XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:30 Morava 1918 - Mladost (K) 3:1
2 25.08.2013 17:00 Mladost (D) - Mladost (K) 1:3
3 01.09.2013 17:00 Mladost (K) - Bratstvo 4:4
4 07.09.2013 16:30 Levač - Mladost (K) 1:0
5 15.09.2013 16:00 Mladost (K) - OFK Bratstvo 1:0
6 22.09.2013 15:30 Budućnost - Mladost (K) 1:1
7 29.09.2013 15:00 Mladost (K) - Vinorača 2:0
8 06.10.2013 15:00 Kušiljevo - Mladost (K) 5:1
9 13.10.2013 14:30 Mladost (K) - Sloga 2:1
10 20.10.2013 14:00 Jedinstvo - Mladost (K) 3:1
11 27.10.2013 14:00 Mladost (K) - Napredak (D) 1:1
12 02.11.2013 13:30 OFK Tekstilac - Mladost (K) 1:1
13 10.11.2013 13:30 Mladost (K) - Mladost (J) 3:2
14 17.11.2013 13:30 Morava (R) - Mladost (K) 2:2
15 24.11.2013 13:00 Mladost (K) - BSK 1:0
16 15.03.2014 15:00 Mladost (K) - Morava 1918 3:0
17 23.03.2014 15:00 Mladost (K) - Mladost (D) 3:0
18 30.03.2014 16:30 Bratstvo - Mladost (K) 1:1
19 06.04.2014 16:30 Mladost (K) - Levač 1:3
20 13.04.2014 16:30 OFK Bratstvo - Mladost (K) 3:2
21 16.04.2014 17:00 Mladost (K) - Budućnost 2:0
22 19.04.2014 17:00 Vinorača - Mladost (K) 0:1
23 27.04.2014 17:00 Mladost (K) - Kušiljevo 4:2
24 04.05.2014 17:00 Sloga - Mladost (K) 5:1
25 11.05.2014 17:00 Mladost (K) - Jedinstvo 1:1
26 14.05.2014 17:30 Napredak (D) - Mladost (K) 3:2
27 25.05.2014 17:30 Mladost (K) - OFK Tekstilac 3:0
28 01.06.2014 17:30 Mladost (J) - Mladost (K) 3:1
29 04.06.2014 17:30 Mladost (K) - Morava (R) 1:2
30 08.06.2014 18:00 BSK - Mladost (K) 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Levač 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Jedinstvo 30 19 5 6 62
3 Morava (R) 30 18 7 5 61
4 Morava 1918 (-1) 30 18 7 5 60
5 Sloga 30 15 8 7 53
6 Mladost (K) 30 12 7 11 43
7 OFK Tekstilac 30 11 7 12 40
8 BSK 30 9 12 9 39
9 Budućnost 30 10 5 15 35
10 Klub se ugasio OFK Bratstvo 30 10 5 15 35
11 Napredak (D) 30 9 6 15 33
12 Mladost (J) 30 8 8 14 32
13 Kušiljevo 30 9 4 17 31
14 Beleška: Izboren opstanak posle pobede u baraž meču rezultatom 1:0 protiv ekipe Rudara iz Plužina. Bratstvo 30 8 5 17 29
15 Beleška: Pobeda u drugom baraž meču nad ekipom Rudar Plažane rezultatom 4:3 čime je izboren opstanag u ligi. Mladost (D) 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Vinorača 30 7 4 19 25
D.P. je podelio utakmicu
acapirot i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kmf Pirot-Kmf Aleksinac 2015 danas 04.12.2019 u 21h
Goran112 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu