03.11
14:00
Rudar
Loznica
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Rudar | 1 : 0 | Loznica | |||||
03.11
14:00
Šumadija
Sloboda
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Šumadija | 2 : 0 | Sloboda | |||||
03.11
14:00
Jošanica ND 2011
Šapine
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Jošanica ND 2011 | 3 : 0 | Šapine | |||||
03.11
14:00
Seljak
Bane
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Seljak | 1 : 0 | Bane | |||||
03.11
14:00
Krušik
Partizan
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Krušik | 2 : 0 | Partizan | |||||
03.11
14:00
Mačva
Železničar
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Mačva | 1 : 0 | Železničar | |||||
03.11
11:00
Polet
Pobeda
0
0
|
03.11.2013 11:00 | Polet | 0 : 0 | Pobeda | |||||
03.11
14:00
GFK Jasenica 1911
Mladi radnik
1
1
|
03.11.2013 14:00 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 1 | Mladi radnik |
03.11
14:00
Jedinstvo (P)
Dubočica 1923
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Dubočica 1923 | |||||
03.11
14:00
Trstenik PPT
Žitorađa
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Žitorađa | |||||
03.11
14:00
Hajduk Veljko
Tabane Trgovački
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Tabane Trgovački | |||||
03.11
14:00
Radnički (P)
SFK Moravac
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Radnički (P) | 3 : 0 | SFK Moravac | |||||
03.11
14:00
Kopaonik
Timočanin
4
1
|
03.11.2013 14:00 | Kopaonik | 4 : 1 | Timočanin | |||||
03.11
14:00
Moravac Orion
Sinđelić
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Moravac Orion | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
03.11
14:00
Radnički (S)
Sloga (D)
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
03.11
11:00
Car Konstantin
Đerdap
1
0
|
03.11.2013 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Đerdap |
03.11
13:30
Radnički (NP)
Dinamo
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Radnički (NP) | 1 : 1 | Dinamo | |||||
03.11
13:30
Bačka 1901
ČSK Pivara
1
4
|
03.11.2013 13:30 | Bačka 1901 | 1 : 4 | ČSK Pivara | |||||
03.11
13:30
Tekstilac
Radnički (SM)
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Tekstilac | 1 : 2 | Radnički (SM) | |||||
03.11
13:30
Radnički (Š)
Novi Sad
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Radnički (Š) | 2 : 1 | Novi Sad | |||||
03.11
13:30
Sloga
Radnički (S)
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
03.11
13:30
Banat
Senta
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Banat | 0 : 1 | Senta | |||||
03.11
13:30
Bačka (BP)
Dunav
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Bačka (BP) | 0 : 1 | Dunav | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo (NB)
Palić
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Jedinstvo (NB) | 1 : 2 | Palić |
03.11
14:00
Železnik Lasta
Lokomotiva
0
0
|
03.11.2013 14:00 | Železnik Lasta | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
03.11
14:00
Zemun
Hajduk
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Zemun | 3 : 2 | Hajduk | |||||
03.11
11:00
Žarkovo
IM Rakovica
2
2
|
03.11.2013 11:00 | Žarkovo | 2 : 2 | IM Rakovica | |||||
03.11
14:00
Sopot
Turbina
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Sopot | 1 : 1 | Turbina | |||||
03.11
14:00
OFK Mladenovac
Srem
0
1
|
03.11.2013 14:00 | OFK Mladenovac | 0 : 1 | Srem | |||||
03.11
14:00
Dorćol
Budućnost
0
0
|
03.11.2013 14:00 | Dorćol | 0 : 0 | Budućnost | |||||
03.11
14:00
Kolubara
BASK
4
1
|
03.11.2013 14:00 | Kolubara | 4 : 1 | BASK | |||||
03.11
14:00
Radnički (O)
Šumadija
0
2
|
03.11.2013 14:00 | Radnički (O) | 0 : 2 | Šumadija |
03.11
11:00
Metalac
Šumadija 1903
1
2
|
03.11.2013 11:00 | Metalac | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
03.11
13:30
Dragačevo
Vodojaža
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Dragačevo | 2 : 2 | Vodojaža | |||||
03.11
13:30
Arsenal
Slavija
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Arsenal | 1 : 2 | Slavija | |||||
03.11
13:30
Polet
Trepča
4
4
|
03.11.2013 13:30 | Polet | 4 : 4 | Trepča | |||||
03.11
13:30
Takovo
Karađorđe
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Takovo | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
03.11
13:30
Tutin
Orlovac
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Tutin | 0 : 1 | Orlovac |
03.11
14:00
Obilić
Šumadija
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Obilić | 2 : 1 | Šumadija | |||||
03.11
14:00
Homoljac
Šumadinac (B)
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Homoljac | 3 : 0 | Šumadinac (B) | |||||
03.11
14:00
Morava
Šumadinac 1913
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Morava | 2 : 1 | Šumadinac 1913 | |||||
03.11
14:00
Udarnik
Borac
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Udarnik | 1 : 0 | Borac | |||||
03.11
14:00
Zvižd
Mladi radnik
4
1
|
03.11.2013 14:00 | Zvižd | 4 : 1 | Mladi radnik |
03.11
13:30
Sloga (S)
Budućnost
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Sloga (S) | 0 : 1 | Budućnost | |||||
03.11
13:30
Radnički Stobeks
Ribnica
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Radnički Stobeks | 2 : 1 | Ribnica | |||||
03.11
13:30
Zlatar
Jedinstvo 1945
4
0
|
03.11.2013 13:30 | Zlatar | 4 : 0 | Jedinstvo 1945 |
03.11
14:00
Zaplanjac
BSK Bujanovac
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Zaplanjac | 0 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
03.11
14:00
Radan
Budućnost
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Radan | 0 : 1 | Budućnost | |||||
03.11
14:00
Dinamo
Vlasina
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Dinamo | 1 : 0 | Vlasina | |||||
03.11
14:00
Pukovac
Balkanski
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Pukovac | 1 : 2 | Balkanski |
03.11
14:00
OFK Bor
Radnički
4
1
|
03.11.2013 14:00 | OFK Bor | 4 : 1 | Radnički | |||||
03.11
14:00
Župa
Rembas
6
0
|
03.11.2013 14:00 | Župa | 6 : 0 | Rembas | |||||
03.11
14:00
Majdanpek
SFS Borac
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Majdanpek | 2 : 2 | SFS Borac | |||||
03.11
14:00
Juhor
Kablovi
0
0
|
03.11.2013 14:00 | Juhor | 0 : 0 | Kablovi | |||||
03.11
14:00
Borac (B)
Ozren
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Borac (B) | 2 : 2 | Ozren | |||||
03.11
14:00
Dragocvet
Rudar
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Dragocvet | 1 : 1 | Rudar | |||||
03.11
14:00
Lugomir
Trajal
5
1
|
03.11.2013 14:00 | Lugomir | 5 : 1 | Trajal |
03.11
13:30
Bačka (P)
Proleter
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Bačka (P) | 4 : 1 | Proleter | |||||
03.11
13:30
Tisa
Crvena Zvezda (RS)
1
3
|
03.11.2013 13:30 | Tisa | 1 : 3 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
03.11
13:30
Borac (Starčevo)
Kozara
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Borac (Starčevo) | 3 : 1 | Kozara |
03.11
10:00
Index
Vrbas
1
1
|
03.11.2013 10:00 | Index | 1 : 1 | Vrbas | |||||
03.11
13:30
Borac
Sloga
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Borac | 2 : 1 | Sloga |
03.11
10:00
Radnički (R)
Baćevac
0
3
|
03.11.2013 10:00 | Radnički (R) | 0 : 3 | Baćevac | |||||
03.11
14:00
Zvezdara
Radnički (NB)
4
0
|
03.11.2013 14:00 | Zvezdara | 4 : 0 | Radnički (NB) | |||||
03.11
14:00
PKB
Lepušnica
0
1
|
03.11.2013 14:00 | PKB | 0 : 1 | Lepušnica | |||||
03.11
14:00
Sremčica
Vrčin
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Sremčica | 3 : 1 | Vrčin |
03.11
14:00
Polet
Budućnost
3
4
|
03.11.2013 14:00 | Polet | 3 : 4 | Budućnost | |||||
03.11
14:00
Radnik
Borac (V)
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Radnik | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
03.11
14:00
Mataruge
Ribnica
0
3
|
03.11.2013 14:00 | Mataruge | 0 : 3 | Ribnica | |||||
03.11
14:00
Kraljevo Hajduk
Morava
5
0
|
03.11.2013 14:00 | Kraljevo Hajduk | 5 : 0 | Morava | |||||
03.11
14:00
Granit
Braća Vuković
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Granit | 1 : 1 | Braća Vuković | |||||
03.11
14:00
Radnički
Pazar Juniors 2011
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Radnički | 2 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
03.11
14:00
Ibar
Grdica
4
3
|
03.11.2013 14:00 | Ibar | 4 : 3 | Grdica |
03.11
13:30
Rudar
Jedinstvo (K)
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Rudar | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
03.11
13:30
Ovčar
Spartak
3
2
|
03.11.2013 13:30 | Ovčar | 3 : 2 | Spartak | |||||
03.11
13:30
Omladinac
Mladost (A)
0
0
|
03.11.2013 13:30 | Omladinac | 0 : 0 | Mladost (A) | |||||
03.11
13:30
Napredak
Mladost (P)
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Napredak | 0 : 1 | Mladost (P) | |||||
03.11
13:30
Morava
Gorušica
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Morava | 1 : 0 | Gorušica |
03.11
14:00
Seljak
OFK Bagremar
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Seljak | 1 : 0 | OFK Bagremar | |||||
03.11
14:00
Budućnost
Ćava
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost | 1 : 1 | Ćava | |||||
03.11
14:00
Jadran
Vinogradi DB
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Jadran | 3 : 0 | Vinogradi DB | |||||
03.11
14:00
Sušica
Srbija
6
1
|
03.11.2013 14:00 | Sušica | 6 : 1 | Srbija | |||||
03.11
14:00
Jedinstvo
Maršić
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Maršić | |||||
03.11
14:00
Kolonija
Korićani
5
0
|
03.11.2013 14:00 | Kolonija | 5 : 0 | Korićani |
03.11
13:30
ŽSK
Borac
2
0
|
03.11.2013 13:30 | ŽSK | 2 : 0 | Borac | |||||
03.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Partizan
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | Partizan | |||||
03.11
13:30
Marjan
Aranđelovac
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Marjan | 1 : 0 | Aranđelovac | |||||
03.11
13:30
Banja
Beli orlovi
5
2
|
03.11.2013 13:30 | Banja | 5 : 2 | Beli orlovi | |||||
03.11
13:30
Vitlina-Bokanja
Karađorđe
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Vitlina-Bokanja | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
03.11
13:30
Junkovac
Vinča
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Junkovac | 2 : 1 | Vinča | |||||
03.11
13:30
Lokomotiva
Šatornja
0
3
|
03.11.2013 13:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Šatornja |
03.11
14:00
Osipaonica
Mladi borac
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Osipaonica | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
03.11
14:00
Bačinac
Šumadija
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Bačinac | 1 : 1 | Šumadija | |||||
03.11
14:00
Sloboda
Borac
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Sloboda | 2 : 0 | Borac | |||||
03.11
14:00
Glavaš
Budućnost (R)
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Glavaš | 2 : 0 | Budućnost (R) | |||||
03.11
14:00
Polet
Železničar (K)
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Polet | 3 : 0 | Železničar (K) | |||||
03.11
14:00
Budućnost (MK)
Pobeda
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost (MK) | 1 : 2 | Pobeda | |||||
03.11
14:00
Proleter
SASK
4
3
|
03.11.2013 14:00 | Proleter | 4 : 3 | SASK |
03.11
14:00
Mlava
Integral
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Mlava | 2 : 1 | Integral | |||||
03.11
14:00
Sloga
Napredak 1936
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 0 : 1 | Napredak 1936 | |||||
03.11
14:00
RSK
Vihor
6
1
|
03.11.2013 14:00 | RSK | 6 : 1 | Vihor | |||||
03.11
14:00
Rudar
Petar Dobrnjac
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Rudar | 1 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
03.11
14:00
Mladost
Beli Orao
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Mladost | 1 : 1 | Beli Orao | |||||
03.11
14:00
Makce
Omladinac
7
1
|
03.11.2013 14:00 | Makce | 7 : 1 | Omladinac | |||||
03.11
14:00
Basarac
Đerdap
5
0
|
03.11.2013 14:00 | Basarac | 5 : 0 | Đerdap |
03.11
13:30
Jedinstvo (MZ)
Sindjelić
4
2
|
03.11.2013 13:30 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 2 | Sindjelić | |||||
03.11
13:30
Drina
Gučevo
6
2
|
03.11.2013 13:30 | Drina | 6 : 2 | Gučevo | |||||
03.11
13:30
Hajduk Stanko
Mladost (P)
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
03.11
13:30
Lipolist
Podrinje
6
1
|
03.11.2013 13:30 | Lipolist | 6 : 1 | Podrinje | |||||
03.11
13:30
Mladi Borac
Jedinstvo (Š)
0
7
|
03.11.2013 13:30 | Mladi Borac | 0 : 7 | Jedinstvo (Š) | |||||
03.11
13:30
Antimon
Radjevac
1
3
|
03.11.2013 13:30 | Antimon | 1 : 3 | Radjevac |
03.11
13:30
Jedinstvo (K)
Crnokosa
1
5
|
03.11.2013 13:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 5 | Crnokosa | |||||
03.11
13:30
GP Zlatibor
Železničar
1
2
|
03.11.2013 13:30 | GP Zlatibor | 1 : 2 | Železničar | |||||
03.11
13:30
Omladinac
Sečica
1
3
|
03.11.2013 13:30 | Omladinac | 1 : 3 | Sečica | |||||
03.11
13:30
Polet
Ariljska rampa
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Polet | 1 : 2 | Ariljska rampa | |||||
03.11
13:30
Višesava
Perućac
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Višesava | 1 : 1 | Perućac | |||||
03.11
13:30
Zlatibor
Budućnost
6
0
|
03.11.2013 13:30 | Zlatibor | 6 : 0 | Budućnost |
03.11
14:00
Orljane
Rad
6
1
|
03.11.2013 14:00 | Orljane | 6 : 1 | Rad | |||||
03.11
14:00
Naša krila 1936
Palilula
4
3
|
03.11.2013 14:00 | Naša krila 1936 | 4 : 3 | Palilula | |||||
03.11
14:00
Mladi Radnik
Morava
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Mladi Radnik | 2 : 2 | Morava | |||||
03.11
14:00
Malošište
Zemljoradnik
7
2
|
03.11.2013 14:00 | Malošište | 7 : 2 | Zemljoradnik | |||||
03.11
14:00
Radnički 1947 (Č)
Rasovača
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Radnički 1947 (Č) | 2 : 2 | Rasovača |
03.11
14:00
Jedinstvo
Omladinac
4
0
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Omladinac | |||||
03.11
14:00
Mladost (L)
Proleter (DV)
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Proleter (DV) | |||||
03.11
14:00
Crvena zastava
Mladost (M)
1
4
|
03.11.2013 14:00 | Crvena zastava | 1 : 4 | Mladost (M) | |||||
03.11
14:00
Budućnost
Moravac 1948
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost | 3 : 2 | Moravac 1948 | |||||
03.11
14:00
Brzi Brod
Sloboda
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Brzi Brod | 2 : 1 | Sloboda | |||||
03.11
14:00
Vrtište
OFK Niš
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Vrtište | 3 : 1 | OFK Niš | |||||
03.11
14:00
Rudar
Aluminjum
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Rudar | 2 : 0 | Aluminjum | |||||
03.11
14:00
Proleter (M)
Morava
4
2
|
03.11.2013 14:00 | Proleter (M) | 4 : 2 | Morava |
03.11
14:00
Umac
Radnički
5
2
|
03.11.2013 14:00 | Umac | 5 : 2 | Radnički | |||||
03.11
14:00
Zloćudovo
Vučje
7
4
|
03.11.2013 14:00 | Zloćudovo | 7 : 4 | Vučje | |||||
03.11
14:00
Mladi Borac
Bobište
0
4
|
03.11.2013 14:00 | Mladi Borac | 0 : 4 | Bobište | |||||
03.11
14:00
Šumadija
Čekmin
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Šumadija | 2 : 2 | Čekmin | |||||
03.11
11:00
Lemind Livnica
Jedinstvo (G)
2
2
|
03.11.2013 11:00 | Lemind Livnica | 2 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
03.11
14:00
Jablanica
Jedinstvo (GS)
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Jablanica | 3 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
03.11
14:00
Progres
Budućnost
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Progres | 2 : 1 | Budućnost |
03.11
14:00
N.S. Tatko
Kosanica
0
5
|
03.11.2013 14:00 | N.S. Tatko | 0 : 5 | Kosanica | |||||
03.11
14:00
Dobrič
Dunđerski
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Dobrič | 3 : 0 | Dunđerski | |||||
03.11
14:00
Jastrebac
Borac
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Borac |
03.11
14:00
Jedinstvo ( B.P)
Napredak
5
0
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo ( B.P) | 5 : 0 | Napredak | |||||
03.11
14:00
Željuša
Jedinstvo ( P )
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Željuša | 3 : 2 | Jedinstvo ( P ) | |||||
03.11
14:00
Sloga
Zadrugar
0
3
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
03.11
14:00
Padež
Mladost (P.R)
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Padež | 3 : 0 | Mladost (P.R) |
03.11
14:00
Nebeski Anđeli
Vranjska Banja
8
0
|
03.11.2013 14:00 | Nebeski Anđeli | 8 : 0 | Vranjska Banja | |||||
03.11
14:00
Morava
Čelik
6
0
|
03.11.2013 14:00 | Morava | 6 : 0 | Čelik | |||||
03.11
14:00
Mladost (S)
Levosoje
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Levosoje | |||||
03.11
14:00
Besa 2005
Biljači
7
2
|
03.11.2013 14:00 | Besa 2005 | 7 : 2 | Biljači | |||||
03.11
14:00
Mladost (B)
Ternoci
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Ternoci | |||||
03.11
14:00
Vihor
OFK Alakince
0
3
|
03.11.2013 14:00 | Vihor | 0 : 3 | OFK Alakince |
03.11
14:00
Oskar
Glama
0
3
|
03.11.2013 14:00 | Oskar | 0 : 3 | Glama |
03.11
14:00
Radnički
Čaglavica
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Radnički | 3 : 0 | Čaglavica |
03.11
13:30
Mladost (D)
Vinorača
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Mladost (D) | 2 : 1 | Vinorača | |||||
03.11
13:30
Kušiljevo
Budućnost
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Kušiljevo | 1 : 2 | Budućnost | |||||
03.11
13:30
Sloga
OFK Bratstvo
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Sloga | 4 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo
Levač
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Levač | |||||
03.11
13:30
Napredak (D)
Bratstvo
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Napredak (D) | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
03.11
13:30
Mladost (J)
Morava 1918
3
3
|
03.11.2013 13:30 | Mladost (J) | 3 : 3 | Morava 1918 | |||||
03.11
13:30
Morava (R)
BSK
3
2
|
03.11.2013 13:30 | Morava (R) | 3 : 2 | BSK |
03.11
13:30
Jasika
Čitluk
3
4
|
03.11.2013 13:30 | Jasika | 3 : 4 | Čitluk | |||||
03.11
13:30
Šanac
Mladost
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Šanac | 1 : 0 | Mladost | |||||
03.11
13:30
Sloga Ćićevac
Temnić 1924
0
0
|
03.11.2013 13:30 | Sloga Ćićevac | 0 : 0 | Temnić 1924 | |||||
03.11
13:30
Gradina
Vinogradar
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Gradina | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
03.11
13:30
Sloga Dašnica
Jedinstvo 1936
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Sloga Dašnica | 2 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
03.11
13:30
Jastrebac
Pepeljevac
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Jastrebac | 2 : 0 | Pepeljevac | |||||
03.11
13:30
Mačkovac
Bošnjane
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Mačkovac | 1 : 1 | Bošnjane |
03.11
14:00
Sloga
Slatina
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 0 : 1 | Slatina | |||||
03.11
14:00
Rajac
Blizna
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Rajac | 3 : 1 | Blizna | |||||
03.11
14:00
Brodoremont
Poreč
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Brodoremont | 3 : 0 | Poreč |
03.11
14:00
Sloga
Mladost
8
3
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 8 : 3 | Mladost | |||||
03.11
14:00
Borac
OFK 019 Zaječar
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Borac | 1 : 2 | OFK 019 Zaječar | |||||
03.11
14:00
Trebič
Rudar (P)
0
0
|
03.11.2013 14:00 | Trebič | 0 : 0 | Rudar (P) | |||||
03.11
14:00
Rudar (VČ)
Midžor
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Rudar (VČ) | 3 : 1 | Midžor | |||||
03.11
14:00
OFK Knjaz
Bučje
1
4
|
03.11.2013 14:00 | OFK Knjaz | 1 : 4 | Bučje | |||||
03.11
14:00
Polet
Osnić
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Polet | 1 : 3 | Osnić | |||||
03.11
14:00
Omladinac
ŠSK
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Omladinac | 1 : 3 | ŠSK |
03.11
14:00
Partizan (G)
Slavija
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Slavija | |||||
03.11
14:00
Polet
Tempo
8
0
|
03.11.2013 14:00 | Polet | 8 : 0 | Tempo | |||||
03.11
14:00
Crvena zvezda
Mladost (O)
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Mladost (O) | |||||
03.11
14:00
Sloga (BNS)
BAK
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | BAK | |||||
03.11
14:00
Vulturul
Vojvodina
0
0
|
03.11.2013 14:00 | Vulturul | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
03.11
14:00
Železničar
Sloga (P)
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Železničar | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
03.11
14:00
Jugoslavija
Kolonija
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Jugoslavija | 2 : 2 | Kolonija | |||||
03.11
14:00
Budućnost (A)
Radnički (B)
0
2
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost (A) | 0 : 2 | Radnički (B) |
03.11
13:00
Subotica
Vinogradar
3
2
|
03.11.2013 13:00 | Subotica | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
03.11
13:00
Olimpija (TS)
Čoka
2
1
|
03.11.2013 13:00 | Olimpija (TS) | 2 : 1 | Čoka | |||||
03.11
13:00
Bačka
Tavankut
1
1
|
03.11.2013 13:00 | Bačka | 1 : 1 | Tavankut | |||||
03.11
13:00
Proleter
Bajša
2
0
|
03.11.2013 13:00 | Proleter | 2 : 0 | Bajša | |||||
03.11
13:00
Čantavir
Panonija IM Topola
2
0
|
03.11.2013 13:00 | Čantavir | 2 : 0 | Panonija IM Topola |
03.11
13:30
Borac
Radnički (S)
0
2
|
03.11.2013 13:30 | Borac | 0 : 2 | Radnički (S) | |||||
03.11
13:30
Vojvodina (NM)
Potisje
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Vojvodina (NM) | 3 : 1 | Potisje | |||||
03.11
13:30
Zadrugar
Rusanda
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Rusanda | |||||
03.11
13:30
Vojvodina (P)
Jedinstvo
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Vojvodina (P) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
03.11
13:30
Omladinac
Vojvodina (B)
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Omladinac | 2 : 1 | Vojvodina (B) |
03.11
14:00
Zadrugar
Kordun
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Kordun | |||||
03.11
14:00
Kula
Omladinac (B)
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Kula | 2 : 2 | Omladinac (B) | |||||
03.11
14:00
Hajduk
OFK Odžaci
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | OFK Odžaci | |||||
03.11
14:00
Omladinac (D)
BSK
0
2
|
03.11.2013 14:00 | Omladinac (D) | 0 : 2 | BSK |
03.11
14:00
Donji Petrovci
Železničar
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Donji Petrovci | 2 : 0 | Železničar | |||||
03.11
14:00
Ljukovo
Kupinovo
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Ljukovo | 2 : 2 | Kupinovo | |||||
03.11
14:00
Hajduk (V)
Hajduk 1932
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Hajduk (V) | 1 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
03.11
14:00
Radnički
Hrtkovci
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Radnički | 3 : 0 | Hrtkovci | |||||
03.11
14:00
Jadran
Sremac
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Jadran | 1 : 1 | Sremac | |||||
03.11
14:00
Budućnost
LSK Laćarak
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost | 1 : 2 | LSK Laćarak |
03.11
14:00
Budućnost (G)
Tvrdjava
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost (G) | 3 : 0 | Tvrdjava | |||||
03.11
14:00
Mladost (T)
Budućnost (M)
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | Budućnost (M) | |||||
03.11
14:00
Borac
Petrovaradin
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Borac | 2 : 0 | Petrovaradin | |||||
03.11
14:00
Vojvodina (BG)
Mladost (NS)
4
0
|
03.11.2013 14:00 | Vojvodina (BG) | 4 : 0 | Mladost (NS) | |||||
03.11
14:00
TSK
Jedinstvo
2
2
|
03.11.2013 14:00 | TSK | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
03.11
10:00
Kabel
ŽSK
0
2
|
03.11.2013 10:00 | Kabel | 0 : 2 | ŽSK |
03.11
14:00
Borac
PKB Kovilovo
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Borac | 3 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
03.11
11:00
13. maj
BSK 2012
3
4
|
03.11.2013 11:00 | 13. maj | 3 : 4 | BSK 2012 | |||||
03.11
14:00
Jedinstvo
Banja
4
1
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Banja | |||||
03.11
14:00
Obilić
Milutinac
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Obilić | 0 : 1 | Milutinac | |||||
03.11
11:00
Komgrap
Milutinac
2
3
|
03.11.2013 11:00 | Komgrap | 2 : 3 | Milutinac |
03.11
14:00
Strelac
OFK Zabrežje
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Strelac | 1 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
03.11
14:00
Budućnost
Stepojevac VAGA
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost | 1 : 2 | Stepojevac VAGA | |||||
03.11
14:00
Posavina
Šumadija
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Posavina | 1 : 3 | Šumadija | |||||
03.11
10:00
Borac
Prva Iskra
2
1
|
03.11.2013 10:00 | Borac | 2 : 1 | Prva Iskra |
03.11
14:00
Nemenikuće
Velika Krsna
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Nemenikuće | 1 : 3 | Velika Krsna | |||||
03.11
14:00
Boleč
Vinča
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Boleč | 2 : 1 | Vinča | |||||
03.11
14:00
Kosmaj
OFK Leštane
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Kosmaj | 3 : 1 | OFK Leštane | |||||
03.11
14:00
Napredak
Torlak
0
4
|
03.11.2013 14:00 | Napredak | 0 : 4 | Torlak | |||||
03.11
10:00
Selo Mladenovac
Dunavac
1
2
|
03.11.2013 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 2 | Dunavac |
03.11
14:00
Jedinstvo
Vrnjci
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Vrnjci | |||||
03.11
14:00
OFK Ras
Stubal
1
0
|
03.11.2013 14:00 | OFK Ras | 1 : 0 | Stubal | |||||
03.11
14:00
Tavnik
Mlada krila
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Tavnik | 1 : 0 | Mlada krila | |||||
03.11
14:00
Napredak
Bogutovačka Banja
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Napredak | 2 : 2 | Bogutovačka Banja | |||||
03.11
14:00
Šumadija
Gruža
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Šumadija | 0 : 1 | Gruža | |||||
03.11
14:00
Partizan
Morava (S)
6
1
|
03.11.2013 14:00 | Partizan | 6 : 1 | Morava (S) |
03.11
13:30
Brezak
Šilopaj
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Brezak | 4 : 1 | Šilopaj | |||||
03.11
13:30
Šumadija
Omladinac
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Šumadija | 4 : 1 | Omladinac | |||||
03.11
13:30
Jablanica
Lunjevica
2
3
|
03.11.2013 13:30 | Jablanica | 2 : 3 | Lunjevica | |||||
03.11
13:30
Ozremica
Mladost 09
1
3
|
03.11.2013 13:30 | Ozremica | 1 : 3 | Mladost 09 | |||||
03.11
13:30
Takovski Ustanak
Velereč 94
1
4
|
03.11.2013 13:30 | Takovski Ustanak | 1 : 4 | Velereč 94 |
03.11
13:30
Planinac
Morava
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Planinac | 3 : 0 | Morava | |||||
03.11
13:30
Zadrugar
Čačak 94
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Čačak 94 | |||||
03.11
13:30
Strelac
Budućnost
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Strelac | 2 : 2 | Budućnost | |||||
03.11
13:30
Lugovi
Premeća
1
3
|
03.11.2013 13:30 | Lugovi | 1 : 3 | Premeća | |||||
03.11
11:00
Rakova
Vujan
1
3
|
03.11.2013 11:00 | Rakova | 1 : 3 | Vujan | |||||
03.11
13:30
Kej
Polet (G)
4
2
|
03.11.2013 13:30 | Kej | 4 : 2 | Polet (G) |
03.11
13:30
Vrelo
Radnički
3
4
|
03.11.2013 13:30 | Vrelo | 3 : 4 | Radnički | |||||
03.11
11:00
Prilike
Jedinstvo (P)
2
1
|
03.11.2013 11:00 | Prilike | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
03.11
13:30
Jelica
Brezova
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Jelica | 1 : 1 | Brezova |
03.11
14:00
Šumadija 1934
Borac
3
4
|
03.11.2013 14:00 | Šumadija 1934 | 3 : 4 | Borac | |||||
03.11
14:00
Azbest
Kutlovo
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Azbest | 2 : 2 | Kutlovo | |||||
03.11
14:00
Sloga
Zastava
6
1
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 6 : 1 | Zastava | |||||
03.11
14:00
Kremenac
Seljak
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Kremenac | 1 : 3 | Seljak | |||||
03.11
14:00
OFK Žeželj
Mladost Teferič
2
1
|
03.11.2013 14:00 | OFK Žeželj | 2 : 1 | Mladost Teferič | |||||
03.11
14:00
Hajduk
Botunje
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Hajduk | 1 : 1 | Botunje | |||||
03.11
14:00
21. oktobar
Mladost
1
0
|
03.11.2013 14:00 | 21. oktobar | 1 : 0 | Mladost |
03.11
13:30
Misača
Žabare
5
0
|
03.11.2013 13:30 | Misača | 5 : 0 | Žabare | |||||
03.11
13:30
Proleter
BSK
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Proleter | 1 : 2 | BSK | |||||
03.11
13:30
Sloga
Trnava
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Sloga | 4 : 1 | Trnava | |||||
03.11
13:30
Kopljari
Mladost
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Kopljari | 1 : 1 | Mladost |
03.11
13:30
Omladinac
Meteor
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Omladinac | 2 : 0 | Meteor | |||||
03.11
13:30
Pobeda (S)
BSK
5
0
|
03.11.2013 13:30 | Pobeda (S) | 5 : 0 | BSK | |||||
03.11
13:30
Pobeda (Đ)
Sloga (Z)
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Pobeda (Đ) | 3 : 0 | Sloga (Z) | |||||
03.11
13:30
Kotlenik
Mladost (R)
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Kotlenik | 0 : 1 | Mladost (R) | |||||
03.11
13:30
Mladost (B)
Sloga (M)
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Sloga (M) | |||||
03.11
13:30
Grivac
Bare
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Grivac | 3 : 1 | Bare | |||||
03.11
13:30
Mladost MG (S)
Karađorđe
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Mladost MG (S) | 2 : 1 | Karađorđe |
03.11
Mladost
Jasenica
1
2
|
03.11.2013 | Mladost | 1 : 2 | Jasenica |
03.11
13:00
Omladinac (S)
Budućnost
1
0
|
03.11.2013 13:00 | Omladinac (S) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
03.11
13:00
Mladost
Bata Bulić
5
1
|
03.11.2013 13:00 | Mladost | 5 : 1 | Bata Bulić | |||||
03.11
13:00
Krilaš
Omladinac (B)
3
1
|
03.11.2013 13:00 | Krilaš | 3 : 1 | Omladinac (B) | |||||
03.11
13:00
Zadrugar
Omladinac (M)
2
4
|
03.11.2013 13:00 | Zadrugar | 2 : 4 | Omladinac (M) | |||||
03.11
13:00
Polet
Rudar
3
2
|
03.11.2013 13:00 | Polet | 3 : 2 | Rudar | |||||
03.11
13:00
Napredak
Dragoš
1
1
|
03.11.2013 13:00 | Napredak | 1 : 1 | Dragoš | |||||
03.11
13:00
Borac
Radnički
2
1
|
03.11.2013 13:00 | Borac | 2 : 1 | Radnički |
03.11
13:30
Kurjače
Sloga (Ć)
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Kurjače | 2 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (Lj)
0
0
|
03.11.2013 13:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
03.11
13:30
Napredak
Mlava
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Napredak | 1 : 0 | Mlava | |||||
03.11
13:30
Borac
Sloga (D)
0
4
|
03.11.2013 13:30 | Borac | 0 : 4 | Sloga (D) |
03.11
13:30
Karađorđe
Volujac
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Volujac | |||||
03.11
13:30
Radnički
Trešnjevka
5
1
|
03.11.2013 13:30 | Radnički | 5 : 1 | Trešnjevka | |||||
03.11
13:30
Cerić
Dumača
5
0
|
03.11.2013 13:30 | Cerić | 5 : 0 | Dumača | |||||
03.11
13:30
Pričinović
Galeb
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Pričinović | 1 : 2 | Galeb | |||||
03.11
13:30
Sloga Krnic
Vlašić
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Sloga Krnic | 2 : 2 | Vlašić | |||||
03.11
13:30
Sloga Mat
Dobrava
0
4
|
03.11.2013 13:30 | Sloga Mat | 0 : 4 | Dobrava | |||||
03.11
13:30
Borac
Mladost PP
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Borac | 1 : 1 | Mladost PP | |||||
03.11
13:30
Mladost Zvezd
Mrovska
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Mladost Zvezd | 2 : 2 | Mrovska |
03.11
13:30
Jedinstvo
Borac K
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Borac K | |||||
03.11
13:30
Stolice
Cer
5
1
|
03.11.2013 13:30 | Stolice | 5 : 1 | Cer | |||||
03.11
13:30
Borac Lešnica
Studenac
4
0
|
03.11.2013 13:30 | Borac Lešnica | 4 : 0 | Studenac | |||||
03.11
13:30
Jadar 1961
Hajduk
5
0
|
03.11.2013 13:30 | Jadar 1961 | 5 : 0 | Hajduk | |||||
03.11
13:30
Sloga K
Mladost
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Sloga K | 1 : 0 | Mladost | |||||
03.11
13:30
Milan Orlić
Velika Reka
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Milan Orlić | 3 : 1 | Velika Reka | |||||
03.11
13:30
Sloga LŠ
Cerova
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Sloga LŠ | 1 : 2 | Cerova |
03.11
13:30
Napredak BP
Partizan
2
6
|
03.11.2013 13:30 | Napredak BP | 2 : 6 | Partizan | |||||
03.11
13:30
Torpedo
Gorki
4
2
|
03.11.2013 13:30 | Torpedo | 4 : 2 | Gorki | |||||
03.11
13:30
BMR Petlovača
Budućnost PD
6
1
|
03.11.2013 13:30 | BMR Petlovača | 6 : 1 | Budućnost PD | |||||
03.11
13:30
Napredak RIB
Premijer
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Napredak RIB | 1 : 0 | Premijer | |||||
03.11
13:30
Drina
Sloboda
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Drina | 2 : 1 | Sloboda | |||||
03.11
13:30
Proleter
Duško
5
1
|
03.11.2013 13:30 | Proleter | 5 : 1 | Duško | |||||
03.11
13:30
Napredak MB
Budućnost ZM
0
2
|
03.11.2013 13:30 | Napredak MB | 0 : 2 | Budućnost ZM |
03.11
13:30
Borac
Tešnjar
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Borac | 1 : 0 | Tešnjar | |||||
03.11
13:30
Iskra
Liplje
3
2
|
03.11.2013 13:30 | Iskra | 3 : 2 | Liplje | |||||
03.11
13:30
Beloševac
Milenko Pavlović
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Beloševac | 1 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
03.11
13:30
Polet
Rajac
5
0
|
03.11.2013 13:30 | Polet | 5 : 0 | Rajac | |||||
03.11
13:30
Ribnikar
Junior Novo Naselje
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Ribnikar | 2 : 2 | Junior Novo Naselje |
03.11
13:30
Sovljak
Rudar 1945
0
2
|
03.11.2013 13:30 | Sovljak | 0 : 2 | Rudar 1945 | |||||
03.11
13:30
Stepanje
Tvrdojevac
3
3
|
03.11.2013 13:30 | Stepanje | 3 : 3 | Tvrdojevac | |||||
03.11
13:30
Ratkovac
Gunjevac
0
5
|
03.11.2013 13:30 | Ratkovac | 0 : 5 | Gunjevac | |||||
03.11
13:30
Polet (T)
Kalenić
4
0
|
03.11.2013 13:30 | Polet (T) | 4 : 0 | Kalenić | |||||
03.11
13:30
Proleter
OFK Stublenica
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Proleter | 0 : 1 | OFK Stublenica | |||||
03.11
13:30
Omladinac
Polet (DL)
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Omladinac | 2 : 0 | Polet (DL) |
03.11
13:30
Glumač
Blagaja
2
3
|
03.11.2013 13:30 | Glumač | 2 : 3 | Blagaja | |||||
03.11
13:30
Pobeda
Plavi tok
1
3
|
03.11.2013 13:30 | Pobeda | 1 : 3 | Plavi tok | |||||
03.11
13:30
Duškovci
Ježevica
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Duškovci | 2 : 0 | Ježevica | |||||
03.11
13:30
Avijatičar
Borac
9
3
|
03.11.2013 13:30 | Avijatičar | 9 : 3 | Borac | |||||
03.11
13:30
Gorobilje
Lauš
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Gorobilje | 2 : 2 | Lauš | |||||
03.11
13:30
Savinac
Trešnjica
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Savinac | 2 : 1 | Trešnjica | |||||
03.11
13:30
Lazarica
Dobrinjac
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Lazarica | 4 : 1 | Dobrinjac |
03.11
14:00
Doljevac 1971
Dušnik
2
3
|
03.11.2013 14:00 | Doljevac 1971 | 2 : 3 | Dušnik | |||||
03.11
14:00
Moravac (Č)
Toplica
5
2
|
03.11.2013 14:00 | Moravac (Č) | 5 : 2 | Toplica |
03.11
14:00
Polet (R)
Jedinstvo
2
4
|
03.11.2013 14:00 | Polet (R) | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
03.11
14:00
Ratar
Crvena Zvezda
0
2
|
03.11.2013 14:00 | Ratar | 0 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
03.11
14:00
Sloga (K)
Feniks 2012
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Feniks 2012 | |||||
03.11
14:00
Gredetin
Polet (V)
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Gredetin | 1 : 2 | Polet (V) | |||||
03.11
14:00
OFK Sloga (D)
Pobeda 1976
2
1
|
03.11.2013 14:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
03.11
14:00
Tempo
Napredak 2012
2
5
|
03.11.2013 14:00 | Tempo | 2 : 5 | Napredak 2012 |
03.11
14:00
Stevan Nešticki
Sloga 1948 (M)
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Stevan Nešticki | 1 : 1 | Sloga 1948 (M) | |||||
03.11
14:00
Vulkan 1963
Delijski Vis
4
1
|
03.11.2013 14:00 | Vulkan 1963 | 4 : 1 | Delijski Vis | |||||
03.11
14:00
Radnički 1936
Mladost 1954 (DM)
6
3
|
03.11.2013 14:00 | Radnički 1936 | 6 : 3 | Mladost 1954 (DM) | |||||
03.11
14:00
Mladost (DK)
Čegar 2013 (K)
6
3
|
03.11.2013 14:00 | Mladost (DK) | 6 : 3 | Čegar 2013 (K) | |||||
03.11
14:00
Sečanica
Čegar 1946 (DM)
4
1
|
03.11.2013 14:00 | Sečanica | 4 : 1 | Čegar 1946 (DM) | |||||
03.11
14:00
Supovac
Mramor 1927
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Supovac | 0 : 1 | Mramor 1927 |
03.11
13:30
Morava
Mladost (DL)
4
0
|
03.11.2013 13:30 | Morava | 4 : 0 | Mladost (DL) | |||||
03.11
13:30
Polet
Železničar
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Polet | 0 : 1 | Železničar | |||||
03.11
13:30
Kumarevo
Sloboda
5
1
|
03.11.2013 13:30 | Kumarevo | 5 : 1 | Sloboda | |||||
03.11
13:30
Veternica
OFK Morava
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Veternica | 2 : 2 | OFK Morava | |||||
03.11
13:30
Omladinac
OFK Brza
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Omladinac | 2 : 1 | OFK Brza |
03.11
14:00
Provalija
Lokomotiva
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Provalija | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
03.11
14:00
Temac
Dragoš
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Temac | 1 : 2 | Dragoš | |||||
03.11
14:00
Jerma
Mladost (M.S)
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Jerma | 3 : 1 | Mladost (M.S) |
03.11
13:30
Napredak (SL)
Crni Vrh
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Napredak (SL) | 3 : 0 | Crni Vrh | |||||
03.11
13:30
Sloga
Vinogradar
0
0
|
03.11.2013 13:30 | Sloga | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
03.11
13:30
Sindjelić (G)
Resavac (S)
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Sindjelić (G) | 2 : 2 | Resavac (S) | |||||
03.11
13:30
Kolare
Zenit
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Kolare | 2 : 0 | Zenit | |||||
03.11
13:30
Juhor
Kupinovac
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Juhor | 4 : 1 | Kupinovac |
03.11
13:30
Napredak (SV)
Šumadija
1
4
|
03.11.2013 13:30 | Napredak (SV) | 1 : 4 | Šumadija | |||||
03.11
13:30
Hajduk
Radnički
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Hajduk | 1 : 1 | Radnički | |||||
03.11
13:30
Mladost (S)
Napredak (ST)
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Mladost (S) | 3 : 0 | Napredak (ST) | |||||
03.11
13:30
Resavac (VP)
Istok 63
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Resavac (VP) | 3 : 1 | Istok 63 |
03.11
13:30
Rubin (DS)
Mladost (DK)
6
1
|
03.11.2013 13:30 | Rubin (DS) | 6 : 1 | Mladost (DK) | |||||
03.11
13:30
Ribnik
Omladinac
0
2
|
03.11.2013 13:30 | Ribnik | 0 : 2 | Omladinac | |||||
03.11
13:30
Mladost (T)
Mladi radnik
4
6
|
03.11.2013 13:30 | Mladost (T) | 4 : 6 | Mladi radnik | |||||
03.11
13:30
Župski biseri
Ušće
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Župski biseri | 2 : 1 | Ušće |
03.11
14:00
OFK Ribare
13. April
0
1
|
03.11.2013 14:00 | OFK Ribare | 0 : 1 | 13. April | |||||
03.11
14:00
Kapidžija
Gornji Stepoš
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Kapidžija | 1 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
03.11
14:00
Dvorane
Dušan Ristić
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Dvorane | 2 : 1 | Dušan Ristić | |||||
03.11
14:00
Kupci
Rasina
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Kupci | 1 : 0 | Rasina | |||||
03.11
14:00
Dedina
Sloga
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Dedina | 2 : 2 | Sloga | |||||
03.11
14:00
Mudrakovac
Sebečevac
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Mudrakovac | 1 : 3 | Sebečevac | |||||
03.11
14:00
Parunovac
BSK
6
0
|
03.11.2013 14:00 | Parunovac | 6 : 0 | BSK |
03.11
14:00
Egeta
Omladinac
4
0
|
03.11.2013 14:00 | Egeta | 4 : 0 | Omladinac | |||||
03.11
14:00
Rtkovo
Pontes
2
3
|
03.11.2013 14:00 | Rtkovo | 2 : 3 | Pontes | |||||
03.11
14:00
Mala Vrbica 1958
Napredak
4
1
|
03.11.2013 14:00 | Mala Vrbica 1958 | 4 : 1 | Napredak | |||||
03.11
14:00
Kladušnica
Lokomotiva
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Kladušnica | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
03.11
14:00
Koča Andjelković
Velika Vrbica
7
0
|
03.11.2013 14:00 | Koča Andjelković | 7 : 0 | Velika Vrbica |
03.11
14:30
Vidrovac
Miloševo
3
0
|
03.11.2013 14:30 | Vidrovac | 3 : 0 | Miloševo | |||||
03.11
14:30
Graničar
Smedovac
2
1
|
03.11.2013 14:30 | Graničar | 2 : 1 | Smedovac | |||||
03.11
14:30
Ratar
Deli Jovan
0
3
|
03.11.2013 14:30 | Ratar | 0 : 3 | Deli Jovan | |||||
03.11
14:30
Srbovo
Slatina
3
0
|
03.11.2013 14:30 | Srbovo | 3 : 0 | Slatina | |||||
03.11
14:30
Urovica
Čubra
1
0
|
03.11.2013 14:30 | Urovica | 1 : 0 | Čubra | |||||
03.11
14:30
Rečka
Polet
0
2
|
03.11.2013 14:30 | Rečka | 0 : 2 | Polet |
03.11
14:30
Omladinac
Palilulac
4
2
|
03.11.2013 14:30 | Omladinac | 4 : 2 | Palilulac | |||||
03.11
14:30
Slemen
Mladost
1
0
|
03.11.2013 14:30 | Slemen | 1 : 0 | Mladost | |||||
03.11
14:30
Rtanj
Sloboda 2013
1
1
|
03.11.2013 14:30 | Rtanj | 1 : 1 | Sloboda 2013 |
03.11
14:30
Štrbac
Svrljiška Topla
0
3
|
03.11.2013 14:30 | Štrbac | 0 : 3 | Svrljiška Topla |
03.11
14:00
IMT
Nacional
1
1
|
03.11.2013 14:00 | IMT | 1 : 1 | Nacional | |||||
03.11
14:00
Graničar
Kastrum
0
3
|
03.11.2013 14:00 | Graničar | 0 : 3 | Kastrum | |||||
03.11
14:00
Malinik
Lovac
0
5
|
03.11.2013 14:00 | Malinik | 0 : 5 | Lovac |
03.11
14:00
Pobeda
Spartak
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Pobeda | 1 : 2 | Spartak | |||||
03.11
14:00
Omladinac (O)
Polet
5
4
|
03.11.2013 14:00 | Omladinac (O) | 5 : 4 | Polet | |||||
03.11
14:00
Jedinstvo Stević
Unirea
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 1 | Unirea | |||||
03.11
14:00
Mladost (V)
Glogonj
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Glogonj |
03.11
14:00
Proleter
Stari Tamiš
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Proleter | 1 : 2 | Stari Tamiš | |||||
03.11
14:00
BSK Bavanište
Dolovo
3
5
|
03.11.2013 14:00 | BSK Bavanište | 3 : 5 | Dolovo | |||||
03.11
14:00
Borac (P)
Budućnost (BB)
1
4
|
03.11.2013 14:00 | Borac (P) | 1 : 4 | Budućnost (BB) | |||||
03.11
14:00
Omladinac (D)
Strela
6
1
|
03.11.2013 14:00 | Omladinac (D) | 6 : 1 | Strela |
03.11
14:00
Karaš (J)
Vladimirovac
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Karaš (J) | 3 : 0 | Vladimirovac | |||||
03.11
14:00
Dobrica
Borac (VG)
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Dobrica | 3 : 2 | Borac (VG) | |||||
03.11
14:00
Jedinstvo
Potporanj
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Potporanj | |||||
03.11
14:00
Dunav
Partizan (K)
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Dunav | 2 : 0 | Partizan (K) | |||||
03.11
14:00
Borac (VS)
Ševac
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Borac (VS) | 3 : 1 | Ševac | |||||
03.11
14:00
Vinogradar
Hajdučica
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Hajdučica | |||||
03.11
14:00
Ratar
Hajduk
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Ratar | 2 : 0 | Hajduk |
03.11
13:00
Jedinstvo (SK)
Tisa B (A)
4
2
|
03.11.2013 13:00 | Jedinstvo (SK) | 4 : 2 | Tisa B (A) | |||||
03.11
13:00
Tromedja
Jedinstvo (M)
4
1
|
03.11.2013 13:00 | Tromedja | 4 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
03.11
13:00
Jadran
Tisa (P)
0
1
|
03.11.2013 13:00 | Jadran | 0 : 1 | Tisa (P) | |||||
03.11
13:00
Horgoš 1911
Graničar
4
0
|
03.11.2013 13:00 | Horgoš 1911 | 4 : 0 | Graničar |
03.11
13:00
Đurđin
Elektrovojvodina
0
3
|
03.11.2013 13:00 | Đurđin | 0 : 3 | Elektrovojvodina | |||||
03.11
13:00
Lokomotiva
Radnički 1905
0
4
|
03.11.2013 13:00 | Lokomotiva | 0 : 4 | Radnički 1905 | |||||
03.11
13:00
Bratstvo
Dušan Silni
0
3
|
03.11.2013 13:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Dušan Silni | |||||
03.11
13:00
Solid
Udarnik
3
0
|
03.11.2013 13:00 | Solid | 3 : 0 | Udarnik | |||||
03.11
13:00
Bikovo
Hajduk
0
1
|
03.11.2013 13:00 | Bikovo | 0 : 1 | Hajduk | |||||
03.11
13:00
Žednik
Zrinjski 1932
0
1
|
03.11.2013 13:00 | Žednik | 0 : 1 | Zrinjski 1932 |
03.11
13:30
Mladost 1952
Pobeda
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Mladost 1952 | 2 : 2 | Pobeda | |||||
03.11
13:30
Sokolac
Sloboda
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Sokolac | 1 : 1 | Sloboda |
03.11
13:30
OFK Klek
Banat
2
0
|
03.11.2013 13:30 | OFK Klek | 2 : 0 | Banat | |||||
03.11
13:30
Omladinac
Zlatica
5
2
|
03.11.2013 13:30 | Omladinac | 5 : 2 | Zlatica | |||||
03.11
13:30
OFK Gradnulica
Borac
3
0
|
03.11.2013 13:30 | OFK Gradnulica | 3 : 0 | Borac | |||||
03.11
13:30
Lehel
Radnički Ratar
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Lehel | 0 : 1 | Radnički Ratar | |||||
03.11
13:30
ŽFK Banat-Bagljaš
Mladost
0
0
|
03.11.2013 13:30 | ŽFK Banat-Bagljaš | 0 : 0 | Mladost | |||||
03.11
13:30
Naftagas
Proleter 2006
0
3
|
03.11.2013 13:30 | Naftagas | 0 : 3 | Proleter 2006 |
03.11
13:30
2. Oktobar
ŽAK
1
1
|
03.11.2013 13:30 | 2. Oktobar | 1 : 1 | ŽAK | |||||
03.11
13:30
Delija
Polet
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Delija | 1 : 0 | Polet | |||||
03.11
13:30
Napredak
Borac
1
5
|
03.11.2013 13:30 | Napredak | 1 : 5 | Borac |
03.11
13:30
Budućnost
Napredak
0
9
|
03.11.2013 13:30 | Budućnost | 0 : 9 | Napredak | |||||
03.11
13:30
1.Oktobar
Roham
2
0
|
03.11.2013 13:30 | 1.Oktobar | 2 : 0 | Roham | |||||
03.11
13:30
Progresul
Proleter
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Progresul | 1 : 0 | Proleter | |||||
03.11
13:30
Bega
Terekves
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Bega | 1 : 1 | Terekves |
03.11
14:00
Dunav
Rusin
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Dunav | 1 : 1 | Rusin | |||||
03.11
14:00
Lipar
OFK Šikara
7
0
|
03.11.2013 14:00 | Lipar | 7 : 0 | OFK Šikara | |||||
03.11
14:00
Rastina 1918
Jedinstvo
0
2
|
03.11.2013 14:00 | Rastina 1918 | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
03.11
14:00
Terekveš
Partizan
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Terekveš | 3 : 2 | Partizan | |||||
03.11
14:00
Dinamo
Radnički 1918
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Dinamo | 2 : 0 | Radnički 1918 | |||||
03.11
14:00
Graničar
Aleksa Šantić
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Graničar | 1 : 0 | Aleksa Šantić |
03.11
14:00
PSK Putinci
Fruškogorac
2
0
|
03.11.2013 14:00 | PSK Putinci | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
03.11
14:00
Napredak (P)
Fruška Gora
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Napredak (P) | 2 : 1 | Fruška Gora | |||||
03.11
14:00
ČSK Čortanovci
Sloven
2
1
|
03.11.2013 14:00 | ČSK Čortanovci | 2 : 1 | Sloven | |||||
03.11
14:00
Jedinstvo (P)
Graničar
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Graničar | |||||
03.11
14:00
Sremac
Jedinstvo (R)
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Sremac | 2 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
03.11
14:00
Napredak (Ž)
Dunav
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Napredak (Ž) | 2 : 1 | Dunav | |||||
03.11
14:00
Sloga Milšped
Šumar
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Sloga Milšped | 2 : 0 | Šumar |
03.11
14:00
Sloboda
Graničar (K)
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Sloboda | 2 : 1 | Graničar (K) | |||||
03.11
14:00
Borac (M)
Podrinje
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Borac (M) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
03.11
14:00
Sinđelić
OFK Bačinci
5
2
|
03.11.2013 14:00 | Sinđelić | 5 : 2 | OFK Bačinci | |||||
03.11
14:00
Napredak (V)
Fruškogorac (K)
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Napredak (V) | 3 : 1 | Fruškogorac (K) | |||||
03.11
14:00
OFK Zeka Buljubaša
Hajduk
2
0
|
03.11.2013 14:00 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 0 | Hajduk | |||||
03.11
14:00
Omladinac (M)
Jedinstvo (M)
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Omladinac (M) | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
03.11
14:00
Noćaj
Srem
0
0
|
03.11.2013 14:00 | Noćaj | 0 : 0 | Srem |
03.11
13:30
Dinamo
Sirig
0
3
|
03.11.2013 13:30 | Dinamo | 0 : 3 | Sirig | |||||
03.11
13:30
Bačka
Proleter
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Bačka | 3 : 0 | Proleter | |||||
03.11
13:30
Tatra
Vinogradar
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Tatra | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
03.11
13:30
Čenej
Omladinac
0
0
|
03.11.2013 13:30 | Čenej | 0 : 0 | Omladinac |
03.11
14:00
Sloga (Lok)
Mladost Radost (Srbob)
2
5
|
03.11.2013 14:00 | Sloga (Lok) | 2 : 5 | Mladost Radost (Srbob) | |||||
03.11
14:00
Obilić (Vilovo)
Titel
0
0
|
03.11.2013 14:00 | Obilić (Vilovo) | 0 : 0 | Titel | |||||
03.11
14:00
Budućnost (S.S.)
Obilić (Zmajevo)
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost (S.S.) | 0 : 1 | Obilić (Zmajevo) | |||||
03.11
14:00
Iskra (Kucura)
Hajduk (Gard.)
6
0
|
03.11.2013 14:00 | Iskra (Kucura) | 6 : 0 | Hajduk (Gard.) | |||||
03.11
14:00
Hajduk (Čurug)
Proleter (R.S.)
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Hajduk (Čurug) | 2 : 2 | Proleter (R.S.) | |||||
03.11
14:00
Napredak (Nadalj)
Jedinstvo (Gosp.)
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Napredak (Nadalj) | 2 : 1 | Jedinstvo (Gosp.) | |||||
03.11
14:00
Bečej 1918
Mladost (Radič.)
9
0
|
03.11.2013 14:00 | Bečej 1918 | 9 : 0 | Mladost (Radič.) | |||||
03.11
14:00
Bačka (Đurđ.)
Jedinstvo (B.P.S.)
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Bačka (Đurđ.) | 2 : 0 | Jedinstvo (B.P.S.) |
03.11
13:30
Borac 46
Hercegovac
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Borac 46 | 3 : 1 | Hercegovac | |||||
03.11
13:30
Bačka
Slavija
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Bačka | 3 : 0 | Slavija | |||||
03.11
13:30
Bački Hajduk
Krivanj
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Bački Hajduk | 2 : 0 | Krivanj |
03.11
14:00
Sindjelić 2012
Busije
4
3
|
03.11.2013 14:00 | Sindjelić 2012 | 4 : 3 | Busije | |||||
03.11
14:00
Novi Beograd
Šumadinac
4
3
|
03.11.2013 14:00 | Novi Beograd | 4 : 3 | Šumadinac | |||||
03.11
14:00
OFK Petrovčić
Borac
1
2
|
03.11.2013 14:00 | OFK Petrovčić | 1 : 2 | Borac | |||||
03.11
14:00
BUSK
Institut
0
1
|
03.11.2013 14:00 | BUSK | 0 : 1 | Institut |
03.11
14:00
Pobednik
Šećeranac
0
1
|
03.11.2013 14:00 | Pobednik | 0 : 1 | Šećeranac | |||||
03.11
14:00
Olimpija
Crvenka
1
7
|
03.11.2013 14:00 | Olimpija | 1 : 7 | Crvenka | |||||
03.11
14:00
Mladost
Dunav
0
6
|
03.11.2013 14:00 | Mladost | 0 : 6 | Dunav | |||||
03.11
10:00
Mladi proleter
Pionir
0
3
|
03.11.2013 10:00 | Mladi proleter | 0 : 3 | Pionir | |||||
03.11
13:00
Sparta
Dunavac
0
1
|
03.11.2013 13:00 | Sparta | 0 : 1 | Dunavac |
03.11
13:30
Sloga
Mladi Borac
0
2
|
03.11.2013 13:30 | Sloga | 0 : 2 | Mladi Borac | |||||
03.11
13:30
Bistrica
OFK Burovo
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Bistrica | 1 : 2 | OFK Burovo | |||||
03.11
13:30
OFK Budućnost
Polet
1
0
|
03.11.2013 13:30 | OFK Budućnost | 1 : 0 | Polet |
03.11
14:00
Sloga
Ivanča
5
0
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 5 : 0 | Ivanča | |||||
03.11
14:00
Šepšin
Napredak
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Šepšin | 1 : 2 | Napredak | |||||
03.11
14:00
Markovac
Omladinac
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Markovac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
03.11
14:00
Borac
Radnički PDM
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Borac | 3 : 1 | Radnički PDM |
03.11
15:00
Polet
Kotlenik
0
3
|
03.11.2013 15:00 | Polet | 0 : 3 | Kotlenik |
03.11
13:30
Udarnik
Napredak
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Udarnik | 3 : 0 | Napredak | |||||
03.11
13:30
OFK Porodin
Pomoravlje
2
2
|
03.11.2013 13:30 | OFK Porodin | 2 : 2 | Pomoravlje | |||||
03.11
13:30
Mladost
Proleter
4
2
|
03.11.2013 13:30 | Mladost | 4 : 2 | Proleter | |||||
03.11
13:30
Jedinstvo
Budućnost
0
1
|
03.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Budućnost | |||||
03.11
13:30
Sloga
BSK
0
2
|
03.11.2013 13:30 | Sloga | 0 : 2 | BSK |
03.11
13:00
Carevac
Pek
3
0
|
03.11.2013 13:00 | Carevac | 3 : 0 | Pek | |||||
03.11
13:00
Žika Marković Uča
Radnički
3
1
|
03.11.2013 13:00 | Žika Marković Uča | 3 : 1 | Radnički | |||||
03.11
13:00
Desine
Kumane
3
4
|
03.11.2013 13:00 | Desine | 3 : 4 | Kumane | |||||
03.11
13:00
OFK Braničevo
Električar
1
0
|
03.11.2013 13:00 | OFK Braničevo | 1 : 0 | Električar | |||||
03.11
13:00
Polet
Usije
3
1
|
03.11.2013 13:00 | Polet | 3 : 1 | Usije | |||||
03.11
13:00
Graničar 2013
Ram
4
1
|
03.11.2013 13:00 | Graničar 2013 | 4 : 1 | Ram | |||||
03.11
13:00
Mrčkovac
Srednjevo
3
0
|
03.11.2013 13:00 | Mrčkovac | 3 : 0 | Srednjevo | |||||
03.11
13:00
OFK Vinci
Barič
6
0
|
03.11.2013 13:00 | OFK Vinci | 6 : 0 | Barič |
03.11
13:00
Napredak 1934
Stig 1955
5
3
|
03.11.2013 13:00 | Napredak 1934 | 5 : 3 | Stig 1955 | |||||
03.11
13:00
Sloga 1936
Dunav
7
0
|
03.11.2013 13:00 | Sloga 1936 | 7 : 0 | Dunav | |||||
03.11
13:00
Dizel
Dunavac
2
0
|
03.11.2013 13:00 | Dizel | 2 : 0 | Dunavac | |||||
03.11
13:00
Zemljoradnik
Napredak (P)
0
0
|
03.11.2013 13:00 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Napredak (P) | |||||
03.11
13:00
Pobeda
Proleter
6
0
|
03.11.2013 13:00 | Pobeda | 6 : 0 | Proleter | |||||
03.11
13:00
Sloga (L)
Sloga (D)
5
0
|
03.11.2013 13:00 | Sloga (L) | 5 : 0 | Sloga (D) |
03.11
13:00
Homolje
Sloga
0
3
|
03.11.2013 13:00 | Homolje | 0 : 3 | Sloga |
03.11
13:30
Mladost PB
Sloga Ridj
1
7
|
03.11.2013 13:30 | Mladost PB | 1 : 7 | Sloga Ridj | |||||
03.11
11:00
Dragojevac
Hajduk
0
1
|
03.11.2013 11:00 | Dragojevac | 0 : 1 | Hajduk | |||||
03.11
11:00
Krnule 09
Vojvoda Stepa Stepanović
1
3
|
03.11.2013 11:00 | Krnule 09 | 1 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
03.11
11:00
Polet
Torpedo
1
1
|
03.11.2013 11:00 | Polet | 1 : 1 | Torpedo | |||||
03.11
13:30
Skupljen 2013
Mladost 2013
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Skupljen 2013 | 3 : 1 | Mladost 2013 | |||||
03.11
13:30
Petrovac 74
Sloga Trgošped
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Sloga Trgošped |
03.11
11:00
Mladost sl
Mladost 2011
0
0
|
03.11.2013 11:00 | Mladost sl | 0 : 0 | Mladost 2011 | |||||
03.11
11:00
Zablaće
Rankovac
1
2
|
03.11.2013 11:00 | Zablaće | 1 : 2 | Rankovac |
03.11
13:30
Jedinstvo
Mionica
2
2
|
03.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mionica | |||||
03.11
13:30
Komanice
Proleter
19
0
|
03.11.2013 13:30 | Komanice | 19 : 0 | Proleter | |||||
03.11
13:30
Gornji Mušić
Mladost
1
2
|
03.11.2013 13:30 | Gornji Mušić | 1 : 2 | Mladost | |||||
03.11
13:30
Popadić
Toplica
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Popadić | 1 : 0 | Toplica | |||||
03.11
13:30
Gornji Lajkovac
Orao
8
2
|
03.11.2013 13:30 | Gornji Lajkovac | 8 : 2 | Orao |
03.11
13:30
Gradac
Kotešica
5
0
|
03.11.2013 13:30 | Gradac | 5 : 0 | Kotešica | |||||
03.11
13:30
Bujacic
Zadrugar
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Bujacic | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
03.11
13:30
Zabari
Mladost
2
3
|
03.11.2013 13:30 | Zabari | 2 : 3 | Mladost | |||||
03.11
13:30
Mladi radnik
Rakac Stave
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | Rakac Stave | |||||
03.11
13:30
Dupljaj
Jadar 2013
0
7
|
03.11.2013 13:30 | Dupljaj | 0 : 7 | Jadar 2013 | |||||
03.11
13:30
OFK Povlen
Mali korak
1
0
|
03.11.2013 13:30 | OFK Povlen | 1 : 0 | Mali korak | |||||
03.11
13:30
Borac
Paune
1
3
|
03.11.2013 13:30 | Borac | 1 : 3 | Paune |
03.11
14:00
Strelac 001
Radnik
0
4
|
03.11.2013 14:00 | Strelac 001 | 0 : 4 | Radnik | |||||
03.11
14:00
Sloga
Kolubara
2
3
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 2 : 3 | Kolubara | |||||
03.11
14:00
Vukona
Jedinstvo
1
0
|
03.11.2013 14:00 | Vukona | 1 : 0 | Jedinstvo |
03.11
14:00
Zvizdar
OFK Paljuvi
1
5
|
03.11.2013 14:00 | Zvizdar | 1 : 5 | OFK Paljuvi | |||||
03.11
14:00
Čučuge
Dokmir
0
3
|
03.11.2013 14:00 | Čučuge | 0 : 3 | Dokmir | |||||
03.11
14:00
Sloga
Đorđe Bodinović
0
3
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 0 : 3 | Đorđe Bodinović | |||||
03.11
14:00
Murgaš 2012
Šarbane
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Murgaš 2012 | 2 : 2 | Šarbane |
03.11
11:00
Real
Turekovac
2
2
|
03.11.2013 11:00 | Real | 2 : 2 | Turekovac | |||||
03.11
14:00
BSK
Milanovo
0
4
|
03.11.2013 14:00 | BSK | 0 : 4 | Milanovo | |||||
03.11
14:00
Vrhunac
Bratstvo
1
8
|
03.11.2013 14:00 | Vrhunac | 1 : 8 | Bratstvo | |||||
03.11
14:00
Veliko Trnjane
Susica 2012
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Veliko Trnjane | 1 : 2 | Susica 2012 |
03.11
14:00
Ribnik
Jedinstvo
1
4
|
03.11.2013 14:00 | Ribnik | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
03.11
14:00
Osaonica
Trnava
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Osaonica | 1 : 3 | Trnava | |||||
03.11
14:00
Lipar
Morava (KS)
1
4
|
03.11.2013 14:00 | Lipar | 1 : 4 | Morava (KS) | |||||
03.11
14:00
Dražmirovac
Kolonija
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Dražmirovac | 1 : 2 | Kolonija | |||||
03.11
14:00
Sloboda
Partizan (G)
0
5
|
03.11.2013 14:00 | Sloboda | 0 : 5 | Partizan (G) | |||||
03.11
14:00
Morava (R)
Partizan (M)
3
0
|
03.11.2013 14:00 | Morava (R) | 3 : 0 | Partizan (M) |
03.11
13:30
Mladost (R)
Moravac
0
4
|
03.11.2013 13:30 | Mladost (R) | 0 : 4 | Moravac | |||||
03.11
13:30
OFK Borac
Omladinac
3
0
|
03.11.2013 13:30 | OFK Borac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
03.11
13:30
Budućnost (L)
Železničar
1
4
|
03.11.2013 13:30 | Budućnost (L) | 1 : 4 | Železničar | |||||
03.11
13:30
ISK Izvor
Jedinstvo
3
1
|
03.11.2013 13:30 | ISK Izvor | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.11
13:30
Sloboda
Polet
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Sloboda | 3 : 0 | Polet | |||||
03.11
13:30
Vihor
Popovac
0
5
|
03.11.2013 13:30 | Vihor | 0 : 5 | Popovac |
03.11
14:00
Budućnost
OFK Batinac
0
5
|
03.11.2013 14:00 | Budućnost | 0 : 5 | OFK Batinac |
03.11
13:30
Borjak 2013
Polet 57
3
6
|
03.11.2013 13:30 | Borjak 2013 | 3 : 6 | Polet 57 | |||||
03.11
09:30
Rujišnik
Omladinac (U)
3
0
|
03.11.2013 09:30 | Rujišnik | 3 : 0 | Omladinac (U) | |||||
03.11
13:30
Vinogradar
Moravac-C 74
0
3
|
03.11.2013 13:30 | Vinogradar | 0 : 3 | Moravac-C 74 |
03.11
13:30
Mladi Gorani
Mladost (G)
1
0
|
03.11.2013 13:30 | Mladi Gorani | 1 : 0 | Mladost (G) | |||||
03.11
13:30
Mladost (R)
Ratajac
1
5
|
03.11.2013 13:30 | Mladost (R) | 1 : 5 | Ratajac |
03.11
13:30
Rasinac
Lipovac
4
1
|
03.11.2013 13:30 | Rasinac | 4 : 1 | Lipovac | |||||
03.11
13:30
Grkljane
Zdravinje
5
3
|
03.11.2013 13:30 | Grkljane | 5 : 3 | Zdravinje | |||||
03.11
13:30
Jablanica
Bukovica
0
2
|
03.11.2013 13:30 | Jablanica | 0 : 2 | Bukovica | |||||
03.11
13:30
Polet (K)
Modrica
0
0
|
03.11.2013 13:30 | Polet (K) | 0 : 0 | Modrica | |||||
03.11
13:30
Polet (Š)
Štitari
4
0
|
03.11.2013 13:30 | Polet (Š) | 4 : 0 | Štitari | |||||
03.11
13:30
Trmčare
OFK Budućnost
2
4
|
03.11.2013 13:30 | Trmčare | 2 : 4 | OFK Budućnost |
03.11
13:30
Janošik
Gaj
3
1
|
03.11.2013 13:30 | Janošik | 3 : 1 | Gaj | |||||
03.11
13:30
Vojvodina
Solunac
6
2
|
03.11.2013 13:30 | Vojvodina | 6 : 2 | Solunac |
03.11
14:00
Jedinstvo
Radnički 1927
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Radnički 1927 | |||||
03.11
14:00
Pobeda
Vitorul
0
3
|
03.11.2013 14:00 | Pobeda | 0 : 3 | Vitorul |
03.11
13:30
Proleter
Tamiš
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Proleter | 3 : 0 | Tamiš | |||||
03.11
13:30
ASK
MSK
2
2
|
03.11.2013 13:30 | ASK | 2 : 2 | MSK | |||||
03.11
13:30
OFK Stajićevo
Sloga
3
0
|
03.11.2013 13:30 | OFK Stajićevo | 3 : 0 | Sloga | |||||
03.11
13:30
Mladost
Jedinstvo
0
2
|
03.11.2013 13:30 | Mladost | 0 : 2 | Jedinstvo |
03.11
14:00
Vojvodina
Mladost (P)
4
0
|
03.11.2013 14:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Mladost (P) | |||||
03.11
14:00
Sremac
Fruškogorac
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Sremac | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
03.11
14:00
Borac (S)
Borac (K)
1
4
|
03.11.2013 14:00 | Borac (S) | 1 : 4 | Borac (K) | |||||
03.11
14:00
Krušedol
Polet
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Krušedol | 2 : 1 | Polet | |||||
03.11
14:00
Mladost (B)
Planinac
1
1
|
03.11.2013 14:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Planinac | |||||
03.11
14:00
Car Uroš
27. Oktobar
5
0
|
03.11.2013 14:00 | Car Uroš | 5 : 0 | 27. Oktobar | |||||
03.11
14:00
Sloga
OFK Kraljevci
8
1
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 8 : 1 | OFK Kraljevci |
03.11
14:00
Lovac
Borac
0
2
|
03.11.2013 14:00 | Lovac | 0 : 2 | Borac | |||||
03.11
14:00
Vitez
Srem
1
8
|
03.11.2013 14:00 | Vitez | 1 : 8 | Srem | |||||
03.11
14:00
Graničar
OFK Brestač
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Graničar | 1 : 2 | OFK Brestač | |||||
03.11
14:00
Sloboda
Sloga
0
6
|
03.11.2013 14:00 | Sloboda | 0 : 6 | Sloga | |||||
03.11
14:00
Polet
Mladost
6
3
|
03.11.2013 14:00 | Polet | 6 : 3 | Mladost |
03.11
Sloga (Č)
Napredak
3
2
|
03.11.2013 | Sloga (Č) | 3 : 2 | Napredak | |||||
03.11
Sloga (Z-I)
Borac (R)
3
0
|
03.11.2013 | Sloga (Z-I) | 3 : 0 | Borac (R) | |||||
03.11
Sremac
Borac (VR)
0
1
|
03.11.2013 | Sremac | 0 : 1 | Borac (VR) | |||||
03.11
Planinac
OFK Bosut
0
0
|
03.11.2013 | Planinac | 0 : 0 | OFK Bosut | |||||
03.11
Grgurevci
BSK
2
4
|
03.11.2013 | Grgurevci | 2 : 4 | BSK | |||||
03.11
Fruškogorac
Mitros
2
2
|
03.11.2013 | Fruškogorac | 2 : 2 | Mitros |
03.11
13:30
BSK
Mladost (L)
1
1
|
03.11.2013 13:30 | BSK | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
03.11
13:30
Šumadinac (K)
OFK Borac
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Šumadinac (K) | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
03.11
13:30
OFK Radnički
Proleter
4
0
|
03.11.2013 13:30 | OFK Radnički | 4 : 0 | Proleter |
03.11
14:00
Skela
Pobeda
1
2
|
03.11.2013 14:00 | Skela | 1 : 2 | Pobeda | |||||
03.11
14:00
Zvezda Konatice
Duboko
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Zvezda Konatice | 2 : 1 | Duboko | |||||
03.11
14:00
Crvena Zastava
Rekreativo
8
0
|
03.11.2013 14:00 | Crvena Zastava | 8 : 0 | Rekreativo | |||||
03.11
14:00
Baljevac
Partizan
2
2
|
03.11.2013 14:00 | Baljevac | 2 : 2 | Partizan | |||||
03.11
14:00
Sloga
Ljubinić
8
2
|
03.11.2013 14:00 | Sloga | 8 : 2 | Ljubinić | |||||
03.11
14:00
Proleter
Borac
0
2
|
03.11.2013 14:00 | Proleter | 0 : 2 | Borac |
03.11
13:30
Rudar
Mladost
2
0
|
03.11.2013 13:30 | Rudar | 2 : 0 | Mladost |
03.11
13:30
Igalo
Jedinstvo
2
1
|
03.11.2013 13:30 | Igalo | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.11
13:30
Zabjelo
Zora
5
0
|
03.11.2013 13:30 | Zabjelo | 5 : 0 | Zora | |||||
03.11
13:30
Berane
Arsenal
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Berane | 1 : 1 | Arsenal | |||||
03.11
13:30
Ibar
Bokelj
0
3
|
03.11.2013 13:30 | Ibar | 0 : 3 | Bokelj | |||||
03.11
13:30
Kom
Bratstvo
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Kom | 1 : 1 | Bratstvo |
03.11
Travnik
Borac
1
2
|
03.11.2013 | Travnik | 1 : 2 | Borac | |||||
03.11
Željezničar
Rudar
3
1
|
03.11.2013 | Željezničar | 3 : 1 | Rudar | |||||
03.11
Radnik
Sarajevo
1
2
|
03.11.2013 | Radnik | 1 : 2 | Sarajevo | |||||
03.11
Zrinjski
Velež
0
0
|
03.11.2013 | Zrinjski | 0 : 0 | Velež | |||||
03.11
Slavija
Mladost
3
0
|
03.11.2013 | Slavija | 3 : 0 | Mladost | |||||
03.11
Široki Brijeg
Olimpic
0
0
|
03.11.2013 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Olimpic |
03.11
14:30
Sloboda (MG)
Podrinje
4
1
|
03.11.2013 14:30 | Sloboda (MG) | 4 : 1 | Podrinje |
03.11
19:00
Jagodina
Sloboda Point
2
0
|
03.11.2013 19:00 | Jagodina | 2 : 0 | Sloboda Point | |||||
03.11
18:00
Voždovac
Novi Pazar
0
1
|
03.11.2013 18:00 | Voždovac | 0 : 1 | Novi Pazar | |||||
03.11
13:30
Spartak
Čukarički
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Spartak | 3 : 0 | Čukarički |
03.11
13:30
Teleoptik
Borac
1
1
|
03.11.2013 13:30 | Teleoptik | 1 : 1 | Borac |
03.11
13:00
Kikinda
Sremice
0
0
|
03.11.2013 13:00 | Kikinda | 0 : 0 | Sremice | |||||
03.11
14:00
Radnički 1919
Bačka Žabalj
2
1
|
03.11.2013 14:00 | Radnički 1919 | 2 : 1 | Bačka Žabalj |
03.11
14:00
Napredak
Mašinac
5
0
|
03.11.2013 14:00 | Napredak | 5 : 0 | Mašinac | |||||
03.11
13:00
Požarevac
Spartak
0
9
|
03.11.2013 13:00 | Požarevac | 0 : 9 | Spartak | |||||
03.11
11:00
Jagodina
Trijumf
2
0
|
03.11.2013 11:00 | Jagodina | 2 : 0 | Trijumf | |||||
03.11
12:00
LASK Crvena zvezda
Novi Bečej
2
1
|
03.11.2013 12:00 | LASK Crvena zvezda | 2 : 1 | Novi Bečej |
03.11
14:00
BSK Borča
Napredak
5
1
|
03.11.2013 14:00 | BSK Borča | 5 : 1 | Napredak | |||||
03.11
10:00
Crvena zvezda
Partizan
1
0
|
03.11.2013 10:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Partizan | |||||
03.11
13:00
Vojvodina
Borac
5
1
|
03.11.2013 13:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Borac | |||||
03.11
13:00
Sloboda Piont
OFK Beograd
3
0
|
03.11.2013 13:00 | Sloboda Piont | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
03.11
10:00
Rad
Brodarac
3
0
|
03.11.2013 10:00 | Rad | 3 : 0 | Brodarac | |||||
03.11
13:00
Radnički 1923
ČSK Pivara
1
0
|
03.11.2013 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
03.11
13:00
Novi Pazar
Jagodina
1
2
|
03.11.2013 13:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Jagodina |
03.11
10:00
Vršac United
Radnički (SM)
1
2
|
03.11.2013 10:00 | Vršac United | 1 : 2 | Radnički (SM) | |||||
03.11
10:00
Proleter (NS)
Novi Sad
3
2
|
03.11.2013 10:00 | Proleter (NS) | 3 : 2 | Novi Sad | |||||
03.11
10:00
Donji Srem
Omladinac
2
1
|
03.11.2013 10:00 | Donji Srem | 2 : 1 | Omladinac |
03.11
13:30
Sloga (P)
Jadran
4
0
|
03.11.2013 13:30 | Sloga (P) | 4 : 0 | Jadran | |||||
03.11
11:00
Metalac (GM)
Mladost (L)
1
0
|
03.11.2013 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 0 | Mladost (L) |
03.11
11:00
Toplicanin
Radnik
2
2
|
03.11.2013 11:00 | Toplicanin | 2 : 2 | Radnik |
03.11
13:00
Žarkovo
Brodarac 2
1
1
|
03.11.2013 13:00 | Žarkovo | 1 : 1 | Brodarac 2 | |||||
03.11
10:00
Palilulac
Balkan
3
1
|
03.11.2013 10:00 | Palilulac | 3 : 1 | Balkan | |||||
03.11
09:00
BSK Borča 2
BASK
1
1
|
03.11.2013 09:00 | BSK Borča 2 | 1 : 1 | BASK |
03.11
11:30
Bresje Superior
Jedinstvo
0
2
|
03.11.2013 11:30 | Bresje Superior | 0 : 2 | Jedinstvo |
03.11
10:00
Teleoptik
Čukarički
1
1
|
03.11.2013 10:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Čukarički | |||||
03.11
12:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
3
1
|
03.11.2013 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Radnički 1923 | |||||
03.11
11:00
Vojvodina
Rad
1
1
|
03.11.2013 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Rad | |||||
03.11
13:00
Sloga (L)
Sloboda Point
1
0
|
03.11.2013 13:00 | Sloga (L) | 1 : 0 | Sloboda Point |
03.11
10:00
Čačak 94
Mladost (L)
2
1
|
03.11.2013 10:00 | Čačak 94 | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
03.11
13:00
AS
Sloga 1940
7
2
|
03.11.2013 13:00 | AS | 7 : 2 | Sloga 1940 | |||||
03.11
12:30
Budućnost
Sevojno
0
3
|
03.11.2013 12:30 | Budućnost | 0 : 3 | Sevojno | |||||
03.11
11:00
Sušica
Novi Pazar
0
4
|
03.11.2013 11:00 | Sušica | 0 : 4 | Novi Pazar | |||||
03.11
12:30
Javor
Sloga (P)
1
1
|
03.11.2013 12:30 | Javor | 1 : 1 | Sloga (P) |
03.11
13:30
Slatina
Sloboda 2
3
0
|
03.11.2013 13:30 | Slatina | 3 : 0 | Sloboda 2 |
03.11
10:00
Dinamo
Borac (St)
0
2
|
03.11.2013 10:00 | Dinamo | 0 : 2 | Borac (St) |
03.11
11:30
AS
Čukarički
1
1
|
03.11.2013 11:30 | AS | 1 : 1 | Čukarički | |||||
03.11
14:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
2
0
|
03.11.2013 14:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Radnički 1923 |
03.11
10:00
Banat
Inđija
1
6
|
03.11.2013 10:00 | Banat | 1 : 6 | Inđija |
03.11
13:00
Vrnjačka Banja
FAP
1
0
|
03.11.2013 13:00 | Vrnjačka Banja | 1 : 0 | FAP | |||||
03.11
13:00
Metalac (GM)
Kiker
3
4
|
03.11.2013 13:00 | Metalac (GM) | 3 : 4 | Kiker | |||||
03.11
10:00
BIP
Sloga (K)
2
7
|
03.11.2013 10:00 | BIP | 2 : 7 | Sloga (K) |
03.11
11:00
Obilić
Subotica
1
1
|
03.11.2013 11:00 | Obilić | 1 : 1 | Subotica |
03.11
10:00
Banat
Vršac United
4
0
|
03.11.2013 10:00 | Banat | 4 : 0 | Vršac United |
03.11
11:00
BSK
Mika Antić
0
1
|
03.11.2013 11:00 | BSK | 0 : 1 | Mika Antić | |||||
03.11
10:00
Radnički (K)
Omladinac (D)
5
1
|
03.11.2013 10:00 | Radnički (K) | 5 : 1 | Omladinac (D) |
03.11
09:00
Jugoslavija
Stenli
7
0
|
03.11.2013 09:00 | Jugoslavija | 7 : 0 | Stenli | |||||
03.11
10:00
Dolina
Budućnost (A)
5
1
|
03.11.2013 10:00 | Dolina | 5 : 1 | Budućnost (A) | |||||
03.11
09:00
Jedinstvo Stević
Vladimirovac
6
1
|
03.11.2013 09:00 | Jedinstvo Stević | 6 : 1 | Vladimirovac |
03.11
11:00
Mladi radnik
Sloboda
5
0
|
03.11.2013 11:00 | Mladi radnik | 5 : 0 | Sloboda |
03.11
10:00
Mladi borac
Pobeda
4
1
|
03.11.2013 10:00 | Mladi borac | 4 : 1 | Pobeda | |||||
03.11
09:30
Bresje Superior
Jedinstvo
0
3
|
03.11.2013 09:30 | Bresje Superior | 0 : 3 | Jedinstvo |
03.11
OFK Ras
Rudar (KM)
2
1
|
03.11.2013 | OFK Ras | 2 : 1 | Rudar (KM) | |||||
03.11
OFK Vlada Dimitrijević
Tutin
5
2
|
03.11.2013 | OFK Vlada Dimitrijević | 5 : 2 | Tutin |
03.11
09:30
Obilić
Čoka
1
2
|
03.11.2013 09:30 | Obilić | 1 : 2 | Čoka | |||||
03.11
10:00
Subotica
Bačka 1901
0
5
|
03.11.2013 10:00 | Subotica | 0 : 5 | Bačka 1901 |
03.11
Polet
Radnicki
0
5
|
03.11.2013 | Polet | 0 : 5 | Radnicki | |||||
03.11
Sampion
Buducnost
3
0
|
03.11.2013 | Sampion | 3 : 0 | Buducnost |
03.11
10:00
Karađorđe
Apolon 4 I
0
6
|
03.11.2013 10:00 | Karađorđe | 0 : 6 | Apolon 4 I | |||||
03.11
10:00
Radnicki 1923 II
Karađorđe
8
0
|
03.11.2013 10:00 | Radnicki 1923 II | 8 : 0 | Karađorđe |
03.11
OFK Ras
Rudar (KM)
6
0
|
03.11.2013 | OFK Ras | 6 : 0 | Rudar (KM) | |||||
03.11
OFK Vlada Dimitrijević
Tutin
1
2
|
03.11.2013 | OFK Vlada Dimitrijević | 1 : 2 | Tutin |
03.11
18:00
Železničar
Zlatibor
85
75
|
03.11.2013 18:00 | Železničar | 85 : 75 | Zlatibor | |||||
03.11
18:00
Temnić
Svilajnac
70
83
|
03.11.2013 18:00 | Temnić | 70 : 83 | Svilajnac |
03.11
20:00
Niš
Radnik
68
76
|
03.11.2013 20:00 | Niš | 68 : 76 | Radnik | |||||
03.11
18:00
OKK Junior
Mladost
61
70
|
03.11.2013 18:00 | OKK Junior | 61 : 70 | Mladost | |||||
03.11
18:00
Bor RTB
Sokobanja
97
92
|
03.11.2013 18:00 | Bor RTB | 97 : 92 | Sokobanja |
03.11
20:30
Žitko Basket
Torlak
68
84
|
03.11.2013 20:30 | Žitko Basket | 68 : 84 | Torlak | |||||
03.11
14:15
Milan Trivić
Slodes
40
75
|
03.11.2013 14:15 | Milan Trivić | 40 : 75 | Slodes |
03.11
12:15
Milan Trivić 2
Umka 2009
50
80
|
03.11.2013 12:15 | Milan Trivić 2 | 50 : 80 | Umka 2009 | |||||
03.11
13:20
Vitez
Grocka
71
39
|
03.11.2013 13:20 | Vitez | 71 : 39 | Grocka | |||||
03.11
19:00
Mladenovac
Ras
77
54
|
03.11.2013 19:00 | Mladenovac | 77 : 54 | Ras | |||||
03.11
14:00
Zvezdara 2
Surčin Dobanovci
55
71
|
03.11.2013 14:00 | Zvezdara 2 | 55 : 71 | Surčin Dobanovci | |||||
03.11
20:20
Flash
Mladost 2009 2
57
86
|
03.11.2013 20:20 | Flash | 57 : 86 | Mladost 2009 2 |
03.11
18:00
Đerdap
Zone Boys
68
75
|
03.11.2013 18:00 | Đerdap | 68 : 75 | Zone Boys | |||||
03.11
17:00
Negotin
Hajduk Veljko
62
49
|
03.11.2013 17:00 | Negotin | 62 : 49 | Hajduk Veljko |
03.11
19:00
Bane
Mladost
52
63
|
03.11.2013 19:00 | Bane | 52 : 63 | Mladost |
03.11
18:00
Vojvodina NM
Feniks
97
104
|
03.11.2013 18:00 | Vojvodina NM | 97 : 104 | Feniks |
03.11
17:30
Kris Kros
BNS
52
59
|
03.11.2013 17:30 | Kris Kros | 52 : 59 | BNS | |||||
03.11
19:30
Dinamo
Radnički
65
66
|
03.11.2013 19:30 | Dinamo | 65 : 66 | Radnički | |||||
03.11
18:00
Jadran
LSK
69
72
|
03.11.2013 18:00 | Jadran | 69 : 72 | LSK | |||||
03.11
14:45
Družina Kozlovac
Banatski Karlovac
51
83
|
03.11.2013 14:45 | Družina Kozlovac | 51 : 83 | Banatski Karlovac |
03.11
17:00
Partizan mts
Cibona
80
71
|
03.11.2013 17:00 | Partizan mts | 80 : 71 | Cibona |
03.11
15:15
Topličanin 2012
Bor
30
91
|
03.11.2013 15:15 | Topličanin 2012 | 30 : 91 | Bor | |||||
03.11
17:00
Gimnazijalac Partizan
Paraćin
67
45
|
03.11.2013 17:00 | Gimnazijalac Partizan | 67 : 45 | Paraćin |
03.11
17:00
Velika Kikinda
Topolčanka
57
104
|
03.11.2013 17:00 | Velika Kikinda | 57 : 104 | Topolčanka | |||||
03.11
18:00
Sivac
Basket Star
62
83
|
03.11.2013 18:00 | Sivac | 62 : 83 | Basket Star |
03.11
12:00
Loznica
Play Off
56
55
|
03.11.2013 12:00 | Loznica | 56 : 55 | Play Off | |||||
03.11
14:00
Ljubovija
All Star
86
49
|
03.11.2013 14:00 | Ljubovija | 86 : 49 | All Star |
03.11
18:30
Crvena Zvezda
Radnički
83
81
|
03.11.2013 18:30 | Crvena Zvezda | 83 : 81 | Radnički | |||||
03.11
20:00
Partizan
Šabac
72
60
|
03.11.2013 20:00 | Partizan | 72 : 60 | Šabac | |||||
03.11
18:00
Vojvodina Nis Gas
Vršac
37
66
|
03.11.2013 18:00 | Vojvodina Nis Gas | 37 : 66 | Vršac | |||||
03.11
20:00
Šumadija
Radivoj Korać
45
53
|
03.11.2013 20:00 | Šumadija | 45 : 53 | Radivoj Korać |
03.11
17:00
Priboj
Tara
2
3
|
03.11.2013 17:00 | Priboj | 2 : 3 | Tara |
03.11
13:00
Jagodina
Desetka
3
2
|
03.11.2013 13:00 | Jagodina | 3 : 2 | Desetka |
03.11
14:00
Radnički 2
Loznica
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Radnički 2 | 3 : 2 | Loznica | |||||
03.11
16:30
Obrenovac
Šumadija
3
1
|
03.11.2013 16:30 | Obrenovac | 3 : 1 | Šumadija |
03.11
18:00
Tehničar
Ribnica 2
3
0
|
03.11.2013 18:00 | Tehničar | 3 : 0 | Ribnica 2 |
03.11
14:30
Mladi Radnik 2
Busije
3
0
|
03.11.2013 14:30 | Mladi Radnik 2 | 3 : 0 | Busije | |||||
03.11
14:30
Carina
Blok Aut
0
3
|
03.11.2013 14:30 | Carina | 0 : 3 | Blok Aut |
03.11
14:00
Dinamo
Mladost (T)
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Dinamo | 1 : 3 | Mladost (T) | |||||
03.11
13:00
Jedinstvo 2
Klek Srbijašume 2
3
0
|
03.11.2013 13:00 | Jedinstvo 2 | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 |
03.11
11:00
Dunav 2
Sombor
3
0
|
03.11.2013 11:00 | Dunav 2 | 3 : 0 | Sombor |
03.11
18:00
Spartak (S)
Đerdap
0
3
|
03.11.2013 18:00 | Spartak (S) | 0 : 3 | Đerdap | |||||
03.11
19:00
Jedinstvo
Spartak (LJ)
1
3
|
03.11.2013 19:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Spartak (LJ) |
03.11
13:00
Tajm
Borac
1
3
|
03.11.2013 13:00 | Tajm | 1 : 3 | Borac | |||||
03.11
16:00
Ekonomac
Zlatar
3
2
|
03.11.2013 16:00 | Ekonomac | 3 : 2 | Zlatar | |||||
03.11
14:00
Sloboda S
Zlatibor
3
1
|
03.11.2013 14:00 | Sloboda S | 3 : 1 | Zlatibor |
03.11
15:00
Leskovac 98
Majdanpek FBC
3
2
|
03.11.2013 15:00 | Leskovac 98 | 3 : 2 | Majdanpek FBC | |||||
03.11
17:00
Vranje
Milenijum
0
3
|
03.11.2013 17:00 | Vranje | 0 : 3 | Milenijum | |||||
03.11
17:00
LE-016
Bor
3
0
|
03.11.2013 17:00 | LE-016 | 3 : 0 | Bor | |||||
03.11
18:00
Topličanin
Paraćin
1
3
|
03.11.2013 18:00 | Topličanin | 1 : 3 | Paraćin |
03.11
14:00
Vršac
Klek Srbijašume
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Vršac | 1 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
03.11
15:00
Radnički
Eaton Srem Tempo
0
3
|
03.11.2013 15:00 | Radnički | 0 : 3 | Eaton Srem Tempo | |||||
03.11
17:00
Mladost
Omladinac
3
2
|
03.11.2013 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Omladinac | |||||
03.11
16:30
Slavija
FOK
0
3
|
03.11.2013 16:30 | Slavija | 0 : 3 | FOK |
03.11
15:00
Spartak
Poštar 064
3
2
|
03.11.2013 15:00 | Spartak | 3 : 2 | Poštar 064 | |||||
03.11
16:00
Smederevo
Spas
1
3
|
03.11.2013 16:00 | Smederevo | 1 : 3 | Spas |
03.11
16:00
Novi Pazar
Tehničar
3
0
|
03.11.2013 16:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Tehničar |
03.11
13:00
Sloga
Čačak
3
0
|
03.11.2013 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Čačak | |||||
03.11
13:30
Libero ČA 2
Lučani
0
3
|
03.11.2013 13:30 | Libero ČA 2 | 0 : 3 | Lučani |
03.11
14:00
Ravno
Kraguj 3
1
3
|
03.11.2013 14:00 | Ravno | 1 : 3 | Kraguj 3 |
03.11
20:00
NS Volej tim
Novi Sad
0
3
|
03.11.2013 20:00 | NS Volej tim | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
03.11
16:30
Žabalj Volej
Partizan
1
3
|
03.11.2013 16:30 | Žabalj Volej | 1 : 3 | Partizan | |||||
03.11
18:45
Čemp 07
Grbić
1
3
|
03.11.2013 18:45 | Čemp 07 | 1 : 3 | Grbić |
03.11
14:45
Koral
Volejstars
1
3
|
03.11.2013 14:45 | Koral | 1 : 3 | Volejstars |
03.11
15:00
Neoplanta
Odbojka 013
0
3
|
03.11.2013 15:00 | Neoplanta | 0 : 3 | Odbojka 013 | |||||
03.11
19:00
Eaton Srem Tempo 2
Dunav
3
1
|
03.11.2013 19:00 | Eaton Srem Tempo 2 | 3 : 1 | Dunav | |||||
03.11
17:00
Beočin Metal
Star
1
3
|
03.11.2013 17:00 | Beočin Metal | 1 : 3 | Star |
03.11
12:00
Rađevac
Tamnava Voćar
3
0
|
03.11.2013 12:00 | Rađevac | 3 : 0 | Tamnava Voćar |
03.11
17:00
Turija
CVS
0
3
|
03.11.2013 17:00 | Turija | 0 : 3 | CVS |
03.11
13:30
Roda
As
0
3
|
03.11.2013 13:30 | Roda | 0 : 3 | As |
03.11
16:00
Rudar
Tvrđava L
3
1
|
03.11.2013 16:00 | Rudar | 3 : 1 | Tvrđava L | |||||
03.11
12:30
Mladi Radnik 2
Tehničar
0
3
|
03.11.2013 12:30 | Mladi Radnik 2 | 0 : 3 | Tehničar | |||||
03.11
13:00
VGSK
Mladi Radnik
1
3
|
03.11.2013 13:00 | VGSK | 1 : 3 | Mladi Radnik |
03.11
14:00
Đerdap
Hajduk Veljko II
3
2
|
03.11.2013 14:00 | Đerdap | 3 : 2 | Hajduk Veljko II |
03.11
11:30
NIS Spartak 3
Kikinda 2
2
3
|
03.11.2013 11:30 | NIS Spartak 3 | 2 : 3 | Kikinda 2 | |||||
03.11
12:00
Subotica
KI 0230
3
0
|
03.11.2013 12:00 | Subotica | 3 : 0 | KI 0230 |
03.11
19:00
Fok
Smeč
3
2
|
03.11.2013 19:00 | Fok | 3 : 2 | Smeč | |||||
03.11
12:45
SK Volej
Fortuna
3
1
|
03.11.2013 12:45 | SK Volej | 3 : 1 | Fortuna |
03.11
19:00
Jedinstvo (U)
Crvena Zvezda
0
3
|
03.11.2013 19:00 | Jedinstvo (U) | 0 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
03.11
19:00
Partizan Vizura
NIS Spartak
1
3
|
03.11.2013 19:00 | Partizan Vizura | 1 : 3 | NIS Spartak |
03.11
18:00
Titel Džon Dir
ŽSK
28
33
|
03.11.2013 18:00 | Titel Džon Dir | 28 : 33 | ŽSK | |||||
03.11
18:00
Nova Pazova
Crvenka
24
33
|
03.11.2013 18:00 | Nova Pazova | 24 : 33 | Crvenka |
03.11
19:30
Novi Beograd
Mladost Palanački Kiseljak
38
31
|
03.11.2013 19:30 | Novi Beograd | 38 : 31 | Mladost Palanački Kiseljak | |||||
03.11
18:00
Metalac
Sindjelić
32
28
|
03.11.2013 18:00 | Metalac | 32 : 28 | Sindjelić | |||||
03.11
19:00
Smederevo
Požarevac
22
25
|
03.11.2013 19:00 | Smederevo | 22 : 25 | Požarevac | |||||
03.11
19:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Bask
29
27
|
03.11.2013 19:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 29 : 27 | Bask | |||||
03.11
18:00
Loznica
Primus Car Dušan
30
27
|
03.11.2013 18:00 | Loznica | 30 : 27 | Primus Car Dušan |
03.11
19:00
Jagodina
Vlasotince
35
22
|
03.11.2013 19:00 | Jagodina | 35 : 22 | Vlasotince |
03.11
16:00
Novi Pazar
Radnički 2
32
37
|
03.11.2013 16:00 | Novi Pazar | 32 : 37 | Radnički 2 |
03.11
17:00
Bane
Goč Merkur
20
17
|
03.11.2013 17:00 | Bane | 20 : 17 | Goč Merkur |
03.11
20:00
Mladost 1949
Radnički
29
25
|
03.11.2013 20:00 | Mladost 1949 | 29 : 25 | Radnički | |||||
03.11
18:00
Rudar
Brestovac
40
20
|
03.11.2013 18:00 | Rudar | 40 : 20 | Brestovac |
03.11
18:00
Vladimirovac
Jedinstvo
33
31
|
03.11.2013 18:00 | Vladimirovac | 33 : 31 | Jedinstvo | |||||
03.11
17:30
Srem Sm
Hajduk
31
21
|
03.11.2013 17:30 | Srem Sm | 31 : 21 | Hajduk |
03.11
17:30
Radnički
Junior
34
32
|
03.11.2013 17:30 | Radnički | 34 : 32 | Junior | |||||
03.11
13:30
Rekreativo
Jedinstvo 1974
34
21
|
03.11.2013 13:30 | Rekreativo | 34 : 21 | Jedinstvo 1974 | |||||
03.11
19:00
Udarnik
Dorćol
37
25
|
03.11.2013 19:00 | Udarnik | 37 : 25 | Dorćol | |||||
03.11
19:00
Ub
Sloga
33
35
|
03.11.2013 19:00 | Ub | 33 : 35 | Sloga |
03.11
19:00
Morava
Progres
32
30
|
03.11.2013 19:00 | Morava | 32 : 30 | Progres | |||||
03.11
19:00
Bela Palanka
Aleksinac
31
25
|
03.11.2013 19:00 | Bela Palanka | 31 : 25 | Aleksinac |
03.11
18:00
Arilje
Užice
43
15
|
03.11.2013 18:00 | Arilje | 43 : 15 | Užice | |||||
03.11
19:30
Atenica
Beli Anđeo
14
30
|
03.11.2013 19:30 | Atenica | 14 : 30 | Beli Anđeo | |||||
03.11
17:00
Omladinac
Sjenica
31
17
|
03.11.2013 17:00 | Omladinac | 31 : 17 | Sjenica |
03.11
15:30
Dinamo 2
Dolovo
40
38
|
03.11.2013 15:30 | Dinamo 2 | 40 : 38 | Dolovo | |||||
03.11
14:30
Crepaja
Glogonj
25
28
|
03.11.2013 14:30 | Crepaja | 25 : 28 | Glogonj | |||||
03.11
20:00
Radnički
Budućnost
35
28
|
03.11.2013 20:00 | Radnički | 35 : 28 | Budućnost | |||||
03.11
19:00
Spartak
Omladinac (D)
31
18
|
03.11.2013 19:00 | Spartak | 31 : 18 | Omladinac (D) |
03.11
15:00
Čonoplja 1947
Dalmatinac
19
36
|
03.11.2013 15:00 | Čonoplja 1947 | 19 : 36 | Dalmatinac |
03.11
13:00
Metaloplastika 2
Gučevo
42
14
|
03.11.2013 13:00 | Metaloplastika 2 | 42 : 14 | Gučevo | |||||
03.11
19:30
Prva-Iskra Barič
Smederevo 2
32
29
|
03.11.2013 19:30 | Prva-Iskra Barič | 32 : 29 | Smederevo 2 | |||||
03.11
11:30
Rukobel
Partizan 3
30
34
|
03.11.2013 11:30 | Rukobel | 30 : 34 | Partizan 3 | |||||
03.11
17:00
Umčari
Kosmaj
30
30
|
03.11.2013 17:00 | Umčari | 30 : 30 | Kosmaj |
03.11
15:00
Partizan (H)
Naftagas
15
32
|
03.11.2013 15:00 | Partizan (H) | 15 : 32 | Naftagas | |||||
03.11
17:00
DjurA Jakšić Gradnulica
Partizan (I)
43
21
|
03.11.2013 17:00 | DjurA Jakšić Gradnulica | 43 : 21 | Partizan (I) |
03.11
18:00
Radnički
Kolubara
28
28
|
03.11.2013 18:00 | Radnički | 28 : 28 | Kolubara |
03.11
18:30
Milenium
Mladi Radnik
29
26
|
03.11.2013 18:30 | Milenium | 29 : 26 | Mladi Radnik | |||||
03.11
13:30
Voždovac 1955
Požarevac
36
34
|
03.11.2013 13:30 | Voždovac 1955 | 36 : 34 | Požarevac |
03.11
16:30
Metalac
Košutnjak
22
16
|
03.11.2013 16:30 | Metalac | 22 : 16 | Košutnjak | |||||
03.11
15:30
Knjaz Miloš 2
Župa
29
20
|
03.11.2013 15:30 | Knjaz Miloš 2 | 29 : 20 | Župa |
03.11
19:00
Knjaževac
RTB Bor
21
20
|
03.11.2013 19:00 | Knjaževac | 21 : 20 | RTB Bor |
03.11
18:00
Mladost
Feniks
24
29
|
03.11.2013 18:00 | Mladost | 24 : 29 | Feniks | |||||
03.11
17:00
VGSK
Petrovac
12
11
|
03.11.2013 17:00 | VGSK | 12 : 11 | Petrovac | |||||
03.11
14:00
Junior
Mačva
29
19
|
03.11.2013 14:00 | Junior | 29 : 19 | Mačva |
03.11
18:00
Spartak
Želja
25
17
|
03.11.2013 18:00 | Spartak | 25 : 17 | Želja | |||||
03.11
18:00
Radnički
Naftagas
27
25
|
03.11.2013 18:00 | Radnički | 27 : 25 | Naftagas | |||||
03.11
16:00
Topola
Laki
31
26
|
03.11.2013 16:00 | Topola | 31 : 26 | Laki |
03.11
18:00
Mladost 1949
Niška Banja
38
15
|
03.11.2013 18:00 | Mladost 1949 | 38 : 15 | Niška Banja | |||||
03.11
19:00
Aleksinac
Vlasotince
19
18
|
03.11.2013 19:00 | Aleksinac | 19 : 18 | Vlasotince | |||||
03.11
19:00
Žitorađa
Dubočica
18
15
|
03.11.2013 19:00 | Žitorađa | 18 : 15 | Dubočica |
03.11
16:30
Temerin 2
Odžaci
21
17
|
03.11.2013 16:30 | Temerin 2 | 21 : 17 | Odžaci |
03.11
17:00
Crvena Zvezda
Radnički (KG)
25
24
|
03.11.2013 17:00 | Crvena Zvezda | 25 : 24 | Radnički (KG) | |||||
03.11
19:00
Železničar
Naisa
28
33
|
03.11.2013 19:00 | Železničar | 28 : 33 | Naisa |
03.11
15:00
Užice
Raška
3
5
|
03.11.2013 15:00 | Užice | 3 : 5 | Raška |
03.11
18:00
Forum
Viking
5
5
|
03.11.2013 18:00 | Forum | 5 : 5 | Viking | |||||
03.11
19:00
Hajduk
Leteći Holandjanin
5
7
|
03.11.2013 19:00 | Hajduk | 5 : 7 | Leteći Holandjanin | |||||
03.11
19:30
Kikinda
Nova Pazova
2
4
|
03.11.2013 19:30 | Kikinda | 2 : 4 | Nova Pazova |
03.11
18:00
Srbobran
Telep
5
3
|
03.11.2013 18:00 | Srbobran | 5 : 3 | Telep |
03.11
18:30
VIK Naisus
Bečej
3
5
|
03.11.2013 18:30 | VIK Naisus | 3 : 5 | Bečej |
03.11
Beograd
Tisza Volán
3
7
|
03.11.2013 | Beograd | 3 : 7 | Tisza Volán |