30.04
17:00
Crvena zvezda
Čukarički
4
0
|
30.04.2023 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Čukarički |
30.04
19:00
Napredak
Radnik
0
1
|
30.04.2023 19:00 | Napredak | 0 : 1 | Radnik | |||||
30.04
17:00
Radnički (N)
Mladost (L)
1
2
|
30.04.2023 17:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | Mladost (L) |
30.04
16:00
IMT
RFK Grafičar
0
0
|
30.04.2023 16:00 | IMT | 0 : 0 | RFK Grafičar | |||||
30.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
Inđija Toyo Tires
1
1
|
30.04.2023 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 1 | Inđija Toyo Tires |
30.04
18:00
GFK Sloboda
Trayal
1
0
|
30.04.2023 18:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Trayal | |||||
30.04
16:00
Metalac
Zlatibor
1
1
|
30.04.2023 16:00 | Metalac | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
30.04
16:00
OFK Vršac
Rad
0
0
|
30.04.2023 16:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | Rad | |||||
30.04
18:00
Mačva
Loznica
2
1
|
30.04.2023 18:00 | Mačva | 2 : 1 | Loznica |
30.04
16:30
Podunavac
Jedinstvo
0
3
|
30.04.2023 16:30 | Podunavac | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:30
Stanišić
Dinamo 1945
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Stanišić | 1 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
30.04
16:30
Tisa
Naftagas
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Tisa | 1 : 2 | Naftagas | |||||
30.04
10:00
Kabel
Tekstilac
1
3
|
30.04.2023 10:00 | Kabel | 1 : 3 | Tekstilac |
30.04
16:30
Jedinstvo
Budućnost
0
0
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Budućnost | |||||
30.04
11:00
Radnički (O)
BSK Borča
0
0
|
30.04.2023 11:00 | Radnički (O) | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
30.04
12:00
Brodarac
BASK TEK
1
1
|
30.04.2023 12:00 | Brodarac | 1 : 1 | BASK TEK | |||||
30.04
10:00
Ušće Novi Beograd
Borac
4
0
|
30.04.2023 10:00 | Ušće Novi Beograd | 4 : 0 | Borac |
30.04
11:00
Polet (Lj)
Sloga (K)
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Polet (Lj) | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
30.04
16:00
Budućnost (A)
Takovo
0
1
|
30.04.2023 16:00 | Budućnost (A) | 0 : 1 | Takovo | |||||
30.04
16:00
Rađevac
OFK Mihajlovac
1
4
|
30.04.2023 16:00 | Rađevac | 1 : 4 | OFK Mihajlovac |
30.04
16:30
Radnički (P)
Dunav
0
0
|
30.04.2023 16:30 | Radnički (P) | 0 : 0 | Dunav | |||||
30.04
16:30
Vlasina
Pčinja
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Vlasina | 1 : 1 | Pčinja | |||||
30.04
16:30
Budućnost (P)
SFS Borac
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost (P) | 0 : 1 | SFS Borac |
30.04
16:30
Mladost (T)
Radnički 1905
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Mladost (T) | 1 : 2 | Radnički 1905 | |||||
30.04
16:30
Obilić
Preporod
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Obilić | 4 : 1 | Preporod | |||||
30.04
16:30
Vojvodina
Bačka 1901
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Bačka 1901 |
30.04
10:00
Slavija
Jedinstvo
2
0
|
30.04.2023 10:00 | Slavija | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:30
Hajduk
Železničar
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Železničar | |||||
30.04
16:30
Donji Srem 2015
Sloga (E)
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 2 | Sloga (E) |
30.04
16:30
ŽAK
Vojvodina 1928
2
1
|
30.04.2023 16:30 | ŽAK | 2 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
30.04
16:30
Mladost
Begej
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Begej | |||||
30.04
16:30
Polet
Jedinstvo (V)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Polet | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
30.04
16:30
Omladinac FAM
Borac
0
4
|
30.04.2023 16:30 | Omladinac FAM | 0 : 4 | Borac |
30.04
16:30
Sremčica
Šušnjar
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Sremčica | 4 : 2 | Šušnjar | |||||
30.04
16:30
Lokomotiva
Komgrap
4
3
|
30.04.2023 16:30 | Lokomotiva | 4 : 3 | Komgrap |
30.04
16:30
Jablanica
Svetlost
2
4
|
30.04.2023 16:30 | Jablanica | 2 : 4 | Svetlost | |||||
30.04
16:30
Žitorađa
Nebeski Andjeli
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Žitorađa | 3 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Mladost 1959
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Mladost 1959 | |||||
30.04
16:30
Lugina
Gracko
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Lugina | 1 : 1 | Gracko | |||||
30.04
16:30
OFK Alakince
Sloga
2
0
|
30.04.2023 16:30 | OFK Alakince | 2 : 0 | Sloga |
30.04
16:30
Delijski Vis
Jedinstvo
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Delijski Vis | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:30
Morava
Rudar
6
0
|
30.04.2023 16:30 | Morava | 6 : 0 | Rudar | |||||
30.04
16:30
Malošište
Palilulac
0
3
|
30.04.2023 16:30 | Malošište | 0 : 3 | Palilulac | |||||
30.04
16:30
Pukovac
Bukovik
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Pukovac | 3 : 0 | Bukovik | |||||
30.04
16:30
OFK Niš
OFK Napredak 1929
1
3
|
30.04.2023 16:30 | OFK Niš | 1 : 3 | OFK Napredak 1929 | |||||
30.04
16:30
Mladost (M)
Naša krila 1936
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Mladost (M) | 3 : 2 | Naša krila 1936 | |||||
30.04
16:30
Mladost (B)
Orljane
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Orljane |
30.04
16:30
Vinogradar
OFK Lugomir
5
1
|
30.04.2023 16:30 | Vinogradar | 5 : 1 | OFK Lugomir | |||||
30.04
16:30
Rembas
Župa
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Rembas | 2 : 0 | Župa | |||||
30.04
16:30
Majdevo-Kupci
Jedinstvo (M)
3
4
|
30.04.2023 16:30 | Majdevo-Kupci | 3 : 4 | Jedinstvo (M) | |||||
30.04
16:30
Morava 1918
Kušiljevo
6
3
|
30.04.2023 16:30 | Morava 1918 | 6 : 3 | Kušiljevo | |||||
30.04
16:30
Levač
Orlovi
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Levač | 0 : 2 | Orlovi |
30.04
16:30
Lužnica
Ozren
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Lužnica | 2 : 1 | Ozren | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Bor 1919
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Bor 1919 |
30.04
16:00
Jošanica
Napredak (G)
5
1
|
30.04.2023 16:00 | Jošanica | 5 : 1 | Napredak (G) | |||||
30.04
16:00
Bane 1931
Šumadija 1903
0
0
|
30.04.2023 16:00 | Bane 1931 | 0 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
30.04
16:00
Polet (R)
Srbija
0
1
|
30.04.2023 16:00 | Polet (R) | 0 : 1 | Srbija | |||||
30.04
16:00
Trepča
Goč
2
0
|
30.04.2023 16:00 | Trepča | 2 : 0 | Goč |
30.04
16:00
Kej
Crnokosa
0
6
|
30.04.2023 16:00 | Kej | 0 : 6 | Crnokosa | |||||
30.04
16:00
Jasen
Omladinac (Z)
1
3
|
30.04.2023 16:00 | Jasen | 1 : 3 | Omladinac (Z) | |||||
30.04
16:00
Polimlje
Spartak 1976
1
0
|
30.04.2023 16:00 | Polimlje | 1 : 0 | Spartak 1976 | |||||
30.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
1
0
|
30.04.2023 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
30.04
16:00
Zlatar
Sloboda (Č)
3
2
|
30.04.2023 16:00 | Zlatar | 3 : 2 | Sloboda (Č) | |||||
30.04
16:00
Savinac 1933
Sevojno
2
1
|
30.04.2023 16:00 | Savinac 1933 | 2 : 1 | Sevojno | |||||
30.04
16:00
Polet (T)
Lazarica
3
2
|
30.04.2023 16:00 | Polet (T) | 3 : 2 | Lazarica |
30.04
16:00
RSK
Rudar
3
0
|
30.04.2023 16:00 | RSK | 3 : 0 | Rudar |
30.04
16:00
Borac
Železničar
3
1
|
30.04.2023 16:00 | Borac | 3 : 1 | Železničar | |||||
30.04
11:00
Kačer
Mladost
1
1
|
30.04.2023 11:00 | Kačer | 1 : 1 | Mladost | |||||
30.04
16:00
OFK Divci
Ribnica
1
1
|
30.04.2023 16:00 | OFK Divci | 1 : 1 | Ribnica | |||||
30.04
16:00
Zadrugar
Vrelo Sport
0
4
|
30.04.2023 16:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Vrelo Sport |
30.04
16:30
Sloga (BNS)
Vulturul
4
3
|
30.04.2023 16:30 | Sloga (BNS) | 4 : 3 | Vulturul | |||||
30.04
16:30
Hajdučica
Dolina
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Hajdučica | 3 : 1 | Dolina | |||||
30.04
16:30
Unirea
Karaš (J)
1
0
|
30.04.2023 16:30 | Unirea | 1 : 0 | Karaš (J) | |||||
30.04
16:30
Dolovo
Partizan (G)
3
3
|
30.04.2023 16:30 | Dolovo | 3 : 3 | Partizan (G) | |||||
30.04
16:30
Budućnost (A)
Spartak 1911
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost (A) | 3 : 2 | Spartak 1911 |
30.04
16:30
Tavankut
Srbobran
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Tavankut | 1 : 1 | Srbobran | |||||
30.04
16:30
Iskra
Sutjeska
1
5
|
30.04.2023 16:30 | Iskra | 1 : 5 | Sutjeska | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Njegoš
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Njegoš | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Đurđin
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost | 1 : 2 | Đurđin |
30.04
16:30
Budućnost (G)
ŽAK
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost (G) | 3 : 0 | ŽAK | |||||
30.04
16:30
Rusin
Lipar
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Rusin | 3 : 1 | Lipar | |||||
30.04
16:30
Budućnost (P)
Naša Zvezda
2
3
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost (P) | 2 : 3 | Naša Zvezda |
30.04
16:30
Radnički 1911
Rusanda
2
4
|
30.04.2023 16:30 | Radnički 1911 | 2 : 4 | Rusanda | |||||
30.04
16:30
Polet
Krajina
10
0
|
30.04.2023 16:30 | Polet | 10 : 0 | Krajina | |||||
30.04
16:30
Napredak
MSK
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Napredak | 2 : 0 | MSK | |||||
30.04
16:30
Vojvodina
OFK Stajićevo
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Vojvodina | 2 : 0 | OFK Stajićevo | |||||
30.04
16:30
Mladost
Crvena zvezda
0
4
|
30.04.2023 16:30 | Mladost | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
30.04
16:30
Banat
ŽFK Banat
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Banat | 4 : 1 | ŽFK Banat |
30.04
16:30
Sremac (D)
Napredak Meridian
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Sremac (D) | 2 : 1 | Napredak Meridian | |||||
30.04
16:30
Fruškogorac
Partizan
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Fruškogorac | 0 : 1 | Partizan | |||||
30.04
16:30
Sloga
Graničar (K)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Graničar (K) | |||||
30.04
16:30
Radnički
Hajduk (V)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Radnički | 3 : 2 | Hajduk (V) | |||||
30.04
16:30
Borac 1925
Sremac (V)
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Borac 1925 | 1 : 2 | Sremac (V) | |||||
30.04
16:30
Jadran
Budućnost
4
0
|
30.04.2023 16:30 | Jadran | 4 : 0 | Budućnost |
30.04
17:30
OFK Sirig
Omladinac
1
3
|
30.04.2023 17:30 | OFK Sirig | 1 : 3 | Omladinac | |||||
30.04
17:30
Fruškogorac
OFK Futog
5
1
|
30.04.2023 17:30 | Fruškogorac | 5 : 1 | OFK Futog | |||||
30.04
17:30
TSK
Dinamo
6
1
|
30.04.2023 17:30 | TSK | 6 : 1 | Dinamo | |||||
30.04
17:30
Tatra
Jugović
2
1
|
30.04.2023 17:30 | Tatra | 2 : 1 | Jugović | |||||
30.04
17:30
Crvena zvezda
Bačka 1923
4
3
|
30.04.2023 17:30 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Bačka 1923 |
30.04
16:30
Dunav
Poštar Zvezdara
1
0
|
30.04.2023 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
30.04
16:30
Umka
Busije
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Umka | 4 : 2 | Busije | |||||
30.04
11:00
Siti Sport Klub
Borac
0
2
|
30.04.2023 11:00 | Siti Sport Klub | 0 : 2 | Borac | |||||
30.04
16:30
Bratstvo
BSK 1925
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Bratstvo | 0 : 2 | BSK 1925 |
30.04
16:30
Šumadija
Turbina
5
0
|
30.04.2023 16:30 | Šumadija | 5 : 0 | Turbina | |||||
30.04
16:30
Krtinska
Lisović 1977
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Krtinska | 1 : 2 | Lisović 1977 | |||||
30.04
16:30
Rušanj
OFK Budućnost
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Rušanj | 0 : 1 | OFK Budućnost | |||||
30.04
10:00
Radnički
BSK 1926
2
2
|
30.04.2023 10:00 | Radnički | 2 : 2 | BSK 1926 | |||||
30.04
16:30
OFK Zabrežje
Vranić
2
4
|
30.04.2023 16:30 | OFK Zabrežje | 2 : 4 | Vranić | |||||
30.04
16:30
Budućnost
Rojkovac
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Rojkovac | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Strelac
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Strelac |
30.04
11:00
Vinča
Hajduk
7
1
|
30.04.2023 11:00 | Vinča | 7 : 1 | Hajduk | |||||
30.04
16:30
Vrčin
Velika Krsna
9
2
|
30.04.2023 16:30 | Vrčin | 9 : 2 | Velika Krsna | |||||
30.04
11:00
Kaluđerica 1969
Šumadija 1962
6
1
|
30.04.2023 11:00 | Kaluđerica 1969 | 6 : 1 | Šumadija 1962 | |||||
30.04
16:30
Vis
Gročanski fudbalski klub
6
0
|
30.04.2023 16:30 | Vis | 6 : 0 | Gročanski fudbalski klub | |||||
30.04
16:30
Zaklopača
Dunavac
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Zaklopača | 1 : 1 | Dunavac | |||||
30.04
16:30
Pudarci
Rabrovac
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Pudarci | 1 : 1 | Rabrovac |
30.04
16:00
Rajac
Proleter
2
2
|
30.04.2023 16:00 | Rajac | 2 : 2 | Proleter | |||||
30.04
16:00
Toplica
OFK Jabučje
4
1
|
30.04.2023 16:00 | Toplica | 4 : 1 | OFK Jabučje | |||||
30.04
16:00
Čučuge
Mladost
0
1
|
30.04.2023 16:00 | Čučuge | 0 : 1 | Mladost | |||||
30.04
16:00
Banjani
OFK Senjak
5
0
|
30.04.2023 16:00 | Banjani | 5 : 0 | OFK Senjak | |||||
30.04
16:00
Dimitrije Tucović
Trlić
1
3
|
30.04.2023 16:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 3 | Trlić |
30.04
16:30
Vinča
Banja
10
1
|
30.04.2023 16:30 | Vinča | 10 : 1 | Banja | |||||
30.04
16:30
Lokomotiva
ŽSK
4
0
|
30.04.2023 16:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | ŽSK | |||||
30.04
16:30
Prvi srpski ustanak
BSK (Be)
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | BSK (Be) | |||||
30.04
16:30
Sloga
Marjan
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Marjan | |||||
30.04
16:30
Šumadija
Trnava
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Šumadija | 2 : 1 | Trnava | |||||
30.04
16:30
Šumadinac (S)
BSK (Bo)
4
0
|
30.04.2023 16:30 | Šumadinac (S) | 4 : 0 | BSK (Bo) | |||||
30.04
16:30
Grizli ML
Mladi rudar
3
3
|
30.04.2023 16:30 | Grizli ML | 3 : 3 | Mladi rudar |
30.04
16:30
Sloga (K)
Toplica
4
0
|
30.04.2023 16:30 | Sloga (K) | 4 : 0 | Toplica | |||||
30.04
16:30
Jastrebac
Rad
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Jastrebac | 1 : 3 | Rad | |||||
30.04
16:30
Sloga 1980
Moravac (ZT)
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Sloga 1980 | 4 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
30.04
16:30
Polet
Borac
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Polet | 2 : 2 | Borac | |||||
30.04
16:30
Naisus 1977
Pobeda
6
0
|
30.04.2023 16:30 | Naisus 1977 | 6 : 0 | Pobeda | |||||
30.04
16:30
Zemljoradnik
Moravac (Č)
4
0
|
30.04.2023 16:30 | Zemljoradnik | 4 : 0 | Moravac (Č) |
30.04
16:30
BSK
Moravac Orion
3
0
|
30.04.2023 16:30 | BSK | 3 : 0 | Moravac Orion | |||||
30.04
16:30
Polet
Jedinstvo (G)
0
4
|
30.04.2023 16:30 | Polet | 0 : 4 | Jedinstvo (G) | |||||
30.04
16:30
Železničar
OFK Morava
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Železničar | 2 : 1 | OFK Morava | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (B)
Sloga
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo (B) | 4 : 2 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Milanovo
Budućnost
1
4
|
30.04.2023 16:30 | Milanovo | 1 : 4 | Budućnost | |||||
30.04
16:30
Vučje
Zloćudovo
6
1
|
30.04.2023 16:30 | Vučje | 6 : 1 | Zloćudovo | |||||
30.04
11:00
Lemind 1953
Donja Lomnica
1
4
|
30.04.2023 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 4 | Donja Lomnica |
30.04
16:00
Polet
Mladost (NS)
1
0
|
30.04.2023 16:00 | Polet | 1 : 0 | Mladost (NS) | |||||
30.04
16:00
Mladi radnik 1940
Mladost 1948
2
0
|
30.04.2023 16:00 | Mladi radnik 1940 | 2 : 0 | Mladost 1948 | |||||
30.04
16:00
Petlić SD 2006
Železničar Kusadak
0
3
|
30.04.2023 16:00 | Petlić SD 2006 | 0 : 3 | Železničar Kusadak | |||||
30.04
16:00
Podunavac
Proleter 1947
2
0
|
30.04.2023 16:00 | Podunavac | 2 : 0 | Proleter 1947 | |||||
30.04
16:00
SASK
Sloga
3
0
|
30.04.2023 16:00 | SASK | 3 : 0 | Sloga | |||||
30.04
16:00
Mladi borac
Pobeda
0
3
|
30.04.2023 16:00 | Mladi borac | 0 : 3 | Pobeda |
30.04
11:00
Miloševo
Poreč
2
2
|
30.04.2023 11:00 | Miloševo | 2 : 2 | Poreč | |||||
30.04
16:30
Branik
Radnički (K)
5
0
|
30.04.2023 16:30 | Branik | 5 : 0 | Radnički (K) | |||||
30.04
16:30
Polet
Urovica
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Polet | 2 : 2 | Urovica | |||||
30.04
16:30
Blizna
Krivelj
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Blizna | 3 : 2 | Krivelj | |||||
30.04
11:00
Ključ
Polom
5
0
|
30.04.2023 11:00 | Ključ | 5 : 0 | Polom |
30.04
16:30
Krilaš
Sloga 1945
0
7
|
30.04.2023 16:30 | Krilaš | 0 : 7 | Sloga 1945 | |||||
30.04
16:30
Železničar
Napredak (S)
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Železničar | 1 : 3 | Napredak (S) | |||||
30.04
16:30
Obilić
BSK 1931
1
0
|
30.04.2023 16:30 | Obilić | 1 : 0 | BSK 1931 | |||||
30.04
16:30
Budućnost (V)
Vihor
7
1
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost (V) | 7 : 1 | Vihor | |||||
30.04
16:30
Sirakovo
Batovac
5
1
|
30.04.2023 16:30 | Sirakovo | 5 : 1 | Batovac | |||||
30.04
16:30
Borac (K)
Šapine
1
5
|
30.04.2023 16:30 | Borac (K) | 1 : 5 | Šapine |
30.04
16:30
Koštampolje
Budućnost
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Koštampolje | 0 : 2 | Budućnost | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo 2017
Ribnica
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | Ribnica | |||||
30.04
16:30
Borac (V)
Radnik
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Borac (V) | 3 : 1 | Radnik | |||||
30.04
16:30
Omladinac
Proleter
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Proleter | |||||
30.04
16:30
Ibar
OFK Progorelica
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Ibar | 2 : 0 | OFK Progorelica |
30.04
17:00
Osaonica
Rudar (St)
1
0
|
30.04.2023 17:00 | Osaonica | 1 : 0 | Rudar (St) | |||||
30.04
17:00
Mladost (J)
Mladost (T)
5
0
|
30.04.2023 17:00 | Mladost (J) | 5 : 0 | Mladost (T) | |||||
30.04
17:00
Budućnost (Đ)
Juhor
3
1
|
30.04.2023 17:00 | Budućnost (Đ) | 3 : 1 | Juhor | |||||
30.04
17:00
Partizan
Budućnost (M)
4
2
|
30.04.2023 17:00 | Partizan | 4 : 2 | Budućnost (M) | |||||
30.04
17:00
GFK Tabane
Mladost (D)
0
2
|
30.04.2023 17:00 | GFK Tabane | 0 : 2 | Mladost (D) | |||||
30.04
17:00
Kolare
Sloga
2
1
|
30.04.2023 17:00 | Kolare | 2 : 1 | Sloga | |||||
30.04
17:00
Moravac 2015
Napredak
0
1
|
30.04.2023 17:00 | Moravac 2015 | 0 : 1 | Napredak |
30.04
16:30
Mladost
Radnički 2020
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Radnički 2020 | |||||
30.04
16:30
Vulkan 1963
Omladinac
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Vulkan 1963 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Planinac 1933
Aluminijum
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Planinac 1933 | 4 : 2 | Aluminijum | |||||
30.04
16:30
Radnički 1936
Čegar 1946
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Radnički 1936 | 2 : 1 | Čegar 1946 | |||||
30.04
16:30
Novoselac
Sloboda
0
3
|
30.04.2023 16:30 | Novoselac | 0 : 3 | Sloboda |
30.04
16:30
Podrinje
Vidojevica
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Podrinje | 2 : 2 | Vidojevica | |||||
30.04
16:30
Drina (Lj)
Rudar
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Drina (Lj) | 4 : 1 | Rudar | |||||
30.04
16:30
Hajduk Stanko
Sloga
5
1
|
30.04.2023 16:30 | Hajduk Stanko | 5 : 1 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Drina (B)
Antimon
0
3
|
30.04.2023 16:30 | Drina (B) | 0 : 3 | Antimon | |||||
30.04
11:00
Karađorđe
Majur
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Majur | |||||
30.04
16:30
Mladi borac
Jevremovac
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Mladi borac | 0 : 2 | Jevremovac |
30.04
16:30
Željuša
Sloboda
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Željuša | 0 : 1 | Sloboda |
30.04
16:30
Maršić
Jedinstvo
0
0
|
30.04.2023 16:30 | Maršić | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:30
Kutlovo
Košutnjak
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Kutlovo | 3 : 0 | Košutnjak | |||||
30.04
16:30
Stanovo 1941
Divostin
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Stanovo 1941 | 2 : 0 | Divostin | |||||
30.04
16:30
Zastava 1973
Pobeda 1926
9
0
|
30.04.2023 16:30 | Zastava 1973 | 9 : 0 | Pobeda 1926 | |||||
30.04
16:30
Sloboda (G)
Slavija
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Sloboda (G) | 0 : 1 | Slavija |
30.04
Osnić
Rudar Vrška Čuka
2
1
|
30.04.2023 | Osnić | 2 : 1 | Rudar Vrška Čuka | |||||
30.04
Sloga
Rudar
1
0
|
30.04.2023 | Sloga | 1 : 0 | Rudar | |||||
30.04
Kosovo
Šljivar
|
30.04.2023 | Kosovo | : | Šljivar | |||||
30.04
Trebič
Midžor
2
0
|
30.04.2023 | Trebič | 2 : 0 | Midžor | |||||
30.04
FSU Kraljevica
Hajduk
2
0
|
30.04.2023 | FSU Kraljevica | 2 : 0 | Hajduk | |||||
30.04
Graničar
Omladinac
1
1
|
30.04.2023 | Graničar | 1 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
OFK 019
Malinik
5
0
|
30.04.2023 | OFK 019 | 5 : 0 | Malinik |
30.04
16:00
Ježevica
Perućac
3
0
|
30.04.2023 16:00 | Ježevica | 3 : 0 | Perućac | |||||
30.04
16:00
Kotroman
Gorobilje
2
1
|
30.04.2023 16:00 | Kotroman | 2 : 1 | Gorobilje | |||||
30.04
16:00
Višesava
Rampa
2
1
|
30.04.2023 16:00 | Višesava | 2 : 1 | Rampa | |||||
30.04
16:00
Sečica
Omladinac
2
11
|
30.04.2023 16:00 | Sečica | 2 : 11 | Omladinac | |||||
30.04
16:00
Bakionica
Polet
0
6
|
30.04.2023 16:00 | Bakionica | 0 : 6 | Polet | |||||
30.04
11:00
Jedinstvo
Čajetina
0
4
|
30.04.2023 11:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Čajetina |
30.04
16:00
Ozrem PMH
Donja Vrbava
3
2
|
30.04.2023 16:00 | Ozrem PMH | 3 : 2 | Donja Vrbava | |||||
30.04
16:00
Rudar
Prijevor
2
0
|
30.04.2023 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Prijevor | |||||
30.04
16:00
Jedinstvo
Orlovac 1932
1
2
|
30.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Orlovac 1932 | |||||
30.04
16:00
Zadrugar
Mladost
2
0
|
30.04.2023 16:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Mladost |
30.04
16:00
Gorušica
Morava
3
0
|
30.04.2023 16:00 | Gorušica | 3 : 0 | Morava | |||||
30.04
16:00
Čačak 94
Prilike
0
4
|
30.04.2023 16:00 | Čačak 94 | 0 : 4 | Prilike |
30.04
FSU Južna pruga
Mladost (S)
3
2
|
30.04.2023 | FSU Južna pruga | 3 : 2 | Mladost (S) | |||||
30.04
Radnički 2021
Čelik
2
4
|
30.04.2023 | Radnički 2021 | 2 : 4 | Čelik | |||||
30.04
OFK AS
Levosoje
3
2
|
30.04.2023 | OFK AS | 3 : 2 | Levosoje | |||||
30.04
Vihor
Mladost (B)
3
0
|
30.04.2023 | Vihor | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
30.04
SU Dinamo Jug
Dinamo (V)
|
30.04.2023 | SU Dinamo Jug | : | Dinamo (V) | |||||
30.04
Torpedo 1973
Mineralac
0
1
|
30.04.2023 | Torpedo 1973 | 0 : 1 | Mineralac | |||||
30.04
BSK Bujanovac
Pavlovac
2
1
|
30.04.2023 | BSK Bujanovac | 2 : 1 | Pavlovac |
30.04
16:30
Dobrič
Omladinac
4
0
|
30.04.2023 16:30 | Dobrič | 4 : 0 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Kosovac
Polet
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Kosovac | 3 : 0 | Polet | |||||
30.04
16:30
Borac
Jug Bogdan
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Borac | 1 : 3 | Jug Bogdan |
30.04
16:30
Ibar
Rudar
5
2
|
30.04.2023 16:30 | Ibar | 5 : 2 | Rudar |
30.04
Morava
Rudar
3
2
|
30.04.2023 | Morava | 3 : 2 | Rudar | |||||
30.04
Mineralac
Sloga
|
30.04.2023 | Mineralac | : | Sloga | |||||
30.04
Glama
Ropotovo
1
1
|
30.04.2023 | Glama | 1 : 1 | Ropotovo |
30.04
16:30
Mladost
Omladinac (D)
5
0
|
30.04.2023 16:30 | Mladost | 5 : 0 | Omladinac (D) | |||||
30.04
16:30
Polet (S)
Omladinac (B)
1
0
|
30.04.2023 16:30 | Polet (S) | 1 : 0 | Omladinac (B) | |||||
30.04
16:30
Terekveš
Aleksa Šantić
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Terekveš | 3 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
30.04
16:30
Zadrugar
Telečka
10
2
|
30.04.2023 16:30 | Zadrugar | 10 : 2 | Telečka | |||||
30.04
16:30
Dinamo 1923
Polet (R)
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Dinamo 1923 | 2 : 1 | Polet (R) | |||||
30.04
16:30
Radnički (S)
Kula
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Radnički (S) | 0 : 1 | Kula |
30.04
17:00
OFK Kopaonik 1931
Garevina
7
0
|
30.04.2023 17:00 | OFK Kopaonik 1931 | 7 : 0 | Garevina |
30.04
16:30
Budućnost
Stari Tamiš
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Stari Tamiš | |||||
30.04
16:30
Jugoslavija
Radnički
1
0
|
30.04.2023 16:30 | Jugoslavija | 1 : 0 | Radnički | |||||
30.04
16:30
Proleter
Omladinac (O)
9
0
|
30.04.2023 16:30 | Proleter | 9 : 0 | Omladinac (O) | |||||
30.04
16:30
Mundial
Omladinac (D)
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Mundial | 3 : 1 | Omladinac (D) | |||||
30.04
16:30
BSK Bavanište
Mladost
7
2
|
30.04.2023 16:30 | BSK Bavanište | 7 : 2 | Mladost |
30.04
16:00
Šarbane
OFK Paljuvi
3
1
|
30.04.2023 16:00 | Šarbane | 3 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
30.04
16:00
Joševa
Sovljak
1
3
|
30.04.2023 16:00 | Joševa | 1 : 3 | Sovljak | |||||
30.04
16:00
Jedinstvo (M)
Polet (DL)
4
0
|
30.04.2023 16:00 | Jedinstvo (M) | 4 : 0 | Polet (DL) | |||||
30.04
16:00
Ratkovac
Omladinac (K)
1
3
|
30.04.2023 16:00 | Ratkovac | 1 : 3 | Omladinac (K) | |||||
30.04
16:00
Polet (T)
Crvena Jabuka
4
3
|
30.04.2023 16:00 | Polet (T) | 4 : 3 | Crvena Jabuka | |||||
30.04
16:00
Tulari
OFK Stublenica
1
1
|
30.04.2023 16:00 | Tulari | 1 : 1 | OFK Stublenica | |||||
30.04
16:00
Tvrdojevac
Pambukovica
3
0
|
30.04.2023 16:00 | Tvrdojevac | 3 : 0 | Pambukovica |
30.04
16:30
Partizan
Naftagas
0
4
|
30.04.2023 16:30 | Partizan | 0 : 4 | Naftagas | |||||
30.04
16:30
OFK Klek
Mladost (L)
6
2
|
30.04.2023 16:30 | OFK Klek | 6 : 2 | Mladost (L) | |||||
30.04
16:30
Potisje
OFK Gradnulica
4
5
|
30.04.2023 16:30 | Potisje | 4 : 5 | OFK Gradnulica | |||||
30.04
16:30
Bilećanin
Tamiš
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Bilećanin | 2 : 0 | Tamiš | |||||
30.04
16:30
Borac
Zadrugar
2
6
|
30.04.2023 16:30 | Borac | 2 : 6 | Zadrugar | |||||
30.04
16:30
Mladost (BB)
Lehel
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Mladost (BB) | 1 : 3 | Lehel |
30.04
11:00
ZSK
Popadić
3
2
|
30.04.2023 11:00 | ZSK | 3 : 2 | Popadić | |||||
30.04
11:00
Mali korak
Kotešica
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Mali korak | 2 : 1 | Kotešica | |||||
30.04
11:00
Tešnjar
Rakac Stave
2
0
|
30.04.2023 11:00 | Tešnjar | 2 : 0 | Rakac Stave | |||||
30.04
11:00
Polet
Ribnikar
6
0
|
30.04.2023 11:00 | Polet | 6 : 0 | Ribnikar | |||||
30.04
11:00
Napredak
Stari drugari
3
2
|
30.04.2023 11:00 | Napredak | 3 : 2 | Stari drugari | |||||
30.04
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlović
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | Milenko Pavlović |
30.04
16:30
Banat (I)
Omladinac
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Banat (I) | 2 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Borac (VS)
Dunav
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Borac (VS) | 1 : 3 | Dunav | |||||
30.04
16:30
Partizan
Banat (D)
2
3
|
30.04.2023 16:30 | Partizan | 2 : 3 | Banat (D) | |||||
30.04
16:30
Vinogradar
Polet
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Polet | |||||
30.04
16:30
Vladimirovac
Ševac
0
3
|
30.04.2023 16:30 | Vladimirovac | 0 : 3 | Ševac |
30.04
16:30
Polet (NK)
Ljukovo
5
0
|
30.04.2023 16:30 | Polet (NK) | 5 : 0 | Ljukovo | |||||
30.04
16:30
Sremac
Kameni
3
10
|
30.04.2023 16:30 | Sremac | 3 : 10 | Kameni | |||||
30.04
16:30
Car Uroš
Rudar
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Car Uroš | 4 : 2 | Rudar | |||||
30.04
16:30
Krušedol
Hajduk 1932
6
1
|
30.04.2023 16:30 | Krušedol | 6 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
30.04
16:30
Graničar
Fruškogorac
4
3
|
30.04.2023 16:30 | Graničar | 4 : 3 | Fruškogorac | |||||
30.04
16:30
Polet (N)
Mladost
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Polet (N) | 3 : 0 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Napredak
ČSK Čortanovci
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Napredak | 3 : 0 | ČSK Čortanovci |
30.04
17:30
Titel
Vinogradar
0
7
|
30.04.2023 17:30 | Titel | 0 : 7 | Vinogradar | |||||
30.04
17:30
Železničar NS
Čenej
3
1
|
30.04.2023 17:30 | Železničar NS | 3 : 1 | Čenej | |||||
30.04
17:30
Susek
Sloga
3
0
|
30.04.2023 17:30 | Susek | 3 : 0 | Sloga | |||||
30.04
17:30
Borac (R)
Sofeks
2
3
|
30.04.2023 17:30 | Borac (R) | 2 : 3 | Sofeks | |||||
30.04
17:30
Hajduk (G)
Obilić
1
1
|
30.04.2023 17:30 | Hajduk (G) | 1 : 1 | Obilić | |||||
30.04
17:30
Slanobarac
Miletić
4
0
|
30.04.2023 17:30 | Slanobarac | 4 : 0 | Miletić |
30.04
16:30
Polet
Ratar
5
1
|
30.04.2023 16:30 | Polet | 5 : 1 | Ratar | |||||
30.04
11:00
Vukašinovac
Borac
1
3
|
30.04.2023 11:00 | Vukašinovac | 1 : 3 | Borac | |||||
30.04
11:00
Jedinstvo
Jastrebac 2022
6
2
|
30.04.2023 11:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Jastrebac 2022 | |||||
30.04
11:00
Škriljac
Kraljevo
7
2
|
30.04.2023 11:00 | Škriljac | 7 : 2 | Kraljevo |
30.04
17:00
Beljanica
Kolonija
3
2
|
30.04.2023 17:00 | Beljanica | 3 : 2 | Kolonija | |||||
30.04
17:00
Omladinac
Šumadija
1
3
|
30.04.2023 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Šumadija | |||||
30.04
17:00
Rudar
Napredak
3
0
|
30.04.2023 17:00 | Rudar | 3 : 0 | Napredak | |||||
30.04
16:30
15. Avgust 1950
Radnički
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 15. Avgust 1950 | 1 : 0 | Radnički |
30.04
17:00
Šantarovac
Mladost (K)
3
1
|
30.04.2023 17:00 | Šantarovac | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
30.04
17:00
Sinđelić
Vinogradar
4
2
|
30.04.2023 17:00 | Sinđelić | 4 : 2 | Vinogradar | |||||
30.04
17:00
Vinorača
Mladost (G)
5
2
|
30.04.2023 17:00 | Vinorača | 5 : 2 | Mladost (G) |
30.04
16:30
Apolon 2018
Omladinac
5
1
|
30.04.2023 16:30 | Apolon 2018 | 5 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Mataruge
Bogutovačka Banja
6
0
|
30.04.2023 16:30 | Mataruge | 6 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
30.04
16:30
Jovo Kursula
Jedinstvo (D)
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Jovo Kursula | 4 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
30.04
20:00
Popovići Vrnjci
Morava (M)
0
0
|
30.04.2023 20:00 | Popovići Vrnjci | 0 : 0 | Morava (M) | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (G)
Magnohrom
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 2 | Magnohrom | |||||
30.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Lazac
2
3
|
30.04.2023 16:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 3 | Lazac | |||||
30.04
16:30
Zvezda
Gruža
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Zvezda | 3 : 1 | Gruža | |||||
30.04
11:00
Mineral 2015
Mlada krila
5
1
|
30.04.2023 11:00 | Mineral 2015 | 5 : 1 | Mlada krila |
30.04
16:30
Srem
Napredak
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Srem | 0 : 2 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Obilić 1993
Borac (VR)
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Obilić 1993 | 4 : 1 | Borac (VR) | |||||
30.04
16:30
Borac (R)
Fruška Gora
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Borac (R) | 3 : 1 | Fruška Gora | |||||
30.04
16:30
LSK
OFK Bikić
3
0
|
30.04.2023 16:30 | LSK | 3 : 0 | OFK Bikić | |||||
30.04
16:30
Graničar
Zmaj
11
1
|
30.04.2023 16:30 | Graničar | 11 : 1 | Zmaj | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo
BSK
8
1
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 8 : 1 | BSK | |||||
30.04
16:30
Erdevik 2017
OFK Zeka Buljubaša
2
3
|
30.04.2023 16:30 | Erdevik 2017 | 2 : 3 | OFK Zeka Buljubaša |
30.04
16:30
Jedinstvo (S)
Borac (V)
1
0
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo (S) | 1 : 0 | Borac (V) | |||||
30.04
16:30
Integral
Zabrđe 1936
6
1
|
30.04.2023 16:30 | Integral | 6 : 1 | Zabrđe 1936 | |||||
30.04
11:00
Trgovački
Jasenovac
5
0
|
30.04.2023 11:00 | Trgovački | 5 : 0 | Jasenovac | |||||
30.04
16:30
Zadrugar 1947
Bata Bulić
6
1
|
30.04.2023 16:30 | Zadrugar 1947 | 6 : 1 | Bata Bulić | |||||
30.04
16:30
Mladost (K)
Polet (SD)
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Mladost (K) | 4 : 2 | Polet (SD) | |||||
30.04
16:30
BSK 1924
Mlava (ML)
2
2
|
30.04.2023 16:30 | BSK 1924 | 2 : 2 | Mlava (ML) | |||||
30.04
16:30
Rade Milošević
Pobeda 1953
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Rade Milošević | 3 : 2 | Pobeda 1953 |
30.04
16:30
Beli Orao
Polet (V)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Beli Orao | 3 : 2 | Polet (V) | |||||
30.04
16:30
Napredak (B)
Barič
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Napredak (B) | 4 : 2 | Barič | |||||
30.04
16:30
Napredak (P)
Sloga (L)
1
5
|
30.04.2023 16:30 | Napredak (P) | 1 : 5 | Sloga (L) | |||||
30.04
16:30
Napredak 1934
Dizel
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Napredak 1934 | 4 : 2 | Dizel | |||||
30.04
16:30
Vojvoda Milenko
Žitkovica 2017
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Vojvoda Milenko | 4 : 1 | Žitkovica 2017 | |||||
30.04
16:30
Kumane
Mlava (B)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Kumane | 3 : 2 | Mlava (B) | |||||
30.04
16:30
Mladi Borac
OFK Braničevo
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Mladi Borac | 4 : 2 | OFK Braničevo |
30.04
17:00
Krivanj
Borac
7
1
|
30.04.2023 17:00 | Krivanj | 7 : 1 | Borac | |||||
30.04
17:00
Bački Hajduk
Mladost
1
0
|
30.04.2023 17:00 | Bački Hajduk | 1 : 0 | Mladost | |||||
30.04
17:00
Slavija (P)
Kulpin
1
2
|
30.04.2023 17:00 | Slavija (P) | 1 : 2 | Kulpin | |||||
30.04
17:00
Labudnjača
Bačka
3
3
|
30.04.2023 17:00 | Labudnjača | 3 : 3 | Bačka |
30.04
16:30
Zadrugar
Omladinac
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Zadrugar | 0 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Budućnost (PD)
Petlovača
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost (PD) | 2 : 1 | Petlovača | |||||
30.04
16:30
Sloboda
Napredak
2
6
|
30.04.2023 16:30 | Sloboda | 2 : 6 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Budućnost (Z)
Sloga
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost (Z) | 3 : 0 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Milicionar
Mladost (MM)
0
0
|
30.04.2023 16:30 | Milicionar | 0 : 0 | Mladost (MM) | |||||
30.04
16:30
Duško
Stojan Lazarac
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Duško | 1 : 2 | Stojan Lazarac | |||||
30.04
16:30
Bair
Torpedo
6
1
|
30.04.2023 16:30 | Bair | 6 : 1 | Torpedo |
30.04
16:30
Radnički
Bratstvo
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Radnički | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
30.04
16:30
Gradac
Umac
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Gradac | 3 : 2 | Umac | |||||
30.04
16:30
Real
Šumadija
1
4
|
30.04.2023 16:30 | Real | 1 : 4 | Šumadija | |||||
30.04
16:30
Progres
Moravac (P)
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Progres | 2 : 1 | Moravac (P) | |||||
30.04
16:30
OFK Brza
Bobište
0
6
|
30.04.2023 16:30 | OFK Brza | 0 : 6 | Bobište | |||||
30.04
16:30
Veliko Trnjane
Mladi borac
1
4
|
30.04.2023 16:30 | Veliko Trnjane | 1 : 4 | Mladi borac |
30.04
16:30
Mrovska
Radnički (K)
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Mrovska | 1 : 3 | Radnički (K) | |||||
30.04
16:30
Trešnjevka
OFK Letnjikovac 1983
8
1
|
30.04.2023 16:30 | Trešnjevka | 8 : 1 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
30.04
16:30
Sloga (K)
Mišar
1
3
|
30.04.2023 16:30 | Sloga (K) | 1 : 3 | Mišar | |||||
30.04
16:30
Šipurske Livade
Dobrava Žabar 2020
5
2
|
30.04.2023 16:30 | Šipurske Livade | 5 : 2 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
30.04
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Vlašić
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 0 | Vlašić |
30.04
16:30
Studenac
Sloga
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Studenac | 2 : 2 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Cer
Prva Iskra
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Cer | 0 : 2 | Prva Iskra | |||||
30.04
16:30
Jelav
Jadar 1961
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Jelav | 2 : 0 | Jadar 1961 | |||||
30.04
16:30
Mladost
Velika Reka
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Velika Reka | |||||
30.04
16:30
Milan Orlić
Luk
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Milan Orlić | 2 : 2 | Luk | |||||
30.04
16:30
Hajduk
7. Juli
2
4
|
30.04.2023 16:30 | Hajduk | 2 : 4 | 7. Juli |
30.04
11:00
Gaglovo
Bukovica
2
2
|
30.04.2023 11:00 | Gaglovo | 2 : 2 | Bukovica | |||||
30.04
11:00
Modrica
Kapidžija
2
0
|
30.04.2023 11:00 | Modrica | 2 : 0 | Kapidžija | |||||
30.04
11:00
Mudrakovac
Kaonik
1
4
|
30.04.2023 11:00 | Mudrakovac | 1 : 4 | Kaonik | |||||
30.04
11:00
Padež
Žabare
7
1
|
30.04.2023 11:00 | Padež | 7 : 1 | Žabare | |||||
30.04
17:00
Konjuh
Rasina
0
3
|
30.04.2023 17:00 | Konjuh | 0 : 3 | Rasina | |||||
30.04
17:00
BSK
Pepeljevac 1947
3
0
|
30.04.2023 17:00 | BSK | 3 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
30.04
11:00
Naupare
Makrešane
3
1
|
30.04.2023 11:00 | Naupare | 3 : 1 | Makrešane |
30.04
11:00
13. maj
Železnik 1930
2
10
|
30.04.2023 11:00 | 13. maj | 2 : 10 | Železnik 1930 | |||||
30.04
16:30
Novi Beograd
BUSK
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Novi Beograd | 2 : 2 | BUSK | |||||
30.04
12:00
Rekreativo 011
Borac
2
1
|
30.04.2023 12:00 | Rekreativo 011 | 2 : 1 | Borac | |||||
30.04
16:30
Velika Moštanica
Šumadinac
10
1
|
30.04.2023 16:30 | Velika Moštanica | 10 : 1 | Šumadinac |
30.04
16:15
Kelti
Resnik
4
3
|
30.04.2023 16:15 | Kelti | 4 : 3 | Resnik | |||||
30.04
13:00
Sveti Stefan
OFK Crvenka
6
0
|
30.04.2023 13:00 | Sveti Stefan | 6 : 0 | OFK Crvenka |
30.04
16:00
Budućnost 1948
Cerovac 2013
0
2
|
30.04.2023 16:00 | Budućnost 1948 | 0 : 2 | Cerovac 2013 | |||||
30.04
12:00
Novi Mladi borac
Udarnik
0
2
|
30.04.2023 12:00 | Novi Mladi borac | 0 : 2 | Udarnik | |||||
30.04
16:00
Glavaš
Proleter
1
1
|
30.04.2023 16:00 | Glavaš | 1 : 1 | Proleter | |||||
30.04
16:00
Beli Orlovi
Bačinac
1
5
|
30.04.2023 16:00 | Beli Orlovi | 1 : 5 | Bačinac |
30.04
16:30
21. oktobar
OFK Žeželj
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 21. oktobar | 1 : 0 | OFK Žeželj | |||||
30.04
16:30
Azbest 1927
Šumadinac KG
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Azbest 1927 | 3 : 2 | Šumadinac KG | |||||
30.04
11:00
Kragujevac
Mladost (P)
1
1
|
30.04.2023 11:00 | Kragujevac | 1 : 1 | Mladost (P) |
30.04
10:00
Minel
Pinosava
5
0
|
30.04.2023 10:00 | Minel | 5 : 0 | Pinosava | |||||
30.04
16:30
OFK Borac
Beljina
1
2
|
30.04.2023 16:30 | OFK Borac | 1 : 2 | Beljina |
30.04
16:30
Jasenovik 2018
Mladost
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Jasenovik 2018 | 4 : 2 | Mladost | |||||
30.04
16:30
Standard 2021
Sloga 1948
0
6
|
30.04.2023 16:30 | Standard 2021 | 0 : 6 | Sloga 1948 | |||||
30.04
11:00
OFK Budućnost 2020
Real Niš
1
0
|
30.04.2023 11:00 | OFK Budućnost 2020 | 1 : 0 | Real Niš | |||||
30.04
16:30
Mezgraja
Vrtište
4
0
|
30.04.2023 16:30 | Mezgraja | 4 : 0 | Vrtište | |||||
30.04
16:30
Spartak
Moravac 1948
7
1
|
30.04.2023 16:30 | Spartak | 7 : 1 | Moravac 1948 |
30.04
17:00
Roham
Omladinac
7
1
|
30.04.2023 17:00 | Roham | 7 : 1 | Omladinac | |||||
30.04
17:00
Napredak
SU Podgrmeč
2
1
|
30.04.2023 17:00 | Napredak | 2 : 1 | SU Podgrmeč | |||||
30.04
17:00
Proleter
Borac
1
5
|
30.04.2023 17:00 | Proleter | 1 : 5 | Borac | |||||
30.04
17:00
Vojvodina
Terekveš
4
0
|
30.04.2023 17:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Terekveš |
30.04
16:30
Čoka
Tisa
5
0
|
30.04.2023 16:30 | Čoka | 5 : 0 | Tisa | |||||
30.04
16:30
Slavija
Tromeđa
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Slavija | 2 : 1 | Tromeđa | |||||
30.04
16:30
Graničar
Bačka
1
5
|
30.04.2023 16:30 | Graničar | 1 : 5 | Bačka | |||||
30.04
16:30
Hajduk
Horgoš 1911
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Horgoš 1911 | |||||
30.04
16:30
Šampion
Jadran
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Šampion | 1 : 2 | Jadran |
30.04
16:30
Mladost
Kalipolje
4
0
|
30.04.2023 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Kalipolje | |||||
30.04
11:00
B 2000
Venčani
3
4
|
30.04.2023 11:00 | B 2000 | 3 : 4 | Venčani | |||||
30.04
16:30
Trešnjevica
Gornja Trnava 1938
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Trešnjevica | 2 : 1 | Gornja Trnava 1938 | |||||
30.04
11:00
Gorski Car
Partizan 1945
1
0
|
30.04.2023 11:00 | Gorski Car | 1 : 0 | Partizan 1945 | |||||
30.04
16:30
Borac
Kopljari
1
5
|
30.04.2023 16:30 | Borac | 1 : 5 | Kopljari | |||||
30.04
16:30
Tulež
Jasenica
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Tulež | 3 : 0 | Jasenica |
30.04
11:00
Padež
Rongo Siti
2
3
|
30.04.2023 11:00 | Padež | 2 : 3 | Rongo Siti | |||||
30.04
16:30
Lokomotiva
Borac
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Borac | |||||
30.04
16:30
Sloga
Temac
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Temac |
30.04
10:00
Lepaja 2018
Dobrič 1974
3
0
|
30.04.2023 10:00 | Lepaja 2018 | 3 : 0 | Dobrič 1974 | |||||
30.04
13:00
Jastrebac
Omladinac
3
0
|
30.04.2023 13:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
30.04
10:00
SU Balajnac
Jugovići 1976
1
2
|
30.04.2023 10:00 | SU Balajnac | 1 : 2 | Jugovići 1976 |
30.04
16:30
Mladost (MI)
Mladost (G)
6
3
|
30.04.2023 16:30 | Mladost (MI) | 6 : 3 | Mladost (G) | |||||
30.04
16:30
OFK Slatina
Popović
0
3
|
30.04.2023 16:30 | OFK Slatina | 0 : 3 | Popović | |||||
30.04
16:30
Stojnik
OFK Rogača
0
3
|
30.04.2023 16:30 | Stojnik | 0 : 3 | OFK Rogača | |||||
30.04
16:30
Vojvoda
Mali Požarevac
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Vojvoda | 3 : 2 | Mali Požarevac |
30.04
17:00
Zvezda
Duboko
3
1
|
30.04.2023 17:00 | Zvezda | 3 : 1 | Duboko | |||||
30.04
17:00
Munja
Torpedo
1
6
|
30.04.2023 17:00 | Munja | 1 : 6 | Torpedo | |||||
30.04
17:00
Rekreativo
Belo Polje
1
4
|
30.04.2023 17:00 | Rekreativo | 1 : 4 | Belo Polje |
30.04
11:00
Polet
Pobednik
0
4
|
30.04.2023 11:00 | Polet | 0 : 4 | Pobednik |
30.04
16:00
Godomin
Budućnost
2
1
|
30.04.2023 16:00 | Godomin | 2 : 1 | Budućnost | |||||
30.04
16:00
Ravni Gaj
Lunjevac
2
1
|
30.04.2023 16:00 | Ravni Gaj | 2 : 1 | Lunjevac | |||||
30.04
16:00
Osipaonica
Stari Hrast 2018
5
2
|
30.04.2023 16:00 | Osipaonica | 5 : 2 | Stari Hrast 2018 | |||||
30.04
16:00
Železničar 1930
Badljevica
2
1
|
30.04.2023 16:00 | Železničar 1930 | 2 : 1 | Badljevica | |||||
30.04
16:00
Landol
Jezava
4
1
|
30.04.2023 16:00 | Landol | 4 : 1 | Jezava |
30.04
16:30
Elektrovojvodina
Čantavir
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Elektrovojvodina | 2 : 0 | Čantavir | |||||
30.04
16:30
Kelebijska šuma
Solid
3
3
|
30.04.2023 16:30 | Kelebijska šuma | 3 : 3 | Solid | |||||
30.04
16:30
Hajduk 1950
Bikovo
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Hajduk 1950 | 4 : 1 | Bikovo |
30.04
16:30
Brezova
Devići
0
4
|
30.04.2023 16:30 | Brezova | 0 : 4 | Devići | |||||
30.04
16:30
Vrelo
Jelica
5
2
|
30.04.2023 16:30 | Vrelo | 5 : 2 | Jelica | |||||
30.04
16:30
Gradina
Radnički
3
6
|
30.04.2023 16:30 | Gradina | 3 : 6 | Radnički |
30.04
13:00
Planinac
Budućnost
2
1
|
30.04.2023 13:00 | Planinac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
30.04
16:30
Lugovi
Gaučosi
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Lugovi | 4 : 1 | Gaučosi | |||||
30.04
16:30
Malba
Mršinci
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Malba | 2 : 1 | Mršinci | |||||
30.04
16:30
Remont
Morava
5
0
|
30.04.2023 16:30 | Remont | 5 : 0 | Morava |
30.04
Pobeda
Sloboda
0
8
|
30.04.2023 | Pobeda | 0 : 8 | Sloboda | |||||
30.04
Jedinstvo
Mladost
2
1
|
30.04.2023 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost | |||||
30.04
Eđšeg
Bačka
0
6
|
30.04.2023 | Eđšeg | 0 : 6 | Bačka | |||||
30.04
Proleter
Tomislavci
1
1
|
30.04.2023 | Proleter | 1 : 1 | Tomislavci |
30.04
16:30
Glumač
Napredak
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Glumač | 3 : 0 | Napredak | |||||
30.04
16:30
Trešnjica
Knjaz
0
4
|
30.04.2023 16:30 | Trešnjica | 0 : 4 | Knjaz | |||||
30.04
16:30
Duškovci
Dobrinjac
1
2
|
30.04.2023 16:30 | Duškovci | 1 : 2 | Dobrinjac | |||||
30.04
16:30
Plavi Tok
Pobeda
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Plavi Tok | 2 : 2 | Pobeda |
30.04
11:00
10. februar
Mekiš
0
6
|
30.04.2023 11:00 | 10. februar | 0 : 6 | Mekiš |
30.04
11:00
Vrelo
OFK Sikole
4
1
|
30.04.2023 11:00 | Vrelo | 4 : 1 | OFK Sikole | |||||
30.04
16:30
Mladost
OFK Tamnič
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Mladost | 3 : 1 | OFK Tamnič | |||||
30.04
16:30
BSK 1934
SFU Rudar 1934
3
0
|
30.04.2023 16:30 | BSK 1934 | 3 : 0 | SFU Rudar 1934 |
30.04
17:00
Palilulac
Sloboda 2013
|
30.04.2023 17:00 | Palilulac | : | Sloboda 2013 |
30.04
16:30
Jedinstvo
Sport
5
0
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Sport | |||||
30.04
16:30
Graničar
Dinamo
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Dinamo |
30.04
16:30
Stara Čaršija
Šampion 2013
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Stara Čaršija | 1 : 1 | Šampion 2013 |
30.04
16:30
KSK Konak 1926
Proleter 2006
5
2
|
30.04.2023 16:30 | KSK Konak 1926 | 5 : 2 | Proleter 2006 | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo 2014
Radnički
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo 2014 | 1 : 1 | Radnički | |||||
30.04
16:30
Zlatica
Proleter
5
3
|
30.04.2023 16:30 | Zlatica | 5 : 3 | Proleter |
30.04
11:00
Mladost (L)
Borac
0
7
|
30.04.2023 11:00 | Mladost (L) | 0 : 7 | Borac | |||||
30.04
11:00
14. oktobar
Krajišnici
4
1
|
30.04.2023 11:00 | 14. oktobar | 4 : 1 | Krajišnici | |||||
30.04
11:00
Mladost (B)
Mladost (DD)
0
3
|
30.04.2023 11:00 | Mladost (B) | 0 : 3 | Mladost (DD) | |||||
30.04
11:00
Stolice
Sinđelić
0
3
|
30.04.2023 11:00 | Stolice | 0 : 3 | Sinđelić | |||||
30.04
11:00
Vuk
Granit
3
0
|
30.04.2023 11:00 | Vuk | 3 : 0 | Granit |
30.04
11:00
Dobrava
Verko
0
1
|
30.04.2023 11:00 | Dobrava | 0 : 1 | Verko | |||||
30.04
11:00
Jedinstvo 2014
Torpedo
1
2
|
30.04.2023 11:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 2 | Torpedo | |||||
30.04
17:00
Belpos
Polet
0
6
|
30.04.2023 17:00 | Belpos | 0 : 6 | Polet | |||||
30.04
17:00
Hajduk
Petrovac 74
0
1
|
30.04.2023 17:00 | Hajduk | 0 : 1 | Petrovac 74 |
30.04
11:00
Brezovica
Gunjevac
2
2
|
30.04.2023 11:00 | Brezovica | 2 : 2 | Gunjevac | |||||
30.04
11:00
Dokmir
Vukona
4
0
|
30.04.2023 11:00 | Dokmir | 4 : 0 | Vukona | |||||
30.04
11:00
Vrelo
OFK Takovo
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Vrelo | 2 : 1 | OFK Takovo |
30.04
11:00
Trnjaci 2021
Tamnava
8
1
|
30.04.2023 11:00 | Trnjaci 2021 | 8 : 1 | Tamnava | |||||
30.04
11:00
Brgule
Kalenić
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Brgule | 2 : 1 | Kalenić | |||||
30.04
11:00
Sloga
Mlaka
7
0
|
30.04.2023 11:00 | Sloga | 7 : 0 | Mlaka | |||||
30.04
11:00
Murgaš
Kolubara
2
4
|
30.04.2023 11:00 | Murgaš | 2 : 4 | Kolubara |
30.04
17:00
Lipar
Dražmirovac
3
6
|
30.04.2023 17:00 | Lipar | 3 : 6 | Dražmirovac | |||||
30.04
17:00
Domaćin
OFK Dragoševac
6
2
|
30.04.2023 17:00 | Domaćin | 6 : 2 | OFK Dragoševac | |||||
30.04
17:00
Napredak
OFK Borac
3
0
|
30.04.2023 17:00 | Napredak | 3 : 0 | OFK Borac |
30.04
13:30
Voja Gačić
Borac (P)
16
0
|
30.04.2023 13:30 | Voja Gačić | 16 : 0 | Borac (P) | |||||
30.04
16:30
Borac (S)
Vojvodina
5
1
|
30.04.2023 16:30 | Borac (S) | 5 : 1 | Vojvodina | |||||
30.04
16:30
Pobeda
Tempo
2
7
|
30.04.2023 16:30 | Pobeda | 2 : 7 | Tempo | |||||
30.04
16:30
Slavia
Kolonija
3
2
|
30.04.2023 16:30 | Slavia | 3 : 2 | Kolonija |
30.04
11:00
Culjković
Proleter
3
0
|
30.04.2023 11:00 | Culjković | 3 : 0 | Proleter | |||||
30.04
12:00
Savacium
Jelen
0
1
|
30.04.2023 12:00 | Savacium | 0 : 1 | Jelen |
30.04
11:00
Rudar
Bojić
3
0
|
30.04.2023 11:00 | Rudar | 3 : 0 | Bojić | |||||
30.04
11:00
Korman
Jedinstvo
7
0
|
30.04.2023 11:00 | Korman | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
11:00
Mladost (Sl)
Rankovac
0
10
|
30.04.2023 11:00 | Mladost (Sl) | 0 : 10 | Rankovac | |||||
30.04
11:00
Borac BTG
Zablaće
2
6
|
30.04.2023 11:00 | Borac BTG | 2 : 6 | Zablaće |
30.04
11:00
Krćevac 04
Proleter 1936
1
2
|
30.04.2023 11:00 | Krćevac 04 | 1 : 2 | Proleter 1936 | |||||
30.04
11:00
Budućnost (B)
Šumadinac
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Budućnost (B) | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
30.04
11:00
Budućnost MI
Jarmenovci
2
3
|
30.04.2023 11:00 | Budućnost MI | 2 : 3 | Jarmenovci | |||||
30.04
11:00
ZT Gorovič
Junkovac
0
0
|
30.04.2023 11:00 | ZT Gorovič | 0 : 0 | Junkovac |
30.04
14:00
Kosmajac
Selo Mladenovac
4
1
|
30.04.2023 14:00 | Kosmajac | 4 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
30.04
14:00
Markovac
Borac
0
2
|
30.04.2023 14:00 | Markovac | 0 : 2 | Borac | |||||
30.04
17:00
Vlaška
Ivanča
3
0
|
30.04.2023 17:00 | Vlaška | 3 : 0 | Ivanča | |||||
30.04
16:00
Omladinac
Napredak
5
3
|
30.04.2023 16:00 | Omladinac | 5 : 3 | Napredak |
30.04
11:00
Turekovac
Mladost (DB)
1
3
|
30.04.2023 11:00 | Turekovac | 1 : 3 | Mladost (DB) | |||||
30.04
11:00
Morava
Marjan MB
1
0
|
30.04.2023 11:00 | Morava | 1 : 0 | Marjan MB | |||||
30.04
11:00
Badince
Todorovce
4
5
|
30.04.2023 11:00 | Badince | 4 : 5 | Todorovce | |||||
30.04
11:00
Napredak
Pomoravlje
2
6
|
30.04.2023 11:00 | Napredak | 2 : 6 | Pomoravlje | |||||
30.04
11:00
Jašunja
ŠFU Derbi 2016
1
3
|
30.04.2023 11:00 | Jašunja | 1 : 3 | ŠFU Derbi 2016 |
30.04
16:30
27. Oktobar
Sloga (M)
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 27. Oktobar | 4 : 1 | Sloga (M) | |||||
30.04
16:30
Dunav
Planinac
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Dunav | 0 : 1 | Planinac | |||||
30.04
16:30
Vojvodina
Sloga (K)
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Vojvodina | 4 : 2 | Sloga (K) |
30.04
16:30
Jedinstvo (K)
Hrtkovci
0
8
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 8 | Hrtkovci | |||||
30.04
16:30
Donji Petrovci
Fruškogorac
2
0
|
30.04.2023 16:30 | Donji Petrovci | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
30.04
16:30
Jedinstvo (P)
Borac
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Borac |
30.04
11:00
Kruševica
Šanac
1
0
|
30.04.2023 11:00 | Kruševica | 1 : 0 | Šanac | |||||
30.04
11:00
Mladost VPD
Polet
1
8
|
30.04.2023 11:00 | Mladost VPD | 1 : 8 | Polet | |||||
30.04
17:00
Doljane Meševo
Dvorane
5
1
|
30.04.2023 17:00 | Doljane Meševo | 5 : 1 | Dvorane | |||||
30.04
17:00
Drugari
Grkljane
1
4
|
30.04.2023 17:00 | Drugari | 1 : 4 | Grkljane |
30.04
11:00
Studen Vitez
Stara Čaršija
1
2
|
30.04.2023 11:00 | Studen Vitez | 1 : 2 | Stara Čaršija | |||||
30.04
17:00
Granit
Budućnost
5
0
|
30.04.2023 17:00 | Granit | 5 : 0 | Budućnost |
30.04
17:00
Zgodačica
Stubal
0
6
|
30.04.2023 17:00 | Zgodačica | 0 : 6 | Stubal | |||||
30.04
17:00
Šumadija
Vrnjačka Banja
4
0
|
30.04.2023 17:00 | Šumadija | 4 : 0 | Vrnjačka Banja | |||||
30.04
17:00
Mladost 1981
Sloga Obrva
1
0
|
30.04.2023 17:00 | Mladost 1981 | 1 : 0 | Sloga Obrva | |||||
30.04
17:00
Morava
Milakovac 2018
2
3
|
30.04.2023 17:00 | Morava | 2 : 3 | Milakovac 2018 |
30.04
16:00
Vrbovac
Kolarac
1
0
|
30.04.2023 16:00 | Vrbovac | 1 : 0 | Kolarac | |||||
30.04
16:00
Omladinac Seone
OFK Slavija
5
2
|
30.04.2023 16:00 | Omladinac Seone | 5 : 2 | OFK Slavija | |||||
30.04
16:00
Petrijevac
Vučak
6
1
|
30.04.2023 16:00 | Petrijevac | 6 : 1 | Vučak |
30.04
16:30
Mladost 1935
OFK Brestač
|
30.04.2023 16:30 | Mladost 1935 | : | OFK Brestač | |||||
30.04
16:30
Sloven
Vitez
|
30.04.2023 16:30 | Sloven | : | Vitez |
30.04
17:00
Potočac
Radnik
1
5
|
30.04.2023 17:00 | Potočac | 1 : 5 | Radnik | |||||
30.04
17:00
Železničar
ISK Izvor
3
0
|
30.04.2023 17:00 | Železničar | 3 : 0 | ISK Izvor | |||||
30.04
17:00
Sloboda
BSK
3
1
|
30.04.2023 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | BSK | |||||
30.04
17:00
Popovac
Mladost (GM)
1
2
|
30.04.2023 17:00 | Popovac | 1 : 2 | Mladost (GM) | |||||
30.04
17:00
Moravac
Heroj
2
0
|
30.04.2023 17:00 | Moravac | 2 : 0 | Heroj |
30.04
16:30
Jedinstvo
Omladinac
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Omladinac | |||||
30.04
16:30
Borac
Bratstvo
7
1
|
30.04.2023 16:30 | Borac | 7 : 1 | Bratstvo | |||||
30.04
16:30
Graničar
OFK Bingula
4
2
|
30.04.2023 16:30 | Graničar | 4 : 2 | OFK Bingula | |||||
30.04
16:30
Sremac
Sinđelić
0
3
|
30.04.2023 16:30 | Sremac | 0 : 3 | Sinđelić |
30.04
16:30
Kremenac
Dobrača
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Kremenac | 3 : 1 | Dobrača | |||||
30.04
16:30
Apolon 4
Borba
2
1
|
30.04.2023 16:30 | Apolon 4 | 2 : 1 | Borba | |||||
30.04
16:30
Napredak Mainić
Šumadija
2
3
|
30.04.2023 16:30 | Napredak Mainić | 2 : 3 | Šumadija | |||||
30.04
16:30
Arsenal 1930
Borac 1935
3
0
|
30.04.2023 16:30 | Arsenal 1930 | 3 : 0 | Borac 1935 |
30.04
16:30
Sremac
Napredak 2021
2
2
|
30.04.2023 16:30 | Sremac | 2 : 2 | Napredak 2021 | |||||
30.04
16:30
OFK Bosut
OFK Sparta
2
0
|
30.04.2023 16:30 | OFK Bosut | 2 : 0 | OFK Sparta | |||||
30.04
16:30
Sloga (Z)
Sloboda
0
4
|
30.04.2023 16:30 | Sloga (Z) | 0 : 4 | Sloboda | |||||
30.04
16:30
Sloga (Č)
Trgovački
0
3
|
30.04.2023 16:30 | Sloga (Č) | 0 : 3 | Trgovački |
30.04
10:00
Bečevica
Kotlenik
1
3
|
30.04.2023 10:00 | Bečevica | 1 : 3 | Kotlenik |
30.04
16:00
Beloševac
Dračić 2018
3
1
|
30.04.2023 16:00 | Beloševac | 3 : 1 | Dračić 2018 | |||||
30.04
16:00
Braća Nedić 1804
OFK Povlen
2
2
|
30.04.2023 16:00 | Braća Nedić 1804 | 2 : 2 | OFK Povlen | |||||
30.04
16:00
Mladost
Lukavac
1
1
|
30.04.2023 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Lukavac | |||||
30.04
16:00
Sloga
Zadrugar
8
0
|
30.04.2023 16:00 | Sloga | 8 : 0 | Zadrugar |
30.04
16:30
Žika Marković Uča
Pek
3
1
|
30.04.2023 16:30 | Žika Marković Uča | 3 : 1 | Pek | |||||
30.04
16:30
Radnički
Usije
3
3
|
30.04.2023 16:30 | Radnički | 3 : 3 | Usije | |||||
30.04
16:30
Baštovan 2015
Polet
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Baštovan 2015 | 4 : 1 | Polet | |||||
30.04
16:30
Sloga TOP
Ram
4
1
|
30.04.2023 16:30 | Sloga TOP | 4 : 1 | Ram |
30.04
11:00
Radnik
Mladost
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Radnik | 2 : 1 | Mladost | |||||
30.04
11:00
Napredak
Gorki
0
3
|
30.04.2023 11:00 | Napredak | 0 : 3 | Gorki | |||||
30.04
11:00
Omladinac
OFK Napredak 1933
4
2
|
30.04.2023 11:00 | Omladinac | 4 : 2 | OFK Napredak 1933 |
30.04
16:30
Crvena zvezda
Rapid
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Rapid | |||||
30.04
16:30
Janošik
Dobrica
0
1
|
30.04.2023 16:30 | Janošik | 0 : 1 | Dobrica |
30.04
19:00
Banat
Borac
9
2
|
30.04.2023 19:00 | Banat | 9 : 2 | Borac | |||||
30.04
16:30
Vitorul
Pobeda
7
1
|
30.04.2023 16:30 | Vitorul | 7 : 1 | Pobeda | |||||
30.04
16:30
Vojvodina
Hajduk
4
3
|
30.04.2023 16:30 | Vojvodina | 4 : 3 | Hajduk |
30.04
16:30
Sloga 1932
Dunav
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Sloga 1932 | 0 : 2 | Dunav | |||||
30.04
16:30
Mip Majdan
Sopot
10
0
|
30.04.2023 16:30 | Mip Majdan | 10 : 0 | Sopot | |||||
30.04
16:30
Moravac 1933
Margum
2
8
|
30.04.2023 16:30 | Moravac 1933 | 2 : 8 | Margum |
30.04
16:30
Sloga (D)
Pobeda
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Sloga (D) | 1 : 1 | Pobeda | |||||
30.04
16:30
Stig
Zemljoradnik 1932
0
4
|
30.04.2023 16:30 | Stig | 0 : 4 | Zemljoradnik 1932 | |||||
30.04
16:30
Sloga Vitez
Proleter
7
0
|
30.04.2023 16:30 | Sloga Vitez | 7 : 0 | Proleter |
30.04
17:00
Resava
Napredak
0
3
|
30.04.2023 17:00 | Resava | 0 : 3 | Napredak |
30.04
12:00
Grizli doo
Mladost 1936
2
2
|
30.04.2023 12:00 | Grizli doo | 2 : 2 | Mladost 1936 | |||||
30.04
16:30
Feniks
Napredak
2
6
|
30.04.2023 16:30 | Feniks | 2 : 6 | Napredak |
30.04
11:00
Mladost (V)
Proleter
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Proleter | |||||
30.04
11:00
Izviđač
Babajić
1
3
|
30.04.2023 11:00 | Izviđač | 1 : 3 | Babajić | |||||
30.04
11:00
Kolubara Gaj
Stepanje
3
2
|
30.04.2023 11:00 | Kolubara Gaj | 3 : 2 | Stepanje |
30.04
11:00
Ranilović 1970
Brezovac
0
3
|
30.04.2023 11:00 | Ranilović 1970 | 0 : 3 | Brezovac | |||||
30.04
11:00
Vrbica
Misača
2
0
|
30.04.2023 11:00 | Vrbica | 2 : 0 | Misača |
30.04
11:00
BSK
Jedinstvo
0
2
|
30.04.2023 11:00 | BSK | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.04
11:00
Sloga 1952
Radnički
1
4
|
30.04.2023 11:00 | Sloga 1952 | 1 : 4 | Radnički | |||||
30.04
11:00
Manastirica
Dragoš
3
0
|
30.04.2023 11:00 | Manastirica | 3 : 0 | Dragoš |
30.04
17:00
OFK Polet
OFK Radnički
2
3
|
30.04.2023 17:00 | OFK Polet | 2 : 3 | OFK Radnički |
30.04
11:00
Radnik
Stig (MC)
3
4
|
30.04.2023 11:00 | Radnik | 3 : 4 | Stig (MC) |
30.04
16:30
Jedinstvo
Sloga
5
1
|
30.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Sloga | |||||
30.04
16:30
Budućnost
BSK
1
4
|
30.04.2023 16:30 | Budućnost | 1 : 4 | BSK | |||||
30.04
16:30
Mladost
Polet 1930
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Polet 1930 |
30.04
16:30
Posušje
Zrinjski
0
2
|
30.04.2023 16:30 | Posušje | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
30.04
17:00
Sloboda
Tuzla City
1
0
|
30.04.2023 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Tuzla City | |||||
30.04
16:30
Sloga Meridian
Leotar
1
1
|
30.04.2023 16:30 | Sloga Meridian | 1 : 1 | Leotar |
30.04
16:30
Omarska
Famos
|
30.04.2023 16:30 | Omarska | : | Famos | |||||
30.04
16:30
Sloboda (MG)
Rudar Prijedor
0
0
|
30.04.2023 16:30 | Sloboda (MG) | 0 : 0 | Rudar Prijedor |
30.04
17:00
Tošk
Radnički
1
0
|
30.04.2023 17:00 | Tošk | 1 : 0 | Radnički | |||||
30.04
17:00
GOŠK
Radnik
3
1
|
30.04.2023 17:00 | GOŠK | 3 : 1 | Radnik |
30.04
16:00
Grbalj
Bokelj
0
0
|
30.04.2023 16:00 | Grbalj | 0 : 0 | Bokelj | |||||
30.04
16:00
Igalo
Podgorica
1
0
|
30.04.2023 16:00 | Igalo | 1 : 0 | Podgorica | |||||
30.04
16:00
Berane
Kom
1
1
|
30.04.2023 16:00 | Berane | 1 : 1 | Kom | |||||
30.04
16:00
OFK Mladost DG
Otrant Olympic
1
0
|
30.04.2023 16:00 | OFK Mladost DG | 1 : 0 | Otrant Olympic |
30.04
15:00
AFC Bournemouth
Leeds United
4
1
|
30.04.2023 15:00 | AFC Bournemouth | 4 : 1 | Leeds United | |||||
30.04
15:00
Fulham
Manchester City
1
2
|
30.04.2023 15:00 | Fulham | 1 : 2 | Manchester City | |||||
30.04
17:30
Liverpool
Tottenham Hotspur
4
3
|
30.04.2023 17:30 | Liverpool | 4 : 3 | Tottenham Hotspur | |||||
30.04
15:00
Manchester United
Aston Villa
1
0
|
30.04.2023 15:00 | Manchester United | 1 : 0 | Aston Villa | |||||
30.04
15:00
Newcastle United
Southampton
3
1
|
30.04.2023 15:00 | Newcastle United | 3 : 1 | Southampton |
30.04
15:30
Bayern München
Hertha BSC
2
0
|
30.04.2023 15:30 | Bayern München | 2 : 0 | Hertha BSC | |||||
30.04
17:30
VfL Wolfsburg
1. FSV Mainz 05
3
0
|
30.04.2023 17:30 | VfL Wolfsburg | 3 : 0 | 1. FSV Mainz 05 |
30.04
13:00
AS Monaco
Montpellier
0
4
|
30.04.2023 13:00 | AS Monaco | 0 : 4 | Montpellier | |||||
30.04
15:00
Clermont Foot 63
Stade de Reims
1
0
|
30.04.2023 15:00 | Clermont Foot 63 | 1 : 0 | Stade de Reims | |||||
30.04
20:45
Olympique de Marseille
AJ Auxerre
2
1
|
30.04.2023 20:45 | Olympique de Marseille | 2 : 1 | AJ Auxerre | |||||
30.04
17:05
Paris Saint-Germain
Lorient
1
3
|
30.04.2023 17:05 | Paris Saint-Germain | 1 : 3 | Lorient | |||||
30.04
15:00
Stade Rennais
Angers
4
2
|
30.04.2023 15:00 | Stade Rennais | 4 : 2 | Angers | |||||
30.04
15:00
Troyes
OGC Nice
0
1
|
30.04.2023 15:00 | Troyes | 0 : 1 | OGC Nice |
30.04
20:45
Bologna
Juventus
1
1
|
30.04.2023 20:45 | Bologna | 1 : 1 | Juventus | |||||
30.04
15:00
Cremonese
Hellas Verona
1
1
|
30.04.2023 15:00 | Cremonese | 1 : 1 | Hellas Verona | |||||
30.04
18:00
Fiorentina
Sampdoria
5
0
|
30.04.2023 18:00 | Fiorentina | 5 : 0 | Sampdoria | |||||
30.04
12:30
Inter
Lazio
3
1
|
30.04.2023 12:30 | Inter | 3 : 1 | Lazio | |||||
30.04
15:00
Napoli
Salernitana
1
1
|
30.04.2023 15:00 | Napoli | 1 : 1 | Salernitana | |||||
30.04
15:00
Sassuolo
Empoli
2
1
|
30.04.2023 15:00 | Sassuolo | 2 : 1 | Empoli |
30.04
14:00
Cádiz CF
Valencia
2
1
|
30.04.2023 14:00 | Cádiz CF | 2 : 1 | Valencia | |||||
30.04
18:30
Espanyol
Getafe
1
0
|
30.04.2023 18:30 | Espanyol | 1 : 0 | Getafe | |||||
30.04
21:00
Real Valladolid
Atlético Madrid
2
5
|
30.04.2023 21:00 | Real Valladolid | 2 : 5 | Atlético Madrid | |||||
30.04
16:15
Villarreal
Celta Vigo
3
1
|
30.04.2023 16:15 | Villarreal | 3 : 1 | Celta Vigo |
30.04
20:00
Sloga
Crvena zvezda
0
5
|
30.04.2023 20:00 | Sloga | 0 : 5 | Crvena zvezda |
30.04
19:00
ŽFU Zvezda B 2018
Mašinac
0
1
|
30.04.2023 19:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 1 | Mašinac | |||||
30.04
16:00
Spartak DOO
Vojvodina
3
1
|
30.04.2023 16:00 | Spartak DOO | 3 : 1 | Vojvodina |
30.04
14:15
Zemun
Radnički 2012
6
0
|
30.04.2023 14:15 | Zemun | 6 : 0 | Radnički 2012 | |||||
30.04
13:00
Požarevac
ŽGFK Lavice Dubočica
0
2
|
30.04.2023 13:00 | Požarevac | 0 : 2 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
30.04
17:00
Napredak Junior 2018
ŽGFK Borac
6
0
|
30.04.2023 17:00 | Napredak Junior 2018 | 6 : 0 | ŽGFK Borac |
30.04
13:00
Karađorđe
Mačva
3
1
|
30.04.2023 13:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Mačva |
30.04
10:00
Miljakovac
Prave Dame
0
4
|
30.04.2023 10:00 | Miljakovac | 0 : 4 | Prave Dame | |||||
30.04
11:30
Banat
Ruma
0
0
|
30.04.2023 11:30 | Banat | 0 : 0 | Ruma |
30.04
16:30
Ekonomist
Zora
0
0
|
30.04.2023 16:30 | Ekonomist | 0 : 0 | Zora |
30.04
16:00
Radnički (V)
GFK Sloboda
2
0
|
30.04.2023 16:00 | Radnički (V) | 2 : 0 | GFK Sloboda | |||||
30.04
12:30
Borac 1926
Javor Matis
2
1
|
30.04.2023 12:30 | Borac 1926 | 2 : 1 | Javor Matis |
30.04
15:00
OFK Beograd
Lokomotiva
1
0
|
30.04.2023 15:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
30.04
12:00
Bežanija
Zemun
1
2
|
30.04.2023 12:00 | Bežanija | 1 : 2 | Zemun |
30.04
11:00
Timočanin
GFK Dubočica
5
0
|
30.04.2023 11:00 | Timočanin | 5 : 0 | GFK Dubočica | |||||
30.04
11:00
Radnički (S)
Radnički (N)
0
1
|
30.04.2023 11:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
30.04
11:00
Meševo
Radnički (P)
0
4
|
30.04.2023 11:00 | Meševo | 0 : 4 | Radnički (P) |
30.04
13:00
Mladi radnik 1926
Borac 1932
15
0
|
30.04.2023 13:00 | Mladi radnik 1926 | 15 : 0 | Borac 1932 |
30.04
12:00
Radnički (NP)
Cement
1
2
|
30.04.2023 12:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Cement | |||||
30.04
10:00
Radnički (ZR)
Železničar
2
0
|
30.04.2023 10:00 | Radnički (ZR) | 2 : 0 | Železničar |
30.04
10:00
ČSK Pivara
Petrika
0
3
|
30.04.2023 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 3 | Petrika | |||||
30.04
14:00
Naftagas
Mladost GAT
1
0
|
30.04.2023 14:00 | Naftagas | 1 : 0 | Mladost GAT | |||||
30.04
10:00
Proleter 1951
Sporto 023
1
2
|
30.04.2023 10:00 | Proleter 1951 | 1 : 2 | Sporto 023 |
30.04
10:00
Teleoptik
Rakovica
0
0
|
30.04.2023 10:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Rakovica | |||||
30.04
13:00
Mladenovac
Prva Iskra
3
0
|
30.04.2023 13:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Prva Iskra |
30.04
15:00
Novi Pazar
Brodarac
3
0
|
30.04.2023 15:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Brodarac | |||||
30.04
14:00
Radnički 1923
Radnički (NB)
1
1
|
30.04.2023 14:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Radnički (NB) |
30.04
16:30
BSK Borča
GSP Polet
9
0
|
30.04.2023 16:30 | BSK Borča | 9 : 0 | GSP Polet | |||||
30.04
16:30
Crvena zvezda
Rad 2
6
3
|
30.04.2023 16:30 | Crvena zvezda | 6 : 3 | Rad 2 | |||||
30.04
11:15
Sinđelić 2
Boleč
9
0
|
30.04.2023 11:15 | Sinđelić 2 | 9 : 0 | Boleč |
30.04
12:00
Radnički 1912
Mladost (L)
3
0
|
30.04.2023 12:00 | Radnički 1912 | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
30.04
11:00
Spartak ŽK
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
30.04.2023 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
30.04
10:00
Železničar
Inđija
2
3
|
30.04.2023 10:00 | Železničar | 2 : 3 | Inđija |
30.04
10:00
Borac 1926
Javor Matis
3
2
|
30.04.2023 10:00 | Borac 1926 | 3 : 2 | Javor Matis | |||||
30.04
11:00
Radnički 1923
Apolon 2018
3
0
|
30.04.2023 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Apolon 2018 |
30.04
10:00
VGSK
Šumadija 1934
6
1
|
30.04.2023 10:00 | VGSK | 6 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
30.04
12:00
Sloga 33
Radnički 1923
0
1
|
30.04.2023 12:00 | Sloga 33 | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
30.04
10:00
Šumadija (A)
Sušica
0
2
|
30.04.2023 10:00 | Šumadija (A) | 0 : 2 | Sušica |
30.04
13:00
Bubamara 91
Jošanica
5
1
|
30.04.2023 13:00 | Bubamara 91 | 5 : 1 | Jošanica | |||||
30.04
15:00
Karađorđe
Tutin
1
1
|
30.04.2023 15:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Tutin |
30.04
10:00
TSC
Derby 2015
3
1
|
30.04.2023 10:00 | TSC | 3 : 1 | Derby 2015 |
30.04
12:00
Partizan
Sloven
0
3
|
30.04.2023 12:00 | Partizan | 0 : 3 | Sloven |
30.04
12:00
Krila Krajine
Radnički (SM)
0
3
|
30.04.2023 12:00 | Krila Krajine | 0 : 3 | Radnički (SM) | |||||
30.04
10:00
Petar Puača
ODR
2
4
|
30.04.2023 10:00 | Petar Puača | 2 : 4 | ODR | |||||
30.04
12:00
Trgovački
OFK Bačka
1
2
|
30.04.2023 12:00 | Trgovački | 1 : 2 | OFK Bačka |
30.04
10:00
Sloboda (Č)
Spartak 1976
1
1
|
30.04.2023 10:00 | Sloboda (Č) | 1 : 1 | Spartak 1976 |
30.04
14:00
Kolubara
Prva Iskra
4
0
|
30.04.2023 14:00 | Kolubara | 4 : 0 | Prva Iskra |
30.04
10:00
Beograd
DIF
7
0
|
30.04.2023 10:00 | Beograd | 7 : 0 | DIF | |||||
30.04
09:00
Bežanija
Zvezdara
8
0
|
30.04.2023 09:00 | Bežanija | 8 : 0 | Zvezdara |
30.04
11:00
Budućnost
Torlak
4
2
|
30.04.2023 11:00 | Budućnost | 4 : 2 | Torlak |
30.04
14:00
Sloga (K)
RFK Grafičar
1
0
|
30.04.2023 14:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | RFK Grafičar | |||||
30.04
13:00
GFK Jagodina
Kiker
3
1
|
30.04.2023 13:00 | GFK Jagodina | 3 : 1 | Kiker |
30.04
10:00
Sloga
Preporod
3
0
|
30.04.2023 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Preporod |
30.04
11:00
Duboko
Obrenovac 1905
1
2
|
30.04.2023 11:00 | Duboko | 1 : 2 | Obrenovac 1905 | |||||
30.04
10:00
Crvena Zastava
Rvati
16
0
|
30.04.2023 10:00 | Crvena Zastava | 16 : 0 | Rvati |
30.04
12:30
Jasen
Zlatar
1
2
|
30.04.2023 12:30 | Jasen | 1 : 2 | Zlatar |
30.04
14:30
Radnički (NB)
Rad
1
2
|
30.04.2023 14:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Rad | |||||
30.04
09:00
Sinđelić
Partizan
2
14
|
30.04.2023 09:00 | Sinđelić | 2 : 14 | Partizan | |||||
30.04
11:00
Crvena zvezda
Teleoptik
3
1
|
30.04.2023 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Teleoptik |
30.04
12:00
Vrčin
BSK Borča
1
2
|
30.04.2023 12:00 | Vrčin | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
30.04
09:00
OFK Beograd
Kolubara
2
1
|
30.04.2023 09:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Kolubara |
30.04
09:30
OFK Vršac
Železničar
3
4
|
30.04.2023 09:30 | OFK Vršac | 3 : 4 | Železničar |
30.04
10:00
Radnički 1912
TSC
2
1
|
30.04.2023 10:00 | Radnički 1912 | 2 : 1 | TSC | |||||
30.04
10:00
CFK
Derby 2015
1
4
|
30.04.2023 10:00 | CFK | 1 : 4 | Derby 2015 | |||||
30.04
10:00
Krila Krajine
RFK Novi Sad 1921
4
2
|
30.04.2023 10:00 | Krila Krajine | 4 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
30.04
11:00
Apolon 2018
Radnički 1923
2
1
|
30.04.2023 11:00 | Apolon 2018 | 2 : 1 | Radnički 1923 |
30.04
10:00
Apolon 4
Apolon 2018
|
30.04.2023 10:00 | Apolon 4 | : | Apolon 2018 | |||||
30.04
10:00
IFA Titan
Radnički 1923
|
30.04.2023 10:00 | IFA Titan | : | Radnički 1923 | |||||
30.04
11:00
Novi Pazar
Rudar (KM)
5
0
|
30.04.2023 11:00 | Novi Pazar | 5 : 0 | Rudar (KM) |
30.04
10:00
Gaučosi
Sloga (BB)
3
2
|
30.04.2023 10:00 | Gaučosi | 3 : 2 | Sloga (BB) | |||||
30.04
10:00
GFK Sloboda
FAP
|
30.04.2023 10:00 | GFK Sloboda | : | FAP | |||||
30.04
10:00
Gaučosi
Borac 1926
|
30.04.2023 10:00 | Gaučosi | : | Borac 1926 |
30.04
10:00
AF Duljaj
Šumadija (A)
|
30.04.2023 10:00 | AF Duljaj | : | Šumadija (A) | |||||
30.04
10:00
Mladi radnik 1926
Plana
1
5
|
30.04.2023 10:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 5 | Plana |
30.04
14:00
Respekt
Jedinstvo
1
0
|
30.04.2023 14:00 | Respekt | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:00
OFK Senjak
Rađevac
5
0
|
30.04.2023 16:00 | OFK Senjak | 5 : 0 | Rađevac | |||||
30.04
10:00
Radnički (V)
Ribnica
6
0
|
30.04.2023 10:00 | Radnički (V) | 6 : 0 | Ribnica |
30.04
12:30
Partizan
Voždovac
7
0
|
30.04.2023 12:30 | Partizan | 7 : 0 | Voždovac | |||||
30.04
13:00
Crvena zvezda
Čukarički
4
0
|
30.04.2023 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Čukarički |
30.04
10:00
Real
OFK Šampion 2014
3
1
|
30.04.2023 10:00 | Real | 3 : 1 | OFK Šampion 2014 | |||||
30.04
10:00
Timok 1919
Radnički (P)
2
3
|
30.04.2023 10:00 | Timok 1919 | 2 : 3 | Radnički (P) | |||||
30.04
13:30
Duel Juniors
SFS Borac
8
0
|
30.04.2023 13:30 | Duel Juniors | 8 : 0 | SFS Borac | |||||
30.04
10:00
Car Konstantin
Timočanin
5
0
|
30.04.2023 10:00 | Car Konstantin | 5 : 0 | Timočanin | |||||
30.04
10:00
Budućnost
Kopernikus Železničar
2
0
|
30.04.2023 10:00 | Budućnost | 2 : 0 | Kopernikus Železničar |
30.04
11:00
Proleter
Budućnost
0
6
|
30.04.2023 11:00 | Proleter | 0 : 6 | Budućnost |
30.04
11:00
Posavina
Zabrežje
5
1
|
30.04.2023 11:00 | Posavina | 5 : 1 | Zabrežje | |||||
30.04
13:30
Skela
Pobednik
6
4
|
30.04.2023 13:30 | Skela | 6 : 4 | Pobednik |
30.04
08:30
Savacium
Fenix
0
3
|
30.04.2023 08:30 | Savacium | 0 : 3 | Fenix |
30.04
17:00
Torlak
Sinđelić
1
7
|
30.04.2023 17:00 | Torlak | 1 : 7 | Sinđelić | |||||
30.04
14:00
Torlak
PFK Žarkovo 2000
0
8
|
30.04.2023 14:00 | Torlak | 0 : 8 | PFK Žarkovo 2000 |
30.04
18:00
Borac (L)
Barajevo
1
1
|
30.04.2023 18:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Barajevo | |||||
30.04
10:00
Milutinac
Leštane
9
0
|
30.04.2023 10:00 | Milutinac | 9 : 0 | Leštane | |||||
30.04
13:00
Novi Beograd
Borac (O)
2
0
|
30.04.2023 13:00 | Novi Beograd | 2 : 0 | Borac (O) |
30.04
12:30
OFK Crvenka
Zvezdara
5
7
|
30.04.2023 12:30 | OFK Crvenka | 5 : 7 | Zvezdara | |||||
30.04
12:30
Banja
Beograd 1929
0
1
|
30.04.2023 12:30 | Banja | 0 : 1 | Beograd 1929 |
30.04
10:00
Jedinstvo
OFK Knez Lazar
1
7
|
30.04.2023 10:00 | Jedinstvo | 1 : 7 | OFK Knez Lazar | |||||
30.04
11:00
Hajduk Veljko
OFK Bratstvo
12
0
|
30.04.2023 11:00 | Hajduk Veljko | 12 : 0 | OFK Bratstvo |
30.04
11:00
Crvenka
Spartak 10
6
0
|
30.04.2023 11:00 | Crvenka | 6 : 0 | Spartak 10 | |||||
30.04
10:00
Bajša
Radnički 1905
5
0
|
30.04.2023 10:00 | Bajša | 5 : 0 | Radnički 1905 |
30.04
00:00
Budućnost
Crnokosa
3
0
|
30.04.2023 00:00 | Budućnost | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
30.04
16:00
ŽFK Jedinstvo Putevi
Sloga
0
5
|
30.04.2023 16:00 | ŽFK Jedinstvo Putevi | 0 : 5 | Sloga |
30.04
11:00
Loznica
Jedinstvo
6
1
|
30.04.2023 11:00 | Loznica | 6 : 1 | Jedinstvo |
30.04
10:00
Heroj
Rad
1
1
|
30.04.2023 10:00 | Heroj | 1 : 1 | Rad |
30.04
13:00
Spartak
Polet
3
9
|
30.04.2023 13:00 | Spartak | 3 : 9 | Polet |
30.04
12:00
Real Niš
OFK Šampion 2014
15
0
|
30.04.2023 12:00 | Real Niš | 15 : 0 | OFK Šampion 2014 | |||||
30.04
12:00
Timok 1919
Radnički (P)
1
2
|
30.04.2023 12:00 | Timok 1919 | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
30.04
15:30
Duel Juniors
OFK Paraćin
6
2
|
30.04.2023 15:30 | Duel Juniors | 6 : 2 | OFK Paraćin | |||||
30.04
12:00
Car Konstantin
Timočanin
1
2
|
30.04.2023 12:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Timočanin | |||||
30.04
12:00
Budućnost
Kopernikus Železničar
7
0
|
30.04.2023 12:00 | Budućnost | 7 : 0 | Kopernikus Železničar |
30.04
14:00
Srem
Šumadinac
2
0
|
30.04.2023 14:00 | Srem | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
30.04
13:30
Milutinac
Budućnost
5
0
|
30.04.2023 13:30 | Milutinac | 5 : 0 | Budućnost |
30.04
09:30
Obrenovac 1905
Budućnost
1
0
|
30.04.2023 09:30 | Obrenovac 1905 | 1 : 0 | Budućnost | |||||
30.04
10:00
Omladinac
Zvezda
0
7
|
30.04.2023 10:00 | Omladinac | 0 : 7 | Zvezda |
30.04
10:00
Savacium
Mladost
1
3
|
30.04.2023 10:00 | Savacium | 1 : 3 | Mladost | |||||
30.04
10:00
Mačva 1929
Fenix
0
2
|
30.04.2023 10:00 | Mačva 1929 | 0 : 2 | Fenix |
30.04
10:00
Sloga (BB)
Lazarica
11
1
|
30.04.2023 10:00 | Sloga (BB) | 11 : 1 | Lazarica |
30.04
10:00
OFK Crvenka
Palilulac
3
0
|
30.04.2023 10:00 | OFK Crvenka | 3 : 0 | Palilulac | |||||
30.04
10:00
Banja
RFK Grafičar
0
2
|
30.04.2023 10:00 | Banja | 0 : 2 | RFK Grafičar |
30.04
08:30
Žarkovo 2000 - B
Kampione
0
0
|
30.04.2023 08:30 | Žarkovo 2000 - B | 0 : 0 | Kampione |
30.04
10:00
Sloga 33
Rudar (S)
2
3
|
30.04.2023 10:00 | Sloga 33 | 2 : 3 | Rudar (S) |
30.04
16:00
Metalac
Mladost TSK
32
25
|
30.04.2023 16:00 | Metalac | 32 : 25 | Mladost TSK |
30.04
19:00
Studentski grad
Rakovica
29
28
|
30.04.2023 19:00 | Studentski grad | 29 : 28 | Rakovica |
30.04
18:00
Aleksinac
Rtanj
32
30
|
30.04.2023 18:00 | Aleksinac | 32 : 30 | Rtanj | |||||
30.04
15:00
Niška Banja
Mladost
27
33
|
30.04.2023 15:00 | Niška Banja | 27 : 33 | Mladost |
30.04
12:30
RA Dinamo
Ruma
33
29
|
30.04.2023 12:30 | RA Dinamo | 33 : 29 | Ruma | |||||
30.04
21:00
Budućnost
Sombor
35
22
|
30.04.2023 21:00 | Budućnost | 35 : 22 | Sombor |
30.04
19:15
Omladinac
Prijepolje
22
27
|
30.04.2023 19:15 | Omladinac | 22 : 27 | Prijepolje |
30.04
20:00
BSK Heba
Majdanpek
42
17
|
30.04.2023 20:00 | BSK Heba | 42 : 17 | Majdanpek |
30.04
17:30
Umčari
Jedinstvo
33
19
|
30.04.2023 17:30 | Umčari | 33 : 19 | Jedinstvo |
30.04
17:00
Borac
Rusin
24
24
|
30.04.2023 17:00 | Borac | 24 : 24 | Rusin |
30.04
19:00
Loznica grad
SPD Radnički - 2
39
23
|
30.04.2023 19:00 | Loznica grad | 39 : 23 | SPD Radnički - 2 | |||||
30.04
17:00
Metalac AD
ORK Loznica
46
42
|
30.04.2023 17:00 | Metalac AD | 46 : 42 | ORK Loznica |
30.04
18:30
RSU Feniks
Remesiana
22
31
|
30.04.2023 18:30 | RSU Feniks | 22 : 31 | Remesiana |
30.04
17:00
Apatin
Naftagas
30
32
|
30.04.2023 17:00 | Apatin | 30 : 32 | Naftagas |
30.04
10:45
Crvena zvezda
Partizan
18
7
|
30.04.2023 10:45 | Crvena zvezda | 18 : 7 | Partizan |
30.04
19:00
Ekonomac
Palež
5
0
|
30.04.2023 19:00 | Ekonomac | 5 : 0 | Palež |
30.04
19:30
Ivanjica
SAS
5
1
|
30.04.2023 19:30 | Ivanjica | 5 : 1 | SAS |
30.04
17:00
Leteći Holandjanin
Indians 2013
5
0
|
30.04.2023 17:00 | Leteći Holandjanin | 5 : 0 | Indians 2013 |
30.04
21:00
Ozren
Pirgos
5
0
|
30.04.2023 21:00 | Ozren | 5 : 0 | Pirgos |
30.04
17:00
Temnić
Bor
6
1
|
30.04.2023 17:00 | Temnić | 6 : 1 | Bor |
30.04
13:00
Morava Gepardi
Dorćol Tigrovi
28
32
|
30.04.2023 13:00 | Morava Gepardi | 28 : 32 | Dorćol Tigrovi |
30.04
14:00
Blue Dragons Zemun
SBB Vukovi Beograd
7
35
|
30.04.2023 14:00 | Blue Dragons Zemun | 7 : 35 | SBB Vukovi Beograd |