XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 261 utakmica za dan
Sreda, 4 Jun 2014

Fudbal

04.06.2014 17:00 Jedinstvo (NB) 2 : 1 Dunav
04.06.2014 17:00 Bačka (BP) 4 : 1 Senta
04.06.2014 17:00 Radnički (Š) 2 : 3 Radnički (SM)
04.06.2014 17:00 Bačka 1901 0 : 2 Dinamo
04.06.2014 17:30 Železnik Lasta 4 : 1 Šumadija
04.06.2014 17:30 Radnički (O) 0 : 2 BASK
04.06.2014 17:30 Kolubara 2 : 2 Budućnost
04.06.2014 17:30 Dorćol 1 : 0 Srem
04.06.2014 17:30 OFK Mladenovac 1 : 4 Turbina
04.06.2014 17:30 Sopot 2 : 1 IM Rakovica
04.06.2014 17:30 Žarkovo 4 : 2 Hajduk
04.06.2014 17:30 Zemun 1 : 2 Lokomotiva
04.06.2014 17:00 Bilećanin 2 : 1 Kozara
04.06.2014 17:00 Borac (Starčevo) 4 : 0 Crvena Zvezda (RS)
04.06.2014 17:00 Tisa 2 : 1 Vršac United
04.06.2014 17:00 Jedinstvo (BK) 3 : 1 Proleter
04.06.2014 17:00 Bačka (P) 1 : 2 TSC
04.06.2014 17:00 Radnički (K) 2 : 1 OFK Kikinda
04.06.2014 17:00 Vršac 3 : 0 Borac (Sakule)
04.06.2014 17:00 Sloboda 2 : 2 Budućnost
04.06.2014 17:00 Graničar 1924 1 : 1 Crvena Zvezda
04.06.2014 17:00 Srbobran 3 : 3 Sloga
04.06.2014 17:00 Borac 2 : 0 Polet
04.06.2014 17:00 Cement 3 : 0 Jugović
04.06.2014 17:00 Omladinac 3 : 0 Hajduk
04.06.2014 17:00 PIK Prigrevica 2 : 0 Vrbas
04.06.2014 17:00 Index 1 : 0 Mladost
04.06.2014 17:30 Crvena zvezda (MML) 3 : 0 Železničar
04.06.2014 17:30 Grafičar 0 : 2 Balkan Mirijevo
04.06.2014 17:30 Baćevac 4 : 0 Radnički (R)
04.06.2014 17:30 Radnički (NB) 3 : 1 Zvezdara
04.06.2014 17:30 Lepušnica 1 : 1 PKB
04.06.2014 17:30 Resnik 1 : 5 IMT
04.06.2014 15:00 GSP Polet 1 : 1 Palilulac
04.06.2014 17:30 Vrčin 2 : 4 Sremčica
04.06.2014 17:00 Gorušica 1 : 6 Rudar
04.06.2014 17:00 Borac 1 : 1 ŽSK
04.06.2014 17:00 Partizan 4 : 0 Prvi srpski ustanak
04.06.2014 17:00 Aranđelovac 4 : 0 Marjan
04.06.2014 17:00 Beli orlovi 2 : 3 Banja
04.06.2014 17:00 Karađorđe 2 : 3 Vitlina-Bokanja
04.06.2014 17:00 Vinča 3 : 2 Junkovac
04.06.2014 17:00 Lepenica 3 : 0 Šumadinac
04.06.2014 17:00 Šatornja 5 : 2 Lokomotiva
04.06.2014 17:00 Mlava 1 : 1 Đerdap
04.06.2014 17:00 Basarac 9 : 1 Omladinac
04.06.2014 17:00 Makce 4 : 3 Beli Orao
04.06.2014 17:00 Mladost 1 : 0 Petar Dobrnjac
04.06.2014 17:00 Rudar 7 : 2 Vihor
04.06.2014 17:00 RSK 2 : 0 Trgovački
04.06.2014 17:00 Polet 5 : 4 Napredak 1936
04.06.2014 17:00 Sloga 3 : 2 Integral
04.06.2014 16:30 Tulari 5 : 4 OFK Jabučje
04.06.2014 16:30 Mladost (D) 1 : 1 Mladost (V)
04.06.2014 16:30 Pepeljevac 0 : 2 Zadrugar
04.06.2014 16:30 OFK Divci 3 : 0 Kačer
04.06.2014 16:30 OFK Osečina 0 : 3 Banjani
04.06.2014 16:30 Trlić 3 : 1 Spartak 1924
04.06.2014 16:30 ZSK 4 : 1 Rubribreza
04.06.2014 16:30 Kolubara 1 : 0 Joševa
04.06.2014 16:30 Sečica 3 : 1 Crnokosa
04.06.2014 16:30 Perućac 4 : 1 Omladinac
04.06.2014 17:30 Omladinac 0 : 3 Jedinstvo
04.06.2014 17:30 Proleter (DV) 5 : 0 Mladost (L)
04.06.2014 17:30 Mladost (M) 4 : 1 Crvena zastava
04.06.2014 17:30 Moravac 1948 3 : 2 Budućnost
04.06.2014 17:30 Sloboda 2 : 1 Brzi Brod
04.06.2014 17:30 OFK Niš 5 : 0 Vrtište
04.06.2014 17:30 Aluminjum 2 : 0 Rudar
04.06.2014 17:30 Morava 3 : 2 Proleter (M)
04.06.2014 17:00 Levosoje 1 : 3 Mladost (B)
04.06.2014 17:30 OFK Alakince 2 : 2 Ternoci
04.06.2014 17:30 Vihor 6 : 3 Biljači
04.06.2014 17:30 OFK Pavlovac 3 : 0 Levosoje
04.06.2014 17:30 Mladost (B) 4 : 2 Čelik
04.06.2014 17:30 Besa 2005 5 : 1 Vranjska Banja
04.06.2014 17:30 Mladost (S) 1 : 5 Pčinja
04.06.2014 17:30 Morava 0 : 1 Nebeski Anđeli
04.06.2014 17:30 Kušiljevo 1 : 3 Mladost (D)
04.06.2014 17:30 Vinorača 1 : 0 Sloga
04.06.2014 17:30 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo
04.06.2014 17:30 Levač 5 : 0 OFK Tekstilac
04.06.2014 17:30 Bratstvo 3 : 2 Mladost (J)
04.06.2014 17:30 Mladost (K) 1 : 2 Morava (R)
04.06.2014 17:30 Morava 1918 3 : 0 BSK
04.06.2014 17:30 Naupare 0 : 2 Poljoprivrednik
04.06.2014 17:30 Čitluk 1 : 3 Jasika
04.06.2014 17:30 Mladost 2 : 1 Šanac
04.06.2014 17:30 Trudbenik 1 : 1 FUD
04.06.2014 17:30 Temnić 1924 2 : 1 Sloga Ćićevac
04.06.2014 17:30 Vinogradar 6 : 2 Gradina
04.06.2014 17:30 Jedinstvo 1936 3 : 2 Sloga Dašnica
04.06.2014 17:30 Pepeljevac 3 : 2 Jastrebac
04.06.2014 17:30 Bošnjane 3 : 2 Mačkovac
04.06.2014 17:00 ŠSK 0 : 4 Mladost
04.06.2014 17:00 Omladinac 0 : 1 Osnić
04.06.2014 17:00 Polet 1 : 3 Bučje
04.06.2014 17:00 OFK Knjaz 2 : 0 Midžor
04.06.2014 17:00 Rudar (VČ) 2 : 1 Rudar (P)
04.06.2014 17:00 Trebič 3 : 0 OFK 019 Zaječar
04.06.2014 17:00 Borac 0 : 0 Rgotina
04.06.2014 17:00 BSK 8 : 0 Sloga
04.06.2014 17:00 Radnički (S) 5 : 2 Borac
04.06.2014 17:00 Begej 3 : 1 Krajina
04.06.2014 17:00 Potisje 2 : 1 Vojvodina (NM)
04.06.2014 17:00 Rusanda 2 : 1 Zadrugar
04.06.2014 17:00 Crvena zvezda 4 : 1 Radnički (Z)
04.06.2014 17:00 Mladost Bambi 1 : 1 Naftagas
04.06.2014 17:00 Jedinstvo 0 : 4 Vojvodina (P)
04.06.2014 17:00 Vojvodina (B) 5 : 5 Omladinac
04.06.2014 17:00 Jedinstvo 4 : 0 Slavija
04.06.2014 11:00 13. maj 5 : 0 Policajac
04.06.2014 17:00 Borac 4 : 0 BSK 2012
04.06.2014 17:30 Krtinska 0 : 2 OFK Zabrežje
04.06.2014 17:30 Mladost (C) 2 : 2 Prva Iskra
04.06.2014 17:30 Posavina 1 : 1 Vranić
04.06.2014 17:30 Budućnost 2 : 1 Mladost (B)
04.06.2014 17:30 Strelac 1 : 3 Stepojevac VAGA
04.06.2014 18:00 Vrnjci 2 : 0 Jedinstvo
04.06.2014 18:00 Stubal 3 : 0 OFK Ras
04.06.2014 18:00 Magnohrom 2 : 1 Proleter
04.06.2014 18:00 Mlada krila 2 : 2 Tavnik
04.06.2014 18:00 Zvezda 3 : 2 Čibukovac
04.06.2014 18:00 Bogutovačka Banja 0 : 2 Napredak
04.06.2014 18:00 Gruža 4 : 3 Šumadija
04.06.2014 18:00 Morava (S) 5 : 1 Partizan
04.06.2014 17:00 Morava 1 : 1 Planinac
04.06.2014 17:00 Čačak 94 1 : 4 Zadrugar
04.06.2014 17:00 Budućnost 2 : 3 Strelac
04.06.2014 17:00 Premeća 1 : 3 Lugovi
04.06.2014 17:00 Vujan 2 : 1 Rakova
04.06.2014 17:00 Polet (G) 0 : 3 Kej
04.06.2014 17:30 Bratstvo 2 : 0 Sloga
04.06.2014 17:30 Jelica 1 : 3 Kotraža
04.06.2014 17:30 Dedinje Junajted 2 : 1 Brezova
04.06.2014 11:00 Prilike 3 : 0 Gradina
04.06.2014 17:30 Vrelo 3 : 5 Jedinstvo (P)
04.06.2014 17:30 Bjelica 2 : 3 Radnički
04.06.2014 17:00 Budućnost 1 : 2 Omladinac (S)
04.06.2014 17:00 Bata Bulić 2 : 1 Mladost
04.06.2014 17:00 Omladinac (B) 4 : 2 Krilaš
04.06.2014 17:00 Omladinac (M) 2 : 2 Zadrugar
04.06.2014 17:00 Rudar 5 : 3 Polet
04.06.2014 17:00 Dragoš 3 : 2 Napredak
04.06.2014 17:00 Radnički 3 : 1 Borac
04.06.2014 17:00 Sloga (Ć) 1 : 2 Kurjače
04.06.2014 17:00 Jedinstvo (Lj) 1 : 0 Jedinstvo (D)
04.06.2014 17:00 Mlava 1 : 0 Napredak
04.06.2014 17:00 Dunavac 0 : 1 Žitkovica
04.06.2014 17:00 Sloga (D) 1 : 3 Borac
04.06.2014 17:00 Vojvoda Milenko 6 : 0 Polet
04.06.2014 17:00 Jadar 1961 3 : 0 Velika Reka
04.06.2014 17:30 Ursule 4 : 5 Crni Vrh
04.06.2014 17:30 Juhor 2 : 2 Mladi radnik
04.06.2014 17:30 Kolare 4 : 1 Kupinovac
04.06.2014 17:30 Sindjelić (G) 0 : 3 Zenit
04.06.2014 17:30 Sloga 4 : 3 Resavac (S)
04.06.2014 17:30 Napredak (SL) 3 : 0 Vinogradar
04.06.2014 17:30 Javor 4 : 0 Šumadija
04.06.2014 17:30 Resavac (VP) 6 : 1 Polet
04.06.2014 17:30 Mladost (S) 1 : 3 Istok 63
04.06.2014 17:30 Rudar 1 : 0 Napredak (ST)
04.06.2014 17:30 Hajduk 2 : 3 Napredak (Z)
04.06.2014 17:30 Napredak (SV) 1 : 3 Radnički
04.06.2014 17:30 Donji Kopaonik 6 : 0 Ušće
04.06.2014 18:00 Miloševo 1 : 2 Vidrovac
04.06.2014 18:00 Kovilovo 2 : 0 OFK Sikole
04.06.2014 18:00 Smedovac 1 : 4 Graničar
04.06.2014 18:00 Deli Jovan 5 : 2 Ratar
04.06.2014 18:00 Slatina 4 : 2 Srbovo
04.06.2014 18:00 Čubra 1 : 2 Urovica
04.06.2014 18:00 Polet 6 : 3 Rečka
04.06.2014 11:00 OFK Tamnič 2 : 3 Malajnica
04.06.2014 17:00 Bečej 1918 7 : 0 Jedinstvo (B.P.S.)
04.06.2014 17:00 Napredak (Nadalj) 2 : 3 Mladost (Radič.)
04.06.2014 17:00 Hajduk (Čurug) 1 : 0 Jedinstvo (Gosp.)
04.06.2014 17:00 Iskra (Kucura) 3 : 1 Proleter (R.S.)
04.06.2014 17:00 Budućnost (S.S.) 4 : 1 Hajduk (Gard.)
04.06.2014 17:00 Obilić (Vilovo) 0 : 6 Obilić (Zmajevo)
04.06.2014 17:00 Sloga (Lok) 1 : 11 Titel
04.06.2014 17:00 Miletić (Mošorin) 2 : 1 Mladost Radost (Srbob)
04.06.2014 17:30 Mladi Borac 3 : 1 Sloga
04.06.2014 17:30 Dimitrije Tucović 5 : 0 Šumadija (MC)
04.06.2014 17:30 Mladi radnik 3 : 0 Rudar
04.06.2014 17:30 Sloboda 1 : 4 Mladost (Č)
04.06.2014 17:30 OFK Burovo 5 : 2 Bistrica
04.06.2014 17:30 TEK Sloga 8 : 2 Lazarevac
04.06.2014 17:30 Polet 6 : 1 OFK Budućnost
04.06.2014 17:30 Vis 3 : 0 Sibnica
04.06.2014 17:30 Drlupa 4 : 2 4 Juli
04.06.2014 17:00 Čokordin 3 : 2 Burovac
04.06.2014 17:30 Sloga (L) 3 : 0 Proleter
04.06.2014 17:30 Pobeda 1 : 1 Napredak (P)
04.06.2014 17:30 Zemljoradnik 5 : 0 Dunavac
04.06.2014 17:30 Dizel 3 : 1 Napredak 1947
04.06.2014 17:30 Mip Majdan 0 : 1 Dunav
04.06.2014 17:30 Sloga 1936 8 : 3 Stig 1955
04.06.2014 17:30 Napredak 1934 2 : 1 Metalac
04.06.2014 17:00 Radenka 6 : 1 Kaona
04.06.2014 17:00 Sloga 3 : 0 Homolje
04.06.2014 17:00 OFK Povlen 3 : 3 Paune
04.06.2014 17:00 Dupljaj 5 : 0 Mali korak
04.06.2014 17:00 Mladi radnik 0 : 4 Jadar 2013
04.06.2014 17:00 Zabari 0 : 0 Rakac Stave
04.06.2014 17:00 Bujacic 2 : 3 Mladost
04.06.2014 17:00 Gradac 5 : 0 Zadrugar
04.06.2014 17:00 Lukavac 1 : 2 Kotešica
04.06.2014 17:30 Mladost (GM) 2 : 1 Popovac
04.06.2014 17:30 Vihor 7 : 6 Radnik
04.06.2014 17:30 Sloboda 3 : 0 Jedinstvo
04.06.2014 17:30 ISK Izvor 1 : 1 Železničar
04.06.2014 17:30 Budućnost (L) 2 : 2 Omladinac
04.06.2014 17:30 OFK Borac 0 : 1 Moravac
04.06.2014 17:30 Mladost (R) 0 : 3 Heroj
04.06.2014 17:00 Sloga 2 : 1 Sloboda (NG)
04.06.2014 17:00 Borac 0 : 3 Podrinje
04.06.2014 17:00 Sloboda (MG) 3 : 1 Drina HE
04.06.2014 17:00 Sutjeska 1 : 2 Drina (Z)
04.06.2014 17:00 Napredak 5 : 2 Proleter
04.06.2014 17:00 Rudar 0 : 3 Modriča Maxima
04.06.2014 17:00 Mladost 2 : 1 Kozara
04.06.2014 13:00 Sloga (K) 2 : 2 Radnički (P)
04.06.2014 Vojvodina 2 : 1 Spartak
04.06.2014 10:00 Proleter (NS) 4 : 1 Omladinac
04.06.2014 11:00 Radnički (SM) 6 : 1 Vršac United
04.06.2014 17:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Jadran
04.06.2014 17:00 Šumadija 1903 4 : 2 Mladost (L)
04.06.2014 17:00 Arsenal 0 : 0 Sušica
04.06.2014 17:00 Metalac (K) 1 : 3 Javor
04.06.2014 17:00 Takovo 1 : 1 Sloga (P)
04.06.2014 11:00 C.zvezda 6 : 4 Partizan (G)
04.06.2014 11:00 Teleoptik 3 : 4 Partizan
04.06.2014 17:00 Sloga (P) 1 : 1 Bane
04.06.2014 17:00 Javor 1 : 0 Novi Pazar
04.06.2014 17:00 Sušica 3 : 0 Sevojno
04.06.2014 17:00 Budućnost 1 : 2 Sloga 1940
04.06.2014 11:00 Sloga (K) 1 : 1 Šumadija 1903
04.06.2014 14:00 Metalac (K) 0 : 3 Mladost (L)
04.06.2014 13:30 Brodarac 0 : 3 OFK Beograd
04.06.2014 13:00 Loznica 0 : 6 Zemun
04.06.2014 11:00 Borac 1 : 4 Rad
04.06.2014 17:00 Sloga 1940 3 : 2 Čačak 94
04.06.2014 11:00 Šumadija 1903 10 : 0 Budućnost
04.06.2014 14:00 Bubamara 2 : 0 Javor
04.06.2014 17:00 Bane 0 : 0 Sloga (K)
04.06.2014 17:00 BIP 1 : 2 Kiker
04.06.2014 11:30 Vrnjačka Banja 2 : 1 Jedinstvo Putevi
04.06.2014 17:00 Obilić 1 : 3 Senta

Košarka

04.06.2014 20:00 Borac Mozzart Sport 81 : 83 Radnički
04.06.2014 20:00 Mega Vizura 82 : 92 Partizan NIS
04.06.2014 16:00 FMP 76 : 61 Crnokosa
04.06.2014 19:00 Crvena zvezda Telekom 90 : 53 Metalac Farmakom

Rukomet

04.06.2014 19:00 Železničar 1949 23 : 31 Radnički
04.06.2014 18:30 Vojvodina 33 : 30 Crvena Zvezda
04.06.2014 19:00 Metaloplastika 34 : 25 Partizan
04.06.2014 Jagodina 24 : 26 Crvenka
04.06.2014 Planinka PV 33 : 25 Mokra Gora
04.06.2014 Sloga 27 : 22 Metalac
04.06.2014 Požarevac 26 : 19 Dinamo
04.06.2014 19:00 Metalac 25 : 29 Sloga
04.06.2014 19:00 Medicinar 46 : 33 Proleter
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.