XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Sloga - Mladost (D) 4:1
2 25.08.2013 17:00 Sloga - Jedinstvo 1:0
3 01.09.2013 17:00 Napredak (D) - Sloga 3:4
4 08.09.2013 16:30 Sloga - OFK Tekstilac 1:0
5 15.09.2013 16:00 Mladost (J) - Sloga 0:0
6 22.09.2013 15:30 Sloga - Morava (R) 1:1
7 29.09.2013 15:00 BSK - Sloga 1:1
8 06.10.2013 15:00 Sloga - Morava 1918 5:0
9 13.10.2013 14:30 Mladost (K) - Sloga 2:1
10 20.10.2013 14:00 Sloga - Bratstvo 3:1
11 26.10.2013 14:00 Levač - Sloga 5:3
12 03.11.2013 13:30 Sloga - OFK Bratstvo 4:1
13 10.11.2013 13:30 Budućnost - Sloga 1:2
14 17.11.2013 13:30 Sloga - Vinorača 5:2
15 24.11.2013 13:00 Kušiljevo - Sloga 2:1
16 16.03.2014 15:00 Mladost (D) - Sloga 2:0
17 23.03.2014 15:00 Jedinstvo - Sloga 1:1
18 30.03.2014 16:30 Sloga - Napredak (D) 2:2
19 05.04.2014 16:30 OFK Tekstilac - Sloga 1:1
20 13.04.2014 16:30 Sloga - Mladost (J) 6:0
21 16.04.2014 17:00 Morava (R) - Sloga 1:0
22 19.04.2014 17:00 Sloga - BSK 1:1
23 26.04.2014 17:00 Morava 1918 - Sloga 2:3
24 04.05.2014 17:00 Sloga - Mladost (K) 5:1
25 11.05.2014 17:00 Bratstvo - Sloga 0:5
26 14.05.2014 17:30 Sloga - Levač 1:1
27 25.05.2014 17:30 OFK Bratstvo - Sloga 4:0
28 01.06.2014 17:30 Sloga - Budućnost 4:3
29 04.06.2014 17:30 Vinorača - Sloga 1:0
30 08.06.2014 18:00 Sloga - Kušiljevo 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Levač 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Jedinstvo 30 19 5 6 62
3 Morava (R) 30 18 7 5 61
4 Morava 1918 (-1) 30 18 7 5 60
5 Sloga 30 15 8 7 53
6 Mladost (K) 30 12 7 11 43
7 OFK Tekstilac 30 11 7 12 40
8 BSK 30 9 12 9 39
9 Budućnost 30 10 5 15 35
10 Klub se ugasio OFK Bratstvo 30 10 5 15 35
11 Napredak (D) 30 9 6 15 33
12 Mladost (J) 30 8 8 14 32
13 Kušiljevo 30 9 4 17 31
14 Beleška: Izboren opstanak posle pobede u baraž meču rezultatom 1:0 protiv ekipe Rudara iz Plužina. Bratstvo 30 8 5 17 29
15 Beleška: Pobeda u drugom baraž meču nad ekipom Rudar Plažane rezultatom 4:3 čime je izboren opstanag u ligi. Mladost (D) 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Vinorača 30 7 4 19 25