XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:30 Morava 1918 - Mladost (K) 3:1
2 25.08.2013 17:00 Bratstvo - Morava 1918 2:3
3 31.08.2013 17:00 Morava 1918 - Levač 2:2
4 08.09.2013 16:30 OFK Bratstvo - Morava 1918 1:2
5 14.09.2013 16:00 Morava 1918 - Budućnost 2:1
6 22.09.2013 15:30 Vinorača - Morava 1918 0:2
7 28.09.2013 15:00 Morava 1918 - Kušiljevo 6:1
8 06.10.2013 15:00 Sloga - Morava 1918 5:0
9 12.10.2013 14:30 Morava 1918 - Jedinstvo 1:1
10 19.10.2013 14:00 Napredak (D) - Morava 1918 0:2
11 26.10.2013 11:00 Morava 1918 - OFK Tekstilac 1:1
12 03.11.2013 13:30 Mladost (J) - Morava 1918 3:3
13 09.11.2013 13:30 Morava 1918 - Morava (R) 4:1
14 17.11.2013 11:00 BSK - Morava 1918 1:1
15 23.11.2013 13:00 Morava 1918 - Mladost (D) 5:0
16 15.03.2014 15:00 Mladost (K) - Morava 1918 3:0
17 22.03.2014 15:00 Morava 1918 - Bratstvo 8:0
18 30.03.2014 16:30 Levač - Morava 1918 1:1
19 05.04.2014 16:30 Morava 1918 - OFK Bratstvo 4:1
20 13.04.2014 16:30 Budućnost - Morava 1918 2:2
21 16.04.2014 17:00 Morava 1918 - Vinorača 9:1
22 19.04.2014 17:00 Kušiljevo - Morava 1918 2:3
23 26.04.2014 17:00 Morava 1918 - Sloga 2:3
24 04.05.2014 17:00 Jedinstvo - Morava 1918 4:3
25 10.05.2014 17:00 Morava 1918 - Napredak (D) 7:1
26 15.05.2014 17:30 OFK Tekstilac - Morava 1918 4:6
27 25.05.2014 17:30 Morava 1918 - Mladost (J) 3:2
28 01.06.2014 17:30 Morava (R) - Morava 1918 1:0
29 04.06.2014 17:30 Morava 1918 - BSK 3:0
30 08.06.2014 18:00 Mladost (D) - Morava 1918 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Levač 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Zapad" Jedinstvo 30 19 5 6 62
3 Morava (R) 30 18 7 5 61
4 Morava 1918 (-1) 30 18 7 5 60
5 Sloga 30 15 8 7 53
6 Mladost (K) 30 12 7 11 43
7 OFK Tekstilac 30 11 7 12 40
8 BSK 30 9 12 9 39
9 Budućnost 30 10 5 15 35
10 Klub se ugasio OFK Bratstvo 30 10 5 15 35
11 Napredak (D) 30 9 6 15 33
12 Mladost (J) 30 8 8 14 32
13 Kušiljevo 30 9 4 17 31
14 Beleška: Izboren opstanak posle pobede u baraž meču rezultatom 1:0 protiv ekipe Rudara iz Plužina. Bratstvo 30 8 5 17 29
15 Beleška: Pobeda u drugom baraž meču nad ekipom Rudar Plažane rezultatom 4:3 čime je izboren opstanag u ligi. Mladost (D) 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Vinorača 30 7 4 19 25