04.2023 11:00 | OFK Bačka | 1 : 2 | OFK Kikinda |
23.04
10:00
Borac 1926
GFK Sloboda
3
0
|
23.04.2023 10:00 | Borac 1926 | 3 : 0 | GFK Sloboda | |||||
23.04
13:00
Sunrise Šabac
Apolon 2018
0
6
|
23.04.2023 13:00 | Sunrise Šabac | 0 : 6 | Apolon 2018 | |||||
23.04
11:00
RSK
Šumadija (A)
4
0
|
23.04.2023 11:00 | RSK | 4 : 0 | Šumadija (A) |
23.04
10:00
Radnički 1923
Kiker
|
23.04.2023 10:00 | Radnički 1923 | : | Kiker | |||||
23.04
11:00
Sušica
Bubamara 91
0
0
|
23.04.2023 11:00 | Sušica | 0 : 0 | Bubamara 91 | |||||
23.04
10:00
Apolon 2018
Bane 1931
|
23.04.2023 10:00 | Apolon 2018 | : | Bane 1931 |
23.04
10:00
Borac 1926
Jedinstvo Putevi
|
23.04.2023 10:00 | Borac 1926 | : | Jedinstvo Putevi | |||||
23.04
12:00
Zlatibor
Sloga (P)
1
4
|
23.04.2023 12:00 | Zlatibor | 1 : 4 | Sloga (P) | |||||
23.04
10:00
Spartak 1976
Metalac
4
1
|
23.04.2023 10:00 | Spartak 1976 | 4 : 1 | Metalac | |||||
23.04
10:00
Javor Matis
Sloga (BB)
3
1
|
23.04.2023 10:00 | Javor Matis | 3 : 1 | Sloga (BB) |
23.04
10:00
Plana
OPK Rudar 1933
5
1
|
23.04.2023 10:00 | Plana | 5 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
23.04
11:00
Sloga 33
Mladi radnik 1926
7
1
|
23.04.2023 11:00 | Sloga 33 | 7 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
23.04
10:00
Šumadija (A)
Železničar
|
23.04.2023 10:00 | Šumadija (A) | : | Železničar | |||||
23.04
11:00
Soko 2015
Jasenica 2017
1
1
|
23.04.2023 11:00 | Soko 2015 | 1 : 1 | Jasenica 2017 | |||||
23.04
10:00
Smederevo 1924
Petlić SD 2006
0
2
|
23.04.2023 10:00 | Smederevo 1924 | 0 : 2 | Petlić SD 2006 |
23.04
10:00
Ribnica
POFK Savacium
0
3
|
23.04.2023 10:00 | Ribnica | 0 : 3 | POFK Savacium |
23.04
12:00
OLE
Rad
2
1
|
23.04.2023 12:00 | OLE | 2 : 1 | Rad |
23.04
11:00
Lider MGM
GFK Jagodina
4
3
|
23.04.2023 11:00 | Lider MGM | 4 : 3 | GFK Jagodina | |||||
23.04
13:30
Kopernikus Železničar
Napredak
1
3
|
23.04.2023 13:30 | Kopernikus Železničar | 1 : 3 | Napredak |
23.04
10:00
Sloga
Mladi radnik 1940
5
1
|
23.04.2023 10:00 | Sloga | 5 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
23.04
10:00
Napredak
Železničar Kusadak
0
6
|
23.04.2023 10:00 | Napredak | 0 : 6 | Železničar Kusadak |
23.04
10:00
Cer
Mačva
3
1
|
23.04.2023 10:00 | Cer | 3 : 1 | Mačva |
23.04
14:30
Radnički (O)
Rakovica
3
3
|
23.04.2023 14:30 | Radnički (O) | 3 : 3 | Rakovica | |||||
23.04
08:30
PFK Žarkovo 2000
Bežanija
6
1
|
23.04.2023 08:30 | PFK Žarkovo 2000 | 6 : 1 | Bežanija | |||||
23.04
12:00
Karioke
Torlak
0
1
|
23.04.2023 12:00 | Karioke | 0 : 1 | Torlak | |||||
23.04
10:00
Balkan
Ada
2
0
|
23.04.2023 10:00 | Balkan | 2 : 0 | Ada | |||||
23.04
17:00
BSK
Obilić 1924
2
2
|
23.04.2023 17:00 | BSK | 2 : 2 | Obilić 1924 |
23.04
10:00
DIF
Borac (L)
7
1
|
23.04.2023 10:00 | DIF | 7 : 1 | Borac (L) |
23.04
11:00
Dunavac
OFK Crvenka
3
8
|
23.04.2023 11:00 | Dunavac | 3 : 8 | OFK Crvenka |
23.04
13:30
OFK 019
OFK Bratstvo
7
1
|
23.04.2023 13:30 | OFK 019 | 7 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
23.04
11:00
OFK Knez Lazar
Hajduk Veljko
0
2
|
23.04.2023 11:00 | OFK Knez Lazar | 0 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
23.04
11:00
Radnički
Jedinstvo
7
1
|
23.04.2023 11:00 | Radnički | 7 : 1 | Jedinstvo |
23.04
10:00
Spartak 09
Arena Su
4
0
|
23.04.2023 10:00 | Spartak 09 | 4 : 0 | Arena Su |
23.04
10:00
Zlatar
GFK Sloboda
1
6
|
23.04.2023 10:00 | Zlatar | 1 : 6 | GFK Sloboda | |||||
23.04
11:30
Savinac 1933
ŽFK Jedinstvo Putevi
12
0
|
23.04.2023 11:30 | Savinac 1933 | 12 : 0 | ŽFK Jedinstvo Putevi |
23.04
14:00
Požega
Kraljica Marija
1
1
|
23.04.2023 14:00 | Požega | 1 : 1 | Kraljica Marija | |||||
23.04
12:30
Radnički 1923
Mačva
2
2
|
23.04.2023 12:30 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Mačva | |||||
23.04
16:00
ŽGFK Borac
Požarevac
5
0
|
23.04.2023 16:00 | ŽGFK Borac | 5 : 0 | Požarevac | |||||
23.04
12:00
Plana
Loznica
0
2
|
23.04.2023 12:00 | Plana | 0 : 2 | Loznica |
23.04
09:00
Crvena zvezda
Zvezda B 2018
1
5
|
23.04.2023 09:00 | Crvena zvezda | 1 : 5 | Zvezda B 2018 | |||||
23.04
19:00
Kolubara
Sloga
1
0
|
23.04.2023 19:00 | Kolubara | 1 : 0 | Sloga |
23.04
15:00
Lehel 2019
Voja Gačić
3
1
|
23.04.2023 15:00 | Lehel 2019 | 3 : 1 | Voja Gačić |
23.04
12:00
Kopernikus Železničar
Napredak
0
5
|
23.04.2023 12:00 | Kopernikus Železničar | 0 : 5 | Napredak |
23.04
15:00
Zemun
Milutinac
8
0
|
23.04.2023 15:00 | Zemun | 8 : 0 | Milutinac | |||||
23.04
15:30
IMT
Srem
4
2
|
23.04.2023 15:30 | IMT | 4 : 2 | Srem |
23.04
09:00
Pobednik
Obrenovac 1905
1
7
|
23.04.2023 09:00 | Pobednik | 1 : 7 | Obrenovac 1905 | |||||
23.04
10:00
Skela
Omladinac
3
1
|
23.04.2023 10:00 | Skela | 3 : 1 | Omladinac | |||||
23.04
17:45
Radnički (O)
Zabrežje
3
2
|
23.04.2023 17:45 | Radnički (O) | 3 : 2 | Zabrežje |
23.04
09:30
Fenix
Tika-taka
2
1
|
23.04.2023 09:30 | Fenix | 2 : 1 | Tika-taka |
23.04
11:00
Lazarica
Jedinstvo Putevi
0
8
|
23.04.2023 11:00 | Lazarica | 0 : 8 | Jedinstvo Putevi | |||||
23.04
12:00
Crnokosa
Polimlje
2
1
|
23.04.2023 12:00 | Crnokosa | 2 : 1 | Polimlje | |||||
23.04
14:00
Zlatibor
GFK Sloboda
0
9
|
23.04.2023 14:00 | Zlatibor | 0 : 9 | GFK Sloboda |
23.04
20:15
RFK Grafičar
OFK Crvenka
1
2
|
23.04.2023 20:15 | RFK Grafičar | 1 : 2 | OFK Crvenka | |||||
23.04
10:00
DIV
Beograd 1929
4
0
|
23.04.2023 10:00 | DIV | 4 : 0 | Beograd 1929 |
23.04
15:30
Akademija fudbala Lazarevac
Olimpik
0
7
|
23.04.2023 15:30 | Akademija fudbala Lazarevac | 0 : 7 | Olimpik |
23.04
10:00
Rabona 2020
Žarkovo 2000 - B
1
1
|
23.04.2023 10:00 | Rabona 2020 | 1 : 1 | Žarkovo 2000 - B | |||||
23.04
10:00
Leštane
Milano Stars
3
2
|
23.04.2023 10:00 | Leštane | 3 : 2 | Milano Stars |
23.04
Subotica 10
Spartak
1
3
|
23.04.2023 | Subotica 10 | 1 : 3 | Spartak |
23.04
12:00
Jošanica
FA Sparks
2
5
|
23.04.2023 12:00 | Jošanica | 2 : 5 | FA Sparks |
23.04
10:00
Železničar
Mladi radnik 1926
1
3
|
23.04.2023 10:00 | Železničar | 1 : 3 | Mladi radnik 1926 |
23.04
18:00
Mornar Barsko zlato
Igokea m:tel
74
86
|
23.04.2023 18:00 | Mornar Barsko zlato | 74 : 86 | Igokea m:tel |
23.04
17:00
Vrbas Petrol
Inđija
34
29
|
23.04.2023 17:00 | Vrbas Petrol | 34 : 29 | Inđija | |||||
23.04
16:00
Ub
Lavovi
29
27
|
23.04.2023 16:00 | Ub | 29 : 27 | Lavovi | |||||
23.04
19:30
Sinđelić
Crvenka
29
37
|
23.04.2023 19:30 | Sinđelić | 29 : 37 | Crvenka |
23.04
18:00
Loznica
Kuršumlija
33
29
|
23.04.2023 18:00 | Loznica | 33 : 29 | Kuršumlija |
23.04
18:00
Slavija
Jabuka
30
23
|
23.04.2023 18:00 | Slavija | 30 : 23 | Jabuka | |||||
23.04
19:00
Vojvoda Stepa
Radnički 1958
33
20
|
23.04.2023 19:00 | Vojvoda Stepa | 33 : 20 | Radnički 1958 | |||||
23.04
19:00
Jedinstvo
Metalac
25
28
|
23.04.2023 19:00 | Jedinstvo | 25 : 28 | Metalac |
23.04
18:00
Radnički
Mladenovac
36
26
|
23.04.2023 18:00 | Radnički | 36 : 26 | Mladenovac |
23.04
15:00
Sloga (K)
Jagodina
26
22
|
23.04.2023 15:00 | Sloga (K) | 26 : 22 | Jagodina | |||||
23.04
15:30
Šamot 65 2
Mladost
38
35
|
23.04.2023 15:30 | Šamot 65 2 | 38 : 35 | Mladost | |||||
23.04
18:00
Lokomotiva
Župa 54
34
21
|
23.04.2023 18:00 | Lokomotiva | 34 : 21 | Župa 54 | |||||
23.04
19:00
Paraćin
SPD Radnički 2
42
30
|
23.04.2023 19:00 | Paraćin | 42 : 30 | SPD Radnički 2 |
23.04
17:30
Rtanj
Niška Banja
33
19
|
23.04.2023 17:30 | Rtanj | 33 : 19 | Niška Banja | |||||
23.04
15:00
Dubočica 54 - 2
Sloga (PM)
43
45
|
23.04.2023 15:00 | Dubočica 54 - 2 | 43 : 45 | Sloga (PM) |
23.04
18:00
Senta
Sombor
32
28
|
23.04.2023 18:00 | Senta | 32 : 28 | Sombor | |||||
23.04
20:00
Ruma
PIK Prigrevica
35
31
|
23.04.2023 20:00 | Ruma | 35 : 31 | PIK Prigrevica | |||||
23.04
19:30
Dalmatinac
RA Dinamo
28
38
|
23.04.2023 19:30 | Dalmatinac | 28 : 38 | RA Dinamo |
23.04
18:30
Majdanpek
Rudar 2
30
24
|
23.04.2023 18:30 | Majdanpek | 30 : 24 | Rudar 2 | |||||
23.04
19:00
Đerdap
Sloga 2
10
0
|
23.04.2023 19:00 | Đerdap | 10 : 0 | Sloga 2 |
23.04
12:00
Vukovi 22
BSK Heba
31
24
|
23.04.2023 12:00 | Vukovi 22 | 31 : 24 | BSK Heba | |||||
23.04
18:00
Pirot
Mladost 2012
23
28
|
23.04.2023 18:00 | Pirot | 23 : 28 | Mladost 2012 |
23.04
15:00
Beli anđeo
Prijepolje
14
35
|
23.04.2023 15:00 | Beli anđeo | 14 : 35 | Prijepolje | |||||
23.04
18:00
Arilje
Užice
23
26
|
23.04.2023 18:00 | Arilje | 23 : 26 | Užice |
23.04
20:00
Metalac 2
Omladinac
30
22
|
23.04.2023 20:00 | Metalac 2 | 30 : 22 | Omladinac |
23.04
12:00
Naftagas
Umčari
28
31
|
23.04.2023 12:00 | Naftagas | 28 : 31 | Umčari |
23.04
15:00
Kljajićevo
Rusin
24
16
|
23.04.2023 15:00 | Kljajićevo | 24 : 16 | Rusin | |||||
23.04
17:00
Obilić
Borac
22
26
|
23.04.2023 17:00 | Obilić | 22 : 26 | Borac |
23.04
17:00
Srem (SM)
Jugović 2
31
37
|
23.04.2023 17:00 | Srem (SM) | 31 : 37 | Jugović 2 |
23.04
19:00
Železničar
Medicinar
29
24
|
23.04.2023 19:00 | Železničar | 29 : 24 | Medicinar |
23.04
18:00
Mladi radnik
Temerin
32
32
|
23.04.2023 18:00 | Mladi radnik | 32 : 32 | Temerin | |||||
23.04
19:00
Srem
Sloga
34
25
|
23.04.2023 19:00 | Srem | 34 : 25 | Sloga | |||||
23.04
17:30
Beograd
Topličanin
29
24
|
23.04.2023 17:30 | Beograd | 29 : 24 | Topličanin |
23.04
13:30
Bekament BB - 2
ORK Loznica
50
21
|
23.04.2023 13:30 | Bekament BB - 2 | 50 : 21 | ORK Loznica | |||||
23.04
17:30
Metalac (K)
Radnički (S)
33
27
|
23.04.2023 17:30 | Metalac (K) | 33 : 27 | Radnički (S) |
23.04
20:00
Rtanj
Rudar
35
20
|
23.04.2023 20:00 | Rtanj | 35 : 20 | Rudar |
23.04
14:30
Vranje
Pirot
32
28
|
23.04.2023 14:30 | Vranje | 32 : 28 | Pirot |
23.04
20:00
Radnički (O)
ORK Beograd
20
27
|
23.04.2023 20:00 | Radnički (O) | 20 : 27 | ORK Beograd |
23.04
16:30
Železničar 2
Krule
39
21
|
23.04.2023 16:30 | Železničar 2 | 39 : 21 | Krule | |||||
23.04
18:00
Sloven
Spartak
31
22
|
23.04.2023 18:00 | Sloven | 31 : 22 | Spartak |
23.04
14:00
Naftagas
Mokrin
33
29
|
23.04.2023 14:00 | Naftagas | 33 : 29 | Mokrin | |||||
23.04
13:00
Vrbas
Apatin
19
37
|
23.04.2023 13:00 | Vrbas | 19 : 37 | Apatin | |||||
23.04
12:00
Beočin 1959
Radnički
31
27
|
23.04.2023 12:00 | Beočin 1959 | 31 : 27 | Radnički | |||||
23.04
14:30
Petrovaradin
Halas Jožef 2
25
22
|
23.04.2023 14:30 | Petrovaradin | 25 : 22 | Halas Jožef 2 |
23.04
20:30
Pirgos
Rosulja
5
0
|
23.04.2023 20:30 | Pirgos | 5 : 0 | Rosulja | |||||
23.04
16:30
BSK
Jagodina
5
4
|
23.04.2023 16:30 | BSK | 5 : 4 | Jagodina |
23.04
18:00
Ekonomac
Beogradski FON
3
4
|
23.04.2023 18:00 | Ekonomac | 3 : 4 | Beogradski FON |
23.04
16:00
Crvena zvezda
Zemun
86
12
|
23.04.2023 16:00 | Crvena zvezda | 86 : 12 | Zemun |
23.04
16:30
Pastuvi Požarevac
Bucharest Rebels
12
52
|
23.04.2023 16:30 | Pastuvi Požarevac | 12 : 52 | Bucharest Rebels |