XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:30 OFK Tekstilac - Budućnost 1:0
2 25.08.2013 17:00 Vinorača - OFK Tekstilac 1:1
3 31.08.2013 17:00 OFK Tekstilac - Kušiljevo 1:0
4 08.09.2013 16:30 Sloga - OFK Tekstilac 1:0
5 14.09.2013 16:00 OFK Tekstilac - Jedinstvo 1:1
6 22.09.2013 15:30 Napredak (D) - OFK Tekstilac 1:0
7 28.09.2013 15:00 OFK Tekstilac - Mladost (D) 5:2
8 05.10.2013 15:00 OFK Tekstilac - Mladost (J) 3:1
9 13.10.2013 14:30 Morava (R) - OFK Tekstilac 1:0
10 19.10.2013 14:00 OFK Tekstilac - BSK 1:1
11 26.10.2013 11:00 Morava 1918 - OFK Tekstilac 1:1
12 02.11.2013 13:30 OFK Tekstilac - Mladost (K) 1:1
13 10.11.2013 13:30 Bratstvo - OFK Tekstilac 2:5
14 16.11.2013 13:30 OFK Tekstilac - Levač 1:0
15 24.11.2013 13:00 OFK Bratstvo - OFK Tekstilac 1:2
16 16.03.2014 15:00 Budućnost - OFK Tekstilac 2:4
17 22.03.2014 15:00 OFK Tekstilac - Vinorača 3:1
18 30.03.2014 16:30 Kušiljevo - OFK Tekstilac 4:1
19 05.04.2014 16:30 OFK Tekstilac - Sloga 1:1
20 13.04.2014 16:30 Jedinstvo - OFK Tekstilac 1:0
21 16.04.2014 17:00 OFK Tekstilac - Napredak (D) 2:2
22 19.04.2014 17:00 Mladost (D) - OFK Tekstilac 0:4
23 27.04.2014 17:00 Mladost (J) - OFK Tekstilac 2:1
24 03.05.2014 17:00 OFK Tekstilac - Morava (R) 0:1
25 11.05.2014 17:00 BSK - OFK Tekstilac 1:0
26 15.05.2014 17:30 OFK Tekstilac - Morava 1918 4:6
27 25.05.2014 17:30 Mladost (K) - OFK Tekstilac 3:0
28 31.05.2014 17:30 OFK Tekstilac - Bratstvo 3:4
29 04.06.2014 17:30 Levač - OFK Tekstilac 5:0
30 08.06.2014 18:00 OFK Tekstilac - OFK Bratstvo 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Levač 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Jedinstvo 30 19 5 6 62
3 Morava (R) 30 18 7 5 61
4 Morava 1918 (-1) 30 18 7 5 60
5 Sloga 30 15 8 7 53
6 Mladost (K) 30 12 7 11 43
7 OFK Tekstilac 30 11 7 12 40
8 BSK 30 9 12 9 39
9 Budućnost 30 10 5 15 35
10 Klub se ugasio OFK Bratstvo 30 10 5 15 35
11 Napredak (D) 30 9 6 15 33
12 Mladost (J) 30 8 8 14 32
13 Kušiljevo 30 9 4 17 31
14 Beleška: Izboren opstanak posle pobede u baraž meču rezultatom 1:0 protiv ekipe Rudara iz Plužina. Bratstvo 30 8 5 17 29
15 Beleška: Pobeda u drugom baraž meču nad ekipom Rudar Plažane rezultatom 4:3 čime je izboren opstanag u ligi. Mladost (D) 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Vinorača 30 7 4 19 25