XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 526 utakmica za dan
Subota, 12 Oktobar 2013

Fudbal

12.10.2013 14:30 Dunavac (D) 1 : 0 Mladi proleter
12.10.2013 14:30 Mladost (JR) 2 : 8 Pionir
12.10.2013 14:30 OFK Crvenka 10 : 1 Rekreativo 011
12.10.2013 15:00 Sindjelić 2 : 0 Teleoptik
12.10.2013 15:00 Sloga (PM) 1 : 0 BSK Borča
12.10.2013 15:00 Inđija 0 : 1 Metalac (GM)
12.10.2013 15:00 Bežanija 2 : 0 Jedinstvo Putevi
12.10.2013 15:00 Timok 1 : 0 Proleter
12.10.2013 15:00 Radnik 2 : 1 Sloga (K)
12.10.2013 15:00 Smederevo 0 : 0 Borac
12.10.2013 15:00 Dolina 1 : 3 Mladost (L)
12.10.2013 14:30 Rudar 0 : 0 Metalac
12.10.2013 14:30 Trepča 1 : 5 Dragačevo
12.10.2013 14:30 Mokra Gora 0 : 0 Šumadija 1903
12.10.2013 15:00 Železničar 1 : 0 Gruža
12.10.2013 14:30 Mladost (DD) 2 : 1 Radnički (V)
12.10.2013 14:30 Jedinstvo 1945 5 : 2 Radnički Stobeks
12.10.2013 14:30 FAP 3 : 1 Sloga (S)
12.10.2013 14:30 Ribnica 3 : 2 Borac
12.10.2013 14:30 Budućnost 1 : 0 Jedinstvo (UB)
12.10.2013 15:00 Topličanin 0 : 2 Sloga
12.10.2013 15:00 Balkanski 3 : 0 Dinamo
12.10.2013 15:00 Lužnica 2 : 1 Radan
12.10.2013 15:00 Pusta Reka 2 : 0 Napredak
12.10.2013 15:00 Rudar 3 : 2 Dunav
12.10.2013 15:00 Ozren 5 : 0 Majdanpek
12.10.2013 15:00 Rtanj 7 : 0 Radnički
12.10.2013 15:00 SFS Borac 2 : 1 Rembas
12.10.2013 15:00 Kozara 1 : 0 Bačka (P)
12.10.2013 15:00 Vršac United 1 : 4 Vršac
12.10.2013 15:00 Proleter 0 : 0 Sloboda
12.10.2013 15:00 TSC 2 : 0 Budućnost
12.10.2013 15:00 OFK Kikinda 1 : 0 Borac (Sakule)
12.10.2013 15:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Cement
12.10.2013 15:00 Sloga 2 : 1 Omladinac
12.10.2013 15:00 Polet 0 : 2 PIK Prigrevica
12.10.2013 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Index
12.10.2013 15:00 Jugović 0 : 0 Mladost
12.10.2013 15:00 Palilulac 1 : 1 Balkan Mirijevo
12.10.2013 11:00 GSP Polet 2 : 0 PKB
12.10.2013 15:00 Resnik 0 : 1 Zvezdara
12.10.2013 15:00 Lepušnica 0 : 1 Železničar
12.10.2013 15:00 Radnički (NB) 2 : 1 Grafičar
12.10.2013 15:30 Grdica 5 : 2 Granit
12.10.2013 15:00 Backovac Junajted 3 : 2 Morava
12.10.2013 15:00 Maršić 1 : 1 Partizan
12.10.2013 14:30 Sočanica 1 : 3 Kopaonik
12.10.2013 14:30 Šumadinac 4 : 0 ŽSK
12.10.2013 14:30 Karađorđe 3 : 0 Prvi srpski ustanak
12.10.2013 15:00 Đerdap 1 : 3 Rudar
12.10.2013 15:00 Jadar 1 : 0 Mladi Borac
12.10.2013 15:00 Mačva 2005 4 : 0 Gučevo
12.10.2013 14:30 Mladost (D) 0 : 1 Tulari
12.10.2013 14:30 OFK Jabučje 3 : 0 Pepeljevac
12.10.2013 14:30 Mladost (V) 0 : 0 OFK Divci
12.10.2013 14:30 Zadrugar 2 : 0 OFK Osečina
12.10.2013 14:30 Kačer 0 : 2 Trlić
12.10.2013 14:30 Banjani 2 : 1 ZSK
12.10.2013 14:30 Spartak 1924 1 : 0 Kolubara
12.10.2013 14:30 Rubribreza 2 : 1 Joševa
12.10.2013 15:30 Jasen 7 : 0 Višesava
12.10.2013 15:30 Čajetina 1 : 0 Polet
12.10.2013 15:00 Rutevac 0 : 3 Moravica
12.10.2013 15:00 Naisus 2 : 1 Mladi Radnik
12.10.2013 15:00 Borac (T) 2 : 4 Naša krila 1936
12.10.2013 15:00 Palilula 3 : 2 Mekiš
12.10.2013 15:00 Omladinac 1 : 2 Rudar
12.10.2013 15:00 Aluminjum 1 : 3 Budućnost
12.10.2013 15:00 OFK Niš 4 : 0 Crvena zastava
12.10.2013 14:30 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo (B)
12.10.2013 15:00 Trbunje 4 : 2 Polet
12.10.2013 15:00 Jug Bogdan 2 : 1 Jastrebac
12.10.2013 15:00 Zadrugar 1 : 0 Željuša
12.10.2013 15:00 Vladimir Durković 0 : 3 Napredak
12.10.2013 15:00 Tanasko Rajić 2 : 1 Jedinstvo ( P )
12.10.2013 15:00 Biljači 0 : 3 Nebeski Anđeli
12.10.2013 15:00 Čelik 3 : 1 Vranjska Banja
12.10.2013 15:00 Oskar 10 : 4 Mineralac
12.10.2013 15:00 Glama 3 : 0 Sloga (B)
12.10.2013 14:30 Morava 1918 1 : 1 Jedinstvo
12.10.2013 14:30 Levač 4 : 0 Vinorača
12.10.2013 15:30 Bošnjane 2 : 1 Gradina
12.10.2013 15:30 Vinogradar 4 : 0 Šanac
12.10.2013 15:00 Zlot 2 : 1 Sloga
12.10.2013 15:00 Poreč 0 : 3 Brestovac
12.10.2013 15:00 Bučje 4 : 3 Borac
12.10.2013 15:00 Midžor 1 : 2 BSK
12.10.2013 15:30 Sloga (P) 6 : 0 Crvena zvezda
12.10.2013 15:30 BAK 2 : 1 Slavija
12.10.2013 15:00 Jadran 7 : 1 Proleter
12.10.2013 15:00 Panonija IM Topola 1 : 1 Olimpija (TS)
12.10.2013 15:00 Čoka 2 : 0 Njegoš
12.10.2013 15:00 Olimpija (G) 3 : 1 Preporod
12.10.2013 15:00 Radnički (S) 1 : 2 Vojvodina (P)
12.10.2013 15:00 Mladost Bambi 1 : 2 Vojvodina (NM)
12.10.2013 15:00 Rusanda 2 : 2 Borac
12.10.2013 15:00 Sloga 2 : 2 Kula
12.10.2013 15:00 ŽAK 2 : 1 Graničar
12.10.2013 15:00 OFK Odžaci 1 : 0 OFK Mladost APA
12.10.2013 15:00 Crvenka 0 : 2 Polet
12.10.2013 15:30 Železničar 3 : 2 Jadran
12.10.2013 15:30 Sloven (R) 1 : 0 Ljukovo
12.10.2013 15:30 Partizan 2 : 0 Donji Petrovci
12.10.2013 15:00 Vojvodina (T) 2 : 0 Budućnost (G)
12.10.2013 15:00 ŽSK 1 : 0 TSK
12.10.2013 15:00 Mladost (NS) 0 : 5 Tvrdjava
12.10.2013 15:00 Policajac 5 : 1 13. maj
12.10.2013 10:00 Milutinac 2 : 3 Komgrap
12.10.2013 10:00 Brodarac 4 : 1 Poštar Zvezdara
12.10.2013 15:00 OFK Zabrežje 1 : 0 Borac
12.10.2013 15:00 Krtinska 1 : 0 Mladost (C)
12.10.2013 15:00 Šumadija 0 : 0 Strelac
12.10.2013 15:30 Bogutovačka Banja 3 : 5 Proleter
12.10.2013 15:30 Mlada krila 1 : 0 Jedinstvo
12.10.2013 15:30 Magnohrom 2 : 0 Stubal
12.10.2013 14:30 Mladi Rudar 4 : 0 Ozremica
12.10.2013 14:30 Lunjevica 2 : 0 Majdan
12.10.2013 15:00 Parmenac 8 : 0 Lugovi
12.10.2013 14:30 Sloga 1 : 2 Jelica
12.10.2013 14:30 Kopljari 3 : 3 Proleter
12.10.2013 14:30 Žabare 3 : 0 B 2000
12.10.2013 14:30 Meteor 1 : 0 Grivac
12.10.2013 14:30 Bare 4 : 3 Pobeda (Đ)
12.10.2013 15:00 Badljevica 4 : 0 Drugovac
12.10.2013 15:00 Polet 2 : 1 Borac
12.10.2013 14:30 Junior Novo Naselje 2 : 0 Iskra
12.10.2013 15:30 Trešnjica 3 : 0 Duškovci
12.10.2013 15:00 Real 0 : 3 Moravac (Č)
12.10.2013 15:30 Polet (V) 4 : 2 Feniks 2012
12.10.2013 15:00 Mladost 1976 0 : 3 Dobrič
12.10.2013 14:30 Mladost (DL) 5 : 0 Veternica
12.10.2013 15:00 Sloboda 2 : 2 Provalija
12.10.2013 15:00 Mladost (M.S) 5 : 2 Veliki Suvodol
12.10.2013 15:00 Zvezda 3 : 0 Borac
12.10.2013 14:30 Ursule 3 : 1 Kolare
12.10.2013 14:30 Zenit 1 : 0 Napredak (SL)
12.10.2013 14:30 Resavac (S) 2 : 1 Vinogradar
12.10.2013 14:30 Napredak (Z) 4 : 1 Radnički
12.10.2013 15:30 14. Oktobar 1 : 0 Mladost (T)
12.10.2013 15:30 Malajnica 0 : 5 Urovica
12.10.2013 15:30 Sloboda 2013 0 : 4 Bukovik
12.10.2013 15:30 Mladost 4 : 0 Pobeda
12.10.2013 12:00 Svrljiška Topla 3 : 0 Valevac
12.10.2013 15:00 Nacional 2 : 1 Malinik
12.10.2013 15:00 Šljivar 3 : 2 Timok
12.10.2013 15:00 Lovac 2 : 3 IMT
12.10.2013 15:00 Vratarnica 5 : 0 Kastrum
12.10.2013 15:30 Glogonj 2 : 1 Polet
12.10.2013 15:30 Partizan (U) 4 : 0 Vinogradar
12.10.2013 15:00 Potisje 5 : 0 Radnički Gladiolus
12.10.2013 15:00 Jedinstvo (M) 2 : 4 Tisa B (A)
12.10.2013 15:00 Mićunovo 0 : 0 Pobeda
12.10.2013 15:00 Eđšeg 2 : 1 Tomislavci
12.10.2013 15:00 Radnički 1918 3 : 6 Mladost
12.10.2013 15:00 Jedinstvo 1947 6 : 1 OFK Šikara
12.10.2013 15:30 OFK Bačinci 1 : 0 Podrinje
12.10.2013 15:00 Fruškogorski partizan 0 : 1 Tatra
12.10.2013 15:00 Sofeks 1 : 0 Slavija
12.10.2013 15:00 Mladost Radost (Srbob) 1 : 1 Obilić (Zmajevo)
12.10.2013 15:00 Iskra (Kucura) 7 : 0 Jedinstvo (B.P.S.)
12.10.2013 15:00 Stari Grad 7 : 1 Bački Hajduk
12.10.2013 15:00 Soko 2 : 0 Bačka
12.10.2013 15:00 Pionir 5 : 1 Pobednik
12.10.2013 15:00 TEK Sloga 3 : 5 Rudar
12.10.2013 15:00 OFK Burovo 5 : 0 Šumadija (MC)
12.10.2013 15:00 Mladi radnik 5 : 1 Dimitrije Tucović
12.10.2013 15:00 OFK Meljak 1 : 1 Lisović 1977
12.10.2013 15:00 Barajevo 1 : 5 Rušanj
12.10.2013 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Polet
12.10.2013 15:00 Vukićevica 5 : 3 Poljane
12.10.2013 15:00 Urovci 4 : 1 Omladinac
12.10.2013 15:00 Belo Polje 10 : 0 Zadrugar
12.10.2013 15:00 Trstenica 1 : 0 Rvati
12.10.2013 OFK Slatina 1 : 4 OFK Rogača
12.10.2013 Mladost 0 : 1 4 Juli
12.10.2013 Sloga 2012 7 : 0 Vojvoda
12.10.2013 Ropočevo 3 : 0 Sibnica
12.10.2013 Drlupa 5 : 2 Stojnik
12.10.2013 Denim 6 : 1 Rudar 2012
12.10.2013 Vis 2 : 0 Mladost
12.10.2013 11:00 Partizan 2 : 6 Pinosava
12.10.2013 15:00 Heroj-Polet 1 : 1 Avala 1939
12.10.2013 15:00 Hajduk 1 : 3 Heroj 1925
12.10.2013 15:30 Stara Čaršija 4 : 0 Omladinac
12.10.2013 16:00 Popovići 1 : 2 Zgodačica
12.10.2013 15:00 Jarmenovci 2 : 5 Mladost
12.10.2013 15:00 Borac 1 : 1 Budućnost
12.10.2013 14:30 Gorski car 0 : 2 Šamot
12.10.2013 14:30 Brezovac 2 : 0 Trešnjevica
12.10.2013 15:30 Kusovac 3 : 1 Polet
12.10.2013 15:30 Mladi Radnik 3 : 0 Jedinstvo
12.10.2013 15:30 Kotlenik 2 : 1 Mladost
12.10.2013 15:00 Crvena zvezda 3 : 0 Feniks
12.10.2013 14:30 Mladost(L) 1 : 4 Mladost (R)
12.10.2013 14:30 Brana Paunović 3 : 1 Jedinstvo
12.10.2013 14:30 Rade Milošević 2 : 0 Manastirica
12.10.2013 14:30 Melnica 2 : 1 Vukan
12.10.2013 14:30 Omladinac B 1 : 2 Napredak
12.10.2013 14:30 B.S.K. 3 : 0 Soko
12.10.2013 14:30 7 juli 3 : 0 Dobrnje
12.10.2013 14:30 Sloga 1952 3 : 0 Burovac
12.10.2013 14:30 Čokordin 1 : 0 Laolac
12.10.2013 14:30 Radnik 0 : 2 Mlava
12.10.2013 14:30 Laznica 2 : 0 Zadrugar
12.10.2013 14:30 Zvezda 3 : 0 OFK Homolje
12.10.2013 14:30 Jasenovac 2 : 0 Mlava
12.10.2013 14:30 Mladost 3 : 1 Budućnost
12.10.2013 14:30 Stig (C) 1 : 4 Budućnost (A)
12.10.2013 14:30 Jedinstvo (S) 0 : 5 Radnik
12.10.2013 15:00 Metlić 2 : 2 Jevremovac
12.10.2013 15:00 Rankovac 8 : 1 Bojić
12.10.2013 15:00 Pocerina 2 : 0 Mladost 2011
12.10.2013 15:00 OFK Jelen 2 : 0 Korman
12.10.2013 15:00 Luk 0 : 5 Sloga
12.10.2013 15:00 Rudar 8 : 0 Granit
12.10.2013 15:00 Sloga DB 3 : 0 OFK Donja Ljubovidja
12.10.2013 15:00 Crnča 0 : 0 Čobanče
12.10.2013 15:00 Krasava 2 : 2 7. Juli
12.10.2013 15:00 Mladost MM 2 : 1 Šumice
12.10.2013 15:00 Omladinac 5 : 1 Napredak
12.10.2013 15:00 Omladinac 4 : 4 Maovi MH
12.10.2013 15:00 Napredak 0 : 5 Zadrugar
12.10.2013 15:00 Cer 6 : 0 Sloga
12.10.2013 15:00 Letnjikovac 2 : 0 Fortuna Miki
12.10.2013 15:30 Sloga 5 : 6 Lajkovac
12.10.2013 15:30 Crvena Jabuka 2 : 1 Sloga
12.10.2013 15:30 Šarbane 3 : 0 Zvizdar
12.10.2013 15:00 Nomanica 1 : 3 Napredak
12.10.2013 15:00 Bratstvo 4 : 1 Jedinstvo
12.10.2013 15:00 Grdanica 2 : 1 Gornje Krajince
12.10.2013 15:00 Goblen 2 : 5 Moravac
12.10.2013 15:00 Susica 2012 3 : 0 Milanovo
12.10.2013 15:00 Veliko Trnjane 2 : 1 Turekovac
12.10.2013 15:00 BSK 1 : 4 Real
12.10.2013 15:00 Radnički "B" 0 : 3 Mladost
12.10.2013 15:00 Mladost "B" 2 : 4 Mladi Radnik
12.10.2013 14:30 Radnik 2 : 1 Budućnost (L)
12.10.2013 14:00 Varvarin 1 : 2 Kostrež
12.10.2013 15:00 Sloboda 1948 0 : 1 Topoljak
12.10.2013 15:00 Omladinac (O) 1 : 2 Jugovići
12.10.2013 15:00 Moravac-C 74 4 : 1 Rujišnik
12.10.2013 15:00 Kamenorezac 76 2 : 3 Stragari
12.10.2013 10:45 Omladinac (U) 0 : 1 Mladost
12.10.2013 15:00 Stevka Bozurevka 1 : 1 Polet 57
12.10.2013 15:00 Bukovica 2 : 0 Drugari
12.10.2013 15:00 OFK Barice 0 : 3 Janošik
12.10.2013 15:00 Naša Krajina 1 : 2 Graničar
12.10.2013 Mitros 1 : 1 Sremac
12.10.2013 15:00 Proleter 2 : 0 Slavija
12.10.2013 15:00 OFK Borac 2 : 0 PSS-192
12.10.2013 15:00 Crnovršanin 1 : 0 Hajduk
12.10.2013 15:00 Šantarovac 2 : 0 Omladinac
12.10.2013 15:00 Belica 4 : 2 Oniks
12.10.2013 15:00 Mladost 2 : 1 Bresje
12.10.2013 15:30 Borac 0 : 0 Sutjeska
12.10.2013 15:30 Sloboda (NG) 2 : 1 Napredak
12.10.2013 15:30 Podrinje 7 : 0 Rudar
12.10.2013 15:30 Drina HE 3 : 1 Mladost
12.10.2013 15:30 Drina (Z) 4 : 0 Kozara
12.10.2013 15:30 Proleter 1 : 0 Modriča Maxima
12.10.2013 14:30 Napredak 3 : 0 Požarevac
12.10.2013 11:00 Jagodina 1 : 2 Mašinac
12.10.2013 14:30 LASK Crvena zvezda 0 : 2 Spartak
12.10.2013 15:00 Novi Bečej 2 : 1 Trijumf
12.10.2013 15:30 Lemind Lavice 0 : 3 Sloga
12.10.2013 14:30 Fruškogorac 5 : 0 Šabac
12.10.2013 13:00 Mačva 6 : 0 Kolibri
12.10.2013 15:30 Kalemegdan 6 : 0 Nives
12.10.2013 15:30 ŽFK Jerina 0 : 2 Gradac
12.10.2013 15:30 ŽFK Užice 0 : 2 Slatke male
12.10.2013 15:30 Radnički 2013 1 : 0 Unafortuna 04
12.10.2013 14:00 ČSK Pivara 2 : 2 Radnički (P)
12.10.2013 10:00 Proleter 2006 0 : 1 Dinamo
12.10.2013 10:00 Novi Sad 2 : 1 Banat
12.10.2013 11:00 Jadran 0 : 4 Šumadija 1903
12.10.2013 10:00 BIP 2 : 6 Metalac (GM)
12.10.2013 14:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Sloboda (Č)
12.10.2013 14:30 Pobeda 2 : 1 Arsenal
12.10.2013 14:30 Sloga 1940 2 : 0 Sloga (P)
12.10.2013 14:30 Sušica 2 : 0 Javor
12.10.2013 11:00 Jedinstvo (P) 4 : 0 Car Konstantin
12.10.2013 11:00 Radan 2 : 1 Bor
12.10.2013 15:00 Žitoradja 1 : 0 Svrljig
12.10.2013 11:00 Radnički (N) 1 : 4 Palilulac
12.10.2013 15:00 Moravac Orion 2 : 1 Timok
12.10.2013 13:00 Voždovac 1 : 0 Grafičar
12.10.2013 11:00 Žarkovo 1 : 2 Kolubara
12.10.2013 15:30 Mladenovac 1 : 2 Balkan
12.10.2013 13:30 Zemun 2 : 0 Palilulac
12.10.2013 12:00 Proleter 1 : 1 SASK
12.10.2013 16:00 Šumadija 3 : 0 Udarnik
12.10.2013 16:00 Železničar Kusadak 11 : 0 Polet
12.10.2013 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Glavaš
12.10.2013 12:00 Kolonija 0 : 3 Mladost (O)
12.10.2013 13:00 Železničar 5 : 1 Sloga (BNS)
12.10.2013 10:00 Vulturul 8 : 0 C.zvezda
12.10.2013 12:30 Radnički (K) 8 : 0 Partizan (G)
12.10.2013 15:30 Vojvodina 3 : 1 Radnički (B)
12.10.2013 13:00 Partizan 1 : 1 Sloga (L)
12.10.2013 11:00 Rad 4 : 1 Radnički 1923
12.10.2013 12:00 Vojvodina 1 : 1 Mladost (L)
12.10.2013 12:00 Inđija 2 : 0 Novi Sad
12.10.2013 12:00 Radnički (S) 1 : 2 Spartak
12.10.2013 12:00 Vršac 1 : 2 OFK Hajduk
12.10.2013 12:00 Bačka 1901 7 : 1 Železničar
12.10.2013 12:00 Vrbas 1 : 1 Proleter 2006
12.10.2013 12:00 Dinamo 1 : 3 Bečej
12.10.2013 BASK 0 : 4 Zemun
12.10.2013 Dominus 2 : 1 Sinđelić
12.10.2013 Radnički (NB) 0 : 4 Teleoptik
12.10.2013 BSK Borča 4 : 5 Brodarac
12.10.2013 Internacional 2 : 0 Lokomotiva
12.10.2013 Radnički (O) 2 : 1 Voždovac
12.10.2013 Kolubara 2 : 3 Bežanija
12.10.2013 11:00 Bane 0 : 0 Sušica
12.10.2013 10:00 Sloga (P) 2 : 2 AS
12.10.2013 13:00 Novi Pazar 5 : 0 Sloga (K)
12.10.2013 14:30 Sloga 1940 1 : 1 Čačak 94
12.10.2013 11:00 Metalac (GM) 4 : 0 Jedinstvo Putevi
12.10.2013 11:00 Šumadija 1903 0 : 1 Mladost (L)
12.10.2013 15:00 Omladinac 1 : 13 Sloboda 2
12.10.2013 11:00 Vinogradar 4 : 2 Čantavir
12.10.2013 09:30 Tavankut 9 : 1 Palić
12.10.2013 09:30 Subotica 1 : 1 Olimpia B
12.10.2013 10:00 Bačka 1 : 2 Senta
12.10.2013 13:30 Jedinstvo Stević 0 : 3 Dinamo
12.10.2013 10:30 Omladinac (O) 1 : 5 Mika Antić
12.10.2013 12:00 Loznica 0 : 1 AS
12.10.2013 11:00 Savacijum 1 : 0 Sloboda Point
12.10.2013 14:00 Brodarac 2 : 1 Nacional
12.10.2013 11:00 Zemun 2 : 0 Čukarički
12.10.2013 13:30 Rad 3 : 1 Radnički 1923
12.10.2013 10:00 Vojvodina 5 : 0 Mladost (L)
12.10.2013 10:00 Banat 1 : 5 TSC
12.10.2013 10:00 Inđija 2 : 0 Novi Sad
12.10.2013 10:00 Radnički (S) 0 : 2 Spartak
12.10.2013 10:00 Vršac 1 : 0 OFK Hajduk
12.10.2013 10:00 Bačka 1901 1 : 0 Železničar
12.10.2013 10:00 Vrbas 1 : 1 Proleter 2006
12.10.2013 10:00 Dinamo 3 : 0 Bečej
12.10.2013 13:00 Dragačevo 4 : 1 Bubamara
12.10.2013 14:30 Sloga 1940 0 : 1 Bane
12.10.2013 14:30 Kiker 5 : 1 FAP
12.10.2013 10:00 AFK 0 : 9 Senta
12.10.2013 11:00 Hajdučica 3 : 3 Sloga (P)
12.10.2013 10:30 Polet 0 : 6 Banat
12.10.2013 16:30 Borac (St) 3 : 0 Petar Urošev
12.10.2013 10:00 Kolonija 1 : 1 Radnički (K)
12.10.2013 11:00 Mladost (O) 4 : 1 BSK
12.10.2013 10:00 Proleter 3 : 1 Jedinstvo Stević
12.10.2013 10:00 Slavija 2 : 3 Dolina
12.10.2013 10:00 Železničar 3 : 1 Borac
12.10.2013 13:00 Osipaonica 1 : 6 Sloga
12.10.2013 10:00 Proleter 4 : 2 SASK
12.10.2013 14:00 Šumadija 3 : 0 Udarnik
12.10.2013 14:00 Železničar Kusadak 5 : 1 Polet
12.10.2013 14:00 Jedinstvo 3 : 0 Glavaš
12.10.2013 14:00 Budućnost 1 : 0 Napredak
12.10.2013 15:00 Mladost (L) 3 : 1 Borac 2
12.10.2013 15:00 Takovo Junior 0 : 3 Orlovac
12.10.2013 14:30 Homoljac 4 : 0 Trgovački
12.10.2013 14:30 Šapine 0 : 4 Zvižd
12.10.2013 Ada 4 : 3 Mladenovac
12.10.2013 BASK 0 : 10 Teleoptik
12.10.2013 Radnički NB 1 : 2 011
12.10.2013 BSK 2 : 3 Dominus
12.10.2013 Kolubara 1 : 1 Sinđelić
12.10.2013 09:30 Vinogradar 2 : 7 Čantavir
12.10.2013 10:00 Spartak '01 13 : 0 Subotica
12.10.2013 09:30 TSC 4 : 1 Senta
12.10.2013 14:30 Bačka 1901 0 : 4 Spartak '02
12.10.2013 10:00 Buducnost 8 : 0 Polet
12.10.2013 Krusik 2 : 0 Jedinstvo
12.10.2013 13:00 Radnicki 9 : 1 OFK Osecina
12.10.2013 10:00 Slavija 0 : 3 Radnicki 1923 II
12.10.2013 10:00 Šumadija 4 : 0 Karađorđe
12.10.2013 10:00 Karađorđe 3 : 0 Šumadija 1903 II
12.10.2013 10:00 Radnicki 1923 I 3 : 2 Apolon 4 II
12.10.2013 Tutin 3 : 1 Pionir 028

Košarka

12.10.2013 19:00 Krka 60 : 52 Partizan mts
12.10.2013 17:00 Zadar 66 : 73 Cedevita
12.10.2013 19:00 MZT Skopje Aerodrom 78 : 71 Budućnost VOLI
12.10.2013 21:00 Crvena zvezda Telekom 88 : 51 Radnički
12.10.2013 18:00 Sloboda 83 : 81 Meridiana
12.10.2013 17:00 Smederevo 101 : 86 Vršac
12.10.2013 19:30 Sloga 65 : 61 Konstantin
12.10.2013 20:00 Pirot 116 : 110 Radnički
12.10.2013 17:00 Kolubara LA 2003 61 : 69 Vojvodina
12.10.2013 19:00 Proleter Naftagas 75 : 64 Šabac
12.10.2013 15:00 Novi Pazar 86 : 74 Temnić
12.10.2013 17:00 Prva Petoletka 76 : 86 Priboj
12.10.2013 18:00 Mileševac 80 : 95 Železničar
12.10.2013 19:00 Svilajnac 90 : 94 Sloga (D)
12.10.2013 18:00 Zlatibor 72 : 86 Zlatar
12.10.2013 16:00 Polet 80 : 93 Ub
12.10.2013 18:00 Sokobanja 87 : 80 OKK Junior
12.10.2013 18:00 Stara Pazova 75 : 68 Jedinstvo
12.10.2013 20:00 Sveti Đorđe 95 : 101 Hajduk
12.10.2013 17:00 Nova Pazova 67 : 77 Ruma
12.10.2013 15:00 Viva Basket 106 : 73 Astra
12.10.2013 M015 78 : 80 Play off
12.10.2013 Student BB 79 : 55 Železničar
12.10.2013 Čačak Basket Tim 76 : 79 Mionica
12.10.2013 Vladimirci 80 : 82 Čačak 94
12.10.2013 Užice 58 : 84 Ivanjica
12.10.2013 Sloga (PM) 57 : 61 Basket Top
12.10.2013 Požarevac 20 : 0 Goč
12.10.2013 Korićani 68 : 72 Župa
12.10.2013 Stragari 66 : 96 Mladost
12.10.2013 Paraćin 87 : 89 Šumarice
12.10.2013 Starinski 80 : 84 Ušće
12.10.2013 Trepča 91 : 47 Bane
12.10.2013 Budućnost 78 : 72 Crvenka
12.10.2013 Apatin 0 : 20 Kadet
12.10.2013 SO Koš 71 : 78 Mladost Veternik
12.10.2013 Selekta 100 : 63 Vojvodina NM
12.10.2013 Futog Tehnomer 79 : 61 Sloboda NS
12.10.2013 Sport Key Plus 77 : 67 Feniks
12.10.2013 Pink 53 : 70 Jadran
12.10.2013 Družina Kozlovac 68 : 95 Vojka
12.10.2013 Banatski Karlovac 70 : 68 Omladinac
12.10.2013 LSK 59 : 87 Dinamo
12.10.2013 Indians Basket 61 : 76 Kris Kros
12.10.2013 Radnički 62 : 84 BNS
12.10.2013 17:00 Radnički 95 : 50 Stara Pazova
12.10.2013 19:30 Spartak 50 : 84 Šumadija
12.10.2013 19:00 Student Radnički 61 : 63 Vojvodina Nis Gas
12.10.2013 19:00 Vrbas Medela 85 : 68 Jagodina 2001
12.10.2013 19:30 Radivoj Korać 79 : 64 Partizan
12.10.2013 18:00 Vršac 62 : 83 Crvena Zvezda
12.10.2013 17:00 Kovin 104 : 60 Čelarevo
12.10.2013 18:00 Topolčanka 100 : 40 Proleter (NS)
12.10.2013 18:00 Basket Star 78 : 59 Velika Kikinda

Odbojka

12.10.2013 19:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Inđija
12.10.2013 17:00 Železničar 3 : 0 Dunav Volley
12.10.2013 19:00 Putevi 3 : 1 Kosovska Mitrovica
12.10.2013 20:30 Smederevo 3 : 2 Timok
12.10.2013 18:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Borac
12.10.2013 Napredak 037 3 : 1 Tehničar
12.10.2013 Partizan 2012 3 : 1 Ribnica 2
12.10.2013 Tutin 3 : 1 Rudar
12.10.2013 19:00 Železničar 3 : 1 Kolubara
12.10.2013 19:00 Partizan Vizura 3 : 0 Dinamo
12.10.2013 20:00 Tent 3 : 0 Smeč 5
12.10.2013 20:00 Radnički Beograd 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
12.10.2013 20:00 Kraguj 3 : 0 Zrenjanin 023
12.10.2013 17:00 Futog 3 : 2 Crnokosa
12.10.2013 19:00 Valjevo 3 : 2 Radnički (K)
12.10.2013 17:00 Mladost 0 : 3 Varadin
12.10.2013 Novi Pazar 3 : 0 Mokra Gora
12.10.2013 Bane 0 : 3 Trstenik
12.10.2013 Kraljevo 3 : 0 Zvečan
12.10.2013 Tehničar 1 : 3 Leposavić

Rukomet

12.10.2013 18:30 PKB 23 : 23 Jugović Unimet
12.10.2013 18:00 Radnički 28 : 21 Vrbas Carnex
12.10.2013 19:30 Kolubara 29 : 30 Železničar 1949
12.10.2013 19:00 Morava 25 : 25 Metaloplastika
12.10.2013 19:00 Mokra Gora 22 : 20 Sloga
12.10.2013 20:00 Nova Pazova 24 : 27 Jedinstvo
12.10.2013 17:30 Bask 30 : 28 Metalac
12.10.2013 19:00 Vlasotince 22 : 25 BSK Heba
12.10.2013 19:00 Žitorađa 28 : 30 Hajduk Veljko
12.10.2013 19:00 Jastrebac 36 : 31 Topličanin
12.10.2013 20:00 Radnički 2 33 : 24 Metalac
12.10.2013 18:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 26 : 31 Priboj
12.10.2013 19:00 Zlatar 32 : 20 Župa 54
12.10.2013 18:00 Mladost 28 : 18 Novi Pazar
12.10.2013 19:00 Mokra Gora 22 : 20 Sloga
12.10.2013 19:00 Brestovac 21 : 33 Mladost 1949
12.10.2013 13:00 Rembas 26 : 16 Knjaževac
12.10.2013 19:00 Paraćin 27 : 28 Radnički
12.10.2013 18:00 Apatin 38 : 27 Sivac 69
12.10.2013 18:00 Crvenka II 25 : 25 Srem Sm
12.10.2013 18:00 Radnički-Cement 25 : 31 Vladimirovac
12.10.2013 18:00 Hajduk 26 : 26 Somborelektro
12.10.2013 19:00 Napredak 25 : 21 Metalac
12.10.2013 17:30 Studentski grad 26 : 18 Udarnik
12.10.2013 19:00 Ub 23 : 32 Rekreativo
12.10.2013 19:00 Sloga 30 : 27 Radnički
12.10.2013 19:00 Bela Palanka 27 : 26 Radan
12.10.2013 16:00 Omladinac (D) 31 : 35 Mladost (V)
12.10.2013 16:00 Kljajićevo 38 : 21 Čonoplja 1947
12.10.2013 17:00 Umčari 32 : 26 Prva-Iskra Barič
12.10.2013 17:00 Kosmaj 26 : 23 Metaloplastika 2
12.10.2013 16:00 Jedinstvo 25 : 32 Vojvoda Stepa
12.10.2013 17:00 Partizan (I) 15 : 26 Obilić
12.10.2013 ŽSK 2 20 : 40 Slavija
12.10.2013 Vrbas 2 27 : 26 Partizan
12.10.2013 Srbobran 31 : 30 Bačka Palanka
12.10.2013 19:00 Knjaz Miloš 20 : 18 Max Sport
12.10.2013 19:00 BMS Milenijum 34 : 29 Naisa
12.10.2013 19:00 Železničar 19 : 24 Kikinda
12.10.2013 19:00 Pančevo 36 : 31 Halas Jožef
12.10.2013 15:00 Srem 39 : 18 Mladost
12.10.2013 16:30 Radnički 23 : 25 Voždovac 1955
12.10.2013 18:30 Medicinar 45 : 32 Slodes
12.10.2013 13:00 Knjaz Miloš 2 31 : 21 Metalac AD
12.10.2013 15:00 Napredak 12 33 : 29 Čačak
12.10.2013 15:30 Prijepolje 14 : 15 Sloga
12.10.2013 19:00 Knjaževac 34 : 17 Đerdap
12.10.2013 16:30 Vranje 16 : 23 Crveni krst
12.10.2013 18:00 Pirot 34 : 17 Topličanin
12.10.2013 17:00 RTB Bor 22 : 20 Naisa 2
12.10.2013 Cepelin 28 : 25 VGSK
12.10.2013 15:30 Junior 27 : 23 Mladost
12.10.2013 18:00 Mačva 28 : 12 Rudar
12.10.2013 16:30 Petrovac 18 : 31 Cepelin
12.10.2013 16:30 Želja 33 : 17 Jedinstvo
12.10.2013 16:30 Vrbas 26 : 27 Petrovaradin
12.10.2013 20:00 Laki 18 : 16 Spartak
12.10.2013 Aleksinac 20 : 33 Mladost 1949
12.10.2013 Žitorađa 23 : 23 Morava Han
12.10.2013 Dubočica 16 : 19 Rtanj
12.10.2013 Vlasotince 21 : 16 Knjaževac 2
12.10.2013 Naisa 3 29 : 17 Niška Banja
12.10.2013 Radan 18 : 17 Jagodina 2
12.10.2013 Gradnulica 29 : 11 Obilić
12.10.2013 Dolovo 34 : 12 Senta
12.10.2013 Odžaci 14 : 41 Tikvara

Futsal

12.10.2013 19:00 Bečej 1 : 5 Kalča
12.10.2013 19:00 Viking 2 : 2 Hajduk
12.10.2013 21:00 Leteći Holandjanin 3 : 2 Forum
12.10.2013 16:00 Srbobran 8 : 1 Bačka
12.10.2013 18:00 Telep 9 : 5 KMF Sombor

Ragbi 13

12.10.2013 Dorćol 78 : 12 Radnički
12.10.2013 Crvena Zvezda 74 : 12 Niš
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.