30.11
13:00
Naša krila 1936
Mladost (B)
2
1
|
30.11.2013 13:00 | Naša krila 1936 | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
30.11
13:00
Malošište
Radnički 1924 (K)
0
1
|
30.11.2013 13:00 | Malošište | 0 : 1 | Radnički 1924 (K) | |||||
30.11
13:00
Borac (A)
Rad
5
3
|
30.11.2013 13:00 | Borac (A) | 5 : 3 | Rad | |||||
30.11
13:00
Moravica
Palilula
7
3
|
30.11.2013 13:00 | Moravica | 7 : 3 | Palilula |
30.11
13:00
Dečić
Grbalj
3
0
|
30.11.2013 13:00 | Dečić | 3 : 0 | Grbalj | |||||
30.11
13:00
OFK Petrovac
Rudar
0
0
|
30.11.2013 13:00 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Rudar | |||||
30.11
13:00
Mornar
Zeta
4
0
|
30.11.2013 13:00 | Mornar | 4 : 0 | Zeta | |||||
30.11
13:00
Mogren
Lovćen
2
3
|
30.11.2013 13:00 | Mogren | 2 : 3 | Lovćen | |||||
30.11
13:00
Mladost
Čelik
0
1
|
30.11.2013 13:00 | Mladost | 0 : 1 | Čelik |
30.11
Željezničar
Borac
1
0
|
30.11.2013 | Željezničar | 1 : 0 | Borac | |||||
30.11
Vitez
Radnik
3
0
|
30.11.2013 | Vitez | 3 : 0 | Radnik | |||||
30.11
Travnik
Zrinjski
1
1
|
30.11.2013 | Travnik | 1 : 1 | Zrinjski | |||||
30.11
Zvijezda
Slavija
0
0
|
30.11.2013 | Zvijezda | 0 : 0 | Slavija | |||||
30.11
Rudar
Široki Brijeg
0
0
|
30.11.2013 | Rudar | 0 : 0 | Široki Brijeg | |||||
30.11
Sarajevo
Leotar
3
0
|
30.11.2013 | Sarajevo | 3 : 0 | Leotar | |||||
30.11
Velež
Čelik
0
2
|
30.11.2013 | Velež | 0 : 2 | Čelik |
30.11
13:00
Radnički 1923
Novi Pazar
2
0
|
30.11.2013 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
30.11
15:00
Radnički (N)
Čukarički
1
0
|
30.11.2013 15:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Čukarički | |||||
30.11
15:00
Partizan
Spartak
2
0
|
30.11.2013 15:00 | Partizan | 2 : 0 | Spartak | |||||
30.11
16:30
Sloboda Point
Donji Srem
0
1
|
30.11.2013 16:30 | Sloboda Point | 0 : 1 | Donji Srem | |||||
30.11
13:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
2
|
30.11.2013 13:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
30.11
16:30
Vojvodina
Napredak
3
1
|
30.11.2013 16:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Napredak | |||||
30.11
13:00
Javor Matis
Jagodina
0
1
|
30.11.2013 13:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Jagodina |
30.11
13:00
Metalac (GM)
Dolina
0
0
|
30.11.2013 13:00 | Metalac (GM) | 0 : 0 | Dolina |
30.11
11:00
Jagodina
Sloga (K)
5
0
|
30.11.2013 11:00 | Jagodina | 5 : 0 | Sloga (K) |
30.11
11:00
Palilulac
Jedinstvo (P)
5
0
|
30.11.2013 11:00 | Palilulac | 5 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
30.11
11:00
Car Konstantin
Moravac Orion
2
2
|
30.11.2013 11:00 | Car Konstantin | 2 : 2 | Moravac Orion | |||||
30.11
11:00
Radan
Radnik
2
1
|
30.11.2013 11:00 | Radan | 2 : 1 | Radnik | |||||
30.11
11:00
Vlasina
Radnički (N)
0
4
|
30.11.2013 11:00 | Vlasina | 0 : 4 | Radnički (N) |
30.11
16:30
Čukarički
OFK Beograd
0
1
|
30.11.2013 16:30 | Čukarički | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
30.11
13:30
Jagodina
Sloboda Point
2
0
|
30.11.2013 13:30 | Jagodina | 2 : 0 | Sloboda Point |
30.11
13:00
Čukarički
Crvena zvezda
3
1
|
30.11.2013 13:00 | Čukarički | 3 : 1 | Crvena zvezda |
30.11
Pazar Juniors
Kosmet
4
0
|
30.11.2013 | Pazar Juniors | 4 : 0 | Kosmet |
30.11
17:00
Sloga (D)
Novi Pazar
76
75
|
30.11.2013 17:00 | Sloga (D) | 76 : 75 | Novi Pazar | |||||
30.11
18:00
Prva Petoletka
Polet
82
61
|
30.11.2013 18:00 | Prva Petoletka | 82 : 61 | Polet | |||||
30.11
19:00
Mileševac
Zlatibor
88
87
|
30.11.2013 19:00 | Mileševac | 88 : 87 | Zlatibor | |||||
30.11
19:00
Svilajnac
Sloga (P)
81
65
|
30.11.2013 19:00 | Svilajnac | 81 : 65 | Sloga (P) |
30.11
20:00
Knjaževac
Radnik
103
88
|
30.11.2013 20:00 | Knjaževac | 103 : 88 | Radnik | |||||
30.11
19:00
Bor RTB
Zdravlje Leskovac
88
78
|
30.11.2013 19:00 | Bor RTB | 88 : 78 | Zdravlje Leskovac |
30.11
19:00
Hajduk
Stara Pazova
64
63
|
30.11.2013 19:00 | Hajduk | 64 : 63 | Stara Pazova | |||||
30.11
19:00
Jedinstvo
Velika Kikinda
83
68
|
30.11.2013 19:00 | Jedinstvo | 83 : 68 | Velika Kikinda | |||||
30.11
19:00
Odžaci
Vrbas
72
100
|
30.11.2013 19:00 | Odžaci | 72 : 100 | Vrbas | |||||
30.11
16:00
Mladost Teletehnika
Srem
52
68
|
30.11.2013 16:00 | Mladost Teletehnika | 52 : 68 | Srem | |||||
30.11
20:00
Sveti Đorđe
Nova Pazova
97
62
|
30.11.2013 20:00 | Sveti Đorđe | 97 : 62 | Nova Pazova |
30.11
18:00
Žarkovo
Mladost 2009
88
78
|
30.11.2013 18:00 | Žarkovo | 88 : 78 | Mladost 2009 | |||||
30.11
19:30
Viva Basket
Zvezdara
82
57
|
30.11.2013 19:30 | Viva Basket | 82 : 57 | Zvezdara | |||||
30.11
13:30
BKK Radnički
Torlak
88
85
|
30.11.2013 13:30 | BKK Radnički | 88 : 85 | Torlak |
30.11
13:30
M015
Ivanjica
84
72
|
30.11.2013 13:30 | M015 | 84 : 72 | Ivanjica | |||||
30.11
19:00
Vladimirci
Užice
76
52
|
30.11.2013 19:00 | Vladimirci | 76 : 52 | Užice |
30.11
18:00
Đerdap
Radan
63
71
|
30.11.2013 18:00 | Đerdap | 63 : 71 | Radan | |||||
30.11
14:00
Negotin
BSK Junior
62
36
|
30.11.2013 14:00 | Negotin | 62 : 36 | BSK Junior | |||||
30.11
19:00
Mladost Vesna
Hisar
84
73
|
30.11.2013 19:00 | Mladost Vesna | 84 : 73 | Hisar |
30.11
Goč
Mladost
0
20
|
30.11.2013 | Goč | 0 : 20 | Mladost | |||||
30.11
18:30
Požarevac
Ušće
69
78
|
30.11.2013 18:30 | Požarevac | 69 : 78 | Ušće | |||||
30.11
17:30
Stragari
Trepča
83
86
|
30.11.2013 17:30 | Stragari | 83 : 86 | Trepča | |||||
30.11
17:00
Paraćin
Starinski
77
59
|
30.11.2013 17:00 | Paraćin | 77 : 59 | Starinski |
30.11
14:30
Mladost Veternik
Budućnost
72
75
|
30.11.2013 14:30 | Mladost Veternik | 72 : 75 | Budućnost | |||||
30.11
12:30
Kadet
Vojvodina NM
87
84
|
30.11.2013 12:30 | Kadet | 87 : 84 | Vojvodina NM | |||||
30.11
20:30
Crvenka
Sloboda NS
88
74
|
30.11.2013 20:30 | Crvenka | 88 : 74 | Sloboda NS | |||||
30.11
20:00
Apatin
Feniks
0
20
|
30.11.2013 20:00 | Apatin | 0 : 20 | Feniks | |||||
30.11
19:30
Selekta
Futog Tehnomer
70
79
|
30.11.2013 19:30 | Selekta | 70 : 79 | Futog Tehnomer |
30.11
19:00
Omladinac
Kris Kros
80
70
|
30.11.2013 19:00 | Omladinac | 80 : 70 | Kris Kros | |||||
30.11
18:00
Jadran
BNS
62
81
|
30.11.2013 18:00 | Jadran | 62 : 81 | BNS |
30.11
19:00
Cedevita
Szolnoki Olaj
98
87
|
30.11.2013 19:00 | Cedevita | 98 : 87 | Szolnoki Olaj | |||||
30.11
19:00
Krka
Crvena zvezda Telekom
69
78
|
30.11.2013 19:00 | Krka | 69 : 78 | Crvena zvezda Telekom | |||||
30.11
19:00
Zadar
Široki Primorka
77
69
|
30.11.2013 19:00 | Zadar | 77 : 69 | Široki Primorka | |||||
30.11
17:00
MZT Skopje Aerodrom
Cibona
88
93
|
30.11.2013 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 88 : 93 | Cibona |
30.11
19:00
Sloboda
FMP
82
94
|
30.11.2013 19:00 | Sloboda | 82 : 94 | FMP | |||||
30.11
19:30
Sloga
OKK Beograd
81
83
|
30.11.2013 19:30 | Sloga | 81 : 83 | OKK Beograd | |||||
30.11
19:00
Borac
Napredak Rubin
76
71
|
30.11.2013 19:00 | Borac | 76 : 71 | Napredak Rubin | |||||
30.11
19:00
Konstantin
Meridiana
77
75
|
30.11.2013 19:00 | Konstantin | 77 : 75 | Meridiana | |||||
30.11
19:30
Metalac
Tamiš
69
65
|
30.11.2013 19:30 | Metalac | 69 : 65 | Tamiš | |||||
30.11
18:00
Crnokosa
Vršac
88
85
|
30.11.2013 18:00 | Crnokosa | 88 : 85 | Vršac |
30.11
19:00
Napredak Maksi Ko
Pirot
73
66
|
30.11.2013 19:00 | Napredak Maksi Ko | 73 : 66 | Pirot | |||||
30.11
20:00
Vojvodina
Jagodina
67
68
|
30.11.2013 20:00 | Vojvodina | 67 : 68 | Jagodina | |||||
30.11
15:00
Radnički
Šabac
83
75
|
30.11.2013 15:00 | Radnički | 83 : 75 | Šabac | |||||
30.11
17:00
Kolubara LA 2003
Mladost (Č)
95
73
|
30.11.2013 17:00 | Kolubara LA 2003 | 95 : 73 | Mladost (Č) |
30.11
19:00
Čelarevo
Velika Kikinda
73
71
|
30.11.2013 19:00 | Čelarevo | 73 : 71 | Velika Kikinda | |||||
30.11
17:00
Topolčanka
Beočin
43
66
|
30.11.2013 17:00 | Topolčanka | 43 : 66 | Beočin |
30.11
15:00
Karaburma
Play Off
20
0
|
30.11.2013 15:00 | Karaburma | 20 : 0 | Play Off | |||||
30.11
14:30
Time Out
Loznica
77
17
|
30.11.2013 14:30 | Time Out | 77 : 17 | Loznica |
30.11
19:00
Jagodina 2001
Radnički
78
81
|
30.11.2013 19:00 | Jagodina 2001 | 78 : 81 | Radnički | |||||
30.11
18:00
Vojvodina Nis Gas
Partizan
71
88
|
30.11.2013 18:00 | Vojvodina Nis Gas | 71 : 88 | Partizan | |||||
30.11
19:00
Vrbas Medela
Radivoj Korać
71
78
|
30.11.2013 19:00 | Vrbas Medela | 71 : 78 | Radivoj Korać |
30.11
17:00
Lučani
Užice
3
2
|
30.11.2013 17:00 | Lučani | 3 : 2 | Užice | |||||
30.11
16:00
Tara
Partizan
1
3
|
30.11.2013 16:00 | Tara | 1 : 3 | Partizan |
30.11
19:00
Hajduk Veljko
Mladost
3
1
|
30.11.2013 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Mladost | |||||
30.11
18:00
Niš
Jagodina
3
0
|
30.11.2013 18:00 | Niš | 3 : 0 | Jagodina | |||||
30.11
17:00
Topličanin
Milenijum
3
2
|
30.11.2013 17:00 | Topličanin | 3 : 2 | Milenijum |
30.11
19:00
Hercegovina
Novi Sad
0
3
|
30.11.2013 19:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
30.11
17:30
Srem Iton
Futog
3
1
|
30.11.2013 17:30 | Srem Iton | 3 : 1 | Futog | |||||
30.11
17:00
Sloven
Stražilovo
3
1
|
30.11.2013 17:00 | Sloven | 3 : 1 | Stražilovo | |||||
30.11
17:00
Bavanište
Proleter
3
0
|
30.11.2013 17:00 | Bavanište | 3 : 0 | Proleter |
30.11
15:30
Obrenovac
Roda
1
3
|
30.11.2013 15:30 | Obrenovac | 1 : 3 | Roda | |||||
30.11
19:00
Obilić
Radnički 2
1
3
|
30.11.2013 19:00 | Obilić | 1 : 3 | Radnički 2 | |||||
30.11
19:00
Jedinstvo
VA 014
0
3
|
30.11.2013 19:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | VA 014 | |||||
30.11
16:00
Rudar
Šumadija
2
3
|
30.11.2013 16:00 | Rudar | 2 : 3 | Šumadija |
30.11
20:00
Jedinstvo (MZ)
BMR Petlovača 1947
3
2
|
30.11.2013 20:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 2 | BMR Petlovača 1947 | |||||
30.11
17:00
Jedinstvo (V)
Železničar 2012
3
0
|
30.11.2013 17:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 0 | Železničar 2012 |
30.11
12:30
Crnjanski
Carina
3
0
|
30.11.2013 12:30 | Crnjanski | 3 : 0 | Carina | |||||
30.11
09:00
As
Busije
1
3
|
30.11.2013 09:00 | As | 1 : 3 | Busije | |||||
30.11
13:15
Duga
Blok Aut
3
2
|
30.11.2013 13:15 | Duga | 3 : 2 | Blok Aut |
30.11
19:00
Mladost (T)
Kikinda
2
3
|
30.11.2013 19:00 | Mladost (T) | 2 : 3 | Kikinda |
30.11
19:30
Sirig
Partizan
3
2
|
30.11.2013 19:30 | Sirig | 3 : 2 | Partizan | |||||
30.11
17:00
Kulpin
Maglić 1953
1
3
|
30.11.2013 17:00 | Kulpin | 1 : 3 | Maglić 1953 |
30.11
13:00
Mladost
MOK Topličanin 97
3
2
|
30.11.2013 13:00 | Mladost | 3 : 2 | MOK Topličanin 97 | |||||
30.11
Vranje
Dubočica
2
3
|
30.11.2013 | Vranje | 2 : 3 | Dubočica |
30.11
11:00
Dunav 2
Voša 2
3
0
|
30.11.2013 11:00 | Dunav 2 | 3 : 0 | Voša 2 | |||||
30.11
18:00
Sombor
Dunav Volley
3
1
|
30.11.2013 18:00 | Sombor | 3 : 1 | Dunav Volley |
30.11
19:00
Jedinstvo
Spartak (S)
1
3
|
30.11.2013 19:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Spartak (S) |
30.11
20:00
Dunav Volley
Kosovska Mitrovica
2
3
|
30.11.2013 20:00 | Dunav Volley | 2 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
30.11
19:00
Klek Srbijašume
Timok
3
1
|
30.11.2013 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 1 | Timok | |||||
30.11
17:00
Železničar
Borac
3
0
|
30.11.2013 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Borac | |||||
30.11
19:00
Mladenovac
Novi Pazar-Junior
1
3
|
30.11.2013 19:00 | Mladenovac | 1 : 3 | Novi Pazar-Junior | |||||
30.11
19:00
Putevi
Smederevo
3
1
|
30.11.2013 19:00 | Putevi | 3 : 1 | Smederevo |
30.11
18:00
Ivanjica
Tajm
3
2
|
30.11.2013 18:00 | Ivanjica | 3 : 2 | Tajm | |||||
30.11
17:00
Tutin Stil Jasen
Gimnazijalac
3
1
|
30.11.2013 17:00 | Tutin Stil Jasen | 3 : 1 | Gimnazijalac |
30.11
19:00
LE-016
Majdanpek FBC
3
0
|
30.11.2013 19:00 | LE-016 | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
30.11
17:00
Hajduk Veljko
Vranje
1
3
|
30.11.2013 17:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Vranje | |||||
30.11
19:30
Topličanin
Leskovac 98
1
3
|
30.11.2013 19:30 | Topličanin | 1 : 3 | Leskovac 98 | |||||
30.11
18:00
Paraćin
Milenijum
2
3
|
30.11.2013 18:00 | Paraćin | 2 : 3 | Milenijum |
30.11
16:30
Slavija
Radnički
3
0
|
30.11.2013 16:30 | Slavija | 3 : 0 | Radnički | |||||
30.11
20:00
FOK
Omladinac
3
1
|
30.11.2013 20:00 | FOK | 3 : 1 | Omladinac |
30.11
20:00
Šumadija
Obilić
2
3
|
30.11.2013 20:00 | Šumadija | 2 : 3 | Obilić |
30.11
18:00
Tara
Lučani
3
0
|
30.11.2013 18:00 | Tara | 3 : 0 | Lučani | |||||
30.11
16:00
Arilje
Borac 2
0
3
|
30.11.2013 16:00 | Arilje | 0 : 3 | Borac 2 |
30.11
12:00
NS Tim
Futog 2
3
2
|
30.11.2013 12:00 | NS Tim | 3 : 2 | Futog 2 | |||||
30.11
17:00
Grbić
VST
3
2
|
30.11.2013 17:00 | Grbić | 3 : 2 | VST | |||||
30.11
15:45
Futog vest
Partizan
3
1
|
30.11.2013 15:45 | Futog vest | 3 : 1 | Partizan |
30.11
16:30
Vojvoda Stepa
Hercegovina
0
3
|
30.11.2013 16:30 | Vojvoda Stepa | 0 : 3 | Hercegovina | |||||
30.11
17:00
Žitište
Krajišnik
3
0
|
30.11.2013 17:00 | Žitište | 3 : 0 | Krajišnik | |||||
30.11
14:00
Proleter
MD Zrenjanin 2
1
3
|
30.11.2013 14:00 | Proleter | 1 : 3 | MD Zrenjanin 2 |
30.11
18:00
Maks
Neoplanta
3
0
|
30.11.2013 18:00 | Maks | 3 : 0 | Neoplanta | |||||
30.11
15:00
Star
Odbojka 013
0
3
|
30.11.2013 15:00 | Star | 0 : 3 | Odbojka 013 | |||||
30.11
20:00
Mladost
Dunav
3
2
|
30.11.2013 20:00 | Mladost | 3 : 2 | Dunav |
30.11
18:00
Osečina
Ub
0
3
|
30.11.2013 18:00 | Osečina | 0 : 3 | Ub | |||||
30.11
17:00
Mali Zvornik
Tamnava Voćar
3
0
|
30.11.2013 17:00 | Mali Zvornik | 3 : 0 | Tamnava Voćar |
30.11
16:00
Bečej
Hajduk
1
3
|
30.11.2013 16:00 | Bečej | 1 : 3 | Hajduk | |||||
30.11
16:30
Goks In
Apatin
3
2
|
30.11.2013 16:30 | Goks In | 3 : 2 | Apatin | |||||
30.11
NIS Spartak 2
Senta
3
0
|
30.11.2013 | NIS Spartak 2 | 3 : 0 | Senta |
30.11
10:00
Pionir
Dunav
1
3
|
30.11.2013 10:00 | Pionir | 1 : 3 | Dunav | |||||
30.11
11:00
Železnik 2012
As
0
3
|
30.11.2013 11:00 | Železnik 2012 | 0 : 3 | As |
30.11
19:00
Rudar
Plana
3
0
|
30.11.2013 19:00 | Rudar | 3 : 0 | Plana | |||||
30.11
19:00
VGSK
Mladi Radnik 2
3
0
|
30.11.2013 19:00 | VGSK | 3 : 0 | Mladi Radnik 2 | |||||
30.11
15:30
Mladi Radnik
Tvrđava L
3
0
|
30.11.2013 15:30 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Tvrđava L |
30.11
16:00
Knjaževac
Bor II
3
2
|
30.11.2013 16:00 | Knjaževac | 3 : 2 | Bor II |
30.11
17:30
Naissus 97
Aleksinac
1
3
|
30.11.2013 17:30 | Naissus 97 | 1 : 3 | Aleksinac |
30.11
11:00
Sremac
Jedinstvo 2
1
3
|
30.11.2013 11:00 | Sremac | 1 : 3 | Jedinstvo 2 | |||||
30.11
10:00
Mitrovica
Srem 022
2
3
|
30.11.2013 10:00 | Mitrovica | 2 : 3 | Srem 022 | |||||
30.11
13:00
Sloga
Radinci Volej
0
3
|
30.11.2013 13:00 | Sloga | 0 : 3 | Radinci Volej | |||||
30.11
16:00
Prvi Tempo 2
Mladost
3
2
|
30.11.2013 16:00 | Prvi Tempo 2 | 3 : 2 | Mladost |
30.11
11:00
Zlatica
Vollejstar
3
1
|
30.11.2013 11:00 | Zlatica | 3 : 1 | Vollejstar | |||||
30.11
10:00
Subotica
Topola
3
0
|
30.11.2013 10:00 | Subotica | 3 : 0 | Topola | |||||
30.11
17:00
KI 0230
Panonija
3
0
|
30.11.2013 17:00 | KI 0230 | 3 : 0 | Panonija | |||||
30.11
17:00
Čoka
Kikinda 2
3
2
|
30.11.2013 17:00 | Čoka | 3 : 2 | Kikinda 2 |
30.11
18:00
Volejbol 2000
Slavija
0
3
|
30.11.2013 18:00 | Volejbol 2000 | 0 : 3 | Slavija | |||||
30.11
12:45
SK Volej
Fok
3
0
|
30.11.2013 12:45 | SK Volej | 3 : 0 | Fok | |||||
30.11
13:30
Libero
Smeč
2
3
|
30.11.2013 13:30 | Libero | 2 : 3 | Smeč | |||||
30.11
13:15
BiT
NS Volej
3
0
|
30.11.2013 13:15 | BiT | 3 : 0 | NS Volej |
30.11
20:00
Kolubara
Dinamo
3
1
|
30.11.2013 20:00 | Kolubara | 3 : 1 | Dinamo | |||||
30.11
19:00
Železničar
Jedinstvo (U)
3
0
|
30.11.2013 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Jedinstvo (U) | |||||
30.11
19:00
Partizan Vizura
Smeč 5
3
0
|
30.11.2013 19:00 | Partizan Vizura | 3 : 0 | Smeč 5 | |||||
30.11
19:00
Tent
Jedinstvo (SP)
3
1
|
30.11.2013 19:00 | Tent | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) |
30.11
20:00
Takovo Zvezda Helios
Student
3
0
|
30.11.2013 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Student | |||||
30.11
18:00
Zrenjanin 023
Crnokosa
3
0
|
30.11.2013 18:00 | Zrenjanin 023 | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
30.11
20:00
Radnički Beograd
Radnički (K)
3
1
|
30.11.2013 20:00 | Radnički Beograd | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
30.11
17:00
Kraguj
Varadin
3
0
|
30.11.2013 17:00 | Kraguj | 3 : 0 | Varadin | |||||
30.11
20:00
Libero ČA
Mladost
0
3
|
30.11.2013 20:00 | Libero ČA | 0 : 3 | Mladost | |||||
30.11
17:45
Futog
Valjevo
3
1
|
30.11.2013 17:45 | Futog | 3 : 1 | Valjevo |
30.11
19:00
Mladost
ŽSK
30
31
|
30.11.2013 19:00 | Mladost | 30 : 31 | ŽSK | |||||
30.11
19:00
Jedinstvo
Proleter
24
28
|
30.11.2013 19:00 | Jedinstvo | 24 : 28 | Proleter | |||||
30.11
17:30
Nova Pazova
Dinamo
30
42
|
30.11.2013 17:30 | Nova Pazova | 30 : 42 | Dinamo | |||||
30.11
18:00
Lavovi BP
Crvena Zvezda
27
30
|
30.11.2013 18:00 | Lavovi BP | 27 : 30 | Crvena Zvezda |
30.11
17:00
Smederevo
Mladost Palanački Kiseljak
38
25
|
30.11.2013 17:00 | Smederevo | 38 : 25 | Mladost Palanački Kiseljak | |||||
30.11
20:30
Primus Car Dušan
Požarevac
26
36
|
30.11.2013 20:30 | Primus Car Dušan | 26 : 36 | Požarevac |
30.11
19:00
BSK Heba
Radnički
25
30
|
30.11.2013 19:00 | BSK Heba | 25 : 30 | Radnički | |||||
30.11
17:00
Dubočica 54
Hajduk Veljko
40
37
|
30.11.2013 17:00 | Dubočica 54 | 40 : 37 | Hajduk Veljko | |||||
30.11
19:00
Planinka
Vranje 1957
38
30
|
30.11.2013 19:00 | Planinka | 38 : 30 | Vranje 1957 | |||||
30.11
19:00
Vlasotince
Jastrebac
27
38
|
30.11.2013 19:00 | Vlasotince | 27 : 38 | Jastrebac |
30.11
18:00
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Sloga
24
42
|
30.11.2013 18:00 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | 24 : 42 | Sloga | |||||
30.11
19:00
Zlatar
Mokra Gora
29
26
|
30.11.2013 19:00 | Zlatar | 29 : 26 | Mokra Gora | |||||
30.11
19:00
Trepča
Mladost
32
29
|
30.11.2013 19:00 | Trepča | 32 : 29 | Mladost |
30.11
20:00
Prva Petoletka
Goč Merkur
34
25
|
30.11.2013 20:00 | Prva Petoletka | 34 : 25 | Goč Merkur | |||||
30.11
11:30
Štrpce Tandems
Knez Lazar 2
40
33
|
30.11.2013 11:30 | Štrpce Tandems | 40 : 33 | Knez Lazar 2 |
30.11
18:00
Rudar
Knjaževac
33
40
|
30.11.2013 18:00 | Rudar | 33 : 40 | Knjaževac | |||||
30.11
20:00
Rtanj
Paraćin
21
21
|
30.11.2013 20:00 | Rtanj | 21 : 21 | Paraćin |
30.11
19:00
Kikinda
Napredak
24
30
|
30.11.2013 19:00 | Kikinda | 24 : 30 | Napredak |
30.11
16:00
Sjenica
Hidroelektrana
28
17
|
30.11.2013 16:00 | Sjenica | 28 : 17 | Hidroelektrana | |||||
30.11
17:00
Beli Anđeo
Užice
37
23
|
30.11.2013 17:00 | Beli Anđeo | 37 : 23 | Užice |
30.11
18:00
Potisje Pleteks
Obilić
40
22
|
30.11.2013 18:00 | Potisje Pleteks | 40 : 22 | Obilić | |||||
30.11
19:00
Radnički
Senta
42
23
|
30.11.2013 19:00 | Radnički | 42 : 23 | Senta | |||||
30.11
20:00
Crvena Zvezda 2
Naftagas
23
30
|
30.11.2013 20:00 | Crvena Zvezda 2 | 23 : 30 | Naftagas |
30.11
19:00
Jugović Unimet
Železničar 1949
27
20
|
30.11.2013 19:00 | Jugović Unimet | 27 : 20 | Železničar 1949 | |||||
30.11
19:00
Spartak Vojput
PKB
28
21
|
30.11.2013 19:00 | Spartak Vojput | 28 : 21 | PKB | |||||
30.11
19:00
Morava
Kolubara
26
26
|
30.11.2013 19:00 | Morava | 26 : 26 | Kolubara |
30.11
19:00
Spartak
Radnički
18
34
|
30.11.2013 19:00 | Spartak | 18 : 34 | Radnički | |||||
30.11
18:30
Pančevo
Jadran
41
32
|
30.11.2013 18:30 | Pančevo | 41 : 32 | Jadran | |||||
30.11
19:00
Sloven
Temerin
26
23
|
30.11.2013 19:00 | Sloven | 26 : 23 | Temerin | |||||
30.11
15:00
Srem
Jabuka 95
44
16
|
30.11.2013 15:00 | Srem | 44 : 16 | Jabuka 95 |
30.11
18:30
ORK Beograd
Mladi Radnik
23
22
|
30.11.2013 18:30 | ORK Beograd | 23 : 22 | Mladi Radnik | |||||
30.11
16:30
Topčider
Milenium
30
26
|
30.11.2013 16:30 | Topčider | 30 : 26 | Milenium | |||||
30.11
15:30
Medicinar
Požarevac
45
27
|
30.11.2013 15:30 | Medicinar | 45 : 27 | Požarevac |
30.11
17:00
Jedinstvo
Spartak
24
16
|
30.11.2013 17:00 | Jedinstvo | 24 : 16 | Spartak | |||||
30.11
18:00
Apatin
Naftagas
25
19
|
30.11.2013 18:00 | Apatin | 25 : 19 | Naftagas |
30.11
Valis
Stari Grad
7
8
|
30.11.2013 | Valis | 7 : 8 | Stari Grad | |||||
30.11
PVK Bečej
Partizan 2
4
8
|
30.11.2013 | PVK Bečej | 4 : 8 | Partizan 2 | |||||
30.11
Zemun Bosal
Beograd
10
10
|
30.11.2013 | Zemun Bosal | 10 : 10 | Beograd |
30.11
Partizan Raiffeisen
Stari Grad
33
0
|
30.11.2013 | Partizan Raiffeisen | 33 : 0 | Stari Grad | |||||
30.11
Taš 2000
Crvena zvezda
5
21
|
30.11.2013 | Taš 2000 | 5 : 21 | Crvena zvezda | |||||
30.11
Senta Yordo
Vojvodina
19
5
|
30.11.2013 | Senta Yordo | 19 : 5 | Vojvodina |
30.11
16:00
Užice
Bajina Bašta
9
3
|
30.11.2013 16:00 | Užice | 9 : 3 | Bajina Bašta | |||||
30.11
17:00
Metalac Kolorado
RB
1
6
|
30.11.2013 17:00 | Metalac Kolorado | 1 : 6 | RB | |||||
30.11
18:00
Raška
Mašinac
5
6
|
30.11.2013 18:00 | Raška | 5 : 6 | Mašinac |
30.11
18:00
Pirot
Bor
5
3
|
30.11.2013 18:00 | Pirot | 5 : 3 | Bor |
30.11
16:00
Tango Liman
Viking
5
4
|
30.11.2013 16:00 | Tango Liman | 5 : 4 | Viking |
30.11
19:00
Kareli
Kosjerić
5
5
|
30.11.2013 19:00 | Kareli | 5 : 5 | Kosjerić |
30.11
15:30
Telep
Šampion
0
5
|
30.11.2013 15:30 | Telep | 0 : 5 | Šampion |
30.11
16:00
Zufo
Kopernikus Vidre 2
4
5
|
30.11.2013 16:00 | Zufo | 4 : 5 | Kopernikus Vidre 2 | |||||
30.11
14:00
Dolap
VIK Naisus
11
5
|
30.11.2013 14:00 | Dolap | 11 : 5 | VIK Naisus |