XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:30 OFK Tekstilac - Budućnost 1:0
2 25.08.2013 17:00 Budućnost - Mladost (J) 3:0
3 01.09.2013 17:00 Morava (R) - Budućnost 1:1
4 08.09.2013 16:30 Budućnost - BSK 0:0
5 14.09.2013 16:00 Morava 1918 - Budućnost 2:1
6 22.09.2013 15:30 Budućnost - Mladost (K) 1:1
7 29.09.2013 15:00 Bratstvo - Budućnost 2:1
8 06.10.2013 15:00 Budućnost - Levač 2:4
9 13.10.2013 14:30 OFK Bratstvo - Budućnost 2:1
10 20.10.2013 14:00 Mladost (D) - Budućnost 0:0
11 27.10.2013 14:00 Budućnost - Vinorača 6:1
12 03.11.2013 13:30 Kušiljevo - Budućnost 1:2
13 10.11.2013 13:30 Budućnost - Sloga 1:2
14 17.11.2013 13:30 Jedinstvo - Budućnost 3:1
15 24.11.2013 13:00 Budućnost - Napredak (D) 5:1
16 16.03.2014 15:00 Budućnost - OFK Tekstilac 2:4
17 23.03.2014 15:00 Mladost (J) - Budućnost 1:2
18 30.03.2014 16:30 Budućnost - Morava (R) 3:4
19 06.04.2014 11:00 BSK - Budućnost 2:0
20 13.04.2014 16:30 Budućnost - Morava 1918 2:2
21 16.04.2014 17:00 Mladost (K) - Budućnost 2:0
22 19.04.2014 17:00 Budućnost - Bratstvo 5:4
23 27.04.2014 17:00 Levač - Budućnost 1:0
24 04.05.2014 17:00 Budućnost - OFK Bratstvo 2:1
25 11.05.2014 17:00 Budućnost - Mladost (D) 4:2
26 14.05.2014 17:30 Vinorača - Budućnost 2:1
27 25.05.2014 17:30 Budućnost - Kušiljevo 6:2
28 01.06.2014 17:30 Sloga - Budućnost 4:3
29 04.06.2014 17:30 Budućnost - Jedinstvo 2:1
30 08.06.2014 18:00 Napredak (D) - Budućnost 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Levač 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Jedinstvo 30 19 5 6 62
3 Morava (R) 30 18 7 5 61
4 Morava 1918 (-1) 30 18 7 5 60
5 Sloga 30 15 8 7 53
6 Mladost (K) 30 12 7 11 43
7 OFK Tekstilac 30 11 7 12 40
8 BSK 30 9 12 9 39
9 Budućnost 30 10 5 15 35
10 Klub se ugasio OFK Bratstvo 30 10 5 15 35
11 Napredak (D) 30 9 6 15 33
12 Mladost (J) 30 8 8 14 32
13 Kušiljevo 30 9 4 17 31
14 Beleška: Izboren opstanak posle pobede u baraž meču rezultatom 1:0 protiv ekipe Rudara iz Plužina. Bratstvo 30 8 5 17 29
15 Beleška: Pobeda u drugom baraž meču nad ekipom Rudar Plažane rezultatom 4:3 čime je izboren opstanag u ligi. Mladost (D) 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Vinorača 30 7 4 19 25