XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 148 utakmica za dan
Sreda, 11 Jun 2014

Fudbal

11.06.2014 17:30 Šumadija 0 : 0 Rudar
11.06.2014 17:30 Loznica 4 : 0 Jošanica ND 2011
11.06.2014 17:30 Sloboda 1 : 2 Seljak
11.06.2014 17:30 Šapine 0 : 0 Krušik
11.06.2014 17:30 Bane 0 : 2 Mačva
11.06.2014 17:30 Partizan 1 : 3 Polet
11.06.2014 17:30 Železničar 1 : 0 GFK Jasenica 1911
11.06.2014 17:30 Pobeda 4 : 1 Mladi radnik
11.06.2014 17:30 Železnik Lasta 3 : 1 BASK
11.06.2014 17:30 Šumadija 5 : 1 Budućnost
11.06.2014 17:30 Radnički (O) 4 : 1 Srem
11.06.2014 17:30 Kolubara 2 : 2 Turbina
11.06.2014 17:30 Dorćol 4 : 0 IM Rakovica
11.06.2014 17:30 OFK Mladenovac 1 : 4 Hajduk
11.06.2014 17:30 Sopot 3 : 0 Lokomotiva
11.06.2014 17:30 Žarkovo 1 : 1 Zemun
11.06.2014 17:30 Dragačevo 2 : 1 Metalac
11.06.2014 17:30 Šumadija 1903 1 : 2 Arsenal
11.06.2014 17:30 Vodojaža 2 : 1 Omladinac
11.06.2014 17:30 Slavija 1 : 0 Polet
11.06.2014 17:30 Mokra Gora 2 : 0 Takovo
11.06.2014 17:30 Trepča 2 : 2 Rudar
11.06.2014 17:30 Karađorđe 3 : 1 Tutin
11.06.2014 17:30 Sloboda 2 : 1 Orlovac
11.06.2014 17:30 Gruža 4 : 2 Obilić
11.06.2014 17:30 Šumadija 2 : 5 Karađorđe
11.06.2014 17:30 Sloga 4 : 2 Homoljac
11.06.2014 17:30 Napredak 1 : 1 VGSK
11.06.2014 17:30 Šumadinac (B) 3 : 0 Morava
11.06.2014 17:30 Železničar 9 : 1 Udarnik
11.06.2014 17:30 Šumadinac 1913 3 : 2 Zvižd
11.06.2014 17:30 Borac 3 : 1 Mladi radnik
11.06.2014 17:30 Sloga (P) 0 : 0 Sloga 1940
11.06.2014 17:30 Borac 3 : 1 Sloga (S)
11.06.2014 17:30 Jedinstvo (UB) 2 : 3 Radnički Stobeks
11.06.2014 17:30 Budućnost 2 : 0 Sevojno
11.06.2014 17:30 Ribnica 1 : 1 Radnički (V)
11.06.2014 17:30 Polimlje 1 : 1 Zlatar
11.06.2014 17:30 FAP 3 : 0 Mladost (DD)
11.06.2014 17:30 Jedinstvo 1945 1 : 2 Brezovica
11.06.2014 17:30 Železničar 0 : 0 Balkan Mirijevo
11.06.2014 17:30 Grafičar 1 : 2 Radnički (R)
11.06.2014 17:30 Baćevac 2 : 1 PKB
11.06.2014 17:30 Lepušnica 0 : 1 IMT
11.06.2014 17:30 Crvena zvezda (MML) 3 : 0 Palilulac
11.06.2014 17:30 Resnik 1 : 0 Sremčica
11.06.2014 17:30 GSP Polet 2 : 0 Vrčin
11.06.2014 18:00 Grdica 2 : 1 Budućnost
11.06.2014 18:00 Ibar 2 : 1 Pazar Juniors 2011
11.06.2014 18:00 Radnički 2 : 1 Lazac
11.06.2014 18:00 Goč 0 : 1 Braća Vuković
11.06.2014 18:00 Granit 5 : 0 Morava
11.06.2014 18:00 Kraljevo Hajduk 0 : 4 Ribnica
11.06.2014 18:00 Mataruge 4 : 2 Borac (V)
11.06.2014 18:00 Radnik 2 : 1 Polet
11.06.2014 17:00 Polet 1 : 2 Jug Bogdan
11.06.2014 17:00 Kosovac 5 : 0 Omladinac
11.06.2014 17:00 Trbunje 3 : 0 Pobeda
11.06.2014 17:00 Partizanski put 3 : 0 Borac
11.06.2014 17:00 Jastrebac 5 : 1 Dunđerski
11.06.2014 17:00 Dobrič 0 : 2 Kosanica
11.06.2014 17:00 N.S. Tatko 0 : 0 Svetlost
11.06.2014 17:30 Brestovac 1 : 1 Sloga
11.06.2014 17:30 Slatina 2 : 0 Rudna Glava
11.06.2014 17:30 Nemetali 3 : 0 Rajac
11.06.2014 17:30 Poreč 3 : 0 Zlot
11.06.2014 17:30 Branik 4 : 4 Ključ
11.06.2014 17:00 Budućnost (G) 6 : 3 Mladost (BP)
11.06.2014 17:00 ŽSK 7 : 2 Sutjeska
11.06.2014 10:00 Kabel 3 : 1 Jedinstvo
11.06.2014 17:00 Vojvodina (T) 3 : 4 Mladost (NS)
11.06.2014 17:00 Veternik 2 : 3 Petrovaradin
11.06.2014 17:00 TSK 4 : 1 Budućnost (M)
11.06.2014 17:00 Vojvodina (BG) 3 : 1 Tvrdjava
11.06.2014 17:00 Borac 3 : 1 Mladost (T)
11.06.2014 17:30 OFK Zabrežje 3 : 2 Strelac
11.06.2014 17:30 Stepojevac VAGA 1 : 0 Budućnost
11.06.2014 17:30 Prva Iskra 7 : 3 Borac
11.06.2014 17:30 Žabare 1 : 0 Misača
11.06.2014 17:30 Mladi rudar 3 : 1 Jasenica
11.06.2014 17:30 BSK 5 : 1 Proleter
11.06.2014 17:30 Trnava 2 : 2 Sloga
11.06.2014 17:30 Mladost 1 : 3 Kopljari
11.06.2014 18:00 Sloga Mat 2 : 0 Dumača
11.06.2014 18:00 Borac 3 : 2 Trešnjevka
11.06.2014 18:00 Radnički 5 : 2 Mrovska
11.06.2014 17:30 Blagaja 2 : 1 Glumač
11.06.2014 17:30 Plavi tok 3 : 2 Pobeda
11.06.2014 17:30 Ježevica 0 : 2 Duškovci
11.06.2014 17:30 Borac 1 : 2 Avijatičar
11.06.2014 17:30 Lauš 5 : 0 Gorobilje
11.06.2014 17:30 Trešnjica 1 : 3 Savinac
11.06.2014 17:30 Dobrinjac 0 : 1 Lazarica
11.06.2014 18:00 Ratar 3 : 0 Urovica
11.06.2014 18:00 Graničar 0 : 7 Čubra
11.06.2014 18:00 OFK Sikole 1 : 2 Slatina
11.06.2014 18:00 Karaš (J) 3 : 1 Karaš (K)
11.06.2014 18:00 Partizan (U) 2 : 0 Hajduk
11.06.2014 18:00 Ratar 3 : 1 Hajdučica
11.06.2014 18:00 Vinogradar 2 : 3 Ševac
11.06.2014 18:00 Borac (VS) 3 : 0 Partizan (K)
11.06.2014 18:00 Dunav 3 : 2 Potporanj
11.06.2014 18:00 Jedinstvo 4 : 4 Borac (VG)
11.06.2014 18:00 Dobrica 3 : 4 Vladimirovac
11.06.2014 17:30 Jedinstvo (SK) 0 : 3 Obilić
11.06.2014 17:30 Sloga 10 : 0 Tromedja
11.06.2014 17:30 Tisa B (A) 8 : 1 Slavija
11.06.2014 17:30 Jedinstvo (M) 1 : 4 Radnički Gladiolus
11.06.2014 17:30 Hajduk 3 : 8 Horgoš 1911
11.06.2014 17:30 Graničar 0 : 0 Potisje
11.06.2014 17:00 Šajkaš 1908 0 : 1 Sremac Beomal
11.06.2014 17:00 Fruškogorski partizan 3 : 0 Omladinac
11.06.2014 17:00 Čenej 2 : 3 Vinogradar
11.06.2014 17:00 Tatra 1 : 2 Proleter
11.06.2014 17:00 Bačka 1 : 9 Fruškogorac
11.06.2014 17:00 Borac 2 : 1 Sirig
11.06.2014 17:00 Dinamo 1 : 1 Sofeks
11.06.2014 17:00 OFK Futog 4 : 3 Slavija
11.06.2014 17:00 Železničar 0 : 3 Susek
11.06.2014 17:00 Venčani 5 : 1 Šamot
11.06.2014 17:00 Borac 3 : 2 Mali korak
11.06.2014 17:00 OFK Povlen 1 : 2 Jadar 2013
11.06.2014 17:00 Dupljaj 1 : 1 Rakac Stave
11.06.2014 17:00 Mladi radnik 1 : 5 Mladost
11.06.2014 17:00 Zabari 3 : 0 Zadrugar
11.06.2014 17:00 Bujacic 3 : 5 Kotešica
11.06.2014 17:00 Gradac 3 : 1 Lukavac
11.06.2014 18:00 Mladost (GM) 3 : 1 Polet
11.06.2014 18:00 Vihor 3 : 0 Jedinstvo
11.06.2014 18:00 Sloboda 1 : 1 Omladinac
11.06.2014 18:00 ISK Izvor 0 : 1 Moravac
11.06.2014 18:00 Budućnost (L) 0 : 1 Heroj
11.06.2014 18:00 OFK Borac 3 : 0 Mladost (R)
11.06.2014 17:30 Zmajevac 0 : 8 OFK Budućnost
11.06.2014 17:30 Trmčare 2 : 0 Štitari
11.06.2014 17:30 Polet (Š) 2 : 1 Modrica
11.06.2014 17:30 Polet (K) 2 : 4 Bukovica
11.06.2014 17:30 Jablanica 6 : 4 Zdravinje
11.06.2014 17:30 Grkljane 2 : 1 Lipovac
11.06.2014 17:30 Rasinac 0 : 4 Drugari
11.06.2014 10:00 Vojvodina 2 : 1 Inđija
11.06.2014 16:00 Čantavir 3 : 0 Vinogradar
11.06.2014 13:00 Sloboda Point 1 : 2 Crvena zvezda
11.06.2014 17:00 Subotica 3 : 0 Obilić

Košarka

11.06.2014 20:00 Mega Basket 95 : 101 Crvena zvezda 0:2

Rukomet

11.06.2014 Mokra Gora 34 : 30 Crvenka
11.06.2014 Jagodina 32 : 30 Metalac
11.06.2014 Sloga 31 : 25 Požarevac
Markosloboda i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
aleksandarjovanovi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
milan10 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu