24.11
13:00
Pobeda
Rudar
1
2
|
24.11.2013 13:00 | Pobeda | 1 : 2 | Rudar | |||||
24.11
13:00
Železničar
Mladi radnik
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Železničar | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
24.11
13:00
Partizan
GFK Jasenica 1911
1
2
|
24.11.2013 13:00 | Partizan | 1 : 2 | GFK Jasenica 1911 | |||||
24.11
13:00
Bane
Polet
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Bane | 1 : 0 | Polet | |||||
24.11
13:00
Šapine
Mačva
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Šapine | 1 : 1 | Mačva | |||||
24.11
13:00
Sloboda
Krušik
2
5
|
24.11.2013 13:00 | Sloboda | 2 : 5 | Krušik | |||||
24.11
13:00
Loznica
Seljak
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Loznica | 1 : 0 | Seljak | |||||
24.11
13:00
Šumadija
Jošanica ND 2011
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Šumadija | 0 : 0 | Jošanica ND 2011 |
24.11
13:00
Sloga (D)
Jedinstvo (P)
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Sloga (D) | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
24.11
13:00
Sinđelić
Đerdap
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Sinđelić | 3 : 0 | Đerdap | |||||
24.11
13:00
Timočanin
Car Konstantin
3
2
|
24.11.2013 13:00 | Timočanin | 3 : 2 | Car Konstantin | |||||
24.11
13:00
SFK Moravac
Radnički (S)
2
0
|
24.11.2013 13:00 | SFK Moravac | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
24.11
13:00
Tabane Trgovački
Moravac Orion
1
2
|
24.11.2013 13:00 | Tabane Trgovački | 1 : 2 | Moravac Orion | |||||
24.11
13:00
Žitorađa
Kopaonik
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Žitorađa | 4 : 2 | Kopaonik | |||||
24.11
13:00
Dubočica 1923
Radnički (P)
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Dubočica 1923 | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
24.11
13:00
Trstenik PPT
Hajduk Veljko
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Trstenik PPT | 2 : 0 | Hajduk Veljko |
24.11
13:00
Dunav
Radnički (NP)
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Dunav | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
24.11
13:00
Senta
Palić
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Senta | 3 : 0 | Palić | |||||
24.11
13:00
Radnički (S)
Jedinstvo (NB)
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
24.11
13:00
Novi Sad
Bačka (BP)
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Novi Sad | 0 : 0 | Bačka (BP) | |||||
24.11
13:00
Radnički (SM)
Banat
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Banat | |||||
24.11
13:00
ČSK Pivara
Sloga
1
2
|
24.11.2013 13:00 | ČSK Pivara | 1 : 2 | Sloga | |||||
24.11
13:00
Dinamo
Radnički (Š)
4
1
|
24.11.2013 13:00 | Dinamo | 4 : 1 | Radnički (Š) | |||||
24.11
13:00
Bačka 1901
Tekstilac
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Tekstilac |
24.11
13:00
BASK
Železnik Lasta
1
1
|
24.11.2013 13:00 | BASK | 1 : 1 | Železnik Lasta | |||||
24.11
13:00
Budućnost
Šumadija
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Budućnost | 4 : 2 | Šumadija | |||||
24.11
13:00
Srem
Radnički (O)
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Srem | 0 : 3 | Radnički (O) | |||||
24.11
13:00
Turbina
Kolubara
1
2
|
24.11.2013 13:00 | Turbina | 1 : 2 | Kolubara | |||||
24.11
13:00
IM Rakovica
Dorćol
1
1
|
24.11.2013 13:00 | IM Rakovica | 1 : 1 | Dorćol | |||||
24.11
11:00
Hajduk
OFK Mladenovac
3
1
|
24.11.2013 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
24.11
13:00
Zemun
Žarkovo
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Zemun | 4 : 2 | Žarkovo |
24.11
13:00
Sloboda
Metalac
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Sloboda | 1 : 0 | Metalac | |||||
24.11
13:00
Karađorđe
Orlovac
3
3
|
24.11.2013 13:00 | Karađorđe | 3 : 3 | Orlovac | |||||
24.11
13:00
Slavija
Takovo
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Slavija | 1 : 1 | Takovo | |||||
24.11
13:00
Vodojaža
Polet
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Vodojaža | 2 : 1 | Polet | |||||
24.11
11:00
Šumadija 1903
Omladinac
4
1
|
24.11.2013 11:00 | Šumadija 1903 | 4 : 1 | Omladinac | |||||
24.11
13:00
Dragačevo
Arsenal
4
1
|
24.11.2013 13:00 | Dragačevo | 4 : 1 | Arsenal |
24.11
13:00
Borac
Obilić
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Borac | 1 : 0 | Obilić | |||||
24.11
11:00
Šumadinac 1913
Mladi radnik
1
0
|
24.11.2013 11:00 | Šumadinac 1913 | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
24.11
13:00
Šumadinac (B)
Udarnik
5
0
|
24.11.2013 13:00 | Šumadinac (B) | 5 : 0 | Udarnik | |||||
24.11
13:00
Napredak
Morava
1
2
|
24.11.2013 13:00 | Napredak | 1 : 2 | Morava | |||||
24.11
13:00
Šumadija
Homoljac
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Šumadija | 2 : 1 | Homoljac |
24.11
13:00
Polimlje
Mladost (DD)
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Polimlje | 2 : 0 | Mladost (DD) |
24.11
13:00
Balkanski
Zaplanjac
4
1
|
24.11.2013 13:00 | Balkanski | 4 : 1 | Zaplanjac | |||||
24.11
13:00
Vlasina
Pukovac
5
0
|
24.11.2013 13:00 | Vlasina | 5 : 0 | Pukovac | |||||
24.11
13:00
Budućnost
Sloga
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sloga | |||||
24.11
13:00
BSK Bujanovac
Dinamo
0
2
|
24.11.2013 13:00 | BSK Bujanovac | 0 : 2 | Dinamo |
24.11
13:00
Kablovi
Lugomir
6
0
|
24.11.2013 13:00 | Kablovi | 6 : 0 | Lugomir | |||||
24.11
13:00
Rembas
Juhor
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Rembas | 0 : 3 | Juhor | |||||
24.11
13:00
Župa
Majdanpek
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Župa | 2 : 0 | Majdanpek |
24.11
13:00
Crvena Zvezda (RS)
Bilećanin
6
1
|
24.11.2013 13:00 | Crvena Zvezda (RS) | 6 : 1 | Bilećanin | |||||
24.11
13:00
Borac (Sakule)
Bačka (P)
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Borac (Sakule) | 2 : 2 | Bačka (P) |
24.11
10:00
Index
PIK Prigrevica
0
0
|
24.11.2013 10:00 | Index | 0 : 0 | PIK Prigrevica |
24.11
13:00
Crvena zvezda (MML)
Sremčica
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Crvena zvezda (MML) | 2 : 0 | Sremčica | |||||
24.11
10:00
Grafičar
Zvezdara
2
1
|
24.11.2013 10:00 | Grafičar | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
24.11
10:00
Železničar
Radnički (R)
2
0
|
24.11.2013 10:00 | Železničar | 2 : 0 | Radnički (R) |
24.11
13:00
Gorušica
Jedinstvo (GG)
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Gorušica | 1 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
24.11
13:00
Mladost (P)
Backovac Junajted
7
1
|
24.11.2013 13:00 | Mladost (P) | 7 : 1 | Backovac Junajted | |||||
24.11
13:00
Mladost (A)
Miokovci
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Mladost (A) | 1 : 1 | Miokovci | |||||
24.11
13:00
Spartak
Morava
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Spartak | 3 : 1 | Morava | |||||
24.11
13:00
Jedinstvo (K)
Napredak
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 1 | Napredak | |||||
24.11
13:00
Donja Vrbava
Omladinac
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Donja Vrbava | 3 : 1 | Omladinac | |||||
24.11
13:00
Rudar
Ovčar
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Rudar | 0 : 0 | Ovčar |
24.11
13:00
Srbija
Korićani
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Srbija | 0 : 0 | Korićani | |||||
24.11
13:00
Vinogradi DB
Kolonija
0
7
|
24.11.2013 13:00 | Vinogradi DB | 0 : 7 | Kolonija | |||||
24.11
13:00
Sloga D
Jedinstvo
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Sloga D | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.11
13:00
Ćava
Sušica
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Ćava | 0 : 3 | Sušica | |||||
24.11
13:00
OFK Bagremar
Jadran
1
2
|
24.11.2013 13:00 | OFK Bagremar | 1 : 2 | Jadran | |||||
24.11
13:00
Seljak
Budućnost
5
4
|
24.11.2013 13:00 | Seljak | 5 : 4 | Budućnost |
24.11
13:00
Lepenica
ŽSK
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Lepenica | 0 : 0 | ŽSK | |||||
24.11
13:00
Vinča
Šatornja
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Vinča | 3 : 1 | Šatornja | |||||
24.11
13:00
Beli orlovi
Šumadinac
3
3
|
24.11.2013 13:00 | Beli orlovi | 3 : 3 | Šumadinac | |||||
24.11
13:00
Aranđelovac
Junkovac
3
2
|
24.11.2013 13:00 | Aranđelovac | 3 : 2 | Junkovac | |||||
24.11
13:00
Partizan
Vitlina-Bokanja
4
0
|
24.11.2013 13:00 | Partizan | 4 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
24.11
13:00
Borac
Banja
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Borac | 1 : 1 | Banja | |||||
24.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Marjan
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 1 | Marjan |
24.11
13:00
Pobeda
Bresje Superior
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Pobeda | 1 : 0 | Bresje Superior | |||||
24.11
13:00
Železničar (K)
SASK
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Železničar (K) | 3 : 0 | SASK | |||||
24.11
13:00
Budućnost (R)
Proleter
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Budućnost (R) | 1 : 1 | Proleter | |||||
24.11
13:00
Borac
Budućnost (MK)
5
1
|
24.11.2013 13:00 | Borac | 5 : 1 | Budućnost (MK) | |||||
24.11
13:00
Šumadija
Polet
3
2
|
24.11.2013 13:00 | Šumadija | 3 : 2 | Polet | |||||
24.11
11:00
Železničar (S)
Sloboda
0
2
|
24.11.2013 11:00 | Železničar (S) | 0 : 2 | Sloboda | |||||
24.11
13:00
Osipaonica
Bačinac
3
3
|
24.11.2013 13:00 | Osipaonica | 3 : 3 | Bačinac |
24.11
13:00
Omladinac
Mlava
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Omladinac | 3 : 1 | Mlava | |||||
24.11
13:00
Beli Orao
Đerdap
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Beli Orao | 1 : 1 | Đerdap | |||||
24.11
13:00
Petar Dobrnjac
Basarac
3
4
|
24.11.2013 13:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 4 | Basarac | |||||
24.11
13:00
Vihor
Makce
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Vihor | 0 : 3 | Makce | |||||
24.11
13:00
Trgovački
Mladost
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Trgovački | 2 : 2 | Mladost | |||||
24.11
13:00
Napredak 1936
Rudar
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Napredak 1936 | 2 : 1 | Rudar | |||||
24.11
13:00
Integral
RSK
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Integral | 1 : 0 | RSK | |||||
24.11
13:00
Sloga
Polet
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Sloga | 1 : 0 | Polet |
24.11
13:00
Radjevac
Jedinstvo (MZ)
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Radjevac | 4 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
24.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Provo
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 1 | Provo | |||||
24.11
13:00
Podrinje
Jadar
4
1
|
24.11.2013 13:00 | Podrinje | 4 : 1 | Jadar | |||||
24.11
13:00
Mladost (P)
Antimon
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Antimon | |||||
24.11
13:00
Drina
Majur
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Drina | 0 : 0 | Majur |
24.11
13:00
Borac (T)
Rasovača
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Borac (T) | 4 : 2 | Rasovača | |||||
24.11
13:00
Zemljoradnik
Radnički 1947 (Č)
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Zemljoradnik | 0 : 3 | Radnički 1947 (Č) | |||||
24.11
13:00
Palilula
Borac (A)
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Palilula | 1 : 0 | Borac (A) | |||||
24.11
13:00
Rad
Malošište
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Rad | 0 : 3 | Malošište | |||||
24.11
13:00
Radnički 1924 (K)
Mladi Radnik
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Radnički 1924 (K) | 2 : 1 | Mladi Radnik |
24.11
13:30
Jedinstvo (GS)
Plantaža
3
1
|
24.11.2013 13:30 | Jedinstvo (GS) | 3 : 1 | Plantaža | |||||
24.11
13:30
Jedinstvo (G)
Budućnost
0
0
|
24.11.2013 13:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Budućnost | |||||
24.11
13:30
Sloga
Progres
3
3
|
24.11.2013 13:30 | Sloga | 3 : 3 | Progres | |||||
24.11
13:30
Čekmin
Jablanica
0
3
|
24.11.2013 13:30 | Čekmin | 0 : 3 | Jablanica | |||||
24.11
13:30
Bobište
Lemind Livnica
3
2
|
24.11.2013 13:30 | Bobište | 3 : 2 | Lemind Livnica | |||||
24.11
13:30
Vučje
Jedinstvo (B)
1
0
|
24.11.2013 13:30 | Vučje | 1 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
24.11
13:30
Gradac
Mladi Borac
0
2
|
24.11.2013 13:30 | Gradac | 0 : 2 | Mladi Borac | |||||
24.11
13:30
Umac
Zloćudovo
2
1
|
24.11.2013 13:30 | Umac | 2 : 1 | Zloćudovo |
24.11
13:00
Omladinac
Polet
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Omladinac | 0 : 3 | Polet | |||||
24.11
13:00
Pobeda
Jug Bogdan
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Pobeda | 2 : 0 | Jug Bogdan | |||||
24.11
13:00
Borac
Kosovac
4
0
|
24.11.2013 13:00 | Borac | 4 : 0 | Kosovac | |||||
24.11
13:00
Dunđerski
Trbunje
5
2
|
24.11.2013 13:00 | Dunđerski | 5 : 2 | Trbunje | |||||
24.11
13:00
Kosanica
Partizanski put
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Kosanica | 2 : 0 | Partizanski put | |||||
24.11
13:00
Svetlost
Jastrebac
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Svetlost | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
24.11
13:00
N.S. Tatko
Dobrič
0
3
|
24.11.2013 13:00 | N.S. Tatko | 0 : 3 | Dobrič |
24.11
13:00
Ternoci
OFK Alakince
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Ternoci | 2 : 1 | OFK Alakince | |||||
24.11
13:00
Levosoje
OFK Pavlovac
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Levosoje | 2 : 2 | OFK Pavlovac | |||||
24.11
13:00
Vranjska Banja
Besa 2005
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Vranjska Banja | 2 : 0 | Besa 2005 | |||||
24.11
13:00
Nebeski Anđeli
Morava
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Nebeski Anđeli | 3 : 0 | Morava |
24.11
13:00
Mladost (K)
BSK
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Mladost (K) | 1 : 0 | BSK | |||||
24.11
13:00
Bratstvo
Morava (R)
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Morava (R) | |||||
24.11
13:00
OFK Bratstvo
OFK Tekstilac
1
2
|
24.11.2013 13:00 | OFK Bratstvo | 1 : 2 | OFK Tekstilac | |||||
24.11
13:00
Budućnost
Napredak (D)
5
1
|
24.11.2013 13:00 | Budućnost | 5 : 1 | Napredak (D) | |||||
24.11
13:00
Vinorača
Jedinstvo
0
2
|
24.11.2013 13:00 | Vinorača | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.11
13:00
Kušiljevo
Sloga
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Kušiljevo | 2 : 1 | Sloga |
24.11
13:00
Krivelj
Sloga
3
3
|
24.11.2013 13:00 | Krivelj | 3 : 3 | Sloga | |||||
24.11
13:00
Blizna
Zlot
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Blizna | 1 : 0 | Zlot | |||||
24.11
13:00
Slatina
Rajac
4
0
|
24.11.2013 13:00 | Slatina | 4 : 0 | Rajac |
24.11
13:00
Mladost
Osnić
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Mladost | 0 : 3 | Osnić | |||||
24.11
13:00
Rudar (P)
Polet
7
2
|
24.11.2013 13:00 | Rudar (P) | 7 : 2 | Polet | |||||
24.11
13:00
OFK 019 Zaječar
OFK Knjaz
3
1
|
24.11.2013 13:00 | OFK 019 Zaječar | 3 : 1 | OFK Knjaz | |||||
24.11
13:00
Sloga
Trebič
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Sloga | 1 : 0 | Trebič |
24.11
13:30
Kolonija
Partizan (G)
9
4
|
24.11.2013 13:30 | Kolonija | 9 : 4 | Partizan (G) | |||||
24.11
13:30
Vojvodina
Budućnost (A)
4
4
|
24.11.2013 13:30 | Vojvodina | 4 : 4 | Budućnost (A) | |||||
24.11
13:30
Mladost (O)
Železničar
2
2
|
24.11.2013 13:30 | Mladost (O) | 2 : 2 | Železničar | |||||
24.11
13:30
Tempo
Vulturul
1
4
|
24.11.2013 13:30 | Tempo | 1 : 4 | Vulturul | |||||
24.11
13:30
Slavija
Sloga (BNS)
1
1
|
24.11.2013 13:30 | Slavija | 1 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
24.11
13:30
Polet
Crvena zvezda
0
1
|
24.11.2013 13:30 | Polet | 0 : 1 | Crvena zvezda |
24.11
13:00
Bajša
Jadran
1
4
|
24.11.2013 13:00 | Bajša | 1 : 4 | Jadran | |||||
24.11
13:00
Tavankut
Panonija IM Topola
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Tavankut | 0 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
24.11
13:00
Vinogradar
Proleter
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Proleter | |||||
24.11
13:00
Preporod
Olimpija (TS)
5
1
|
24.11.2013 13:00 | Preporod | 5 : 1 | Olimpija (TS) |
24.11
13:30
Mladost (BP)
Budućnost (G)
0
0
|
24.11.2013 13:30 | Mladost (BP) | 0 : 0 | Budućnost (G) | |||||
24.11
13:30
Sutjeska
ŽSK
1
2
|
24.11.2013 13:30 | Sutjeska | 1 : 2 | ŽSK | |||||
24.11
13:30
Jedinstvo
Kabel
0
2
|
24.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Kabel | |||||
24.11
13:30
Petrovaradin
Veternik
2
1
|
24.11.2013 13:30 | Petrovaradin | 2 : 1 | Veternik | |||||
24.11
13:30
Budućnost (M)
TSK
3
0
|
24.11.2013 13:30 | Budućnost (M) | 3 : 0 | TSK | |||||
24.11
13:30
Mladost (T)
Borac
3
1
|
24.11.2013 13:30 | Mladost (T) | 3 : 1 | Borac |
24.11
13:00
Vlaška
Pudarci
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Vlaška | 1 : 0 | Pudarci |
24.11
11:00
Polet (G)
Planinac
0
2
|
24.11.2013 11:00 | Polet (G) | 0 : 2 | Planinac | |||||
24.11
13:00
Vujan
Parmenac
1
2
|
24.11.2013 13:00 | Vujan | 1 : 2 | Parmenac | |||||
24.11
13:00
Budućnost
Kej
3
2
|
24.11.2013 13:00 | Budućnost | 3 : 2 | Kej | |||||
24.11
13:00
Čačak 94
Rakova
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Čačak 94 | 0 : 0 | Rakova | |||||
24.11
13:00
Morava
Lugovi
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Morava | 4 : 2 | Lugovi | |||||
24.11
13:00
Zadrugar
Strelac
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Strelac |
24.11
13:00
Botunje
Šumadija 1934
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Botunje | 2 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
24.11
13:00
Mladost Teferič
Mladost
0
1
|
24.11.2013 13:00 | Mladost Teferič | 0 : 1 | Mladost | |||||
24.11
13:00
Seljak
21. oktobar
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Seljak | 1 : 0 | 21. oktobar | |||||
24.11
13:00
Zastava
OFK Žeželj
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Zastava | 1 : 0 | OFK Žeželj | |||||
24.11
13:00
Kutlovo
Kremenac
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Kutlovo | 2 : 2 | Kremenac | |||||
24.11
13:00
Borac
Košutnjak
6
0
|
24.11.2013 13:00 | Borac | 6 : 0 | Košutnjak | |||||
24.11
13:00
Azbest
Sloga
0
2
|
24.11.2013 13:00 | Azbest | 0 : 2 | Sloga |
24.11
Omladinac
Jedinstvo
1
2
|
24.11.2013 | Omladinac | 1 : 2 | Jedinstvo |
24.11
13:00
Volujac
Trešnjevka
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Volujac | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
24.11
13:00
Galeb
Sloga Mat
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Galeb | 1 : 1 | Sloga Mat | |||||
24.11
13:00
Vlašić
Karađorđe
0
2
|
24.11.2013 13:00 | Vlašić | 0 : 2 | Karađorđe | |||||
24.11
13:00
Dumača
Mladost Zvezd
4
1
|
24.11.2013 13:00 | Dumača | 4 : 1 | Mladost Zvezd | |||||
24.11
13:00
Pričinović
Sloga Krnic
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Pričinović | 2 : 2 | Sloga Krnic | |||||
24.11
13:00
Dobrava
Radnički
1
2
|
24.11.2013 13:00 | Dobrava | 1 : 2 | Radnički | |||||
24.11
13:00
Mrovska
Borac
1
3
|
24.11.2013 13:00 | Mrovska | 1 : 3 | Borac |
24.11
13:00
Velika Reka
Jedinstvo
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Velika Reka | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.11
13:00
Bratstvo
Cerova
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Cerova | |||||
24.11
13:00
Mladost
Sloga LŠ
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Mladost | 2 : 0 | Sloga LŠ | |||||
24.11
13:00
Hajduk
Milan Orlić
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Hajduk | 1 : 0 | Milan Orlić | |||||
24.11
13:00
Studenac
TE Gučevo
5
4
|
24.11.2013 13:00 | Studenac | 5 : 4 | TE Gučevo | |||||
24.11
13:00
Cer
Sloga K
4
4
|
24.11.2013 13:00 | Cer | 4 : 4 | Sloga K | |||||
24.11
13:00
Borac K
Jadar 1961
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Borac K | 2 : 0 | Jadar 1961 | |||||
24.11
13:00
Stolice
Borac Lešnica
1
4
|
24.11.2013 13:00 | Stolice | 1 : 4 | Borac Lešnica |
24.11
13:00
Duško
Napredak BP
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Duško | 3 : 1 | Napredak BP | |||||
24.11
13:00
Sloga
Budućnost ZM
2
3
|
24.11.2013 13:00 | Sloga | 2 : 3 | Budućnost ZM | |||||
24.11
13:00
Sloboda
Napredak MB
2
3
|
24.11.2013 13:00 | Sloboda | 2 : 3 | Napredak MB | |||||
24.11
13:00
Premijer
Proleter
4
1
|
24.11.2013 13:00 | Premijer | 4 : 1 | Proleter | |||||
24.11
13:00
Budućnost PD
Milicionar
0
2
|
24.11.2013 13:00 | Budućnost PD | 0 : 2 | Milicionar | |||||
24.11
13:00
Partizan
Napredak RIB
7
2
|
24.11.2013 13:00 | Partizan | 7 : 2 | Napredak RIB | |||||
24.11
13:00
Torpedo
BMR Petlovača
2
4
|
24.11.2013 13:00 | Torpedo | 2 : 4 | BMR Petlovača |
24.11
13:00
Pobeda
Toplica
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Pobeda | 3 : 0 | Toplica | |||||
24.11
13:00
Doljevac 1971
Moravac (Č)
1
3
|
24.11.2013 13:00 | Doljevac 1971 | 1 : 3 | Moravac (Č) | |||||
24.11
13:00
Dušnik
Moravac (ZT)
2
4
|
24.11.2013 13:00 | Dušnik | 2 : 4 | Moravac (ZT) |
24.11
13:00
Napredak 2012
Polet (R)
6
0
|
24.11.2013 13:00 | Napredak 2012 | 6 : 0 | Polet (R) | |||||
24.11
13:00
Polet (V)
Tempo
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Polet (V) | 3 : 1 | Tempo | |||||
24.11
13:00
Feniks 2012
Vukašinovac
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Feniks 2012 | 3 : 1 | Vukašinovac | |||||
24.11
13:00
Jedinstvo
Gredetin
6
2
|
24.11.2013 13:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Gredetin | |||||
24.11
13:00
Ratar
Sloga (K)
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Ratar | 0 : 3 | Sloga (K) |
24.11
13:30
Polet
Vidrovac
1
0
|
24.11.2013 13:30 | Polet | 1 : 0 | Vidrovac | |||||
24.11
13:30
Čubra
OFK Tamnič
2
1
|
24.11.2013 13:30 | Čubra | 2 : 1 | OFK Tamnič | |||||
24.11
13:30
Slatina
Malajnica
7
0
|
24.11.2013 13:30 | Slatina | 7 : 0 | Malajnica | |||||
24.11
13:30
Deli Jovan
Rečka
5
1
|
24.11.2013 13:30 | Deli Jovan | 5 : 1 | Rečka | |||||
24.11
13:30
Smedovac
Urovica
0
2
|
24.11.2013 13:30 | Smedovac | 0 : 2 | Urovica | |||||
24.11
13:30
Kovilovo
Srbovo
1
3
|
24.11.2013 13:30 | Kovilovo | 1 : 3 | Srbovo | |||||
24.11
11:00
Miloševo
Ratar
6
2
|
24.11.2013 11:00 | Miloševo | 6 : 2 | Ratar |
24.11
13:30
Šljivar
Vratarnica
2
2
|
24.11.2013 13:30 | Šljivar | 2 : 2 | Vratarnica |
24.11
13:30
Hajduk
Karaš (J)
0
4
|
24.11.2013 13:30 | Hajduk | 0 : 4 | Karaš (J) | |||||
24.11
13:30
Hajdučica
Karaš (K)
5
0
|
24.11.2013 13:30 | Hajdučica | 5 : 0 | Karaš (K) | |||||
24.11
13:30
Ševac
Partizan (U)
1
2
|
24.11.2013 13:30 | Ševac | 1 : 2 | Partizan (U) | |||||
24.11
13:30
Partizan (K)
Ratar
4
0
|
24.11.2013 13:30 | Partizan (K) | 4 : 0 | Ratar | |||||
24.11
13:30
Potporanj
Vinogradar
2
1
|
24.11.2013 13:30 | Potporanj | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
24.11
13:30
Borac (VG)
Borac (VS)
1
2
|
24.11.2013 13:30 | Borac (VG) | 1 : 2 | Borac (VS) | |||||
24.11
13:30
Vladimirovac
Dunav
1
6
|
24.11.2013 13:30 | Vladimirovac | 1 : 6 | Dunav | |||||
24.11
13:30
Dobrica
Jedinstvo
4
0
|
24.11.2013 13:30 | Dobrica | 4 : 0 | Jedinstvo |
24.11
13:00
Graničar
Obilić
2
4
|
24.11.2013 13:00 | Graničar | 2 : 4 | Obilić | |||||
24.11
13:00
Tisa (P)
Potisje
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Tisa (P) | 2 : 2 | Potisje | |||||
24.11
13:00
Sloga
Slavija
6
0
|
24.11.2013 13:00 | Sloga | 6 : 0 | Slavija | |||||
24.11
13:00
Jedinstvo (SK)
Tromedja
1
0
|
24.11.2013 13:00 | Jedinstvo (SK) | 1 : 0 | Tromedja |
24.11
13:00
Omladinac
Šajkaš 1908
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Omladinac | 0 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
24.11
13:00
Vinogradar
Sremac Beomal
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Sremac Beomal | |||||
24.11
13:00
Proleter
Fruškogorski partizan
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Proleter | 2 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
24.11
13:00
Fruškogorac
Čenej
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Fruškogorac | 4 : 2 | Čenej | |||||
24.11
13:00
Sirig
Tatra
1
2
|
24.11.2013 13:00 | Sirig | 1 : 2 | Tatra | |||||
24.11
13:00
Susek
Dinamo
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Susek | 2 : 0 | Dinamo |
24.11
13:30
Jedinstvo (Gosp.)
Jedinstvo (B.P.S.)
3
2
|
24.11.2013 13:30 | Jedinstvo (Gosp.) | 3 : 2 | Jedinstvo (B.P.S.) | |||||
24.11
13:30
Proleter (R.S.)
Bačka (Đurđ.)
2
1
|
24.11.2013 13:30 | Proleter (R.S.) | 2 : 1 | Bačka (Đurđ.) | |||||
24.11
13:30
Hajduk (Gard.)
Bečej 1918
0
4
|
24.11.2013 13:30 | Hajduk (Gard.) | 0 : 4 | Bečej 1918 | |||||
24.11
13:30
Obilić (Zmajevo)
Napredak (Nadalj)
4
1
|
24.11.2013 13:30 | Obilić (Zmajevo) | 4 : 1 | Napredak (Nadalj) | |||||
24.11
13:30
Titel
Hajduk (Čurug)
0
2
|
24.11.2013 13:30 | Titel | 0 : 2 | Hajduk (Čurug) | |||||
24.11
13:30
Mladost Radost (Srbob)
Iskra (Kucura)
8
0
|
24.11.2013 13:30 | Mladost Radost (Srbob) | 8 : 0 | Iskra (Kucura) | |||||
24.11
13:30
Miletić (Mošorin)
Budućnost (S.S.)
1
1
|
24.11.2013 13:30 | Miletić (Mošorin) | 1 : 1 | Budućnost (S.S.) | |||||
24.11
13:30
Sloga (Lok)
Obilić (Vilovo)
0
3
|
24.11.2013 13:30 | Sloga (Lok) | 0 : 3 | Obilić (Vilovo) |
24.11
13:00
Srednjevo
Carevac
1
4
|
24.11.2013 13:00 | Srednjevo | 1 : 4 | Carevac | |||||
24.11
13:00
Ram
Barič
4
1
|
24.11.2013 13:00 | Ram | 4 : 1 | Barič | |||||
24.11
13:00
Usije
OFK Vinci
1
3
|
24.11.2013 13:00 | Usije | 1 : 3 | OFK Vinci | |||||
24.11
13:00
Električar
Mrčkovac
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Električar | 3 : 0 | Mrčkovac | |||||
24.11
13:00
Kumane
Graničar 2013
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Kumane | 0 : 3 | Graničar 2013 | |||||
24.11
13:00
Radnički
Polet
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Radnički | 2 : 0 | Polet | |||||
24.11
13:00
Pek
OFK Braničevo
0
3
|
24.11.2013 13:00 | Pek | 0 : 3 | OFK Braničevo | |||||
24.11
13:00
Žika Marković Uča
Desine
11
0
|
24.11.2013 13:00 | Žika Marković Uča | 11 : 0 | Desine |
24.11
13:00
Proleter
Sopot
2
2
|
24.11.2013 13:00 | Proleter | 2 : 2 | Sopot | |||||
24.11
13:00
Dunavac
Sloga (L)
3
2
|
24.11.2013 13:00 | Dunavac | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
24.11
13:00
Napredak 1947
Pobeda
0
2
|
24.11.2013 13:00 | Napredak 1947 | 0 : 2 | Pobeda | |||||
24.11
13:00
Dunav
Zemljoradnik
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Dunav | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
24.11
13:00
Stig 1955
Dizel
0
2
|
24.11.2013 13:00 | Stig 1955 | 0 : 2 | Dizel | |||||
24.11
13:00
Metalac
Mip Majdan
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Metalac | 2 : 0 | Mip Majdan | |||||
24.11
13:00
Napredak 1934
Sloga 1936
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Napredak 1934 | 1 : 1 | Sloga 1936 |
24.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Petrovac 74
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 0 : 0 | Petrovac 74 | |||||
24.11
13:00
Mladost 2013
Dragojevac
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Mladost 2013 | 3 : 0 | Dragojevac |
24.11
13:00
Jadar 2013
Paune
4
0
|
24.11.2013 13:00 | Jadar 2013 | 4 : 0 | Paune | |||||
24.11
13:00
Rakac Stave
Borac
5
0
|
24.11.2013 13:00 | Rakac Stave | 5 : 0 | Borac | |||||
24.11
13:00
Mladost
OFK Povlen
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Mladost | 4 : 2 | OFK Povlen | |||||
24.11
13:00
Zadrugar
Dupljaj
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Dupljaj | |||||
24.11
13:00
Kotešica
Mladi radnik
1
1
|
24.11.2013 13:00 | Kotešica | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
24.11
13:00
Lukavac
Zabari
5
1
|
24.11.2013 13:00 | Lukavac | 5 : 1 | Zabari |
24.11
13:00
Polet
Mladost (GM)
3
0
|
24.11.2013 13:00 | Polet | 3 : 0 | Mladost (GM) | |||||
24.11
13:00
Jedinstvo
Vihor
4
2
|
24.11.2013 13:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Vihor | |||||
24.11
13:00
Omladinac
Sloboda
0
1
|
24.11.2013 13:00 | Omladinac | 0 : 1 | Sloboda | |||||
24.11
13:00
Moravac
ISK Izvor
2
1
|
24.11.2013 13:00 | Moravac | 2 : 1 | ISK Izvor | |||||
24.11
13:00
Heroj
Budućnost (L)
3
2
|
24.11.2013 13:00 | Heroj | 3 : 2 | Budućnost (L) | |||||
24.11
13:00
Mladost (R)
OFK Borac
4
4
|
24.11.2013 13:00 | Mladost (R) | 4 : 4 | OFK Borac |
24.11
12:30
FK Stari Trstenik
Sloboda 1948
3
0
|
24.11.2013 12:30 | FK Stari Trstenik | 3 : 0 | Sloboda 1948 | |||||
24.11
12:30
Polet 57
Jugovići
3
0
|
24.11.2013 12:30 | Polet 57 | 3 : 0 | Jugovići | |||||
24.11
12:30
Borjak 2013
Stragari
0
0
|
24.11.2013 12:30 | Borjak 2013 | 0 : 0 | Stragari |
24.11
15:00
Duboko
Pobeda
4
0
|
24.11.2013 15:00 | Duboko | 4 : 0 | Pobeda |
24.11
13:00
Voždovac
Partizan
0
1
|
24.11.2013 13:00 | Voždovac | 0 : 1 | Partizan |
24.11
12:30
BSK Borča
Vojvodina
3
2
|
24.11.2013 12:30 | BSK Borča | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
24.11
13:30
Crvena zvezda
Radnički (P)
5
2
|
24.11.2013 13:30 | Crvena zvezda | 5 : 2 | Radnički (P) | |||||
24.11
13:00
Napredak
Sloboda Piont
0
0
|
24.11.2013 13:00 | Napredak | 0 : 0 | Sloboda Piont | |||||
24.11
10:00
Partizan
Rad
2
4
|
24.11.2013 10:00 | Partizan | 2 : 4 | Rad | |||||
24.11
11:00
Borac
Radnički 1923
0
1
|
24.11.2013 11:00 | Borac | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
24.11
11:00
Sloga (K)
Novi Pazar
2
0
|
24.11.2013 11:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
24.11
11:00
Brodarac
ČSK Pivara
2
0
|
24.11.2013 11:00 | Brodarac | 2 : 0 | ČSK Pivara |
24.11
10:00
Spartak
Proleter 2006
2
1
|
24.11.2013 10:00 | Spartak | 2 : 1 | Proleter 2006 |
24.11
13:00
Radnik
Car Konstantin
4
3
|
24.11.2013 13:00 | Radnik | 4 : 3 | Car Konstantin | |||||
24.11
11:00
Timok
Svrljig
3
1
|
24.11.2013 11:00 | Timok | 3 : 1 | Svrljig |
24.11
10:00
Balkan
Voždovac
0
0
|
24.11.2013 10:00 | Balkan | 0 : 0 | Voždovac | |||||
24.11
14:00
Lokomotiva
Palilulac
2
0
|
24.11.2013 14:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Palilulac | |||||
24.11
10:00
Radnički (NB)
Zemun
2
2
|
24.11.2013 10:00 | Radnički (NB) | 2 : 2 | Zemun | |||||
24.11
13:00
Grafičar
Internacional
0
1
|
24.11.2013 13:00 | Grafičar | 0 : 1 | Internacional |
24.11
12:00
Teleoptik
Vojvodina
1
0
|
24.11.2013 12:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
24.11
12:00
Crvena zvezda
Sloga (L)
6
1
|
24.11.2013 12:00 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Sloga (L) | |||||
24.11
14:00
Čukarički
Spartak
2
0
|
24.11.2013 14:00 | Čukarički | 2 : 0 | Spartak | |||||
24.11
13:00
Sloboda Point
Napredak
2
0
|
24.11.2013 13:00 | Sloboda Point | 2 : 0 | Napredak |
24.11
12:00
Vršac
Inđija
2
2
|
24.11.2013 12:00 | Vršac | 2 : 2 | Inđija |
24.11
Trepča
Rudar
0
3
|
24.11.2013 | Trepča | 0 : 3 | Rudar |
24.11
13:00
AS
Nacional
3
2
|
24.11.2013 13:00 | AS | 3 : 2 | Nacional | |||||
24.11
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
0
0
|
24.11.2013 10:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | OFK Beograd |
24.11
11:00
OFK Nacional
Kosmet
1
0
|
24.11.2013 11:00 | OFK Nacional | 1 : 0 | Kosmet | |||||
24.11
Trepča
Rudar (KM)
2
1
|
24.11.2013 | Trepča | 2 : 1 | Rudar (KM) |
24.11
20:00
Zdravlje Leskovac
Dimitrovgrad
83
58
|
24.11.2013 20:00 | Zdravlje Leskovac | 83 : 58 | Dimitrovgrad |
24.11
17:00
Nova Pazova
Mladost Teletehnika
71
102
|
24.11.2013 17:00 | Nova Pazova | 71 : 102 | Mladost Teletehnika | |||||
24.11
19:00
Ruma
Hajduk
91
92
|
24.11.2013 19:00 | Ruma | 91 : 92 | Hajduk |
24.11
18:30
Mladost 2009
Slodes
54
81
|
24.11.2013 18:30 | Mladost 2009 | 54 : 81 | Slodes | |||||
24.11
14:15
Bask
BKK Radnički
49
66
|
24.11.2013 14:15 | Bask | 49 : 66 | BKK Radnički |
24.11
19:00
Široki Primorka
Krka
63
68
|
24.11.2013 19:00 | Široki Primorka | 63 : 68 | Krka | |||||
24.11
19:00
Radnički
Partizan mts
66
92
|
24.11.2013 19:00 | Radnički | 66 : 92 | Partizan mts | |||||
24.11
17:00
Szolnoki Olaj
Budućnost VOLI
75
84
|
24.11.2013 17:00 | Szolnoki Olaj | 75 : 84 | Budućnost VOLI |
24.11
18:00
Vršac
Metalac
80
84
|
24.11.2013 18:00 | Vršac | 80 : 84 | Metalac |
24.11
16:30
Šabac
Spartak
82
74
|
24.11.2013 16:30 | Šabac | 82 : 74 | Spartak |
24.11
13:00
Paraćin
Topličanin 2012
101
44
|
24.11.2013 13:00 | Paraćin | 101 : 44 | Topličanin 2012 | |||||
24.11
16:00
Gimnazijalac Partizan
Actavis academy
20
0
|
24.11.2013 16:00 | Gimnazijalac Partizan | 20 : 0 | Actavis academy |
24.11
18:00
Beočin
Kovin
63
68
|
24.11.2013 18:00 | Beočin | 63 : 68 | Kovin | |||||
24.11
17:00
Velika Kikinda
Proleter (NS)
42
59
|
24.11.2013 17:00 | Velika Kikinda | 42 : 59 | Proleter (NS) |
24.11
17:00
Metalac Takovo
Lučani
3
0
|
24.11.2013 17:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Lučani |
24.11
Desetka
Pirot
3
0
|
24.11.2013 | Desetka | 3 : 0 | Pirot | |||||
24.11
Jagodina
Hajduk Veljko
3
1
|
24.11.2013 | Jagodina | 3 : 1 | Hajduk Veljko |
24.11
13:45
Roda
Rudar
3
2
|
24.11.2013 13:45 | Roda | 3 : 2 | Rudar |
24.11
13:30
Dubočica
Junior
3
0
|
24.11.2013 13:30 | Dubočica | 3 : 0 | Junior | |||||
24.11
Topličanin 2
Toplički Vitezovi
0
3
|
24.11.2013 | Topličanin 2 | 0 : 3 | Toplički Vitezovi |
24.11
Leskovac 98
Hajduk Veljko
3
0
|
24.11.2013 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
24.11
12:45
Borac 2
Tara
0
3
|
24.11.2013 12:45 | Borac 2 | 0 : 3 | Tara | |||||
24.11
13:00
Sloga
Forma
3
1
|
24.11.2013 13:00 | Sloga | 3 : 1 | Forma | |||||
24.11
13:00
Libero ČA 2
Stars
1
3
|
24.11.2013 13:00 | Libero ČA 2 | 1 : 3 | Stars |
24.11
10:00
Bor II
Ozren
3
0
|
24.11.2013 10:00 | Bor II | 3 : 0 | Ozren | |||||
24.11
14:00
ŽOK 030
Zaječar
0
3
|
24.11.2013 14:00 | ŽOK 030 | 0 : 3 | Zaječar | |||||
24.11
16:30
Đerdap
Poreč
3
0
|
24.11.2013 16:30 | Đerdap | 3 : 0 | Poreč |
24.11
18:30
Pirot
Naissus 97
3
0
|
24.11.2013 18:30 | Pirot | 3 : 0 | Naissus 97 | |||||
24.11
20:30
Aleksinac
Desetka
0
3
|
24.11.2013 20:30 | Aleksinac | 0 : 3 | Desetka |
24.11
19:00
Varadin
Radnički Beograd
0
3
|
24.11.2013 19:00 | Varadin | 0 : 3 | Radnički Beograd | |||||
24.11
19:00
Radnički (K)
Zrenjanin 023
3
2
|
24.11.2013 19:00 | Radnički (K) | 3 : 2 | Zrenjanin 023 |
24.11
19:00
ŽSK
Lavovi BP
29
26
|
24.11.2013 19:00 | ŽSK | 29 : 26 | Lavovi BP | |||||
24.11
19:00
Crvena Zvezda
Crvenka
31
22
|
24.11.2013 19:00 | Crvena Zvezda | 31 : 22 | Crvenka | |||||
24.11
18:00
Titel Džon Dir
Jedinstvo
31
21
|
24.11.2013 18:00 | Titel Džon Dir | 31 : 21 | Jedinstvo |
24.11
17:30
Požarevac
Loznica
24
23
|
24.11.2013 17:30 | Požarevac | 24 : 23 | Loznica | |||||
24.11
16:30
Sindjelić
Sportski Centar Voždovac 2012
26
26
|
24.11.2013 16:30 | Sindjelić | 26 : 26 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
24.11
18:00
Metalac
Smederevo
30
25
|
24.11.2013 18:00 | Metalac | 30 : 25 | Smederevo |
24.11
12:30
Radnički 2
Trepča
33
25
|
24.11.2013 12:30 | Radnički 2 | 33 : 25 | Trepča | |||||
24.11
18:00
Mladost
Zlatar
31
27
|
24.11.2013 18:00 | Mladost | 31 : 27 | Zlatar | |||||
24.11
19:00
Mokra Gora
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
44
29
|
24.11.2013 19:00 | Mokra Gora | 44 : 29 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | |||||
24.11
19:00
Novi Pazar
Priboj
20
22
|
24.11.2013 19:00 | Novi Pazar | 20 : 22 | Priboj |
24.11
14:00
Goč Merkur
Sloga
35
22
|
24.11.2013 14:00 | Goč Merkur | 35 : 22 | Sloga | |||||
24.11
15:30
Šamot 65 -2
Lokomotiva
29
39
|
24.11.2013 15:30 | Šamot 65 -2 | 29 : 39 | Lokomotiva |
24.11
20:00
Jedinstvo
Sivac 69
35
27
|
24.11.2013 20:00 | Jedinstvo | 35 : 27 | Sivac 69 | |||||
24.11
19:15
Jabuka
Srem Sm
29
26
|
24.11.2013 19:15 | Jabuka | 29 : 26 | Srem Sm |
24.11
14:00
Užice
Sjenica
29
34
|
24.11.2013 14:00 | Užice | 29 : 34 | Sjenica |
24.11
19:00
Omladinac (I)
Crepaja
28
20
|
24.11.2013 19:00 | Omladinac (I) | 28 : 20 | Crepaja |
24.11
Naisa 3
Dubočica
24
11
|
24.11.2013 | Naisa 3 | 24 : 11 | Dubočica | |||||
24.11
Radan
Žitorađa
33
20
|
24.11.2013 | Radan | 33 : 20 | Žitorađa | |||||
24.11
Jagodina 2
Aleksinac
26
19
|
24.11.2013 | Jagodina 2 | 26 : 19 | Aleksinac | |||||
24.11
Niška Banja
Morava Han
26
21
|
24.11.2013 | Niška Banja | 26 : 21 | Morava Han | |||||
24.11
Knjaževac 2
Rtanj
23
25
|
24.11.2013 | Knjaževac 2 | 23 : 25 | Rtanj |
24.11
17:00
Dorćol
Singidunum
6
8
|
24.11.2013 17:00 | Dorćol | 6 : 8 | Singidunum | |||||
24.11
21:45
Valis 93
TENT
12
14
|
24.11.2013 21:45 | Valis 93 | 12 : 14 | TENT | |||||
24.11
16:00
Taš
Šabac
15
8
|
24.11.2013 16:00 | Taš | 15 : 8 | Šabac |
24.11
19:00
Kraljevićevo
Kikinda
3
2
|
24.11.2013 19:00 | Kraljevićevo | 3 : 2 | Kikinda | |||||
24.11
20:30
Forum
Hajduk
5
1
|
24.11.2013 20:30 | Forum | 5 : 1 | Hajduk |
24.11
21:00
Sremski Vitezovi
Kepa 9
6
6
|
24.11.2013 21:00 | Sremski Vitezovi | 6 : 6 | Kepa 9 | |||||
24.11
18:00
Šampion
Srbobran
2
4
|
24.11.2013 18:00 | Šampion | 2 : 4 | Srbobran | |||||
24.11
19:00
KMF Sombor
Bačka
7
7
|
24.11.2013 19:00 | KMF Sombor | 7 : 7 | Bačka |
24.11
19:30
Bečej
SAS
7
5
|
24.11.2013 19:30 | Bečej | 7 : 5 | SAS | |||||
24.11
18:00
Vranje
Kalča
2
3
|
24.11.2013 18:00 | Vranje | 2 : 3 | Kalča | |||||
24.11
20:00
VIK Naisus
Novi Pazar
2
2
|
24.11.2013 20:00 | VIK Naisus | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
24.11
18:00
Kopernikus
Kolubara
6
3
|
24.11.2013 18:00 | Kopernikus | 6 : 3 | Kolubara |