XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Napredak (D) - Vinorača 5:2
2 25.08.2013 17:00 Vinorača - OFK Tekstilac 1:1
3 01.09.2013 17:00 Mladost (J) - Vinorača 4:2
4 08.09.2013 16:30 Vinorača - Morava (R) 2:2
5 15.09.2013 16:00 BSK - Vinorača 0:1
6 22.09.2013 15:30 Vinorača - Morava 1918 0:2
7 29.09.2013 15:00 Mladost (K) - Vinorača 2:0
8 06.10.2013 15:00 Vinorača - Bratstvo 3:4
9 12.10.2013 14:30 Levač - Vinorača 4:0
10 20.10.2013 14:00 Vinorača - OFK Bratstvo 1:1
11 27.10.2013 14:00 Budućnost - Vinorača 6:1
12 03.11.2013 13:30 Mladost (D) - Vinorača 2:1
13 10.11.2013 13:30 Vinorača - Kušiljevo 0:3
14 17.11.2013 13:30 Sloga - Vinorača 5:2
15 24.11.2013 13:00 Vinorača - Jedinstvo 0:2
16 16.03.2014 15:00 Vinorača - Napredak (D) 1:0
17 22.03.2014 15:00 OFK Tekstilac - Vinorača 3:1
18 30.03.2014 16:30 Vinorača - Mladost (J) 1:1
19 06.04.2014 16:30 Morava (R) - Vinorača 2:0
20 13.04.2014 16:30 Vinorača - BSK 2:3
21 16.04.2014 17:00 Morava 1918 - Vinorača 9:1
22 19.04.2014 17:00 Vinorača - Mladost (K) 0:1
23 27.04.2014 17:00 Bratstvo - Vinorača 3:1
24 04.05.2014 17:00 Vinorača - Levač 1:4
25 09.05.2014 17:00 OFK Bratstvo - Vinorača 0:1
26 14.05.2014 17:30 Vinorača - Budućnost 2:1
27 25.05.2014 17:30 Vinorača - Mladost (D) 4:2
28 01.06.2014 17:30 Kušiljevo - Vinorača 4:5
29 04.06.2014 17:30 Vinorača - Sloga 1:0
30 08.06.2014 18:00 Jedinstvo - Vinorača 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Levač 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Jedinstvo 30 19 5 6 62
3 Morava (R) 30 18 7 5 61
4 Morava 1918 (-1) 30 18 7 5 60
5 Sloga 30 15 8 7 53
6 Mladost (K) 30 12 7 11 43
7 OFK Tekstilac 30 11 7 12 40
8 BSK 30 9 12 9 39
9 Budućnost 30 10 5 15 35
10 Klub se ugasio OFK Bratstvo 30 10 5 15 35
11 Napredak (D) 30 9 6 15 33
12 Mladost (J) 30 8 8 14 32
13 Kušiljevo 30 9 4 17 31
14 Beleška: Izboren opstanak posle pobede u baraž meču rezultatom 1:0 protiv ekipe Rudara iz Plužina. Bratstvo 30 8 5 17 29
15 Beleška: Pobeda u drugom baraž meču nad ekipom Rudar Plažane rezultatom 4:3 čime je izboren opstanag u ligi. Mladost (D) 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Vinorača 30 7 4 19 25