30.10
15:00
Mladost (S)
Ternoci
0
5
|
30.10.2013 15:00 | Mladost (S) | 0 : 5 | Ternoci |
30.10
14:00
Bjelica
Jedinstvo (P)
1
2
|
30.10.2013 14:00 | Bjelica | 1 : 2 | Jedinstvo (P) |
30.10
Borac
Leotar
1
0
|
30.10.2013 | Borac | 1 : 0 | Leotar | |||||
30.10
Äelik
Å iroki Brijeg
0
2
|
30.10.2013 | Äelik | 0 : 2 | Å iroki Brijeg | |||||
30.10
Olimpic
Slavija
6
0
|
30.10.2013 | Olimpic | 6 : 0 | Slavija | |||||
30.10
Mladost
Zrinjski
0
2
|
30.10.2013 | Mladost | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
30.10
Velež
Radnik
5
2
|
30.10.2013 | Velež | 5 : 2 | Radnik | |||||
30.10
Sarajevo
ŽeljezniÄar
0
0
|
30.10.2013 | Sarajevo | 0 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
30.10
Rudar
Vitez
2
1
|
30.10.2013 | Rudar | 2 : 1 | Vitez | |||||
30.10
Zvijezda
Travnik
2
0
|
30.10.2013 | Zvijezda | 2 : 0 | Travnik |
30.10
17:00
RadniÄki (N)
Partizan (BG)
0
3
|
30.10.2013 17:00 | RadniÄki (N) | 0 : 3 | Partizan (BG) | |||||
30.10
14:00
Spartak
Napredak
2
0
|
30.10.2013 14:00 | Spartak | 2 : 0 | Napredak | |||||
30.10
18:00
Sloboda
Voždovac
2
0
|
30.10.2013 18:00 | Sloboda | 2 : 0 | Voždovac | |||||
30.10
14:00
OFK Beograd
Jedinstvo Putevi
2
1
|
30.10.2013 14:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
30.10
14:00
Donji Srem
Borac
2
0
|
30.10.2013 14:00 | Donji Srem | 2 : 0 | Borac | |||||
30.10
16:00
Vojvodina
Novi Pazar
0
0
|
30.10.2013 16:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
30.10
18:00
ÄukariÄki
Jagodina
0
2
|
30.10.2013 18:00 | ÄukariÄki | 0 : 2 | Jagodina | |||||
30.10
19:00
Crvena zvezda
RadniÄki 1923
3
0
|
30.10.2013 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | RadniÄki 1923 |
30.10
14:00
Mladenovac
Kolubara
3
1
|
30.10.2013 14:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Kolubara | |||||
30.10
11:00
Bežanija
RadniÄki (O)
0
7
|
30.10.2013 11:00 | Bežanija | 0 : 7 | RadniÄki (O) |
30.10
11:00
Smederevo
Borac
1
2
|
30.10.2013 11:00 | Smederevo | 1 : 2 | Borac |
30.10
18:00
Vojvodina
MedveÅ”Äak
33
69
|
30.10.2013 18:00 | Vojvodina | 33 : 69 | MedveÅ”Äak | |||||
30.10
19:00
Srbobran
Grosuplje
67
57
|
30.10.2013 19:00 | Srbobran | 67 : 57 | Grosuplje |
30.10
19:00
Spartak (LJ)
RadniÄki
0
3
|
30.10.2013 19:00 | Spartak (LJ) | 0 : 3 | RadniÄki |
30.10
20:30
Arilje
Stars
3
0
|
30.10.2013 20:30 | Arilje | 3 : 0 | Stars |
30.10
14:30
Bor II
Äerdap
3
1
|
30.10.2013 14:30 | Bor II | 3 : 1 | Äerdap |
30.10
18:30
Prva Petoletka
Bane
31
23
|
30.10.2013 18:30 | Prva Petoletka | 31 : 23 | Bane |
30.10
20:00
Crvenka II
Kikinda
31
22
|
30.10.2013 20:00 | Crvenka II | 31 : 22 | Kikinda |
30.10
19:00
Bela Palanka
NiŔka Banja
34
24
|
30.10.2013 19:00 | Bela Palanka | 34 : 24 | NiŔka Banja |
30.10
19:30
Spartak
MiletiÄ
40
28
|
30.10.2013 19:30 | Spartak | 40 : 28 | MiletiÄ |