09.10
15:30
Balkan Mirijevo
Baćevac
2
0
|
09.10.2013 15:30 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Baćevac | |||||
09.10
15:30
Grafičar
Lepušnica
2
0
|
09.10.2013 15:30 | Grafičar | 2 : 0 | Lepušnica | |||||
09.10
15:30
Železničar
Crvena zvezda (MML)
2
1
|
09.10.2013 15:30 | Železničar | 2 : 1 | Crvena zvezda (MML) | |||||
09.10
15:30
Radnički (R)
Resnik
4
2
|
09.10.2013 15:30 | Radnički (R) | 4 : 2 | Resnik | |||||
09.10
15:30
Zvezdara
GSP Polet
0
2
|
09.10.2013 15:30 | Zvezdara | 0 : 2 | GSP Polet | |||||
09.10
15:30
PKB
Vrčin
2
1
|
09.10.2013 15:30 | PKB | 2 : 1 | Vrčin | |||||
09.10
15:30
IMT
Palilulac
2
0
|
09.10.2013 15:30 | IMT | 2 : 0 | Palilulac |
09.10
14:30
Rudar
Ibar
4
3
|
09.10.2013 14:30 | Rudar | 4 : 3 | Ibar |
09.10
15:00
Plantaža
Vučje
2
0
|
09.10.2013 15:00 | Plantaža | 2 : 0 | Vučje | |||||
09.10
15:00
Radnički
Bobište
2
3
|
09.10.2013 15:00 | Radnički | 2 : 3 | Bobište | |||||
09.10
15:00
Gradac
Čekmin
2
4
|
09.10.2013 15:00 | Gradac | 2 : 4 | Čekmin | |||||
09.10
15:00
Umac
Sloga
4
2
|
09.10.2013 15:00 | Umac | 4 : 2 | Sloga | |||||
09.10
15:00
Zloćudovo
Jedinstvo (G)
1
0
|
09.10.2013 15:00 | Zloćudovo | 1 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
09.10
15:00
Mladi Borac
Jedinstvo (GS)
2
1
|
09.10.2013 15:00 | Mladi Borac | 2 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
09.10
15:00
Šumadija
Budućnost
1
1
|
09.10.2013 15:00 | Šumadija | 1 : 1 | Budućnost | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (B)
Progres
1
1
|
09.10.2013 15:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 1 | Progres | |||||
09.10
11:00
Lemind Livnica
Jablanica
1
0
|
09.10.2013 11:00 | Lemind Livnica | 1 : 0 | Jablanica |
09.10
15:30
Mladost
Naupare
1
3
|
09.10.2013 15:30 | Mladost | 1 : 3 | Naupare | |||||
09.10
15:30
Čitluk
Trudbenik
0
1
|
09.10.2013 15:30 | Čitluk | 0 : 1 | Trudbenik | |||||
09.10
15:30
Poljoprivrednik
Temnić 1924
3
2
|
09.10.2013 15:30 | Poljoprivrednik | 3 : 2 | Temnić 1924 | |||||
09.10
15:30
Jasika
Vinogradar
0
2
|
09.10.2013 15:30 | Jasika | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
09.10
15:30
Šanac
Jedinstvo 1936
3
0
|
09.10.2013 15:30 | Šanac | 3 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
09.10
15:30
FUD
Pepeljevac
4
0
|
09.10.2013 15:30 | FUD | 4 : 0 | Pepeljevac | |||||
09.10
15:30
Sloga Ćićevac
Bošnjane
2
2
|
09.10.2013 15:30 | Sloga Ćićevac | 2 : 2 | Bošnjane | |||||
09.10
15:30
Gradina
Mačkovac
1
2
|
09.10.2013 15:30 | Gradina | 1 : 2 | Mačkovac | |||||
09.10
15:30
Sloga Dašnica
Jastrebac
1
2
|
09.10.2013 15:30 | Sloga Dašnica | 1 : 2 | Jastrebac |
09.10
15:30
Rajac
Brodoremont
0
3
|
09.10.2013 15:30 | Rajac | 0 : 3 | Brodoremont |
09.10
15:30
Potisje
Radnički (S)
0
3
|
09.10.2013 15:30 | Potisje | 0 : 3 | Radnički (S) | |||||
09.10
15:30
Begej
Rusanda
4
0
|
09.10.2013 15:30 | Begej | 4 : 0 | Rusanda | |||||
09.10
15:30
Borac
Crvena zvezda
2
1
|
09.10.2013 15:30 | Borac | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
09.10
15:30
Krajina
Mladost Bambi
0
1
|
09.10.2013 15:30 | Krajina | 0 : 1 | Mladost Bambi | |||||
09.10
15:30
Vojvodina (NM)
Jedinstvo
6
0
|
09.10.2013 15:30 | Vojvodina (NM) | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:30
Zadrugar
Vojvodina (B)
0
2
|
09.10.2013 15:30 | Zadrugar | 0 : 2 | Vojvodina (B) | |||||
09.10
15:30
Radnički (Z)
Omladinac
2
3
|
09.10.2013 15:30 | Radnički (Z) | 2 : 3 | Omladinac | |||||
09.10
15:30
Naftagas
Vojvodina (P)
1
0
|
09.10.2013 15:30 | Naftagas | 1 : 0 | Vojvodina (P) |
09.10
14:30
Velereč 94
Mladost 09
2
0
|
09.10.2013 14:30 | Velereč 94 | 2 : 0 | Mladost 09 |
09.10
15:30
Bečej 1918
Hajduk (Čurug)
0
1
|
09.10.2013 15:30 | Bečej 1918 | 0 : 1 | Hajduk (Čurug) | |||||
09.10
15:30
Bačka (Đurđ.)
Iskra (Kucura)
1
1
|
09.10.2013 15:30 | Bačka (Đurđ.) | 1 : 1 | Iskra (Kucura) | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo (B.P.S.)
Budućnost (S.S.)
1
3
|
09.10.2013 15:30 | Jedinstvo (B.P.S.) | 1 : 3 | Budućnost (S.S.) | |||||
09.10
15:30
Mladost (Radič.)
Obilić (Vilovo)
1
0
|
09.10.2013 15:30 | Mladost (Radič.) | 1 : 0 | Obilić (Vilovo) | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo (Gosp.)
Sloga (Lok)
3
0
|
09.10.2013 15:30 | Jedinstvo (Gosp.) | 3 : 0 | Sloga (Lok) | |||||
09.10
15:30
Proleter (R.S.)
Miletić (Mošorin)
3
0
|
09.10.2013 15:30 | Proleter (R.S.) | 3 : 0 | Miletić (Mošorin) | |||||
09.10
15:30
Hajduk (Gard.)
Mladost Radost (Srbob)
0
8
|
09.10.2013 15:30 | Hajduk (Gard.) | 0 : 8 | Mladost Radost (Srbob) | |||||
09.10
15:30
Obilić (Zmajevo)
Titel
3
1
|
09.10.2013 15:30 | Obilić (Zmajevo) | 3 : 1 | Titel |
09.10
15:00
Carevac
Kumane
3
0
|
09.10.2013 15:00 | Carevac | 3 : 0 | Kumane | |||||
09.10
15:00
Radnički
Električar
1
1
|
09.10.2013 15:00 | Radnički | 1 : 1 | Električar | |||||
09.10
15:00
Pek
Usije
9
1
|
09.10.2013 15:00 | Pek | 9 : 1 | Usije | |||||
09.10
15:00
Žika Marković Uča
Ram
5
0
|
09.10.2013 15:00 | Žika Marković Uča | 5 : 0 | Ram | |||||
09.10
15:00
Desine
Srednjevo
6
2
|
09.10.2013 15:00 | Desine | 6 : 2 | Srednjevo | |||||
09.10
15:00
OFK Braničevo
Barič
3
0
|
09.10.2013 15:00 | OFK Braničevo | 3 : 0 | Barič | |||||
09.10
15:00
Polet
OFK Vinci
1
3
|
09.10.2013 15:00 | Polet | 1 : 3 | OFK Vinci | |||||
09.10
15:00
Graničar 2013
Mrčkovac
2
1
|
09.10.2013 15:00 | Graničar 2013 | 2 : 1 | Mrčkovac |
09.10
15:00
Sloga 1936
Mip Majdan
3
0
|
09.10.2013 15:00 | Sloga 1936 | 3 : 0 | Mip Majdan |
09.10
11:00
Crvena zvezda
ČSK Pivara
4
1
|
09.10.2013 11:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | ČSK Pivara |
09.10
17:00
Ruma
Sveti Đorđe
81
71
|
09.10.2013 17:00 | Ruma | 81 : 71 | Sveti Đorđe |
09.10
20:00
Igokea
Crvena zvezda Telekom
52
72
|
09.10.2013 20:00 | Igokea | 52 : 72 | Crvena zvezda Telekom | |||||
09.10
18:00
Cedevita
Krka
83
55
|
09.10.2013 18:00 | Cedevita | 83 : 55 | Krka | |||||
09.10
18:00
Partizan mts
Mega Vizura
88
65
|
09.10.2013 18:00 | Partizan mts | 88 : 65 | Mega Vizura |
09.10
18:00
Partizan
Medveščak
86
65
|
09.10.2013 18:00 | Partizan | 86 : 65 | Medveščak |
09.10
19:30
Radivoj Korać
Budućnost
77
73
|
09.10.2013 19:30 | Radivoj Korać | 77 : 73 | Budućnost |
09.10
20:00
Čelarevo
Sivac
72
88
|
09.10.2013 20:00 | Čelarevo | 72 : 88 | Sivac |
09.10
17:30
Šumadija
Stara Pazova
74
50
|
09.10.2013 17:30 | Šumadija | 74 : 50 | Stara Pazova |
09.10
17:00
Mladost (O)
Budućnost
30
27
|
09.10.2013 17:00 | Mladost (O) | 30 : 27 | Budućnost | |||||
09.10
17:00
Mladost (V)
Spartak
29
23
|
09.10.2013 17:00 | Mladost (V) | 29 : 23 | Spartak | |||||
09.10
16:00
Crepaja
Radnički
22
26
|
09.10.2013 16:00 | Crepaja | 22 : 26 | Radnički |
09.10
19:30
Dalmatinac
Grafičar
39
27
|
09.10.2013 19:30 | Dalmatinac | 39 : 27 | Grafičar | |||||
09.10
16:30
Čonoplja 1947
Borac
24
25
|
09.10.2013 16:30 | Čonoplja 1947 | 24 : 25 | Borac | |||||
09.10
20:00
Rusin
Sombor
25
18
|
09.10.2013 20:00 | Rusin | 25 : 18 | Sombor |
09.10
17:30
Partizan 3
Zemun 1957
18
28
|
09.10.2013 17:30 | Partizan 3 | 18 : 28 | Zemun 1957 |
09.10
17:45
Metalurg
Partizan
26
21
|
09.10.2013 17:45 | Metalurg | 26 : 21 | Partizan |
09.10
18:30
Kikinda
Crvena Zvezda
29
38
|
09.10.2013 18:30 | Kikinda | 29 : 38 | Crvena Zvezda | |||||
09.10
19:00
Radnički (S)
BMS Milenijum
22
30
|
09.10.2013 19:00 | Radnički (S) | 22 : 30 | BMS Milenijum | |||||
09.10
18:30
Naisa
Junior
29
21
|
09.10.2013 18:30 | Naisa | 29 : 21 | Junior | |||||
09.10
18:00
Radnički (KG)
Knjaz Miloš
36
20
|
09.10.2013 18:00 | Radnički (KG) | 36 : 20 | Knjaz Miloš |