04.05
16:30
Mačva
GFK Jasenica 1911
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Mačva | 4 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
04.05
16:30
Krušik
Mladi radnik
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Krušik | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
04.05
16:30
Seljak
Pobeda
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Seljak | 0 : 0 | Pobeda | |||||
04.05
16:30
Jošanica ND 2011
Železničar
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Jošanica ND 2011 | 0 : 3 | Železničar | |||||
04.05
16:30
Sloboda
Šapine
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Šapine |
04.05
16:30
Moravac Orion
Car Konstantin
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Moravac Orion | 4 : 0 | Car Konstantin | |||||
04.05
16:30
Kopaonik
Đerdap
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Kopaonik | 1 : 0 | Đerdap | |||||
04.05
16:30
Radnički (P)
Sloga (D)
0
2
|
04.05.2014 16:30 | Radnički (P) | 0 : 2 | Sloga (D) | |||||
04.05
16:30
Hajduk Veljko
Sinđelić
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
04.05
16:30
Trstenik PPT
Timočanin
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Timočanin | |||||
04.05
16:30
Žitorađa
Tabane Trgovački
0
1
|
04.05.2014 16:30 | Žitorađa | 0 : 1 | Tabane Trgovački |
04.05
16:30
Radnički (NP)
Bačka (BP)
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Radnički (NP) | 0 : 0 | Bačka (BP) | |||||
04.05
16:30
Radnički (Š)
Dunav
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Dunav | |||||
04.05
16:30
Tekstilac
Senta
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Senta | |||||
04.05
16:30
Bačka 1901
Radnički (S)
1
3
|
04.05.2014 16:30 | Bačka 1901 | 1 : 3 | Radnički (S) | |||||
04.05
17:00
Radnički (NP)
Palić
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Palić | |||||
04.05
17:00
Banat
Radnički (S)
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Banat | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
04.05
17:00
Sloga
Novi Sad
3
3
|
04.05.2014 17:00 | Sloga | 3 : 3 | Novi Sad | |||||
04.05
17:00
Tekstilac
ČSK Pivara
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Tekstilac | 2 : 1 | ČSK Pivara |
04.05
17:00
Železnik Lasta
Kolubara
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Železnik Lasta | 3 : 1 | Kolubara | |||||
04.05
17:00
Sopot
BASK
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Sopot | 2 : 1 | BASK | |||||
04.05
11:00
Žarkovo
Budućnost
4
3
|
04.05.2014 11:00 | Žarkovo | 4 : 3 | Budućnost | |||||
04.05
11:00
Lokomotiva
Turbina
5
1
|
04.05.2014 11:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | Turbina | |||||
04.05
11:00
Hajduk
IM Rakovica
0
3
|
04.05.2014 11:00 | Hajduk | 0 : 3 | IM Rakovica |
04.05
16:30
Takovo
Tutin
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Takovo | 1 : 2 | Tutin | |||||
04.05
16:30
Arsenal
Karađorđe
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Arsenal | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
04.05
16:30
Dragačevo
Trepča
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Dragačevo | 1 : 1 | Trepča | |||||
04.05
13:00
Šumadija 1903
Mokra Gora
2
1
|
04.05.2014 13:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Mokra Gora |
04.05
16:30
Obilić
Udarnik
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Obilić | 0 : 0 | Udarnik | |||||
04.05
16:30
Homoljac
Borac
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Homoljac | 3 : 1 | Borac |
04.05
16:30
Sloga (S)
FAP
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Sloga (S) | 1 : 4 | FAP |
04.05
16:30
Zaplanjac
Pukovac
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Zaplanjac | 1 : 0 | Pukovac | |||||
04.05
16:30
Dinamo
Balkanski
7
4
|
04.05.2014 16:30 | Dinamo | 7 : 4 | Balkanski | |||||
04.05
16:30
Radan
Lužnica
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Radan | 3 : 2 | Lužnica | |||||
04.05
16:30
BSK Bujanovac
Vlasina
1
3
|
04.05.2014 16:30 | BSK Bujanovac | 1 : 3 | Vlasina | |||||
04.05
16:30
Bukovik
Budućnost
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Bukovik | 2 : 0 | Budućnost |
04.05
16:30
OFK Bor
Dragocvet
6
0
|
04.05.2014 16:30 | OFK Bor | 6 : 0 | Dragocvet | |||||
04.05
16:30
Borac (B)
Lugomir
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Borac (B) | 2 : 1 | Lugomir | |||||
04.05
16:30
Juhor
Trajal
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Juhor | 1 : 2 | Trajal | |||||
04.05
16:30
Majdanpek
Ozren
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Majdanpek | 0 : 3 | Ozren | |||||
04.05
16:30
Župa
Kablovi
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Župa | 2 : 2 | Kablovi | |||||
04.05
16:30
Rembas
SFS Borac
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Rembas | 1 : 1 | SFS Borac |
04.05
16:30
Bačka (P)
Kozara
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Bačka (P) | 1 : 0 | Kozara | |||||
04.05
16:30
Borac (Sakule)
OFK Kikinda
7
0
|
04.05.2014 16:30 | Borac (Sakule) | 7 : 0 | OFK Kikinda |
04.05
10:00
Index
Jedinstvo
2
1
|
04.05.2014 10:00 | Index | 2 : 1 | Jedinstvo |
04.05
17:30
Baćevac
Balkan Mirijevo
2
1
|
04.05.2014 17:30 | Baćevac | 2 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
04.05
17:30
Vrčin
PKB
3
0
|
04.05.2014 17:30 | Vrčin | 3 : 0 | PKB |
04.05
17:00
Budućnost
Ribnica
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Ribnica | |||||
04.05
17:00
Morava
Borac (V)
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Morava | 1 : 2 | Borac (V) | |||||
04.05
17:00
Braća Vuković
Polet
4
1
|
04.05.2014 17:00 | Braća Vuković | 4 : 1 | Polet | |||||
04.05
17:00
Lazac
Radnik
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Lazac | 3 : 1 | Radnik | |||||
04.05
17:00
Pazar Juniors 2011
Mataruge
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Pazar Juniors 2011 | 1 : 2 | Mataruge | |||||
04.05
17:00
Ibar
Granit
0
0
|
04.05.2014 17:00 | Ibar | 0 : 0 | Granit | |||||
04.05
17:00
Radnički
Goč
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Goč |
04.05
17:00
Spartak
Slatina
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Spartak | 1 : 2 | Slatina | |||||
04.05
17:00
Mladost (A)
Jedinstvo (K)
1
4
|
04.05.2014 17:00 | Mladost (A) | 1 : 4 | Jedinstvo (K) | |||||
04.05
17:00
Mladost (P)
Donja Vrbava
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Donja Vrbava | |||||
04.05
17:00
Prijevor
Ovčar
0
3
|
04.05.2014 17:00 | Prijevor | 0 : 3 | Ovčar | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Omladinac
4
0
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo (GG) | 4 : 0 | Omladinac | |||||
04.05
17:00
Miokovci
Morava
0
0
|
04.05.2014 17:00 | Miokovci | 0 : 0 | Morava |
04.05
16:30
Ćava
Šumadinac
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Ćava | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
04.05
16:30
Sloga D
OFK Bagremar
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Sloga D | 5 : 0 | OFK Bagremar | |||||
04.05
16:30
Srbija
Seljak
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Srbija | 2 : 2 | Seljak | |||||
04.05
16:30
Korićani
Partizan
1
3
|
04.05.2014 16:30 | Korićani | 1 : 3 | Partizan | |||||
04.05
16:30
Kolonija
Jadran
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Kolonija | 3 : 1 | Jadran | |||||
04.05
16:30
Jedinstvo
Sušica
0
2
|
04.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Sušica |
04.05
16:30
ŽSK
Šumadinac
5
1
|
04.05.2014 16:30 | ŽSK | 5 : 1 | Šumadinac | |||||
04.05
16:30
Junkovac
Lokomotiva
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Junkovac | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
04.05
16:30
Vitlina-Bokanja
Šatornja
4
3
|
04.05.2014 16:30 | Vitlina-Bokanja | 4 : 3 | Šatornja | |||||
04.05
16:30
Banja
Lepenica
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Banja | 0 : 0 | Lepenica | |||||
04.05
16:30
Marjan
Vinča
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Marjan | 2 : 2 | Vinča | |||||
04.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Karađorđe
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Prvi srpski ustanak | 5 : 0 | Karađorđe | |||||
04.05
16:30
Borac
Beli orlovi
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 5 : 0 | Beli orlovi |
04.05
16:00
Šumadija
Bresje Superior
0
1
|
04.05.2014 16:00 | Šumadija | 0 : 1 | Bresje Superior | |||||
04.05
16:00
Borac
Mladi borac
1
0
|
04.05.2014 16:00 | Borac | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
04.05
16:00
Budućnost (R)
Železničar (S)
4
2
|
04.05.2014 16:00 | Budućnost (R) | 4 : 2 | Železničar (S) | |||||
04.05
16:00
Železničar (K)
Osipaonica
1
2
|
04.05.2014 16:00 | Železničar (K) | 1 : 2 | Osipaonica | |||||
04.05
16:00
Pobeda
Bačinac
3
1
|
04.05.2014 16:00 | Pobeda | 3 : 1 | Bačinac | |||||
04.05
16:00
SASK
Sloboda
1
2
|
04.05.2014 16:00 | SASK | 1 : 2 | Sloboda | |||||
04.05
16:00
Proleter
Glavaš
8
0
|
04.05.2014 16:00 | Proleter | 8 : 0 | Glavaš | |||||
04.05
16:00
Budućnost (MK)
Polet
8
0
|
04.05.2014 16:00 | Budućnost (MK) | 8 : 0 | Polet |
04.05
16:30
Trgovački
Mlava
4
3
|
04.05.2014 16:30 | Trgovački | 4 : 3 | Mlava | |||||
04.05
16:30
Vihor
Napredak 1936
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Vihor | 4 : 1 | Napredak 1936 | |||||
04.05
16:30
Petar Dobrnjac
Integral
0
2
|
04.05.2014 16:30 | Petar Dobrnjac | 0 : 2 | Integral | |||||
04.05
16:30
Beli Orao
Sloga
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Beli Orao | 2 : 1 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Omladinac
Polet
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Polet | |||||
04.05
16:30
Basarac
Rudar
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Basarac | 4 : 1 | Rudar | |||||
04.05
11:00
Makce
Mladost
1
0
|
04.05.2014 11:00 | Makce | 1 : 0 | Mladost |
04.05
17:00
Mladost (P)
Gučevo
4
2
|
04.05.2014 17:00 | Mladost (P) | 4 : 2 | Gučevo | |||||
04.05
17:00
Podrinje
Sindjelić
1
3
|
04.05.2014 17:00 | Podrinje | 1 : 3 | Sindjelić | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Drina
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 2 | Drina | |||||
04.05
17:00
Radjevac
Majur
8
1
|
04.05.2014 17:00 | Radjevac | 8 : 1 | Majur | |||||
04.05
17:00
Provo
Hajduk Stanko
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Provo | 3 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
04.05
17:00
Antimon
Mladi Borac
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Antimon | 1 : 0 | Mladi Borac |
04.05
16:00
Mladost (D)
Pepeljevac
2
1
|
04.05.2014 16:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | Pepeljevac |
04.05
16:00
Sečica
Jedinstvo (K)
1
2
|
04.05.2014 16:00 | Sečica | 1 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
04.05
16:00
Ariljska rampa
Železničar
1
0
|
04.05.2014 16:00 | Ariljska rampa | 1 : 0 | Železničar | |||||
04.05
16:00
Perućac
Crnokosa
3
0
|
04.05.2014 16:00 | Perućac | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
04.05
16:00
Budućnost
GP Zlatibor
3
0
|
04.05.2014 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | GP Zlatibor | |||||
04.05
16:00
Zlatibor
Višesava
4
0
|
04.05.2014 16:00 | Zlatibor | 4 : 0 | Višesava |
04.05
16:30
Rutevac
Rad
7
0
|
04.05.2014 16:30 | Rutevac | 7 : 0 | Rad | |||||
04.05
16:30
Morava
Mekiš
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Morava | 3 : 1 | Mekiš | |||||
04.05
16:30
Borac (T)
Orljane
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Borac (T) | 2 : 1 | Orljane | |||||
04.05
16:30
Naisus
Naša krila 1936
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Naisus | 1 : 4 | Naša krila 1936 | |||||
04.05
16:30
Rasovača
Mladi Radnik
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Rasovača | 2 : 2 | Mladi Radnik |
04.05
16:30
Vrtište
Omladinac
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Vrtište | 2 : 2 | Omladinac | |||||
04.05
16:30
Brzi Brod
Rudar
6
3
|
04.05.2014 16:30 | Brzi Brod | 6 : 3 | Rudar | |||||
04.05
16:30
Budućnost
Proleter (M)
4
2
|
04.05.2014 16:30 | Budućnost | 4 : 2 | Proleter (M) | |||||
04.05
16:30
Crvena zastava
Morava
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Crvena zastava | 5 : 0 | Morava | |||||
04.05
16:30
Mladost (L)
Aluminjum
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Aluminjum | |||||
04.05
16:30
Jedinstvo
OFK Niš
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | OFK Niš | |||||
04.05
16:30
Proleter (DV)
Sloboda
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Proleter (DV) | 2 : 0 | Sloboda | |||||
04.05
16:30
Mladost (M)
Moravac 1948
6
1
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (M) | 6 : 1 | Moravac 1948 |
04.05
16:30
Plantaža
Lemind Livnica
5
2
|
04.05.2014 16:30 | Plantaža | 5 : 2 | Lemind Livnica | |||||
04.05
16:30
Šumadija
Progres
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Šumadija | 2 : 0 | Progres | |||||
04.05
16:30
Mladi Borac
Budućnost
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Mladi Borac | 1 : 4 | Budućnost | |||||
04.05
16:30
Zloćudovo
Jedinstvo (GS)
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Zloćudovo | 2 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
04.05
16:30
Umac
Jedinstvo (G)
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Umac | 3 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
04.05
16:30
Gradac
Sloga
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Gradac | 3 : 2 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Vučje
Bobište
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Vučje | 2 : 0 | Bobište |
04.05
16:30
Dunđerski
Polet
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Dunđerski | 3 : 1 | Polet | |||||
04.05
16:30
Borac
Kosanica
0
2
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 0 : 2 | Kosanica | |||||
04.05
16:30
Pobeda
Svetlost
3
3
|
04.05.2014 16:30 | Pobeda | 3 : 3 | Svetlost | |||||
04.05
16:30
Omladinac
N.S. Tatko
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | N.S. Tatko | |||||
04.05
16:30
Kosovac
Jastrebac
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Kosovac | 0 : 3 | Jastrebac |
04.05
16:30
Jedinstvo ( B.P)
Gnjilan
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Jedinstvo ( B.P) | 1 : 1 | Gnjilan | |||||
04.05
16:30
Željuša
Padež
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Željuša | 1 : 4 | Padež | |||||
04.05
16:30
Napredak
Mladost (P.R)
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Mladost (P.R) | |||||
04.05
11:00
Jedinstvo ( P )
Zadrugar
5
3
|
04.05.2014 11:00 | Jedinstvo ( P ) | 5 : 3 | Zadrugar |
04.05
16:30
Trešnjevka
Vranjska Banja
2
6
|
04.05.2014 16:30 | Trešnjevka | 2 : 6 | Vranjska Banja | |||||
04.05
16:30
Levosoje
Nebeski Anđeli
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Levosoje | 2 : 2 | Nebeski Anđeli | |||||
04.05
16:30
Ternoci
Mladost (S)
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Ternoci | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
04.05
16:30
OFK Alakince
Mladost (B)
1
1
|
04.05.2014 16:30 | OFK Alakince | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
04.05
16:30
Vihor
OFK Pavlovac
2
3
|
04.05.2014 16:30 | Vihor | 2 : 3 | OFK Pavlovac |
04.05
16:30
Gračanica
Brezovica
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Gračanica | 5 : 0 | Brezovica | |||||
04.05
16:30
Polet
Čaglavica
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Polet | 3 : 0 | Čaglavica | |||||
04.05
16:30
Radnički
Sitnica
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Radnički | 0 : 3 | Sitnica | |||||
04.05
16:30
Ugljare
Gracko
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Ugljare | 0 : 3 | Gracko |
04.05
17:00
Mladost (D)
Mladost (J)
2
2
|
04.05.2014 17:00 | Mladost (D) | 2 : 2 | Mladost (J) | |||||
04.05
17:00
Napredak (D)
BSK
2
2
|
04.05.2014 17:00 | Napredak (D) | 2 : 2 | BSK | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo
Morava 1918
4
3
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Morava 1918 | |||||
04.05
17:00
Sloga
Mladost (K)
5
1
|
04.05.2014 17:00 | Sloga | 5 : 1 | Mladost (K) | |||||
04.05
17:00
Kušiljevo
Bratstvo
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Kušiljevo | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
04.05
17:00
Vinorača
Levač
1
4
|
04.05.2014 17:00 | Vinorača | 1 : 4 | Levač | |||||
04.05
17:00
Budućnost
OFK Bratstvo
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Bratstvo |
04.05
17:00
Naupare
Mladost
4
1
|
04.05.2014 17:00 | Naupare | 4 : 1 | Mladost | |||||
04.05
17:00
Trudbenik
Čitluk
3
4
|
04.05.2014 17:00 | Trudbenik | 3 : 4 | Čitluk | |||||
04.05
17:00
Temnić 1924
Poljoprivrednik
6
2
|
04.05.2014 17:00 | Temnić 1924 | 6 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
04.05
17:00
Vinogradar
Jasika
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Jasika | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo 1936
Šanac
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo 1936 | 2 : 1 | Šanac | |||||
04.05
17:00
Pepeljevac
FUD
0
5
|
04.05.2014 17:00 | Pepeljevac | 0 : 5 | FUD | |||||
04.05
17:00
Mačkovac
Gradina
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Mačkovac | 3 : 0 | Gradina | |||||
04.05
17:00
Jastrebac
Sloga Dašnica
0
0
|
04.05.2014 17:00 | Jastrebac | 0 : 0 | Sloga Dašnica |
04.05
11:00
Sloga
Zlot
1
0
|
04.05.2014 11:00 | Sloga | 1 : 0 | Zlot | |||||
04.05
16:30
Rajac
Krivelj
2
5
|
04.05.2014 16:30 | Rajac | 2 : 5 | Krivelj | |||||
04.05
16:30
Slatina
Blizna
6
0
|
04.05.2014 16:30 | Slatina | 6 : 0 | Blizna | |||||
04.05
16:30
Nemetali
Radnički
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Nemetali | 3 : 1 | Radnički |
04.05
16:30
Mladost
OFK 019 Zaječar
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Mladost | 3 : 0 | OFK 019 Zaječar | |||||
04.05
16:30
Bučje
BSK
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Bučje | 3 : 0 | BSK | |||||
04.05
16:30
Osnić
Borac
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Osnić | 3 : 1 | Borac | |||||
04.05
16:30
ŠSK
Trebič
1
4
|
04.05.2014 16:30 | ŠSK | 1 : 4 | Trebič | |||||
04.05
16:30
Omladinac
Rudar (VČ)
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Rudar (VČ) | |||||
04.05
16:30
Polet
OFK Knjaz
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Polet | 1 : 2 | OFK Knjaz |
04.05
17:00
Partizan (G)
Jugoslavija
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Jugoslavija | |||||
04.05
17:00
Železničar
Budućnost (A)
6
0
|
04.05.2014 17:00 | Železničar | 6 : 0 | Budućnost (A) | |||||
04.05
17:00
Vulturul
Radnički (B)
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Vulturul | 3 : 0 | Radnički (B) | |||||
04.05
17:00
Sloga (BNS)
Kolonija
8
0
|
04.05.2014 17:00 | Sloga (BNS) | 8 : 0 | Kolonija | |||||
04.05
17:00
Crvena zvezda
Sloga (P)
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
04.05
17:00
Polet
Vojvodina
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Polet | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
04.05
17:00
Slavija
BAK
0
0
|
04.05.2014 17:00 | Slavija | 0 : 0 | BAK | |||||
04.05
17:00
Tempo
Mladost (O)
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Tempo | 1 : 1 | Mladost (O) |
04.05
17:00
Proleter
Jadran
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Jadran | |||||
04.05
17:00
Bačka
Čantavir
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Bačka | 2 : 1 | Čantavir | |||||
04.05
17:00
Olimpija (TS)
Panonija IM Topola
4
4
|
04.05.2014 17:00 | Olimpija (TS) | 4 : 4 | Panonija IM Topola | |||||
04.05
10:00
Subotica
Bajša
1
1
|
04.05.2014 10:00 | Subotica | 1 : 1 | Bajša | |||||
04.05
17:00
Preporod
Olimpija (G)
0
2
|
04.05.2014 17:00 | Preporod | 0 : 2 | Olimpija (G) |
04.05
16:30
Zadrugar
Omladinac
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Omladinac | |||||
04.05
16:30
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Vojvodina (NM) | 2 : 2 | Vojvodina (B) | |||||
04.05
16:30
Borac
Mladost Bambi
2
3
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 2 : 3 | Mladost Bambi | |||||
04.05
16:30
Potisje
Rusanda
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Potisje | 2 : 1 | Rusanda |
04.05
17:00
Kordun
Crvenka
4
1
|
04.05.2014 17:00 | Kordun | 4 : 1 | Crvenka | |||||
04.05
17:00
Omladinac (B)
Polet
0
0
|
04.05.2014 17:00 | Omladinac (B) | 0 : 0 | Polet | |||||
04.05
17:00
BSK
Kula
0
1
|
04.05.2014 17:00 | BSK | 0 : 1 | Kula |
04.05
16:30
Hrtkovci
Ljukovo
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Hrtkovci | 3 : 2 | Ljukovo | |||||
04.05
16:30
Sremac
Hajduk (V)
6
0
|
04.05.2014 16:30 | Sremac | 6 : 0 | Hajduk (V) | |||||
04.05
16:30
LSK Laćarak
Rudar
1
0
|
04.05.2014 16:30 | LSK Laćarak | 1 : 0 | Rudar | |||||
04.05
16:30
Budućnost
1. Maj
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Budućnost | 2 : 2 | 1. Maj | |||||
04.05
16:30
Jadran
Radnički
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Jadran | 0 : 3 | Radnički |
04.05
16:30
Petrovaradin
Budućnost (G)
0
2
|
04.05.2014 16:30 | Petrovaradin | 0 : 2 | Budućnost (G) | |||||
04.05
16:30
Jedinstvo
Tvrdjava
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Tvrdjava | |||||
04.05
16:30
Sutjeska
Mladost (T)
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Sutjeska | 2 : 2 | Mladost (T) | |||||
04.05
16:30
Mladost (BP)
Borac
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (BP) | 1 : 1 | Borac | |||||
04.05
10:00
Kabel
TSK
2
2
|
04.05.2014 10:00 | Kabel | 2 : 2 | TSK |
04.05
17:00
Obilić
PKB Kovilovo
0
1
|
04.05.2014 17:00 | Obilić | 0 : 1 | PKB Kovilovo |
04.05
10:00
Borac
OFK Zabrežje
3
1
|
04.05.2014 10:00 | Borac | 3 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
04.05
17:00
Posavina
Veliki Borak
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Posavina | 1 : 1 | Veliki Borak | |||||
04.05
17:00
Strelac
Šumadija
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Strelac | 2 : 0 | Šumadija | |||||
04.05
17:00
Stepojevac VAGA
Mladost (B)
5
1
|
04.05.2014 17:00 | Stepojevac VAGA | 5 : 1 | Mladost (B) |
04.05
10:00
Selo Mladenovac
Velika Krsna
5
0
|
04.05.2014 10:00 | Selo Mladenovac | 5 : 0 | Velika Krsna | |||||
04.05
17:00
Napredak
Podunavac
0
3
|
04.05.2014 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Podunavac | |||||
04.05
17:00
Vlaška
Dunavac
4
4
|
04.05.2014 17:00 | Vlaška | 4 : 4 | Dunavac | |||||
04.05
17:00
Boleč
Torlak
3
4
|
04.05.2014 17:00 | Boleč | 3 : 4 | Torlak | |||||
04.05
17:00
Nemenikuće
OFK Leštane
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Nemenikuće | 1 : 1 | OFK Leštane |
04.05
17:00
Vrnjci
Magnohrom
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Vrnjci | 1 : 1 | Magnohrom | |||||
04.05
17:00
Zvezda
Jedinstvo
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Zvezda | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.05
17:00
Morava (S)
Tavnik
3
2
|
04.05.2014 17:00 | Morava (S) | 3 : 2 | Tavnik | |||||
04.05
17:00
Partizan
Čibukovac
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Čibukovac | |||||
04.05
17:00
Šumadija
Napredak
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Šumadija | 1 : 0 | Napredak |
04.05
16:00
Jablanica
Takovski Ustanak
5
0
|
04.05.2014 16:00 | Jablanica | 5 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
04.05
16:00
Šumadija
Mladi Rudar
1
1
|
04.05.2014 16:00 | Šumadija | 1 : 1 | Mladi Rudar | |||||
04.05
16:00
Brezak
Ozrem PMH
2
4
|
04.05.2014 16:00 | Brezak | 2 : 4 | Ozrem PMH | |||||
04.05
16:00
Majdan
Velereč 94
2
2
|
04.05.2014 16:00 | Majdan | 2 : 2 | Velereč 94 | |||||
04.05
16:00
Šilopaj
Mladost 09
1
3
|
04.05.2014 16:00 | Šilopaj | 1 : 3 | Mladost 09 | |||||
04.05
16:30
Omladinac
Lunjevica
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Lunjevica |
04.05
17:00
Planinac
Kej
3
4
|
04.05.2014 17:00 | Planinac | 3 : 4 | Kej | |||||
04.05
17:00
Lugovi
Parmenac
3
2
|
04.05.2014 17:00 | Lugovi | 3 : 2 | Parmenac | |||||
04.05
17:00
Strelac
Polet (G)
4
3
|
04.05.2014 17:00 | Strelac | 4 : 3 | Polet (G) | |||||
04.05
17:00
Zadrugar
Vujan
3
3
|
04.05.2014 17:00 | Zadrugar | 3 : 3 | Vujan | |||||
04.05
17:00
Morava
Premeća
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Morava | 1 : 1 | Premeća |
04.05
11:00
Prilike
Jelica
1
0
|
04.05.2014 11:00 | Prilike | 1 : 0 | Jelica | |||||
04.05
17:00
Vrelo
Bratstvo
0
5
|
04.05.2014 17:00 | Vrelo | 0 : 5 | Bratstvo | |||||
04.05
17:00
Bjelica
Kotraža
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Bjelica | 1 : 2 | Kotraža | |||||
04.05
17:00
Radnički
Brezova
1
5
|
04.05.2014 17:00 | Radnički | 1 : 5 | Brezova | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo (P)
Gradina
6
0
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo (P) | 6 : 0 | Gradina |
04.05
16:30
Zastava
Šumadija 1934
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Zastava | 3 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
04.05
16:30
Seljak
Borac
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Seljak | 1 : 4 | Borac | |||||
04.05
16:30
Mladost Teferič
Azbest
3
4
|
04.05.2014 16:30 | Mladost Teferič | 3 : 4 | Azbest | |||||
04.05
16:30
Botunje
Sloga
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Botunje | 0 : 0 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Mladost
Košutnjak
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Mladost | 5 : 0 | Košutnjak | |||||
04.05
16:30
21. oktobar
Kremenac
0
4
|
04.05.2014 16:30 | 21. oktobar | 0 : 4 | Kremenac | |||||
04.05
16:30
Hajduk
OFK Žeželj
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Hajduk | 2 : 2 | OFK Žeželj |
04.05
16:30
Proleter
Radoje Domanović
3
3
|
04.05.2014 16:30 | Proleter | 3 : 3 | Radoje Domanović | |||||
04.05
16:30
Jasenica
Sloga
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Jasenica | 1 : 0 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Misača
Kopljari
0
1
|
04.05.2014 16:30 | Misača | 0 : 1 | Kopljari | |||||
04.05
16:30
Plaskovac
Trnava
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Plaskovac | 3 : 0 | Trnava | |||||
04.05
11:00
B 2000
BSK
0
3
|
04.05.2014 11:00 | B 2000 | 0 : 3 | BSK | |||||
04.05
16:30
Žabare
Mladi rudar
2
3
|
04.05.2014 16:30 | Žabare | 2 : 3 | Mladi rudar |
04.05
16:30
Mladost (B)
Meteor
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Meteor | |||||
04.05
16:30
Kotlenik
Grivac
4
2
|
04.05.2014 16:30 | Kotlenik | 4 : 2 | Grivac | |||||
04.05
16:30
Pobeda (Đ)
Mladost MG (S)
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Pobeda (Đ) | 2 : 1 | Mladost MG (S) | |||||
04.05
16:30
Pobeda (S)
Karađorđe
6
1
|
04.05.2014 16:30 | Pobeda (S) | 6 : 1 | Karađorđe | |||||
04.05
16:30
Omladinac
Bare
7
0
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac | 7 : 0 | Bare | |||||
04.05
16:30
BSK
Sloga (M)
2
1
|
04.05.2014 16:30 | BSK | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
04.05
16:30
Sloga (Z)
Mladost (R)
0
6
|
04.05.2014 16:30 | Sloga (Z) | 0 : 6 | Mladost (R) |
04.05
Sloga
Omladinac
5
0
|
04.05.2014 | Sloga | 5 : 0 | Omladinac | |||||
04.05
Jasenica
Jedinstvo
1
10
|
04.05.2014 | Jasenica | 1 : 10 | Jedinstvo |
04.05
Podunavac
Šumadinac
2
1
|
04.05.2014 | Podunavac | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
04.05
Lunjevac
Ravni Gaj
3
0
|
04.05.2014 | Lunjevac | 3 : 0 | Ravni Gaj | |||||
04.05
7. Jul
Drugovac
1
1
|
04.05.2014 | 7. Jul | 1 : 1 | Drugovac |
04.05
Skobalj
Kolarac
0
3
|
04.05.2014 | Skobalj | 0 : 3 | Kolarac | |||||
04.05
Papazovac
Slavija
9
2
|
04.05.2014 | Papazovac | 9 : 2 | Slavija | |||||
04.05
Vučak
Jezava
1
0
|
04.05.2014 | Vučak | 1 : 0 | Jezava | |||||
04.05
Sloga
Vrbovac
3
0
|
04.05.2014 | Sloga | 3 : 0 | Vrbovac |
04.05
16:30
Budućnost
Omladinac (B)
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Omladinac (B) | |||||
04.05
16:30
Omladinac (M)
Bata Bulić
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac (M) | 4 : 1 | Bata Bulić | |||||
04.05
16:30
Rudar
Omladinac (S)
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Rudar | 3 : 2 | Omladinac (S) | |||||
04.05
16:30
Radnički
Krilaš
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Radnički | 2 : 1 | Krilaš | |||||
04.05
16:30
Borac
Zadrugar
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
04.05
16:30
Napredak
Polet
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Polet |
04.05
16:30
Sloga (Ć)
Mlava
6
1
|
04.05.2014 16:30 | Sloga (Ć) | 6 : 1 | Mlava | |||||
04.05
16:30
Dunavac
Jedinstvo (Lj)
1
3
|
04.05.2014 16:30 | Dunavac | 1 : 3 | Jedinstvo (Lj) | |||||
04.05
16:30
Sloga (D)
Kurjače
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Sloga (D) | 4 : 1 | Kurjače | |||||
04.05
16:30
Vojvoda Milenko
Napredak
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 2 | Napredak | |||||
04.05
16:30
Mladi Borac
Borac
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Mladi Borac | 0 : 3 | Borac |
04.05
17:00
Karađorđe
Radnički
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Radnički | |||||
04.05
17:00
Galeb
Vlašić
2
2
|
04.05.2014 17:00 | Galeb | 2 : 2 | Vlašić | |||||
04.05
17:00
Sloga Mat
Trešnjevka
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Sloga Mat | 2 : 0 | Trešnjevka | |||||
04.05
17:00
Borac
Mladost Zvezd
7
0
|
04.05.2014 17:00 | Borac | 7 : 0 | Mladost Zvezd | |||||
04.05
17:00
Cerić
Mrovska
4
5
|
04.05.2014 17:00 | Cerić | 4 : 5 | Mrovska |
04.05
17:00
Jedinstvo
Milan Orlić
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Milan Orlić | |||||
04.05
17:00
Sloga K
Cerova
0
0
|
04.05.2014 17:00 | Sloga K | 0 : 0 | Cerova | |||||
04.05
17:00
Borac Lešnica
Bratstvo
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Borac Lešnica | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
04.05
17:00
Stolice
Mladost
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Stolice | 2 : 0 | Mladost | |||||
04.05
17:00
Borac K
Hajduk
4
0
|
04.05.2014 17:00 | Borac K | 4 : 0 | Hajduk | |||||
04.05
17:00
Cer
Studenac
4
0
|
04.05.2014 17:00 | Cer | 4 : 0 | Studenac |
04.05
17:00
Budućnost PD
Napredak BP
8
1
|
04.05.2014 17:00 | Budućnost PD | 8 : 1 | Napredak BP | |||||
04.05
17:00
Premijer
Gorki
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Premijer | 2 : 0 | Gorki | |||||
04.05
17:00
Sloboda
Partizan
3
2
|
04.05.2014 17:00 | Sloboda | 3 : 2 | Partizan | |||||
04.05
17:00
Sloga
Torpedo
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Torpedo | |||||
04.05
17:00
Duško
BMR Petlovača
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Duško | 1 : 2 | BMR Petlovača | |||||
04.05
17:00
Budućnost ZM
Napredak RIB
5
0
|
04.05.2014 17:00 | Budućnost ZM | 5 : 0 | Napredak RIB | |||||
04.05
17:00
Napredak MB
Drina
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Napredak MB | 2 : 1 | Drina | |||||
04.05
17:00
Proleter
Milicionar
1
5
|
04.05.2014 17:00 | Proleter | 1 : 5 | Milicionar | |||||
04.05
17:00
Napredak BP
Proleter
3
5
|
04.05.2014 17:00 | Napredak BP | 3 : 5 | Proleter | |||||
04.05
17:00
Drina
Budućnost ZM
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Drina | 2 : 1 | Budućnost ZM | |||||
04.05
17:00
Napredak RIB
Duško
0
3
|
04.05.2014 17:00 | Napredak RIB | 0 : 3 | Duško | |||||
04.05
17:00
BMR Petlovača
Sloga
3
0
|
04.05.2014 17:00 | BMR Petlovača | 3 : 0 | Sloga | |||||
04.05
17:00
Torpedo
Sloboda
5
3
|
04.05.2014 17:00 | Torpedo | 5 : 3 | Sloboda | |||||
04.05
17:00
Partizan
Premijer
2
2
|
04.05.2014 17:00 | Partizan | 2 : 2 | Premijer |
04.05
16:00
Liplje
Borac
3
5
|
04.05.2014 16:00 | Liplje | 3 : 5 | Borac | |||||
04.05
16:00
Milenko Pavlović
Kolubara 2
0
1
|
04.05.2014 16:00 | Milenko Pavlović | 0 : 1 | Kolubara 2 | |||||
04.05
16:00
Rajac
Tešnjar
2
1
|
04.05.2014 16:00 | Rajac | 2 : 1 | Tešnjar | |||||
04.05
16:00
Ribnikar
Iskra
3
0
|
04.05.2014 16:00 | Ribnikar | 3 : 0 | Iskra | |||||
04.05
16:00
Polet
Beloševac
3
1
|
04.05.2014 16:00 | Polet | 3 : 1 | Beloševac |
04.05
16:00
Gunjevac
Sovljak
0
4
|
04.05.2014 16:00 | Gunjevac | 0 : 4 | Sovljak | |||||
04.05
16:00
OFK Stublenica
Rudar 1945
0
1
|
04.05.2014 16:00 | OFK Stublenica | 0 : 1 | Rudar 1945 | |||||
04.05
16:00
Polet (DL)
Stepanje
2
1
|
04.05.2014 16:00 | Polet (DL) | 2 : 1 | Stepanje | |||||
04.05
16:00
Omladinac
Ratkovac
3
4
|
04.05.2014 16:00 | Omladinac | 3 : 4 | Ratkovac | |||||
04.05
16:00
Proleter
Polet (T)
1
0
|
04.05.2014 16:00 | Proleter | 1 : 0 | Polet (T) |
04.05
15:00
Bioska
Prvi partizan
0
8
|
04.05.2014 15:00 | Bioska | 0 : 8 | Prvi partizan |
04.05
16:30
Borac
Plavi tok
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 4 : 1 | Plavi tok | |||||
04.05
16:30
Lauš
Blagaja
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Lauš | 3 : 0 | Blagaja | |||||
04.05
16:30
Trešnjica
Napredak
0
2
|
04.05.2014 16:30 | Trešnjica | 0 : 2 | Napredak | |||||
04.05
16:30
Dobrinjac
Glumač
0
1
|
04.05.2014 16:30 | Dobrinjac | 0 : 1 | Glumač | |||||
04.05
16:30
Lazarica
Pobeda
9
0
|
04.05.2014 16:30 | Lazarica | 9 : 0 | Pobeda | |||||
04.05
16:30
Savinac
Duškovci
9
2
|
04.05.2014 16:30 | Savinac | 9 : 2 | Duškovci | |||||
04.05
16:30
Gorobilje
Avijatičar
1
5
|
04.05.2014 16:30 | Gorobilje | 1 : 5 | Avijatičar |
04.05
16:30
Knežica
Dušnik
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Knežica | 2 : 0 | Dušnik | |||||
04.05
16:30
Moravac (Č)
Pobeda
4
4
|
04.05.2014 16:30 | Moravac (Č) | 4 : 4 | Pobeda |
04.05
16:30
Feniks 2012
Polet (R)
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Feniks 2012 | 1 : 1 | Polet (R) | |||||
04.05
14:00
Napredak 2012
Sloga (K)
2
4
|
04.05.2014 14:00 | Napredak 2012 | 2 : 4 | Sloga (K) | |||||
04.05
16:30
Kraljevo
Gredetin
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Kraljevo | 4 : 1 | Gredetin | |||||
04.05
11:00
OFK Draževac
OFK Sloga (D)
0
1
|
04.05.2014 11:00 | OFK Draževac | 0 : 1 | OFK Sloga (D) | |||||
04.05
16:30
Tempo
Vukašinovac
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Tempo | 2 : 0 | Vukašinovac |
04.05
16:30
Sloga 1980
Dobrič
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Sloga 1980 | 4 : 0 | Dobrič | |||||
04.05
10:00
Padina
Aleksandrovo
3
0
|
04.05.2014 10:00 | Padina | 3 : 0 | Aleksandrovo | |||||
04.05
10:00
Baličevac 1974
Jastrebac
3
2
|
04.05.2014 10:00 | Baličevac 1974 | 3 : 2 | Jastrebac |
04.05
16:30
Mladost (DK)
Sloga 1948 (M)
2
3
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (DK) | 2 : 3 | Sloga 1948 (M) | |||||
04.05
16:30
Radnički 1936
Sečanica
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Radnički 1936 | 3 : 0 | Sečanica | |||||
04.05
16:30
Sloga (DT)
Supovac
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Sloga (DT) | 2 : 1 | Supovac | |||||
04.05
16:30
Vulkan 1963
Mramor 1927
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Vulkan 1963 | 0 : 0 | Mramor 1927 | |||||
04.05
16:30
Stevan Nešticki
Čegar 1946 (DM)
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Stevan Nešticki | 1 : 2 | Čegar 1946 (DM) | |||||
04.05
16:30
Palilulac
Mladost 1954 (DM)
12
1
|
04.05.2014 16:30 | Palilulac | 12 : 1 | Mladost 1954 (DM) |
04.05
16:30
Mladost (DL)
Navalin
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (DL) | 2 : 1 | Navalin | |||||
04.05
16:30
Sloboda
Železničar
0
1
|
04.05.2014 16:30 | Sloboda | 0 : 1 | Železničar | |||||
04.05
16:30
Mladost (V)
Morava
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (V) | 4 : 0 | Morava | |||||
04.05
16:30
OFK Morava
Polet
2
1
|
04.05.2014 16:30 | OFK Morava | 2 : 1 | Polet | |||||
04.05
16:30
OFK Brza
MB Marjan
6
0
|
04.05.2014 16:30 | OFK Brza | 6 : 0 | MB Marjan | |||||
04.05
16:30
Omladinac
Kumarevo
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Kumarevo | |||||
04.05
16:30
Veternica
Jedinstvo
5
2
|
04.05.2014 16:30 | Veternica | 5 : 2 | Jedinstvo |
04.05
16:30
Provalija
Temac
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Provalija | 0 : 3 | Temac | |||||
04.05
16:30
Lokomotiva
Mladost (M.S)
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Mladost (M.S) | |||||
04.05
16:30
Borac
Pobeda
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 5 : 0 | Pobeda |
04.05
17:00
Kolare
Crni Vrh
4
1
|
04.05.2014 17:00 | Kolare | 4 : 1 | Crni Vrh | |||||
04.05
17:00
Sindjelić (G)
Juhor
1
6
|
04.05.2014 17:00 | Sindjelić (G) | 1 : 6 | Juhor | |||||
04.05
17:00
Sloga
Ursule
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Ursule | |||||
04.05
17:00
Napredak (SL)
Mladi radnik
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Napredak (SL) | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
04.05
17:00
Vinogradar
Kupinovac
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Kupinovac | |||||
04.05
17:00
Resavac (S)
Zenit
7
0
|
04.05.2014 17:00 | Resavac (S) | 7 : 0 | Zenit |
04.05
17:00
Mladost (S)
Šumadija
0
3
|
04.05.2014 17:00 | Mladost (S) | 0 : 3 | Šumadija | |||||
04.05
17:00
Hajduk
Javor
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Javor | |||||
04.05
17:00
Napredak (SV)
Polet
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Napredak (SV) | 2 : 1 | Polet | |||||
04.05
17:00
Napredak (Z)
Napredak (ST)
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Napredak (Z) | 3 : 0 | Napredak (ST) |
04.05
16:30
Župski biseri
Rubin (Z)
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Župski biseri | 1 : 0 | Rubin (Z) | |||||
04.05
16:30
Mladost (T)
14. Oktobar
6
5
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (T) | 6 : 5 | 14. Oktobar | |||||
04.05
16:30
Ribnik
Beli Orlovi
5
2
|
04.05.2014 16:30 | Ribnik | 5 : 2 | Beli Orlovi | |||||
04.05
16:30
Rubin (DS)
Mladi radnik
4
2
|
04.05.2014 16:30 | Rubin (DS) | 4 : 2 | Mladi radnik | |||||
04.05
16:30
Mladost (DK)
Sloga
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (DK) | 2 : 1 | Sloga |
04.05
17:00
Dušan Ristić
OFK Ribare
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Dušan Ristić | 3 : 0 | OFK Ribare | |||||
04.05
17:00
Rasina
Gornji Stepoš
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Rasina | 2 : 0 | Gornji Stepoš | |||||
04.05
17:00
Sloga
13. April
2
3
|
04.05.2014 17:00 | Sloga | 2 : 3 | 13. April | |||||
04.05
17:00
Sebečevac
Kapidžija
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Sebečevac | 3 : 1 | Kapidžija | |||||
04.05
17:00
BSK
Dvorane
1
0
|
04.05.2014 17:00 | BSK | 1 : 0 | Dvorane | |||||
04.05
17:00
Parunovac
Kupci
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Parunovac | 1 : 1 | Kupci | |||||
04.05
17:00
Mudrakovac
Dedina
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Mudrakovac | 2 : 0 | Dedina |
04.05
16:30
Mala Vrbica 1958
Omladinac
6
0
|
04.05.2014 16:30 | Mala Vrbica 1958 | 6 : 0 | Omladinac | |||||
04.05
16:30
Rtkovo
Kladušnica
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Rtkovo | 0 : 3 | Kladušnica | |||||
04.05
16:30
Egeta
Koča Andjelković
1
3
|
04.05.2014 16:30 | Egeta | 1 : 3 | Koča Andjelković | |||||
04.05
16:30
Pontes
Velika Vrbica
6
0
|
04.05.2014 16:30 | Pontes | 6 : 0 | Velika Vrbica | |||||
04.05
16:30
Napredak
Lokomotiva
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Lokomotiva |
04.05
17:00
Vidrovac
Urovica
4
0
|
04.05.2014 17:00 | Vidrovac | 4 : 0 | Urovica | |||||
04.05
17:00
Srbovo
Rečka
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Srbovo | 3 : 1 | Rečka | |||||
04.05
17:00
Ratar
Malajnica
0
0
|
04.05.2014 17:00 | Ratar | 0 : 0 | Malajnica | |||||
04.05
17:00
Graničar
OFK Tamnič
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Graničar | 1 : 0 | OFK Tamnič | |||||
04.05
11:00
Miloševo
Čubra
4
1
|
04.05.2014 11:00 | Miloševo | 4 : 1 | Čubra | |||||
04.05
17:00
Kovilovo
Slatina
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Kovilovo | 1 : 2 | Slatina | |||||
04.05
17:00
Smedovac
Deli Jovan
0
4
|
04.05.2014 17:00 | Smedovac | 0 : 4 | Deli Jovan |
04.05
16:30
Rtanj
Palilulac
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Rtanj | 0 : 3 | Palilulac | |||||
04.05
14:30
Slemen
Sloga
0
2
|
04.05.2014 14:30 | Slemen | 0 : 2 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Omladinac
Pobeda
4
2
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac | 4 : 2 | Pobeda |
04.05
16:30
Kosovo
IMT
7
1
|
04.05.2014 16:30 | Kosovo | 7 : 1 | IMT | |||||
04.05
16:30
Malinik
Timok
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Malinik | 1 : 0 | Timok |
04.05
17:00
Pobeda
Polet
2
3
|
04.05.2014 17:00 | Pobeda | 2 : 3 | Polet | |||||
04.05
17:00
Mladost (V)
Omladinac (O)
0
2
|
04.05.2014 17:00 | Mladost (V) | 0 : 2 | Omladinac (O) | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo Stević
Unirea
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 0 | Unirea |
04.05
17:00
BSK Bavanište
Omladinac (D)
1
3
|
04.05.2014 17:00 | BSK Bavanište | 1 : 3 | Omladinac (D) | |||||
04.05
17:00
Proleter
Strela
2
4
|
04.05.2014 17:00 | Proleter | 2 : 4 | Strela | |||||
04.05
17:00
Plavi Dunav 1932
Budućnost (BB)
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Plavi Dunav 1932 | 1 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
04.05
17:00
Stari Tamiš
Dolovo
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Stari Tamiš | 3 : 1 | Dolovo |
04.05
17:00
Potporanj
Karaš (J)
3
3
|
04.05.2014 17:00 | Potporanj | 3 : 3 | Karaš (J) | |||||
04.05
17:00
Ševac
Vladimirovac
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Ševac | 3 : 1 | Vladimirovac | |||||
04.05
17:00
Hajdučica
Dobrica
3
2
|
04.05.2014 17:00 | Hajdučica | 3 : 2 | Dobrica | |||||
04.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Hajduk | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.05
17:00
Karaš (K)
Dunav
0
2
|
04.05.2014 17:00 | Karaš (K) | 0 : 2 | Dunav | |||||
04.05
17:00
Ratar
Vinogradar
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Ratar | 3 : 0 | Vinogradar |
04.05
17:00
Jedinstvo (M)
Obilić
0
5
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 5 | Obilić | |||||
04.05
17:00
Hajduk
Sloga
0
4
|
04.05.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 4 | Sloga | |||||
04.05
17:00
Tisa (P)
Jedinstvo (SK)
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Tisa (P) | 3 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
04.05
17:00
Graničar
Tromedja
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Graničar | 2 : 0 | Tromedja | |||||
04.05
17:00
Horgoš 1911
Jadran
4
0
|
04.05.2014 17:00 | Horgoš 1911 | 4 : 0 | Jadran |
04.05
17:00
Đurđin
Bikovo
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Đurđin | 1 : 0 | Bikovo | |||||
04.05
17:00
Solid
Žednik
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Solid | 2 : 0 | Žednik | |||||
04.05
17:00
Bratstvo
Zrinjski 1932
4
3
|
04.05.2014 17:00 | Bratstvo | 4 : 3 | Zrinjski 1932 | |||||
04.05
17:00
Lokomotiva
Hajduk
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Hajduk | |||||
04.05
17:00
Elektrovojvodina
Udarnik
0
1
|
04.05.2014 17:00 | Elektrovojvodina | 0 : 1 | Udarnik |
04.05
Pobeda
Mladost 1952
1
1
|
04.05.2014 | Pobeda | 1 : 1 | Mladost 1952 |
04.05
16:30
Borac
OFK Klek
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 2 : 1 | OFK Klek | |||||
04.05
16:30
Radnički Ratar
Zlatica
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Radnički Ratar | 5 : 0 | Zlatica | |||||
04.05
16:30
Mladost
Banat
6
0
|
04.05.2014 16:30 | Mladost | 6 : 0 | Banat | |||||
04.05
16:30
Proleter 2006
Omladinac
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Proleter 2006 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
04.05
16:30
Naftagas
OFK Gradnulica
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Naftagas | 2 : 0 | OFK Gradnulica |
04.05
16:30
2. Oktobar
Napredak
1
1
|
04.05.2014 16:30 | 2. Oktobar | 1 : 1 | Napredak | |||||
04.05
16:30
Borac
Delija
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 1 : 2 | Delija | |||||
04.05
16:30
Polet
ŽAK
0
4
|
04.05.2014 16:30 | Polet | 0 : 4 | ŽAK |
04.05
16:30
Bega
Budućnost
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Bega | 0 : 0 | Budućnost | |||||
04.05
16:30
Progresul
Olimpija
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Progresul | 0 : 0 | Olimpija | |||||
04.05
16:30
Napredak
Terekves
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Terekves | |||||
04.05
16:30
Roham
Proleter
5
0
|
04.05.2014 16:30 | Roham | 5 : 0 | Proleter |
04.05
17:00
Rusin
Jedinstvo 1947
4
0
|
04.05.2014 17:00 | Rusin | 4 : 0 | Jedinstvo 1947 | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo
OFK Šikara
2
4
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | OFK Šikara | |||||
04.05
17:00
Partizan
Dunav
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Dunav | |||||
04.05
17:00
Aleksa Šantić
Mladost
0
1
|
04.05.2014 17:00 | Aleksa Šantić | 0 : 1 | Mladost | |||||
04.05
17:00
OFK Metalac
Rastina 1918
3
0
|
04.05.2014 17:00 | OFK Metalac | 3 : 0 | Rastina 1918 | |||||
04.05
17:00
Panonija
Terekveš
1
3
|
04.05.2014 17:00 | Panonija | 1 : 3 | Terekveš | |||||
04.05
17:00
Graničar
Dinamo
3
2
|
04.05.2014 17:00 | Graničar | 3 : 2 | Dinamo |
04.05
16:30
Fruškogorac
Sloven
0
5
|
04.05.2014 16:30 | Fruškogorac | 0 : 5 | Sloven | |||||
04.05
16:30
Graničar
Fruška Gora
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Graničar | 1 : 2 | Fruška Gora | |||||
04.05
16:30
Podunavac
PSK Putinci
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Podunavac | 3 : 1 | PSK Putinci | |||||
04.05
16:30
Jedinstvo (R)
Napredak (P)
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 0 | Napredak (P) | |||||
04.05
16:30
Dunav
ČSK Čortanovci
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Dunav | 1 : 4 | ČSK Čortanovci | |||||
04.05
16:30
Šumar
Jedinstvo (P)
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Šumar | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
04.05
16:30
Napredak (Ž)
Sremac
7
0
|
04.05.2014 16:30 | Napredak (Ž) | 7 : 0 | Sremac |
04.05
17:30
Graničar (K)
OFK Bačinci
2
1
|
04.05.2014 17:30 | Graničar (K) | 2 : 1 | OFK Bačinci | |||||
04.05
17:30
Fruškogorac (K)
Podrinje
2
1
|
04.05.2014 17:30 | Fruškogorac (K) | 2 : 1 | Podrinje | |||||
04.05
16:30
Hajduk
Sloboda
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Hajduk | 4 : 0 | Sloboda | |||||
04.05
17:30
Jedinstvo (M)
Borac (M)
3
0
|
04.05.2014 17:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 0 | Borac (M) | |||||
04.05
17:30
Srem
Sinđelić
3
2
|
04.05.2014 17:30 | Srem | 3 : 2 | Sinđelić | |||||
04.05
17:30
Omladinac (M)
OFK Zeka Buljubaša
1
4
|
04.05.2014 17:30 | Omladinac (M) | 1 : 4 | OFK Zeka Buljubaša |
04.05
17:00
Sirig
Šajkaš 1908
3
2
|
04.05.2014 17:00 | Sirig | 3 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
04.05
17:00
Fruškogorac
Sofeks
0
3
|
04.05.2014 17:00 | Fruškogorac | 0 : 3 | Sofeks | |||||
04.05
17:00
Proleter
Slavija
2
2
|
04.05.2014 17:00 | Proleter | 2 : 2 | Slavija | |||||
04.05
17:00
Vinogradar
Susek
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Susek | |||||
04.05
17:00
Sremac Beomal
OFK Futog
1
3
|
04.05.2014 17:00 | Sremac Beomal | 1 : 3 | OFK Futog | |||||
04.05
17:00
Čenej
Borac
2
0
|
04.05.2014 17:00 | Čenej | 2 : 0 | Borac | |||||
04.05
17:00
Tatra
Bačka
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Tatra | 3 : 1 | Bačka |
04.05
16:00
Proleter (R.S.)
Mladost Radost (Srbob)
3
0
|
04.05.2014 16:00 | Proleter (R.S.) | 3 : 0 | Mladost Radost (Srbob) | |||||
04.05
16:00
Jedinstvo (Gosp.)
Miletić (Mošorin)
2
2
|
04.05.2014 16:00 | Jedinstvo (Gosp.) | 2 : 2 | Miletić (Mošorin) | |||||
04.05
16:00
Mladost (Radič.)
Sloga (Lok)
5
0
|
04.05.2014 16:00 | Mladost (Radič.) | 5 : 0 | Sloga (Lok) | |||||
04.05
16:00
Jedinstvo (B.P.S.)
Obilić (Vilovo)
5
1
|
04.05.2014 16:00 | Jedinstvo (B.P.S.) | 5 : 1 | Obilić (Vilovo) | |||||
04.05
16:00
Bačka (Đurđ.)
Budućnost (S.S.)
3
2
|
04.05.2014 16:00 | Bačka (Đurđ.) | 3 : 2 | Budućnost (S.S.) | |||||
04.05
16:00
Bečej 1918
Iskra (Kucura)
1
0
|
04.05.2014 16:00 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Iskra (Kucura) | |||||
04.05
16:00
Napredak (Nadalj)
Hajduk (Čurug)
1
5
|
04.05.2014 16:00 | Napredak (Nadalj) | 1 : 5 | Hajduk (Čurug) |
04.05
17:00
Slavija
Hercegovac
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Slavija | 1 : 0 | Hercegovac | |||||
04.05
17:00
Krivanj
Krila Krajine
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Krivanj | 1 : 1 | Krila Krajine | |||||
04.05
17:00
Maglić
Borac 46
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Maglić | 1 : 0 | Borac 46 | |||||
04.05
17:00
Bački Hajduk
Bačka
2
3
|
04.05.2014 17:00 | Bački Hajduk | 2 : 3 | Bačka |
04.05
17:00
OFK Petrovčić
Busije
1
0
|
04.05.2014 17:00 | OFK Petrovčić | 1 : 0 | Busije | |||||
04.05
17:00
Novi Beograd
BUSK
3
2
|
04.05.2014 17:00 | Novi Beograd | 3 : 2 | BUSK | |||||
04.05
17:00
Sindjelić 2012
Borac
5
2
|
04.05.2014 17:00 | Sindjelić 2012 | 5 : 2 | Borac |
04.05
17:00
Mladost
Sparta
5
1
|
04.05.2014 17:00 | Mladost | 5 : 1 | Sparta | |||||
04.05
17:00
Pobednik
Pionir
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Pobednik | 1 : 2 | Pionir |
04.05
17:00
Sloboda
Dimitrije Tucović
1
2
|
04.05.2014 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
04.05
17:00
Polet
Rudar
1
4
|
04.05.2014 17:00 | Polet | 1 : 4 | Rudar | |||||
04.05
17:00
OFK Budućnost
Mladost (Č)
3
5
|
04.05.2014 17:00 | OFK Budućnost | 3 : 5 | Mladost (Č) |
04.05
17:00
OFK Meljak
Beljina
3
1
|
04.05.2014 17:00 | OFK Meljak | 3 : 1 | Beljina | |||||
04.05
17:00
Borac
Rušanj
6
3
|
04.05.2014 17:00 | Borac | 6 : 3 | Rušanj |
04.05
17:30
Jedinstvo
Trstenica
9
2
|
04.05.2014 17:30 | Jedinstvo | 9 : 2 | Trstenica | |||||
04.05
17:30
Belo Polje
Rvati
5
1
|
04.05.2014 17:30 | Belo Polje | 5 : 1 | Rvati | |||||
04.05
17:30
Urovci
Zadrugar
4
1
|
04.05.2014 17:30 | Urovci | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
04.05
17:30
Vukićevica
Omladinac
2
1
|
04.05.2014 17:30 | Vukićevica | 2 : 1 | Omladinac | |||||
04.05
17:30
Polet
Poljane
5
1
|
04.05.2014 17:30 | Polet | 5 : 1 | Poljane |
04.05
16:30
Šepšin
Borac
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Šepšin | 3 : 0 | Borac | |||||
04.05
16:30
Sloga
Radnički PDM
2
7
|
04.05.2014 16:30 | Sloga | 2 : 7 | Radnički PDM | |||||
04.05
16:30
Senaja
Omladinac
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Senaja | 2 : 2 | Omladinac | |||||
04.05
16:30
Ivanča
Napredak
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Ivanča | 2 : 2 | Napredak |
04.05
17:00
OFK Slatina
Vis
3
0
|
04.05.2014 17:00 | OFK Slatina | 3 : 0 | Vis | |||||
04.05
15:00
Denim
Mladost
5
3
|
04.05.2014 15:00 | Denim | 5 : 3 | Mladost | |||||
04.05
11:00
Sloga 2012
Sibnica
3
5
|
04.05.2014 11:00 | Sloga 2012 | 3 : 5 | Sibnica | |||||
04.05
17:00
OFK Rogača
4 Juli
2
3
|
04.05.2014 17:00 | OFK Rogača | 2 : 3 | 4 Juli | |||||
04.05
17:30
Mladost
Stojnik
9
2
|
04.05.2014 17:30 | Mladost | 9 : 2 | Stojnik |
04.05
17:00
Partizan
Zuce
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Zuce | |||||
04.05
17:00
Hajduk
OFK Mladost
0
2
|
04.05.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 2 | OFK Mladost | |||||
04.05
17:00
Heroj-Polet
Heroj 1925
1
4
|
04.05.2014 17:00 | Heroj-Polet | 1 : 4 | Heroj 1925 | |||||
04.05
17:00
Pinosava
Avala 1939
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Pinosava | 1 : 0 | Avala 1939 |
04.05
17:00
Omladinac
Budućnost
0
3
|
04.05.2014 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Budućnost | |||||
04.05
17:00
Žiča
Studen Vitez
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Žiča | 1 : 1 | Studen Vitez | |||||
04.05
17:00
Progorelica
Stara Čaršija
3
1
|
04.05.2014 17:00 | Progorelica | 3 : 1 | Stara Čaršija |
04.05
17:00
Real
Jovo Kursula
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Real | 3 : 0 | Jovo Kursula | |||||
04.05
17:00
Mladost 1925
Miločajac
3
3
|
04.05.2014 17:00 | Mladost 1925 | 3 : 3 | Miločajac | |||||
04.05
17:00
Zgodačica
Jedinstvo
1
0
|
04.05.2014 17:00 | Zgodačica | 1 : 0 | Jedinstvo |
04.05
10:00
Budućnost
Maskar
1
5
|
04.05.2014 10:00 | Budućnost | 1 : 5 | Maskar | |||||
04.05
10:00
ZT Gorovič
Jarmenovci
2
2
|
04.05.2014 10:00 | ZT Gorovič | 2 : 2 | Jarmenovci | |||||
04.05
10:00
Krćevac 04
Borac
4
0
|
04.05.2014 10:00 | Krćevac 04 | 4 : 0 | Borac |
04.05
16:30
Venčani
Trešnjevica
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Venčani | 2 : 2 | Trešnjevica | |||||
04.05
12:00
Vrbica
Ranilović
2
1
|
04.05.2014 12:00 | Vrbica | 2 : 1 | Ranilović | |||||
04.05
16:30
Brezovac
Gorski car
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Brezovac | 2 : 0 | Gorski car |
04.05
16:00
Mladost
Mladi Radnik
1
3
|
04.05.2014 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Mladi Radnik | |||||
04.05
16:00
Polet
Jedinstvo
1
1
|
04.05.2014 16:00 | Polet | 1 : 1 | Jedinstvo |
04.05
16:00
Crvena zvezda
Karađorđe
3
0
|
04.05.2014 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
04.05
16:00
Napredak
Badnjevac
0
3
|
04.05.2014 16:00 | Napredak | 0 : 3 | Badnjevac |
04.05
16:30
Rade Milošević
Vukan
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Rade Milošević | 3 : 0 | Vukan |
04.05
11:00
B.S.K.
Radnik
2
1
|
04.05.2014 11:00 | B.S.K. | 2 : 1 | Radnik | |||||
04.05
16:30
Sloga 1952
Laolac
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Sloga 1952 | 4 : 1 | Laolac | |||||
04.05
16:30
7 juli
Burovac
0
2
|
04.05.2014 16:30 | 7 juli | 0 : 2 | Burovac |
04.05
16:30
Mladost
Napredak
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Napredak | |||||
04.05
16:30
OFK Porodin
Jedinstvo
1
0
|
04.05.2014 16:30 | OFK Porodin | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.05
16:30
Udarnik
Sloga
4
4
|
04.05.2014 16:30 | Udarnik | 4 : 4 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Pomoravlje
BSK
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Pomoravlje | 2 : 0 | BSK | |||||
04.05
16:30
Proleter
Budućnost
1
5
|
04.05.2014 16:30 | Proleter | 1 : 5 | Budućnost |
04.05
16:30
Mlava
Jasenovac
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Mlava | 0 : 3 | Jasenovac |
04.05
11:00
Sloga (VS)
Radnik
0
3
|
04.05.2014 11:00 | Sloga (VS) | 0 : 3 | Radnik | |||||
04.05
11:00
Stig (MC)
Budućnost (A)
0
1
|
04.05.2014 11:00 | Stig (MC) | 0 : 1 | Budućnost (A) |
04.05
16:30
Radnički
Carevac
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Radnički | 1 : 4 | Carevac | |||||
04.05
16:30
Kumane
Pek
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Kumane | 1 : 2 | Pek | |||||
04.05
16:30
Električar
Žika Marković Uča
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Električar | 2 : 2 | Žika Marković Uča | |||||
04.05
16:30
Usije
Desine
5
1
|
04.05.2014 16:30 | Usije | 5 : 1 | Desine | |||||
04.05
16:30
Ram
OFK Braničevo
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Ram | 0 : 3 | OFK Braničevo | |||||
04.05
16:30
Srednjevo
Polet
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Srednjevo | 0 : 3 | Polet | |||||
04.05
16:30
Barič
Graničar 2013
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Barič | 3 : 1 | Graničar 2013 | |||||
04.05
16:30
OFK Vinci
Mrčkovac
5
2
|
04.05.2014 16:30 | OFK Vinci | 5 : 2 | Mrčkovac |
04.05
16:30
Zemljoradnik
Sloga (L)
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Zemljoradnik | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
04.05
16:30
Mip Majdan
Sopot
1
3
|
04.05.2014 16:30 | Mip Majdan | 1 : 3 | Sopot | |||||
04.05
16:30
Sloga 1936
Sloga (D)
4
2
|
04.05.2014 16:30 | Sloga 1936 | 4 : 2 | Sloga (D) | |||||
04.05
16:30
Napredak 1934
Proleter
6
0
|
04.05.2014 16:30 | Napredak 1934 | 6 : 0 | Proleter | |||||
04.05
16:30
Stig 1955
Dunavac
0
5
|
04.05.2014 16:30 | Stig 1955 | 0 : 5 | Dunavac | |||||
04.05
16:30
Dunav
Napredak 1947
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Dunav | 2 : 1 | Napredak 1947 |
04.05
11:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga Ridj
7
0
|
04.05.2014 11:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 7 : 0 | Sloga Ridj | |||||
04.05
11:00
Sloga Trgošped
Dragojevac
4
0
|
04.05.2014 11:00 | Sloga Trgošped | 4 : 0 | Dragojevac | |||||
04.05
11:00
Petrovac 74
Krnule 09
2
2
|
04.05.2014 11:00 | Petrovac 74 | 2 : 2 | Krnule 09 | |||||
04.05
17:00
Skupljen 2013
Polet
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Skupljen 2013 | 2 : 1 | Polet |
04.05
11:00
Mladost
OFK Jelen
0
4
|
04.05.2014 11:00 | Mladost | 0 : 4 | OFK Jelen | |||||
04.05
11:00
Sava
Žabar
0
3
|
04.05.2014 11:00 | Sava | 0 : 3 | Žabar | |||||
04.05
11:00
Miloš Pocerac
Dušan Silni
0
8
|
04.05.2014 11:00 | Miloš Pocerac | 0 : 8 | Dušan Silni | |||||
04.05
11:00
Jedinstvo
Korman
1
3
|
04.05.2014 11:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Korman |
04.05
Mladost Lo
Mladost Br
0
1
|
04.05.2014 | Mladost Lo | 0 : 1 | Mladost Br | |||||
04.05
Jelav
Rudar
2
0
|
04.05.2014 | Jelav | 2 : 0 | Rudar | |||||
04.05
Prva Iskra
Luk
3
0
|
04.05.2014 | Prva Iskra | 3 : 0 | Luk |
04.05
Crnča
Sloga DB
1
0
|
04.05.2014 | Crnča | 1 : 0 | Sloga DB | |||||
04.05
Azbukovica
OFK Donja Ljubovidja
2
1
|
04.05.2014 | Azbukovica | 2 : 1 | OFK Donja Ljubovidja | |||||
04.05
Grabovica
Vrhpolje
2
1
|
04.05.2014 | Grabovica | 2 : 1 | Vrhpolje |
04.05
16:30
Mladost
Jedinstvo
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.05
16:30
Toplica
Proleter
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Toplica | 4 : 0 | Proleter | |||||
04.05
16:30
Orao
Komanice
2
4
|
04.05.2014 16:30 | Orao | 2 : 4 | Komanice | |||||
04.05
16:30
Gornji Lajkovac
Gornji Mušić
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Gornji Lajkovac | 3 : 2 | Gornji Mušić | |||||
04.05
13:30
Veliševac
Popadić
0
0
|
04.05.2014 13:30 | Veliševac | 0 : 0 | Popadić |
04.05
16:00
Mladost
Kotešica
1
2
|
04.05.2014 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Kotešica | |||||
04.05
16:00
Rakac Stave
Lukavac
3
3
|
04.05.2014 16:00 | Rakac Stave | 3 : 3 | Lukavac | |||||
04.05
16:00
Jadar 2013
Gradac
2
1
|
04.05.2014 16:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | Gradac | |||||
04.05
16:00
Mali korak
Bujacic
1
0
|
04.05.2014 16:00 | Mali korak | 1 : 0 | Bujacic | |||||
04.05
16:00
Paune
Zabari
2
2
|
04.05.2014 16:00 | Paune | 2 : 2 | Zabari | |||||
04.05
16:00
Borac
Mladi radnik
8
0
|
04.05.2014 16:00 | Borac | 8 : 0 | Mladi radnik | |||||
04.05
16:00
OFK Povlen
Dupljaj
1
2
|
04.05.2014 16:00 | OFK Povlen | 1 : 2 | Dupljaj |
04.05
17:00
Nepričava
Dimitrije Tucović
2
3
|
04.05.2014 17:00 | Nepričava | 2 : 3 | Dimitrije Tucović |
04.05
16:30
Strelac 001
Vrelo
2
4
|
04.05.2014 16:30 | Strelac 001 | 2 : 4 | Vrelo | |||||
04.05
16:30
Sloga
Crvena Jabuka
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
04.05
16:30
Brgule
Jedinstvo
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Brgule | 0 : 0 | Jedinstvo |
04.05
16:30
Čučuge
Murgaš 2012
4
3
|
04.05.2014 16:30 | Čučuge | 4 : 3 | Murgaš 2012 | |||||
04.05
16:30
Zvizdar
Šarbane
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Zvizdar | 1 : 1 | Šarbane | |||||
04.05
13:00
Pambukovica
Đorđe Bodinović
0
3
|
04.05.2014 13:00 | Pambukovica | 0 : 3 | Đorđe Bodinović | |||||
04.05
16:30
OFK Paljuvi
Dokmir
3
0
|
04.05.2014 16:30 | OFK Paljuvi | 3 : 0 | Dokmir |
04.05
11:00
BSK
Radnik 2013
3
0
|
04.05.2014 11:00 | BSK | 3 : 0 | Radnik 2013 | |||||
04.05
16:30
Vrhunac
Turekovac
0
3
|
04.05.2014 16:30 | Vrhunac | 0 : 3 | Turekovac | |||||
04.05
16:30
Veliko Trnjane
Milanovo
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Veliko Trnjane | 3 : 1 | Milanovo | |||||
04.05
16:30
Susica 2012
Bratstvo
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Susica 2012 | 2 : 0 | Bratstvo |
04.05
17:00
Polet
Šumadinac
1
4
|
04.05.2014 17:00 | Polet | 1 : 4 | Šumadinac | |||||
04.05
17:00
Beočić
Goša
9
0
|
04.05.2014 17:00 | Beočić | 9 : 0 | Goša |
04.05
17:00
Dražmirovac
Jedinstvo
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Dražmirovac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.05
17:00
Lipar
Sloboda
5
0
|
04.05.2014 17:00 | Lipar | 5 : 0 | Sloboda | |||||
04.05
17:00
Osaonica
Morava (R)
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Osaonica | 2 : 1 | Morava (R) | |||||
04.05
17:00
Morava (KS)
Kolonija
4
2
|
04.05.2014 17:00 | Morava (KS) | 4 : 2 | Kolonija |
04.05
17:00
Jedinstvo
Mladost
0
3
|
04.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mladost | |||||
04.05
17:00
Radnički "B"
Mladi Radnik
0
3
|
04.05.2014 17:00 | Radnički "B" | 0 : 3 | Mladi Radnik |
04.05
17:00
ISK Izvor
Popovac
2
2
|
04.05.2014 17:00 | ISK Izvor | 2 : 2 | Popovac | |||||
04.05
17:00
Budućnost (L)
Radnik
2
2
|
04.05.2014 17:00 | Budućnost (L) | 2 : 2 | Radnik | |||||
04.05
17:00
OFK Borac
Polet
2
0
|
04.05.2014 17:00 | OFK Borac | 2 : 0 | Polet | |||||
04.05
17:00
Mladost (R)
Jedinstvo
3
0
|
04.05.2014 17:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.05
17:00
Heroj
Železničar
3
2
|
04.05.2014 17:00 | Heroj | 3 : 2 | Železničar | |||||
04.05
17:00
Moravac
Omladinac
1
1
|
04.05.2014 17:00 | Moravac | 1 : 1 | Omladinac |
04.05
16:30
Rudar (ST)
Mladi Radnik
4
1
|
04.05.2014 16:30 | Rudar (ST) | 4 : 1 | Mladi Radnik | |||||
04.05
16:30
Beljanica
Mladost 1950
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Beljanica | 2 : 2 | Mladost 1950 | |||||
04.05
16:30
Planinac
Sindjelić
0
4
|
04.05.2014 16:30 | Planinac | 0 : 4 | Sindjelić |
04.05
16:30
Parcane
Kiseljak
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Parcane | 2 : 1 | Kiseljak | |||||
04.05
16:30
Borac
Čukarički
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 1 : 0 | Čukarički |
04.05
16:30
Topoljak
Sloboda 1948
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Topoljak | 3 : 2 | Sloboda 1948 | |||||
04.05
16:30
Rujišnik
Moravac-C 74
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Rujišnik | 2 : 1 | Moravac-C 74 | |||||
04.05
16:30
Borjak 2013
FK Stari Trstenik
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Borjak 2013 | 1 : 4 | FK Stari Trstenik | |||||
04.05
16:30
Polet 57
Stevka Bozurevka
8
1
|
04.05.2014 16:30 | Polet 57 | 8 : 1 | Stevka Bozurevka |
04.05
16:00
Mladi Gorani
Mladost (R)
1
4
|
04.05.2014 16:00 | Mladi Gorani | 1 : 4 | Mladost (R) | |||||
04.05
16:00
Mladost (G)
Garevina
2
6
|
04.05.2014 16:00 | Mladost (G) | 2 : 6 | Garevina |
04.05
16:30
Konjuh
Globoder
5
3
|
04.05.2014 16:30 | Konjuh | 5 : 3 | Globoder | |||||
04.05
16:30
Sokolovi
Srnje
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Sokolovi | 3 : 1 | Srnje | |||||
04.05
16:30
Žabare
Meševo
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Žabare | 3 : 0 | Meševo | |||||
04.05
16:30
Pasjak 2013
Gaglovo
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Pasjak 2013 | 1 : 0 | Gaglovo |
04.05
17:00
Zdravinje
Zmajevac
1
3
|
04.05.2014 17:00 | Zdravinje | 1 : 3 | Zmajevac | |||||
04.05
16:00
Modrica
Drugari
1
4
|
04.05.2014 16:00 | Modrica | 1 : 4 | Drugari | |||||
04.05
16:00
Štitari
Rasinac
2
2
|
04.05.2014 16:00 | Štitari | 2 : 2 | Rasinac | |||||
04.05
16:00
OFK Budućnost
Grkljane
4
2
|
04.05.2014 16:00 | OFK Budućnost | 4 : 2 | Grkljane | |||||
04.05
16:00
Trmčare
Jablanica
2
3
|
04.05.2014 16:00 | Trmčare | 2 : 3 | Jablanica | |||||
04.05
16:00
Polet (Š)
Polet (K)
5
0
|
04.05.2014 16:00 | Polet (Š) | 5 : 0 | Polet (K) |
04.05
16:30
Gaj
Sloga
2
3
|
04.05.2014 16:30 | Gaj | 2 : 3 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Solunac
Banat
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Solunac | 1 : 1 | Banat |
04.05
17:00
Vitorul
Omladinac
4
3
|
04.05.2014 17:00 | Vitorul | 4 : 3 | Omladinac | |||||
04.05
17:00
Pobeda
Vojvodina
0
4
|
04.05.2014 17:00 | Pobeda | 0 : 4 | Vojvodina |
04.05
16:30
Sloga
Proleter
2
4
|
04.05.2014 16:30 | Sloga | 2 : 4 | Proleter | |||||
04.05
16:30
Tamiš
OFK Stajićevo
0
5
|
04.05.2014 16:30 | Tamiš | 0 : 5 | OFK Stajićevo | |||||
04.05
16:30
Mladost
Jedinstvo
0
6
|
04.05.2014 16:30 | Mladost | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
04.05
16:30
ASK
MSK
3
0
|
04.05.2014 16:30 | ASK | 3 : 0 | MSK |
04.05
16:30
Vojvodina
Mladost (B)
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Mladost (B) | |||||
04.05
16:30
Krušedol
Car Uroš
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Krušedol | 3 : 0 | Car Uroš | |||||
04.05
16:30
Borac (S)
Sloga
2
4
|
04.05.2014 16:30 | Borac (S) | 2 : 4 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Sremac
OFK Kraljevci
7
3
|
04.05.2014 16:30 | Sremac | 7 : 3 | OFK Kraljevci | |||||
04.05
16:30
Mladost (P)
27. Oktobar
5
2
|
04.05.2014 16:30 | Mladost (P) | 5 : 2 | 27. Oktobar | |||||
04.05
16:30
Fruškogorac
Planinac
4
0
|
04.05.2014 16:30 | Fruškogorac | 4 : 0 | Planinac | |||||
04.05
16:30
Borac (K)
Polet
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Borac (K) | 3 : 0 | Polet |
04.05
16:30
Graničar
Polet
2
1
|
04.05.2014 16:30 | Graničar | 2 : 1 | Polet | |||||
04.05
16:30
Vitez
Mladost
0
4
|
04.05.2014 16:30 | Vitez | 0 : 4 | Mladost | |||||
04.05
16:30
Lovac
Sloga
2
5
|
04.05.2014 16:30 | Lovac | 2 : 5 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Kameni
OFK Brestač
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Kameni | 2 : 0 | OFK Brestač | |||||
04.05
16:30
Borac
Srem
3
2
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 3 : 2 | Srem |
04.05
Napredak
Borac (VR)
0
1
|
04.05.2014 | Napredak | 0 : 1 | Borac (VR) | |||||
04.05
OFK Bosut
Borac (R)
3
2
|
04.05.2014 | OFK Bosut | 3 : 2 | Borac (R) | |||||
04.05
BSK
Sloga (Č)
2
1
|
04.05.2014 | BSK | 2 : 1 | Sloga (Č) | |||||
04.05
Fruškogorac
Sremac
1
0
|
04.05.2014 | Fruškogorac | 1 : 0 | Sremac | |||||
04.05
Grgurevci
Planinac
0
1
|
04.05.2014 | Grgurevci | 0 : 1 | Planinac |
04.05
16:30
Borac
Bratstvo
3
1
|
04.05.2014 16:30 | Borac | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
04.05
16:30
OFK Bikić
OFK Bingula
6
0
|
04.05.2014 16:30 | OFK Bikić | 6 : 0 | OFK Bingula | |||||
04.05
16:30
Jednota
Jedinstvo
1
4
|
04.05.2014 16:30 | Jednota | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
04.05
16:30
Omladinac
Graničar
6
6
|
04.05.2014 16:30 | Omladinac | 6 : 6 | Graničar |
04.05
17:00
OFK Borac
Vreoci
0
3
|
04.05.2014 17:00 | OFK Borac | 0 : 3 | Vreoci | |||||
04.05
17:00
Proleter
Strmovo
3
6
|
04.05.2014 17:00 | Proleter | 3 : 6 | Strmovo | |||||
04.05
17:00
OFK Radnički
BSK
3
1
|
04.05.2014 17:00 | OFK Radnički | 3 : 1 | BSK | |||||
04.05
17:00
Šumadinac (K)
Petka
2
7
|
04.05.2014 17:00 | Šumadinac (K) | 2 : 7 | Petka |
04.05
16:30
Bratstvo
Zabjelo
2
2
|
04.05.2014 16:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Zabjelo | |||||
04.05
16:30
Igalo
Jedinstvo
2
0
|
04.05.2014 16:30 | Igalo | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.05
16:30
Ibar
Kom
1
2
|
04.05.2014 16:30 | Ibar | 1 : 2 | Kom | |||||
04.05
16:30
Bokelj
Cetinje
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Bokelj | 0 : 0 | Cetinje | |||||
04.05
16:30
Zora
Arsenal
0
0
|
04.05.2014 16:30 | Zora | 0 : 0 | Arsenal | |||||
04.05
16:30
Berane
Jezero
1
0
|
04.05.2014 16:30 | Berane | 1 : 0 | Jezero |
04.05
Leotar
Borac
0
5
|
04.05.2014 | Leotar | 0 : 5 | Borac | |||||
04.05
Široki Brijeg
Čelik
2
0
|
04.05.2014 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Čelik | |||||
04.05
Slavija
Olimpic
2
0
|
04.05.2014 | Slavija | 2 : 0 | Olimpic | |||||
04.05
Zrinjski
Mladost
2
0
|
04.05.2014 | Zrinjski | 2 : 0 | Mladost | |||||
04.05
Radnik
Velež
0
2
|
04.05.2014 | Radnik | 0 : 2 | Velež | |||||
04.05
Željezničar
Sarajevo
1
1
|
04.05.2014 | Željezničar | 1 : 1 | Sarajevo | |||||
04.05
Vitez
Rudar
1
1
|
04.05.2014 | Vitez | 1 : 1 | Rudar | |||||
04.05
Travnik
Zvijezda
3
1
|
04.05.2014 | Travnik | 3 : 1 | Zvijezda |
04.05
19:00
Napredak
Sloboda Point
3
1
|
04.05.2014 19:00 | Napredak | 3 : 1 | Sloboda Point |
04.05
16:00
Polet
Rubin
3
0
|
04.05.2014 16:00 | Polet | 3 : 0 | Rubin | |||||
04.05
12:30
Bačka Žabalj
Kikinda
7
0
|
04.05.2014 12:30 | Bačka Žabalj | 7 : 0 | Kikinda | |||||
04.05
16:30
Budućnost
Železničar
3
0
|
04.05.2014 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Železničar | |||||
04.05
17:00
Metalmania
Radnički 1919
1
5
|
04.05.2014 17:00 | Metalmania | 1 : 5 | Radnički 1919 |
04.05
10:00
Partizan
BSK Borča
2
6
|
04.05.2014 10:00 | Partizan | 2 : 6 | BSK Borča | |||||
04.05
14:00
ČSK Pivara
Sloboda Piont
1
0
|
04.05.2014 14:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Sloboda Piont | |||||
04.05
11:00
Jagodina
Rad
1
2
|
04.05.2014 11:00 | Jagodina | 1 : 2 | Rad | |||||
04.05
13:00
Novi Pazar
Radnički 1923
4
2
|
04.05.2014 13:00 | Novi Pazar | 4 : 2 | Radnički 1923 |
04.05
10:00
Vršac United
OFK Hajduk
1
3
|
04.05.2014 10:00 | Vršac United | 1 : 3 | OFK Hajduk |
04.05
11:00
Metalac (GM)
BIP
3
0
|
04.05.2014 11:00 | Metalac (GM) | 3 : 0 | BIP | |||||
04.05
11:00
Metalac (K)
Mladost (L)
1
0
|
04.05.2014 11:00 | Metalac (K) | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
04.05
11:00
Sloga (P)
Sloga 1940
4
0
|
04.05.2014 11:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Sloga 1940 | |||||
04.05
15:00
Javor
Sušica
3
2
|
04.05.2014 15:00 | Javor | 3 : 2 | Sušica |
04.05
16:30
Radnik
Dinamo
1
1
|
04.05.2014 16:30 | Radnik | 1 : 1 | Dinamo | |||||
04.05
11:00
Radnički (N)
Toplicanin
10
4
|
04.05.2014 11:00 | Radnički (N) | 10 : 4 | Toplicanin | |||||
04.05
13:00
Žitoradja
Bor
1
0
|
04.05.2014 13:00 | Žitoradja | 1 : 0 | Bor |
04.05
11:00
Železničar
C.zvezda
4
0
|
04.05.2014 11:00 | Železničar | 4 : 0 | C.zvezda |
04.05
12:00
Partizan
Spartak
8
1
|
04.05.2014 12:00 | Partizan | 8 : 1 | Spartak | |||||
04.05
13:30
Jagodina
Borac
1
1
|
04.05.2014 13:30 | Jagodina | 1 : 1 | Borac |
04.05
12:00
Mladost (L)
Vojvodina
2
2
|
04.05.2014 12:00 | Mladost (L) | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
04.05
12:00
TSC
Banat
11
1
|
04.05.2014 12:00 | TSC | 11 : 1 | Banat | |||||
04.05
12:00
Novi Sad
Inđija
1
1
|
04.05.2014 12:00 | Novi Sad | 1 : 1 | Inđija | |||||
04.05
12:00
Spartak
Radnički (S)
2
1
|
04.05.2014 12:00 | Spartak | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
04.05
12:00
OFK Hajduk
Vršac
2
0
|
04.05.2014 12:00 | OFK Hajduk | 2 : 0 | Vršac | |||||
04.05
12:00
Železničar
Bačka 1901
2
3
|
04.05.2014 12:00 | Železničar | 2 : 3 | Bačka 1901 | |||||
04.05
12:00
Proleter 2006
Vrbas
3
1
|
04.05.2014 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Vrbas | |||||
04.05
12:00
Bečej
Dinamo
5
1
|
04.05.2014 12:00 | Bečej | 5 : 1 | Dinamo |
04.05
15:00
Metalac (K)
Sevojno
1
2
|
04.05.2014 15:00 | Metalac (K) | 1 : 2 | Sevojno | |||||
04.05
10:00
Čačak 94
Sloga 1940
3
0
|
04.05.2014 10:00 | Čačak 94 | 3 : 0 | Sloga 1940 | |||||
04.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Metalac (GM)
0
1
|
04.05.2014 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 1 | Metalac (GM) |
04.05
Pazar Juniors 2011
Rudar
0
1
|
04.05.2014 | Pazar Juniors 2011 | 0 : 1 | Rudar |
04.05
12:00
Proleter
Jedinstvo Stević
5
2
|
04.05.2014 12:00 | Proleter | 5 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
04.05
17:00
Dolina
Mika Antić
2
1
|
04.05.2014 17:00 | Dolina | 2 : 1 | Mika Antić | |||||
04.05
11:00
Banat
Borac (St)
2
0
|
04.05.2014 11:00 | Banat | 2 : 0 | Borac (St) |
04.05
13:00
Partizan
Nacional
9
0
|
04.05.2014 13:00 | Partizan | 9 : 0 | Nacional | |||||
04.05
14:00
Smederevo
Sloboda Point
0
3
|
04.05.2014 14:00 | Smederevo | 0 : 3 | Sloboda Point |
04.05
16:00
Šumadija 1903
Čačak 94
1
1
|
04.05.2014 16:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Čačak 94 | |||||
04.05
11:00
BIP
Novi Pazar
1
5
|
04.05.2014 11:00 | BIP | 1 : 5 | Novi Pazar | |||||
04.05
13:00
Metalac (GM)
Budućnost
3
0
|
04.05.2014 13:00 | Metalac (GM) | 3 : 0 | Budućnost | |||||
04.05
13:00
Vrnjačka Banja
Javor
2
1
|
04.05.2014 13:00 | Vrnjačka Banja | 2 : 1 | Javor | |||||
04.05
10:00
FAP
Kiker
0
2
|
04.05.2014 10:00 | FAP | 0 : 2 | Kiker |
04.05
12:00
Vršac
Vršac United
6
2
|
04.05.2014 12:00 | Vršac | 6 : 2 | Vršac United | |||||
04.05
11:00
Partizan (U)
Hajdučica
0
8
|
04.05.2014 11:00 | Partizan (U) | 0 : 8 | Hajdučica |
04.05
10:00
Mladost (O)
Dinamo
5
3
|
04.05.2014 10:00 | Mladost (O) | 5 : 3 | Dinamo | |||||
04.05
09:00
Železničar
BSK
5
1
|
04.05.2014 09:00 | Železničar | 5 : 1 | BSK | |||||
04.05
11:00
Kolonija
Mladost (V)
3
4
|
04.05.2014 11:00 | Kolonija | 3 : 4 | Mladost (V) |
04.05
10:00
Slavija
Jugoslavija
3
2
|
04.05.2014 10:00 | Slavija | 3 : 2 | Jugoslavija | |||||
04.05
10:00
Proleter
Dolina
9
1
|
04.05.2014 10:00 | Proleter | 9 : 1 | Dolina |
04.05
Pazar Juniors
Rudar (KM)
3
1
|
04.05.2014 | Pazar Juniors | 3 : 1 | Rudar (KM) |
04.05
10:00
Vinogradar
Subotica
1
5
|
04.05.2014 10:00 | Vinogradar | 1 : 5 | Subotica |
04.05
Sampion
Polet
3
0
|
04.05.2014 | Sampion | 3 : 0 | Polet |
04.05
10:00
Apolon 4 I
Šumadija 1903 II
8
0
|
04.05.2014 10:00 | Apolon 4 I | 8 : 0 | Šumadija 1903 II | |||||
04.05
10:00
Duljaj
Karađorđe
4
1
|
04.05.2014 10:00 | Duljaj | 4 : 1 | Karađorđe |
04.05
Pazar Juniors
Rudar (KM)
5
2
|
04.05.2014 | Pazar Juniors | 5 : 2 | Rudar (KM) | |||||
04.05
OFK Lešak
Pazar Juniors
2
3
|
04.05.2014 | OFK Lešak | 2 : 3 | Pazar Juniors | |||||
04.05
Tutin
OFK Ras
0
1
|
04.05.2014 | Tutin | 0 : 1 | OFK Ras |
04.05
18:00
FMP
Partizan NIS
63
70
|
04.05.2014 18:00 | FMP | 63 : 70 | Partizan NIS | |||||
04.05
19:00
Mega Vizura
Radnički
91
86
|
04.05.2014 19:00 | Mega Vizura | 91 : 86 | Radnički |
04.05
17:30
Šamot 65 -2
Sloga
22
25
|
04.05.2014 17:30 | Šamot 65 -2 | 22 : 25 | Sloga |
04.05
20:00
Radnički-Cement
Apatin
23
26
|
04.05.2014 20:00 | Radnički-Cement | 23 : 26 | Apatin | |||||
04.05
19:00
Srem Sm
Jabuka
27
26
|
04.05.2014 19:00 | Srem Sm | 27 : 26 | Jabuka |
04.05
19:00
Niška Banja
Aleksinac
33
39
|
04.05.2014 19:00 | Niška Banja | 33 : 39 | Aleksinac | |||||
04.05
18:00
Morava
Pirot
29
30
|
04.05.2014 18:00 | Morava | 29 : 30 | Pirot |
04.05
16:00
Partizan
Vojvodina
19
26
|
04.05.2014 16:00 | Partizan | 19 : 26 | Vojvodina | |||||
04.05
18:00
Crvena Zvezda
Radnički
27
31
|
04.05.2014 18:00 | Crvena Zvezda | 27 : 31 | Radnički |
04.05
19:00
Hajduk
Forum
1
5
|
04.05.2014 19:00 | Hajduk | 1 : 5 | Forum |
04.05
15:00
Grofovi Novi Kneževac
Lavovi Vršac
14
28
|
04.05.2014 15:00 | Grofovi Novi Kneževac | 14 : 28 | Lavovi Vršac |
04.05
15:00
Royal Crowns Kraljevo
Pirates Zemun
18
0
|
04.05.2014 15:00 | Royal Crowns Kraljevo | 18 : 0 | Pirates Zemun | |||||
04.05
15:00
Angel Warriors Čačak
Pastuvi Požarevac
43
0
|
04.05.2014 15:00 | Angel Warriors Čačak | 43 : 0 | Pastuvi Požarevac |